Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę KIKA LT, UAB

Atsiliepimai apie KIKA LT, UAB

KIKA

Parašyk savo nuomonę apie KIKA LT, UAB

GPM LT 2019-02-08 15:42:11
Kika operatorė GIEDRĖ. Prekių keitimas perkant interneto parduotuvėje.
Net nesulaukus atsakymo dėl prekės keitimo el. paštu, ji skambino, derino, vėl perskambino, nors pirkimo suma nebuvo labai didelė. Bendravimas buvo ITIN malonus ir šiltas.
Linkėjimai.

UAB GPM LT
Tomas
Ačiū už pasidalintą patirtį. Malonu, kad išsinešate gerus įspūdžius! Jūsų KIKA :)
Kika operatorė GIEDRĖ. Prekių keitimas perkant interneto parduotuvėje.
Linkėjimai.

UAB GPM LT
Tomas
Giliai Nusivylusi 2019-01-03 16:39:04
Seniau beveik kiekvienoje jūsų parduotuvėje buvo gausu parduodamų gyvūniukų (nuo žuvyčių iki šuniukų). Liūdnai žiūriu, jog pastaraisiais metais jūs atsikratote visų gyvūnų tam kad į jų vietas galėtumėte dar labiau prikišti prekių. Dabar visame Kaune yra viena vienintelė Kika, kurioje dar galima kokį žiurkėną nusipirkit (beje, tai yra pc "Mega" kika, kuri yra geri 10 km nuo centro, "labai" patogu).
Gėda tau, kika, esi vienintelė naminių gyvūnų parduotuvė pasaulyje, kuri praktiškai jau net nebeprekiauja gyvūnais.
Gėda.
*Prekes kurios nieko nevartoja lentynose svarbu, nes nesa tik pelna ir beveik jokiu nuostoliu. Tai vadinama *optimizacija. Imones pelno siekiancios ne labdaros organizacijos, tad mus nustebina kaskart ivairiais pokyciais dazniausiai oreantuotas i....

To: klientams bent jau imone suteikia galimybe isigyti, visada turite teise rinktis is kur ir kada pirkti.
To: kika apie vmvt as patylesiu, neuzmirskite pakontroliuoti kiekius tuose narveliuose pagal- "įrengtos specialiai laikantis VMVT ir gyvūnų gerovės reikalavimų" ipatingai pries sventes, kad atitiktu tuos reikalavimus.
Giliai Nusivylusi 2019-01-03 16:39:04
Gėda.
Prekiaujame gyvūnais tik didžiosiose savo KIKA parduotuvėse visoje Lietuvoje. Visos gyvūnų laikymo vietos yra įrengtos specialiai laikantis VMVT ir gyvūnų gerovės reikalavimų. Siekiame užtikrinti, kad gyvūnai augintiniai turėtų kuo geresnes ir patogesnes sąlygas, kol patenka pas naują šeimininką į namus. Geriausias sąlygas gyvūnėliams galime suteikti didžiosiose parduotuvėse, kuriose yra užtektinai ploto tokioms laikymo patalpoms įrengti.

Apgailestaujame, kad nėra gyvūnėlių jūsų artimiausioje KIKA parduotuvėje, bet maloniai kviečiame užsukti į didžiausias mūsų KIKA parduotuves. Visus parduotuvių adresus, kuriose vykdoma prekyba gyvūnėliais galite rasti mūsų internetiniame puslapyje.
Gintaras 2018-12-19 16:36:10
Laba diena. Pirkau šį purskikli ir jis tikrai nėra veiksmingas man papurskus už kokių 20 minučių atėjo katė ir kur buvau papurskes draskė ta vieta toliau tai kas čia per purškalas kažkoks kvepiantis vanduo norėčiau kad man paaikintumetkas čia visgi kaina nemaža. Ką darysim?
Laba diena, p. Gintarai,
gamintojas nurodo, kad šio purškiklio veiklioji medžiaga metilnonilketonas, kuri gali padėti išvengti kačių daromos žalos. Taip pat gamintojas nurodo, kad šį purškiklį reikia naudoti kas 24 val., kol katė nustos draskyti. Jei po 4 dienų naudojimo Jūsų katė nenustos draskyti, kreipkitės elektroniniu paštu atsiliepimai@kika.lt.
Egidijus 2018-12-13 09:24:45
Sutikau silta malonu aptarnavima ir atsiradus problemoms del papugu jos buvo issprestos greitai be jokio streso ar kitu kebliu situaciju. Nuosirdziai dekojame nuo visos seimos KIKOS kolektyvui, ir linkime graziu SVENCIU. Banginio filialas.
Ačiū už pasidalintą patirtį KIKA parduotuvėje. Malonu, kad apsilankę parduotuvėje išsinešate gerus įspūdžius! Jūsų KIKA :)
Apsilankius PC Ozas esančioje KIKOS parduotuvėje ant kai kurių maisto produktų skirtų šunims nėra kainų, nejau taip sunku susižiūrėti tokius dalykus, kad nereikėtų gaišinti konsultantės / pardavėjos?
Bet čia nieko baisaus - gi pasitaiko :) Tada pradėjom ieškoti šuniui pavadžio, o ant nei vieno pavadžio apart FLEX'ų nėra nurodytas svoris... Ką jau kalbėti kai užklausėme ar turite dvigubų pavadžių skirtų vedžioti du šunis... Pardavėja priėjus prie lentynos leptelėjo, kad ne tik mums, bet ir jai sunku kažką čia rasti šitame „bardake“, na visgi radom kažkokį pavadį, bet ant jo nėra svorio, kaip aš galiu pirkti pavadį kur nėra nurodytas svoris, kieno atsakomybė jei jis nutrūks? :)
Na nieko, gal tiesiog ta KIKA neprižiūrėta, grįžus namo internetiniame puslapyje radom tą patį - svorių niekur nėra, kantrybės daug - parašiau laišką, reakcijos per parą nulis... Paskambinus bendru numeriu 8 700 66066 patikino, kad svorių tikrai nėra, bet mano kontaktus visus išsisaugojo ir su manimi būtinai susisieks ir atsiųs man tinkamų pavadžių variantus.
Tai ką norėjau pasakyti - kad gal nesiųskite jau nieko, pas konkurentus ir susisiekia kai reikia ir dar atsiunčia ko prašai :)
UAB"MAMBA ZOO" Klaipėda

Šiandien Kikos arba kitaip UAB"Terra animalis" Klaipėdos regiono vadybininkė, aplanko mūsų visus filialus ir vilioja iš mūsų įmonės darbuotojus dirbti pas save, jiems kalba apie didesnius atlyginimus ir t.t.

Tai labai žemas lygis. Gerbiama Kikos Klaipėdos regiono vadybininke, nejaugi pas jus tokia prasta situacija įmonėje, jog imatės tokių priemonių? Ar pas jus tiesiog niekas nebenori dirbti?
Mūsų iš Kikos nusipirktas "berniukas" po kelių mėnesių jau truputį nėščias :D https://m.youtube.com/watch?v=bC8ulWkRSFw Labai laukiam mažiukų.
kartoju ištrinta atsiliepima
2018-01-12 14:10:15 IP 83.189.222.244
Prie nimfų narvo aprašymas, jog nusipirkus namie, reikia būtina paleisti paskraidyti po kambarį, bet patys laikote visiškai visada uždarytus paukščius, todėl jie net nemoka padoriai skraidyti. Dažniausiai būna po vieną likusį paukštį, kuris vienas liūdi, geriausiu atveju turi kokią vieną laktelę, o jei pasiseka tai net veidrodėlį. Neaišku kokio amžiaus yra, pardavėjos pačios nežino. Gaila gyvūnų.
1. Pristatos prekes buvo ne mano, bet mano vardu.
2. Antra pazadeta kad prekes pristatys man kita diena ir taip nieko nei pristate nei pasieme ne mano prekiu.
"SAUNOLIAI".
Buvau dviejuose pokalbiuose del darbo administracijoje, ne parduotuveje, tipo vadybininkas. Komentaras vienas: neikit, zmones, ir pagailekit savo laiko. Reikalavimai dideli, jokiu darbuotoju skatinimo priemoniu, siulomas tik juokingas 450-500 EUR atlyginimas i rankas. O koks rimtumas ir oficialumas pokalbiu i darba metu, tarsi i direktoriaus posta pretenduotum. Juokinga prisiminti :)
Ilona 2016-04-29 11:37:56
Rekomenduoju apmokyti (supažindinti su prekių asortimentu parduotuvėje) savo darbuotojus.dirbančias Klaipėdoje, BIGE. Kompetencijos aptarnauti pirkėjus nėra,
Kiek žinau, nes turėjau ne vieną augintinį, kad tave turėjo pakonsultuoti apie antkaklį nuo erkių, kiek augintiniui laiko, gal reikėjo duoti kitos firmos, ne tokį stiprų, juk ne medžioklinis buvo. Mano vet'as sakė, kad labai atsargiai šiais metais su tais antkakliais, nes ne vienas augintinis žuvo nuo tų antkaklių (Klp) geriausia viską pirkti Vet. klinikose esančiuose vaistinėse, nes Kikoje pardavėjos dirba, o ne vet' specialistai : (Pirmiausia reikia tartis su savo vet. gydytoju, jis visada patars kokis antkaklius, maistelį, konservus ir t.t. Nekaltink savęs, tu tai padarei iš nežinojimo, suprantu, kad skaudu, tik nekaltink savęs.
Mirė mano augintinis * kitaip negaliu parasyti..., tai pirmas mano suniukas...., neturedama informacijos paklausiau konsultantu.....jei juos galima taip vadinti ir nupirkus antkakli nuo erkiu, daugiau nieko nenaudojau, nes patikino, jog tai veiksminga.....Esu giliai įsitikinusi, jog liksiu kalta pati, nes neva gal ne taip uždėjau...ar buvau nuėmusi...Pirkau ne todėl, kad pirkti ir pasidėjus laikyti..., o tam kad būtų saugus mano augintinis...., deja jo NEBĖRA
Laba diena, ar įmonė kada nors pradės rašyti normalias sąskaitas pirkėjams?Ar reikės kreiptis pagalbos į atitinkamas institucijas?Ne visos įmonės turi galimybę skenuoti sąskaitas užpajamuojant prekes.Pabandykit pagal savo išrašytą sąskaitą rankiniu būdu užpajamuoti prekes apskaitoje.Gal tada suprasite koks "malonumas".Sėkmės ir lauksime normalių sąskaitų. Gerbkite pirkėją. Dėkoju.
Klaipėdos Kikom tikrai truksta kompetencijos. Skambinu į vieną ir klausiu ar turi sveikų auksinių žuvelių (nes tikrai žinau, kad anksčiau sirgo, kadangi buvau ir mačiau), sako taip yra pasveikusios, galit atvažiuoti. Nuvažiuoju - VISOS serga. Mane jau aptarnauja kita darbuotoja nei telefonu šnekėjo. Skambinu į kitą, sakau ar turit sveikų auksinių žuvelių, sako taip yra sveikos, galit atvažiuot. Nuvažiuoju - akvariume apgraužti lavonai plaukioja... Net nesakęs nieko išėjau. Skambinu į trečią - man ragelį numetinėja ir neperskambina... Nežinau, nepanašu man čia į sutapimus.
Gyvūnų prieglauda "Padėk man"
2014-10-16 11:03:29 IP 88.216.94.106
Laba diena. Noriu padėkoti Jūsų įmonės Visagino parduotuvės darbuotojai Tatjanai Melkovai už labai gerą darbą ir nuoširdūmą. Jau beveik du metus mes bendraujane su Jūsų pardotuvės darbuotoją Tatjana. Jinai visada labai padeda išrinkti geriausias prekės, perspėja apie vykdomas nuolaidas ir akcijas ir kviečia pas jus apsipirkti, labai profesionaliai padeda parinkti maistą gyvūnėliams. Akcijos metu jinai padeda norintiems mus paremti ir pataria ką mums reikia, dėl ko mes prie Jūsų parduotuvės pastoviai, kai jinai tuo metu dirba, surenkame labai daug maisto mūsų benamiams gyvūnams. Retai mūsų laiku galima sutikti tokį neabėjingą ir profesionalu darbuotoją kaip jinai. Jiegu pas mus dirbtu nors pora tokiu atsakingų darbuotojų, mes išvengtume daug problemų, kurių pas mus labai daug. Duok jai dievas kantrybės ir sveikatos, o jums - daugiau profesionalų, tokių kaip gerbiama Tatjana.
Pagarbiai direktorė Aliona iachovič
tel. 867615359
Mes pirkom kikoj dvi papugeles, tai sveikos buvo, be grybelio
Juros kiaulytes visos sergancios grybeliu!!! tai yra uzkreciama ir zmonems, gydymas gan ilgas...
Todel siulau gerokai pagalvoti pries perkant ten gyvunus
Kadaise buvo 4 buhalterės ir 400 darbuotojų, dabar 428 darbuotojų ir 10 buhalterių - sveikiname su pasiekimais:)

ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Vilniaus g. 31, LT-01402 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; siuvimas, medžiagos; technologinė įranga.
UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. KAS MES ESAME: Esame tarptautinė kompanija – dukterinė ACG Nystrom AB (Švedija) įmonė, Lietuvoje įsteigta 1993 m. ACG Nystrom AB dukterinės bendrovės taip pat veikia Estijoje, Latvijoje, Suomijoje, Danijoje ir Ukrainoje. ACG Nystrom įmonės yra Švedijos...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
Idėjų parkas
BALDŲ GAMYBA IR PROJEKTAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 76, LT-46407 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Įmonė UAB „Idėjų Parkas“ – teikia baldų gamybos ir projektavimo paslaugas viešosioms erdvėms. Ilgametė darbo patirtis užtikrina profesionalų gamybos procesą bei efektyvų projektų valdymą. Pagrindiniai privalumai Aukščiausia kokybės garantija, kurią užtikrina daugiau nei 60 kvalifikuotų darbuotojų; Medienos, metalo...
Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE | VISĄ PARĄ

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE VISĄ PARĄ TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS JŪSŲ NAMUOSE IR VETERINARIJOS KLINIKOJE. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA VISĄ PARĄ: 8-606 98886: VETERINARIJOS KLINIKOS REGISTRATŪRA VISĄ PARĄ VETERINARO IŠKVIETIMAS Į NAMUS VISĄ PARĄ...

SEB: vežėjų augimas lėtėja, bet metai bus šviesūs
SEB: vežėjų augimas lėtėja, bet metai bus šviesūs 02-22 18:26
Krovininio transporto sektoriaus plėtra pernai buvo triskart lėtesnė nei 2017-aisiais, bet Lietuvos vežėjų finansiniai rezultatai išlieka geri, nepaisant jaučiamo spaudimo pelno maržoms, skelbia...
Teismas: per brangiai akcijas pardavę Tumos turi sumokėti 53.000 Eur mokesčių
Teismas: per brangiai akcijas pardavę Tumos turi sumokėti 53.000 Eur mokesčių 02-22 18:23
Klaipėdos krovinių vežimo geležinkeliais bei uosto krovos grupę "Kamineros grupė" kontroliuojantis verslininkas Arūnas Tuma ir jo sutuoktinė, už daugiau kaip 350.000 Eur pardavę bevertes įmonės...
Metinė infliacija Lietuvoje – kiek didesnė nei vidutiniškai ES
Metinė infliacija Lietuvoje – kiek didesnė nei vidutiniškai ES 02-22 18:23
Suderinta metinė infliacija Lietuvoje sausį buvo kiek didesnė nei vidutiniškai Europos Sąjungoje (ES), skelbia Eurostatas.

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

Microsoft 109,41 +2,11%
Coca-Cola 45,86 +1,69%