Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Trakų ligoninė, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Trakų ligoninė

Atsiliepimai apie Trakų ligoninė, VšĮ

Parašyk savo nuomonę apie Trakų ligoninė, VšĮ

VšĮ Trakų ligoninė
2022-12-21 17:29:39 IP 2be6c5hp
JUSTYNA 2022-12-09 22:33:36
Labai esu nusivylusi Trakų brigados darbuotojais, šiandien turėjome atvejį, žmogui prireikė pagalbos, kol prisiskambinom i greitąjį, labai daug laiko praradom, mus sutikti važiavo brigada gydytojų iš Trakų, da važiavom beveik iki Vilniaus mus nekas nesutiko, kaip paskambinau pasakė, kad mes ką ne matem jų švytureliu... Jų kelije netgi nebuvo, gerai kad viskas gerai ir patys da važiavom iki lazdynų ligoninės
Informuojame, kad VšĮ Trakų ligoninė greitosios medicinos pagalbos (GMP) paslaugų neteikia ir tokių brigadų neturi. Apgailestaujame dėl patirtų neigiamų išgyvenimų, tačiau Jūsų pastabos yra skirtos ne VšĮ Trakų ligoninei.
Pasipiktinau tiek nescias tiek tevus su vaikais laiko eileja nors ju apziura buna greitesnes. Kur solidorumas. Atejus i kabineta daktarai nepatenkinti.
Labai dekoju covid skyriaus visiems darbuotojams uz sunku ir kantru darba, aciu uz kiekviena diena.ligonines vadovui ir administracijai pagaliau gal laikas atlikti savo pareigas, nes palatose vejo perpuciami langai, ranksluosciai, pagalves, antklodes susideveje jau seniai, o apie maisto kokybe-tiesiog be komentaru.
Esu pasipiktinusi psichiatre Rūta Fabijonavičiene, labai neamandagi jaunimo atžvilgiu. Įvykis įvykęs dar prieš gerus 4 mėnesius, bet šiandien mergina taip pat susidūrus su ja papasakojo kas įvyko, todėl noriu pranešti, jog į jaunimą žiūri atmestinai nors visi esame vienodi, bet gydytoja drąsiai elgiasi prieš mus. Atėjus dėl vairavimo medicinines buvau apašaukta neva nenuėjau į registratūra, nors mano gydytoja siuntė tiesiai prie jos kabineto. Ilgai pralaukus kol ji kalbejo telefonu, patuksenau į duris ir užėjus buvau apsaukta su nepasitenkinimu dideliu, jog užėjau, nors gydytoja visiškai asmeniniais reikalais šnekėjo darbo metu, zinodama, kad laukiu, buvau apšaukta, jog ji pati pakvies ko aš čia lendu. Išėjusi dar laukiau, galiausiai išėjusi pakeltų tonu su dideliu nepasitenkinimu pasake, , tai ko tu neuzeini” nors kaip minėjau pati pasakė, jog laukčiau už durų. Mano vizitas poliklinikoje truko tikrai ilgai ir sugaištas laikas kuri buciau praleidus naudingiau, nors jos kabinete uztrukau vos 2-3 min. Bet tuo pačiu noriu pagirti PSICHIKOS SVEIKATOS KABINETŲ REGISTRATŪRA, labai nuoširdžios ir suprantančios moterys. Mate, jog buvau pasimetusi ir išsigandusi, viską ka toliau daryti gražiai paaiškino.
Noriu padekuoti visam personalui kuris dirbo 2020.12.03gimdyklos skyriui... personalas nuostabus gimdziau 3 karta bet sikart... akusere Nadezda ipatingai geras zmogus, zinantis savo darba, aciu jai uz jos buvima visados salia, pagalba, drasinamus zodzius, rupesti ir t.t.Aciu daktarui A.Savulioniui. Cia dirbantis zmones nuostabus.. Aciu kad jus esat...ir islikit tokie...
Nors gimdžiau prieš 3 mėnesius, tačiau vis dar jaučiuos begalo dėkinga akušerijos skyriaus personalui. Ypač didelis AČIŪ akušerei V. Stanevičienei už puikią priežiūrą gimdykloje, o vėliau palatoje. Taip pat gydytojai A. Malinauskienei, už saugų sūnelio atėjimą į pasaulį, bei neonatologei R. Buržinskytei, geresnės sūnaus priežiūros net negalėčiau tikėtis. Moterys - Jūs nuostabios!! Didelis nuoširdus AČIŪ ir linkėjimai nuo sūnaus Tauro!
Esu labai nusivylus gydytojos aplaidumu i pacientus, atejus i poliklinika (statybas), kai aplink dulkes, darbininkai grezia, cementuoja, visur dulkes baisu ar isvis galima leisti dirbti tokiom salygom, pereinant prie gydytojos, sestadieni vasario 1d. atejau pas budincia gydytoja su temperatura, po patikrinimo gavau atsakyma jog gerkles ertme yra baisi ir reikia gydymo, kvepuoju sunkiai, nusiusta kraujo tyrimu, grizus i kabineta, turejau laukti sedeti, nes gydytojos gi kalbejo apie savo asmeninius reikalus eikvodamos mano laika, ir savijauta tikrai buvo neis geriausiu, gydymo metoda gavau tai pagerk ibuprofeno, ir ateik pas gydytoja treciadieni, o talonelis? Tai pasiimk registraturuoj, is registraturos gavau atsakyma tai gydytoja neturi vietu, ateik sedek ir lauk, nors ir esu nedarbingume ir manau turiu pirmenybe patekt pas gydytoja, atsiprasau nezinojau jog reikia planuoti savo susirgima :) nusivyliau gydytoju tiesiog nusispjovymu i pacientus :) Aciu, uz suteikta gydyma, deja sulaukiau tik blogesniu komplikaciju gerdama iburofena nuo skausmo :)
Akušerijos skyriuje laukiu pažymos antspaudo 2h :)
Žmogus pateko į reanimacijos skyrių įtarus jam infarktą. 18 val.vakare pats pavalgė, buvo adekvatus ir viską suvokiantis. Atėjus lankyti kitos dienos 12 val.žmogus nuslopintas vaistais, pririštas prie lovos, nereaguojantis į aplinką. Gydytoja paaiškina, kad jam demensija, jis agresyvus ir t.t., bet nutyli, kad agresiją sukėlė būtent raminamieji vaistai. Apskritai, gydytoja bendrauja labai arogantiškai, vis pabrėždama, kad turi licenziją gydytojo darbui. Na; dar betrūktų, kad jos neturėtų...Žmogiškumo jokio. Apie slaugutes nieko blogo pasakyt negaliu. Niekam nelinkiu pakliūt į šią ligoninę.
Korupcija visiška. Kreipiausi į ligoninę dėl to, kad ne pastojimame. Rado man polipa kurį reikėjo šalinti. Paskyrė dieną kada operos ir atėjusi radau kitą paciente ir man tiesiog pasakė, kad ne operos. Tiesiog pasiūlė ateitį po mėnesio.
Esu baisiai pasipiktinusi sios ligonines darbu ir darbuotoju neatsakingumu!!! Paskambines ir noredamas gauti informacijos busi ignoruojamas ir zinoma nieko naudingo nesuzinosi, nes bendrauti graziai niekas nesiteikia!!! Pirmiausia reikia ismokti siokios tokios kulturos ir pagarbos!!! Neveltui tiek daug girdima nusiskundimu sios ligonines gydytojais, abejoju ar is vis jie gerai ismano savo darba. Nes jau ne karta yra teke isgisti klaidingus diagnazavimus, po kuriu buvo dideles pasekmes!
noriu visus perspeti bukit atsargus su traku ligonines gydytojais, ypac chirurgais ir traumatologais, ten jie tikri ziopliai, pries pora metu man luzuse ranka tik subintavo ir paleido, o dabar dukrytei nustatei diagnoze paciupinejas kojyte, nusprende kad neluzusi tik del to kad jinai neverke kai jis liete, net nuotraukos nenorejo daryt.o kai nuvazevom i vilniu, tai pasirodo jinai luzusi net dviejuose vietuose.
Prieš savaitėlę Trakų ligoninės akušerijos skyriuje pasaulį išvydo mažas mūsų stebuklėlis. Esame labai dėkingi visam akušerijos skyriaus personalui. Mergaitės puikiai atliko savo darbą. Sulaukėme daug pagalbos ir patarimų, kurie pirmomis dienomis, sulaukus pirmojo kūdikio, buvo labai reikalingi, vertingi ir naudingi. Vien paglostymas ir palaikymas už rankos gimdymo metu buvo labai didelė parama, kurią tikrai ne visose gydymo įstaigose surasi. Gydytojai savo darbą atliko profesionaliai ir su kaupu. Didelis didelis visoms mergaitėms AČIŪ.

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnostinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Tvirtovės al. 18, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicininių tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija – auganti ir nuolat ieškanti įmonė. Rezus.lt teikia medicinos laboratorines paslaugas, gydytojų specialistų konsultacijas, atliekame sveikatos patikras, teikiame mamografijos ir rentgeno paslaugas. Visos paslaugos pasiskirsčiusios pagal miestus, pagal tai kas aktualiasia vietos...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.

"Gazelės 2022" apdovanojimu įvertintos įmonės vadovas: "Mūsų išskirtinumas ir stiprybė – bendruomenė"
"Dedame dideles pastangas, kad finansinio raštingumo lygis Lietuvoje augtų ir kuo daugiau žmonių pasiektų finansinę laisvę. Apie tai, kaip mums sekasi, kalba mūsų mokymų, seminarų, webinarų ir...
Tarp cv.lt TOP pasiūlymų vadovams – ir "Geidžiamiausi darbdaviai"
Tarp cv.lt TOP pasiūlymų vadovams – ir "Geidžiamiausi darbdaviai"
Aukštų standartų darbo skelbimų portale CV.LT pažangiausios šalies įmonės ne tik kruopščiai pristato siūlomas pozicijas, tačiau ir detaliai nurodo galimas karjeros bei asmeninio tobulėjimo galimybes.
Milijonus taupysianti inovatyvi hibridinė pavara laukia investuotojo: gamybos pradžiai paspartinti
Hibridinių technologijų tyrimų ir vystymo UAB "Ostara" baigė plėtoti du produktus ir atskyrė veiklas. Naujai įkurta bendrovė "Ostaralab" plėtos visureigio "Krampus Mk1" pagrindu išvystytą ir jau...

Kiek užsienio kalbų mokate?

Google 108,04 +4,42%
Microsoft 267,56 +4,20%