Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Tigrinė Lelija, UAB grožio salonas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Tigrinė Lelija, UAB grožio salonas

Atsiliepimai apie Tigrinė Lelija, UAB grožio salonas

Parašyk savo nuomonę apie Tigrinė Lelija, UAB grožio salonas

Apsilankiau jūsų salone su dovanų kuponu. Esu labai nemaloniai nustebinta ir nusivylusi! Vieni daiktai dėžėse sumesti, kiti ant grindų bet kaip išmėtyti, treti apkrauti lentynose... Nėra net kur atsisėsti palaukti. Gavau bendras visiems šlepetes! Mačiau kaip prieš mane jas išsiavė išeinanti mergina
2018-11-23 22:13:37 IP 78.63.212.10
Jolanta 2018-06-26 18:57:10
Teko pabuvoti spa, su dovanú kuponù, gydomuoju masažu, pasitiko mane pati masažistė, maloniai priimė ir savo gležnomis rankomis, bet didele jėga išjudino skaudamas vietas, sustingusius raumenis, prieš tai pasiteiravus apie problemas ir ko tikiuosi iš masažo. Pasiteiravau, koks jos vardas, ir jei teks lankytis, tai teirausiuosi masažistės Gintarės, ačiū jai. Ateidama pasiteiravau, ar vietoj kango žuveliú pėdú masažo galiu pasirinkti antakiú korekcijà, merginos neprieštaravo ir pagelbėjo man, ačiū joms. Jolanta K.
Gerb. Jolanta,

Ačiū Jums, kad lankotės. Labai malonu girdėti šiltus atsiliepimus. Jie mus motyvuoja tobulėti jau 20 metu. Tik tokių žmonių dėka mes kaip Jus mes stengsimės dar labiau. Lauksime Jusu atnaujinus salona vėl !

Atsiprašome už “Kaunas tvarkosi” nepatogumus

Direktorius
Giedrius Petraitis
Arūnas 2018-08-10 01:01:17
Sveiki visi.Pagaliau ir mes apsilankėme Tigrinėje Lelijoje.Buvo baugoka, po kai kuriu cia issakytų komentarų, bet, kadangi vaikai padovanojo kuponą, vistik nuvykome.Tiesa, kupono laikas buvo pasibaigęs, tad skambinau paklausti, ar galima jį pratęsti.Ir jau kalbant tel.atsiliepusi moteris buvo I T I N maloni.Nuvykę taip pat buvome priimti šiltai ir maloniai.Tiesa, laba dieną neatsakė, nes priiminėjo moteris užsakymą.Bet tolimesnis bendravimas buvo tikrai malonus ir šiltas.Net neįsivaizduoju geresnio, Aptarnavimas taip pat LB patiko.Rašote, kad žuvytės bailios-viskas ten normaliai, parodykit man nebailias.Manau, kad šiais laikais, žmonės, atleiskit man, tiek išpyzdėję, kad jau nežino, ko nori.Ir jei pakliūtume, pas kai kuriuos čia rašiusius, , nepatenkintus;;nežinia, kaip jie patys mus aptarnautų.O Tigrinės Lelijos kolektyvui-dar ilgai gyvuokite ir Didžiausios Jums Kantrybės su mumis.Iki pasimatymo kitą kartą
Gerb. Arunai,

Labai dėkoju už išsakytas mintis ir konstruktyve kritika. Priimame pastabas kurios teisingos. Ačiū už apsilankyma ir lauksime po rekonstrukcijos vėl. Geros kloties ir svarbiausio dalyko - Sveikatos Jums ir Jusū šeimai !

Su pagarba,
Direktorius Giedrius Petraitis
Evelina 2018-11-23 16:07:04
Laba diena, turime kuponą ir norėtume juo pasinaudoti, bet nurodytu numeriu jų svetainėje neina niekaip prisiskambinti, sako, kad tokio numerio nėra. Ar bus galimybė jį panaudoti? Ačiū
Gerb. Evelina,

Kaip žinote šiuo metu vyksta Laisvės al. Rekonstrukcijos darbai, nuolat kala, vibruoja pagrindus. Tai buna vanduo ; elektra. Tai juos užsuka, ar tiesiog “nutruksta “ linijos. Dirbti tokiomis salygomis sudėtinga. 3 menesius net priėjimo neturėjome prie salono per iškastus griovius.

Dėl šiu priežasčių veikla yra ribota. Jusu kuponas nepradings. Galite kreiptis į ji pardavusi tarpininka dėl paslaugos pakeitimo, arba rašykite mums nurodant savo kontaktini telefona i elektronini pašta tigrinelelija@gmail.com susisieksime del paslaugu suteikimo laiko suderinimo, arba konsultacijos ka daryti.

Atsiprašome, “Kaunas tvarkosi”
Direktorius Giedrius Petraitis
Pagaliau apsilankiau salone, reikejo daug kantrybes kol uzsiregistravau, nes pasirodo salonas uzsidaro remontui.
Dekoju darbuotojai Rutai uz atliktas proceduras.
Lauksim salono atsinaujinimo, kurio jau reikia.
Salonas Tigrinė lelija bankrutavo ar išėjo ilgalaikių atostogų!?
Internetinėje jų svetainėje paslaugos parduodamos, bet ar vykdomos!?
Turiu kupona masazui, bet jau menuo bandau prisiskambinti nurodytu salono telefonu, misija neimanoma!
Nekelia telefono, turiu kupona ir net negaliu jo isnaudori
Mes esame sokiruoti, atvykus su draugu tiesiog tikiejomes praleisti maloniai popiete, buvome uzsiregistave 13h bet atvykome ciuciut anksciau mazdaug apie 12:40 mus prieme ir pirmoji procedura turejo buti kangalo zuvytes. Dovanu kupone buvo nurodyta 30 minuciu kangalo zuvytes ir 70 minuciu masazai dviem, bet tik praejus 15 minuciu mus jau vijo lauk nuo zuvyciu ir lieve eiti ruostis masazui o as pasakiau kad dar liko laiko, pareiske jog mes jums daveme kavos arbatos ir 10 minuciu po masazo nueisite. Jau tuomet zveriskai pasibjaurejau. Neskaitant to masazas turejo buti viso kuno bet abieju kaire koja buvo masazuojama ne maziau kaip koki 20 minuciu. o visas likes kunas po kelias minutes. Pabreziu pagrindini dalyka bei sokiruojanti, aliejus kuriuos naudoja masazo metu, po buvo pletmais iseju mano nugara. Mes tiesiog esame nustebe kaip tokie alia salonai vis dar turi licenzija dirbti
Sveiki, noretume padekoti masazistei Taurai ir Giedrei, uz puikų masaza. Vaziuodami su vyru is Raseiniu pas jus į salona, su vyru juokavome jog mūsu jau niekas neatgaivins. Bet esame gave dovanu kupona siam masazai, tad reikejo isnaudoti, nors kaip ir daugumai zmoniu truksta laiko ne tik sau, bet ir aplinkiniams. Labai dekojame masazistems uz tikrai gera, nuostabu masaza puikiai praleista laika bei gera nuotaika, buvo vertinga kelione. Dėkojame. Eugenijus ir Egle.
Laba diena, esame jūsų SPA klientai daugiau nei 7 metai ir be galo džiaugėmės su žmona, kad yra tokių nuostabių, šiltų ir savo darbą išmanančių masažisčių. Su žmona apsilankome jūsų salone dažnai ir draugams nesukame galvos ką padovanoti vieną ar kitą proga, visi lieka labai patenkinti šiltu aptarnavimu, gera nuotaika, draugiška atmosfera. Norėdami jus paskatinti ir padėkoti, kad ir toliau šypsokitės ir nekreipkite dėmesio į tuos piktus žmones, o gal konkurentus..., esame lietuviai, tuo daug pasakyta..
AČIŪ, , , Tigrinės Lelijos" darbuotojoms su pagarba Jūsų klientai Edvinas ir Vanesa! :)
Matosi iš komentarų, kad ir kiek žmonės skųstųsi dėl prastos paslaugos kokybės, čia niekas nesikeis. Gaila, kad eidama į Tigrinės lelijos" saloną nepaskaičiau komentarų. Su jais susipažinau pati atsisėdusi parašyti komentarą, kad kitus perspėti apie šio SPA siaubingą veiklą. Manau, kad čia būtinai reikia informuoti sanitarinę tarnybą. Baisu, atėjau į žuvyčių Kangalo SPA, užsisakiau šią procedūrą prieš 2 savaites, atėjusi buvau paprašyta dar palaukti apie 20 min. nes ką tik įleido moteriškę, keista, juk ją įleido prieš man ateinant, reiškia, kad tuo pačiu laiku du žmonės užregistruoti. Aptarnavimas juokaujate jokio. Administratorės iš viso nebuvo, kažkuri masažistė suplukusi atbėgo ir paprašė palaukti apie 20 minučių. Administratorė grįžusi iš viso parodė savo visa išvaizda, kad jai trukdysiu suvalgyti atsineštą maistą, pasiūlė kavos, bet pasakė, kad pas juos su cukrumi bėda))))))))).
O apie higieną pamirškite. Pas žuvytes nueiti parodė į nunešiotas daugkartines šlepetes (visai neaišku, kas jas prieš tai jas dėvėjo). Batai paliekami toje pačioje patalpoje kur yra pagrindinė salė. O apie žuvyčių nuovargį )))))))))))))), jau nekalbu. Jos net atsigauti nespėja, žmogus po žmogaus, akvariumas vienas, triukšmas pastovus, jos baidosi nuo kiekvieno garso, vienu žodžiu buvo puikus kojų pamirkymas šaltam vandenį, nes žuvyčių kampe buvimas tikrai nebuvo mano svajonė. Apie akvariumo higieną vargu ar galima svajoti, neaišku kada valytas, po jo duoda kojas nusivalyti per pus perkirptus vienkartinius rankšluosčius kurie net vandens nesugeria, nieko tokio batus apsiaviau šlapiomis kojomis. O SPA vadovams patarčiau apsilankykite tikrose SPA ir pasižiūrėkite kokia yra normali paslaugų teikiama kokybė ir ne atsakymus žmonėms rašykite, o tiesiog darykite teigiamas išvadas. Niekam nesiūlau ten lankytis, nei aptarnavimo, nei poilsio, nei higienos, greičiau jau kokį grybelį parsinešite.
Esu labai dėkinga masažistei Ilonai už profesionalų masažą, šiltą bendravimą ir skanią arbatą. Tokie darbuotojai tik kelia salono prestižą:)
Justas 2018-02-08 21:51:58
Teko apsilankyti siame "salone". Aplinka kraupi: nesvaru, jokios estetikos. Pirmiausia nustebino tai, kad duoda apsiauti daugiakartines slepetes (kur neaisku, kas jas pries tai devejo), masazo stalai be 'skyles' galvai-nepatogu, atsistoti nuo stalo reikia pusnuogiam, o uz lango daugybe langu ir net matesi, kaip kazkas stebejo. Uzkloja kazkokiais adialais, chalatas su demem. Vietoj 70 min.masazo buvo 50 min. Zuvu akvariumas SPA procedurai neaisku kada valytas, po jo duoda kojas nusivalyti per pus perkirptus vienkartinius ranksluoscius - jo neuztenka, virs galvos kabejo virantinklis su voru, kriaukle nesvari, per langa vel gi viskas matytis.
Jusu klientai, leisiu sau drasiai pasakyti, zmones, kurie pries tai pas jus nera buve, tik nusipirke paslauga per kuponus.
APSITVARKYKITE. Tikra geda. Grozio salonas? Siaubo filmas.
Gerb Justai,

Aciu uz Jusu nuomone. Keista kad iseidamas buvote puikios nuotaikos, dekojote ir savo nusiskundimu nepasakete. Mielai butume bande surasti viratinklius su voru :)

Kas del langu. Jie visi su uzuolaidomis. Stalai anurvediniai be skyliu, tam duodamis pagalves, jei klientas pasako kad nepatogu.

Justai bendraukite su zmogumi, drasei klauskite ar pastabas nepatogumus pasakykite dabartyje. Gyvenkite ne praeitim. ! Dar karta aciu kad apsilankete. Dirbame jau 15 metu Jums

Geros dienis
APSITVARKYKITE. Tikra geda. Grozio salonas? Siaubo filmas.
sveiki, nesenai su vyru lankemes Tigrineje Lelijoje, masaziste Rita labai nuostabi masazuotoja ir siltas zmogus.Likome su vyru suzaveti jos siltu priemimu ir maloniu masazu, stengsimes vel kuo greiciau cia apsilankyti ir atgaivinti savus kunus ir siela.Aciu jums Ritute
Siandien buvau Tigrine Lelija masazui, man kaip eiliniam zmogui viskas tiko ir patiko, labai maloni masaziste Rita, masaza atliko puikiai, esu labai patenkinta.Sekmes.:)
Gavau dovanų kuponą masažui. Užsiregistravus du kartus negalėjau ateiti, vizitai buvo perkelti nors kupono galiojimo laikas jau buvo pasibaigęs. Masažas buvo atliktas profilaktiškai, išjudinti visi kaukai lyg vienk. Likau labai patenkinta :)
Buvo pirkta paslauga per Grupinis.lt į UAB "Tigrinė lelija" siūlomą Tajų masažą, kuris galiojo 2016-03-18 - 2017-03-18. Užsiregistravus į šį masažą 2017-03-11 11 val. (per šio salono el. registracijos sistemą), prieš minėtą dieną paskambino iš šios įstaigos ir teigė, jog jų salone yra tik viena specialistė atliekanti šio tipo masažus ir ji šiuo metu serga. Pasiūlė man šį masažą pakeisti tradiciniu nugaros masažu. Man nesutikus, užregistravo kitai dienai, tačiau jau po šio kupono galiojimo termino pabaigos. Taip pat paprašė pasakyti kupono Nr. Atėjus sutartai dienai, paskambino masažistė ir pasakė, jog ji nespėja grįžti iš poliklinikos ir masažo padaryti negalės. Niekam nerekomenduoju lankytis šiame salone.
ačiū už informaciją. Norėjau pirkti dovanų kuponą, tačiau to nedarysiu.
Labai patenkintas masazistes Ritos masazu, ir visa aplinka bei maloniu kolektyvu. ACIU.
Puikiai atlikta masazuotoja Rita, profesianalus darbas, edu labai patenkintas
Laba diena.Labai aciu Ritai ir Taurai uz nuostabiai padaryta viso kuno masaza.Labai likome patenkinti su vyru
Vertinanti ne tik kokybe bet ir aplinka
2017-01-13 13:36:24 IP 88.88.46.246
Dėl ip adreso 2016-08-06 20:47:22
Visi geri atsiliepimai parašyti iš to paties IP adreso. Viename komentare prisistatančio savininkais. Kraupus aptarnavimas, sanapideminis tūrėtų uždaryti šią skylę.
SUPRATAU! Aciu, bet i si salona neisiu
Kaledų proga padovanojau dukrai viso kūno masažą plius žuvyčių spa. Pradėjo nuo žuvyčių, Kėdė labai nepatogi, pradėjo svaigti galva, teko išlipti ir pavaikščioti.Salone chaosas, kažkas bėgioja, šūkauja, barkštelėjo kažkokiais puodais, žuvelės išsilakstė į kampus ir 10 min.nieko nedarė.Paskui jau kai vėl sugrįžo, baigėsi laikas, ir tiesiog grubiai išprašė lauk, nes laukia kitas klientas...Masažas. Masažavo RITA. Didžiulė pagarba jai, tikrai labai profesionalus darbas.Bet norėjosi atsipalaidavimo aplinkos, kažkokios relaksacinės muzikos, bet grojo HIT radio....Salone ištisai kažkas kaukšėjo kulniukais, bėgiojo pirmyn atgal aukštyn žemyn...Registratūroj virė diskusijos. Vidury masažo įėjo kita darbuotoja ir pradėjo klausinėt, kada mes baigsim, nes laukia kitas klientas. O juk tai viso kūno masažas! Žodžiu, įspūdis nekoks.Rita, tai Jums netaikoma, Jums didelis ačiū.:) Norėtųsi patarti savininkams susirūpinti salono aplinka ir požiūriu į lankytojus, nes išsibėgios geriausi darbuotojai.
Aplaidžiai elgiamasi su klientais. Du kartus teko tai patirti - pirmu atveju registruotasi telefonu, atėjus paaiškėjo, kad tuo pačiu laiku du žmonės užregistruoti (atsiprašė, teko laukti : (). Paskutinį kartą registravau dukrą prieš dvi savaites - užregistravo prie manęs kompiuteriu šiai dienai, spalio 13-ai 14 val., o dukrai atvykus į saloną pranešė, kad išvis tokios registracijos nėra. Kaip suprasti - lankytis po to kasdien ir tikslintis ar Jūs mane užregistravot? Ar įmanoma į tokį saloną nueiti trečią kartą - pasitikėti juo negalima.
Sendien su vyru lankemes, nusipirkau su nuolaida masaza pilinga ir zuvytes dviem, nez kodel tie zmones labai pikti bet mum labai patiko, ir prieme malonei, ir pilingas ir masazas buvo puikus, tik man kiek saltoka buvo bet as esu is tu saltesniu, vyrui niekiek nebuvo salta. Viskas ten gerai manau kokios patys bunam nuotaikos tokios ir kiti. O del juoko kuri cia rase atsistokit su drauge viena pries kita ir valanda prastovekit nesijuokusios as pati vos juoka sulaikiau kaip mano vyras prisnaude atsipalaidaves.
Svarsčiau ar rašyti, nesinori užgauti ten dirbančių žmonių. Paskaičius Tigrinės lelijos atsakymus supranti kad niekas ten nesikeis. Vadovams nerūpi kad dušo durelės vos laikosi, o ir dušas vos ne paluby įrengtas. Vanduo taškosi visur, kaip paskui saugiai nulipt iš jo? Iki nelaimės vienas žingsnis. Ne karta jau rašyta, o taisyti niekas nesirengia. Pedikiuro kėdė sulūžusi. Kam tada registruoja? Pirma kėdę sutaisykit. Ir registruojantis būtina įspėti, kad paslaugą suteiks neturintis darbo patirties darbuotojas. Manau turiu teisę rinktis kas mane aptarnaus. Juk visokių atveju būna, kartais norisi tik gero specialisto paslaugos, kartais gali pabūt modeliuku ir naujokui. Parduoda kuponus, nes matyt šiaip klijentai jau neužsuka. O internetiniam puslapy viskas taip gražiai nušviesta tai ir perka žmonės tikėdamiesi artimiesiems suteikti gerų emocijų. Paskui kreivai žiūri į tuos kurie ateina su kuponais. Kodėl? Juk pinigus gavo. Ir kainas juk nustato patys. Kodėl tada nepatenkinti?
Sveiki, šiandien norėjau palepinti save TAJU masažu kuris trunka 2val. komentarų prieš tai neskaičiau, nes gavau dovanų kuponą.Mano nuostabai kai viskas jau po fakto visi blogi atsiliepimai ne iš piršto laužti. Bet blogiausia tai, kad tam visam higieninių saligų neatitinkančiam grožio salone "Tigrinė lelija" net neturi tam priemoniu tad po valandos klausimo kaip plauna indus ir grindis buvau išprašyta lauk.Kai paprašiau pokalbio su savininku jis man paaiškino, kad prieš penkis metus tik tokie masažai buvo daromi nors dabar jau 2016m. ir kaina 45€ jie to nedaro tik pardavineja gražius kuponus. Kaip pats savininkas man ir atsakė tai ko tu nori čia už kuponą. Aš tai apšalus tad neapsigaukit. Ne Tigrinė lelija o katės irštva.
Pirkom viso kūno masažą, šveitimą ir egzotiška Kangalo SPA (žuvytės). Paskambinus užsiregistruoti pasakė, kad žuvyčių nėra, bet parašys skolos lapuką (kitam kartui). Viso kūno masažas ir šveitimas truko apie 40 minūčių. Nors kaip jie rašo savo puslapyje, kad vien šveitimas turėtu trukti 25min. Vietoj žuvyčių buvo pasiūlyta pedu masažas - atsisakėm. Taip ir negavom nei skolos lapuko. Apie masažą labai labai švelnus, net nežinau ar galima tai pavadinti masažu. Taip ir baigėsi SPA proceduros, patiems palieku susidaryti savo nuomonę.
Nusivylėm ir mes su žmona. Pirkome su viltim nors truputį atsipalaiduoti nuo darbų, o gavosi, kad išėjom dar labiau pavargę. Akvariumas neveikiantis, todėl viena procedūra galima sakyti nuplaukė, nes antrą kart tikrai nevažiuosim, o pats bendras vaizdas stipriai nevykęs. Neturi nei normalios persirengimo vietos, nei dušo, o galų gale dar masažavo sausom rankom, be to masažas tai toks, kad galėčiau namie geresnį atlikti net vadovėlių neskaitęs, tai tikrai labai neprofesionalus salonas.
Sveiki, teko apsilankyti masaže dviems. Atsiliepimai būtų tokie, masažas pusę bėdos bet visa kita tai antisanitarinem sąlygom, purvas, pelėsių kvapas ir t.t. Źuvyciu akvariumas neveikė tad šios procedūros neišbandėme........Manau kad savininkas turėtų susirūpinti salonu.......
Nusivyliau. Pirkau kuponą "Dovanų saloje", kur buvo parašyta-3 procedūros ir labai jau nemenka akcija. Pagalvojau, kad tikrai neblogai 54 Eu už 3 kūno masažus. Buvau užsiregistravus pas Ritą, bet dieną paskambino ir pasakė, kad bus kita masažuotoja. Sutikau. Atėjus liepė nusirengti, atsigulti ir paliko -registravo kuponą. Kiek supratau, tai masažavo registratūros darbuotoja (Ir čia "du viename"). Sušalau, apsivilkau ten rastą chalatą. Masažas buvo malonus- bet tik tiek. Paaiškėjo, kad vienkartinis. Atseit 3 masažai viename (bet per vieną kartą). Nematau čia jokios akcijos mokėti 54Eu už vienkartinį, kad ir netrumpą masažą.
P.S. buvo nurodyta, kad dar dovanų priklauso pėdų procedūra (žuvyčių), bet jos net nepasiūlė.
Šiam UAB-ui dar žiauriai toli iki "Saulėjos" ar "Ąžuolyno SPA", kur anksčiau lankiausi ir lankysiuos ateityje
Labai neatsakingi darbuotojai. Ypatingai manikiurininke Raimonda. Prisizada ir neivykdo. Anksciau sia vieta rinkausi del aukstos darbo kokybes. Dabar ieskosiu kitos vietos.
Gavau dovanų šiam, , salone'' manikiuras pedikiuras su ilgalaikiu lakavimu. Dėja išėjau vos neapsiverkus. taip blogai niekur KAUNE nepadarė. Ta pačia dieną užsirašiau tikram pedikiūrui. Rankų net nemirkė, lakavimas išbėges, o pakulnes pašveitė tik po viena pusę. Mandagiai, bet atmestinai. Visiems taip darote, ar tik su kuponais? ATMESTINAI
Teko pabuvoti procedūroje dviems. Dižiausias trūkumas-trūksta privatumo. Masažo metu norisi atsipalaiduoti ir klausytis tos ramios muzikėlės, o ne iš pirmo aukšto sklindančių darbuotojų telefoninių arba tarpusavio pokalbių. Per Kangalo žuvyčių procedūrą irgi: nesinori žiūrėti į priešais daromą manikiūrą, bet daugiau žiūrėti nėra kur: (Pirties tik pavadinimas, nes du apkūnesni žmonės vos tilptų ten. Dušas jau prašosi remonto. Žodžiu mažoje erdvėje stengiamasi išspausti kiek galima daugiau, bet rezultatas ne koks - daugiau ten negįšim, nors darbuotojos savo darbą dirbo puikiai.
Prieš gerą savaitę lankiausi siame "grožio salone", dariausi pedikiūrą-manikiūrą ilgalaikius. Spalvų neturėjo, kurias siūlė paletėj, turėjo tik trečią spalvą... ilgalaikis nuo rankų luptis pradėjo nepraėjus savaitei... vandens atnešė iš krano :D Žodžiu labai silpnai... Esu buvus kažkada anksčiau, jau buvau sau pažadėjusi čia neiti, bet per grupini.lt susigundžiau, pasigailėjau... Žodžiu, nerekomenduoju šio "grožio salono".
Gerb. lankytoja, nuoširdus Jums ačiū, mes tikrai visada idedame max pastangu į savo darbą, bet ne visada čia rašo ir mūsų klientai.... Pasitaiko ir piktų konkurentų arba tiesiog kažkam buvo ne ta diena ir norėjo savo sukauptą pyktį išlieti ant mūsų...

Visiems žmonėms linkiu gražaus Pavasario ir meilės, dar kartą ačiū Jums kad lankėtės ir parašėte gerą atsiliepimą, juk tokių kurie rašo gerus yra žymiai mažiau nei priešingai (todėl matyt čia ir dominuoja blogis :))
teko apsilankyti ir man, diena pries apsilankyma pasiskaiciau komentarus apie si salona, tiesa sakant issigandau kas lauks, nes vien neigiami atsiliepimai. Taciau nepasigailejau, sutiko mus maloniai, iskart pavaisino arbata. Proceduros taip pat buvo malonios, kodel tiek daug neigiamu atsiliepimu as neisivaizduoju. Masazus atliko Rusne, likau patenkinta jos darbu :)
Buvau išbandyti procedūrų programą, , Pasilepinkime". Man, kaip žmogui šiek tiek nusimanančiam kaip turėtų būti priimtas klientas, kokia turėtų būti aplinka ir šiaip suprantančiam apie SPA. TIKRAI ŠIO GROŽIO SALONO, SPA NEREKOMENDUOJU NIEKAM. Kodėl? Vos atėjus nebuvo jokio žmogaus, teko laukti gal 5 min. kol kažkas susipras ateiti, nors kiek žinau turėtų būti kažkoks pasitinkantis žmogus. Ne gana to, atėjusi moteris nei laba diena nieko nepasakė, o tiesiai šviesiai paklausė pasipiktinus į kokią procedūrą atėjau? Pasakiau viską, liepė palaukt, nes masažistės nėra. Nuėjau į tualetą tai kažkodėl nebuvo nei el. džiovintuvo rankoms nei jokių rankšluosčių, kad būtų galima nuplautas rankas nusivalyti. Žuvyčių procedūra patiko labai, kai atėjo masažistė nusivedė į tą atskirą patalpą, žodžiu, liepė atsigult ant to gulto su kelnaitėm tik, nu čia suprantama. Masažas skaitosi raminantis, atpalaiduojantis, o masažistė skubėjo taip, lyg darytų stimuliuojantį, energizuojantį masažą, jokių minčių apie atsipalaidavimą nekilo. Muzika iš pradžių grojo rami, kaip ir priklauso, po vienos dainos ji kažkur nusprogo ir pradėjo kalbėt radijas. Procedūros eigoje atėjo kažkokia masažistės kolegė ir jos pradėjo kalbėtis apie kažkokius batus, kol toji mane masažavo. Po to turėjo atlikti masažą priekinei kūno daliai, persivertus ant nugaros nustebau, kad nedavė jokio rankšluostuko ar pan. prisidengti krūtinę, nesinorėjo, kad vėl užeitų kokia jos kolegė, tad vėl visą laiką gulėjau įsitempusi. Realiai prieš atlikdama masažą galėjo pasakyti, kad masažuos ir veidą tad atvykčiau nepasidažiusi arba prieš atlikdama veido masažą galėjo makiažą nuvalyti, o ne bandyt masažuojant jį įtrinti į odą. Po visko buvo eilė pylingui, užlipus į viršų padavė vienkartines kelnaites ir liepė jas užsimauti, bet kažkodėl nepaliko manęs vienos, prie jos akių teko... Po pylingo jau namo keliauti teko, tad kol aš rengiausi paltą, ji jau buvo užsiėmus kitų klientų sodinimu į žuvytes ir net viso gero nesugebėjo pasakyt ar išlydėti. TIKRAI NIEKADA NEISIU IR NIEKAM NEPATARIU.
Kartu su draugu išbandėme Meilės masažą 2+ Kangalo SPA, "Tigrinės lelijos" salone. Abu likome sužavėti ir tikrai rekomenduosime pažystamiems. Nuoširdžiai Ačiū Rusnei ir Ritai.
Kartu su vyru vykome į Meilės masažą+ Kangalo SPA, "Tigrinės lelijos" salone.
Kadangi lankėmės pirmą kartą, tikėjomės malonaus ir šilto priėmimo, tačiau... Vos įėjus darbuotojos ne tik, kad nepasisveikino, bet dar ir atrodė pasipiktinę, jog atvykome...Apie šypsenas ar malonų priėmimą nebeliko kalbos. Darbuotojos tarpusavyje susižvalgė, kiek supratome viena net nenorėjo eiti daryti masažo, nes pradėjo kažką niurzgėti. (Ar gi taip dera priimti klientus?) Galiausiai tuo pačiu nemandagiu tonu mus "pakvietė" nusirengti ir nuvedė į kambarį, kuriame vyko masažas. Po tokio sutikimo net masažo metu negalėjome normaliai atsipalaiduoti, nes visu jo metu jautėsi, jog darbuotojos iš pareigos ar kone verčiamos darė masažą. Jei nemylite savo darbo, kam jį dirbate? Tikrai atsirastų žmonių, kurie tokiam darbui būtų ne tik, kad tinkamesni, bet ir mokėtų mandagiai bendrauti.
GAILĖJAUSI ne tik padovanojusi vyrui šią dovaną, bet ir išleidusi pinigus veltui. Geriau paiilsėję būtume net vandens parke.
Su tokiu aptarnavimu antrą kartą klientas pas jus TIKRAI NEGRĮŠ. Jei jau išsikėlėte tokias kainas, tai ir stenkitės, kad kaina atitiktų paslaugos kokybę.
Visiems neapsisprendusiems, ar rinktis salono paslaugas galėčiau pasakyti: salono NEREKOMENDUOJU ir jei nenorite pinigų išmesti lyg į balą, o po paslaugos jaustis blogos nuotaikos - ieškokite kitos vietos. O darbuotojoms siūlau daryti išvadas, nes kaip matau, tai nepirmas nusiskundimas.
iš to pačio IP rašinėjat komentarus ir visaip giriat savo saloną, labai juokinga iš jūsų pusės. Na o mano vizitas irgi ne pats maloniausias. Užsisakėme su draugu meilės masažą, į jį įeina dar ir kangalo spa. Na masažą padarė, kaip ir nieko būtų jei aplinka būtų jaukesnė, tik jis truko ne 1, 5 valandos o vos 1 valandą, pusvalandžiui paliko gulėti ant tų gultų neaišku kam. Tik sušalom praktiškai. Na o poto dar ir pranešė, kad akvariumas neveikia, sakė po poros savaičių tikrai sutvarkys ir būtinai ateikit. Na praėjo mėnesis nesutvarkė, dabar vėl skambinu, prisiskambint neįmanoma. Nežinau, kad administratorę kokią pasisamdykit kad klientam informaciją suteiktų/
Direktorius 2013-12-30 21:35:11
Sveiki gerb. Tomai,

Ačiū, kad taip domitės mūsų veikla. Linkime Jums gražių ir darbingų "Arklio metų", lai nuoširdumas ir ramybė lydės Jus visus 2014 metus !!!

Tuo pačiu dėkoju visiems kas apsilankėte mūsų salone, ir nuoširdžiai apgailestauju kam įtikti nepavyko.
Dėl visų galimų nusiskundimų ir nesusipratimų kviečiu rašyti tiesiai man el. paštu tigrinelelija@gmail.com, viską išsiaiškinsime operatyviai.

Gražių visiems 2014 !!!,
sveiki,

labai noriu pasidalinti savo patirtim grozio salone TIGRINE LELIJA.

jame turejau pasidaryti manikiura ir pedikiura su ilgalaikiu lakavimu, pirkau butent toki kupona, bet gavau ne visai tai uz ka jau buvau sumokejusi....

pirmiausia pasidariau manikiura. Turiu pasakyt, kad KOKYBE BUVO LABAI PRASTA.
Ji dare ka tik pradejusi dirbti mergina...uzteptas per didelis lako sluoksnis dar nebaigus daryti manikiuro susiraukslejo, pasidare nelygus, lyg pusletas...gal patirties trukumas, gal nepasiseke...bet ne tai blogiausia, daug blogiau yra PASENUSIOS LEMPOS, po kuriomis ilgalaikis manikiuras nesudziusta. Baigus ilgalaiki lakavima, kaip ir iprasta, mergina pavale nagus su valikliu ir jie nusivale, o ilgalaikis lakavimas neturetu nusivalyt. Pamacius, kad valosi, pati pasake, kad negerai ir turbut lempos nebegeros, klausinejo ar viskas gerai, ar netvinkcioja padejus ranka po lempa… Kadangi jauciausi gerai, ji tiesiog uztepe dar viena sluoksni lako, kad nesimatytu kur nusivale.
Mano ilgalaikis lavavimas, turintis laikyti bent 2-3 savaites, PRADEJO LUPTIS PO KELIU DIENU, nepraejus ne savaitei…

Kadangi visiskai nebuvo laisvu vietu, pedikiura dariausi kiek veliau, beveik po menesio.
Taigi uzsiregistravau pries menesi ir is kart telefonu perspejau, kad noresiu prancuzisko pedikiuro. Man buvo svarbu, kad butu atliktas butent toks pedikiuras, nes deja taip sutapo, kad ji dariausi diena pries savo pacios vestuves. Mane patikino, kad viskas gerai ir, kad viska pazymejo knyguteje prie mano laiko.
Po menesio, ryte gavau zinute-priminima, kuriuos salonas visada siuncia, o po poros valandu sulaukiau netiketo skambucio - skambino pedikiura daranti mergina. Sake nezinanti ka daryti, nes as uzrasyta pedikiurui 17val., kuris trunka 1, 5 - 2 val., o po manes 18 val. kazkas jai uzrase kita kliente…taigi mano pedikiurui yra skirta tik 1 val. ir greiciausiai NESPES JO PADARYTI. Kai paklausiau tai ka dabar daryt, nes man nelabai buvo idomu, kas kam ka ir kodel uzrase, man reikejo pedikiuro ir laiko as nebeturejau, negalejau nei nesidaryt jo, nei veliau darytis, nei anksciau ateiti - pries pat vestuves turejau kalna kitu reikalu, kuriuos turejau sutvarkyti… Na, bet mergina pasake ateiti, pasiziures, gal pavyks kazkaip padaryti…
Tikejausi, kad pedikiuras vis tik man bus padarytas, kad skirs man laiko tiek kiek priklauso - 1, 5-2val., o ne tik 1 val., kurios neuztenka padaryti pedikiurui, bet deja… atvykus supratau, kad niekas nepasikeite…
Taigi paslauga, uz kuria mokejau buvo pedikiuras su ilgalaikiu lakavimu, o gavau tik pedikiura, be jokio lakavimo, NEGAVAU TO UZ KA JAU BUVAU SUMOKEJUSI.
Buvo 18 val. vakaro, kita diena turejo but mano vestuves (o juk zinot kaip nuotakom svarbu smulkmenos, kad ir tokios kaip nelakuoti nagai…) ir niekam neidomu, niekam nepasiskusi, tau skyre tik 1 valanda, nors turejo skirti daugiau…
Mano nuomone apie si salona visiskai pasikeite, deja, ne i geraja puse...

Tad gerbiamas (-a) vadove, ar bent bandete itikti savo klientams? nes nepanasu…
SALONE CHAOSAS, darbuotojos vienos kitom pridaro nemalonumu, nuo kuriu kencia tik klientai.
SALONO IRANGA PASENUSI, del to atliekamos labai nekokybiskos paslaugos.
Vien PAZALIAVES IR MAURAIS APAUGES AKVARIUMAS, stovintis grozio salone, daug pasako apie tvarka ir svara jame!

Sekmes Jums...
Juokinga skaityti gerus atsiliepimus nuo neva skirtingų žmonių, kai matosi, kad rašyta iš to pačio IP adreso :) Salone apsilankiau pirmą ir paskutinį kartą. Priėmimo visiškai nebuvo jokio, nusiuntė į viršų masažui, atliko darbą ir laisvi. Trūko net elementaraus mandagumo. Masažuotojos susiraukusios, kartais nusišypso dirbtine šypsena, šnabždasi ir juokiasi. Siaubas, neikit, tikrai neverta.
Tomas 2013-12-10 17:11:49
Gal užteks pačiai rašinėti pagiriamuosius komentarus kas valandą?
Sveiki gerb. Tomai,

Gražių visiems 2014 !!!,

Masažo Namai
Adresas: Vilniaus g. 10, LT-01103 Vilnius.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; medicininė įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; mokymo kursai; spa centrai.
UAB “Masažo namai” veiklos kryptys: Įvairūs masažai; Kūno, odos puoselėjimo, grožio procedūros; Masažo kursai Vilniuje; Prekiaujame eterinių aliejų mišiniais, skirtais masažui; Prekiaujame visa masažui reikalinga įranga – nuo masažavimo stalų iki bazalto akmenų. Kur geriausi masažai Vilniuje? Pas mus! Įsigykite...
Beta Media
BETA.LT

Adresas: Savanorių pr. 178A, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; fotografijos paslaugos, įranga; grožio salonai ir kirpyklos; interneto parduotuvės; kalbų kursai; kavinės, klubai, barai, restoranai; kelionės; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; pramogos ir poilsis; spa centrai; teatrai; viešbučiai, moteliai.
UAB „BETA MEDIA“ yra įkurta 2010-07-09. Bendrovė valdo ilgiausiai Lietuvoje veikiančius ir auksčiausią vartotojų patikimumą pelniusius internetinius paslaugų portalus www.beta.lt ir www.grupinis.lt. 2016 metų pradžioje įmonė pradėjo verslo procesų optimizavimo bei verslo administravimo kokybės gerinimo pagal...

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Sauliaus Vikšraičio plastinės chirurgijos centras
Plastinė, rekonstrukcinė chirurgija

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...
Spa Babor Cosmetics
Adresas: Juozapavičiaus g. 9A-176, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; grožio salonai ir kirpyklos; interneto parduotuvės; kosmetika, parfumerija; spa centrai.
Šiuolaikiniame pasaulyje BABOR cosmetics užsirekomendavo kaip viena patikimiausių kosmetikos prekinių ženklų, turinti savo kosmetikos institutus, bei išskirtinius Spa centrus, tokiuose viešbučiuose kaip Hotel Union Norvegijoje, Al maha Dubajuje, Ritz Carlton Floridoje ir Four Seasons New York. Turėdama daugiau nei...

Visiems namų šviestuvam Kalėdinė nuolaida -30%!
Visiems namų šviestuvam Kalėdinė nuolaida -30%! 12-17 10:07
Vakarams ilgėjant ir tamsėjant, vis daugiau laiko tenka praleisti namuose, todėl labai svarbu pasirūpinti, kad juose būtų tinkamas apšvietimas. Jauki ir šilta šviesa padeda...
Sulaikytas buvęs prosovietinės organizacijos "Jedinstvo" lyderis V. Ivanovas
Sulaikytas buvęs prosovietinės organizacijos "Jedinstvo" lyderis V. Ivanovas 12-18 22:15
Vilniuje antradienį sulaikytas Rusijos pilietis Valerijus Ivanovas, BNS patvirtino Generalinės prokuratūros atstovė Elena Martinonienė.
Seimas pradeda diskusijas dėl kainų mažinimo priemonių
Seimas pradeda diskusijas dėl kainų mažinimo priemonių 12-18 19:30
Seimas antradienį priėmė svarstyti kai kurias priemones, kurios, kaip teigiama, skatintų kainų mažėjimą, taip pat didintų rinkos priežiūros institucijų įgaliojimus.

Jūs esate..

Bank of America 24,47 -0,04%