Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę KIKA LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę KIKA LT

Atsiliepimai apie KIKA LT, UAB

KIKA

Parašyk savo nuomonę apie KIKA LT, UAB

Pirkau maistą, guolį ir dar kelias smulkmenas. Tai buvo balandžio 6d. Gavau siuntinį po maždaug poros savaičių. Maisto išvis nebuvo. Guolis dvigubai mažesnis nei aprašyme. Skambinau sakau kame reikalas. Sako klaida išsiųsim maistą guolį pasiimsim, pinigus gražinsim. Na pasirinkimo kito nelabai ir davė. Ok. Laukiu maistu. Skambinu po 3 dienų, sako o tai kokio maisto Jūs negavote. Truputi nervai trūko. Maistą gavau po dar 2-3 dienų. Dar atskirai skambinau, kada iškviesit kurjeri guoliui paiimt. Tai paėmė. Praeitą trečiadienį t.y. 22d. Spėkit ar pinigus jau gavau? Sekmadienį parašiau email (26d.). Tylu. 29d. skambinu. Sako ok sužiūrėsim parašysim email. 30d. skambinu vėl. Gaunu atsakymą, kad tūrėtų kitos savaitės pradžioje pervest. TIkiu? Nelabai. Pirmadienį vėl teks skambint.

Prie visa to šiandien gavau email iš kikos (specialiai mažosiomis) su dovanų kuponu (dar prieš skambutį) 3e. Spėkit ar aš gyvenime iš ten dar kažką sakysiuos?

Tai gal kam 3e kupono reikia?
9010184 - naudokites i sveikata, jei turit laiko ir galit paskui mėnesį bandyt atgaut pinigus ir gaut prekes.
KIKA 2020-04-22 11:55:58
Labai atsiprašome, turėjome išties didelių nesklandumų su mūsų užsakymų logistika, tačiau panašu visas problemas išsprendėme ir galime toliau sėkmingai vykdyti užsakymus.

Visos komandos vardu labai atsiprašome už nesklandumus dėl užsakymo vykdymo.
Pagaliau po dviejų elektroninių laiškų, ilgo laukimo ir atsiliepimo rekvizituose gavau savo užsakymą :)
Artūras 2020-04-21 18:34:33
Kika nevykdo klientų užsakymų. Užsakymas KIKALT202004020542. Užsakyta 2020.04.02. Dabar jau 04.21 ir užsakymo vis dar negaunu. Parašius laišką gavau atsakymą - jūsų užsakymas yra ruošiamas šiandien ir kuo skubiau bus išsiųstas. Nei užsakymo, nei pinigų. Nepatariu užsakinėti iš šios įmonės.

Visos komandos vardu labai atsiprašome už nesklandumus dėl užsakymo vykdymo.
Regina 2020-04-17 18:35:58
Pries diena zadejo atsiusti informacija apie uzsakymo atsaukima ir pinigu grazinima, bet taip nieko ir neinformavo, uzsakymo laukiau beveik 3 savaites, galiausiai nusprendziau atsaukti ir susigrazinti pinigus, zadejo informuoti, deje vel laukiu ir negaunu jokios zinutes
Visos komandos vardu labai atsiprašome už nesklandumus dėl užsakymo vykdymo, parašykite mums šiuo el.paštu - klientams@kika.lt ir galėsime patikslinti situaciją dėl pinigų grąžinimo.
Evelina 2020-04-15 13:44:18
Jau trečią savaitę laukiu 2vnt kačių pavadėlių! Klaiku daugiau nesiruošiu nieko užsisakyt! Jei dviejų mažų siuntinukų nesugeba per tris savaites atsiųst tai tikiu didesnio siuntinio mėnesį ir ilgiau laukčiau

Visos komandos vardu labai atsiprašome už nesklandumus dėl užsakymo vykdymo, parašykite mums šiuo el.paštu - klientams@kika.lt ir galėsime patikslinti situaciją dėl Jūsų užsakymo.
Regina 2020-04-14 17:28:41
Ten niekas neatsako i laiskus, beveik 3 savaites atsakymu laukiu i parasytus laiskus
Regina, parašykit mums savo el. paštą arba parašykite į KIKA facebook, žinodami Jūsų užsakymo numerį galėsime pakomentuoti situaciją ir išspręsti problemą.
Apgailetina kontora, penktadieni buvau Akropolyje Vilniuje, primelavo kad po savaitgalio uzdaro parduotuve ir kad apsipirk kuo daugiau, siandien antradienis ir atspekite ar dirba? Yes! Neteiseta veikla tesia toliau karantino metu...
KIKA 2020-04-14 16:45:28
Dėl internetinės parduotuvės užsakymų rašykite šiuo el.paštu - klientams@kika.lt

Internetinės skyriaus komanda padės išspręsti kilusias problemas dėl užsakymo.
Regina 2020-04-12 12:52:33
Su tokiu aptarnavimu dar niekada nebuvau susiduriusi, kad apmokejus uzsakyma laukti jo virs 2 savaiciu ir nesulaukti, ir kazin kada bus atveztas... Cia jau kazkoks pasityciojimas... Po Velyku reikalausiu kad Kika grazintu pinigus, jei ne grazins, tai teks kreptis i atitinkancias instancijas del pirkejo teisiu pazeidymo

Internetinės skyriaus komanda padės išspręsti kilusias problemas dėl užsakymo.
Arūnas 2020-04-09 18:08:08
2020-03-27 gražinama prekė buvo įduota kurjeriui.
2020-04-10 pinigai už prekę dar negrąžinti.

Internetinės skyriaus komanda padės išspręsti kilusias problemas dėl užsakymo ar pinigų grąžinimo.
2020-03-27 gražinama prekė buvo įduota kurjeriui.
2020-04-10 pinigai už prekę dar negrąžinti.
Apgailėtina žiūrėti kai įmonė, kuri veikia 2 šalyse, kuri eksportuoja daugybę savo produkcijos, kuri turi didelį žinomumą ir prekybos tinklą negali aprūpinti tinkamom apsaugos priemonėm, rašo atsiprašau "atmazkės" dėl darbuotojų informavimo ir dezinfekcinio skysčio, o kur dingo FFP2 respiratoriai kuriu labai daug rinkoje yra? Kur dingo patys paprasčiausi veido apsaugos skydeliai? Ar įmonė su tokią apyvartą nebe sugeba nusipirkti?

Apgailėtina...
Kažkur jau mačiau šitą "Darbuotojo bei Darbdavio santykius reglamentuoja LR darbo kodekso reikalavimai, kurių mes laikomės." ir vis naujų įrašų atsiranda iš eilės... Kokiais dezinfekciniais skysčiais nuo blogo kvapo, ar tais aromatiniais difuzoriais laikote dezinfekantais...
Evaldas 2020-03-27 18:31:45
Atejau rasyti bloga atsiliepima, o cia matau jau pakankamai visi prirase del kikos darbuotoju. Buvau Akropolio Kikoje Vilniuje, maciau merginos be jokiu apsaugu, taipogi ir sloguoja jau, taigi Kika, neplatinkite viruso ir aprupinkite savo darbuotojus reikalingom apsaugom, nes jau visi zvengia is Jusu...
Laba diena, atsižvelgiant į susidariusią situaciją, norime patikinti, jog visos KIKA parduotuvės yra aprūpintos dezinfekciniais skysčiais,  parduotuvių personalas yra informuotas kaip turi aptarnauti klientus ir kaip elgtis darbo vietoje šiuo laikotarpiu.  Darbuotojo bei Darbdavio santykius reglamentuoja LR darbo kodekso reikalavimai, kurių mes laikomės.
KIKA 2020-03-20 13:56:19
Sveiki, Andriau,
Kas čia per biurokratiniai atsakymai? Jus bent žinote koki dezinfekcinį skystį naudojate ir kam jis skirtas? O aš Jums patikslinsiu, naudojate ADK-612 skysti kuris turi turi Etilo alkoholio 50% o izopropilo alkoholis 30% kuomet kad nužudyti Covid-19 virusą būtina kaip MAŽIAUSIAI Etilo Alkoholio koncentracija 60% o izopropilo alkoholio apie 50%. Tai reiškia kad jau savaitė Jūsų darbuotojai dirbą be kaukių (respiratorių), be pirštinių, ir su dezinfekcinių skysčių kuris visiškai nėra efektyvus. Tai apgaudinėdami savo žmonės bandote teisintis?

Tad visi dabar puikiai matome kas yra per organizacija "Kika" ir kaip atrodo mūsų mažoje rinkoje, kuomet darbuotojus palieka su tuščiom rankom, nes ne duok dieve reikės vienai pamainai nupirkti apsaugos priemonių tai koks tada bus uždarbis, kuomet tokie konkurentai kaip Petcity priima tik žmonės kuriems išties reikalinga veterinarijos pagalbą ir atsisako nuo visų nereikalingų konsultacijų, Kika tuo metų konsultuoją apie kokius lašus prieš erkinės nusipirkti...

P.S. nuo VMI pagalbos priemonės dėl karantino tai pat pasinaudosite ir visiems rodysite kaip Jūsų pajamos nukrito?
Andrius 2020-03-19 16:40:14
Wow! Kol visos normalios įmonės Lietuvoje ir ne tik, apsaugo savo personalą, leisdami dirbti iš namų, pereina daugiau prie online ecommerce, stato stiklinės aptvaras, braižo linijas kad laikytųsi atstumo, tai Kika su Janita Januškauskaitė-Plungė savininkė siūlo apsisaugoti nuo koronoviruso (covid-19) su eteriniais aliejais. Aš kai šiandien išgirdau iš Kikos darbuotojų vos nemiriau iš juoko. Ir gėda kad verčiate merginas ir moteris dirbti tokių metų be jokių apsaugų, galvojate jie tėvų ir senelių neturi kuriems jie kelia didėle grėsme dirbdami?
Sveiki, Andriau,
Eugenijus 2020-03-16 04:44:22
Kaip zinome nuo 2020.03.16 buvo paskelbtas karantinas, taciau KIKA LT, UAB savo darbuotojus ir toliau vercia eiti i darba, nesudarydami jokiu saugumo salygu, patalpos yra mazos, tuoletai bendri su visais zmonemis, dar pries kelios dienos kai visos parduotuves buvo su pirstinem vienkartinem, Kikos darbuotojai buvo be juokos apsaugos, dezinfekavimo priemones geriausiu atveju buvo isorinei pusei. Tad puikiai parodo kokia KIKA LT, UAB turi poziuri i savo darbuotojus, pasiziurekime i lietuviskus analogus PIGU.lt kur aiskiai pasake visiems, DEL SAVO DARBUOTOJU APSAUGOS mes fizines parduotuves atsisakom, nuo grinuju pinigu atsisakom, ir daug kitu saugumo priemoniu. Tad nezinau kaip klostysis toliau si situacija, taciau tiek darbuotojai turi zinoti kurie ateis veliau dirbti ir dirba dabar tiek klientai kad si bendrove siekia tik pelno, bandydama ivariais budais issisukti is Vyriausybes nurodymu, kvalifikuodama kad tai yra: maisto parduotuve (bet tai nera tiesa), kad tai yra veterenarija (nors visi puikiai zinom kad tik konsultacijas teikia o jeigu suniui reikia atlikti operacija ir skubi pakalba ten nieko negausite), tiek kirpyklas turi kurios realiai yra uzdraustos karantino metu. Todel pasisaugokite siuos istaigos! Janita Januškauskaitė-Plungė geda!

KIKA LT, UAB kaip atsakinga verslo įmonė konsultavosi su SAM departamento epidemiologais, jie informavo, LRV nutarimu dėl karantino paskelbimo Lietuvoje pagal 2020 m. kovo 14 d. Nr.207, mūsų prekybos tinklai gali prekiauti, nes mes esame gyvūnų maisto ir reikmenų parduotuvė.
Eugenijus 2020-03-16 04:44:22
Patvirtinu, esu Kikos darbuotoja, esame patys soke kad mus vercia karantino metu eiti i darba, bent pasakytu kas nenori paimkite atostogas uz savo saskaitas, bet ne, pirstiniu kaukiu mums neiteike niekas, gavome tik dezinfekavimo priemones, grynais iki siol atsiskaitome. Musu vadovybe ivairiais budais bando toliau pratesti veikla nors musu konkurentu dauguma nedirba, traktuoja kad yra "maisto parduotuve" ar "veterenarija" nors taip nera, mes neteikiame nei butinu prekiu pardavima nei gydymo paslaugas, tik konsultacija, parduodame gyvunus ir ivairus pasarus sunims, ta pati kuri galima nusipirkti Maxima parduotuveje. Jau zinau kelios kolegos kurios sloguoja, turi temperaturos, yra pasiemusios biliutenius, tad ateiciai kolegos ir klientai zinokite kaip mumis rupinasi organizacija musu.
Klientas 2020-02-24 12:43:16
Nelojali įmone savo klientams.
Atvežti užsakyta preke i kita skyriui negali. masina kiekviena diena važiuoja. Atsakymas ne
Jei turite klausimų, pastebėjimų ar nusiskundimų rašykite mums el. paštu atsiliepimai@kika.lt
Nelojali įmone savo klientams.
Apsipirkom Šiaulių Akropolio Kikoi, pirkom 1 fono plėvelę o pardavėja įmušė dvi prekes... Suma plėvelės nėra didelė, bet apmaudu vistiek...
Aušra 2019-07-22 13:34:35
Megoje, nusipirkom susirgusi triusiuka, ka jus darot su gyvunais???
Lina 2019-07-19 12:22:57
Uzsakeme prekes. Pristatymo terminas, kuri nurode pati parduotuve 1-2 dienos. Praejo nurodytas terminas. Tyla. Skambinu pati, klausiu kas vyksta. "Issipardaveme jusu uzsakytas prekes, laukiam papildymo. Reikes palaukti dar kelias dienas". Pasakiau, kad netinka, anuliuokite. Tris dienas laukiau anuliavimo. Tai sistema naujinasi, tai perduos kitam kolegai. Praejo sav laiko po uzsakymo. Po geros val skambinimo prisiskambinau! Sistemoje lyg ir pazymetas atsaukimas uzsakymo, bet tik siaip, turbut del grozio...
Tokios nepagarbos klientui seniai neteko matyti. Nei informacijos, nei savo klaidu taisymo, nieko si kontora negeba padaryti.
Uzsakinejau pirma ir paskutini karta. Nerekomenduoju ir nerekomenduosiu niekam!

Ačiū už pastebėjimus, mums svarbi klientų nuomonė.
Klientų aptarnavimas, mums prioritetas, tad būtinai šią situaciją aptarsime su atsakingais asmenimis.
Megoje, nusipirkom susirgusi triusiuka, ka jus darot su gyvunais???
Uzsakinejau pirma ir paskutini karta. Nerekomenduoju ir nerekomenduosiu niekam!
Erika 2019-06-20 11:10:13
Noriu padėkoti Erikai Čekauskaitei bei Ozo Kikos personalui už greitą bei profesionalų problemos sprendimą:)
Esate pavyzdys palyginus su kitomis parduotuvėmis mažmeninėje prekyboje:)
Ačiū!
Sėkmės
Ačiū už pasidalintą patirtį, visada laukiame sugrįžtant. Jūsų KIKA :)
Esate pavyzdys palyginus su kitomis parduotuvėmis mažmeninėje prekyboje:)
Ačiū!
Sėkmės
Anonime 2019-05-07 07:25:55
Vakar lankemes kikoj seskineje, pasaze, norejome nupirkti zaisliukus katei, bet ant dezutes kodu nebuvo, o tik kainos, tai mums atsake, kar ji tik pavaduoja ir nezino kur kitos pardavejos laiko kodus, ir pasake, kad ateitumem veliau kai bus pardaveja arba rytoj
dėkojame už Jūsų pateiktą informaciją, būtinai perduosime regiono vadovei. Tik Jūsų pagalba, mes galime tobulėti.
Jūsų KIKA.
Roman 2019-04-13 21:53:22
labai gera darbuotoja akropolio kikoje. neatsimenu vardo bet sviesiaplauke jauna mergina.uzejau kad nusipirkt katinui pacio pigiausio maisto, o isejau nusipirkes uzdara tualeta uz 20e. kazkaip konsultante priejo viska papasakojo, pagalvojau "japtvajimat a gal tikrai man to reikia" ir nusipirkau. zodziu ismano savo darba gerai
Džiaugiamės galėdami patenkinti klientų poreikius, visada laukiame sugrįžtant. Jūsų KIKA :)
GPM LT 2019-02-08 15:42:11
Kika operatorė GIEDRĖ. Prekių keitimas perkant interneto parduotuvėje.
Net nesulaukus atsakymo dėl prekės keitimo el. paštu, ji skambino, derino, vėl perskambino, nors pirkimo suma nebuvo labai didelė. Bendravimas buvo ITIN malonus ir šiltas.
Linkėjimai.

UAB GPM LT
Tomas
Ačiū už pasidalintą patirtį. Malonu, kad išsinešate gerus įspūdžius! Jūsų KIKA :)
Kika operatorė GIEDRĖ. Prekių keitimas perkant interneto parduotuvėje.
Linkėjimai.

UAB GPM LT
Tomas
Giliai Nusivylusi 2019-01-03 16:39:04
Seniau beveik kiekvienoje jūsų parduotuvėje buvo gausu parduodamų gyvūniukų (nuo žuvyčių iki šuniukų). Liūdnai žiūriu, jog pastaraisiais metais jūs atsikratote visų gyvūnų tam kad į jų vietas galėtumėte dar labiau prikišti prekių. Dabar visame Kaune yra viena vienintelė Kika, kurioje dar galima kokį žiurkėną nusipirkit (beje, tai yra pc "Mega" kika, kuri yra geri 10 km nuo centro, "labai" patogu).
Gėda tau, kika, esi vienintelė naminių gyvūnų parduotuvė pasaulyje, kuri praktiškai jau net nebeprekiauja gyvūnais.
Gėda.
*Prekes kurios nieko nevartoja lentynose svarbu, nes nesa tik pelna ir beveik jokiu nuostoliu. Tai vadinama *optimizacija. Imones pelno siekiancios ne labdaros organizacijos, tad mus nustebina kaskart ivairiais pokyciais dazniausiai oreantuotas i....

To: klientams bent jau imone suteikia galimybe isigyti, visada turite teise rinktis is kur ir kada pirkti.
To: kika apie vmvt as patylesiu, neuzmirskite pakontroliuoti kiekius tuose narveliuose pagal- "įrengtos specialiai laikantis VMVT ir gyvūnų gerovės reikalavimų" ipatingai pries sventes, kad atitiktu tuos reikalavimus.
Giliai Nusivylusi 2019-01-03 16:39:04
Gėda.
Prekiaujame gyvūnais tik didžiosiose savo KIKA parduotuvėse visoje Lietuvoje. Visos gyvūnų laikymo vietos yra įrengtos specialiai laikantis VMVT ir gyvūnų gerovės reikalavimų. Siekiame užtikrinti, kad gyvūnai augintiniai turėtų kuo geresnes ir patogesnes sąlygas, kol patenka pas naują šeimininką į namus. Geriausias sąlygas gyvūnėliams galime suteikti didžiosiose parduotuvėse, kuriose yra užtektinai ploto tokioms laikymo patalpoms įrengti.

Apgailestaujame, kad nėra gyvūnėlių jūsų artimiausioje KIKA parduotuvėje, bet maloniai kviečiame užsukti į didžiausias mūsų KIKA parduotuves. Visus parduotuvių adresus, kuriose vykdoma prekyba gyvūnėliais galite rasti mūsų internetiniame puslapyje.
Gintaras 2018-12-19 16:36:10
Laba diena. Pirkau šį purskikli ir jis tikrai nėra veiksmingas man papurskus už kokių 20 minučių atėjo katė ir kur buvau papurskes draskė ta vieta toliau tai kas čia per purškalas kažkoks kvepiantis vanduo norėčiau kad man paaikintumetkas čia visgi kaina nemaža. Ką darysim?
Laba diena, p. Gintarai,
gamintojas nurodo, kad šio purškiklio veiklioji medžiaga metilnonilketonas, kuri gali padėti išvengti kačių daromos žalos. Taip pat gamintojas nurodo, kad šį purškiklį reikia naudoti kas 24 val., kol katė nustos draskyti. Jei po 4 dienų naudojimo Jūsų katė nenustos draskyti, kreipkitės elektroniniu paštu atsiliepimai@kika.lt.
Giliai Nusivylusi
2019-01-03 16:39:04 IP 2h859rfp
Egidijus 2018-12-13 09:24:45
Sutikau silta malonu aptarnavima ir atsiradus problemoms del papugu jos buvo issprestos greitai be jokio streso ar kitu kebliu situaciju. Nuosirdziai dekojame nuo visos seimos KIKOS kolektyvui, ir linkime graziu SVENCIU. Banginio filialas.
Ačiū už pasidalintą patirtį KIKA parduotuvėje. Malonu, kad apsilankę parduotuvėje išsinešate gerus įspūdžius! Jūsų KIKA :)
Apsilankius PC Ozas esančioje KIKOS parduotuvėje ant kai kurių maisto produktų skirtų šunims nėra kainų, nejau taip sunku susižiūrėti tokius dalykus, kad nereikėtų gaišinti konsultantės / pardavėjos?
Bet čia nieko baisaus - gi pasitaiko :) Tada pradėjom ieškoti šuniui pavadžio, o ant nei vieno pavadžio apart FLEX'ų nėra nurodytas svoris... Ką jau kalbėti kai užklausėme ar turite dvigubų pavadžių skirtų vedžioti du šunis... Pardavėja priėjus prie lentynos leptelėjo, kad ne tik mums, bet ir jai sunku kažką čia rasti šitame „bardake“, na visgi radom kažkokį pavadį, bet ant jo nėra svorio, kaip aš galiu pirkti pavadį kur nėra nurodytas svoris, kieno atsakomybė jei jis nutrūks? :)
Na nieko, gal tiesiog ta KIKA neprižiūrėta, grįžus namo internetiniame puslapyje radom tą patį - svorių niekur nėra, kantrybės daug - parašiau laišką, reakcijos per parą nulis... Paskambinus bendru numeriu 8 700 66066 patikino, kad svorių tikrai nėra, bet mano kontaktus visus išsisaugojo ir su manimi būtinai susisieks ir atsiųs man tinkamų pavadžių variantus.
Tai ką norėjau pasakyti - kad gal nesiųskite jau nieko, pas konkurentus ir susisiekia kai reikia ir dar atsiunčia ko prašai :)
UAB"MAMBA ZOO" Klaipėda

Šiandien Kikos arba kitaip UAB"Terra animalis" Klaipėdos regiono vadybininkė, aplanko mūsų visus filialus ir vilioja iš mūsų įmonės darbuotojus dirbti pas save, jiems kalba apie didesnius atlyginimus ir t.t.

Tai labai žemas lygis. Gerbiama Kikos Klaipėdos regiono vadybininke, nejaugi pas jus tokia prasta situacija įmonėje, jog imatės tokių priemonių? Ar pas jus tiesiog niekas nebenori dirbti?
Mūsų iš Kikos nusipirktas "berniukas" po kelių mėnesių jau truputį nėščias :D https://m.youtube.com/watch?v=bC8ulWkRSFw Labai laukiam mažiukų.

ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...

Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dujos, dujų įranga; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...
Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE | VISĄ PARĄ

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE VISĄ PARĄ TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS JŪSŲ NAMUOSE IR VETERINARIJOS KLINIKOJE. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA VISĄ PARĄ: 8-606 98886: VETERINARIJOS KLINIKOS REGISTRATŪRA VISĄ PARĄ VETERINARO IŠKVIETIMAS Į NAMUS VISĄ PARĄ...

JAV per tris dienas sulaikyta beveik 1.700 protestuotojų
JAV per tris dienas sulaikyta beveik 1.700 protestuotojų 05-31 21:53
JAV per tris paras neramumų mažiausiai 15 valstijų ir Kolumbijos apygardoje, kuriuos sukėlė afroamerikiečio mirtis jį areštuojant, buvo sulaikyta beveik 1.700 protestuotojų, rodo agentūros...
Žmogaus teisių gynėjai Baltarusijoje: sekmadienį sulaikyta 17 aktyvistų
Žmogaus teisių gynėjai Baltarusijoje: sekmadienį sulaikyta 17 aktyvistų 05-31 19:52
Baltarusijos žmogaus teisių gynimo aktyvistai praneša, kad per sekmadienį šalyje vykusius piketus, kurių metų buvo renkami parašai dėl kandidatų į prezidentus iškėlimo, sulaikyta mažiausiai 17...
Sostinės savivaldybė už 302.500 Eur nupirko dovanų kortelių medikams
Sostinės savivaldybė už 302.500 Eur nupirko dovanų kortelių medikams 05-31 18:39
Vilniaus miesto savivaldybė už 302.500 Eur nupirko 12.100 dovanų kortelių, kurios išdalintos sostinės medikams kaip padėka už kovą su koronavirusu.

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Cisco 47,82 +4,87%