Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Thomas Philipps Baltex, UAB

Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Thomas Philipps Baltex, UAB

Nepatenkintas klientas
2021-07-31 12:23:50 IP 2ju3ku1f
Šiaulių parduotuvėje, blondine pardavėja priėjusiu pradėjo rėkti, kad negalima pradaryti prekes ir pažiūrėti ka perki, nes karantinas. Nors jokių užrašų, kad negalima, nėra. Bet ar negalima prieiti gražiai ir mandagiai tai pasakyti? Siulyčiau atidžiau atsirinkinėti darbuotojus. Šioje parduotuvėje tikrai nebesilankysime.
Sveiki. Birželio 21 d. 12val. lankiausi Šiaulių Thomas Philipps parduotuvėje, norėdama išsiaiškinti, kiek galioja garantija smulkiam buitiniam prietaisui- pirkdama to neįsidėmėjau, o ir laikotarpiai skirtingose parduotuvėse skirtingi. Turėjau pirkimo čekį ir patį prietaisą. Pirkta buvo 2019- 07-19. Dirbančios pardavėjos, ypač viena blondinė (vardo neįžiūrėjau), nekorektiškai, netgi chamiškai prie kitų pirkėjų pradėjo šaukti, kad garantija- metai. Aš tą ir norėjau išsiaiškinti, bet tą informaciją galima ir netgi reikia klientui pateikti kitokiu tonu. Mane tai įžeidė. Manau, kad jūsų įmonei, deklaruojančiai aukštą pirkėjų aptarnavimo kultūrą, tai garbės nedaro. Norėčiau jūsų komentaro.
Zirmunu g pardaveja nedevi kaukes. Kai ateina pirkejai tipo uzsimeta ant burnos ir ok cia? Susilaikiau nuo komentaru, nes pries tokius zmones nepakavosi, bet viliuosi kad kas nors perskaitys komentara ir labiau suziures tokius dalykus. Kazkaip nemalonu, kai nuciupineja prekes nesirupindama higiena ir turedama per diena simtus klientu.
Paskutinę dieną prieš karantiną užsukau į Žirmūnų Thomas Philipps parduotuvę. Prie kasos kaimynas pirko tapymui drobes. Paklausiau pieši? Atsakė taip, karantinas bus užsiėmimas. Šalia kasoje aptarnavo vyriškis parduotuvės direktorius, įsikišo į pokalbį ir pradėjo rėkti ant visos salės ant manęs, kodėl aš klausiu, kodėl aš kalbinu pirkėją, klykdamas ant visos salės žemino mane ir t.t.....? (taip elgdavosi jo motina taip pat dirbo parduotuvės direktorė). Kokią turi teisę prie žmonių man skaityti moralą. Aš nusipirkau, išėjau, lauke palaukiau kaimyno. Kaimynas paklausė, kas jam užėjo? Atsakiau parduotuvės direktorius. Kaimynas nusijuokė ir pasakė.... Parduotuvėje matėsi, direktorius kalbėjo, mosikavo rankomis...Kolektyvas parduotuvės nuostabus, nes dažnai lankausi, išskyrus šį pilieti, kuris pastoviai nepatenkintas, susiraukęs, kai pamatau šį pilietį norisi apsisukti ir bėgti iš parduotuvės. Noriu, kad šis ponas atsiprašytų manęs. Manau, kad tokiems piliečiams reiktų pravesti etikos pamokas.
Paskutinę dieną prieš karantiną 2020 12 15, Thomas Philipps sugalvojo apkvailinti pirkėjus. Parduotuvėje Pramonės pr. 25, Kaunas paskelbė, kas kalėdiniams saldumynams taikoma 50 % nuolaida, bet toje pačioje lentynoje sudėjo ir tuos saldumynus kuriems taikoma ir tuos kuriems netaikoma nuolaida. Paklausus prie kasos ar visoms prekėms bus taikoma nuolaida, kasininkė piktu tonu atsakė, kad ji nežinanti, tik pakartojus klausimą teikėsi patikrinti. Kaip ir nuojauta kuždėjo ne visoms prekėms buvo 50 % žadėta nuolaida. Į pagalbą atskubėjo pardavėjos kolegė, kuri puolė tikrinti lentynoje, neva ne iš ten paėmiau, po to sako, kad taikoma tik štrudeliams, bet iš kur žinoti man, jeigu lentyna tai ta pati. Tikėjausi bent atsiprašymo, o likau kalta, kad nesuprantu to ko suprasti ir negalima.
Dėkoju Žirmūnų parduotuvės personalui (vyriškiui), kad padarė išimtį grąžinant prekę.
Prieš 30 min išejau iš T. F parduotuves Žirmūnuose. Suprantu: darbo pabaiga. Norejau pirkti paplūdimio sketį. Sales darbuotoja nusiuntė į sandelį. Suradau, nuėjau. Sandelininkas apšaukė kaip drįstu kreiptis neturėdama prekes kodo. Grįžau atgal- kasininke patarė
nusifotografuoti (?) barkodą. Gaila, bet as buvau be telefono... o jei ką- ateiti dar kartą. Man jau virš 60..
Pas jus savitarna???
Zirmunu g.Vilnius.labai nemalonios, bjaurios tiotkos dirba, prie kasu sedi smirdancios.paskuj visus zmones vaiksto is paskos, stebi, ziuri i zmones kaip i v***s-i visus 99%.dar sako kad ju cia toks darbas-stebeti.o zmones ateina normalus, daug geriau uz juos pacius atrodantys.tik del darbuotoju elgsenos ten ir yra visada mazai zmoniu ir parduotuve turi nuostoliu.
Veiksmas vyko Klaipėdos parduotuvėje kasininkė pardavėja atsisakė priimti iplysta pinigą ne per serijos, numerį.o tiesiog nuo susidėvėjimo iplises.kalbejo nemoloniai.prisistaciusi vadovė vardas pavardė žinomi stovejanti šalia kasininkės prie kasos irgi kalbėjo nemoloniai ir įžeidianciai kad priima tik ligius tvarkingus pinigus be iplysimu arba nesuplesitu.skundo knygos nepateikė.
Apgaviku firmele. Visos prekes kinietiskos!!!! Nusipirkom svarstykles, kasoj pasake grazint galit per 14d o garantija 2 metai. Svarstykles po menesio pradejo mest error. Nuvaziavus i parduotuve klaipedoje balena akis kad nieko mes negrazinsim. Tai ka siulo kas menesi po naujas svarstykles pirkt??? Apgaviku kontora!!!!!!

Hilla
Adresas: Plento g. 92, LT-19126 Širvintos.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
www.riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite platų kokybiškų ir kruopščiai atrinktų maisto produktų pasirinkimą. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 2 darbo dienas. Produktai: Riešutai Riešutų sviestas ir kremai Džiovinti vaisiai ir uogos Valgomosios sėklos Batonėliai Chalva...
Delikana
Didmeninė prekyba maisto produktais

Adresas: Taikos pr. 94, LT-51178 Kaunas.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; mažmeninė prekyba; sveiki produktai.
UAB Delikana – didmeninės prekybos maisto produktais įmonė, veiklą pradėjusi 2007 metais. Asortimentą sudaro: ATVĖSINTA MĖSA Atvėsinta paukštiena Atvėsinta kalakutiena Atvėsinta kiauliena UŽŠALDYTA MĖSA ŠALDYTI PUSGAMINIAI SVEIKI BEI EKOLOGIŠKI MAISTO PRODUKTAI BAKALĖJA KEBABŲ MĖSA UAB Delikana klientus aptarnauja...
BGC SERVICE
BGCPARDUOTUVE

Adresas: A.V.Graičiūno g. 32, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: vaisiai; daržovės; maistas į namus, biurą; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
Vaisiai Daržoves.Riešutai internetu,džiovintos uogos,džiovinti vaisiai,šokoladiniai riešutai,sėklos,Liofilizuotos,užkandžiai,egzotiniai,tropiniai,ekologiški i namus,internetu,urmu,i ofisą,i biurą,be cukraus,pigiau,šokolade,akcija,rūšys,pristatymas,apvalkale,dovanoms. Natūralus džiovinti vaisiai ir riešutai Daržoves...
Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Visiems ypatingas pasaulis
VYP

Adresas: Pramonės pr. 4A, LT-51329 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dovanos; gyvūnų globa; interneto parduotuvės; kava, arbata; konditerija, saldumynai; konsultacijų paslaugos; kosmetika, parfumerija; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; sveiki produktai; vaikų prekės; veterinarija; žaislai.
VISIEMS, nes pas mus rasite prekių vaikams, vyrams, moterims, sportininkams, norintiems sulieknėti, mėgstantiems gaminti, o taip pat augintiniams ir namams… YPATINGAS, nes mūsų parduodami produktai yra tik aukščiausios kokybės, natūralūs ir be dirbtinių priedų, ekspertų pripažinti ir pačių išbandyti… PASAULIS, nes...

Kremlius pareiškė esąs pasirengęs didinti dujų tiekimą Europai
Kremlius pareiškė esąs pasirengęs didinti dujų tiekimą Europai 09-27 10:00
Kremliaus kontroliuojamas Rusijos dujų gigantas "Gazprom" yra esąs pasirengęs didinti dujų eksportą į Vakarų Europą.
Sekmadienį nustatyti 1.043 COVID-19 atvejai, mirė 14 žmonių
Sekmadienį nustatyti 1.043 COVID-19 atvejai, mirė 14 žmonių 09-27 09:47
Sekmadienį Lietuvoje nustatyti 1.043 nauji koronavirusinės infekcijos atvejai, Lietuva priskiriama juodajai COVID-19 zonai, skelbia Lietuvos statistikos departamentas.
"Vlantanai" nuo šiol vadovauja S. Chochrina
"Vlantanai" nuo šiol vadovauja S. Chochrina 09-27 09:27
Vienai didžiausių šalyje transporto ir logistikos įmonių "Vlantana" bei jos pagrindinei akcininkei "Stonus group" nuo praėjusios savaitės vadovauja Sabina Chochrina. Ji pakeitė nuo 2019 metų...

Ką reiktų daryti su Vilniaus oro uostu?

Nike 149,59 -6,26%