Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Tofera, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Tofera

Atsiliepimai apie Tofera, UAB

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Tofera, UAB

Ilgai ieškojau kalėdinių dovanų šeimai, giminėms bei paramai kitoms įstaigoms ir vieną dieną suradau paciupk.lt internetinę parduotuvę. Anksčiau niekad šios parduotuvės nežinojau. Joje radau visas kalėdines dovanas (ir dar daugiau)! Be to, paskambinęs pasakiau, kokias prekes noriu įsigyti, pasidomėjau apie kokybę, labai maloniai konsultantas aptarnavo telefonu, o kadangi pirkau už didesnę sumą - pritaikė nemokamą pristatymą bei pridėjo dovanėlių! Esu labai patenkintas šia, naujai atrasta, internetine parduotuve, kadangi užsakymą atlikau apie 15 val, o visas užsakytas prekes gavau jau kitą darbo dieną apie 11 val! Šioje parduotuvėje galima nusipirkti viską! Kasdien atrandu naujų prekių šioje internetinėje parduotuvėje, kurias ir toliau užsakinėju ir esu patenkintas joje dirbančiais darbuotojais. Be to, už visas užsakytas prekes sumokėjau pigiau, nei ruošiausi išleisti! Rekomenduoju šią parduotuvę visiems, kurie ieško kokybiško,
greito aptarnavimo bei plataus skirtingų prekių pasiūlymų.
Gavau uzsakyta preke....netenkina manes jos kokybe, noriu preke grazinti, bet deja neatsiranda zmogus kuris sureaguoti i mano skambucius. gal pabandyti jums mielieji i vieta pristatyti? nes panasu, ka dvis vien nesiteiksite atsiliepti?
Uzsakiau sventine girlenda-Varvekliai- uzs. serija COD Nr.39861 2016.11.21 d. (6m.) ilgio, butent tiek man reikejo, -- ne, , , pajeme ir atsiunte man (3m) ilgio, kur man ja dabar deti, gal pasakysit? Kaskoks marazmas, reikia daryti isvadas su sia kontora, pinigai i bala.
Administracija 2016-11-25 15:46:01
Kaip galime kreiptis į trečią šalį - kurjerį ir iš jo kažko reikalauti, tai ko nematome ir nežinome... :)
Baikite šaipytis.Matau jums labai linksma.Man nė trupučio.Nebeterškite tirai puikių el. parduotuvių įvaizdžio, o jų tikrai yra labai gerų, ko negaliu pasakyti apie jus.Viso gero.
Aukse 2016-11-25 16:01:20
Kaip ir rasiau tai buvo truputi daugiau nei pries metus.Tad uzsakymo numerio nurodyti negaliu.Cia buvo tik pastebejimas jog nevisada idedat visas uzsakytas prekias ir neprisiimat atsakomybes.Geros dienos.
Užsakymus siunčiame visada pilnus, nebent prieš tai yra suderinta su pirkėju kitaip. Iškilus nesklandumams ar problemoms, visada išsprendžiame, niekada nepaliekame pradėto darbo neužbaigto.
Administracija 2016-11-25 15:50:33
Patikrinome visus parduotus svarmenis, bei visas pirkėjas, vardu Auksė, tačiau tokio užsakymo nėra. Gal galite nurodyti užsakymo numerį? Plačiau pakomentuoti negalime.
Aukse 2016-11-25 15:29:24
Pries truputi daugiau nei metus as uzsakynejau du ganteliuis broliui dovanu.Kurjeris atveze viena deze kurioje buvo tik vienas gantelis...taip, kad sita moters situacija reali ir jus nevisada idedate visas uzsakytas prekes.Kadangi vienas gantelis man buvo nereikalingas ir laukti nebuvo laiko, per ta pati kurjeri buvo grazinta.Vietoj to, kad taisytumet savo klaidas jus kaltinat pirkejus...apgailetina...
Asta 2016-11-25 14:33:05
Banalus atsakymas ginantis savo įmonės poziciją.Pirkėjai jums nesvarbūs.As jums paskambinau iškarto atidariusi dėžę, manau jūs galėjote paskambinti kurjeriui.Gal tas pakabutis mėtėsi jo mašinoje.As parašiau tiesą, kuri jums nepatinka.
Aukse 2016-11-25 15:33:37
Nebuvo reikalo bandyti.Jei pirstais suspaudus lieka 0, 1-0, 2 mm.tai pastacius skalbimo masina po keliu skalbimu kilimelis plystu...Tai yra mano nuomone ir as niekam nesiulau pirkti is jusu.Yra tikrai geru internetiniu patduotuviu kurios parduoda kokybiskas prekes su pilnu aprasymu.Deja jusu i sia kategorija neieina...
Dėl kokybiško darbo bei didelių pastangų turime ilgametę darbo patirtį, ir pirkėjų grįžtamumą, tačiau būdinga yra rašyti tik neigiamus atsiliepimus, o apie dėkingumą ar pagyrimą dažnai pamirštama.
Administracija 2016-11-25 15:18:19
Na jūs tos prekės net neišbandėte, todėl vargu ar Jūsų pasakymas yra objektyvus.
Administracija 2016-11-25 14:22:18
suprantame Jūsų nepasitenkinimą, konsultantas telefonu su Jumis bendravo tikrai maloniai ir stengdamasis išspręsti iškilusią problemą. Iš mūsų sandėlio pakuotė išvyko kokybiškai supakuota, paskutinį kartą, taip pat kokybišką pakuotę, matome pas vežėjus-kurjerius sandėlyje. Tokios situacijos nėra kasdienės, todėl norint objektyviai išanalizuoti problemą ir paprašė Jūsų, atsiųsti fotografiją, kurioje matytųsi pažeista pakuotė, tačiau ar tikrai sunkiau atsiųsti nuotrauką nei parašyti neigiamą atsiliepimą?
Aukse 2016-11-25 15:15:03
Cia rasiau apie nekokibiska preke, o ne apie tai, kad turejau sumoketi kurjerio paslaugas uz grazinta preke.Tad lankytojus ir interesantus klaidinat ir apgaudinejat jus o ne as.Pridetose nuotraukose matosi jog toks kilimelis neatliks savo paskirties kokybiskai.
Administracija 2016-11-25 14:29:25
kiekvienoje problemoje galima išgirsti dviejų pusių nuomonę. Jūs šios prekės net neišbandėte, o subjektyviai teigiate, jog ji nekokybiška, taip pat kad mes meluojame ar kažko nepasakome, tačiau visada yra galimybė pasiteirauti, visada pateikiame atsakymus, o Jūsų nepasitenkinimas, kuris reiškiamas šiuo pranešimu, yra visai dėl kitos priežasties, tiesiog, jog nesilaikėte Pirkėjams priklausomų įsipareigojimų ir teko už tai atlyginti patirtas išlaidas, todėl norėtume paprašyti, kad neklaidintumėte lankytojų, pirkėjų ar kitų interesantų.
Aukse 2016-10-26 21:59:36
PACIUPK.LT apgaudineja pirkejus siulydami nekokybiskas prekes.Kilimelis po skalbimo masina pagamintas is neaiskios medziagos kuri neatlaikytu skalbimo masinos svorio.Nors skelbia neva aukstos kokybes.Raso jog kilimelio storis yra 0.6mm.bet suspaudus pirstais lieka maximum 0.1-0.2 mm.Labai prasta kokybe!Darbuotojas aiskino jog po kiekviena preke yra klausimas ar uztenka info apie preke ir kadangi as neklausiau vadinasi man uzteko tiek kiek aprasyta.Man net i galva neatejo jog anti vibracinis kilimelis po skalbimo masina gali buti ne guminis...Geriau nusipirkti truputeli brangiau bet kokybiska, nei pirkti pigiai tokioj parduotuvej kaip PACIUPK.LT.Bukit atsargus pirkdami is sios internetines parduotuves!
Asta 2016-11-25 11:31:55
Nusivyliau Pačiupk.lt.Labai sugadino nuotaiką darbuotojų aplaidumas.Užsisakiau tris raktų pakabukus, kurių man reikėjo, trijų visai vienodų dovanėlių sukomplektavimui.Gavau 2 vienetus.Tikėtina, kad pakuotojai įdėjo juos tris, bet jie įmesti tiesiog į didelę dėžę su kitomis užsakytomis prekėmis.Dėžės dugnas nesandariai užklijuotas.Tas pakabukas galėjo ir iškristi.
Pranešiau apie šį įvykį.Patikino, kad jie teisūs.Pasiūlė nufotografuoti dėžę, kad jų darbuotojai atsakingiau dirbtų.O kaip mano dvanėlės.Nėra trijų pakabukų man ir tie du nereikalingi.Šia savaitę iš Pačiupk.lt apsipirkau daugiau nei už 100e, nejaugi
as meluočiau.Nepirksiu daugiau nieko šitoj parduotuvej ir jums nepatariu.
as meluočiau.Nepirksiu daugiau nieko šitoj parduotuvej ir jums nepatariu.
Registratorius 2016-08-12 14:48:21
Nesistenkite apsiginti neteisingais rasinejimais viesoje erdveje. Taciau dirbkite kokybiskai ir nepriveskite zmoniu prie isterijos savo kvailais paaiskinimais. Is to kaip techniskai esate ismoke standartines frazes labai aisku kad labai daznai tenka jas naudoti. Zmones saugokites sios imones, tai internetines prekybos patikimumo ir populiarumo gadintojai. O apie susidariusia situacija galesite paaiskinti vartotoju teisiu tarnybai. Be to jei ismanote LR istatymus, turetumete zinoti ir tai jog tam kad garso irasa galetumete naudoti kaip irodyma, turite ispeti apie daroma garso irasa ir kontrahentas turi isreiksti sutikima iraso darymui, ar nutraukti pokalbi. Nors ir neturiu ka slepti is ivykusiu pokalbiu, juo labiau necenzurinius zodzius, issakytus imones darbuotojui, nes jie buvo issakyti pasekoje jusu veiksmu, taciau ispeju, jog uz neteiseta iraso naudojima privalesite atsakyt teisetai ;) geros dienos ir tikiuosi kad jums pavyks ivilioti i pinkles kuo maziau potencialiu auku.
Telefonu bendraujantis konsultantas Jus informavo, kad pokalbiai yra įrašomi, taip pat perspėjo, jog bendravimą nutrauks jeigu tęsite įžeidinėjimus. Jums susidariusios problemos sprendimo būdą pateikėme iškarto, t.y. gavus prekę, kad tokios prekės pakeitimui neturėsime ir siūlėme pinigų grąžinimą, tačiau Jūs kategoriškai atsisakėte. Be to darbuotojas neprivalo klausyti Jūsų įžeidinėjimų. Jeigu Jūs bendrausite su Valstybine vartotojų teisių tarnyba, tai bendraukite lygiai taip pat, kaip ir su mumis :) Mes dirbame ne vienerius metus ir turime ilgametę darbo patirtį, to pasekoje - pirkėjų grįžtamumą, o tai ir yra kokybiško darbo bei didelių pastangų rezultatas, tačiau būdinga yra tik neigiamais atsiliepimais žarstytis ir įžeidinėti, o apie dėkingumą ar pagyrimą dažnai pamirštama.
Administracija 2016-08-12 14:25:37
Įmonės darbuotojas Jums paaiškino aiškiai, suprantamai ir mandagiai, pasiūlė grąžinti pinigus, tačiau klausytis telefonu Jūsų necenzūrinių šnekėsių neprivalo. Galbūt prekė pasitaikė nekokybiška, tačiau mes tokią problemą sprendėme geranoriškai ir paaiškinome, jog išsiaiškinsime kas nutiko prekei, bei problemą išspręsime. Taip, mes neturime tokios prekės - kokios Jūs norite, todėl patikrinus prekę Jums pateikėme pasiūlymą, jog sugrąžinsime pinigėlius, kuriuos sumokėjote. Tačiau Jūs viską interpretuojate savaip bei neetiškai. Apie Jūsų "kultūringą" bendravimą greitu metu paskelbsime čia, viešoje erdvėje, tam kad nekiltų kitiems pirkėjams abejonių dėl mūsų veiklos. Jūsų ir įmonės darbuotojų pokalbiai yra įrašinėjami, todėl už melagingos informacijos skleidimą atsakyti privalėsite LR įstatymų nustatyta tvarka.
Registratorius 2016-08-12 13:19:39
a******u kontora, prisikasti prie atsakingu asmenu negalima. Uzsakiau Vaizdo registratoriui, atsiunte sugedusia preke, kreipiausi del pakeitimo i kokybiska, nusiunciau sumokejau uz pasto islaidas. Praejo menuo prekes atgal negaunu, skambinu pasiklausti, atsiliepia zmogus infantilo balsu ir tarsi robotukas kartoja tas pacias ismoktas frazes, niekas nezino kur yra mano preke ir koks jos likimas. Is trecio karto susiskambinus pavyko issiaiskinti kad jie "neturi prekes", kuria galetu pakeisti manaja, todel gali grazinti pinigus (taciau tuo paciu metu sekbiama ta pati preke ir pardavinejama), atsakiau kad man nereikia pinigu reikia kokybiskos prekes. Pasiulo laukti. Laukiu savaite, dvi, tris nesulaukes skambinu. Zmogus infantilo balsu kartoja ta pacia melodija, prekes neturime galime grazinti pinigus. Atsakau kad reikia prekes ir klausiu kodel pardavineja ta pacia preke, o man prasant pakeisti nurodo kad neturi. Infantilisko balso atsakymas, ne as atsakingas uz akcijas ir nezinau kas ka skelbia, susidarytu ispudis kad tai didele istaiga ir kaire neazino ka daro desine, taciau juk sioje imoneje dirba tik du, kartais trys darbuotojai http://rekvizitai.vz.lt/imone/tofera/darbuotoju-skaicius/. Galu gale paprasau kad grazintu man pinigus kartu su pasto islaidomis, man vel pasipila kazkokie pasiaiskinimai kad pasto islaidu techniskai negali grazinti. Zmones, nepirkite nieko is sitos kontoros kad ir koks viliojantis bus opasiulymas, nes turesite zymiai daugiau vargo nei naudos.
Vytautas Ruzgys 2016-06-12 10:18:08
Laba diena, neperseniausiai pirkau iš jūsų dažų purkštuvą, norėčiau dar vieno, bet neberandu kur galėčiau užsisakyti?
Sveiki. Turbūt kalbate apie šį purkštuvą http://paciupk.lt/deals/deal-1327-kompaktiskas-rankinis-dazu-purkstuvas ? O jei ne tai prašom paskambinti mums telefonu 869000220 ir mes mielai suteiksim visą informaciją bei priimsim užsakymą telefonu.
Spamerių kontora. Beveik prieš metus siuntinėjo savo nesąmones, kol galiausiai sutarėm, kad pašalins mano kontaktinius duomenis iš savo duombaxės ir daugiau šiūkšlių negausiu. Praėjo beveik metai ir vėl gaunu el. šlamštą į savo pašto dežutę. Į mano laiškus niekaip nereaguoja. Belieka kreiptis į atsakingas institucijas...
Prisiskaičiau prastų atsiliepimų ir labai nedrąsu buvo užsakinėti. Todėl esu be galo nustebinta, nes užsakiau prekę trečiadienį 22 val, o penktadienį 9 val jau atvežė į namus. Kokybė puiki. O belaukiant prekės uždaviau klausimą el.paštu, valandos bėgyje gavau atsakymą. Operatyvus ir malonus aptarnavimas
Justina 2015-12-07 13:55:39
Apie šią įmonę tik blogi atsiliepimai, užsisakius prekes (parašyta jog prekė pristatoma per 5 darbo dienas po apmokėjimo), jos laiku nepristatomos, užsakovas net neinformuojamas, kad prekės pristatymas užtruks arba išvis jos negausite. Pralaukus visą mėnesį ir susisiekus nurodytu kontaktu paaiškina, kad prekės dar neturi. Parašius pretenziją administracijai el.paštu administracija@paciupk.lt, nes kontaktinio telefono (administracijos) nėra nurodyto, jokio atsakymo per savaitę laiko nesulaukiama ir neaišku ar išvis sulauksime atsakymo ir prekės. Dėl tokių įmonių veiklos telieka kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą, nesvarbu, kad pirkinių sumos mažos, tačiau su pirkėjais taip elgtis negalima.
Laba diena, Justina,
prekės pristatymo terminas yra nurodomas prie kiekvienos prekės atskirai. Dažniausiai per 2-5 darbo dienas prekės yra pristatomos per kurjerių tarnybą į namus ar darbą. Kitais atvejais - pristatymo terminas būna nurodytas prie prekės aprašymo-svarbios informacijos arba informuojame klientą. Administracijos kontaktai yra nurodyti tinklalapyje, o elektroniniu paštu į administraciją nesikreipėte. Telefonu Jūs kalbėjote su vadybininku ir Jūsų atveju, kelis kartus buvo pasiūlyta grąžinti pinigus, kadangi tos prekės neturime. Tačiau Jūs pati nesutinkate, jog pinigai Jums būtų grąžinti. Todėl tokių atveju yra du galimi variantai, arba Mes, kaip jau ir siūlėme, grąžiname Jums pinigus, arba Jūs laukiate, kol turėsime prekę.
Dirba malonūs žmonės. Perku ne pirmą kartą, kartą prekė pasitaikę brokuota, tai pakeitė kita be jokių problemų. Malonu žinot, kad yra įmonių, kurioms klientai dar kažkiek svarbūs.

Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; siuvimas, medžiagos; technologinė įranga.
UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. KAS MES ESAME: Esame tarptautinė kompanija – dukterinė ACG Nystrom AB (Švedija) įmonė, Lietuvoje įsteigta 1993 m. ACG Nystrom AB dukterinės bendrovės taip pat veikia Estijoje, Latvijoje, Suomijoje, Danijoje ir Ukrainoje. ACG Nystrom įmonės yra Švedijos...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; projektavimas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Idėjų parkas
BALDŲ GAMYBA IR PROJEKTAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 76, LT-46407 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Įmonė UAB „Idėjų Parkas“ – teikia baldų gamybos ir projektavimo paslaugas viešosioms erdvėms. Ilgametė darbo patirtis užtikrina profesionalų gamybos procesą bei efektyvų projektų valdymą. Pagrindiniai privalumai Aukščiausia kokybės garantija, kurią užtikrina daugiau nei 60 kvalifikuotų darbuotojų; Medienos, metalo...
Milviteka
Adresas: Maciuičių k., LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; pramonės įrengimai; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...
Plungės baldai
Minkštų baldų gamyba

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 38, LT-90118 Plungė.
Veiklos sritys: architektai; baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „Plungės baldai“ pagrindinė veikla minkštų baldų gamyba, mažmeninė ir didmeninė prekyba visoje Lietuvoje, minkštų baldų eksportas, importas. Įmonė turi nuosavas 3500 m2 gamybines patalpas, kur investavo į naujus įrenginius, renovavo gamybines ir sandėliavimo patalpas. Šiais metais planuojamas naujas gamybos...

I. Šimonytė ir G. Nausėda paskutinį kartą susiremia debatuose
I. Šimonytė ir G. Nausėda paskutinį kartą susiremia debatuose 05-24 21:37
Tiksint paskutinėms prezidento rinkimų agitacijos valandoms, penktadienio vakarą Daukanto aikštėje Vilniuje rengiami kandidatų į prezidentus, Gitano Nausėdos ir Ingridos Šimonytės, debatai...
I. Šimonytė ir G. Nausėda paskutinį kartą susiremia debatuose
I. Šimonytė ir G. Nausėda paskutinį kartą susiremia debatuose 05-24 20:49
Lione sprogęs paketas sužeidė kelis praeivius
Lione sprogęs paketas sužeidė kelis praeivius 05-24 20:26
Liono mieste Prancūzijoje gatvėje nugriaudėjęs sprogimas sužeidė bent aštuonis praeivius.

Kur atostogausite šią vasarą?

Intel 44,53 +1,20%
Coca-Cola 49,85 +0,40%