Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę TOP SPORT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę TOP SPORT

Atsiliepimai apie TOP SPORT, UAB

Varle.lt 10€ NUOLAIDOS KODAS ČIA
Parašyk savo nuomonę apie TOP SPORT, UAB

Pideru kompanija mulkina zmones, net neatsizvelgia i savo tekejus, jus pamastikit? Nes baiksis blogai. Kiek galima juoktis zmogus kuris investuoja, o jus tik lauzot gyvenimus grysiu i lietuva bus kaskam riesta.
a******ų kompanija. Galėtų sudegt.
Pirma kart zadziau per topsporta rulete, pastaciau 8€ ant juodo, issuko juoda laimejimo neuzskaite, kita pastaciau 16€ ant juodo, iskrito juodas, laimejimo vel neuzskaite
zajabys topsportas
Pritariu 2020-11-11 16:32:00
Galiu pritarti vartotojo įsakyta nuomonei. TopSporto suporto darbuotojos izulios bendravimo problemų turinčios moteris. Pagalbos nesulauksi. Tesiog gausi bloką ir negalėsi net kreiptis. Juokinga kai tu esi pralošes 70k eurų ir negali net į suportą parašyt kad iškilo kažkokių techninių ar kitokių problemų.
Yra ne karta teke kreiptis i suporta, bendraut nemoka, karta net kvaile buvau pavadines, tai iskart uzblokavo mane. Parasiau jiems i email, kad atblokuotu suporta, kad eitu parasyti, nes tikrai buna, kad iskyla visokiu tech problemu ar neaiskumu, ir jei neatblokuos, tai nepersivesiu daugiau pas juos ne euro. Ka jus manot, po poros valandu suportas atblokavo mane :D Aisku pamate, kad per pora metu pas juos nemazai esu nuleides euru, tai nusizenge savo principam ir nuostatom ir atblokavo, juokdariai.
As1 2020-11-09 18:11:17
Is profkes tai cia taip pat kaip ir jus?)
As 2020-11-02 19:28:26
Sudu kruva, neįmanoma, parašai į el pasta pagalbos tai ir tie ten matyt iš profkes paimti nieko nesugeba, informacijos gavau apskrita nulį, ačiū top sportui. Norint uzsiblokuot paskyrą ir to neleidžia.
Is profkes tai cia taip pat kaip ir jus?)
Kiek galima, jokio išlosimo, visiškas minusas keiskite tą suda, nes čia tik pralaimėti įmanoma nieko daugiau !!!!
Apgaule, kontora. Tikrai nezaiskite. Kur ziuri musu kriminaline policija?
Visa menesi kiekviena diena metu ir neimanoma net iki s****stu 50 e laimeti kas cia per apgaule
a******u a*******i! menesio eigoj buvo 200eu pliusas ir po menesio ikale limita max 1eu galima statyt, logiskai paaiskint nesugeba kuo remiantis padare 1eur limita statymams. susigrazint pinigus reikia laukt 5 dienas. tycia pabandziau inest pinigu ir iskart pasiimt, irgi taip pat reikia laukti 5 dienas. vienu zodziu legalus sukciavimas ir gudravimas, jiems reikia tik pralaiminciu. neduok dieve nors 100eur pliuso pasidarei iskart limita gavai
Kas cia darosi kad jokiu laimejimu nera menesiais.?
Stringa pastovej. Tujstanciai euru be laimejimu. Vavys jus.
Čia pize buvau 2000 iškišęs ir fyga tankota man davė
Užėjau I casino Lietuvoj is 20 eur 700 pakėliau ant oparatu o čia kiek loši kiek kiesy nulys n***j ta top sporta
Pildau ir pildau nieko visiskai, absoliutus minusas nieko neduoda išlošti kur įstaigos kurios turėtų prižiūrėti tokias įstaigas!! Atsibuskit ir pradėkite dirbti. Žmonės susivienikime ir apeikime šią ryjimo įstaiga..!!
Nemandagus v***s! Net nesisveikina pakele rageli. 600€ casino ir ne vieno laimejimo! a*******i prakeikti
Deividas 2020-08-24 19:59:12
Patikek cia neblogiausia ;) blogiausia yra kai padarai statyma ir pats ziuri live varzybas ir tavo komanda laimi, praeina 4 valandos ir topsportas paraso kad statymas negalioja del pavadinimo klaidos, nors jokios klaidos net nebuvo! Ir taip is 5 tokiu statymu 4 kartai analogiski, statymas negalioja, o kai paklausi personalo kad ivardintu priezasti konkreciai, uzblokina isvis galimybe beparasyt personalui ir taip jokio atsakymo!
Deivydai, tavo statymas galiotu tik tuo atveju, jei statyma butum praloses ir tai butu i nauda TopSport. Tada viskas teisinga viskasgerai, pinigu negrazinsim. Cia sena taktika, jie taip apsidraudzia. Jei uz koki ivyki jiems minusas, tada anuliuoja statyma, kofiecienta prilygina vienetui, jei jie gerai papliusuoja viskas tvarkoi, viskas sazininga. Patikekit, ta as patyres daug kartu.
Juodasis anciukas 2020-08-23 21:50:04
Ar ilgai dar apgaudinesit
zmones su tokiu casino????? Neimanoma net palost jau nekalbant apie islosimus. Kas cia pristatyta kad vien i minusa sukasi???? Paziurekit kiek atsiliepimu ar jum negeda nei kiek??
Patikek manim, jiem negeda, ir jie miega ramiai viliodami pinigus ivairiom suktybem savo bendroveje. Jie neturi jokios sazines, bet tikiu, kad karma yra ir jiems atsilygins dvigubai.
Juodasis anciukas
2020-08-23 21:50:04 IP 2e7r3mdg
Ar ilgai dar apgaudinesit
Buduliu kontora.....
viska ryjanti bedugne, nerekomenduoju
Puikus SKIRMANTO MALINAUSKO video youtubej. Tikiuosi, kad jis taps kaip virusas ir visi zmones dalinsis juo ir kuo daugiau zmoniu pamatys kaip lazybu bendroves pelnosi is zmoniu, be galimybes laimeti. Labai manau, kad sis video taps revoliuciniu ir bent kazkas pasikeis gero i kliento puse.
Lazybu bendrove, kuri leidzia statyt, kol PRALOSI.
Jeigu dar turi neuzlimituota saskaita- reiskia varai i minusa ir nesi pelna Topsportui. NIEKADA neatsilosi, nes pora geru statymu i pliusa ir busi uzlimituotas iki 1eur/statymas.
Pasiziurekit SKIRMANTAS MALINAUSKAS youtube
Stringa, lagina!!!!!!!Neduok Dieve issuki ka nors rimtesnio, isvis tada gali jungt ir eit nx is to top sport, nes neimanoma pazaist....
Lodoriai, issigando minuso nuo statymai.com puslapio analitiko ir iseme stalo teniso statymus :DDD tai kokia jus cia bendrove, jeigu kada panorejus isimat jums nenaudinga pasiula. Kita karta isimkit cempionu lygos statyma, tai galima bus anekdotus rasyti forumuose.
Geriausia buvo, kai TopSport padare akcija atrakcija pries 3 menesius. Prazaisk ant vieno slotso uz 50e ir gausi 30 nemokamu sukimu. Na as prazaidziau uz 50e. Aisku pralosiau apie 35e kol pasiekiau ta prazaistu 50e riba, nes slotsas visiskai mires buvo, be jokiu laimejimu. Na galvojau gal bent truputi atsilosiu su tais nemokamais sukimais. Ir ka jus galvojat, pasirodo tu 30 nemokamu sukimu verte 0, 02e :D taigi 0, 02e x30 =0, 60e...prasukau tuos nemokamus 30 sukimu ir bendrai laimejau 0, 18e..stai jums ir akcija :D TopSport tiesiog tyciojasi is klientu su tokiom akcijom. Kaip jiems negeda, tai jau geriau jokios akcijos negu tokia kur duoda sukimu po 0, 02e, greit sulauksim akcijos kur bus ir po 0, 01e sukimai :D
Neloskit!!!!!!!!
2020-08-10 22:13:52 IP 2g44c6mk
.....z..........K..........l............n............m
sureguliuota į ts sąskaitą live sport casino visi papildymai jų zinioj būkit ramūs, žodžiu kuo mažiau pyldymu tuo mažesnis + topsport sektai.mažiau loskit ir bus ok:)
Nesenai TopSport lazybos gyvai staciau ant stalo teniso. Rezultatas live buvo 8-7, tuomet, kai pasikeite i 8-8 iskart staciau 170e 1.85 kofas uz 2 laimetoja, praejus porai sekundziu ir uzskaicius statyma, staiga po sekundes visa pasiula dingo. Rezultata dar rodo 8-8..ir dar po poros sekundziu atsirado galutinis rezultatas 11-8 aisku ne mano naudai. Net apstulbau, kaip per 5 sekundes esant rezultatui 8-8 sugebejo atsirasti 11-8. Tai tiesiog fiziskai neimanoma stalo tenise. Rasau pagalbai gyvai kas cia vyksta???? nupasakojau situacija, o jie atrase, kad nieko nezino, nieko nemate, ir jie neatsako savo bendrovej uz live rezultatus..
Apeikit sita bendrove kilometro spinduliu!
Norėt ne prasty šeimos meskit šitą top sportą n***j Kaunas najobka
Sveiki nėra nervų jau prapista viską 8 menesej alga 2300 žaista kazino minus 16 000 plius credytas n***j viskas beigiam su ta top sport šūdą.
Eina jie n***j pizdon
Rekomenduoju vpn pasikeist ir losti gerose uzsienio kontorose, ten tokiu bairiu nebuna :D Losiu tik ten ir nesiskundziu. Lietuviskuose amzinai basa palieka :D
Casino visada laimi. Bet top sport casino laimi viska. Ji nesidalina su klientais. Paskaicius komentaru praeina noras lost. O zinant kiek pats praloses -60k per 2 metus galiu patart nelkskit ir nepradekit. Is pradziu los kazkiek. Poto prasides strigimai ir baigsis laimejimai....
27000eu pralosta ant slotu, sukimai po 30-50eu, kazkokia mesamone, dar anksckau buvo geriau, nebeloskit zmones!!!
Nu ka 2500 įkaista o laimėjimas nulinis
Raganius 2020-06-15 20:08:54
Neloskit slotsu sitoj bendrovej. Parodija sitoj bendrovej automatai, galimai nureguliuoti stipriai i bendroves puse, patikekit nera sunku nureguliuot, zmones pries 50 metu sugalvojo kaip i menuli nuskrist, tai galimai bendroves pasamdytas hakeris nureguliuoja kaip jie pasako. Kitas dalykas slotsu RTP-Return To Player. visuose automatuose mazesnis, nei kitose kazino. Beveik visuose slotsuose mazesnis nei 96%. Paziurekit kaip Twitch streamina kazino streameriai ir su sudais maiso tuos kazino ir automatus kur RTP mazesnis nei 96% ir is principo nelosia ju. O topsport be gedos jausmo kisa dauguma automatu su mazesniu nei 96% RTP, o viena net radau Gladiator su 91.19%, tai argi cia ne spjuvis is Topsporto losejui i veida? Kiek zmoniu losia ta slota ir nezino kas tas RTP ar nepasiziuri ir yra taip apgaudinejami. Cia apiplesimas vidury baltos dienos. Ft prisegu kaip irodyma.
Butent, todel kas pasidomi zino kad reikia losti tik gerose casino, kaip William Hill, 888casino, priima zaidejus is LT, losiu tik siose, kur gali visa diena losti ir vis tiek esi pliuse, kaip diena ir naktis skiriasi nuo Lt losimu bendroviu
cia konkretus gaidynas 3700 sukista isimta 500 normalei sauna ta firmike.
Vien tik per pora valandu:/normalu..........loskit ir jus toliau: (kazkam tik pelnus sukelsit.....
Neloskit, jokiais budais topsporte, si men jau 1200-1400 minus, o bendrai siais metais -6359e...Ir buten toks sudas vysas sudas prasidejo per korona ir po jos, , Kazka cia jie pradejo ant tiek makliuot, kad nezynau ka ir pasakyt....vapsie, vapsie nieko nebeduoda issukt!!!!!BUKIT ZMONES!!!!!!NEBELOSKIT!!!!!Atsipeikeja tegu jie su tokiom akyvaizdziom aferom...n...x....O jei galvojat, kad kazka meluoju kiek esu praloses, nebeda, bet kada galiu irodyti....Man svarbiausia, kad kazkam bent jau nors kiek duoti kazkoki pavyzdi, kad nelostu sytoi.................kontoroi.....Ir, kad tam (TAI TAU)PABANDYTI, IKALBETI, KAD nera prasmes mesti sunkiai uzdirbtus pinigus i bala...NES ATSIMINK!!!!Tu nervuojiesi, investuoji savo pinigus, kad bent kazkiek islost, kAZKIEK PASIDZIAUGT ISGALVOTA SEKME, bet taip nera syyyytoi.......bendrovei....Tu pralosi, O KAZKAS TAVO PRALOSIMU DZIAUGIASI IR LABAI STIPRIAI LOBSTA.......
NEREKOMENDUOJU! Neloskit, sukisau apie 400-500 EUR i sita kazino ir dar nei karto nieko nenusiemiau. dar vis tikejaus kazka laimeti, bet kiek padarau imoka, tiek viska suryja. nieko isvis neduoda laimeti. kituose kazino zaidziu taip nebuvo niekad. ten irgi pralaimi, bet karts nuo karto vis duoda kazka laimeti, o cia kaip i sulini metu pinigus. jokio malonumo zaisti sitam kazino.. NEREKOMENDUOJU!
Kauno akropolyje, kiek zinau vyriausia lazybu kontoros kasininke ar kaip cia pavadinti, neatiduoda pilnu laimejimu, tarkim laimi 50.80, atiduoda 50, bando nusukti pinigus sau i kisene. Taip pat labai letai dirba, vakar buvome du zmones kontoroje, taciau nieko nesuspejo.
Bekit kuo toliau nuo tokiu vagiu laimejimas 0.001. Sudu kruva paskutine neloskit.
Raganius 2020-05-02 12:07:15
Sutinku, kad isimest pinigus, tai per sekunde paima Topsport, o, kai reikia persivest atgal, tai trunka iki 5 darbo dienu :D absurdas, jus man pasakykit bent viena pasaulio internetine lazybu ar kazino bendrove kurioje cashoutai trunka beveik savaite laiko? :D normalios bendroves cashoutai uztrunka 1-2 val max. O cia Topsportas zaidzia psichologiskai, tipo neleisim tau issigryninti pinigu, nes turbut laukdamas tas 5 dienas kol topsport perves pinigus i tavo sakaita sugalvosi atsaukti cashouta ir visvien viska pralosi.
Aukso zodziai seni.....
Svajunas 2020-06-15 01:08:52
Va kai 2000tukstancius sumeti tada laimi va tiek 150eur tai pagalvokit zmones ar verta leisti kazikui losti is jusu kruvinai uzdirbtu pinigu manau ka ne....gerai pamastykit ka butumet nusipirke geriau uz tuos pinigus jis tikrai neduos pvz sukisi 2000tukst euru ir tada laimi 150eur tai ar ce islosei tikrai ne....deja
Va sukises 2000euru gavau vo toki suda ant pragyvenimo maistpinigiu dave kaip suniukui tai va jei jus irgi taip norit tai prasom loskit iki soties tik paskui nesibedavokit ka susisudet ce pan kaip rukymas paimi ir numeti is savo minciu, if pamirsti kaip bloga sapna vsio.....!!!!!!!blogi dalykai tie k.....zikai
Topsportininkas 2020-05-13 19:25:18
Ten kur rodo didziausius laimejimus man atrodo netikri zmones laimejo, o lazybu bendroves sukurti botai. Kad visi galvotu, kad ir jiems imanoma laimet. EGT zaidimuose kur yra Jackpotas visada didziausius prizus laimi tie patys vardai. Galvojat bendrove duos kazkam statant 0.20e laimet 8000e, 10000e, 12000e? galvokit is naujo

EK vadovė kritikuoja Vengriją ir Lenkiją blokuojant ES biudžetą europiečių sąskaita 12-01 19:39
Europos Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen antradienį apkaltino Lenkiją ir Vengriją, esą milijonų europiečių sąskaita jos blokuoja naujo Europos Sąjungos biudžeto patvirtinimą, ir pasiūlė...
COVID-19 tyrimams reikalingų medžiagų yra, apimčių mažinti nereikės
COVID-19 tyrimams reikalingų medžiagų yra, apimčių mažinti nereikės 12-01 19:23
Kadenciją baigiantis sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga sako, kad rizikos dėl COVID-19 tyrimams reikalingų medžiagų suvaldytos, tyrimų apimčių mažinti nereikės.
Į biržą žengianti "Airbnb" siekia 35 mlrd. USD įvertinimo
Į biržą žengianti "Airbnb" siekia 35 mlrd. USD įvertinimo 12-01 19:18
Viena laukiamiausių pastarojo meto biržos debiutančių "Airbnb" sieks akcijų biržoje išplatinti akcijų už 2,85 mlrd. USD ir būti įvertinta 35 mlrd. USD.

Karantino metu Jūs:

Intel 48,35 +1,90%