Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę TOP SPORT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę TOP SPORT

Atsiliepimai apie TOP SPORT, UAB

Greater Outdoors
Parašyk savo nuomonę apie TOP SPORT, UAB

Kokia geda Zalgiriuj kad susirado tokius partnerius kurie vagia is zmoniu.
Vita 2022-09-21 01:57:07
Sveiki esu nusivylusi topsporto darbuotoja žemaiciu pl kaunas, elgesys baisus plius nuo kada vienas klijantas užima 3 losimo automatus zaizdamas prie vieno o kaip suprantama losimo automatu priziureroja turbut papirkta tiesiog neleidzia naudotis jais pora val jie uzimti to vieno klijanto!!!esu dažna lankytoja ir labai susidomejau kaip tai imanoma ? Tai vyko 2002-09 20 d.turetumet atkreipt i tai demesy!
Pas juos cia viskas papirkta, ne tik lazybu punktuose ir online kazino. pastebejau sone kur laimejimus rodo, pas visus laimejimai menki, bet yra pora zmoniu kurie kelia simtais euru, kiekvienas laimejimas nemaziau 100 euru ir eina laimejimai vienas po kito, kazkodel man taip nebuna, jei duoda viena didesni laimejima tai poto arba isvis nieko neduoda, viska susiurbia iskart arba bonusai duoda tada nuo 1 iki 10 euru, o sitie ziuriu simtais grynai kas 5-10min ziuri tai 400, tai 600, tai 460 kokie ir eina vienas po kito, keistai kazkaip atrodo. kiek metu losiu nesu mates, kad man simtais euru metytu taip kas 5-10min. nebent losia dideliais statymais, bet vistiek keista, per daznai kazkaip
1bet.com ismoka lietuviams su lietuviska saskaita ?
Cia ne casino atsiliepimai. Cia anegdotai. Niekam neidomus jusu komentarai niekas ju neskaito :) ką galit padaryt tai nebent Nx pasiust pona vampyra. Juk jis nelaimingas. Kas is tu pinigu kai tu zasinas kitu akyse :)
Cia net losimais nepavadinsi, pinigu aukojimas.
aferistu aferistai
2022-09-19 18:26:13 IP 4ljlj6q
Pas situs geriau neloskit, jiems nieko nebaisu, tukstanciais be grazos siurbia ir nieko jiems uz tai nebuna. didesniais statymais isvis neapsimoka cia zaist nes isvis nieko neismeta, susiurbia per sekundes. 4 menesiai varo i minusa baisiai. geriau jei megstat lost bandykit kitas bendroves, nes sitie jau isvis ahu jeli, simtus euru per kelias minutes pralost tik ir iseina cia, jau net nezinau kiek cia tu depozitu pridaryta o grazos jokios, bonusai ir siaip laimejimai minimalus kazkokie, per 4 menesius nei vieno rimtesnio laimejimo, centus meto grynai, ir pats cia ju nesersiu daugiau, gana. nebematau jokiu perspektyvu cia atsilost bent kazka, kiek meti tiek ir pasiima ir aciu nepasako.
Kuo toliau tuo gražiau, vėl apie 500 į vienus vartus per porą dienų, nei vieno laimėjimo neismete, tuos bonusus 100 kartu gaudo bet taip ir nepagauna, o jei pagauna netyčia tai duoda centus kažkokius ir iškarto iki 0 pasiima viską atgal. Ketvirtas menuo kai nieko neduoda atsilosti, viską siurbia kaip išprotėję, net palost neina, max 5min ir nėr šimtų eurų. Kada jau nubaus juos kasnors, žiauru yra čia
Mindaugas 2022-09-17 07:42:41
Bet tai tada tu visiškas keistuolis, žinai kaip "virtuvė" veikia iš vidaus, kad niekada nebus padaryta dirbt nuostuolingai ir vistiek meti pinigus. Skambi protingai kvailam žmogui, žinai vertę pinigams? Taip tikrai neatrodo
Butent, kad zinau kaip veikia "virtuve" is vidaus, todel ir skundus rasau, nes cia ji neveikia taip kaip turi veikti, betvarke totali ir nusukineti %. O kaip as leidziu savo pinigus tai mano reikalas, man uztenka viskam, tiesiog pikta, kad cia baisiai apgaudineja zmones paskutiniu metu.
sveiki kas kur kreipesi del top sport nusinzengimo dokit kontaktus prasik man [email protected]
No kada doda zaisti i minusa top sportas.Cia tai bajeris pizdec
Sveiki no kada top sportas doda zaisti i minusa cia jau pizdec nera zodziu
Kliedi 2022-09-16 22:15:11
Sakai mano graza "linksmai" praleistas laikas? Ar labai linksma imesti pinigu tiesiog, kad mygtuka paspaudinet? tukstancius euru per minutes pasiima, o grazos nera. Ir is ko tu sprendi, kad as ieskau lengvu pinigu? Dirbu 2 darbus ir be darbo dar turiu uzsiemimu, zinau verte pinigams ir cia yra ne tavo reikalas kaip as su elgiuosi su savo uzdirbtais pinigais. Tu man pasakyk kas yra kazino grazinimo % zaidejui ir kas yra ant kiekvieno zaidimo RTP% (return to player)? Ar cia siaip tokie uzrasai kurie nieko isvis nereiskia? Tai praloses nemazai pinigu per 3 menesius, tikiuosi grazos, bet jos nematau visiskai. As dirbau kazino ir prie softo ir prie aparatu, testuodavau zaidimus valandomis, vos ne kiekviena diena, kelis metus is eiles. Tu tik man nepasakok kaip turi veikti zaidimai.
Nu [email protected] py#@[email protected] Kiek kiši tiek nixuja. Siulai mest tuos [email protected] 1bet.com siulau
Mindaugas 2022-09-12 08:23:32
Kalbi apie losimus kaip apie kokį forex'ą. Kokia tau graža, tavo graža yra tavo "linksmai" praleistas laikas, nesitikėk lengvų pinigų, nes tokių nėra
Cia neimanoma laimeti per 30min 500e bonusai 0000 princeses wild isvis nevaiksto nebent paskutines uzkurias nieko negauni pasipildziau dar 100e issukau bonusa sukdamas po 1eura 5sukime pamaciau kad 6sukime laimesiu netgi 7.60e ir tuos susuke dar 100e 10min nei vieno bonuso tik eilini kart paskutines 2princeses wild uzkurias nieko negauni finale 000000
Jo saunuiliai visi pasaka bonusai
Kas cia per nesamone is 500e gaut viena bonusa sukant po eura ir laimet eura ir gaut dvi sakuras bet jos nesuvaiksto o skaudziausia gaut 3princeses wild ir tos nesuvaiksto taip susukt 500e per 30min cia normalu ?????
Sveiki, vaikai! Ar pasiruose nepertraukiamoms, durnoms ir ikyrioms lazybu bendroviu reklamoms???
viliuosi, kad greitu metu sitos ir kitu panasiu losimu bendroviu ikyri reklamine veikla bus pazabota, Jei ne politikai tai gyventojai kreipsimes rastais i ES kad sitos kontoros kaip ir alkoholio dingtu visiems laikams is mediju
Kliedi 2022-09-05 13:07:58
nevagia? o kaip tai pavadinti? kai tukstanciais i vienus vartus kapoja be grazos? prisireguliuoja tuos % tiktais i savo nauda. dirbau amerikos losimu bendrovei, prie zaidimu softo kelis metus, kazino grazinimo % zaidejui nuo 60% iki 80% ir cia ne zaidimo RTP. per tuos metus nemaciau ten tokiu nesamoniu kaip cia. grazos visiskai nera. o kur mes kisam savo pinigus tai isvis ne tavo reikalas. Taip mes patys pervedam pinigu, bet tikimes grazos kai pralosi nemaza suma, o kur ta graza, kodel jos nera? simtais euru per kelias minutes susiurbia, ant visu zaidimu ta pati istorija, siurbia menesiais ir kiekviena diena tas pats per ta pati, apiplesinejimas konkretus, todel ir skundziames.
Uzpiso jusu tos reklamos...alkoholio reklamu negali buti...o ka vaikai ziuredami krepsini mato jusu supistas reklamas normalu taip ?
Raminta pries topsport!
2022-09-09 11:44:51 IP 2ju3kvq3
Sveiki, zinot sunku apibudinti sia slykscia istaiga, prarasti tukstanciai, depresija, ir skendimas gilyn, taciau yra ir geru ziniu, susimasciau kam visa tai, bereiksmis gyvenimas svaistymas, tiek pinigu sukista, visos algos ten, pagaliau padariau ta ka reikejo UZSIBLOKAVAU! Linkiu visiems ta pati padaryti, if tegul patys losia, as issikapstysiu, kaip nors, stosiu ant koju
Taip, dabar aparatai nesugedę, nes viskas krenta Gulbinui į kišenę, šaunuolis, tikras verslininkas.
Tebunie as kliedziu

Loskit toliau, jie milijardus kraunasi, jus kiskit toliau
Sekmes darbuose
Tokiu kaip sitas zmogus, jei Angliskai suprantat paskaitykite
Yra belekiek tokiu
Viskas ant ruletes
Arba aparatuose
Motiejus Kirliauskas
2022-09-06 23:10:36 IP 2e7r4098
labiau primena scammerius nei patikima lazybu bendrove, kai ‘lazybos gyvai’ spaudi cashout prie vienos sumos, o gauni kita suma, nes matai spejo kazkas trajaka imesti o taves net nepaklause ar nori pasikeitusia suma
cashoutint, tragedija.
RTP nusukinetas, kas juos ten tikrina? Bestubure LPT? Ar jie ten patys, nes rasiau i TopSport pagalba gyvai, sake ok, patikrinsim...patikrino ir parase, kad pas juos su aparatais viskas tavarkoi:D tai ne..ims pati topsport pagalba ir sakys, kad taip pas mus nusukineti aparatai ir nusibausim save, kazkokia nesamone. Juos STT turi patikrint, padaryt neplanuota patikrinima, patikrint aparatus ir pakelt dokumentus ir tuo paciu LPT tai manau tiek prikolu atrastu visokiu karteliniu susitarimu ir pan. Jiems visiem reik padaryt specialia karine patikrinimo operacija, STT kur jus???
Rokis 2022-09-04 16:27:34
AR JUS GALITE NELOSTI !!!!
SAUGOKITE SAVO PINIGUS !!!!
KO JUS VERKIATE !!!!
JUK JIE NEVAGIA JUSU PINIGU
JUS PATYS JUOS JIEMS DUODATE !!!!!
AR JUS GALITE NELOSTI !!!!
SAUGOKITE SAVO PINIGUS !!!!
KO JUS VERKIATE !!!!
JUK JIE NEVAGIA JUSU PINIGU
JUS PATYS JUOS JIEMS DUODATE !!!!!
aferistu aferistai
2022-09-04 15:58:21 IP 4ljlj6q
tukstanciais viska ryja, simtais pasiima per kelias minutes, laimejimu 2 menesius nemaciau, viska tik ryja i vienus vartus. graza 0%, RTP 0%, tai kas cia yra, ar cia losimai, cia apiplesinejimas konkretus. sekmes reikalas? 2 menesiai vos ne kiekviena diena losdamas ir visalaika nesiseka? nesamone, prisireguliavo cia konkreciai, viskas papirkta, daro ka nori ir nieko jiems uz tai nebuna. cia ir teismai jokie nepades. reikia kitais budais gesint situs plesikus
SmartID praeina,.bet toliau, kastrofa...tiek money I IT veltui, mano pasą duomenis neatpažino 8 kartus !!! Sorry yra tobulėti.
Sveiki, užsiregistravau TopSport, einu į LIVE, bet pasirodo klaida, kaip ją išspręsti? Paštu man liepė naudotis kitomis paslaugomis
Super per pola valandu 2400 ir nulis laimiejimo nu pizdec ka galma pasakit Topsport
jie paskutiniu metu isvis nieko neduoda, viska ka imeti iskart pasiima, 100 depozitu nei vienos ismokos, po eura susuku 50 euru, ismeta 50 centu. jau gobsumo lygis pasieke virsune. pas juos 100% laimejimas i ju puse. grazos nera isvis. minusas tukstanciai ir vistiek nieko negrazina, neprisotinami, RTP 0. ziauru yra, cia oficialus apiplesinejimas.
Sveiki.neturit kur deti pinigu man perveskit, as masina pasiremontuociau ir buta, aciu
Skundas rasytas i TopSport, jie nereagavo, tad parasiau i LPT ir is abieju, tiek TopSport tiek is LPT gavau praktiskai identiskus atsakymus, kad neva i mano skunda buvo atsakyta ankstesniais laiskais. Blemba klounai, negaliu :D Galimai LPT yra papirkta ir su lazybu bendrovem slapta bendrauja, kad tik butu blogiau klientui.
Grazvydas 2022-08-25 11:10:06
Padarytas yra vaizdo irasas, rytoi advokatui irasa nusunciu, ir irodymas, kaip yra apgaudinėjimas zmones.
Saunuolis
Oficialus plesikai
2022-08-24 12:03:30 IP 4ljlj6q
ziaurus, kiekviena diena pasiima per kelias minutes simtais, be grazos visiskai. laimejimu 0. ka imeti ta iskart ir pasiima, net palost neduoda visiskai, viska susiurbia iskart, kada jau baigsis sitas apiplesinejimas, ziauru yra, ner zodziu. tukstancius pasiima o grazint nereikia nieko. cia bl medziot juos pradet reikia ir atiminet is ju pinigus pralostus. kitaip cia neatsilosi nieko.
Asmens dokumentų netikrina. Žmogus parašęs, kad neleistų į lažybų punktus, yra įleidžiamas laisvai.
Apgavystės kaip reikiant jai neturi pazystamu kas tikrina dokumentus tai sukisi viską ką turi o atėjas pazystamas visus aparatus iš poros eurų istustins
Pinigu su savim nenusinesit padlos, gobsumas prazudys u****i paskutiniai i diena buna ir po 400e prinesi o laimejimai max 50e klaidas metot tai gaideliai gal sistema sugedo? Bet kol nelaimi nieks tol siknas uzspaude laikot gaisenos nupirke visus tikrintojus meslo gabalai
Laimejimu 0, minusas tukstanciai, RTP net 1% nesiekia, nors zaidimas raso 97% bet ten tik uzrasas, tokio RTP tikrai nera, esu dirbes kazino prie softo nemaciau tokiu nesamoniu per kelis metus, o cia tukstanti euru suryja, 50 euru grazina, s*****i konkretus kitaip nepavadinsi. uzsienio kazino taip nebuna. ten 60-70% RTP zaidimai daug geriau duoda ir laimejimu tikrai dideliu buna, tik va blokuoja kazkodel kai kuriu tiekeju zaidimus lietuvoje, o per vpn nepalosi nes jei laimesi gera suma tai tau niekas neismokes.
Isvis kasnors yra issukes bonusa TOP SPORTE?menesio laikotarpi?kiek besuku bonuso neduoda
cia neimanoma nieko laimeti, pliuso nebuna cia. suryja daug daugiau nei grazina, visalaik tik bandai atsilosti ka suleidai cia ir minusas tik dideja. milijonus varto keliu simtu grazint negali, ryja tukstanciais be perstojo, ziauru yra.
Vagiu bendrove, vos ne kiekviena diena imeti vis kazkiek, kad pazaist ir viska iki 0 per pora minuciu, o jei gauni free spins, tai ble net imestu pinigu nevisada sugeba grazint, o ka kalbet apie kazkoki pliusa kurio cia apskritai nera. Pries kokius 3metus kai pradejau zaist su antru 20eu imetimu dave 500eu laimejima ir viskas, dabar jau as jiems minuse kokius 4k tiesiog, be azarto isplesia is taves. Uzjauciu tuos kas cia kisa didelem sumom, nes cia tikrai tau jie sventes nepadrys ir atsilosti niekada neduos, nes gi kazkam patinka gerai gyventi kitu saskaita nesukant galvos, jog kazkada teks badauti.
Deima 2022-08-02 21:47:27
Per du mėnesius sukisau 4000 su virš, o gavau nieko, ilindau i belekokias skolas. Grynaj matosi kaip jie reguliuoja laimėjimus, jau žaisdamas žinai ir matai kas iškris, kai žaidi viena vienintelį žaidima. Kai pasitrolino su tuo didelių laimėjimų visiems kai neišmokejo, nuo to laiko išvis nieko neduoda, viska susėda per kelias minutes
Pas šituos pydarus yra taip, jei laimi, tai aparatai sugedo, o jeigu viską praloši, tai viskas tvarkoj, žinai žmogau, kai gaidys vadovauja, tai apie kokią tvarką galima šnekėti.
Audrius 2022-08-01 23:12:30
Valina jie nx gandonai perpisti, tris kartus po 500e per diena ir laimejimai max x50 6metus seriau gana elgetos tegu bybi griauzia nei kapeikos daugiau negaus padlos
Aš panašiai tiek metų juos šerių

"Luminor": nuotaikos žemės ūkio sektoriuje – geros, tačiau didžiausi iššūkiai laukia smulkiųjų 09-30 10:48
Nepaisant išaugusių sąnaudų ir vis didesnio neapibrėžtumo rinkose, žemės ūkio sektorius šiemet gali džiaugtis geru derliumi. "Luminor" banko duomenimis, šio sektoriaus investicijų ir skolinimosi...
"TGS Baltic" vadovams dovanoja renginių savaitę "Sharp Week: 2030-ieji jau rytoj" 09-30 08:44
Trisdešimies metų jubiliejų mininti advokatų kontora "TGS Baltic" kviečia į tradicinį renginių ciklą verslo lyderiams "Sharp Week", kuris spalio 3–5 dienomis vyks organizacijos biure Konstitucijos...
Ant kokių kojų stovi banko "Citadele" paslaugos?
Ant kokių kojų stovi banko "Citadele" paslaugos? 09-30 00:42
Kuo skiriasi tradiciniai bankai ir fintech ar naujieji bankai? Ko reikia vartotojui, kad bankas jo nenustebintų neigiamai ir jam nepridarytų bėdos, pvz., kad neatsitiktų taip, jog klientas negali...

Ar per šiuos metus dalyvavote mokymuose/konferencijose?

Nike 83,12 -12,81%