VZ.lt
Straipsniai ir pranešimai, kuriuose paminėta įmonė Topo grupė, UAB.

Straipsniai, kuriuose minima Topo grupė

Straipsniai apie Topo grupė, UAB

paaiskejo geriausias 2018 m finansu vadovas
Paaiškėjo geriausias 2018 m. finansų vadovas 2018-10-24
"Metų finansų vadove 2018 m." tapo Aistė Gervelė, UAB "Euroapotheca" Finansų departamento direktorė. Nominacija paskelbta "Verslo žinių" organizuojamoje konferencijoje "Įmonių finansai 2018 m.".
paaiskejo metu finansu vadovo 2018 konkurso finalininkai
Paaiškėjo "Metų finansų vadovo 2018” konkurso finalininkai 2018-10-10
Į "Verslo žinių" ir Finansų analitikų asociacijos organizuojamo konkurso "Metų finansų vadovas 2018 m." finalą pateko 5 finansų ekspertai.
prasideda konkursas metu finansu vadovas 2018
Prasideda konkursas "Metų finansų vadovas 2018" 2018-08-24
"Verslo žinios" kartu su Finansų analitikų asociacija kviečia finansų vadovus dalyvauti "Metų finansų vadovo 2018" rinkimuose. Pernai "Metų finansų vadovo 2017 m." titulas atiteko Erikai Zakarauskienei, "KG Group" finansų direktorei.
nauju gatviu vilniuje potencialas ragina suklusti prekybininkus
Naujų gatvių Vilniuje potencialas: ragina suklusti prekybininkus 2018-06-13
Vilniuje suplanuota nauja Šiaurinė ir planuojama plėsti Mykolo Lietuvio gatvės turėtų būti patraukli vieta prekybininkams kurtis. Tačiau dauguma didžiųjų tinklų kol kas konkrečių planų neatskleidžia, dalis jų pirmų žingsnių laukia iš nekilnojamojo turto (NT) plėtotojų. Tik "Rimi" sako intensyviai tyrinėjanti galimybes.
topo grupes apyvarta pernai augo 17 pelnas mazejo
"Topo grupės" apyvarta pernai augo 17%, pelnas mažėjo 2018-05-07
Verslininko Aurelijaus Rusteikos valdoma viena didžiausių technikos ir elektronikos prekybos įmonių "Topo grupė" praėjusiais metais gavo 95,409 mln. Eur audituotų pajamų – 16,8% daugiau nei 2016 metais, kai įmonės apyvarta buvo 81,716 mln. Eur.
topo centras diegiasi savitarnos kasas
"Topo centras" diegiasi savitarnos kasas 2018-04-03
Buities technikos ir elektronikos mažmeninės prekybos tinklas "Topo centras" Vilniuje, Ukmergės g. 240 esančioje parduotuvėje, diegiasi savitarnos sprendimus. Jei jie pasiteisins, iki metų pabaigos šio tipo kasų atsiras daugelyje tinklo didžiausio formato parduotuvių.
topo centras pereina prie elektroniniu etikeciu
"Topo centras" pereina prie elektroninių etikečių 2018-03-06
Elektronikos ir buitinės technikos prekybos tinklo "Topo centras" šių metų biudžete investicijoms į elektronines kainų etiketes numatyta solidi suma. Pirma šių etikečių partija pasiekė tinklo parduotuvę Vilniuje, Ukmergės gatvėje.
kuriasi lietuvos verslo angelu tinklas laukiama daugiau investiciju
Kuriasi Lietuvos verslo angelų tinklas, laukiama daugiau investicijų 2018-02-19
Lietuvoje dar kartą mėginama sukurti formalų verslo angelų tinklą. Susidomėjimą juo jau parodė per 30 verslininkų, o iki metų pabaigos tikimasi turėti 100 narių.
topo centras prekiaus startuoliu gaminiais
"Topo centras" prekiaus startuolių gaminiais 2018-02-05
Elektronikos ir buitinės technikos prekybos tinklas "Topo centras" pagrindinėse savo parduotuvėse įrengė stendų, kuriuose artimiausius metus bus pristatomi lietuvių gamintojų sukurti įrenginiai ir paslaugos.
didysis reklamos ketvertas tele2 lidl maxima ir telia
Didysis reklamos ketvertas – "Tele2", "Lidl", "Maxima" ir "Telia" 2018-01-11
Per šių metų sausį–lapkritį, palyginti su tuo pačiu periodu 2016 m., reklamos apimtis augo 2,8%. Didžiausių reklamos užsakovų dešimtuke su minuso ženklu tik "Procter&Gamble", lyginamuoju periodu mažinusi savo investicijas.
topo centras investuoja i nauja aplikacija
"Topo centras" investuoja į naują aplikaciją 2017-07-17
Elektronikos ir buitinės technikos pardavėjas "Topo centras" investuoja 100.000 Eur į pirkėjų patirties kūrimą ir pristato naują aplikaciją išmaniesiems telefonams.
prasideda metu finansu vadovo 2017 konkursas
Prasideda "Metų finansų vadovo 2017" konkursas 2017-01-10
"Verslo žinios" kartu su Finansų analitikų asociacija kviečia finansų vadovus dalyvauti "Metų finansų vadovo 2017" rinkimuose. Pernai "Metų finansų vadovo 2016 m." titulas atiteko Tomui Tumėnui, AB "Linas Agro Group", finansų vadovui.
itab novena keicia pavadinima
"ITAB Novena" keičia pavadinimą 2016-12-29
Švedijos kapitalo parduotuvių įrengimo sprendimų įmonė "ITAB Novena" pakeitė pavadinimą į "ITAB Shop Concept Lithuania". Naujas pavadinimas tiksliau atspindi pagrindinę įmonės veiklos sritį – mažmeninei prekybai skirtų sprendimų kūrimą, teigia bendrovės vadovai.
topo grupes ir camelia reklamos vel klaidinancios
"Topo grupės" ir "Camelia" reklamos – vėl klaidinančios 2016-10-28
Konkurencijos taryba nustatė, kad UAB "Topo grupė" ir UAB "Nemuno vaistinė" skleidė pirkėjus klaidinusias reklamas ir taip pažeidė Reklamos įstatymą.
dnb ir nordea susijungimas kaip tai vertina verslininkai
DNB ir "Nordea" susijungimas: kaip tai vertina verslininkai 2016-08-25
Verslininkai, vertintami Norvegijos DNB ir Švedijos "Nordea" bankų susitarimą sujungti veiklą Baltijos šalyse ir sukurti naują universalų banką, pirmiausia nuogąstauja dėl nykstančių alternatyvų ir silpstančios konkurencijos šiame sektoriuje.
topo centras jau priima ir bitkoinais
"Topo centras" jau priima ir bitkoinais 2016-08-18
Buitinės technikos ir elektronikos pardavėja UAB "Topo grupė" savo internetinėje parduotuvėje leidžia atsiskaityti ir virtualia valiuta – bitkoinais.
savaites reklamose ir vel rio vaizdai
Savaitės reklamose – ir vėl Rio vaizdai 2016-07-27
Tarp naujausių savaitės reklamų: linksmi "Tele2" reklamos serialo pokštai (agentūra "Adell Taivas Ogilvy"), "Topo grupė" ir Rio dvasia (kūrė laisvai samdomis specialistai).
isrinktas metu finansu vadovas
Išrinktas metų finansų vadovas 2016-04-13
"Metų finansų vadovo 2016" titulas atiteko Tomui Tumėnui, AB "Linas Agro Group", finansų direktoriui.
euro smugis slopsta prognozuoja vartojimo augima
Euro smūgis slopsta: prognozuoja vartojimo augimą 2015-08-09
Vartotojai apsiprato su nauja valiuta ir vėl drąsiau atveria pinigines parduotuvėse, rodo birželio mėnesio mažmeninės prekybos statistika. Ekonomistai prognozuoja, kad antrojoje metų pusėje vartojimas turėtų augti dar sparčiau.
reorganizuojama topo grupe
Reorganizuojama "Topo grupė" 2015-05-12
Mažmeninės prekybos UAB "Topo grupė" tiesiogiai valdys "Topo centro" ir "Euronics" parduotuves.
isrinktas metu finansu vadovas 2015
Išrinktas "Metų finansų vadovas 2015" 2015-05-12
"Metų finansų vadovo 2015 m." titulas atiteko Dariui Kašauskui, UAB "Lietuvos energija" Finansų ir iždo direktoriui.
Prekybininkai: vasaris buvo labai prastas 2015-03-19
Euro įvedimas ir neramumai Rytuose vasarį atsispindėjo ir prekybos įmonių rezultatuose. Pardavimai, pasak vadovų, buvo prastesni nei pernai ir dar kuklesni nei sausį.
topo grupe pradejo euronics parduotuviu pertvarka
"Topo grupė" pradėjo "Euronics" parduotuvių pertvarką 2015-03-06
Šeštadienį Vilniuje, prekybos centre "Ozas", duris atveria pirma "Topo centro" parduotuvė, kurią tinklą valdanti bendrovė pertvarkė iš ankstesnės "Euronics" į jungtinę abiejų šių ženklų parduotuvę. Investicijos į naujos prekybos vietos modernizavimą ir asortimento išplėtimą siekia apie 350.000 Eur.
topo grupe amazon zvalgo lietuva
"Topo grupė": "Amazon" žvalgo Lietuvą 2015-03-05
Aurelijus Rusteika, buitinės technikos bendrovės "Topo grupė" valdybos pirmininkas, sako, kad bendrovė neseniai pajuto ataką iš JAV e. prekybos milžinės "Amazon". Tai rodo, kad bendrovė žvalgosi galimybių pasiekti pirkėjus ir Lietuvoje.
topo grupe augimo varikliu tapo e prekyba
"Topo grupė": augimo varikliu tapo e. prekyba 2015-02-21
Apie pokyčius įmonės stuktūroje ir permainas parduotuvėse paskelbusios UAB "Topo grupė" vadovai pažymi, kad buitinės technikos ir elektronikos prekybos segmente itin išaugo e. komercijos svarba. Būtent šis kanalas pernai lėmė bendrovės pajamų augimą.
euronics zenklo parduotuviu rinkoje nebeliks
"Euronics" ženklo parduotuvių rinkoje nebeliks 2015-02-05
Buitinės technikos prekybos bendrovė "Topo centras" nebeplėtos "Euronics" parduotuvių tinklo Lietuvoje. Prekybininkė tęsia bendradarbiavimą su "Euronics", tačiau šio ženklo parduotuvės bus keičiamos į "Topo centro" tinklo parduotuves.
Penktadienį dienraštyje "Verslo žinios" skaitykite 2015-02-05
Vakarų verslas jau pakuojasi lagaminus iš Rusijos. Užsieniečiai būriais palieka Rusiją – šis reiškinys tampa dar viena iliustracija, kaip Rusija, susipriešinusi su Vakarais ir ištikta ekonominės krizės, grimzta į tarptautinę izoliaciją. Migracijos duomenys atskleidžia ir tai, kad vis daugiau Vakarų verslo atstovų nebeturi ką veikti Rusijoje.
cv lt litagrai vadovaus mackevicius
CV.LT: "Litagrai" vadovaus Mackevičius 2015-01-08
Žemės ūkio srityje dirbančių bendrovių grupei "Litagra" nuo sausio 7 d. vadovauja Aidas Mackevičius, pranešė bendrovė.
prekybos planuose kova del pirkeju ir atsargus optimizmas
Prekybos planuose – kova dėl pirkėjų ir atsargus optimizmas 2015-01-01
Euro įvedimą metų pabaigoje pasitikę prekybininkai kiek neramiai žvilgčioja į konkurentus ir į Rytus. Vardų rinkoje, skirtingai nei vartotojų, tik daugėja, o žmonių baimė dėl ateities gali dar labiau sumaišyti visus nusibrėžtus pajamų planus.
kulinariniai atradimai
Kulinariniai atradimai 2014-12-26
Bandydamas pataikyti koja kojon su metų pabaigoje skelbiamais įvairiais "geriausiais", VŽ "Savaitgalis" savo pašnekovų klausia apie šių metų kulinarinius atradimus.
Perka kompiuterius, skalbykles ir "Xbox" 2014-12-18
Buitinės technikos ir elektronikos prekių pardavėjai skaičiuoja ne tik žiemos švenčių, bet ir būsimo valiutos pakeitimo įtaką pardavimams. Vieni parduotuvėse šiemet pastebi daugiau vyresnio amžiaus žmonių, kitiems į akis krenta išaugę atsiskaitymai grynaisiais.
cv lt staras vadovaus tc prekybai
CV.LT: Štaras vadovaus "TC prekybai" 2014-12-01
Nuo gruodžio 1 d. bendrovės ,,TC prekyba” generalinio direktoriaus pareigas pradeda eiti Remigijus Štaras, pranešė bendrovė.
teo skaiciuoja internetines prekybos visciukus
"Teo" skaičiuoja internetinės prekybos viščiukus 2014-10-14
Namų įrangos e. parduotuvę "Teo" atidarė šiemet kovą. Joje televizorių, kompiuterių ir kitos namų įrangos siūloma įsigyti mokant mėnesio mokestį. Parduotuvė pirmiausia orientuota į "Teo" telekomunikacijų paslaugų klientus, mokestis už parduotuvėje įsigytą įrangą įtraukiamas į bendrą sąskaitą už paslaugas.
galingu dulkiu siurbliu parduotuvese dar uzteks bent menesiui
Galingų dulkių siurblių parduotuvėse dar užteks bent mėnesiui 2014-08-27
Nuo rugsėjo Europos Sąjungoje įsigalioja draudimas gaminti ir importuoti dulkių siurblius, kurių galingumas viršija 1600 vatų. Prekybininkai sako, kad vidaus rinkoje tokių siurblių bus galima rasti dar kurį laiką, tačiau atkreipia dėmesį, kad ir nauja tvarka vartotojams bus tik į naudą.
"Bigbox.lt" domeno teismas "TC prekybai" neatidavė 2014-08-01
UAB "TC prekyba" pretenzijas į buvusio darbuotojo Gyčio Breikšto dabar vadovaujamos el. parduotuvės "Bigbox.lt" domeną atmetė ir antroji teismų instancija – Lietuvos apeliacinis teismas. Ponas Breikštas džiaugiasi pergale, o "Topo grupės" vadovai daugiau teistis nebeketina.
topo grupes valdyme strateginiai pokyciai
"Topo grupės" valdyme – strateginiai pokyčiai 2014-08-01
UAB "Topo grupė" ir UAB "Strateginės kompetencijos" pasirašė susitarimą, pagal kurį "Strateginės kompetencijos" dalyvaus įmonių grupės "Topo grupė" valdyme bei veiklos vystyme, praneša bendrovė.
topo grupe nebenori buti plytu krautuve
"Topo grupė" nebenori būti plytų krautuve 2014-08-01
"Topo grupė" imasi strateginių pokyčių, kurie, pasak Aurelijaus Rusteikos, bendrovės valdybos pirmininko, leis integruotis į globalią aplinką. Grupė savo prioritetu nuo šiol vadina rinkodarą.
cv lt staras paskirtas tc prekybos marketingo direktoriumi
CV.LT: Štaras paskirtas "TC prekybos" marketingo direktoriumi 2014-08-01
Nusprendusi stiprinti rinkodaros sritį, "Topo grupė" pirmuoju UAB "TC prekyba" marketingo direktoriumi paskyrė Remigijų Štarą.
topo grupe pardave didmenines prekybos versla
"Topo grupė" pardavė didmeninės prekybos verslą 2014-05-07
100% didmeninės bendrovės "AG Trade" akcijų valdžiusi "Topo grupė” jas perleido Švedijos bendrovei "SweDeltaco". Kaip ir planuota, grupė išgrynina verslo kryptį ir koncentruojasi tik į mažmeninę prekybą.

Taip pat rekomenduojame

Electronic Trade
BIGBOX.LT

Adresas: Savanorių pr. 441B, LT-49185 Kaunas.
Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; mažmeninė prekyba; pardavimo automatai; prekybos įranga; telekomunikacijos, ryšio priemonės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Kas yra elektronikos prekių parduotuvė BIGBOX.LT? BIGBOX.LT komandos tikslas – kurti geras emocijas BIGBOX.LT lankytojams ir pirkėjams. Siekiame KURTI GERAS EMOCIJAS kiekvienam mūsų svetainės lankytojui bei pirkėjui. Kurdami BIGBOX.LT, apie kiekvieną lankytoją ir pirkėją galvojome kaip apie mūsų kuriamos...
Kilobaitas
Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Adresas: Savanorių pr. 213, LT-50182 Kaunas.
Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...
VARLE
VARLE.LT

Adresas: Ukmergės g. 241, LT-07160 Vilnius.
Veiklos sritys: buitinė technika; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
KAI REIKIA KAINOS IR PATARIMO VARLE.LT – užsakomųjų parduotuvėlių tinklas, kuriose galima užsisakyti ir atsiimti didžiumą kompiuterinės ir buitinės technikos prekių už internetinę kainą. Mes esame tarsi tarpinis variantas tarp didelių prekybos centrų ir internetinių parduotuvių. VARLĖS dirba su didžiaisiais...
Serviso kontraktų centras
Pratęstos garantijos paslaugos

Adresas: Savanorių pr. 1, LT-03116 Vilnius.
Veiklos sritys: buitinė technika; kompiuteriai ir programinė įranga; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Serviso kontraktų centras“ sėkmingai veikia nuo 2003 m. Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – Pratęsto garantinio aptarnavimo sertifikatų pardavimas ir administravimas. UAB „Serviso kontraktų centras“ tikslas – teikti aukštos kokybės buitinės technikos, kompiuterinės įrangos, sodo/daržo technikos, įrankių...
MK TRADE LT
RDE.LT | Internetinė parduotuvė

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
Veiklos sritys: buitinė technika; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Internetinė parduotuvė www.rde.lt – vieno iš didžiausių Latvijoje prekybos tinklo „RD Electronics“ atstovas Lietuvoje. Prekiaujame populiariausių prekės ženklų kompiuteriais, mobiliaisiais telefonais, stambiąja ir smulkiąja buitine technika. RDE.LT yra oficialus 250 gamintojų atstovas, todėl savo klientams galime...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją
Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją 03-18 12:40
Užsienio kalbos žinios - įmonės sėkmės kriterijus Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau daugiau kaip keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik...
Lazerinis sezonas atidarytas
Lazerinis sezonas atidarytas 03-18 09:53
Išsiplėtę kojų kapiliarai vargina daugelį žmonių, ypač moteris. Tikriausiai kas antra moteris pastebi keletą, keliolika ar kelis šimtus išsiplėtusių kapiliarų kojų odoje...
Pranešimas apie 43 mlrd. USD sandorį "Worldpay" akcijas šokdina 13%
Pranešimas apie 43 mlrd. USD sandorį "Worldpay" akcijas šokdina 13% 03-18 15:26
Pasaulinės mokėjimų bendrovės "Worldpay" akcijos Niujorko akcijų biržoje priešprekybinėje sesijoje jau brangsta per 13% po pranešimų, kad bendrovę perka JAV mokėjimų apdorojimo programinės įrangos...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Kuris kandidatas gautų Jūsų balsą, jei Prezidento rinkimai vyktų rytoj?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Texas Instruments 110,74 +3,40%
Nokia 6,39 +2,73%
NVIDIA 169,81 +2,57%
Avon 2,92 +2,10%
CBS 47,70 -1,12%
Facebook 165,98 -2,46%
General Electric 9,96 -3,30%
Adobe Systems 257,09 -3,96%

Žaliavų kainos pasaulyje

Ryžiai 408,00 -0,49%
Jautiena 4,28 +0,94%
Kava 2,83 0,00%
Auksas 1320,07 +2,19%
Dujos (JAV) 2,72 -11,69%
Varis 6300,49 +6,08%
Dyzelis 1,96 +5,95%
Anglis 95,42 -3,19%