Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Toptis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Toptis

Atsiliepimai apie Toptis, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Toptis, UAB

Geras servisas, paruošė mašiną TA apžiurai greitai ir kokybiškai bei už gerą kainą.
Mieli klientai, Jei turite pastabų ar nusiskundimų Toptis autoservisų paslaugomis, paskambinkite man 867837155 (Artūras Mačiūnas), arba parašykite arturas.maciunas@gmail.com ir visus nesklandumus išspręsime. Teikdami automobilių remonto paslaugas stengiamės padėti ir spręsti klientų problemas. Jūsų pastabos padės geriau patenkinti Jūsų poreikius, bei tobulėti. Nuoširdžiai dėkoju, kad naudojatės Toptis autoservisų paslaugomis.
Labai džiaugiuosi, kad Vilniuje yra 3 Toptis servisai, nes galiu palikti tame, kuriame man patogu (visuose teko palikti remontui). Esu patenkintas atliekamų darbų kokybe, aptarnavimu ir atlikimo greičiu. Sėkmės
UAB Toptis 2017-08-28 12:50:26
Šiandien problema buvo išspęsta. Variklio alyvą praleido tepalų išleidimo varžto poveržlė. Autošalkalvis poveržlę pakeitė nauja ir alyvos prasiskverbimų neliko.
As ne mechanikas, bet zinau, jog keiciant alyva varyne poverzle butina keist !!!! nes ji vienkartine, ir varzta uzspaudinet su gamintojo nurodyta jega ir tada problemos nebutu :)
Tomas 2018-03-16 23:05:58
Apie aplaidumą dirbant pasiskaičiau tik dabar iš esančių čia komentarų, pasirodo, visi jie teisingi. Dirba greitai, atiduoda laiku, tik esmė, kad naudos iš to nėra. Turėįau problemą su stabdžių sistema, nesutvarkė nieko, paėmė pinigus. Gavau mašiną tokios pat būklės, kaip ir prieš servisą. Kaip galima tvarkyti stabdžius ir nenuorinti sistemos? Išleist žmogų su čiurkšle varančiu stabdžių skysčiu, kai mašina buvo iškelta ir apžiūrėta labai nuodugniai, jų teigimu (beje, už apžiūrą buvo sumokėta).
Sveiki Tomai,

Nuoširdžiai atsiprašome, kad iš pirmo karto neradome Jūsų automobilio gedimo priežasties. Automobiliai ne nauji, tad ir tikslią gedimo priežastį nustatyti nėra paprasta. Visiems Toptis autoservisų atliekamiems darbams yra suteikiama garantija, be to remonto darbų atlikimo civilinė atsakomybė yra apdrausta, todėl galite jaustis saugūs. Jei suklydome klaidą ištaisysime, o jei būtų padaryta žala, ją kompensuosime.
Nuvežus mašiną važiuoklės patikrinimui, rado nemažai taisytinų vietų, bei surašė nemenką prelimenarią sąmatą. Viską gražiai bandė paaiškti, kad gal dar nieko nesijaučia, bet jau tuoj bus blogai. Tinkamai susiklosčius aplinkybėms, pas juos nesitaisiau. Tvarkiau mašiną technikinei, tai dar pavežiojau pro kitus servisus dėl kitų problemų, kur dar paprašydavau patikrinti ir važiuoklę. Tikrino dar dviejuose servisuose, nieko nerado. Technikinėj ir purtė - praėjo be problemų.
Taigi nerekomenduočiau ir nebesilankysiu. Ačiū.
Džiugas 2018-03-14 19:08:04
Labai nemalonus jaunas susireikšmines priemėjas. Paklaust nieko negalima ir išvis atrodo, kad dovaną didžiausią tau daro, kad remontuoja tavo automobilį.
Paklausus ar galima kortele atsiskaityti remonto kaina stebuklingai pabrango keliais eurais, neva pavedimas 9 Eurus kainuoja. Nejuokinkit, nemeluokit ir neieškokit durnesnių už save. Susikišt galit savo tokį aptarnavimą, gana žemintis - tokius servisus reiktį boikotuoti, gal bent kiek pakiltų aptarnavimo kultūra Lietuvoje
Sveiki Džiugai,
Dėkoju už atsiliepimą, gal galėtum į el. paštą arturas.maciunas@gmail.com parašyti, kuriame servise įvyko nemalonus pokalbis? Nuoširdžiai atsiprašau už susidariusią situaciją. Aptarsime su meistrais įvykusį pokalbį ir manau ateityje tokie dalykai nepasikartos.
Tvarkausi savo Land Criuserio galiniu ratų stabdžius. Likau tikrai patenkintas.. Serviso specialistas paskambino, viską iki smulkmenų paaiškino, iškarto paskaičiavo remonto kainą ir... kas tikrai svarbų, atvykus atsiimti automobilį kainą nepasikeite :) ir remontas kainavo žymaiai pigiau negu kokiam "martone" (dabar vienų klientų "Martone" mažiau). Dar... Smulkmeną, bet buvo malonų. Pamiršo pakesiti numerio apšvietimo lemputę. Atliko tai nemokamai, kai atvykau atsiimti mašiną. Žodžių... man patinka Toptis servisas, patinka aptarnavimas, neblogos kainos ir, jei prireiks remontuoti mašiną, tai bus pirmas skambutys bus vyrukam iš Toptis serviso. Ačiū už pagalbą ir sekmes.. Atsiprašau, jei bus gramatinių klaidų... na jus supratote :)))
Dariau ratu suvedima Savanoriu pr.. likau patenkintas tiek darbu kokybe, tiek aptarnavimu.
Turiu nuosava garaza, bet tingejau tvarkyti zmonos masina, tai atidaviau zmonos nisana toptis virukam, nustebino kai ramiai prieme patarimus del daliu tvirtinimo, bei viska padare ko buvo paprasyti, kaina taipat patenkinama, kagi pakeiciau nuomone apie servisus, jie tikrai daro greit ir kokybiskai, nors ir reikejo puse priekio ardyt, nes keiciau priekyje abi spiruokles su guoliais ir sankabos komplektu, jie tai atliko per pusdieni, ir detales senas kaip buvo paprasyti, supakavo i nauju detaliu dezutes, o dar kas labai maloniai nustebino, jie siulo klientui detales tikrom kainom, neuzsimeta 2 otai ir 4 kart daugiau kaip daro kiti, kagi jus vyruciai grazinot pasitikejima kad dar liko saziningu bei gerbianciu kliento nuomone meistru, manau jums galiu patiket savo automobiliu taisyma, rekomenduosiu jusu paslaugas savo kolegom. Saunuoliai dar pasimatysim
Vitalijus 2018-01-10 21:17:16
Teko lankytis tris kartus. Nė karto nesutvarkė automobilio iki galo. Nesiskundžiu kainomis ir dėl jų nesiginčyju, tik norėčiau kokybiško darbo. Pirmą kartą sumokėjau 210 eurų, bet visi pakabos gedimai nebuvo pašalinti. Gavau neiaškų atsakymą, kad pakaba taip ir turi barškėti. Nebuvo identifikuotas gedimas pakabos priekyje, bet už ardymą vis tiek teko mokėti. Nesutvarkė rankinio stabdžio. Atvarius pakartotinai rankinį stabdį sutvarkė. Pakaba taip ir liko barškanti.
Antrą kartą atvariau pasikeisti visas spyruokles ir amortizatorius, padaryti ratų suvedimą ir pakeisti padangų komplektą į žiemines. Darydami ratų suvedimą nepatikrino traukių - darbas perniek, teks daryti iš naujo. Keisdami ratus nepažiūrėjo, kad galui skirtos padangos storesnės - viena storesnę uždėjo į kairę priekyje, kitą į dešinę gale.
Meistrai bendravo mandagiai, tikrai negalima skųstis. Viskas tvarkoma greitai, bet darbu kokybė nukenčia. Galiu tik pasiūlyti, gal kiek sumažinkite tempą ir sutvarkykite viską iki galo.
Dėkojame už Jūsų nuomonę Vitalijau. Pažadame atkreipti dėmesį į Jūsų pastabas ir Toptis autoserviso paslaugas geriau pritaikyti klientų poreikiams ir darbus padaryti iki galo.
Teko lankytis Toptis Ateities g.21A. ir tikrai likau patenkinta tiek darbų kokybe, tiek aptarnavimu. Vyrukas greitai pašalino gedimą ir pasakė, ką reiktų dar patvarkyti. Pritariu daugeliui komentarų, kad servise bendraujama kultūringai, ko trūksta daugeliui mūsų servisų (ne taip kaip daugelyje teko matyti stovinčių darbuotojų ir spaudančių po kojom). Matosi, kad rūpinamasi serviso įvaizdžiu. Sėkmės komandai :)
Jau daugelis metu, nauduojuosiu UAB Toptis serviso paslaugomis.
Teko lankyti ir Ateities 21 А gatvėje ir Savanoriuose 178F ir Verkiu 50 autoservise.
Noriu pasakyti kad visur meistrai ir serviso vadovai bendravo kultūringai ir geranoriškai. Ko trūksta mūsų daugeliui autoservisų Vilniuje.
Visada buvo pasiūlytas geriausias variantas atsižvelgiant į klientu poreikius ir pageidavimus.
Tikrai rekomenduoju UAB Toptis autoservisų tinklą.
Sugedo starteris. Savanorių pr. Vyrukai priemė tą patį rytą (penktadienio). Operatyviai, greitai ir svarbiausia mandagiai- be arogancijos, ko paprastai servisuose trūksta. Savaitgalis išgelbėtas ☺. Na, o pinigų tai visada gaila kai iš kišenės, o ne į ją.
Lankiausi autoservise su mazu vaiku. Tai lakais prailgo. Bet likau patenkinta darbu ir kokybe. Vaikui paprasius muzikos ja greitai ijunge. Viskas puiku.
Tvarkiausi savo automobilį Ateities g. 21A servise. Atvykusi į servisą, serviso vadovas Antanas maloniai priėmė ir išklausė, kas nutiko mano automobiliui. Antanas iškart apžiūrėjo mano automobilį ir pasakė, kokia detalė yra sugedusi. Aptarnavimo lygis pats geriausias, kiek man teko pabuvoti autoservisuose. Greitas problemos sprendimas ir kokybiškas aptarnavimas. REKOMENDUOJU!
Darius 2017-08-26 01:45:10
Pries dvi dienas keite alyva Toptis savanoriai pirma diena nepastebejau nes buvo didelys lietus antra diena kaip pamaciau bala tepalu išsigandau ryt varysiu pažiuresim ka jie priburs
Saulius 2017-05-04 16:47:20
Dvi dienos prieš užrašiau automobilį remontui į Verkių Toptis. Sutartą dieną ir laiką, tai yra 9:00 atvariau automobilį. Paklausiau ar galiu palaukti kol remontuos, bet atsakė, kad pradės tvarkyti tik po valandos, todėl palikau automobilį visai dienai. Atėjus 16:30 automobilis dar net nebuvo įvarytas į servisą. Bandė man aiškinti, kad buvo užsilikusių automobilių iš praeitos dienos, bet argi meluoti gražu? :) Suprantu, kad yra svarbesnių "draugelių" klientų kuriems teikiama pirmenybė, bet tai kam meluoti tada ir žadėti?

Rekomenduoju atsakingiau žiūrėti į laiko valdymą.
Dėkojame už Jūsų nuomonę, Sauliau. Ką tik kalbėjome su Verkių padalinio serviso vadovu ir meistru, kad vykdytų pažadus, o jei planai sugriūva, atsiranda nenumatytų darbų, praneštų klientams apie numatomą darbų atlikimo vėlavimą. Atsiprašau už Jūsų sugaištą laiką.

Rekomenduoju atsakingiau žiūrėti į laiko valdymą.
Sveiki, norejau pasidometi kokia technologija taikote sarnyru ir sailenbloku restauravimui (Ji tokia pati butu?).Kadangi anksciau restauravausi sarnyrines svirtis kitoje imoneje, dabar rades jusu serviza bijau nesusidurti su nepatogumais.Anksciau Rimsaroje, Kalvariju g restauruodavausi.Domiuosi, nes jus man arciau randates.
Žygimantas 2017-03-08 14:08:03
Praeitų metų gruodžio mėnesį pas Jus keičiau galinį kairės pusės pusašį, kurio neradau jokiame "šrote", bet Jūsų vadybinkas patikino, kad gaus nauja už poros dienų ir naują geriau dėti nei naudotą, kaip tarė taip ir padarėme. Kiek mažiau nei po trijų mėnesių nuvažiavau į servisą pasikeisti stabdžių galinių kaladėlių, prie mano akių pakėlė mašiną nuėmė ratus, kad prie Jų prietų. Smalsumo vedamas nuėjau pažiūrėti kaip atrodo tas pusašis ir kur jis jungiasi, nes palyginus auksinę sumą sumokėjau už jį.. Ir ką Jūs galvojat nauja dalis, keista prieš nepilnus tris mėnesius (galbūt tris su trpučiu) SURUDIJUSI! Nu atsiprašau, jeigu Jums tai yra naujos dalys nepagailėsiu pinigų kreipiantis pas ekspertus, kad įvertintų situaciją.. Pirkimo dokumentai ir pretenzija yra pateikti vartotojų teisėms, o Jums lieka tik išklausyti mano nuogąstavimus. Jeigu atvažiuoja jaunas vyrukas ir nieko nenusimano apie mašinas, tai dar nereiškia, kad galima jį apgauti. Šiuo atveju tai galima traktuoti ne keliais teisiniais terminais, nes tai grynu gryniausias melagingas sukčiavimas...

Sėkmės Jums ateityje apgaudinėjat patiklius žmogelius !
Žygimantai, noriu Jus nuraminti ir dar kartą, kaip ir neseniai telefonu patvirtinti, jog Toptis autoservise pusašis Jūsų automobiliui buvo sumontuotas NAUJAS. Dėl atsiradusių rūdžių ant metalinio pusašio paviršiaus parašysime pretenziją detalės tiekėjui. Mes visada esame pasiruošę geranoriškai padėti savo klientams.

Sėkmės Jums ateityje apgaudinėjat patiklius žmogelius !
Dovydas 2017-01-27 21:13:14
Apsilankiau Toptis servise Verkių g. Užsiregistravau važiuoklės patikrai. Nes kažkas bildėjo priekinėje važiuoklės dalyje. Pradėjo patikrą paviršutiniškai apžiūrėjo priekinę važiuoklės dalį, nieko nerado. Ir tarsi jau apžiūra baigta, visos važiuoklės patikrinti net nesiruošė. Teko pačiam sakyti, kad tikrintų viską. Bėdos nerado tai pats serviso meistras pradejo kieme važinėtis ir klausytis kur kas bilda. Važinėdamas nustatė kad amortizatorių atramos. Išvažiavau iš serviso nepatenkintas nes abėjojau ar atramos galėjo būt mano mašinos problema. Surizikavau nusipirkau naujas atramas ir nuvariau Į KITĄ SERVISĄ jas pakeisti. Taigi išimtos atramos buvo kaip naujos.. naujos atramos nepadarė jokios įtakos. Išmesti pinigai ir dar ratų suvedimą teko pasidaryt.
Dovydai, atsiprašau, kad išvažiavai iš autoserviso nepatenkintas. Mes nuolat tobuliname klientų aptarnavimo kokybę ir stengiamės spręsti klientų problemas. Gal Jums pasirodė kad važiuoklė buvo tikrinama paviršutiniškai, tačiau važiuoklės patikrą atliekame pagal standartinę tikrinimo formą. Kadangi šaltkalvis vizualinės važiuoklės patikros metu (NEARDANT AUTOMOBILIO) nerado gedimo, todėl meistras - priėmėjas stengėsi išgirsti bildėjimą ir konkrečiau jį apibūdinti bei nustatyti važiuodamas. Didžiausia tikimybė buvo, kad bilda blogos amortizatorių atramos, todėl ir buvo pasiūlyta remontą pradėti nuo jų. Jūsų teigimu atramos buvo kaip naujos, tokiu atveju reikėjo atgal montuoti senas atramas, o naujas gražinti į parduotuvę ir ardymo metu toliau ieškoti bildėjimo priežasties. Šiuo atveju be automobilio važiuoklės ardymo gedimo nustatyti negalėjome. Ačiū, kad lankotės pas mus. Mums labai svarbūs visi klientai.
Nesvarbu 2017-01-22 11:06:07
Po jusu darbu, pradejo neveikt generatorius, nors pries tai nebuvo jokiu problemu...
Sveiki, dėkoju už Jūsų nuomonę. Norėčiau plačiau sužinoti apie susidariusią situaciją, bei Jums padėti. Paskambinkite 867837155 arba parašykite info@toptis.lt.
Artūras Mačiūnas
UAB Toptis
Direktorius
Labai geras servisas, prieš tai naudojausi Tanagros serviso paslaugomis tai nugrežė iki paskutinio skatiko ačiū jiems kad paskatino ieškoti alternatyvos, dabar negaliu atsidžiaugti. Didžiausia padėka Verkių g. Toptis serviso darbuotojams už greitai ir kokybiškai atliekamus darbus. AČIŪ.
Remontuoju Savanorių pr., darbų kokybe patenkintas, bet jeigu išlenda remonto metu kad dar kažką reikia pakeisti, tai detalių kainos pas jus beveik dvigubai didesnės negu šiaip bet kurioj detalių parduotuvėj, o klientas nelabai turi pasirinkimą, nes mašina jau išardyta, manau galėtumėt ir padaryti nuolaidėlę detalėms, jei klientas ir taip palieka nemažą pinigų sumą už darbus, nes toks plėšikavimas truputį gadina bendrą įspūdį apie servisą.
„Toptis“ servise Ateities gatvėje lankiausi pirmą kartą. Likau patenkintas darbo kokybe. Ačiū
Kol kas lankiausi Zirmunu Toptis servise tik pora kartu, bet ispudis tikrai geras, atrodo, zmones profesionaliai atlieka savo darba, bendrauja maloniai ir normaliai, jautiesi vertinamas kaip klientas ir paslaugos suteiktos sklandziai bei greitai. Jokiu nusiskundimu, tik teigiami ispudziai. Tikrai ne apie visus Vilniaus servisus galeciau tai parasyti.

TOPTIS paslaugomis naudojausi apie 6 kartus, bendrai neturėjau jokių priekaištų išskyrus vieną, kai keitė variklio alyvą ir sulaužė variklio plastmasę, tą kuri po variklio dangčiu iš viršaus. Meistras nieko nepasakė, buvo iš ties nemalonu prie namų atrasti įtrukusią detalę. Paskambinus į servisą pasiūlė atvažiuoti, jie pažiūrės, bet nevažiavau (neturėjau nei laiko nei nervu aiškintis). Paskutinį kartą buvau prieš dvi savaitės viskas buvo OK, po apsilankymo praėjussavaitei net gavau skambutį iš TOPTIS, klausė ar darbai buvo atlikti gerai ar turiu kokių priekaištų, nusiskundimu ir pan.. Šitą dalyką užskaitau, matosi jog servisas mėgina palaikyti atgalinį ryšį su klientų, ir vyksta minimali aptarnavimo kokybės kontrolė.
Arturas 2016-04-14 21:41:19
Geras servisas (Verkiu 50), rekomenduoju.Sutvarke viska.Darbu kaina atitinka sazininguma.
Malonu sužinoti, Artūrai, kad esate patenkinti mūsų paslaugomis. Gero kelio!
andrius 2016-04-03 14:12:00
toptis dirbom naujam filiale ateities 21a normaliai kol padarem idirbi mes stengemes sukurem draugiska aplinka su aplinkiniu namu giventojais jie buvo pastovus musu kliejentai o po to mus kaip muses is basciu ismete pasituritiems kad ir kiek siuliciau rinktis kita automobilio aptarnavimo centra
Įdomu išgirsti Tavo nuomonę, Andriau, tačiau kaip visi puikiai žinome ne už gerus darbus darbuotojai atleidžiami iš darbo. Rašinėdamas neigiamus atsiliepimus tik gaišti savo laiką. Gyvenimas nestovi vietoje, stenkis ir darydamas teigiamus veiksmus pasieksi savo tikslus. Sėkmės darbuose.
Slava 2016-03-15 22:50:54
Vaziuokle sutvarke lyg ir neblogai, bet va lemputes priekiniame zibinte (Audi A4) pakeisti nesugebejo, pradejo sakyti, kad reikia nuimineti visa prieki ir pan., nuvaziavus i kita servisa, pakeite be problemu.
Ačiū, Pone Slava, jog naudojatės Toptis autoservisų paslaugomis ir, kad pranešėte apie mūsų darbuotojo nekompetetingą atsakymą. Stengsimės, kad ateityje tokių pasisakymų neišgirstumėte.
Tomas 2016-03-09 15:39:47
Kairiarankiu servisas. Vienas is tu kur atvaziuoji ir sivaziuoji su labiau sulauzyta masina nei atveziai.
Sveikas, Tomai. Aš esu Artūras Mačiūnas, Toptis autoservisų įmonės direktorius. Labai dėkoju, kad skyrei laiko ir pasidalinai bloga patirtimi Toptis autoservise. Mes visada stengiamės, jog klientai liktų patenkinti suteiktomis paslaugomis. Ar galėtum brūkštelt savo telefono numeri info@toptis.lt arba paskambinti man 867837155. Norėčiau plačiau sužinoti apie susidariusią situaciją, bei Jums padėti.
Esu pastovus autoservizo klientas jau treti metai.ir esu patenkintas ju r
Darbu ir kokybe.tikri profisonalai savo sryties.šaunuoliai.liuks
Vairuoju Škoda Roomster. Dirbu Savanorių prospekte. Jei kyla įtarimų dėl automobilio būklės ar laikas techninei profilaktikai- Savanorių Toptis visada šalia. Pirmą kartą užsukusi į šį servisą tiesiog dėl to, kad jis šalia, dabar jau žinau, kad čia sugrįšiu visada, kai tik to prireiks, nes čia dirba sąžiningi žmonės. Kai žiemą neatsargiai atidariau automobilio langą ir negalėjau jo uždaryti, apvažiavau pakeliui kelis servisus. Visi porino apie problemos sudėtingumą, durelių ardymą it t.t. Nušalusi ausis pagaliau atvažiavau į TOPTIS. Valdemaras Gornatkevič per tris minutes pakėlė stiklą ir už ačiū palinkėjo gero kelio. Remontavo man čia ir salono šildytuvą, keitė vieną iš variklio tarpinių, tepalą, oro ir tepalo filtrus. Visada pasiūlo alternatyvas renkantis detales, paslaugų kainos nesikandžioja.
Bet vakarykštis TOPTIS darbuotojų poelgis mane nustebino totaliai. Kai praėjus 2 mėn po remonto aptikau, kad tepalas vis dar sunkiasi, šio serviso darbuotojai nepuolė man, moteriškei, "pudrinti" smegenų, kad gal būt nutekėjimo priežastys yra kitos nei pakeista tarpinė (kuo lengvai būčiau patikėjusi), savo sąskaita (!) papildė tepalus, dar kartą pakeitė tarpinę. Tokie atvejai žadina viltį, kad ir pas mus ateina pagarba klientui, atsiveria sąžiningo verslo perspektyva. Ačiū, Savanorių TOPTIS darbuotojams. Dabar jau žinau, kam patikėsiu prižiūrėti savo automobilį.

Leonija
Patikimas autoservisas. Rekomenduoju

UAB "Autofortas"
Visos automobilių remonto paslaugos

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 21 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 2600 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
Arx, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Tinklų g. 25, LT-35115 Panevėžys.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ

Adresas: Taikos pr. 139A, (įvažiavimas iš Garažų gatvės), LT-51131 Kaunas.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ - vienas didžiausių nepriklausomų servisų Lietuvoje. Jau 18 metų automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiandien UAB "Akstė -servisas" užima virš 2000 kv.m. plotą, turi profesionalią apie 40 kvalifikuotų darbuotojų komandą. Užsitarnavusi lojalių klientų...
Šasi
VAŽIUOKLĖS REMONTO DIRBTUVĖS

Adresas: Paliūniškio g. 13, LT-35114 Panevėžys.
Veiklos sritys: automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
„ŠASI“ savo veiklą pradėjo vykdyti 1996 m. Vienas iš pirmųjų autoservisų Panevėžyje. Individualioje įmonėje „Šasi“ atliekami lengvųjų automobilių, visureigių ir mikroautobusų važiuoklės remonto darbai. Restauruojamos automobilių pakabos detalės: šarnyrai, traukės, guminės įvorės. Taip pat restauruojame kliento...

Akumuliatorių valdys dirbtinis intelektas
Akumuliatorių valdys dirbtinis intelektas 05-31 15:17
Pastaruoju metu kaip niekada daug kalbama apie energetinę nepriklausomybę, atsinaujinančią energiją ir jos panaudojimo keliamus iššūkius - efektyvų energijos paskirstymą ir galios...
Vilniuje apsilankę turistai mokės "pagalvės mokestį"
Vilniuje apsilankę turistai mokės "pagalvės mokestį" 06-18 10:17
Sostinėje po poros savaičių įsigalios kai kuriuose šalies miestuose jau kurį laiką galiojanti tvarką – vadinamasis "pagalvės mokestis" Vilniuje apsilankiusiems ir čia apsistojusiems turistams.
"Marijampolės pieno konservų" grynasis pelnas pernai sumažėjo beveik perpus
"Marijampolės pieno konservų" grynasis pelnas pernai sumažėjo beveik perpus 06-18 10:09
Viena didžiausių Lietuvoje pieno perdirbimo bendrovių "Marijampolės pieno konservai" pernai gavo 95,978 mln. Eur pajamų – 3,4% mažiau nei 2016 m. (99,325 mln. Eur), jos grynasis pelnas sumažėjo...

Sutikimas su interneto svetainėse pateikiamomis "Slapukų" taisyklėmis Jums:

Skoda