Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę SPLIUS, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę SPLIUS

Atsiliepimai apie SPLIUS, UAB

Parašyk savo nuomonę apie SPLIUS, UAB

Andrius 2017-12-03 14:01:08
Kas atsiprasant per nesamone jusu tas internetas? Kaip savaidgalis taip neimanoma naudotis uz ka pinigai mokami jums jai nesugebate atlikti savo darbu? Todel ir isejome is jusu televizijos.... dabar laikas ir interneto atsisakyti...
Laba diena, interneto sutrikimas užregistruotas, sulauksite skambučio iš mūsų IT skyriaus. Kad būtų greičiau visada galite skambinti tiesiai tel.nr. 19955
Raimis 2017-11-30 20:55:30
Laba diena.Turiu klausimą, kokie televizoriu modeliai tinka norint žiūrėti SPlius iptv be priedėlio ? Suprantu turi būti integruotas Wi-Fi ir Android sistema, bet ar to užtenka ? Ačiū
Laba diena, šiuo metu tinka visi Samsung 2016 ir 2017 metų modeliai, norint Plius TV žiūrėti be priedėlio.
SPLIUS, UAB 2017-11-28 13:13:54
Laba diena, p.Antanai,
atsakome į abu jūsų komentarus:
1) kabelinės televizijos paketą sudaro tam tkri kanalai, kurių programos keisti ar įtakoti mes negalime, jų pasirinkimas ar rodyti senas, ar naujas laidas. Jeigu nepatinka rusiški kanalai, žiūrėkite Filmzone (lietuvių kalba), Viasat History (anglų kalba) ir kitus kanalus.
2) mūsų administratorius Jums nesiuntinėja jokių laiškų, tokį skundą jau buvote registravęs telefonu, ir Jums buvo viskas paaiškinta. Kažkokia įmonė susvedė Jūsų el.pašto adresą ir siunčia Jums įvairaus pobūdžio laiškus, tai ir kreiptis reikia į tą įmonę, o ne keikti savo paslaugų tiekėją.
Turite suprasti, kad mes esame pačios paslaugos tiekėjas, o ne turinio formuotojas, tiek kalbant apie kanalų turinį, tiek apie el.laiškų gavimą.
Norite pasakyti, kad operatorius nemato ir nežino kokia įmonė SPLIUS klientą terorizuoja konkrečiais spamais? Apie tą "kažkokią IMONĘ" - atmazkė. Kiekviena įmonė turi atgalinį adresą. Operatorius mato visą laiško kelią. Kas siunčia ir kam siunčia. Remkimės logika o ne "pizdiožu" - (atsiprašau už išprovokuotą nepagarbą). Jeigu laišką siunčiu bronės adresu - stasė jo negaus. Šiais laikais taip įprasta. Kas paslaugą teikia tas ir teisus.
S. Antanas 2017-11-28 11:51:36
Pažiūrėkite, kuo "šeria" SPLIUS savo klientus, lojalius jiems nuo 1998 metų. Tik interneto administratorius, gali ne man adresuotą laišką persiųsti man. Panašių laiškų (net nepanašiu į mano elektroninį adresą laiškų, gaunu ne vieną ir ne du).Skanaus žiūrėjimo. Prisegu patį laišką:
" Hi, this is Jessica!
Katy sent me your contacts, as I really liked during our meeting 2 months ago. I can't forget our meeting with you, and I want to be friends with you.
To make it easier for me to remember - here are my photos <http://jess.bingoad.me> "

Štai toks tikras giriamo paslaugų teikėjo veidas. pažiūrėti verta. Pagarbiai...
Laba diena, p.Antanai,
atsakome į abu jūsų komentarus:
" Hi, this is Jessica!

Štai toks tikras giriamo paslaugų teikėjo veidas. pažiūrėti verta. Pagarbiai...
S. Antanas, Radviliškis
2017-11-25 07:54:56 IP 46.249.171.60
Splius kabelinės televizijos ir interneto paslaugų klientas esu apie 10 metų. Paslaugos tiekėjo nekeičiau - dėl įpročio nesiblaškyti... Internetinio plano greičio mano poreikiams pilnai pakako ir pakanka. Kabelinė televizija - užkniso juodai. Tas pats per tą patį. Programos ir laidos 2-3 metų senumo ir vis pastoviai kartojamos. Nuo ekstrasensų į smegenis: kap-kap-kap..., numesk svorį, išsirink jaunikį-nuotaką, apsirenk madingai, Dom-2, kito ukrainietiško mėšlo - vemti norisi. Paslauga tikrai š... Tempiu prisegtą (užsisakytą) administracijos šimtą kartų perkaitaliotų programų paketą nuo pat pradžių. Tiesioginio eterio gal 5-6 procentai. Toliau įrašas, retransliacija, reklama ant reklamos, antirusiška propaganda ir fuflo. Mokant abonentinį mokestį - turi būti už ką. Pasiūlymų gauti daugiau ir įdomesnių kanalų - SU PAPILDOMĄ PRIEMOKĄ - buvo. Atsisakiau. jeigu nenoriu leistis būti papildomai melžiamas - privalau žiūrėti tai kas... numetama senbezdoms. Kas nemaloniausia, Splius interneto administracija-torius į elektroninį paštą pradėjo kišti dar ir brukalą. Kartais net visai ne man adresuotą - bet ir tai iškentėti kaip nuolankus klientas privalau. Bandžiau aiškintis - kabina makaronus - tipo kaltas pats. Dėl SPLIUS paslaugos atsisakymo - jeigu jau apsispręsire savanoriškai klimpti į tą BUZĄ - įdėmiai skaitykite sutartį nuo pradžios iki galo - PRIEŠ JĄ PASIRAŠYDAMI. Aplohinto kliento prisirišimui - prirašyta tokių paslaugų teikėjui naudingų detalių, dėl kurių pavėluoto pamatymo - nagus nusigraušite iki alkūnių. Ypač kerta per kišenę NEREALUS PASLAUGOS ATSISAKYMO MOKESTIS.
Žiauriai geras internetas Klaipedoje, bei televizija taip pat gera naudojuos ismaniaja labai patogus dalykas...! Patariu.
Raimis 2017-11-08 21:09:53
Sveiki, norėčiau sužinoti koks yra SPlius IPTV (išmaniosios televizijos) kanalų sąrašas, niekur nerandu...
jeigu Šiauliuose, tai čia:

Jeigu Klaipėdoje, tai čia:
xxx 2017-11-04 23:57:17
sudas tas splius!! kai tik atvaziuoju pas tevukus tai gryba vis pjauna, vakare vos juda tas internetas!!! namie pati naudoju cgates, dar ne karto neturejau problemu, uztenka atvaziuot pas tevus ir internetas sudu sudas atsiprasant, dingsta turi perkaurt routeni, kas cia per nesamone. jai tevukai moka pinigus uz ibterneta ir kabeline tai bent noretusi kad jin butu kokybiska, bet deja..
Sveiki, parašykite savo tėvukų adresą mums el.paštu klientuaptarnavimas@splius.lt, perduosime IT skyriui ir problemos bus pašalintos.
Edita 2017-11-03 21:01:17
Kada atsiras kanalas RTR Planeta? Konsultantas žadėjo dar balandžio mėn.... Kiek dar laukti?
Laba diena, Edita, deja kol kas šio kanalo neturime, vis ar vyksta susirašinėjimas su jų atstovais. Jeigu parašytumėte savo adresą ir telefono numerį el.paštu klientuaptarnavimas@splius.lt, praneštumėme Jums, kai tik sužinotumėme ką nors naujo. Taip pat kol nėra šio kanalo galėtumėme Jums pasiūlyti kokį nors papildomą kanalų paketą.
Sveiki. Jau pradedu nusivilti Spliusu... Ši televizija su interntu pas mane dar nesenai, o jau turiu kažkelintą kartą skambinti dėl ryšio sutrikimų. Dar gerai, jei tik televizija dingsta, šiandien apskrirtai, nei televizijos, nei interneto. Paskambini paslaugų telefonu, tai atsiliepia tarsi apsimiegojęs konsultantas. Jei taip reiks ir toliau kas mėnesį skambinėti, reiks pagalvoti, ar verta pas Jus likti. Teo, iš kur pas Jus perėjau, nors ir brangininkai, dėl sutrikimų galėdavai skambinti kartą į metus ar dvejus... Už ką pinigus imate, jei tokia kokybė?
Dekoju Splius darbuotojams ir meistrui uz supratima, operatyvu ir kokybiska aptarnavima.ACIU.
Ramunas 2017-10-18 20:55:02
Esu nusivylęs pažadėjo meistrai paskambint bet deja jie miegą turiu neta 360mb per sekundė vartau Autoplius ir reikia laukti kol atveria puslapį ant kabelio viskas ok bet WIFI kur taip išgyrė ir ima nuoma pjauna grybą nesąmonė kažkokia.Nevertinat savo senu klijentu gaila labai
Laba diena, Ramūnai, parašykite savo adresą mums el.paštu klientuaptarnavimas@splius.lt
Esu patenkintas Splius paslaugomis. Operatyvu, kokybiška ir malonus aptarnavimas. Džiaugiuosi, kad pasirinkau Jus, ačiū!
Dmitrij 2017-09-20 23:08:27
Sveiki. Vakarais pingas pasikela kai zaidziu online zaidimus, su wi-fi viskas gerai. Kokia gali buti problema?
Sveiki, parašykite mums savo adresą el.paštu klientuaptarnavimas@splius.lt perduosime, kad IT skyrius patikrintų.
Sveiki. Naudojuosi Splius paslaugomis beveik pusantru metu. Galiu pasakyti tik tiek, kad labai gerai, kad jus esat Klaipedoje, kainos geros, aptarnavimas malonus, meistrai paslaugus ir visada stengiasi padeti ir svarbiausia reaguoja greitai. Zodziu viskas labai gerai. Tik svarbiausia islaikykite tai ir zinoma geras kainas, nes kiti tiekejai Klaipedoje plesikauja.. Sekmes!
Linas 2017-07-11 13:29:21
Laba diena, šiandien Raizgių k., buvo atliekami kažkokie darbai prie interneto stovo.... Jūsų automobilis privažiavo per privatų sklypą, sukinėjosi ten, niekas neatsiklausė. Padarė įspaudas pievoje, kurioje buvo tik nupjauta žolė... Pakalbėjus su vairuotoju, dar gautas grubus atsakymas, kad kur noriu, ten važiuoju.... Kas Jums suteikia teisę važiuoti per privačias valdas?
Laba diena, Linai,

Dėkui, kad informavote apie situaciją. Ją išsiaiškinome, autobokštelis bei jo vairuotojas, kuris atsakė jums grubiai, yra įmonės, iš kurios mes perkame paslaugą. Pritariame, jog elgesys buvo neetiškas ir mes būtinai informuosime apie tai paslaugų tiekėjus.
Asta 2017-07-02 09:55:50
Laba diena Klaipėdoje dingo jūsų televizija? Kada sutvarkysite
Laba diena, p.Asta,
vakar prieš pietus turėjome bėdų dėl elektros, tačiau greitai viskas buvo atstatyta, jei vis dar neturite televizijos skambinkite tel.19955 ir registruokite sutrikimą arba parašykite savo adresą ir telefono numerį klientuaptarnavimas@splius.lt
stanislovas 2017-06-28 09:15:21
Visąlaik buvau patenkintas Splius paslaugomis, bet kai prasidėjo gedimas, tai...Pradėjo strigti Plius.TV žiūrima per kompiuterį.kokia minutė ir viskas, stringa.Kiek sykių kreipiaus ir telefonu, ir gyvai, tai vien pažadai.Meistras koks paskambina, užliūliuoja pažadais ir viskas iš pradžių.Sako, taip, yra gedimas, viską žinom, tvarkom, tuoj sutaisysim, susisieksim, informuosim, vienu žodžiu, durniais vartotojus laiko.Už ką pinigus moku?Teks ieškot išeities.
Laba diena, p.Stanislovai,
parašykite savo adresą ir telefono numerį klientuaptarnavimas@splius.lt, perduosime atsakingam darbuotojui ir su Jumis bus nedelsiant susisiekta.
Laba diena Klaipėdoje dingo jūsų televizija? Kada sutvarkysite
Kristis 2017-06-26 22:11:02
Sveiki. Na po tokių fokusų tai tikrai norisi keist interneto tiekėją. Buvo atjungtas ryte internetas kadangi buvo susikaupusi skola už 2 mėnesius. Tačiau skola buvo sumokėta dar prieš 2 paras (savaitgalį). Paskambinau į klientų aptarnavimo skyrių ir paaiškinau visą situaciją, kad viskas apmokėta, šaknęlę turiu ir pan... panelė buvo labai maloni ir pasakė, kad viską tuojau pat sutvarkys, viskas taip ir buvo, momentaliai internetas veikė pilnu greičiu. tačiau vakare internetas vėl dingo ir atsiradęs vėl vos veikė..... Paskambinus sužinojau, kad greitis vėl apribotas nes nėra apmokėta... Tai kai pasakiau, kad dieną jau buvo apie tai pranešta ir išsiaiškinta, išgirdau tik tiek, kad meistrai jau nebedirba ir iki rytojaus nieko negalima pakeist... Tai vėl pasijaučiau kaip d******s vietoje, tai ką man tokiu atveju daryti jeigu reikalingas normaliai veikiantis internetas, kai jis atjungiamas ne dėl mūsų kaltės?
Labai atsiprašome už nesusipratimą..., būtinai išsiaiškinsime kur nesuvaikščiojo informacija, jeigu viskas taip, kaip Jūs sakote. Darysime viską, kad tokių dalykų išvengtume ateityje. Nurodykite savo adresą el.paštu: klientuaptarnavimas@splius.lt
Alla 2017-06-17 20:17:22
Splius - mano šeimos nusivylimas! Visi laukiame sutarties pabaigos, nes rodomos pasenusios TV programos, visos laidos ir filmai.
Laba diena, p.Alla, gaila, kad mus taip vertinate, norėtumėme išgirsti, kokių kanalų pas mus pasigendate ? Nes rašote apie TV programas, laidas ir filmus, deja, pačių kanalų turinį kuriame ne mes. Jūs turite pas mus pagrindinį skaitmeninės televizijos kanalų paketą ir dar papildomai paketą "Kinas ir pažinimas", vadinasi galite žiūrėti daugiau nei 80 skirtingų kanalų. Jei trūksta kurio nors kanalo konkrečiai, esame pasiruošę išgirsti jūsų pageidavimus, parašykite mums klientuaptarnavimas@splius.lt
na pratesiau sutarti pajemiau nauja iranga ziuresim kaip veiks internetas sutartis 2 metai siule 3metus bet atsisakiau reikes uz modema sumoketi 15eur kaskas tokio plana palikau ta pati mazausiu uz 7eur 24cent +televizija 2eur
Viktorija 2017-06-09 02:34:16
Esu Splius kliente nuo 2016.10men. Tikras koshmaras ir nekokybiskas servisas. Po Baltikum - atsisakiau - dar blogiau. Rysys fiksuoto telefono telefono ir interneto - ne duok Dieve. O kaina - 20 euru. Su klientais elgiesi nepadoriai, vadybininkai po sutarties pasirasymo nelabai nori bendrauti - NEREKOMENDUOJU sita imone niekam. Laukiu ne sulaukiu sutarties babaigos, Blogiau dar nemaciau gyvenyme. PAPUOLIAU.
Laa diena, Viktorija, pagal jūsų IP adresą matome, jog rašote iš Klaipėdos, parašykite mums savo adresą ir telefono numerį el.paštu klientuaptarnavimas@splius.lt, norime pasikalbėti ir išspręsti kilusias bėdas, nes interneto tinklas Klaipėdoje pas mus visur šviesoladinis ir veikia tikrai stabiliai.
Simas 2017-05-26 22:16:11
Sveiki, norėčiau paklausti kodėl sutampa skirtingų vartotojų IP adresai?
Sveiki, Simai,
parašykite mums savo adresą el.paštu klientuaptarnavimas@splius.lt, patikrinsime kaip viskas yra ir atsakysime.
Sveiki, norėčiau paklausti kodėl sutampa skirtingų vartotojų IP adresai?
2017-05-24 16:03:26
Sveiki, tikrai laukiu sutarties pabaigos, nors ilgus metus buvome jūsų klientai. Kodėl nebeveikia A2 kanalas? Paskambinus, pasakė, kad pasibaigė spliuso sutartis su tuo kanalu ir jis netransliuojamas. Prieš tai buvo Dom kino, su juo ir sutartis baigėsi, vietoj jo įjungėte A2. Keičiate kanalus kaip norite (nors nupirkti paketai su tais kanalais) ir neinformuojate klientų, kodėl tokia nepagarba savo klientams? Galite nesiūlyti kreiptis klientuaptarnavimas@splius.lt jau kreipiausi kai buvo atjungtas Dom kino, niekas neišsprendė problemos.
Laba diena, A2 kanalas netrukus atsiras, jo tiekėjai pavėluotai išsiuntė mums kortelę, kurią keitė, ir kanalas buvo laikinai išjungtas. Visi tiekėjai savo sutartyse pasilieka galimybę kanalus keisti, nes tai priklauso dažnu atveju nuo kanalų pardavėjų. Su kanalu Dom Kino sutartis yra ištikrųjų pasibaigusi ir vietoje jo buvo įdėtas panašaus turinio kanalas A2. Atsiprašome už patirtus nesklandumus, prieš porą minučių gauta informacija, jog kanalą A2 jau rodome.
Rita Muralene 2017-05-23 22:12:50
Sveiki. Labai nusivylusi jūsų televizija. Jau tas kad strigineja bet ir žiūrėti nėra ką. Lietuviškų kanalų išvis neziuriu nes atsibodo pastovus pletkai šmeižtas ir barniai. Megstu rusiškus kanalus o jų visai mažai. Dabar jau 74, kanalai. Pasirodė kanalas FOX o jisai išvis be vertimo. Nejau pas mus jau taip daug žmonių kalbančių uzsenietiska kalba. Labai gailiuosi kad sudariau su jumis sutartį ir nutraukiau su Balticum televizija. Pasibaigus sutarčiai tikrai jos netesiu. Ir nepatarciau kitiems pasirinkti Splius.
Laba diena, p. Rita,
matome, jog 05.18d. Jums buvo įrašyta nauja Plius TV programinė įranga ir vėliau jokių sutrikimų nebuvo registruota, jei vėl pastebėjote sutrikimus, parašykite mums el.paštu klientuaptarnavimas@splius.lt arba skambinkite telefonu 19955.
Dėl kanalų rusų kalba: šiuo metu skaimeninės televizijos baziniame kanalų pakete mes transliuojame net 26 kanalus, kurie gali būti žiūrimi rusų kalba, t.y. jie iš karto yra rusų kalba, arba ją galima pasirinkti ir persijungti. Taip pat yra 9 HD (didelės raiškos) kanalai rusų kalba. Fox kanalas turi papildomai rusų kalbą, tik ją reikia persijungti, jei neišeina to padaryti, paskambinkite 19955 ir mūsų IT inžinierius Jus pakonsultuos, kaip tai padaryti.
Renata 2017-05-15 19:58:23
Noreciau jusu paklausti kodel sudarant sutarti as ja galiu sudaryti visur o norint nutraukti turiu vaziuoti i birutes g.ir jus ten dirbat nuo 8 iki17.As ir dirbu nuo 8 iki17 kaip man tai padaryti.Susidare tokia nuomone kad jus dirbat tik savo naudai, o ne kliento naudai.Lauksiu jusu atsakymo, gal visdelto bige galima nutraukt sutarti?
Laba diena, p.Renata,
Birutės g. yra pagrindinis mūsų biuras, todėl sutarčių nutraukimas vyksta ten, bet jei klientui nepatogu dėl darbo laiko, galime sutvarkyti sutarties nutraukimą Bige. Matome, jog palikote savo telefono numerį, su jumis susisieks klientų aptarnavimo skyriaus vadovė ir viską suderinsite.
Здравствуйте, Валерий,
пришлите нам по электронной почте klientuaptarnavimas@splius.lt ваш адрес и номер телефона. Мы перезвоним Вам и всё решим.
Всем привет. О компании могу сказать одну важную вещь.При составлении договора, ЧИТАЙТЕ и ЕЩЕ РАЗ ЧИТАЙТЕ договор. Для Русско язычных и хоть Немного Думающих Людей, Она Очень неудобна. Объясню почему. Заключив договор год назад Я смотрел Одни каналы, а через пол года сняли некоторые из Них (Хоккей, ТВЦ, Спорт на русском ОРТ) добавив Такую ГАЛИМАТЬЮ на русском, которая в России и Странах Бывшего Союза считается Полным отстоем. ОРТ так понятно, был блокирован, но сейчас то, Можно. Мне говорят, ДОГОВАРИВАЕМСЯ.......Только Тупой поймет, что это отговорки для слабоумных. Другими словами, БОЯТСЯ НАКЛИКАТЬ ГНЕВ на Свою Голову. Нет Канала, Нет проблем. Пока Договариваемся, вдруг Обезбашенный ЖИРИНОВСКИЙ еще какую Глупость Сморозит, а Этот Умолешенный это СДЕЛАЕТ 1000 процентов.Снова деньгу на ветер. И.Т.Д....Теперь же, Мне говорят, если Я расторгну контракт, Я должен заплатить 150 с мелочью евро....Мол в договоре было указано, компания имеет право менять каналы....Смех, да и только. Это равносильно тому, что Мы к примеру договорились на Поставку Хлеба, а Я буду Вам возить Печенье, и говорить, что Это тоже Мучной Продукт. Так что, Читайте и Еще Раз Читайте Контракт......Еще раз Повторюсь, это для Русско язычного зрителя. Через какие пол года, вообще заменят ОТХОДАМИ на Русском и скажут, Это Же на РУССКОМ ГОВОРЯТ.........................
Pavelas 2017-05-10 19:28:37
Ir as esu apakes su SPLIUS norejau atsijungt interneta tai pasiule interneta greitesni, pajiamem ta intika pasibandyt tai meistras jau su sutartim atvaziavo, pakiso popierius zmonai o ta pasirase sake kad del naujo rauterio reik pasirasyt ir dabar neina ju atsikratyt sakau viena kad nereik jusu paslaugu o jie meistra i namus siuncia
Laba diena, parašykite savo adresą el.paštu klientuaptarnavimas@splius.lt ir viską išspręsime. Mūsų meistrai tikrai nesistengia "pakišti popierių dėl routerio", kai klientas yra sutaręs paslaugos pabandymą. Taip pat ir pokalbiai su vadyba dėl sutarčių pratęsimų yra įrašomi, todėl viską išsiaiškinti ir išpręsti bus nesunku.
Snaiguolė Kojė 2017-05-09 11:03:50
Noriu nutraukti Jūsų teikiamas paslaugas adresu Vingio g 3-24, Klaipėda. Šiuo adresu aš nebegyvenu ir šiomis paslaugomis nesinaudoju. Prieš keletą savaičių atvykus į klientų padalinĮ adresu Taikos pr 139, BIG PC (tipo dirba klientų patogumui) gavau informaciją apie nutraukimo mokesčius, bet kad nutraukt paslaugas turėsiu vykti kitu adresu, neinformavo.
2017.05.08d atvykau į Taikos pr.139 BIG PC nutraukt sutarties, bet darbuotoja nutraukimo prašymo nepriėmė, mat turiu vykti į Birutės g 2.
Klausimas ? Kodėl taip yra varinėjami klientai, kam tada skelbtis, kad padalinys dirba klientų patogumui? Gal Jūs man rezervuosit susitikimo laiką po 18val, nes aš dirbu iki 18val, o Jūs iki 17val?
Sudaryti sutartį atvyksta ir į namus, o jau nutraukt, varinėjam klientą, eik tu žmogau ten kur jau mes nebedirbam.
Gal šiais technologijų laikais galim sutartis nutraukt ir elektroniniais kanalais?
su Jumis su susisieks mūsų Klaipėdos skyriaus klientų aptarnavimo skyriaus vadovė ir viską išspręsite.

KLI LT
INTERNETAS IR TELEVIZIJA

Adresas: Birutės g. 10, LT-89215 Mažeikiai.
Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
Interneto, televizijos ir VOIP telefonijos paslaugas teikianti įmonė. Veikianti jau nuo 2000 metų. Šiuo metu veikia šiuose miestuose: • Mažeikiai • Telšiai • Plungė • Naujoji Akmenė • Akmenė • Venta • Kuršėnai • Viekšniai • Seda • Kėdainiai • Jurbarkas • Tauragė KLI LT, UAB savo paslaugas siūlo ne tik privatiems...
Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Internetas Šviesolaidinis internetas Net 8 iš 10 naujų vartotojų yra patenkinti „Cgates“ teikiamo interneto kokybe. Tai parodė rinkos tyrimų bendrovės SIC birželio mėnesį atliktas naujų „Cgates“ interneto klientų tyrimas. Apklaustieji „Cgates“ interneto vartotojai yra maloniai nustebinti ir patenkinti šios...
Sales partners
TEXUS | Interneto svetainių kūrimas

Adresas: Užupio g. 30, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos.
Šiuolaikiškų interneto svetainių kūrimas Dirbame nuo 2007m., turime ~1000 klientų. Interneto svetaines kuriame pagal šiuolaikinių svetainių standartus, orientuojamės, kad jos būtų patogios, tinkamai reprezentuotų Jūsų įmonę, būtų tvarkingai suprogramuotos. Labai svarbu ne tik pati interneto svetainė, bet ir jos...
Internet Solutions
Adresas: Lyros g. 5-57, LT-78287 Šiauliai.
Veiklos sritys: interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; reklamos paslaugos.
Inovatyvi IT sprendimų kompanija, sukaupusi daugiau nei 6-ių metų sėkmingą darbo patirtį bei virš 600 sukurtų interneto svetainių. Įmonės esminiai darbo principai: kvalifikacija, patirtis ir naujovės, leidžiantys kiekvienam klientui pasiūlyti originalius sprendimus, kurie orientuoti į Jūsų verslo sėkmę, bei darbo...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Dantų implantacija ir estetinis protezavimas – stulbinanti šypsena per vieną dieną 12-12 08:12
Šypsena yra neatsiejama nuo pasitikėjimo savimi, tai ypač svarbu žmonėms, kurie dirba vadovaujamą darbą arba daug bendrauja su klientais ir kolegomis. Net tyrimai rodo, kad...
PST ir "Irdaiva" įtariamos dėl kartelio
PST ir "Irdaiva" įtariamos dėl kartelio 12-14 07:15
Statybų UAB "Panevėžio statybos trestas" ir "Irdaiva" įtariamos dėl dalyvavimo kartelyje. Dėl to šiuo metu atliekamas tyrimas.
Nėra strategijos, nėra perspektyvos
Nėra strategijos, nėra perspektyvos 12-13 21:06
Lietuvoje nėra nesvarbių ūkio šakų – yra svarbios, svarbesnės ir svarbiausios: nelygu kuri iš jų gali greičiausiai duoti didesnę grąžą valstybei. Į tai ir turėtų atsižvelgti valdžia, kurdama...

Kaip vertinate naujai išrinkto Seimo pirmuosius darbo metus?

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

Hasbro 95,45 +3,73%
Caterpillar 148,57 +3,59%