Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Telemarketing, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Telemarketing

Atsiliepimai apie Telemarketing, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Telemarketing, UAB

2022-06-24 12:25:50
Kunigas man sako netiliek jai tave trypia.as teisesaugai sakau kas kad jus mane teisiat puse gyvenimo.kad as dievo keliamas, as jau tautos ikurejas.o jums teisejams kaikas ruosema po vini i galva, dievo ranka jums sukals.
2022-06-24 11:37:00
Labas.rusai sako ar atciras zemej tokia jega kad nugaletu rusu jega.as sakau kad yra tokia jega, dievo jega nusluos visa zeme, netik jus rusus.
2022-06-17 11:23:37
Labas gerbemieji lietuviai, latvija mane pripazino kaip tautos ikurieju, latviu jaunesnioju broliuku, kad vieleva panasi.turietu padaryt ir lietuva, ar visos trys baltijos salis.o paskiau kaip bus gal ir i europa.man svarbu kad baltijos salis pripazintu.asiu uz medaliu jau man tai garbe.
2022-06-16 10:40:35
Labas, geras toks karas vyksta zemei.kad kinai uzviksavo ateiviu signala is kosmoso, turbut pastebejo dundesi zemei.
2022-05-28 14:42:50 IP 2ju3l0vq
Labas.as ateiti naujos su mano vieleva lietuvos.mano naujoj lietuvoj prezidentas turi savo nuosava lektuva.
2022-05-16 13:33:12 IP 2ju3l2qr
Labas cia gerbejas lietuvos istorijos.idomiai per tv matau pazystama veida, savo vada lina linkeviciu, gal iskelsim mano vieleva gedimino pyli.idomiai kai dievo amziu perejau tautos ikurieju tapau.idomiai dievas sapne parode mane sena, su lazda su kupra.sake nuo tautos ikuriejau iki isminciau, senis busiu ismincius.
2021-10-22 11:33:03

Mūsų gailėti nereikia. Mes čia dirbdami jaučiamės puikiai. Mokinamės, tobulėjam, augam, užsidirbam, esam viskuo aprūpinti, gerbiami ir vertinami. Mums mūsų prekės nėra šūdniekiai, tą Jums sako 32 m.žmogus, tikėtina Jūs vyresnė, tai labai gaila, kad Jūsų akimis istorija yra šūdniekiai. Mes žmonių nepersekiojame, kas nori kalba, kas nori padeda ragelį, atsistoję, šautuvo įrėmę nelaikom. Normalių darbų gal ir yra, bet normalių įmonių ir vadovų tikrai nevis
ur! Sekmės Jums,

Pagarbiai Telemarketing darbuotoja,
Visų pirma nustokite apsimetinėtį viešosios nuomonės tyrėjais. Jau vien tai parodo kokio lygio kontora esate
2022-05-08 15:31:33 IP 2ju3l0vc
Labas vilnius.pakieliau musu zeme, apciopiau su savo ranka ir iskelia virs saves.kai pakiliau dievas galvoj prabilo sako dabar ir tu dievas galinas.idomus as, kai dievo amziu perejau keisti dalykai su manim prasidijo.vieleva turiu kalba net kurt pradijau.pvz berniukas-kai.mergaite-mai.
2022-04-30 15:13:46 IP 2ju3kuuo
Labas, buvau lietuvis.kaskaip rusas pasmane kune apsigiveno.mazas turiejau kita varda artur lagodin, dabar nezinau kaip ta rusa isvaryt is saves.mazas nemegau rusu.dabar lietuviu budamas, viel ju nemekstu.sugryzo man i galva viel ta pavarde.tas rusas kune dvoke.galvoju gal kal i galva kokiam rusui, gal atvirsiu lietuviu.
2022-04-29 12:15:52 IP 2ju3l4op
Dievo galei apibrezimo niera, su savo vieleva virstu naujos tautos zmogumi.matau mano vieleva stovi sale vytcio.
2022-04-29 10:08:10 IP 2ju3l4op
Labas.as kalynis kaip tremtinys, as tautos ikuriejas kaip dievas, as teisioji partija kaip seimas.as gyvenimo padarytas dievo sukurtas.
2022-04-28 09:51:59 IP 2ju3kts6
Labas fokusai nuo tu karu sumanim daros.sapna susapnavau, stoviu an zemes ir isvydau danguj dieva sukryziu, ir sale galinga dievo armija atidundejo.dievas su kryzium stovi, mete kryziu i zeme.o karei su ietemis svaide zeme.tuo momentu dangus juodas buvo, o kai visi nutolo nuozemes, dangus prasvesejo.tada mergele pasirode grazi su daug gelyciu buvo aplink ja.stebuklai
2022-04-26 13:18:17 IP 2ju3l8kh
Pasodinau medi kai dievo amziu perejau vyduri kelio, suleke policija, psikijatrai veza mane.pcikuj psikijatruj sakau as teisioji partija, lyderis. psikijatras sako tai tu durnas kaip seimas, sakau pcike daktare tai mes valdom.teisioji partija as, vrm karevis as, teisingumas as nes as vrm pajegos.
2022-04-26 09:43:32 IP 2ju3l8kh
Labas gedimino sostyne, vytauto miskai, mindaugo ezerai.o mano lietuvos kelelis, dievo takelis.cia mes su dievu uzvirem ta kose.dievas sako man eik i kele, beidamas keliu pradiejau kylt i ora.dievas sako ka matai sunau, sakau pasaulio pabaiga.dievas rustus supykes an zmoniu, dievas daro pasaulio pabaiga o sumanim ateiti.
2022-04-25 16:59:34 IP 2ju3l2of
Zeme prazuvo arteja pabaiga, o as nauja ateitis nauja vieleva nauja tauta.visko pradzia.
2022-04-22 13:30:58 IP 2ju3l5s6
Labas vysiems, kai pirma medali gavau kunigaiksti gedimina.turiedamas nauja vieleva vysnine su dviem baltom juostom, susapnavau dieva danguj su baltu kryzium liepe sukurt nauja tauta.sapnoju kaip kunigaikstis gediminas sieja mane su gediminu sapnai.dievas sapne sako tave ir ikals i medali kaip latviu broli.
Labas pranesimas????as pries kara kuris vyksta visoja zemeja.as ateinu su nauja lietuvos vieleva.lietuva yra maryjos zeme, su mano vieliava bus dievo zeme.prasideda nauja era kuri prasidies lietuvoj.uz nauja lietuva valio, valio valio.
2022-02-10 16:55:52 IP 2ju3kvth
Labas visiems aš tai pagerbtas jaučio kad galiu įsigyt tokiu medalius. Juk tai Lietuvos istorija gražus dalykas. Manęs ir klausė kas karalius kas kunigaikštis. Aš senosios Lietuvos tik aukštuomenė tik žinojau žemesnio rango nebepamenu. Bet man proga prisimint ir išmokt.
Labas visiems, esu patenkintas lietuvos medaleis ir didziojuos lietuvos istorija.bet as turiu savo istorija turiu vieleva latvei broliu pavadino nes mano vieleva i latvijos panasi????
Siandien man paskambino is telemarketingo viena is darbuotoju. Mandagiai pradėjus pokalbi, vėliau pradejo jau sekti pasakas, apie savo medalį, kur ir kieno jis pagamintas ant kiek jis kokybiškas. Bet paklausius ar ji galima apziureti internete, gavau neigema atsakyma, neva jo unikale isvaizda gali nukopijuoti. Dar suzinojus to, , Unikalaus''medalio kaina : 39€, kilo dar didesnis įtarimas, kad kazkas netaip. Dar bandė įtikinti, kad kaip man jo reikia, bet mandagiai pasakiau, kad nebevargtu. AČIŪ savo įtarimui, kad neuzkibau ant jūsų, , Unikalaus' 'kabliuko.
man irgi isiule medali. nuomone bloga. jie naudoja psichologinius triukus.
Sveiki, man labai liūdna skaityti apie šią įmonę tokius negražius atsiliepimus, nesuprantu kaip galima nevertinti mūsų istorijos ir ją niekinti. Mes turime dėkoti šiai įmonei, kad sukūrė ir įamžino tokius prasmingus medalius į kuriuos ir sugulė mūsų istorija.
Aš pats perku jau kelintą medalį ir pilnai esu patenkintas medaliais ir įmonės darbuotojais. Ačiū jums.
Pasipiktinus 2021-08-11 09:37:43
Nešvarus verslas. Persiokioja žmones, siunčia savo beverčius medalius. Gaila darbuotojų, kurie dirba šioje įmonėje, pasižiūrėkite, kiek normalių darbų yra pasiūlos ir eikit lauk, tuomet nebus, kas pardavinėja tuos šudniekius ir persiokioja senus žmones.

ur! Sekmės Jums,

Pagarbiai Telemarketing darbuotoja,
Dar vis pardavinėja medalius Baltijos Kelio proga, klausinėja, ar yra giminių užsienyje. Tą medalį galim įsigyti ir be jų.
Kaip ir perša paslaugą/prekę be vartotojo sutikimo. Ačiū nereikia medalių.
Jau atsibodo. Prašiau ištrinti mano iš kažkur gautus kontaktus iš duombazės ir vistiek sulaukiau dar 3 skambučių. Negerbiate kitų brangaus laiko. Prašau nebeskambinėti.
Laba diena, vakar man skambino numeriu 8-521-97238 kažkokia ponia ir pranešė, kad aš esu ta laimingoji, kuri gali nusipirkti Baltijos kelio medalį už 39 eurus. Nesuabejojau, nes labai aiškiai papasakojo apie medalio struktūrą (kas jame pavaizduota ir ką tie simboliai reiškia) Žinoma, apeliuota į mano patriotinius jausmus. Juk man lietuvei - didelė laimė būti tarp laimingųjų. Ačiū Dievui, kad nepervedžiau pinigų. Bet... nurodžiau savo adresą. Siuntinys keliaus į paštą, iš kurio, užmokėdama nurodytą sumą, galėsiu pasiimti laimingąjį medalį. Susivokusi, kad esu apgaudinėjama bandžiau skambinti, rašyti žinutę. Deja, adresatas nepasiekiamas.
Paskaičius ankstesnius komentarus matyti, kad situacija šiandien vėl kartojasi - vėl medaliai, vėl 39 eur, pirkti dabar ir čia, koks jis reikalingas. Keista, kad uab telefono numerį ima iš facebook, kur jis neskelbiamas. 21 amžiuje tokia prekyba atrodo mažų mažiausiai keista ir įtartina. Kvepia asmens duomenų nutekėjimu. Patys Rekvizitai.lt liepiate sutikti, kad pateiktus kontaktus matys ta įmonė. Jūs bendradarbiaujate ar kaip? Jokiu būdu nesutinku, kad duomenis ta įmonė naudotų savo tikslams.
Paskambino, klause ar galiu sudalyvauti rinkodaros tyrime, sutikus, paklause 5 bendru klausimu ir tada klause ar gali naudoti numeri rinkodaros tiklsais dar 3 imonese. Na jau ne! Nesutikau ir baigesi pokalbis. Darbuotoja is balso jautesi suirzusi.
Puiki imone o vadovai bei kolektyvas nuostabus. Darbas idomus ipatingai tiems kurie megsta bendrauti telefonu. Geras darbo grafikas bei daug galimybiu tobuleti taip pat uzsidirbti ten tikrai galima jei tik yra noro ir gabumu. Mano ispudziai ir atsiliepai tik geri apie sia imone! Pati isejau del asmeniniu priezasciu bei atsiradusiu kitu planu asmeniniame gyvenime. Siame darbe labai svarbu visad islikti pozityviam, neprarasti motyvacijos bei visada tureti gera nusiteikima. Darbas tikrai nera sunkus taciau jame reikia buti psichologiškai stipriam:) Tik sekmes ir viso ko geriausio siai imonei!
Deimantė 2019-10-23 22:33:48
Nieko sau pasipinigauti iš senyvų, neįgalių žmonių. Paauksuotas neva, šventas medalis 39 eurai. Paskambina, pripliurpia nesąmonių patikliems vargšams ir įstumia juos į dar didesnę bėdą. Kur kreiptis, kad tokius dalykus sustabdytų. Čia plešikavimas!
Prašau mano kontaktus nenaudoti (o gal ir panaikinti) Jūsų pasiūlymams bei mano neužsakytiems persiuntimams.
Jūs patariate man nereikalingus medalius grąžinti. Taip, bet kas kompensuos mano sugaištą laiką ir papildomas grąžinimo
išlaidas. Mane dominančius medalius ar panašią produkciją aš pasirenku pats asmeniškai ir galiu užsisakyti be nepageidaujamo brukimo (atsiprašau už tokį išsireiškimą, bet panašus įspūdis man susidaro).
Tad būsiu labai dėkingas, jei mane suprasite.
Su pagarba Antanas A.
Gavau saskaita uz kazkoki medali susimoket. O medalio negavau. Tai ir jus pasakau tegul ir neciuncia jokio medalio man nereikia ir as nemokesiu
ikiriai skambina ir siulo tuos savo medalius, pasakius NE nereikia nesupranta ir teigia, kad man tikrai jo reikia, pradeda malt savo telemarketingo kalba bandydami itikinti visais imanomais budais pirkti, neklausykit ir blokuokit juos.
Begėdžiai!!!! paskambina, prišneka kaži ko senjorui apie dovanas...o po to reikalauja pinigų ir dar grąsina išieškoti per antstolius....skambinėja ir grąsina! senjorui sukilo spaudimas ir iškviesta greitoji pagalba....
labai ačiū už sveikatos sutikdymą ir šantažą, todėl jums to paties palinkėčiau!!!!
+37052041952 is sito nr skambina ir tyli jusu robotukai renkantys info (paskutiniai keli nr skaiciai gali buti random). Po to vyras/moteris ar jaunas/senas zmogus - pagal tai telefonu +37070022975 siulot daugiau ar maziau sudina preke ar paslauga. Saunus biznio modelis, tik ant labai siauros atbrailos balansuojantis...
Nebendraukit ir nekalbekit su jais. Eiliniai pardavejai telefonu, kurie net informacijos apie savo imone suteikti negali. Skambina visiems is eiles, tipo apklausa. O svetaine atsidarius is karto raso: mano balsas parduoda.Deja, jus nuvilsiu - NEPARDUODA.
Paskambino man iš šitos ymonės pardavimo vadybininkė ir pasiulė medali gerai sutykau, aptarėme salygas bet poto kai norėjau perskambinti pasitikslinti salygas niekaip negalėjau ir taip 2 dienas skambinau kol neatėjo siuntinys. Tai nunešiau atgal ta siuntini lykau labai pasipyktines ir nepatenkintas šia imone kad elgesi kaip a*******i ir kiaulės pasiulo prekes o poto neimanoma prisiskambinti ir papildomai kažko pasiklausti.
Nežinau, panos, moterys, kur jūs dirbat tada
Siai kompanijai dirbau tris metus, dabar auginu naujagimi. Visada uzsidirbdavau nemaziau nei 700eur i rankas. Pasibaigus atostogoms iskarto grisiu i sia imone. Visos galimybes atiduotos, tik stenkis, daryk ir turesi. Gaila, kad imone nusisamdo tinginiu, kurios vietoj to, kad pripazintu jog nesugeba, drebia purva. Geeedddaaaa. Maziau minkikit telefonus darbo metu, ir jus uzsidirbsit. Saunus kolektyvas, puiki vadove, isejot is darbo ir isejot jei nesugebejot uzsidirbt pacios kaltos, prie ko cia kolektyvas, imone... dirbkit mximoi kur nuo ryto iki vakro reikia prekias deliot uz 300 !
***** 2019-02-07 21:21:12
Labai nusivyliau šia įmonę, nors dirbau neilgai, tačiau pamačiau daugiau nei norėjau. Nepilnas etatas, mažas atlyginimas, psichologinis spaudimas... Buvo per daug. Žinoma yra ir gerų dalykų: darbo laikas, kolektyvas, dovanos iš įmonės vadovybės, tačiau čia neužsidirbsi ir neišlaikysi vaikų ar buto... Jei nori čia dirbt, tai eik tik prisidurt pinigėlių arba jei namie labai jau atsibodo sėdėt...
Matote, įsidarbinus dar ir dirbti reikia. Prastą vadovę turėjote, jeigu jautėte psichologinį spaudimą, aš dirbu 4mėn.ir jaučiu tik palaikymą, bei padrąsinimą. Prasta darbuotoja buvote, aš jau po dviejų mėnesių gavau bonusus. Viena auginu vaiką, tai netik būtą išsilaikau, mokesčius susimoku, bet ir puikiai gyvenu. Labai gerai, kad išėjote, ar buvote atleista, įmonė su tokias darbuotojais žlugtų.
IS kur telefono numeri gavote? JEigu pradesite siusti saskaitas namu adresu uz kazkoki medali, su sia saskaita teks eiti tiesiai i policija ir rasyti pareiskima uz pinigu reketavima ir santaza.
Įbruko senam žmogui medalį...apgailėtinas, sakė, kad laimėjo..už ką? Ir paprašė 39 eur. Tai pinigų viliojimas. Jei laimėjo, tai laimėjo.. Skambinau keletą kartų nurodytu tel Nr. Niekas nekelia, įsijungia atsakiklis ale "kalbu kita linija, kai baigsiu pokalbį su jumis susisieksiu" Žinoma niekas nesusisiekė. Tai atviras pinigų viliojimas, rengiuosi kreiptis į teisėsaugos institucijas. Kyla klausimas, iš kur kontaktai?

Dirbu čia, nes tai geriausia įmonė mano mieste. Puikus grafikas, galimybė užsidirbti, mokymai darbuotojams, įvairūs kolektyvų užsiėmimai. Galimybė siekti karjeros. Tai vienintelė įmonė, kuri taip stipriai stebi darbo kokybę, todėl toks didelis kiekis klientų, kurie įmonę gerbia ir į ją sugrįžta dar, ir dar. Puiku, kad įmonėje neužsilieka nemotyvuoti, bambantys, tinginiai, šeip, norintys, kad pinigai kristų iš dangaus. Kas dirba, stengiasi, turi puikiausias sąlygas save realizuoti ir dar namo parnešti nemažesnę algą, negu vyras. Piktų žmonių replikos tai tik jų asmeninės problemos. Protingas nueis ir įsitikins ką geba šioje srityje.
Sveikinu, kad esat stipriausi, judriausi ir t. t.. Geriausia diena mano gyvenime, kai išėjau iš šitos darbovietės, niekam nepatariu šioje įmonėje dirbti. Perskaičiau komentarus ir noriu pasakyti- Jūs visi teisūs. Jūs Renata džiaugėtės šauniu kolektyvu, kuris niekada pilnai nesuformuotas ir ne amžių darbuotojų rekėtų skaičiuoti, o per tuos metus metus kiek darbuotojų pasikeitė. Atsakymo galit nerašyti, nes jis niekinis bus.
Agresyviai, apsimesdami, kad vyksta loterija, siūlo pirkti neaiškios kilmės medalius. Šiuo metu agresyviai platina medali su Gedimino galvos fragmentu. Atsakymą "dar pagalvosiu" traktuoja kaip sutikimą pirkti.
LIVE 2016-06-20 16:17:41
butu gerai kad neidarbintumet pas save nepilnameciu- noretusi bendraut su jau susiformavusio protelio savininkais (konkreciai kalba eina apie kontora Alytuje) ar jums bele tik prastumt preke nesvarbu kokio intelekto asmenybe ta daro?
Lietuvoje darbingo amžiaus gyventojais laikomi asmenys nuo 16-os metų. UAB „Telemarketing“didžiuojasi savo šauniu kolektyvu, kurio jauniausiam - 17 metų, o vyriausiam - 61-eri.
Vile 2016-06-08 22:14:38
uzsiima aktyvia afera skambineja iesko lengvatikiu kur gali ibrukt bet koki slamsta
Įmonė UAB „Telemarketing“ savo veiklą - pardavimus telefonu - vykdo jau nuo 2004 metų. Todėl atsakingai atsirenkame partnerius, kartu ir produktus, kuriuos planuojame pasiūlyti klientams ir kurie labiausiai atitinka jų poreikius. Jei vis tik nutiko taip, kad Jūsų lūkesčiai nebuvo pateisinti, prašau susisiekite telefonu 852734838 ir išspręsime susidariusią situaciją.

Admen Baltic
Reklamos gamyba, projektavimas. Užsakymai priimami R. Kalantos g. 49, Kaunas

Adresas: R. Kalantos g. 49k, LT-52303 Kaunas.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; eksportas; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai.
UAB „Admen Baltic“ reklamos projektavimo, gamybos ir aptarnavimo rinkoje veikia jau nuo 1992 m. Per šį laiką tapome didžiausia reklamos gamybos kompanija Baltijos šalyse, kurioje dirba apie 160 profesionalų. Generuojame maždaug 11 mln. eurų metinę apyvartą. Turime didžiausią ir moderniausią gamybos bazę, pritaikytą...
Displėjaus sistemos
Adresas: Vilkpėdės g. 20A, LT-03151 Vilnius.
Veiklos sritys: prekybos įranga; dovanos; grafika, dizainas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Viskas iš vienų rankų Ieškote tik kainų juostų mažai specializuotai parduotuvei? Ar norite sukurti unikalią apsipirkimo sistemą dideliame prekybos centre? O gal jūsų prekės ženklui reikia nestadartinio reklamos stendo? Kreipkitės į mus bet kuriuo atveju. Mes žinome, ir kaip efektyviai sutvarkyti prekybos vietą, ir...
White Line Styling
ADGO Reklama

Adresas: Pramonės pr. 4K, LT-51329 Kaunas.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; baldai (gamyba); grafika, dizainas; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; plastikas, guma, jų gaminiai; spaustuvės, leidyba.
ADGO Reklama - reklamos gamyba tai mūsų aistra. Būdami jauni ir ambicingi dirbame Jums su energija ir atsidavimu. Jūsų reklamos sprendimams reikia geriausio rezultato, todėl garantuojame greitį ir kokybę, o mūsų techninės galimybės leidžia įgyvendinti inovatyvias ir nestandartines idėjas. Tikime, kad įsiklausymas...
Takareklama
TAKA reklama

Adresas: Svajonės g. 33, LT-94101 Klaipėda.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; spaustuvės, leidyba.
Įmonės aprašymas: "TAKA reklama“ reklamos agentūra įkūrta 2006 metais. Per šį laikotarpį įmonė nuolat tobulėjo ir tobulėja toliau siekdama, kad kliento vizijos ir norai taptų realiais darbais. Šis požiūris garantavo sėkmę, pelnė klientų pasitikėjimą , kurie nuolat kreipiasi į mus siekiant rasti geriausius...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.

"Aston Martin" žymi naują galios erą ir Gudvudo greičio festivalyje pristato galingiausius savo kūrinius 06-23 15:05
• Garsiosiose Gudvudo "hill climb" lenktynėse "Aston Martin" pristatys ribotos ir galutinės serijos "V12 Vantage" modelį. • Viešai bus pristatytas greičiausias ir galingiausias prabangus pasaulio...
APVA primena apie Lietuvos renovacijos žemėlapį
APVA primena apie Lietuvos renovacijos žemėlapį 06-23 11:00
Interaktyvus Lietuvos renovacijos žemėlapis – puikus įrankis šalies gyventojams, besidomintiems daugiabučių atnaujinimu. Šioje platformoje galima rasti aktualiausią informaciją apie baigtus ar...
Naujasis "Flying Spur S" – sportinio stiliaus premjera "Goodwood Festival of Speed" renginyje 06-22 10:43
"Bentley" užbaigia savo naują į vairuotoją orientuotą S seriją, pristatydama naująjį "Flying Spur S", pasižyminti aštresne dinamika, įspūdinga išvaizda ir dramatišku variklio tonu, taip pabrėžiant...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

FedEx 243,24 +6,62%
AIG 52,77 +6,39%