Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę TOP SPORT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę TOP SPORT

Atsiliepimai apie TOP SPORT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie TOP SPORT, UAB

Sprendimas buvo atliktas laiku jau buvo pastatyta suma ir atmetė.
Stai dariau statyma ir atmetė nors jau buvo pastatyta laimėjimas iš flopo, na kagi mieli draugai akyvaizdu. Reikia kreiptis i teisėsauga gal kas dar turit daugiau irodymu ikelkit kuo daugiau.
Ar atsibus losimu prieziuros tarnyba, alio kelkites!!! Baikit ranka ranka plauti vagiu v***s topas, dabar tiek pradesiu rasyti su visais irodymais pradesiu kelti, filmuosiu, kelsiu i youtube tegul pamato visi, kiekviena diena vis tas pats, pildau lazybu bendroves saskaita algas jiems ismoku, durnynas stebekit ir siulau visiems kelti kad kiti pamatytu!!
Nezaiskit topsport laimėjimas 0% stai kam nešat eurus, plėšikams, neneškit tokiems nei cento, geriau varkšams atiduokit.
Patarimas viešinti, kelti video, foto kas ka turi kad zmonės patikėtu ir negadintu savo gyvenimu o siems afer i s tams dar karma padaris savo. Bendromis jėgomis galim uzkirsti kelia apgaulėms topsorto ir kitu lazybu.
a*******i nieko nelaimėsit
Zmones bukit protygi nekiskit pinigu i sita a******u bizny.sita bendrove jus apgaus ir nieko islosti neduos bent 100euru atgal
Raminta 2021-04-26 11:51:14
rasiau daug kartu, bet sia supuvusia istaiga niekam neidomi
Kažkaip norinčių kovoti yra, bet jie paslaptingai dingsta.
Jokio skirtumo 2021-04-25 21:24:26
Žaisk kaip nori, kada nori, ką nori, iš kiek nori, vistiek nieko neišloši, kaip taip išeina, aš neišsivaizduoju. Manyčiau kažkas turėtų susirūpinti šiuo reikalu.
rasiau daug kartu, bet sia supuvusia istaiga niekam neidomi
Kur tas kovotojas prieš topsportą dingo su savo banko sąskaita, ar kovą jau baigiai?
pasiseke ir man, bet kita diena kai padariau cash out tai prasidejo slotu laginimas ir nieko nedavimas:)
Turiu ir aš keletą įrašų, kaip viskas vyksta, prisidedu prie šios akcijos.
Jei viena diena netycia kazkiek laimejai ir padarei Cash-out tai kita diena ant slotsu, bet kokius laimejimus gali pamirst, algoritmas pas juos dirba puikiai.
Visiskai nesamone, jokio laimejimo neduoda.net bonusus perkant ir tie tusti.matau pagal komentarus kad cia ne as vienas nieko neislosiu ir kitiems tusti sukimai.TOPSPORT visiskai supuvo.dar uniclub ir olybet laimeti duoda
Zodziu kazino pralosiu daug pinigu, atsilosiau siek tiek is sporto lažybu, padariau 1000e cash out, niekas man tu pinigu neismokejo 3 savaites ir topsportas aiskino tipo yra įtariamas sukciavimas zodziu teko tuos pinigus ant kazino pralosti nes išsigryninti neleido, tiesog aferistynas pats didziausias kad ir laimesi pinigu neatgausi
Paskutiniai 3 menesiai - 9000e tiesiog neymanoma islosti centus teduoda geriausiu atveju, jokio didesnio laimejimo, bėkite iš šito aferistyno, neveltui jie didziausia pelna daro lietuvoje. Jeigu padarai cash out nors kelis eurus tai tuomet laimeti visiskai neymanoma atrodo kad visiskai uzblokuotas nuo laimejimu esi.
Neduoda nieko normalaus laimėjime, padėjau ne vieną eurą, ok žaidžiaukiek galiu pralaimėti bet norisi kada nors laimėti o ne visą mėnesį būti minuse sėkmės...
Jeigu dar likę bent kiek sveiko proto, palikit šitą kontorą, kiek galima greičiau, nes čia ne loterija, o paprasčiausiai, imk ir atiduok, sėkmės "loterijoje"
Siaubas, kiauras maišas, kiek sąskaitą pildysi, vistiek tuščia liks, manau, kad reikėtų vadovybei susimąstyti, ar jūs save gudriais tikriausiai laikote
Nemazai prasukau o laimejimo didesnio nei 20e neimanoma laimeti ir daug sukimu visiskai tusti, o apie bonus isvis neimanoma pagauti.paskutiniu metu tik viska suryja ir jokios grazos nera.geda topsport
Pati didziausia š*******o kontora, pastoviai visokie error, serveriai užlūžta, kazino zaidimai gavus bonusa buna kad ismeta error ir viskas anuliuojasi, niekur kitur kur bezaistum neesu mates tokio mazo laimejimo procento, zodziu visados vien tik į minusa eini, lazybos gyvai taip pat uzstringa arba tiesiog neleidzia pastatyti uz palanku sporto rezultata, pries cempionu lygos varzybas arba kitas sporto varzybas pinigai nuskaitomi nuo banko saskaitos o y topsport saskaita ykrenta tik ryte, ir visados sako kad problemos su banku, ir dar daug visokiu dalyku sitoje š*******o kontoroje, geriau registruokites į bet kuria kita lazybu bendrove tik ne topsport.
Raudoni:12, 3, 12, 3, 3
2021-04-06 15:18:02 IP 5ljq31dq
Sustabdo ties sektoriais, kurie jiems palankūs, įvertinę pastatytus pinigus.
Sveiki realei jau užkniso neko ne doda laimėti reikia baigti tos top sporto žaidimus. Ar dažnai jums tos kortos iškrenta
Tikra teisybė!!!!
Laikas atsisveikinti su topsport, norisi ne tik investuoti, bet ir kažką laimėti, ben jau simboliškai, taip jau matomai viskas vyksta, tie figūrų prasisukinėjimai, o dar jeigu kokį eurą gavai iš lošimo, tai tada ilgam atsisveikink su bet kokiu laimėjimu, liūdna.
Paskutiniu metu labai prastai veikia puslapis, o Topsport nekomunikuoja ir neispletoja jog turi bedu su puslapiu. Vien https://www.statymai.com/ kiek maciau atsiliepimu. Gal galite paaiskinti kas nutiko su Jusu puslapiu?
A...... 2021-03-10 22:12:56
Pas juos pastovus ERRORAI ir nuluzta serveris.Debilu kontora.Viena syki paimkim ir persikelkim visi savo paskyras i kitas bendroves, o sitoje syknaskyleje uzdarykim savo saskaitas.Kitaip jiems visiskai dzin, kad mes cia piktinames.
Jo pritariu, dažnai strigt pradėjo ir krč 2-3val.nesutvarko, vyksta čempionų lyga, ir nieko užsimest, pasidraust negali..taip pat galvoju keist
Ar ne per dažni pas jus error'ai, ypač tada kai skubiai nori cash out'int pinigus :D arba uzmeti pinigus per live ir nebegali užeiti i svetaine vel gi ERROR :D absurdas.
Kaskaip kai pakyla laimejimo suma ir galimetu jau nusiimt cesauta pliusiny kaskas nutinka serveriui.gal sutapimai bet jie kartojasi.
Tikro žaidėjo taisyklė - Pralaimėk kiek gali, o ne žiūrėk kiek uždirbi.
Vagių kontora nieko nepridursi.
Nera zodziu 2021-02-27 14:32:23
Vapsie nera zodziu apie sia kontora...per gal kokius 5-6 prisedimus virs 6k.palikau, ir be jokios grazos, be jokios..Tik tiek gerai, kad viska filmavau, ir kai bus laiko padarysiu video ir paviesinciu..Gal kazkam pravers, kad cia negalima jokiais budais kist nagu.
o tai galvoji kitur kitaip? Deja bet turiu tave nuvilti. Ne čia ieškai laimės, čia pralosimas nieko daugiau :] Patarimas tau investuoti į kriptovaliuta :]

Debeto apyvarta: -165390.00 - Čia vien i įeinantys į kazino, o čia Išeinantys 42360.00. Nuo 2020 metu iki šiuo metu, kol užblokavau viska, užteks žaisti šitas nesamones. :)) Investavau dabar į kripto valiuta ir akcijas nemaža dali pinigu, Galiu dabar išeiti į +20k Eur :) Tai patarimai ir jums mieli žaidėjai, geriau investuojam :)

Daugiau niekada negrisiu i šitas nesamones. Patarimas ir jums toks pati.
topsportobaubas 2021-02-26 01:35:28
2021 metai, bet jus niekaip nepasimokote. Gi ir taip aisku, kad is kazino niekas jums nieko neleis laimeti, topsort viska valdo ir apipisineja jus, jus nieko nekontroliuojate. Zaisti kazino ir tas pats kas is laivo ismesti savo pinigus i vandenyna ir tiketis, kad jiems nieko nenutiks ir juos istrauke galesite toliau naudoti.
Jeigu taip norite losti tai statykite ant sporto kur jus kazkiek kontroles turite, BET isidemekite, jeigu laimesite iki 2k jums bus uzdetas limitas ir galesite statyti tik po 1 eura, o jeigu ir is tiek sugebesite zenklia suma islosti uzdes bana visai paskyrai.
Per vakara laimejau 2.5k is live futbolo, pervede pinigus ir po 15 minuciu kale limita 1 eura, per ta pati vakara sugebejau statydamas po 1 eura dar +400 euru pasidaryti, kita diena uzdejo bana visai paskyrai. Teko pavargti kol atgavau laimetus pinigus, bet niekad tiems lopams nenusileiskite ir kreipkites teisines pagalbos, jie to labai bijo.
Mes Valdžia, Darom taip kaip norim ir tiek. :]
Gydykis pats,mauras 2021-02-23 01:14:32
Byby čiulpk, mauras jibanas :)
1K Eur nieko, dar 3K Eur ir vėlgi nieko. ir pralaimėjai savo laimėta suma, ir dar atidavei kiek turėjai ant korteles, Sveikiniu tave, Laimėjai kvailo vieta, Nors gryniu turi, tai sok i masina ir įsidėti pinigu dar ir sugristi atgal suk po 100 Eur, bet deja turiu tave nuvilti laimėti nepavyks tau. :D Nepergyvenk taip bus tuo pinigu :) Svarbu pralesti laika, ar ten 1K ar 5K pralosi viskas bus ok toks gyvenimas suprantu, manau ateis dar į prota :)
Gydykis pats,mauras
2021-02-23 01:14:32 IP 2i23saa1
Pasigydyk 2021-02-22 00:24:25
Koks čia laimėjimas? kaip statymas 100 Eur? Kvailys busi?
Byby čiulpk, mauras jibanas :)
1K Eur nieko, dar 3K Eur ir vėlgi nieko. 2021-02-21 23:31:33
Tas pats ir man, tiek čia tiek cbet ir daugybe kitu portalu Lietuvoje, visim pohui yra ant žaidėju :D Nedave nieko? Pildyk dar paimsimi ir kitus pinigus tavo :D taip yra žmogau :D Tu tik duok jiems ir paiims viska. Jei ir toliau planuoji žaisti tokius sudus ir dek pingius busi paskutinis kvailys kaip aš buvau :D Nebelosiu jau metai laiko ir laimingas :)))
Oj ne kai Gulbinas man atrase oficialu laiska kad mano pačio kalte kad nebuvo laimėjimų ir statydamas turejau zinot kad galiu pralošti aš iskart panaikinau anketa. Sukils žmonės kažkada su ju tom aferom. Atsiras kas i teismus duos ne vienas o su kitais lygiai taip pat pralosusiais. Kysi valdžioj vienam dvem gali duot visu neprisers o atsiras kuris is ten alkanas ir negaves ir suės visa ta saraskinu kontora. Pinigai gerai bet kai rizika kyla prarast kėdę, tada ir laidoja net pelningiausias aukso kasyklas. Ir galvos tu kas kisius eme tiek LPT (kuria ne vienas nusivylęs kai del butent topsport kreipėsi) tiek valdžioj jop tararai kaip lėks
Nesvarbu 2020-01-30 11:19:37
Duoda, tik reikia jausti saiką :)
Koks čia laimėjimas? kaip statymas 100 Eur? Kvailys busi?
Ri 2020-10-14 00:26:29
Apgaule, kontora. Tikrai nezaiskite. Kur ziuri musu kriminaline policija?
Neidomu jiems, o valdžia išvien su topsport ir kitoms lažybų portalams, gauna savo dali iš tavęs ir kitu lošėjų :))
Tylos minute, pagerbkime vakar prarastas pinigu nekaltybes :)
Andzej 2020-08-01 12:57:01
Nu ka 2500 įkaista o laimėjimas nulinis
Papildyk dar atimsiu ir kitus tavo pinigus. Neturi kur dėti pinigu atimsiu. oj oj kaip mes laukiam automatu salonu atidarymu vėl lauksim tavęs ten :)))
2021-02-21 23:56:47 IP 28ma0jv7
Suku suku ir suksiu 2021-01-29 17:42:56
Cia tiem kurie verkia jog neimanoma laimet lietuviskuose kazino https://bit.ly/2KYNqT9
Grynai susukau greita ir pirma video kaip pavizdi nes atsibodo jusu pasakas skaityt. Turejas pilna dideliu ir dar didesniu laimejimu esu ir niekad nebuvo jokiu problemu su nei vienu lietuvisku kazino.
Pažiūrėjau, ir supratau nieko neišlosi :D Paskaičiuok kiek laimėjai, kiek pralošęs :D Koki gražu nama galėjai nusipirkti :))) o dabar papildyk dar atimsiu ir kitus tavo pinigus, nes man patinka kaip kvailai ateinant pažaisti :)))
2021-02-21 23:50:22 IP 28ma0jv7
Svajunas 2021-01-14 02:53:50
Neloskit cia zmones pabuskite tokiu apsidriedeliu banditu dar nebuvau mates, taip sistema sudirbta kad ce kito nieko nebebus kaip apsiginkluoti ir uzvaziuoti i buveine paleisti kelias serijas suviu, degsit k****s pragare jusu laimei jej kulkos perskros tuos kausus kiaurai, nereiks karsintis ilgai ziurkes oi degsit kaj uzeisiu, ATA
Pritariu čia p***a yra ant visu portalu lietuvoje :)))
2021-02-21 23:31:33 IP 28ma0jv7
Giedrius 2021-02-12 13:31:57
Sukisau 1000e per 1 diena strigo žaidimai pagalba neregavo, zaidimas strigo kibo ir ryjo pinigus. Is visu pinigu taip ir neiskrito nei 1laimejimas didesnis 30e. Ir dabar kiek vedu niekas neiskrenta. Laimejau prieš tai per kelis kartus 1000e kuri vis dar uzlaike laiko ir neismoka. Žaisti neapsimoka viska suryna be jokio laimejimo o ypač Wilde West kuria pakimba sukas pakibes ir taip surijo visus pinigus. Staciau nuo 2 iki 5e. Norint istrinti anketa ir nera taip paprasta, reikia formas pildyt ir visa kita. Turiu video su pastrigusiu žaidimų ir PAGALBOS operatoriaus įrašais kurio nejo dėl jo dydžio ikelt i top spot pagalba kur aiškiai matos kaip žaidimas vagia pinigus ir 1000e per viena diena buvo prarytas be visiskai jokio laimejimo didesnio nei 30e ir tai tik kelis kartus. Gal top sport video ir nejo ikelt nes jiem neidomu bet LTP man atrodo juo labai susidomies.
800e i book of dead ir neko, nei laisvu nei laimėjimų. Pagalba imete kaip visada mes nieko neatsakom aparatai patikrinti ir sureguliuoti. O kad faktas kad is 800 sukimu po 1e nieko nedave tai kaip ir nesvarbu jiems. Baisi nesamone, nepatariu cia žaisti. Per tiek laiko sukisau belekiek bet kazko rimto nesu cia laimejas. Zaisk ka nori is kiek nori nieko neduoda. Net paprastam bare is tiek sukimu mires tuščias aparatas butu daves laisvu bent bet top sporte 800 tai kapeikos ir tiek laisvem nepakanka nekalbant kad kazka laimet daugiau. Taupykit pinigus nes cia lošti neverta
Šudu š***s, jei kažkiek pakeli, tai nukeisi 100kart daugiau, begit nuo šitos šaraškinu kontoros, laimėt duoda 0%
Gryna teisbe zmogau ten viskas taip ira sudirbta, , valstybes mokesciai ira apie 50%pasiyma valstybe todel ir gins visas bedroves losimu ranka ranka plauna, , o po to is likusiu 50%topsport dar pasyima 13%pacio zaidimo organizatoriai ir tada lieka 37%rtplayer thats all

Socialinis tinklas "Clubhouse" bus pasiekiamas ir "Android" vartotojams
Socialinis tinklas "Clubhouse" bus pasiekiamas ir "Android" vartotojams 05-10 11:04
Sparčiai populiarėjantis socialinis tinklas "Clubhouse", kurį iki šiol buvo galima atsisiųsti tik iš "iOS" programėlių parduotuvės, išleidžia "Android" versiją.
Apklausa: 30% gyventojų pritaria Partnerystės įstatymui
Apklausa: 30% gyventojų pritaria Partnerystės įstatymui 05-10 11:02
30% Lietuvos gyventojų pritaria lyčiai neutralios Partnerystės įstatymui, o 65% gyventojų yra prieš, rodo LRT pirmadienį skelbiama "Norstat" apklausa.
"Bottlery" į plėtrą investuoja 0,5 mln. Eur
"Bottlery" į plėtrą investuoja 0,5 mln. Eur 05-10 10:45
"Bottlery" tinklą valdanti bendrovė "Mineraliniai vandenys" artimiausiu metu planuoja trijų naujų parduotuvių atidarymus.

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Nike 137,81 +3,24%
Walmart 140,20 -0,60%