Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Tez Tour, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Tez Tour

Atsiliepimai apie Tez Tour, UAB

TEZ TOUR - visų norai įskaičiuoti
Parašyk savo nuomonę apie Tez Tour, UAB

Turkija, Alanijos pažintinė kelionė, blogesnių tikriausiai nėra. Ne pažintinė, o daugiau orentuota į apsipirkimą.
Sveiki. 29.05-06.05 ilsejomes KRETOJE buvo tiesiog nuostabu viesbutis geras maitinimas super. Pasinaudojame pasiulitomis TEZ Touro ekskursijomis po Kreta. Likome labai patenkinti : didžiausia ispudį padarė gidų Kamilės ir Elenos pateikta informacija. labai dekojamė už gautos ispudžius ir gera nuotaiką kelionese metų. Džiaugemės pasinaudojame Tez Touro pasiulitomis atostogomis. AČIŪ...
Albertas ir Verute.
Keliavome į Turkiją, kelionę pirkome kelionių panoramoje, bet galiausiai vistiek vežė novaturas. Atkeliavus į viešbutį, mums autobusu kartu keliaujanti gidė pranešė, jog rytoj 19.15 atvyks mūsų gidė, kuri viską paaiškins, kur ir kada vyksta ekskursijos, kokios jų kainos, ką verta pamatyti, ar ką verta žinoti Turkijoje. Taigi sulaukėme rytojaus 19.10sedime registratūroje laukiame kada atvyks mūsų gide, 19.25, 19.40, 19.45 galvoju einu pasidomėsiu į registratūra, galbūt tiesiog aš jos nepastebėjau, ar neteisingai išgirdau laiką. Jie manęs perklausia Teztour? Sakau taip. Jūsų gide neatvyks. Labai suerzino šis dalykas, kadangi pirma karta keliavome į tokio tipo kelione, norėjome pasidomėti kaip ir kas. Atėję į kambarį radome laiškelį, jūsų gide neatvyks jeigu ką skambinkite ir turkiskas telefono numeris. Minutę pokalbio 2.60euro. Neskambinau vien iš principo. Smagu, kad pavyko su visais susišnekėti anglu bei rusu kalba, bet jeigu tokioje situacijoje atsidurtų žmones nesenkantis užsienio kalbomis, o tiesiog važiavęs pasiilseti, taip ir liktų be siūlomų ekskursiju, galbūt neradę kur pavalgyti. Net pacio laiko, kada mūsų atvyks pasiimti iš atostogų, ir nuvesti į oro uostą nebuvo pasakyta. Turėjome patys išsiaiškinti ir viską susirasti. Mano nuomone kadangi mes iš autobuso tik dviese ir išlipome į ši viešbutį, gide tiesiog pagalvojo, jog jai neapsimoka važiuoti pas mus dėl dviejų žmonių gaišti savo laiką. Daugiau teztour kelionių nebesirinksime.
Nusipirkome 9n kelione i Bulgarija, pries pat kelione pranese, kad vienasaliskai pakeicia salygas ir kelione sutrumpina iki 7n ir grazina 250e uz 2n. O norint pratesti kelione iki 12n, uz papildomas 3n uzsiprase 880e ! Vienasaliskai pablogino salygas, nepatikima kontora, nesiulau tureti reikalu.
Keliavau į Kretą 2022 05 24- 29 d. Apsistojau Chersonise, viešbutyje Albatros Spa & Resort Hotel. Viešbutis puikus, maistas nenuvylė tikrai. Norėčiau padėkoti "Tez Tour" atstovei Irinai, kuri rekomendavo įdomias ekskursijas, gidams Kamilei ir Artiom už šiose ekskursijose puikiai praleistą laiką. Taip pat į oro uostą lydėjusiai Oksanai už pagalbą. Ačiū Jums :)
Teztour gidė Gintarė parekomendavo vakarieniauti Zirve restorane Alanijoje. Teigė, kad nuostabus ir geras restoranas ir buvo net kelis kartus. Nuvažiavome į restoraną užsisakėmę po kokteilį, kurį atnešė už valandos ir net neaišku, kas per kokteilis tai buvo. Taip pat užsisakėme picų, dar po valandos atėjo ir pareiškė, kad tuoj atneš. Palaukus dar pusvalanduką, nuėjau ir paklausiau, kiek dar reikės laukti ir registratūroje pareiškė, kad picų jie negamina. Tuomet pateikė sąskaita su viskuo, net ir tuo, ko megavome. Galiausiai jau norėjome važiuoti namo ir dar laukėme valanda kol išsiprašėme, kad parvežtų (kas mums priklausė).
Vitalijus Jackus 2022-04-12 23:21:40
Sveiki, užsisakai kelione kad ji pabrangsta tai dar smulkmena, dar ir negauni ko noretum per meta į kita viešbutį kurie tavęs net netenkina!
Mums irgi pabrango kelionė ir į viešbutį kitą perkėlė. Bet dėl viešbučio su savo vadybininke svarstėm kitus variantus ir už tą pačią kainą gavome net geresnį.
Daina 2022-04-24 20:27:25
Gintarė kaip Jums pavyko grąžinti depozitą ?
[email protected] parasykit papasakosiu, atsiusiu pretenzija kuria rasiau, tada ja reik patekti vartotoju teisems ir jie priima sprendima vartotojui palanku, tik uztrunka.
Gintare 2022-01-17 12:42:58

jei reikia pagalbos kaip atgauti depozita, o jie sako, kad pagal sutarti jiems nepriklauso depozito grazinkite, parasykite man, as savo atgavau, uztruko 10 menesiu, bet atgavau.
Gintarė kaip Jums pavyko grąžinti depozitą ?
Vitalijus Jackus
2022-04-12 23:21:40 IP 2jucaik1
Kliente 2 2022-03-24 16:16:00
Ir mes pirmą kartą per juos užsisakėm, mums taip pat šiandien pranešė, kad kelionė išbrangs. Atsiuntė ir sąlygas, kodėl išbrangs. Tik keistas sutapimas, kad avansas “netyčia” mažesnis nei jų tas procentas 8. Tyčia viską apgalvoja, kad tik nereiktų avansų grąžinti. Tyčia, kad privilioti, padaro nuolaidas, kad žmonės imtų keliones, o po to atsiunčia, kad išbrango, kai sumoki avansą. Kad nebūtų kur dingti. Kelionė už 1, 5mėn., o dabar jau žino, kad kai skrisim, kuras bus pabrangęs. Tai yra pirmas ir paskutinis kartas su ta š*******o kontora.
Tikrai taip... niekam nerekomenduoju šių apgavikų. Kaip gali atgaline data pakilti kainos... Mūsų atveju prašėme kad grąžintų avansą ir būtume iškarto įsigija iš jų kelionę su mus tenkinančiais poreikiais, bet nėjo į kalbas. Ir pritariu jog tyčia viskas apskaičiuota pas juos... Nes mums kelionė pabrango 6%, dėlto susigrąžinti avanso negalime.,
Klientė 2022-03-23 18:39:17
Pirmą kartą nusprendėme keliauti su šia kompanija.ir tikrai paskutinį. Sudarius sutartį ir pervedus 10 % avansą džiaugėmės ir laukėme kelionės. Tačiau praėjus keletui dienų, gavome laišką, jog mūsų kelionė pabrango ir teks primokėti. ATGALINE data buvo padidinta kaina,.Jei nori keliauti primokėk arba prarasi avansą. Sutartyje nurodyta, kad jeigu kaina keičiasi mažiau nei 8 % tuomet avansas negrąžinamas. Grąžinti avanso nesutiko, nors būtume iškarto nusipirkę kelionę iš naujo, su sau tinkančiais poreikiais, o dabar teko imti prastesnį kambarį, arba permokėti. Nerekomenduoju konsultantės Gintės Majutės, bei šios kompanijos, jeigu nenorite "staigmenų" bei sugadintos nuotaikos.
Nieko nepirkite iš tez tour gidų Egipte. Tik kelionės pabaigoje išsiaiškinome, kad visur yra prekės pigesnės, negu kad siūlo įmonės gidai, kurie nuveža į parduotuves ir meluoja, kad visur kitur bus brangiau, tačiau pačios didžiausios kainos yra perkant iš tez tour gidų. Antkainis beprotiškas, didesnis net už oro uosto.
Puiki kelione per Tez Tour kelioniu agentura. Savaitei buvome Tenerifeje. Los Gigantes viesbutyje su viskas iskaiciuota. Kelione vyko sklandziai. Tenerifes Oro uoste Lauke puiki lietuve gide Jurate. Viska paaiskino, dave voka su dokumentais. Kita diena susitikome viesbutyje. Puiki Jurate ir puikios ekskursijos. Labai puikus viesbutis, puikus maistas, didelis asortimentas, puikus kambariai su vaizdu i jura. Viskas svaru ir tvarkinga. Rekomenduoju seimoms su mazais vaikais. Pramogos pritaikytos visiems ir maziems ir dideliems ir seniems. Arti yra papludimys. Puikus baseinas terasoje. Labai viskas patiko. Jokiu nesklandumu nebuvo. Sekanti karta vel rinksimes tik TezTour agentura. O i Tenerife ir Los Gigantes viesbuti tikrai dar grisime. Rekomenduoju rinktis kelione ten su viskas iskaiciuota. Pats kurortinis miestelis labai svarus ir ramus. Daug kaviniu, restoranu, parduotuviu. Vienas minusas, tai kad personalas nekalba rusiskai.
Melagių ir apgavikų kompanija. Nuo praeitų metų lapkričio negrąžina pinigų. Reikalauja vis naujų prašymų. Dėl pinigų grąžinimo net kreipiausi į policiją, tačiau ir tai neprivertė šių apgavikų grąžinti neteisėtai pasisavintus pinigus.

Esame Hurgadoje. Nusipirkome pažintinę kelionę po Kairą.Nacionalinis Egipto muziejus piramidės, pietūs, papiruso muziejus! Nuvežė į seniausią Kairo gatvę, parfumerijos parduotuvę piramides, ačiū Dievui pamatėm.Muziejus "nuplaukė"! Tipo nebuvo užsakyta. Tik dėl jo mes ir rinkomės varginančią kelionę!Išpūtęs savo gražias akis gidas apsimetė "durnium"! Jaučiamės apgauti.????Su jais daugiau nesusidėsim.
Teztour nepatikima kompanija. Būkite atsargūs rinkdamiesi šią bendrovę. a*******i ir melagiai, nemokantys pagarbiai bendrauti su žmonėmis: žemina, tyčiojasi iš klientų.
Tokiai kompanijai ne vieta Lietuvos turizmo rinkoje.
Ačiū labai už puikų darbą Aidai ir Andriui Razinskam iš Šilutės teztour darbuotojams.Vykome į Tenerife Santamaria viešbutį personalas paslaugus, malonus labai dėkojame Jūratei gidei su kuria susitinkame šeštą kartą, esam sužavėti jos puikiu darbu.
Nesiūlau rinktis šios agentūros, kadangi jai nusispjaut į keliautojus. Pirkau tik skrydį į Madeirą, pinigus sumokėjau, patvirtinimą gavau, bilietus irgi. Po paros gaunu pranešimą, kad mano užsakymas keičiamas, o paskambinusi agentė praneša, kad deja reikia užsakyti nauja kaina, kuri, pasirodo, jau 650€ didesnė. Gerai, kad viešbučių rezervacijas galima atšaukti. Pamoka išmokta, visiems draugams papasakosiu ir pats daugiau nesikreipsiu.
Nerekomenduoju rinktis Tez tour kompanija. Nevertina pastoviu klientu. Labai nusiviliame šio operatoriumi, kai pakliuvome i beda del izoliacijos, patirime dideliu nuostoliu, o naujiems klientams skelbiasi, kad pakeis be dideliu nuostoliu. Geda, daugiau sio operatoriaus nesirinksime ir draugams nerekomenduosime.
Kelionė Tez tour organizatoriaus, vienai agentei pateikiau dokumentus kokius turiu pasitikslindama kokių dokumentų dar trūksta, patikino jog mano yra netinkami, reikia vykti tik su testu. Suklaidino, 28€ nuostolis. Oro uoste puikiai tiko mano esami sertifikatai. Toliau nuvykus į šalį autobuse viską pasakojo rusiškai, lenkiškai, bet angliškai ištardavo ir vos suregzdavo keis sakinius, matėsi pačiai buvo nejauku. Vėliau kita agentė jau net trečia, atvyko į viešbutį pasiūlyti daug brangesnių išvykų, kai tuo metu per pus pigiau vietoje užsisakėme. Čia dar nieko, kai pasiteiravau dėl testo kodėl man jį pasakė darytis atsakymo nebuvo, sakė pasitikslins ir mane informuos, ko bėje nebuvo. Paskutinė diena, skrydis 19.10val., atvyksta mūsų pasiimti autobusas 14.40 val., tuo tarpu viešbutis pareikalauja išsiregistruoti12.00, laukiam 2.40min., tiesiog prie viešbučio, paklausiau ar dar galime išgerti kavos, viešbutis gan svetingas, bet turėjome su lagaminais tiek laiko laukti įžvelgti durų. 4val. Jau oro uoste, oro uostas be galo mažas, laukiame 3.10 val. Jokio organizuotumo. Gyvenime nesirinksime keliauti per “Tez tour”. Nerekomenuoju.
Deimantas 2021-09-24 12:03:57
Noriu pasidalinti įspūdžiais iš kelionės į Kalabriją.Nusileidus oro uoste gidų reikia ieškotis patiems, vyrukas vardu Alex nesiskutęs, pasišiaušęs, suglamžytais ir purvinais marškinukais, šiaip taip nurodė autobuso numerį, į viešbutį net nelydėjo, nuvežė vairuotojas ir išlaipino, toliau žinokitės patys, informacinio susitikimo laiko net nenurodė, tiesa, sekantį rytą pats ieškojo turistų pliaže.Išvažiuojant situacija analogiška, iš viešbučio paėmė vairuotojas, nuvežė iki oro uosto ir paleido, toliau žinokitės patys, gidai net nepasirodė, net neinformavo apie registracijos niuansus.Pirmą sykį teko susidurti su tokiu abejingumu, mūsų kompanija aplamai nesuprato, kam reikalingi tokie gidai kaip Alex
Kai turi 1, 5mln € nuostoliu, tenka i darba imti studentus, kurie patys nesupranta, ka jie ten veikia.
Na ka, vien tik tai kad imone neskiria laiko ir nerebilituoja saves siuose atsiliepimuose parodo ir imones poziuri i klientus ir kiek jai svarbu ju atsiliepimai.
Musu kelione buvo taip pat isimintina is blogosios puses. Pradedant nuo studenciu kurios negali profesionaliai atstovauti organizatoriaus, baigiant pacio organizatoriaus nenoru tarpininkauti sprendziant kliento ir viesbuvio problemu.
Mums nutiko taip kad Gural Premier viesbutyje Kemere, kuris yra vienas geresniu to regiono viesbuciu gavome kambari kuriame buvo blakiu. Kas nakt pastevedavome vis labiau sukandziota musu vieneriu metu dukra. Galiausiai isiaiskinome, kreipemes pagalbos i viesbuti, pakeite kambari. Patys savo lesom gavome valyti rubus dezinfekuoti daiktus ir pasirupinti kad parazitai negriztu kartu su mumis i Lietuva. Puse keliones laiko teko kamuotis kartu su sukandziota ir irzlia dukra. Po tokios apkartusiosnkeliones paraseme pretenzija tez tour, nes tik jie gali mus atstovauti siekiant viesbucio kompensacijos, praktikoje viesbuciai linke kompensuoti tokius atvejus. Tez tour pasiule 10%nuolaida kitai kelionei....jiems nusispjaut kokia ta jusu kelione.. pazadu tai buvo mano ir mano seimos paskutine kelione, su sia kompanija! Labai dziaugciausi jeigu tokiu imoniu butu kuo maziau to ir palinkesiu, - Pasikeisti arba uzsidaryti!
Noriu padėkoti Tez Tour gidei Olgai, lydėjusiai mūsų grupė Peloponese ekskursiją į Atėnus 09.16. Buvo viskas labai įdomu, gavome daug informacijos. Kelionė buvo labai sklandi. Ačiū ir sėkmės jums.
Būkite labai atsargūs su šia agentūra!!! Skrydžio laiką jeigu būčiau pati nesužinojusi, kad pakeistas neinformavo tik pačiai paskambinus dieną prieš skrydį ir pasakius, kad tokio skrydžio nėra, sako, kad jie nežinojo!!! Čia buvo tik pradžia. Atvykus į Antalijos oro uosta laukė kita “” staigmena” mums pakeistas viešbutis, nors dieną prieš tai atsiųstuose kelionės dokumentuose niekas nepakeista. Lydinčioji agentūros darbuotoja patikina, kad pakeista į geresnį viešbutį, nes mūsų užsakytas perpildytas. Atvykus į pakeista “geresnį” viešbutį ištiko šokas tai priminė Šventosios poilsio namelius. Atsisakius registruotis išsikviečiau Tezturo atstovę Turkijoje Lina, kuri man praneša, kad su manimi negalėjo susisiekti????, tik neaišku kokiu budu jie tai bandė daryti- prasideda paieškos kaltų nuo 10 ryto iki 16 val. mums ieškoti kito viešbučio, su kažkuo vis nueidama į šoną. Taip į mūsų užsakytą viešbutį mes patrnkame tik sekančią dieną. Prarasta viena diena atostogų. Tezturas visiškai nereaguoja į jiems rašomus laiškus, skundus. Niekam nerekomenduoju rinktis keliauti su šia agentūra!!!!!
Buvo blogai!Tez Tour rekomendacijų ir melo dėka praradome 180eurų ir turėjome daug streso 3 dienas.Kretoje jau viešėjom 3kartą, todėl daug žinojom, pažinojom ir norėjom savarankiškai keliauti ir būt laisvi, juolab, kad viešbutis buvo atokiau nuo miestelių.Tez Tour agentų įtikinti, jog per juos geresnės sąlygos nuomuot mašiną, patikėjom.Už 300eur 2d.norėjome naujios mašinos, kurią rodė savo bukletuose-nuotraukose.Pirmą dieną gavom seną mersą, su kuriuo vos grįžom, nes ėmė visai netrauk ir trukčiojo.Ten palikom degalų už30eur, nes pylėmės ilgesniam laikui.Kitą dieną nieko nepasiūlė.O trečią dieną gavome apdaužyta smarkiai mašiną.Pradėjus važiuot smarkiai barškėjo kažkas atsikabinę apačioje, sustojus pirmoje degalinėje dar pamatėme, jog prakirsta padanga10cm.Atstovė ragino važiuot toliau jei nenuleista padanga, bet gyvybė brangesnė, ir atsisakėm tos sudaužytos visai mašinos.Pradžioje žadėjo grąžint pinigus, paskui siųlė pasiimt kitą mašiną iki, kurios reikėjo važiuot 50min.į garažus...Nei pinigų, nei atsiprašymo, melas, sukeltas pavojus gyvybei, stresas.Dokumentas be tarpininko parašo, jokios atsakomybės!!!Nevažiuokit, netikėkit, nesikreipkit į šią organizaciją!!!
Ekskursija į pamukale buvo visiškas nesusipratimas, nesuvokiama kaip žmogiškumas jums leidzia taip elgtis su klientais.Nevykusios studentės kurios pasitinka oro uoste tai yra niekis, nekreipem dėmesio į tas nesuvokiamas kalbas ir net islaipinima klientų visai kitame viešbutyje nei reikia, dovanojom, visgi jaunos merginos...Bet ekskursija į pamukale perpilde visas kantrybės taures. Mokami dideli pinigai, extra mokama už Kleopatros vonias, vien pinigų plesimas, o gavom tik pora valandų Pamukaleje ir n valandų vadalojamasis po parduotuves, verčiamas klientas pirkti viską iš eilės.niekada nerekomenduosiu imti ekskursiju su teztour.60 eur už leidimą laiko autobuse nuo 2 nakties ir ki 23.00 nakties.Aciu uz nieką, tikiuosi pasipildete kisenes bonusais ir extra pinigais. Nes Pamukaleje Max net 2 Val negalėjome pabūti.
Atsiliepimas apie viena is ekskursiju (girdejau, kad kitos panasios buna) “Raftingas” ar koks velnias. Jokios informacijos, kas mus pasitiks tik vaikscioja turkas ir murma sau po nosim “rafting rafting” kelione ziauriai ilga ir varginanti (nors diena pries tai isinuomave masina daug arciau daug geresniu vaizdu pamateme) atveze i kazkoki tabora kur visi rekia ir staugia. Galima buvo pateikti informacija, ka reiktu pasiruosti, kad vietoj nereiktu pinigu taskyti. Su benzinu krauojancia ir smurdancia masina nuvaziavome i gan grazu kanjona (vel ilgai ir nuobodziai), tada privaziavo prie vietos kur galima leistis lynu (kuris pasirodo mokamas, nors sito neminejo ir kadangi nedaug zmoniu leidosi, vel laukeme) tada pargrudo atgal i tabora ir pamaitino (vel ilgai ir nuobodziai). Tada prasidejo “geriausia dalis” uzmete prakaitu prasmirdusius salmus ir liemenes vel ilgai ir nuobodziai autobusu veze iki “vietos” nuo kur dar neaisku kodel ejome pesciom (nors galima buvo privaziuoti) dave kapitona turka kuris mokejo 2 zodzius angliskai ir tiek pat rusiskai. Pritruko valties todel virs pusvalandzio dar laukeme. (Turejo buti dvivietes valtys dar pagal teztour atstove, bet buvo tik 10vietes) Gave valti buvom istatyti kaip kareivukai su irklais, kad atrodytume graziai pries kameras. (Kad jie galetu mums ipirsti poto “smagu video” is pasiplaukiojimo uz 8eur. Tikrai galima buvo pasakyti, kad vanduo bus ledinis (kojos visa laika valtyje buvo su tuo lediniu vandeniu ir kapitonai jauno intelekto kurie taskosi specialiai vandeniu, ir kad pasirupinti didesniu kiekiu vandens, kad nereiktu 0, 5 uz eura pirkti.Sedziu dabar skaudancia gerkle pra*ises visa diena nuobodziam ilgam keliui, smirdantiem drabuziam ir susalusiom kojom. Pinigu negaila, gaila laiko ir gaila, kad toks poziuris i klientus.
Tragedija, o ne kelionių agentūra. Kelionės pakeitimas ar perkelimas paslėpti po šusniu sutarties punktų, kurie nėra aiškiai iškomunikuojami. Bendravimas laiškais parodo, kad niekas ten net nesupranta, kas yra geras vartotojų aptarnavimas. Kelionę galiausiai atšaukus ir toliau eina priminimai, kad kelionės laikai pasikeitė arba, kad už kelionę dar nesumokėta. Labai gaila, kad karantinai neišmokė vertinti klientu ir tikiuosi nuo sumokėto avanso, prilakę pigaus švyturio alaus per ateinantį kontoros balių prisidarysit gėdos su kuria negalėsit gyventi.
Irena 2019-10-10 12:28:48
Kodėl pervežant iš oro uosto į viešbučius ir atgal, dėl saugumo nėra vaikiškų kėdučių, kas atsakys užtai jeigu įvyks nelaimingas atsitikimas, draudėjas ieškos kaltų. Nors autobuse laisvų vietų buvo net keturios.Ir organizatoriai žino, kad vyksta kūdikis. Norėčiau, kad spręstų šį klausimą.Mes vykome š.m rugsėjo 30 d. grįžome spalio 7 d. Mūsų gidė Eliza šį klausimą neišsprendė. O tokia stipri firma, sekantį kartą reiks rinktis kitus, kurie rūpinasi ir mažais keliautojais.
Mūsų kelionė su Violeta buvo tokia sugadinta, kad garsiai pasakysiu visiems nuo tokios agentės bėgti kuo toliau! Tuo metu ten kai tave apėmę bejėgiškumo jausmas, nes savaitgalsii jie neturi nei vieno dirbančio amsens, tikrai norėjosi atvykti į ofisą ir paklausti, ponia ką jūs išvis darote agentūroje. Nes ji netyčia kažkaip va taip, pakeitė viešbutį mums nežinant, ir užsakė kitą :) Apgailestavo, kad užsakė kitą, klaida, apie kovą, bemieges naktis, stresą, vaiko ašaras, visos mūsų šimos sugadintas atsotogas, emocinę būklę aš išvis nekomentuosiu. Tai dar ne viskas, sako su Jumis susisieks gidas ir viską sutvarkys, spėkit susisiekti susiekė gidė ir man iškart sako kas jusm netinak, jeigu Jūs norite keisti viešbutį tai susiraskite į ką norite keisti ir susiorganizuokite kaip jus perveš, išlaidas taip pats apsimokate patys, Sakau ką reiškia susirandate ir apsimokate, mes norime gyventi ten kur užsakyta ir už ką apmokėta, sako ten nėra vietų. Išsirinkit viešbutį pasakysim kiek primokėt ir važiuokit su taksu. Tai va taip elgiasi Teztour agentūra. Atsidarė ofisas po paros...tada davė kitą viešbutį, laukuose tarp šiltnamių, prie kelio, geresnis nesakau, nes aname net valgyt nebuvo ko, kaip koks pabėgelių namas, be kondicionierių, su 4 dienos patiekalais, ir turinčiais tik sprite beer ir water, ir daugiau nei žodžio nesuprantantys nei rusų nei lietuvių kalbomis. Pagalbos iš viešbučio sulaukti nebuvo šansų nes sakė ok ok, o padėt net nesugebėjo nes nieko nesupranta. kitos dienos man jokių žinių, jie mat derina, viešbučio išsiregistravimas iki 12 ir n vėliau, turkijos gidė man sako tai dar vieną dieną praleiskite nes nespėjam suderinti jūsų pergabenimo, ne nu čia buvo viršūnė..išsiregisturoju 11:59 ir pasakau kad išsiregistravome. laukiame pervežimo. Pasiūlė kelis viešbučius, nu tuos kur net už dyką neiimčiau ir nei kuo negeresnisu už dabartinį į kurį mus įgrūdo. Tada atsirado kažkaip jau normalesnis bet vėl reikia prisimokėt..sakau Jums jau gėda būtų tą musm sakyti...Tada rado The Lumos viešbutį tarp šiltnamių, bet jau sakom tik vežkit nes esam nevalgę parą ir nemiegoję...nuvežė, apgyvendino..Bet tiek streso..nervų, skamučių, nežinios, niekam nelinkiu...BŪkite atsargūs su šia egntūra, jie yra visiškai apatiški savo klaidoms, nerūpi jiems jūsų nei nervai, nei stresas, niekas.
Atvykus 10 val. i viesbuti ALDEMAR OLYMPIAN VILLAGE BEACH RESORT zmonems atsikelusiems 2-3 val nakties, reikia iki 15 val trintis prie registraturos laukiant kambariu, iskaitant ir seimas su maziukais vaikais... taip viena diena is 7 ir nuplaukia. Langai su sodo vaizdu, nebutinai bus su sodo vaizdu. gali buti ir su masinu stovejimo aikstele, kaip nutiko mums... na ir labiausiai nepatikes dalykas tai, kad gavome rusiska Teztura ir visa informacija tik rusiskai, reikejo vertejauti nesuprantantiems rusu kalbos. Visos ekskursijos numatytos tik rusu kalba, nera jokiu dvikalbiu ekskursiju (pvz. rusu- anglu), nei galimybes pasirinkti kita agentura, nes viesbutyje nera jokios informacijos apie nieka, jokiu skrajuciu, jokio turistiniu vietu pristatymo, Supratom, kad Tezturas draudzia viesbucio darbuotojams pateikti tokia informacija (apie kitas agenturas), nors pats neorganizuoja ekskursiju dviem kalbom, kad susimokeje min po 100 eur keliautojai gautu pilnaverti servisa. Jei gidas draugiskas, dar kazkiek per pertraukeles bando papasakoti angliskai...bet tokia buvo tik gide -Olga (aciu jai :)). Kelioneje i Zakinto sala i 2 a. autobusa buvo sugrusta apie 60 zmoniu is visokiu saliu, ir cia jau kalbos apie kaukes net nebuvo... Butu smagu, kad Tezturas gerbtu ir kitas kalbas ir pilnavertiskas paslaugas siulytu ne tik rusakalbiams klientams.
Tez Tour UAB yra s*****i! Sumokejus avansa ir pranesus apie keliones anuliavima, Tez Tour atsisako grazinti avansa ir prisidengia sutarties salygomis.
Vaida Alejuniene
2021-07-22 22:57:12 IP 65k6lh2q
Labai sauni kelione, tik nepersikaitinkit sauleje, nes blogumai ir pykinimas ateis, taip pat fredo kava labai stipri negerkit ant tuscio skrandzio, taip pat pykinimas ateis, bet pasikliaukit labai saunios gides Alinos patarimais apie arbatas, kurias ji apibudins Jusu pazinimo keliones metu, patikekit pasijauciau geriau, pamirsau negalavimus per para, sekanti ryta buvau kaip stikas, todel jei vyksit bent jau savaitei, dvi ar tris dienas pasinaudokit sios labai saunios gides Alinos ziniomis apie sia sali, nepasigailesit, Ji tikrai sauni. Aciu Alinai
Patiko viskas, pradedant kelionės paieška (ačiū Emilijai Tijūnonytei), atstovės pagalba pasirenkant ekskursijas, iki, , įsodinimo" į lėktuvą grįžtant. Didžiulė padėka gidei Alinai už puikias pažintines ekskursijas Kretoje, kurios pranoko visus lūkesčius (ji ne tik profesionali, bet ir rūpestinga, nuoširdi, atsakinga...). Ačiū Tez Tour komandai.
Norėtume padėkoti Tez Tour gidei Linai, kuri dirba Bulgarijoje, su į Varną atskrendančiais turistais, už operatyvią ir savalaikę pagalbą. Ilsėjomės Albenoje 2021.06.20-2021.07.04.
Tatjana
Valentina
Svetlana
Vladimir
Ala
Snieguolė Paulavičienė
2021-07-18 15:54:59 IP 2g5ventd
Likau nusivylusi Tez Tour darbu... atskridus į Turkiją Tez Tour agentai kaip ir visada nukreipė link autobuso, vežančio link viešbučio.. Deja, pralaksčius visą stotį mes jo ir neradom.. Stresas, karštis...grįžus pas Tez Tour atstovus buvo pasakyta ieškokit, ir tik pakėlus balsą ir pasakius kad tokio autobuso numerio ieško ir kiti žmonės susidomėjo mumis... pirma patys paieškojo, po to paaiškėjo kad mums pakeistas viešbutis. Užsakinėjom kelionę ne paskutinę minutę, rinkomės vietą, aplinką pagal foto, iš anksto internetu užsisakėm ekskursijų su paėmimu iš viešbučio... Tokioj pat situacijoj tą dieną atsidūrė ir dar 4 turistai... Ar tai normalu??
Ačiū labai už puikų darbą Šilutės tez tur agentūros darbuotojams Aida ir Andrius Razinskai puikiai atliko savo darbą padėjo iki menkiausios smulkmenos. Viešbutus kretos saloje silva beach patiko labai, aptarnavimas geras taip pat nuostabi nuoširdi paslaugi gidė Alina ačiū už nuostabų darbą.
Džozefina from Tez Tour Klaipėda met all our expectations as an exceptional service provider, person and professional - meaning, that she was able to sort us out with our highly uncommon demands on ! the spot ! (next day travel, less than 12 hours the departure and booking). We got all documents in time, and were able to enjoy our work holiday in less than 12 hours! Džozefina - we would like to thank you personally! It was our pleasure to deal with you!
Kelionė į Kretą buvo puiki.Viešbutis pranoko lūkesčius, o ekskursijos su gidais Aliona ir Artiomu nepakartojamos.Labai rūpestinga Tez tour atstovė Marina.
Sveiki. Šiais metais likome nepatenkinti Tez tour kelionę į Turkiją. Taip, viesbutisy maistas, aplinka super. Tačiau per visą savaitę, kambarys buvo sutvarkytas tik pirmą dieną.
Atliekant covid pgr testus, pus antros valandos blaskėmis su mažu vaiku ant rankų, per pati karšti, nes Jusų tez tour darbuotoja, nesugebėjo sutvarkyti šio reikalo. Paminėta buvo laukti prie pagrindinio šlagbaumo 13:30 balto autobusiuko, privažiavus gyd. Mus paims ir atliks testus. Galiausiai patys išsiaiškinom kad tai net ne tas šlagbaumas, o visai kitur reikia laukti, kodėl negalima buvo normaliai pasakyti kurioje vietoje laukt? Laukėme valandą, niekas nelaukė ir neieškojo mūsų (nors paminėjo kad mūsų ieško). Sutikom iš rumunijos tez tour darbuotoją, jis bande skambinti musu "pagalbininkei", kurį net nekėlė ragelio. Slambinus i whats up, viber pakėlė, sake laukti ieško. Niekas neieškojo nes mes buvo šalia, ir tuos darbuotojus vėliau matėme, jie ramiausiai sau sėdėjo. Gavom "balto autobusiuko" mašinos numerius, atradom mėlyna mažą mašiną ir pagal ją atradom gydytoją. Galiausiai supratom, kad esam reikiamoje vietoje po pus antros valandos (kai lauke 37laipsniai ir ant rankų vaikas) ir tikrai ne prie šlagbaumo. Testai atliekami lauko kavinėje, kur vietiniai geria arbatas, rūko ir stebi.Jokios širmos, jokio sterilumo. Pinigai paimti, bet visiškai nepasirupinta saugiai, patogiai atlikti testą, kai pačiam viešbutyje už tą pačią kainą galejome padaryti steriliai (med punkte), ko mum nepaminėjo, kad taip galim. Pačią pirmą dieną paimti pinigai ir laukit, ieškokite. Siaubas didžiausias!!!!?
Vykstant į kelionę, du kartus paminėjo, kad izoliuotis nereikės! Tik atvykis į Turkiją, tez tour darbuotojai kalba apie izoliaciją! Kaip taip? Kam meluot? Kelionė buvo pirkta tik dėl to, kad grįžus busim be izoliacijos! Ir mes ne vieni, kuriems tokią informaciją suteikė! Begalo pikta, visi svarbūs planai, darbo reikalai po grįžimo turi būti atidėti! Labai nuvylė Tez tour, svarbiausia gauti pinigus, bet ne kokybė. Ir keliaujant namo iš pusės lėktuvo sulaukem tokios pačios nuomonės.
Per susitikimą gidė ne svarbias naujienas pasakojo, o bandė įsiūlyti ir papasakoti apie Hamam. Juk tai svarniausia, nei išsiaiškinti rūpimus klausimus, visiems buvusiesiems.
Siunčiame padėkos žodžius į Kretą nuostabiai gidei Alinai, savo profesionalumu džiuginančiai turistus šioje saloje. Trys ekskursijos su ja - nuostabus senosios Europos civilizacijos pažinimo lobynas. Su Tez tour keliaujame ne pirmą kartą. Visada viskas vyko sklandžiai.
Buvome Maljorkije, viskas nuostabu, pradedant perkant kelione pas agente Brigita Klaipėdoje, nuvykus į Maljorka pasitiko gidė Milda, nuo pirmos minutės buvo suteikta daug išsamios informacijos, vykome į ekskursijas, buvo nuostabu, Milda suteikė daug žinių, tikra savo srities profesionale, mėgstanti savo darbą. Kelionė buvo nuostabi, ačiū
Buvome su žmona Kretoje, atvirai šnd tik išskrendame. Viešbutis Aldemar Knossos Royal. Galime pasakyti tik vieną-atostogos buvo nuostabios. Tikrai esame daug kur keliavę, bei ėmę gidus per agentūras, bet TEZ TURAS tikrai maloniai nustebino. Viskas pakankamai sklandžiai organizuota nuo oro uosto iki viešbučio ir atgal. Kas liečia keliones su gidu, tai buvo nuostabus laikas. Kelionės organizuotos sklandžiai, tiksliai laiku, apie viską pagalvota kur pavalgyti ir ką pamatyti. Gidė Alina aplamai wou. Su ja kelionės priminė Čekuolio laidas apie keliones, gali klausysti ir klauayti jos. Be galo išsamios, labai daug sužinojom ir perteikimas istorinių faktų be galo originalus.
Tikrai niekas neprašė parašyti tiesiog norim kad Lietuviai žinotų, kad ir mūsų Lietuvių gidai ir kelionės yra šiai dienai aukštam lygyje. Ačiū tezturui ačiū Alinai :)
Nerekmenduoju vykti su su sia kelioniu agentura. Savo tevams padovanojome kelione i Kreta su ilgai rinktu viesbuciu, kurio kaina buvo didesne (1200 eur vienam asmeniui) nei kitu del jo lokacijos. Viena diena pries kelione jis buvo atsauktas. Tevai buvo perkelti i kita viesbuti kitoje lokacijoje. Niekada nebutume pasirinke to viesbucio uz tokia kaina. Kelioniu agentura pries uzsakant kelione zadejo daug ivairiu ekskursiju (Santorini, zygis, papludimiai ir t.t.). Nuvykus buvo pasiulyta viena ekskursija i salia esanti miesta, nors turistu grupe didele ir suinteresuota ekskursijomis. Praseme kompensacijos ar bent jau perkelimo i geresni kambari naujame viesbutyje, bet organizatoriaus atsakymai buvo, jog jie nieko negali padaryti. Tikras nusivylimas. Rekomenduoju rinktis kita kelioniu organizatoriu.
Kovo mėnesį buvau palikusi dokumentus Šarm El Šeiche, ir Tez tour komanda man sugrąžino! Nuoširdžiai AČIŪ už begalinį gerumą ir sąžiningumą! Geros kloties Jums visada ir visur! AČIŪ
Paslaugos visiskai neatitiko kainos, kokybe labai prasta, sugadintos atostogos, niekam nerekomenduociau
2021.03Hurgada...
Bėkit kuo toliau nuo Tezo, nes šitos kontoros šioje šalyje niekas nelaiko rimta.
Turėjome darytis testus, tai “ sušiko” visa diena. Visas autobusas lietuvių buvome pasibaisėję, išvežė vidury dienos, vietoj to, kad ilsetumemes, gidas surinko TEZTURO!!!! pinigus ir tepė slides. Patiems teko kovoti su masė žmonių, kad padarytu testus.
Nemaža to, klinika 3 min nuo viešbučio, tai šita parazitu kontora nulupo po 20 eur už nuvežima į klinika!!!!
Visos kitos agentūros ėjo be eiles, o mus (Tezturinius) ignoravo.

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1-66, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Baltic Tours Group, UAB – kelionių agentūra, kelionių organizatorius, turizmo paslaugų rinkinio pardavėjas ir lėktuvo bilietų platintojas, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai: poilsinių ir pažintinių kelionių rezervavimo sistema Baltictours.lt, atvykstamojo turizmo kelionių...
TravelTuras
Adresas: Vikingų g. 3, (PS Nordika), LT-02182 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
TravelTuras – viskas tobuloms atostogoms! Karščiausi paskutinių minučių pasiūlymai! Poilsinės, pažintinės, egzotinės kelionės lėktuvu bei autobusu! Kelionės iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Vokietijos! Aviabilietų ir viešbučių rezervavimas, kelionių draudimas! 15 metų patirtis turizmo sferoje! Aplankyta daugiau...
American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta tęsti studijų AMES anglų kalbos...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Poilsio ir pramogų tandemas "NoriuNoriuNoriu" bei "Laisvalaikio dovanos" – jau ir "Ozo" prekybos centre 06-28 15:11
Poilsio ir pramogų elektroninė parduotuvė "NoriuNoriuNoriu" žengia į didžiuosius prekybos centrus. Nuo šiol platų poilsio, viešbučių, pramogų ir kelionių pasiūlymų pasirinkimą bus galima įsigyti...
Aukštos kvalifikacijos specialistų migracija į Lietuvą: finansinės paskatos darbdaviams ir darbuotojams 06-28 10:47
Nuo 2022 m. liepos 1 d. įsigalioja Užimtumo įstatymo pakeitimai, padedantys Lietuvos Respublikos darbdaviams pritraukti trūkstamus aukštos kvalifikacijos specialistus iš užsienio, įskaitant nuo...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Chevron 147,57 +1,93%
Nike 110,50 -2,13%