Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lošimų strateginė grupė, UAB

Betsafe

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Lošimų strateginė grupė, UAB

kazinobonusai.com 2020-01-31 09:06:49
Čia rasite geriausius užsienio kazino pasiulymus.
Panaudojus bonusus didesni šansai laimėti didelias sumas.
Kazino, sporto lažybos, pokeris, stalo žaidimai.
Va ce tai suprantu hebra ka sukant is 3euru issuki 3000euru ce tai ira cool, ce vienas buvo ikeles visa lentele 10-tuku suko is 100euru 1 sukimas ir laimejo 3000, tai kuri geriau apsimoka sukti,
Sveiki, tai va BETsafe kontora apgaudineja žmones, neprasidekite su jeis. turiu irodymu kaip apgavo mane. gavau premija 40e, ju sutarty raso kad reikes perzaisti 15x tai yra 600e, bet pasmanes paskyroj raso 1600e :) tai va parasius jiems jie man atrase kad ale jie pakeite salygas is oro :DD ale jie taip norejo ir padare man 40x kad turiu perzaisti, ir dar max statymas salygos rase 10e o man leidzia max 5e. zodziu KONTORA KONKRETI,
ŠLYKŠČIAUSIA TIKRIAUSIA IŠ VISŲ ESANČIŲ IR BUVUSIŲ TOKIO " ŽANRO " SVETAINIŲ. TIKRAI REKOMENDUOJU NEPRASIDĖTI.
Trūksta kazino žaidimų normalių, ypač šiuo metu kai visai nėra sporto. Supportas galėtų būti profesionalesnis, o tai daugiau informacijos randi statymai.com ar kokiam statymai.net puslapyje į tau iškilusius klausimus
afera 2020-07-05 15:58:20
a*******i APGAUDINEJA TOKIAS PROGRAMAS PADARE POKERYJE, KAD SU DVIEM TUZAIS PRALAIMI VISUS ZETONUS, TEN ISGALVOTAIS VARDAIS TIPO ZMONES ZAIDZIA, NORS TEN KOMPAS IR SAIBU NIEKS NEISLOSIA O JIEMS LIEKA, KONTORA a******u
a*******i jie neprognozuojami, as tai su jais jau uzrisau
Darius 2020-06-10 12:20:18
Nerekomenduoju, niekam, nei is sio nei is to eme ir uzblokavo drauges paskyra, o paskui dar ir draugo, nieko nepaaiskine, atsargiai su jais
Nelabai suprantu, kodel uzblokavo pinigu inesima su kortele, labai idomu, patys neleidzia, kad losejai, isinestu pinigu.. m
Žaidžiu sportbet.io, labai nebloga, ir pinigus iskart perveda ir ne apgaudinėjo ir bonusai geri
Pradžioje iš geros pusės stebinusi bendrovė, bet palaipsniui suprastėjusi, ypač po parsidavimo švedų Betsafe bendrovei. Nemažai atsiliepimų iš blogos pusės galima pasiskaityti statymai.com, ltbet.com ar kituose gerai žinomuose forumuose.
Reikia tikėtis, kad kitos Lietuvoje veikiančios bendrovės pasiūlys ką nors naujo jog konkurencija ir bendrovių tobulėjimas gerėtų.
APGAUDINEJA LABAI, KUR TIK DIDESNE SUMA LAIMI, RANDA BUDU, KAD TIK NEISMOKET, O POKERYJE GERIAU NEZAIST VISAI, NES TEN LAIMI BEVEIK VIENAS IR TAS PATS, TEN KOMPO PROGRAMA TOKIA, NEPRASIDEKIT, a*******i JIE
a*******i konkretus, ne kara apgave ir mane, nelosiu as pas juos 888poker kur kas geriau
Man parase kad laimejo pries mano dvi poras su strytu, nors pas dilery nebuvo stryto. Tai kaip jums tai. Dabar tipo aiskinasu kaip taip. Nusiunciau fotke jiems su situacija. Issisukineja kaip gali. Bet parasysiu ir losimu prieziuros tarnybai.
Nerekomenduoju bet safe losimu automatu kazino, ar zaidi po 20centu ar po 2 eurus statymus darai, vistiek laimejimai sukasi apie 50 euru suma, apgailetina, ar kad cia Lietuvoje ir jie neleidzia didesniu laimejimu. Nusivyliau ir uzblokavau kadangi i vienus vartus zaidziant. Turi isleisti apie 1000eur kad galetum bent per keleta menesiu islosti 600euru, cia katastrofa, nelyskit ir nepradekit, bent jau is kazino zaidimu, totalus minusas
Sukciu s*****i, buvo pastatyta krepsinis under graikijos pirmenybese, tai ne isivaizduokit pakeite vietoj under i overi ir sako, as blogai kazka padariau, nors statymu grupei visiems buvo liepta under deti ir pats padariau. Nukniauke virs 100 euru nepasitikekit A********S !!!!!
labai apgaudineja, jeigu laimi, tai daznai laimejimo neismoka, anuliuoja varzybas
kazinobonusai.com
2020-01-31 09:06:49 IP 2fa3lrad
Čia rasite geriausius užsienio kazino pasiulymus.
Panaudojus bonusus didesni šansai laimėti didelias sumas.
Kazino, sporto lažybos, pokeris, stalo žaidimai.
Darius 2020-01-11 20:51:46
Nerekomenduoju betsafe, tai a******u kontora, 888 poker kur kas geriau, jeigu kas nemokat nuimt blokavimo galiu atsiust nuoroda
Labas! Nusivylus ir as betsafe.. Del blokavimo susidurus su sia problema esu..
Daividas 2019-07-07 10:33:22
Ar galima šitaip daryti betsafui? Stačiau live už futbolą po dviejų kėlinių kai rezultatas buvo 0:0 pastačiau kad bus overis 1.5 Dave koficienta kaip įprastai1.8, statau dažnai todėl žinau. Bet man varžybos baigėsi 1:1, bet prilygino statymą vienetui. Parašydami jog suklydo davė per didelį koficienta. Kaip taip gali būti? Šitaip visada galima parašyti ir niekada neišmokėti...
Rasyk skunda i Lazybu prieziuros komisija, cia normalus kofas buvo, jokios klaidos...
Wrestling 2019-09-12 01:39:52
Cia ziaurus a*******i.Pastaciau Anglijos futbolas.Norvich vs lancaster.Statymas uz pries Norvich.Po rungtyniu paziuru jie pakeite komandos pavadinima.Vietoi Norvich pakeite i Tanzanija.Macas neivykes, nes ne toks komandos pavadinimas.Pavadinima pakete rungtyniu eigoja.
a******ų a*******i....karočė jei tik pradeda korta eit, tai iš karto limituoja statymo sumą pdrai, arba išvis pradeda blokuot statymus kndnai, ypač po to kai jau nepataikai, tai jau padidint sumos nebeduoda bl-nos.......
cia seniai aisku, kad s*****i a*******i, seniausiai perejau y 888 poker
Ši bendrovė yra konkreti melagių, a******ų ir sukčių bendrovė. Nesuprantu kur Lietuvoje žiuri lišimų priežiuros tarnyba. Niekur užsienyje nemačiau kad taip tyčiotus iš savo klientų. Nesvarbu kokios varžybos krepšinis, tenisas ar futbolas. Tik favoritai pralaimi iškart statymai dingsta. Tai tikra sukčių bendrovė.
Darius 2019-04-15 20:11:32
Sveiki, žmonės niekada nelįskite į šią bendrovę. Daro nesamones jeigu laimi užlimituoja. Su Vmi prideklaravo nesamonių. Konsultantai nadekvatūs išjungia galimybę bendrauti. Pažymos nesugeba atsiųsti mėnesį laiko. Vis nusimetinėja kad, ne tas skyrius. Jokiu būdu neturėti reikalų su šia bendrove.
Tai gerai, o ką gali pasiūlyt, gal top sportą, kurie ne ką mažiau limitavimais užsiiminėja, o olybete nei pusės mačų pasiūloj nerasta, kalbu apie live.........................
Vyrai, kurie dirbate Betsase !!!!!! Aliooooo !!!!! pabuskite. Puslapi per letai krauna, kur jusu serveris stovi ????? Gal Somalije kokiame ?
Dirba tik viena darbuotoja kuri nespėja dirbti, ir tuo metu kenčiu aš nes negaliu pastatyti sporto bare..
Atsiprašau už sutrukdima, dabar yra 00:53 man neleidžia pastatyti ant ruletes, nes aptarnaujantis personalas skundžiasi, kad yra viena ir man viską užblokavo, adresas Kalvarijų 3
tomas 2019-03-25 20:45:02
tikrai taip pritariu nekazka : (kokiu punktu zinot dar?kur galima butu normaliai naudotis? :)
Ko gero nuo to laiko, kai pasitraukė Orakulas, kuris buvo žymei pranašesnis pasiūlos pločiu už kitus, Lietuvoj tokių tikrai nėra, nebent bandyti dairytis užsieninėse bendrovėse.Dabar gi visi kaip susitarę prie bonkės paima iš mūsų įnašus, o pasiūlą kiša į vienus vartus, kad tik nepakabintum dėdamas po trajaką, o prašiktum dedant stolniką ant 1.8 kofo...
mina 2019-03-23 08:48:18
Va va, o kai pavyzdziui australai losia tai is kokiu 30 vykstančių mačų pasiūloj, kalbu apie live, įmeta kokis 5, ir tuos lieviausius, o pati pavyzdžiui įvarčių pasiūla ir kofai neduok dieve...pasiūlo tik vieną įvatį su 1.35 kofu ir kibkit žuvelės stolniką dėdami, taigi gaidynas...
tomas 2019-03-22 00:11:28
Sveiki, juokingiausia man vienas dalykas, naktinis statymas noriu daryti pries 24h nakties, yra du futbolo macai, iki rungtyniu liko 20min vienas macas uzrakintas kurio man reikia, parasau i pagalba sako pasidomesiu pasidomejo ale bus jis tik live nes tuoi prasides :D tai kodel ne abu uzrakinti o tas vienas?juk tas kitas irgi tokiu pat laiku prasides :D klounai man cia dirba pastoviai turiu rasyti nes puse komandu nesudetu, parasau kad sudetu tai klausia kokiu jum konkreciai reikia? :D o tokiu kurios los siandien butent pasaulio draugiskos rungtynes klubai, tai sumeta penkis macus o ju maziausia tuo metu 20 buna :D vapse neismano ten dirbantys ka dirba, nuvyle mane labai
Pz čia isipisinejimas yra jau kaip 5dienas laukiu kol atsius išmoka
Ir vis ne atsiunčia?
Nežinau ką jūs čia ponai šnekat, bet puslapis yra ganėtinai geras. Žaidžiu tik slotus, bet neturiu kuo skūstis. 1:08 ryto padariau cash out'a, atsikėles 11:42 pinigus jau turėjau banko sąskaitoje. Slotus suku visom sumom iki 10 eur, galimybės visiškai tokios pačios kaip sukant micro statymais. Negana to aptarnavimas tikrai geras. O prie viso šito noriu pridėt, kad dar ir bonusus nemokamai dalina - atsiunčia nemokamus sukimus arba 'raw cash'u' i gmaila ir be jokiu, pabrėžiu BE JOKIŲ peržaidimų. Čia visi kas skundžiasi arba turi mažai patirties su kazino, neskaito arba nesilaiko taisyklių arba pralošia ir 'kazino kaltas ne aš'. Čia vienas kur apie kažkoki kosmosa rašė, kad ES negina lošėjų teisių išvis nusišnekėjo, nes iškilus problemoms ir esant teisiam LPT tikrai padės.
Vienintelis minusas, kad trūksta Novomatic, Play&Go, BTG, Quickspin ir kitų tiekėjų slotų. Dabar daug kas mėgsta žaist ką streameriai lošia. Pritrauktumėt daugiau žaidėjų. Novomaticus išvis tik cbetas turi Lietuvoje jeigu neklystu ir tai tik šiais metais įsidėjo.
Taip pat kyla šiokių tokių techninių nesklandumų žaidžiant telefonu.
In conclusion ačiū Olybetui už smagius sukimus.
padiskutuokime statymai.com ar uzdarbis.lt loseju forumuose apie bendroves, o ne cia
Prasidėjo dar vienas mušimas į vienus vartus....Kažkodėl live lažybų pasiūloj futbolo mačuose visai nebesiūlo azijietiško suminio t. y. atėmė galimybę nors susigrąžint statytus grošius, karočė eina tegul nx tokia bendrovė...maža to kad aplamai už tą gaudomą įvartuką kofai, , neduok die, , tai dar ir aplamai variantus iškarpė, žodžiu net nebeverta prasidėt su jais..Finale išvada tokia, ką prapisau tai prapisau, bet daugiau čia lošt nebeverta..........
Apgavo. jau beveik savaite laukiu isnokos. 10 eu. 15 ct. norėjau pažaist pokerį, bandžiau įsi ežt pinigų, nejo ta vakara. ryte nuskaitė ir nusorendžiau nžaisti. padariau pinigų išgryninima ir pinigai dingo. 5 dienos kaip jų nėra. gerai, kad suma nedidelė.
s*****i, daugybe apgautu zmoniu. Kompanijos verslas yra pelnytis is neteisingu istatymu, kurie negina loseju. O jei losejas ne is ES ir neturi juridines galios, tai isvis lengva pasakyt, kad visi laimejiami anuliuojami del bet kokios absurdiskos priezasties.
Na nezinau.tikiuosi neprisisnekesiu.pabarbensiu i medi...man kolkas problemu nera...aisku ant kai kuriu lygu dedami mazi limitai.cia dazniausiai mazai zinomos lygos.as apie futbola.pamirsau tai paminet.su kitom problemu nera.na aisku nebent jus galite leisti sau statyti 1000eur ir daugiau tada si bendrove ne jum. Yra pinacle.com ten didziausi limitai.ir tai kartais maximumas tik 600buna ir maziau.su ismokejimas bedu kolkas nebuvo.viena savaite puikiausiai per 3 kartus issiemiau 800eur.limitai statymu nesumazinti.pinigai dazniausiai per para.sia savaite 2 pavedima darau.vakar puikiai keliausi ir gyvai ir ne.jokiu bedu.. tokiuosi viskas bus taip ir toliau;)
taip pat nukentejes
2018-09-25 22:55:27 IP 2jucaudr
Ir as nukentejau ne karta. Pries kelis metus panasi aituacija buvo. Maniau internetas ir panasiai viskas buvo. Pokerio turnyruose zaidi ir padarai ipirka papildoma.tai kazkas uzkimba zaidime.niekas neveikia.nors visos telefono funkcijos veikia. Tada laikas pasibaigia bet niekas nesikeicia. Gali i visas kategorijas uzeit ir ziuret kiek zaideju.kiek laimetoju ir visa info.bet zaidimas nevyksta.uzkibes. tada tik pist ir tau jau raso, kad tu uzemai 85 vieta.turedamas zaidybiniu pinigu tik ka padares pora papildomu imoku.vagyste vidur viso laiko. Parasai jiems skunda. Tai tik kompiuteris ir atraso tau. Dar mokescius kazkokius tau perveda i betsafe saskaita. Nifiha as ju nemaciau. Tik lupa pinigelius is taves. Ir matosi tie patys slapyvardziai prizininku sarasuose. Toks jausmas lyg pries kompiuteri zaistum zaidima be sansu laimeti. ŠARAŠKINAI.
Žodžiu taip, jau iš karto, tik pabandžiau čia prikišti nagus, iš karto supratau, kame čia replės...Įnešiau sąskaitėlėn suknistų 15 eu, aišku su fortūnos bei jiems netikėtumo faktoriaus pagalba dasikapanojau iki 500 aurių gyvose lažybose, t.y.viskas ėjo, kaip iš pypkės, bet tik tol, kol nepradėjo žūdyti su savo statomų sumų limitais, t.y.pradžije ir 100 ir 150 statomų eu jiems neatrodė, jog dedu per daug...na ir prasidėjo, pamatė, jog chana ir viskas, daėjom iki to, jog ir pvz.30 eu jau daugoka, pasipylė žiaurūs ribojimai...Šitoj vietoj supratau, jog nebegarbingai lošia, tad nukritęs iki 200 eu atsiėmiau ką dar paturėjau ir tepiau mieles iš čia, supratau, jog čia jeigu iš karto įlisi į beta bus chana, nebepakilsi, viskas paprasta ir aišku, tave stebi kaip pro padidinamą stikliuką, todėl nematau prasmės čia tęsti grajaus.Kas bando linkiu FORTŪNOS.
Kas supranta ir teko kada paciam zaisti tai tokiu sukimu verte yra 50 centu ir laimeti dengiant 1 linija praktiskai neimanoma
Bendrove nieko verta, niekam niekada nesiulyciau čia zaisti. Ir jokiu budu nepasimaukit ant ju siulomu akciju ir premiju- nes viskas ka jie raso yra apgaule! Teko dalyvauti akcijoje kurioje dvigubinamas jusu inasas ir ivykdzius tam tikras salygas suteikiama 50 kazino sukimu. Tai gi viska padariau ir visas salygas ivykdziau, bet sukimu negavau. Nuo 07-17 iki 08-28 vyko tiesiog susirasinejimas su supportu kur gaudavau atsakymus mazdaug palaukit arba issiaiskinsim ivyko klaida. Ar taip turi dirbti supportas? Praejo beveik pusantro menesio kol gavau nemokamus sukimus, ir ka jus galvojat? Gavau sukimus kuriu verte 1 linija ir statymas po 1 centa!
APGAVO... Futbolo čempionatui buvo pateikta akcija, kad naujiems vartotojams galima vieną kartą pastatyti už specialų pasiūlymą (Max 1 eur.). Matomai taip buvo bandoma pritraukti naujų paskyrų. Apgavystės prasidėjo iš karto. Draugas prisiregistruoja ir jam maksimaliai leidžiama statyti suma už spec. įvykį tik 0, 50 Eur - paskambinus į info pasako, kad tiesiog pritaikyti apribojimai, bet negali paaiškinti kodėl tai buvo pritaikyta ir nurodo kad niekas nežino kaip tie apribojimai taikomi. Prisiregistravau pats, viskas kaip ir tvarkoje leidžia statyti 1 Eur. Varžyboms buvo atspėtos, o prisijungus prie paskyros, rašo kad įvykis atšauktas ir buvo grąžintas 1 Eur. Informacija vėl nėra konkreti ir tiesiog lieki apgautas - nieko nebelieka, kaip tik registraciją naikinti ir nesinori daugiau turėti jokių reikalų su BETSAFE.
Ne nu as soke, jau ir taip su koficiantais sumazintais zmonem i pliusa sunku iseiti bet dar ir su (LIVE) grynas api.pi...s.. live zmones niekada nestatykit. nes tokia afera jau pastebia kas karta ir dega pinigeliai.. sekundes keliniu sokineja, pvz: lieka 2m43sek laikas mazeja normaliai, pist pakimba porai sekunziu pist jau 3min20sek. ir kaip nori taip sokineja... neimanoma suzinoti tikslaus laiko iki galo zaidimo. kai dar +tv duoda paziureti tai kitas, bet mazai kada duoda. zodziu besina mulkinimas toks. o kiek zmoniu tuo tiki ir stato savo strategija o galu gale bbb... laiko daug daugiau lieka negu parasyta betsafe.lt ir programelei ir per kompa.siulau geriau registruotis uzsienio buke!
Žaidžiau iš keturių eur sporto lažybas pabandymui. Kaip ir viskas buvo gerai, vien tik laimėjimai statant po 1 eur. Dasikasiau iki +10 eur. Tada vieno statymo rezultato jau n para nėra. Kito stambiausio statymo rezultatų laukiau visą parą, nors rungtinės buvo pasibaigusios seniausiai. Galiausiai paaiškėjo, kad prakišau visus eurus. Ar čia sąžininga šitaip elgtis?
Ar čia tokia gaidydiškai kiaura systema, ar dar kas per aferos?
Daugiau gyvenime nesijungsiu prie šitos systemos.
Jau geriau Sport888

Už milijoną eurų sutvarkyta Alytaus sinagoga
Už milijoną eurų sutvarkyta Alytaus sinagoga 11-24 16:28
Kultūros infrastruktūros centras (KIC) pranešė apie baigiamus Alytaus sinagogos restauravimo darbus: prieš daugiau nei šimtmetį statytuose Alytaus žydų maldos namuose bus įkurtas Alytaus muziejaus...
Buvęs "Raseinių vandenų" vadovas kaltinamas piktnaudžiavimu, turto pasisavinimu
Buvęs "Raseinių vandenų" vadovas kaltinamas piktnaudžiavimu, turto pasisavinimu 11-24 15:57
Teismui perduota baudžiamoji byla, kurioje kaltinimai piktnaudžiavimu, svetimo turto pasisavinimu ir iššvaistymu yra pareikšti buvusiam "Raseinių vandenų" vadovui Stanislovui Bartkui, antradienį...

Karantino metu Jūs:

Colgate-Palmolive 84,54 -0,73%