Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Termopasta, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Termopasta

Atsiliepimai apie Termopasta, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Termopasta, UAB

Labai greitai ir kokybiškai sutvarkė kompiuterį. Rekomenduoju!
P.s. Labai malonus įmonės darbuotojai! 10 balų
11/10 Buvo neaiskumu su Macbook Pro, teko skambintis 3-4 meistram ir is pokalbio iskarto buvo aisku kam i rankas duosiu savo kompuiuterį. Telefonu labai maloniai, aiskiai ir profesionaliai prakonsultavo. Palikes kompiuteri ji testavo savaite +, issiaiskinom, gavau patarimu ir uz tai netgi nepaprase pinigu, tai rodo, kad zmones patikimi, neprisigalvoja nebutu dalyku, tikri profesionalai. Max visiem siulau kreiptis atsitikus bedai su jusu technika pas juos.
Puikiai ir greit sutvarkė aplietą macbook kompiuterį, labai malonus ir profesionalus aptarnavimas.
10/10.Puiki konsultacija, profesionalumas, išspręsta problema. Likau labai patenkinta. Grįšiu ir kitą kartą, kai prireiks pagalbos kompiuteriui. Ačiū labai :)
Ypač geras aparnavimas, profesionali konsulacija bei atliekami darbai. 10/10.
Puikus aptarnavimas. Greitai ir užtikrintai. Ačiū.
Atnešiau laptopą, išardė, apžiūrėjo, pasakė, kas yra blogai ir ne tik, kad už apžiūrą mokėti nereikėjo, bet ir už lizdo sutvarkymą pinigų nepaėmė. Vienintelis minusas, kad pastato į nepatogią padėtį, kai už paslaugas neima pinigų. :D Nepratus prie tokio aptarnavimo Lietuvoje, atminty tikrai išliksit ilgam ir savo neveikiančią aparatūrą tempsiu tik pas jus. :) Ačiū!
Didelis Ačiū už greitumą ir atliktus darbus. Manau dar ne kartą derinsime darbus su šaunia komanda.
Butu labai gerai, jeigu visad pavyktu issirinkti tokius patikimus ir fainus paslaugu teikejus. Just feng shui.
Rekomenduoju!:)
Sąžiningumas šitų vaikinų tikrai nustebino! Labai rekomenduoju šios kompanijos meistrus!!!
Kiekvienas klientas Jums lyg šeimos narys. Neveltui vienbalsiškai atsiliepiam, jog esat miesto brangakmenis. Ačiū Jums, kad esat. Tokių kaip Jūs mažuma.
Jau kelis kartus kreipiausi į Termopastą, ne karto nenuvylė. Kompiuterio taisymas yra profesionalus ir operatyvus, aptarnavimas mandagus ir informatyvus. Bonusu dar nemokamai sutvarkyti smulkūs gedimai apie kuriuos net nieko neminėjau. Paslaugų kokybė viršijo lūkesčius. Esu be galo dėkinga!
Šaunus aptarnavimas, nuolatinis kontaktas su klientu dėl konsultacijų/remonto darbų. Viskas įvyko sklandžiai ir patenkino lūkesčius. Rekomenduoju.
Atsitikus nelaimei - apliejus kompiuterį arbata paskambinau pirmai per Google pasiulytai kompiuterių taisyklai. Ne veltui ji pirma. Jau telefonu gavau krūvą patarimų bei sprendimo pasiūlymų kaip elgtis atsitikus tokiam dalykui. Atvežus pas meistrus, jie jį gerai išdžiovino, patikrino, kad viskas veikia bei nėra pažeista korozijos. Kadangi nereikėjo keisti jokių dalių, tai ir pinigų neprašė.
Ačiū už sąžiningumą, malonų aptarnavimą bei pasiūlymą duoti pakaitinį kompiuterį kol maniškis buvo pas jus. Įsitikinau, kad esate patikimi ir kitą kartą iškilus problemoms kreipsiuosi pas jus. Sėkmės!
Labai patenkintas jų darbu. Profesionaliai ir greitai sutvarkė kompiuterį. Net kai jie gauna brokuotas detales iš tiekėjų visada praneša, atsiprašo, net nuolaidą padaro kai tai net ne jų kaltė. Nesigailiu pasiklausęs komentarų ir nusprendęs pasinaudoti jų paslaugomis. Todėl stipriai rekomenduoju.
Profesionalus remontas ir konsultacijos, geranoriškas bendravimas, greitas aptarnavimas. Remontuoju tik pas juos. Rekomenduoju visiems.
Geriausi atsiliepimai! Labai malonus ir greitas aptarnavimas. Atnesiau darbini kompiuteri kurio ekranas buvo sugadintas, visur kitur man sake jog terminas minimum savaite, atnesus kompiuteri i TermoPasta jis buvo pataisytas uz maziau negu valandos! Tokio super greicio tikrai nesitikejau, dar karta aciu kad pagelbejote :)
Likau patenkintas. Gavau savo atsakymus, patarimu, galiu planuotis kaip toliau elgtis. Jauciasi, kad klientai rupi. Zino, kad kiek ides - tiek tures, kad kur demesys - ten rezultatas, seja - bus ka pjauti, nori gero atgalinio rysio ;)
Super komanda, greitas aptarnavimas, konkreti bei išsami informacija. Visada suras sprendimą kaip suteikti bei surasti geriausią pasiūlymą.
Apratnavimas 10 balų
Remontas 10 balų
Labai malonus ir dūšios aukštas priėmėjas. Daugiau tokių darbuotojų ir įmonių su tokiu kolektyvu. Net kavos pasiūlė, kol prietaisas buvo apžiūrėtas ir gedimas diagnozuotas.
Širdingai AČIŪ, lojalus klientas.
Puikus aptarnavimas, kompetencija, esu labai patenkintas suteikta paslauga.
Mano tik geri atsiliepimas, greitai, mandagiai, nebrangiai,.
Vertingas atradimas. Puiki įmonė, puikūs žmonės - niekam kitam nepatikiu savo technikos jau antrus metus. Linkiu didžiausios sėkmės.
Patikima ir konkreti įmonė!
Likome labai patenkinti aptarnavimo kokybė. Greita ir patogu! Kitą kartą kreipsimės tik čia.
Уже не первый раз по поводу ремонта компьютера обращаюсь в фирму "Termopasta". Обслуживанием доволен, работники вежливы, компетентны в своей области. Ещё приятен момент, что работу делают по возможности быстро, не откладывая в долгий ящик. На детали и свою работу дают гарантию. Своим друзьям порекомендовал, тоже остались довольны. В фирме, в которой сам работаю, если компьютеры не гарантийные, то тоже везём к ним.
Хочется пожелать фирме процветания. И спасибо за работу.
Labai patiko aptarnavimas, neprisigalvojo kažkokių neaiškių gedimų už kosminę kainą, o tiesiog parodė kas konkrečiai blogai laptopo ekrane ir sutvarkė gedimą nekeisdami ekrano :)
Tikri savo srities profesionalai. Nuoširdžiai patarė dėl kompiuterio taisymo, sutaisė ir dar davė mažą dovanėlę, daugiau tokių taisyklų. 10 balų.
UAB "TermoPasta"
2019-03-29 10:03:38 IP 2jucc2m7
Nepatenkinta klientė 2019-03-17 15:37:14
Į TermoPastą nunešiau sutvarkyti kompiuterio vyrius, tačiau, atėjus atsiimti kompiuterį, paaiškėjo, kad "meistrai" pažeidė kompiuterio vidų. Neatsidarė jokia programa, todėl buvau priversta kompiuterį palikti ilgesniam laikui. Atėjus atsiimti dar kartą, "meistrai" pareiškė, kad viską sutvarkė. Nuotraukos ir kai kurie dokumentai taip ir neatsidarė, be to, buvo išdiegti originalūs Windows'ai ir įdiegti nelegalūs, kurių galiojimo laikas baigėsi. Visas šis tvarkymas truko 16 dienų. Kompiuterį turiu nešti vėl tvarkyti, nes buvo pažeistas kompiuterio vidus ir reikia perinstaliuoti Windowsus.
Sveiki, labai nemalonu, kad nutiko tokia situacija. Puikiai prisimenu Jūsų atvejį. Jums atvykus pasiimti kompiuterio ir jį įjungus, tinkamai neveikė operacinė sistema. Kompiuteriui buvo užsakyti nauji vyriai, kol gavome dalis ir jas pakeitėme užtruko apie 2 savaites. Per tas 2 savaites Microsoft išleido Windows atnaujinimą ir įjungiant kompiuterį jis buvo įdiegtas, tai nutiko kompiuteriui būnant pas mus. Iškilusią problemą banėme išspręsti iš karto, deja, nepavyko ir paprašėme kompiuterį palikti. Neesame tikri ar perrašinejome ar tvarkėme operacinę sistemą, bet tikrai nediegėme nelegelios programinės įrangos. Už OS tvarkymo darbus neėmeme užmokečio. Kaip minėjau, labai nesmagu dėl šios susiklosčiusios situacijos ir tikrai labai norime pasitaisyti. Mums tikrai labai svarbus kiekvienas klientas, todėl laukiame Jūsų pas mus ir tikrai išspręsime visas atsiradusias problemas per kuo trumpesnį laiko tarpą.
Nepatenkinta klientė
2019-03-17 15:37:14 IP 28mep5rj
Tik geri atsiliepimai
2018-05-12 13:51:03 IP 28m830ao
Buvau atidavęs remontui unikalų ZALMAN TNN300 korpuso įtampos bloką, buvo naudotas 10 metų. Darbus atliko sąžiningai ir greitai, suremontavo per savaitę, davė 3 mėn. garantiją, remonto kainos neužkėlė. Didelis ačiū meistrams. Aptarnavimas kvalifikuotas ir dėmesingas, paliko malonius įspūdžius. Nors iš gatvės vaizdas gal atrodo kiek kukliai, bet viduje patalpos įrengtos tvarkingai. Rekomenduoju.
Ką reiškia kompiuterio remontas termopastoj - pavogtos dėtalės ir nešiojamo kopiuterio gedimas po 3 menesių..

CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios elektroninės parduotuvės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Pagrindinės CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS, Windows, macOS, Linux) Užsakymų valdymo, gamybos valdymo, sandėlio valdymo sprendimų kūrimas Informacija potencialiems verslo partneriams Reprezentacinių...
Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Adresas: Piliakalnio g. 23, Karmėlava, LT-54447 Kauno r.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

BSS IT
BSS Dokumentų valdymas, Atlyginimai ir Personalas

Adresas: V. Krėvės pr. 26A-1, LT-50412 Kaunas.
Veiklos sritys: kompiuterių programinės įrangos kūrimas; apskaita; automatizavimas, automatika; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos.
BSS - Verslo valdymo sistema apimanti elektroninių dokumentų valdymo, personalo valdymo, atlyginimų skaičiavimo bei buhalterijos sistemas. Mūsų sukurta BSS verslo valdymo sistema apima šias sritis Dokumentų valdymas Atlyginimai ir Personalas Buhalterinė apskaita Nekilnojamo turto valdymas Prekybos valdymas Pensijų...

Efektyvus žemės ūkio sektoriaus rizikų valdymas – kokybiško maisto tiekimo užtikrinimui 05-20 00:45
Siekiant užtikrinti pakankamą kokybiško maisto tiekimą ir tai galintį garantuoti žemės ūkio sektoriaus finansinį stabilumą, vis daugiau dėmesio skiriama racionalių sprendimų paieškai, kad sausra...
Naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB" kelionėms pirmąją klase suteikė kitą prasmę 05-20 00:38
"Bentley Bentayga" nuo pat pirmųjų dienų buvo populiariausias gamintojo modelis. Nuo šiol jam tenka dar vienas svarbus titulas – flagmanas. "Bentley" pristato jau penktąjį modelį savo gamoje –...
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien 05-20 00:09
Šiandien mes stovime ant slenksčio, kai atsiranda inovatyvios biotechnologijos ir tuo pačiu alternatyvos iki šiol gaminamoms mineralinėms trąšoms, o taip pat erdvė tvarioms individualioms...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Cisco 42,94 +2,92%
Oracle 68,63 +2,37%