Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Telia Carrier Lithuania, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Telia Carrier Lithuania

Atsiliepimai apie Telia Carrier Lithuania, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Telia Carrier Lithuania, UAB

Vardas pasikeite, liko tas pas shudinas Omnitel, kas ir buvo pries tai. Kaip minejo Tomas, man lygiai tas pats, ir visiems px, as jau mastau geriau sumoketi viska ka reikia, kad nutraukti sutarti, nes b*et jau nebeimanoma. 3 savaite is eiles internetas pjauna gryba, vakarais net Youtube neuzkrauna, jau nekalbu apie tiesiogines vaizdo transliacijas, kurios reikalingos darbui. Shudas buvo, shudas liko, tik dar viena asila plius pasieme. Zodziu nerekomenduoju naujiems klientams. Neapsigaukit. Tas pats galioja ir su Cgates, kurie pas mane vaziavo 2 savaites laiko problemos spresti :D Cirkas cia vyksta toj sostinej. Zodziu kiekvienma kampe, paslaugu normaliu neteikia, o moketi reikai. PEACE
Tik pasidare TELIA iskarto rysys tapo nebepakenciamas. Naktimis internetas galima sakyti dingsta, suleteja iki maziausiu tempu. Dienomis buna tai veikia gerai tai neveikia, buna isvis dingsta. Kaip gaila kad dar pasirsyta sutartis iki 2018 01, greiciau isaustu ta diena, ir iskarto tepam slides nuo sitos turbut prasciausios kokybes.
Daug metu esu buvusio omnitel kliente o db Telia.Jokiu nesusipratimu, saskaitos aiskios, planai pagal nora, rysys patenkinamas, o internetas tiesiog negaliu atsidziaugti kad paemiau namini neribota.tiesiog fantastika.
Keista skaityti neigiamu komentaru.
Bet yra visokiu zmoniu.Vyksta dveju bendroviu susijungimas, aisku kad tai nevienadienis darbas sutvarkyti sistema, o jus mielieji kaip kosmose gyvenat, jusm viskas negera
i.
Esame pastovus Telia klientai, bet paskutini karta apsilankius Telia salone Kedru g. likome labai nepatenkinti, darbotoja nemandagiai kalbejo, nebuvo suinterisuota klientu skundais, juokesi is to kad mums kazkas nepatinka, nieko nepatere, net nesusitvarke su musu prasyta ijungimo paslauga... Jei taip ir toliau tai tikrai daug klientu prarasite.
Sveiki! Pilnai sutinku su atsiliepimu Vito. Žadėjo internetą 300 mb/s. Nei karto per pus antrų metų, net arti tokio greičio nebuvo. Čia su (akcija) buvo pasirašyta sutartis. Nutraukti sutartį neimanoma. Taip kaip tada reikia išmokėti visa sumą per 2 metus.
Taip pat buvau nusipirkes telefoną samsung s7. Tai jis man apsėjo ne 630€, o 1130€. Prasidėjo kažkokie depozitai, sąskaitos po 170€. Apie depozita aiškino taip, kad tai jų draudimas ir ta sumą man gražins pasibaigus sutarčiai. Dabar jau paaiškėjo kad niekas niekam, nieko negražins. Nors tai yra Švedu kol valdo lietuviai, paprasta žmogų kaip laikė už durniu taip ir laikis. Ne eikit ir nesudarinėkit su Telia jokiu sutarčių!!! Nebent su jumis bus advokatas, juristas kuris išaškins jums viska ką jums reikia pasirašyti ir jūs žinosite kas jums gresia.
sveiki.norejau pranesti kaip dirba telijos darbuotojos su klientais, kurios negali isspresti mano problemos del telijos kaltes, as negaliu nutraukti sutarties, kur esu nekaltas.buvo taip:man paskambino rugsejo pradzioje, pasiule akcija namu internetas su vifi, modemu, kuris kainavo kaip sake iki metu pabaigos 2eurai, o nuo kitu metu 19+2.nu sutikau, sakau vistiek dar akcija, 4men, po du eurus.taip praeina rugsejis, gaunu saskaita 19, 50, nu geras sakau tuojau pranesiau i telia, bet jokio atsako nesulaukiau visa menesi, tai vel skambinau, viska isaiskinu, kaip yra, tai sako tuojau perduodu jusu inform., kaskam ten kitam ir sujumis susisieks, kaip reikia niekas nieko nedaro, kol vel pats neskambinu tais trumpais numeriais prasneki ilgiausiai ir vistiek jie nekalti kaskam perduoda mano skunda ir nieko nedaro, po visui siu nesamoniu pasakiau noriu nutraukti sutarti, ir nenoriu tureti nieko bendro su jumis, tai dabar jau sako mes istaisysime ta klaida, nemokesite uztuos menesius, bet sakau as nebenoriu jusu paslaugu, nes jus padarete klaida jos neissprendete laiku as jau nusprendziau jusu atsisakyti, ir prasau nutraukti sutarti, ir nezadu moketi jokiu netesybu, nes as esu nekaltas, ir jeigu jie negali nutraukti mano sutarties del savo kaltes, as tikrai kreipsiuos dar auksciau nes esu nekaltas., jau trecias menuo eina ir dar nieko nezada, nesuprantu telijos tokio darbo, apsurdas kaskoks del ju kaltes mane vilkina juk pasakiau aiskiai, kad nebenoriu jusu paslaugu.tai dabar skambino uzvakar sake per 24val.ispres problema ir vel nieko.vel tylu, nu gerai lauksime.
Pastoviai routeri perkraudinet reikia nes dingsta internetas.
Sveiki, nerekomenduoju, naudoju Omnitel paslaugas daug metu, tik del laiko stokos niekaip neprisiruosiu atsisakyti ju paslaugu, sistemos stringa, darbuotojai kalba toks jausmas kad visi pirma diena dirba, as galeciau daugiau suteikti info telia klientams nei ju specialistai. Kosmaras, kokybe gal puse velnio bet kaip minejo pries tai zmones po susijungimo jie manau tapo patys prasciausi. Plius dabar susijunge savitarnos svetaines mubiliuju paslaugu ir interneto, todel taip pat turiu daug problemu negaliu net prisijunhgti prie savitarnos. Nerekomenduoju niekam tikrai, bandykite C gate koki, manau artimiausiu metu pats pereisiu, nes kainos dideles o kokybe sudina visiskai.
Kristina 2017-10-11 10:54:05
Dauk metų esame Telia klientai paslaugomis esame patenkinti.Keiteme adresa ir reikejo perkelti paslaugas. Dėkoju inžinieriui Rimantui Einoriui, žmogus malonus greitai ir operatyviai išsprendė iškilusius nesklandumus susijusius su paslaugų perkėlimu, suteikė reikalingą informaciją. Tikrai rekomenduoju
Nesulaukiu jokios reakcijos i mano issakyta skunda.
Niekam tikęs internetas, jai net filmo neįmanoma pažiūrėti...tikrai labai prasta kokybė šio tinklo, su omnitel tokių bėdų nebūdavo..niekam nerekomenduoju..
viskas prasidėjo po susijungimo turiu telefone 1, 29 gb duomenu kaip sutapimas namų wifi 129 gb ir realiai telefone viska išnaudoju iki mėnesio 20 dienos bet nesuku galvos nes planas senas tai tiesiog sumažėja greitis bet keisčiausia kad namu irgi baigėsi ta pačia diena nors žaidimu niekas nežaidžia ir nesiunčia. pradėjau aiksintis tai net nesupratau kur paskambinau nes viena diena aiškino kad perduos kažkokiems meistrams kad su manim susisiektu ir išspręs bėda kita diena liepė grižus namo savitarnoi pasižiūrėti gal vis dėlto išnaudojai tu ta interneta. o uždavus klausima ar jūs sistemoi nematot, tai ji aiškina kad mato kad taip jis pasibaigęs, bet kada jie nemato ir keista kad per tris dienas sumažintu greičiu iki 5mbps sugebėjau prasiusti 50gb viršaus.....Spreskit patys su kuo norite būti man jau atsibodo......
Labai nemalonu. Bet po susijungimo omnitel ir teo, kokybė tragedija.
Nerekomenduoju. Buvau omniteli 9metus, buvo viskas ciki. Bet po to susijungimo
Tik negalvokit užsisakyti šios įmonės interneto.Internetas prieš susijungiat su Omnitel buvo tikrai geras, bet dabar tai tikras Š.Wifi veikia, bet duomenis neperduoda...
Lūžinėjantis internetas ir pati įranga, modemo Wifi ištisai dinginėja. Prieš tai buvęs modemas pakibinėjo. Registruojant gedimą telefonu, jo neužregistruoja, o tik bando prakišti brangesnių paslaugų.
Sveiki, taip pat noriu parasyti apie telia interneta. Turim laidini interneta negreita, tai susigundem akcija pagreitinti interneta mobiliojo rysio paslauga.Kai reklamavo ir teiravomes del paslaugos uztikrino kad paslauga nepabrangs, gal keliais eurais. Atveze iranga pajunge niekas nepasikeite, tik paslaugos kaina stipriai pasikeite. Pries tai mokejom 28e, po vieno menesio kaina isaugo virs 40 e, sekantis menesis 52e. Nuejus i salona pasiteiravus del kainos, Jums kaina turejo nesikeisti gal kokia klaida ivyko, bet taip niekas ir nepasikeite. Teko atsiskyti paslaugos. Ir toliau Telia reklamuoja sia paslauga ir toliau apgaudineja.
Sudmaliai ir sudmalynas tikras, turejom letesni interneta veike kuo puikiausiai. Pasiemem greitesni daugiau mokam o istisai stringa nekrauna ir dingsta. Paskambinus jie tipo sprendzia kazka o nieks nesikeicia tik suda mala. Uz ka jums pinigai mokami o dar ir gasdina jei bus gedimas is jusu puses tai jus turesit moketi
Telia internetas dingsta du kartus per savaitę, yra labai lėtas, wifi ryšys nuolat trūkinėja, susiekus dėl pagalbos pasakoma jog internetas greitu metu bus sutvarkytas dviejų valandų bėgyje nieko nevyksta, apie interneto dingimą nėra pranešama, nėra atsiprašoma už trukdžius, tad norintiems turėti internetą visada ir jeigu jūsų darbas reikalauja interneto nesisakykite šio, nes tikrai pasigailėsite. Nerekomenduočiau šio tiekėjo.
Marijampoleje salone 4 vieta aptarnavimo operatore gali namuose tik indus plauti o ne dirbti su kliantais.Esti nekulturinga kalbasi darbo metu matomai su savo draugemis ar pazystamais.Aptarnavimo kultura zema.Nuo 13.30 visos aptarnavimo vietos buvo tuscios nors pietu laikas ant duru neparasytas. 2017 spalio 11 d.
Pirkau telefona Iphone 6. Taip gavosi, kad man jis labai dažnai gesdavo ir nuo pat pradžios nelaikė baterija, vežiau į garantinį, bet visada nerasdavo gedimų. Rugsėjo 26 diena tai pat nuvežiau taisyti telefoną, nes visiškai nelaiko batarija, tai pat gadina visus pakrovėjus, bet gavau atsakymą, kad įrenginio patikros metu nustatyta, kad mobilusis įrenginys neatitinka gamintojo keliamų garantinių reikalavimų. Tai pat buvo įvardyta, kad telefonas yra dužes, nors taip nėra. Kai atsiėmiau telefoną iš taisyklos telefonas visiškai nebeįsijungia ir net nesikrauna. Todėl noriu, kad man pašalintumėte gedimus arba gražintumėt pinigus už telefoną, nes telefono baterija ir pats telefonas nuo pačios pradžios gesdavo.
Artūras 2017-09-15 12:37:59
Esu labai nepatenkintas paslaugų organizavimu. Birželio mėnesį atsisakęs paslaugų vienu adresu ir atidavęs visą įrangą vis dar gaunu pilną sąskaitą. 4-5 kartus skambinau jų numeriu ir kiekvieną kartą konsultantas lyg ir sutvarko reikalą, bet sąskaita vis vien būna su pilna suma. Negana to, pareiškus pretenzijas darbuotojai teigia išsiaiškinsią situaciją ir patys susisieksią tą pačią dieną. Deja, niekas nesiteikia susisiekti. O dar, dėl jų daromų klaidų kiekvieną kartą skambindamas prakalbi 20 minučių ir už jas dar moki tokius tarifus, kurių jau seniai Lietuvoje nėra.
Paslaugų kokybė gera, tačiau kai reikia išspręsti dėl mokėjimų ir sąskaitų kylančius klausimus, tai Telia atstovai piktina ir verčia dairytis kitų paslaugų tiekėjų.
man lygiai tas pats buvo. Atsisakius telefono linijos dar du menesius eina saskaita.
Esu nusivylusi aptarnavimu privačių klientu aptarnavimu. Informacijos nesutekia klausimais apie skype keitimus. Tiesiog pasako kad tai kreiptis i MTTC. O jie pasako kad tavo pasenes ir imk nauja tada bus ir Sype ir t.t
, , KLAIDA'' O NE TELIA.
Turejau plana su 4gb interneto, viskas buvo kaip ir gerai, užteko. Padare akcija 5gb, tai dbr reikia vis dasipirkt, sunaudoju 7-9gb, kazkaip keista, kai uztekdavo 4gb, o dbr ~8 nepakanka, geros akcijos, Ačiū, , KLAIDAI"
Net nežinau nuo kur pradėti, realiai dar net normaliai nieko negavome, bet jau laukiame paslaugu mėnesi laiko.. Pirma kai jau beveik gavome interneta buvo pasiulyta labai patogi kaina ir visas planas, bet paskaite sutarti idėmiau po puses metu butumem mokėja beveik dvigubai.. kaip minėjau net negave paketo jau gavau keliauti i telijos salona aiškintis pora kartu. Skambinta jau irgi nebe 3 kartus. Manau tokiai istagai tikrai reiktu apmokinti visus konsultantus, išaiškinti tinkamai neklaidinant klientu užsakomais planais ir jog žinotu atsakymus i elementatius klausimus, o nesiuntinetu per dar 5 konsultantus (vadovus) ir galu gale vistiek tenka važiuoti i salona, o ten pasirado dar kita sistema. Tikiuosi ateityje nereiks susidurti su tokiais sunkumais.
š***s, o ne tiekėjas. Pradžiai žada vieną paskui padaro taip kaip jiems reikia. Kai pasirašynėjome sutartį minėjo, kad turėsime neribotus pokalbius, žinutes ir 2GB interneto roamingo, vėliau patys pastebėjome, kad neužtenka mums tu 2gb tai jie pasiūlė už šiek tiek didesnę kainą perkelti į 4gb, kadangi kaina tenkino, sutikome. Vėliau reikėjo dar mob telefonu, pasiemėme išsimokėtinai, kadangi žadėjo, kad sąlygos nesikričia ir čia viskas yra grrai. Dabar išnaudojus 4GB, dingo internetas pilnai ir jie teigia, kad čia taip turi būti, nes planas buvo paairašytas toks, nors jie žadėjo kad viskas liks taip pat. Paskambinus vos ne nx pasiuntė šitie a*******i. Siūlau net nežiūrėt į jų pusę, nors anksčiai net džiaugiausi, kad turiu juos, dabar labai gailiuosi. Aptarnavimo lygis tolygus nuliui.
esu pasibaisėjusi Telios įmonės paslaugomis Kaune, Karaliaus Mindaugo pr.49 salone. Man pardavė brokuotą prekę, pretenzijos nutraukti sutartį netenkino, turėjau vaikčioti 15kartų kaip šunelis, pirmyn atgal į salona, nes vis kasnors būdavo nedaruošta. Galiausiai paaiškėjo, kad buvo gauta broko linija irtik tada patenkino reikalavimus nutraukti sutartį, nors telefonas jau ir prieš tai buvo remontuotas iš esmės. Visas šitas tasymasis užtruko beveik apie 3mėnesius. Žmogus paliekamas be ryšio ir dar iš jo tyčiojamsi, neva pasiskolink tą telefoną, Konsultantai neišprusę melagiai, teikiantys klaidinančią informaciją ir dar drąskantys akis žinodami savo klaidas. Bėkit iš ten, nes jeigu kokia problema ar gedimas, vargsit ilgai ir nuobodžiai. Vadovo rasti neįmanoma.
Esu telia (buv.omnitel) klientė virš 15m. Nepatyriau jokių nesklandumų. Turiu nuolat gerus planus su internetu ir bėgti pas kitą operatorių neskubu. Nesu pririšta su sutartimis, tas man labai patinka. Keista skaityti blogus komentarus. Na gal man pasisekė..
Esu labai nusivyles Telia Siauliuose Saules miestas darbuotojais pastoviai nedadaro darbu iki galo atrodo tave girdi ir supranta bet rezultatas visada nulinis... suprasciau viena ar du kartus
Kiek idomu telia pjaus gryba ir vėl neveikia m parašas jei nesugebate teikti paslaugų kokybiškų mazinkit kaina paslaugu uzknisot tiesiog
Visi drabsto sh ant telia, tai ir aš išsiliesiu. Esu Jau Daugiau kaip pusė metų jų klientas, Tik pasirašius sutartį jau buvo problema su mob parašu, kuris man priklauso su planu, bet galiausiai susitvarkė. Vėliau šiek tiek pavėlavau apmokėti sąskaitą už abonimentą, man apribojo paslaugas, (kitą dieną apmokėjau sąskaitą, bet nuo to laiko nebegaliu naudotis mob parašo paslauga) Jie sako, kad viskas veikia, nors po jų atjungimo nebegaliu prisijungt jau 3 savaitę, kas antrą dieną jiems rašinėju, bet taip ir gedimų neranda. Nežinau už ką turėčiau mokėt ateinančias sąskaitas, kai man nesuteikiamos pilnai paslaugos. Ps už tai, kad pavėlavau apmokėti, didžiausi mokesčiai pareina... Įdomu kaip jie juos skaičiuoja...
Dėkoju Dainiui Dailydei indžineriui, už operatyvų ir nuoširdų darbą. Didelis ačiū. Visiem rekomenduoju, dirbo žmogus sąžiningai, tvarkingai, ir operatyvei.
Neskiesk nesąmonių. Internetas jų fantastiškas. Naudojuosi seniai seniai ir per tą visa laiką net nebuvo kad dingtų ar strigtų. Greitis fantastiškas. Tai aukščiausio lygio paslaugos.
Rasau jau trecia skunda, bet jokio atsakymas negaunu. Ne vienas Telia atstovas nesivargina paaiskinti, Kodel jau 2 men.neturedama modemo Huavai moku pilna kaina uz interneta,. Taip dave kortele, bet galiu naudotis tik plancete, O ne WiFi. Sutartis padaryta del WiFi. Praeita menesi nesinaudojau del ju kaltes 20 dienu, bet saskaita teko sumoketi pilna 14€. Dabar neturiu WiFi nuo rugpiucio pirmas dienos iki siandienos. Prasau nutraukti sutarti, be netesybu, paaiskino darbuotoja, kad valdzia neleidzia, nors supranta, kad moku uz ora, su kortele rysys lb silpnas stringa. Kiek teks maldauti? Ir moketi uz nieka. Ko gero teks jau kreiptis I teisesauga ir advokatus! Kas per karaliai? Pasiskambinti atsakingam asmeniui nera galimybes, nes uzslaptinti telefonai ir bet koks budas susisiekti. Su prezidente imamoma, tik pries 2 savaites turejau reikalu. Teks vel kreiptis ir I Prezidente.Dar karta prasau susisiekti, grazinti mano sumoketus pinigus ir nutraukti sutarti be netesybu, Teks kviestis ir televizija yra visi kvitai. Tegul paaiskina gal televizija sugebes pagelbeti. Mielieji bekite kol laikas ir tikrai patarimas, neprasidekite, nes mokesite ne uz nieka, neturedami WiFi mokesite, ir nieko neturesite! Taure jau perpyldyta viskas! Laukite sveciu!
Bekit is telijos, visai nebeimanoma su ju teikiamom paslaugom, kainos kosmosas o ir internetas tikras meslas, mezone simta kartu geriau ir internetas labai geras nestringa ir kainos padorios, labai nusivylem telijos paslaugomis..
Natalija Kriščiūnienė
2017-08-23 15:55:00 IP 84.15.182.169
Nusivylėmė Telijos vadybininkų darbu, - negalime jau trečią parą su jais susisiekti. Atostogaujame. Kartais nebūnsme prie telefono.Randame prsleistą skambutį, kuriuo skambinant kiekvieną kartą žadą susisiekti rytoj...Skambinome patys, - nesulaukėme, kol vadybininkai atsilieps. Turime skubų reikalą ir negalime jo išspręsti. Bandėme ir el. paštu. Labai prastas ryšis!!!
neuzsisakinekite. pavelavai savaiten lupa delspinigius..10metu naudoji.delspinigius iskart lupa ssss ne firma, nerekomenduoju niekam tokiu paslaugu.
Zmones man jusu gaila jeigu jus dar esat tu sukciu kliantai. Jie norejo pavogti mano pinigus, israsydami perdideles saskaitas. Vadovai nepasiekiami, nes ten turetu buti koks 20 kliantu aptarnavimo vadovu, kad spetu atsakineti i skundus. Tai jie tiesiog apsimeta idijotai ir net nesugeba suprasti kas ju yra klausiama. Apgailetina kontora. Is patirties pasakysiu kad tele2 rysio kokybe daug geresne, o paslaugos pigesnes.
Sveiki. Esu laaabai nusivylusi "Telia" paslaugomis. Sudariau starting s.m. vasarines 08d. Be bandomojo laikotarpio. Nes tam nebuvo sudarytos salygos. Planas CON NEXT 100, su Huawei rauteriu. Po 5 menesiu rauteris sugedo pridaviau remontui, nepataisomas, pakeite. Be wifi rysio likau 16 diena. Bet saskaita atejo pilna 14€. Pasijungus nauja rauteri vel nesikrauna.Rugpiucio 1 diena vel pridaviau remontui, jokios zinios. Negaliu naudotis wifi paslauga, O saskaita vel pilna suma. Parasiau peticija, kad noriu nutraukti starti, be tesybu mokesciu, nes nenoriu moketi uz nieka.Kadangi paslauga ne tik, kad nekokybiska, (blogas rysys), bet ir rauteriai nekokybiskI. Plius prie Jo neduoda pakrovejo, O skaito, jog pilna komplektacija, apgaule. Vien apgaule! Du menesiai moku ir neturiu rysio. Ko gero Teks daeiti iki teismo, nes kitaip matosi niekas neissispres. Zodziu, spreskite patys ar verta su jais t.y."Telia " draugauti. Jauciu laukia ilgas teismu maratonas, nes jokios reakcijos. Sudarei sutarti, dabar esi tuscia vieta!
Labai lėtas internetas dažnai dingsta ryšys
Laba diena. Rasau Jums tiesiogiai, nes bandydamas isspresti tariamos savo skolos jusu kompanijai problema, Telia darbuotojai, negali man suteikti pakankamai informacijos, del neaiskiu isiskolinimu jusu imonei. Kaip ir minejau, jusu darbuotojams, 1997 m. Buvo sudaryta sutartis, mano vardu. Niekada, nieko bendro neturejau su jusu paslaugomis ir tureti negalejau. Paskaiciavau, kad tuo metu, buvau dar nepilnametis ir be tevu, ar globotiniu sutikimo, jokiu veiksmu del sutarties sudarymo neturejau teises sudarineti. Idomu ir tai, kad per tiek metu, nesikreipe imane jokia anstoliu kompanija. Todel prasiau jusu imones darbuotoju, istraukti is archyvo sudaryta sutarti mano vardu, bet pasirodo, kad jiems tai padaryti neimanoma. Todel prasau jusu, kaip Telia kompanijos vadovo, atkreipti demesi i mano prasyma ir bendromis jegomis isspresti sia problema. Tikrai nenoriu buti kazkam skoloje, nes visada laiku sumoku visus mokescius. Is anksto jums dekingas. Vygantas Pajauskas. Geros dienos.
Kaip visi "Telia" paslaugų vartotojai, neradau kur kreiptis dėl nekokybiškos prekės.Nusipirkome naują telefoną, po 2-jų mėn. sugedo garsiakalbis. Atgal nepriėmė, privertė taisyti. Jau taiso 2 savaites. Sekimo sistemoje rodo, kad laukia detalės. Įdomu po kiek mėn. sulauks detalės? Jokios kitos informacijos nėra ir niekas neteikia. Tai jei išgyvenau be telefono 2 savaites, tai gal atsisakyti jų paslaugų. Reikės kreiptis į vartotojų teises ir pradėti spręsti per ilgai užsitęsusią problemą.
Sveiki, esu labai patenkintas Druskininkuose vieno x maximoje dirbančioms darbuotojoms. 2017 liepos 11 dienas, atėjau su labai bloga nuotaika ir labai daug darbo turinčiais reikalavimais. Ir net akys anksčiau kaktos ieškojo kaip pamačiau kaip yra gerbiamas klientas ir kaip dėl jo stengiamasi. Esi labai patenkintas ir noriu kad telija tas merginas apdovanotų gerų žodžių. Esu jau senas abonentas daug prakalbantis ir mano pasitikėjimas šią kompaniją vėl sustiprėjo tik šių dviejų merginų dėka. Nei vardo nepaklausiau nei tikslaus adreso nežinau. Druskininkuose vieno x Maksimoje dirba labai šaunus kolektyvas. P. S kaip kita karta busiu netoliese būtinai užsuksiu paklausti aš mano atsiliepimas pasiekė adresatą.
SVEIKI.esu TELIA abonentas daugiau kaip 10 metu.ir maziau nei per metus laiko susiduriau su dviejomis ju apgavystemis.kadangi turiu isipareigojima, neturiu kur dingti. mano patarimas aplenkit ratu visi kas galit.jums skambina siulo kas antra diena, kad tik pasirasytumet sutarti, o po visko jusu net negirdes
ZMONES NIEKADA NESIKREIPIK I TELIA, TAI PATI BLOGIAUSIA, NESAZININGIAUSIA, PINIGUS CIULPENTI IR SU KLIJANTAIS NESISKAITANTI INTERNETO TEKEJA.VENKIT TU SUKCIU.
Sveiki. As buvau labai patenkinta AB Telia salono darbuotoju aptarnavimu (Kauno Akropolyje). Labai maloni operatore aptarnavo. Taip pat šalia esanti operatore kaip įmanydama stengėsi išspręsti pensijinio amžiaus vyro problemas. Daug kartu vis skambino kad tik pagelbėtų. Nzn, kaip kiti operatoriai. Bet paliko labai gera įspūdį. Nieko per prievarta nesiūlė. Tame pačiame Akropolyje lankiausi ir UAB Tele 2 salone tai nėra ka lyginti. Nors visi buvo malonus. Tačiau tas primygtinai siūlymas vienos ar kitos paslaugos arba naujo telefono aparato... kai griežtai atsisakiau net matėsi nepasitenkinimas kažkoks.
Esu kliente buvusio omnitel jau 20 metu, bet kai susijunge su tuo netikusiu buvusiu telekomu, teko labai nusivilti sia imone. Viskas eina tik blogyn, telekomas tempia Omniteli i dugna. Labai gaila.Anksciau lojalius klientus vertino, aptarnavimas buvo auksto lygio, buvo atsizvelgiama i kliento norus ir pageidavimus. O dabar tik apgaule kazkokia, skambineja su pasiulymais, o galutinai kaina brangsta.
Niekada givenime nepasalinsiu savo komentaru, jus paskutinis tinklas i kuri galima kreiptys. Ir pazystamus kalbinsiu palikti si tinkla.
s*****i, vagiai, pazadukai, melagiai, prasau grazinti isuskolinima, aciu.... saunu geru atsiliepimu daug, jum negeda apgaudineti zmones.visi bekit is telios, tai netinklas, o apgavykai.

Mobiliųjų telefonų techninis centras
MTTC

Adresas: Veterinarų g. 44, Biruliškių km. Karmėlavos sen., LT-54469 Kauno r.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės.
"MTTC" VEIKLA Negarantinis telefonų ir planšetinių kompiuterių remontas. Toks taisymas apima: dužusio ekrano, liečiamo stiklo keitimą, drėgmės pažeidimų šalinimą, krovimo problemų šalinimą, baterijų, įkroviklių keitimą. Dirbame tik su originaliomis gamintojo dalimis. Apdrausto mobiliojo ar planšetinio kompiuterio...
CEEFFO consulting
Verslo konsultantai

Adresas: H. Manto g. 84-231, LT-92294 Klaipėda.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; įmonių steigimas; investicinė veikla; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; teisinės paslaugos.
Viskas kuo mes tikime ir ką siūlome klientui yra praktikoje ištestuoti verslo ir finansų sprendimai, kurie ženkliai pagerina įmonės veiklos rezultatus. Mes keičiame veiklos rezultatą, įnešdami aiškumą, sukurdami paprastą, tačiau kontroliuojamą sistemą savininkui, kuri paprasta, susisteminta ir yra pati esmė versle...
Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
PERSONALO MOKYMAI VADOVŲ KONSULTAVIMAS KOUČINGAS DARBUOTOJŲ ATRANKA POKYČIŲ ĮDIEGIMAS ĮMONĖJE TYRIMAI ORGANIZACIJOSE Mes trykštam energija, entuziazmu, idėjomis ir galime tuo pasidalinti su kitais. Mes – galimybių ugdymo specialistai. Mūsų tikslas - kad problemos virstų sprendimais. Mūsų komanda: Direktorė, verslo...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...
GSM LINIJA
GSMarena.lt

Adresas: Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Prekiaujame mobiliaisiais telefonais mažiausiomis kainomis Lietuvoje. GSMarena.lt siūlo platų mobiliųjų telefonų pasirinkimą, superka naujus ir naudotus telefonus. GSMarena.lt siekia užtikrinti savo klientams mažiausias kainas bei didžiausią prekių asortimentą. Mūsų prekybos salonai yra didžiausiuose Lietuvos...

„Kalėdinės žaidynės” suvienys visą Lietuvą
„Kalėdinės žaidynės” suvienys visą Lietuvą 11-21 15:56
Jau septintus metus vyksianti itin laukiama sporto ir džiaugsmingų emocijų kupina šventė "Kalėdinės Žaidynės 2017", šiemet gruodžio 5 dieną visus sukvies į Jonavos sporto areną. Į...
Pripažintos Izraelio kompanijos “SANO” oficialus atstovas Lietuvoje - Viduržemio perlas 11-21 14:12
Viduržemio perlas - tai oficialus „Sano", „Careline", „Natural Formula" ir „Crema" prekės ženklų atstovas bei produkcijos platintojas Lietuvoje. Kompanijos Viduržemio...
Estijoje jungiasi "Ellex Raidla" ir "Primus" advokatų kontoros
Estijoje jungiasi "Ellex Raidla" ir "Primus" advokatų kontoros 11-22 12:51
Estijos advokatų kontora "Ellex Raidla", priklausanti vienai didžiausių Baltijos šalių advokatų kontorų grupei "Ellex", susijungia su Estijos advokatų kontora "Primus".

Ar jau laikas mažinti PVM?

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

AT&T 34,33 -0,89%
Wal-Mart 96,52 -0,98%