Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę TELTONIKA IoT GROUP, UAB

Parašyk savo nuomonę apie TELTONIKA IoT GROUP, UAB

Atsakymas Piliečiui
2020-11-26 09:09:16 IP 28m803j0
Pilietis 2020-10-28 11:19:32
Taip, taip Juliau. Suprantu, kad įmonė turi grupes, bet vaizdelis vis tiek tas pats - netikri darbo skelbimai toliau platinami internetiniuose puslapiuose.

Va užtenka kelias sekundes sugaišti, kad vėl rasčiau tuos pačius 60 darbo skelbimų, kuriuos ką tik patalpino įmonė. Tuos pačius skelbimus mačiau prieš mėnesį, du, o gal net dar anksčiau jie buvo. Kitais žodžiais, įmonė vykdo konkursą, nieko nepasamdo ir toliau trūkt už vadžių, vėl iš pradžių. Man rodos iš valstybės nemažai pinigėlių gauna už tokius triukus.

Tad sakykite, pone, kaip tai pateisintumėte?
Mūsų darbo skelbimai tikri. Vien tik per lapkričio mėnesį įdarbinome 100 naujų darbuotojų ir mūsų komanda Lietuvoje perkopė 1000. Mes ir toliau pastoviai kiekvienais metais priimsime po 1000 (po tūkstantį) naujų darbuotojų, bet ne tik Lietuvoje.
Suprantame, kad mūsų nuolatinis augimas sukelia pavydą ir pyktį įvairiems Piliečiams, ypač kurių nepriimame į darbą, bet mes ant Jūsų nepykstame - Jūs turite teisę galvoti kitaip, o mes turime teisę rinktis.
Julius 2020-10-15 11:09:20

Noriu Jus pataisyti, kad Jūs žiūrite tik į vieną „Teltonika“ grupės įmonę. Daugiau informacijos apie spartų Teltonika įmonių grupės augimą ir patikslinimą rasite:

Tad sakykite, pone, kaip tai pateisintumėte?
Pilietis 2020-10-06 15:33:35
Korumpuota įmonė, nes netikrus darbo skelbimus įkelia - per 8 dienas sugebėjo įkelti 63 naujus darbo skelbimus, o pasižiūrėjus į apdraustų darbuotojų skaičių - 57 :DDD Nejuokinkit, neapgausite taip lengvai.
Šitie darbo pažadukai neverti kompetetingų darbuotojų laiko ir energijos.

Laba. Gal kas pasidalinsite, kaip sekasi/ sekėsi dirbti personalo skyriuje? Kokie santykiai tarp kolegų, ar adekvatus vadovas, ar neišlieja savo blogos nuotaikos ant pavaldinių?
Šitie darbo pažadukai neverti kompetetingų darbuotojų laiko ir energijos.
“Teltonikoje” dirbau pardavimų vadybininke, tad šiek tiek įspūdžių.

Privalumai

Įmonė sparčiai auga ir nuolatos vysto savo produktus. Jei turite pakankamai įgūdžių ir užsispyrimo, galima ganėtinai greitai pakilti vienu kitu karjeros laipteliu.

Pardavėjams daroma nemažai vidinių mokymų apie naujas produktų funkcijas, atnaujinimus ir pan. Jei prireiks kažkokios pagalbos, tikrai rasite pas ką paklaust. Net, jei nesidomite IoT, padirbėję “Teltonikoje” tikrai praplėsite savo žinių bagažą.

Darbuotojai skatinami važiuoti į komandiruotes. Kadangi “Teltonikos” gaminiai keliauja po visą pasaulį, tai priklausomai nuo regiono, galite turėti galimybę aplankyti labai tolimas šalis. Žinoma, komandiruotėse reikia dirbti, bet karts nuo karto praskaidrinti kasdienybę man atrodo daug kam patinka.

Kalėdiniu laikotarpiu visa įmonė išeina atostogų, netgi duoda apmokamų atostogų dienų iš įmonės sąskaitos, kas yra tikrai gražu ir sveikintina.

Trūkumai

Darbas pardavimuose gali pasirodyti nuobodus. Ieškosite Google įvairių įmonių, bandysite gauti LinkedIn ar kitais būdais CEO kontaktus, ir darysite šaltus skambučius. Jei esate intravertas, bijote skambinti žmonėms, ypač, kai jus gali girdėti kiti kolegos - toks darbas tikrai ne jums. Mačiau daugybę naujokų, kurie dreba paėmę į rankas ragelį ir kiekviena diena jiems nuolatinis stresas. Kai kurie ilgainiui pramuša savo kompleksus, kiti - ne. Tad labai realistiškai įsivertinkite, ar aktyvūs pardavimai tai, ką norite daryti.

Kaip technologijų įmonė, “Teltonika” šiek tiek senamadiška. Atostogų prašymai, mamadienių prašymai, komandiruočių ataskaitos viskas spausdinama. Tokia įmonė galėtų šiuos procesus perkelti į elektroninę erdvę. Po komandiruotės reikia atspausdinti visas sąskaitas ir jas liudijančius banko išrašus. Taip vienas vadybininkas po komandiruotės gali prispausdinti ir šimtą puslapių. Saugokit medžius.

Rodos, kad įmonė nepasitiki darbuotojais. Atėjus į darbą, einant pietų/grįžtant iš pietų, baigus darbą reikia užsiregistruot sistemoje, kuri skrupulingai skaičiuoja išdirbtą laiką. Juokinga, kai darbo pabaigoje visi tiesiog laukia 17 val. kada galės bėgti iš darbo. Darbo pradžia ir pabaiga bei pietų trukmė yra kažkiek lankstūs, bet per savaitę turi surinkti (atsėdėti) 40 val. Jei atsėdėsite daugiau, niekas už tai nemokės. Rytais būna kai kurie kolegos griūna ant savo kompiuterių net striukių nenusivilkę, kad tik pasižymėti anksčiau ir sutaupyti vieną kitą minutę. Man atrodo, kad vadybininko darbo efektyvumas turi būti vertinamas pagal jo atneštus klientus, o ne pagal atsėdėtas valandas.

Įmonėje mokamas valandinis atlyginimas. Kuo mėnesyje daugiau dienų, tuo daugiau gauni, ir atvirkščiai. Šita sistema iš esmės knisa. Kalėdiniu laikotarpiu, kai daug laisvadienių, gauni mažesnį atlyginimą. Nors tais mėnesiais, kai darbo dienų būna daugiau, lyg ir turėtum išsilyginti viską, bet daugumai norėtųsi stabiliai gauti tą patį užmokestį.

“Teltonikoje” reikės kantrybės. Pardavimo procesai čia ilgi. Nusiteikite, kad pirmus šešis mėnesius rezultatų nelabai matysit. Jei investuosite apie metus laikus į pardavėjo darbą, tada jau pradėsite kažkokį bonusą uždirbti. Aišku, daug kas priklauso ir nuo pačio žmogaus, ir nuo regiono bei produktų. Akivaizdu, kad vienos šalys tiesiog ekonomiškai stipresnės už kitas ir jų potencialas didesnis. Prieš eidami dirbti, išsiaiškinkite realų potencialą. “Teltonikoje” jūsų vadovai mėgs pašnekėti kaip čia lyja pinigais, bet viską perleiskit per gero skepsio filtrą. Pinigai čia lengvai neateina, dėl jų reikės pakovoti. Turit ryžto - ilgainiui uždirbsit, neturi - ilgai netempsit.

Apibendrinimui

Pardavimų vadybininkais dažniausiai tampa tokie žmonės: a) baigę rinkoje nepaklausias specialybes; b) amžini savęs ieškotojai, niekur netraukiantys daugiau nei 1 m.; c) jokių ypatingų įgūdžių neįgiję žmonės, kurie vadybina iš vienos įmonės į kitą; d) tie, kurie nesusiranda geresnio darbo.

Pasakysiu atvirai, man tie pardavimai niekada nepatiko (esu variantas d). Ėjau į “Teltoniką”, nes reikėjo darbo. Tai tikrai ne pati blogiausia vieta dirbti, bet šalti skambučiai ne man. Visada žinojau, kad anksčiau ar vėliau išeisiu. Kai kurie žmonės čia pradeda gerai uždirbti, jiems patinka ir jie tuo gyvena. Didžioji dalis dirbančiųjų yra žemesnių arba vidutinių įgūdžių vadybininkai, tikrai nespinduliuojantys nei labai gera iškalba, nei kalbų mokėjimu. Kai kurie iš jų sugeba vėliau net kažkam vadovauti. Visgi “Teltonikoje” vietos visiems užtenka. Jei pardavimai jūsų arkliukas - čia tikrai nepražūsit. Visgi, jei tuo abejojate, siūlau aplenkti. Aišku, “Teltonika” yra didžiulė įmonė, pozicijų yra įvairių.

Sėkmės visiems.
Heard 2 guys conversation at Teltonika:
1: Wonder how much they pay to all these engineers?
2: About 10-15 thousands.
1: Wow. Per month?
2: Nope, per year.
2: 8-O
1: These guys like their job.
2: Sounds strange. What's the catch?
1: That's why we here.
2: Then how do they...
Went away.
Dirbau 1.5 metų Teltonikoje.
Prisiminimai patys šilčiausi: žmonės, darbo sąlygos, biuras - viskas super! Taip, dirbti reikia ir yra reikalavimai, bet jie duoda viską, kad dirbtum ir užsidirbtum, o kiek - priklauso nuo pastangų ir noro. Įmonė, kuruoje nestovėsi vietoje, o tobulėsi ir augsi.
Kils klausimas kodėl išėjau? Nematau savęs biure.
Bet rekomenduoju Teltoniką tiems, kam įdomi internet of things sritis ir nori dirbti stabilioje ir sparčiai augančioje įmonėje.
Be galo esu dėkinga buvusiam šefui Robertui E. Nuostabiam žmogui, kolegai, šefui. Profesionalus, pozityvus, rūpestingas, visada padėdavo kiekvienam savo komandos nariui, net prašyti nereikėdavo.
Linkiu šiai įmonei sėkmės ir augimo!
Įmonė nemažai investuoja į R&D, nestovi vietoj kaip kai kurie konkurentai. Nuo 2015m viskas tikrai keičiasi į gerą.
Sveiki mielieji,

Ka galite papasakoti apie sia imone - darbo salygos, atlyginimai, vadovu poziuris i darbuotoja ir t.t. Einu i darbo pokalbi.
Aciu sirdingai!
Dirbau Teltonikoje 4, 5 metų. Kaip ir kiekviena įmonė, ši turi savus pliusus ir minusus. Aš čia įgijau neįkainojamos patirties ir turėjau galimybę tobulėti, užsidirbti. Ačiū įmonei už tai.

Siūlau kiekvienam, galvojančiam apie darbą šioje įmonėje, patraukti į šalį bet kokį išankstinį nusistatymą ir tiesiog nešališkai įvertinti tai, ką jums siūlo Teltonika. Dalis jūsų tikrai supras, kad čia - jūsų vieta.

Linkiu sėkmės buvusiems kolegoms ir būsimiems Teltonikos darbuotojams!
Sveikinuosi su visais.
Sakiau, redaguosiu komentarą įkvėpimo pagauta, o va, jau du mėnesiai prabėgo, ir rašau ne dėl įkvėpimo ar nostalgijos pagauta. Noriu pasidalinti savo 10 mėn. patirtimi šioje įmonėje.
Žmonės palikdami "Teltonika" verkia dėl žmonių. Dabar kai prisimenu darbą, pirmiausia galvoje buvę kolegos (esami bičiuliai). Tokie epizodai kaip mes, keliakalbiai, sėdime prie savo darbų ir kalbame "span-english", español-italiano...", paklausi viena kalba, atsako tau kolega kokia kita, jautiesi labai "international", labai smagūs, jaukūs kasdienybės štrichai =)
Bendravimas su įv. šalių įmonių atstovais, lyg keliavimas: lavini savo iškalbą, išmanumo įgauni, tampi atidesnis Žmogui, verslui, sukuri savo savitą darbo stilių, strategiją.
Niekada nebuvau "ofisinė", tačiau buvo labai įdomu patyrinėti darbą "prie kompo". Atradau, kad jis tampa dinamišku, nes visą laiką viskas verda: kuomet Europos įmonių darbas artėja link pabaigos, už Atlanto jis tik prasideda. O jei matai, kad ten dar neverda, tai tu "užverdi", turi tą galią pakreipti kažkokios įmonės verslo tėkmę, galbūt net atgaivinti patį biznį. Toliau vyksta rutuliojimas- tai dinamiška.
Įmonėj visa infrastruktūra labai komfortabili, tikra "komforto zona".
Ačiū įmonei, jog tikėjo manimi. Ir aš patikėjau. Ofisas tapo savas, tačiau širdis ir natūra patarė dar paieškoti.
Dėkui, skaičiusiems. Linkėjimai buvusiems Kolegoms =)
Saulius Beizaras
2017-01-12 06:48:44 IP 4ljjnjn
Labas rytas,

Tiesos čia gal ir yra dabar ne apie problemas. Tiesiog tapau dar stipresniu.

Legendinėje kompanijoje išdirbau +/- 14 mėnesiu.

Nepaisant visko kas buvo ir ko nebuvo. Giedrius Sabūnas, suteikė man proga, įgyti naujų ir pagilinti senas žinias, kurias panaudosių ateityje. SAKAU JUMS DIDELĮ NUOŠIRDŲ AČIŪ. Iš kiekvieno Jūsų, išmokau kažko gero.

P.S Kaip Dėdė Stanislovas per mokymus sakė.

"Pranašas" :)
Skriptinge, klausi apie atlyginimus, tarsi rinktumeisi I kuria pozicija kandidatuoti... Teltonika mokamas minimalus atlyginimas (neskaitant bandomojo laikotarpio) yra didesnis nei Lietuvos vidutinis DU, o musu vidutine alga virsyja 1000 Eur I rankas. Ivertinus tai, jog didele dalis darbuotoju yra jaunimas, kuri mes patys mokiname ir auginame, tai atlyginimai yra pakankamai auksti. Darbuotoju kaita per pastaruosius metus buvo gerokai sumazinta. Daug investuojama I darbo salygu gerinima, didelis demesys darbuotojams.
Didzioji dalis skundu atspindi senus laikus ir nebeatitinka realybes. Siulau patiems pabandyti ir isitikinti, su salyga, jog esate tinkamas dirbti sioje imoneje (gebejimai + asmenines savybes).
skriptingas@gmail.com
2016-09-12 00:32:33 IP 28m869nt

Vyksiu į darbo pokalbį į teltoniką. Gal galėtumėte pasidalinti informacija apie neto darbo užmokestį el. paštu skriptingas@gmail.com kokį gaudavote?

Dėkoju
Džiaugiuosi čia praleistu laiku pardavimuose.
Žinoma, visoje čia išlietoje tulžyje yra tiesos, tačiau dauguma nemini to, kas čia gerai. O čia yra puiki įmonė, leidžianti realizuoti savo idėjas ir tobulėti.
Aišku, ne visiems tai pavyksta, bet ir ne kiekvienas mokame vairuoti, plaukti ar žaisti krepšinį, kad ir kaip tai skamba keistai. Be to:
1) būdami laimingi žmonės 99% atvejų neina rašyti komentarų į rekvizitus :)
2) didžioji dalis priežasčių, paskatinusių neigiamus atsiliepimus, jau praeitis.
Taigi, jei esi darbštus, kūrybingas ir motyvuotas, būsi čia laukiamas išskėstomis rankomis.
Kita nuomone 2016-08-09 12:57:40
Svarbiausia pirmiausia suvokti, ko pats nori, o ne dirbančius įmonėje vadinti „višta, pastumdeliu, neturinčiais asmeninio gyvenimo. Jeigu žmogus įmonėje dirbęs nevienerius metus rašo tokius komentarus apie įmonę, tai vienintelis dalykas, ko jis pasieks, tai pažemins pats save. Juk dėl kažkokios priežasties dirbote ten. Tai taip išeina, kad prisidėjote prie vištų ir pastumdėlių būrelio be asmeninio gyvenimo.

Gal kažką motyvuoja kavos aparatas, o kažką galimybė uždirbti vieną iš didžiausių atlyginimų pardavimuose Lietuvoje. Visi turi savų interesų. Jeigu dirbant pardavimuose Jūsų vienas iš tikslų buvo kava iš kavos aparato ar didelis šaldytuvas, tai kaip galima suvokti Jums čia nebuvo vieta.

Jeigu „babkės“, kavos aparato nebūvimas problemų nekelia. Kavos už algą Teltonikoje tikrai galima nusipirkti.

Kaip dažniausiai būna dirbant pardavimuose teks dirbti ir tikrai daug. O jei darbas nesuderinamas su asmeniniais tikslais, tai kiekvienas žmogus turi pasirinkimo laisvę.

„Mane įkvepia žmonės, kurie pamatę, kad mes turime problemų, užuot kalbėję, paima ir išsprendžia jas. Tokių žmonių yra labai mažai“ (tas pats Alex Monaco)

Citatų galima rasti kalnus kiekvienai situacijai pastiprinti, o išvada tokia: lengviausia išėjus iš darbo parašyti pilną nusivylimo ir apmaudo istoriją, kalbėti, kaip buvo blogai, o labai sunku spręsti problemas ir keisti situaciją. Žmogus, kuris kalba blogai apie savo buvusį darbą/bosą galiausiai pasako daugiau pats apie save, o ne apie įmonę.
Dėkui už Jūsų nuomonę bei pastangas (net knygą nusipirkote, kad pacituotumėte:)). Aš tiesiog išreiškiau savo nuomonę, bet komentarų apie "Teltoniką" internete pilna. Ne aš pirma, ne aš paskutinė juos rašau. Esmė yra ne pats kavos aparatas, ar didelis šaldytuvas (jei jau viską matuojate pinigais), o elementariausias patogumas darbuotojui: išvalyti langai, patogios kėdės, ir šaldytuvas, kad tilptų visų maistas. Tai tiesiog parodo pagarbą žmonėms, kurie darbe praleidžia 8 val. per dieną.

Problemos ir situacija įmonės vadovui buvo aiškios, bet nesprendžiamos (tai irgi daug pasako apie pačią įmonę).

Komentare Jūs daug kalbate apie pinigus. :) Nieko nuostabaus, nes mojuoti neegzistuojančiomis kupiūromis "Teltonikoje" įprasta.

Savęs tikrai nepažeminau. Atsiprašau, jei komentarą priėmėte asmeniškai. Likite ten, kur Jums ir vieta. :)
Aušra 2016-08-01 21:56:49
Komentarą skiriu tiems, kurie dvejoja, ar verta eiti dirbti į „Teltoniką“.
Jei neturite jokių ambicijų, mėgstate būti žeminami, manote, kad gyvenime esate niekas ir nieko nepasieksite, esate višta ir pastumdėlė/is, neturite asmeninio gyvenimo ir darbo patirties, eikite dirbti į „Teltoniką“.
Visais kitais atvejais rekomenduoju rinktis kitas įmones, kurioms bent kiek rūpi darbuotojo interesai.
„Teltonikai“ tikrai nerūpi jūsų išsilavinimas, kvalifikacija ir kalbos, kuriomis kalbate, nes sėkmingiausi žmonės čia tie, kurie vos moka kokią užsienio kalbą, ar vargiai anksčiau turėję kokios darbo patirties. Rodydami juos kaip pavyzdį valdžia bandys jus motyvuoti, ir čia dauguma paslys, patikėdami šia pasakėle. Galiausiai būsite tas, kuris juos pavaduos per jų laisvas dienas, ar šiaip užkamšys laisvas kėdes.
Maždaug kas savaitę šioje įmonėje kuriamos naujos taisyklės, vėliau jos atšaukiamos, nes sugalvojamos dar naujesnės. Dauguma darbuotojų bijo valdžios iki tokio lygio, kad greitai bėga laiptais, kad tik nesutiktų akis į akį. Darbuotojas motyvuojamas per baimę, gąsdinimus, grasinimus ir bananus:). Pati darbo aplinka irgi gana skurdi, asmeniškai mane tokia atmosfera slėgdavo: tamsios spalvos, neaišku kiek metų neplauti langai, mažas šaldytuvėlis virtuvėje (apie jokį kavos aparatą net nesvajokite). Tiesa, buvo žadėtos naujos kėdės, bet jos gabenamos tiesiai iš Marso, tad laukti reikės dar ilgai.
Mano nuotykiai „Teltonikoje“ prasidėjo jau pirmąją dieną, kai buvo uždrausta naudotis liftu, administratorė paaiškino, kad naujokams reikia lipti laiptais. Pirmąją darbo dieną ir taip būna daug streso, tad toks gestas nepasirodė itin draugiškas, bet pasirodo, kad čia tokia darbuotojų motyvacinė sistema. Juk Teltonikos tipinė frazė: „babkių, babkių“. Čia yra visokių žmonių: nuo tokių, kurie kasdien svajoja apie dienos šviesą ir yra visiškai užsiknisę sėdėdami čia, bet vis dar kažko laukia, iki tokių, kurie viduriuos į kelnes, gimdys ant „Teltonikos“ stalo, bet savo „bliūdo“, iš kurio kasdien ėda, niekada nepaliks. Apskritai „Teltonikoj“ egzistuoja „Teltonikos“ mafija. Ir viskas yra taip, kaip žmonės rašo komentaruose, tik dar blogiau. Man gaila įmonės klientų. Apie šią įmonę galėčiau parašyti knygą, jei atsirastų bendraminčių, kreipkitės.
O visiems „Teltonikos“ pakalikams ir valdžiai skiriu šią citatą: „Iš pradžių gerai būtų susikrauti ne turtus, o geriausias žmogiškas savybes. Tiesiog tapti ŽMOGUMI, kad vėliau nereikėtų grįžti į pradžią.“ (A.Monaco „Laimingi šunsnukiai“).
Sėkmytės;)

P.S. Skaičiau komentarus, ir gerieji komentarai yra tų žmonių, kurie kažkokiu stebuklingu būdu turėjo įmonėje privilegijas: gavo VIP klientus, išsikėlė vestuves, ir pan.

Komentarą skiriu tiems, kurie dvejoja, ar verta eiti dirbti į „Teltoniką“.
Sėkmytės;)

Kompanijoje dirbau metus, pardavimų vadybininke. Taip, tvarka yra reglamentuota ir griežta, tačiau visi norintys gali dirbti ir užsidirbti. Pradžia sunki kaip visada, bet ilgainiui viskas ėjosi tik geryn. Už atitinkamą darbą buvo atitinkamas rezultatas. Tiek kolegos, tiek vadovas buvo labai žmoniški ir kai reikėjo pagalbos, ji visada buvo suteikta. Niekada nebuvo bodimasi užduodamais klausimas, nei pagalbos suteikimu.
Jei esate imlus, smalsus ir nebijot naujų žmonių ir skambinimo jiems, tikrai rekomenduoju šią įmonę. Labai daug joje išmokau ir vertinu ten įgytas žinias, taip pat atvertus naujus horizontus.
Jei nematot savęs pardavimuose, jokia kompanija netiks.
Nesiulyciau darbintis ten niekam, visu pirma suzavi su grazia didele alga, bet jus jos niekada nepamatysi, nes visus prekiu trukumus, brokus ir visus nuostolius isskaiciuoja is darbuotoju. Nusiteikite kad kiekviena menesi isskaiciuos nuo 50 iki 200 lt. Zmones keiciasi kolektyve labai, nera pastovumo. Zada apmokymus ir kvalifikacijos kelimus o po to palaipsniui isskaiciuoja. Neapsigaukite su pasiulytu dideliu atlyginimu, jis vistiek nebus jums mokamas. Nerekomenduoju darbintis jei dar svarbus yra nervai ir sveikata. O is darbo taip bega zmones ir taip niekas dirbti nenori kad vadovai pasiule premija jei atvesim pazysta i imone isidarbinti, bet premija ismokes tik po 3 men kai paziures ar pasiulytas pazystamas gerai dirba. Galvokite pries eidami, nes gausite ta pati minimuma kaip bet kokioje maximoje
Tvarka tikrai griezta, bet kai pagalvoji kad imoneje dirba virs 400 darbuotoju tai, kazko geriau nelabai sugalvosi :)
Buves darbuotojas
2014-07-23 11:54:44 IP 4j8jil69
Įmonei ant tavęs nusispjauti pavėlavai į darbą 3 minutes rašai pasiaiškinimą, nesvarbu avarija ar kas bebuvo, vienu žodžiu žmogiškumo jokio.

O dėl darbo kiekviena diena vis kitokia užduotis vieną dieną su JAVA kodinai kitą dieną jau C++, trečią dieną ant linux su bash scriptą rašysi, o ketvirtą dieną jau ant windows su C# programinsi. Nejuokauju dirbau taip. Iš pradžių gal įdomu, bet paskui supranti kad visko neišmoksi, tavo kompetencija nekyla ir kitoje įmonėje tik pasijuokė iš tokios barbės devindarbės viską programinai ir nieko normaliai.
Laba diena, prieš 5 metus buvau pokalbyje sietoje imonyje (Teltonika) dabar bandžiau įsidarbinti tien. Pabaigiau informatikos magistrą. Bet man personalo vadybininke pasakė kad mane negali dabar pakviesti į pokalbi nes kažkada ta tien buvau pokalbyje. Siulečiau į šita firma savo CV nesiusti.
darbuotojas 2013-06-26 16:21:52
Niekam nerekomenduočiau ten dirbti, atmosfera klaiki: visi viskuo nepatenkinti, paklausti nieko neįmanoma, nes būsi aprėktas, darbo sutartį atlyginimas tiktai minimalus kita dalis kaip premija, todėl vieną mėnesį gali gauti tik tuos 800 Lt, o kitą kiek pažadėta. Vadovė visada be nuotaikos, kuri tiktai grasina tarnybiniais raštais ir pasiaiškinimais. atėjęs dirbti turi viską žinoti ir neklausinėti bei negali padaryti nei vienos klaidelės, tame tarpe nusiųsti vadovei du tokius pačius laiškus. Žodžiū, prieš einant tikrai gerai apsvarstykite)
Oooo... pasirodo daug bailiuku anksciau ten dirbo. Vat neveltui dirbo :) Viskas ten oki :) gaunami tie atlyginimai. Zodziu patirtis uztikrinta, pagalba taip pat. Ismoko nemazai ten ko, o tai praercia ateityje. Taip, turi buti stiprus ten atejas ir iseini dar stipresnis. O paverkslenti moka visi. Juk manau geriausia yra nedirbti ir gauti pinigus, arba dibti namie kada nori ir gauti pinigus ir pan.. bet jei jau neduok Dieve pakels balsa ant taves, kai tikrai pats prisivirei koses, tai jau zmones galvokit ar verta. Na jei minksti esat, tikrai ne tik sioje imoneje bus sunku, o ir kitose ;] skaitai tuos komentarus ir sunku patiketi, kad kazkas taip gali rasyti, nieko panasaus ten nera. O beje, prasau pasakykite, kurioje imoneje adovai paglosto galva, kai padarai klaida? :D
Suauge zmones esat, turekite savo nuomone.
Bijai darbo? Silpni nervai? Esi tinginys? Nemoki pastoveti uz save? Neidomu dirbi?...ir t.t.
Taip, si imone ne Tau.
Tiketi kazkieno komentarais, kurie parasyti supykus, isiutus ir isdrebtus be jokio tikslo (arba tikslas - atkersyti).. na tokie Jus ir turintis savo nuomone.
Nera "auksiniu" imoniu. Visur savi minusai ir pliusai.
Taciau sioje imoneje, tikrai ne taip juoda kaip cia piesiama.
Pagalvokit ar darbas domina, ar norisi dirbti ir patys apsispreskite, prirasyti visi gali daug ka ir visko.
O juokingiausios frazes tos, kur raso uzsislaptines zmogus, kad paskaiciau komentarus ir manau neverta siusti CV. Zmones turekite SAVO nuomone arba bent jau pazystamu, kas dirbo (realiai), cia daug klaviaturos riteriu.
Sekmes :)
Esu buvus pokalbyje del darbo ir negaleciau pasakyt, kad vadovas yra chamas- man tai kaip tik labai taktiskai dave suprasti, kad man ten ne vieta, ir tiek. Pazeminta nepasijutau. O kaip ten butu isidarbinus tai nezinau...
Labai nerimta bendrove - pasamde vaikinukus kurie bukvaliai terorizavo skambuciais su pasiulymais, skverbesi ateiti i svecius i biura su pristatymu, nors daug kartu buvo atsisakyta vistiek skambina, siulo savo paslaugas. Labai izuliai dirba. I prasymus neraguoja. Reikia kreiptis i vartotoju teises tarnyba del tokiu veiksmu
o kaip tenai reikalai su tokiu, gamintu telefonu „TEL202“? Gamina dar? O gal pradėjo gaminti su trim sim kortelėm? Man tokio reiktų. :)))
Atsilepimai nelabai geros apie sia imone.
Manau kad neverta siusti savo CV. Nors darbuotuju pagal, ju skelbimus, truksta.
Kas nutiko? Ko cia tie darbuotojai issilaksto? Gaila...
O jeigu vadovui plotum į barzdą, gal kas pasikeistų ? Aš savo buvusiam direktoriui plojau, tai net susmuko... Jaučiu ten Teltonikoje ne vienam dantis papilčiau. Geriau net nesiūsiu CV.
Kaip bebuve, reikia gerus nervus ir tvirta uzsispyrima turet, kad dirbt Teltonikoj... Respect tiems, kurie dirba ir stengiasi del imones
Rolandas 2013-07-01 10:30:06
Įmonė nuolat žemina darbuotojus, jūs niekada negausite žadamos algos, kad ir ką bedarytumėte.
Viska gauni, ka zada, tik reikia padaryti normas. Niekada neesu gaves maziau, nei tureciau, algos visalaika pervedamos ta pacia diena ir niekada neveluoja.
Ir nereikia cia verkti, kad kazkas kazka zemina. Niekas ten nezemina. Jei esi silpnu nervu, tai ir negali dirbti tokio darbo. Ir nesvarbu, kur dirbi ar Teltonikoje, ar Lintelyje, ar Biteje, ar bet kurioje kitoje imoneje aktyviu pardavimu vadybininku
Nu cia ir priraset, kaip tik galvojau isidarbint ten eksporto vadybininku, bet dabar rekes gerai pagalvot...
mmmZ 2013-06-27 21:34:51
Tikriausiai kalbate apie OB?
Ne tik apie OB, bet ir apie kitus vadovus: RC, SS, VD bei kitus darbuotojus, kurie jaučiasi kaip vadovai (GS, KJ, SV).
Tikriausiai kalbate apie OB?
jei saves negerbiate - jums vieta cia dirbti
Buves darbuotojas
2013-03-15 14:43:14 IP 27tu1fnr
Kuomet 2-a darbo dieną tave bene aukščiausio rango vadovas išvadina įžeidžiančiais žodžiais ir pagrasina tučtuojau atleisti - supranti, kur papuolei :)

Algos tikrai aukštos. Čia RESPECT. Na bet sąlygos irgi atitinkamos :) Netikėjau, kad tokios sąlygos išviso gali egzistuoti civilizuotoje verslo kompanijoje, kol pats nepadirbėjau.
Tokias įmones turėtų uždrausti. Niekam nepatariu dirbti, nebent esate chamas
Įmone į kurioje ne reiketu dirbti. Vien ambicijos ir darbuotoju žemenimas.

LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...
EASTCON AG LT, UAB
Virtuvės indai | Vilnos patalynė | Garų lygintuvas

Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; audiniai, patalynė; buitinė technika; kita veikla; mažmeninė prekyba; medicininė įranga.
EASTCON - tai 1989 metais Vokietijos Rochlitz mieste pradėjusi veiklą įmonė. Pagrindinė EASTCON veikla - tiesioginis pardavimas. Tiesiogiai bendraujant su klientais, parduodami miego sistemos gaminiai, virtuvės reikmenys, lyginimo ir valymo garais sistemos, oro gryninimo sistemos, kelionės ir kt. EASTCON virtuvės...
Milviteka
ŠIUOLAIKIŠKIAUSI TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Maciuičiai, LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: pramonės įrengimai; gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...
Daistatus
Stogo ir fasado darbai, bendrastatybiniai darbai

Adresas: Palemono g. 1A, LT-52159 Kaunas.
Veiklos sritys: stogų dangos, paslaugos; aukštalipių paslaugos; fasadas, fasado apdaila; gamyba; kita veikla; projektavimas; sienos, lubos; statyba; šiltinimas, renovacija.
Daistatus, UAB įmonės pagrindinės veikla - sutapdintų bei šlaitinių stogų projektavimas ir įrengimas, sienų iš daugiasluoksnių plokščių bei ventiliuojamų fasadų įrengimas, bendrieji statybos darbai bei skardos lankstinių ir išlipimo liukų gamyba Stogai, stogų dangos paslaugos Daugiasluoksnių plokščių sienos Lietaus...

Vykstant į Latviją reikia turėti neigiamą COVID-19 testą
Vykstant į Latviją reikia turėti neigiamą COVID-19 testą 01-22 07:40
Vykstant į Latviją privalu turėti neigiamą COVID-19 testą, informuoja Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).
"Parler" neįtikino teismo, kad "Amazon" socialinį tinklą išjungė neteisėtai
"Parler" neįtikino teismo, kad "Amazon" socialinį tinklą išjungė neteisėtai 01-22 07:05
Federalinė teisėja ketvirtadienį atmetė konservatyvios pakraipos socialinio tinklo "Parler" reikalavimą atnaujinti programėlės palaikymą "Amazon" platformoje. Anot teisėjos, interneto milžinė...
ES darbotvarkėje – vidaus kelionių ribojimas
ES darbotvarkėje – vidaus kelionių ribojimas 01-22 07:01
Naujų koronoviruso atmainų židinių teritorijos ES bus žymimos tamsiai raudona spalva. ES lyderiai kol kas ragina susilaikyti nuo nereikalingų kelionių, tačiau neatmetė galimybės tokias keliones ES...

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Intel 62,46 +6,46%