Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Tigrinė Lelija, UAB grožio salonas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Tigrinė Lelija, UAB grožio salonas

Atsiliepimai apie Tigrinė Lelija, UAB grožio salonas

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Tigrinė Lelija, UAB grožio salonas

Atsakau i komentara - Nesu gaves nei 1 ct. uz suvartota vandeni. Jokiu minimu pinigu negaves. Noreciau kad nerasytumet ir neskleistumet melo Nes uz tai teks atsakyti pagal LR istatymus uz smeista.

Visi musu klientai turi mano kontaktus ir visada yra Sprendzemi bet kokie nesklandumai. Visada sprendzemos visos situacijos konstruktyviai. Dirbame nuo 1997 metu, pragyvenome ne viena krize. Tad linkiu Sveikatos visiems, meiles ir šviesos. Ypač šios Korona krizes laikotarpiu.
Neatsakingas statytojas, metus laiko nesutvarko dokumentu del vandens pajungimo. Siandien jau visai gatvei atjunge vandeni uz kuri zmones mokejo nors pasirodo statytojas niekam nemokejo. Broko pilna, uz kelia surinkti pinigai is visu po 500 euru, kelio klausimas ignoruojamas.
Laba diena.
Kiek skambinu nurodytu numeriu visada visi konsultantai būna užimti, parašiau el. laišką, bet jokio atsakymo negavau. Noriu prasitęsti dovanų kupono galiojimo laiką, nes buvote sake, kad galima. Laukiu atsakymo...
JŪRATĖ 2019-02-25 13:02:14
Tigras su Lelija jau veiklos nebevykdo, dirbo neatsakingai, belekaip ir va likom daba nemasažuoti...:D))) Skambinkite dovanų kupono pardavėjui ir Jums už kupono vertę pakeis kita paslauga. Geros dienos!!!
koks dovanų kupono pardavėjo numeris? Baisu, prisiskambinti neįmanoma, bent atsilieptų, nes arba užimta, arba atmeta ragelį
Justina 2019-03-01 20:34:12
Kažkoks siaubas. Neįmanoma prisikambinti nei vienu telefono numeriu, kurie skelbiami tiek ant dovanų kupono, tiek internetinėje svetainėje. Parašius el. laišką buvo duotas dar vienas numeris kaip vadybininkės, o paskaičius komenatrus, pasirodo tai masažistės telefono numeris... Deja pastarajai prisiskambinti taip pat neįmanoma. Nuvažiavus į vietą durys užrakintos, o pralaukus 1 VALANDĄ, jų niekas taip ir neatrakino. Kas kompensuos patirtą žalą dėl sumokėtų paslaugų neįvykdymo?
Skambinkit į įmonę kieno yra dovanų kuponas, aš susidūriau su ya pačia problema
Karolis 2019-02-06 21:35:51
‭+370 (653) 37 370‬ bandykite šiuo tel nr
Irina 2019-02-04 12:33:57
Neįmanoma prisiskambinti. Turiu dovanų kuponą.
‭+370 (653) 37 370‬ bandykite šiuo tel nr
Sveiki, šiandien man atliko Kangalo viso kūno masažą vyrams bei egzotišką SPA pėdoms. Apturėjau gerą laiką. Jauki, ką tik po remonto, aplinka, atpalaiduojanti muzika, malonus masažas, draugiška, kvalifikaciją konferencijose kelianti jauna masažistė, ir pėdas kutenančios žuvytės. Viskas vyko trumpiau nei beta.lt kupone, bet matyt tai techninė problema. Taip pat, sunkiai sekėsi su registracija, bet galiausiai vadybininkas nukreipė tiesiai pas masažistę, jos tel. nr.: ‭+370 (653) 37 370. Masažistė‬ leido pasidalinti Jos numeriu, tai jei kas registruositės, tai siūlau kreiptis tiesiai pas masažiste, nes kaip supratau įmonėje yra techninių kliūčių su komunikacija. Kažkokių tai stebuklų nesitikėkite, viskas ten labai paprasta, gali būti, kad žemiau pateiktos pastabos teisingos.
Dimita 2018-07-21 02:29:48
Mes esame sokiruoti, atvykus su draugu tiesiog tikiejomes praleisti maloniai popiete, buvome uzsiregistave 13h bet atvykome ciuciut anksciau mazdaug apie 12:40 mus prieme ir pirmoji procedura turejo buti kangalo zuvytes. Dovanu kupone buvo nurodyta 30 minuciu kangalo zuvytes ir 70 minuciu masazai dviem, bet tik praejus 15 minuciu mus jau vijo lauk nuo zuvyciu ir lieve eiti ruostis masazui o as pasakiau kad dar liko laiko, pareiske jog mes jums daveme kavos arbatos ir 10 minuciu po masazo nueisite. Jau tuomet zveriskai pasibjaurejau. Neskaitant to masazas turejo buti viso kuno bet abieju kaire koja buvo masazuojama ne maziau kaip koki 20 minuciu. o visas likes kunas po kelias minutes. Pabreziu pagrindini dalyka bei sokiruojanti, aliejus kuriuos naudoja masazo metu, po buvo pletmais iseju mano nugara. Mes tiesiog esame nustebe kaip tokie alia salonai vis dar turi licenzija dirbti
Padovanojau draugui čekį 1val 10min masažui ir 20min žuvyčių spa pėdoms. Nu ir ką manot, po 40min masažo rašo, jog jau mirko kojas žuvytėse. Taip ir nuplaukė likusios 30min masažo...
Neįmanoma prisiskambinti. Turiu dovanų kuponą.
Jurga 2019-01-04 14:19:23
Neimanoma prisiskambinti, , tel isjungtas taip pat turiu kupiba, bet kaip uzsiregistruoti ?!
Uzsiregistruoti galima internetu tigrines lelijos puslapyje
Eg 2019-01-04 11:40:00
Šiandien užsiregistruotu laiku salonas uzrakintas, prasalau 15 min prie duru prie -7 laipsniu, numeriu nepriskambinsi isjungtas... tai kaip pasinaudoti kuponu????
Sutartu laiku durys buvo užrakintos. Telefonas išjungtas. Be komentarų....
Apsilankiau jūsų salone su dovanų kuponu. Esu labai nemaloniai nustebinta ir nusivylusi! Vieni daiktai dėžėse sumesti, kiti ant grindų bet kaip išmėtyti, treti apkrauti lentynose... Nėra net kur atsisėsti palaukti. Gavau bendras visiems šlepetes! Mačiau kaip prieš mane jas išsiavė išeinanti mergina
2018-11-23 22:13:37 IP 28mes5fa
Jolanta 2018-06-26 18:57:10
Teko pabuvoti spa, su dovanú kuponù, gydomuoju masažu, pasitiko mane pati masažistė, maloniai priimė ir savo gležnomis rankomis, bet didele jėga išjudino skaudamas vietas, sustingusius raumenis, prieš tai pasiteiravus apie problemas ir ko tikiuosi iš masažo. Pasiteiravau, koks jos vardas, ir jei teks lankytis, tai teirausiuosi masažistės Gintarės, ačiū jai. Ateidama pasiteiravau, ar vietoj kango žuveliú pėdú masažo galiu pasirinkti antakiú korekcijà, merginos neprieštaravo ir pagelbėjo man, ačiū joms. Jolanta K.
Gerb. Jolanta,

Ačiū Jums, kad lankotės. Labai malonu girdėti šiltus atsiliepimus. Jie mus motyvuoja tobulėti jau 20 metu. Tik tokių žmonių dėka mes kaip Jus mes stengsimės dar labiau. Lauksime Jusu atnaujinus salona vėl !

Atsiprašome už “Kaunas tvarkosi” nepatogumus

Direktorius
Giedrius Petraitis
Uab tigrine lelija
2018-11-23 22:04:26 IP 28mes5fa
Arūnas 2018-08-10 01:01:17
Sveiki visi.Pagaliau ir mes apsilankėme Tigrinėje Lelijoje.Buvo baugoka, po kai kuriu cia issakytų komentarų, bet, kadangi vaikai padovanojo kuponą, vistik nuvykome.Tiesa, kupono laikas buvo pasibaigęs, tad skambinau paklausti, ar galima jį pratęsti.Ir jau kalbant tel.atsiliepusi moteris buvo I T I N maloni.Nuvykę taip pat buvome priimti šiltai ir maloniai.Tiesa, laba dieną neatsakė, nes priiminėjo moteris užsakymą.Bet tolimesnis bendravimas buvo tikrai malonus ir šiltas.Net neįsivaizduoju geresnio, Aptarnavimas taip pat LB patiko.Rašote, kad žuvytės bailios-viskas ten normaliai, parodykit man nebailias.Manau, kad šiais laikais, žmonės, atleiskit man, tiek išpyzdėję, kad jau nežino, ko nori.Ir jei pakliūtume, pas kai kuriuos čia rašiusius, , nepatenkintus;;nežinia, kaip jie patys mus aptarnautų.O Tigrinės Lelijos kolektyvui-dar ilgai gyvuokite ir Didžiausios Jums Kantrybės su mumis.Iki pasimatymo kitą kartą
Gerb. Arunai,

Labai dėkoju už išsakytas mintis ir konstruktyve kritika. Priimame pastabas kurios teisingos. Ačiū už apsilankyma ir lauksime po rekonstrukcijos vėl. Geros kloties ir svarbiausio dalyko - Sveikatos Jums ir Jusū šeimai !

Su pagarba,
Direktorius Giedrius Petraitis
Uab Tigrine Lelija
2018-11-23 21:57:58 IP 28mes5fa
Evelina 2018-11-23 16:07:04
Laba diena, turime kuponą ir norėtume juo pasinaudoti, bet nurodytu numeriu jų svetainėje neina niekaip prisiskambinti, sako, kad tokio numerio nėra. Ar bus galimybė jį panaudoti? Ačiū
Gerb. Evelina,

Kaip žinote šiuo metu vyksta Laisvės al. Rekonstrukcijos darbai, nuolat kala, vibruoja pagrindus. Tai buna vanduo ; elektra. Tai juos užsuka, ar tiesiog “nutruksta “ linijos. Dirbti tokiomis salygomis sudėtinga. 3 menesius net priėjimo neturėjome prie salono per iškastus griovius.

Dėl šiu priežasčių veikla yra ribota. Jusu kuponas nepradings. Galite kreiptis į ji pardavusi tarpininka dėl paslaugos pakeitimo, arba rašykite mums nurodant savo kontaktini telefona i elektronini pašta tigrinelelija@gmail.com susisieksime del paslaugu suteikimo laiko suderinimo, arba konsultacijos ka daryti.

Atsiprašome, “Kaunas tvarkosi”
Direktorius Giedrius Petraitis
Pagaliau apsilankiau salone, reikejo daug kantrybes kol uzsiregistravau, nes pasirodo salonas uzsidaro remontui.
Dekoju darbuotojai Rutai uz atliktas proceduras.
Lauksim salono atsinaujinimo, kurio jau reikia.
Salonas Tigrinė lelija bankrutavo ar išėjo ilgalaikių atostogų!?
Internetinėje jų svetainėje paslaugos parduodamos, bet ar vykdomos!?
Turiu kupona masazui, bet jau menuo bandau prisiskambinti nurodytu salono telefonu, misija neimanoma!
Nekelia telefono, turiu kupona ir net negaliu jo isnaudori
Sveiki, noretume padekoti masazistei Taurai ir Giedrei, uz puikų masaza. Vaziuodami su vyru is Raseiniu pas jus į salona, su vyru juokavome jog mūsu jau niekas neatgaivins. Bet esame gave dovanu kupona siam masazai, tad reikejo isnaudoti, nors kaip ir daugumai zmoniu truksta laiko ne tik sau, bet ir aplinkiniams. Labai dekojame masazistems uz tikrai gera, nuostabu masaza puikiai praleista laika bei gera nuotaika, buvo vertinga kelione. Dėkojame. Eugenijus ir Egle.
Laba diena, esame jūsų SPA klientai daugiau nei 7 metai ir be galo džiaugėmės su žmona, kad yra tokių nuostabių, šiltų ir savo darbą išmanančių masažisčių. Su žmona apsilankome jūsų salone dažnai ir draugams nesukame galvos ką padovanoti vieną ar kitą proga, visi lieka labai patenkinti šiltu aptarnavimu, gera nuotaika, draugiška atmosfera. Norėdami jus paskatinti ir padėkoti, kad ir toliau šypsokitės ir nekreipkite dėmesio į tuos piktus žmones, o gal konkurentus..., esame lietuviai, tuo daug pasakyta..
AČIŪ, , , Tigrinės Lelijos" darbuotojoms su pagarba Jūsų klientai Edvinas ir Vanesa! :)
Nusivylusi klientė
2018-05-14 10:07:51 IP 5juc29t3
Matosi iš komentarų, kad ir kiek žmonės skųstųsi dėl prastos paslaugos kokybės, čia niekas nesikeis. Gaila, kad eidama į Tigrinės lelijos" saloną nepaskaičiau komentarų. Su jais susipažinau pati atsisėdusi parašyti komentarą, kad kitus perspėti apie šio SPA siaubingą veiklą. Manau, kad čia būtinai reikia informuoti sanitarinę tarnybą. Baisu, atėjau į žuvyčių Kangalo SPA, užsisakiau šią procedūrą prieš 2 savaites, atėjusi buvau paprašyta dar palaukti apie 20 min. nes ką tik įleido moteriškę, keista, juk ją įleido prieš man ateinant, reiškia, kad tuo pačiu laiku du žmonės užregistruoti. Aptarnavimas juokaujate jokio. Administratorės iš viso nebuvo, kažkuri masažistė suplukusi atbėgo ir paprašė palaukti apie 20 minučių. Administratorė grįžusi iš viso parodė savo visa išvaizda, kad jai trukdysiu suvalgyti atsineštą maistą, pasiūlė kavos, bet pasakė, kad pas juos su cukrumi bėda))))))))).
O apie higieną pamirškite. Pas žuvytes nueiti parodė į nunešiotas daugkartines šlepetes (visai neaišku, kas jas prieš tai jas dėvėjo). Batai paliekami toje pačioje patalpoje kur yra pagrindinė salė. O apie žuvyčių nuovargį )))))))))))))), jau nekalbu. Jos net atsigauti nespėja, žmogus po žmogaus, akvariumas vienas, triukšmas pastovus, jos baidosi nuo kiekvieno garso, vienu žodžiu buvo puikus kojų pamirkymas šaltam vandenį, nes žuvyčių kampe buvimas tikrai nebuvo mano svajonė. Apie akvariumo higieną vargu ar galima svajoti, neaišku kada valytas, po jo duoda kojas nusivalyti per pus perkirptus vienkartinius rankšluosčius kurie net vandens nesugeria, nieko tokio batus apsiaviau šlapiomis kojomis. O SPA vadovams patarčiau apsilankykite tikrose SPA ir pasižiūrėkite kokia yra normali paslaugų teikiama kokybė ir ne atsakymus žmonėms rašykite, o tiesiog darykite teigiamas išvadas. Niekam nesiūlau ten lankytis, nei aptarnavimo, nei poilsio, nei higienos, greičiau jau kokį grybelį parsinešite.
Esu labai dėkinga masažistei Ilonai už profesionalų masažą, šiltą bendravimą ir skanią arbatą. Tokie darbuotojai tik kelia salono prestižą:)
Justas 2018-02-08 21:51:58
Teko apsilankyti siame "salone". Aplinka kraupi: nesvaru, jokios estetikos. Pirmiausia nustebino tai, kad duoda apsiauti daugiakartines slepetes (kur neaisku, kas jas pries tai devejo), masazo stalai be 'skyles' galvai-nepatogu, atsistoti nuo stalo reikia pusnuogiam, o uz lango daugybe langu ir net matesi, kaip kazkas stebejo. Uzkloja kazkokiais adialais, chalatas su demem. Vietoj 70 min.masazo buvo 50 min. Zuvu akvariumas SPA procedurai neaisku kada valytas, po jo duoda kojas nusivalyti per pus perkirptus vienkartinius ranksluoscius - jo neuztenka, virs galvos kabejo virantinklis su voru, kriaukle nesvari, per langa vel gi viskas matytis.
Jusu klientai, leisiu sau drasiai pasakyti, zmones, kurie pries tai pas jus nera buve, tik nusipirke paslauga per kuponus.
APSITVARKYKITE. Tikra geda. Grozio salonas? Siaubo filmas.
Gerb Justai,

Aciu uz Jusu nuomone. Keista kad iseidamas buvote puikios nuotaikos, dekojote ir savo nusiskundimu nepasakete. Mielai butume bande surasti viratinklius su voru :)

Kas del langu. Jie visi su uzuolaidomis. Stalai anurvediniai be skyliu, tam duodamis pagalves, jei klientas pasako kad nepatogu.

Justai bendraukite su zmogumi, drasei klauskite ar pastabas nepatogumus pasakykite dabartyje. Gyvenkite ne praeitim. ! Dar karta aciu kad apsilankete. Dirbame jau 15 metu Jums

Geros dienis
APSITVARKYKITE. Tikra geda. Grozio salonas? Siaubo filmas.
sveiki, nesenai su vyru lankemes Tigrineje Lelijoje, masaziste Rita labai nuostabi masazuotoja ir siltas zmogus.Likome su vyru suzaveti jos siltu priemimu ir maloniu masazu, stengsimes vel kuo greiciau cia apsilankyti ir atgaivinti savus kunus ir siela.Aciu jums Ritute
Siandien buvau Tigrine Lelija masazui, man kaip eiliniam zmogui viskas tiko ir patiko, labai maloni masaziste Rita, masaza atliko puikiai, esu labai patenkinta.Sekmes.:)
Gavau dovanų kuponą masažui. Užsiregistravus du kartus negalėjau ateiti, vizitai buvo perkelti nors kupono galiojimo laikas jau buvo pasibaigęs. Masažas buvo atliktas profilaktiškai, išjudinti visi kaukai lyg vienk. Likau labai patenkinta :)
Buvo pirkta paslauga per Grupinis.lt į UAB "Tigrinė lelija" siūlomą Tajų masažą, kuris galiojo 2016-03-18 - 2017-03-18. Užsiregistravus į šį masažą 2017-03-11 11 val. (per šio salono el. registracijos sistemą), prieš minėtą dieną paskambino iš šios įstaigos ir teigė, jog jų salone yra tik viena specialistė atliekanti šio tipo masažus ir ji šiuo metu serga. Pasiūlė man šį masažą pakeisti tradiciniu nugaros masažu. Man nesutikus, užregistravo kitai dienai, tačiau jau po šio kupono galiojimo termino pabaigos. Taip pat paprašė pasakyti kupono Nr. Atėjus sutartai dienai, paskambino masažistė ir pasakė, jog ji nespėja grįžti iš poliklinikos ir masažo padaryti negalės. Niekam nerekomenduoju lankytis šiame salone.
ačiū už informaciją. Norėjau pirkti dovanų kuponą, tačiau to nedarysiu.
Labai patenkintas masazistes Ritos masazu, ir visa aplinka bei maloniu kolektyvu. ACIU.
Puikiai atlikta masazuotoja Rita, profesianalus darbas, edu labai patenkintas
Laba diena.Labai aciu Ritai ir Taurai uz nuostabiai padaryta viso kuno masaza.Labai likome patenkinti su vyru
Vertinanti ne tik kokybe bet ir aplinka
2017-01-13 13:36:24 IP 2i179ql6
Dėl ip adreso 2016-08-06 20:47:22
Visi geri atsiliepimai parašyti iš to paties IP adreso. Viename komentare prisistatančio savininkais. Kraupus aptarnavimas, sanapideminis tūrėtų uždaryti šią skylę.
SUPRATAU! Aciu, bet i si salona neisiu
Kaledų proga padovanojau dukrai viso kūno masažą plius žuvyčių spa. Pradėjo nuo žuvyčių, Kėdė labai nepatogi, pradėjo svaigti galva, teko išlipti ir pavaikščioti.Salone chaosas, kažkas bėgioja, šūkauja, barkštelėjo kažkokiais puodais, žuvelės išsilakstė į kampus ir 10 min.nieko nedarė.Paskui jau kai vėl sugrįžo, baigėsi laikas, ir tiesiog grubiai išprašė lauk, nes laukia kitas klientas...Masažas. Masažavo RITA. Didžiulė pagarba jai, tikrai labai profesionalus darbas.Bet norėjosi atsipalaidavimo aplinkos, kažkokios relaksacinės muzikos, bet grojo HIT radio....Salone ištisai kažkas kaukšėjo kulniukais, bėgiojo pirmyn atgal aukštyn žemyn...Registratūroj virė diskusijos. Vidury masažo įėjo kita darbuotoja ir pradėjo klausinėt, kada mes baigsim, nes laukia kitas klientas. O juk tai viso kūno masažas! Žodžiu, įspūdis nekoks.Rita, tai Jums netaikoma, Jums didelis ačiū.:) Norėtųsi patarti savininkams susirūpinti salono aplinka ir požiūriu į lankytojus, nes išsibėgios geriausi darbuotojai.
Aplaidžiai elgiamasi su klientais. Du kartus teko tai patirti - pirmu atveju registruotasi telefonu, atėjus paaiškėjo, kad tuo pačiu laiku du žmonės užregistruoti (atsiprašė, teko laukti : (). Paskutinį kartą registravau dukrą prieš dvi savaites - užregistravo prie manęs kompiuteriu šiai dienai, spalio 13-ai 14 val., o dukrai atvykus į saloną pranešė, kad išvis tokios registracijos nėra. Kaip suprasti - lankytis po to kasdien ir tikslintis ar Jūs mane užregistravot? Ar įmanoma į tokį saloną nueiti trečią kartą - pasitikėti juo negalima.
Sendien su vyru lankemes, nusipirkau su nuolaida masaza pilinga ir zuvytes dviem, nez kodel tie zmones labai pikti bet mum labai patiko, ir prieme malonei, ir pilingas ir masazas buvo puikus, tik man kiek saltoka buvo bet as esu is tu saltesniu, vyrui niekiek nebuvo salta. Viskas ten gerai manau kokios patys bunam nuotaikos tokios ir kiti. O del juoko kuri cia rase atsistokit su drauge viena pries kita ir valanda prastovekit nesijuokusios as pati vos juoka sulaikiau kaip mano vyras prisnaude atsipalaidaves.
Svarsčiau ar rašyti, nesinori užgauti ten dirbančių žmonių. Paskaičius Tigrinės lelijos atsakymus supranti kad niekas ten nesikeis. Vadovams nerūpi kad dušo durelės vos laikosi, o ir dušas vos ne paluby įrengtas. Vanduo taškosi visur, kaip paskui saugiai nulipt iš jo? Iki nelaimės vienas žingsnis. Ne karta jau rašyta, o taisyti niekas nesirengia. Pedikiuro kėdė sulūžusi. Kam tada registruoja? Pirma kėdę sutaisykit. Ir registruojantis būtina įspėti, kad paslaugą suteiks neturintis darbo patirties darbuotojas. Manau turiu teisę rinktis kas mane aptarnaus. Juk visokių atveju būna, kartais norisi tik gero specialisto paslaugos, kartais gali pabūt modeliuku ir naujokui. Parduoda kuponus, nes matyt šiaip klijentai jau neužsuka. O internetiniam puslapy viskas taip gražiai nušviesta tai ir perka žmonės tikėdamiesi artimiesiems suteikti gerų emocijų. Paskui kreivai žiūri į tuos kurie ateina su kuponais. Kodėl? Juk pinigus gavo. Ir kainas juk nustato patys. Kodėl tada nepatenkinti?
Sveiki, šiandien norėjau palepinti save TAJU masažu kuris trunka 2val. komentarų prieš tai neskaičiau, nes gavau dovanų kuponą.Mano nuostabai kai viskas jau po fakto visi blogi atsiliepimai ne iš piršto laužti. Bet blogiausia tai, kad tam visam higieninių saligų neatitinkančiam grožio salone "Tigrinė lelija" net neturi tam priemoniu tad po valandos klausimo kaip plauna indus ir grindis buvau išprašyta lauk.Kai paprašiau pokalbio su savininku jis man paaiškino, kad prieš penkis metus tik tokie masažai buvo daromi nors dabar jau 2016m. ir kaina 45€ jie to nedaro tik pardavineja gražius kuponus. Kaip pats savininkas man ir atsakė tai ko tu nori čia už kuponą. Aš tai apšalus tad neapsigaukit. Ne Tigrinė lelija o katės irštva.
Paslaugos pirkejas
2016-02-24 14:30:29 IP 65hihfms
Pirkom viso kūno masažą, šveitimą ir egzotiška Kangalo SPA (žuvytės). Paskambinus užsiregistruoti pasakė, kad žuvyčių nėra, bet parašys skolos lapuką (kitam kartui). Viso kūno masažas ir šveitimas truko apie 40 minūčių. Nors kaip jie rašo savo puslapyje, kad vien šveitimas turėtu trukti 25min. Vietoj žuvyčių buvo pasiūlyta pedu masažas - atsisakėm. Taip ir negavom nei skolos lapuko. Apie masažą labai labai švelnus, net nežinau ar galima tai pavadinti masažu. Taip ir baigėsi SPA proceduros, patiems palieku susidaryti savo nuomonę.
Nusivylėm ir mes su žmona. Pirkome su viltim nors truputį atsipalaiduoti nuo darbų, o gavosi, kad išėjom dar labiau pavargę. Akvariumas neveikiantis, todėl viena procedūra galima sakyti nuplaukė, nes antrą kart tikrai nevažiuosim, o pats bendras vaizdas stipriai nevykęs. Neturi nei normalios persirengimo vietos, nei dušo, o galų gale dar masažavo sausom rankom, be to masažas tai toks, kad galėčiau namie geresnį atlikti net vadovėlių neskaitęs, tai tikrai labai neprofesionalus salonas.

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...
Vikspana
Saulėja Spa masažai, grožio procedūros

Adresas: K. Donelaičio g. 60-40, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; spa centrai.
„SAULĖJA SPA“ MASAŽAI KAUNE Masažai būsimoms mamytėms Kaune Holistinis kūno masažas nėštumo metu Kaune Limfodrenažinis masažas „Lengvos kojos“ Kaune Ajurvedinis masažas prieš gimdymą ir po gimdymo Kaune Klasikiniai masažai Kaune Pėdų masažasKaune Express – Antistress Birmos galvos masažas Kaune Express nugaros...
Granata
SALONAMS.EU, Grožio salonų įranga ir baldai

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); grožio salonai ir kirpyklos; medicininė įranga; pramonės įrengimai; prekybos įranga; spa centrai.
Parduotuvė Vilniuje: V. Pietario g. 8, Vilnius LT-03125 Parduotuvė Kaune: A.Mickevičiaus g. 27, Kaunas LT-44245 UAB “Granata” - tai profesionalų komanda, kuri gali pasiūlyti grožio meistrams Lietuvoje alternatyvias bei pigesnes kainas įrankiams bei baldams Jūsų grožio salonams, kosmetologijos kabinetams...
Akvatechnika [kirpykloms.lt]
DIVA Professional Styling, Carin Haircosmetics

Adresas: Dunojaus g. 20, LT-02104 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); grožio salonai ir kirpyklos; prekybos įranga; spa centrai.
Kirpykloms.lt rasite viską, kas skirta profesionaliam plaukų meistrui – Belgijos kompanijos „Carin Haircosmetics“ profesionalią kosmetiką, kirpykloms skirtus modernius bei išskirtinio dizaino baldus, anglų įmonės profesionalius įrankius „Diva Professional“ ir platų aksesuarų asortimentą. Prekės yra aukštos kokybės...

"Luminor" banko stebėtojų taryba turi naują narę
"Luminor" banko stebėtojų taryba turi naują narę 07-09 12:31
Prie "Luminor" banko stebėtojų tarybos prisijungė Maria Elena Cappello. Šias pareigas ji eiti pradėjo liepos 1 dieną.
Staigmena vežėjams: VMI darbuotojai keliuose nuolat tikrins važtaraščius
Staigmena vežėjams: VMI darbuotojai keliuose nuolat tikrins važtaraščius 07-09 12:23
Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) darbuotojai netrukus Lietuvos keliuose pradės nuolatines krovinių važtaraščių patikras, kurių metu bus stabdomos krovinius vežančios transporto priemonės.
G. Nausėda: naujoji Vyriausybė turės būti gerokai ambicingesnė reformuodama švietimą 07-09 12:11
Prezidentas Gitanas Nausėda iš Vyriausybės, kuri bus suformuota po Seimo rinkimų šį rudenį, tikisi daugiau ambicingumo reformuojant švietimo sritį.

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Walmart 124,44 -1,98%