Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Tomservis

Atsiliepimai apie Tomservis, UAB

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Tomservis, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Audi Master!!! Rekomenduoju.
Atsakyti
Puikus servisas rekomenduoju
Atsakyti
Remontuoju automobilius TomServis jau ne vienus metus. Esu visiškai patenkintas atliekamų darbų kokybe.Ne pats pigiausias servisas manau, tačiau išvžiavęsiš serviso esu visiškai ramus, kad visi darbai buvo atlikti maksimaliai tvarkingai su kokybiškomis detalėmis. Serviso vadovas visada mielai pakonsultuoja ka reikia tvarkyti automibiliui, neprisigalvodamas papildomų darbų. Rekomenduoju tvarkytis automobilius šitame servise, ypatingai jeigu turite VAG grupės automobilį - vadovas yra šito ženklo gerbėjas, tikrai ras ir sutvarkys visas problemas :)
Atsakyti
Remontuoju šiame servise abu savo šeimos automobilius. Esu patenkintas atliktų darbų kokybe, bei serviso darbuotojų rupestingumu, paaiškinant - papasakojant, kokie darbai atlikti, į ką dar reikėtų atkreipti dėmesį ateityje atliekant automobilių techninius aptarnavimus.
Taip pat esu turėjęs nemalonios patirties perkant naudotą automobilį. Prieš perkant Škoda markės automobilį, jis buvo nuvežtas į šios markės atstovybę Vilniuje, kurie nediagnozavo jokių automobilio trūkumų ir nepastebėjokių jokių paslėptų defektų.
Tačiau pastebėjęs minimalius alyvos prasisunkimus iš variklio ir didelę variklio vibraciją, užvedant jį rytais, nutariau pasikonsultuoti su Tomservis vadovu. Atlikus nuodugnią apžiūrą Tomservis servise, buvo nustatyta, kad automobilio variklis prieš pardavimą buvo bandytas tvarkyti. Nuėmus variklio vožtuvų dangtelį, buvo užfiksuotas stiprus paskirstymo velenėlių susidėvėjimas (pažeidimas dėl variklio tepimo problemų). Su Tomservis vadovo pagalba, šis automobilis buvo grąžintas Škodos pardavėjui. Esu labai dėkingas Tomservis kolektyvui, dėl pagalbos tokioje situacijoje. Nuoširdžiai rekomenduoju apsilankyti šiame servise, iškilus problemoms su automobiliu.
Atsakyti
Nemaloni patirtis su šiuo automobilių servisu. Pries maždaug 4 mėnesius atvežiau pataisyti automobilį, nes neveikė valytuvai. Sumokėjau 80Eur už 4 rėles, kurios pasak Tomservis buvo pakeistos. Dabar neveikia priekinis valytuvas, pasikonsultavus su patikimu elektriku jis informavo, kad nepanašu, jog rėlės būtų keistos, nes visos orginalios "Mini" rėlės (kurių orginalių vertė tikrai ne 80Eur + darbas"). Gaila, kad tenka susidurti su tokiomis apgavystėmis. Su tokiu aptarnavimu neužsiauginate klientų lojalumo. Nerekomenduoju.