Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lošimų strateginė grupė, UAB

Betsafe

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Lošimų strateginė grupė, UAB

Darius 2019-04-15 20:11:32
Sveiki, žmonės niekada nelįskite į šią bendrovę. Daro nesamones jeigu laimi užlimituoja. Su Vmi prideklaravo nesamonių. Konsultantai nadekvatūs išjungia galimybę bendrauti. Pažymos nesugeba atsiųsti mėnesį laiko. Vis nusimetinėja kad, ne tas skyrius. Jokiu būdu neturėti reikalų su šia bendrove.
Tai gerai, o ką gali pasiūlyt, gal top sportą, kurie ne ką mažiau limitavimais užsiiminėja, o olybete nei pusės mačų pasiūloj nerasta, kalbu apie live.........................
Vyrai, kurie dirbate Betsase !!!!!! Aliooooo !!!!! pabuskite. Puslapi per letai krauna, kur jusu serveris stovi ????? Gal Somalije kokiame ?
Dirba tik viena darbuotoja kuri nespėja dirbti, ir tuo metu kenčiu aš nes negaliu pastatyti sporto bare..
Atsiprašau už sutrukdima, dabar yra 00:53 man neleidžia pastatyti ant ruletes, nes aptarnaujantis personalas skundžiasi, kad yra viena ir man viską užblokavo, adresas Kalvarijų 3
tomas 2019-03-25 20:45:02
tikrai taip pritariu nekazka : (kokiu punktu zinot dar?kur galima butu normaliai naudotis? :)
Ko gero nuo to laiko, kai pasitraukė Orakulas, kuris buvo žymei pranašesnis pasiūlos pločiu už kitus, Lietuvoj tokių tikrai nėra, nebent bandyti dairytis užsieninėse bendrovėse.Dabar gi visi kaip susitarę prie bonkės paima iš mūsų įnašus, o pasiūlą kiša į vienus vartus, kad tik nepakabintum dėdamas po trajaką, o prašiktum dedant stolniką ant 1.8 kofo...
mina 2019-03-23 08:48:18
Va va, o kai pavyzdziui australai losia tai is kokiu 30 vykstančių mačų pasiūloj, kalbu apie live, įmeta kokis 5, ir tuos lieviausius, o pati pavyzdžiui įvarčių pasiūla ir kofai neduok dieve...pasiūlo tik vieną įvatį su 1.35 kofu ir kibkit žuvelės stolniką dėdami, taigi gaidynas...
tomas 2019-03-22 00:11:28
Sveiki, juokingiausia man vienas dalykas, naktinis statymas noriu daryti pries 24h nakties, yra du futbolo macai, iki rungtyniu liko 20min vienas macas uzrakintas kurio man reikia, parasau i pagalba sako pasidomesiu pasidomejo ale bus jis tik live nes tuoi prasides :D tai kodel ne abu uzrakinti o tas vienas?juk tas kitas irgi tokiu pat laiku prasides :D klounai man cia dirba pastoviai turiu rasyti nes puse komandu nesudetu, parasau kad sudetu tai klausia kokiu jum konkreciai reikia? :D o tokiu kurios los siandien butent pasaulio draugiskos rungtynes klubai, tai sumeta penkis macus o ju maziausia tuo metu 20 buna :D vapse neismano ten dirbantys ka dirba, nuvyle mane labai
Pz čia isipisinejimas yra jau kaip 5dienas laukiu kol atsius išmoka
Ir vis ne atsiunčia?
Nežinau ką jūs čia ponai šnekat, bet puslapis yra ganėtinai geras. Žaidžiu tik slotus, bet neturiu kuo skūstis. 1:08 ryto padariau cash out'a, atsikėles 11:42 pinigus jau turėjau banko sąskaitoje. Slotus suku visom sumom iki 10 eur, galimybės visiškai tokios pačios kaip sukant micro statymais. Negana to aptarnavimas tikrai geras. O prie viso šito noriu pridėt, kad dar ir bonusus nemokamai dalina - atsiunčia nemokamus sukimus arba 'raw cash'u' i gmaila ir be jokiu, pabrėžiu BE JOKIŲ peržaidimų. Čia visi kas skundžiasi arba turi mažai patirties su kazino, neskaito arba nesilaiko taisyklių arba pralošia ir 'kazino kaltas ne aš'. Čia vienas kur apie kažkoki kosmosa rašė, kad ES negina lošėjų teisių išvis nusišnekėjo, nes iškilus problemoms ir esant teisiam LPT tikrai padės.
Vienintelis minusas, kad trūksta Novomatic, Play&Go, BTG, Quickspin ir kitų tiekėjų slotų. Dabar daug kas mėgsta žaist ką streameriai lošia. Pritrauktumėt daugiau žaidėjų. Novomaticus išvis tik cbetas turi Lietuvoje jeigu neklystu ir tai tik šiais metais įsidėjo.
Taip pat kyla šiokių tokių techninių nesklandumų žaidžiant telefonu.
In conclusion ačiū Olybetui už smagius sukimus.
padiskutuokime statymai.com ar uzdarbis.lt loseju forumuose apie bendroves, o ne cia
Prasidėjo dar vienas mušimas į vienus vartus....Kažkodėl live lažybų pasiūloj futbolo mačuose visai nebesiūlo azijietiško suminio t. y. atėmė galimybę nors susigrąžint statytus grošius, karočė eina tegul nx tokia bendrovė...maža to kad aplamai už tą gaudomą įvartuką kofai, , neduok die, , tai dar ir aplamai variantus iškarpė, žodžiu net nebeverta prasidėt su jais..Finale išvada tokia, ką prapisau tai prapisau, bet daugiau čia lošt nebeverta..........
Apgavo. jau beveik savaite laukiu isnokos. 10 eu. 15 ct. norėjau pažaist pokerį, bandžiau įsi ežt pinigų, nejo ta vakara. ryte nuskaitė ir nusorendžiau nžaisti. padariau pinigų išgryninima ir pinigai dingo. 5 dienos kaip jų nėra. gerai, kad suma nedidelė.
s*****i, daugybe apgautu zmoniu. Kompanijos verslas yra pelnytis is neteisingu istatymu, kurie negina loseju. O jei losejas ne is ES ir neturi juridines galios, tai isvis lengva pasakyt, kad visi laimejiami anuliuojami del bet kokios absurdiskos priezasties.
Na nezinau.tikiuosi neprisisnekesiu.pabarbensiu i medi...man kolkas problemu nera...aisku ant kai kuriu lygu dedami mazi limitai.cia dazniausiai mazai zinomos lygos.as apie futbola.pamirsau tai paminet.su kitom problemu nera.na aisku nebent jus galite leisti sau statyti 1000eur ir daugiau tada si bendrove ne jum. Yra pinacle.com ten didziausi limitai.ir tai kartais maximumas tik 600buna ir maziau.su ismokejimas bedu kolkas nebuvo.viena savaite puikiausiai per 3 kartus issiemiau 800eur.limitai statymu nesumazinti.pinigai dazniausiai per para.sia savaite 2 pavedima darau.vakar puikiai keliausi ir gyvai ir ne.jokiu bedu.. tokiuosi viskas bus taip ir toliau;)
Ir as nukentejau ne karta. Pries kelis metus panasi aituacija buvo. Maniau internetas ir panasiai viskas buvo. Pokerio turnyruose zaidi ir padarai ipirka papildoma.tai kazkas uzkimba zaidime.niekas neveikia.nors visos telefono funkcijos veikia. Tada laikas pasibaigia bet niekas nesikeicia. Gali i visas kategorijas uzeit ir ziuret kiek zaideju.kiek laimetoju ir visa info.bet zaidimas nevyksta.uzkibes. tada tik pist ir tau jau raso, kad tu uzemai 85 vieta.turedamas zaidybiniu pinigu tik ka padares pora papildomu imoku.vagyste vidur viso laiko. Parasai jiems skunda. Tai tik kompiuteris ir atraso tau. Dar mokescius kazkokius tau perveda i betsafe saskaita. Nifiha as ju nemaciau. Tik lupa pinigelius is taves. Ir matosi tie patys slapyvardziai prizininku sarasuose. Toks jausmas lyg pries kompiuteri zaistum zaidima be sansu laimeti. ŠARAŠKINAI.
Žodžiu taip, jau iš karto, tik pabandžiau čia prikišti nagus, iš karto supratau, kame čia replės...Įnešiau sąskaitėlėn suknistų 15 eu, aišku su fortūnos bei jiems netikėtumo faktoriaus pagalba dasikapanojau iki 500 aurių gyvose lažybose, t.y.viskas ėjo, kaip iš pypkės, bet tik tol, kol nepradėjo žūdyti su savo statomų sumų limitais, t.y.pradžije ir 100 ir 150 statomų eu jiems neatrodė, jog dedu per daug...na ir prasidėjo, pamatė, jog chana ir viskas, daėjom iki to, jog ir pvz.30 eu jau daugoka, pasipylė žiaurūs ribojimai...Šitoj vietoj supratau, jog nebegarbingai lošia, tad nukritęs iki 200 eu atsiėmiau ką dar paturėjau ir tepiau mieles iš čia, supratau, jog čia jeigu iš karto įlisi į beta bus chana, nebepakilsi, viskas paprasta ir aišku, tave stebi kaip pro padidinamą stikliuką, todėl nematau prasmės čia tęsti grajaus.Kas bando linkiu FORTŪNOS.
Kas supranta ir teko kada paciam zaisti tai tokiu sukimu verte yra 50 centu ir laimeti dengiant 1 linija praktiskai neimanoma
Bendrove nieko verta, niekam niekada nesiulyciau čia zaisti. Ir jokiu budu nepasimaukit ant ju siulomu akciju ir premiju- nes viskas ka jie raso yra apgaule! Teko dalyvauti akcijoje kurioje dvigubinamas jusu inasas ir ivykdzius tam tikras salygas suteikiama 50 kazino sukimu. Tai gi viska padariau ir visas salygas ivykdziau, bet sukimu negavau. Nuo 07-17 iki 08-28 vyko tiesiog susirasinejimas su supportu kur gaudavau atsakymus mazdaug palaukit arba issiaiskinsim ivyko klaida. Ar taip turi dirbti supportas? Praejo beveik pusantro menesio kol gavau nemokamus sukimus, ir ka jus galvojat? Gavau sukimus kuriu verte 1 linija ir statymas po 1 centa!
APGAVO... Futbolo čempionatui buvo pateikta akcija, kad naujiems vartotojams galima vieną kartą pastatyti už specialų pasiūlymą (Max 1 eur.). Matomai taip buvo bandoma pritraukti naujų paskyrų. Apgavystės prasidėjo iš karto. Draugas prisiregistruoja ir jam maksimaliai leidžiama statyti suma už spec. įvykį tik 0, 50 Eur - paskambinus į info pasako, kad tiesiog pritaikyti apribojimai, bet negali paaiškinti kodėl tai buvo pritaikyta ir nurodo kad niekas nežino kaip tie apribojimai taikomi. Prisiregistravau pats, viskas kaip ir tvarkoje leidžia statyti 1 Eur. Varžyboms buvo atspėtos, o prisijungus prie paskyros, rašo kad įvykis atšauktas ir buvo grąžintas 1 Eur. Informacija vėl nėra konkreti ir tiesiog lieki apgautas - nieko nebelieka, kaip tik registraciją naikinti ir nesinori daugiau turėti jokių reikalų su BETSAFE.
Ne nu as soke, jau ir taip su koficiantais sumazintais zmonem i pliusa sunku iseiti bet dar ir su (LIVE) grynas api.pi...s.. live zmones niekada nestatykit. nes tokia afera jau pastebia kas karta ir dega pinigeliai.. sekundes keliniu sokineja, pvz: lieka 2m43sek laikas mazeja normaliai, pist pakimba porai sekunziu pist jau 3min20sek. ir kaip nori taip sokineja... neimanoma suzinoti tikslaus laiko iki galo zaidimo. kai dar +tv duoda paziureti tai kitas, bet mazai kada duoda. zodziu besina mulkinimas toks. o kiek zmoniu tuo tiki ir stato savo strategija o galu gale bbb... laiko daug daugiau lieka negu parasyta betsafe.lt ir programelei ir per kompa.siulau geriau registruotis uzsienio buke!
Žaidžiau iš keturių eur sporto lažybas pabandymui. Kaip ir viskas buvo gerai, vien tik laimėjimai statant po 1 eur. Dasikasiau iki +10 eur. Tada vieno statymo rezultato jau n para nėra. Kito stambiausio statymo rezultatų laukiau visą parą, nors rungtinės buvo pasibaigusios seniausiai. Galiausiai paaiškėjo, kad prakišau visus eurus. Ar čia sąžininga šitaip elgtis?
Ar čia tokia gaidydiškai kiaura systema, ar dar kas per aferos?
Daugiau gyvenime nesijungsiu prie šitos systemos.
Jau geriau Sport888
Tas pats 2017-01-25 10:36:54
Vakar turėjau situacija, kuomet bandžiau live režime atlikti cash out net keletą kartų, bet visus kartus neleido, siūlydami bandyti dar kartą. Žinoma Tonybetui šis cash out finansiškai buvo nenaudingas, todėl ir atmetinejo bandymus. Parašius laišką dėl to cash out'o, tai atrašė, jog man reikia patikrinti savo interneto ryšį, nes pas juos tipo viskas veikia! Ar kažkas buvo su tuo susidūręs?
Man šiandien tas pats nutiko. Rašė bandyti dar kartą ir taip kokius tris kartus iš eilės. Nebuvo jokių interneto trikdžių. Neleido nuimti pinigų gyvo įvykio metu. Be to, išvis buvo dingusi "cash out" ikonėlė gyvo įvykio metu kokioms 3 min.- 5 min. vidury varžybų. Po to atsirado. Aišku, tai buvo lažybų imonei palankus veiksmas. Pirmą kartą taip. Laibai keista, kad ir kitiems taip pat nutiko...
Pijus (17:35:26): Norime pranešti, kad Jūsų TonyBet paskyroje buvo sumažinti statymų limitai. Remiantis TonyBet reglamentu bendrovė turi teisę uždėti tam tikrus apribojimus klientų sąskaitose. Šis sprendimas yra neginčyjamas ir buvo priimtas tik dėl komercinių priežasčių. Apgaleistaujame, tačiau plačiau komentuoti negalime. Informuojame, kad galite atlikti statymus su Jūsų TonyBet paskyroje nustatytais statymų limitais. Deja, šie statymų limitai pakeisti nebus.

tereikejo kelis men po kelis simtus euru laimeti ir va, sarskinu kontora
Ziuriu nukentejau ir as pati, nuo siu apgaviku, graziai tariant. Zinokit TonyBet, kad to taip nepaliksiu, ir nei vienam zmogui nelinkiu lankytis sioj svetainej.. Praso daugybes dokumentu kopiju, elgiasi kaip mazi vaikai, ale netinka. Noriu to noriu ano. Stop, ne ant tos papuolet, turesit ismoket laimejima, nes visi dokumentai pateikti.
Tikri a*******i. Žaidžiau ruletę, tai kai tik dvigubini statymą pralošus iškart eror išmeta ir prarandi pinigus. Na 1-2 kartai gal. Po 5 karto jau tikrai patikėjau. Inešiau pinigus ir neleidžia likusiu nusiimti.
negali atsiimti net susiktu 60 sv. reikalauja nuotrauku su teisem, banko kortelem ir t.t. ir ne man vienam. manyciau jau turetu susidometi teisesauga.
Nesamoniu nesamone. Apgaudineja zmones ir tiek, neduoda nieko laimet. Jei pasiimi premija ja butinai turi pralosti 35 kartus. Jei duoda 20 nemokamu sukimu, juos issukes vistiek iseini su nuliais. Apsurdu apsurdas. a*******i!!!
Tokio meslo nesu dar mates zmones apgaudineja
negaunu jau pingu daugiau nei savite pirmas isnesimas beto:) kadangi pasikeiciau savo adresa o seno adreso patvirtinimo neturiu ir praso saugos kodo ir to nepamenu. nusiunviau paso. teisiu, korteliu kopijas adreso dabartinio patvirtinima ir nieko vis ta pati atraso jokio.. bendradarbiavimo normalaus baisu !!!! jokios normalios pagalbos !!! o kas keisciausia pas juos net nera kur adresa pakeisti tinklalapi. tel numeriu isvis nesujungia dar i el pasta atraso kartais ir tai kompiuteris.pasibaisejas!
Sukciu UABas. Daznai laimint iesko budu uzblokuoti accounta, ir neismoketi laimejimo. SAUGOKITES VAGIES GUOGOS IR JO a******u KOMPANIJOS!!!
Tikriausiai pati kvailiausia lažybų bendrovė, niekam nesiūlau čia registruotis ir užsiimti lažybomis, geriau naudotis užsienio tokio tipo tinklapiais, ten bent problemų nekyla norint atsiimti lažybų pinigus. Tarkim aš pakeičiau gyvenamą vietą ir jokių dokumentų iš ten neturiu, pateikiau naujos gyvenamos vietos deklaracijos pažymą, bet ji kažkodėl netiko ir kol nepateiksiu buvusios gyvenamos vietos dokumentų, tol negaliu atsiimti pinigų, nesuprantu kur logika, tarsi tai įtakoja mano veiklą tinklapį...
Tonybet live yra patys didziausi s*****i, susitvarkykit savo programas, kad rodytu tikrus koficientus ir tikra rezultata. Rode kad 0:2 rezultatas, kaip pastaciau didele pinigu suma visi koficientai pasikeiti ir rezultatas tapo 0:0.
neismoka laimejimo, ignoruoja

Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį 04-23 20:17
Lietuvos statybininkų asociacija nuo 2020 metų siūlo įteisinti privalomą statybininko kortelę – pasak jos, tai padėtų kovoti su šešėliu statybų sektoriuje. Aplinkos ministerijos atstovas sako, kad...
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų 04-23 18:10
Šiandien vykusiame Trišalės tarybos posėdyje nuspręsta pradėti derybas dėl vairuotojų atlyginimų.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Chevron 121,90 +1,70%
CBS 51,11 -2,44%