Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Tomas Gold

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Tomas Gold

Atsiliepimai apie UAB "Tomas Gold"

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Tomas Gold"

Druskininkuose dirba labai maloni pardavėja Ineta. Super. Visada su šypsena. Užsukom pažiūrėti žiedų likus keliom minutėms iki darbo pabaigos. Ji visą laiką maloniai ir kantriai su mumis bendravo. Branginkite tokius darbuotojus
Draugas suzadetuviu zieda pirko tai labai patenkinta kokybe nesioju jau kiek metu kasdien.super ziedelis. Dabar pirkom vestuvinius ziedus.labai patenkinti.matavomes ilgiausiai o pardaveja be galo kantri maloni.super. utenoje cia pirkome.tikrai patenkinti
Utenoje Senukuose užėjome į tomasgold parduotuvę, pardavėja nepasisveikino. Žiūrinėjome auskarus, poto pasisiūlė padėti, mes atsisakėme. Draugė norėjo padaryti nuotrauką vienų auskarų ir pardavėja iškart pradėjo rėkti ant visos parduotuvės, kad negalima fotografuoti ir grasino, kad iškvies apsaugą, pasijautėme kaip v***s, todėl palikome parduotuvę, nes nebuvome garantuoti, kad fotografuoti galima. Būtumėm pirkę prekę kurios vertė apie 100 eur, bet likome nieko nepešę. Dabar susižinojome, kad savo tikslais galime fiksuoti kainas ar prekių išvaizdą kokiais tik norime būdais, užsirašyti, filmuoti, fotografuoti. Veiksmas vyko 2018-12-19 apie 16:10.
Aš patenkinta, kiek metu perku viskas puiku, pardavėjos ir konsultantės labai malonios, draugiškos visą laiką patars ir padės! Patys geriausi atsiliepimai! :)
Nerekomenduojamas ir mes!! Vyras nupirko zieda su briliantais, vienas didelis, kiti mazesni. Per 1, 5m. iskrito 2 akmenys, atsisako taisyti ir negrazina pinigu. Teks tvarkytis per vartotoju teises...
Siandien vakare atvykome i Mindaugo maxima, Vilniuje, vien tik tam, kad paziureti ir uzsisakyti vestuvinius ziedus. Visos parduotuves virsuje dirbo, isskyrus Tomas Gold... Is pradziu pamaneme, jog pardaveja tualete, palaukeme, pasivaiksciojome. Galop, apsipirkome maximoje, apacioje, praejo nei daug, nei mazai - VALANDA. Dar karta sugrįzome ir skambinome telefonu. Niekas neatsiliepe, laukeme toliau, tai jau buvo principo reikalas. Nes kasa ijungta, sviesa dega. Po ilgo laukimo ateina pardaveja, su maiseliu, apsipirkusi maximoje. Tiek maisto, tiek alkoholio. Mateme ja ir maximoje.Ar ne po darbo tokius, , svarbius reikalus, , reiktu tvarkyti?????Cia ne klientu praradimas????? Na saunu, pagalvojau. Atsidare, iskart uzejome. NEI LABAS VAKARAS, nieko, priejo prie telefono, kur buvo musu praleisti skambuciai. As jai pasakiau, kad telefone musu skambuciai, kol ji maximoje apsipirkinejo. Nieko neatsake, priejo pradejo siulyt savo, , skoni, , nepatenkinta, nes juk sutrugdene. Isejome. Taigi, ar darbo metu galimi tokie dalykai? Ar galima uzsidaryti darbo metu ir eiti ten kur noriu? Taip prarandami klientai, ne vien mes, ten aplink buvo ir kitu norinciu patekti. Zodziu nemanau, kad toki darba gali dirbti zmogus, kuris yra NEATSAKINGAS, NEMANDAGUS ir kuriam ko gera sis darbas nei kiek nerupi. Manau atrastumete tikrai daug saunesniu darbuotoju, nei si moteris.
Esu nusivylusi šios parduotuvės gaminių kokybe ir požiūriu į klientą. Gavau dovanų šioje parduotuvėje pirktą apyrankę su topazais ir kokiais 250vnt cirkonių. Apyrankė vien iš akmenukų, brangi, apie 200eur. Užsidėjus 2 kartus pradėjo byrėti akmenys - iškrito 1 topazas ir 20 cirkonių. Kadangi tai buvo dovana, čekio neturėjau ir nebebuvo galimybės jo gauti. Nors normaliu atveju jį galima „ištraukti“ iš kasos pagal pirkimo datą. Nuėjus į parduotuvę kalbėtis apie gaminio kokybę, niekas nesileido net į kalbas. Ne mūsų čia problemos, neškit pas juvelyrą ir pan. Pardavėjos siuntinėjo nuo vienos prie kitos, įmonės savininkas irgi neparodė susidomėjimo šia problema. Nunešus apyrankę pas juvelyrą buvo konstatuota, kad visi akmenys iškris, nes blogai įstatyti - per trumpos tvirtinimo kojelės. Kadangi čekio neturėjau, net vartotojų teisių apsaugos tarnyba negalėjo man padėti. Nesupranti tik kaip patiems savininkams nerūpi jų pačių prestižas ir tai, kokius jie gaminius perka iš gamintojų? Gaminių kokybės ir požiūris į klientą apgailėtinas. Teko susitvarkyti apyrankę už savo pinigus, ir kaip juvelyras sakė - akmenukai toliau byra... Pagaminta Italijoje...
Nerekomenduoju iš jų pirkti papuošalus. Jokios pagarbos klientui.
Vyras padovanojo auskarus, kurie buvo brokuoti. Vienas auskaras geras, kitas brokuotas. Užsegimas stipriai brokuotas. Bandžiau dėtis, pradžioj galvoju, kad tik neįsipjaučiau, nes ta dalis kuri dedasi į ausį - dantyta ir suplota. Įsidėjau, bet užsegti nėra šansų. Palyginus su kitu auskaru matėsi aiškus brokas. Nuvykus į parduotuvę ieškoti kompromiso, pardavėja nepripražino, kad tai yra brokas, palankstė tą dalį kur segasi ir neva jau viskas gerai. Su tokiu patvarkymu per pirmas 15 min auskaras būtų pamestas. Ir iš karto pasakė, kad pinigai negrąžinami. Toks tiesmukiškas bendravimas labai sugadino nuotaiką. O kur bent pabandymas apgailestauti dėl tokios situacijos, bandymas pasiūlyti pasikeisti ir pan. Tik vis pabrėžia, kad ne ji vyrui pardavė auskarus (neva kita pardavėja), tarsi kas nuo to keistųsi.
Paskambino vadovui, kuris pasakė, kad galima nebent keisti, pinigai negrąžinami. Bet juk BROKAS, bandom priminti... O jei man niekas kitas nepatinks...Galiausiai, nusprędžiau pasikeisti į kitus auskarus, išsirinkau, bandau matuotis, mechanizmas iškleręs, beveik neužsisega. Žiūriu kitus, vėl užsegimo mechanizmas sugadintas, užsegti eitų, bet toks jau lūžtantis... Sakyčiau iš apžiūrėtų 50 proc išklerę užsegimai. Išsirinkau kitus auskarus, nelikau patenkinta grožiu, bet juk buvo dovana ir nesinorėjo dar labiau liūdinti vyro einant per tam skirtas institucijas, kad atgauti pinigus. Ir taip nuotaika gerokai sugadinta. Gerai, kad nors ne gimtadienio dieną dovanojo, o dieną ankščiau.
Likome sugadinta nuotaika keliom dienom, nebuvo iš ko rinktis, tai likau su šiaip sau auskarais. Ir su mintimis, kad gal visgi reikėjo taip nepalikti ir atgauti pinigus, kad tokie vadovai šiek tiek pradėtų galvoti ką pardavinėja ir gerbtų klientus.

Klaipėdos juvelyras
Vestuviniai žiedai

Adresas: Minijos g. 141A-2, LT-93204 Klaipėda.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; gamyba; juvelyriniai dirbiniai ir bižuterija; lombardai; meno salonai ir galerijos, dirbiniai.
Juvelyrika, juvelyriniai gaminiai, vestuviniai žiedai, sužadėtuvių žiedai, auskarai, apyrankės, grandinėlės, pakabukai – projektavimas, gamyba, prekyba, remontas. Juvelyras Klaipėdoje teikia juvelyrinių dirbinių projektavimas ir gamyba naujausia 3D technologija. Konsultuojame dėl juvelyrikos gaminių pasirinkimo...
Sidabrinė kamėja
KAMĖJA

Adresas: M. K. Čiurlionio g. 63B, LT-66164 Druskininkai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; gamyba; juvelyriniai dirbiniai ir bižuterija; lombardai; mažmeninė prekyba; meno salonai ir galerijos, dirbiniai.
UAB “Sidabrinė kamėja”, įsteigta 2003 metų vasarą, šiuo metu yra stambiausia sidabro papuošalų gamintoja Lietuvoje. “Sidabrinė kamėja“ nuolat dalyvauja įvairiose juvelyrinių dirbinių parodose. Žinios ir ilgametė patirtis leidžia juvelyrams prisitaikyti prie kiekvieno pirkėjo skonio ar amžiaus. Juvelyrinių dirbinių...
GraniRa
Caggiati

Adresas: Žirnių g. 26B, Liepynės kapinės, LT-02120 Vilnius.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; juvelyriniai dirbiniai ir bižuterija; metalas, apdirbimas, gaminiai; paminklai, antkapiai.
UAB GraniRa yra italų bronzos gaminių Caggiati atstovas Lietuvoje. Atliekame didmeninę prekyba Caggiati bronzos gaminiais. Siūlomi bronzos gaminiai: bronzines raides, bronziniai skaičiai, bronziniai kryziai, bronziniai kryzeliai, kryziai is bronzos, kryzeliai is bronzos, kryziai su kancia, kryziai su gelemis...

0,9 mln. Eur užsakymą remontuoti gatvę Vilniuje gavo "Eurovia Lietuva"
0,9 mln. Eur užsakymą remontuoti gatvę Vilniuje gavo "Eurovia Lietuva" 05-22 09:42
Kelių tiesimo UAB "Eurovia Lietuva" už 920.000 Eur rekonstruos apie 500 m Vilniaus Ąžuolyno gatvės atkarpą.
PST verslo centre Vilniuje – "Amber Food" greitų pietų restoranas
PST verslo centre Vilniuje – "Amber Food" greitų pietų restoranas 05-22 09:33
Vilniaus Šeškinėje statomame verslo centre "U219" viena didžiausių maitinimo sektoriaus dalyvių "Amber Food" išsinuomojo 370 kv. m. ploto patalpas.
R. Meilutytė traukiasi iš profesionalaus sporto
R. Meilutytė traukiasi iš profesionalaus sporto 05-22 09:18
Lietuvos plaukikė, Londono olimpinė čempionė Rūta Meilutytė baigia sportinę karjerą, pranešė Lietuvos plaukimo federacija.

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Coca-Cola 48,60 -0,51%
PepsiCo 129,05 -0,72%