Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę PAKRUOJO PARKAI, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę PAKRUOJO PARKAI

Atsiliepimai apie PAKRUOJO PARKAI, UAB

Greater Outdoors
Parašyk savo nuomonę apie PAKRUOJO PARKAI, UAB

Ilsėjomės Pakruojo dvaro viešbutyje. Gavome kambarį kuriame tvyrojo nemalonus kvapas. Atidarėme langus ir išėjome pasivaikščioti. Vakare klojant lovas vaikams išaiškėjo kvapo priežastis. Apvemtas lovos apklotai ir uzlenktas. Kambarį mums pakeitė, bet atsiprašymo nesulaukėme. Išvykstan uzklausėm patys ir administratorės komentaras labai pastūmėjo perspėti kitus žmones: “kambarių tvarkytojos sakė, kad kambariai buvo sutvarkyti”.
Paulius Kriksciunas
2022-08-29 12:58:22 IP 2h85a590
Teko lankytis po 17:00 valandos. Objektas įdomus ir didelis, bet nemalonų įspūdį paliko paukščių laikymo sąlygos. Ereliai ir sakalas buvo pririšti/prirakinti ir stengėsi su snapu išsilaisvinti, stresavo. Patys narvai atrodo per maži tokio dydžio paukščiams. Ar tai nėra žiaurus elgesys su gyvūnais?
Tik blogiausi atsiliepimai, darbuotojai neatlieka savo funkcijų. Jei norite susigadinti diena atvykite i šia vieta.
Už įėjimą 16eu, o kur dar papildomai, kad galėtum įeit į dvarą apžiūrėt dar mokėt, nu skulptūros gražu, bet gėlės tai ne kas, pas mane darželyje žydi gvazdikėliai ir petunijos ir už dyką galima pažiūrėt, lupikai ir tikrai niekam nerekomenduočiau, apiplėšimas vidurį baltos dienos.
Darius Lapinskas
2022-08-01 11:46:29 IP 66hhrilj
Įėjimo į "Gėlių Festivalį Chaosas", skelbiama, bilietų kainos internete suaugusiam - 16 EUR. Tačiau bilieto už tiek neįsigysite, nes papildomai priskaičiuojamas "administravimo" mokestis - 30 cnt už vieną bilietą. Ir neradau galimybės jo išvengti. Todėl šios smulkių sukčių kontoros skelbiamos bilietų kainos yra netikslios.

Pats gėlių festivalis - gražu"kind of", bet 16 EUR kainos, mano subjektyvia nuomone, nepateisina, juolab, kad į kainą neįeina apsilankymas dalyje parko ekspozicijų. Taip pat parko teritorija įėjimui atidaroma 12:00, o festivalio programos renginiai baigiasi 17:00, nors pats pats parkas uždaromas ~20:00. Todėl norėdamas pamatyti festivalio programas, kurių laikai dengiasi, turi atvykti 12-tai valandai. Taip pat nėra pažymėti parkingai, kad tai būtent dvaro lankytojams skirti parkingai, ir juo labiau, kad šalia parkingo yra kone pagrindinis įėjimas į parko teritoriją - tipo, "go figure yourself".

Bendrai - nerekomenduoju specialiai važiuoti į šį parką ir festivalį. Nebent esate netoli Pakruojo, turite "atliekamų" eurų ir alpstate dėl gėlių.
Liana Skukauskienė
2021-12-07 22:05:22 IP 28ma3835
Dėkoju už puikų, spalvingą, pilną fantazijų žibintų šou žiemos metu. Nakvojome dvare, vakarieniavome žvakių šviesoje. Vienu metu degė daugiau kaip 70 žvakių. Su vyru jautėmės nepakartojamai. Galime tik nuoširdžiai padėkoti dvaro šeimininkams už dėmesį ir už puikų reginį. Sėkmės Jums visuose darbuose. Tikrai sugrįšime dar ir dar kartą.
Kryžiažodžio konkurse laimėjau 4 pakvietimus į Istorinių nuotykių parko programą. Šio dvaro darbuotoja Edita Šimaitė atsiųsdama pakvietimus informavo, kad galėsime pasirinkti, kada norėsime atvykti: lapkričio 6, 13 arba 20 dienomis. Su šeima nusprendėme vykti iš Vilniaus lapkričio 20d. tačiau atvažiavę į Pakruojo dvarą iš VIlniaus (virš 180km!) radome dvarą visai tuščią - pasirodo tą savaitgali programa nebevyko.

Įdomiausia, kad dar penktadienį prieš vysktant, patikrinau oficialią Pakruojo dvaro svetainę, tačiau ten nebuvo jokio pranešimo, kad tą šeštadienį (2021m. lapkričio 20d.) dvaras bus uždarytas.

Šios įstaigos komunikavimo (ne)sugebėjimus vertinčiau 0 iš 10.

Labai liūdna, kai darbuotojai apsimeluoja ir suklaidina svečius, o į nusiskundimą el. paštu net nesiteikia atsakyti...

Sugaišome daug laiko, iššvaistėmė degalus ir susigadinome nuotaiką.
Rugsėjo mėn.. aplankėme su vyru šį gražų parką su nuostabiomis gėlių kompozicijomis. Vyras turi kojos negalią, o suoliukai prisėsti pailsėti tik priekinėje dalyje. Toliau paėjus atsisėsti nebuvo kur, todėl turėjome grįšti atgal. Čia tik vienas blogumas. Į patį dvarą mūsų neįleido, kadangi jame buvo dvi ekskursijų grupės. Mes laukėme, tačiau išėjus pirmąjąi grupei, vistiek neįleido. Be to dar paprašė galimybių paso, kurio nereikia lankant muziejus.Tai kyla klausimas dėl ko bilietų kainos visiems vienodos. Mano nuomone jei neįleidžiate į dvarą, tai turėtų būti pigesnis bilietas.
Saulėta diena, žydinčios gėlės, muzika, skulptūros, cirkas, gyvūnai, skanus maistas, interaktyvus teatras įtraukiantis žiūrovą į šį siurrealistinį balaganą po atviru dangumi. Viskas buvo labai gerai!
Bet man didžiausią įspūdį paliko visur esantis, erzinantis, visada linksmas, "naglas", daug šnekantis, garsiausiai rėkiantis, švepluojantis Velniūkštis. AČIŪ!
Prieš planuodama aplankyti parką, domino gėlių festivalis.Skaičiau atsiliepimus, komentarus.Eilinį kartą įsitikinau, jog reikia pačiam pamatyti ir tada gali vertinti, nes nuomonių įvairių. Iškart nusprendžiau užsisakyti nakčiai viešbutį, kad neskubant, viską aplankyti, pailsėti ir grįžti namo. Ir aš galiu pasakyti, jog buvau su savo vyru patenkinta aplankius šį dvarą nesigailiu nei vienos minutes šiuo pasirinkimu.
Turejau kupona aplankyti dvara su paslaugom. Miegamasis neblogas, saldytuvo nera. Turejo buti kambaryje dovana - deje nebuvo. Turejo buti vakare demonstruojamas filmas - deje jo nerode. Turejo buti pagal kupona laisko rasymas su plunksta artimiesiems-taip pat niekas nesiule, apart kai atvaziuoji registruojantis duoda plunksna kur rasalas susilieja. valgi atnesa is kito namo, buvo atsales. Uzsisakem karpio, porcijos kaina 11, 50. dar tokio neesu valges, atsales, karpio buvo du labai mazi gabaliukai tiesiog kaarpio nuopjovos, ryziai jau kelis kartus buvo sildyti mikrobangej, nes ryziai sukieteje, pavalges- likau alkanas. teko vaziuoti i maxima. Kad paziureti kinijos stebuklu, reikejo papildomai pirkti bilietus, 15 euru vienam. Vaikam paziureti gal ir gerai, suaugusiam - manau nieko gero, vaziuoti toki atstuma 150 km pirmyn ir atgal, manau neverta. Cia mano asmenine nuomone. Esu nusivyles ir dovanu kuponu. Reiketu dar karta pakartoti, geriau jau pinigus paaukociau kitam renginiui
Kinijos zibintai. Is toliau tikrai neverta vaziuoti. Nes sudejus bilietus, kura tikrai galima rasti kur smagiau praleisti laika. Ivertinciau maximum 3 is 5
Šį savaitgalį lankėmės Pakruojo dvare esame nustebę tokiu puikiu reginiu ir tokia puikia organizacija! Sugryšime dar ne kartą! Ačiū
Kinijos žibintai. Didesnės nesąmonės neesu matęs. Totalus nonsensas. Pora pigių medžiaginių draiskalų su lemputėmis, ir už tai po 12Eur nuo žmogaus??? Chaosas visiškas, nėra kur parkuoti mašinos, nėra kur pavalgyti, nėra į ką žiūrėti. Žmonės nevažiuokit į tą purviną ir apleistą dvarą, negaiškit savo 4-5val. kelionei, tikrai neverta. Praleiskit savo laiką prasmingiau.
12 eur mokestis/suaugusiam, 10 eur-vaikui, uz iejima i Pakruojaus Dvaro teritorija paziureti "Kinijos zibintu" "stebuklo"- dar neesu taip nesamoningai isleidus pinigu per paskutinius 7-8 metus! Uz neproporcingai didelius pinigus (paskaiciuokit kiek tai kainuos seimai!) + tolima kelione is Kauno ar Vilniaus + "stebuklingos" maisto ar niekuciu kainos (rukyta desrele su kopistais- 9 eur, kiniski zaisliukai vaikams 5-10 eur) - gaunat 5-6 foto jei fotikas geras kuriu nera kam parodyt nes niekas to "grozio" neivertina. Seimai su iejimu ir "pramogom" sumokejom beveik 75 eur+kuras, taigi apie 100 eur uz kelias valandas eilinio parko. Ant klaidu mokomes, taciau jus neleiskite savo pinigu ten, geriau i gera kina nueikite, muzieju ar picerija su seima. Eiline "Kaziuko muge" su perbrangiai mokamu iejimu ir keliom dekoracijom. Nesupraskite kad nepatko "zibintai", taciau kiekviena preke ar paslauga turi savo kaina. Tai vat, sios atrakcijos kaina 5-6 eur ir ne daugiau!
Sveiki.Rašiau Jelenai dėl apsilankymo dvare su 15-18 žmonių grupe ir už tai prašiau nemokamo įėjimo vienam žmogui. Jums neapsimoka toks sandoris? Jeigu taip dirbtų kitų sferų vadybininkai, daugelis liktų be pajamų. Bet tai tik mano nuomonė. Gintaras
Giedriaus Klimkeviciaus vadovaujama imone Pakruojo parkai niekaip neapmoka saskaitu uz pervezimo darbus, issisukineja, nekelia rageliu, slapstosi.
Paskaicius internete ir paklausius zmoniu atsliepimus - susidaro nuomone, kad zmogus yra nepatikimas.

NEPATARIU TURETI REIKALU SU SIUO ZMOGUM.
PERSPĖJIMAS: Norėdami pasinaudoti taip puikiai internetinėje Pakruojo dvaro svetainėje reklamuojamomis paslaugomis, būkite budrūs. Paskaitykite argumentuotus atsiliepimus internete: skundai.lt ar kitur. Jie neigiami ir realūs. Mano patirtis tokia: susisiekiau su vadybininke Jovita Tamkute elektroniniu paštu, norėdama atšvęsti gimtadienį ir gavau tik nuorodas į internetinį puslapį. Vildamasi, kad tai tik viena nekompetentinga darbuotoja, paskambinau kitu telefonu ir, kaip.vėliau paaiškėjo pataikiau tiesiai direktoriui Giedriui Klimkevičiui. Deja, paaiškėjo iš kur nekompetencija darbuotojos: direktorius visiškai nekompetentingas, bet aiškiai menkas žmogelis. Visa veikla orientuota į kainas, bet visiškai nesvarbu paslaugų kokybė. Kadangi įkyriai reikalavau kokybės, abu -tiek direktorius, tiek vadybininkė dingo :). Vaikiškas triukas-neatsakinėti telefonu ar į elektroninius laiškus. Kai galų gale paskambinau, norėdama išsiaiškinti pavardes, traktieriaus kokiam tai darbuotojui ir viską "išdėjau", gavau atsakymą iš J. Tamkutės, kad negali suteikti man norimų paslaugų.
IŠVADA: jei norite kokybiškų paslaugų, o ne sumokėti pinigus, ieškokite jų kitur, o ne Pakruojo dvare. Nes čia puiki tik internetinė svetainė.

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; gėrimai (alkoholiniai); pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: konditerija, saldumynai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus, kepame duoną. Naujiena: tortų, pyragų, pyragaičių, desertų, sausainių internetinė parduotuvė. Laukiame...
Villon
Vilnius Grand Resort

Adresas: Ežeraičių g. 2, Ežeraičiai, LT-14200 Vilniaus r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kavinės, klubai, barai, restoranai; nekilnojamasis turtas; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Vilnius Grand Resort“ kambario raktas atrakina daugiau nei duris. Jis atveria mintis naujiems potyriams, įspūdžiams ir emocijoms, subtiliems pojūčiams į supančią aplinką ir kulinarijos meną. „Vilnius Grand Resort“ – laisvalaikio, SPA poilsio, pramogų ir renginių kompleksas, džiuginantis svečius išskirtine...

Profilaktinis vizitas pas odontologą – geriausia investicija, užkirsianti kelią rimtoms problemoms
Pastarieji keleri metai į visų gyvenimus atnešė nemažai nerimo. Kone kiekvieną mūsų palietusi pasaulinė pandemija, greta vykstantis karas, netylančios kalbos apie artėjančią krizę - visa...
Kova su pinigų plovimu – prasčiausia visų laikų investicija?
Kova su pinigų plovimu – prasčiausia visų laikų investicija? 10-07 00:57
Laikantis dabartinės kovos su pinigų plovimu politikos, atsakingos institucijos kasmet sulaiko apie 3 mlrd. JAV dolerių, gautų nusikalstamu būdu. Nors šis skaičius gali pasirodyti nemažas, pinigų...
Mindaugas Raipa. Kuo naudingas obligacijų platinimas ir įsigijimas?
Mindaugas Raipa. Kuo naudingas obligacijų platinimas ir įsigijimas? 10-07 00:53
"Kreda" grupę vienijanti Jungtinė centrinė kredito unija pirmą kartą veiklos istorijoje platina subordinuotųjų obligacijų emisiją. Planuojama išplatinti iki 3 mln. eurų vertės septynerių metų...

Ar per šiuos metus dalyvavote mokymuose/konferencijose?

Chevron 161,42 +1,82%
Hasbro 68,55 +0,38%