Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Toptis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Toptis

Atsiliepimai apie Toptis, UAB

SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Toptis, UAB

Mieli klientai, Jei turite pastabų ar nusiskundimų Toptis autoservisų paslaugomis, paskambinkite man 867182966 (Artūras Mačiūnas), arba parašykite arturas.maciunas@gmail.com ir visus nesklandumus išspręsime. Teikdami automobilių remonto paslaugas stengiamės padėti ir spręsti klientų problemas. Jūsų pastabos padės geriau patenkinti Jūsų poreikius, bei tobulėti. Nuoširdžiai dėkoju, kad naudojatės Toptis autoservisų paslaugomis.
UAB Toptis 2021-11-24 16:40:03
Mielai norėtume visiems klientams kaip ir prieš Covid leist patogiai palaukt priimamąjame, tačiau pagal Vyriausybės nutarimą klientą galime aptarnauti neilgiau 15 min. Visi esame nepavydėtinoje situacijoje, tikime, jog ši neganda praeis ir visi galėsime gyventi sveiki ir laisvai.

Toptis komanda
Tamsta prieš apsiimdamas remontuoti automobilį informuok klientą apie savo įmonės darbo subtilybes, nekils problemų, nes buvau apsirengęs ploną megztinį, kai prisistatęs padalinio vadovas reikalavo palikti patalpas, net neinformaves apie galimybę priimamajame 15 min terminą. Suki cia uodegą visų akivaizdoje, nors protingas zmogus padarys savo isvadas.
Vienu klientu maziau 2021-11-24 11:20:17
Likau šokiruotas tokiu klientu aptarnavimu, sutareme is vakaro, kad atliks ratu suvedima ir tai uztruks apie 40 min.
Ok, ryte lekiu i ateities g. servisą kaip ir sutarėme. Lauke šlapdriba, žvarbus vejas. Atvykus įvarė auto i garažą ir liepė laukti lauke kol sutvarkys.
Nu pipiec galvoju ką dabar daryt.
Žodžiu kaip suprantau auto tai jų pajamų saltinis o zmogus tai žemiau plintuso.
Patarimas :Kai vyksite i šią skylę ir nenoresit palikt kol suremontuos, isidekite termosą su arbata ir šilčiau apsirenkite - tikrai pravers. Sekmes automobilininkai!!

Toptis komanda
Vienu klientu maziau
2021-11-24 11:20:17 IP 2ju3l7jp
Nu pipiec galvoju ką dabar daryt.
Žodžiu kaip suprantau auto tai jų pajamų saltinis o zmogus tai žemiau plintuso.
Pasišlykštėjusi klientė
2021-11-09 18:48:52 IP 2cfutpr8
Visų pirma noriu pasakyti, kad geras podcastas. Kurkit ir toliau, bet nenukrypstant nuo temos... Labai blogas servisas, žinokit, man tai nelabai patiko. Žiūrėkit už ką mokat, davai.
Vytautas 2021-06-30 20:34:57
Esmė ne tame, netiko tai netiko jūsų atvežti amortizatoriai, dėl to priekaištų nėra, bet kodėl klientas už sugaištą laiką kada nieko padaryta nebuvo (t.y. amortizatiriai nepakeisti) dėl jūsų mechaniko nežinojimo turi susimokėti už paslaugą kurios negavo, amortizatorių keitimas pas jus kainuoja 60 eur., jūs man paaiškinkite tokiu atveju už ką aš sumokėjau 35 eur. kai amortizatoriai kuriuos jūsų mechanikai užsakė netiko pagal mano modelį, ar klientas kaltas kad jūs užsakote ne tas detales ir už tai jis pats turi susimokėti, hm labai keistas požiūris į klientą. Man įdomų jei būčiau paprašęs sąskaitos faktūros už kokį darbą jūs išrašytumėte sąskaitą "bandymas pakeisti automobilio amortizatorius". Jei nėra atlikto darbo dėl jūsų mechanikų kaltės tiesiog grąžinate automobilį klientui ir jokių pinigų iš jo nereikalaujate (tiesiog patarimas ateičiai).
Taigi minėjote, kad automobilį apžiūrėjo, tai ar apžiūra turi būti nemokama? Išmokime gerbti kitų darbą ir už tai sumokėti. O dabar atvažiuoji į servisą, apžiūri mašina, tarkim nieko neranda, pasimei mašina ir nemoki nei cento už tai?
UAB Toptis 2021-06-28 15:51:16
Sveiki Vytautai, džiaugiuosi kad kelis kartus lankėtes pas mus ir mechanikų darbu esate patenkintas, ir apgailestauju, kad detalių tiekėjai negalėjo pristatyti retų amortizatorių, tinkančių Jūsų automobiliui, tačiau tokiu atveju reikiamas detales visada gali klientas atvežti pats.
Keletą kartų pas juos lankiausi lyg ir viskas ok, bet po paskutinio karto ten grįžti neplanuoju. Situacija tokia, paprašiau patikrinti pakabą, viską pažiūrėjo sako reik pakeisti galinius amortizatorius, pakeitimas 60 eur, no problem keičiam. Sakau jūs užsakykite amortizatorius, užsakė, palikau mašiną, skambina nuardžius kad pas mane ant amortizatorių yra davikliai kurie reguliuoja sport arba normal režimą, ant jų užsakytų amortizatorių tų daviklių nėra ir gali mesti klaidą, klausia ar statom, atsakau aišku ne, ar galima užsakyti su davikliais, sako negalima nes niekur neranda tokių, viskas ok sakau statom atgal senus ir pasiimu mašiną. Atvažiuoju pasiimti automobilį ir pasirodo už jų nežinojimą ir nekompetetingumą iki išardymo kad ten turi būti davikliai aš susimoku 35 eurus. Bangų nekėliau nes ne ta suma dėl kurios verkčiau, tiesiog dėl 35 eurų netekote kliento ir kitiems ten važiuoti nesiūlau būtent dėl minėtos priežasties, kartais klientams tenka susimokėti vien už tai kad meistrai paardžius jūsų automobilį pagilina savo žinias jūsų sąskaita.
Ne kiekviena karta išeinu iš šio serviso pilnai patenkinta, bet paskutiniai 2 kartai buvo puikus. Atvykau prieš technine apžiūra susireguliuoti žibintų, viską lyg ir tvarkingai padare, patarė ir nedaug sumokėjau. Technine apžiūra praėjau bet vis gi įraše trukuma kad prieš rukiniai visgi nesureguliuoti, bet cia jau menka problemėlė. Didelis minusas tik tas kad kiekviena karta atvykus į ateities G servisą vis kaba tas pats raštelis kad laikinai negalima atsiskaityti kortele.
Atvažiavau prieš technikinę apžiūrą susireguliuoti žibintus. Pasakė jog žibintai mano blogi ir čia nieko su jais negalim padarytti. Reguliavo apie 30minučių ir paleido (susimokėjau pilną sumą). Technikinėję inspektorius pasakė ir aš cituoju "Koks tau š**da rankis lempas reguliavo?". Pasisekė, kad pats inspektorius sureguliavo lempas.

Darbas atliktas atmestinai, nekokybiškai, jokios pagarbos į klientą neparodyta.

Važiuoti - nepatarčiau
Esu senjoras. Turiu AUDI 80 B4 AVANT 1995m. 2ltr 66kW. Pirkau pries 4 metus. Salono sildymo peciukas pavargo ir ir reikejo ji pakeisti. Pradejau ieskoti auto servisu kad ji pakeistu. Sulaukiau atsakymu - tai tokio modelio masinai nekeiciam tai pasakydavo kaina tik uz darba apie 200 eu. Skambinu i autoservisa TOPTIS kuris yra Ateities gatveje 21A. Paaiskinu situacija. Atsakymas kad pakeis ir suma uz darba ir nauja peciuka nevirsys 100eu. Patvirtinu kad taip ir buvo. Masinoje vel pasidare silta ko ir norejau. ACIU. SAUNUOLIAI.
Sveiki Dzinai. Situacija idomi. Gal galėtumėte susisiekt, arba parašyt arturas.maciunas@gmail.com kada apsilankėte, kuriame servise, koks automobilis. Jei mechanikas tikrai sugadino kažką, bus sutvarkyta, o mechanikas remontavęs Jūsų automobilį bus nubaustas.
Remontavau pastoviai šiame servise bet po paskutinio apsilankymo daugiau kojos nekelsiu, įspėju prieš apsilankymą pas juos apsižiūrėkite automobilio dalis o geriau nusifotografuokite kiek įmanoma nes kitaip rasite išdraskytas ir nulaužytas detales. O resiume, mes nieko nematėm taip buvo pas jus.
Ačiū UAB TOPTIS Verkių g.50 komandai už malonų bendravimą ir atsakingai atliktą darbą, rekomenduoju ir tikrai kreipsiuos dar.
neseniai remontavau automobilį Savanorių pr.servise. Likau patenkinta. Labai detaliai buvo surašyti gedimai,
padaryti darbai. Normalus priėmėjų bendravimas.Ačiū.Manau dar teks naudotis serviso paslaugomis ir rekomenduosiu draugams. Šiltų, kitokių švenčių !
Serviso (Savanorių pr., Vilnius) darbuotojų bendravimas, turbūt, yra vienas pavyzdingiausių: visada bendrauja maloniai, pataria, paaiškina. Remonto kainos normalios, kaip ir visur (neskaitant garažiukų). O darbų kokybę visada likdavau patenkintas. Taip, kartais pasitaikydavo, kad kažką praleidžia, bet visi esam žmonės, darom klaidų. Juolab, vėliau vistiek viską padarydavo tvarkingai. Šaunuoliai!
Kainos neadekvačios. Atsivežus savo tepalus ir visus filtrus, pakeitimo darbų kaina 50 eurų? 30 minučių darbo su visais laiko tempimais. Ar čia normalu??
Sveiki, Buves,
Kiekvieno remonto metu, pasiūlyme pateikiame kainas tiekėjo, kuris gali greičiausiai pristatyti detales, todėl skirtingais atvejais skirtingų detalių tiekėjų kainos skiriasi taip pat kaip ir skiriasi kainos Vynotekos ir Rimi Hypermarket..
Sveiki, teko apsilankyti siame servise (savanoriu pr.) Del remontu darbu atlikimo kokybes nieko negaliu pakomentuoti, nes isgirdes kainas, apsisukau ir isejau. Labiausiai suerzino serviso siulomu detaliu kainos..kaip jau kazkas rase, ne servisas o atsarginiu detaliu "perekupai" Man uz viena sailentbloka uzsiprase 36 euro uz viena (reikejo 4vnt). Pasidomejau kiek is tikruju tokiu detaliu kainos. Pasirodo jo kaina eiliniam pirkejui yra 20-23 euro uz vnt. ir cia brangiausias brendas (Lemforder), visokiu meyle, topran ar febi galima gauti dar pigiau. Galiu lazintis kad servisai turi nuolaidas detaliu parduotuvese ir perka jas dar pigiau ir abeju kad perka brangiausias dalis. Zodziu, visos man siulomos detales turejo didziuli antkaini. Tik nereikia pasakoti, kad tai tiekejo kainos ir pristatymas brangus..jeigu paprastas eilinis zmogus gali surasti detales pigiau, kodel to nepadaro servisas? Jeigu kas vaziuosite i si servisa, patariu detalemis pasirupinti patiems, kitu atveju tikrai permokesite ir ne mazai. Mano atveju buciau PERMOKEJES uz 8 detales apie 120-130 euru (pasirinkus ne pigiausius brendus). Mano manymu, tai nepriimtina, o tiesiog apgailetina..
Sveiki Buvau,
Apgailestauju, kad likote nepatenkinta mūsų važiuoklės tikrinimo rezultatais. Neretai skirtingi žmonės tikrindami važiuoklę nustato skirtingus gedimus, netgi techninės apžiūros stotyse kartais skiriasi to pačio automobilio gedimų sąrašai kai tikrina
skirtingi žmonės. Gedimų sąraše būna kritiškiai sugedusios dalys, ir dalys kurių būklė neatitinka automobilio gamintojo techninių reikalavimų. Jūsų atveju spėju buvo pakeistos tik kritiškai sudilusios dalys, todėl remonto kaštai gavosi mažesni.
Lankiausi ateities gatvėj servise dėl ratu suvedimo, sakė paskambins kai bus padaryta, po 15 min man skambina ir sako kad suvedimo negalima padaryti nes kelios detales kliba, paklausus ar galima viską sutvarkyti sulaukiau atsakymo ‘taip, cia kainuotų apie 400 euru’. Net išsižiojau, atėjau pasiėmiau automobilį ir jų sudaryta gedimu sąrašą. Kita diena nuvažiavau į kita servisą su tuo sąrašu, tai puse surašytų gedimu mano automobilyje net nebuvo ir viską sutvarkė už 130 euru.. dziaugiuosi kad nepaklojau tu 400.. beje po visu gedimu pašalinimo atkrito noras darytis suvedima tame servise todėl nuvažiavau kitur ir nors ir sumokėjau brangiau už suvedima, bent jau kokybiškai padare ir nelikau durneles vietoj
Sveiki Rokai, Džiaugiuosi, kad ankstesniais apsilankymais Jūs buvote patenkintas. Atsiprašau, kad šį kartą nepatenkinome Jūsų lūkesčių. Norėčiau plačiau sužinoti apie susidariusią situaciją. Gal galėtumėte paskambinti man 867182966 (Artūras Mačiūnas). Noriu Jums padėti.
Esu lankesis pries tai Ateities gtv tai viskas patiko, aptarnavimas, kainos.
Bet viskas pasikeite apsilankius Verkiu gtv servise. Nuvezus ir paprasius pakeist tepalus ir filtrus (kaina irgi sieke 160 euru ir tik GRYNAIS kas jau yra negerai), patikrino vaziuokle. Prirase visa sarasa dalyku kuriuos reikia tvarkyti, taciau nuvezus man I kita servisa, pasake kad ~50% is tos saraso viskas yra gerai ir tikrai nieko nereikia daryti. pvz. daryti ratu suvedima, kur niekas nebuvo keista, automobilis vaziuoja tiesiai i sonus nesimeto. Aisku gal durnelius zmones taip ir uzkabinat :) galvojat kad iskart ir paprasys sutvarkyti, saraso darbu kaina buvo vien apie 400 euru. Ar po Karantino reiki darbu pasidaryti?
Aptarnavimas vienas is pavyzdingesnių autoservisų tarpe! Kas stebina, kad nėra galimybės atsiskaityti kortele (Ateities g.)... jei jau priimate tik grynuosius, tai būtų puiku jei apie tai informuotumėte internetiniame puslapyje ar bent jau telefonu! Sėkmės.
Labai geri specialistai, atliko darbus greitai ir kokybiskai :)
Keiskyt savo meistrus kurie dirba, po serviso apsilankimo varstu nera nedasukta, ka kalbet apie kytka.
Sveiki Gyti,
Nuoširdžiai atsiprašome dėl susiklosčiusios situacijos ir kad Jums teko sugaišti laiką. Apsilankymo metu šaltkalviai neplanuotai užtruko su prieš tai pradėtais remontuoti automobiliais, todėl negalėjome laiku pradėti Jūsų automobilio. Ateityje priemėjai pažadėjo atsakingiau planuoti savo darbus.
Gytis 2019-12-11 16:15:11
Verkių Toptis.
2 padangų montavimas/balansavimas
Atvykus iš anksto sutartu laiku, buvo pranešta, kad reikės palaukti apie +20min, praėjus 40min pats pasiteiravau ar pavyks atlikti darbus, bet jokio konkretaus laiku pamatuoto atsakymo negavau.
Teks ieškoti kito serviso.
Ir panašu, kad savo toptis.lt puslapyje talpina tik gerai įvertintus atsiliepimus :)
Bet po atsiliepimo paskambino ir pasiūlė atvažiuoti kitu laiku :)
Atsiprašau, mano atsiliepimą toptis.lt puslapyje vis dėlto įkėlė.
//Gytis
Verkių Toptis.
2 padangų montavimas/balansavimas
Teks ieškoti kito serviso.
Bet po atsiliepimo paskambino ir pasiūlė atvažiuoti kitu laiku :)
Remontavau mašiną UAB ''TOPTIS'' Verkių g.likau patenkintas darbų, greitai ir gerai sutvarkę mašiną, rekomenduoju, ačiū.
Kelis kartus teko remontuoti auto Ateities g. - ką galiu pasakyti, priėmejai jauni bet geri, maloniai bendraujantys, viską paaiškino, sutvarkė už prieinamą kainą. Matyt ir darbuotojai supranta savo darbą. Dar tuo pačiu apžiūrėjo ir visą važiuoklę bei išsakė pastabas, ką reikėtu pakeisti, bet patiko tai, kad nesakė tuoj pat keisti, nes mašina subyrės (ką daro kiti servisai). Taip pat matau, kad pats įmonės direktorius dalyvauja ir skaito atsiliepimus, kas manau yra neįprasta, bet malonu ir suteikia pasitikėjimo.
Puikus servisas, busiu pastovus klientas (tikiuosi, kad rėtai).
Sėkmės jūsų įmonei
Autoserviso darbu patenkintas. Reguliavo šviesas - TA be problemų, ką tik pakeitė duslintuvo movą - greitai, operatyviai, net neprašyti patikrino kitus automobilio mazgus ir informavo apie rastus trukumus. Ateityje manau irgi naudosiuosi šio serviso paslaugomis. Ačiū.
Labai patenkinta šio serviso darbų ir kokybe, teko naudotis jų paslaugomis ne kartą. Ačiū!!!
profesionaliai spendzia problemas.rekomenduoju
Mieli klientai, Jei turite pastabų ar nusiskundimų Toptis autoservisų paslaugomis, paskambinkite man 867837155 (Artūras Mačiūnas), arba parašykite arturas.maciunas@gmail.com ir visus nesklandumus išspręsime. Teikdami automobilių remonto paslaugas stengiamės padėti ir spręsti klientų problemas. Jūsų pastabos padės geriau patenkinti Jūsų poreikius, bei tobulėti. Nuoširdžiai dėkoju, kad naudojatės Toptis autoservisų paslaugomis.
Sveiki, Vladai,
Kiekvieno remonto metu, pasiūlyme pateikiame kainas tiekėjo, kuris gali greičiausiai pristatyti detales, todėl skirtingais atvejais detalių kainos gali skirtis.
Kosmonautai tie toptis.Kainos kazkokios nesamoningos.Amortikus paskaiciavo po 90 eur, kai ju kainos apie 40-50 ir t.t.Visos detales su 40-50 proc uzmetimu ant detaliu.Susidare ispudis, kad ne remonteninkai o detaliu perekupai.Labai nerekomenduoju
Atvariau nesenai pirktą automobilį, taigi, žinojau tik kai kuriuos trūkumus. Meistrai rado keletą kitų problematiškų vietelių, paskambinę viską paaiškino, davė pasirinkti iš pigesnių ir brangesnių detalių variantų. Automobilis technikinę praėjo be jokių pastabų, važiuoja puikiai. 10 balų aptarnavusiams vadybininkui Donatui Verkiuose. Liko pasitikėjimo jausmas: paprašai sutvarkyti automobilį, ir jie sutvarko, susimoki sąskaitą. Viskas. Nereikia baksnoti pirštu, kur ir kas negerai, po remonto nelieka to jausmo, kad apgavo, kažko nedadarė. Ačiū!
Teko pora kartu naudotis Toptis (savanoriu gtv) paslaugomis, nenuvyle, sekmes vyrams!
naujos siulomos pakeitimui detales kosminem kainom!!! ir dar sake, kad su nuolaida!!! norejau pasikeisti pussasi, pasiule kiniska 44eur!!! kai ta pati detale 25 eur parduotuveje be nuolaidos!!!!!! ATSISAKEM TAISYTI AUTOMOBILI 2019-05-24 SAVANORIU TOPTIS
Sveiki "Me",
Peržvelgiau duomenų bazę, tačiau neradau Jūsų minimo atvejo. Jei iš tikrųjų susiklostė tokia situacija, prašau susisiekite - 867837155 Artūras Mačiūnas, arba arturas.maciunas@gmail.com, noriu Jums padėti.
Nesuteikia jokių garantijų... Automobiliui išsikraudinėjo akumuliatorius, Verkių g. technikai nutarė, kad tai generatorius. Perinko jį pilnai nauju, tik užteko išvažiuoti iš jų garažo, pradėjo dūmai rūkti iš po kapoto, pasirodo sudegė naujai sutaisytas generatorius. Privertė mokėti vėl, naujai už generatoriaus taisymą 200eur + 200eur. Tai kokia čia garantija ir kokybė?
Atsiprašau dėl blogo susikalbėjimo, ir kad laiku nepradėjome darbų. Mes vertiname Jūsų laiką ir apgailestaujame, kad užtrukome su prieš Jūsų atvykimą remontuotu automobiliu. Neretai ir lėktuvų skrydžiai pavėluoja, toks yra žmonių gyvenimas.
Iš anksto telefonu užsiregistravau 13 valandai ratų suvedimui, atvažiavęs pralaukiau pusvalandį, niekas nepajudėjo. Likau be suvedimo, sugadino planus, ieškau kito serviso.
Jei planuojat savo laiką, nerekomenduoju kreiptis
Puikus servisas greitai ir operatyviai sprendžiami remonto klausimai. Rekomenduoju!
Apgailestauju, kad šis automobilis Jums sukelia tiek problemų. Deja nusiskundimai nebuvo vienodi, nors ir panašūs. Bėdos buvo trys. Pirmu atveju kartais nesukdavo starteris ir dėl to neužsivesdavo variklis - priežastis starterio laido korozija. Antru atveju nusėsdavo akumuliatorius ir starteris visiškai nesukdavo variklio. Trečiu atveju starteris variklį suko gerai, tačiau variklis neužsivedė dėl variklio uždegimo sistemos gedimo. Kiekvienu apsilankymu buvo šalinamas tuo metu esantis gedimas. Kadangi automobilis ne naujas visų ateityje galinčių nutikti gedimų nuspėti negalime, tačiau visada stengiamės spręsti klientų problemas ir Jiems padėti.
Pasibaisejus!!!!pirma kart masina atveziau, kai ji pradejo streikuot, neuzsivedinet..Tada jie man pasake, kad buvo laidas supuves.Kita diena istorija kartojosi, atvaziavus antra kart, vel rado laida neprisukta, papuvusi..po poros dienu istorija vel ta pati kartojasi.trevlcia kart paskambinus jie net neprisimine, kas jai sako atvaziuokit paziuresim.Jus ka????????!tyciojaties??????kas per servisas??????jai neranda tikros bedos???!!!!??!

Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 25 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
Bendra Lietuvos-Čekijos įmonė UAB "ARX"
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Ūkininkų g. 12, Stanaičiai, LT-53285 Kauno r.
Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ Bosch servisas Kaune

Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ – autoservisų tinklo BOSCH CAR SERVICE narys. Autoserviso paslaugos einamasis remontas Kaune, smulkus ir kapitalinis variklių remontas bei visų variklio sistemų diagnostika, pakabos, važiuoklės, vairo sistemos patikra ir remontas bei stabdžių sistemos patikra ir remontas, ratų montavimas ir...
Šasi
VAŽIUOKLĖS REMONTO DIRBTUVĖS

Adresas: Paliūniškio g. 13, LT-35114 Panevėžys.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
„ŠASI“ savo veiklą pradėjo vykdyti 1996 m. Vienas iš pirmųjų autoservisų Panevėžyje. Individualioje įmonėje „Šasi“ atliekami lengvųjų automobilių, visureigių ir mikroautobusų važiuoklės remonto darbai. Restauruojamos automobilių pakabos detalės: šarnyrai, traukės, guminės įvorės. Taip pat restauruojame kliento...

Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais
Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais 11-26 08:26
Nuo vienos odontologinės kėdės šeimos centre iki didžiausio odontologinių paslaugų klinikų tinklo šalyje - tokį virsmą patyrė CLINIC | DPC įkūrėjas Simonas Bankauskas ir jo komanda...
Naujų automobilių rinka šiemet smuko 15,2%
Naujų automobilių rinka šiemet smuko 15,2% 12-01 22:00
Lietuvoje sausio-lapkričio mėnesiais įregistruota apie 32.900 naujų lengvųjų automobilių – 15,2% mažiau nei atitinkamu laikotarpiu praėjusiais metais (38.820).
"KS Holding" už 40 mln. Eur pardavė prekybos centrą Rygoje
"KS Holding" už 40 mln. Eur pardavė prekybos centrą Rygoje 12-01 21:26
Suomijos ir Lietuvos kapitalo nekilnojamojo turto bendrovė "KS Holding" pranešė Suomijos investicijų fondui "Titanium Baltic Real Estate" pardavusi prekybos centrą Rygoje "Ozols". Sandorio vertė –...

Jei būtumėte investuotojas, kur investuotumėte šiuo metu?

eBay 67,46 -4,38%
AT&T 22,83 -4,44%