Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę TOP SPORT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę TOP SPORT

Atsiliepimai apie TOP SPORT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie TOP SPORT, UAB

Niekur netikrina asmens dokumentų, darykit tvarką.
Nebelošk, žmogau. Jei ir laimėsi momentiškai, laimėjimas nepasirodys pakankamas, kad sustomum. Ir gaunasi, kad loši, kol turi pinigų. Aš šiandien ant jų blackjacko ir live games palikau apie 300 eur. Reikėjo lošti kur nors kitur, kur live dealer dalina gal. O taip tai netoli 8000 iš viso esu palikęs Topui.
Ar tai normalu grazinkit pinigus statymas 0.30 ct
NEPATARIU LOST CASINO. STAFKES DARYKIT I KAZINO NET NELYSKIT. GALI DARYT DEPOZITU KIEK NORI LAIMEJIMU NERA. IR TAI YRA FAKTAS. SLOTAI NESUKA NEMOKAMU SUKIMU AR BONUSU. O BE JU IR LAIMEJIMU NERA. PRIDARIAU DEPOZITU ANT SLOTU BELENKIEK. NET 10% PROCENTU SUMOS NESUSIGRAZINAU. APGAILETINAS KAZINO.
Labas vakaras, norejau pranesti jog Visagine esantis Top Sport Casino filialas niekada netikrina dokumentu. Todel gali losti isitrauke i nelosianciuju sarasus. Jei ir taip toliau tesis, kreipsiuosi i kitas instancijas.
Statymai viskas valio. Nu bet internetine kazino tai labai prastai suka. 80euru depozitas. 3.5e laimejimas. Pareguliuokit kazino automatus. Juk cia palost prisijungi O ne paziuret kaip pinigus skaiciuoja i minusa. Su tokiais laimejimais net nesinlri daugiau ir depozitint.
PER MENESI PADARYTA 1300E DEPOZITU IS JU LOSIANT INTERNETINIAM KAZINO LAIMETA 150 E. NEMOKAMU SUKIMU NESUKA PRAKTISKAI. SUSUKUS DAUG SUKIMU IR NESULAUKUS NEMOKAMU SUKIMU SLOTE JIS PRADEDA STRIGINETI. ZAIDZIANT ANALOGISKUS ZAIDIMUS KITUOSE INTERNETINIUOSE KAZINO SKIRTUMAS DIDELIS. NORS RTP NURODOMAS VIENODAS. O LAIMEJI.U TOP SPORT NERA. LOSIANT 10- 1.50 STATYMAIS. NESU LAIMEJES DAUGIAU NEI 70E. PADARYKIT NORMALIAI NEAPGAUDINEJA LOSEJU!!!
ir vel 50e depozito ir taip kasdien. be galimybes islost atsilost palost. bus komentuojama kasdien. nemokamu sukimu nera o jei duoda tai ant ledu. 80 ct statymas. atsuko nemokamus sukimus (15 sukimu). laimejimas 8e. APSURDAS!!!
Aztec worior 50e depozitas. statymas 20 ct
bonusas 15 nemokamu sukimu - laimejimas 1e 80 ct. iseina pas jus cia nors kazkiek pazaist ar cia man tik taip prastai zaidzia. kazdien isleidziu apie 50e casino zaidimam. nei karto nesu laimejes bent 100e. prasta jusu imone.! kolkas tik prasti atsiliepimai. pasidziaukt ar pagirt nera jusu uz ka!
legacy of egipt is 100e zaidziant maziausiais statymais 30ct 60 ct nei karto neiskrito bonusas. kiek reik padaryt depozitu kad bent pazaist duotumet?? negeda jum apsisaukeliai.
internetine kazino negyva. is 100 e. neina net spinsu atsukt. gal jau laikas butu nustatyt normaliai. Guns and roses 100 e susukta. statymas 40ct. nei karto spinsu nebuvo. is is 250 sukimu nei karto scateriu neismete. padarykit normaliai po velniu !!
Losimu automatai sureguliuoti labai zemu procentu. Ant automatu newada losiu apie 5 metus. Zaidziant zaidima piramide of maya buvo atsuktas bonusinis zaidimas 5e vertes. (Didziausias galimas statymas) buvo 2 kartus pakartotinai atsukti bonusai viso 30 sukimu. Pasiekus 100 e vertes priza isijunge raudonas bankas. T.y prizai virs 100 e. Is 30 sukimu didziausiu statymu automatas viso dave Tik 100 e. Raudonas bankas (Mistery) kazkur prapuole. Tai irodo jok automatas yra procentaliai sumazintas arba sureguliuotas vartotojo nenaudai arba sugedes. Itariu klasta top sporto veikloj. Viso i automata sumesta apie 1600 e. O laimejimai visiskai minimalus nors isuktas didziausias galimas zaidimas. Kuris iskrenta labai retai. Is patirties losiant ant siu automatu galiu teigti kad tai yra nenormalus automato darbas.per 5 metus neteko matyt tokio prasto automato atidavimo. Analogiski automatai veikia ir kituose losimu salonuose kaip pvz C BET. Tet a tet ar admiral casino. Dar neteko matyt tokio zemo automatu atidavimo kaip Top sport.
Butu prasymas pariguliuoti kazino zaidimus.is 50 euru.sukant ivairiais statymais iki max 50 ct.negavau nei vieno bonuso ar ce yra normalu ? Ir isvis nedave net pazaisti.baisu !!!!!
tomas 2014-12-02 19:39:06
Pareklamuosiu Topsport bendrove. Pasigalvokite pries lankydamiesi. Atsidariau internetine saskaita ir pavyko kokius 4 men tureti pliusa. Tai jie pradejo mazinti leidziamus uz vienas varzybas statymus iki 100 lt poto 50 lt ir liko 10 - 5 lt. Jumoras. Viskas daroma, jog pralostum o jei laimi jie taip tave salina. Geda simtamilijonines apyvartos bendrovei.
O tai kaip tu kitaip uzsidirbsi. Visi verslai turi produkta per kuri gauna saibas jai produkto tu neperki, tu esi produktas.
Skundžiam, nes tai yra vartotojų klaidinimas. Man nesvarbu kokie kiti buvo statymai. Buvo aiškiai parašyta, kad statymas yra už įvartį galvą, o ne už įvartį galva į priešininko ar savus vartus.
Donatai su Ryčiu ir visi kiti, prašau prisijungti ir apskųsti šią įmonę Konkurencijos tarybai, Lošimų priežiūros tarnybai (ar kitai institucijai) už klaidinančią reklamą. Aš jau rengiu skundą, prisidėkite ir Jūs.
Statymas buvo su akcija, rungtynėse Prancūzija - Kroatija, kad pirmas įvartis bus imuštas galva. Ir netikėtai taip ir nutiko, bet topas nedurnas, pamate kad įvartis buvo imuštas į savo vartus ir jau nesvarbu, kad įvartis buvo pelnytas galva, jei jau į savo vartus jau nebetinka. O statyme aiškiai parašyta pirmas įvartis bus pelnytas galva TAIP, įvartis į savo vartus jau nebeįvartis.
Rytis 2018-07-16 10:29:16
Lygiai tokia pati situacija. Jeigu yra pasirinkimas tarp lažybinių punktų, nekreipkite dėmesio į šią statimo be rizikos funkciją. Dauguma atveju busite apgaudinėjami arba bus išgalvojami pasiteisinimai.
Gautas atsakas už statimą:
"Sveiki, pasiūloje buvo pateikti 5 pasirinkimai kaip bus pelnytas pirmasis įvartis. Tarp šių pasirinkimų buvo siūloma atlikti statymus ir už pirmą įvartį, kuris bus pelnytas į savo vartus, kuris šiuo atveju laimėjo. Statymo be rizikos pasirinkimas yra laikomas pralaimėtas, kadangi įvartis varžybose buvo įmuštas į savo vartus.
Akcijos statymas buvo įmuš galva
Jums yra grąžinta nuolaida už statymą be rizikos".
Kaip ir Rytis minėjo, gaunasi, kad įvartis į savo vartus yra neįvartis.
TRAGISKAS APTARNAVIMAS!
Sestadieni (06.07) apsilankiau Kauno Top Sport, Siaures pr. 8D. Prie iejimo sutikau rukancia "kasininke", iejome i vidu kartu. Pasisveikinus, pasakiau, kad noreciau pastatyti uz siandienos vykstancias futbolo dvejas varzybas. Pasiziurejus i mane kaip i kvailele, grubei man atsake, kad ji visu varzybu nezino, kad eiciau TEN ir pasiziureciau lapuose numerius. Pasiemus susni lapu priejau prie moters ir paklausiau kuriuos numerius jai reiketu sakyti, parodziau lapus. Gavau atsakyma, kad jeigu nezinau tai ner ko cia ir lankytis :D Zinoma atsakiau, kad su klientais taip nedera kalbeti. Pokalbis ties tuom ir pasibaige.
Manau jeigu Jusu imone tiek investuoja i reklama, tai personalo vadovui reiketu pasistengti ir su personalo atranka, mokymais. Bendravimo, pagarbos 0 (nulis) is tos moters, nors as buvau viena Jusu punkte. Isejus is Maximos pamaciau ja vel rukancia kieme. Neblogas vis del to darbas Jusu merginu - pertraukos kada nori....
Pervesti pinigus į Top Sport per sekundę per Payserą. O išmokėti atgal - savaitę laiko (penkios darbo dienos)???
Ryškiai nevaldomai dirba. Ką daro Valstybės institucijos?
Iš senesnių laikų "sėkmės" apraiška.
Per beveik keturis metus šioje nuo aferos dvokiančioje lažybų kontoroje esu įmerkęs ne vieną tūkstantį eurų, o šiemet užsiauginęs storą dramblio odą net porą kartų iš keliasdešimt euro centų esu laimėjęs kombinuotą statymą, o laimėjimas viršijo daugiau kaip 100 eurų. Pyst - kliento ribos išimtys. Jau nebeturiu 3 gabalų per beveik ketverius metus, o tik laimėjęs keletą šimtų eurų - topsport nebenori manęs matyti savo akyse, uždėjo prakeiktą limitą...
"Karas". Pasigrožėkit serija.
Romas 2018-04-06 23:22:22
Gėda tokiai kompanijai, kuri dar, tipo, sportą remia:) Varai pinigus ir net palošti neleidžia. Beje, labai negražios machinacijos vyksta su kai kuriais žaidimais. Pvz. kai turi suktis langelis dėl bonuso iškritimo, langelis nesisuka. Tai rodo, kad automatus ir visa kita valdo žmogus. Žaidimų aparatai reguliuojami ir nustatomos nulinės programos, o retsykiais, na gal 30 proc. išlošimams, nes vėliau vis tiek visus pinigus vėl atima. Nieko nėra Lietuvoje sąžiningo. Visiškai nieko ir top sport - viena iš idijotiškų kompanijų
po keliu menesiu losimo pradejau ieskoti atsiliepimu nes kas diena zaidziau po 50 euru vidutiniskai ir per dvi savaites ne karto nelaimejau bent tiek su kiek pradedavau zaisti, olybet man patinka ir pinigus ta pacia diena isveda ir laimeti duoda, aisku viskas su tuo top sport, viskas baigta, tipiska lietuviska a******u kontora, nepasotinamas lasininis kanapinis.
Sveiki, noriu tik paskusti sita bendrove, labai jau nemandagus, kazkada parasiau i pagalba del vieno statymo kodle jo nera?mergina paaiskino kad jo ir neturi buti, po to man dave numeri pasiskambint i bendrove, pasukau jiems ir uzklausiau, mandagiai uzklausiau kodel nera?tai atsakymas buvo nes nera ir nebus, nusijuokiau sakau idomiai kaip, o man atsake dar kas nors?sakau nu ne geros dienos, atsakymas buvo davai......apsurdas
Noreciau vosiems pasakyti nesazininga kai zaidziau starmania dave laimeti o kai laimejimu buvo daugiau dabar padaryta taip lad viska pralostum labai nesaziningi esate samazonate iki tiek kad nieko nelaimetu!!???? Juk tuos aparatus kazkas valdo specialiai taip padaryta!!!!!!!!!
Viskas teisybė ką ten rašo žmonės godus drakonas top sportas pasiimti pasiima o nieko neduoda kaip sakant še.rinkites angliškus ten ira teisybė ten valstybė kontroliuoja kad nepaliktų per daug godūs
Okej Topsportas 1. pazeidzia savo klijentu ribas, leidzia pralosti milijonu bet kai klijentas nori atsilosti jie uzdeda zmogui ribotuva nestatyti dideles sumas, cia europos zmogaus teisiu pazeidimas, tiesiogine zodzio prasme vogimas is zmogaus zmogus stato daug kai nori atlosti blokuoja zmogu, darbuotoju neprofesonaliskumas, no respect klijentam nulis kaimo sakes surinkots, nemokancios dirbti su pagarba klijentam, atsivepusios amzinai vaizdas toks kad truksta stumimo vieno...
Pagal Reglamenta jie man nesumokes mano laimetos sumos ! Pastaciau ant teniso varzybu ant ko pastaciau tas zmogus ir laimejo FAKTAS ! o kaip laimejo man jau ner skirtumo, kitas teniso zaidejas atsisake toliau zaisti ir del to man nesumokejo visa laimeta suma o grazino tik statyta suma.Kam man tada statyt ant zaideju kurie laimi bet man grazyna tik mano statyta suma ???
Lošiau jų internetiniame kazino. Daugiausiai "Master Roulette“. Bet ne apie tai, o kaip buvo pralošta. Labai daug iš eilės krito vienoda spalva, lyginis/nelyginis ar 1 - 19/19-36 statymai. Kartą iškrito 16 iš eilės juoda.
Dar ką pastebėjau, kai statai didesnes sumas, - ne po eurą ar 5, o nuo 100 - dažniausiai praloši.
Neišsisaugojau paveiksliuko, kur iškrito 16 iš eilės. Išsisaugojau kitus du ir tokių, kaip jie buvo daug. Siūlau nelošti internetinio kazino šioje kontoroje.
Seskines 32 topsporte buvau siandien 15.15 pastaciau 1.23 kad iskritusiuju skaiciu suma bus didesne negu 150.5.padejau pinigus lygiai i ta pati bilieta iskris daugiau geltonos spalvos kamuoliuku 1.50. Tie pinigai atskirai buvo paduoti ir dar i ta pati bilieta uz sunis 3 padejau 7.5. buvo apskaiciuota mano idealiai. kasininke vietoj 1.50 paspaude 5.50 o pas mane buvo paskutiniai pinigai. Specialiai buvo viskas gerai apskaiciota. Ji anuliavo sunu rezultatus atidave tik laimejima 2.50. Sunu lenktynes anuliavo taciau pinigu negrazino. Prasau grazinti mano pinigus nes kai statau as puikiai paskaiciuoju kiek uz ka statau. o jei tai kasininke kalta kodel as turiu atsakyti ir uz nieka moketi.
a******u kompanija... patys nesilaiko savo lazybu reglamento, lauke zmogus pinigu atgal i saskaita, nes vesti buvo ne is mano asmenines saskaitos, ne maza suma bet... taip ir tempe guma. Laimejimu koeficientas tikriausiai koks 10% is 100%, nei pinigu atgal negrazino ir patys dingo kaip i vandeni. Oi bylinesimes ilgai ir nuobodziai... 9 menuo nestumo pats tas kariauti su tais dalbajobais. LPT jau irgi pradejo jais dometis, idomu kuom baigsis ju aferos...
Norėjau paklausti kodėl punkte sakė kad šitą lapukas nelaimingas?Ačiū už atsakymą.
Sukau kazino, jei susuki 50 euru o gauni is ju 4 eurus. Nesamone totali...
Niekur nesu matęs, kad taip veiktų online kazino automatai (slots), visiškai nieko neduoda arba duoda centus ir toliau į minusą stumia. Dar sako, kad naujiems lošėjams sekasi, ir tai dažnai tiesa, bet tik kituose online kazino. Šitoj vietoj to nebūna (išbandžiau su 50eur - per 15 min. suvalgė), tad rizikuoti, manau, neverta.
Su topsporto internetiniais zaidimais yra varke sukama. Nesureiksminu pralostu pinigu. Esme pas juos arba laimi arba ziauriai pro sali eina kortos. Ok tebunie sekmes reikalas. As zaidziu pagal sistema, kuri laimejus nelaimejus veda i pliusa. T.y house edge palenkiu savo naudai. Ilgainiui zaidziant iseinu i pliusa. Tereikia siek tiek matkes ir logikos. Keiciant statymu kieki ir sumas sudarant seka tam tikra, juda juda.
Kame reikalas su pokeriu? Pastebejau kortu dalintojos turi kazkoki mygtuka sau is desines uz stalo briaunos. Negaliu garantuoti. Bet man bezaidziant iprastai pabanguoji, man ten neturi reiksmes tie bangavimai, tad pradejo dalintojos blaskytis, stalo desini kampa maigyti imituodamos ciauduli, kedes nepatoguma ir pan. Itariu buvo kviestas security. Sutvarke reikalus greit. Nebuvo imanoma laimeti. Kai truko kantrybe atidaviau jiems ka laimejes per valanda buvau ir dar su pliusu. Po mano sudorojimo dalintoja nepaziurejo i kamera. Nuleidus galva surinko kortas ir maise kitam dalinimui. Man itartini dar restartai buna. Nu tipo pas mane intikas netraukia ir stringa.. kur jau ne.. nenustebciau kad ten viskas fake ir pastoviai rodomi irasai. Kuriu yra milijonai, tik kompas kol krauna parenka kuri rodyt, kad labiau apsimoketu.
Bet nenusimenu. Judu su sporto lazybom gyvai po lietuva. Toks darbas. Gaila neiseina internetu, nes kazkas nori pasipelnyti labiau nei galima.
kas per debilu kompanija tas topsport jei laimejus, laimejimas ismokamas kita diena po 10-12h? atsilikeliu kontora kaskokia, kiek jum sakytum niekas nesikeicia, laimejimu nesugebat ismoket iskart o po puses paros net asilai
Darius 2016-06-11 23:06:16
Yra topsporte žaidimukai su kortomis, vadinasi KARAS, (žaidimuke POKERIS absoliučiai nėra šansų išlošti begalė variantų kurie tinka, kartais gal pataikysi) esmė tame viskas gerai ten sekėsi kelias dienas, dabar pastoviai nepataikau nei vieno, o ką aš pamačiau, kad nuo stalo paėmė seną kortų kaladę ir po to atnešė naują kortų kaladę, kurios beveik net neišmaišė, tiesiog tik perkilnojo ir tiek visiškai nemaišė kortų, supratau kad jie gudrauja sudėlioja taip, kad realiai kristų taip kad tu nesikėtum kad iškris tokia korta ir praloštum. O kortos krenta absoliučiai chaotiškai, jokia tikimybių teorija negalioja :D
Tu esi visiskai teisus, aisku cia per savo durna galva taip gavosi bet pralosiau virs 500 euru ant to sup.... KARO, vidutiniskai kad korta bus Bortukas Dama ar Karalius kofas apie 4.2, pamates kad kofas buvo NET 5 pagalvojau tikrai kad na negali jos kristi, ir ka galvoji? 5 kartus dejau player korta bus maziau nei 8 ir VISUS 5 kartus krito J D K, paskutiniai 2 kartai buvo gal su 5 ar 6 kofu, cia net ne sukciavimas o banditizmas
Sveiki.reikalingi pralošti bilietukai uz 2015m.nupirkciau uz simboline kaina.tel 868781108
Noriu paklausti ar darbuotoja gali uzsidaryti 30 min. kai iki darbo pabaigos liko tos pacios 30 min. Ji uzsidare 20.32 ir pakabino laikrodi kad atsidarys 20.58 kai punktas dirba iki 21.00 ir kazkur isejo. Taip buvo ketvirtadieni 01.28 Vilniuje Konstitucijos 12 ir dirbo Viktorija Skrobova. Ir tai jos nebe pirmas uzsidarymas darbo pabaigoje. Butu malonu, kad administracija su reaguotu i tai
2016.01.18 Šeškinėje TOPsport lažybų punkte statydamas ant šunų lenktynių 6 eurus, koeficientas buvo 47, 5 ir ekrane rodė X2, galutinė suma turėjo būti 47, 5x2, bet aparatas parodė tik 47, 5, ir man išmokėjo 47, 50 eur, pažadėjo, kad operatorius su manim susisieks, tačiau niekas neskambina ir nekelia ragelio
Pareklamuosiu ir as topsport tai nutiko sia savaite Vilniuje sausio13 karoliniskese punkte kur dirba D. Kukina, pas topsporta dirba tikrai nekopetentigi zmones istorija labai paprasta uzejau i maxima kurioje yra topsport is pradziu apsipirkau, poto uzejau i topsporta pastatyti ant sunu lenktyniu pries mane stovejo zmogus kuriam spausdino bilietukus uz sporto ivykius, as atsistojau antras tam zmogui jau atspausdino jis susimokejo ir atleke kazkokia boba ar is picerijos ar is kitos krautuveles ir paduoda tai Kukinai kupiura sako pasmulkink geleziniais eurais ir geltonais centais, as taip stoviu aptulbes Kukina skaicioja ta smulkme sakau man ta ir ta sunu kombinacija, o ji sako as dabar uzimta ir toliau is kasos traukia tos gelezinius eurus, punkte buvo ir kitu zmoniu kurie pastatyti norejo uz sunys atsakymas buvo tas pats o ironija tokia kol ta kukina atskaiciavo tai bobai ta smulkme sunu begimas prasidejo ir atbego tie sunys uz kurios buciau states, dauguma zmoniu ir gi spjaudesi.Taigi noriu paklausti topsport atstovo, nuo kada topsport pasidare pinigu keitykla kaip koks bankas.
a*******i !!!.Staciau 20€, kad Lietuva laimes pries Italija ir nieko daugiau, buvo pratesimas ir lt. laimejo, bet mano 20 +32€ nuskrido, nes pagal juos lietuva suzaide ligiosiom, a*******i !!! Daugiau topsporte nestatisiu ir draugus perspesiu del tokiu nesamoniu !!!.
Atidziai stebekite kur vyksta rungtynes, Top Sport sukeicia komandas vietom, buna kad viena komanda noirs ir zaidzia namuose jie raso kad isvykoje.Didele apgaule statant.KAS LAIMĖS
Talk N Text Tropang Texters-Rain or Shine Elasto Painters
COMMISSIONERS CUP
2015-04-19 12:00 #9300.Cia Top Sport.o as tiesu seimininkai Rain or Shine Elasto Painters
Siaip viskas butu gerai jei nemiegotu Top sport komanda, rungtynes jau buna pasibaige o laimejimai paskelbiami po ilgo laiko, jei sask tuscia tai negalima pastatyt uz kitas varzybas kol nepridetas laimejimas, nuskaiciuoja tai greitai bet pridet laimejimo nenori :)
as yrgi turiu kai ka parasyi, nusiskusti dargbuotojais, pagalvokit pries renkantis sia bendrove,
Jūsų klausimas: 2015-01-06 10:24:08 padariau pavedima is top sport saskaitos ir dar kabo pinigai jusu bendroviai, kada turetumet padaryt pavedima?
11:50 * Prašome palaukti, konsultantas neužilgo atsilieps.
11:51 * Jūsų užklausa mums yra labai svarbi. Prašome palaukti, konsultantas neužilgo atsilieps.
11:52 * Jūs kalbatės su Inga K. (Pagalbos administratorė) - Bendroji pagalba
11:52 Inga K.: laba dienas
11:52 Ivaras: laba dienas
11:53 Ivaras: 2015-01-06 10:24:08 padariau pavedima is top sport saskaitos ir dar kabo pinigai jusu bendroviai, kada turetumet padaryt pavedima?
11:53 Inga K.: parašykit savo kliento nr
11:55 Ivaras: 1185 e
11:56 Inga K.: pirmadienį turėtų būti užbaigta jūsų išmoak
11:57 Inga K.: *išmoka
11:57 Inga K.: Nes šiuo metu yra tikrinama
12:03 Ivaras: pirmadieni ?
12:03 Ivaras: tiek ilgai
12:03 Ivaras: nesamone
12:03 Ivaras: jeigu pavedima dariau pries dvi dienas
12:03 Ivaras: 2015-01-06 10:24:08
12:03 Ivaras: jusu puslapi rasoma
12:04 Ivaras: - Užsakymas išmokėti pinigus į banko sąskaitą įvykdomas per 2 darbo dienas, nuo užsakymo pateikimo
12:04 Inga K.: pirmadienį turėtų būti užbaigta jūsų išmoka, nes finasų skyrisu ją tikrina ir dar atsakingas asmuo serga
12:04 Inga K.: Atsiprašome už nepatogumus
12:05 Ivaras: tai kodel klaidinat zmones informacija savo tinklapi
12:06 Ivaras: tai nera kam daugiau patikrinti ?
12:07 Inga K.: jau jums atsakiau, kad išmokos yra tikrinos o užbaigtos bus pirmadienį
12:07 Inga K.: Atsiprašome už nepatogumus
12:08 Ivaras: tai 2 dienas nieko nedaret ir dar nieko nedarysit iki pirmadienio
12:09 Ivaras: einu pasiskaityt
Azartinių lošimų organizatorių ir dalyvių teisės ir pareigos
12:09 Ivaras: jei jus pazeidziat mano teises as parasysiu pareiskima
12:11 Ivaras: o tai jei eiciau i kontora ir issiimciau
12:11 Ivaras: tai kaip jus tada patikrintumet ?

tada su manim tik atsisveikino ir atsijunge, dabar ziuriu kad mano lazybu staimu limita vienam statimui padare max 10 e, tai taip dar ir atsikrato klieintais kur drumscia jiems ramybe del nekokibisko kontoros darbo

Verslo idėją parsivežė iš Kanados: produkto skonis – seniai pažįstamas
Verslo idėją parsivežė iš Kanados: produkto skonis – seniai pažįstamas 01-19 19:55
"Nekaltas limonadas", – taip savo kuriamą gėrimą pristato kombučios "Būkčia" gamintojai Laurynas Sužiedėlis ir Martynas Balčiūnas. Ir nors arbatos grybą stiklainyje ant palangės atsimena ne vienas...
VŽ paaiškina: kaip veikia europinis indėlių draudimas
VŽ paaiškina: kaip veikia europinis indėlių draudimas 01-19 18:38
Europos Sąjungos institucijos šiuo metu dirba prie bendros indėlių draudimo sistemos (angl. European Deposit Insurance Scheme, EDIS) kūrimo.
Ir estams dėl šiukšlių skauda galvą – šaliai gresia 100 mln. Eur bauda
Ir estams dėl šiukšlių skauda galvą – šaliai gresia 100 mln. Eur bauda 01-19 15:46
Jei po metų Estija nepradės perdirbti pusės šalyje susidarančių buitinių atliekų, Briuselis jai gali skirti 100 mln. Eur baudą.

Ko tikitės iš 2019-ųjų?

Walt Disney 111,04 +0,03%