Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Terasima, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Terasima

Atsiliepimai apie Terasima, UAB

Ekoterasa

WPC terasinės lentos, WPC tvorų segmentai, sprendimai balkonams
E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Terasima, UAB

TERASIMA UAB 2021-09-14 08:25:00

Jūsų atsiliepimas nėra nei teisingas, nei korektiškas. Jums kreipusis dėl lentų trūkumų, buvo nustatyta, kad lentos paprasčiausiai nebuvo valomos ir prižiūrimos. Jūsų įsigytos lentos yra kokybiškos, tačiau jas, kaip ir bet kurį naudojamą daiktą, periodiškai reikia valyti ir prižiūrėti. Visi valymo bei priežiūros patarimai yra pateikti https://ekoterasa.lt/naudinga/21-wpc-terasiniu-lentu-valymas. Sutikite, kad terasos nevalius metus laiko (kaip rašote komentare), negalite tikėtis, kad ji bus be nešvarumų ir atrodys kaip naujai įrengta. Taip pat verta atkeipti dėmesį, kad kuo ilgiau terasa (kaip ir bet kuris kitas paviršius) bus nevalomas, tuo sunkiau bus jį išvalyti. Jūsų atveju terasa yra išvaloma specialiai tam skirtomis priemonėmis, tačiau UAB "Terasima" valymo paslaugų neteikia. Vis dėlto, mielai Jus, kaip ir kitus klientus pakonsultuosime bei padėsime, jei dėl patarimo konkrečiu atveju kreipsitės tiesiogiai, o ne rašydami tikrovės neatitinkančius komentarus.
Ir vėl meluoji, direktoriau...

Terasa buvo valoma ir prižiūrima visus metus, o terasą sumontavo tavo žmogus Rolandas iš Karkasinio būsto. Niekur nei tavo puslapyje, nei sąskaitoje nebuvo nurodyta, kad priežiūrai ir valymui reikia naudoti specialią stiprią chemiją prieš pelėsius su balinančiu efektu (kaip tu dabar siūlai daryti).

Taip, kad mažiau meluok ir nepardavinėk nekokybiškų prekių.

Akivaizdu iš visų gausių neigiamų komentarų, kad šitos latviškos lentos yra labai prastos kokybės, o vietinis direktorius yra melagis ir apgavikas.
Klientas 2021-09-10 10:53:30
Venkite šitos kontoros kaip velnias kryžiaus. Ta pati problema kaip ir pas eilę kitų klientų - visos lentos po metų padengtos pelėsiniais taškais, išblukusios, netinkamos naudoti. Niekas neišsivalo su jokiomis priemonėmis.

M.Kuosa (direktorius) į pretenzijas nereaguoja, atsisako valyti ar keisti lentas.

Tie, kas nepirko iš šitos kontoros, nepirkite. O kas padarėte klaidą ir nusipirkote, kreipkitės į teismą ir pastatykite šitą veikėją į vietą.

Nerekomenduoju, kaip ir kiti zmones skundesi, problema yra pelesis. Turim 4-5 kaimynus, kurie tas pacias lentas turi, pas visus tos pacios problemos. Bandem valyti su WPC Cleaner, kiti bande su auksto slegio vandeniu. Niekas nepadeda.
Erika,

aciu uz komentara, zinosiu ko nepirkti :)
Prieš pora metu ir mes pirkome iš Terasimos lentas terasai. Dabar atrodo kaip 20 metu butų joms. Spalva isbluko, o jau pelesio kiek ???? niekam nerekomenduoju!!!
Gerb. Jolanta,

Šio reiškinio pagrindinė atsiradimo priežastis - drėgmė, kuri užsilaiko ant terasos susikaupusiuose nešvarumuose (žiedadulkėse, dulkėse ir t.t.), kurios lieka tarp lentų griovelių. Kita galima atsiradimo priežastis augalų vazonai ant terasos. Jeigu yra pastebimas toks reiškinys, rekomenduojame iškart valyti su spec. priemonėmis, kad dėmės neišplistų. Pelėsis aktyviai dauginasi ant daugelio medžiagų ir dangų įskaitant betoną, medieną, plastmasę, gumą, dažytus paviršius ir t.t. Tačiau pelėsis į wpc lentos vidų neįsiskverbia, jis yra paviršutinis. Dėmės, kurios atsirado dėl ankščiau išvardintų priežasčių, visiškai neįtakoja lentos tvirtumo, stabilumo, tik keičia estetinį lentų (terasos) vaizdą. Norint išvengti šio nepatogumo, rekomenduojame pasitikrinti terasos nuolydžius, įsitikinant, kad ant terasos neužsistovi vanduo. Reguliariai plauti terasą naudojant aštresnį (plastikinių šerelių) šepetį ir vandenį, kad nuo terasos nuplauti nešvarumus. Šiuo atveju reikėtų kokybiškai su spec. priemonėmis išnaikinti paviršutinį pelėsį, kad jo neliktų, nes pilnai neišnaikintas pelėsis labai greitai gali atsinaujinti. Panaikinus paviršutinį pelėsį, galima terasines lentas ištepti bespalviu WPC impregnantu skirtu (medžio kompozito) lentoms. Susidaręs papildomas apsauginis sluoksnis, padidins atsparumą drėgmei bei nešvarumų kaupimasį ant terasos paviršiaus.

P.S. šis reiškinys, dėl tam tikrų atsiradimo sąlygų, kurios buvo išvardintos prieš tai, atsiranda ir ant kitų gamintojų lentų, plačioje pasaulio rinkoje yra labai daug skirtingų WPC terasinių lentų valiklių ir jų gamintojų, kurie siūlo valymo priemones šiems dariniams naikinti, purvui ir apnašoms valyti.

Galiu patvirtinti, kad ant terasinių lentų jau po metų atsirado paviršutinio pelėsio dėmės, kurių dar nepavyko išnaikinti.. : (Pelėsio dėmės atsiranda po žiemos, atsiranda ant visų lentų, t.y. nepriklausomai nuo nuolydžio. Atrodo baisiai. Terasos tvorelė, kurios lentos pirktos kitoje įmonėje - nepelija. Pirkome WPC lentas todėl, kad tikėjomės, kad jų priežiūra lengva. Pasirodo, reikia valyti spec. priemonėmis ir impregnuoti. To Terasimos darbuotojai nepasakė, sakė, kad pakanka pavasarį nuplauti aukšto slėgio vandens srove. Deja.. Įtariu, kad kinietiškos lentos būtų kokybiškesnės. Taip pat šiek tiek kliuvo lentų nelygumas. Vienintelis šios įmonės pliusas - tai darbuotojai, kurie puikiai pardavinėja. Kilus tokiai masinei problemai - kažkaip reikėjo kitaip spręsti tokią krizinę situaciją..
Laba diena, noriu uzsakyti terasines lentas ir kitas detales terasai, bet bijau, nes komentarai mane pritrenke. Noriu pasitikslinti ar tai teisybe. Netikiu, kad Jus vezate broka, o po to kelis kartus keiciate lentas ir gaistate savo ir klientu laika bei gadinate savo reputacija. Lauksiu siu faktu paneigimo, o gal komentarai yra tiesa?
Girius 2021-04-22 00:28:47
Dalis terasos supuvo po 2 metų. Dabar jau 3 metai kaip yra sumontuota, tai net bijau vaikščioti, nes dar įlūšiu. Labai gaila investuotų pinigų, nes iš 40 kv. m. "ilgaamžės terasos" nemažą dalį reikia išmesti. Tokių pat bijau pirkti, tad belieka keisti visas lentas. Tik bijau vėl užlipti ant kito grėblio.
Sveiki, atsakydami į Jūsų viešą komentarą, negalime pakomentuoti situacijos, nes ji nėra mums žinoma, nesame gavę pretenzijos Giriaus vardu, prašome susisiekti telefonu +37060568980, arba el. paštu info@ekoterasa.lt, pateikite prikimo dokumentus, nes mes negalime Jūsų identifikuoti kaip kliento. UAB „Terasima“ labai vertina sąžiningu, ilgalaikiu, geranorišku darbu su klientais užsitarnautą reputaciją, todėl visais atvejais, ieškome kliento interesus maksimaliai atitinkančio sprendimo.
Aušrinė 2021-04-06 16:21:55
Netiesa. info@... adresu vasario 27 d. buvo išsiųstas laiškas su visa mano minėta medžiaga - nuotraukomis ir sutartimis.
Gerb. Aušrine, patikrinome 2021 vasario 27 d. laiškus, pretenzijų ar nusiskundimų dėl parduodamos produkcijos tą dieną negavome, norėdami įsigilinti į Jūsų išreikšras pretenzijas ir pateikti atsakymą prašome pakartoti siųstą informaciją ir susisiekti nurodytu telefonu. Kaip minite komentare, kad terasa pasidengusi pelėsiu. Norime pabrėžti, kad pagrindinė paviršutinio pelėsio atsiradimo priežastis - drėgmė. Ant terasos susikaupę nešvarumai (žiedadulkės, smėlis, dulkės ir t.t.) savyje užlaiko drėgmę ir esant palankioms oro sąlygoms iššaukia pelėsio atsiradimą. Pelėsis į lentos vidų neįsiskverbia, jis yra paviršutinis. Pelėsiai yra šalinami paprastai ir greitai su spec. priemonėmis. Norint išvengti šio nepatogumo, rekomenduojame pasitikrinti terasos nuolydžius, įsitikinant, kad ant terasos nestovi vanduo. Kaip toliau minite komentare dėl kampų bei priekinės lentos atšokimo ir išsikreipimo, reikia vertinti terasos montavimą. Kad galėtume įvertinti terasos buklę, prašome susisiekti, kad būtų galima identifikuoti parduotas prekes ir pirkėją.
TERASIMA 2021-04-06 13:29:38
Sveiki, atsakydami į Jūsų viešą komentarą, negalime pakomentuoti situacijos, nes ji nėra mums žinoma, nes mes negalime Jūsų identifikuoti kaip kliento, nesame gavę pretenzijos Aušrinės vardu, prašome susisiekti telefonu +37060568980
Aušrinė 2021-04-06 12:33:39
Kažkokia grybeliu užkrėstų ir pelijančių lentų pardavimo ši įmonė, kažkodėl pasivadinusi Ekoterasa/UAB Terasima. Mano terasos vaizdas lygiai toks pat, kaip Vitalijaus (2021.03.07), jeigu ne dar blogesnis, nes be pelėsio/grybelio išdarkytų visų lentų, dar ir jungtys, ir kampai bei priekinės lentos atšokinėję ir išsiklaipę. Visas veiksmas įvyko jau pirmais sudėjimo metais ir pirmais mėnesiais sėkmingai išlindo tie jų "nuo dulkių susidarę" pelėsiai ar grybeliai, nuo pat pradžios nenuplaunami su paprastomis priemonėmis. Įmonė nereaguoja į skundą, nors nusiunčiau nuotraukas ir pirkimo dokumentus. Beje, matėme stambiagabaritiniame šiukšlyne tokias lentas, tik ne visi galime sau leisti išardyti ir išmesti į šiukšlyną po 3 metų 2 terasas. Geriausia teisme su tokiomis įmonėmis aiškintis, kai šitiek žmonių apgavę.
Vitalijus 2021-03-09 08:23:11
Na Mindaugai, ka tu čia apgaudinėni??? Save ar mane? Tavo žmonės man montavo: Ponas Rolandas, ir dabar žadėjo permontuot, tik niekaip neranda laiko, tiek to pasikeisiu ir pats, bet vargas su tom Jūsų lentom, vienas dalykas kas geras Terasimoj, tai Tu kaip pardavėjas.:)
Dar kartą norime pabrėžti, kad UAB „Terasima“ neatlieka montavimo paslaugų, o tik parduoda gaminius. Komentare minimas asmuo nėra UAB „Terasima“ darbuotojas. Kientams, norintiems terasų montavimo paslaugos rekomenduojame rangovus. Bet kokiu atveju visus montavimo ir įrengimo darbus gali atlikti rekomenduojamos montavimo įmonės, meistrai arba pats pirkėjas arba pirkėjo pasirinktas subrangovas, už kurių darbo kokybę, susitarimus pardavėjas neatsako.
UAB TERASIMA 2021-03-09 08:02:07
Jums pristatėme naujas terasines lentas. Keičiamos terasinės lentos buvo pristatytos tokiomis pat sąlygomis kaip ir pirminis užsakymas - be iškrovimo ir be montavimo paslaugos. Prekės keitimo atveju, nesame įsipareigoję ir negalime būti verčiami pateikti daugiau paslaugų, nei Pirkėjas įsigijo pirminio pirkimo metu (pirkimas vyko be montavimo darbų), juo labiau, kad tokių paslaugų Bendrovė neteikia, Bendrovė išimtinai parduoda prekes.
Vitalijus 2021-03-08 14:14:14
Taip lentas jūs atvežėte, bet montuotojai neatvažiavo pakeist jų, tik žada ir žada, bet nepasirodo, gerai kad žiema, tai kantriai laukiu jau 6 mėnuo.
Labai pažįstama situacija. Mano atveju, terasa įrengta balkone, naudojuosi retai, trupėjimą pastebėjau po 3 metų. Nemanau, kad tai yra ilgaamžis produktas, nė vienas nenorėtumėte kad tarkim jūsų plastikiniai langai ar lauko durys po tiek laiko pasižymėtų panašiais pokyčiais, taip pat ir terasa. Į pardavėją dėl terasos paviršiaus trupėjimo kreipiausi 2020m lapkričio mėn. pabaigoje, paprašytas pateikiau lentų skaičių ir matmenis, tą atlikau gruodžio pradžioje iškart po prašymo, parašiau, kad lauksiu atsakymo, žadėjo, kad mėgins spręsti šią situaciją, reikia susisiekti su gamintoju. Sausio 14d. nesulaukęs atsakymo skambinu, teigia kad gamintojas atostogavo, kaip tik sekančią dieną pakels tą klausimą nes turės kontaktą su gamintoju. Praeina dvi savaitės, nei skambučio nei laiško... Parašau dar vieną laišką vasario 2d., negaunu nei skambučio, nei laiško šiuo klausimu iki šiol. Praeina mėnesis laiko ir jau rašau čia. Manau, kad trūksta savalaikės komunikacijos sprendžiant susidariusias problemas. Pridedu nuotraukas, taip pat pasidalinu video, kuriame aiškiau galima suprasti situaciją https://www.youtube.com/watch?v=VHZQkHzxe3I
Vitalijus 2021-03-07 21:49:09
Prieš du metus su puse įsigijau "Tipo" kokybiškas terasines lentas iš Uab Terasima, šiai dienai jas reikia išmesti, viskas trupa, šerpetoja, pelyja...vaizdas tragiškas.
Vitalijus 2021-03-07 21:49:09
Sveiki, konkrečiai šiuo atveju, Jūsų rodomos nuotraukos, yra senųjų lentų, kurios Jums buvo pakeistos. Norime pabrėžti, kad pagal sąskaitą faktūrą išrašytą 2018-04-09 d. UAB „Terasima“ įvykdė savo garantinius įsipareigojimus, dėl nuotraukose matomų lentų defektų dėl, kurių kreipėtės 2020 09 13 d. Buvo nuspręsta pakeisti lentas. 2020 spalio 1 d. Jums pristatėme naujas terasines lentas. UAB „Terasima“ labai vertina sąžiningu, ilgalaikiu, geranorišku darbu su klientais užsitarnautą reputaciją, todėl visais atvejais, ieškome kliento interesus maksimaliai atitinkančio sprendimo.
Večeslav 2020-08-16 15:06:57
Sveiki. Teresa sumontavau praėjusią vasarą. Šiais metais atsirado kažkokios dėmės. Bandžiau plauti ir su aukštu slėgiu ir su šiapečiu. Dėmės nenusiplauna. Toks jausmas, kad čia pelėsis. Taškais pasidengia lentos. Gal pardavėjas gali pakomentuoti?
Sveiki, kaip matome iš nuotraukų, tai paviršutinis pelėsis. Pagrindinė atsiradimo priežastis - drėgmė. Ant terasos susikaupę nešvarumai (žiedadulkės, smėlis, dulkės ir t.t.) savyje užlaiko drėgmę ir esant palankioms oro sąlygoms iššaukia pelėsio atsiradimą. Pelėsis į lentos vidų neįsiskverbia, jis yra paviršutinis. Pelėsiai yra šalinami paprastai ir greitai su spec. priemonėmis. Norint išvengti šio nepatogumo, rekomenduojame pasitikrinti terasos nuolydžius, įsitikinant, kad ant terasos nestovi vanduo. Reguliariai plauti terasą naudojant aštresnį (plastikinių šerelių) šepetį ir vandenį. Visada galite gauti išsamę konsultaciją tel. +37060568980. Patarsime kaip greitai ir efektyviai pašalinti šiuos juodus taškus (paviršutinį pelėsį).
Puikus, malonus aptarnavimas, greitas pristatymas, geras požiūris į klientą! Ačiū jums! Rekomenduojame visiems!
Puikus aptarnavimas, greitas pristatymas, protingos kainos + naudinti patarimai. 10/10
UAB Terasima 2019-11-08 14:54:41
Dėkojame, kad esate UAB “Terasima” klientas, tačiau atsakydami į Jūsų nepagrįstą viešą kritiką, norėtume priminti, jog pirminį pateiktą užsakymą sudarė dviejų skirtingų spalvų ir individualių ilgių terasinės lentos. Užsakymas buvo vykdomas (lentos pradėtos gaminti), ir tuomet sulaukėme užsakymo korekcijų, dėl kurių gamyba buvo sustabdyta: pageidavote pakeisti spalvą ir koreguoti lentų ilgius (turime Jūsų siųstus el. laiškus). Mes sutikome pergaminti terasines lentas neprašydami jokio papildomo mokesčio. Pagamintos lentos (visas užsakytas kiekis) buvo pristatytas nurodytu adresu. Priėmimo metu nebuvo pažymėta esant kokių nors pažeidimų, prekių kiekio ar matmenų neatitikimų: prekės priimtos be pastabų, o priimantis asmuo pasirašė važtaraštyje.

Po kelių mėnesių gavę pretenziją dėl 4 lentų trūkumo, ėmėmės faktų tikrinimo, susisiekėme su gamintoju, kad patikrintų pakuoto užsakymo kiekius, taip pat kreipėmės į vežėjus kurie pristatė krovinį. Neaptikę jokių pažeidimų pakavimo, komplektavimo, vežimo eigoje susisiekėme su Jumis ir Jus informavome apie šią situaciją. Primename, jog Jūs el. laišku pripažinote, jog padarėte skaičiavimo klaidą, be to, vieną iš dingusių lentų jau radote, tačiau Jums trūko dar 3 lentų (el. laišką turime). Sutikome šias lentas Jums pristatyti kartu su papildomu Jūsų užsakymu (ir Jums tikrai dėl to nereikėjo kovoti...). Jas taip pat priėmėte be jokių pastabų apie kokius nors neatitikimus. Geranoriškai padarėme jums daugiau kaip 60 proc. dydžio nuolaidą minėtų trūkstamų lentų pristatymui.

Gavę pretenziją, kad ir naujos lentos Jums netinkamos, pakartotinai patikrinome ir surinkome informaciją apie galimus užsakymo nuokrypius. Neatitikimų užsakymuose, gamyboje, pristatyme neradę, informavome, kad klaidų neaptikta. Vis dėlto, suprasdami Jūsų norą pabaigti ir relizuoti terasos projektą pasiūlėme nemokamai pakeisti lentas gamykloje į tokias, kokias pageidaujate, transportavimą vykdant Jūsų lėšomis, arba pasikoreguoti terasos montavimo raštą, terasą įrėminant papildomomis dviem terasinėmis lentomis, taip pamažinant vidinių lentų ilgį. Trūkstamas dvi papildomas lentas tokiu atveju netgi sutikome Jums padovanoti. Apgailestaujame, kad Jums atsisakius toliau bendradarbiauti šiuo klausimu, daugiau pasiūlyti nieko negalėjome...

UAB “Terasima” visuomet siekia visas iškilusias situacijas spręsti kliento naudai, taip pat visada esame pasirengę padėti rasti geriausią sprendimą kliento projekto įgyvendinimui.
Tiem kas tingi skaityti turiu viena paprasta patarimą derinant užsąkymus su šiuo pardavėju. Absoliučiai viską derinkit el. paštu. Mano atvėju pardėvėjas niekada neatrašinėjo, o į visus mano laiškus ir pretenzijas atsakinėjo skambučiu, ko pasekoje, neturiu jokių įrodymų. Tik savo žodžius.

Čia mano atsakymai į kūsų kritiką apie mano kritiką jums:

• DĖL KRITIKOS PAGRĮSTUMO, NESUTIKČIAU. NES TURIU SASKAITĄ KUR LENTU ILGIS PARAŠYTAS 9100mm, O KIEME GULI LENTOS KURI NEI VIENA NESIEKIA TO MATMENS. TAI NEGAVAU PREKĖS UŽ KURIĄ SUMOKĖJAU.

• TAIP ČIA TIESA, PAPRAŠIAU PADARYTI KOREKCIJAS JEI DAR BUVO ĮMANOMA.

• GAMYBA DĖL TO NEBUVO SUSTABDYTA, NES DAR NEBUVO PRADĖTA.

• KADANGI SUTIKOTE PAKOREGUOTI UŽSAKYMA, BET SASKAITOS NEPATAISĖT, TAI PRISTATYMO METU BUVO SUNKU SUSIGAUDYTI AR TEISINGAS KIEKIS BUVO PRISTATYTAS.

• TAIP, PRIPAŽINAU KLAIDĄ, NES MAN REIKĖJO DAR DAUGIAU LENTŲ NEGU UŽSAKIAU, BET BET KOKIU ATVEJU NEBUVO PRISTATYTAS UŽSAKYTAS KIEKIS. KOVOTI REIKĖJO, NES IŠ PRADŽIŲ NEPRIPAŽINOT JOKIO GALIMYBĖS KAD TAI GALI BŪTI JŪSŲ KLAIDA. O APIE GERANORIŠKUMĄ TAI JŪS BUVOT APSIĖMĘ 100% PRISTATYMO KAŠTŲ, TAI ČIA AŠ GERANORIŠKAI SUTIKAU APMOKĖTI DALĮ PRISTATYMO KAŠTŲ. NES JAUČIAUSI KALTAS, KAD IŠKART NEPASTEBĖJAU TO TRŪKUMO. KAIP JAU MINĖJAU VISKĄ DERINOME TELEFONU, TAI NETURIU KAIP TĄ ĮRODYTI. BET KOKIU ATVĖJU ČIA KOPROMISAS BUVO PASIEKTAS.

• TELEFONU NE IŠ KARTO, BET BUVOT PRIPAŽINĘS JOG RADOT KAŽKOKIUS ĮRAŠUS GAMYKOJE, DĖL PER TRUMPO ILGIO, TAME PAČIAME POKALBYJE PASIŪLET MAN PAKOREGUOTI KONSTRUKCIJĄ, KAD GALĖČIAU PANAUDOTI JAU ESAMAS LENTAS, JEI NEIŠEITŲ TAI TADA JŪS MAN JAS PAKEISTUMĖT.

• AČIŪ UŽ PASIŪLYMĄ PAKEISTI LENTAS, BET NORIU PRIMINTI, KAD LENTŲ ILGIS VIRŠ 9 METRŲ, O JAS PRISTATYTI IR GRAŽINTI REIKALINGAS VILKIKAS, O JŪSŲ GAMYKLA RANDASI LATVIJOJE.. TAI ATISISAKYMO PRIEŽASČIŲ TIKRIAUSIAI AIŠKINTI NEREIKIA.
Dovydas 2019-11-04 15:18:27
Turiu netrumpa istoriją, kurios paprastas moralas, kad reikia labai atidziai ziureti ka gauni pries pasirasydamas ant CMR.
Ilga istorija trumpai:
Uzsakiau lentas. Atveze, issikroviau kieme aklai pasitikejau ir net neskaiciavau. Pradejau jas naudoti po keliu menesiu, ir tik tada pastebejau, kad truksta 4 lentu.
Pardavejas is pradziu apkaltino, kad jas is manes pavoge. Ir nenorejo pripazinti, kad cia buvo tiesiog ju klaida.
Pavyko issikovoti, kad daveztu trukstamas lentas. Geranoriskai sutikau apmoketi puse pristatymo kastu. Bet Istorija tuo nesibaigia (sakiau kad ilga)
Vel uzlipau ant to paties greblio. Lentas susiskaiciavau, bet nepamatavau. Jos buvo net iki 10cm per trumpos. Vel gi pastebejau ne is kart.
Pardavejas atsisako pripazinti savo kalte ir sako, kad as jas tiesiog pripjoviau.
Rezume, kad isleidau 4k ant lentu ir negaliu pasibaigt terasos.
Pats produktas tikrai geras, bet poziuris i klijenta nera teisingas. Bukit atsakrgūs

Ilga istorija trumpai:
Rezume, kad isleidau 4k ant lentu ir negaliu pasibaigt terasos.
Ričardas 2019-07-10 07:36:10
Niekam nerekomenduočiau susidėti tokias lentas, ypač uždaroje terasoje. Plauti, šveisti reikia kasdien, nes pastoviai atsiranda dėmės nuo bet ko, nuo drėgnų batų, net nuo šuns letenų, nuo lašo vandens : (.
Tragedija, ne lentos : (.
Nežinau kas ten pas Jus darosi bet pas mane pusė dengtu pusė lauke nieko blogo negaliu pasakyti kaip tik po baliaus tik slanga nupūtei ir vėl kaip naujos labai patenkintas į nieką neleisčiau
Labai patenkintas kokybę, malonus aptarnavimas, REKOMENDUOJU!!!
Tragedija, ne lentos : (.
Aistis 2017-12-07 16:34:32
Patikima įmonė. Labai malonus ir greitas aptarnavimas. Likau maloniai nustebintas
Darbuotojas liko nustebintas savo darbu :D 10 balu uz fantazija.
Labai malonus aptarnavimas ir kokybiški produktai.

UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: V. Krėvės pr. 13A, LT-49488 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau 8 metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Serfas
Adresas: Technikos g. 7C, LT-51209 Kaunas.
Veiklos sritys: metalas, apdirbimas, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; mažmeninė prekyba; metalų pardavimas, supirkimas; plastikas, guma, jų gaminiai; statybinės medžiagos.
UAB"Serfas" teikia profesionalias statybinių medžiagų panaudojimo konsultacijas, pirminio metalo produkcijos paruošimo, komplektavimo bei pristatymo paslaugas statybos ir gamybos profesionalams. Didmeninė ir mažmeninė prekyba: Statybinės medžiagos pastato konstruktyvui. Plieno gaminiai – sijos, vamzdžiai, lakštai...
BAUEN
Statybinės medžiagos

Adresas: Vandžiogalos pl. 90, LT-47468 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai.
INSTAGRAM: bauen statybines medziagos Filialai: Kauno padalinys (Vandžiogalos pl. 90, LT-47468, Kaunas) Vilniaus padalinys (Šaltupio g. 7B, LT-02300, Vilnius) Šiaulių padalinys (Metalistų g. 3, LT-78109, Šiauliai) Dažų centras parduotuvė (Kauno g. 33, LT-54361, Domeikava, Kauno raj.) UAB BAUEN – viena didžiausių...
Medakus
Viskas Jūsų namo statybai!

Adresas: Kalvarijos g. 7, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; įrankiai; mažmeninė prekyba; santechnika; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; tvirtinimo detalės, elementai.
UAB “Medakus” veiklą vykdo nuo 2002 metų. Vykdome didmeninę ir mažmeninę statybinių medžiagų, santechnikos, elektros prekių, šiltinimo medžiagų prekybą, taipogi prekes parduodame internetu. Nuo įmonės įkūrimo esame sukaupę didžiulę patirtį, tad galime ne tik parduoti ir pristatyti Jūsų prekes, bet ir patarti Jus...
Prestėja
Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB "Prestėja" veiklos istorija skaičiuojama nuo 1999 metų. Įmonės pagrindinė veiklos kryptis – prekyba statybinėmis ir apdailos medžiagomis. Blokeliai - KERAPOR, POROTHERM, KERATERM, LODE, SILIBLOKAS, ARKO, PORITAS, AEROC, YTONG, TEXOBLOCK, FIBO, klinkerio plytos - KNABE, HEYLEN-BRICKS, TERCA, LODE, klinkerio...

IT įmonės vadovas: verslo sėkmei yra būtinas stiprus vertybinis pagrindas
IT įmonės vadovas: verslo sėkmei yra būtinas stiprus vertybinis pagrindas 09-17 00:10
Verslo augimas šiandien yra neįmanomas be kruopščiai suburtos talentų komandos. Vis dėlto kertine ašimi, aplink kurią sukasi visos įmonės sėkmė, yra ne tik įmonę papildantys talentai, tačiau tomis...
10 sprendimų kiekvienam verslui
10 sprendimų kiekvienam verslui 09-16 23:54
Pandemija kaip niekad išryškino visuomenės ir verslo dėmesio aplinkai stoką, tad vartotojai ir net darbuotojai iš prekių ženklų šiandien vis dažniau tikisi realios socialiai atsakingos veiklos...
Smėliadėžės varžytuvės dėl nenupintų laurų vainikų
Smėliadėžės varžytuvės dėl nenupintų laurų vainikų 09-16 22:56
Vėl pažirusios kibirkštys tarp prezidentūros ir Vyriausybės, kurias šįkart įžiebė ginčai, kieno nuopelnai didesni valdant nelegalią migraciją, – kelias, kuris niekur neveda. Juolab kad taškus...

Ar esate pasiskiepijęs nuo gripo?

Starbucks 114,64 -3,55%