Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Tete-a-tete kazino, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Tete-a-tete kazino

Atsiliepimai apie Tete-a-tete kazino, UAB

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Tete-a-tete kazino, UAB

Kaune barsausko g. Kazino. Is 100e golden nevada automatas losiant 0.50 ct nei karto neisuko nemokamu sukimu. KOSMOSAS NE KAZINO. Nera net ko uzeit. Tet a tet pasidaret konkretus ŠULINIAI. tvarkykit normaliai kad butu nes pikta atejus palost net 15 min nesigauna.
Atvykus i naujai atidaryta Tet a tet KAUNE kalantos gatveje. Per 40 minuciu pralosiau 450e. T.y greiciau nei per 10min -100€ gaunasi. Losiau ant dvieju greta stovinciu automatu. "BOX" ir "NEVADA" Susukau daugiau nei 300 sukimu didziausia laimejima turejau 20€. Susidariau tokia nuomone, kad kazino loseju saskaita susigrazinejama naujo salono remonto bei nuomos islaidos. laimejimu visiskai nebuvo nei menkverciu visiskai juokiu. Akivaizdziai nenormalu net palost nespejau. Pralosus 400€ casino darbuotoja patare nelost nes nieks cia nelaimi... NEPATARIU TEN EIT IR TUO PACIU I NAUJAI IRENGTUS SALONUS NES AKIVAIZDZIAI GUDRAUJAMA. GEDA TET A TET
išėjau iš casino pastate musono darbuotoja šviesi lyg vardu Daiva pasirodė išgerusi, pastovei su kažkuo kalbasi telefonu labai atzagariai kalbejo, nesuprantu kam tokias paimat dirbti jei nemoka net pasiveikinti.. Siulo alcholi per prievarta, prie to pačio atejo vyriskis nemalonus ir ji su juo kalbejo tikrai buvo šlykstu klausytis prie to pačio dar ir valdžia debilais vadino... Nesuprantu ka ji čia veikia
Įsivesti pinigus į sąskaitą manau gali ir nepilnametis ateivis, atvykęs iš Kentauro proksimos. Bet, kai ateina laikas išmokėjimui, prasideda visokie tapatybės patvirtinimai, dar gerai, kad nepaprašė genitalijų nuotraukos, vėliau jau ir užmiršo pervesti. Kodėl aš turiu gaišti savo laiką ir maldauti savų pinigų? Ar tokie dalykai legalūs? Uždaryti ir atimti licenziją tiems juokdariams. Kalba buvo apie Cbet. Apie lošimų namus jau net nekalbu, paskutinį kartą buvau prieš kokius 5 metus, laimėti išvis neįmanoma, žaista iš 500 litų, grąža - 0. Beje kaip gali leisti naudoti B kategorijos automatus? Su šia įmone geriau neprasidėti, po išsigrynimo pinigų, arba teismų, niekada nebeprasidėsiu su šiuo durnynu.
Simonas 2019-02-18 22:59:43
Man šiandien ta pati situacija. Pavyko susitvarkyt?
taip;) bet uzblokavau sabe muo visu losimu:) gana:D tiem nebenesiu pelno. :)
deividas 2019-02-02 22:42:57
atkuriau savo paskyra, pervedziau 150...laimejau ir nusiimiau 450...laukiau kol ateis i saskaita o siandien uzblokavo paskyra ir turumiu padaryt video skambuti su pasu..kas per nesamones? kai pinigus pralost tai nesvarbu, o kai nusiimt nori tai jau irdoynet reikia kazka?
Man šiandien ta pati situacija. Pavyko susitvarkyt?
ka galiu pasakyk apie šita žaidimu punta, apgaule totali. Atėjo žinutė imti 20 nemokamu "spin" gerai atėjau prisijungiau gavau tuos "Spin" rase reikia peržaisti 1 karta. iš "Spin" - 11 Eur. Gerai viskas kaip ir paklauso, Losiu iš tuo 11 Eur pavyko pakelti 70 Eur. Peržaisti reikėjo tuos 11 Eur taip ir padarau išeinu, bet man joki eurai ir nepaklauso. wtf? Gerai suku toliau ir taip iki 0, niekaip neturėjau galimybes naudotis tiems Eur :)
Zaidimas 2018-11-30 21:46:27
Atejau po metu i tet a tet casino kaune viliampoles turgui. Atsinesiau 100e. Sugaisau 10 min laiko (is ju 5min keisdamas pinigus) losiau ant automato bull. Sukau sukimus po 0.50ct. Tai didziausias laimejimas buvo viena vysnia t.y 1e arba 2 vysnios t.y 2e. Zodziu 100 e surijo greiciausiai kiek esu loses kada nors... atejau pabuvau ir isejau ir vel neisiu db. Atsimenu budavo reklama jusu imones " suvaldyk buliu" ar kazkas panasaus. Tai galiu pasakyt to buliaus is 100 e. T.y is 50 sukinu nebuvo net kada pabandyt ji suvaldyt. Zodziu geda turetu jum but ir tiek ateini palost sumeti kaip i vandeni iseidamas saldaini pasiemi ir ramus. Kas patiko kad darbuotoja maloni moteris o visa kits tai visiskas sudas. Tvarkykit automatus nes pabegs visi losejai. O ir losimu inspekcija daznai atvazines.
nepabegs jokie losejai. ten juk visiskas absurdas ir vistiek zmones eina, pralosia algas. ten yra nelaime. o jau kiek metu gyvuoja ir vistiek zmones ten lankosi ir kuo toliau tuo daugiau. ypac pavojinga jei pralosei bandyt atsilost, tai yra neimanoma ir vel ibrisi ir dar didesni pralosima.
pries ten einant reikia aiskiai sau pasakyti, kad uz sia "pramoga" teks susimoketi. Ir pinigu kurie yra piniginej neuzteks, paskaiciuokit ka galit isimti is bankomato, kur pasiskolinti ir dar koki kredita paimti. viska ta sudekite ir tada pasakykite ar as apsiruoses sumoketi sia kaina uz pazaidima. Tada bus viskas sazininga. Tik nereikia sau meluoti kad pazaisiu "truputi". Atejima ten pasirenkame patys, o isejimo mes nepasirenkame, tiesiog iseiname tada kai pasibaigia visi pinigai.
NESUPRANTU KAIP GALI NORMALI VALSTYBE LEISTI TOKI BRUDA LIETUVOJE LEGALIZUOTI. KAM CIA REIKALINGI TIE LOSIMO APARATAI? KAS CIA PER VERSLAS ? IS ZMONIU PRIKLAUSOMYBES DARYTI PINIGUS. TEN ORIENTUOTA I PAAUGLIUS, VOS TIK SULAUKS 18, NUEIS PABANDYS UZSIKABINS. YRA IRODYTA KAD TRECDALIS TEN BESILANKANCIU IGYJA PRIKLAUSOMYBE. O KA REISKIA PRIKLAUSOMYBE ? TAI REISKIA KAD ZMOGUS PRARANDA KONTROLE IR TEN NUEJES PALIKS VISUS PINIGUS KIEK TURI. TAI CIA SAZININGAS VERSLAS ? TAI YRA KRAUPU.
MELDZIUOSI KASDIENA KAD ISNAIKINTU SITA BRUDA IS LIETUVOS. RASYKITE VISI PRASYMUS KAS NORS KARTA TEN NESUSIVALDETE. NES ZINOKITE KAD KIEKVIENA KARTA TEN NUEJE LIKSITE BE PINIGU.
Kiek zaidziau tiek ir nepatiko, nieko neduoda laimeti. Net azarto jokio nera. Plius vis sms siuntineja savo reklamom, atsibodo! a*******s, uzdaryti tik tokia kontora.
Sveki losejai, jeigu einate zaisti uzsiblokave ir jus ileidzia galite skambinti 112, taip pat filmuokite kaip zaidziate, butinai kad matytusi jusu veidas, casino vieta. Nes kitaip jums nepades niekas ir neturesite irodymu.
paskaityk kiek toj bendrovej nesamoniu https://www.statymai.com/forum/lazybu-bendruomene/lazybu-bendroves/cbet/.. TUKTUK kas ten? BANKROTAS visiems losiantiems..
Apeikit šitą nesąmonę!!! Pralošiaučia apimtas azarto visus pinigus, žaidžiau internetu ir iš kelių šimtų eurų nei kartą nieko nepavyko laimėti!!!!!!!!!!!
Cbet.lt darbas yra nekazka, nepranesa pasikeitimais, nors tvirtina kad siunte. Pinigu ismokejimai yra patis ilgiausi is visi bet'u nerekomenduociau zmonems mekstantiems statyti internetu
Tuk, tuk - kas ten? - Asilas! Kokia reklama tokia ir firma!
Yra įleidžiami priklausomi nuo lošimo žmonės, Taikos pr Klaipėdoje, net pasų netikrina
Niekados nedoda laimeti zaisk kiek nori teisingai sako apeiti sita saita.didziauses laimejimas 3 eurai virs savo depozito niekas tikriausiai ju netikrina.....
Kodėl kiek pildausi intenetu niekada neišeina nieko laimėti? Net tų pačiu pinigų niekada neišeina atsiimti.. apgaulė tikra.
Sveiki. Parase i g. Mail man laiska, kad laimejau 50 nemokamu sukiu. Is ju pasikeliau 23eu. Is tu 23eu pasikeliau iko 440eu. Prasukau uz 12 eu ir liko 4eu. Sudu kruva cia yra. Idomu labqi ka joe rezga.. šudu kruva
Aplenkite šitą įstaigą 1000 km spinduliu. Labai nukentėjau nuo šitos š*******o kontoros.
Nerekomenduočiau niekam. Žada atlygį gerą o moka lb mažai melagiai. Neprasidėkit su jais jei jums rūpi jūsų sveikata.
Esu parases prasyma neleisti losti po geguzes 1 d. Taciau kaip matau siam losimu organizatoriui tai neveikia. Vienam Vilniaus salone 3 skirtingos darbuotojos 3 dienas is eiles keite pinigus ir nereikalavo jokio dokumento. Pralosiau kruva pinigu. Abidna kad net istatymas nulio vietoj. Viska nufilmavau ir kreipsiuos i losimo tarnyba. Visiskas absurdas.
Sveiki noriu visiem pranesti apie cbet.lt pradziai kai pradedi zaisti esi naujai prisiregistraves tai duoda islosti iki 800 euru poto jei nusemi jau daugiau neduoda.ir plius turiu kelis pazystamus kurei taip pat zaidzia sitam cbete ir iki sios dienos dar nera pervedes cbetas laimetu pinigu vis mulkina ir mulkina neatraso ir taip.... patariu jei esat azartiskas pasirinkti kita internetine puslapi nes siti tai a*******i :) neapsigaukit
Bjauriau bendraujančios administratorės nei Klaipėdos autobusų stotyje esančio Tete - a - tete casino neteko sutikt :) Atšoko noras visam kada nors nueiti ten. :)
Radau darbo skelbima, nusprendziau nusisuti CV, pakviete i darbo pokalbi. Salygos : darbo valandos po 12val, , 4 dirbi, 4 laisvos. Dvi dienas dirbi 8-20, likusias dvi 20-8. Tai keturias dienas is per savaite is gyvenimo issibrauk, nes visa diena pramiegosi. Atlyginimas 380-420 :) Idomumo delei, Apyvarta (be PVM) 2015: virš 100 000 000 € :))))) Iesko durneliu. Kaip pati vadybybininke ar vadove sake, casino lankosi nenormalus zmones. Tai nezinia kaip ten seksis dirbti, r kas neuzpuls. Jei kas ten dirba, tai tik kvailos merginos. Uz toki atlyginima geriau eina i maxima dirbi. Bent jau naktimis nereikes dirbti :)
Cbet casino internete yra grina apgaule, apgaudineja zmones ir is ju gyvena!... zaidziau pries Kaledas kelios dienos atgal, islosiau ir iki siol neperveda pinigu, kai paskambini pudruoja smegenis, kad viskas tvarkoj nesupranta kdl negaunu.Kai laimime nenori atiduoti, o kai jiems pervesti pinigus tai tik ir laukia ir i el pasta siuntineja zinutes....tik tokius i teisma duoti sukcius!!!!
a*******i c-bet internetinis kazino ne is savo saskaitos pravedziau pinigus o zaist neleido sako su kitu saskaita negalima.na butu viskas gerai bet zadeje pervest pinigus atgal to nepadaro vis meluodamis kad perziures ir informuos.tai ritoi pervesim ir vis nieko neperveda.a*******i
Esu labai nusivylęs Klapėdos filialu, mane išmetė barmenės prašymu dėl juokelio kurį sakiau savo draugui kuris sedėjo šalia manęs, kad aš uždirbau šimtą eurų per mėnesį, tikrai nepagavau kampo ir kame esmė, mano išlydėjimo priežastis buvo labai neaiški ir man nebuvo paaiškinta, man dėl to labai liūdna....
Skundą rašau, nes dar niekur su manimi taip grubiai ir nemandagiai nesielgė joks darbdavys. Neikite darbintis į šitą kazino, valdžia nesiskaito su darbuotojais, tyčiojasi už akių. Nemoka mandagiai bendrauti iškart puola grasinti. Jei kažkokios problemos atsiranda tiesiogiai nesiaiškina, o klausinėja kitų žmonių, kurie nešioja pliotkus ir apie pačią situaciją nieko tikslaus nežino. Jiems svarbiau klientas, nei darbuotojas. Jūs busite Š.... vietoje.
Kodel tete kazino nebeduoda islost po euro ivedimo kiekviena diena einu po 100-150euru sumeti nu niekada neatlosi ju visi kaip i statine.kaskas ce netaip.plunge
Vardas 2016-06-14 22:19:19
Kas ruošiasi darbintis Tete a tete žinokit, kad būsit šh vietoj ir niekam neįdomūs :) Jei užkliūsit pasakys "gražiuoju ar bloguoju nori išeit" ir jei nenori prisikabinėjimo prie absoliučių smulkmenų turėsi išeiti iš darbo pats, mat atleisti ir sumokėti nedidelę sumą pagal DK jiems prabanga, giriasi, kad daug ką remia, o iš tikro tai tik priemonė reklamuotis, nes tiesioginė reklama kazino yra draudžiama.
Visiškai pritariu šiam skundui, teko tai patirti. Pasilieka jiems parankius, tylinčius ir nieko nereikalaujančius darbuotojus, kurie sulenda į gerą vietą be muilo ir visi patenkinti. Protingų jiems ten nereikia, pagarbos darbuotojui nulis, gali sau leisti rėkti, grasinti ir visaip kitaip terorizuoti, kol tiesiog supranti, kad ne čia tavo vieta. Tik giriasi ir įsivaizduoja, kad yra labai geri darbdaviai, nors žmogiškųjų išteklių valdymo ar personalo valdymo elementarių dalykų neišmano. Jiem darbuotojas kaip koks daiktas, matyt, norėjau parėkiau, norėjau pagrasinau ir dzin. Tuoj normalių darbuotojų neliks.
Tiesiog privalėjau parašyti skundą, nes dar niekur Lietuvoje su manimi taip grubiai ir nemandagiai nesielgė joks aptarnaujantis personalas. Šiąnakt apie 00.30 laiku iš šeštadienio į sekmadienį lankiausi Tete-a-Tete Casino, kuris yra Vilniaus g. 169, Šiauliuose. Iš principo visada su draugais ir žmona rinkdavomės tik Tete-a-Tete Casino, nes jis remia Lietuvos krepšinį ir stipriausią Lietuvoje krepšinio lygą - LKL. Tad visada rinkdavomės tik šį kazino, nes patys esame dideli krepšinio sirgaliai ir entuziastai. Tačiau po praeitos nakties vargu ar dar kada nors grįšiu į Tete-a-Tete Casino, kol joje dirbs toks personalas kaip vakar. Bežaidžiant ant vieno iš lošimo automatų turėjau 31 sukauptų taškų likutį ir paspaudžiau, kad automatas atiduotų pinigus, tačiau iškrito tik 2 eurai, o likę 11 taškų (1, 10 euro) taip ir pradingo. Automate pasirodė užrašas "Call attendante" (pakviesti aptarnautoją) ar kažkas panašaus. Pasakiau administratorei, kad automatas nebeveikia ir nebeleidžia žaisti su turėtu likučiu (1, 10 euro), o administratorė atsakė "Kas tau neaišku, jeigu nesupranti eik pasiskaityk taisykles". Kai bandžiau ir vėl mandagiai paklausti dėl pinigų likučio - administratorė pradėjo ant manęs šaukti, visą laiką į mane kreipėsi TU, o ne JŪS, kaip tai yra įprasta aptarnaujančiam personalui kreiptis į savo klientus. Pasakiau, kad noriu parašyti skundą, bet ji greit nuėjo į savo kambarėlį ir emocingai užtrenkė duris. Ji neturėjo prisisegusi jokios kortelės su vardu ar pareigybe, tad paklausiu vardo, nes nežinau kieno vardu parašyti skundą. Tamsiaplaukė administratorė į tai atsakė grasinimu, kad iškvies apsaugą ir visą laiką su manimi kalbėjo pakeltu tonu, šaukdama, kai, tuo tarpu, aš su ją visą laiką kalbėjau mandagiai ir kultūringai. Jaučiuosi įžeistas ir pažemintas dėl tokio Tete-a-Tete darbuotojos elgesio. Prašau atkreipti dėmesį ir patikrinti ar tokia darbuotoja tikrai gali dirbti šiose pareigose.
Likau nusivyles Kaune esančiu filialu, tiksliau darbuotoja Rasa. labai arogantiska persona. Labiau atkreipkit demesi rinkdamiesi darbotojas.
Zarasai 2015-10-29 20:33:13
Sveiki esu VIP klientas ZARASUOSE Tete-a-tete kazino, Atkreipkit dėmesį į savo darbuotoją Dale, nes pastoviai dirba girta, ir negražiai elgiasi su klientais, visada tylėjau nieko nesakiau kol kelis kartus nepalietė ir manęs, Aš esu tikrai mandagus nekonfliktuojantis žmogus, ji mane užsipuolė isteriškai rėkė... nesupratau dėl ko, neiškeitė pinigu ir išvadino DEBILU už ką nesupratau.... čia pirmas atvėjis, antras buvo viršūnė atvažiavo iš Rusijos mano draugai, aukštas pareigas užimantys žmonės, atėjau su jais ji vėl girta pradėjo konfliktuoti su svečiais iš Rusijos išvadino juos baisiais necenzūriniais žodžiais, buvo man didele gėda... Kažką darykit su savo darbuotoja, nes jau ne iš vieno žmogaus girdžiu skundus dėl jos girtumo darbo vietoje, pasiklauskit apsaugos darbuotoju jie patvirtins ta pati. Dirbo gi mandagiu jaunų paneliu, kur jas pradanginot? Ir Kam Jus priėmėt ta SENĄ ALKOHOLIKĘ DALĘ nesuprantu ? vien jau ne darbo metu šlaistosi girta po Zarasus tai dar ir į darbą ateina girta. Galiu pradėt ja filmuot ir dėt i youtube girta Zarasų kazino darbuotoja oj, gera bus REKLAMA :)
Laba diena, gerbiamas lankytojau,
Mes stengiamės reaguoti į mūsų salonų lankytojų pastabas ar nusiskundimus, bet gana retai tikriname šį internetinį puslapį. Kiekviename mūsų salone yra nuorodos, kad informaciją apie aptarnavimo kokybę galite pateikti elektroniniu paštu (tatkazino@tatkazino.lt) tiesiogiai UAB "Tete-a-tete" kazino atsakingiems darbuotojams. Prašytume kuo tiksliau nurodyti įvykio laiką, kad galėtume atlikti objektyvų tyrimą, remiantis vaizdo kamerose užfiksuotais įrašais.
Gal galėtumėt nurodyti savo telefono numerį, kad galėtume susisiekti su jumis tiesiogiai? Iš anksto dėkojame.
UAB "Tete-a-tete" kazino personalo vadovas
Norite tokio pat biznio, atidarykit savo losimo salonus. Bet ju ir taip isdygo kaip grybu po lietaus.
Dabar losia tik turtingi. Bugnu sukimas pabrango beveik 2 kartus. Tai neprieinama mazai uzdirbantiems.
Siulau prisilaikyti nuo losimo, sunkus dabar laikai.
Administratoriai baronai, aisku dziaugesi jie savo turtu, bet kam pavydet. Nori - turi.
Galiu Danutei pritarti Kaune situacija ne geresne.Jei ko paprasysi pas administratore kd paaiskintu (ypac po euro ivedimo) tai islenda is savo kasu apsiputoje, besikeikdamos ir surauktais veidais..ale seniai dirbam, virsininkes.Apkalba garsiai kiekviena klienta, visa jo istorija perpasakoja visiem.Jei kuris kokias makles daro tam paciam cazino ir duoda arbatpinigiu tai paskui ta dar nulekia..vyksta nesvarus dalykai cazino tualetuose (narkotiku platinimas ir t.t.)
Nuvyle labai mane, kaip uzejau ir pamaciau koki pakeitimai, seniau 2 lt meti y automata 20 kreditu gauni, o dabar 1 eura meti gauni 20 kreditu... Automatu baronai dabar uzdirbs dar daugiau,
niekada kazino nesilankiau ir tikiuosi turėsiu proto neapsilankyti;)
Lankiausi Jūsų kazino Šiauliuose, Vilniaus g. prieš Čilį picą, 01.21 apie 4 valandą ryto. Aptarnavimas pasibaisėtinas, ir rašau tik todėl, kad įspėti visus ten besilankančius. Nors ir dauguma žino, kad ten vagiami pinigai, net ir pačios darbuotojos kituose Jūsų tinklo puntuose tai teigia, bet veiksmų nesiimta daug metų ir prižiūrėtojai Rimas su savo Žmona tai toleruoja tikriausiai dėl asmeninių priežasčių, todėl nematau prasmės kreiptis į juos. Situacija paprasta: tris kartus keičiausi pinigus, po 50LT, visus tris kartus trūko po 2 litus. Trečią kartą neapsikenčiau, suskaičiavau pinigus prie kasos, mergina kuri keitė jau buvo nuėjusi prie baro. Pakviečiau ir pasakiau, kad trūksta pinigų. Atėjusi mergina, paėmė mano bliudelį su monetom, įdėjo 2 litus, ir padavė atgal, nieko neskaičiavusi. Pasakiau, kad visus kartus, kai keičiausi trūko pinigų, nes specialiai skaičiavau mesdamas monetas į žaidimų aparatą, paaiškino, kad pinigus reikia tikrinti prie kasos, su tuo sutikau. Paprašiau prisistatyti, mergina atsisakė. Tiesiog keista, kai tokie dalykai vyksta daug metų ir visi tai žino, bet jokių veiksmų niekas nesiima. Netikiu, kad savininkai toleruoja tai žinodami. Kiek žinau iš kitų punktų darbuotojų, tai didžiausią pelną nešsantis punktas Šiauliuose, bet ir tas, kuriame vagiami pinigai. Aš ateinu atsipalaiduoti ir pažaisti, praleist maloniai laiką, bet jaučiuosi labai nemaloniai matydamas darbuotojų veidus, kurie atvirai vagia iš manęs pinigus. Apsisprendžiau nebesilankyti šio tinklo kazino, kol šios problemos nebus išspręstos, ir raginu taip padaryti visus pažįstamus. Nenoriu skelbti savo duomenų atvirai, bet jei kiltų klausimų administracijai Kaune, mielai atsakyčiau, jei į tai nebutų įvelta Šiauliečių šeima, (kuri tikrai puikiai tvarkosi), išskyrus centrinį punktą.
Tete-a-Tete kazino
2013-11-15 16:51:15 IP 81.7.96.54
Danute 2013-11-02 17:39:54
Utenos mieste baisu. Nuejus i kazino amzinai nebaivus, slystus, vietoje geriantys klientai, nesuprantu, kaip galima tokius ileisti ir dar vietoje vartoti leisti alkoholi. Administratores is vis, rekiancios, nekompetetingos, tvarkos nepriziurincios, pasikelusios, kurios maloniai negali bendrauti su klientais. Tikrai baisu.
Laba diena, Danute,
Mes labai atsakingai žiūrime į klientų komentarus apie mūsų organizaciją ir darbuotojus. Jūsų aprašyta situacija visiškai prieštarauja mūsų įmonės politikai ir klientų aptarnavimo kultūrai. Vartoti alkoholinius gėrimus mūsų salonuose yra draudžiama. Gal galėtumėte parašyti (tatkazino@tatkazino.lt) konkrečiai kokiame salone ir kada Jūs buvote ir matėte tokią situaciją?
kodel panevezy darbuotojos beveik visos pensininkes?????
Paslaugus darbuotojai, grazus losimo automatu salonu interjeras, maloniai praleistas laikas
Labai kompetetetingas personalas, pradedant direktoriumi ir baigiant adminitratore. Atsiliepimai apie šią įmonę patys geriausi.

Daliai parduotuvių dirbant per Velykas, Seime vėl inicijuojamas draudimas
Daliai parduotuvių dirbant per Velykas, Seime vėl inicijuojamas draudimas 04-20 15:30
Kai kuriems prekybos tinklams ketinant dirbti pirmąją Velykų dieną, Seimo nariai žada grįžti prie įstatymo pataisų, uždraudžiant jiems dirbti per šventes ir kai kuriais sekmadieniais.
Už ekstremistinį turinį JAV milžinams Europoje grės baudos iki 4% apyvartos
Už ekstremistinį turinį JAV milžinams Europoje grės baudos iki 4% apyvartos 04-20 14:39
Europos Parlamentas (EP) pritarė pasiūlymui bausti tokias įmones kaip "Facebook", "Google" ir "Twitter" net iki 4% pasaulinės apyvartos siekiančiomis baudomis, jei jos per valandą nuo valdžios...
Stresas darbe: pagrindiniai kaltininkai
Stresas darbe: pagrindiniai kaltininkai 04-20 12:31
Beveik pusė darbuotojų šiuo metu jaučia stresą savo darbe, rodo "LinkedIn" tyrimas, kuris taip pat identifikuoja penkias didžiausias nerimo priežastis.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Pfizer 39,38 -1,25%