Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę SPLIUS, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę SPLIUS

Atsiliepimai apie SPLIUS, UAB

Parašyk savo nuomonę apie SPLIUS, UAB

Jusu internetas gan geras bet problema kitame. Nedideliame daugebutija visi vartotojai spliuso visi turi routerius kurios pastato spliuso darbuotojai. Klausimas kodel pajungiant vartotojams marsrutizatorius meistrai palieka wifi šiukšlyna? Kad aiškiau butu (kanalu tarša) juk jie puikai zino, kad kanala turi buti nepersidengiantis... Tai yra 1, 6, 11 kanalai tada viskas bus okei bet va wifi analyzer programele rodo ka kita paziurekit ir paaiskinkit kodel taip yra?
Kas dar nesinaudojate ju paslaugomis siulyciau ir nepradeti 2018-02-04 22:06:31
Internetas dingineja televizija streikuoja kada nori rodo... pries tai naudojausi teo, nera ka lyginti, o dabar gailiuosi panorejes sutaupyti perejau i s plius patikekit nervu gadinimas ne paslaugos cia. Kiekviena kart susisiekus su s splius del nekokybisku paslaugu jie atsako kad mes zinom apie sita problema ir dirbame ties tuo, bet ar tai mano problema? As moku uz paslaugas o ne uz jusu mokymasi dirbti ties sia srtim. Manau jei nesugebate dirbti savo darbo tai leiskite tiems kas sugeba, pvz teo.
Sveiki, parašykite savo adresą ir telefono numerį mums el.paštu klientuaptarnavimas@splius.lt, problemos bus nedelsiant pašalintos, nes jūsų el.pašto adresas, kuriuo prisiregistravote čia, nėra registruotas pas mus sistemoje.
Kas dar nesinaudojate ju paslaugomis siulyciau ir nepradeti
2018-02-04 22:06:31 IP 84.15.180.93
Tadas 2018-01-26 20:35:11
Labai lėtas ir nestabilus internetas savaitgaliais, ypač vakarais. Darbo dienom bėdų nėra.
Laba diena, Tadai, parašykite mums savo adresą klientuaptarnavimas@splius.lt
S. Antanas 2017-11-28 11:51:36
Pažiūrėkite, kuo "šeria" SPLIUS savo klientus, lojalius jiems nuo 1998 metų. Tik interneto administratorius, gali ne man adresuotą laišką persiųsti man. Panašių laiškų (net nepanašiu į mano elektroninį adresą laiškų, gaunu ne vieną ir ne du).Skanaus žiūrėjimo. Prisegu patį laišką:
" Hi, this is Jessica!
Katy sent me your contacts, as I really liked during our meeting 2 months ago. I can't forget our meeting with you, and I want to be friends with you.
To make it easier for me to remember - here are my photos <http://jess.bingoad.me> "

Štai toks tikras giriamo paslaugų teikėjo veidas. pažiūrėti verta. Pagarbiai...
Ponas S. Antanai, ar tamsta esi ufonautas ar šiaip beprotis....briedus prirašinėjai, ar pats suvoki kaip veikia el. paštas??? O kanalai rodo tai, ką rodo, prie ko čia paslaugų teikėjas? Rašykit, skambinkit kanalų direktoriams ir prašykit/reikalaukit laidas daryti įdomesnias... Ir šiap mano patarimas - dažniau eikit pasivaikščioti į gamtą, parką, turėkit šuniuką/kačiuką, juo rūpinkitės ir mažiau kiurksoti prie TV.
Gerų jums dienų
Nesudarinekite sutarciu su sia televizija zada viena o po to daro visai ka nori viskas isbrangsta ir dar neberodo to ka privaletu rodyti.
as 2018-01-08 20:58:43
ta pati beda ir pradejo atsibosti tai.
Labas rytas, Jūsų adresu nematome registruoto nei vieno interneto sutrikimo per pastaruosius pora metų, mūsų monitoringo sistema taip pat nefiksuoja kažkokių išskirtinių sąlygų, dėl kurių internetas veiktų su trikdžiais, problema gali būti ir Jūsų įrangoje, kurios, deja, be Jūsų pranešimo, kad blogai veikia paslauga, patikrinti negalime.
Dabar Jūsų adresas yra užregistruotas ir nedelsiant susisieks mūsų IT inžinierius. Iškilus bet kokioms problemoms dėl paslaugų, skambinkite tel. 19955
Pasipiktinęs ir ne vienas toks 2018-01-04 21:54:54
Splius, prieš 10 metų buvo puiki įmonė, dabar- pastovūs interneto trikdžiai, turi perkrauti maršrutizatorių, taip pat interneto greitis labai nestabilus. Ir tikrai žinau, jog man ne vienam taip. Jau kęsti nebesinori. Beje, kalbėjau su savo advokatu, kvepia grupiniu ieškiniu.
ta pati beda ir pradejo atsibosti tai.
Pasipiktinęs ir ne vienas toks 2018-01-04 21:54:54
Labai sunku atsakyti į tokį laišką kai nėra adreso ir adresato. Turime dešimtis tūkstančių interneto klientų, jeigu būtų tikrai blogai, grupinis ieškinys būtų rimtas :). Tiekiame gerą srautą, kuriuo didžiuojamės, tačiau interneto kokybė priklauso nuo daug veiksnių: ar naudojatės wi fi, kuriam gali trukdyti ir sienų storis, kiti dažniai slopinantys ryšį; ar jūsų įrenginys neužkrėstas virusais ir pan. Labai svarbu, kad dėl blogo ryšio, trikdžių, kreiptumėtės į mus, mes atsiųsime komandą, kurie galės situaciją pažiūrėti vietoje. Būtų šaunu, jeigu ir Jūsų pažįstami kreiptųsi nurodydami konkrečius adresus ir kontaktus tel. 19955 arba klientuaptarnavimas@splius.lt.
Valdas 2018-01-04 20:52:18
Turiu tv samsung jame ira plius tv aplikacija bet internetas ira balticum ar galiu matyti jusu tv jei galima tai kaip tai padaryti nes siaip bandziau uzsiregistruoti pasirinkti tv bet neleidzia
Deja, išmaniąją televiziją PLIUS.TV, galite matyti tik Splius interneto tinkle. Taipogi, Jūs turite užsisakyti išmaniosios PLIUS.TV paslaugą. Jeigu norėtumėte išsamesnės informacijos, rašykite savo kontaktus el.paštu: klientuaptarnavimas@splius.lt ir mes su Jumis susisieksime.
Pasipiktinęs ir ne vienas toks
2018-01-04 21:54:54 IP 77.79.34.20
Edvinas 2017-12-20 23:13:55
Esme ta kad plius.tv programa stringa. naujas televizorius ir irasyta programa bet atisisukus koki kanala ar laida stringa vaizdas ir atsilieka garsas butina perkraut.. kodel tai vyksta esu pasipiktines..
Laba diena, Edvinai, parašykite mums savo adresą ir telefono numerį el.paštu klientuaptarnavimas@splius.lt, tikrinsime kodėl taip vyksta ir problema bus pašalinta.
Andrius 2017-12-03 14:01:08
Kas atsiprasant per nesamone jusu tas internetas? Kaip savaidgalis taip neimanoma naudotis uz ka pinigai mokami jums jai nesugebate atlikti savo darbu? Todel ir isejome is jusu televizijos.... dabar laikas ir interneto atsisakyti...
Laba diena, interneto sutrikimas užregistruotas, sulauksite skambučio iš mūsų IT skyriaus. Kad būtų greičiau visada galite skambinti tiesiai tel.nr. 19955
Raimis 2017-11-30 20:55:30
Laba diena.Turiu klausimą, kokie televizoriu modeliai tinka norint žiūrėti SPlius iptv be priedėlio ? Suprantu turi būti integruotas Wi-Fi ir Android sistema, bet ar to užtenka ? Ačiū
Laba diena, šiuo metu tinka visi Samsung 2016 ir 2017 metų modeliai, norint Plius TV žiūrėti be priedėlio.
SPLIUS, UAB 2017-11-28 13:13:54
Laba diena, p.Antanai,
atsakome į abu jūsų komentarus:
1) kabelinės televizijos paketą sudaro tam tkri kanalai, kurių programos keisti ar įtakoti mes negalime, jų pasirinkimas ar rodyti senas, ar naujas laidas. Jeigu nepatinka rusiški kanalai, žiūrėkite Filmzone (lietuvių kalba), Viasat History (anglų kalba) ir kitus kanalus.
2) mūsų administratorius Jums nesiuntinėja jokių laiškų, tokį skundą jau buvote registravęs telefonu, ir Jums buvo viskas paaiškinta. Kažkokia įmonė susvedė Jūsų el.pašto adresą ir siunčia Jums įvairaus pobūdžio laiškus, tai ir kreiptis reikia į tą įmonę, o ne keikti savo paslaugų tiekėją.
Turite suprasti, kad mes esame pačios paslaugos tiekėjas, o ne turinio formuotojas, tiek kalbant apie kanalų turinį, tiek apie el.laiškų gavimą.
Norite pasakyti, kad operatorius nemato ir nežino kokia įmonė SPLIUS klientą terorizuoja konkrečiais spamais? Apie tą "kažkokią IMONĘ" - atmazkė. Kiekviena įmonė turi atgalinį adresą. Operatorius mato visą laiško kelią. Kas siunčia ir kam siunčia. Remkimės logika o ne "pizdiožu" - (atsiprašau už išprovokuotą nepagarbą). Jeigu laišką siunčiu bronės adresu - stasė jo negaus. Šiais laikais taip įprasta. Kas paslaugą teikia tas ir teisus.
S. Antanas 2017-11-28 11:51:36

Laba diena, p.Antanai,
atsakome į abu jūsų komentarus:

S. Antanas, Radviliškis
2017-11-25 07:54:56 IP 46.249.171.60
Splius kabelinės televizijos ir interneto paslaugų klientas esu apie 10 metų. Paslaugos tiekėjo nekeičiau - dėl įpročio nesiblaškyti... Internetinio plano greičio mano poreikiams pilnai pakako ir pakanka. Kabelinė televizija - užkniso juodai. Tas pats per tą patį. Programos ir laidos 2-3 metų senumo ir vis pastoviai kartojamos. Nuo ekstrasensų į smegenis: kap-kap-kap..., numesk svorį, išsirink jaunikį-nuotaką, apsirenk madingai, Dom-2, kito ukrainietiško mėšlo - vemti norisi. Paslauga tikrai š... Tempiu prisegtą (užsisakytą) administracijos šimtą kartų perkaitaliotų programų paketą nuo pat pradžių. Tiesioginio eterio gal 5-6 procentai. Toliau įrašas, retransliacija, reklama ant reklamos, antirusiška propaganda ir fuflo. Mokant abonentinį mokestį - turi būti už ką. Pasiūlymų gauti daugiau ir įdomesnių kanalų - SU PAPILDOMĄ PRIEMOKĄ - buvo. Atsisakiau. jeigu nenoriu leistis būti papildomai melžiamas - privalau žiūrėti tai kas... numetama senbezdoms. Kas nemaloniausia, Splius interneto administracija-torius į elektroninį paštą pradėjo kišti dar ir brukalą. Kartais net visai ne man adresuotą - bet ir tai iškentėti kaip nuolankus klientas privalau. Bandžiau aiškintis - kabina makaronus - tipo kaltas pats. Dėl SPLIUS paslaugos atsisakymo - jeigu jau apsispręsire savanoriškai klimpti į tą BUZĄ - įdėmiai skaitykite sutartį nuo pradžios iki galo - PRIEŠ JĄ PASIRAŠYDAMI. Aplohinto kliento prisirišimui - prirašyta tokių paslaugų teikėjui naudingų detalių, dėl kurių pavėluoto pamatymo - nagus nusigraušite iki alkūnių. Ypač kerta per kišenę NEREALUS PASLAUGOS ATSISAKYMO MOKESTIS.
Žiauriai geras internetas Klaipedoje, bei televizija taip pat gera naudojuos ismaniaja labai patogus dalykas...! Patariu.
Raimis 2017-11-08 21:09:53
Sveiki, norėčiau sužinoti koks yra SPlius IPTV (išmaniosios televizijos) kanalų sąrašas, niekur nerandu...
jeigu Šiauliuose, tai čia:

Jeigu Klaipėdoje, tai čia:
xxx 2017-11-04 23:57:17
sudas tas splius!! kai tik atvaziuoju pas tevukus tai gryba vis pjauna, vakare vos juda tas internetas!!! namie pati naudoju cgates, dar ne karto neturejau problemu, uztenka atvaziuot pas tevus ir internetas sudu sudas atsiprasant, dingsta turi perkaurt routeni, kas cia per nesamone. jai tevukai moka pinigus uz ibterneta ir kabeline tai bent noretusi kad jin butu kokybiska, bet deja..
Sveiki, parašykite savo tėvukų adresą mums el.paštu klientuaptarnavimas@splius.lt, perduosime IT skyriui ir problemos bus pašalintos.
Edita 2017-11-03 21:01:17
Kada atsiras kanalas RTR Planeta? Konsultantas žadėjo dar balandžio mėn.... Kiek dar laukti?
Laba diena, Edita, deja kol kas šio kanalo neturime, vis ar vyksta susirašinėjimas su jų atstovais. Jeigu parašytumėte savo adresą ir telefono numerį el.paštu klientuaptarnavimas@splius.lt, praneštumėme Jums, kai tik sužinotumėme ką nors naujo. Taip pat kol nėra šio kanalo galėtumėme Jums pasiūlyti kokį nors papildomą kanalų paketą.
Sveiki. Jau pradedu nusivilti Spliusu... Ši televizija su interntu pas mane dar nesenai, o jau turiu kažkelintą kartą skambinti dėl ryšio sutrikimų. Dar gerai, jei tik televizija dingsta, šiandien apskrirtai, nei televizijos, nei interneto. Paskambini paslaugų telefonu, tai atsiliepia tarsi apsimiegojęs konsultantas. Jei taip reiks ir toliau kas mėnesį skambinėti, reiks pagalvoti, ar verta pas Jus likti. Teo, iš kur pas Jus perėjau, nors ir brangininkai, dėl sutrikimų galėdavai skambinti kartą į metus ar dvejus... Už ką pinigus imate, jei tokia kokybė?
Dekoju Splius darbuotojams ir meistrui uz supratima, operatyvu ir kokybiska aptarnavima.ACIU.
Ramunas 2017-10-18 20:55:02
Esu nusivylęs pažadėjo meistrai paskambint bet deja jie miegą turiu neta 360mb per sekundė vartau Autoplius ir reikia laukti kol atveria puslapį ant kabelio viskas ok bet WIFI kur taip išgyrė ir ima nuoma pjauna grybą nesąmonė kažkokia.Nevertinat savo senu klijentu gaila labai
Laba diena, Ramūnai, parašykite savo adresą mums el.paštu klientuaptarnavimas@splius.lt
Esu patenkintas Splius paslaugomis. Operatyvu, kokybiška ir malonus aptarnavimas. Džiaugiuosi, kad pasirinkau Jus, ačiū!
Dmitrij 2017-09-20 23:08:27
Sveiki. Vakarais pingas pasikela kai zaidziu online zaidimus, su wi-fi viskas gerai. Kokia gali buti problema?
Sveiki, parašykite mums savo adresą el.paštu klientuaptarnavimas@splius.lt perduosime, kad IT skyrius patikrintų.
Sveiki. Naudojuosi Splius paslaugomis beveik pusantru metu. Galiu pasakyti tik tiek, kad labai gerai, kad jus esat Klaipedoje, kainos geros, aptarnavimas malonus, meistrai paslaugus ir visada stengiasi padeti ir svarbiausia reaguoja greitai. Zodziu viskas labai gerai. Tik svarbiausia islaikykite tai ir zinoma geras kainas, nes kiti tiekejai Klaipedoje plesikauja.. Sekmes!
Linas 2017-07-11 13:29:21
Laba diena, šiandien Raizgių k., buvo atliekami kažkokie darbai prie interneto stovo.... Jūsų automobilis privažiavo per privatų sklypą, sukinėjosi ten, niekas neatsiklausė. Padarė įspaudas pievoje, kurioje buvo tik nupjauta žolė... Pakalbėjus su vairuotoju, dar gautas grubus atsakymas, kad kur noriu, ten važiuoju.... Kas Jums suteikia teisę važiuoti per privačias valdas?
Laba diena, Linai,

Dėkui, kad informavote apie situaciją. Ją išsiaiškinome, autobokštelis bei jo vairuotojas, kuris atsakė jums grubiai, yra įmonės, iš kurios mes perkame paslaugą. Pritariame, jog elgesys buvo neetiškas ir mes būtinai informuosime apie tai paslaugų tiekėjus.
Asta 2017-07-02 09:55:50
Laba diena Klaipėdoje dingo jūsų televizija? Kada sutvarkysite
Laba diena, p.Asta,
vakar prieš pietus turėjome bėdų dėl elektros, tačiau greitai viskas buvo atstatyta, jei vis dar neturite televizijos skambinkite tel.19955 ir registruokite sutrikimą arba parašykite savo adresą ir telefono numerį klientuaptarnavimas@splius.lt
stanislovas 2017-06-28 09:15:21
Visąlaik buvau patenkintas Splius paslaugomis, bet kai prasidėjo gedimas, tai...Pradėjo strigti Plius.TV žiūrima per kompiuterį.kokia minutė ir viskas, stringa.Kiek sykių kreipiaus ir telefonu, ir gyvai, tai vien pažadai.Meistras koks paskambina, užliūliuoja pažadais ir viskas iš pradžių.Sako, taip, yra gedimas, viską žinom, tvarkom, tuoj sutaisysim, susisieksim, informuosim, vienu žodžiu, durniais vartotojus laiko.Už ką pinigus moku?Teks ieškot išeities.
Laba diena, p.Stanislovai,
parašykite savo adresą ir telefono numerį klientuaptarnavimas@splius.lt, perduosime atsakingam darbuotojui ir su Jumis bus nedelsiant susisiekta.
Laba diena Klaipėdoje dingo jūsų televizija? Kada sutvarkysite
Kristis 2017-06-26 22:11:02
Sveiki. Na po tokių fokusų tai tikrai norisi keist interneto tiekėją. Buvo atjungtas ryte internetas kadangi buvo susikaupusi skola už 2 mėnesius. Tačiau skola buvo sumokėta dar prieš 2 paras (savaitgalį). Paskambinau į klientų aptarnavimo skyrių ir paaiškinau visą situaciją, kad viskas apmokėta, šaknęlę turiu ir pan... panelė buvo labai maloni ir pasakė, kad viską tuojau pat sutvarkys, viskas taip ir buvo, momentaliai internetas veikė pilnu greičiu. tačiau vakare internetas vėl dingo ir atsiradęs vėl vos veikė..... Paskambinus sužinojau, kad greitis vėl apribotas nes nėra apmokėta... Tai kai pasakiau, kad dieną jau buvo apie tai pranešta ir išsiaiškinta, išgirdau tik tiek, kad meistrai jau nebedirba ir iki rytojaus nieko negalima pakeist... Tai vėl pasijaučiau kaip d******s vietoje, tai ką man tokiu atveju daryti jeigu reikalingas normaliai veikiantis internetas, kai jis atjungiamas ne dėl mūsų kaltės?
Labai atsiprašome už nesusipratimą..., būtinai išsiaiškinsime kur nesuvaikščiojo informacija, jeigu viskas taip, kaip Jūs sakote. Darysime viską, kad tokių dalykų išvengtume ateityje. Nurodykite savo adresą el.paštu: klientuaptarnavimas@splius.lt
Alla 2017-06-17 20:17:22
Splius - mano šeimos nusivylimas! Visi laukiame sutarties pabaigos, nes rodomos pasenusios TV programos, visos laidos ir filmai.
Laba diena, p.Alla, gaila, kad mus taip vertinate, norėtumėme išgirsti, kokių kanalų pas mus pasigendate ? Nes rašote apie TV programas, laidas ir filmus, deja, pačių kanalų turinį kuriame ne mes. Jūs turite pas mus pagrindinį skaitmeninės televizijos kanalų paketą ir dar papildomai paketą "Kinas ir pažinimas", vadinasi galite žiūrėti daugiau nei 80 skirtingų kanalų. Jei trūksta kurio nors kanalo konkrečiai, esame pasiruošę išgirsti jūsų pageidavimus, parašykite mums klientuaptarnavimas@splius.lt
na pratesiau sutarti pajemiau nauja iranga ziuresim kaip veiks internetas sutartis 2 metai siule 3metus bet atsisakiau reikes uz modema sumoketi 15eur kaskas tokio plana palikau ta pati mazausiu uz 7eur 24cent +televizija 2eur
Viktorija 2017-06-09 02:34:16
Esu Splius kliente nuo 2016.10men. Tikras koshmaras ir nekokybiskas servisas. Po Baltikum - atsisakiau - dar blogiau. Rysys fiksuoto telefono telefono ir interneto - ne duok Dieve. O kaina - 20 euru. Su klientais elgiesi nepadoriai, vadybininkai po sutarties pasirasymo nelabai nori bendrauti - NEREKOMENDUOJU sita imone niekam. Laukiu ne sulaukiu sutarties babaigos, Blogiau dar nemaciau gyvenyme. PAPUOLIAU.
Laa diena, Viktorija, pagal jūsų IP adresą matome, jog rašote iš Klaipėdos, parašykite mums savo adresą ir telefono numerį el.paštu klientuaptarnavimas@splius.lt, norime pasikalbėti ir išspręsti kilusias bėdas, nes interneto tinklas Klaipėdoje pas mus visur šviesoladinis ir veikia tikrai stabiliai.

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
Internetas Šviesolaidinis internetas Net 8 iš 10 naujų vartotojų yra patenkinti „Cgates“ teikiamo interneto kokybe. Tai parodė rinkos tyrimų bendrovės SIC birželio mėnesį atliktas naujų „Cgates“ interneto klientų tyrimas. Apklaustieji „Cgates“ interneto vartotojai yra maloniai nustebinti ir patenkinti šios...
Sales partners
TEXUS | Interneto svetainių kūrimas

Adresas: Užupio g. 30, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos.
Šiuolaikiškų interneto svetainių kūrimas Dirbame nuo 2007m., turime ~1000 klientų. Interneto svetaines kuriame pagal šiuolaikinių svetainių standartus, orientuojamės, kad jos būtų patogios, tinkamai reprezentuotų Jūsų įmonę, būtų tvarkingai suprogramuotos. Labai svarbu ne tik pati interneto svetainė, bet ir jos...
Internet Solutions
Adresas: Lyros g. 5-57, LT-78287 Šiauliai.
Veiklos sritys: interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; reklamos paslaugos.
Inovatyvi IT sprendimų kompanija, sukaupusi daugiau nei 6-ių metų sėkmingą darbo patirtį bei virš 600 sukurtų interneto svetainių. Įmonės esminiai darbo principai: kvalifikacija, patirtis ir naujovės, leidžiantys kiekvienam klientui pasiūlyti originalius sprendimus, kurie orientuoti į Jūsų verslo sėkmę, bei darbo...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...
Rašytojas
Adresas: Laisvės pr. 125-608, LT-06188 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; reklamos paslaugos.
UAB „Rašytojas“ užsiima tekstų rašymo veikla. Rašome šiuos tekstus: Tekstai inteneto puslapiams; Straipsniai tinklaraščiams (blogams); SEO tekstai ir straipsniai; Straipsniai interneto žiniasklaidai; Įvairūs reklaminiai tekstai. Redaguojame jau esamus tekstus, optimizuojame juos paieškos sistemoms.

ENDORET GELIS – NATŪRALUS  JŪSŲ UŽPILDAS
ENDORET GELIS – NATŪRALUS JŪSŲ UŽPILDAS 02-15 14:03
ENDORET GELIS yra naujovė grožio medicinos srityje, sukurta Biotechnologijos instituto (BTI, Ispanija) ir atliekama Pošiūno klinikoje. Mokslinių ir praktinių tyrimų dėka, paciento nuosavo...
Nauja britų partija pradeda pasipriešinimo "Brexitui" kampaniją
Nauja britų partija pradeda pasipriešinimo "Brexitui" kampaniją 02-19 20:21
Pernai įkurta nauja Didžiosios Britanijos politinė jėga – "Renew" (Atsinaujinimo) partija pirmadienį pradėjo kampaniją, kuria siekiama užkirsti kelią "Brexitui".
Laiminčios pardavimo komandos DNR: nuo ko priklauso sėkmė
Laiminčios pardavimo komandos DNR: nuo ko priklauso sėkmė 02-19 18:02
Kad pardavimo komanda dirbtų puikiai, pirmiausia į save turi atsigręžti jos vadovas. Nes visos komandos sėkmė priklauso nuo to, kiek jos vadovas sugeba kurti atvirumo atmosferą bei ugdyti jos...

Ar naudojatės taksi paslaugomis?

Mamaimam

Red Hat 142,71 +1,88%