VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Termopasta, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Termopasta

Atsiliepimai apie Termopasta, UAB

ASMENS APSAUGOS PRIEMONĖS ASMENS APSAUGOS PRIEMONĖS
Parašyk savo nuomonę apie Termopasta, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Butu labai gerai, jeigu visad pavyktu issirinkti tokius patikimus ir fainus paslaugu teikejus. Just feng shui.
Rekomenduoju!:)
Atsakyti
Sąžiningumas šitų vaikinų tikrai nustebino! Labai rekomenduoju šios kompanijos meistrus!!!
Atsakyti
Kiekvienas klientas Jums lyg šeimos narys. Neveltui vienbalsiškai atsiliepiam, jog esat miesto brangakmenis. Ačiū Jums, kad esat. Tokių kaip Jūs mažuma.
Atsakyti
Jau kelis kartus kreipiausi į Termopastą, ne karto nenuvylė. Kompiuterio taisymas yra profesionalus ir operatyvus, aptarnavimas mandagus ir informatyvus. Bonusu dar nemokamai sutvarkyti smulkūs gedimai apie kuriuos net nieko neminėjau. Paslaugų kokybė viršijo lūkesčius. Esu be galo dėkinga!
Atsakyti
Šaunus aptarnavimas, nuolatinis kontaktas su klientu dėl konsultacijų/remonto darbų. Viskas įvyko sklandžiai ir patenkino lūkesčius. Rekomenduoju.
Atsakyti
Atsitikus nelaimei - apliejus kompiuterį arbata paskambinau pirmai per Google pasiulytai kompiuterių taisyklai. Ne veltui ji pirma. Jau telefonu gavau krūvą patarimų bei sprendimo pasiūlymų kaip elgtis atsitikus tokiam dalykui. Atvežus pas meistrus, jie jį gerai išdžiovino, patikrino, kad viskas veikia bei nėra pažeista korozijos. Kadangi nereikėjo keisti jokių dalių, tai ir pinigų neprašė.
Ačiū už sąžiningumą, malonų aptarnavimą bei pasiūlymą duoti pakaitinį kompiuterį kol maniškis buvo pas jus. Įsitikinau, kad esate patikimi ir kitą kartą iškilus problemoms kreipsiuosi pas jus. Sėkmės!
Atsakyti
Labai patenkintas jų darbu. Profesionaliai ir greitai sutvarkė kompiuterį. Net kai jie gauna brokuotas detales iš tiekėjų visada praneša, atsiprašo, net nuolaidą padaro kai tai net ne jų kaltė. Nesigailiu pasiklausęs komentarų ir nusprendęs pasinaudoti jų paslaugomis. Todėl stipriai rekomenduoju.
Atsakyti
Profesionalus remontas ir konsultacijos, geranoriškas bendravimas, greitas aptarnavimas. Remontuoju tik pas juos. Rekomenduoju visiems.
Atsakyti
Geriausi atsiliepimai! Labai malonus ir greitas aptarnavimas. Atnesiau darbini kompiuteri kurio ekranas buvo sugadintas, visur kitur man sake jog terminas minimum savaite, atnesus kompiuteri i TermoPasta jis buvo pataisytas uz maziau negu valandos! Tokio super greicio tikrai nesitikejau, dar karta aciu kad pagelbejote :)
Atsakyti
Likau patenkintas. Gavau savo atsakymus, patarimu, galiu planuotis kaip toliau elgtis. Jauciasi, kad klientai rupi. Zino, kad kiek ides - tiek tures, kad kur demesys - ten rezultatas, seja - bus ka pjauti, nori gero atgalinio rysio ;)
Atsakyti
Super komanda, greitas aptarnavimas, konkreti bei išsami informacija. Visada suras sprendimą kaip suteikti bei surasti geriausią pasiūlymą.
Apratnavimas 10 balų
Remontas 10 balų
Labai malonus ir dūšios aukštas priėmėjas. Daugiau tokių darbuotojų ir įmonių su tokiu kolektyvu. Net kavos pasiūlė, kol prietaisas buvo apžiūrėtas ir gedimas diagnozuotas.
Širdingai AČIŪ, lojalus klientas.
Atsakyti
Puikus aptarnavimas, kompetencija, esu labai patenkintas suteikta paslauga.
Atsakyti
Mano tik geri atsiliepimas, greitai, mandagiai, nebrangiai,.
Atsakyti
Vertingas atradimas. Puiki įmonė, puikūs žmonės - niekam kitam nepatikiu savo technikos jau antrus metus. Linkiu didžiausios sėkmės.
Atsakyti
Patikima ir konkreti įmonė!
Likome labai patenkinti aptarnavimo kokybė. Greita ir patogu! Kitą kartą kreipsimės tik čia.
Atsakyti
Уже не первый раз по поводу ремонта компьютера обращаюсь в фирму "Termopasta". Обслуживанием доволен, работники вежливы, компетентны в своей области. Ещё приятен момент, что работу делают по возможности быстро, не откладывая в долгий ящик. На детали и свою работу дают гарантию. Своим друзьям порекомендовал, тоже остались довольны. В фирме, в которой сам работаю, если компьютеры не гарантийные, то тоже везём к ним.
Хочется пожелать фирме процветания. И спасибо за работу.
Atsakyti
Labai patiko aptarnavimas, neprisigalvojo kažkokių neaiškių gedimų už kosminę kainą, o tiesiog parodė kas konkrečiai blogai laptopo ekrane ir sutvarkė gedimą nekeisdami ekrano :)
Atsakyti
Tikri savo srities profesionalai. Nuoširdžiai patarė dėl kompiuterio taisymo, sutaisė ir dar davė mažą dovanėlę, daugiau tokių taisyklų. 10 balų.
UAB "TermoPasta"
2019-03-29 10:03:38 IP 2jucc2m7
Atsakyti
Nepatenkinta klientė 2019-03-17 15:37:14
Į TermoPastą nunešiau sutvarkyti kompiuterio vyrius, tačiau, atėjus atsiimti kompiuterį, paaiškėjo, kad "meistrai" pažeidė kompiuterio vidų. Neatsidarė jokia programa, todėl buvau priversta kompiuterį palikti ilgesniam laikui. Atėjus atsiimti dar kartą, "meistrai" pareiškė, kad viską sutvarkė. Nuotraukos ir kai kurie dokumentai taip ir neatsidarė, be to, buvo išdiegti originalūs Windows'ai ir įdiegti nelegalūs, kurių galiojimo laikas baigėsi. Visas šis tvarkymas truko 16 dienų. Kompiuterį turiu nešti vėl tvarkyti, nes buvo pažeistas kompiuterio vidus ir reikia perinstaliuoti Windowsus.
Sveiki, labai nemalonu, kad nutiko tokia situacija. Puikiai prisimenu Jūsų atvejį. Jums atvykus pasiimti kompiuterio ir jį įjungus, tinkamai neveikė operacinė sistema. Kompiuteriui buvo užsakyti nauji vyriai, kol gavome dalis ir jas pakeitėme užtruko apie 2 savaites. Per tas 2 savaites Microsoft išleido Windows atnaujinimą ir įjungiant kompiuterį jis buvo įdiegtas, tai nutiko kompiuteriui būnant pas mus. Iškilusią problemą banėme išspręsti iš karto, deja, nepavyko ir paprašėme kompiuterį palikti. Neesame tikri ar perrašinejome ar tvarkėme operacinę sistemą, bet tikrai nediegėme nelegelios programinės įrangos. Už OS tvarkymo darbus neėmeme užmokečio. Kaip minėjau, labai nesmagu dėl šios susiklosčiusios situacijos ir tikrai labai norime pasitaisyti. Mums tikrai labai svarbus kiekvienas klientas, todėl laukiame Jūsų pas mus ir tikrai išspręsime visas atsiradusias problemas per kuo trumpesnį laiko tarpą.
Nepatenkinta klientė
2019-03-17 15:37:14 IP 28mep5rj
Atsakyti
Į TermoPastą nunešiau sutvarkyti kompiuterio vyrius, tačiau, atėjus atsiimti kompiuterį, paaiškėjo, kad "meistrai" pažeidė kompiuterio vidų. Neatsidarė jokia programa, todėl buvau priversta kompiuterį palikti ilgesniam laikui. Atėjus atsiimti dar kartą, "meistrai" pareiškė, kad viską sutvarkė. Nuotraukos ir kai kurie dokumentai taip ir neatsidarė, be to, buvo išdiegti originalūs Windows'ai ir įdiegti nelegalūs, kurių galiojimo laikas baigėsi. Visas šis tvarkymas truko 16 dienų. Kompiuterį turiu nešti vėl tvarkyti, nes buvo pažeistas kompiuterio vidus ir reikia perinstaliuoti Windowsus.
Tik geri atsiliepimai
2018-05-12 13:51:03 IP 28m830ao
Atsakyti
Buvau atidavęs remontui unikalų ZALMAN TNN300 korpuso įtampos bloką, buvo naudotas 10 metų. Darbus atliko sąžiningai ir greitai, suremontavo per savaitę, davė 3 mėn. garantiją, remonto kainos neužkėlė. Didelis ačiū meistrams. Aptarnavimas kvalifikuotas ir dėmesingas, paliko malonius įspūdžius. Nors iš gatvės vaizdas gal atrodo kiek kukliai, bet viduje patalpos įrengtos tvarkingai. Rekomenduoju.
Atsakyti
Ką reiškia kompiuterio remontas termopastoj - pavogtos dėtalės ir nešiojamo kopiuterio gedimas po 3 menesių..

Taip pat rekomenduojame

Kilobaitas
Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Adresas: Piliakalnio g. 23, Karmėlava, LT-54447 Kauno r.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...
VARLE
VARLE.LT

Adresas: Ukmergės g. 241, LT-07160 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
KAI REIKIA KAINOS IR PATARIMO VARLE.LT – užsakomųjų parduotuvėlių tinklas, kuriose galima užsisakyti ir atsiimti didžiumą kompiuterinės ir buitinės technikos prekių už internetinę kainą. Mes esame tarsi tarpinis variantas tarp didelių prekybos centrų ir internetinių parduotuvių. VARLĖS dirba su didžiaisiais...
MK TRADE LT
RDE.LT | Internetinė parduotuvė

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
Veiklos sritys: buitinė technika; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Internetinė parduotuvė www.rde.lt – vieno iš didžiausių Latvijoje prekybos tinklo „RD Electronics“ atstovas Lietuvoje. Prekiaujame populiariausių prekės ženklų kompiuteriais, mobiliaisiais telefonais, stambiąja ir smulkiąja buitine technika. RDE.LT yra oficialus 250 gamintojų atstovas, todėl savo klientams galime...
Rivilė
Buhalterinės apskaitos, finansų ir verslo valdymo sistema

Adresas: Geležinio Vilko g. 5-48, LT-03131 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; apskaita; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Rivile - patikimas partneris augti norinčiam verslui! Daugiau nei 28 metus veikianti UAB „Rivilė“ - viena populiariausių verslo valdymo ir apskaitos sistemų Lietuvoje. Programos funkcionalumas, lankstumas ir patikimumas lėmė, kad su Rivile GAMA vedama beveik kas trečios Lietuvos įmonės apskaita ir/ar valdomas visas...
DIRECTO
Adresas: Juozo Balčikonio g. 9, LT-08247 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Darbo rinkoje matoma teigiamų pokyčių, sako tarnybos vadovė
Darbo rinkoje matoma teigiamų pokyčių, sako tarnybos vadovė 03-08 19:42
Oficialiam nedarbui vasarį nusileidus iš rekordinių aukštumų, Užimtumo tarnybos vadovė teigia, kad darbo rinka pradeda rodyti teigiamus pokyčius.
G. Nausėda diskutuoti dėl žmogaus teisių kviečia "argumentų, o ne pykčio kalba"
G. Nausėda diskutuoti dėl žmogaus teisių kviečia "argumentų, o ne pykčio kalba" 03-08 19:08
Prezidentas Gitanas Nausėda, pirmadienį susitikęs su teisingumo ministre Evelina Dobrovolska, pabrėžė, jog būtina spręsti įsisenėjusius žmogaus teisių klausimus ir tai daryti diskutuojant...
Išpuolis prieš "Microsoft" rutuliojasi į pasaulinę kibernetinio saugumo krizę
Išpuolis prieš "Microsoft" rutuliojasi į pasaulinę kibernetinio saugumo krizę 03-08 18:52
Kibernetinė ataka prieš JAV programinės įrangos milžinės "Microsoft" verslo el. pašto programinę įrangą tampa pasauline kibernetinio saugumo krize. Programišiai stengiasi apkrėsti kiek įmanoma...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Akcijų kainos

Western Digital 68,07 +7,21%
Oracle 69,97 +6,65%
Hewlett-Packard 29,75 +5,99%
Manchester United 19,80 +5,15%
Macy's 15,12 -0,13%
Harley-Davidson 34,97 -0,43%
Goldman Sachs 327,37 -0,58%
Boeing 223,22 -0,66%

Žaliavų kainos pasaulyje

Kava 3,66 +3,39%
Cukrus 0,66 +4,76%
Benzinas 1,76 +12,82%
Auksas 1808,17 -3,15%
Ryžiai 557,00 +2,20%
Dujos (JAV) 5,07 +89,89%
Anglis 86,74 -0,10%
Vištiena 1,81 0,00%