Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę SPLIUS, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę SPLIUS

Atsiliepimai apie SPLIUS, UAB

Parašyk savo nuomonę apie SPLIUS, UAB

Bendraujame su vadybinku Simonu, mūsų šeima labai džiaugiasi turimomis paslaugomis Gargžduose. Geriausia turėta interneto ir televizijos kokybė. Aptarnavimo lygis super. Rekomenduojame!
Jau 2 savaitės kaip negauname etaplius savaitraščio už kurį sumokame -Dainų 46a, Šiauliai
Didelis dėkui vadybininkui Simui, kuris padėjo išsirinkti tiekėją Kretingos mieste geriausiomis sąlygomis bei žema kaina! Ačiū!
Kokybės ir kainos santykiu Klaipėdoje yra geriausi :)
Naudojome Telia televiziją, po to sugalvojome įsivesti " ale" pigesnę, bet iš karto nusivylėme paslaugų kokybe. Įvedus televiziją bei internetą meistras pasakė, kad gali iš pradžių netinkamai veikti paslaugos kol viskas susitvarkys. Praėjus bemaž mėnesiui taip niekas ir nesusitvarkė, Pradėjom kviesti meistrą į namus. Jis kažką tvarkė tvarkė ir vis tiek nesutvarkė per kelis kartus. Šiuo metu vėl bandėme kviestis meistrą, tačiau jau splius nebereaguoja žada neva meistras jums paskambins. Nesulaukiam. Bandėme nutraukti sutartį, bet reikia mokėti už sutarties netesybas, pajungimo mokestį, laidų išvedžiojimą, nors atvažiavo pajungė prie Telia laidų ir dabar skaito, kad čia jie pajungė.
NEREKOMENDUOJAM tokio tiekėjo. Telia atsijungus nereikėjo mokėt jokio mokesčio nors sutartis nebuvo pasibaigus, tik reikėjo sumokėt darytas nuolaidas per tą laikotarpį. Ir laidus paliko!
Valdas 2020-12-17 20:53:30
Piktybiškai nukirpti kito tiekėjo kabelį - čia jau virš visko! Tokius darbelius reikia viešinti plačiau. Beje, kaip jums pavyko nutraukti sutartį - nesulaukiu kada galėsiu tai padaryti?
Teikiamų paslaugų kokybės sutrikimai/neatitikimai paaiškėjo po keletos dienų nuo pajungimo, tad buvo realus pagrindas sutarties nutraukimui, laužyti iečių neteko, viskas civilizuotai ir tvarkingai. Jūsų atvejo nežinau, bet, jeigu Jums teikiamos paslaugos neatitinka deklaruojamų sutartyje (interneto greitis, televizijos kokybė ar pan), tai iš principo galimai yra esminių sutarties sąlygų pažeidimas, tokiu atveju, manau, galite prašyti sutarties nutraukimo abiejų šalių sutarimu, o, jeigu operatorius nesutinka, visada galite kreiptis į ryšių reguliavimo tarnybą, kuri ir kontroliuoja tokio pobūdžio paslaugų teikimą bei jų kokybę.
Dėl darbelių viešinimo, tai žinote, potencialių klientų ratas didelis: kaimynai, draugai, pažįstami... bet šiuo atveju jau teks taikyti posakį - blogą restoraną galima labai greitai išreklamuoti.....:)
Buvęs klientas 2020-12-16 11:37:39
Užsakėme paslaugas (televizija+internetas), paslaugų kokybė netenkino - abiejų šalių sutarimu nutraukėme sutartį, viskas kaip ir tvarkoj, BET, nutraukus sutartį, Splius šūdarankiai (kitaip negaliu pavadinti kai atliekami tokie veiksmai) galimai leido sau atvykti ir nukirpti laiptinėje esantį kabelį, kuris ateina į mūsų butą, NORS TO KABELIO NET NEVEDĖ. Dabar, Telia meistrams atvykus pajungti paslaugas paaiškėjo, kad laiptinėje esantis kabelis nukirptas. Kažkokia tragedija, Splius net nevedė naujo kabelio kai įdieginėjo paslaugas, o naudojosi tuo pačiu esamu kabeliu, pravestu Telia prieš n metų (prieš tai naudojome Telia paslaugas). Ir komedija ir tragedija viename...Galbūt ateityje, pagerėjus teikiamų paslaugų kokybei, būčiau ir nespjovęs į jų paslaugas, bet po tokių viražų - ačiū nereikia, ir nereikės jau niekada tikrai.
Splius paslaugomis naudojamės dar nuo tų laikų, kuomet jie vadinosi "Telelanas" ir tarp daugiaaukščių buvo ištampyti kabeliai. Tikrai, iki šiol buvome patenkinti siūlomomis paslaugomis ir jų kokybe, jokių priekaištų, vien pagyrimai. Tačiau.., šiemet persikėlėme į naują gyvenamą vietą, kur tiekiama tik išmanioji TV, skaitmeninės deje nebeliko. Suderėjome naujus planus, išsirinkome programų paketą su papildomais mėgiamais kanalais ir lyg viskas turėtų būti kaip sviestu patepta, kaip ir iki tol, bet... praejus kuriam laikui, pasirinktas programas panaikino ir pasiūlė už jų grąžinimą mokėti papildomai pridėdami nereikalingus kanalus - pasitikėjimas tokiais tiekėjais prarastas.. Maža to TV blokeliai kartą į porą savaičių "pakimba", pradėjo prastai veikti archyvas - stringa, ar išvis netransliuojamos ankstesnės laidos. Apmaudu, tikrai nesitikėjome tokių "triukų" ir nesmagu, kad laukti sutarties pabaigos teks dar ilgai. Pasibaigus sutarčiai, jei išliks tokia lupikavimo ir netesybų tradicija, sutartį būtinai nutrauksime, juolab, kad alternatyvų tikrai yra.
Esu labai patenkinta kokybės ir kainos atžvilgiu. Naudojausi metus laiko. Per tą laiką buvo vienas strigimas, kaip tyčia išeiginę dieną. Paskambinus gavau instrukcijas, kuriuos nesudėtingai įbuvo vykdomos (net man, blondinei elektronikos srityje). Viskas buvo sutvarkyta pusvalandžio bėgyje. Atskiras žodis dėl aptarnavimo - malonesnio, draugiškesnio ir paslaugesnio nesu mačiusi nei pas vieną konkurentą. Ir tai liečia ne tik pardavimų vadybą, bet ir inžinerinio skyriaus darbuotojus. Šauniausias interneto ir televizijos tiekėjas! Rekomenduoju.
Vienai blogiausiu interneto tiekėjų. Pora metų bando sutvarkyti internetą ir niekaip. Periodiškai ir gana dažnai greitis kažkur dingsta, net interneto puslapius nebepakrauna. lūdna...
Patenkintas Klientas
2020-10-09 08:47:56 IP 27tu1djq
Esu labai patenkintas tiek paslaugų kokybe, tiek aptarnavimu, tiek pasiūlymais. Bandžiau kelis paslaugų tiekėjus, bet niekas nesuteikė tokių profesonalių paslaugų. Pats geriausias internetas ir televizija visoje Lietuvoje! Vadybinė komanda aptarnauja ir atsako labai greitai, išsamiai, ir maloniai. Ačiū, kad esate!
Kolkas geriausias pasirinkimas klaipedoje. Palyginus su telia, tai telia kainos kosmines, balticumo kokybe ir aptarnavimas prastesnis, antrus metus jau esu, dziaugiuosi tiek internetu tiek televizija. rekomenduoju!
Nemaniau, kad dedikuotas šviesolaidinis namų internetas toks prastas gali būti. Dažni trikdžiai, ne tik interneto, bet ir kabelinės ir ne tik piko metu. Prasti ir ypatingai nestabilūs parsisiuntimo greičiai. Tikrinant interneto greitį vargiai siekia pusė sutartyje norydyto greičio, bet labiausiai, pabrėžiu, yra nestabilus ir dažnai stringantis. Apgailėtina paslaugų kokybė, vienos seniausių įmonės teikiančios interneto paslaugas Šiauliuose. Nuoširdžiai patariu žiūrėti alternatyvių tiekėjų. Mobilus Telia internetas daro gėda Splius'ui, kurį tenka naudoti dažnai, nes eilinį kartą Splius internetas dingęs, apgailetina.
Nesidžiaugiu internetu visiskai, atsiuntimo greitis 0.8kb/s, tragedija kazkokia
Apsurdas tas spliusas!puse metu esu spliuse, jau 5-6 kart kvieciau meistrus!internetas stringa...rauteri nauja pastate..vistiek stringa. Kabeline taippat stringa...paskambinau vel meistrams, man liepia paciai per kompa jazka ziureti...perkrauti rauteri....blokeli nuo teliko...jau atsibodo kas savaite laiko vis skambinti...moku pinigus o paslaugu negaunu!
Ačiū jūsų mesitrams kurie pajungė ir paaiškino kaip naudotis išmaniąją televizija. Labai džiaugiuosi jus pasirinkusi!
Ačiū visai Splius komandai, kuri tikrai gerai atlieka savo darbą, greitai išsprendė man iškilusias problemas, ir dar atkodavo kanlų daug, kad būtų ką žiūrėti krantino metu. šaunuoliai!!
Aciu meistrui Justui uz malonu aptarnavima, atvaziavo i namus sutrvarke nemokamai skype, kad galeciau dukrai paskambinti i airija. Aciu labai kad taip greitai atvykot. Televizija jau daug metų naudoju nuo pat kai atsirado klaipedoje tai tikrai labai dziaugiuosi. Aciu dar karta.
Belenkaip šudinas internetas, įpatingai vakarais, ir dabar karantino metu. O ir paprastom dienom nieko stebuklingo nebūdavo. Jau baigia tikrai užknisti, kai pasharintas 3G internetas telefono "Labas" tinklo, geriau veikia nei šitas.... Nusišaut...
Internetas dingsta kas 10 minuciu (darbo dienu vakarais, savatigaliais isvis tragedija). tiems kas ziuri serialus arba youtube tai gal ir tinka, kas zaidzia online zaidimus - nerekomenduoju.
Jau 2 menesiai nesugeba sutvarkyti youtube kanalo
Noriu padekoti meistrui Justinui, kad labai greitai ir kokybiskai pajunge paslaugas. Darba vertinu 10 balu. Niekada iki siol nebuvau bandes atsukimo - teisingai sake - labai patogu kai gali ziureti be raklamu.
Labai aciu jusu darbuotojams kurie atvaziavo sudelioti man kanalus nemokamai.
Turiu spliusa jau ne vienus metus, tai tikrai viskas veikia labai gerai, jeigu ir pasitaiko kokiu sutrikimu, tai viska greitai sutvarko, ir dar neima pinigu uz sutvarkyma, ne taip kaip kitos imones !!!! Esam visi labai patenkinti, tikrai nesigailime turdami spliusa
Pasijungėm internetą Gargžduose, viskas labai gerai, greitis kokio nesam matę, belaidžiu ryšiu 640 mbps.. Laidu 980 mbps.. O kaina juokinga, prieš tai turėjau telia iki 100 mbps ir mokėjau daugiau nei dabar. Rekomenduoju! Jokių trikdžių ir problemų. Atvežė routerį, viską pajubgė nemokamai. Pagaliau yra iš ko rinktis Gargžduose.
Geriausi Klaipėdoje!!! Mazas Pingas, zadimai eina puikiai. Meistrai ismano savo darba, neseniai pasidinau greiti iki 350 mbps tai skraido viskas. Išmanioji tv paprastai valdosi, telefone gali televizija ziureti.. Nu zodziu SUPER!
internetas sudu sudas niekam nerekomenduoju dingsta kiekviena vakara pastoviai trugdziai ir taip diena is dienos savaite is savaites ir t.t kosmaras net neturi ubagu imone nemokamo aptarnaujamo numerio moki uz paslauga kurios negauni + turi susimoketi uz tai kad yra gedimas ir nori pranesti kaina tikrai auksta o paslaugos gaidys visi komentarai kurie parasyti kad saunus internetas ir labai gerai veikia tai 100% paciu darbuotoju rasliava nes neturiu ne1 draugo ar pazistamo kuris girtu sita imone ir sakytu kad dziaugiasi nes nera ko dziaugtis nuo pat pasijungimo pradzios nebuvo taip kad dziaugciausi situo slamstu laukiu nesulaukiu sutarties galo.. pasherintas netas is telefono tele2 rysio veikia 1000 kartu geriau negu nuo modemo tai reikia isivaizduoti koks sudas tas ju internetas...
Blogas internetinis ryšys!!!!
Likau patenkinta paslaugomis. Perejom is balticumo, nera ka lyginti. Meistrai i problemas reaguoja greitai ir sklandziai, balticume viskas buvo atvirksciai, paskambinus tenka laukti po savaite, kol meistrai galu gale prisiruosia atvykti, o atvykus problema lieka dazniausiai neisspresta. Puikus aptarnavimas, isskirtinai noriu padekoti Simui, kuris geba paaiskinti situacija zmogiska kalba, ne kaip mineti konkurentai. Rekomenduoju Splius!
SPLIUS, UAB 2020-01-15 14:12:25
Laba diena, p.Laura,
mūsų vadybininkui paskambinus dėl sutarties tęsimo, jūs pasakėte, kad prastai veikia internetas, iki tol apie jokius interneto sutrikimus nebuvote pranešusi. Vadybininkas užregistravo Jūsų nusiskundimą IT skyriui ir į jį buvo nedelsiant reaguota, su Jumis skambintąsi keletą kartų, kol galėjote priimti mūsų IT inžinierius. Atvykus mūsų IT inžinieriui akivaizdžiai matėsi maršrutizatoriaus aptaškymas remontui skirtomis medžiagomis liaudiškai vadinama "špakliumi", bei aiškiai matomi maršrutizatoriaus apibraižymai. Ištestavus ir pamatavus tinklą, buvo aišku, jog problema yra maršrutizatoriuje. Kadangi jis yra nuomuojamas, Jums buvo pasiūlyta jį keisti į kitą, tuo pačiu Jūs buvote informuota, kad senosios įrangos grąžinti negalėsite, nes ji sugadinta ir už ją teks sumokėti. Tada Jūs teigėte, kad atsisakysite paslaugų ir nieko nekeisite.
IT inžinierius šią istoriją papasakojo savo vadovui, ir buvo priimtas sprendimas suteikti Jums kitą galingesnį maršrutizatorių už tą pačią kainą, seną pasiimant be mokesčio. Deja, ir to Jūs nesutikote daryti, teigdama, kad jau nusprendėte atsisakyti mūsų paslaugų ir sprendimo nekeisite. Jeigu visgi sugalvotumėte kitaip, mūsų pasiūlymas Jums vis dar galioja.
Pagaliau atsikraciau, :). Beja del siulymo pajeist masrutizatoriu. Kaip jus suprantat siulyma. Man atrodo pirma turi su manim susisiekt spliusas ir pasakyt kad apsvarste ir nusprende man pasiulyt toki varianta. O as ko sulaukiau, beja kai jau buvau nuvykus i jusu atstovybe ir uzresitravus kad atsisakau. Po jei neklystu poros dienu skambinat man ir sakot atvažiuojam pas jus jums pajunkt nauja marsrutizatoriu ar jus namie :D. O as apie tai nieko net nezinau. Jo cia tai aptarnavimas. Bet ačiu už pamoka dabar žinau su kuo daugiau reikalu neturet. Ir štai marsrutizatorius kuris nutaskytas špaklium ir subraižytas. Pabrezimu mazu yra bet juk tai du metus naudojamas daiktas, kuri NUOLAT teko perkraudinet. O tiek kas registruoja skambiučius matyt dirbt nemoka nes vien as skambinau kiek kartu ir dar sesuo, nes ji jau ten gyvena metus. Bet pagaliau sakau ačiu kad su jumis reikalu nebeturėsiu.
Įmonė, kurios aptarnavio lygis yra ypač aukštas, tiek kalbant apie merginas, kurios dirba su klientais, tiek apie technikus, kurie jungė pas mus internetą ir išmaniąją. Prieš ttai teko susidurti su kitais, tai net nėra ko lyginti.
Laura 2020-01-10 16:04:00
Niekada niekam nerekomenduočiau šito paslaugų tiekėjo. Patys save pristato kaip pirmaujančius pagal paslaugų kokybe bet tokios prasto tiekėjo dar nesu turejus. Internetas nuolat dingsta po keleta kart per diena buvo net kad 3 dienas nebuvo informuot kad kazkas tvarkoma nesulauksi. Kreipentis del prasto interneto sugalvoja durnu priežasčiu kaip modemas per silnas nors pradžioj garantavo kad pakaks kompas per galingas trugdo ryši kiti internetai ir panašei. I skundus reaguoja lėtai nebent sutartis baiginejas. Kabinėjasi prie modemo kad nepriims nes ant jo keli lašai dažų (nuplaunamu). Melagiai ir a*******i skambina ir sako kad sutartis iki menesio galo o pasirodo ji baigsis is keliu dienu. Niekada gyvenime sio tiekejo net nežadu svarstyt užsisakyt nes nieko prastesnio neteko turet. Nesirinkit jo. Tai didelė š kruva.
Laba diena, p.Laura,
Rekomenduou paslaugas !
Džiaugėmės perėję iš Telia. Vakarais internetas strigdavo, paskambinus pastoviai buvo liepiama perkrovinėti modemą, kas bėdos neišspręsdavo, Vakarais iš vis dingsta po 20-30min, prieš tai buvome Splius, bėdų nebuvo, dabar grįžome vėl ir viskas super! Tikrai rekomenduoju visiems šį operatorių
Prieš savaitę pasijungėme išmaniąją Splius televiziją, gerai veikia, patogu naudotis, su vyru apkalbėjom, kad be jos dabar jau neįsivaizduojam TV žiūrėjimo, gali viską atsisukti. O ir mokestis pasikeitė tik 2 Eurais. Tikrai rekomenduojam !
Noriu pagirti Klaipedos skyriu, labai atsakingas poziuris i darba. Paslaugas parduodantys asmenys labai aiskiai isdesto situacija, yra lankstus, ko kitiems isties truksta. Taip pat atvyke technikai be problemu idiege naujas paslaugas, nepaliko bardako, kaip kitos imones. Kas liecia pacias paslaugas - dziaugemes pereje is Telia, nesigailime nei kiek! Sekmes
SUDU KRUVA, O NE INTERNETAS! Greiciau gruodzio men, iskarto atsisakysim!
Lėtas internetas. Pasakė pakeisti maršrutizatorių. Pakeitėm. Jokių pasikeitimų. Tas pats š....
Gailiuosi, kad išėjom iš telia.
Naudojames nuo geguzes menesio. Kazkoks kosmaras. Vakarais ir savaitgaliais nei interneto normalaus nei televizoriaus paziureti neina. Meistrai pas mane kaip i darba, kas antra diena vaziuoja. Niekam nerekomneduoju! Eilini karta issitikinau, kad pigiai gerai nebuna.
Daug metų naudoju Splius internetą dar nuo TELELANO laikų ir labai džiaugiuosi, kad esate Klaipėdoje. Visiems savo pažįstamiems rekomendavau ir džiaugiasi geromis ir nebrangiomis paslaugomis. Internetas greitas ir be trukdžių, PING'as mažiausias mieste iš kitų bandytų tiekėjų, o mieste jų viso labo 3.. Taigi geriausi kol kas tikrai!!! Sėkmės!
Kokybė TV nėra bloga, bet yra geresnių...nesiskundžiu PVZ:. Pasijungus piratinę TV už mėn.2.50 eurų matai daug, kanalų.Aš nesakau, yra ir pliusų ir minusų, pas viena ir kitą.Tik, kad pas piratinę sporto kanalų labai daug...Yra ir kitų piratų, bet reikia turėti internetą TELIOS....Matai iki 1500 kalalų, už 6 eurus mėn....KIEKVIENAM Savo....
Labai džiaugiuosi, kad atradau tokią įmonę, kaip Splius. Internetas ir televizija, veikia tikrai puikiai. Tikrai niekada negalvojau, kad už tokią kainą gali turėti tokias paslaugas. Sekmės Jums!
Nesenai pradėjau naudotis Splius internetu bei televizija. Labai džiaugiuosi paslaugų kokybę, viskas veikia puikiai ir be trukdziu. Vaikai džiaugiasi galėdami atsisukti filmukus kurių nespejo pamatyti. Tikrai rekomenduosiu Splius paslaugas draugams.
Keleta metu turejau balticuma, su paslaugom viskas kaip ir ok buvo, bet spliuse pasiule zymiai mazesne kaina, tai nusprendziau isbandyti. Atvyko tikrai puikus meistrai kurie greitai viska sujunge ir sureguliavo. Paslaugos tikrai zymiai kokybiskesnes, nesigailiu ir visiems rekomenduoju.
Noriu padekoti uz malonu aptarnavima ir puikias paslaugas. Kai pasijungiau Splius, televizorius nusvito kitomis spalvomis. Net nera ka lyginti su buvusiu tiekeju. O atsukimas labai patogus ir paprastas, meistras viska paaiškino ir issamiai parode. Gyvuokit ir aukit.
Patenkintas klientas
2019-08-28 12:50:42 IP 2fc3n1ae
Turiu Splius paslaugas jau daug metų, ir nekeisčiau į nieką, paslaugos veikia labai gerai, įmonės darbuotojai labai malonūs, greitai išsprendžia iškilusias problemas, o kainos tai iš vis geriausios Klaipėdoje :) Viskems rekomenduoju !! :)
Splius internetą turiu jau daug metų, ir nebuvo jokių problemų. Bet pastarąsias dvi savaites internetas pradėjo strigti. Pastebiu tai žaisdamas žaidimus ar žiūrėdamas filmus. Atsisiunčiau programėlę ''Fing'', kad patikrinti ar niekas nevagia interneto. Prie interneto būnu prisijungęs tik aš. Taip, kad arba tvarkykite problemas, arba pasibaigus sutarčiai bus pakeistas internetas.
Sveiki, internetu ir tv negaliu skustis, bet laikraščio platinimu tai nesamonė atneša belekada o rašo kad turi pristatytį penktadienį o atneša šeštadinį arba pirmadienį kažkokia nesamonė

MTTC
Mobiliųjų įrenginių aptarnavimas

Adresas: Veterinarų g. 44, Biruliškės, LT-54469 Kauno r.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės.
"MTTC" VEIKLA Negarantinis telefonų ir planšetinių kompiuterių remontas. Toks taisymas apima: dužusio ekrano, liečiamo stiklo keitimą, drėgmės pažeidimų šalinimą, krovimo problemų šalinimą, baterijų, įkroviklių keitimą. Dirbame tik su originaliomis gamintojo dalimis. Apdrausto mobiliojo ar planšetinio kompiuterio...
Mobile Technics
GSMarena.lt

Adresas: Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; interneto parduotuvės.
Prekiaujame mobiliaisiais telefonais mažiausiomis kainomis Lietuvoje. GSMarena.lt siūlo platų mobiliųjų telefonų pasirinkimą. GSMarena.lt užtikrina savo klientams mažiausias kainas bei didžiausią prekių asortimentą. Mūsų prekybos salonai yra didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Kaune. Prekybos salonas...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: Pranciškaus Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Vyriausybės ekspertų taryba siūlo atverti daugiau prekybos vietų
Vyriausybės ekspertų taryba siūlo atverti daugiau prekybos vietų 03-08 22:23
Vyriausybės ekspertų taryba siūlo atverti daugiau prekybos vietų, informavo premjerės atstovė.
Darbo rinkoje matoma teigiamų pokyčių, sako tarnybos vadovė
Darbo rinkoje matoma teigiamų pokyčių, sako tarnybos vadovė 03-08 19:42
Oficialiam nedarbui vasarį nusileidus iš rekordinių aukštumų, Užimtumo tarnybos vadovė teigia, kad darbo rinka pradeda rodyti teigiamus pokyčius.
G. Nausėda diskutuoti dėl žmogaus teisių kviečia "argumentų, o ne pykčio kalba"
G. Nausėda diskutuoti dėl žmogaus teisių kviečia "argumentų, o ne pykčio kalba" 03-08 19:08
Prezidentas Gitanas Nausėda, pirmadienį susitikęs su teisingumo ministre Evelina Dobrovolska, pabrėžė, jog būtina spręsti įsisenėjusius žmogaus teisių klausimus ir tai daryti diskutuojant...

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Oracle 69,97 +6,65%
Goldman Sachs 327,37 -0,58%