Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Toptis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Toptis

Atsiliepimai apie Toptis, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Toptis, UAB

Mieli klientai, Jei turite pastabų ar nusiskundimų Toptis autoservisų paslaugomis, paskambinkite man 867182966 (Artūras Mačiūnas), arba parašykite arturas.maciunas@gmail.com ir visus nesklandumus išspręsime. Teikdami automobilių remonto paslaugas stengiamės padėti ir spręsti klientų problemas. Jūsų pastabos padės geriau patenkinti Jūsų poreikius, bei tobulėti. Nuoširdžiai dėkoju, kad naudojatės Toptis autoservisų paslaugomis.
Sveiki Rokai, Džiaugiuosi, kad ankstesniais apsilankymais Jūs buvote patenkintas. Atsiprašau, kad šį kartą nepatenkinome Jūsų lūkesčių. Norėčiau plačiau sužinoti apie susidariusią situaciją. Gal galėtumėte paskambinti man 867182966 (Artūras Mačiūnas). Noriu Jums padėti.
Esu lankesis pries tai Ateities gtv tai viskas patiko, aptarnavimas, kainos.
Bet viskas pasikeite apsilankius Verkiu gtv servise. Nuvezus ir paprasius pakeist tepalus ir filtrus (kaina irgi sieke 160 euru ir tik GRYNAIS kas jau yra negerai), patikrino vaziuokle. Prirase visa sarasa dalyku kuriuos reikia tvarkyti, taciau nuvezus man I kita servisa, pasake kad ~50% is tos saraso viskas yra gerai ir tikrai nieko nereikia daryti. pvz. daryti ratu suvedima, kur niekas nebuvo keista, automobilis vaziuoja tiesiai i sonus nesimeto. Aisku gal durnelius zmones taip ir uzkabinat :) galvojat kad iskart ir paprasys sutvarkyti, saraso darbu kaina buvo vien apie 400 euru. Ar po Karantino reiki darbu pasidaryti?
Aptarnavimas vienas is pavyzdingesnių autoservisų tarpe! Kas stebina, kad nėra galimybės atsiskaityti kortele (Ateities g.)... jei jau priimate tik grynuosius, tai būtų puiku jei apie tai informuotumėte internetiniame puslapyje ar bent jau telefonu! Sėkmės.
Labai geri specialistai, atliko darbus greitai ir kokybiskai :)
Keiskyt savo meistrus kurie dirba, po serviso apsilankimo varstu nera nedasukta, ka kalbet apie kytka.
Sveiki Gyti,
Nuoširdžiai atsiprašome dėl susiklosčiusios situacijos ir kad Jums teko sugaišti laiką. Apsilankymo metu šaltkalviai neplanuotai užtruko su prieš tai pradėtais remontuoti automobiliais, todėl negalėjome laiku pradėti Jūsų automobilio. Ateityje priemėjai pažadėjo atsakingiau planuoti savo darbus.
Gytis 2019-12-11 16:15:11
Verkių Toptis.
2 padangų montavimas/balansavimas
Atvykus iš anksto sutartu laiku, buvo pranešta, kad reikės palaukti apie +20min, praėjus 40min pats pasiteiravau ar pavyks atlikti darbus, bet jokio konkretaus laiku pamatuoto atsakymo negavau.
Teks ieškoti kito serviso.
Ir panašu, kad savo toptis.lt puslapyje talpina tik gerai įvertintus atsiliepimus :)
Bet po atsiliepimo paskambino ir pasiūlė atvažiuoti kitu laiku :)
Atsiprašau, mano atsiliepimą toptis.lt puslapyje vis dėlto įkėlė.
//Gytis
Verkių Toptis.
2 padangų montavimas/balansavimas
Teks ieškoti kito serviso.
Bet po atsiliepimo paskambino ir pasiūlė atvažiuoti kitu laiku :)
Remontavau mašiną UAB ''TOPTIS'' Verkių g.likau patenkintas darbų, greitai ir gerai sutvarkę mašiną, rekomenduoju, ačiū.
Kelis kartus teko remontuoti auto Ateities g. - ką galiu pasakyti, priėmejai jauni bet geri, maloniai bendraujantys, viską paaiškino, sutvarkė už prieinamą kainą. Matyt ir darbuotojai supranta savo darbą. Dar tuo pačiu apžiūrėjo ir visą važiuoklę bei išsakė pastabas, ką reikėtu pakeisti, bet patiko tai, kad nesakė tuoj pat keisti, nes mašina subyrės (ką daro kiti servisai). Taip pat matau, kad pats įmonės direktorius dalyvauja ir skaito atsiliepimus, kas manau yra neįprasta, bet malonu ir suteikia pasitikėjimo.
Puikus servisas, busiu pastovus klientas (tikiuosi, kad rėtai).
Sėkmės jūsų įmonei
Autoserviso darbu patenkintas. Reguliavo šviesas - TA be problemų, ką tik pakeitė duslintuvo movą - greitai, operatyviai, net neprašyti patikrino kitus automobilio mazgus ir informavo apie rastus trukumus. Ateityje manau irgi naudosiuosi šio serviso paslaugomis. Ačiū.
Labai patenkinta šio serviso darbų ir kokybe, teko naudotis jų paslaugomis ne kartą. Ačiū!!!
profesionaliai spendzia problemas.rekomenduoju
Mieli klientai, Jei turite pastabų ar nusiskundimų Toptis autoservisų paslaugomis, paskambinkite man 867837155 (Artūras Mačiūnas), arba parašykite arturas.maciunas@gmail.com ir visus nesklandumus išspręsime. Teikdami automobilių remonto paslaugas stengiamės padėti ir spręsti klientų problemas. Jūsų pastabos padės geriau patenkinti Jūsų poreikius, bei tobulėti. Nuoširdžiai dėkoju, kad naudojatės Toptis autoservisų paslaugomis.
Sveiki, Vladai,
Kiekvieno remonto metu, pasiūlyme pateikiame kainas tiekėjo, kuris gali greičiausiai pristatyti detales, todėl skirtingais atvejais detalių kainos gali skirtis.
Kosmonautai tie toptis.Kainos kazkokios nesamoningos.Amortikus paskaiciavo po 90 eur, kai ju kainos apie 40-50 ir t.t.Visos detales su 40-50 proc uzmetimu ant detaliu.Susidare ispudis, kad ne remonteninkai o detaliu perekupai.Labai nerekomenduoju
Atvariau nesenai pirktą automobilį, taigi, žinojau tik kai kuriuos trūkumus. Meistrai rado keletą kitų problematiškų vietelių, paskambinę viską paaiškino, davė pasirinkti iš pigesnių ir brangesnių detalių variantų. Automobilis technikinę praėjo be jokių pastabų, važiuoja puikiai. 10 balų aptarnavusiams vadybininkui Donatui Verkiuose. Liko pasitikėjimo jausmas: paprašai sutvarkyti automobilį, ir jie sutvarko, susimoki sąskaitą. Viskas. Nereikia baksnoti pirštu, kur ir kas negerai, po remonto nelieka to jausmo, kad apgavo, kažko nedadarė. Ačiū!
Teko pora kartu naudotis Toptis (savanoriu gtv) paslaugomis, nenuvyle, sekmes vyrams!
naujos siulomos pakeitimui detales kosminem kainom!!! ir dar sake, kad su nuolaida!!! norejau pasikeisti pussasi, pasiule kiniska 44eur!!! kai ta pati detale 25 eur parduotuveje be nuolaidos!!!!!! ATSISAKEM TAISYTI AUTOMOBILI 2019-05-24 SAVANORIU TOPTIS
Sveiki "Me",
Peržvelgiau duomenų bazę, tačiau neradau Jūsų minimo atvejo. Jei iš tikrųjų susiklostė tokia situacija, prašau susisiekite - 867837155 Artūras Mačiūnas, arba arturas.maciunas@gmail.com, noriu Jums padėti.
Nesuteikia jokių garantijų... Automobiliui išsikraudinėjo akumuliatorius, Verkių g. technikai nutarė, kad tai generatorius. Perinko jį pilnai nauju, tik užteko išvažiuoti iš jų garažo, pradėjo dūmai rūkti iš po kapoto, pasirodo sudegė naujai sutaisytas generatorius. Privertė mokėti vėl, naujai už generatoriaus taisymą 200eur + 200eur. Tai kokia čia garantija ir kokybė?
Atsiprašau dėl blogo susikalbėjimo, ir kad laiku nepradėjome darbų. Mes vertiname Jūsų laiką ir apgailestaujame, kad užtrukome su prieš Jūsų atvykimą remontuotu automobiliu. Neretai ir lėktuvų skrydžiai pavėluoja, toks yra žmonių gyvenimas.
Iš anksto telefonu užsiregistravau 13 valandai ratų suvedimui, atvažiavęs pralaukiau pusvalandį, niekas nepajudėjo. Likau be suvedimo, sugadino planus, ieškau kito serviso.
Jei planuojat savo laiką, nerekomenduoju kreiptis
Puikus servisas greitai ir operatyviai sprendžiami remonto klausimai. Rekomenduoju!
Apgailestauju, kad šis automobilis Jums sukelia tiek problemų. Deja nusiskundimai nebuvo vienodi, nors ir panašūs. Bėdos buvo trys. Pirmu atveju kartais nesukdavo starteris ir dėl to neužsivesdavo variklis - priežastis starterio laido korozija. Antru atveju nusėsdavo akumuliatorius ir starteris visiškai nesukdavo variklio. Trečiu atveju starteris variklį suko gerai, tačiau variklis neužsivedė dėl variklio uždegimo sistemos gedimo. Kiekvienu apsilankymu buvo šalinamas tuo metu esantis gedimas. Kadangi automobilis ne naujas visų ateityje galinčių nutikti gedimų nuspėti negalime, tačiau visada stengiamės spręsti klientų problemas ir Jiems padėti.
Pasibaisejus!!!!pirma kart masina atveziau, kai ji pradejo streikuot, neuzsivedinet..Tada jie man pasake, kad buvo laidas supuves.Kita diena istorija kartojosi, atvaziavus antra kart, vel rado laida neprisukta, papuvusi..po poros dienu istorija vel ta pati kartojasi.trevlcia kart paskambinus jie net neprisimine, kas jai sako atvaziuokit paziuresim.Jus ka????????!tyciojaties??????kas per servisas??????jai neranda tikros bedos???!!!!??!
Labai geri ir malonus vyrukai, padeda issiaiskinti problema, greitai suremontuoja masiniuka ir gavus garantija zinai, kad ji tikrai laikys ilgiau nei pusmeti. Kokybiskai atlieka darba ir gana lankstus del laiko rezervavimo.
Aciu
Pliusas Verkiu g. Toptis servisui.
Prieš savaitę užvežiau dienos pradžioje pakeisti vairo traukę (problema buvo įvardinta anksčiau kitame servise keičiant padangas).
Taip pat pasakiau jog peržiūrėtų ir visa kita pagal galimybes, patikrintų pakabą.
Po valandos gavau skambutį, jog reiktų keisti stabdžių žarneles (nusidėvėjusios) ir supportus. Patvirtinau jog tvarkome šias bėdas (įvardino ir kainas).
Atvykus darbo pabaigoje pasiimti mašinos paaiškino, jog supportu vis dėlto keisti nereikėjo - jie tvarkingi.
Paprašius pakelti mašiną ir parodyti ką pakeitė laisvai tai padarė, parodė.
Dėl supportų keitimo sutaupiau 100Eur, o galėjo keist ir pasiimt pinigus. Džiugu už sąžiningumą.
Likau labai patenkintas Savanorių pr.178F serviso darbu. Problema buvo su lempa - peržemai švietė ir nesireguliavo (reguliuojant varžtu). Kiti servisai siūlė tik keisti visą lempą, šitas pažiūrėjo ir sugebėjo sutaisyti be lempos keitimo už labai priimtiną kainą. Dirba nors ir jaunas, bet savo darbą išmanantis koletyvas, tikrai galiu rekomenduoti!
Nauduojuosiu Toptis serviso paslaugomis Savanorių pr.178F. Geras servisas, paruoše mašiną greitai ir kokybiškai, už gera kaina. Esu labai patenkintas atliekamų darbų. Labai rekomenduoju. Ačiū!
Toptis servisuose kaip ir visose kitose įmonėse dirba žmonės, kurie kartais gali suklysti, taip pat ir remontuojami automobiliai būna nenauji, gedimai sudėtingi, todėl išimtiniais atvejais nusiskundimo automobiliu pašalinti nepavyksta. Taip, pas mus yra įdiegta klientų aptarnavimo ir remonto kokybės užtikrinimo sistema. Apgailestauju, kad jos pagalba nepavyko išspręsti Jūsų problemos. Gal galėtumėte parašyti arturas.maciunas@gmail.com arba paskambinti 867837155. Noriu Jums padėti.
Dar vienas nepatenkintas
2018-12-11 14:52:39 IP 28mdnkmo
Sveiki, gendančių automobilių savininkai.
Pasiskaičiau labai patenkintų klientų atsiliepimus ir surizikavau.
GAILIUOSI - remontuotus automobilius teko pakartotinai vežti, atseit, garantijai. Pakeitė kažkokias detales, bet nepašalino gedimų.

Priimantis meistras x servise (yra 3 servisai Vilniuje) teisinosi: "Juk jei norėjote, kad tą pašalintumėme, tada dar reikėjo daryti tą ir aną..."

NEREKOMENDUOJU ŠIOS KOMPANIJOS SERVISŲ, o visi spręskite patys.
PS. O šiaip, jie mandagūs... Ir sms ateina po remonto "Įvertinkite mūsų darbo kokybę".
Gediminas 2018-10-29 15:02:43
Šiaip nerašau komentarų bet kadangi privertėt pasijust kvailiu... Šiandien keičiau pas jus padangas kurių meistras nesugebėjo/nemokėjo užmontuoti pasakė jog jos yra blogos dėl prasto sandėliavimo. Na ka aš pasipiktines lekiu į egzotiką nes padangos pirktos naujos prieš pora dienų aikškintis kodėl jie man pardavė brokuota padangas o jie pasijuokia ir pyst man prieš akis jas ir užmontuoja... Ir pataria daigiau pas tokius nesimontuoti... Aš suprantu jog jie dirba geriau ir įranga turi geresne turbut. Būtumėt pasakę jog mes negalim ir viskas tai būčiau suprates bet dabar tikiuosi neteks antrą kartą pas jus lankytis. P.s. egzotikoj nesikeičiau iškart todėl kad pas juos eilė 2 savaičių o dabar tiesiog pagelbėjo durnoj situacijoje.
Atsiprašome, Gediminai, už Jūsų sugaištą laiką. Naujos padangos buvo ryškiai siauresnės nei automobilio ratlankis, todėl įprastu būdu nebuvo įmanoma permontavus, padangų pripūsti, oras tekėjo per kraštus. Šiandien, po rytinės situacijos su Jūsų automobiliu ėmėmės veiksmų ir įsigijome smūginio padangų pripūtimo įtaisą, kad ateityje pasitaikant tokioms situacijoms netektų gaišti laiko. Geros dienos.
Servisų Vilniaus m. yra daug, o tai, kad per visą laikotarpį parašiau 2 atsiliepimus servisams, nieko nesako. Tiesiog pasidalinta bloga praktika. Su r2l dar nebuvo taip, kaip su toptis. Kadangi tiek nutręšti ir nieko nesutvarkyti...Jei ne tai, tikriausiai nebūčiau atsiminęs ir senosios situacijos su kitu servisu. Bet kiekvieną klientą reikėtų gerbti ir nei karto, kaip sakiau apie du kartus reguliuotas šviesas komentaro nepalikau. Tiesiog viskas turi ribą, kurią jūsų servisas šįkart peržengė. Kažkam jūs geri, kažkam ne, reikia priimti kritiką ir įsiklausyti. Be reikalo niekas nerašytų.
Labai rekomenduoju ! Kainos ir kokybes atzvilgiu vertinu 100%
Puikus darbuotojai. Aciu Jums !
Atsiprašau "Nepatenkitas", kad susiklostė tokia situacija. Atliekant važiuoklės remontą tenka atsukti ir prisukti stabilizatoriaus traukę, kuri po tokio sukinėjimo po kelių dienų gali pradėti skleisti pašalinius garsus, kaip spėju ir atsitiko Jūsų atveju. Jei būtumėte kreipęsi į mus, būtume išsprendę šį klausimą. Beje kaip matau nelengva Jums įtikti, po 1 minutės parašėte neigiamą atsiliepimą ir apie R2L autoservisą. Bet kuriuo atveju atsiprašome.
Apgailestauju Gediminai, kad nepateisinome Jūsų lūkesčių. Kartais suklystame kaip ir visi žmonės, klaidas įvertiname, darome išvadas, tačiau skirtingai nei kiti autoservisai imamės atsakomybės už klaidas. Parašykite artūras.amaciunas@gmail.com arba paskambinkite 867837155, kompensuosime poveržlės keitimo kaštus. Atsiprašome už sukeltus nepatogumus.
Lankiausi kelis kartus, bet su paskutiniuoju kartu stipriai nusivilta...vežiau mašiną dėl to, kad pakaboje yra kažkoks garsas panašus į amortizatorių pabaigą ir prašiau padangų pakeitimo bei filtrų su tepalais keitimo...Gaunu info skambučiu, kad reikia keisti salenblokų šakes, pr.amortizatorius, galines kaladėles ir diskus, prašyti visi filtrai ir tepalai (keistos kaladėlės prieš 2 mėnesius buvo prieš techninę, kai viskas buvo gerai. Diskai dar gyvi buvo ir sakė pati techninė, kad prisitrins prie naujų kaladžių). Bet su darbais sutikau, nes tikėjau, kad viskas būtų jau į pabaigą ir tuoj reikės keisti vis tiek. Viskas man kainavo beveik 600 eur, senam automobiliui. Tai sudaro 50% mašinos kainos. Buvo prisižadėję viską pabaigti tą pačią dieną, kaip prašyta, bet vakarop skambučio negaunant - pasiteiravau kada bus atlikti darbai, gavau atsakymą, kad ratų suvedimą dar reikia padaryti, kurio nebespės padaryti, todėl galim duoti mašiną, bet gali nešiot į kažkurią pusę. Todėl sutarėm kitą dieną pasiimti mašiną, po darbų atlikimo. Mašiną atsiėmus - pastebėjau, kad su ja pravažiuota 20km, šiek tiek mažiau kuro, bet gavau ale nuolaidėlę 30eur už kažką. Tai dėl to vėl nieko nesakiau, bet po dienos pastebėjau, kad garsas dėl kurio vežiau mašiną į servisą - nedingo. Nuvežus į kitą servisą pasakė, kad nutręštas buvau stipriai, darbui kurie nurodyti - atlikti, bet deja ne triukšmą kelianti problema - stabilizatorių traukės...tai vietoje kokių 60eur, pasiemė 600eur, tvarkant ne tą ką reikia...
Verta tikriausiai prisiminti būtų, kad prieš techninę vežiau mašiną pas juos (2 mėn.atgal), jokių darbų gausos atlikti nereikėjo ir šviesas reguliavo. Sureguliavo gerai - techninė prie to neprikibo, tik kaldėles liepė pakeisti be diskų (ką ir padariau kitam servise ir vėliau toptis liepė dar kaladėles su diskais keisti). Bet grįžtant prie šviesų, man perdegė viena lemputė, todėl su kitais darbais ją keitė ir po to dar pareguliavo šviesas vėl, nes ale buvo kažkas negerai, nors to nei prašiau, nei reikėjo, nes pagal tech.atitiko viską. Žinoma susimokėt reikėjo. Tai toks tas toptis :)
Iš pradžių galvojau nerašysiu komentaro, bet po paskutinės kliurkos nusprendžiau viską išdėt.
Taigi nuvariau automobilį į Toptis Verkių g. - servisas turi nemažai gerų įvertinimų. Reikėjo automobiliui pakeist tepalą, permontuot naujas padangas ir paruošt tech apžiūrai. Nuvariau penktadienį anksti ryte - palikau automobilį visai dienai. Per dieną suspėjo tik tepalą pakeist ir padangas sumontuot. Priekinėj pakaboj pasirodo reikėjo keist daug komponentų, ir vieną svirtį buvo galima restauruot o tai atlieka tik jų servisas Savanorių gatvėj. Na tiek jau to, bent jau daug pigiau nei naują pirkt... Savaitgaliui automobilį vistiek pasiėmiau ir pastebėjau, kad stipriai subraižytas vienas ratlankis. Servisas pripažino sugadinimą montavimo metu ir ratlankį sutvarkė, tačiau geriau iškarto gerai padaryt negu paskui atsiprašinėt...
Taigi, remontas vyksta toliau, sužinau, kad traukės negali restauruot nes pasibaigę rem-komplektai...Organizuotumui taškų pridėt čia irgi negaliu. Ką gi, reikia dėt naują traukę kuri kelis kart brangiau kainuoja nei senos restauravimas. Atsiėmus automobilį po antro apsilankymo, pamatau, kad antroj sąskaitoj vėl įrašytas šviesų reguliavimas nors už tai jau apmokėjau po pirmo apsilankymo. Su klaida vadovas sutiko ir susitarėm, kad padarys nuolaidą kitam apsilankmui. Atvažiuoju trečiam apsilankymui nes per TA patikrinus pasirodo, kad sunkiai prasisuka kairys galinis ratas. Servisas pakeičia suportą nauju padaro nuolaidą, atsiprašo už prieš tai buvusius nesklandumus ir duoda dovanų langų skysčio - išvažiuoju, bet galvoju daugiau ten negrįšiu.... Praeina du mėnesiai - prietaisų skydelyje užsidega raudona stabdžių lemputė ir raudona rankinio stabdžio lemputė, pasigirsta pypsėjimas..- atrodo rimta bet paprastai tokio signalo simptomas - nepakankamas lygis stabdžių skysčio. Šį kartą nuvarau į Kemi Kubiliaus g. - patikrina ir sako leidžia skystį per kairės pusės galinio suporto varžto tarpinę. TO PATIES kurį pakeitė Toptis prieš du mėnesius. Kemi meistras sako arba tarpinės nepakeitė, arba netokią uždėjo. Taigi skystis laša (nors ir nedideliu kiekiu) ant ratlankio ir gadina dažus... Įspūdis labai nekompetentingo, neorganizuoto serviso su atmestinai dirbančiais meistrais.
Tomas 2018-09-27 13:09:56
Niekam nerekomenduoju verkiu gatvej besirandancio toptis serviso, visiskai negerbia zmogaus laiko. Labai prastas servisas, sunervino iki kaulų. Kam visai jums skambint ir derint laiką? Jei mašinos nesugebat paimt sutartu laiku??? paskambinau verkiu servisui 2018 09 26 sake atvaziuot 2018 09 27 valanadai pakeist paprasciausius tepalus, antifrizą ir alyvos filtrą, palieku automobiliį, išeinu pavalgyt į miestą, praėjo jau dvi valandos, galvoju ką jopapa ten daro, ne kartą keičiau, taip ilgai nieks nesisuka. galvoju grisiu paziuresiu ka jie ten daro, ateinu ir negaliu patiket savo akim, automobilis dar net nepaimtas, tai kam aš poparaliais pas jus laiką derinu?????????????????? NEREKOMENDUOJU, NGERBIA ZMONIU LAIKO
Nuoširdžiai atsiprašau už Jūsų sugaištą laiką. Šiuo atveju įvyko komunikacijos klaida. Kadangi palikote automobilį ir išėjote, serviso vadovas pats sugalvojo, kad automobilio pasiimti atvyksite, darbo pabaigoje t.y. apie 18, todėl įprastai gyvos eilės principu tikėjosi automobilį įvaryti į servisą ir pradėti darbus kai bus pabaigtas tuo metu remontuotas automobilis. Dėl šios situacijos serviso vadovas parašė pasiaiškinimą, bei pažadėjo, jog sekantį kartą įsitikins, kad su klientu susitarė dėl remonto pradžios ir remonto pabaigos laiko.
Mantvydas 2018-09-26 13:45:04
Dariau suvedima. Tik isvaziavus i gatve su automobiliu pasimate, kad vairas pastatytas kreivai. Vietoje nesutiko sutvarkyti, teko grizti kita karta. Vadybininkas buvo labai nepatenkintas ir nemandagus.
Atsiprašome už Jūsų sugaištą laiką. Po suvedimo pakrypusią vairo padėtį dažniausiai lemia netolygiai nudilusios padangos. Iškart padėti neturėjome galimybės, todėl sutarėme kitą laiką. Apgailestaujame, kad bendravimas nebuvo toks, kokio tikėjotės.
Pirmiausia, Romai, džiaugiuosi, kad remonto kokybe esate patenkinti. Vairo kolonėlės remonto trukmė prailgėjo dėl nenumatytai nustatyto vairo veleno gedimo, bei dėl vairo kolonėlės remontą atlikusios įmonės. Ardant automobilio elementus neretai nustatomi papildomi gedimai, kurių vizualinės važiuoklės patikros metu kartais nepavyksta nustatyti, kaip ir nutiko Jūsų atveju. Manau, jog yra geriau apie pastebėtus gedimus pranešti automobilio savininkui nei nutylėti apie juos. Teikdami automobilių remonto paslaugas stengiamės padėti išspręsti automobilių savininkų problemas, atsiprašome kad šį kartą nepavyko patenkinti Jūsų lūkesčių.
Kosminės kainos ir laiku neatliekami darbai. Istorija tokia - nutariau pakeisti ariklio alyvą ir nuvariau automobilį į Topčio autoservisą Ateities g., tuo pačiu paprašiau, kad patikrintų pakabą nes jau girdėjosi kažkokie bildesiai. Darbai buvo atlikti gan greitai. Pakabos patikros išvados buvo tokios - viskas gerai išskyrūs vairo kolonėlę, kliba. Pasiteiravus kiek gali kainuoti vairo kolonėlės remontas, buvo atsakyta, kad apie 360 eurų. Po kelių savaičių nutariau, kad reiktų sutvarkyti vairo kolonėlę, Nuvykęs į servisą (žinoma į tą patį) dar kartą norėjau patikslinti kainą ir remonto laiką, buvo pasakyta, kad remontas kainuos nuo 350 iki 400 eurų, paklausus ar tai pilna kaina už visą kolonėlės remontą, atsakė, kad taip. Pažadėjo sutvarkyti per pusantros dvi dienas. Sutarėm, kad automobilį atvarysiu ketvirtadienį ryte, nes per išeigines buvo suplanuota kelionė. sutartu laiku automobilis buvo pristatytas remontui. Prasidėjus darbams paskambino vadybininkas ir pranešė "džiugią" naujieną - papildomai reikia keisti priekinio balkio sailet blokus ir stabilizatoriaus įvores, kurie pasak meistrų bebaigią suplyšti. Tai ką tada žiūrėjot kai tikrinot pakabą? Atsakymas buvo toks - nepamatėm, gal apsauga trugdė. Tai ko verta tokia pakabos patikra? Ai, tiesa, patikra nemokama. Ką bedarysi, automobilis reikalingas, reikia keisti. Na, bet keitimo kaina, kaip autorizuotame servise. Bedra remonto kaina gerokai kyla į viršų. Penktadienį į darbo pabaigą sulaukiu skambučio, na galvoju, remonta pabaigė, galėsiu atsiimti mašiną, pasirodo klydau, pranešė kitą "džiugią" naujieną - vairo kolonėlę "sutvarkė"už 360, tik būtina keisti kolonėlės veleną, kuris kainuoja 120 eurų, bet jo dar neturi, gaus tik pirmadienio rytą. Atsiprašau, Ponai, taigi žadėjote sutvarkyti pilnai už max 400? Žlugo dar ir mano savaitgaliniai planai. Kaina vėl kyla į kosmosą. Pasiteiravo, ką darom, ar keičiam? Sutikau, kad, tik greičiau atiduotu automobolį. Per tą laiką kol buvo remontuojama kolonėlė, pasidomėjau kiek kainuoja toks remontas kituose autoservisuose, kurie specializuojasi kolonelių remontuose, O, pasirodo mano automobilio kolonėlės remontas kainuotų 150 + 120 velenas, jei atvaryčiau automobilį, visas remontas kainuotų 350-370 ir dar žadėjo padaryti ratų suvedimą nemokamai. Gaila, kad iškart nepasidomėjau kainų, tikrai nebūčiau varęs automobilio į Toptį, Žadėta Topčio kaina mane ir suklaidino. Ir tai dar ne viskas. Pirmadienį į darbo pabaigą nesulaukus skambučio iš autosrviso, pats atvykau. ir ką, pasirodo remontas dar nebaigtas. Visi darbai buvo pabaigti tik antradienio popiete. Tai kaip jaustis klientui? Ir kaip manot, 10-ties procentu nuolaida nuo taip sukilusios galutinės kainos gali sugražinti klientą? Nors dėl darbų kokybės nieko blogo negaliu pasakyti.
Tomas 2018-09-07 09:41:55
Nesiskaito su klientais, nerekomenduoju niekam.
Baltupių skyriuje palikus automobilį sutartu laiku penktadienį iš ankstaus ryto, pažadėtu atsiimti laiku (tos pačios dienos vakarą) automobilis buvo tik pradėtas žiūrėti ir savaitgalio kelionei automobilis nebuvo suremontuotas. Kaip paaiškėjo - atsirado "svarbesnių klientų"
Savanorių skyriuje administracijos kultūros lygis nulinis, aptarnauja labai nemandagiai. Susidaro įspūdis, kad klientai ten net nepageidaujami.
Suprantu, Tomai, kad esate nusivyęs dėl neištesėto pažado - laiku pabaigti remonto darbus, tačiau remontuoti nenaujus automobilius nėra taip jau ir paprasta, dažnai tenka atlikti neplanuotus darbus, remonto eigoje padidėja jo apimtis ir nebetelpama į laiko rėmus, dirbame "gyvos eilės" principu - vieną automobilį pabaigę pradedame kitą.
Dėl bendravimo savanorių padalinyje - kartais darbe būna įtemtų minučių, kai veikia emocijos. Visi esame žmonės ir nėra lengva meistrams išlikti ypatingai fokusuotiems į skirtingus klientų poreikius ir norus.
Bet kuriuo atveju atsiprašome dėl susidariusios situacijos ir dėl Jūsų sugaišto laiko. Su meistrais-priėmėjais aptarėme Jūsų nuomonę ir stengsimės apie vėlavimus pranešti kuo anksčiau.
Nesiskaito su klientais, nerekomenduoju niekam.

Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 25 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Ūkininkų g. 12, Stanaičiai, LT-53285 Kauno r.
Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ Bosch servisas Kaune

Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ – autoservisų tinklo BOSCH CAR SERVICE narys. Autoserviso paslaugos einamasis remontas Kaune, smulkus ir kapitalinis variklių remontas bei visų variklio sistemų diagnostika, pakabos, važiuoklės, vairo sistemos patikra ir remontas bei stabdžių sistemos patikra ir remontas, ratų montavimas ir...
Martonas
Adresas: Kalvarijų g. 53, LT-09317 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
UAB “Martonas” remontuoja automobilius po autoįvykių bei atlieka su draudimu nesusijusius važiuoklės ir/ar agregatų remonto darbus, techninį aptarnavimą, kompiuterinę automobilio valdymo sistemų diagnostiką. UAB “Martonas” teikiamos paslaugos Vilniuje: Automobilių kompiuterinė diagnostika: Variklio diagnostika;...

JAV teiks JT rezoliucijos projektą dėl ginklų embargo Iranui pratęsimo
JAV teiks JT rezoliucijos projektą dėl ginklų embargo Iranui pratęsimo 08-06 21:35
Jungtinės Valstijos ateinančią savaitę pateiks Jungtinių Tautų Saugumo Tarybai rezoliucijos projektą, kuriuo numatoma pratęsti ginkluotės pardavimo Iranui embargą, nors tokiam žingsniui nepritaria...
Kaune atidarytas 175 kambarių viešbutis "Moxy"
Kaune atidarytas 175 kambarių viešbutis "Moxy" 08-06 19:40
Kauno centre atidarytas pirmasis Baltijos šalyse tarptautiniam tinklui "Marriott" priklausančio ženklo "Moxy" viešbutis.
Lietuva oficialiai informuota apie kuro pakrovimą į Astravo AE
Lietuva oficialiai informuota apie kuro pakrovimą į Astravo AE 08-06 19:32
Lietuva ketvirtadienį gavo oficialų patvirtinimą, kad į Astravo atominės elektrinės (AE) pirmojo bloko reaktorių pradedamas vežti branduolinis kuras, pranešė Valstybinė atominės energetikos saugos...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Walt Disney 127,61 +8,80%
Walmart 129,81 -1,39%