Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Termopasta, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Termopasta

Atsiliepimai apie Termopasta, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Termopasta, UAB

Labai patiko aptarnavimas, neprisigalvojo kažkokių neaiškių gedimų už kosminę kainą, o tiesiog parodė kas konkrečiai blogai laptopo ekrane ir sutvarkė gedimą nekeisdami ekrano :)
Tikri savo srities profesionalai. Nuoširdžiai patarė dėl kompiuterio taisymo, sutaisė ir dar davė mažą dovanėlę, daugiau tokių taisyklų. 10 balų.
Nepatenkinta klientė 2019-03-17 15:37:14
Į TermoPastą nunešiau sutvarkyti kompiuterio vyrius, tačiau, atėjus atsiimti kompiuterį, paaiškėjo, kad "meistrai" pažeidė kompiuterio vidų. Neatsidarė jokia programa, todėl buvau priversta kompiuterį palikti ilgesniam laikui. Atėjus atsiimti dar kartą, "meistrai" pareiškė, kad viską sutvarkė. Nuotraukos ir kai kurie dokumentai taip ir neatsidarė, be to, buvo išdiegti originalūs Windows'ai ir įdiegti nelegalūs, kurių galiojimo laikas baigėsi. Visas šis tvarkymas truko 16 dienų. Kompiuterį turiu nešti vėl tvarkyti, nes buvo pažeistas kompiuterio vidus ir reikia perinstaliuoti Windowsus.
Sveiki, labai nemalonu, kad nutiko tokia situacija. Puikiai prisimenu Jūsų atvejį. Jums atvykus pasiimti kompiuterio ir jį įjungus, tinkamai neveikė operacinė sistema. Kompiuteriui buvo užsakyti nauji vyriai, kol gavome dalis ir jas pakeitėme užtruko apie 2 savaites. Per tas 2 savaites Microsoft išleido Windows atnaujinimą ir įjungiant kompiuterį jis buvo įdiegtas, tai nutiko kompiuteriui būnant pas mus. Iškilusią problemą banėme išspręsti iš karto, deja, nepavyko ir paprašėme kompiuterį palikti. Neesame tikri ar perrašinejome ar tvarkėme operacinę sistemą, bet tikrai nediegėme nelegelios programinės įrangos. Už OS tvarkymo darbus neėmeme užmokečio. Kaip minėjau, labai nesmagu dėl šios susiklosčiusios situacijos ir tikrai labai norime pasitaisyti. Mums tikrai labai svarbus kiekvienas klientas, todėl laukiame Jūsų pas mus ir tikrai išspręsime visas atsiradusias problemas per kuo trumpesnį laiko tarpą.
Nepatenkinta klientė
2019-03-17 15:37:14 IP 78.63.114.99
Tik geri atsiliepimai
2018-05-12 13:51:03 IP 78.56.96.88
Buvau atidavęs remontui unikalų ZALMAN TNN300 korpuso įtampos bloką, buvo naudotas 10 metų. Darbus atliko sąžiningai ir greitai, suremontavo per savaitę, davė 3 mėn. garantiją, remonto kainos neužkėlė. Didelis ačiū meistrams. Aptarnavimas kvalifikuotas ir dėmesingas, paliko malonius įspūdžius. Nors iš gatvės vaizdas gal atrodo kiek kukliai, bet viduje patalpos įrengtos tvarkingai. Rekomenduoju.
Ką reiškia kompiuterio remontas termopastoj - pavogtos dėtalės ir nešiojamo kopiuterio gedimas po 3 menesių..

Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

DIRECTO
Adresas: J. Balčikonio g. 9, LT-08318 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Sūriui "Džiugas" – saugomos geografinės nuorodos statusas
Sūriui "Džiugas" – saugomos geografinės nuorodos statusas 06-17 12:34
Europos Komisija lietuviškam sūriui "Džiugas" suteikė saugomos geografinės nuorodos statusą. Registracijos ES Saugomų kilmės vietos nuorodų ir saugomų geografinių nuorodų registre dar laukia...
Šv. Jokūbo ligoninės architektūros konkurso sąlygas suderino su paveldosaugininkais 06-17 12:29
Birželio pabaigoje viliamasi atnaujinti sustabdytą Šv. Jokūbo ligoninės teritorijos sostinėje architektūros konkursą, patvirtino jį organizuojanti Lietuvos architektų sąjunga.
"Konekesko Lietuva" pernai gavo 47 mln. Eur pajamų
"Konekesko Lietuva" pernai gavo 47 mln. Eur pajamų 06-17 12:25
Bendrovė "Konekesko Lietuva" praėjusiais metais gavo 46,975 mln. Eur pajamų – 4% daugiau nei 2017 m. (45,136 mln. Eur).

Kur atostogausite šią vasarą?

Cisco 54,75 -2,53%