Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę SPLIUS, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę SPLIUS

Atsiliepimai apie SPLIUS, UAB

Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie SPLIUS, UAB

Labai malonus techniko aptarnavimas.Greitas problemu radimas.
Klientas skambindamas telefonu dėl jam teikiamų paslaugų (pavyzdžiui norėdamas užsisakyti papildomas paslaugas ir MOKĖTI DAUGIAU) turi mokėti 0, 09 Eur už pokalbio telefonu minutę? Man tai atrodo didžiulė GĖDA ir nepagarba. Svarstysiu apie paslaugų atsisakymą.
Esu dėkinga visam kolektyvui už puikų aptarnavimą, vadybininkai, meistrai tolerantiški, pajungimas ir atjungimas vyksta sutartais terminais, jei neaišku padeda. Pasiūlo ir pasiteirauja kaip kas.
Puikus aptarnavimas, pasijungiau internetą ir televiziją, pora mėnesių naudoju, niekada nekilo jokių nusiskundimų, labai ačiū už nuostabias paslaugas Splius.
Irena Butvilienė
2021-07-11 15:27:04 IP 2fc3mhnb
Labai ačiū Splius už efektyvų ir operatyvų aptarnavimą. Šiandien neveikė spausdintuvas, tai dėkoju Tomui, kuris greitai viską padėjo sutvarkyti nuotoliniu būdu. Labai ačiū.
Labai dekoju darbuotoja JUSTA uz greita, kokybiska aptarnavima ir malonu bendravima. Saunuolis, dziaugiuosi, kad turime toki puiku jaunima.
Irena Butvilienė
2021-06-25 16:00:45 IP 2fc3mhnb
laba diena, šiandien aplankė meistras Marius, kuris tvarkė internetinį ryšį bei vaifajų. Aptarnavimas superinis, mandagus, paslaugus, kultūringas, dirba su kauke, su ant kojų spec. bateliais.Norime pareikšti padėką gerbiamam Mariui ir visam SPlius kolektyvui. Mes labai patenkinti Jūsų darbu
Adele Dobrovolskiene
2021-06-13 21:06:49 IP 2fc3mkp1
Nuosirdziai dekoju Splius darbuotoja RIMVYDA, uz laibai kokybiska, greita ir labai malonu aptarnavima.Linkiu Jam visada islikti tokiam kantriam, mandagiam ir profesonaliam.
Kazkoks kosmosas su ta splius. Antras vakaras nematau televizijos. Ar cia ju paslaugu kokybe? Trgul eina jie s..t. Nuo pirmadienio nutrauksiu sutarti.
manau pirmadieni bus nutraukta sutartis. tokių dalykų toleruoti neplanuoju
Kažkas nesuvokiamo! Spius-o niekas neveikia, jokios informacijos kas atsitiko ir ptiskambint niekur negali! Pasityčiojimas iš klientų! Tikiuosi šio incidento pasekmes natysime sąskaitose.????
Uzbaikit issipisinet is zmoniu ir tuctuojau kad butu ijungtas internetas uz ka b**t mes jums mokame pinigus. ar jus norite kad tiems kam atjungete interneta susirinksim visi prie jusu splius padaliniu duru.
simonytes paliepimu atjunget visiems interneta. busiu priverstas rasyt skunda.
Labai jau itartinai sutapo interneto atjungimas su seimu marsu. Jau puse dienos nera. Uz poros valandu baigsis didysis seimu marsas ir ijungs. Pasirodo splius uz netradicine seima. Visur ju priviso.
Dar taip nėra buvę, kad ne prisiskambinti negali. Nei interneto, nei televizijos, nei kur pasiteirauti. Ar atominę bomą kas užmetė??? Jau nebejuokinga, laikas ieškoti operatorių kuriems rūpi klientai.
Tai kada tas internetas bus, alio, ten jus gal ufonautai uzpuole SOS???gerai tada nemokesiu mokesciu jei sitaip.
Nesumoki pinigu, iskart kita diena atjungia, o kai jiem kazkas sugenda, jokiu kompensaciju nieko, nevertas splius musu pinigu, raso gedimas truks vos 30min o jau trunka kokias 4valandas. Deja yra savaitgaliais ir dirbanciu zmoniu, turetumet ir nurasyti saskaita uz visa si laikotarpi, vis stringa, genda kazkas, dabar is vis be rysio jau tiek laiko. Geriau isigyti bites interneta ir juo naudotis, bent pasiskambinti bus imanoma ir tai dar nemokamai. Absurdas visiskas.
Kas čia per nesąmonė su internetu??? Amžinai problemos su Splius. Atsibodo. Tai už kokias paslaugas mes mokam pinigus? Nei per kompiuterį, nei per telefoną neveikia. Prisiskambinti neįmanoma. Trukdo savo pačių klientų darbus. Turiu rašyti bakalauro darbą, bet kaio tai daryti, kai šitaip elgiatės? Galbūt jūs patys nudirbsit visus klientų darbus, kuriems reikalingas internetas????
Nėra interneto, prisiskambinti niekur neįmanoma !!!!!
Kur internetas ? Nei paskambint, nei parasyt... Viskas atjungta.. absurdas.
Interneto nėra jau kelias valandas. Tai tada gal ir mokesčius sumažinsit? Už ką mes mokam, jei kokybės nėra.
Kas b**t per nesamones vyksta? Sestadieni is niekur nieko isjungia interneta? As gal reikalu turiu, mokausi ar galu gale investuoju kazkur, nesamonem uzsiiminejat daugiau nieko
Ijunkite interneta prasau
Dingo internetas pries dvi valandas. Jokie tel.neveikia. Kaip suprasti?.??
Nėra interneto
Labai prašau įjungti internetą, jis reikalingas darbui ir mokslui.
Net mobilus telefonai išjungti.. Čia tikrai ne hakeriai.. čia kienotais paliepimu atjunge.. Manau spliuso vadovybej sedintys vienalyčiai pedalai organizuoja išpuolius.
Dingo internetas ziuriu cia ne vien man taip
Pas mus irgi tas pats. Interneto nėra, televizija nerodo, prisiskambint neįmanoma, telefonas išjungtas. Balanos gadynė
Jo, beprecedentis atvejas, net pažįstamų Splius darbuotojų telefonai atjungti. Kažkas labai rimto ten nutiko.
Labai nuliūdinot. Įpiršot savo televiziją, namie trys televizoriai, išeiginė ir negalima žiūrėt TV laidų. Dėl gedimų priskambint neįmanoma, tinklalapis nepasiekiamas ir manot jog tai normalu?
Čia specialiai, kad žmones šeimu maršo nežiuretu..
Žiūrėjau marša šeimų. Ir dingo internetas specialiai atjungėt?
Kur dingo internetas?
Regina Jašinskienė
2021-05-15 16:10:01 IP 2e7r4279
Nėra interneto. Negaliu dirbti. Jokie numeriai neatsako. Tai ką daryti ir kur kreiptis, jei telefonai utjungti?
Uab dingo internetas
2021-05-15 15:55:12 IP 2ju3l1vm
Pries valanda mazdaug dingo internetas is niekur nieko. Skambinau i 2 skirtingus numerius, niekas neatsiliepia, splius puslapis neveikia. Normalu cia?
Dingo internetas. Gedimų numeris neveikia, puslapis spliuso nulūžęs. Kame reikalas? Vėl jus hakeriai eilinį sykį nulaužė? Gal investuokit į įranga ir apsauga?
Labai džiaugiuosi, kad yra dar tokių įmonių, kurioms svarbūs ne tik nauji klientai, bet ir senieji. Labai operatyviai sprendžiamos problemos. Turėjome TV gedimą, pradžioje paskambinau telefonu, buvo mandagiai paaiškinta, ką daryti. Mano nuostabai, sekančią dieną paskambino S plius darbuotojas ir pasiteiravo, ar pavyko pašalinti gedimą. Neįtikėtina, toks dėmesys kliento problemoms labai retas, kalbant apie kitas TV ir interneto tiekimo įmones. Ypač noriu padėkoti darbuotojui Gediminui, kuris nepavykus pašalinti gedimo telefonu, atvyko į namus. Gediminas ne tik pašalino gedimą, bet ir išsamiai paaiškino priežastį bei galimus problemos sprendimo būdus. Buvo mandagus, bendraujantis. Ačiū Gediminui, ačiū kitiems darbuotojams, konsultavusiems telefonu (gaila, nepamenu vardo), ačiū Jūsų įmonei! Sėkmės tolimesnėje veikloje!
Bendraujame su vadybinku Simonu, mūsų šeima labai džiaugiasi turimomis paslaugomis Gargžduose. Geriausia turėta interneto ir televizijos kokybė. Aptarnavimo lygis super. Rekomenduojame!
Jau 2 savaitės kaip negauname etaplius savaitraščio už kurį sumokame -Dainų 46a, Šiauliai
Didelis dėkui vadybininkui Simui, kuris padėjo išsirinkti tiekėją Kretingos mieste geriausiomis sąlygomis bei žema kaina! Ačiū!
Kokybės ir kainos santykiu Klaipėdoje yra geriausi :)
Naudojome Telia televiziją, po to sugalvojome įsivesti " ale" pigesnę, bet iš karto nusivylėme paslaugų kokybe. Įvedus televiziją bei internetą meistras pasakė, kad gali iš pradžių netinkamai veikti paslaugos kol viskas susitvarkys. Praėjus bemaž mėnesiui taip niekas ir nesusitvarkė, Pradėjom kviesti meistrą į namus. Jis kažką tvarkė tvarkė ir vis tiek nesutvarkė per kelis kartus. Šiuo metu vėl bandėme kviestis meistrą, tačiau jau splius nebereaguoja žada neva meistras jums paskambins. Nesulaukiam. Bandėme nutraukti sutartį, bet reikia mokėti už sutarties netesybas, pajungimo mokestį, laidų išvedžiojimą, nors atvažiavo pajungė prie Telia laidų ir dabar skaito, kad čia jie pajungė.
NEREKOMENDUOJAM tokio tiekėjo. Telia atsijungus nereikėjo mokėt jokio mokesčio nors sutartis nebuvo pasibaigus, tik reikėjo sumokėt darytas nuolaidas per tą laikotarpį. Ir laidus paliko!
Valdas 2020-12-17 20:53:30
Piktybiškai nukirpti kito tiekėjo kabelį - čia jau virš visko! Tokius darbelius reikia viešinti plačiau. Beje, kaip jums pavyko nutraukti sutartį - nesulaukiu kada galėsiu tai padaryti?
Teikiamų paslaugų kokybės sutrikimai/neatitikimai paaiškėjo po keletos dienų nuo pajungimo, tad buvo realus pagrindas sutarties nutraukimui, laužyti iečių neteko, viskas civilizuotai ir tvarkingai. Jūsų atvejo nežinau, bet, jeigu Jums teikiamos paslaugos neatitinka deklaruojamų sutartyje (interneto greitis, televizijos kokybė ar pan), tai iš principo galimai yra esminių sutarties sąlygų pažeidimas, tokiu atveju, manau, galite prašyti sutarties nutraukimo abiejų šalių sutarimu, o, jeigu operatorius nesutinka, visada galite kreiptis į ryšių reguliavimo tarnybą, kuri ir kontroliuoja tokio pobūdžio paslaugų teikimą bei jų kokybę.
Dėl darbelių viešinimo, tai žinote, potencialių klientų ratas didelis: kaimynai, draugai, pažįstami... bet šiuo atveju jau teks taikyti posakį - blogą restoraną galima labai greitai išreklamuoti.....:)
Buvęs klientas 2020-12-16 11:37:39
Užsakėme paslaugas (televizija+internetas), paslaugų kokybė netenkino - abiejų šalių sutarimu nutraukėme sutartį, viskas kaip ir tvarkoj, BET, nutraukus sutartį, Splius šūdarankiai (kitaip negaliu pavadinti kai atliekami tokie veiksmai) galimai leido sau atvykti ir nukirpti laiptinėje esantį kabelį, kuris ateina į mūsų butą, NORS TO KABELIO NET NEVEDĖ. Dabar, Telia meistrams atvykus pajungti paslaugas paaiškėjo, kad laiptinėje esantis kabelis nukirptas. Kažkokia tragedija, Splius net nevedė naujo kabelio kai įdieginėjo paslaugas, o naudojosi tuo pačiu esamu kabeliu, pravestu Telia prieš n metų (prieš tai naudojome Telia paslaugas). Ir komedija ir tragedija viename...Galbūt ateityje, pagerėjus teikiamų paslaugų kokybei, būčiau ir nespjovęs į jų paslaugas, bet po tokių viražų - ačiū nereikia, ir nereikės jau niekada tikrai.
Splius paslaugomis naudojamės dar nuo tų laikų, kuomet jie vadinosi "Telelanas" ir tarp daugiaaukščių buvo ištampyti kabeliai. Tikrai, iki šiol buvome patenkinti siūlomomis paslaugomis ir jų kokybe, jokių priekaištų, vien pagyrimai. Tačiau.., šiemet persikėlėme į naują gyvenamą vietą, kur tiekiama tik išmanioji TV, skaitmeninės deje nebeliko. Suderėjome naujus planus, išsirinkome programų paketą su papildomais mėgiamais kanalais ir lyg viskas turėtų būti kaip sviestu patepta, kaip ir iki tol, bet... praejus kuriam laikui, pasirinktas programas panaikino ir pasiūlė už jų grąžinimą mokėti papildomai pridėdami nereikalingus kanalus - pasitikėjimas tokiais tiekėjais prarastas.. Maža to TV blokeliai kartą į porą savaičių "pakimba", pradėjo prastai veikti archyvas - stringa, ar išvis netransliuojamos ankstesnės laidos. Apmaudu, tikrai nesitikėjome tokių "triukų" ir nesmagu, kad laukti sutarties pabaigos teks dar ilgai. Pasibaigus sutarčiai, jei išliks tokia lupikavimo ir netesybų tradicija, sutartį būtinai nutrauksime, juolab, kad alternatyvų tikrai yra.
Esu labai patenkinta kokybės ir kainos atžvilgiu. Naudojausi metus laiko. Per tą laiką buvo vienas strigimas, kaip tyčia išeiginę dieną. Paskambinus gavau instrukcijas, kuriuos nesudėtingai įbuvo vykdomos (net man, blondinei elektronikos srityje). Viskas buvo sutvarkyta pusvalandžio bėgyje. Atskiras žodis dėl aptarnavimo - malonesnio, draugiškesnio ir paslaugesnio nesu mačiusi nei pas vieną konkurentą. Ir tai liečia ne tik pardavimų vadybą, bet ir inžinerinio skyriaus darbuotojus. Šauniausias interneto ir televizijos tiekėjas! Rekomenduoju.
Vienai blogiausiu interneto tiekėjų. Pora metų bando sutvarkyti internetą ir niekaip. Periodiškai ir gana dažnai greitis kažkur dingsta, net interneto puslapius nebepakrauna. lūdna...
Patenkintas Klientas
2020-10-09 08:47:56 IP 27tu1djq
Esu labai patenkintas tiek paslaugų kokybe, tiek aptarnavimu, tiek pasiūlymais. Bandžiau kelis paslaugų tiekėjus, bet niekas nesuteikė tokių profesonalių paslaugų. Pats geriausias internetas ir televizija visoje Lietuvoje! Vadybinė komanda aptarnauja ir atsako labai greitai, išsamiai, ir maloniai. Ačiū, kad esate!

MTTC
Mobiliųjų įrenginių aptarnavimas

Adresas: Veterinarų g. 44, Biruliškės, LT-54469 Kauno r.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės.
"MTTC" VEIKLA Negarantinis telefonų ir planšetinių kompiuterių remontas. Toks taisymas apima: dužusio ekrano, liečiamo stiklo keitimą, drėgmės pažeidimų šalinimą, krovimo problemų šalinimą, baterijų, įkroviklių keitimą. Dirbame tik su originaliomis gamintojo dalimis. Apdrausto mobiliojo ar planšetinio kompiuterio...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: Pranciškaus Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...
Mobile Technics
GSMarena.lt

Adresas: Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; interneto parduotuvės.
Prekiaujame mobiliaisiais telefonais mažiausiomis kainomis Lietuvoje. GSMarena.lt siūlo platų mobiliųjų telefonų pasirinkimą. GSMarena.lt užtikrina savo klientams mažiausias kainas bei didžiausią prekių asortimentą. Mūsų prekybos salonai yra didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Kaune. Prekybos salonas...

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
Ukraina siūlo tiekti Europai daugiau gamtinių dujų
Ukraina siūlo tiekti Europai daugiau gamtinių dujų 10-23 18:36
Ukraina penktadienį pareiškė pasiruošusi tiekti papildomus 55 mlrd. kubinių metrų gamtinių dujų Europai, o prezidentas Volodymyras Zelenskis apkaltino Maskvą tyčia kurstant energetikos krizę.
R. T. Erdoganas: Turkijos aktyvistą parėmę ambasadoriai bus paskelbti nepageidaujamais 10-23 18:11
Dešimties Vakarų valstybių ambasadoriai, įskaitant Vokietijos ir JAV pasiuntinius, kurie neseniai paragino paleisti turkų aktyvistą Osmaną Kavalą, bus paskelbti nepageidaujamais asmenimis...

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

American Express 187,08 +5,41%
Oracle 98,25 +2,02%