Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Telemarketing, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Telemarketing

Atsiliepimai apie Telemarketing, UAB

Melga
Parašyk savo nuomonę apie Telemarketing, UAB

Laba diena, vakar man skambino numeriu 8-521-97238 kažkokia ponia ir pranešė, kad aš esu ta laimingoji, kuri gali nusipirkti Baltijos kelio medalį už 39 eurus. Nesuabejojau, nes labai aiškiai papasakojo apie medalio struktūrą (kas jame pavaizduota ir ką tie simboliai reiškia) Žinoma, apeliuota į mano patriotinius jausmus. Juk man lietuvei - didelė laimė būti tarp laimingųjų. Ačiū Dievui, kad nepervedžiau pinigų. Bet... nurodžiau savo adresą. Siuntinys keliaus į paštą, iš kurio, užmokėdama nurodytą sumą, galėsiu pasiimti laimingąjį medalį. Susivokusi, kad esu apgaudinėjama bandžiau skambinti, rašyti žinutę. Deja, adresatas nepasiekiamas.
Paskaičius ankstesnius komentarus matyti, kad situacija šiandien vėl kartojasi - vėl medaliai, vėl 39 eur, pirkti dabar ir čia, koks jis reikalingas. Keista, kad uab telefono numerį ima iš facebook, kur jis neskelbiamas. 21 amžiuje tokia prekyba atrodo mažų mažiausiai keista ir įtartina. Kvepia asmens duomenų nutekėjimu. Patys Rekvizitai.lt liepiate sutikti, kad pateiktus kontaktus matys ta įmonė. Jūs bendradarbiaujate ar kaip? Jokiu būdu nesutinku, kad duomenis ta įmonė naudotų savo tikslams.
Paskambino, klause ar galiu sudalyvauti rinkodaros tyrime, sutikus, paklause 5 bendru klausimu ir tada klause ar gali naudoti numeri rinkodaros tiklsais dar 3 imonese. Na jau ne! Nesutikau ir baigesi pokalbis. Darbuotoja is balso jautesi suirzusi.
Puiki imone o vadovai bei kolektyvas nuostabus. Darbas idomus ipatingai tiems kurie megsta bendrauti telefonu. Geras darbo grafikas bei daug galimybiu tobuleti taip pat uzsidirbti ten tikrai galima jei tik yra noro ir gabumu. Mano ispudziai ir atsiliepai tik geri apie sia imone! Pati isejau del asmeniniu priezasciu bei atsiradusiu kitu planu asmeniniame gyvenime. Siame darbe labai svarbu visad islikti pozityviam, neprarasti motyvacijos bei visada tureti gera nusiteikima. Darbas tikrai nera sunkus taciau jame reikia buti psichologiškai stipriam:) Tik sekmes ir viso ko geriausio siai imonei!
Deimantė 2019-10-23 22:33:48
Nieko sau pasipinigauti iš senyvų, neįgalių žmonių. Paauksuotas neva, šventas medalis 39 eurai. Paskambina, pripliurpia nesąmonių patikliems vargšams ir įstumia juos į dar didesnę bėdą. Kur kreiptis, kad tokius dalykus sustabdytų. Čia plešikavimas!
Prašau mano kontaktus nenaudoti (o gal ir panaikinti) Jūsų pasiūlymams bei mano neužsakytiems persiuntimams.
Jūs patariate man nereikalingus medalius grąžinti. Taip, bet kas kompensuos mano sugaištą laiką ir papildomas grąžinimo
išlaidas. Mane dominančius medalius ar panašią produkciją aš pasirenku pats asmeniškai ir galiu užsisakyti be nepageidaujamo brukimo (atsiprašau už tokį išsireiškimą, bet panašus įspūdis man susidaro).
Tad būsiu labai dėkingas, jei mane suprasite.
Su pagarba Antanas A.
Gavau saskaita uz kazkoki medali susimoket. O medalio negavau. Tai ir jus pasakau tegul ir neciuncia jokio medalio man nereikia ir as nemokesiu
ikiriai skambina ir siulo tuos savo medalius, pasakius NE nereikia nesupranta ir teigia, kad man tikrai jo reikia, pradeda malt savo telemarketingo kalba bandydami itikinti visais imanomais budais pirkti, neklausykit ir blokuokit juos.
Begėdžiai!!!! paskambina, prišneka kaži ko senjorui apie dovanas...o po to reikalauja pinigų ir dar grąsina išieškoti per antstolius....skambinėja ir grąsina! senjorui sukilo spaudimas ir iškviesta greitoji pagalba....
labai ačiū už sveikatos sutikdymą ir šantažą, todėl jums to paties palinkėčiau!!!!
+37052041952 is sito nr skambina ir tyli jusu robotukai renkantys info (paskutiniai keli nr skaiciai gali buti random). Po to vyras/moteris ar jaunas/senas zmogus - pagal tai telefonu +37070022975 siulot daugiau ar maziau sudina preke ar paslauga. Saunus biznio modelis, tik ant labai siauros atbrailos balansuojantis...
Nebendraukit ir nekalbekit su jais. Eiliniai pardavejai telefonu, kurie net informacijos apie savo imone suteikti negali. Skambina visiems is eiles, tipo apklausa. O svetaine atsidarius is karto raso: mano balsas parduoda.Deja, jus nuvilsiu - NEPARDUODA.
Paskambino man iš šitos ymonės pardavimo vadybininkė ir pasiulė medali gerai sutykau, aptarėme salygas bet poto kai norėjau perskambinti pasitikslinti salygas niekaip negalėjau ir taip 2 dienas skambinau kol neatėjo siuntinys. Tai nunešiau atgal ta siuntini lykau labai pasipyktines ir nepatenkintas šia imone kad elgesi kaip a*******i ir kiaulės pasiulo prekes o poto neimanoma prisiskambinti ir papildomai kažko pasiklausti.
Nežinau, panos, moterys, kur jūs dirbat tada
Siai kompanijai dirbau tris metus, dabar auginu naujagimi. Visada uzsidirbdavau nemaziau nei 700eur i rankas. Pasibaigus atostogoms iskarto grisiu i sia imone. Visos galimybes atiduotos, tik stenkis, daryk ir turesi. Gaila, kad imone nusisamdo tinginiu, kurios vietoj to, kad pripazintu jog nesugeba, drebia purva. Geeedddaaaa. Maziau minkikit telefonus darbo metu, ir jus uzsidirbsit. Saunus kolektyvas, puiki vadove, isejot is darbo ir isejot jei nesugebejot uzsidirbt pacios kaltos, prie ko cia kolektyvas, imone... dirbkit mximoi kur nuo ryto iki vakro reikia prekias deliot uz 300 !
***** 2019-02-07 21:21:12
Labai nusivyliau šia įmonę, nors dirbau neilgai, tačiau pamačiau daugiau nei norėjau. Nepilnas etatas, mažas atlyginimas, psichologinis spaudimas... Buvo per daug. Žinoma yra ir gerų dalykų: darbo laikas, kolektyvas, dovanos iš įmonės vadovybės, tačiau čia neužsidirbsi ir neišlaikysi vaikų ar buto... Jei nori čia dirbt, tai eik tik prisidurt pinigėlių arba jei namie labai jau atsibodo sėdėt...
Matote, įsidarbinus dar ir dirbti reikia. Prastą vadovę turėjote, jeigu jautėte psichologinį spaudimą, aš dirbu 4mėn.ir jaučiu tik palaikymą, bei padrąsinimą. Prasta darbuotoja buvote, aš jau po dviejų mėnesių gavau bonusus. Viena auginu vaiką, tai netik būtą išsilaikau, mokesčius susimoku, bet ir puikiai gyvenu. Labai gerai, kad išėjote, ar buvote atleista, įmonė su tokias darbuotojais žlugtų.
IS kur telefono numeri gavote? JEigu pradesite siusti saskaitas namu adresu uz kazkoki medali, su sia saskaita teks eiti tiesiai i policija ir rasyti pareiskima uz pinigu reketavima ir santaza.
Įbruko senam žmogui medalį...apgailėtinas, sakė, kad laimėjo..už ką? Ir paprašė 39 eur. Tai pinigų viliojimas. Jei laimėjo, tai laimėjo.. Skambinau keletą kartų nurodytu tel Nr. Niekas nekelia, įsijungia atsakiklis ale "kalbu kita linija, kai baigsiu pokalbį su jumis susisieksiu" Žinoma niekas nesusisiekė. Tai atviras pinigų viliojimas, rengiuosi kreiptis į teisėsaugos institucijas. Kyla klausimas, iš kur kontaktai?

Dirbu čia, nes tai geriausia įmonė mano mieste. Puikus grafikas, galimybė užsidirbti, mokymai darbuotojams, įvairūs kolektyvų užsiėmimai. Galimybė siekti karjeros. Tai vienintelė įmonė, kuri taip stipriai stebi darbo kokybę, todėl toks didelis kiekis klientų, kurie įmonę gerbia ir į ją sugrįžta dar, ir dar. Puiku, kad įmonėje neužsilieka nemotyvuoti, bambantys, tinginiai, šeip, norintys, kad pinigai kristų iš dangaus. Kas dirba, stengiasi, turi puikiausias sąlygas save realizuoti ir dar namo parnešti nemažesnę algą, negu vyras. Piktų žmonių replikos tai tik jų asmeninės problemos. Protingas nueis ir įsitikins ką geba šioje srityje.
Sveikinu, kad esat stipriausi, judriausi ir t. t.. Geriausia diena mano gyvenime, kai išėjau iš šitos darbovietės, niekam nepatariu šioje įmonėje dirbti. Perskaičiau komentarus ir noriu pasakyti- Jūs visi teisūs. Jūs Renata džiaugėtės šauniu kolektyvu, kuris niekada pilnai nesuformuotas ir ne amžių darbuotojų rekėtų skaičiuoti, o per tuos metus metus kiek darbuotojų pasikeitė. Atsakymo galit nerašyti, nes jis niekinis bus.
Agresyviai, apsimesdami, kad vyksta loterija, siūlo pirkti neaiškios kilmės medalius. Šiuo metu agresyviai platina medali su Gedimino galvos fragmentu. Atsakymą "dar pagalvosiu" traktuoja kaip sutikimą pirkti.
LIVE 2016-06-20 16:17:41
butu gerai kad neidarbintumet pas save nepilnameciu- noretusi bendraut su jau susiformavusio protelio savininkais (konkreciai kalba eina apie kontora Alytuje) ar jums bele tik prastumt preke nesvarbu kokio intelekto asmenybe ta daro?
Lietuvoje darbingo amžiaus gyventojais laikomi asmenys nuo 16-os metų. UAB „Telemarketing“didžiuojasi savo šauniu kolektyvu, kurio jauniausiam - 17 metų, o vyriausiam - 61-eri.
Vile 2016-06-08 22:14:38
uzsiima aktyvia afera skambineja iesko lengvatikiu kur gali ibrukt bet koki slamsta
Įmonė UAB „Telemarketing“ savo veiklą - pardavimus telefonu - vykdo jau nuo 2004 metų. Todėl atsakingai atsirenkame partnerius, kartu ir produktus, kuriuos planuojame pasiūlyti klientams ir kurie labiausiai atitinka jų poreikius. Jei vis tik nutiko taip, kad Jūsų lūkesčiai nebuvo pateisinti, prašau susisiekite telefonu 852734838 ir išspręsime susidariusią situaciją.
arnoldas 2014-07-23 13:17:37
Kazkokie idomus veikejai, siuncia bile ka, telefono ragelio nekelia, arba pakele numeta, kiti telefonai neeikia.
Kazkokia s*******o kontora.
Gerb. Arnoldai,
UAB "Telemarketing" užsiima aktyviais pardavimais, todėl mūsų vadybininkų telefonai yra visą laiką užimti. Susisiekti su mumis galite bendruoju telefonu +37052734838
Kazkokia s*******o kontora.
Petras Stasys Sabestinas
2014-06-15 18:12:16 IP 2eehh7nj
Sveiki Gerbemieji.Jūsų medalis Lituanikos skrydžio jubiliejui juokingas.Medalyje pavaizduota ne ta LITUANIKA. Tai Felikso Vaitkaus LITUANIKA-2. Aišku ne Jūs jį darėte bet jaučiusi apgautas.Norėčiau žinoti kokia firma jį
gamino.Su pagarba Petras.
gamino
Rašo tie, kurie nepatenkinti. Kurie adekvačiai vertina save, savo pastangas, atsiliepia teigiamai ir dar kitus rekomenduoja.

IDEO LT
Sparti Reklama

Adresas: Laisvės pr. 125, LT-06118 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; gamyba; grafika, dizainas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Mes esame darbšti, profesionali ir aktyvi reklamos kūrybos ir gamybos komanda! Kas gi yra toji reklama? Daugelis autorių šį lotynų kalbos žodį (reclamo - rėkiu) aiškina kaip informacijos apie prekes, jų vartojamąsias savybes, apie teikiamas paslaugas priemonių sistemą. Kiti reklamą supranta kaip visumą, kuriomis...
White Line Styling
ADGO Reklama

Adresas: Pramonės pr. 4K, LT-51329 Kaunas.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; baldai (gamyba); grafika, dizainas; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; plastikas, guma, jų gaminiai; spaustuvės, leidyba.
ADGO Reklama - reklamos gamyba tai mūsų aistra. Būdami jauni ir ambicingi dirbame Jums su energija ir atsidavimu. Jūsų reklamos sprendimams reikia geriausio rezultato, todėl garantuojame greitį ir kokybę, o mūsų techninės galimybės leidžia įgyvendinti inovatyvias ir nestandartines idėjas. Tikime, kad įsiklausymas...
Takareklama
TAKA reklama

Adresas: Svajonės g. 33, LT-94101 Klaipėda.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; spaustuvės, leidyba.
Įmonės aprašymas: "TAKA reklama“ reklamos agentūra įkūrta 2006 metais. Per šį laikotarpį įmonė nuolat tobulėjo ir tobulėja toliau siekdama, kad kliento vizijos ir norai taptų realiais darbais. Šis požiūris garantavo sėkmę, pelnė klientų pasitikėjimą , kurie nuolat kreipiasi į mus siekiant rasti geriausius...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.
Impleta
Galinga reklama

Adresas: Sandraugos g. 18, LT-52100 Kaunas.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; dovanos; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai.
Reklamos studija „GALINGA REKLAMA“ – tai beveik 15 patirties metų įgyvendinant įvairius reklamos projektus. Šiandien mes siekiame būti geriausiais vizualinės reklamos gamyboje, todėl siūlome platų šios srities paslaugų spektrą: Automobilių apklijavimas Vitrinų apipavidalinimas Tūrinių raidžių, šviesdėžių...

Seimas nustatė tvarką, kaip greičiau užkasti elektros laidus
Seimas nustatė tvarką, kaip greičiau užkasti elektros laidus 10-20 20:21
Seimas sumažino savivaldybių bei vartotojų finansinę naštą, keičiant elektros oro linijas kabelinėmis, taip sudarydamas sąlygas plėsti skirstomąjį tinklą.
M. Barnier ragina JK pasinaudoti "likusiu trumpu laiku" ir siekti susitarimo
M. Barnier ragina JK pasinaudoti "likusiu trumpu laiku" ir siekti susitarimo 10-20 19:10
Europos Sąjungos vyriausiasis derybininkas Michelis Barnier antradienį paragino Jungtinę Karalystę (JK) pasinaudoti dar likusiu trumpu laiku sutarčiai dėl prekybinių santykių po "Brexit" pasiekti.
"OnePlus" vadovas pasitraukė iš kompanijos
"OnePlus" vadovas pasitraukė iš kompanijos 10-20 19:06
Carlas Pei, vienas iš Kinijos technologijų kompanijos "OnePlus" įkūrėjų ir jos generalinis direktorius paliko įmonę. Žinią jis paskelbė bendrovės tinklaraštyje ir "Twitter" platformoje praėjus vos...

Už kurią partiją balsuosite antrame rinkimų ture?

Microsoft 214,22 -2,48%
eBay 54,32 -2,70%