Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Telia Carrier Lithuania, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Telia Carrier Lithuania

Atsiliepimai apie Telia Carrier Lithuania, UAB

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Telia Carrier Lithuania, UAB

Nesuprantama kaip gali samdyti tokius konsultantus kaip Klaipėdoje, atvažiavo kaip ir įvesti kabeline televizija, viskas tvarkoj, bet buvo nesklandumu dėl kuriu nebuvo galimybės įvesti, sake susitars viska darbovietėje, praneš savaitės bėgyje. Laukiam dvi savaites.. paskambinam konsultantam, kada kažka žinosim, ar bus galimybe įvesti, ir pasako tapati, mes jums perskambinsim, taip ir nesulaukiam skambučio iš keliu konsultančiu, tai ar čia normalu??? Ar čia kažkur kreiptis gal reikia, kad atsipeikėtumėt, brangieji???
Tiek mobiliojo rysio tiek televizijos konsultantai nezino informacijos apie siulomas paslaugas. Jau daug metu esu telia kliente - televizija naudojuosi apie 10 metu. Tenkino salygos, bet paskutini karta kai reikejo pratest sutarti tai eilini karta pasiule paslaugas uz didesne kaina. Viskas. Daugiau nebusiu Telia kliente. Dar pries kelis men norejau kad televizija pajungtu antram televizoriui. Sake taip galima- kurjeriu atsiusim jum ta priedeli ir pasijungsite. Sakau OK. Po dvieju sav susiskambinam, klausiu tai kur tas priedelis? Na ir vel prasidejo... siuloma paslauga neveikia, mes db nezinom kur tas priedelis iskeliavo, programa rodo kad iskeliavo, bet gal neiskeliavo. Kazkokia pasaka. Nesuinteresuoti jie naujais klientais, nauju paslaugu pardavimu. Siandien nutraukiau mobilaus sutarti ir pasibaigus sutarciai nepratesiu televizijos.
Klientu aptarnavimas tragiskas. Nei vadybininkas nei konsultantai nemoka savo darbo, neissamiai pateikia informacija ir nesuinteresuoti aptarnavimo kokybe. Siuncia vienas pas kita ir elementaru dalyka, kaip numerio perkėlimą vilkina jau antra menesi. Vis niekaip negali paaiskint kokio dok jiems reikia, kokia info nurodyti dokumente. Del to turiu vis keist dokumenta ir jau kelinta karta vaziuot i salona, kad isgirst "dar reikia nurodyti sita ar ana dalyka" kazkoks pasityciojimas.
Siulau apmokyti darbuotojus
Sunku patikėti, kad turint tiek resursų, galima teikti tokias nekokybiškas paslaugas. Bent jau pasitemtų klientų aptarnavime, bet deja.

Labai gaila, kad tenka naudotis šio monopolininko paslaugomis.
Žmones, tikrai nesinaudokit Telia paslaugomis. Dabar didelis pasirinkimas jie visiskai negerbia savo klientu, kalba viena, o iseina visai kita. 5 metus naudojames Zebra internetu, viskas buvo ok. Kai jie susijunge tapo Telia čia prasidejo problemos, man pasiūle kaip senam klientui pigesnį planą, labai jau norejo, kad sudariciau surarti 2 metam, bet nesutikau jokiu prisiryšimu. Dabar kiekviena men. turiu aiskintis kodel ateina visai kita suma apmokejimui, vėl atspausdina sutarti ir vėl sako, kad paskutini karta žodžiu a*******i tai čia lengvai pasakyta. Turiu 3 sutartis ir daug nervu.
Esu labai nepatenkinta Telia paslaugomis. Isvaziavom su vyru i uzsieni mokami skambuciai i lietuva mokamas internetas. Suvirsijom limita skambinau norejom pasididinti, pasake pokol neapmokesim praeitos menesio saskaitos limito pakelt negali..... O kaip man apmoketi kada turiu gauti zinute i ta numeri kur uzbluokuotas... Sian pasiskambinom vel pakele pagaliau limita sake po poros val isijungs paslaugos... Bet deja praejo 7 valandos o kaip paslaugu nera tai ir nera.... Greiciau praeitu pusantru metu ir atsisakysim. Labai nusivyle esam......
Nu žodžiu, nesamonių nesamonė. Internetas amžinai neveikia. Filmu pažiūrėt be perkrovimo neįmanoma. Televizija irgi. Paskambini į Telia pasakai kažką nesvarbu ką, iškart pasako, kad atvažiuos keist modemą ir tipo mokėk pinigus. Nu nenormalu kažkokia nesamonė tikiuos greičiau atsisakyt.
Esu nepatenkinta teikiamomis paslaugomis, daznai rysio is vis nera, o nesumokejus uz paslaugas kelis menesius, elgiamasi kaip su didziausia skolininke. Be to jis atjungiamas be anksciau buvusiu ispejimu naudojantis internetu, ar tv, bet iskarto. Kas tikrai sugadina nuotaika. Anksciau visus parametrus atstatydavo is karto, dabar puse dienos lauki. Manyciau turetumete pakoreguoti savo teikiamu paslaugu trikdzius, nes jos tik dazneja.
Esu nusivylusi konsultante Milda J. Kai aš paklausiau kaip reikia užpildyti grąžinimo forma, ji man pasakė, kad pavedimo numerio nereikia rašyti, beto atsiunte bloga pildymo forma, ir dar kas, kad nesugeba telia pranešti viso to, kad yra blogai užpildyta!! Dabar aš turiu eikvoti savo laika, kad nesugeba pasakyti, kad BŪTINA VISKA PILDYTI, ir dar forma bloga atsiuncia siaubas!! Dabar vėl reikės laukti, viskas prasidėjo vasario 22!!
Sudarinedami sutartis, reikalaukite raštiško pasirašymo. Mano atveju buvo sudaryta sutartis telefoniniu pokalbių, jokios sutarties pasirašyti nereikėjo. Perėjau į kitą operatorių, gavau susimokėti už netesybas, pasirodo telefonu buvo sudaryta kažkokia akcijos sutartis dviems metams. Įrodymų nėra, nei parašo ant sutarties, nei išlikusių pokalbių išrašo, nes Telia laiko 3 mėnesių įrašus. O pokalbio metu gali siūlyti bet ką, o kaip iš tikro gali padaryti, nieks nežino.
Liuda Petraviciene
2019-02-27 10:40:07 IP 78.62.38.40
Labai nusivyliau Telios darbuotojų atsižvelgima į abonentus. Nusipirkau naują Lenovo kompiuterį, kadangi nemoku kalbos paskambinau į Telios informacija. RsesKad padėtų išsiversti ir pasijungti. Pasakė jog taipogi nemoka tai pasiūlė Telios inžinierių atseit. Atvažiuos, suinstaliuos. Nors pagal jų taisykes jie neturi teisės liestis prie kompiuterių. Į ėjęs pasakė jog jis nemoka ir negali to daryti. Vistik paprašiau išversti gal pavyks. Pavyko. Taip padėjo prisijungti, padejo įvesti kalbą. Ir užblokavo Windaus. Jam išvykus išjungiau laptoka nes nuvargau. Įjungus viskas nebesijungia prašo slaptažodžio, kurio aš net nedėjau. Turiu dbr grąžinti kompiuterį internetinei parduotuvei. Ir visa tai kainuos apie ką 200€.Paskambinus į Telia ir pasakius jog ne mokėsiu 30€.nes man sugadino daiktą. Tai pareiškė jog ne sudaužė į šipulius. Mokėsite! Ir ne 30€, o300€. Už darbuotojo atvykimą, nesvarbu ka jis darė ar nedarė! Bėgu iš vagių gildijos. Einu pas advokatą yra visi įrašai ir įrodymai.
Nusivyliau telia paslaugomis, vis zada gerinti bet nesimato jokio pagerejimo.
Internetas stringa TV neveikia paskambinus patare isjungti modema nepadejo skambinau sake yra gedimas uzregistravo po valandos atsiunte zinute kad sutvarkyta bet internetas neveikia kaip veike anksciau TV tas pats ir niekas nieko nedaro tik reikalauja asmens kodo vardo pavardes adreso ko gero sitoje s*******o kompanijoje negalioja nei duomenu apsaugos istatymai nei jokia tvarka o gal nesugeba susitvarkyt su savo teikiamom paslaugoms.
Baranu imone, pastoviai interneto naktim nera, dalabjobu imone. d********i ? d********i
Telia užknisa savo taikytinom taisyklėm, kodėl aš turiu mokėti už visą mėnesį, jeigu TV kanalu naudojausi 2 dienas? aš suprantu, kad taip apsimoka, bet ar čia tikrai vieta darytis bapkes? labai gailiuosi, kad pasirašiau sutartį, nes žiauriai knisa tokios nesąmonės. ir taip kiekvieną mėn atskaitau 60-80 eur, nes esu lojali, ilgametė klientė, kuri naudojasi ir mobiliu ir tv ir internetu ir telefonas išsimokėtinai. aišku, nesu įmonė, iš manęs tokios ir pajamos čia jums, bet man tai yra DIDELI pinigai kiekvieną mėnesį. Kodėl negalima kažkaip atsižvelgt į tą klientą, kodėl negali būti jokių išimčių, tik MOKĖK šaibas, nes kitaip IŠJUNGSIM paslaugas. dėjau ant tokio serviso. O dar man labai patinka, kad facebooke susikūrę tokį puslapį, kur negali vertinti žvaigždutėm, ar komentuoti - SMART.
Ziauriau neturejau.Internetas-istisai raso kad per silpnas.Televizijos transliacija-kaip suletintam kine.Kreipiesi-atvaziuoja, pasistaipo, pasako -nu dabar tai veiks.Ir vel viskas is naujo.Matyt pinigeliu susirenka uz padidinto tarifo skambucius.Ir cia vadinasi kieciausi tiekejai.Neissidurkit.ir failus-turiu prisegt irasus transliacijos?Ar zinutes kas dien-jusu gedimas pasalintas
Noriu uzsisakyti paslaugas tv+internetas, susisiekiu su konsultante, ji mane pakonsultavo, pateike pasiulymus, bendravimas buvo profesionalus ir mandagus, viskas gerai..susitareme kad kita diena iki 10ryto paskambins ir susitarsime kada atvaziuos meistrai.Skambucio nesulaukiau, tada uzpildziau internetu, kad pasiulytu paslaugas namams, sulaukiau skambucio is kitos konsultantes, papasakojau jai situacija, kad as jau nuo ryto laukiu skambucio, ji pasake kad mato jog jos kolege priemusi mano uzsakyma, ir kad ji neuzilgo pati man perskambins, skambucio nesulaukiau, esu nusivylusi.Grizau is uzsienio specialiai tapacia diena pasiskambinau jusu imonei, nes pries tai naudojausi ilga laika jusu paslaugom ir tikejausi kuo greitesnio rezultato, o dabar jauciuosi ignoruojama.
Daug metų turėjau planą 16 GB su įdomia galimybę - nuo 00 iki 8 neribotas internetas. Nors planas senai neigzistuoja, naudojau jį. Nes prieš porą metų su naujais planais nudziugino senų planų vartotojus malonių pakeitimų - x4 duomenimis daugiau, bei mano 16 GB tapo 64 GB. "Nuo šiol iki visam laikui". Bet prieš mėnesį jau atėjo pranešimas, kad vėl bus 16 GB o kad bus visam laikui, pamirškite. Na, 2019 metais 16 GB į mėnesį už 16 eurų net su neribotu naktimis yra nesąmonė. Galima tą patį Pildyk 999 GB už 9.99 geriau paimti.
Teko pakeisti planą į neribotą. Ir nežinau kas atsitiko. Sparta tapo tiesiog apgailetina. Retai kada viršija 4MB/s. Dažniausiai apie 1Mb/s, ir tai ne visada. Anksčiau buvo 9-12MB/s. Serialus siunčiau už kelis dešimt minučių. Dabar va siunčiu, sparta 200-400kb/s. Reikia laukti 8-9 val.
Techninė sako, kad viskas turi būti kaip visada. Bet aš gi matau skirtumą. Tikriausiai, su naujais planais padarė apribojimą. Nes paraleliai yra dar tokia akcija, kad jeigu aš paimsiu TV ir įrenginį, man priklausis x3 daugiau duomenų ir x3 didesnė sparta. O čia aiškiai galima suprasti, kad man dabar sparta dirbtinai sumažinta x3 kartų. Ir kam tada šitie 4G, 4G+, ne už kalnų 5G? Jei sparta faktiškai yra banalus 3G (1Mb/s).
Sutartyje parašyta, kad man priklauso sparta 256kbps, o tai yra apie 28MB/s. O gaunu aš x30 kartu mažesnė sparta nei priklauso. Ir nereikia man sakyti, kad mano eksploatacijos vieta blogai padengiama - iki šiol apie 7-8 metus buvo gera, sparta buvo apie 10Mb/s, o čia iškart po kito plano jau bloga? Absurdas. Labai gaila, kad pasirašiau sutartį 24 mėnesiais. Dar 23 mėnesius kentėti. Geriau jau ištikrųjų imciau paprastą 1Gb už 10 eurų iš Pildyk. Ir pigiau, ir be įsipareigojimų, ir internetas greitesnis (nors iki šiol metais visiems sakiau, kad Omnitel geriausiais pagal internetą). Per šitą nepilną mėnesį viskas kardinaliai pasikeitė. Mylimiausias interneto operatorius tapo nekenčiamiausiu. Ačiū už dėmesį.
Šiandien buvau telia salone ir esu nuoširdžiai nustebinta tokiu puikių aptarnavimu! Kreipiausi, nes mano limitas buvo viršytas ir niekas jo nesustabdė, kadangi dėl šios priežasties aiškinausi dar su kita šalimi, tai laiko tarpas nuo įvykio buvo ilgas. Į mano problemą reagavo supratingai, efektyviai ir skubiai. Pinigus jau atgavau po 2-3h.

Ačiū Kristinai,

Šaunuoliai!
Nerijus Baskauskas
2019-01-26 23:27:14 IP 78.31.83.74
Telia paslaugos neatitinka nieko nei kainu nei paslaugu suteikimo. Po puses metu atsisakiau ju sutarties. Telefono numeris perkeltas is kito tinklo buvo bet deja nesekmingai nes skambintieji turedavo sulaukt paskutinio kvietimo kad as pamatyciau ju skambuti tad kas antro skambucio net negirdevau. Jie bande kazka daryti bet neisejo pakeiciau 3 telefonus bet visvien tas pats. O po puses metu nervu atsisakiau ju db problemu nebera.
Naudojiu Telios paslaugas
2019-01-24 16:47:10 IP 78.56.200.31
Cia ziuriu rasantys, arba neadekvatus arba, dar gyvena 2000m ritmu, nesuprantu, vieniem tai greitis mazas, tai jiem tas neveikia anas neveikia xu... suprasi jus. Arba pas jus esama iranga kazkokia sovietine.
Nesinau pas mus telia jau 2 metai, internetas 300mb/s pucia jabitute, aisku namas naujas laidai nauji routeriai nauji, dabar telia tv pasieme viskas ok..
Turim ir viena nr pabandymui viskas ok kazkokiu nusiskundimu ner, o jei ten jum dingineja rysis telefone ar namuose gal laikas atsinaujinti savo turima iranga i naujesne...
Nes kaip pavyzdis jei uzsisakot 1gb/s ir turit kazkoki sena ruoteri, tai velgi gigo neisgausi...
Del greicio tai nepasakyciau kad toks koks turiu buti pagal sutarty.sutartis beigsis balandi o televizoriu jau ziurint matau pagrindiniame meniu vien €. Nori ziuret mokek papildomai.labai nepatogu nauduotis meniu nori nenori netycia paspaudi ant mokamu kanalu.Jau raso siulo pakeist sutarti tada matysit daigiau kanalu.tai kam nam tada mokama tv as per paprasta antena ziuresiu pagrindinius kanalus.ir su wifi jau vel problemos.tai dingsta tai stringa.jau nusibodo.perkraut priedeli bandziau jau pora kartu.Jau nera noro test sutarti
Naudojuosi Telia labai ilgai.Dabar vakarai keisti (dieną jokių problemų), dingsta vify rišys.Buvau užsukusi į Utenos telia saloną.Va ten tai darbuotojos kažkas tokio.Dvi, kurios neturėjo šalia savęs kliento, jokio kontakto su atėjusiu žmogum, pažiurėjo ir toliau į kompus sulindo.O klientas stovi laukia, aiškiai nori kažko paklausti.Gali būt, kad turėjo darbo su neužbaigtais dokumentais, bet jūs, darbuotojos, turit nekaulinį liežuvį, nors prasižiokit, pvz.:"atsilaisvinsiu už kokių 5 min.ir galėsit prieiti." Pasijaučiau kaip nepageidaujamas.Tad, jaunos damos, šiek tiek bendravimo etikos.
Atgauti savo pinigus iš Telia misija neįmanoma. Jau mėnesis laiko kaip 500 Eur išaldyti už vežėjo DPD pradangintą kalėdinį TV. Beliko rašyti pareiškimą teisėsaugai dėl pinigų pasisavinimo. Gerai pagalvokite prieš mokėdami jiems iš anksto.
Viršūnė., Visada gyriau telia, dėl ryšio.. Bet bet.. Dabar jau baigusis sutarčiai ir išvykus gyventi į užsienį, noriu atsisakyti paslaugų. Susisiekiu su konsultante, atsiunčia man sutarti paslaugų, užpildau per du kart, nes gi ne tinka adresas jog užsienyje, nors as gyvenu tuo adresu, senuoju 100metu nebe. Uzpildau, išsiunčiu.. Gaunu atsakymą, kad ne ta forma.. atsiunčia kitą. Tai jūsų konsultantai ką nors sugeba ar nelabai? Pirmiausia buvo, kad vadybininkas man padaro limitą 10eu, ateina sąskaita 30eu. Nueinu į telia ir ten sako konsultantė, pas mus mažiausias limitas 15eu, bet konsultanto kai man užsakinėjo 10eu limitą ir sudarinėjau sutartį, mane patikino kelis kart, kad 10eu limitas.. Na, aišku parašiau skundą, kad perskaičiuotų, juk ne mano klaida, o konsultanto. O dabar vėl konsultantė net neskiria sutarties mobiliojo, nuo paslaugų namų sutarties.. Gal jau laikas konsultantus apmokyti? Nes kiek eini tiek tenka nusivilt, visad maniau telia tikrai gerai, bet kaip matom konkurentai, bent jau sutartis teisingas moka pateikti.
Pasiimiau tel. Su planu Huawei pro 20.Pasidziaugiau nepilnas 3 dienas, sugedo camera. Nepakeite i nauja, o issiunte i garantini. :D nezinau bet 2m. turet isipareigojima ir tarkim metus laiko tel. As nenoriu... Gerai apgalvokit ar verta gaisti laiko su tokiais isipareigojimais...esu nusivylusi telia.
Absoliutus nesiskaitymas su klientais. Dukrai emigravus is LT, teko nutraukti mobiliojo kontrakta su Telia, jau nekalbant apie riebias sumas kurias teko susimoketi, pavelavom 1 diena (!!) apmoketi saskaita ir buvom paduoti SERGEL skolos isieskojimui nors skola nurodyta "0". Dabar turim skola su Sergel to "0" isieskojimui! Kreipiausi i Telia atstova, juk galejo atsaukti toki ieskini, bet pasirinko nedaryti nieko nes taip jiems patogiau. Gerai pasvarstykite pries pasirasant kontrakta su Telia.
Prie sutarties kartu pirkome telefoną, sugedo programėlės, užsienį negaudė Wi-Fi, telefonas mėnesį laiko buvo garantiniame servise, telefonas grįžo nesutaisytas, pasiimkite jis veikia, programinės problemos ne jų problema. Kompensacijos jokios, labai nemalonūs konsultantai, teiraujantis kur kreiptis, telefonas garantinis, už nieką neatsakome, jokių sprendimų su klientu neieško. Galimes kad pasirinkome juos, baigsis sutartis tikrai išeisime į kitą tinklą, niekam nerekomenduoju.
sveiki visi ca rasinetojai kodel nerasot koki interneta naudojat laidini ar sviesolaidini butu viskas aiskiau mano manimu
Tragiškas aptarnavimas, arogantiški pardavėjai, patys nežino kokias paslaugas siūlo. Skambinau 8 kartus dėl paslaugų sutrikimo vis žadėjo perskambint tai iki dabar laukiu :D

Juos pasirinkt buvo didelė klaida !
Pats blogiausias internetas iš visų esančių Lietuvoje. Nuolatos stringa arba visai dingsta, modemas genda, interneto nebūna po kelias dienas o sąskaitas atsiunčia pilnas. Tai jeigu neteikiate paslaugos už ką imami pinigai? Namų internetas nieko nekrauna, o apie pasikeitimus dėl interneto greičio niekas neinformuoja. Esu labai nusivylusi, visiškas aferizmas ir sutarties nutraukti neina, neva kažkokios nuolaidos pritaikytos... Baudos... Reikėtų jus nubausti už informacijos nepateikiama ir pinigų ėmima už ne suteiktas paslaugas.
Nors ir esu ilga laika telia interneto vartotojas, bet vis labiau lieku nusivyles.... interneto greitis tragiškas, apie išsiuntimo greitį išvis patylėsiu... televizijos kanalų matau mažiau nei man priklauso pagal sutartį. Moku apie +/- 24€/mėn. Skambini trumpuoju numeriu, pasakius konkrečia problema niekas nenori spręsti jokių problemų... reiks pereit į tele2, ten bent internetas 4 kartus greitesnis ir stabilesnis, o ir mažiau reikia mokėt
Visiskai nepatekintas jusu internetu. viena is visu imoniu kurie negali suteikti statinio ip adreso. nesamone. pirk verlui mokek 3-ubai daugiau ir tada gausi statini ip.....
Esu nusivylusi, atsisakiau interneto, kuris ir taip neveike 5d, teko sumoket virs 14e, o kita men ir vel nuskaiciavo pinigus, nors jau du men neturiu interneto, nei skolu neturiu ir grazinau senai marstatizatorìu.geda.
Telia internetas yra visiškas mėšlas. Taip iš pirmo vaizdo normaliai, bet pasedeju daugiau kaip 2 valandas pradeda dinginėti kas 2 - 3 minutes. Aišku taip nebūna kiekviena dieną, bet 4 - 5 kartus į savaitę kaip būtent jo reikia. Su tokiomis ir kitomis nesąmonėmis jau taikausi ne pirmą kartą. Esu nusivylęs...
Visiska kontora, pirkau tel, ir atsisakiau jo draudimo, bet gavau 3 menesius nemokamai. Del kazkokios priezasties ta sutartis pasidare mokama, po to kai baigesi nemokama... Ir gauni atsisakymo laiskeli kuriame sakoma, jog pinigeliu mes jau nebegrazinsime... Negano to, turedamas premium plana gaunu ir nemokamo interneto uzsienyje. Iskeliavau kruizu po vidurzemio jura, isnaudojau viso labo 5 megabaitus uz kuriuos gavau 50 euru saskaita..
Puse km nuo kranto jums jau ne europa? Idiotizmas. Nekantrauju pereiti atgal i tele2...
Beje namu internetas uzsakytas 1gb/s. Skaiciuokle rodo ta pati ka rodydavo prie 300mb/s...
Seniau turėjome 300 mb/s internetą, greičio matuoklėje buvo tikrai geri skaičiai (download: ~100mb/s upload: 70mb/s), problemų būdavo, bet maždaug 1-2 kartus per savaitę. Sutarčiai pasibaigus užsisakėme greitesnį 1 GB/s internetą tikėdamiesi, jog visos problemos dings. Tačiau dabar maždaug kas antrą dieną su bevieliu internetu yra labai prastai, neatverčia net Facebook'o, apie video žiūrėjimą Youtube ar dainų klausimą per Spotify nebekalbu iš vis. Problemas parodo ir dabartiniai greičio matuoklės parodymai prisegtoje nuotraukoje. Įdomu būtų sužinot kodėl yra pastovios problemos su bevieliu internetu, kai mokami gan nemaži pinigai už tą "ypač spartų" internetą.
Paziurekite kokias saskaitas jie israso, tiesiog is dangaus skaiciai. Pirmoj foto saskaita uz du abonimentus. Antroje jau" sutvarke" sutarti, ir turiu tik viena jau oficialiai, o saskaita kaip atrodo... Uz nutraukta abonenta kurio neturiu trys men, nenaudoju 0.33 priskaiciuota ir uz savo mokėtojo koda dar turiu susimoket 4, 30, kas ir toliau gaunas kaip uz du abonentus.
P.S sutarti kas menesi man paslauga 4.90€
Taciau kaip matot realybej kitaip
Sveiki, su namu internetu draugauju jau daigiau nei metus laiko. Viskas puiku. Taciau su mobiliuoju rysiu, vargstu nuo pat jo sutarties sudarymo. Trys menesius negalėjo nutraukta sutarti internete sutvarkyt ir siunte saskaitas uz neegzistuojancia ir dar atjunginėjo interneto paslaugas. Atrodo, pagaliau sutvarke, nutrauke, i kompiuteri ivede. Na bet toliau saskaitos dydis toks pats. Uz ka? Kas ten dirba? Toliau gaunu kas menesi suma tokia lyg tureciau du mobilius abonimentus. Jau vargstu taip penkta menesi. Kas menesi rasymai, kur tik imanoma, aiskinimasis situacijos. Lug viskas geras ir vel sy menesi tas pats.
Dieve, kiek dar tai tesis!!!!
Ziauriai nusivyliau Telia.Liko didelis kartumas, kai tik baigsis sutartis tikrai jos nepratesime.Vyras paeme televizoriu per juos.na atsivezam namo, pries tai dar nuperkam uz 50euru laikikli, pasikvieciam teti i pagalba ir uzkabinam.isijungiam placiom sypsenom ir...nesuprantam.beveik puse tv juoda deme.jokio iskilimo matomo nera, jokio duzio nesimato.skambinam, jau velu nieks aisku neatsiliepia.o.kita diena prasideda ping pongas- telia liepia skambint i samsunga, samsungas i telia, tada telia i dpd, tie nieko nezino, skambinkit teliai.zodziu nieko nepesem.skaudziausia kad niekas to teliko net neapziurejo, net nepasake kad pvz cia jusu kalte ar pan.Apsoliuciai NIEKO.Nusispjaut ant klientu po sutarties pasirasymo
Baisu..turejome telefono draudima. Suduzo telefonas, servisas atsiunte atsakyma, kad nebepataisomas, kad keisti reikia. Telia taip pat atsiuste zinute, kad galime atvykti i salona pasiimti telefona. Nuvykus PLC Mega paaiskejo kad tokio modelio nera o kito duoti negali...tada paskambinom telefonu I Telia, ten lygtais suderino ir sake nuvykti, jau i kita salona (Hyper maxima)pasiimti panasu telefona, nes tokio pat nebera.. nuvykome, ten palaukem 30min pas viena konsultante, tada ji pasake, kad nieko nesupranta, patare palaukti pas kita dar 30 min.. o ta kita ''suprantanti'', atnese ta telefona, parode, ir po to sako oi ne duoti negaliu, nes klaida sistemoje... dabar laukiam skambucio is telia ka toliau idomu papasakos..... Kita menesi baigsis sutartys, dar iki siandien galvojom apie pratesima, bet dabar oi neeeee.........
Tikslinkit gavejo adresa ir miesta. Nes jau ne pirma karta viazam i kita miesta siuntas
labai blogos nuomones apie si operatoriu.Noreja geriasnia - gavau blogiasne nei buvo! sutarti pasirasiau 6 lapkricio, turejo pajungti 12, pajunge ne ta plana, likau be interneto!!!ir visa para mane mulkeno- negali padet!! Baisu!! zmone atsargej su si kompanija!!
Dėkoju Jūsų darbuotojai Beatai, kuri labai kantriai ir nuoširdžiai solidaus amžiaus klientei išaiškino visas paslaugas ir pasiūlymus užsisakant internetą ir tv ir mobiliąsias paslaugas.Sėkmės jai ir Jums turint tokius darbuotojus.
MAKLERIŲ KONTORA. Pasiėmiau pabandymui internetą. Sakė mėnesiui - pasirodo dviem savaitėms! Noriu gražinti po mėnesio ir kelių dienų, sako Jūs turite sumokėti apie 170 EUR!!! sakau už ką? sako už sutarties nesilaikymą, sutarties nutraukimą! Sakau aš Jūsų net interneto nebuvau pasijungęs, pasiėmiau pabandymui, atvežė DHL į darbą ir viskas. Pasirašiau vairuotojui, kad pasiėmiau prekes, O TE PASIRODO SUTARTIS!!!!!
Pasirodo TELIA nieko nežiūri kaip kas, ar tau tinka ar kas, ar po pabandymo pasidomėti reikia kokio interneto nori, ar dar gal ko norite!!! o čia... tel papbendrauji, atveža į darbą pabandymui ir ĮSIGALIOJA SUTARTIS!!! VOT BIZNIS.

gal žinote kas kaip elgtis kur kreiptis? VARTOTOJŲ TEISĖS GAL PADEDA?
2018 10 26 lankėmės Telia salone Vilniaus Akropolyje 18-19 val. Mus aptarnavo darbuotojas Gytautas. Likome maloniai nustebinti šio darbuotojo ypatingai mandagaus, pagarbaus elgesio. Gytautas padėjo mums išspręsti problemą, dėl kurios kreipėmės, pateikė išsamius atsakymus į visus mūsų pateiktus klausimus.
Esame labai patenkinti kokybišku ir kultūringu aptarnavimu.
Prašau padėkos žodžius perduoti darbuotojui Gytautui.
Atsisakem interneto +televizijis paslaugas susimokejom uz viska ir mus patikino kad nebereiks nieko moketi. O ka jus manot kitą mėnesi atėjo mokėjimas. Kai susisėkiau su Telia manr patikino kad viska sutvarkys ir patikino dar karteli kad tikrai nieko nereiks moketi.. o šį mėnesi gavau įspėjima kad jei nesumokėsiu į antstolius paduos. Pyktis ima kad jie sako viena o daro visai kita.. vargu ar daugiau pasinaudosiu jų paslaugomis.
Pritariu daugeliui rašiusių nusiskundimus. Užsakėm telia televiziją ir dar vieną papildomą priedėlį antram televizoriui. Niekam neįmanoma panungti antros televizijos..nors patikino, kad pajungia abi. Pajungus abu televizorius, išvis viskas dingsta, taip pat yra namų internetas, panungus tekevizija, neveikia bevielis internetas, mokam už visas paslaugas. Kazkokia nesamonė, priskambinti neina. Būčiau paskaičius atsiliepimus anksčiau, tikrai nebūčiau jungus šios televizijos, nes nei aptarnavimo, nei geris paslaugų kokybės.
Esu žiauriai pikta.Prieš kelias minutes surašiau ilgiausią laišką ir kaip visada paskutiniu metu dingo interneto ryšys.Tai dabar trumpai:jau pavargau aiškintis ir aiškinti, kòdėl aš mokėdama pinigus už paslaugą, negaunu jos kokybiškos !!!!Ir kaip paskaičiau dabar atsiliepimus, tai ne aš viena esu pasipiktinusi.
s*******o kontora niekam nepatariu turet reikalu jei tupi esat tai vartotoju teises ne uzķalnu rasim sprendima ane!!

MTTC
MTTC

Adresas: Veterinarų g. 44, Biruliškių km. Karmėlavos sen., LT-54469 Kauno r.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės.
"MTTC" VEIKLA Negarantinis telefonų ir planšetinių kompiuterių remontas. Toks taisymas apima: dužusio ekrano, liečiamo stiklo keitimą, drėgmės pažeidimų šalinimą, krovimo problemų šalinimą, baterijų, įkroviklių keitimą. Dirbame tik su originaliomis gamintojo dalimis. Apdrausto mobiliojo ar planšetinio kompiuterio...
Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...
Mobile Technics
GSMarena.lt

Adresas: Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Prekiaujame mobiliaisiais telefonais mažiausiomis kainomis Lietuvoje. GSMarena.lt siūlo platų mobiliųjų telefonų pasirinkimą, superka naujus ir naudotus telefonus. GSMarena.lt siekia užtikrinti savo klientams mažiausias kainas bei didžiausią prekių asortimentą. Mūsų prekybos salonai yra didžiausiuose Lietuvos...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį 04-23 20:17
Lietuvos statybininkų asociacija nuo 2020 metų siūlo įteisinti privalomą statybininko kortelę – pasak jos, tai padėtų kovoti su šešėliu statybų sektoriuje. Aplinkos ministerijos atstovas sako, kad...
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų 04-23 18:10
Šiandien vykusiame Trišalės tarybos posėdyje nuspręsta pradėti derybas dėl vairuotojų atlyginimų.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Chevron 121,90 +1,70%
CBS 51,11 -2,44%