Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Tomservis

Atsiliepimai apie Tomservis, UAB

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Tomservis, UAB

Audi Master!!! Rekomenduoju.
Puikus servisas rekomenduoju
Remontuoju automobilius TomServis jau ne vienus metus. Esu visiškai patenkintas atliekamų darbų kokybe.Ne pats pigiausias servisas manau, tačiau išvžiavęsiš serviso esu visiškai ramus, kad visi darbai buvo atlikti maksimaliai tvarkingai su kokybiškomis detalėmis. Serviso vadovas visada mielai pakonsultuoja ka reikia tvarkyti automibiliui, neprisigalvodamas papildomų darbų. Rekomenduoju tvarkytis automobilius šitame servise, ypatingai jeigu turite VAG grupės automobilį - vadovas yra šito ženklo gerbėjas, tikrai ras ir sutvarkys visas problemas :)
Remontuoju šiame servise abu savo šeimos automobilius. Esu patenkintas atliktų darbų kokybe, bei serviso darbuotojų rupestingumu, paaiškinant - papasakojant, kokie darbai atlikti, į ką dar reikėtų atkreipti dėmesį ateityje atliekant automobilių techninius aptarnavimus.
Taip pat esu turėjęs nemalonios patirties perkant naudotą automobilį. Prieš perkant Škoda markės automobilį, jis buvo nuvežtas į šios markės atstovybę Vilniuje, kurie nediagnozavo jokių automobilio trūkumų ir nepastebėjokių jokių paslėptų defektų.
Tačiau pastebėjęs minimalius alyvos prasisunkimus iš variklio ir didelę variklio vibraciją, užvedant jį rytais, nutariau pasikonsultuoti su Tomservis vadovu. Atlikus nuodugnią apžiūrą Tomservis servise, buvo nustatyta, kad automobilio variklis prieš pardavimą buvo bandytas tvarkyti. Nuėmus variklio vožtuvų dangtelį, buvo užfiksuotas stiprus paskirstymo velenėlių susidėvėjimas (pažeidimas dėl variklio tepimo problemų). Su Tomservis vadovo pagalba, šis automobilis buvo grąžintas Škodos pardavėjui. Esu labai dėkingas Tomservis kolektyvui, dėl pagalbos tokioje situacijoje. Nuoširdžiai rekomenduoju apsilankyti šiame servise, iškilus problemoms su automobiliu.
Nemaloni patirtis su šiuo automobilių servisu. Pries maždaug 4 mėnesius atvežiau pataisyti automobilį, nes neveikė valytuvai. Sumokėjau 80Eur už 4 rėles, kurios pasak Tomservis buvo pakeistos. Dabar neveikia priekinis valytuvas, pasikonsultavus su patikimu elektriku jis informavo, kad nepanašu, jog rėlės būtų keistos, nes visos orginalios "Mini" rėlės (kurių orginalių vertė tikrai ne 80Eur + darbas"). Gaila, kad tenka susidurti su tokiomis apgavystėmis. Su tokiu aptarnavimu neužsiauginate klientų lojalumo. Nerekomenduoju.