Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę SPLIUS, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę SPLIUS

Atsiliepimai apie SPLIUS, UAB

Parašyk savo nuomonę apie SPLIUS, UAB

Apsurdas tas spliusas!puse metu esu spliuse, jau 5-6 kart kvieciau meistrus!internetas stringa...rauteri nauja pastate..vistiek stringa. Kabeline taippat stringa...paskambinau vel meistrams, man liepia paciai per kompa jazka ziureti...perkrauti rauteri....blokeli nuo teliko...jau atsibodo kas savaite laiko vis skambinti...moku pinigus o paslaugu negaunu!
Ačiū jūsų mesitrams kurie pajungė ir paaiškino kaip naudotis išmaniąją televizija. Labai džiaugiuosi jus pasirinkusi!
Ačiū visai Splius komandai, kuri tikrai gerai atlieka savo darbą, greitai išsprendė man iškilusias problemas, ir dar atkodavo kanlų daug, kad būtų ką žiūrėti krantino metu. šaunuoliai!!
Aciu meistrui Justui uz malonu aptarnavima, atvaziavo i namus sutrvarke nemokamai skype, kad galeciau dukrai paskambinti i airija. Aciu labai kad taip greitai atvykot. Televizija jau daug metų naudoju nuo pat kai atsirado klaipedoje tai tikrai labai dziaugiuosi. Aciu dar karta.
Belenkaip šudinas internetas, įpatingai vakarais, ir dabar karantino metu. O ir paprastom dienom nieko stebuklingo nebūdavo. Jau baigia tikrai užknisti, kai pasharintas 3G internetas telefono "Labas" tinklo, geriau veikia nei šitas.... Nusišaut...
Internetas dingsta kas 10 minuciu (darbo dienu vakarais, savatigaliais isvis tragedija). tiems kas ziuri serialus arba youtube tai gal ir tinka, kas zaidzia online zaidimus - nerekomenduoju.
Jau 2 menesiai nesugeba sutvarkyti youtube kanalo
Noriu padekoti meistrui Justinui, kad labai greitai ir kokybiskai pajunge paslaugas. Darba vertinu 10 balu. Niekada iki siol nebuvau bandes atsukimo - teisingai sake - labai patogu kai gali ziureti be raklamu.
Labai aciu jusu darbuotojams kurie atvaziavo sudelioti man kanalus nemokamai.
Turiu spliusa jau ne vienus metus, tai tikrai viskas veikia labai gerai, jeigu ir pasitaiko kokiu sutrikimu, tai viska greitai sutvarko, ir dar neima pinigu uz sutvarkyma, ne taip kaip kitos imones !!!! Esam visi labai patenkinti, tikrai nesigailime turdami spliusa
Pasijungėm internetą Gargžduose, viskas labai gerai, greitis kokio nesam matę, belaidžiu ryšiu 640 mbps.. Laidu 980 mbps.. O kaina juokinga, prieš tai turėjau telia iki 100 mbps ir mokėjau daugiau nei dabar. Rekomenduoju! Jokių trikdžių ir problemų. Atvežė routerį, viską pajubgė nemokamai. Pagaliau yra iš ko rinktis Gargžduose.
Geriausi Klaipėdoje!!! Mazas Pingas, zadimai eina puikiai. Meistrai ismano savo darba, neseniai pasidinau greiti iki 350 mbps tai skraido viskas. Išmanioji tv paprastai valdosi, telefone gali televizija ziureti.. Nu zodziu SUPER!
internetas sudu sudas niekam nerekomenduoju dingsta kiekviena vakara pastoviai trugdziai ir taip diena is dienos savaite is savaites ir t.t kosmaras net neturi ubagu imone nemokamo aptarnaujamo numerio moki uz paslauga kurios negauni + turi susimoketi uz tai kad yra gedimas ir nori pranesti kaina tikrai auksta o paslaugos gaidys visi komentarai kurie parasyti kad saunus internetas ir labai gerai veikia tai 100% paciu darbuotoju rasliava nes neturiu ne1 draugo ar pazistamo kuris girtu sita imone ir sakytu kad dziaugiasi nes nera ko dziaugtis nuo pat pasijungimo pradzios nebuvo taip kad dziaugciausi situo slamstu laukiu nesulaukiu sutarties galo.. pasherintas netas is telefono tele2 rysio veikia 1000 kartu geriau negu nuo modemo tai reikia isivaizduoti koks sudas tas ju internetas...
Blogas internetinis ryšys!!!!
Likau patenkinta paslaugomis. Perejom is balticumo, nera ka lyginti. Meistrai i problemas reaguoja greitai ir sklandziai, balticume viskas buvo atvirksciai, paskambinus tenka laukti po savaite, kol meistrai galu gale prisiruosia atvykti, o atvykus problema lieka dazniausiai neisspresta. Puikus aptarnavimas, isskirtinai noriu padekoti Simui, kuris geba paaiskinti situacija zmogiska kalba, ne kaip mineti konkurentai. Rekomenduoju Splius!
SPLIUS, UAB 2020-01-15 14:12:25
Laba diena, p.Laura,
mūsų vadybininkui paskambinus dėl sutarties tęsimo, jūs pasakėte, kad prastai veikia internetas, iki tol apie jokius interneto sutrikimus nebuvote pranešusi. Vadybininkas užregistravo Jūsų nusiskundimą IT skyriui ir į jį buvo nedelsiant reaguota, su Jumis skambintąsi keletą kartų, kol galėjote priimti mūsų IT inžinierius. Atvykus mūsų IT inžinieriui akivaizdžiai matėsi maršrutizatoriaus aptaškymas remontui skirtomis medžiagomis liaudiškai vadinama "špakliumi", bei aiškiai matomi maršrutizatoriaus apibraižymai. Ištestavus ir pamatavus tinklą, buvo aišku, jog problema yra maršrutizatoriuje. Kadangi jis yra nuomuojamas, Jums buvo pasiūlyta jį keisti į kitą, tuo pačiu Jūs buvote informuota, kad senosios įrangos grąžinti negalėsite, nes ji sugadinta ir už ją teks sumokėti. Tada Jūs teigėte, kad atsisakysite paslaugų ir nieko nekeisite.
IT inžinierius šią istoriją papasakojo savo vadovui, ir buvo priimtas sprendimas suteikti Jums kitą galingesnį maršrutizatorių už tą pačią kainą, seną pasiimant be mokesčio. Deja, ir to Jūs nesutikote daryti, teigdama, kad jau nusprendėte atsisakyti mūsų paslaugų ir sprendimo nekeisite. Jeigu visgi sugalvotumėte kitaip, mūsų pasiūlymas Jums vis dar galioja.
Pagaliau atsikraciau, :). Beja del siulymo pajeist masrutizatoriu. Kaip jus suprantat siulyma. Man atrodo pirma turi su manim susisiekt spliusas ir pasakyt kad apsvarste ir nusprende man pasiulyt toki varianta. O as ko sulaukiau, beja kai jau buvau nuvykus i jusu atstovybe ir uzresitravus kad atsisakau. Po jei neklystu poros dienu skambinat man ir sakot atvažiuojam pas jus jums pajunkt nauja marsrutizatoriu ar jus namie :D. O as apie tai nieko net nezinau. Jo cia tai aptarnavimas. Bet ačiu už pamoka dabar žinau su kuo daugiau reikalu neturet. Ir štai marsrutizatorius kuris nutaskytas špaklium ir subraižytas. Pabrezimu mazu yra bet juk tai du metus naudojamas daiktas, kuri NUOLAT teko perkraudinet. O tiek kas registruoja skambiučius matyt dirbt nemoka nes vien as skambinau kiek kartu ir dar sesuo, nes ji jau ten gyvena metus. Bet pagaliau sakau ačiu kad su jumis reikalu nebeturėsiu.
Įmonė, kurios aptarnavio lygis yra ypač aukštas, tiek kalbant apie merginas, kurios dirba su klientais, tiek apie technikus, kurie jungė pas mus internetą ir išmaniąją. Prieš ttai teko susidurti su kitais, tai net nėra ko lyginti.
Laura 2020-01-10 16:04:00
Niekada niekam nerekomenduočiau šito paslaugų tiekėjo. Patys save pristato kaip pirmaujančius pagal paslaugų kokybe bet tokios prasto tiekėjo dar nesu turejus. Internetas nuolat dingsta po keleta kart per diena buvo net kad 3 dienas nebuvo informuot kad kazkas tvarkoma nesulauksi. Kreipentis del prasto interneto sugalvoja durnu priežasčiu kaip modemas per silnas nors pradžioj garantavo kad pakaks kompas per galingas trugdo ryši kiti internetai ir panašei. I skundus reaguoja lėtai nebent sutartis baiginejas. Kabinėjasi prie modemo kad nepriims nes ant jo keli lašai dažų (nuplaunamu). Melagiai ir a*******i skambina ir sako kad sutartis iki menesio galo o pasirodo ji baigsis is keliu dienu. Niekada gyvenime sio tiekejo net nežadu svarstyt užsisakyt nes nieko prastesnio neteko turet. Nesirinkit jo. Tai didelė š kruva.
Laba diena, p.Laura,
Rekomenduou paslaugas !
Džiaugėmės perėję iš Telia. Vakarais internetas strigdavo, paskambinus pastoviai buvo liepiama perkrovinėti modemą, kas bėdos neišspręsdavo, Vakarais iš vis dingsta po 20-30min, prieš tai buvome Splius, bėdų nebuvo, dabar grįžome vėl ir viskas super! Tikrai rekomenduoju visiems šį operatorių
Prieš savaitę pasijungėme išmaniąją Splius televiziją, gerai veikia, patogu naudotis, su vyru apkalbėjom, kad be jos dabar jau neįsivaizduojam TV žiūrėjimo, gali viską atsisukti. O ir mokestis pasikeitė tik 2 Eurais. Tikrai rekomenduojam !
Noriu pagirti Klaipedos skyriu, labai atsakingas poziuris i darba. Paslaugas parduodantys asmenys labai aiskiai isdesto situacija, yra lankstus, ko kitiems isties truksta. Taip pat atvyke technikai be problemu idiege naujas paslaugas, nepaliko bardako, kaip kitos imones. Kas liecia pacias paslaugas - dziaugemes pereje is Telia, nesigailime nei kiek! Sekmes
SUDU KRUVA, O NE INTERNETAS! Greiciau gruodzio men, iskarto atsisakysim!
Lėtas internetas. Pasakė pakeisti maršrutizatorių. Pakeitėm. Jokių pasikeitimų. Tas pats š....
Gailiuosi, kad išėjom iš telia.
Naudojames nuo geguzes menesio. Kazkoks kosmaras. Vakarais ir savaitgaliais nei interneto normalaus nei televizoriaus paziureti neina. Meistrai pas mane kaip i darba, kas antra diena vaziuoja. Niekam nerekomneduoju! Eilini karta issitikinau, kad pigiai gerai nebuna.
Daug metų naudoju Splius internetą dar nuo TELELANO laikų ir labai džiaugiuosi, kad esate Klaipėdoje. Visiems savo pažįstamiems rekomendavau ir džiaugiasi geromis ir nebrangiomis paslaugomis. Internetas greitas ir be trukdžių, PING'as mažiausias mieste iš kitų bandytų tiekėjų, o mieste jų viso labo 3.. Taigi geriausi kol kas tikrai!!! Sėkmės!
Kokybė TV nėra bloga, bet yra geresnių...nesiskundžiu PVZ:. Pasijungus piratinę TV už mėn.2.50 eurų matai daug, kanalų.Aš nesakau, yra ir pliusų ir minusų, pas viena ir kitą.Tik, kad pas piratinę sporto kanalų labai daug...Yra ir kitų piratų, bet reikia turėti internetą TELIOS....Matai iki 1500 kalalų, už 6 eurus mėn....KIEKVIENAM Savo....
Labai džiaugiuosi, kad atradau tokią įmonę, kaip Splius. Internetas ir televizija, veikia tikrai puikiai. Tikrai niekada negalvojau, kad už tokią kainą gali turėti tokias paslaugas. Sekmės Jums!
Nesenai pradėjau naudotis Splius internetu bei televizija. Labai džiaugiuosi paslaugų kokybę, viskas veikia puikiai ir be trukdziu. Vaikai džiaugiasi galėdami atsisukti filmukus kurių nespejo pamatyti. Tikrai rekomenduosiu Splius paslaugas draugams.
Keleta metu turejau balticuma, su paslaugom viskas kaip ir ok buvo, bet spliuse pasiule zymiai mazesne kaina, tai nusprendziau isbandyti. Atvyko tikrai puikus meistrai kurie greitai viska sujunge ir sureguliavo. Paslaugos tikrai zymiai kokybiskesnes, nesigailiu ir visiems rekomenduoju.
Noriu padekoti uz malonu aptarnavima ir puikias paslaugas. Kai pasijungiau Splius, televizorius nusvito kitomis spalvomis. Net nera ka lyginti su buvusiu tiekeju. O atsukimas labai patogus ir paprastas, meistras viska paaiškino ir issamiai parode. Gyvuokit ir aukit.
Patenkintas klientas
2019-08-28 12:50:42 IP 2fc3n1ae
Turiu Splius paslaugas jau daug metų, ir nekeisčiau į nieką, paslaugos veikia labai gerai, įmonės darbuotojai labai malonūs, greitai išsprendžia iškilusias problemas, o kainos tai iš vis geriausios Klaipėdoje :) Viskems rekomenduoju !! :)
Splius internetą turiu jau daug metų, ir nebuvo jokių problemų. Bet pastarąsias dvi savaites internetas pradėjo strigti. Pastebiu tai žaisdamas žaidimus ar žiūrėdamas filmus. Atsisiunčiau programėlę ''Fing'', kad patikrinti ar niekas nevagia interneto. Prie interneto būnu prisijungęs tik aš. Taip, kad arba tvarkykite problemas, arba pasibaigus sutarčiai bus pakeistas internetas.
Sveiki, internetu ir tv negaliu skustis, bet laikraščio platinimu tai nesamonė atneša belekada o rašo kad turi pristatytį penktadienį o atneša šeštadinį arba pirmadienį kažkokia nesamonė
pagaliau atsisakiau interneto dar reikejo sumoketi 3eur daugiau nebegrisiu pasjuos jokiu budu
Vakar kvietėme meistrą nzn. vardo (2019-05-27 Baltijos pr.75-7 Klaipėda, galit patikrinti). Nežinau, kaip man viskas veiks, bet noriu pasakyti didelį ačiū už meistro nuoširdumą, malonus, supratingas. Tokių darbuotojų tikrai mažai šiais laikais Tai labai Jam ačiū ir sėkmės.
Arteja sutarties pasibaigimo laikotarpis tai pagalvojau su nauja sutartimi ir televizoriu pasikeisti, bet pamates splius kainas net nervas sueme kaip apgaudineja.
Televizorius Philips 50PUS7303/12
Įprastinė kaina: 707.12 EUR
Kaina Splius klientams: 625.77 EUR

O VARLEJE KAINUOJA 528, 00 EUR

100E PIGIAU NEI SPLIUS KLIJENTAMS

paskui paguglines kitu ju siulomu prekiu tai pastebejau jog situacija mazdaug 100 euru pigesnes kitame tinklapyje
Tadas 2019-05-04 16:40:53
Savaitgaliais labai nestabilus internetas, žaidžiant žaidimus didelis diskomfortas.
Mane tas labiausiai ir užknisa. Būna kad ir darbo dienom dingsta internetas ir kartais ilgam
Oferistai kaip reta...viena kalba, kita rašo... labai žiūrėkite atidžiai sutartis ir nepasitikėkite nei vienu žodžiu.
Esu baisiai nusivylusi Splius interneto kokybė... naudoju dar tik antra savaitę, bet jau dabar gailiuosi kam pasirinkau būtent juos. Internetas šokinėja ir atsijunginėja kas minute, sklandžiai naudotis neįmanoma, norint skambintis internetu ir turėti gerą ryšį, būtina išsijungti namu wi-fi, kitaip susikalbėti beveik neįimanoma... Nerekomenduočiau niekam :)
baigiantis sutarties laikotarpiui kaip visuomet ir visur susisiekė ir su manimi pasiūlydami naujovių, butent išmaniąją televizija.Nebandęs nežinosi - kainos mane tenkina, kokybę pamatysim kai ilgiau pasinaudosime, nes pačioje pradžioje buvo nesklandumų bet susisiekus su vad. Samanta gana greitai reiktu pasakyti, problema buvo pašalinta.Meistras Justinas išmano savo darbą, nors problema, mano galvai, buvo ne splius priedėliui, bet mano televizoriuje, pagarba meistrui Justinui - nuodugniai išaiškino, suderino, patarė kaip teisingai naudotis - vienu žodžiu likau patenkintas SPLIUS komandos darbu.Dėkui kolektyvui, vadybininkei Samantai už atidumą, meistrui Justinui užišmanumą ir kitiems darbuotojams.Sėkmės jiems darbe
eilinis savaitgalis vel dinges internetas. uz ka reik moket pinigus? atsibodot
SPLIUS kabelinę + internetą turiu jau 2 metai. Tiksliai visko nepamenu kaip buvo pirmuosius metus, todėl nieko apie tai nekomentuosiu, turbūt buvo gerai, jei nepamenu. Tačiau dabar, paskutiniu metu, labai pradėjo, , strigti" internetas, arba tarp jaunimo sakant -, , laginti". Kaip tai nustatau - žaidžiant žaidimą, sukyla, , PING" labai aukštai ir tu būni tiesiog atjungtas su žinute, , LOST CONNECTION", , , nuleidus" žaidimą pamatai, kad atsijungęs WI-FI, atidarius jį, rašo, kad, , Nėra interneto, saugus" (tiksliai nepamenu žodis į žodį, tačiau esmė lieka ta pati), atsijungus ir vėl prisijungus, krauna ilgiau, tačiau prisijungia. Ir taip iki sekančio, kuris pasikartoja po 10min. arba gali ilgiau, čia įvairiai. Faktai tai, kad žmonių srautas vakarais bei savaitgaliais yra didesni, todėl gali pasitaikyti trukdžių, tačiau tikrai ne tokių, kuomet neįmanoma naudotis interneto, ir tai nėra vien žaidimai. Naršant internete - ne ką geriau. Modemas perkrautas, nustatymai iš naujo nustatyti, tikrinti visi parametrai modemo. Niekas nesikeičia. Kritika yra normalus dalykas, todėl pasisakysiu ir aš: gailiuosi, kad prasitęsiau SPLIUS prieš maždaug pusmetį, kitu atveju dabar turėčiau kito tiekėjo paslaugas. Senai norėjau apie tai parašyti, bet visad pasinervinu, atsileidžiu ir toliau gyvenu, tačiau dabar jau tikrai atsibodo, todėl nusprendžiau parašyti.
Nedarbuotoja 2019-01-09 23:18:25
Pati dirbau pardavimuose. Ar kada klientam daeis ar nedaeis, kad kada sudare sutarti buvo viena kaina tokia ir mokat. Kompanijos daznai daro akcijas naujiems pasiulymams, paketams ir kt. Todel ir tie "nauji" ir moka maziau, tuo metu pasirase sutarti. O jums ir atsinaujina sutartis tokios pagal kuria buvo pasirasyta.
Laba diena, Ne darbuotoja,
Pirmiausia, LABAI GAILA, KAD NEMOKATE LIETUVIŲ KALBOS- žodžio "daeina" LIETUVIŲ KALBOJE NĖRA, o "nedarbuotoja" rašoma "NE DARBUOTOJA".
Normalioje, save gerbiančioje įmonėje lojaliems klientams sąlygos VISADA GERESNĖS NEGU NAUJIEMS KLIENTAMS. TAI PAPRASČIAUSIA, VISAME PASAULYJE TAIKOMA RINKOS PRAKTIKA, UŽTIKRINANTI SĖKMINGĄ VEIKLĄ..
SĖKMĖS! Фдмнвфыю
Alvydas 2018-08-30 15:35:14
Dar nuo praeito šimtmečio naudojuosi Splius kabeline televizija, o nuo 2004 m. ir internetu, tačiau šiuo metu MANO SUTARTYJE ĮRAŠYTI ĮKAINIAI DIDESNI (?) NEGU NAUJIEMS KLIENTAMS NUO 2018.09.01siūlomi įkainiai.NEI KLIENTŲ APTARNAVIMO SKYRIUS, NEI RINKODAROS VADOVĖ, NESUTIKO PADARYTI 10% NUOLAIDOS (UŽ ILGAMETĮ LOJALUMĄ)NUO ESAMOJE SUTARTYJE ESANČIŲ ĮKAINIŲ NAUJAI SUTARČIAI (TUOMET ĮKAINIAI UŽ KABELINĖS TELEVIZIJOS PAKETĄ (NE MINI) IR INTERNETĄ TEBŪTŲ TIK 0, 75 CENTAIS MAŽIAU UŽ NAUJIEMS KLIENTAMS SIŪLOMUS ĮKAINIUS!!!!!!
KAS GALĖTŲ IŠSPRĘSTI ŠIĄ JUOKINGĄ PROBLEMĄ?
gal kas gali papasakoti kodel pingas pradejo sokineti buna 40ping o buna 5ping labai jauciasi del narsimo kol atidaro ipac su feisboku problemos pradejo vikti kita kart neimanoma zinuciu atidariti reikia is antro karto viska jungti tada papuola seip netaip
laukiu sutarties pabaigos ir pareinu paskita tiekeja ir ramu bus
Nuosirdus aciu jusu komandai, asmeniskai Mantui Matuzeviciui ir Tomui, uz super atlikta darba, nuosirduma, mandaguma, kantrybe ir gera nuotaika.Mazai tokio jaunimo dabar sutiksi.Vadovai turetu dziaugtis, turedami tokius saunius vaikinukus.
Sveiki. Noriu labai pagirti ir pasidžiaugti Jūsų darbuotoju (atvyko 2018-10-29, Lyduvėnų 19-2. Labai dėkoju už suteiktą informaciją ir mandagų aptarnavimą. Gaila, vardo nepaklausiau.Sėkmės Specialistui ir Jūsų įmonei. Pagarbiai Vytautas Balčiūnas.

Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: Pranciškaus Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...
Mobile Technics
GSMarena.lt

Adresas: Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Prekiaujame mobiliaisiais telefonais mažiausiomis kainomis Lietuvoje. GSMarena.lt siūlo platų mobiliųjų telefonų pasirinkimą. GSMarena.lt užtikrina savo klientams mažiausias kainas bei didžiausią prekių asortimentą. Mūsų prekybos salonai yra didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Kaune. Prekybos salonas...

RNDV Group, UAB
Elektros instaliacija ir suvirinimo darbai

Adresas: Taikos pr. 52C, LT-91184 Klaipėda.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; elektros dalys ir įranga; laivų remontas, statyba; statyba; suvirinimas ir suvirinimo aparatai; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
„RNDV Group“ yra viena didžiausių subrangovų Europoje „RNDV Group“ yra tarptautinė laivų statybos ir laivų remonto įmonė, įsikūrusi Lietuvoje. Reaguojame į rinkos poreikius, tad ilgainiui vis plečiame savo veiklos spektrą. Šiuo metu specializuojamės elektros instaliacijos ir elektromechnikos projektuose ne tik...

Prezidentas nutraukė saviizoliaciją
Prezidentas nutraukė saviizoliaciją 08-08 21:55
Prezidentas Gitanas Nausėda su šeima nutraukė laikiną saviizoliaciją paaiškėjus, kad kontaktų su koronavirusu užsikrėtusiu asmeniu turėjęs prezidento kanceliarijos darbuotojas neserga COVID-19.
Italijos vyriausybė pritarė 25 mlrd. Eur ekonomikos gaivinimo paketui
Italijos vyriausybė pritarė 25 mlrd. Eur ekonomikos gaivinimo paketui 08-08 17:05
Italijos vyriausybė penktadienį patvirtino 25 mlrd. Eur vertės paketą, turintį padėti atgaivinti šalies ekonomiką, nukentėjusią dėl koronaviruso pandemijos sukeltos krizės.
"Siemens" neišvengė pelno kryčio
"Siemens" neišvengė pelno kryčio 08-08 16:07
Didžiausio Europos pramonės konglomerato "Siemens" grynasis pelnas antrąjį metų ketvirtį susitraukė 47,7% iki 539 mln. Eur. Kompanija įspėja, kad pandemija gali neigiamai paveikti ir 2020 m...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

FedEx 183,53 +6,55%
AIG 30,66 +4,57%