Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Topturas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Topturas

Atsiliepimai apie Topturas, UAB

Varle.lt 10€ NUOLAIDOS KODAS ČIA
Parašyk savo nuomonę apie Topturas, UAB

Sveiki, kokie atsiliepimai del ankstesniu kelioniu Gėlių paradas Olandijoje... vėjų ir malūnų šalyje, galvoju pirkti...
Keliautoja, dėl rudens sezono kelionių bus pamoka, o parduotuvės Čekijoje tada nedirbo pirmadienį, bet lauktuvėmis išgelbėjo Lenkija ;)
Daiva, del kelioniu rudeni taip jau buna, kad tamsoj maziau pamatai, cia ne visai agenturos kalte. Karta keliavau i Juodkalnija ir taip pat labai buvo gaila, kad kai kuriuos miestus mateme tik tamsoje ir nuo to laiko pasimokiau pasiskaityt programa dar atidziau. O sekmadieniais parduotuves Europoj nedirba. Tad kartais reikia skaityt tarp eiluciu
2019-10-26 - 28 dienomis vykom į kelionę "Imperatoriškoji Viena ir romantinis kruizas Dunojumi". Su TOPTURU keliauju trečią kartą. Sakykim už tokią kainą kaip ir viskas normaliai, tačiau keletas pastebėjimų. Autobusas nebuvo labai patogus, nors ir naujesnis. Nepatiko tai, kad keliaujant Lenkijoje į Brno, pradėjom važiuot, i kaip gidė pasakė nacionaliniais keliais, kurie nemokami, nes dviejuose degalinėse nepavyko susimokėti kelių mokesčio.Tą visi supratom, bet dėl ko nepavyko to padaryti, nepaaiškino, dėl ko kelionė užsitęsė ir į Brno atvykom gerokai vėliau ir norėjosi greičiau į viešbutį, tačiau pagal programą numatyta ekskursija po miestą. Sutemus ekskursija nelabai. Kaip ir apžvalginė ekskursija po Vieną sekančią dieną. Ji buvo pakankamai trumpa. Galvoju, kad agentūra galėtų pagalvoti apie tai ir tokiu metų laiku arba koreguoti lankomų objektų eiliškumą arba iš vis nebeorganizuoti.Teks į Vieną važiuoti dar kartą :). Trūko laisvo laiko. Na, bet viską atpirko kruizas Dunojumi. Dėl romantikos būtų galima pasiginčyti, bet vaizdai tikrai pasakiški. Didelį įspūdį patiko ir biblioteka Melko vienuolyne. Paskutinė dieną išvykstant iš Čekijos, sustojom Olomouce, objektų nedaug ir didžioji dalis jų restauruojami, todėl ne viską pavyko pamatyti. Čia užtrukom trumpai, tik keleiviai liko nusivylę, kad nedirbo nei viena parduotuvė ir likom be lauktuvių. Gidei irgi buvo staigmena, kad tai šventinė diena. Nuotaikos negadino ir puikus oras, bet jei jis būtų buvęs kitoks, tai nusivylimo būtų žymiai daugiau. Gidė Rasa Undraitytė (keliavau antrą kartą su ja) tikrai turi daug žinių, noriai pasakoja, paslaugi. Vairuotojai mandagūs, bet ne visad jaučiausi saugi.
Tobulėjimui ribų nėra.
2019-08-19 08-24 važiavau su, , Topturu" į kelionę, , Š.ITALIJOS SPALVOS".Į Italiją važiavau ketvirtą kartą, esu keliavusi su kitais kelionių organizatoriais, tai turiu su kuo palyginti. Labai nemaloniai nuteikė vairuotojo elgesys Lazdijuose, kokias penkias minutes reikėjo laukti, kol jis demonstratyviai dėstė kažkokius popieriukus iš vienos vietos į kitą, kol galų gale malonėjo išlipti iš autobuso ir atidaryti bagažinę su nepatenkinta veido išraiška. Viešbutis Rosalina Mare yra geras užkampis, jis yra Po upės deltoje, tai kol išvažiuoji į žemyninę dalį, praeina ir valanda, o jei ant dambos kamščiai- tai ir užtrunka ir daugiau laiko. Jei nori pamatyti viską, kas yra programoje, neturi laiko pabūti prie jūros, trūksta vienos laisvos dienos poilsiui prie jūros, visa kelionė gaunasi vienas važiavimas, į viešbutį grįždavome jau sutemus.Kelionių organizatorius galėtų surasti viešbutį žemyninėje dalyje, kad nereikėtų kasdien važiuoti tokius atstumus. Patiko Klagenfurtas, ypač atrakcija Landhause, be galo nuostabus San Marinas, dėl kurio ir važiavau į šią kelionę, graži Sirmionė su Gardos ežeru, Veronoje jau buvau buvusi, bet pamačiau daug daugiau, ačiū vadovei Rasai, Venecijoje irgi buvau buvusi, ir praeitą kartą pamatėme daugiau, nei šį kartą, bet viskas, tikriausiai, dėl lietaus, gana smarkiai lijo.Šiaip užteko laisvo laiko ir pietums, ir suvenyrams nusipirkti. Nepatiko kelionės pabaigoje vadovės pasiųstas vokas arbatpinigiams vairuotojams, vairuotojai už savo darbą gauna atlyginimą, kaip ir mokytojai, buhalteriai irkt. specialybių darbuotojai, kuriems už tiesiogiai atliktą darbą niekas arbatpinigių neduoda.Kiek esu keliavusi, tai su arbatpinigiais pirmas toks kartas, jaunimas aplamai tokių dalykų nesuprato, gal reikėtų ir mums, vyresniems, mąstyti šiek tiek kitaip?
Kalnai, kurie pakylėja arčiau debesų... 2019 08 13 - 08 18 keliavau į Austrijos Alpes. Norėčiau padėkoti TOPTURUI už organizuotą kelionę, kuri buvo įspūdinga. Didingas Alpių kalnų grožis gniaužė kvapą, tą jausmą sunku nusakyti žodžiais...Nuoširdžiai ačiū kelionės vadovui Daliui Klusevičiui, kurio profesionalumas, patirtis, žinios ir pozityvumas leido dar labiau pažinti kalnus nebūnant alpinistu...
Lilija Rutkauskienė
2019-07-01 08:37:04 IP 2h859ds6
Dėkoju Topturas, UAB organizuotai kelionei Saksonijos Šveicarijos gamta - Drezdenas - Potsdamas - Berlynas 4 d. 3 n. Kelionės data: 2019 06 27 - 06 30. Kelionės vadovė RASA UNDRAITYTĖ.
Gal norėjosi didesnio autobuso, geresnio viešbučio... Taip, tuomet ir kelionės kaina būtų kita... Rašau atsiliepimą apie kelionę, nes norėjau asmeniškai padėkoti kelionės vadovei Rasai už profesonaliai atliktą darbą, gilias istorijos žinias, erudiciją ir meilę savo darbui. Buvau saugi, daug sužinojau, jaučiau Vadovės rūpestį ir pagarbą. Neturiu nė mažiausio priekaišto. Norėčiau dar, ir dar kartą kartu keliauti ir klausytis daugybę istorijų, kurias mums papasakojo RASA...
Vairuotojams - didelis AČIŪ! Linkiu didžiulės sėkmės!
Pagarbiai Lilija Rutkauskienė
Jūratė Januškevičienė
2019-05-27 15:45:52 IP 2fbapdu1
Viso UAB "Vilpra" kolektyvo vardu dėkojame "Topturui" už puikiai organizuotą kelionę į Latviją, Rundalę, į Rinkuškių alaus daryklą.
Ačiū direktorei Ginai už profesionalius patarimus, operatyvumą, lankstumą ir tikrai "sveiką" požiūrį į klientą. Ačiū puikiai kelionės vadovei Rasai Undritytei už pozityvumą, nuoširdumą, įdomius pasakojimus ir visų mūsų "suganymą" kelionės metu.
Drąsiai galime rekomenduoti šį kelionių organizatorių. Sėkmės!
Rita Linkevičienė
2019-05-14 10:57:56 IP 2ktis681
laba diena,
2019.05.11-12d.keliavome po svetingąsias Estijos salas.Likome pamaloninti Top turo gidės Genutės Regesienės dėmesiu kiekvienam kelionės dalyviui.Profesionali, dvasinga, turinti savyje ir sugebanti dalintis tikrosiomis vertybėmis.Pataikanti į dešimtuką, kas įdomu šiandieniniam keliautojui.Puikus vairuotojų darbas.Administracija šauniai dirbanti.
Turbūt kilo klausimus, kodėl taip visus giriu?Nes turiu su kuo palyginti.Keliaudavome su Top turu ir anksčiau, bet keletą metų teko pabendrauti ir su kitomis agentūromis, taip jau atsitiko.Etikos sumetimais, nekomentuosiu kitų firmų darbo, bet ateityje naudosiuosi tik Top turo paslaugomis, žinoma jei jie turės tokią kelionę, kurios mums reikės.
džiaugiamės jūsų šauniu kolektyvu, linkime gyvuoti dar ilgai ir iki kitų kelionių...
Rirt ir Arvydas Panevėžys
Sveiki. 2018-09-03 buvo užsakyta ir apmokėta kelione (Naujametine) i Venecija per Grupinis >LT. (Algirdas Jakimavičius, kupono kodas 4547 G648720733. Kelione neįvyko organizatoriaus iniciatyva. pinigai gražinti tik už Jūsų keliones sveikatos draudimą. Prašau gražinti apmokėtus pinigus už kelione. (329 EURO) Pagarbiai Algirdas.
Noriu padėkoti Topturo kolektyvui, o ypatingai vadovei Genutei Rezgienei už tikrą profesionalumą kelionėje Krokuvą-Zakopanė- Velyčkos.
Vaziavome ekskursija, , Krokuva, zakopane, Velickos, , norim padekoti vadovei Genutei Rezgienei, puikus zmogus, puikus gidas jos deka kelione buvo turininga, aciu.Aciu ir vairuotojams kelione buvo rami, galejom atsipalaiduot. Nepatiko tik viesbutis.
Sveiki. Keliavome marsrutu Paslaptingoji Moravija -Brno 2018.08.18 - 08.20. Vadove Genute R. Aciu gidei uz nuostabia kelione, uz puiku organizuotuma, uz nuolatini demesi keliaujantiems, uz begale informacijos, pateiktos ekskursijos metu.
noriu padekoti top turui uz gerai organizuota kelione saksonijos sveicarijos gamta drezdenas meisenas berlynas rugpjucio 4-7 denomis. noriu padekoti musu keliones vadovei eglei gurcytei uz turininga pasakojima. savo darbo ismananti profisonale viskas papasakojo aprode paiskina kas neiaisku. dekoju nostabiems musu vairuotojam linkiu jums semes. susitiksim ateitije. linas.
Dėkojame Topturas kolektyvui už puikiai suorganizuotą kelionę, , Slovakijos kalnų panorama", 2018 08 2-5d. Keliavome su gera komanda komfortišku autobusu, lydimi gido profesionalo Sauliaus Jočbalio. Lankomų objektų ir laisvą laiką Saulius sudėliojo tiesiog puikiai: kiekvienas galėjo patenkinti savo poreikius, ar ilgiau kalnuose pasižvalgyti, ar pasivaikščioti kalnų miesteliuose ar pramogauti vandens parke. Rekomenduojame keliauti su Topturas. Ačiū
4d/2n kelionė i Auksinę Prahą, Saksonijos Šveicariją ir Drezdeną.

KELIONĖS VADOVĖ: kelionės vadovė Rasa Undraitytė. Puiki savo srities profesionalė! Visos kelionės metu stebino savo žiniomis ir noru jas perteikti mums, nuolat pasakojo istorijas ir tikrus faktus apie lankomus objektus, žmones ar išskirtinius įvykius. Ekskursijos buvo labai įdomios, pasakojimai išsamūs ir svarbiausia - laikas sudėliotas tiesiog puikiai. Suspejome visur- ir išklausyti istorijos, ir apžiūrėti objektus, ir laisvu laiku pasimėgauti. Didelis AČIŪ Rasai už nuoširdų bendravimą, paslaugumą, puikią kelionę ir nepriekaištingą darbą.

AUTOBUSAS: autobusas taip pat labai geras - turėjo telefonų įkrovimo lizdus, vairuotojai atsižvelgdami į grupės pageidavimus įjungdavo ar išjungdavo kondicionierius, per televizorius įjungdavo filmus, grupei paprašius užleisdavo muzikos. Tuoletu naudotis leido, tačiau prašė į jį eiti kaip įmanoma rečiau dėl talpos ir higienos sumetimų. Vairuotojai paslaigūs, mandagūs.

VIEŠBUTIS: viešbutis neblogas.

*Kelionei pirmyn ir atgal siūlytume susirasti veiklos - pasiimti žurnalų ar kryžiažodžių, nes autobuse WI-FI nėra.
* Į Dresdeną atvažiavome sekmadienį, labai sunkiai radome dirbančią krautuvėlę, daug kas apie 17 h buvo uždaryta.
* Keisdami eurus į Čekijos kronas apžiūrėkite kursą, gal apsimokės keistis Lietuvoje, o jei keisitės pasienyje - apžiūrėkite kursus visose keityklose, nes kursai skirtingi net greta esančiose.

DIDELIS AČIŪ TOPTURUI UŽ KELIONĘ! REKOMENDUOJAME.
Nuostabi kelione, bet ji nebutu nuostsbi be musu vsdoves Egles Gurcytes Didelis aciu Eglei uz tikrai nuostabiai pravesta kelione. Kas keliauja tai tikrai rekomenduoju Topturo kelioniu agentura.
nuoširdi padėka kelionės gidei Genutei bei puikiam vadybininkui Gvidui, be jūsų mūsų kelionė nebūtų tokia ypatinga. Ačiū!

NEPAMIRŠTAMAS SAVAITGALIS VARŠUVOJE - 5* 2018-02-16/18
Su Naujais 2018 metais norim pasveikinti Topturo kolektyvą ir mūsų kelionės'' Naujametinis Amsterdamas'' vadovą Saulių Jočbalį.Norim palinkėti vadovui kantrybės, sveikatos, nes taip sujungti autobuso kolektyvą, sudominti įdomiais pasakojimais gali tik tikras profesionalas.Kelionė patiko, gerai suorganizuota, vairuotojai su vadovu-viena komanda, o ir keliautojai-nerelūs.Ačiū visiems.Ir linkim keliauti autobusais, lėktuvais, automobiliais, nes pasaulis labai grazus.Sėkmės
Dėkoju kelionės Praha-Karlšteinas-Karlovy Varai vadovei Genutei Regesienei už puikų kelionės organizavimą, nuoširdumą, rūpestį, toleranciją, kantrybę, gebėjimą kurti ir skleisti gerą nuotaiką, profesionalumą, įdomų ir smagų pravažiuojamų šalių ir lankomų objektų pristatymą.
Ačiū vairuotojams už profesionaliai atliktą darbą.
Dėkoju Monikai, kuri paslaugiai, atsižvelgdama į pageidavimus, organizavo mano šio sezono kelionių pirkimą Topture.
Visiems linkiu tolimesnės sėkmės!
Laimutė
ZAKOPANĖ - VELYČKA - KROKUVA, SUPER, patiko :}
Kelionės vadovė Genutė tobulai atlieka savo darba :}}
2017-08-23 kelione i Saksonijos Sveicarija/Drezdena/Meisena/Berlyna buvo puiki! Gidas Saulius- das ist fantastich!:) vairuotojai irgi be priekaistu. Viskas kaip is rasto!:) Noresiu su jais keliauti dar karta.
Keliavome su dukra į Slovêniją 08.19-08.23d.kelionês metu šaunusis gidas Dalius mus keliautojus užimdavo savo žiniomis apie kiekvieną šalį, kurią bepravažiuodavom, klausêmês muzikos, žiúrêjom filmus, ir žinoma leido pamiegoti.Daug ir ídomiai pasakojo apie lankytinas vietoves.Nuostabi kelionê su nuostabiu gidu Daliumi.ąčiű jam.Kita kelionê mano bus tik su top turu ir Daliumi.!!!
Dėkoju Topturui už nuostabiausią kelionę ''Čekijos kalnų miražai'' rugpjūčio 12-15d. Kai nusipirkau kelionę, suabejojau, ką veiksim tas 2 dienas, tačiau jos atsipirko su kaupu. Ačiū puikiam gidui Daliui Klusevičiui už puikiai organizuotą kelionę, rūpinimąsi keleiviais. Ačiū nuostabiems vairuotojams. Ir nors kelionėje nutiko keletas nesklandumų, puikaus gido ir vairuotojų dėka nuotaika visą kelią buvo kuo puikiausia, grįžom namo pilni nepakartojamų įspūdžių.
Ačiū už nuostabią kelionę "Slovakijos kalnų panorama", vienam iš paskutinių išlikusių dinozaurų, gidui Sauliui, viskas buvo super :). Žmogus daug žinantis ir dosniai besidalinantis savo žiniomis, sugebantis vadovauti dideliai žmonių grupei, mokantis planuoti laiką. Tik jo dėka, per tokį trumpą laiką, pavyko pamatyti tai kas buvo planuota.
Ingrida 2014-08-21 01:02:16
Dėkui vadovų Lijanos ir Viktoro komandai už nuostabią kelionę (Varšuva - Čenstachova - Krokuva - Velička). Jokio streso, jokių nesusipratimų, visi sustojimai laiku, visi nurodymai pakartojami po kelis kartus. Su dukra keliaujame ne pirmą kartą, ir puikiai žinome, kiek kartais būna nemalonių nesusikalbėjimų. Todėl tikrai nuoširdus ačiū už gerus įspūdžius:)
Sveiki. Na su Viktoru Draginu niekuomet nevažiuočiau į dar vieną kelionę. Kaip jis pats įvardino ir tuo didžiavosi, jog jį vadina keliautojai Hitleriu, manau tai nėra joks nuopelnas. Su kolege pavėlavome 8 minutes į susitikimą ryte ir mums nebuvo net paskambinta ar kitaip susisiekta, kas dar keisčiausia, kad mums buvo nupirkti brangūs bilietai į kasyklas Lenkijoje, į kurias jis mūsų nesulaukė ir pinigai nebuvo grąžinti. Jautėsi iš šio asmens, kad jis vadovaujasi simpatija-antipatija kriterijais, kadangi vienų buvo laukiama, o kitų ne. Žmogus mokantis pasakoti ir žinantis daug informacijos, tačiau tingintis autobuse papasakoti apie pralekiančias vietas kelionės metu. Šiaip pati kelione ZAKOPANĖ - KROKUVA - VELIČKA 3D./2N nebuvo gerai suorganizuota, kadangi visas dienas buvo leidžiama daug laiko autobuse, o ne lankytinose vietose, o į kaurias net nespėdavome dėl kamščių. Kelionė neverta pinigų.
Saulius, Mindaugas
2017-08-16 19:05:11 IP 28mess28
Dėkojame už nuostabią ir puikiai suorganizuota kelionę Paslaptingoji Moravija-Brno.2017-08-12-14 d.Dideliausias dėkui kelionės vadovei Genutei Regesienei įdomiai ir puikiai pateikta informacija apie lankytinas vietas ir objiektus, bei padėka vairuotuojams už puikiai atlikta jiems pavesta darbą
Nuoširdus AČIŪ kelionės vadovei Rasai Undraitytei, už profesionalumą, nuostabią ekskursiją ir malonų bendravimą su grupe.

2017 08 09 - 2017 08 14
Kelionė "Amžinoji Italija. Visi keliai veda į Romą"
2017-07-25 (jau trečią kartą su TOPTURU) vykome į pažintinę kelionę SAKSONIJOS IR ČEKIJOS ŠVEICARIJOS GAMTOS STEBUKLAI - DREZDENAS - MEISENAS 4D./3N. Mūsų gidė buvo Genutė Kubilūtė. Kelionė buvo intensyvi, daug pamatėm, daug sužinojom, bet grįžom pailsėję, pilni įspūdžių. Tikrai manome, kad už tai turime padėkoti mielai gidei, kurios nuoširdžiu žmogišku rūpesčiu, buvome apsupti visas keturias paras.
Dėkojame vadovei Rasai Undraitytei už rūpetingumą, profesionalumą, gerą nuotaiką kelionės metu (Šiaurės Italijos spalvos) 2017 08 01-06
Česlava ir Petras
Noriu padėkoti "Topturui" už puikiai suorganizuota kelionę į Italiją liepos mėnesi (Šiaurės Italijos spalvos) ir be abejo didelis DĖKUI vadybininkui Gvidui, kad ši kelionė mums įvyko ;) Nuo pat keliones pradžios viskas ėjosi sklandžiai, vairuotojai buvo atidūs ir paslaugus. Gidė Rasa sukūrė nuostabią turistinę atmosferą. Viešbučiai buvo tvarkingi, o visa kitą čia jau priklauso nuo keliaujančio žmogaus ;) Drąsiai kita karta pirksim iš Jūsų keliones.

Sėkmės darbuose!
Mūsų šeima - Nijolė ir Vaclovas - nuoširdžiai norime padėkoti kelionės į Prahą (liepos 21-24 d.) vadovei Genutei Regesienei už puikų kelionės organizavimą, rūpestingumą, dėmesį kiekvienam. Žavėjomės gidės profesionalumu, tolerancija, gebėjimu ekskursijos metu sukurti gerą nuotaiką.
Puikius kelionės prisiminimus parsivežame į Žemaitiją ir gerus atsiliepimus apie TOPTURĄ.
Gerb. vadove, sveikatos Jums ir lengvų kelionių!
AČIŪ!
Nijolė ir Vaclovas
Skuodas
Andrejus ir Ilona
2017-07-24 11:35:35 IP 2fc3m41m
Vakar grįžome iš kelionės į Slovėniją. Gidui Daliui Klusevičiui bei vairuotojams-visaginiečiams - respect !!!
praeitą vasarą keliavome su Topturu į Kroatiją, likome sužavėti gido Daliaus Klusevičiaus kompetencija ir nuoširdumu.Todėl šiemet nekilo abejonių dėl šios kompanijos, bet smalsu buvo dėl gido.Kadangi praeitą vasarą turėjome dar vieną kelionę, tačiau su kita firma, tai sužinojome, kad yra ir kitokių gidų, su kuriais nenorėtume keliauti.Niekada nesižavėjau komentarais, bet šį kartą pasiskaičiau apie gidę Eglę Gurčytę ir PASITVIRTINO...Kelionė į Šveicariją vargino'kamščiais' ir karščiais, bet Eglės profesionalumas, paslaugumas ir meilė savo darbui ir žmonėms viską atpirko.Vairuotojai ir gidė tarsi viena šeima mumis rūpinosi ir buvo paslaugūs.Ačiū jums mielieji.Sveikatos ir Dievo palaimos linki jums keliautojai Rita ir Arvydas
2017.06.18 - 06.23 keliavome Šveicarija - ežerų, kalnų ir krioklių šalis. Kelionė l. patiko. Dėkojame vadovei Eglei Gurčytei. Kuo geriausi atsiliepimai : tai puiki, organizuota, profesionali vadovė, pateikianti daug įdomios informacijos apie lankomą vietovę, bei puikus, rūpestingas ir šmaikštus žmogus. Tikrai neprailgo kelionė. Linkime vadovei Eglei daug sėkmės ir sveikatos!
Vairuotojai taip pat buvo profesionalūs ir paslaugūs. Ačiū
Ačiū už puikią kelionę "Šveicarija - ežerų, kalnų ir krioklių šalis" 2017 06 18-23 vadovei Eglei (ir vairuotojams taip pat). Labai patiko !!!
Birželio 15d. keliavome i Italiją. Noriu padėkoti už puikiai organizuotą kelionę. O gidė Rasa paliko tokį gerą įspūdį. Tiesiog puiki, tolerantiška, daug žinanti. Top Turui manau labai pasisekė savo gretose turint tokią gidę. Linkime visam kolektyvui sėkmės nelengvuose darbuose. Jau svajojam apie kitas keliones su Top Turu. Didelis DĖKUI dar kartą.
Birželio 16-18 keliavom į Veličkų druskų kasyklas, Krokuvą, Zakopanę.
Norime padekoti gidei Genutei Regesiene iuž puikią kelionės organizavimą, gerą nuotaiką, įdomius pasakojimus.
Kelione buvo puiki.Daug pamateme, daug sužinojome.
Ačiū!!!
Sekmes.
Kelione geguzes 25 -28 i saksonijos sveicarija buvo puiki. Didelis aciu vadovei Eglei Gurcytei. Puiki, profesionali, savo darba mylinti ir daug informacijos, istoriju papasakojusi gide. Palieku kuo puikiausius atsiliepimus. Vairuotojai taip pat buvo malonus, paslaugus. Su tokia komanda mielai vaziuotume dar ne karta.
Važiavom 29 gegužio į kelionė "Lenkijos Didybės:Čenstakava -Veličkų druskos kasyklos - Krakovas". Kelionė įvyko teoriškoj, praktinė dalis įvykdyta buvo iš dalies. Čenstakava apžiūrėti buvo duota ne daugiau kaip 15 min, į Veličku vėlavom, tai gerai kad dar sutiko priimti, Krakova, Wevele vietinio gido ekskursiją neužsakyta, mūsų gidė vest ne turi teisės, tai Wevelio aplankymas be informacijos (aišku kiek tai papasakojo gidė bet butu gerai visą šito girdėti ir matyti vienų mietu apie tą ką pasakojo) tas pats jeigu savarankiškai nueiti.Neaišku kodėl nebuvo iš anksto informacijos kad istorijos muziejus šį diena priiminės tik ekskursijų su negalią. Kol važiavom sustojimai neatitinka sustojimo reikalavimų, per visa diena ne buvo suteikta pertvarkos pavalgyti, buvo paaiškinta kad laikas valgymui neieina į grafika, kur Jūs matote kad nors viena organizacija dirba be pietų?Mes važiavom poilsiuj a ne kankinimui.Atvykusi į viešbutį jau buvo irgi visko uždaryta tai jeigu kam baigėsi savo maistas reiškia žmonės be vakarienės liko.Ne vienas iš vairuotojų ne priėjo prie bagažą tvarkymą, išvažiavimas namo ne atvyko laiku, pavėlavo daugiau kaip valandą, autobuse muziką buvo leidžiama visų garsu, vandens reikėjo prašyti pašildyti, vienkartinių indėlių nebuvo.Neaišku kodėl autobuse neveikia WI-Fi, Kelionė skaitosi 2 dienų, tai pirma diena mes praleidom pilnai autobuse tik vėlai vakare pakliuvom į Veličkų, tai gal tada reikėjo įšvykimą daryt iš iš vakaro a diena normaliai aplankyti Čenstakova, Velička ir apskaičiuoti laisvo laiko.
Perskaičius neįgiamus atsilepimus apie "TopTuras" agentura, su nerimu užsakiau kelione: "Gėlių kompozicijų ir puokščių paradas Olandijoje" 2017.04.19-2017.04.23 (antras autobusas). Bet likau labai patenkinta kaip sudarytas kelonės maršrutas, kaip atidirbo gidė ir vairuotojų profesianalumu. Gidė viska suplanavo taip, kad užtektų laiko aplankyti visas įdomias vietas, ir, kad niekur ne reiketu skubėti. Gidė nuostabi, rūpinosi visais keleiviais ir atidirbo daug daugiau, nei būtų atidirbęs koks kitas įprastas gidas. Vairuotojai visada tvakingai atrode ir labai maloniai su mumis bendravo, jų humoro jausmo užteko visam autobusui. Norių padėkoti gidėi Lijanai Januškevičiūtėi, vairuotojams Jurijui ir Vigantui už nustabiai praleista laiką.
Pastovi keliautoja
2017-02-23 16:38:05 IP 5juc09et
Dalius - GIDAS.
Iš didžiosios Gidas, keliaujame su juo ne pirmi metai ir keliones renkamės tik jo vedamas. Pastabus, apsiskaitęs, rūpestingas net inoringiausiems keliauninkams ir t.t.
Ačiū TOP TURAS už organizuojamas keliones, visada gali rasti smulkmenų, kurios gadina gyvenimą ar keleivį, kuris kuo nors nepatenkintas... Bet AŠ važiuoju keliauti, pamatyti naujų miestų vartus, įkvėpti kitokio skonio oro gurkšnį.
AČIŪ

Visiems rekomenduojame (pastovi grupė turistų jau 5 metai) Gidą Dalių ir kelionių agentūrą TOP TURAS.
Susiplanavome su draugais vykti į naujametinę kelionę į Prahą. Buvome nemaloniai nustebinti kai likus dienai iki kelionės gavome laišką, kad viešbutis ne Prahoje, o 50km nuo jos!!! Perkant bilietus nebuvo paminėta, kad gyvensime ne Prahoje. Viešbutis..... Aš neturiu žodžių apsakyti į kur mus atveže. Karšto vandens dušuose nebuv (juk pats tas žiema maudytis šaltame vandenyje pasivaikščiojus visa dieną lauke), kambariai netvarkingi, baisūs. Tai manau už kainą, kurią susimokėjome galėjot ne tik Prahoje apgyvendinti, bet ir viešbutį normalų užsakyti, o ne kažkokią skylę.
Pati kelionė vyko autobusu. Tikėjomės kažko tokio kas kursuoja Vilnius - Klaipėda bent jau, gavome autobusą su kietomis sėdynėmis, kai kelionė truko apie 17 valandų. Kelionė buvo tiesiog pragariška!
Naujus metus sutikome Prahoje (atvykome 23val išvykome 01.00 val :))) Pasakiški nauji metai jaunimui!
Žodžiu, man be galo gaila išmestų į balą pinigų ir svarbiausia SUGADINTŲ NAUJŲ METŲ! Patys blogiausi atsiliepimai apie Topturą. Jei kas paklaus apie juo, nes juk aš keliavusi:)) tai tikrai sakysi ukad bėgtų kuo toliau nuo tokių absurdiškų kelionių organizatoriųl.
Vilnius - Gdanskas (Vilnius - Fromborkas - Gdanskas - Sopotas - Šymbarkas - Vilnius), kelionė 2016-12-31 - 2017-01-02. Kelionės vadovas Algimantas Antanaitis

Pradėsiu nuo to, kad man asmeniškai turbūt čia prasčiausiai suorganizuota kelionė, kurioje teko dalyvauti. Susidarė nuomonė jog visas maršrutas su ekskurija buvo pirmą kartą suplanuotas kaip "pabandymui" arba organizavo žmogus, kuris neturėjo tinkamos patirties, o jam niekas nepadėjo ir blynas prisvilo.

Pastabos "Top Turas":

Pirma diena. Pradėsiu nuo išvažiavimo. Važiuojant tokį maršrutą su viena nakvynę ir planuojamu grįžimu kitą dieną vakare/naktį labai keista, kad išvykimo laikas iš Vilniaus buvo 6h ryto (toks vėlyvas), kai mes turėjom užsakyta ekskurija 15:30. Manau visada galima išvažiuoti žymiai anksčiau ir turint laiko pertekliaus galima duoti laisvo laiko, bet kokiam miestelyje ar dar kur. Taigi pirma diena Vilnius - Fromborkas - Gdanskas. Dėl įvairių remontuojamų/rekontruojamų kelių (nepaslaptis juk) ir neradimo vietos kur pavalgyti mes vėlavome stipriai, 490 km įveikėme per 10h.. turėjom 15:30 numatyta ekskursija Fromborko katedroj, bet atvažiavom po 16 valandos. Į "Varpų bokštą" taip ir nelipom - nespėjom, tai su M. Koperniko planetariumu ir/ar Fuko švytuoklę nesusipažinom ir nepamatėm. Sumokėjom 6 zlotus už katedros ekskursija ir 4 zlotus už vargonus, tai girdėjom tik vargonus, o ekskursija taip ir neįvyko.. Lenkų gidė ar kas ji tokia, kuri mus priėmė į katedrą viską lenkiškai mums kalbėjo, tai kitos grupės gidė pasiūlė pavertejauti tai toks net palengvėjimas pasijautė, kad galima bus suprasti ką kalba, bet deja ta lenkų gidė tiesiog dingo po vargonų grojimo. Beja ji pasakė iš praždių vargonų pasiklausysim, o poto praves mums ekskursija. Tai po ~15-20min vargonų klausymosi tiesiai į autobusą iškeliavom, o gal išvarė mus? Tai 6 zlotai nuo žmogaus sumokėti "nuplaukė", o kadangi buvo 2 grupės po 40-50 Lietuvių tai man įdomu kokia bendra suma gavosi.. Toliau kelionė buvo į Gdanską, nauji metai ir viešbutis, man asmeniškai labai šauniai viskas praėjo, ir Algimantas (gidas) papasakojo įdomių dalykų ir pavedžiojo mus po miestą. Viešbutis taip pat labai geras buvo. Ir patys naujieji buvo super :).

Antra diena. Sopotas - Šymbarkas ir namo. Sopotas šaunu viskas labai gerai. Šymbarko gyvenvietėje "Kašubos žemėse" jau prasidėjo su nemalonumais, nes čia taip pat vėlavom ir gavom "pagreitintą" ekskursiją bei lenkų kalba.. ačiū, tai moteriškei iš grupės, kuri pasisiūlė pavertejauti kažkiek. Nors buvo ir netikslumų, bet geriau negu nieko. Kadangi mūsų gidas lenkų kalbos nemokėjo (kalbėti), tai didelis klausimas Top Turo vadovams ar kas ten organizavo, kodėl užsakant ekskursijas tiek į Fromborką tiek į Šymbarką negalima buvo rasti arba užsakyti, kad ekskursijos po objektus būtų vedamos/verčiamos anglų/rusų ar lietuvių kalba? Nes pagal keleivių nepasitenkinimą aš supratau, kad iš viso pilno autobuso gal tik iki 10 žmonių supranta lenkų kalbą. Tai jeigu darot kelionę ir nesirūpinat vertimu tai įrašykit punktą - Būtina žinoti Lenkų kalbą jeigu norit kažką suprasti, va taip va žiauriai ir įrašykit nes tokia nuomonė ir susidarė. Man prieš mano draugus net gėda pasidarė, nes aš pasiūliau jiems šitą kelionę, o jie gavo ekskursiją lenkų kalba, kurios nesupranta. Pas mus turbūt į Lietuva, kai atvažiuoja kiti turistai arba tie patys lenkai tai mes viską lietuviškai jiems pasakojam? Čia va tokį klausimą sau užsiduokit ofise jeigu rengiant posėdžius. O pagreitinta ekskursija buvo todėl, kad buvo užsakyti pietūs ir netilpom į laiką to lenkų gido, kuris pasakojo viską.. tad visur skubėjo ir kažką praleidom, galima buvo pačiam nubėgti apžiūrėti pvz tuos atvežtus namus iš kanados ar turkijos, bet tada negirdėsi ką pasakoja. Ačiū už pietūs Gidui kuris užsakė tik nelabai supratau, kodėl tokie dalykai nebuvo įtraukti į kelionės lapą. Galima buvo nusimatyti papildomai zlotu. Nes asmeniui kainavo 30 zlotų tie pietūs. Galutiniam variante į Vilnių grįžom beveik 5h ryte pirmadienį - dauguma tiesiai į darbą.

Pastabos gidui "Algimantui Antanaičiui"

1. Visada autobuse kalbėkit per mikrofoną, nes autobuso galas tiesiog negirdi jūsų. Jūs pora kartų, be mikrofono kalbėjot, tai iki šiol nežinau ką ten pasakojot ar bandėt pasakyti.
2. Daugiau vadovaukit, nedarykit palaidos balos kaip buvo su Šymbarko pietumis. Būkit kažkiek despotas nes Jūs mūsų vadovas :) Nes gavosi kaip vaikų darželyje, kai lauke bandėt suskaičiuoti kas valgys kas nevalgys, dalis tolete buvo, kažkas pastato viduj kiti prie suvenyrų.. Manau čia reikėjo autobuse visą šita padaryti iš anksto kai visi tvarkingai sėdi savo vietose.
3. O šiaip didelis ačiū už visas pastangas. Su jumis buvo lengva bendrauti į viskas problemas, kurias reiškė keleiviai kreipėt dėmesį ir bandėt spręsti. Man susidarė nuomonė, kad tokia programa kokią jums paskyrė naujiems metams Jums pačiam nepatiko :)

Pastabos dėl vairuotojų:

Vyresnis vairuotojas tai turbūt malkas vežiojo visą gyvenimą arba tiesiog labai skubėjo ir nesupranta kratytis ir siūbuoti nuo inercijos nėra malonu visą kelią, nes vairavimo ypatumai jautėsi kaip diena ir naktis kai vairuodavo vienas ir kai kitas. Ypač patiko per raudonas šviesaforo šviesas važiuoti (nežinau kuris vairavo). Gerai, kad ašaromis nesibaigė. Toliau apie autobuso vidaus valdymą (kondicionierius, elektra, šviesos ir pan.), jeigu nežinot arba pirmą kartą atsisėdot prie tokio autobuso, nepatingėkit 5-10min pasižiūrėti kas kaip veikia, palauksim gi. Negu poto vaikčioti pas jūs ir prašyti.. Nes vieną kartą šviesos kiekvienam keleiviui veikia atskirai (pasirinkti gali įj/išj), o kitą kartą dega visiems, o paprašius gražinti kaip buvo sakot 'negalima taip'.. vandens užsivirti taip ir nebuvo galima kaip supratau, nors lauke pliusas visada buvo. Gerai kad wc veikė. Nes per skubėjimus mažai turėjom sustojimų. taip pat gaila, kad gidui nepavyko parodyti video per esamus televizorius autobuse.
Sophie,Emilija,Skaistė
2016-11-07 07:27:01 IP 28m84i2v
Sveiki, norime labai padėkoti vadovei Eglei Gurčytei už smagią, kupiną įspūdžių kelionę į Tartu mokslo centrą Ahhaa, už įdomų pasakojimą, rūpestį kelionės metu ir ne tik.Likite visada tokia bendraujanti, linksma, šmaikšti.Sveikatos jums ir ištvermės darbe! Ačiū!
Rasa Krikščiūnienė
2016-11-03 16:26:05 IP 2i24qpnp
Ir dar dėl pačios kelionės organizavimo. Gavau A4 lapą, pilną prirašytą veiklos, kuri numatoma 7 dienų metu. Jau anksčiau Ispanijoje buvusios bendradarbės labai skeptiškai pažiūrėjo į tą sąrašą ir pareiškė, kad šitiek jūs tikrai nespėsit, be šansų, vakare būsit "lavonai" ir pan. Bet jos smarkiai klydo - su Svetlana mes tą planą net viršijom. Teisybė, Madride praleidom tik vieną dieną, Barselonoje - panašiai, ir kitur visur, kur planuota, mes buvome gan neilgai. Bet tai yra visiškai suprantama, ir nėra jokio skirtumo, ar pirmą kartą nuvykęs į nepažįstamą vietą ten praleisi 4 ar 5 valandas. Esmė - mes tikrai viską suspėjom, pamatėm svarbiausius objektus ir dar daugiau. Žinoma, tai priklauso ir nuo pačių turistų. Bet su tokia gide kaip Svetlana buvo neįtikėtinai gera, lengva ir smagu visur viską suspėti!!! Ir pvz atvykus ir pavakarieniavus Alikantėje apie 22:30 val norėjosi ne miegoti, bet eiti maudytis :)
NEREALI KELIONĖ (Klasikinė Ispanija)
Rasa Krikščiūnienė
2016-11-03 16:16:12 IP 2i24qpnp
Su Top Turo merginomis Vilniuje Sonata ir VIGINIJA teko bendrauti gan ilgai. Operatyvus aptarnavimas, itin malonus bendravimas, įsiklausymas į kliento poreikius - SUPER. Pilna, išsami informacija pateikiama greitai ir laiku. Virginijos neeilinis gebėjimas puikiai orientuotis kritinėse situacijose.
Gidė Svetlana Kulieša, nuolat talkinusi keliaujant po Ispaniją - SUPER. Sklandi kalba, malonus balsas ir tipažas, informacija išsakoma tikrai labai įdomiai, neperkraunant bereikalingais skaičiais ar kitais niekam nereikalingais dalykais. Pasakojama pritraukiant prie šiandienos, per daug neišsiplečiant "į lankas". Svetlana geba puikiai kontroliuoti būtį žmonių, kažkokiu stebuklingu būdų kontroliuoja ir seną, ir jauną, tolerantiškai įsiklauso į kiekvieno "pričiūdus" :), yra maloni, kantri, geranoriška, disciplinuota. Puiki kritinėse situacijose. Didelis AČIŪ jai su bantuku :)
Spalio pabaigoje nusišypsojo laimė turėti netikėtas atostogas. O kad atostogos tikrai būtų įsimintinos, su Topturu vaziavau į Chrizantemų žydėjimo šventę Vokietijoje, Lahr'o miestelyje. Ir tikrai, tiek kelionės pirkimas, tiek pati kelionė buvo labai gerai organizuota. Monika, su kuria derinome pirkimą, labai paslaugiai ir atsakingai sutvarkė keliones procedūras, papildomai paskambino pasiteirauti, ar viskas aišku, kur ir kada išvykstame. Aušra, kelionės vadovė, yra tikra Vokietijos istorijos, geografijos ir gyventojų gyvenimo būdo žinovė, nepaprastai įdomiai ir su meile pasidalinusi įdomybėmis apie kraštą, į kurį keliavome. Buvo įdomu pamatyti Vroclavą (buvusį Vokietijos miestą Breslau, po II Pasaulinio karo atitekusį Lenkijai) su po jį išsibarsčiusiais nykštukais (mažų metalo statulėlių šis miestas priskaičiuoja jau apie 300), Viurcburgą su jo barokiniais Vyskupų rūmais, vynmedžių laukais ir ant tilto per Maino upę vietinį vyną degustuojančiais turistais, milžiniškomis chrizantemų puokštėmis (jos tikrai žymiai didesnės nei pas mus) pasipuošusį Lahrą, aukštai ant kalno stovinčią (ir kaip pasakų pilaitę atrodančią) Hohencolernų pilį ir abipus Reino upės rudenio ūkanose skendinčias viduramžių pilaites.
Esu tikrai nemazai keliaves kaip verslo reikalais taip ir su pazintinem kelione!
Tokios nepagarbos ir pazeminimo kaip griztant is Moravijos, gides puses tikrai dar neteko patirti.
Isvaziavau i kelione palikes visus telefonus kad protinis pasaulis nors dalinai galietu pailsieti nuo visu gyvenimisku problemu.
Atvaziavus i Marjampole kreipiausi i gide del taksi iskvietimo ji man kategoriskai pareiske NE! Taip supratau iki Vilniaus nevaziuoja. Tai gal vairuotojai gali uzsakyti man taksi gavau vel griezta NE! Kreipkites i pakeleivius!
NE tai NE!
Keista ir nesuprantama sveiku protu. Isvaziavimo laikai visiems aiskus ir suprantami! Grizimas iskelioniu autobusu yra didziausia misle! Gyvenam XXI amziuje o kartais po kelioniu autobusu pasijunti lygtai butum akmens amziuje!
Niekas nezino kada grisime kaip...
Skrendant aviakompanijom jos prisima visa atsakomybe net metereologines salygas!
O dabar su kelionu agenturom autobusu Niekas nei uz Nieka neatsako.
Paprasai iskviesti taksi pasirodo gidei tai didelis issukis!?
Dalina anketas uzpildyti..Ka nori suzinoti?
As jau nekalbu apie visos keliones aptarnavima nei personalo prisistatymo nebuvo, nei kavos nebuvo pasiulyta, apie tualetus dave visai pamirsti!
Jus kelioniu agenturos turietumes sudare sutaris su taksi firmom, ypac palankio salygom,...
O dabar gavau pamazgu kibira ant galvos...
Pirmą kartą vykome su šia įmone ir tikrai likome patenkinti. Mūsų kelionė - Paslaptingoji Moravija - Brno. Autobusas normalus, puikiai veikė kondicionieriai, kas buvo išties svarbu dėl labai karšto oro. Vairuotojai šaunūs, saugiai ir greitai suvažinėjo. Gidė Lijana taip pat nuostabi, rūpinosi visais keleiviais ir atidirbo daug daugiau, nei būtų atidirbęs koks kitas įprastas gidas. Vienintelis šios kelionės minusas yra laisvo laiko trūkumas, visur turėjome labai skubėti, tad gal Topturui vertėtų viena diena prailginti kelionę, kad nereiktų visur taip bėgioti. Be to kelionę pirkome per Kelionių Akademiją, nes šiurkštūs Topturo konsultantai nekelia noro naudotis šios įmonės paslaugomis.
Mačiau ir dar kažkurio komentatorio skundą dėl šios kelionės, tai galiu pasakyti, kad ir rusakalbe gide, kuri vedė ekskursiją Brno, visi liko patenkinti. Nereikia tikėtis, kad pats kelionės vadovas praves visur ekskursijas lietuviu kalba, keliaujant vis gi praverčia bent šiek tiek žinoti ir kitas pagrindines kalbas. Ir tą patį gražųjį Brno fontaną matėme, kelionės vadovė išsamiai kelis kartus pasakė, kaip jį atrasti.

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1-66, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Informacija keleiviams dėl Covid-19, popandeminės turizmo fazės kelionių planavimas ir viešas laiškas dėl grąžinamų įmokų už neįvykusias keliones" Skaitykite čia: bit.ly/viešas-laiškas Baltic Tours Group, UAB – kelionių organizatorius, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai:...
American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kalbų kursai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS VILNIUJE SU 80% KOMPENSACIJA American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta...
ExpressTrip, UAB
Lycamobile atstovai

Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. NAUJIENA! Džiugi žinia mūsų keleiviams! Tapome oficialiais Lycamobile atstovais ir nuo šiol visiem savo keleiviams dovanojame 25 kronų vertės Lycamobile SIM kortelę su startiniu 10 kronų paketu! Daugiau informacijos telefonais Lietuvoje ir...

"Lidl Lietuva" valdyboje dirba naujas narys
"Lidl Lietuva" valdyboje dirba naujas narys 12-03 16:12
Prekybos tinklas "Lidl" skelbia apie pokyčius įmonės valdyboje. Valdybos nariu tapo Steponas Matas Einikis, Kaune įsikūrusios "Lidl Lietuva" regioninės bendrovės vadovas. Šis įmonės padalinys...
"Luminor" anksčiau termino refinansavo 250 mln. Eur obligacijų
"Luminor" anksčiau termino refinansavo 250 mln. Eur obligacijų 12-03 15:59
"Luminor" išplatino 300 mln. Eur obligacijų emisiją ir išpirko anksčiau išleistų obligacijų už 250 mln. Eur. Sandoriai, kurie buvo užbaigti šiandien, gruodžio 3 dieną, bankui leis padidinti...
Prezidentas teigiamai vertina kandidatą į krašto apsaugos ministrus
Prezidentas teigiamai vertina kandidatą į krašto apsaugos ministrus 12-03 15:51
Prezidentas Gitanas Nausėda teigiamai įvertino kandidatą į krašto apsaugos ministrus Arvydą Anušauską.

Karantino metu Jūs:

McDonald's 210,86 -2,44%