Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę KIKA LT, UAB

E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie KIKA LT, UAB

KIKA 2021-09-16 08:24:04
Jei turite pastebėjimų ar nusiskundimų apie konkretų įvykį, parašykite mums - atsiliepimai@kika.lt
Kam?
Natalja 2021-09-15 21:58:17
Mes pirkome 3 (!!!) papugeles is ten...ir spekit...snd trecia (paskutine) mire...
Priziurejome kaip sake konsultantai..mastas ir viskas papugelem buvo is kikos..
Lina 2020-12-16 07:18:38
Prieš mėnesį laiko pirkau papugelę Vilniaus kikoje banginyje pardavėjos dar klausiau ar tikrai papugele yra sveika ji mane patikino kad papūga sveika sakė kad jai tik pusę metų ir su ja viskas yra gerai sendien ryte atsikėlusi pamačiau nebegyvą papūga. Dar po poros savaičių nuo papugeles isigijimo atėjau į tą pačią kika paklausti ar papūga tikrai neserga pasakiau kad papūga tik miega ir valgo pardavėja mane patikino kad tai yra dėl to kad papūga yra jauna ir kad dar nepripratusi prie naujos aplinkos. Tikrai nusivyliau kokius gyvūnus pardavinėja kika
Priziurejome kaip sake konsultantai..mastas ir viskas papugelem buvo is kikos..
Kajus Lesciukaitis 2021-09-06 16:31:00
Apgaudineja su ziurkeno atsieminu, atvaziavus pirma diena susipirkau visas priemones, galvojau nusipirksiu tuo paciu ir ziurkena, bet pasake savaites gale tik galesim juos parduot paskambinkit treciadieni, paskambinus pasake penktadieni galit atvaziuoti jau bus parduodama, atvaziavus penktadieni vel keiciasi planai ir atvaziuokit pirmadieni, atvaziavus pirmadieni, pasako kad jie neparduodami teks dar priziuret juos tris dienas, sitaip nesidaro, apgaudinet zmones taip negalima, mergaite liko be dovanos kadangi ta pati pirmadieni isvyksta, butu paprastai ir aiskiai pasakyta, dar pora savaiciu. Aptarnavimas Kauno Megos tai 1 balas.
Apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Pažymėsime, gyvūnų sveikata, bei adaptacinis periodas reikalingas gyvūnui po tiekimo grandinės nuo tiekėjo iki mūsų parduotuvių mums labai svarbus. Jei yra tam tikrų veiksnių, dėl kurių negalime atiduoti gyvūno, klientus informuojame ir pasiliekame šią teisę elgtis taip, kad būtų apsaugota gyvūno gerovė. Jei norite plačiau aptarti šią situaciją parašykite mums - atsiliepimai@kika.lt
Brigita 2021-08-27 21:57:18
Labai nemalonios pardavejos Hiper maxima Kaunas...pries pora dienu mama, bande pirkt, , nuo erkiu vaistukus, ir pasake, kad sunkiai jie padeda (praeita karta jos vis tiek lb kibo prie kailiuko), tai ponia isburbejo eit pirkt kitur jei taip nepatikima....tiesiog galejo patart graziai kazka...negrazu, mama daugiau kojos nekels pas sitas damas

atsiprašome visos administracijos vardu dėl susiklosčiusios situacijos, perduosime informaciją regiono vadovei, kuri aptars šią situaciją su parduotuve ir tikimės tai nepasikartos.
Kajus Lesciukaitis
2021-09-06 16:31:00 IP 2ju7i1qj
Gytis 2021-07-14 23:26:32
Kraikas "TOFU" yra tragiškas. Labai labai blogas (laiko max savaitę, nors reklamoje nurodyta, kad užtenka mėnesiui). Esate verti baudos dėl klaidinančios reklamos! Informuosime VVTAT
Jei turite pastebėjimų ar nusiskundimų apie konkrečią prekę ar patirtį, parašykite mums - atsiliepimai@kika.lt
Rita 2021-07-05 22:59:00
Puikus tinklas ir maloni aplinka
Ačiū už pasidalintą patirtį KIKA parduotuvėje. Malonu, kad apsilankę parduotuvėje išsinešate gerus įspūdžius! Jūsų KIKA :)
Ina 2021-07-05 14:54:00
Mielagiu melagei. Ant prekes buvo pazymeta kad pristatimas 1 d. Paskambins suzinojau kad cia i sandelii. O man reiks laukt nezine kiek..
Puikus tinklas ir maloni aplinka
Ukmergė 2021-05-25 14:40:21
14 val atvažiavus į Ukmergės miesto "Kika" pasitinka toks užrašas, čia suderinta?

Jei turite klausimų, pastebėjimų ar nusiskundimų apie konkrečią prekę, parašykite mums - atsiliepimai@kika.lt
Vtl 2021-04-29 19:41:57
Tragiškas aptarnavimas, į laiškus neatsako. Filtrus akvariumui per 9 mėnesius nesugebėjo pristatyti, nors žadėjo per 6-12 savaitės. Juwel atstovas Lietuvoje, bet visiškai nejaučia atsakomybės.

atsiprašome visos administracijos vardu dėl susiklosčiusios situacijos, perduosime informaciją internetinės skyriaus vadovei ir tikimės tai nepasikartos. Jei tuirte pastebėjimų prašome susisiekti su mumis asmeniškai el. paštu - atsiliepimai@kika.lt
Deimantė 2021-04-15 19:14:45
Šiandien teko apsilankyti kikos parduotuvėje Kaune su dideliais lūkesčiais įsigyti prekių augintiniui. Tačiau aptarnavimas nuvylė daugiau nei 100proc...vaikščiojom kartu su draugu, rinkomės narvą, apykakli, palutes, užkandžius šuniukui, tačiau dėl didesnio srauto, "pasiūlė" vienam mūsų išeiti palaukti iš parduotuvės nes kiti žmonės, laukiantys nedidelėje eilėje, nori apsipirkti.. Mes lygiai taip pat kaip visi laukėme eilėje ir užėjus į parduotuvę teužtrukome vos 4min iki kol "pasiūlė" vienam mūsų palaukti už durų.. Apgailėtina

atsiprašome visos administracijos vardu dėl susiklosčiusios situacijos, jei tuirte pastebėjimų prašome susisiekti su mumis asmeniškai el. paštu - atsiliepimai@kika.lt
Stanislava 2021-02-15 17:44:03
Siandien lankiausi Klaipedos Mole esancioje KIKOS parduotuveje, atleiskit, bet eilini karta isitikinau, kuo jaunesne pardaveja, tuo pagarbos nei savo darbui, nei pirkejui nerasta.Klausiu kokios pas jus Hilso kainos, atsakymas ivairios kainos, sakau, kad neklaidziot parodykit kur jis sudetas.Niekas nesiteikejo atsikelt ir parodyti. Apejau parduotuve, bet taip jo ir neradau, sakau, kad as jo nematau.Atsakymas, kad jo ir nera.Va sitoj vietoj ir pritruko man zodziu.Daugiau gyvenime nesilankysiu KIKOJE

atsiprašome visos administracijos vardu dėl susiklosčiusios situacijos, būtinai šią informaciją perduosime regiono vadovei ir tikimės tai daugiau nepasikartos.
Už švarią Lietuvą
2021-01-01 18:11:37 IP 28mb23ad
Norėčiau paklausti Kikos grupės, kodėl deklaruodami, kad jie labai myli gyvūnus, gamina labai kokybišką maistą gyvūnams, labai tausoja gamtą ir yra labai labai labai...... iš savo gamyklos Dievogalos kaime nevalytas nuotekas leidžia tiesiog į Kerupės upeliuką, kuris iki Kikos labai labai labai veiklos buvo vienas švariausių Kauno rajone. Paprastai šnekant jie pila savo ššš tiesiai į švarią ir gražią gamtą, į upeliuką kurio vandeniu gal 200 sodybų esančių prie jo laisto savo daržus, vasarą jame taškosi ten gyvenančių žmonių vaikai, vanduo naudojamas kubilams bei pirties malonumams, šalia upelio yra gyventojų šuliniai. Galų gale tai yra gamta Kačerginės pašonėje. Su visu grožiu ir malonumais. Ir Kikos bosams nusišvilpti į visa tai. Jie juk labai labai labai.
Paskutinis incidentas įvyko gruodžio 30 dieną besibaigiant 2020 metams. Vėlai vakare Kika paleido visą savo smarvę tiesiai ant upelio kranto gyvenančių žmonių kiemus. Tikėjosi, kad niekas nepastebės. Linksmų naujų metų. "Mes jus mylime" Pažeidimas yra užfiksuotas gamtos apsaugos specialistų, bet ar padės sutramdyti teršėjus sunku pasakyti. Tai tęsiasi jau daugelį metų. Šio pažeidimo faktai yra užfiksuoti protokolouose bei neabejingų žmonių nuotraukose bei filmuotoje medžiagoje.
Pirkėja 2020-11-20 13:28:03
Džiaugiuosi, kad užsukus į KIKA visuomet sulaukiu profesionalių ir nuoširdžių patarimų. Smagu, kad KIKA žengia koja kojon su naujovėmis ir pasiūlo inovatyvių ir nematytų prekių mano augintiniams. :)
Džiaugiamės galėdami patenkinti klientų poreikius, visada laukiame sugrįžtant. Jūsų KIKA :)
Dalia 2020-12-24 14:40:33
Esu labai nusivylusi.Rašiau kelis kartus, į laiškus neatsako.
Jei turite klausimų, pastebėjimų ar nusiskundimų, parašykite mums - atsiliepimai@kika.lt
Esu labai nusivylusi.Rašiau kelis kartus, į laiškus neatsako.
Lina 2020-12-16 07:18:38
Lina, labai apgailestaujame dėl papūgos, tačiau papūgos sveikatą bei gyvenimo tarpsnį lemią labai daug veiksnių, kaip ja rūpinotės, kokiu pašaru šėrėte, kokioje vietoje laikėte narvelį ir pan. Jei turite daugiau klausimų ar norite plačiau papasakoti situaciją, parašykite mums - atsiliepimai@kika.lt
Jelena 2020-12-10 11:32:08
Labai nusivilusi, nes jiems svarbiausia kad is ju pirktu, o kai yra problema net nebando nieko padaryt.
Jei turite papildomų klausimų ar pastebėjimų, parašykite mums - atsiliepimai@kika.lt
Kristina 2020-12-05 18:59:46
Pinigų per 7 darbo dienas nuo grąžintos prekės gavimo el. parduotuvės darbuotojai nesugebėjo grąžinti. Lygiai taip kaip ir nesugebėjo paaiškinti dėl kokių priežasčių taip pasielgė, tiesiog atsiprašė. Paskutinę pinigų grąžinimo dieną paskambinus nurodytu numeriu konsultantė atsakė "matau, gavome grąžinimą, tai "užsakau " jums pinigus"... El. parduotuvėje "Kika" nemanau, kad pirksiu dar kadanors, dėl Jūsų kai kurių darbuotojų neatsakingo požiūrio į klientą ir į darbą. Sėkmės.
Visos komandos vardu labai atsiprašome už nesklandumus dėl techninės klaidos.
Elena 2020-11-19 08:44:07
visada malonu apsilankyti Kikos parduotuvėse, personalas labai malonus, profesionalios konsultacijos, kiek beperku, dar ir dovanų gaunu :)
Monika 2020-11-18 10:25:19
Visada malonu sugrįžti į Kika parduotuvę ir kirpyklą Megoje, šaunausias kolektyvas!

malonu, kad apsilankę KIKA parduotuvėje išsinešate gerus įspūdžius :) Jūsų KIKA
Vytaurtas Rezgys
2020-11-18 04:47:58 IP 28mdrqb7
Katinas, kuris buvo kaip vaikas man ir žmonai ir mūsų dūkrai, užaugusiai su juo, jūsų prakeikimui, po 25 val. žiaurių vidurių skausmų, po to palaipsninio galūnių paralyžiaus, sąmonės netekimo, kepenų suirimo (mirus išsiliejo net tulžis) ir inkstų funkcijos nutrūkimu (nebesišlapino net jam geriant vandenį, kurį gėrė beprotiškais kiekiais ir išvėdavo, kol galėjo - nuodams išsiplauti, nes katinai skirtingai nuo jūsų žino kas yra nuodai ir kad juos reikia išsiplauti), po mūsų visų 25 val. verkimo (man 60 metų, o verkiau kaip vaikas, negalėdamas žiūrėti į jo kančias), žiūrint kaip jis poats bando gelbėtis nuo jūsų nuodų, ir padedant jam duodant su vandeniu aktyvuotą anglį, jis 4, 40 min nakties mirė baisiuose kančiuose, nors dar bandėmė paleisti širdelę, darydami dirbtinį širdies masažą, apie 25 minutes (ką nufilmavome ir parodysime visam pasauliui per "Youtube' ir kitomis priemonėmis, bei iš siūsiu savo klientams, kurių turiu virš 3400. Pasprinkite išsigimėliai savo purvinais piningais, ir kad jūsų vaikai verktų paromis prie mirusių gyvūnėlių kaip verkėme mes su šeima. O palaidojome namų gėlyne kaip žmogeliuką, kad jūsų išsigimusioms sieloms nesuprantama. Mes dar padarysime jums linksmybių, kad atsimintumėte iki amžiaus galo, kai visas pasaulis pamatys kaip aš senis 60 metų (II gr. invalidas po infarkto), verkdamas dariau jam širies masažą, pats iš širdies skausmo būdamas ant infarkto ribos. Manau jums Dievas už tai atlygins.Ką jūs išgamos dar norite aiškintis??? Kiek jūsų nuodingo šampūno sunaudojo dūkrytė maudydama? Vos kelis gramus. nelinkiu kad jūs patys jį su šampūnu sumaišytumėte maudydami savo vaikus. Kam jums rašyti, kad išsityčiotumėte savo nuvalkiotais trafaretiniais atsakymais? Aš taip pat verslininkas, ir mane už tokias gyvuliškas baikas, atvažiavę manytina užverstų mano klientai. Džiaukitės kad dūkra nesumaišė su savo šampūnu ir neišsiplovė sau galvos...Pridedu jums išgamos mūsų žuvusio nuo jūsų nuodų, katinuko nnuotrauką. Jis jau para kaip žemelėje, rašau verkdamas net naktį 4.35, t.y., už penkių minučių bus lygiai para kaip nustojo plakti jo šird širdelė, o mes dar vis šoke.na aišku tokiems kaip jūs, to nesuprasti kad jus kur...
Vytautas 2020-11-15 23:28:41
DĖMESIO KAČIŲ AUGINTOJAI - BAISŪS NUODAI ATVIROJE PREKYBOJE, IR VEIKIA BAISIAU NEI KOVID 19 !!! NESUPRANTU KAIP PININGŲ KALĖJAI - IŠGAMOS GALI PARDAVINĖTI NUODUS. TURĖJOME SVEIKĄ 7 METŲ KATINĄ, O VAKAR DŪKRA NUMAUDĖ SU ŠIAIS NUODAIS, (PIRKTAIS TAURAGĖS "KIKA' GYVŪNŲ PREKIŲ PARDUOTUVĖJE), KURIUOS PININGŲ KALĖJAI IR s*****i PAVADINO ŠAMPŪNU, IR PARA KAIP KOVOJAME DĖL KATINO GYVYBĖS - KATINAS LĖTAI JAU PARA MIRŠTA, VETERINARAI TAURAGĖJE SEKMADIENĮ NEDIRBA.... NA JO PAGALVOS TAUTIEČIAI, PONIUKAI VIDURIUOJA DĖL KATINO, KAI MIRŠTA ŽMONĖS... MES NE PONIUKAI, BET JIS BUVO MŪSŲ ŠEIMOS NARYS, IR DŪKRYTĖS BRANGIAUSIAS TURTAS... IŠMAUDŽIUS JO KAILIS BUVO GERAI IŠSKALAUTAS, DAUG KARTŲ VONIOJE, TAČIAU NUODŲ KONCENTRACIJA TOKIA, KAD NET IŠSKALAUTAM PASILAIŽIUS KAILĮ, JIS GAVO MILŽINIŠKĄ DOZĘ TOKSINIŲ MEDŽIAGŲ, NEKALBANT JAU APIE KAČIŲ ATSPARUMĄ VISKAM. TURIME GIRDYTI IŠ ŠVIRKŠTO IR DUOTI ANGLĮ PER ŠVIRKŠTĄ SU ŠILTU VANDENIU, NES JAU NEBEUŽTENKA JĖGŲ PAČIAM LAKTI. KAIP TOIKIUS PARAZITUS ŽEMĖ NEŠIOJA, NESUPRANTU. O JEI VAIKAS PER KLAIDĄ NORS VIENĄ GURKŠNELĮ PARAGAUTŲ ??? O KUR MŪSŲ, KORUPCIJA PAFGARSĖJUSI VETERINARIJOS KONTROLĖ ??? GAL GREITAI PONAI VIETOJE ŠAMPŪNŲ KALIO CIANIDO TIRPALĄ PRALEISITE Į PREKYBĄ ? O APRAŠYMAS (SUSILIEJUSIOMIS IR IŠSIBARSČIUSIOMIS BLUSOS DYDŽIO RAIDĖMIS, PRIMENA RAIDŽIŲ KRATINĮ) SUKĖLĖ ŠOKĄ. TAIP NORĖTŪSI IŠPLAUTI GALVĄ TIEMS PARDAVĖJAMS ŠIUO NUOSTABIU ŠAMPŪNU, IR VETERINARIJOS KONTROLĖS TARNYBOMS. PRIDEDU ŠIŪ, ITIN STIPRIŪ NUODŲ NUOTRAUKAS IR ATKREIPKITE DĖMESĮ Į INFORMACINĖS ETIKETĖS DYDĮ IR KOKYBĘ... PRIE ŠIO NUODŲ LARIOKO TURĖTŲ BŪTI PLAKATAS SU PERSPĖJIMU, KAD JIE PARDAVINĖJA GRAŽIAI ĮPAKUOTUS IR STIPRIUS NUODUS GYVŪNAMS IR ŽMONĖMS, KURIE NETYČIA IŠSIPLOVĘ GALVĄ GALI MIRTI, NES JIE PUIKIAI ABSORBUOJASI PER GYVŪNO IR ŽMOGAUS ODĄ. NORS NIEKAM TO NESU LINKĖJĘS, PATS BŪDAMAS VERSLININKAS, BET LINKIU ŠIEMS IŠGAMOMS SĖKMINGAI BANKRUTUOTI. O JEI MIRS KATINAS, UŽTAMPYSIU PO TEISMUS, KIEK BEKAINUOTŲ.
Prašome Jūsų susisiekti su mumis el. paštu atsiliepimai@kika.lt, kad galėtume plačiau išsiaiškinti situaciją.
Kikos darbuotojui Vilniaus AKROPOLYJE 2020-11-12 nustatytas koronavirusas, dirbo saleje, be normaliu apsaugos priemoniu, kiek zinau ne visi saviizoliacijoje ir dezinfekcija nebuvo atlikta.
VIDA 2020-11-06 10:34:21
atsiliepimų rašymas neturi prasmės, nes jie nėra įkeliami šį puslapį. Greičiausiai dėl to, kad visi atsiliepimai tik neigiami ir jų labai daug.
Jei dar turite papildomų klausimų ar pastebėjimų, parašykite mums - atsiliepimai@kika.lt
Pirkau maistą, guolį ir dar kelias smulkmenas. Tai buvo balandžio 6d. Gavau siuntinį po maždaug poros savaičių. Maisto išvis nebuvo. Guolis dvigubai mažesnis nei aprašyme. Skambinau sakau kame reikalas. Sako klaida išsiųsim maistą guolį pasiimsim, pinigus gražinsim. Na pasirinkimo kito nelabai ir davė. Ok. Laukiu maistu. Skambinu po 3 dienų, sako o tai kokio maisto Jūs negavote. Truputi nervai trūko. Maistą gavau po dar 2-3 dienų. Dar atskirai skambinau, kada iškviesit kurjeri guoliui paiimt. Tai paėmė. Praeitą trečiadienį t.y. 22d. Spėkit ar pinigus jau gavau? Sekmadienį parašiau email (26d.). Tylu. 29d. skambinu. Sako ok sužiūrėsim parašysim email. 30d. skambinu vėl. Gaunu atsakymą, kad tūrėtų kitos savaitės pradžioje pervest. TIkiu? Nelabai. Pirmadienį vėl teks skambint.

Prie visa to šiandien gavau email iš kikos (specialiai mažosiomis) su dovanų kuponu (dar prieš skambutį) 3e. Spėkit ar aš gyvenime iš ten dar kažką sakysiuos?

Tai gal kam 3e kupono reikia?
9010184 - naudokites i sveikata, jei turit laiko ir galit paskui mėnesį bandyt atgaut pinigus ir gaut prekes.
KIKA 2020-04-22 11:55:58
Labai atsiprašome, turėjome išties didelių nesklandumų su mūsų užsakymų logistika, tačiau panašu visas problemas išsprendėme ir galime toliau sėkmingai vykdyti užsakymus.

Visos komandos vardu labai atsiprašome už nesklandumus dėl užsakymo vykdymo.
Pagaliau po dviejų elektroninių laiškų, ilgo laukimo ir atsiliepimo rekvizituose gavau savo užsakymą :)
Artūras 2020-04-21 18:34:33
Kika nevykdo klientų užsakymų. Užsakymas KIKALT202004020542. Užsakyta 2020.04.02. Dabar jau 04.21 ir užsakymo vis dar negaunu. Parašius laišką gavau atsakymą - jūsų užsakymas yra ruošiamas šiandien ir kuo skubiau bus išsiųstas. Nei užsakymo, nei pinigų. Nepatariu užsakinėti iš šios įmonės.

Visos komandos vardu labai atsiprašome už nesklandumus dėl užsakymo vykdymo.
Regina 2020-04-17 18:35:58
Pries diena zadejo atsiusti informacija apie uzsakymo atsaukima ir pinigu grazinima, bet taip nieko ir neinformavo, uzsakymo laukiau beveik 3 savaites, galiausiai nusprendziau atsaukti ir susigrazinti pinigus, zadejo informuoti, deje vel laukiu ir negaunu jokios zinutes
Visos komandos vardu labai atsiprašome už nesklandumus dėl užsakymo vykdymo, parašykite mums šiuo el.paštu - klientams@kika.lt ir galėsime patikslinti situaciją dėl pinigų grąžinimo.
Evelina 2020-04-15 13:44:18
Jau trečią savaitę laukiu 2vnt kačių pavadėlių! Klaiku daugiau nesiruošiu nieko užsisakyt! Jei dviejų mažų siuntinukų nesugeba per tris savaites atsiųst tai tikiu didesnio siuntinio mėnesį ir ilgiau laukčiau

Visos komandos vardu labai atsiprašome už nesklandumus dėl užsakymo vykdymo, parašykite mums šiuo el.paštu - klientams@kika.lt ir galėsime patikslinti situaciją dėl Jūsų užsakymo.

Ateities vartai
Adresas: J. Basanavičiaus g. 6a, LT-69415 Kazlų Rūda.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; autokosmetika; higienos reikmenys; kosmetika, parfumerija; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; valymo priemonės.
Tarpininkaujame jau beveik 5 metus! Mes randame geriausias ir naujausias inovacijas ir padedame Jums jas įsigyti už prienamą kainą. Esame tarpininkai ir tarpininkaujame su stambiu inovacijų pardavėju rytuose, todėl Jums galime pasiūlyti ne tik prieinamą kainą ir suderintą pristatymą iki Jūsų durų, bet ir išskirtinį...
ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Naugarduko g. 55A, Baldų namai SKRAJA, 2 aukštas, salonas "ARO ELEGANCE", LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...
Araneta
balduturgus.lt

Adresas: Drobės g. 62, LT-45181 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); audiniai, patalynė; baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; siuvimas, medžiagos.
balduturgus.lt – nauji baldai žemomis kainomis! Mes siūlome platų naujų baldų asortimentą, tinkantį įvairiai namų erdvei ir skoniui, bet svarbiausia – įvairiam biudžetui. Nepriklausomai nuo Jūsų stiliaus ir turimos sąmatos, paverskite savo namus vieta, atspindinčia Jūsų asmenybę! Mūsų asortimentas yra nuolat...
Langė
Oras vanduo šildymas, langai, durys

Adresas: Laižuvos g. 18, LT-89213 Mažeikiai.
Veiklos sritys: šildymas, įrenginiai; didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; gamyba; langai; mažmeninė prekyba; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Mūsų komanda tiekia ir montuoja šilumos siurblius oras vanduo visoje Lietuvoje bei užsienio šalyse. Įmonė sukaupusi daugiau nei 15 metų darbo patirtį, todėl gali pasiūlyti praktiškų ir optimalių sprendimų Šilumos siurbliai oras – vanduo tai vienas iš efektyviausių ir ekonomiškiausiu modernaus šildymo būdų. Šis...

Keleivių Rygos oro uoste šiemet sumažėjo daugiau negu trečdaliu
Keleivių Rygos oro uoste šiemet sumažėjo daugiau negu trečdaliu 09-16 21:54
Rygos oro uostas per aštuonis šių metų mėnesius aptarnavo apytikriai 1,1 mln. keleivių – 36% mažiau nei per tą patį laikotarpį pernai.
"Brexit" padariniai: "Marks & Spencer" uždarys daugiau kaip pusę parduotuvių Prancūzijoje 09-16 21:33
Didžiosios Britanijos mažmenininkė "Marks & Spencer" ketvirtadienį paskelbė planuojanti uždaryti daugiau kaip pusę savo parduotuvių Prancūzijoje, nes "Brexit" pakenkė šviežių ir šaldytų produktų...
"Ecoservice" grupės klientų skolas administruos "Legal Balance"
"Ecoservice" grupės klientų skolas administruos "Legal Balance" 09-16 21:08
Atliekų, aplinkos tvarkymo ir kelių priežiūros grupės "Ecoservice" klientų skolas išieškos bendrovė "Legal Balance".

Ar esate pasiskiepijęs nuo gripo?

Starbucks 114,64 -3,55%