Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Topo grupė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Topo grupė

Atsiliepimai apie Topo grupė, UAB

TOPO CENTRAS

Parašyk savo nuomonę apie Topo grupė, UAB

Ieskojome saldytuvo. Radome Telsiuose patinkanti saldytuva uz tinkama kaina. Taciau ta pati preke internete buvo pigiau. Taip pat turejome nusiziureje kita Plunges Topo centre. Ir mes konsultantes Telsiu Topo centre paklauseme ar butu galima toki saldytuva koks stovi pas juos ekspozicijoje gauti uz Topo centro internetiniame tinklapyje nurodyta butent to saldytuvo kaina, taciau mokant grinais. Gautas atsakymas buvo: zinoma galima. Tuomet prisimineme Plunge.... Nutarem bandyti vykti i Plunge pirkti to kito saldytuvo su mintim, kas taip pat gales padaryti ir Plunges Topo centre, nes prekybos tinklas tai juk tas pats.
Deja... Atvyke is parduotuves direktoriaus isgirdome, kad negali mums saldytuvo parduoti, nes neva nesuvaiksto duomenys. Kaip gali jie nesuvaikscioti jei uzsakyma padarau internetu prie jo akiu ir darant uzsakyma neprisiregistravus, daikta galima atsiimti parduotuveje. Siuo atveju, tai buvo vienintelis saldytuvas per visa Lietuva ir tik Plungeje. Tiesa pinigus moku grynais... Tai gaunasi kaip daikto rezervavimas ar kazkas tokio... Saldytuvo kaina buvo saleje 219.99€, direktorius po ilgu svarstymu nuejes prie kasos, po kurio laiko gryzo ir pasake, kad gali saldytuva atiduoti cia ir dabar uz 209€ kol nuejome iki kasos jau kaina krito iki 205€...
Tai jus man paaiskinkit, kaip taip gali buti??? Kaip??? Topo centras yra visoj Lietuvoj, tai ar neturetu buti ir tvarka vienoda. Jei viename mieste galima gauti preke tokiu budu, kad klientas butu patenkintas. O kitame mieste jau negalima ir dar stato savo kainas... Gal jau imkites proto... Nepatariu niekam pirkti buitines technikos is Plunges Topo centro... aferas daro, o naglai uzdirbtus pinigus pasideda i savo kisene. Nes Plunges Topo centro interneto tinklapyje saldytuvas kainavo 186.99€ o realiai gavom ji tik sumokeje grynais 205€...
Gruodžio 11d. atėjau į Raseinių Topo centro parduotuvę atsiimti, užsakytų internetu prekių. Prie kasos buvo du konsultantai, bet pareiškė, kad prekių atiduoti negali, nes jų kolegė pietauja. 14h.vėlyvi pietūs, pasiūlė ateiti po pusvalandžio, tada jau bus jų kolegė. Atrodo daugiau neturiu ką veikti, tik po parduotuves vaikščioti. Manau, kad tokio aptarnavimo neturėtų būti.....
Ingrida Galkauskiene
2017-11-17 11:26:28 IP 78.60.184.21
Esu labai nusivylusi ir pasipiktinusi TOPO centro teikiama paslauga - skalbykles pajungimu. Meistra kvieciausi net tris kartus! Pirma karta meistras neva tai sirgo ir atvykti negalejo, taciau paskambinti ir apie tai mane informuoti nesugebejo. Kitus du kartus meistrai vel nepasirode, bet ir vel nepasivargino paskambinti. Kiekviena karta, paskambinus bendruoju telefonu yra sakoma, kad su jumis susisieks vadybininkas ar dar kazkas, bet jokios informacijos nesulaukiau. Beje, uz paslauga buvo sumoketa is karto tik isigijus skalbykle. Tiesiog ''nuostabus" klientu aptarnavimas!
Ateini į topo centro parduotuvę, perki planšetę su dėklu už 320€, o prie kasos klausia - Jums maišelio reikės? Taip, žinoma reikės, negi įsikandę nešimės? Ir maišelis pas juos, elektroninių prekių parduotuvėje - MOKAMAS. Trumpai tariant supuvimo lygis didelis....
Su vyru nusprendėme visiškai nebepirkti jokios produkcijos iš TOPO grupės parduotuvių tinklo, įskaitant ir Euronics. Įsigijome virdulį internetu su 24 mėn. garantija. Nebedegė lemputė virduliui įjungus, pardavėjas - konsultantas paaiškino, kad čia ne mechaninis gedimas, todėl jo netaisysime. Neužilgo sulūžo dangtelis ir pradėjo striginėti jį įjungus. Pardavėjas - konsultantas pasakė, kad čia mechaninis gedimas, tai jo netaisysime, nes galėjo atsirasti jį numetus. Šis atvejis puikiai parodo, kad šios parduotuvės tinklas visiškai negerbia klientų ir tiesiogiai tyčiojasi iš jų. Nesuvokiama, kaip parduotuvė suteikia fiktyvią 24 mėn. garantiją, kurios visiškai nėra. Dėl garantinių salygų neturėjome problemų Ermitažo, Senukų parduotuvėse, šio tinklo parduotuvės gerbia klientus ir vykdo savo įsipareigojimus.
Pirkau is topo centro internetu vaisiu dziovintuva, ijungus prietaisa predejo kaisti, bet ventiliatorius nesisuko. Priezastis viduje metalines prilaikancios ventiliatoriu dalys sulankstytos o plasmase islauzyta. Nunesus i topo centro grupes parduotuve Mazeikiuose man pareiske, kad preke as neteisingai ispakavau ju manymu isverciau is dezes ir iskraciau is maiso. Isvada tokia kad dar tebegyvename tarybu lietuvoje nusipirkai ir turekis.
Alytaus Topo centre (PC ARENA) pardavėjai - konsultantai, labai švelniai tariant, nemandagūs. Gyvenau kitam mieste, tai nebuvau užsukus iki tol į šią parduotuvę, bet alytiškiai kažkaip buvo užsiminę, kad "nesiskaito su žmonėm", "pasikėlę". Praleidau pro ausis tas kalbas kol vieną dieną prireikus vienos prekės, nuėjau ir paklausiau, ar neturintys, kadangi nemačiau padėta.. už prekystalio stovėjo du vyrukai ir tiesiog pradėjo iš manęs šaipytis.. pastovėjau negavus atsakymo ir nuėjau. Tiesa, kaune daug anksčiau teko prekintis Topo centre, tai priešingai, taip pat buvę du vaikinukai pasirodė paslaugūs ir mandagūs (kažkiek susijusi su IT sritim, tai dar padiskutuot suspėjom). Aišku, čia vadovų reikalas, bet manyčiau, kad pardavėjas turėtų ne tik išmanyt sritį, bet ir žmogiškai ir mandagiai elgtis bet kokioje situacijoje su pirkėju.
Labai atsargiai drauskite daiktus. Draudimo sąlygos, kurias jie siūlo yra labai ribotos ir prastos. Jaučiuosi apgautas, todėl tikrai rekomenduočiau visiems atidžiai skaityti sutartis. Taip elgiamasi tik LIetuvoje..
LIETUVIU KALBOS NESUPRANTA ASILAI
2017-06-16 17:16:57 IP 84.32.105.3
AR JUS d*****i AR KAS YRA? GHAL ANT KAKTOS PEDERASTAMS TOKIEMS REIKTU UZRASYTI ANT KAKTOS KAD NESIUSTUMETE SPAMO?!!!
JAU KOKIE 3 LAISKAI PER VIENA SUMAUTA DIENA ATEINA, LIETUVIU KALBOS NESIMOKETE RUSU LAIKAIS AR SIAI NETGI NEMOKO?!!
MATOS LIETUVOS LYGIS KIEK AUGA, DURNELIAMS REIKIA RASYTI SIMTUS SYKIU BET IR TADA NESUSIPROTES.
PZDIEC!
baikit siusti spamma i mano pasto dezute vien todel kad sudalyvavau toje supistoje kingston aksesuaru competition
2017-06-16 10:45:40 IP 84.32.105.3
kad kazkokiame kvailame konkurse buvo sudalyvauta TAI NEREISKIA KAD JUS TURITE TEISE SPAMMINTI MANO ASMENINE PASTO DEZUTE SU VISU SLAMSTU.
2017-06-16 10:43:54 IP 84.32.105.3
jus lietuviu kalbos nesuprantate ar kas jums yra? jeigu nebaisit siuntineti iskart el. pasta uzblokuosiu ir galit apsisikti su savo laiskais.
geros dienos.
Sandra 2017-04-15 17:30:33
Nusprendėme įsigyti skalbimo mašiną iš Topo centro. Visų pirma konsultavomės Kauno Mega esančiame topo centre. Paklausiu ar išsirinkta skalbimo mašina turi hand wash funkciją, konsultantas pradėjo šaipytis, kad rankos iš skalbimo mašinos neišauga... Toki išsišaipymai iš kliento išties verčia nemaloniai pasijusti. Na bet galbūt konsultantui kultūros trukumas.... Vėliau išsirinktą skalbimo mašiną užsisakėme internetu ir atvyko atsiimti į jau Alytuje esantį topo centrą. Visų pirma buvo primygtinai siūloma papildoma garantija, nes skalbimo mašinos guoliukai visuomet genda... (šis faktas nebūvo minėtas renkantis mašiną) Skalbimo mašiną iš sandėlio atvežė nesupakuotą, o apsuktą kažkokia burbuline plėvele...pasirodo taip turi būti. Bet... grįžus namo ir ''išsipakavus'' savo pirkinį, radome pilną smulkių įbrėžimų savo "naująją'' salbimo mašino. Nusivyliau viskuo. Konsultavimo nebuvo, darbuotojai nemalonūs, bet koka kaina svarbu ''įkišti'' prekę...ir galų gale sumokate kainą už naują įrenginį, kuris atrodo tarsi dėvėtas. Išvada: reikia rinktis kitą parduotuvę.
jokiais būdais neapsimoka pirkti papildomos garantijos. mes pirkom TV atsisakėm papildomos garantijos net 70 eurų už 2 papildomus metus. taigi dėžėje buvo instrukcija kur parašyta : TV tarnavimo laikas net 7 metai, tik garantija 2 metai.
Jokiais būdais nieko nepirkite TOPO CENTRE. Norėjome pirkti naują gerą televizorių nebrangų paskaičiavo tik už lizingą virš net 100 eurų (pabrangimas), savaime aišku atsisakėm NEPIRKOM ir dar pasiūlė BE NUOLAIDOS PILNĄ KAINĄ??!!. ir ką jūs manot po savaitės ELEKROMARKT dar geresnį tv nupirkom 4K ir dar SU DIDELE NUOLAIDA ir BE PABRANGIMO lizingu (išsimokėtinai).!!?? Neseniai iš TELIA pirkom irgi be pabrangimo vieną prekę ir dar atvažė namo nemokamai.
Gailiuosi, kad užsakydamas prekę pasakiau savo telefono numerį. Pastoviai siunčia reklamos pasiūlymus. Rašiau el.laiska bei skambinau, kad nebesiustu. Niekas nepasikeitė. Neturėsite kliento kol to reikalo nesutvarkysit.
nepasitikekite sia parduotuve pirkdami kompiuterius ar panasia iranga
2017-03-09 13:30:49 IP 91.218.113.251
zmogus is jusu pirko stacionaru kompiuteri ir zmogus kuris aptarnavo teige jog "viskas veiks gerai ir preke atititnka savo verte"
tad stai kokias dalis galima rasti kompiuteryje uz 500euru.
idomiausia tas kad sis maitinimo saltinis varganus 20euru tekainuoja, kai pries 8erius metus netgi neatitiko to meto standartu.
komentaras yra anonimiskas bet tai bus puikus pavyzdys kodel "premade" yra slamstas kad ir kur butu isigytas!!!
2017m. Vasario 18d. Įsigijau Topo centro parduotuvėje (Megoje) nešiojamą kompiuterį LENOVA, kuris iš karto pasirodė nekokybiškas. Vasario 24d. Pridaviau į parduotuvę brokuotą pirkinį, pareiškime jo atsisakiau ir paprašiau grąžinti pinigus.Priėmėjas žadėjo laike 10dienų pinigus grąžinti (ir man paskambinti).Nesulaukus jokio signalo, po 5 dienų parduotuvėje sužinojau, kad gali tekti laukti ir mėnesį.Topo centras, manau sėkmingai mano pinigais naudojasi.Tokie atvėjai, iš interneto matomi ne vieninteliai.Buvau nuejus ir pas direktore kuri vėl pasiūle kelias dienas palaukti.ČIA NE PASIMATYMAS SU TOPO CENTRO DARBUOTOJAIS, O BUTINYBĖ ATGAUT SAVO PINIGUS/IR KUO GREIČIAU - NES LIKAU IR BE PINIGŲ IR BE KOMPIUTERIO !/
jAGNIEŠKIENĖ IR PARTNERIAI UAB
2017-01-11 10:35:06 IP 195.12.164.231
2017 01 09 gavome (registruotu paštu) kreditinę sąskaitą, išrašytą 2016 11 30 d.Jokių paaiškinimų nepridėta.Pasiskambinus į įmonę, buvo pranešta, kad tikslinamas PVM už 2012 metų pirkimus !!!! Būkite atsargūs ir tikrinkite gaunamus dokumentus (PVM sąskaitas faktūras už perkamas prekes), nes toliau trėsite nemalonumų su VMI, nes įmonė nežino, kaip skaičiuoti PVM už savo teikiamas paslaugas.Be to tai aktualu, kai pirkėjams reikia teikti VMI gaunamų sąskaitų faktūrų registrus.
Pirkom televizoriu Topo centre ukmerges g. Konsultantu aptarnavimas tiesiog tragiskas. stovi trysia prie kompjuterio ir nesiteikia prieit net paprasyti. nesugebejo atsakyt net i elementarius klausimus. O bandant daugiau issiaiskint apie preke konsultantu reakcija ir elgesys buvo is serijos "ko cia lendi nematai kad nenoriu bendraut "...zodziu prastesnio aptarnavimo dar nebuve
Nusipirkom sugedusia samsung skalbimo masina. Zesim kas bus toliau su grazinimu nes garantiniu tikrai nesinaudosiu kodel tureciau ja nauja taisyti.
Tik patys geriausi atsiliepimai, tiesa buvo siokiu tokiu nesklandumu, bet Mazeikiu Topo centro darbuotojai geranoriski ir visas problemas issprende.Aciu ir sekmes jiems dirbant si darba.
Uzsisakiau televizoriu Ozo centre issimoketinai, televizoriu kaip paaiskejo pardave is ekspozicijos, gal jis ir geras, bet kas gali man pasakyt, kad jis tikrai sveikas neapibraizytas ir.t.t, nes jis supakuotas as jo net nesiteike parodyt, baisu namuose ji ir ispakuot neduok dieve bus defektai matyt, pasakys kad pats subraiziai.Gal reikia ju meistrus kviesti tegul ji patys pakabina, kol neispakuotas.Bet gerbiamieji jei parduodat preke nors galima butu ja pasiimt is sandelio o ne is parduotuves 2 aukste nes visgi televizorius 49 coliu, ne mobilus telefonas, o pasirodo niekam neidomu kaip tu ji nusitemsi i masina stovincia salia sandelio.
Vaida Tamulaitienė, TOPO CENTRAS
2016-07-05 12:48:14 IP 88.119.128.115
Vartotojas 2016-07-04 23:15:57
Pirkau sulčiaspaudę - užsisakiau internetu. Grįžus namo paaiškėjo, kad trūksta vienos mažos detalės (be kurios prekės neįmanoma naudoti), o kitos dvi apibraižytos. Būkit atsargūs, nes gali būti, kad parduos naudotą arba ekspozicinę prekę. Norėjau grąžinti kitoje Topo centras parduotuvėje, bet atsisakė, nes neva prekė pirkta kitoje parduotuvėje. Klausiau, ar čia skirtingos įmonės. Atsakė, kad įmonė ta pati, bet vis tiek prekės nepriims. Žodžiu - kvailas biurokratizmas. Net valdiškose institucijose žmonės dirba sąžiningiau. Ir biurokratizmo mažiau.
Laba diena.
Atsiprašome už šį nesusipratimą. Jei dar aktualu, parašykite apie savo situaciją į info@topocentras.lt, skubiai išspręsime.
Niekada dar nesu susidūrusi su tokiu pulku nesąžiningų darbuotojų. Pirkau nešiojamąjį kompiuterį, kurį naudojau tik namuose ir tik darbo reikalais pagrinde, saugojau. Vos kelis mėnesius panaudojus darbo juo metu pasidariau pertraukėlę, kompiuteris perėjo į "miego" režimą. Po kurio laiko bandant įjungti ekraną šis nebeužsidegė. Išjungus ir vėl įjungus kompiuterį pamačiau, jog vaizdas sluoksniuojasi, ne pilnai viskas matosi dalyje ekrano. Kreipiausi į parduotuvę norėdama perduoti garantiniam servisui. Atnešus kompiuterį prie prekystalio, aptarnaujantis vaikinas vien iš mano pasakojimo, net neįjungęs kompiuterio pasakė, jog tai ne garantinis atvejis, ekranas skilęs ir tokį pat atsakymą gausiu bandydama vežti i servisą. Argumentas- "mes šią savaitę turėjome tokį patį atvejį su televizoriumi, pirkėjas jo nemėtė, laikė vietoje, bet iš serviso gautas atsakymas, kad ekranas skilęs dėl pirkėjo kaltės" ". Bandžiau jungti kompiuterį prie pardavėjų, parodžiau, kad visiškai jokių išorinių pažeidimų nėra, tai buvo atžymėta lape, kurį priimantis darbuotojas perdavė į servisą. Prisijungė parduotuvės vedėja, nors jos niekas nekvietė, atbėgo, akis išdraskė, nors puikiai žinau, jog kompiuterio net nejudinau jo sugedimo laiku. Galiausiai paklausė: "tai ką darote? Negi vis tiek į servisą vešite? Bet aš jums sakau, tikrai niekas netaisys". Daug prisiklausiau, su manimi kitų pirkėjų akivaizdoje buvo kalbama pakeltu tonu, su panieka, jaučiausi sugėdinta ir pažeminta, lyg aš nusikaltus kažkuo būčiau. Ir ką, išvežė į servisą, kur tikrai gavau būtent tokį atsakymą, jog skilęs ekranas ir garantinis netaikomas, siūlo pirkti naują. Įdomu tai, jog man iš anksto buvo pranešta, jog bus būtent šis atsakymas, įdomu ir faktas, jog atsisakius remontuoti ir atvykus kompiuterio, kuris neturėjo jokių požymių, kurie būtų matomi kaip pokyčiai jo išvaizdoje, galintys teigti, jog kažkas buvo pažeista mechaniškai, dabar jau iš tiesų atsirado. Net neįjungtame krane aiškiai matosi lyg skysčio išlietas dryžis, dėmė ir kompiuteris, kuri "normaliai nerodo vaizdo" dabar pavirto į nebeįsijungiantį. Visiškai. Taip pat atsirado menkų pabraižymų- tai atžymėta paties serviso išduotame rašte. Nors prekę priimantis iš manęs darbuotojas jų nematė. Ir negalėjo- jų nebuvo. Kaip minėjau, kompiuteris buvo nedaug ir tik darbui naudotas... Be to, atvykus atsiimti vėl atbėgo ne tik žmogus, išduodantis prekes, bet vėl vedėja, kuri psichologiškai tikrai veikia- nesu jautusis tokia pažeminta kaip lankydamasi šioje parduotuvėje. Kompiuterį atsiimant man pateikė serviso čekį už diagnostiką- 19eur. Visų pirma, apie tai, jog man gali tekti mokėti, manęs net neinformavo iš anksto. Antra, iš serviso visiškai negavau 19eur vertės atsakymo, kas tikrai turėtų būti pridedama, jokios analizės, vien tik trumpą dviejų sakinių atsakymą- skilęs ekranas. Akivaizdu, kad kompiuteris buvo nekokybiškas, jei ekranas skilo lygioje vietoje. Be to, gal tai nebuvo skilimas iš pradžių, kai nešiau- juk požymiai, matomi ir be testavimo, atsirado tik po serviso. Įtarimą kelia išankstinis darbuotojų tvirtinimas, kad aš pati kalta ir kad ekranas skilęs, nors niekas net neapžiūrėjo normaliai ir man buvo teigiama, kad 100proc servisas pateiks būtent šį atsakymą. Paminėsiu, kad panašus vaizdas jungiant ekraną būna matomas ir apipylus kompiuterį skysčiais. Taigi, iš kur jie galėjo būti tokie tikri, kad mane kaltins pačios sukeltais skilimais net nejudinant, o ne apipylimu?.. Bet kokiu atveju, dabar esu 100proc tikra, kad atsiėmiau skilusiu ekranu- gi tai matoma jau. Po serviso. Kaip ten bebūtų, KOKYBIŠKOS PREKĖS EKRANAS NESKYLA LYGIOJE VIETOJE, KAIP KAD AŠ LAIKIAU GEDIMO ATSIRADIMO METU. Ir net jei aš būčiau tą kompiuterį kad ir į sieną mėčius ir atnešus jiems dalimis surinktą į maišelį, darbuotojai būtų neturėję teisės manęs žeminti, apšaukti, išsityčioti kitų akivaizdoje, teigti, jog meluoju, kai kažką bandau sakyti. Visa tai teko patirti, nukentėjau tiek finansiškai dėl prarasto kompiuterio, tiek psichologiškai. Dabar ima drebulys kalbant su aptarnaujančiu personalu (lyg vaikui)- ačiū už traumą.
Žilvinas Kulvinskis, TOPO CENTRAS
2016-01-07 14:22:59 IP 88.119.49.186
Tadas 2016-01-04 09:14:09
Kaip TOPOcentras sugadino naujus 2016 metus!!!! Demesio, sie paradvejai yra melagiai ir apsisaukeliai. Istorija labai paprasta, sugalvojau nupirkti skalbino masina, kaip dovana zmonai. Ilgai rinkausi is ivairiu internetiu parduotuviu ir atradau, kad Topocentras turi ir uz bene pigiausia kaina. Sugunde imones dydis ir maniau, kad tai patikimas pardavejas. O dar kliento koretele pasirodo turiu. Prisijungiu prie internetines parduotuves, pildau uzsakyma, o gi ziuriu, kad prekes nera mano mieste. Nors pries diena buvau nuvykes ir realybej apziurejau ta sakalbino masina Vilniaus parduotuveje. Keista bet manau, gal tik ju klaida. Apmoku uz preke internetu per savo bankininkyste. Tvarka! laukiu, jau gruodzio 30-oji, dar turiu laiko zmonos staigmenai... Bet isauso 31 diena ir nesulaukiu jokiu skabuciu ar laisko i emaila. Neramu.., skambinu ju nemokamu numeriu, pasirodo nera mano pirkinio... jie nieko nemato savo sistemoje. Kaip taip??? Prisijungiu prie savo banko, pinigai nuskaiciuoti, o jie nemato...
ABSURDAS!!!!
Jau nauji metai o as ir be pinigu ir be prekes.
Siandien jau 2016 sausio 04diena, jokio skabucio ar kito kontakto is TOPOcentro NERA.
Laba diena, Tadai,

ABSURDAS!!!!
Jau nauji metai o as ir be pinigu ir be prekes.
Labai malonus aptarnavimas Topo Centre :) gerai tas kad dar kaina galima nusidereti truputį, tik minusas kad trūksta platesnio mob. telefonų asortimento mažesniuose miestuose pvž. Prienuose ir Alytuje
Labai prastas aptarnavimas. Bando vietoje naujos prekės parduoti "iš ekspozicijos" atrodančia kaip naudota, meluojant į akis kad buvau perspėtas kad prekė "ekspozicinė". Padarius išankstinį apmokėjimą už prekę tampi Topo centro "įkaitu". Tam kad atsiimti nupirktą prekę gali tekti apvažiuoti keletą parduotuvių kurių personalas rašo vieni kitiems "įgaliojimus" kurie nieko nereiškia, nes tarp parduotuvių nėra jokios komunikacijos. Man pavyko gražinti pinigus, tačiau patyriau laiko, nervų ir kelionių po Topo parduotuves nuostolius kurie nebuvo kompensuoti.

Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...
KLI LT
INTERNETAS IR TELEVIZIJA

Adresas: Birutės g. 10, LT-89215 Mažeikiai.
Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
Interneto, televizijos ir VOIP telefonijos paslaugas teikianti įmonė. Veikianti jau nuo 2000 metų. Šiuo metu veikia šiuose miestuose: • Mažeikiai • Telšiai • Plungė • Naujoji Akmenė • Akmenė • Venta • Kuršėnai • Viekšniai • Seda • Kėdainiai • Jurbarkas • Tauragė KLI LT, UAB savo paslaugas siūlo ne tik privatiems...

Adresas: S. Žukausko g. 41, LT-09130 Vilnius.
1A.LT
Internetinė parduotuvė www.1a.lt

Adresas: Naujakiemio g. 6, LT-08314 Vilnius.
Kodėl rinktis internetinę parduotuvę 1a.lt? Didžiulis pasirinkimas, puikus klientų aptarnavimas, žemos kainos – visa tai internetinėje parduotuvėje 1a.lt! • 100% duomenų saugumas apsiperkant - 1a.lt Internetinė parduotuvė naudoja SSL sertifikatą, garantuojantį duomenų šifravimo autentiškumą, tokiu būdu apsaugojant...

Dantų implantacija ir estetinis protezavimas – stulbinanti šypsena per vieną dieną 12-12 08:12
Šypsena yra neatsiejama nuo pasitikėjimo savimi, tai ypač svarbu žmonėms, kurie dirba vadovaujamą darbą arba daug bendrauja su klientais ir kolegomis. Net tyrimai rodo, kad...
PST ir "Irdaiva" įtariamos dėl kartelio
PST ir "Irdaiva" įtariamos dėl kartelio 12-14 07:15
Statybų UAB "Panevėžio statybos trestas" ir "Irdaiva" įtariamos dėl dalyvavimo kartelyje. Dėl to šiuo metu atliekamas tyrimas.
Nėra strategijos, nėra perspektyvos
Nėra strategijos, nėra perspektyvos 12-13 21:06
Lietuvoje nėra nesvarbių ūkio šakų – yra svarbios, svarbesnės ir svarbiausios: nelygu kuri iš jų gali greičiausiai duoti didesnę grąžą valstybei. Į tai ir turėtų atsižvelgti valdžia, kurdama...

Kaip vertinate naujai išrinkto Seimo pirmuosius darbo metus?

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

Hasbro 95,45 +3,73%
Caterpillar 148,57 +3,59%