Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lošimų strateginė grupė, UAB

SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Lošimų strateginė grupė, UAB

Žertvų žertvos.
Pidarastų kontora, mielačnykai.
Merginos kurios norit ten darbintis nedarykit to. Baisiausia įmonė. Alga kapeikos. Liginat su tuo kiek darbo ir atsokomibiu. Tai pat ir minuso būna. Nes krūviai labai dideli. Patariu neikit čia dirbti. Vertinkit save. Už 600 jai išeis suringt neverta tiek arti.
cia jau seniai sakiau, kad aferiugu konora rekomenduoju dabar 7bet, ten daug normaliau
Nulis azarto, nulis laimėjimo, nuobodi monotonija, papildei 100€, pralošiai, papildei 200€, pralošiai ir taip tesis kol turėsi sąskaitoje. Eilinis Lietuviškas mėšlo gabalas, kuris vadinamas"lažybų bendrove"
Keistenybių ir visokių neaiškių detalių šitoje kontoroje yra. Reikėtų atidžiau juos stebėti.
Mindaugas 2021-03-21 10:53:15
Didesnės mėšlo krūvos neesu mates.
Pritariu.ir kaip lazybu prieziuros tarnyba leidzia tokiems toliau zmones apgaudineti, nes laimejimo koficientas turbut 2% nuo visos sumos
Mindaugas 2021-03-21 10:53:15
Andrius 2021-04-07 15:41:33
Visiskai jokio laimejimo didesnio nei 10 neimanoma islosti ir nesvarbu pokiek suki.geda
cia yra afferistu kompanija o ne lazybu bendrove
Didesnės mėšlo krūvos neesu mates.
Radau pasiulyma Zalgirio padidinto koeficiento pastaciau, taciau laimejimo negavau. Tik po to buvo paaiskinta statymai.com forume, kad pasiulymas galioja tik naujiems klientams. Galetumete ant reklamuojamu nuotrauku ir pamineti tai...
Buvau laimėjus ir dingo pinigai iš account, kaip niekur nieko.
Vienas geriausiu casino ir laimejimai dideli, ir del ismokejimu nesiskundziu
nebandyk laimes, jie manu uzsidaro, mane sena klienta pliko ant ledo su tradiciniais bla bla, uzsidare zodziu
Dabar trumpai ir aiškiai apie viską....Lošiau pas juos dar nuo Tony laikų, pas Tony lyg dar ir puse, , ašies, , viskas sukosi, na ir pasidarė gi betsafe, čia ir prasidėjo visa ch-nia, aišku iš pradžių stebi kas tu per fruktas viskas ramu, prakiši aišku vieną, kitą įnašą trečią bei ketvirtą, aišku viskas tvarkoj, juos gi ši žuvelė tenkina kur gi ne....Tik prieina reikalas prie didesnių statymo sumelių, o tuo labiau nuo 2.5 koef prasideda iškarto zomkelių kabinėjimas, kad tik tau pinigėliai nebegrįžtų, o geriausiu atveju vyksta limitavimai ir baigiasi mandražai.......Atsidūręs PINNACLE iškarto pamačiau skirtumus be jokių galvos skausmų, tokių nesąmonių ten niekas neišdarinėja, ir dar kofai geruliai, kas duoda atsigaut nutvėrus vieną kitą įvykį, į stiprią betą retai įlysi.
Neturintis priklausomybes
2021-01-29 17:40:45 IP 28mcs0nk
Cia tiem kurie verkia jog neimanoma laimet lietuviskuose kazino https://bit.ly/2KYNqT9
Grynai susukau greita ir pirma video kaip pavizdi nes atsibodo jusu pasakas skaityt. Turejas pilna dideliu ir dar didesniu laimejimu esu ir niekad nebuvo jokiu problemu su nei vienu lietuvisku kazino.
Sveiki, žmonės niekada nelįskite į šią bendrovę. Nes jie tikri melagiai ir a*******i. Tikru tikriausia legali a******u bendrove. Jai tik laimi keleta didesniu statymu tai iskart uzlimituoja.. Konsultantai neadekvatūs neneusimano dirbancio darbo, ypac Ugne, Alina, Aina, išjungia galimybę bendrauti arba atsilepia sako kuo galiu padeti ir toliau tyli, nes negali atsakyti i jiems uzduotus klausimus. Jokiu būdu neturėti reikalų su šia bendrove. Daug varzybu stebiu gyvai ir zinokite pastoviai jai favoritai pralaimi iskart statymai yra uzrakinami ir neleidziama atlikti statymo su didesniu kofu. Taigi kuo greiciau stengites is ten iseiti.
Neinvestuokite, mulkina visur. Laimejimai neismokami. As praradau 1600. O statymai prasidejo nuo 30 centu.
Mano laimejimas siet tiek virsija visos papildytos sumos. O jei esi neatidus, prapilsi viska akimerksniu. Skaityk visada taisykles. Parasyta aiskiai: laimejimai ismokami tik tuo atveju jei bendra statymu suma yra 100 kartu didesne bendros papildymo sumos. Jei gavai koki bonusa arba free spins, turesi ji atlosti x100 kartu. 10 euru, reiskia 1000 euru statymu turesi padaryt. O jei nesiseka, prapilsi viska labai greitai. Teleloto tas pats, kvailu daug kurie perka tuos biletukus ir daugelys nieko nelaimi arba susigrazina uz pirka bileta. Ten ityn sudetinga kazka laimeti. Norit masina, geriau nusipirkit. Galit sau ant kakto parasyt - aukso puodo nelaimesiu.
Hebra nemeskit saibu i bedugne pinigeliai, ar ju dalis niekuomet negrys tik ne is situ bendroviu lietuviskj imkit jzsienio ir tik uzsienio, , ,..ce pridedu pasiziureti kam idomu kokie laimejimai ira uzsienietiskose svetainese
v***s!!
gink Dieve, nepatariu investuoti nei cento į betsafe.
Situacija buvo tokia, kad pamačiau pasiūlymą gauti premiją.atidžiai perskaičiau taisyklės, kadangi žinau, kaip tokios įmonės veikia.. įnešiau 25€, deja premijos negavau, nes neįvedžiau premijos kodo.todėl persivedžiau pinigus atgal į savo sąskaitą ir padariau įnešimą dar kartą 25€ ir jau šįkart įrašiau premijos kodą.buvo suteikta 25€ premija.Tuomet ir prasidėjo, pasirodo atšaukė lyg iš niekur nieko mano pirmiausiai pervestų 25 € premiją.ir NELEIDO jos pervesti atgal į savo sąskaitą.APVOGĖ! Parašiau jiems kame reikalas.aiškina, kad neva turiu 20 kartų sužaisti.NEESMĖ, KAD JAU BUVO SUŽAISTA GEROOOKAI DAUGIAU NEI 20 KARTŲ IR TARP KITKO akivaizdžiai matoma, kad automatai nustatyti taip, kad net 60 kartų žaidžiant neduoda nei menkiausio laimėjimo.š*******o KONTORA TOTALI!! NUOŠIRDŽIAI NEREKOMENDUOJU ČIA ŽAISTI.
renata 2020-12-12 14:53:25
GAIDZIU KONTORA APGAUDINEJA, NEPRASIDEKIT
Taip renata ce mulkinami zmones ira 91rtp ce jokiais budais nera nes mokesciai ira apie 50%tai ka jie ce paisto apie kokius 91%, ce ein kalba, gal susirasom kurioj grupej tokiu budu galesim pasidalinti laimejimais?
Svajunas 2020-10-14 19:13:42
Va ce tai suprantu hebra ka sukant is 3euru issuki 3000euru ce tai ira cool, ce vienas buvo ikeles visa lentele 10-tuku suko is 100euru 1 sukimas ir laimejo 3000, tai kuri geriau apsimoka sukti,
GAIDZIU KONTORA APGAUDINEJA, NEPRASIDEKIT
I kazino pas juos kisk kiek nori 4 menuo be jokio normalaus laimejimo.. Net pazaist normaliai neduoda, jei tik biski pakeli iskart nusodina.. Nebezaisiu daugiau tikrai.. Sukciu s*****i
s*****i konkretūs, laimėjau statymą vertą 1500 eurų ir bandžiau išsigryninti pinigus. Sustabdė išmokėjimą ir anuliavo laimėjimą dėl sistemos "klaidos". Pasiskundžiau pasakė turi teisia betkada anuliuot jei jų manymu kažkas negerai pas juos įvyko. Visiškai nesiskaito su žaidėjais. Esu girdėjęs tik blogų atsiliepimų apie juos. Pralaimėti gali, jei laimi suspenduos ir užblokuos be jokios priežasties, o laimėjimų neatgausi. Tikiuosi bankrutuosit vagių v***s. Pastoviai tik ir ieškot kaip pinigus numelžt iš žmogaus, niekada neklystat į savo pusę. Visada speciaiai žmones gaudot, kaip tik apgaut.
kazinobonusai.com 2020-01-31 09:06:49
Čia rasite geriausius užsienio kazino pasiulymus.
Panaudojus bonusus didesni šansai laimėti didelias sumas.
Kazino, sporto lažybos, pokeris, stalo žaidimai.
Sveiki, tai va BETsafe kontora apgaudineja žmones, neprasidekite su jeis. turiu irodymu kaip apgavo mane. gavau premija 40e, ju sutarty raso kad reikes perzaisti 15x tai yra 600e, bet pasmanes paskyroj raso 1600e :) tai va parasius jiems jie man atrase kad ale jie pakeite salygas is oro :DD ale jie taip norejo ir padare man 40x kad turiu perzaisti, ir dar max statymas salygos rase 10e o man leidzia max 5e. zodziu KONTORA KONKRETI,
ŠLYKŠČIAUSIA TIKRIAUSIA IŠ VISŲ ESANČIŲ IR BUVUSIŲ TOKIO " ŽANRO " SVETAINIŲ. TIKRAI REKOMENDUOJU NEPRASIDĖTI.
Trūksta kazino žaidimų normalių, ypač šiuo metu kai visai nėra sporto. Supportas galėtų būti profesionalesnis, o tai daugiau informacijos randi statymai.com ar kokiam statymai.net puslapyje į tau iškilusius klausimus
afera 2020-07-05 15:58:20
a*******i APGAUDINEJA TOKIAS PROGRAMAS PADARE POKERYJE, KAD SU DVIEM TUZAIS PRALAIMI VISUS ZETONUS, TEN ISGALVOTAIS VARDAIS TIPO ZMONES ZAIDZIA, NORS TEN KOMPAS IR SAIBU NIEKS NEISLOSIA O JIEMS LIEKA, KONTORA a******u
a*******i jie neprognozuojami, as tai su jais jau uzrisau
Darius 2020-06-10 12:20:18
Nerekomenduoju, niekam, nei is sio nei is to eme ir uzblokavo drauges paskyra, o paskui dar ir draugo, nieko nepaaiskine, atsargiai su jais
Nelabai suprantu, kodel uzblokavo pinigu inesima su kortele, labai idomu, patys neleidzia, kad losejai, isinestu pinigu.. m
Žaidžiu sportbet.io, labai nebloga, ir pinigus iskart perveda ir ne apgaudinėjo ir bonusai geri
Pradžioje iš geros pusės stebinusi bendrovė, bet palaipsniui suprastėjusi, ypač po parsidavimo švedų Betsafe bendrovei. Nemažai atsiliepimų iš blogos pusės galima pasiskaityti statymai.com, ltbet.com ar kituose gerai žinomuose forumuose.
Reikia tikėtis, kad kitos Lietuvoje veikiančios bendrovės pasiūlys ką nors naujo jog konkurencija ir bendrovių tobulėjimas gerėtų.
APGAUDINEJA LABAI, KUR TIK DIDESNE SUMA LAIMI, RANDA BUDU, KAD TIK NEISMOKET, O POKERYJE GERIAU NEZAIST VISAI, NES TEN LAIMI BEVEIK VIENAS IR TAS PATS, TEN KOMPO PROGRAMA TOKIA, NEPRASIDEKIT, a*******i JIE
a*******i konkretus, ne kara apgave ir mane, nelosiu as pas juos 888poker kur kas geriau
Man parase kad laimejo pries mano dvi poras su strytu, nors pas dilery nebuvo stryto. Tai kaip jums tai. Dabar tipo aiskinasu kaip taip. Nusiunciau fotke jiems su situacija. Issisukineja kaip gali. Bet parasysiu ir losimu prieziuros tarnybai.
Nerekomenduoju bet safe losimu automatu kazino, ar zaidi po 20centu ar po 2 eurus statymus darai, vistiek laimejimai sukasi apie 50 euru suma, apgailetina, ar kad cia Lietuvoje ir jie neleidzia didesniu laimejimu. Nusivyliau ir uzblokavau kadangi i vienus vartus zaidziant. Turi isleisti apie 1000eur kad galetum bent per keleta menesiu islosti 600euru, cia katastrofa, nelyskit ir nepradekit, bent jau is kazino zaidimu, totalus minusas
Sukciu s*****i, buvo pastatyta krepsinis under graikijos pirmenybese, tai ne isivaizduokit pakeite vietoj under i overi ir sako, as blogai kazka padariau, nors statymu grupei visiems buvo liepta under deti ir pats padariau. Nukniauke virs 100 euru nepasitikekit A********S !!!!!
labai apgaudineja, jeigu laimi, tai daznai laimejimo neismoka, anuliuoja varzybas
kazinobonusai.com
2020-01-31 09:06:49 IP 2fa3lrad
Čia rasite geriausius užsienio kazino pasiulymus.
Panaudojus bonusus didesni šansai laimėti didelias sumas.
Kazino, sporto lažybos, pokeris, stalo žaidimai.
Darius 2020-01-11 20:51:46
Nerekomenduoju betsafe, tai a******u kontora, 888 poker kur kas geriau, jeigu kas nemokat nuimt blokavimo galiu atsiust nuoroda
Labas! Nusivylus ir as betsafe.. Del blokavimo susidurus su sia problema esu..
Daividas 2019-07-07 10:33:22
Ar galima šitaip daryti betsafui? Stačiau live už futbolą po dviejų kėlinių kai rezultatas buvo 0:0 pastačiau kad bus overis 1.5 Dave koficienta kaip įprastai1.8, statau dažnai todėl žinau. Bet man varžybos baigėsi 1:1, bet prilygino statymą vienetui. Parašydami jog suklydo davė per didelį koficienta. Kaip taip gali būti? Šitaip visada galima parašyti ir niekada neišmokėti...
Rasyk skunda i Lazybu prieziuros komisija, cia normalus kofas buvo, jokios klaidos...

Baltieji rūmai: JAV taikys diplomatinį boikotą Pekino žiemos olimpiadai
Baltieji rūmai: JAV taikys diplomatinį boikotą Pekino žiemos olimpiadai 12-06 21:05
Jungtinės Valstijos pirmadienį paskelbė taikysiančios diplomatinį boikotą vasarį vyksiančioms Pekino žiemos olimpinėms žaidynėms dėl žmogaus teisių pažeidimų Kinijoje.
J. Bidenas prieš pokalbį su V. Putinu pasitars su sąjungininkais Europoje
J. Bidenas prieš pokalbį su V. Putinu pasitars su sąjungininkais Europoje 12-06 20:47
JAV prezidentas Joe Bidenas prieš antradienį įvyksiantį pokalbį su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu pasikonsultuos su sąjungininkais Europoje, o po derybų informuos apie rezultatus Ukrainos...
Biokuro rinkoje – jo kilmės atsekamumo įrankis
Biokuro rinkoje – jo kilmės atsekamumo įrankis 12-06 20:25
Biokuro rinkoje pradėjo veikti jo kilmės ir žaliavos atsekamumo įrankis (angl. Baltpool Tracebility Tool), kuriuo naudodamiesi pirkėjai ir pardavėjai galės paprastai apskaičiuoti preliminarias...

Ar pritariate darbo rinkos atvėrimui migrantams?

PepsiCo 164,71 +2,55%
FedEx 240,84 +2,35%