Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Terasima, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Terasima

Atsiliepimai apie Terasima, UAB

Ekoterasa

WPC terasinės lentos, WPC tvorų segmentai, sprendimai balkonams
Parašyk savo nuomonę apie Terasima, UAB

Večeslav 2020-08-16 15:06:57
Sveiki. Teresa sumontavau praėjusią vasarą. Šiais metais atsirado kažkokios dėmės. Bandžiau plauti ir su aukštu slėgiu ir su šiapečiu. Dėmės nenusiplauna. Toks jausmas, kad čia pelėsis. Taškais pasidengia lentos. Gal pardavėjas gali pakomentuoti?
Sveiki, kaip matome iš nuotraukų, tai paviršutinis pelėsis. Pagrindinė atsiradimo priežastis - drėgmė. Ant terasos susikaupę nešvarumai (žiedadulkės, smėlis, dulkės ir t.t.) savyje užlaiko drėgmę ir esant palankioms oro sąlygoms iššaukia pelėsio atsiradimą. Pelėsis į lentos vidų neįsiskverbia, jis yra paviršutinis. Pelėsiai yra šalinami paprastai ir greitai su spec. priemonėmis. Norint išvengti šio nepatogumo, rekomenduojame pasitikrinti terasos nuolydžius, įsitikinant, kad ant terasos nestovi vanduo. Reguliariai plauti terasą naudojant aštresnį (plastikinių šerelių) šepetį ir vandenį. Visada galite gauti išsamę konsultaciją tel. +37060568980. Patarsime kaip greitai ir efektyviai pašalinti šiuos juodus taškus (paviršutinį pelėsį).
Puikus, malonus aptarnavimas, greitas pristatymas, geras požiūris į klientą! Ačiū jums! Rekomenduojame visiems!
Puikus aptarnavimas, greitas pristatymas, protingos kainos + naudinti patarimai. 10/10
UAB Terasima 2019-11-08 14:54:41
Dėkojame, kad esate UAB “Terasima” klientas, tačiau atsakydami į Jūsų nepagrįstą viešą kritiką, norėtume priminti, jog pirminį pateiktą užsakymą sudarė dviejų skirtingų spalvų ir individualių ilgių terasinės lentos. Užsakymas buvo vykdomas (lentos pradėtos gaminti), ir tuomet sulaukėme užsakymo korekcijų, dėl kurių gamyba buvo sustabdyta: pageidavote pakeisti spalvą ir koreguoti lentų ilgius (turime Jūsų siųstus el. laiškus). Mes sutikome pergaminti terasines lentas neprašydami jokio papildomo mokesčio. Pagamintos lentos (visas užsakytas kiekis) buvo pristatytas nurodytu adresu. Priėmimo metu nebuvo pažymėta esant kokių nors pažeidimų, prekių kiekio ar matmenų neatitikimų: prekės priimtos be pastabų, o priimantis asmuo pasirašė važtaraštyje.

Po kelių mėnesių gavę pretenziją dėl 4 lentų trūkumo, ėmėmės faktų tikrinimo, susisiekėme su gamintoju, kad patikrintų pakuoto užsakymo kiekius, taip pat kreipėmės į vežėjus kurie pristatė krovinį. Neaptikę jokių pažeidimų pakavimo, komplektavimo, vežimo eigoje susisiekėme su Jumis ir Jus informavome apie šią situaciją. Primename, jog Jūs el. laišku pripažinote, jog padarėte skaičiavimo klaidą, be to, vieną iš dingusių lentų jau radote, tačiau Jums trūko dar 3 lentų (el. laišką turime). Sutikome šias lentas Jums pristatyti kartu su papildomu Jūsų užsakymu (ir Jums tikrai dėl to nereikėjo kovoti...). Jas taip pat priėmėte be jokių pastabų apie kokius nors neatitikimus. Geranoriškai padarėme jums daugiau kaip 60 proc. dydžio nuolaidą minėtų trūkstamų lentų pristatymui.

Gavę pretenziją, kad ir naujos lentos Jums netinkamos, pakartotinai patikrinome ir surinkome informaciją apie galimus užsakymo nuokrypius. Neatitikimų užsakymuose, gamyboje, pristatyme neradę, informavome, kad klaidų neaptikta. Vis dėlto, suprasdami Jūsų norą pabaigti ir relizuoti terasos projektą pasiūlėme nemokamai pakeisti lentas gamykloje į tokias, kokias pageidaujate, transportavimą vykdant Jūsų lėšomis, arba pasikoreguoti terasos montavimo raštą, terasą įrėminant papildomomis dviem terasinėmis lentomis, taip pamažinant vidinių lentų ilgį. Trūkstamas dvi papildomas lentas tokiu atveju netgi sutikome Jums padovanoti. Apgailestaujame, kad Jums atsisakius toliau bendradarbiauti šiuo klausimu, daugiau pasiūlyti nieko negalėjome...

UAB “Terasima” visuomet siekia visas iškilusias situacijas spręsti kliento naudai, taip pat visada esame pasirengę padėti rasti geriausią sprendimą kliento projekto įgyvendinimui.
Tiem kas tingi skaityti turiu viena paprasta patarimą derinant užsąkymus su šiuo pardavėju. Absoliučiai viską derinkit el. paštu. Mano atvėju pardėvėjas niekada neatrašinėjo, o į visus mano laiškus ir pretenzijas atsakinėjo skambučiu, ko pasekoje, neturiu jokių įrodymų. Tik savo žodžius.

Čia mano atsakymai į kūsų kritiką apie mano kritiką jums:

• DĖL KRITIKOS PAGRĮSTUMO, NESUTIKČIAU. NES TURIU SASKAITĄ KUR LENTU ILGIS PARAŠYTAS 9100mm, O KIEME GULI LENTOS KURI NEI VIENA NESIEKIA TO MATMENS. TAI NEGAVAU PREKĖS UŽ KURIĄ SUMOKĖJAU.

• TAIP ČIA TIESA, PAPRAŠIAU PADARYTI KOREKCIJAS JEI DAR BUVO ĮMANOMA.

• GAMYBA DĖL TO NEBUVO SUSTABDYTA, NES DAR NEBUVO PRADĖTA.

• KADANGI SUTIKOTE PAKOREGUOTI UŽSAKYMA, BET SASKAITOS NEPATAISĖT, TAI PRISTATYMO METU BUVO SUNKU SUSIGAUDYTI AR TEISINGAS KIEKIS BUVO PRISTATYTAS.

• TAIP, PRIPAŽINAU KLAIDĄ, NES MAN REIKĖJO DAR DAUGIAU LENTŲ NEGU UŽSAKIAU, BET BET KOKIU ATVEJU NEBUVO PRISTATYTAS UŽSAKYTAS KIEKIS. KOVOTI REIKĖJO, NES IŠ PRADŽIŲ NEPRIPAŽINOT JOKIO GALIMYBĖS KAD TAI GALI BŪTI JŪSŲ KLAIDA. O APIE GERANORIŠKUMĄ TAI JŪS BUVOT APSIĖMĘ 100% PRISTATYMO KAŠTŲ, TAI ČIA AŠ GERANORIŠKAI SUTIKAU APMOKĖTI DALĮ PRISTATYMO KAŠTŲ. NES JAUČIAUSI KALTAS, KAD IŠKART NEPASTEBĖJAU TO TRŪKUMO. KAIP JAU MINĖJAU VISKĄ DERINOME TELEFONU, TAI NETURIU KAIP TĄ ĮRODYTI. BET KOKIU ATVĖJU ČIA KOPROMISAS BUVO PASIEKTAS.

• TELEFONU NE IŠ KARTO, BET BUVOT PRIPAŽINĘS JOG RADOT KAŽKOKIUS ĮRAŠUS GAMYKOJE, DĖL PER TRUMPO ILGIO, TAME PAČIAME POKALBYJE PASIŪLET MAN PAKOREGUOTI KONSTRUKCIJĄ, KAD GALĖČIAU PANAUDOTI JAU ESAMAS LENTAS, JEI NEIŠEITŲ TAI TADA JŪS MAN JAS PAKEISTUMĖT.

• AČIŪ UŽ PASIŪLYMĄ PAKEISTI LENTAS, BET NORIU PRIMINTI, KAD LENTŲ ILGIS VIRŠ 9 METRŲ, O JAS PRISTATYTI IR GRAŽINTI REIKALINGAS VILKIKAS, O JŪSŲ GAMYKLA RANDASI LATVIJOJE.. TAI ATISISAKYMO PRIEŽASČIŲ TIKRIAUSIAI AIŠKINTI NEREIKIA.
Dovydas 2019-11-04 15:18:27
Turiu netrumpa istoriją, kurios paprastas moralas, kad reikia labai atidziai ziureti ka gauni pries pasirasydamas ant CMR.
Ilga istorija trumpai:
Uzsakiau lentas. Atveze, issikroviau kieme aklai pasitikejau ir net neskaiciavau. Pradejau jas naudoti po keliu menesiu, ir tik tada pastebejau, kad truksta 4 lentu.
Pardavejas is pradziu apkaltino, kad jas is manes pavoge. Ir nenorejo pripazinti, kad cia buvo tiesiog ju klaida.
Pavyko issikovoti, kad daveztu trukstamas lentas. Geranoriskai sutikau apmoketi puse pristatymo kastu. Bet Istorija tuo nesibaigia (sakiau kad ilga)
Vel uzlipau ant to paties greblio. Lentas susiskaiciavau, bet nepamatavau. Jos buvo net iki 10cm per trumpos. Vel gi pastebejau ne is kart.
Pardavejas atsisako pripazinti savo kalte ir sako, kad as jas tiesiog pripjoviau.
Rezume, kad isleidau 4k ant lentu ir negaliu pasibaigt terasos.
Pats produktas tikrai geras, bet poziuris i klijenta nera teisingas. Bukit atsakrgūs

Ilga istorija trumpai:
Rezume, kad isleidau 4k ant lentu ir negaliu pasibaigt terasos.
Ričardas 2019-07-10 07:36:10
Niekam nerekomenduočiau susidėti tokias lentas, ypač uždaroje terasoje. Plauti, šveisti reikia kasdien, nes pastoviai atsiranda dėmės nuo bet ko, nuo drėgnų batų, net nuo šuns letenų, nuo lašo vandens : (.
Tragedija, ne lentos : (.
Nežinau kas ten pas Jus darosi bet pas mane pusė dengtu pusė lauke nieko blogo negaliu pasakyti kaip tik po baliaus tik slanga nupūtei ir vėl kaip naujos labai patenkintas į nieką neleisčiau
Labai patenkintas kokybę, malonus aptarnavimas, REKOMENDUOJU!!!
Tragedija, ne lentos : (.
Aistis 2017-12-07 16:34:32
Patikima įmonė. Labai malonus ir greitas aptarnavimas. Likau maloniai nustebintas
Darbuotojas liko nustebintas savo darbu :D 10 balu uz fantazija.
Labai malonus aptarnavimas ir kokybiški produktai.

UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: V. Krėvės pr. 13A, LT-49488 Kaunas.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau 8 metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Serfas
Adresas: Technikos g. 7C, LT-51209 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalų pardavimas, supirkimas; plastikas, guma, jų gaminiai; statybinės medžiagos.
UAB"Serfas" veikia jau daugiau nei 25 metus ir teikia profesionalias konsultacijas, pirminio metalo produkcijos paruošimo, komplektavimo bei pristatymo paslaugas statybos ir gamybos profesionalams. Didmeninė ir mažmeninė prekyba: Statybinės medžiagos pastato konstruktyvui. Plieno gaminiai – sijos, vamzdžiai...
Bauen
Statybinės medžiagos

Adresas: Vandžiogalos pl. 90, LT-47468 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai.
Filialai: Kauno padalinys (Vandžiogalos pl. 90, LT-47468, Kaunas) Vilniaus padalinys (Šaltupio g. 7B, LT-02300, Vilnius) Šiaulių padalinys (Metalistų g. 3, LT-78109, Šiauliai) Dažų centras parduotuvė (Kauno g. 33, LT-54361, Domeikava, Kauno raj.) UAB BAUEN – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, užsiimanti mažmenine...
Medakus
Viskas Jūsų namo statybai!

Adresas: Kalvarijos g. 7, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; įrankiai; mažmeninė prekyba; santechnika; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; tvirtinimo detalės, elementai.
UAB “Medakus” veiklą vykdo nuo 2002 metų. Vykdome didmeninę ir mažmeninę statybinių medžiagų, santechnikos, elektros prekių, šiltinimo medžiagų prekybą, taipogi prekes parduodame internetu. Nuo įmonės įkūrimo esame sukaupę didžiulę patirtį, tad galime ne tik parduoti ir pristatyti Jūsų prekes, bet ir patarti Jus...
Prestėja
Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB "Prestėja" veiklos istorija skaičiuojama nuo 1999 metų. Įmonės pagrindinė veiklos kryptis – prekyba statybinėmis ir apdailos medžiagomis. Blokeliai - KERAPOR, POROTHERM, KERATERM, LODE, SILIBLOKAS, ARKO, PORITAS, AEROC, YTONG, TEXOBLOCK, FIBO, klinkerio plytos - KNABE, HEYLEN-BRICKS, TERCA, LODE, klinkerio...

JAV kompanijos apskundė teismui D. Trumpo muitus Kinijos prekėms
JAV kompanijos apskundė teismui D. Trumpo muitus Kinijos prekėms 09-27 17:28
Maždaug 3.500 JAV kompanijų, įskaitant tokias kaip "Tesla", "Ford", "Home Depot", padavė į teismą prezidento Donaldo Trumpo administraciją dėl papildomų muitų tarifų nustatymo apytikriai 300 mlrd...
Šveicarija renkasi likti Šengeno zonoje
Šveicarija renkasi likti Šengeno zonoje 09-27 16:07
Šveicarija referendumu atmeta siūlymą atšaukti susitarimą su ES dėl laisvo žmonių judėjimo.
JK verslo organizacija nori prekybos sutarties su ES
JK verslo organizacija nori prekybos sutarties su ES 09-27 14:35
ES ir Jungtinės Karalystės prekybos sutartis po "Brexit" turi būti sudaryta, pareiškė svarbi JK verslo organizacija.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?