Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Termopasta, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Termopasta

Atsiliepimai apie Termopasta, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Termopasta, UAB

Likau patenkintas. Gavau savo atsakymus, patarimu, galiu planuotis kaip toliau elgtis. Jauciasi, kad klientai rupi. Zino, kad kiek ides - tiek tures, kad kur demesys - ten rezultatas, seja - bus ka pjauti, nori gero atgalinio rysio ;)
Super komanda, greitas aptarnavimas, konkreti bei išsami informacija. Visada suras sprendimą kaip suteikti bei surasti geriausią pasiūlymą.
Apratnavimas 10 balų
Remontas 10 balų
Labai malonus ir dūšios aukštas priėmėjas. Daugiau tokių darbuotojų ir įmonių su tokiu kolektyvu. Net kavos pasiūlė, kol prietaisas buvo apžiūrėtas ir gedimas diagnozuotas.
Širdingai AČIŪ, lojalus klientas.
Puikus aptarnavimas, kompetencija, esu labai patenkintas suteikta paslauga.
Mano tik geri atsiliepimas, greitai, mandagiai, nebrangiai,.
Vertingas atradimas. Puiki įmonė, puikūs žmonės - niekam kitam nepatikiu savo technikos jau antrus metus. Linkiu didžiausios sėkmės.
Patikima ir konkreti įmonė!
Likome labai patenkinti aptarnavimo kokybė. Greita ir patogu! Kitą kartą kreipsimės tik čia.
Уже не первый раз по поводу ремонта компьютера обращаюсь в фирму "Termopasta". Обслуживанием доволен, работники вежливы, компетентны в своей области. Ещё приятен момент, что работу делают по возможности быстро, не откладывая в долгий ящик. На детали и свою работу дают гарантию. Своим друзьям порекомендовал, тоже остались довольны. В фирме, в которой сам работаю, если компьютеры не гарантийные, то тоже везём к ним.
Хочется пожелать фирме процветания. И спасибо за работу.
Labai patiko aptarnavimas, neprisigalvojo kažkokių neaiškių gedimų už kosminę kainą, o tiesiog parodė kas konkrečiai blogai laptopo ekrane ir sutvarkė gedimą nekeisdami ekrano :)
Tikri savo srities profesionalai. Nuoširdžiai patarė dėl kompiuterio taisymo, sutaisė ir dar davė mažą dovanėlę, daugiau tokių taisyklų. 10 balų.
UAB "TermoPasta"
2019-03-29 10:03:38 IP 2jucc2m7
Nepatenkinta klientė 2019-03-17 15:37:14
Į TermoPastą nunešiau sutvarkyti kompiuterio vyrius, tačiau, atėjus atsiimti kompiuterį, paaiškėjo, kad "meistrai" pažeidė kompiuterio vidų. Neatsidarė jokia programa, todėl buvau priversta kompiuterį palikti ilgesniam laikui. Atėjus atsiimti dar kartą, "meistrai" pareiškė, kad viską sutvarkė. Nuotraukos ir kai kurie dokumentai taip ir neatsidarė, be to, buvo išdiegti originalūs Windows'ai ir įdiegti nelegalūs, kurių galiojimo laikas baigėsi. Visas šis tvarkymas truko 16 dienų. Kompiuterį turiu nešti vėl tvarkyti, nes buvo pažeistas kompiuterio vidus ir reikia perinstaliuoti Windowsus.
Sveiki, labai nemalonu, kad nutiko tokia situacija. Puikiai prisimenu Jūsų atvejį. Jums atvykus pasiimti kompiuterio ir jį įjungus, tinkamai neveikė operacinė sistema. Kompiuteriui buvo užsakyti nauji vyriai, kol gavome dalis ir jas pakeitėme užtruko apie 2 savaites. Per tas 2 savaites Microsoft išleido Windows atnaujinimą ir įjungiant kompiuterį jis buvo įdiegtas, tai nutiko kompiuteriui būnant pas mus. Iškilusią problemą banėme išspręsti iš karto, deja, nepavyko ir paprašėme kompiuterį palikti. Neesame tikri ar perrašinejome ar tvarkėme operacinę sistemą, bet tikrai nediegėme nelegelios programinės įrangos. Už OS tvarkymo darbus neėmeme užmokečio. Kaip minėjau, labai nesmagu dėl šios susiklosčiusios situacijos ir tikrai labai norime pasitaisyti. Mums tikrai labai svarbus kiekvienas klientas, todėl laukiame Jūsų pas mus ir tikrai išspręsime visas atsiradusias problemas per kuo trumpesnį laiko tarpą.
Nepatenkinta klientė
2019-03-17 15:37:14 IP 28mep5rj
Tik geri atsiliepimai
2018-05-12 13:51:03 IP 28m830ao
Buvau atidavęs remontui unikalų ZALMAN TNN300 korpuso įtampos bloką, buvo naudotas 10 metų. Darbus atliko sąžiningai ir greitai, suremontavo per savaitę, davė 3 mėn. garantiją, remonto kainos neužkėlė. Didelis ačiū meistrams. Aptarnavimas kvalifikuotas ir dėmesingas, paliko malonius įspūdžius. Nors iš gatvės vaizdas gal atrodo kiek kukliai, bet viduje patalpos įrengtos tvarkingai. Rekomenduoju.
Ką reiškia kompiuterio remontas termopastoj - pavogtos dėtalės ir nešiojamo kopiuterio gedimas po 3 menesių..

Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Adresas: Piliakalnio g. 23, Karmėlava, LT-54447 Kauno r.
Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Adresas: Vienybės g. 102, LT-70152 Vilkaviškis.

DIRECTO
Adresas: Juozo Balčikonio g. 9, LT-08247 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius.

JAV ekonomikos atsigavimas V forma transformuojasi, teigia ekspertai
JAV ekonomikos atsigavimas V forma transformuojasi, teigia ekspertai 07-03 13:21
JAV ekonomikos atsigavimas, nuo balandžio vidurio iki birželio vidurio įgavęs solidžias apsukas, per pastarąsias dvi savaites susidūrė su rimtomis kliūtimis, rašo šalies žiniasklaida.
"Litgrid" skelbia konkursus elektros perdavimo linijų rekonstrukcijai
"Litgrid" skelbia konkursus elektros perdavimo linijų rekonstrukcijai 07-03 12:49
Siekiant sinchronizacijos su Vakarų Europos tinklais, Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorius "Litgrid" pradeda dviejų projektui svarbių linijų su Latvija ir Kaliningradu rekonstrukciją...
"Fitch" rekordiniu tempu blogina valstybių kredito reitingus
"Fitch" rekordiniu tempu blogina valstybių kredito reitingus 07-03 12:35
Reitingų agentūra "Fitch" vien per pusmetį pablogino 33 vyriausybių skolinimosi reitingus, dar didesnis skaičius gali susilaukti tokio paties likimo. Priežastis – dėl kovos su pandemijos...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Cisco 45,63 -0,93%