Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Theca Furniture

Atsiliepimai apie Theca Furniture, UAB

ASMENS APSAUGOS PRIEMONĖS ASMENS APSAUGOS PRIEMONĖS
Parašyk savo nuomonę apie Theca Furniture, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Pradžioje reikėjo laiko kol susipažinau su gaminiais. Tačiau dabar esu patenkintas, darbu aprūpinti, užsakymų netrūksta, yra galimybė užsidirbti. Per Covidą bent dėl stabilių pajamų galima nesirūpinti. Kolektyvas draugiškas, stengiamės padėti ir kitiems kolegoms. Kas nori ir įdeda darbo gali mokintis atlikti įvairesnį darbą ar pereiti į kitą poziciją. Darbas nenuobodus. Meistrai visada paaiškina jei kažkokių klausimų ar neaiškumų turi, geranoriški.
Atsakyti
Labai geras pasirinkimas motyvuotiems ir darbštiems žmonėms ši įmonė. Darbuotojas yra vertinamas, daug investuojama į jį, jaučiasi rūpestis nuo pirmos dienos. Galiu tai teigti, kadangi pati čia dirbu, taip pat iš kolegų girdžiu tokią pat nuomonę. Užsidirbti įmanoma solidų atlyginimą, tik reikia netingėti. O kalbant apie karjeros perspektyvas - yra kur augti, yra galimybė keisti poziciją, svarbu lanksčiai į viską žiūrėti.
Atsakyti
Broliai Lietuviai, esat darbstus! Nebijokit kazko keist gyvenam tik viena karta! Nebijokit pabandyt
padirbeti uzsienyje cia gryzt visada spesit. Klausiat, kaip??? Lengva uzsirasykite ant facebook sienos
jog ieskote darbo uzsienyje, nustebsite kai atsiras kokie gyminaiciai ar artimi zmones kurie pasiulys
kazka (nebukyt uzsidare, yra geru zmoniu). Antra varijantas yra tokia imone AgroPraktika 100% patikimumas
labai, daug Lietuviu per ja uzsikabino gyventi Uk, dar visai nebloga Tromina idarbina i Olandija.
Gana vergaut ir kentet Lietuviams uz zeminancius atlyginimus. Nebijokit permainu, kazka keist ir
pamatysit, kaip gyvenimas pageres! Darbscius zmones visur vertina! Sekmes tautieciai <3