Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę KIKA LT, UAB

KIKA

Parašyk savo nuomonę apie KIKA LT, UAB

Už švarią Lietuvą
2021-01-01 18:11:37 IP 28mb23ad
Norėčiau paklausti Kikos grupės, kodėl deklaruodami, kad jie labai myli gyvūnus, gamina labai kokybišką maistą gyvūnams, labai tausoja gamtą ir yra labai labai labai...... iš savo gamyklos Dievogalos kaime nevalytas nuotekas leidžia tiesiog į Kerupės upeliuką, kuris iki Kikos labai labai labai veiklos buvo vienas švariausių Kauno rajone. Paprastai šnekant jie pila savo ššš tiesiai į švarią ir gražią gamtą, į upeliuką kurio vandeniu gal 200 sodybų esančių prie jo laisto savo daržus, vasarą jame taškosi ten gyvenančių žmonių vaikai, vanduo naudojamas kubilams bei pirties malonumams, šalia upelio yra gyventojų šuliniai. Galų gale tai yra gamta Kačerginės pašonėje. Su visu grožiu ir malonumais. Ir Kikos bosams nusišvilpti į visa tai. Jie juk labai labai labai.
Paskutinis incidentas įvyko gruodžio 30 dieną besibaigiant 2020 metams. Vėlai vakare Kika paleido visą savo smarvę tiesiai ant upelio kranto gyvenančių žmonių kiemus. Tikėjosi, kad niekas nepastebės. Linksmų naujų metų. "Mes jus mylime" Pažeidimas yra užfiksuotas gamtos apsaugos specialistų, bet ar padės sutramdyti teršėjus sunku pasakyti. Tai tęsiasi jau daugelį metų. Šio pažeidimo faktai yra užfiksuoti protokolouose bei neabejingų žmonių nuotraukose bei filmuotoje medžiagoje.
Pirkėja 2020-11-20 13:28:03
Džiaugiuosi, kad užsukus į KIKA visuomet sulaukiu profesionalių ir nuoširdžių patarimų. Smagu, kad KIKA žengia koja kojon su naujovėmis ir pasiūlo inovatyvių ir nematytų prekių mano augintiniams. :)
Džiaugiamės galėdami patenkinti klientų poreikius, visada laukiame sugrįžtant. Jūsų KIKA :)
Dalia 2020-12-24 14:40:33
Esu labai nusivylusi.Rašiau kelis kartus, į laiškus neatsako.
Jei turite klausimų, pastebėjimų ar nusiskundimų, parašykite mums - atsiliepimai@kika.lt
Esu labai nusivylusi.Rašiau kelis kartus, į laiškus neatsako.
Lina 2020-12-16 07:18:38
Prieš mėnesį laiko pirkau papugelę Vilniaus kikoje banginyje pardavėjos dar klausiau ar tikrai papugele yra sveika ji mane patikino kad papūga sveika sakė kad jai tik pusę metų ir su ja viskas yra gerai sendien ryte atsikėlusi pamačiau nebegyvą papūga. Dar po poros savaičių nuo papugeles isigijimo atėjau į tą pačią kika paklausti ar papūga tikrai neserga pasakiau kad papūga tik miega ir valgo pardavėja mane patikino kad tai yra dėl to kad papūga yra jauna ir kad dar nepripratusi prie naujos aplinkos. Tikrai nusivyliau kokius gyvūnus pardavinėja kika
Lina, labai apgailestaujame dėl papūgos, tačiau papūgos sveikatą bei gyvenimo tarpsnį lemią labai daug veiksnių, kaip ja rūpinotės, kokiu pašaru šėrėte, kokioje vietoje laikėte narvelį ir pan. Jei turite daugiau klausimų ar norite plačiau papasakoti situaciją, parašykite mums - atsiliepimai@kika.lt
Jelena 2020-12-10 11:32:08
Labai nusivilusi, nes jiems svarbiausia kad is ju pirktu, o kai yra problema net nebando nieko padaryt.
Jei turite papildomų klausimų ar pastebėjimų, parašykite mums - atsiliepimai@kika.lt
Kristina 2020-12-05 18:59:46
Pinigų per 7 darbo dienas nuo grąžintos prekės gavimo el. parduotuvės darbuotojai nesugebėjo grąžinti. Lygiai taip kaip ir nesugebėjo paaiškinti dėl kokių priežasčių taip pasielgė, tiesiog atsiprašė. Paskutinę pinigų grąžinimo dieną paskambinus nurodytu numeriu konsultantė atsakė "matau, gavome grąžinimą, tai "užsakau " jums pinigus"... El. parduotuvėje "Kika" nemanau, kad pirksiu dar kadanors, dėl Jūsų kai kurių darbuotojų neatsakingo požiūrio į klientą ir į darbą. Sėkmės.
Visos komandos vardu labai atsiprašome už nesklandumus dėl techninės klaidos.
Elena 2020-11-19 08:44:07
visada malonu apsilankyti Kikos parduotuvėse, personalas labai malonus, profesionalios konsultacijos, kiek beperku, dar ir dovanų gaunu :)
Ačiū už pasidalintą patirtį KIKA parduotuvėje. Malonu, kad apsilankę parduotuvėje išsinešate gerus įspūdžius! Jūsų KIKA :)
Monika 2020-11-18 10:25:19
Visada malonu sugrįžti į Kika parduotuvę ir kirpyklą Megoje, šaunausias kolektyvas!

malonu, kad apsilankę KIKA parduotuvėje išsinešate gerus įspūdžius :) Jūsų KIKA
Vytaurtas Rezgys
2020-11-18 04:47:58 IP 28mdrqb7
Katinas, kuris buvo kaip vaikas man ir žmonai ir mūsų dūkrai, užaugusiai su juo, jūsų prakeikimui, po 25 val. žiaurių vidurių skausmų, po to palaipsninio galūnių paralyžiaus, sąmonės netekimo, kepenų suirimo (mirus išsiliejo net tulžis) ir inkstų funkcijos nutrūkimu (nebesišlapino net jam geriant vandenį, kurį gėrė beprotiškais kiekiais ir išvėdavo, kol galėjo - nuodams išsiplauti, nes katinai skirtingai nuo jūsų žino kas yra nuodai ir kad juos reikia išsiplauti), po mūsų visų 25 val. verkimo (man 60 metų, o verkiau kaip vaikas, negalėdamas žiūrėti į jo kančias), žiūrint kaip jis poats bando gelbėtis nuo jūsų nuodų, ir padedant jam duodant su vandeniu aktyvuotą anglį, jis 4, 40 min nakties mirė baisiuose kančiuose, nors dar bandėmė paleisti širdelę, darydami dirbtinį širdies masažą, apie 25 minutes (ką nufilmavome ir parodysime visam pasauliui per "Youtube' ir kitomis priemonėmis, bei iš siūsiu savo klientams, kurių turiu virš 3400. Pasprinkite išsigimėliai savo purvinais piningais, ir kad jūsų vaikai verktų paromis prie mirusių gyvūnėlių kaip verkėme mes su šeima. O palaidojome namų gėlyne kaip žmogeliuką, kad jūsų išsigimusioms sieloms nesuprantama. Mes dar padarysime jums linksmybių, kad atsimintumėte iki amžiaus galo, kai visas pasaulis pamatys kaip aš senis 60 metų (II gr. invalidas po infarkto), verkdamas dariau jam širies masažą, pats iš širdies skausmo būdamas ant infarkto ribos. Manau jums Dievas už tai atlygins.Ką jūs išgamos dar norite aiškintis??? Kiek jūsų nuodingo šampūno sunaudojo dūkrytė maudydama? Vos kelis gramus. nelinkiu kad jūs patys jį su šampūnu sumaišytumėte maudydami savo vaikus. Kam jums rašyti, kad išsityčiotumėte savo nuvalkiotais trafaretiniais atsakymais? Aš taip pat verslininkas, ir mane už tokias gyvuliškas baikas, atvažiavę manytina užverstų mano klientai. Džiaukitės kad dūkra nesumaišė su savo šampūnu ir neišsiplovė sau galvos...Pridedu jums išgamos mūsų žuvusio nuo jūsų nuodų, katinuko nnuotrauką. Jis jau para kaip žemelėje, rašau verkdamas net naktį 4.35, t.y., už penkių minučių bus lygiai para kaip nustojo plakti jo šird širdelė, o mes dar vis šoke.na aišku tokiems kaip jūs, to nesuprasti kad jus kur...
Vytautas 2020-11-15 23:28:41
DĖMESIO KAČIŲ AUGINTOJAI - BAISŪS NUODAI ATVIROJE PREKYBOJE, IR VEIKIA BAISIAU NEI KOVID 19 !!! NESUPRANTU KAIP PININGŲ KALĖJAI - IŠGAMOS GALI PARDAVINĖTI NUODUS. TURĖJOME SVEIKĄ 7 METŲ KATINĄ, O VAKAR DŪKRA NUMAUDĖ SU ŠIAIS NUODAIS, (PIRKTAIS TAURAGĖS "KIKA' GYVŪNŲ PREKIŲ PARDUOTUVĖJE), KURIUOS PININGŲ KALĖJAI IR s*****i PAVADINO ŠAMPŪNU, IR PARA KAIP KOVOJAME DĖL KATINO GYVYBĖS - KATINAS LĖTAI JAU PARA MIRŠTA, VETERINARAI TAURAGĖJE SEKMADIENĮ NEDIRBA.... NA JO PAGALVOS TAUTIEČIAI, PONIUKAI VIDURIUOJA DĖL KATINO, KAI MIRŠTA ŽMONĖS... MES NE PONIUKAI, BET JIS BUVO MŪSŲ ŠEIMOS NARYS, IR DŪKRYTĖS BRANGIAUSIAS TURTAS... IŠMAUDŽIUS JO KAILIS BUVO GERAI IŠSKALAUTAS, DAUG KARTŲ VONIOJE, TAČIAU NUODŲ KONCENTRACIJA TOKIA, KAD NET IŠSKALAUTAM PASILAIŽIUS KAILĮ, JIS GAVO MILŽINIŠKĄ DOZĘ TOKSINIŲ MEDŽIAGŲ, NEKALBANT JAU APIE KAČIŲ ATSPARUMĄ VISKAM. TURIME GIRDYTI IŠ ŠVIRKŠTO IR DUOTI ANGLĮ PER ŠVIRKŠTĄ SU ŠILTU VANDENIU, NES JAU NEBEUŽTENKA JĖGŲ PAČIAM LAKTI. KAIP TOIKIUS PARAZITUS ŽEMĖ NEŠIOJA, NESUPRANTU. O JEI VAIKAS PER KLAIDĄ NORS VIENĄ GURKŠNELĮ PARAGAUTŲ ??? O KUR MŪSŲ, KORUPCIJA PAFGARSĖJUSI VETERINARIJOS KONTROLĖ ??? GAL GREITAI PONAI VIETOJE ŠAMPŪNŲ KALIO CIANIDO TIRPALĄ PRALEISITE Į PREKYBĄ ? O APRAŠYMAS (SUSILIEJUSIOMIS IR IŠSIBARSČIUSIOMIS BLUSOS DYDŽIO RAIDĖMIS, PRIMENA RAIDŽIŲ KRATINĮ) SUKĖLĖ ŠOKĄ. TAIP NORĖTŪSI IŠPLAUTI GALVĄ TIEMS PARDAVĖJAMS ŠIUO NUOSTABIU ŠAMPŪNU, IR VETERINARIJOS KONTROLĖS TARNYBOMS. PRIDEDU ŠIŪ, ITIN STIPRIŪ NUODŲ NUOTRAUKAS IR ATKREIPKITE DĖMESĮ Į INFORMACINĖS ETIKETĖS DYDĮ IR KOKYBĘ... PRIE ŠIO NUODŲ LARIOKO TURĖTŲ BŪTI PLAKATAS SU PERSPĖJIMU, KAD JIE PARDAVINĖJA GRAŽIAI ĮPAKUOTUS IR STIPRIUS NUODUS GYVŪNAMS IR ŽMONĖMS, KURIE NETYČIA IŠSIPLOVĘ GALVĄ GALI MIRTI, NES JIE PUIKIAI ABSORBUOJASI PER GYVŪNO IR ŽMOGAUS ODĄ. NORS NIEKAM TO NESU LINKĖJĘS, PATS BŪDAMAS VERSLININKAS, BET LINKIU ŠIEMS IŠGAMOMS SĖKMINGAI BANKRUTUOTI. O JEI MIRS KATINAS, UŽTAMPYSIU PO TEISMUS, KIEK BEKAINUOTŲ.
Prašome Jūsų susisiekti su mumis el. paštu atsiliepimai@kika.lt, kad galėtume plačiau išsiaiškinti situaciją.
Kikos darbuotojui Vilniaus AKROPOLYJE 2020-11-12 nustatytas koronavirusas, dirbo saleje, be normaliu apsaugos priemoniu, kiek zinau ne visi saviizoliacijoje ir dezinfekcija nebuvo atlikta.
VIDA 2020-11-06 10:34:21
atsiliepimų rašymas neturi prasmės, nes jie nėra įkeliami šį puslapį. Greičiausiai dėl to, kad visi atsiliepimai tik neigiami ir jų labai daug.
Jei dar turite papildomų klausimų ar pastebėjimų, parašykite mums - atsiliepimai@kika.lt
Pirkau maistą, guolį ir dar kelias smulkmenas. Tai buvo balandžio 6d. Gavau siuntinį po maždaug poros savaičių. Maisto išvis nebuvo. Guolis dvigubai mažesnis nei aprašyme. Skambinau sakau kame reikalas. Sako klaida išsiųsim maistą guolį pasiimsim, pinigus gražinsim. Na pasirinkimo kito nelabai ir davė. Ok. Laukiu maistu. Skambinu po 3 dienų, sako o tai kokio maisto Jūs negavote. Truputi nervai trūko. Maistą gavau po dar 2-3 dienų. Dar atskirai skambinau, kada iškviesit kurjeri guoliui paiimt. Tai paėmė. Praeitą trečiadienį t.y. 22d. Spėkit ar pinigus jau gavau? Sekmadienį parašiau email (26d.). Tylu. 29d. skambinu. Sako ok sužiūrėsim parašysim email. 30d. skambinu vėl. Gaunu atsakymą, kad tūrėtų kitos savaitės pradžioje pervest. TIkiu? Nelabai. Pirmadienį vėl teks skambint.

Prie visa to šiandien gavau email iš kikos (specialiai mažosiomis) su dovanų kuponu (dar prieš skambutį) 3e. Spėkit ar aš gyvenime iš ten dar kažką sakysiuos?

Tai gal kam 3e kupono reikia?
9010184 - naudokites i sveikata, jei turit laiko ir galit paskui mėnesį bandyt atgaut pinigus ir gaut prekes.
KIKA 2020-04-22 11:55:58
Labai atsiprašome, turėjome išties didelių nesklandumų su mūsų užsakymų logistika, tačiau panašu visas problemas išsprendėme ir galime toliau sėkmingai vykdyti užsakymus.

Visos komandos vardu labai atsiprašome už nesklandumus dėl užsakymo vykdymo.
Pagaliau po dviejų elektroninių laiškų, ilgo laukimo ir atsiliepimo rekvizituose gavau savo užsakymą :)
Artūras 2020-04-21 18:34:33
Kika nevykdo klientų užsakymų. Užsakymas KIKALT202004020542. Užsakyta 2020.04.02. Dabar jau 04.21 ir užsakymo vis dar negaunu. Parašius laišką gavau atsakymą - jūsų užsakymas yra ruošiamas šiandien ir kuo skubiau bus išsiųstas. Nei užsakymo, nei pinigų. Nepatariu užsakinėti iš šios įmonės.

Visos komandos vardu labai atsiprašome už nesklandumus dėl užsakymo vykdymo.
Regina 2020-04-17 18:35:58
Pries diena zadejo atsiusti informacija apie uzsakymo atsaukima ir pinigu grazinima, bet taip nieko ir neinformavo, uzsakymo laukiau beveik 3 savaites, galiausiai nusprendziau atsaukti ir susigrazinti pinigus, zadejo informuoti, deje vel laukiu ir negaunu jokios zinutes
Visos komandos vardu labai atsiprašome už nesklandumus dėl užsakymo vykdymo, parašykite mums šiuo el.paštu - klientams@kika.lt ir galėsime patikslinti situaciją dėl pinigų grąžinimo.
Evelina 2020-04-15 13:44:18
Jau trečią savaitę laukiu 2vnt kačių pavadėlių! Klaiku daugiau nesiruošiu nieko užsisakyt! Jei dviejų mažų siuntinukų nesugeba per tris savaites atsiųst tai tikiu didesnio siuntinio mėnesį ir ilgiau laukčiau

Visos komandos vardu labai atsiprašome už nesklandumus dėl užsakymo vykdymo, parašykite mums šiuo el.paštu - klientams@kika.lt ir galėsime patikslinti situaciją dėl Jūsų užsakymo.
Regina 2020-04-14 17:28:41
Ten niekas neatsako i laiskus, beveik 3 savaites atsakymu laukiu i parasytus laiskus
Regina, parašykit mums savo el. paštą arba parašykite į KIKA facebook, žinodami Jūsų užsakymo numerį galėsime pakomentuoti situaciją ir išspręsti problemą.
Apgailetina kontora, penktadieni buvau Akropolyje Vilniuje, primelavo kad po savaitgalio uzdaro parduotuve ir kad apsipirk kuo daugiau, siandien antradienis ir atspekite ar dirba? Yes! Neteiseta veikla tesia toliau karantino metu...
KIKA 2020-04-14 16:45:28
Dėl internetinės parduotuvės užsakymų rašykite šiuo el.paštu - klientams@kika.lt

Internetinės skyriaus komanda padės išspręsti kilusias problemas dėl užsakymo.
Regina 2020-04-12 12:52:33
Su tokiu aptarnavimu dar niekada nebuvau susiduriusi, kad apmokejus uzsakyma laukti jo virs 2 savaiciu ir nesulaukti, ir kazin kada bus atveztas... Cia jau kazkoks pasityciojimas... Po Velyku reikalausiu kad Kika grazintu pinigus, jei ne grazins, tai teks kreptis i atitinkancias instancijas del pirkejo teisiu pazeidymo

Internetinės skyriaus komanda padės išspręsti kilusias problemas dėl užsakymo.
Arūnas 2020-04-09 18:08:08
2020-03-27 gražinama prekė buvo įduota kurjeriui.
2020-04-10 pinigai už prekę dar negrąžinti.

Internetinės skyriaus komanda padės išspręsti kilusias problemas dėl užsakymo ar pinigų grąžinimo.
2020-03-27 gražinama prekė buvo įduota kurjeriui.
2020-04-10 pinigai už prekę dar negrąžinti.
Apgailėtina žiūrėti kai įmonė, kuri veikia 2 šalyse, kuri eksportuoja daugybę savo produkcijos, kuri turi didelį žinomumą ir prekybos tinklą negali aprūpinti tinkamom apsaugos priemonėm, rašo atsiprašau "atmazkės" dėl darbuotojų informavimo ir dezinfekcinio skysčio, o kur dingo FFP2 respiratoriai kuriu labai daug rinkoje yra? Kur dingo patys paprasčiausi veido apsaugos skydeliai? Ar įmonė su tokią apyvartą nebe sugeba nusipirkti?

Apgailėtina...
Kažkur jau mačiau šitą "Darbuotojo bei Darbdavio santykius reglamentuoja LR darbo kodekso reikalavimai, kurių mes laikomės." ir vis naujų įrašų atsiranda iš eilės... Kokiais dezinfekciniais skysčiais nuo blogo kvapo, ar tais aromatiniais difuzoriais laikote dezinfekantais...
Evaldas 2020-03-27 18:31:45
Atejau rasyti bloga atsiliepima, o cia matau jau pakankamai visi prirase del kikos darbuotoju. Buvau Akropolio Kikoje Vilniuje, maciau merginos be jokiu apsaugu, taipogi ir sloguoja jau, taigi Kika, neplatinkite viruso ir aprupinkite savo darbuotojus reikalingom apsaugom, nes jau visi zvengia is Jusu...
Laba diena, atsižvelgiant į susidariusią situaciją, norime patikinti, jog visos KIKA parduotuvės yra aprūpintos dezinfekciniais skysčiais,  parduotuvių personalas yra informuotas kaip turi aptarnauti klientus ir kaip elgtis darbo vietoje šiuo laikotarpiu.  Darbuotojo bei Darbdavio santykius reglamentuoja LR darbo kodekso reikalavimai, kurių mes laikomės.
KIKA 2020-03-20 13:56:19
Sveiki, Andriau,
Kas čia per biurokratiniai atsakymai? Jus bent žinote koki dezinfekcinį skystį naudojate ir kam jis skirtas? O aš Jums patikslinsiu, naudojate ADK-612 skysti kuris turi turi Etilo alkoholio 50% o izopropilo alkoholis 30% kuomet kad nužudyti Covid-19 virusą būtina kaip MAŽIAUSIAI Etilo Alkoholio koncentracija 60% o izopropilo alkoholio apie 50%. Tai reiškia kad jau savaitė Jūsų darbuotojai dirbą be kaukių (respiratorių), be pirštinių, ir su dezinfekcinių skysčių kuris visiškai nėra efektyvus. Tai apgaudinėdami savo žmonės bandote teisintis?

Tad visi dabar puikiai matome kas yra per organizacija "Kika" ir kaip atrodo mūsų mažoje rinkoje, kuomet darbuotojus palieka su tuščiom rankom, nes ne duok dieve reikės vienai pamainai nupirkti apsaugos priemonių tai koks tada bus uždarbis, kuomet tokie konkurentai kaip Petcity priima tik žmonės kuriems išties reikalinga veterinarijos pagalbą ir atsisako nuo visų nereikalingų konsultacijų, Kika tuo metų konsultuoją apie kokius lašus prieš erkinės nusipirkti...

P.S. nuo VMI pagalbos priemonės dėl karantino tai pat pasinaudosite ir visiems rodysite kaip Jūsų pajamos nukrito?
Andrius 2020-03-19 16:40:14
Wow! Kol visos normalios įmonės Lietuvoje ir ne tik, apsaugo savo personalą, leisdami dirbti iš namų, pereina daugiau prie online ecommerce, stato stiklinės aptvaras, braižo linijas kad laikytųsi atstumo, tai Kika su Janita Januškauskaitė-Plungė savininkė siūlo apsisaugoti nuo koronoviruso (covid-19) su eteriniais aliejais. Aš kai šiandien išgirdau iš Kikos darbuotojų vos nemiriau iš juoko. Ir gėda kad verčiate merginas ir moteris dirbti tokių metų be jokių apsaugų, galvojate jie tėvų ir senelių neturi kuriems jie kelia didėle grėsme dirbdami?
Sveiki, Andriau,
Eugenijus 2020-03-16 04:44:22
Kaip zinome nuo 2020.03.16 buvo paskelbtas karantinas, taciau KIKA LT, UAB savo darbuotojus ir toliau vercia eiti i darba, nesudarydami jokiu saugumo salygu, patalpos yra mazos, tuoletai bendri su visais zmonemis, dar pries kelios dienos kai visos parduotuves buvo su pirstinem vienkartinem, Kikos darbuotojai buvo be juokos apsaugos, dezinfekavimo priemones geriausiu atveju buvo isorinei pusei. Tad puikiai parodo kokia KIKA LT, UAB turi poziuri i savo darbuotojus, pasiziurekime i lietuviskus analogus PIGU.lt kur aiskiai pasake visiems, DEL SAVO DARBUOTOJU APSAUGOS mes fizines parduotuves atsisakom, nuo grinuju pinigu atsisakom, ir daug kitu saugumo priemoniu. Tad nezinau kaip klostysis toliau si situacija, taciau tiek darbuotojai turi zinoti kurie ateis veliau dirbti ir dirba dabar tiek klientai kad si bendrove siekia tik pelno, bandydama ivariais budais issisukti is Vyriausybes nurodymu, kvalifikuodama kad tai yra: maisto parduotuve (bet tai nera tiesa), kad tai yra veterenarija (nors visi puikiai zinom kad tik konsultacijas teikia o jeigu suniui reikia atlikti operacija ir skubi pakalba ten nieko negausite), tiek kirpyklas turi kurios realiai yra uzdraustos karantino metu. Todel pasisaugokite siuos istaigos! Janita Januškauskaitė-Plungė geda!

KIKA LT, UAB kaip atsakinga verslo įmonė konsultavosi su SAM departamento epidemiologais, jie informavo, LRV nutarimu dėl karantino paskelbimo Lietuvoje pagal 2020 m. kovo 14 d. Nr.207, mūsų prekybos tinklai gali prekiauti, nes mes esame gyvūnų maisto ir reikmenų parduotuvė.
Eugenijus 2020-03-16 04:44:22
Patvirtinu, esu Kikos darbuotoja, esame patys soke kad mus vercia karantino metu eiti i darba, bent pasakytu kas nenori paimkite atostogas uz savo saskaitas, bet ne, pirstiniu kaukiu mums neiteike niekas, gavome tik dezinfekavimo priemones, grynais iki siol atsiskaitome. Musu vadovybe ivairiais budais bando toliau pratesti veikla nors musu konkurentu dauguma nedirba, traktuoja kad yra "maisto parduotuve" ar "veterenarija" nors taip nera, mes neteikiame nei butinu prekiu pardavima nei gydymo paslaugas, tik konsultacija, parduodame gyvunus ir ivairus pasarus sunims, ta pati kuri galima nusipirkti Maxima parduotuveje. Jau zinau kelios kolegos kurios sloguoja, turi temperaturos, yra pasiemusios biliutenius, tad ateiciai kolegos ir klientai zinokite kaip mumis rupinasi organizacija musu.
Klientas 2020-02-24 12:43:16
Nelojali įmone savo klientams.
Atvežti užsakyta preke i kita skyriui negali. masina kiekviena diena važiuoja. Atsakymas ne
Jei turite klausimų, pastebėjimų ar nusiskundimų rašykite mums el. paštu atsiliepimai@kika.lt
Nelojali įmone savo klientams.
Apsipirkom Šiaulių Akropolio Kikoi, pirkom 1 fono plėvelę o pardavėja įmušė dvi prekes... Suma plėvelės nėra didelė, bet apmaudu vistiek...
Aušra 2019-07-22 13:34:35
Megoje, nusipirkom susirgusi triusiuka, ka jus darot su gyvunais???

ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Naugarduko g. 55A, Baldų namai SKRAJA, 2 aukštas, salonas "ARO ELEGANCE", LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...

Trečiadienį nustatyti 1.274 nauji COVID-19 atvejai, mirė 32 žmonės
Trečiadienį nustatyti 1.274 nauji COVID-19 atvejai, mirė 32 žmonės 01-21 09:38
Lietuvoje trečiadienį nustatyti 1.274 nauji COVID-19 ligos atvejai, mirė 32 žmonės, ketvirtadienį pranešė Statistikos departamentas.
"Swedbank": atsiskaitymų internetu Lietuvoje išaugo 80%
"Swedbank": atsiskaitymų internetu Lietuvoje išaugo 80% 01-21 09:32
2020 m. šalies gyventojų apsipirkimo internetu apimtys, palyginti su ankstesniais metais, išaugo daugiau kaip 80%, rodo "Swedbank" atsiskaitymų duomenys. Banko klientai pernai vietinėse e...
Teismas LSU skyrė 10.000 Eur baudą už pirkimą
Teismas LSU skyrė 10.000 Eur baudą už pirkimą 01-21 09:05
Lietuvos sporto universitetas (LSU) turi sumokėti 10.000 Eur baudą už įstatymo pažeidimą pernai rengtame bendrabučio modernizavimo konkurse.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Google 1886,90 +5,36%
Microsoft 224,34 +3,65%