Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Tofera, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Tofera

Atsiliepimai apie Tofera, UAB

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Tofera, UAB

Pirkom skalbimo miltelius ariel 15kg pirma siunta gavom viskas buvo OK. Antra kart pirkom ir atsiuntė nekokybiškųs ariel miltelius, visiškai ne skalbia, jie 100% yra padirbti. Atidžiau apžiūrėjus juos, paaiškėjo kad ten pripilta druskos. Išskalbus patalyne Idėjom į džiovykle ir vos neuzturejom problemų, patalyne uzsidege. Kreipėmės į vartotojų teises, pasakė mes niekom negalim padėti, nusiuntė į policiją. Policija nusiuntė atgal, atvykus vartotojų teises pareiškė kreipkitės į kriminalinė policija, nes jie nesiaiskina jei prekė yra ant įmonės. Verdiktas vienas mūsų sistema yra supuvusi, taip ir likom nieko nepeše.
Užsakytos prekės negavau. Į el. laiškus neatsako, telefono nekelia. Nepatikima įmonė.
Pirkau pirma karta, tai viskas gerai. Atveze kita diena, prekiu kokybe labai gera ir gavosi pigiau nei seip parduotuveje.
Geros prekes ir greitas pristatymas.rimta firma
nijole 2019-05-08 18:50:05
baisi preke
prasau nepirkite silikoniniu itvaru rinkiniu, tai baisi preke ir kurios ne galima grazinti, visu pirma nuotraukoje visiskai kitas vaizdas, o gavus preke pasibaisejau, gaila pinigu, prasau nepirkite.
Nusipirkau epiliatoriu kuris veikia bet jokiu plauku neskuta. Zmones nepirkit is sios parduotuves nieko. Tiesiog pigiausios prekes is kinijos
Nepirkite, laistymo zarnu.VIENKARTINES.Syki isilgeja o antra plysta
Platus pasirinkimas, nereikia registruotis, jokiu nusiskundimu
Gavau nekokybišką prekę, nepirkite vakuuminių laikymosi rankenų, jos atkrenta tuoj nuo pritvirtinimo. Daugiau čia nepirksiu!
Tomas Blažys direktorius, uz jusu visu pirkeju pinigelius chatas perkasi ir mustangu mergeles veziojasi ir mintyse juokiasi is jusu visu kvailu komentaru
Pati blogiausia imone prekes nekokybiskos, kai jas grazini pinigu negrazina, susisiekti neimanoma, tyciojasi is klientu, a*******i
Pati blogiausia imone, grazinau preke ir jokiu pinigu jokiu atsakymu tikri a*******i ir s*****i
Aferstu kontora!!!Nusipirkau sumustiniu keptuve sulauzyta!Pakeist prekes jie nesutiko traktuodami kad as ja sulauziau, ranku nenuleisiu kreipsiuos i vartotoju teises.Matau lb daug nukentejusiu nuo situ sukciu!Reiktu manau visiems koperuotis ir paduoti juos i teisma!
Nukentejau ir as. Pirkusi garu lygintuva likau nepatenkinta, nepateisino lukesciu, todel grazinau. Paaiskino, kad pinigu grazinti negali, nes daiktas naudotas. Kaip kitaip galima patikrinti ar pucia garus, jei neipilsi vandens? Zodziu, nei pinigu, nei daikto. Visus neigiamus komentarus skubiai pasalina. Gailiuosi, kad ir siais skundais nepasidomejau anksciau
Pasiunčiau neveikiantį lazerinį gulščiuką ir dvi netinkamas man neneudotas prekes kvite nurodytu adresu:UAB, , Torefa''.Iš pašto niekas neatsiemė, persiunčiau kitu adresu nurodytu prekių grąžinimo formoje.Vėl liko pašte, neatsiemė, ir vėl grąžino man atgal.Per tris kartus sumokėjau už siuntimus ir perlaikymus pašte beveik 10 E.Prekės nekokybiškos. Šviestuvus nuo judesio neina sujungti, nes neteisingai sukomplektuoti. Lazerinis gulščiukas tinkamai neveikia. Prekes pasilikau, atsibodo siuntinėti. Pinigų negražina, nes praeina dvi sav po pirkimo, todėl kad siųstų prekių iš pašto nepasiima.Nusivyliau pačiupk, lt, siūlau iš ten niekam nepirkti.
Pritariu tiem kurie niekada nebepirks iš Pačiupk.lt. Prekiauja pigiausiu kinietišku "š"
Pirkau gražiu pavadinimu įvardintą prekę OPTINIAI HD AKINIAI (vairavimui naktį ir dieną) Dar nespėjus iš maišiuko jų ištraukt, iškrito šoninis stikliukas. Paskutinis"Š" o ne akiniai. jokio HD, OPTIKOS ir UV spindulių filtro...Tiesiog gelsvo plastiko lešiukai sudėti ir tiek. Be to jie tokio dydžio, kad jie skirti TIK TIEMS kas nešioja savus akinius, kad ant savų akinių juos užsidėtų (bet nerekomenduoju) Be to už šią prekę pinigų negrąžina.
Patarimas tiems, kas visgi susigundys apsipirkinėti šioje parduotuvėje: Prieš atsiskaitydami kurjeriui, apžiūrėkite prekę. Prieš užsisakydami prekę pasidomėkit ar ji grąžinama (geriau, kad pats pardavėjas tai patvirtintų raštu)
O GERIAU NEPIRKITE, ir neturėsite PROBLEMŲ
Žmonės, bėkit nuo “pačiupk.lt”Prekės nekokybiškos, tikrai padirbiniai. Nuo reklamuojamos prekės skiriasi siaubingai. Gaminta kažkur po palmėm. Sutaupai kelis eurus, bet rrikia nudivilti ir bandyt grąžint. Aš taip pat grąžinau per Liet. paštą. Nieks jo nepasiėmė, o kai persiunčiau per kurjerį, surašiau paaiškinimus dėl ko netilpau į terminus, į kalbas nesileidžia. “Jei netinka, padovanokit kam nors”toks buvo atsakymas. Niekada nepirksiu ir niekam nerekomenduoju.
Uzsakiau siandien preke, parasyta, kad suruos per 3d.d. o praejus 1h po uzsakymo, jau gavau zinute, kad preke jau paruosta!! Wow! Dar po valandos preke pasiemiau :) tikrai nesitikejau, kad taip greitai ir organizuotai viskas vyksta. Saunuoliai!
Aciu uz saugiai pristatyta preke kurios gavimo kelias buvo uztrukes. Prekes Nr. 167064
Niekam nerekomenduoju šios internetinės parduotuvės. Verčiau sekantį kartą permokėsiu kelis eurus bet į šią įmonę niekada nesikreipsiu ir niekam nerekomenduosiu.
Prekė buvo užsakyta 12-04, pranešime parašyta, kad siuntos suriuošiamos per 4-10dienų. Paskambinus praeitą savaitę į skambučių centrą, konsultantė patikino, kad mato jog prekė bus anos savaitės pabaigoje arba vėliausiai šios savaitės pradžioje - tačiau šiandien išgirdau naują atsakymą, kad bus iki šio penktadienio. T.y. šventės ant nosies, daiktą užsakai mėnesio pradžioje ir vargu ar gausi..
Prisiskambinau iš 6 karto ir kas kart žadama perskambinti bet taip niekas ir neperskambina.
Pirma ir paskutinė patikrtis su šia parduotuve.
Dažniausiai taip jau būna, kad kai lieki apgautas tada tik perskaitai atsiliepimus apie įmonę. O jaučiuosi apgauta todėl, kad reklamuota prekė visai neatitinka tos funkcijos, kuri buvo nuradyta reklamoje. Tik nepirkite ten įtvarų rinkinio "ValgusPro". Tai nieko panašaus į tai ką matote reklaminiame paveikslėlyje - tvirtai prigludusį prie kauliuko, ir parašyta, jog "tampriai priglunda prie pėdos". Nieko panašaus! Kažkoks minkštas "makaronas" kuris kabaliuoja užmovus ant piršto ir net nepriglunda, o ką jau ten bekalbėti, kad jis atstatys iškripusi kauliuką į teisingą padėtį. Na, dėl 7 eurų nesikreipsiu į vartotojų teisių apsaugos tarnybą, nėra tam laiko, bet daugiau iš tos įmonės nieko nepirksiu ir kitus įspėsiu. Pasirodo, čia apgautų pakankamai.
Ligita Dičiūnienė
2018-10-11 15:46:36 IP 88.119.195.15
Turiu probemą su elektronine parduotuve Pačiupk.lt
Užsisakiau pas juos keletą prekių. Dalis prekių kaip ir tiko, tačiau pakabos kelnėms buvo labai plonos plasmasės. Žodžių, luž po pirmo panaudojimo ir grindų plovimo šluotas su kibirais (2 vnt). Šluotos abi labai prastos kokybės ir naudoti nėra tinkamos. Net kotai nepasikelia iki vertikalios padėties. Žodžiu "šlamštas".
Už poros dienų po gavimo užpildžiau jų nurodytą formą ir Lietuvos paštu išsiunčiau jų nurodytu adresu (2018 09 25). Praėjus daugiau kaip savaitei (2018 10 09) parašiau jiems užklausimą, kodėl nesulaukiu pinigų už grąžintas prekes. Pasirodo 2018 09 27 mano siuntinys jau buvo Vilniaus 57 pašte. Prekių tiekėjai Pačiupk.lt atsiskakė siuntinį pasiimti iš pašto, nors ant siuntinio parašytas jų nurodytas adresas, motyvuodami, kad siuntinį turėjau pristatyti į jų buveinę, kad tas paštas nėra jiems patogus pasiimti siuntinį. Štai kaip dirba Pačiupk.lt
Pirkau prekę iš pačiupk.lt., bet man ji netiko. Grąžinau ją atgal ir per 14darbo dienų buvo grąžinti pinigai (nes taip pati pageidavau). Jokių problemų neturėjau. Ačiū pačiupk.lt. komandai.
Julija 2018-07-02 15:55:28
Na ir man teko nusivilti gauta preke, lb.susigundziau reklamuojamai sumustiniu keptuvei, tikrai negaliu nieko bloga pasakyti apie pristatyma is vakaro uzsakiau ant rytojaus jau atveze tik deje neteko pasinaudoti nezinau turbut kazkoks gamyklinis brokas vos ijungus ir pradejus kaisti pasijuto slykstus plastmases kvapas ir tuo paciu momentu uzgeso lempute ogi ziuriu kad apsilyde lemputes ir nustojo kaisti, preke grazinau dar sumokejau uz grazinima, bet gavosi tas pats ka as ja buciau ismetus i konteineri nei prekes nei pinigu ir pikciausia tas kad jie uzsislaptine negalima niekaip susisiekti tik uzsakymu nr.paviesintas.Jau nuo grazintos prekes praejo menuo, bet vis dar tyla neimtu pyktis kad nors parasytu ar paskambintu ar dar yra kokia tikimybe atgauti pinigus ar preke.
Sveiki, Julija. Gavome Jūsų grąžintą prekę. Tik niuansas iškilo toks, kad Jūs prekę grąžinote kavinei "FABAI". Kitą kartą būkite atidesni ir nereiks reikšti priekaištų dėl savo aplaidumo.
Pirkau štai šitą jų daiktą: https://paciupk.lt/deals/deal-1400-Novatoriskas-magnetinis-stiklo-valytuvas-su-kuriuo-langus-isvalysite-iskart-is-abieju-pusiu
Namiškiai išsyk perspėjo, kad magnetas ant dvigubo stiklo nesilaikys... Tai žinoma, taip ir yra. Net ir nuo viengubo kraičioja ir braižo stiklą plastikine dalimi. Nors pardavėjas pristato, beje, iki šiol: "Valytuve yra du galingi magnetai, kurie tvirtai išlaiko abi dalis skirtingose LANGO pusėse." Užpildžiau pardavėjo el. anketą dėl grąžinimo, bet dabar jis tvirtina laiško negavęs. Vartotojų teisėms irgi tą pačią dieną parašiau - atsakė, kreiptis gavus įmonės atsakymą, kurio, savaime aišku, negavau. Turėjau kvailumo nenusiprintskrynint savo pretenzijos, tai dabar įrodyt rašiusi negaliu. O ko nemulkint pirkėjų, kai laiškai įslaptinti ir normalaus adreso neduota:) Taigi, pasiruoškit, kas dar reikalų su šia kontora neturėję, kad kiekvieną savo žingsnį reikia kopijuot ir dokumentuot. Ir, matyt, ne į vartotojų teises kreiptis (jau atkreipiau jų dėmesį į tikrovės neatitinkančią informaciją pardavėjo puslapyje), o į Konkurencijos tarnybą, nes kitas pardavėjas šito pardavėjo perbraukta kaina (taigi, iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad pigiau) parduoda tokios pat paskirties prekę, bet nurodo, kad tinka dvigubam stiklui. Dėl tos vienodos kainos lengva apsigauti ir pamanyti, kad prekė iš esmės tokia pat. Apsigavusius dėl to vilniečius prašau rašyti į feisbuką: valia val. Ko nepadarai vienas, padarai keliese.
Sveiki, prieš mėnesį pervedžiau jums kaip baudą už nepriimtą prekę 9. 98 eur, o dabar vel gavau laišką, kad turiu pervesti jau 19 su centais, kaip suprasti ? Gal kas menesį dabar reikės jums pervedineti pinigus ?
Po šitiek komentarų, jau mano taps banalus.Tikrai gaila, kad ta "kontora"nepasidomėjau prieš užsakant prekę.Pirkau langų valymo rinkinį MRt1.Buvau panašų daiktą bandžiusi Kaune Ž.ū.parodoj, tikėjausi kažkas panašaus bus, deja visiškai nevykusi kopija.Jau paėmus į rankas tai supratau, plius sulaukiau nusivylusios draugės nuomonę jog ji tokia prekę iš jų išmetė į konteinerį.Prekę grąžinau.Nesulaukus pinigų parašiau, pasirodo sužinojau, kad ji būktai naudota!!! Ir tas kailis suteptas, pinigų jie neprivalo grąžinti! (Nors tas kailiukas maža sudėtinė komplekto dalis būtų)Aš ją tik apžiūrėjau ir supakavau vėl, ten kiekvienam būtų aišku, kad ji vandens į tą talpą nesurinks (matosi vizualiai)Priedo turėjau pati užsakyt kurjerį ir sumokėt 10eur už siuntą, kas pirmyn kainavo 2.99eur!
Pateikiau vartotojo skunda, laukiu žinių...
UAB TOFERA -> "Tomo afera". Jau kurdamas įmonę žinojo kuo užsiims.
pirkau Genera kvapiuosius vandenis Nr.01, 02, 11, 12 na zinote pilna to zodzio prasme vanduo, taip dirbti yra nesazininga, kvailinami pirkejai, nes pasitikima imone ir perkama kate maise, uz flakona sumoki 5, 49 e ir gauni gryna vandeni, tie flakonai lengvai atsukami, tuo pasinaudojama, ar galima taip dirbti?pries metus buvau is ju nusipirkusi 14 numeri tokio paties kvapiojo vandens ir neturejau priekaistu, dabar is vis nieko pas juos nebepirksiu
Daina 2017-12-14 16:59:21
Kreipkitės į vartotojų teises būtinai, nes kai žmonės numoja ranka, jie tampa nebaudžiami. Mano skundas jau užregistruotas vartotojų teisėse. Aš iki šiol nei prekės nei pinigų neatgaunu. O jūsų prekė jau ko gero kitiems perparduota. Jei nesiskųs, taip ir praeis.
Panašu, kad apagaudinėja žmones ir smarkiai. Telefonu žadėjo pinigus grąžint iki savaitės galo... tik turbūt nesupratau iki kurios? : (...Ir dar klausimus ir komentarus savo svetainėje "dozuotai" priiminėja...Žmonės nepirkite nieko iš ten!!!!
Dg 2018-06-14 12:07:58
Gavau nepilną užsakymo komplektaciją. Atsakymas buvo " pakuotojas patikino, kad įdėjo...." Bet dar nesu akla, kad nematyčiau nesančios dėžutės. O gal pakuotojai dirba tokios būklės, kad nebemato ar įdeda, ar ne užsakymą. Žodžiu išvadą pirmą ir paskutinį kartą pasidariau tokią, kad pirkti iš šios parduotuvės yra pavojinga, nes gali ir negauti visai prekių.
Sveiki. Paskambinome Jums ir pasitikslinome dėl prekės. Kalbėjomės su Jumis žiūrėdami vaizdo įrašą. Kai pasakėme viską vaizdžiai, kas kaip pakuojama - Jūs atsiprašėte ir iš karto padėjote ragelį, teigdama, kad pati suklydote. Prašome nerašyti blogų atsiliepimų ir nešmeižti mūsų įmonės darbuotojų, kai blogus komentarus rašote dėl savo aplaidumo. O dėl Jūsų parašyto komentaro "Bet dar nesu akla, kad nematyčiau nesančios dėžutės" - reikėtų susimąstyti.
Pirkau kokybišką įkraunamą šluotą-siurblį. Ji nepasikrauna įjungus į tinklą. Norėčiau grąžinti ir gauti tikrai kokybišką įkraunamą šluotą.Kaip man ją jums pristatyti per kurjerį, kad pakeistumėt?
Užsakytą prekę atsiuntė sulaužytą. Susisiekti neįmanoma. Įspėju visus nesusidėti su šia įmone!!! Tegul paspringsta su mano pinigais
Jolanta Bužinskienė
2018-05-28 08:58:44 IP 78.62.4.166
Labas rytas
2018-05-08 d. buvo užpildyta prekių grąžinimo forma, užsakymo Nr. 129089. Buvo patvirtinta, kad prekės buvo nekokybiškos ir bus gražinti pinigai.
Klausimas. Kada bus pervesti pinigai į banko sąskaitą?
Šiandiena jau 2018-05-28 d.
Mieli žmonės, būkite budrūs pirkdami prekes iš šios parduotuvės! Sunku patikėti, kad šiais laikais, Lietuvoje, dar oficialiai vis veikia šita "kontora"... Prekes atsiunčia greitai. Bet, kas toliau? Jeigu susiduri su broko problema - tada tampa pirkėjo problema. Pagal LR veikiančius įstatymus - prekių grąžinimas per 14 d.d. - šiems pardavėjams negalioja. Pats bendravimas su pirkėju telefonu - SIAUBAS! Tik tiek gerai, kad bloga reklama sklinda greičiau negu gera! Tai gal nespės apgauti daug žmonių. Niekam NEREKOMENDUOJU šios el.parduotuvės!!!
Buvau pirkusi iš šios elektroninės parduotuvės. Gavau prekes veikiančias, kokybiškas, atitinkančias savo aprašymus. Buvau vieno užsakymo neužbaigusi vykdyti, paskambino konsultantas dėl jo ir labai maloniai ir profesionaliai viską išsiaiškinom. Gal būt kažkam ir nepasisekė su viena ar kita preke, būna juk, kad pasitaiko visko, (be to čia virtuali prekyba didelė tikimybė realybėje nusivilt gauta preke, nes ji atrodys netokia patraukli kaip kompiuterio ekrane), bet tikrai netikiu kad ši įmonė a*******i. Lengva rašyti piktus komentarus. O aš jus palaikau :)
Jurga Kabašinskienė
2018-03-29 12:25:56 IP 159.89.206.211
Džiaugiuosi prekių pristatymu, prekės niekada nevėlavo, daugiau tokių parduotuvių! P.S ačiū už dovanėlę. :)
noreciau išsiaiškinti dėl nepirkto daikto t.y.del šiaurietiško ejimo lazdų.buvau užsakius vasario 22d dvi poras lazdu po devynis eurus, kurias turejo pristatyti per tri s darbo dienas, t.y.vasario 28d.taciau nieks nepristate, ir neskambino dabar kovo27d apie 18 val skambina darbuotojas (prisistatyti nepanoro)ir aiskina, kad as skolinga 28 eurus.kas cia prekyba?
a******u kompanija, šiandien buvo parašytas skundas į valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba.
Labai nudziugino kurjerio paslaugumas, daugiau tokiu darbuotoju!
Laba diena, iSAF Jūs deklaruojate, kad UAB, , SIKORA'vardu išrašėte PVM.Nr.TF14174 už 30, 55+6, 42 sumą. Gal galite mums atsiųsti šios faktūros kopiją el.paštu ; sikora@splius.lt
Ačiū
Buhalterė Albina Žebelienė
Pirkau 11 vienos rūšies prekių. Atsiuntė 10. Siunta nepažeista, reiškia įdėjo mažiau. Kreipiausi į juos, o atsakyma gavau, kad atlikus inventorizacija ir peržiurėjus filmuotą medžiagą, kurios man niekaip nesutiko parodyti, mato, kad išsiuntė 11 ir naudojasi tuo, kad aš niekaip negaliu įrodyti. Patariu venkt šios parduotuvės.
Ramutis 2018-01-02 18:06:22
Pečiūką gavau, tik jis pūtė šalta orą. tai dabar turiu tik vasarai atsivėsinti. Man dabar reikia važiuoti į Vilnių pristatyti pečių tai dar neaišku kaip bus toliau, gal visai ir nepriims. Tai aš už 11, 99 turėsiu daug daugiau problemų ir išlaidu.Skaičiau kad kiti klientai skundėsi kad nei brokuotų nei gerų prekių negauna.Jau tikrai geresnės kompanijos aliexpress ar eBay kur prekes keičia bei gražina brokuotas.
Pirkau pečiūką kuris pučia tik šaltą orą (vietoj šilto). Prekė pristatyta brokuota, aprašymo lietuvių kalba jokio, kurjeris jokio pardavimo dokumento nedavė. Pakeisti be dokumento kaip jie atsakė neįmanoma. Jau ne pirmą kartą susiduriu su problema keičiant prekes. Galėtu šia įmone pasidomėti atitinkami asmenys.
Isidejau prekiu i krepseli ir pries perkant sugalvojau paziureti atsiliepimus.gerai kad tai padariau, nes paskaicius atsiliepimus iskart apsiprekinau senukuose.gal keliais e.brangiau bet bent zinau kad sutaupiau nervu.aciu vartotojams dalinantis asmenine patirtim
2018-02-22 gavau užsakytas prekes, tarp jų: Dūmų detektorių "Sentek" SD218 ir Burnos skalavimo skystį "Genera". Prie abiejų prekių nepateikti lietuviški aprašai, o tai prieštarauja prekybos ES taisyklėms ir apsunkina naudojimąsi šiomis prekėmis, pažeidžia vartotojų teises.Prašau nedelsiant atsiųsti šių prekių aprašus lietuvių kalba.
Nesulaukiu atsako.
Liucija Sinkeviciene
2018-02-22 16:33:11 IP 91.225.105.30
Aciu Jums, viskas gerai, as patenkinta Jusu darbu, taip ir toliau darbuokites.

Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; siuvimas, medžiagos; technologinė įranga.
UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. KAS MES ESAME: Esame tarptautinė kompanija – dukterinė ACG Nystrom AB (Švedija) įmonė, Lietuvoje įsteigta 1993 m. ACG Nystrom AB dukterinės bendrovės taip pat veikia Estijoje, Latvijoje, Suomijoje, Danijoje ir Ukrainoje. ACG Nystrom įmonės yra Švedijos...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; projektavimas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Idėjų parkas
BALDŲ GAMYBA IR PROJEKTAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 76, LT-46407 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Įmonė UAB „Idėjų Parkas“ – teikia baldų gamybos ir projektavimo paslaugas viešosioms erdvėms. Ilgametė darbo patirtis užtikrina profesionalų gamybos procesą bei efektyvų projektų valdymą. Pagrindiniai privalumai Aukščiausia kokybės garantija, kurią užtikrina daugiau nei 60 kvalifikuotų darbuotojų; Medienos, metalo...
Milviteka
Adresas: Maciuičių k., LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; pramonės įrengimai; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...
Plungės baldai
Minkštų baldų gamyba

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 38, LT-90118 Plungė.
Veiklos sritys: architektai; baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „Plungės baldai“ pagrindinė veikla minkštų baldų gamyba, mažmeninė ir didmeninė prekyba visoje Lietuvoje, minkštų baldų eksportas, importas. Įmonė turi nuosavas 3500 m2 gamybines patalpas, kur investavo į naujus įrenginius, renovavo gamybines ir sandėliavimo patalpas. Šiais metais planuojamas naujas gamybos...

Teismas: D. Drobužo ir R. Juodviršio sandoris dėl "Panevėžio kelių" akcijų galioja 05-27 10:09
Statybos ir nekilnojamojo turto plėtros grupės "Panevėžio keliai" vieno pagrindinių akcininkų Gvido Drobužo sutuoktinei teisme nepavyko panaikinti daugiau kaip prieš 20 metų sudaryto sandorio...
"Fabula ir partneriai" skaičiuoja mažesnę apyvartą ir pelną
"Fabula ir partneriai" skaičiuoja mažesnę apyvartą ir pelną 05-27 10:08
UAB "Fabula ir partneriai" ("Fabula Hill + Knowlton Strategies") per 2018 m. skaičiuoja 21% mažesnius pardavimus. Komunikacijos agentūros grynasis pelnas per metus sumenko 3 kartus.
D. Grybauskaitė susitiks su G. Nausėda
D. Grybauskaitė susitiks su G. Nausėda 05-27 10:03
Dalia Grybauskaitė, kadenciją baigianti prezidentė, pirmadienį susitiks su Gitanu Nausėda, išrinktuoju šalies vadovu.

Kur atostogausite šią vasarą?