Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Telestart, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Telestart

Atsiliepimai apie Telestart, UAB

Priedaitelefonams.lt

Priedaitelefonams.lt - dėklai, stiklai ir kiti priedai pigiau!
Parašyk savo nuomonę apie Telestart, UAB

Dėkoju už patarimus išsirenkant reikiamas prekes ir greitą pristatymą. Esu labai patenkinta gautų prekių kokybę!

SNoriu padekoti Priedaitelefonams.lt komandai, super greitas pristatymas! Gavome puikius du deklus uz itin gera kaina, dziaugiames ir tikrai rekomenduojame!
Sekmes iki kitu pirkimu!
UAB Telestart 2021-02-03 14:13:18
Sveiki Deimante. Jūsų užsakymas pateiktas 02.02.2021 13 val. Mes išsiuntėme Jums siuntinį su mūsų nurodytu kurjeriu Venipak 03.02.2021. Pagal mūsų pristatymo sąlygas, užsakymus/siuntinius kurie padaryti po 12.00 val. išsiunčiame kitą darbo dieną, taigi Jūs siuntinį gausite net greičiau. t.y 04d. (per 1.5 d.d) nei pas mus maksimaliai nurodyta pristatymas su kurjeiru per 1-3 d.d. Daugiau atidumo ir pozityvumo ir viskas bus gerai!

Geros Jums dienos!
labai džiaugiuosi, kad net savo klientės vardą viešinate :)
ir dar labiau esu dėkinga už nekokybišką aptarnavimą. jokios normalios komunikacijos.
Klientė 2021-02-03 13:13:38
Esu visiškai nepatenkinta aptarnavimu. Nėra jokio kliento išklausymo. Pasirenki siuntą gauti greituoju kurjeriu, o laukti turi kaip su paprastu-eiliniu. Pasakyti žodžio negalima. Jie net klientui normaliai kalbėti neduoda. Tai buvo pirmas ir paskutinis kartas, kada pirkau prekes iš jų.

Geros Jums dienos!

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.

Lietuva ir Estija su nerimu stebi padėtį Rusijoje ir Baltarusijoje – G. Nausėda
Lietuva ir Estija su nerimu stebi padėtį Rusijoje ir Baltarusijoje – G. Nausėda 03-03 12:17
Lietuva ir Estija su nerimu stebi žmogaus teisių pažeidimus Rusijoje ir Baltarusijoje, taip pat siekius iškraipyti istoriją, sako Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda.
Butai Taline per metus brango 8,1%
Butai Taline per metus brango 8,1% 03-03 12:12
Estijos sostinėje Taline butų vieno kvadratinio metro vidutinė kaina, patvirtinta pirkimo–pardavimo sandoriais, praėjusį mėnesį buvo 8,1% didesnė nei pernai vasarį – 2.242,4 Eur.
Ekspertai: Pokrovo pataisos kolonija – Kremliaus ginklas A. Navalnui palaužti
Ekspertai: Pokrovo pataisos kolonija – Kremliaus ginklas A. Navalnui palaužti 03-03 12:04
agne.skultinaite@verslozinios.lt Iki praėjusios savaitės netoli Maskvos esantį provincijos miestelį Pokrovą su sovietinių laikų daugiabučiais ir palaikėmis medinėmis trobomis garsino vienintelis...

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

AIG 45,96 +1,43%