Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę PAKRUOJO PARKAI, UAB

Atsiliepimai apie PAKRUOJO PARKAI, UAB

Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie PAKRUOJO PARKAI, UAB

Turejau kupona aplankyti dvara su paslaugom. Miegamasis neblogas, saldytuvo nera. Turejo buti kambaryje dovana - deje nebuvo. Turejo buti vakare demonstruojamas filmas - deje jo nerode. Turejo buti pagal kupona laisko rasymas su plunksta artimiesiems-taip pat niekas nesiule, apart kai atvaziuoji registruojantis duoda plunksna kur rasalas susilieja. valgi atnesa is kito namo, buvo atsales. Uzsisakem karpio, porcijos kaina 11, 50. dar tokio neesu valges, atsales, karpio buvo du labai mazi gabaliukai tiesiog kaarpio nuopjovos, ryziai jau kelis kartus buvo sildyti mikrobangej, nes ryziai sukieteje, pavalges- likau alkanas. teko vaziuoti i maxima. Kad paziureti kinijos stebuklu, reikejo papildomai pirkti bilietus, 15 euru vienam. Vaikam paziureti gal ir gerai, suaugusiam - manau nieko gero, vaziuoti toki atstuma 150 km pirmyn ir atgal, manau neverta. Cia mano asmenine nuomone. Esu nusivyles ir dovanu kuponu. Reiketu dar karta pakartoti, geriau jau pinigus paaukociau kitam renginiui
Kinijos zibintai. Is toliau tikrai neverta vaziuoti. Nes sudejus bilietus, kura tikrai galima rasti kur smagiau praleisti laika. Ivertinciau maximum 3 is 5
Šį savaitgalį lankėmės Pakruojo dvare esame nustebę tokiu puikiu reginiu ir tokia puikia organizacija! Sugryšime dar ne kartą! Ačiū
Kinijos žibintai. Didesnės nesąmonės neesu matęs. Totalus nonsensas. Pora pigių medžiaginių draiskalų su lemputėmis, ir už tai po 12Eur nuo žmogaus??? Chaosas visiškas, nėra kur parkuoti mašinos, nėra kur pavalgyti, nėra į ką žiūrėti. Žmonės nevažiuokit į tą purviną ir apleistą dvarą, negaiškit savo 4-5val. kelionei, tikrai neverta. Praleiskit savo laiką prasmingiau.
12 eur mokestis/suaugusiam, 10 eur-vaikui, uz iejima i Pakruojaus Dvaro teritorija paziureti "Kinijos zibintu" "stebuklo"- dar neesu taip nesamoningai isleidus pinigu per paskutinius 7-8 metus! Uz neproporcingai didelius pinigus (paskaiciuokit kiek tai kainuos seimai!) + tolima kelione is Kauno ar Vilniaus + "stebuklingos" maisto ar niekuciu kainos (rukyta desrele su kopistais- 9 eur, kiniski zaisliukai vaikams 5-10 eur) - gaunat 5-6 foto jei fotikas geras kuriu nera kam parodyt nes niekas to "grozio" neivertina. Seimai su iejimu ir "pramogom" sumokejom beveik 75 eur+kuras, taigi apie 100 eur uz kelias valandas eilinio parko. Ant klaidu mokomes, taciau jus neleiskite savo pinigu ten, geriau i gera kina nueikite, muzieju ar picerija su seima. Eiline "Kaziuko muge" su perbrangiai mokamu iejimu ir keliom dekoracijom. Nesupraskite kad nepatko "zibintai", taciau kiekviena preke ar paslauga turi savo kaina. Tai vat, sios atrakcijos kaina 5-6 eur ir ne daugiau!
Sveiki.Rašiau Jelenai dėl apsilankymo dvare su 15-18 žmonių grupe ir už tai prašiau nemokamo įėjimo vienam žmogui. Jums neapsimoka toks sandoris? Jeigu taip dirbtų kitų sferų vadybininkai, daugelis liktų be pajamų. Bet tai tik mano nuomonė. Gintaras
Giedriaus Klimkeviciaus vadovaujama imone Pakruojo parkai niekaip neapmoka saskaitu uz pervezimo darbus, issisukineja, nekelia rageliu, slapstosi.
Paskaicius internete ir paklausius zmoniu atsliepimus - susidaro nuomone, kad zmogus yra nepatikimas.

NEPATARIU TURETI REIKALU SU SIUO ZMOGUM.
PERSPĖJIMAS: Norėdami pasinaudoti taip puikiai internetinėje Pakruojo dvaro svetainėje reklamuojamomis paslaugomis, būkite budrūs. Paskaitykite argumentuotus atsiliepimus internete: skundai.lt ar kitur. Jie neigiami ir realūs. Mano patirtis tokia: susisiekiau su vadybininke Jovita Tamkute elektroniniu paštu, norėdama atšvęsti gimtadienį ir gavau tik nuorodas į internetinį puslapį. Vildamasi, kad tai tik viena nekompetentinga darbuotoja, paskambinau kitu telefonu ir, kaip.vėliau paaiškėjo pataikiau tiesiai direktoriui Giedriui Klimkevičiui. Deja, paaiškėjo iš kur nekompetencija darbuotojos: direktorius visiškai nekompetentingas, bet aiškiai menkas žmogelis. Visa veikla orientuota į kainas, bet visiškai nesvarbu paslaugų kokybė. Kadangi įkyriai reikalavau kokybės, abu -tiek direktorius, tiek vadybininkė dingo :). Vaikiškas triukas-neatsakinėti telefonu ar į elektroninius laiškus. Kai galų gale paskambinau, norėdama išsiaiškinti pavardes, traktieriaus kokiam tai darbuotojui ir viską "išdėjau", gavau atsakymą iš J. Tamkutės, kad negali suteikti man norimų paslaugų.
IŠVADA: jei norite kokybiškų paslaugų, o ne sumokėti pinigus, ieškokite jų kitur, o ne Pakruojo dvare. Nes čia puiki tik internetinė svetainė.

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Gražinos Starkuvienės firma
kavinė KURŠIS Nidoje

Adresas: Naglių g. 29, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Pageidaujate skaniai pavalgyti Nidoje? Jus nuolat erzina per didelės kainos ir per mažos porcijos? Neturite kur sutalpinti svečių? Nenusiminkite! Mes padėsime Jums išspręsti visas šias problemas. Pačiame Nidos miestelio centre įsikūrusi kavinė – baras „Kuršis“ savo lankytojus aptarnauja jau 15 metų. Per šį laiką...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: konditerija, saldumynai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus, kepame duoną. Naujiena: tortų, pyragų, pyragaičių, desertų, sausainių internetinė parduotuvė. Laukiame...

Švedijos būsto rinkoje kaip niekada karšta
Švedijos būsto rinkoje kaip niekada karšta 04-11 11:48
Būsto kainos Švedijoje kovą, palyginti su praėjusiais metais, šoktelėjo 17% ir pasiekė aukščiausią lygį per visą istoriją.
COVID-19 atvejų skaičius pasaulyje viršijo 135 mln., mirė 2,9 mln. užsikrėtusiųjų 04-11 10:31
Visame pasaulyje nuo pandemijos pradžios iki sekmadienio ryto išaiškinti 135.356.256 užsikrėtimo pandeminiu koronavirusu atvejai, pranešė Merilande įsikūręs Johnso Hopkinso universitetas.
Agentūra "Not Perfect Vilnius" laimėjo konkursą – analizuos LRT ženklus
Agentūra "Not Perfect Vilnius" laimėjo konkursą – analizuos LRT ženklus 04-11 10:20
LRT skelbtą "Komunikacijos konsultacijų ir kūrybos paslaugų pirkimo" konkursą laimėjo kūrybinė agentūra "Not Perfect Vilnius". Iš viso varžėsi keturios agentūros.

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Procter & Gamble 136,37 -0,65%