Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę TOP SPORT, UAB

Atsiliepimai apie TOP SPORT, UAB

Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie TOP SPORT, UAB

ex 2021-10-16 18:27:41
Kaip ištrinti jų internetinę paskyrą? Reikia apsilankyti pas juos salone?
Neleidzia istrint ir neuzblokuoja jei nori tik per nebenoriu losti bet tada niekur negalesi zaist gudriai cia sugalvojo pvz uniclub uzblokuoja parasius jiem ir viskas o cia jei nezaisi pas juos tai ir nezaisi niekur
Kaip ištrinti jų internetinę paskyrą? Reikia apsilankyti pas juos salone?
Jus pidori ciulpkit uzpisot ebana kontora
As galvoju cia vienintele imone kuri turi tiek daug blogu atsiliepimu ir kuri skersa deja, paskaito pasijuokia ir toliau ziuri kai krenta pinigeliai jiem i saskaita ir px tigi viskas pas juos papirkta va pralosiau 6000e per 4h o jis dali kisiam atidave ir toliau juokias atsiras kitas durnelis arba taspats bandis atsilost ir dar daugiau ikis jam visiskai px
Useris112 2021-10-11 17:46:48
Sveiki, na topsport'u esu tikrai pasibaisejes. Kiek isinesi pinigu tiek surija. Zaidziau pagrinde ant slotu - visisikai neduoda laimeti, jeigu laimi bonusa max 10x atiduoda atgal nu gal kartais ir 15x bet retai. Nerekomenduoju cia zaisti pralosit, bent kad duotu pazaist ilgiau.. Isinesi 200e max po 0.4 statyma darai 40 min ir nera, isinesi vel 200 vel 40 min ir nera nu tiesiog baisu. Geriau zaisiu uzsienio casino bent ne tiek sausai zaidzia ir duoda laimet + bonusai, praradote klienta topsportas, geros dienos!
Apie kokius cia laimejimus galima sneket 5685e ir b...io zaidziu Sakura anksciau dar suvaiksciodavo jos dabar b..io paskutini 4000e net sparditis nebedave tik eme
Ziuriu jiems visiskai dzin yra kiek neigiamu atsiliepimu pohui jiems vidury dienos sau pinogus imasi is zmoniu ir dar sako ir siuncia tas pacias pasakas kaip robotai atkale bendrauja s kontora esat jus b**t
Čia yra tikros lažybos, gal kas nors yra laimėjimą mates, ar bent žino kaip jis atrodo, kraupus vaizdas.
b**t s kontora kuri tik vagia pinigus ir nieko daugiau pagalboje visi kaip robotai kalba ta pati sneka. Akivaizdi sistema yra skirtingai veikia zaidimau ir panasiai ir pohui visiems kas atsakingas uz tai ir nieko nedaro
Kaip taip gali būt kad B kategorijos salone analogiškas automatas su analogiškais įdiegtais slotais. (Golden island Nevada) su skirtingais statymais ir laimėjimais?? Seno tipo automato statymai. Nuo 0.10ct iki 0.50 super bankas nuo 1€ iki 5€ naujos kartos lietuviškoje versijoje kurį stringa belekaip. Įdiegta lietuviui kalba statymai nuo 0.10 iki 0.50ct super bankas nuo 2€ iki 5€ Max laimėjimas 100€ be raudono banko. Kur dingo 1€ statymas. Kodėl stringa automatai. Matrica. Nesutampa su garsu. Kaip gali būt analogiškas automatas su visais tais pačiais lošimas tik sumažintų laimėjimų žaidėjo nenaudai?? Įdiegta lietuviška versija ir nusistatęs sau palankiais statymais? Ar neturėtų būt visi automatai vienodi. Su vienodais statymais. Kodel toje pačioje bendrovėje skirtinguose punktuose analogiški automatai skirtingi. Kaip pvz jolly joker Jack off box ir t.t. kodėl keičiate automato nustatymus?? Nuėjus lost aiškus skirtumai. Be to ženkliai prisukti (Nevada slot laimėjimai) seniau laimejus nemokamus sukimus 5€ statymu ženkliai didesni laimėjimai būdavo. Dabar net neapsimoka sukti Max statymais nes laimėjimai neatitinka rizikos.
spek eur vesti... jeigu pralosi 300 ir daugiau dar kazka iskelia retkarciais bet ne daugiau negu isivedei. pastoviai pastringa ir t. t. nerekomenduoju cia zaist.
Šukoja ant žaidimų. Kaip tik koks bonus iškrenta ar taip kokia didesnė suma taip kas karta užblokuoja žaidima. Ir dabar žaidžiau žaidimą ICE and FAIRE surinkau 5 deimančiukus ir turejau pasirinkt drakoną, tik pasirinkau ir iš karto užblokavo žaidimą. Kam pinigus plaunat žmonių jei nesugebat automatų valdyt. Čia kada žaidžiau kitą ir žaidimą tai išlošiu vieną sumą o rodo kitą visai. Kas čia per nesamonės darosi!!!!
1500 per menesi sukista online, jeigu ka nors duoda laimet per 5-10min viska atgal sueda...s*****i bekit kuo toliau nuo tokiu svetainiu
Na, ką galiu pasakyti top sportas Gaidys o ne bendrovė, kiek papildau tai tik jiems į kišenę, eilinis šlamštas parašiau gulbinui el laišką nereaguoja, visvien tušti aparatai viskas tuščia, prakeikta lažybų firma, aparatai tiek nusukti kad gėda nėra žodžių išreikšti emocijas, esu pasiutusi rasysiu tol kol atsibus vargdienių
Praktika yra tokia, per dieną nuo 800€ iki1000€ bendras laimėjimas30€, ne žaidimas, o pasaka, kas norės pabandyti, žinokit, nepastebėsit, kaip liksit be kelnių ir aplamai be nieko, žinau ką sakau.
2021-09-20 17:54:13
Tikra tiesa, tik svajonėse galima pamatyti bent menkiausią laimėjimą, o bonusai kokio dydžio, net juokas neima, viskas taip išvalyta, jausmas toks, kad atrodo......net nežinau, šitoj įstaigoj laimėjimų net ir nėra buvę.
O kas yra bonusai :) as jau antra diena nemaciau kaip jie atrodo : (zaidziu sakura suku po 5e susuku susuku ir viskas kad bonusa issukt ar dvi princeses wild tai paskutini syk pries dvi dienas tai buvo o daugiau tik suku
Tomas 2021-09-18 19:03:50
Aciu pirma syki pamaciau kaip galima pasjus per 5min pralosti 1400e isvis be menkiausio pasispardimo tik suki suki ir viskas apie bonusus princeses wild tik pasvajot aciu labai uz skaudzia pamoka
Isvis b**t ahujieli zaidziu blackacj ir net su 21 b**t nexuoda laimet nes pas ji b**t blackacj kai pas mane 17 tarkim pas juos 18 b**t pasityciojimas
Neįmanoma pažaisti
2021-09-17 09:16:40 IP 2g4485qm
M 2021-09-11 13:45:42
2000€ per savaitę, košmaras, jokio malonumo, meti kaip į šulinį.
Būtent, apie ka as ir kalbu, kad jokio malonumo, jei as centais sukdamas nematau jokio žaidimo, tai kas suka rimčiau užjaučiu jus, nes šitoj skylej neįmanoma pažaisti apie laimėjimą net nekalbu.. Kad jus grabe galva nusisuktumete velniai... ???? Atidavimas max 10 procentų ir tai tik per šventes ????????
Neįmanoma pažaisti
2021-09-17 09:05:43 IP 2g4485qm
Kiek nori tiek nesk kaip nori taip žaisk, bet žaidimo 0, tai tiems kurie galvoja, kad uzsimes koki 20 ir praleis laiką, lygiai 10 minučių suksit, nes to žaidimu negaliu pavadinti, tiesiog ryja i vienus vartus, atidavimas max 10 procentų. Paprasčiau net nepradėti bristi i liūną, pilna europa normalių įstaigų, issirinkit belekokia kita, tik ne šitą skylę. Ten nors laika praleisit su minimaliom investicijom. O pas mus jų nieks nekontroliuoja, nebent rašyti i europos lošimų asociacija, nes lietuviams inspektoriams uzkiso subines su eurais, net prasikt nebegali pedi... As nesitikiu laimėti, bet as noriu bent laiką praleisti kazkiek investavęs, o šitoj ciulpiku irstvoj, b**t imeti 20 eurų po 10 ct sukant 10 min, pasigrozekit, apeikit šitą skylę rimtai patariu...
bet b**t pas juos ir huinia, viena diena kazino zaidimai vienaip veikia kita diena ktaip viena diena letai kita greitai, paspaudi padaraipasirinkima ir lauki kol padarys huinia b**t kazkokia
Tai jie trupina centus ir imituoja, kad tuoj tuoj išsuksi kažką, bet dėja, tai tik migla, kad išsuktum viską, ką turi, ir nieks jų nekontroliuoja, nes iš to pačio delno visi lesa.
2000€ per savaitę, košmaras, jokio malonumo, meti kaip į šulinį.
b**t kas per kontora supista sukciu kontora b**t
Ble b**t ziuriu jums pohui vis tyciojates ir tyciojates varysiu tada dar skundu jei jums pohui yra gal ateis diena ir normalei elgtis pradesit sukciu kontora supista
2021-09-03 17:41:53 IP 2ju3l1pd
Andrius 2021-08-11 18:36:23
Gera diena Topsport lazybos esu losejas profas zaidziu tik tam tikrus zaidimus Kedainiuose jau visa menesy kas dien einu pazaist su visokiausiomis sumomis nei karto neteko laimeti tai pasakykit man ar jums taip blogai sekasi kad neimanoma pas jus islost ar tiesiog nepatinka mano veidas jusu darbuotojom zodziu atsiliepimas mano toks kad malonumo mazai zaidziant jusu automatais siandien gryzau nusivyles kaip visada aparatas pasieme pinigus ir viskas prasau jusu kazka daryt nes as esu jusu klientas ir noriu kad kartais mane nudziugintu jusu lazybu punktas jokio laimejimo tik kaip varguoliai vis prasot is manes pinigu jokio saziningumo as nesakau kad jus nepasiturintis bet matosi kad laimejimu negalit skirt savo klientam nesupykit uz mano atsiliepima tai tokia tiesa mazai uxdirbat kad leistumet pasidziaugt laimejimu nors viena diena vargas man.
As manau cia neimanoma laimeti, man lygiai tas pats tik intike, cia ne tavo veidas nepatinka o aplamai neimanoma laimeti.PAGAL LIETUVOS RESPUBLIKOS ISTATYMUS KOFICIENTAI NUSTATYTI, AR GALI BUTI KAD NUSTATO SAWO TAUTIECIAM KAD TIK PRALOST GALETU.AR TOP SPORTAS APGAUDINEJA KUR TIESA?
2021-09-03 15:58:52 IP 2ju3l1pd
Nu cia neimanoma patiket pastatau gyvai lapeli jame futbolas fnl komandos pradejo zaisti antra wal.buwo prasidejusios, po kiek laiko ziuriu lapely ten rezas 1_1 ir rodo kad baigesi varzybos rezultato neuzskaite lapely nei laimetas ne pralaimetas, tu varzybu nerandu intike niekur kad butu pasibaigusios.nes buwo 15h ir kaskiek min nedaug.kur varzybos vyksta futbolo apie dvi val su pertraukom.tai cia kad netik aparatai apgaudineja bet ir cia kazkas neaisku.skambinau i top sport sako gal anksciau varzybos prasidejo, sako perdaviau asmenim kad patikrintu daugiau nieko negali padetiG2Y
2021-09-03 15:11:03 IP 2ju3l1pd
Laima 2021-08-25 23:23:31
Reikia neapsileist ir aš iš vieno kazino prisiteisiau ir atgavau baveik visus tai taip pat ir su topsort padarysiu aferistams baigsis katino dienos
Taip jus teisi, ne kad nezaisti, nes ten tiesiog tave itraukia jei dar pralaimi.tiesiog padaryti taip kad butu normalus kaip ir turi buti, nori laika praleisti ir pazaisk viena karta laimesi kita pralaimesi nu ir normalu.ne bet cia nera taip.gal galetumet pasakyti kur pradejot kreiptis kad prisiteiset sawo pinigus kuoriuos speju praloset irgi kaip cia nustatytuose aparatuoseU
2021-09-03 15:04:23 IP 2ju3l1pd
Cia tokia nesamone wel sendien antra karta isiwedu nieko isvis neduoda tie kazino aparwtai, o laimejiami nustatyti ojojoj kad dideli, tik yra vienas bet bendrai per visus laimejimas tai niekas ir nelaimi cia.TOPSPORTE.jie net neatraso ko ju klausi kaip klientas.tik ta kad zaidimai vykdomi LTR ISTATYMAIS.IR NEIMWNOMW LAIMETI CIA KAIP SUKCIVIMAS LEGALUS, NORS UZ SUKCIAVIMA SODINA I KALEJMA, O CIA TOP SPORTAS MILIJONUS DAROSI IS SAWO TAUTIECIU LIETUVIU, PASIREMDAMI LIETUVOS ISTATYMAIS!!!!!!CIA BAISIAU NEGU BAISU.PARASIAU KAI KUR KAD PATIKRINTU JUOS.TURIU SUSIRASES VISKA KIEK IVESTA KIEK ISVESTA.LAUKSIM.cia tuos emailus iiwesti kad zinotu TOPSPORTAS KAS NEGRAZIAI SNEKA APIE JUOS, , AO TIESA TOKIA NIEKAS NEGRAZIAI NEKALBA TIESIOG PASAKO TIESA, KAS VYKSTA.NES MANAU JEI TU ATEINI PAZAISTI AR INTERNETU ZAIDI NU TURWTU BUTI NORMALU KARTAIS LAIMI KARTAIS PRALAIMI.O CIA TIK PRALAIMI.CIA NESUPRANTAMA
b**t ubagai jus ar ka taip tyciotis is zmoniu kiek galit skundus gaunat ir pohui jums
b**t sudu kontora paskutine ziuriu pohui kad skundus gaunat vistiek b**t sudais uzsiimat
faktas jog laimejimo neduoda, as vakar per diena praknisau 340 eur cia baisiau negu baisu tinklini statau visi blogi krepsini live uzstatau vel blogi net statymai nesueina absurdas man gaila saves nebe us uz ka net duonos nusipirkti visiska nedugne
pyderastai per viena diena pralosta 340 euru ziuurkes k***a kad jus padvestumet aparatai nieko neduoda nabagai pyderastai kaip jums negeda nx uzsibokuosiu ir bybi dejau jums daugiau pinigu nekrausiu net statymai nepaeina po 1, 10 kofa gaidziu ferma bl ziurekit teisesauga nx kiek galima monit is zmoniu pinigus ubagai bl
Tomas 2021-08-26 17:31:38
Top sport sukciauje 12 duenu kasdiena meginau po 20 po 10 po 40 e isinestu ir po 10 centu zaidziau jokio pasikelimo sumeciau apie 200 e ir iki 100 net atsimti nera sansu daugiau zmoniu pasidalinkime ar ir pas jus taip pat
Jeigu tokiom smulkmenom įnašus darysite, jokių šansų ką nors išsukt, geriau pamirškit sukimus.
prieziuros tarnyba 2021-07-18 00:26:24
ATSILIEPIMUS SKUNDUS RASYKITE CIA:
Sveiki visi, patarimas, patys issiaiskinot kad a******u kontora tai kodel vistek nesat eurus i ju saskaitas, nebezaiskit, uzsiblokuokit nes kitaip nieko nebus ir toliau nesit pinigelius, cia jau liga. Uzsiblokuokit, pratemsit menesi nezaide suprasit kur buvot įlinde, nes dabar galvoja tik kaip islosti ir atsilosti to tikrai nebus, sekmes????
b**t b**t kas jus per kontora k***a b**t tyiojates kiek tik b**t galit jau aiskus jusu mechanizmas visas zodziu sudu kontora jus esat ir rasysiu apiejus visur zinokit nes matau kad mano laisko nesupatot
nesvarbu 2021-08-25 01:05:08
viskas man aisku sita kontora tik ir moka tyciotis is zmoniu va ivairius video jiems nusiunciau kaip veikia ju puslapi viena diena vienaip kita diena kitaip ir parasiau pora geru zodeliu jiems ttai taip ir nesugebejo paaiskinti zodzius reikiasu sita kontora pabaigti nes pas mus su kazino ir losimais ne taip kaip uzsieni cia nera jokios sistemos kaip valdyti tai valdziai losimu prieziurois tarnybai kaip visus tuos losimus valdyti tik viena aisku kam reikia pamokama kad padarytu taip kad tokiom kontoromgerai butu ir viskastieisog huinia b**t negaliu be keiksmazodziu o kai dar jie nesugeba paaiskinti kodel taipskirtingai veikia viska ir pasako b**t uzpisot topsport ir kas jus valdo as taip lengvai nepaleisiu visko is vienos panasios kontoros prisiteisiau tai ir is jusu ta padarysiu ir nesvarbu kad kazkam pamokesit nes uzpisot
sutinku, 150 eur per pusvalandi nieko isvis neduoda totaliai ka be zaistum visur minusas nx!
2021-08-24 08:36:31 IP 2ju3krtj
Cia raso kad atidavimas 96procentai tipo bet per visus zaidejus;;DDlaimetojsi nezinomi tik pralaimintis cia egzistuoja, o cia kiti snekantis gali buti specialiai is top spirto kad nekrautu vien purvu top sporto.va ka reikia tvarkyti tokius nes cia nesamone kaip gali visa laika pralosti.gautusi taip TOPSPORT LOSIMU AUTOMATAI BE ISLOSIMU
nesikeik 2021-08-22 23:54:14
Tu nesikeik o uzsikoduok geriau :) arbs rasyk atsiliepimus i prieziuros, tarnyna. keikes pastocej ksip bomzaz
tai kad nieko nedaro ta prieziuros tarnyba ir skundai ir nieko, nu uzsikoduoti nemanau nes nezaidziu tokioj jau didelem sumom i menesi po200 skiriu kad pazaisti o taip rasau nes gal atkreips demesi nes tai yra tyciojimasi is zmoniu yrakurie zymiai daugiau pralose, na jau viltis yra kad atkreips demesi nes laiska gavau. tai yra noriu pasakyti kad save losimuose kontroliuoju
Ispradziu duoda o paskui atema net vardo neklausia jei nors kiek laimejai buk zmogus uzsiblokuok nes kitaip sulisi i skolas pasipildei uz 100 laimejai 200 nezaisk menesi pasipildei uz50 pralosei dar menesi nezaisk ir isvis geriau cia nezaist nes jei laimesi tampis nervus kol trigubai nesukisi ale duos laimet iskart bet noresi atsilost ka sukisai ir atims ta laimejima ir ikisi daugiau nes kabina po truputi geriau n..
b**t rimtai jau uzpisat tyciotis is zmoniu kiek glaima b**t uzpisot jus b**t jau rimtai
isvis b**t sita kontora ahujieli b**t turi pinigu ir tipo dievai jauciasi uzpiso b**t jie jau reputacijos nulis pas juos kai dabar istatyai del losimu vyksta iskart praeda verkti kad negeriistatymai pamoka kad dar pradelstu ir zajabis jiems ahujieli visaijie bet teisingai tokie dalykai bumerangu grysta as dar jiems nervus pakutensiu jau kaiipagalba rasau taijau zino mane kreivai ziuri nu taip tiesos niekas nemegsta uzpisot b**t apghaudineti zmones jau. kaipaprasiau visus sertifikatus parodyti zenklinius apratu irpanasiai tai nurode ten ir ten kreiptis kai ten kreipiausitaa jau kitur nurodetikreiptis kaip b**t su mazu aiku vatiairparodoman viska ahujieli jus b**t
Piz....... c susikta kontora nezaiskit
Laima 2021-08-19 08:56:52
Įrodymu turiu pakankamai šiandiena pradėsiu skambinti seimo nariams neduosiu ramybės tol, kol bus užvesta pila pateiksiu ieškini jau su advokatais susitarime filmavimo medžiagos yra surinktos dar suskaičiuoti reikia balansą visa susigražinsiu aš a*******i pinigus užteks mulkinti mūs
Kaip sekasi skambinti?
Blec net su gimtadieniu ne pasveikino kaip anksčiau pizdec susikta kontora nėra žodžiu

Vilniaus viešojo transporto profsąjunga nuo lapkričio 8-osios skelbia neterminuotą streiką 10-19 08:35
Vilniaus viešojo transporto darbuotojų profesinė sąjunga nuo lapkričio 8 dienos skelbia neterminuotą streiką, BNS antradienį informavo profsąjungos pirmininkas Algirdas Markevičius.
"Darnu Group" į "Paupio" plėtrą meta dar 8 mln. Eur
"Darnu Group" į "Paupio" plėtrą meta dar 8 mln. Eur 10-19 08:16
Aiškėja, kokių dar statinių iškils Vilniuje besiplečiančiame "Paupio" kvartale. Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė "Darnu Group" planuoja dar 8 mln. Eur investicijų.
Latvijoje nuo ketvirtadienio keturioms savaitėms įvedamas karantinas
Latvijoje nuo ketvirtadienio keturioms savaitėms įvedamas karantinas 10-19 08:03
Latvijoje nuo ketvirtadienio keturioms savaitėms – iki lapkričio 15-osios – įvedamas karantinas, pirmadienio vakarą pranešė premjeras Krišjanis Karinis.

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

IBM 142,32 -1,58%
Walt Disney 171,14 -3,01%