VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė Telekomunikaciniai projektai

Telekomunikaciniai projektai, UAB

Telpro

Įmonės kodas 123813761
PVM mokėtojo kodas LT238137610
Vadovas Saulius Stanevičius, generalinis direktorius
Adresas Pranciškaus Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius
Telefonas Telekomunikaciniai Projektai Telefonas
Mobilus telefonas Telekomunikaciniai Projektai Mobilus telefonas
Faksas Telekomunikaciniai Projektai Faksas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://www.telpro.lt
Bankas AB SEB bankas
Atsiskaitomoji sąskaita LT697044060001907428
Darbo laikas I-IV 08:30-17:30, V 08:30-16:30
Darbuotojai 16 darbuotojų (apdraustųjų)
SD draudėjo kodas 82403
Vidutinis atlyginimas 1 253,00 € (2020 m. gegužė)
Atlyginimų istorija »
VSD įmokų suma 4 091,43 € (2020 m. gegužė)
SODRA (VSDFV) Dėl karantino informacija apie skolas SoDrai nuo 04-16 laikinai neskelbiama.
Creditinfo CO Creditinfo CO sistemoje skolų neregistruota
Pardavimo pajamos 2019: 500 001 - 1 000 000 € be PVM Pajamų istorija »
Transportas 2020-04: 5 automobiliai (priklauso)
Pranešimai
VMI: Įmonė, kuriai taikomos VMI ir SODRA mokestinės pagalbos priemonės dėl COVID-19.
Įmonės amžius 23 metai 7 mėnesiai 1 diena
Įvertinimas
4.6 / 10 (įvertino 27)
Ataskaita Profesionali ataskaita apie įmonę Plačiau »

Įmonės aprašymas:

Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios įmonės, tiek pasauliniai grandai - ARCELOR MITTAL, PAPYRUS, ACCOR, TOTAL ir kiti.

FIZINIAI IR VIRTUALŪS SERVERIAI

Šiuolaikinės organizacijos veikloje neįmanoma apseiti be centralizuotos IT politikos. Paprastai centralizuojama vartotojų valdymas, duomenų laikymas, kritinės verslo aplikacijos, duomenų rezervinės kopijos, prieigų valdymas ir begalė kitų dalykų. Įvairios galimybės, pritaikytos skirtingiems poreikiams, egzistuoja, bet kaip nesuklysti ir išsirinkti sau tinkamą sprendimą? Kaip išsirinkti tinkamą operacinę sistemą, tinkamą aparatinę įrangą, tinkamą programinę įrangą? Diegti fizinius, ar virtualius serverius? Jei išsirinkote virtualius, kokius hipervizorius naudoti? Serverį laikyti savo biure, ar duomenų centre? Pirkti ar nuomuotis? Šie ir panašūs klausimai dažnai kamuoja organizacijas, nusprendusias įsidiegti našumą skatinančias IT investicijas. Todėl, mes esame tam, kad padėtume Jums atsakyti į šiuos klausimus, kad padėtume išsirinkti tinkamiausią sprendimą Jums.

DUOMENŲ APSAUGA. BACK UP, REZERVINĖS DUOMENŲ KOPIJOS

Kas yra Jūsų įmonės brangiausias turtas? Žinios? Darbuotojai? Klientai? Materialus turtas – pastatai, transportas, gamybinė įranga? Galbūt. Tačiau, neabejotinai sutiksite, kad vienas svarbiausių, o dažnai ir pats svarbiausias įmonės turtas – informacija. Šiuolaikinės įmonės didžiąją dalį komunikacijos ir beveik visą veiklą skaitmenizuoja. Taip patogiau laikyti didžiulius kiekius informacijos – tam nereikia patalpų, lengva rasti istorinę informaciją, galima paprastai apsaugoti turimą informaciją saugant keletą kopijų skirtingose vietose (saugantis nuo gaisro, vagystės ar kitų nelaimių).

IT TURTO VALDYMAS

Daugiau nei 20 metų dirbdami su skirtingo profilio įmonėmis pastebime, kad vis didėja poreikis IT turto valdymui. Dažnai įmonės vadovai, dėl informacijos gausos, nesugeba aprėpti visų turto valdymo klausimų ir IT ūkis paliekamas „kompiuteristų“ žiniai, kurie ne visada yra pajėgūs tinkamai valdyti IT turtą, ypač – programinę įrangą ir jos licencijavimą.

IT turto valdymo spragą įmonėse siekiame užpildyti siūlydami įmonėms IT turto/inventoriaus valdymo paslaugą. Naudodami geriausias turto valdymo praktikas ir specializuotą programinę įrangą rūpinamės, kad įmonių IT turtas būtų naudojamas efektyviai, būtų eliminuojamos kritinės situacijos. Ne ką mažiau svarbu valdyti ne tik materialų IT inventorių (kompiuteriai, serveriai, tinklo įranga), bet ir nematerialų – operacines sistemas, licencijas, kitą programinę įrangą, duomenis ir t.t.

TINKLŲ PRIEŽIŪRA IR DIEGIMAS

Reta šiuolaikinė įmonė įsivaizduoja savo veiklą be interneto, vidinio tinklo. Dažniausiai įmonės vadovai nesidomi tol, kol „viskas veikia“, o kai nustoja veikti – ieško kaltų. Siūlome šiek tiek daugiau – ne tik reaktyvią, bet ir proaktyvią tinklų priežiūrą.

Proaktyvi (arba kitaip „prevencinė“) tinklų priežiūra leidžia „gesinti gaisrą“ dar jam neįsižiebus. Nauji standartai ir nuolat vystoma programinė įranga leidžia pastebėti tam tikrus požymius anksčiau, nei įvyksta didelio masto gedimas. Naudojame pažangiausias technologijas tinklų stebėjimui, srautų valdymui, turinio filtravimui ir pasiekiamumui, kas leidžia gauti įvairiausias naudas, pradedant efektyvesniu interneto panaudojimu, įmonės apsaugojimo nuo virusų, baigiant skaidresne darbuotojų.

SERVERIŲ PRIEŽIŪRA IR DIEGIMAS

Nesvarbu, ar naudojate ar dar tik planuojate įsigyti serverį – nešališkas profesionalo patarimas visada bus naudingas. Serverių (bei kompiuterių ir kompiuterinių tinklų) priežiūrai naudojame pasaulyje geriausiomis pripažintas praktikas ir metodologijas. Įmonės IT specialistai privalomai praeina ITIL mokymus, o tie kas dirba su IT projektais – papildomai ir PRINCE2 arba PMP mokymus.

Specifiniai mokymai pagal kompetencijos sritį mūsų specialistams privalomi: pavyzdžiui, tinklų specialistus sertifikuojame pagal CISCO CCNA/CCNP programą, o Microsoft serverių priežiūros specialistai privalo praeiti Microsoft mokymus. Tokiu būdu užtikriname, kad visos sistemos bus suderintos tarpusavyje, o aparatinė ir programinė įranga bus prižiūrima profesionalų būtent taip, kaip tai numatė gamintojai.

OFFICE 365, SKYPE FOR BUSINESS

Microsoft Office 365 – stipriai populiarėjantis Microsoft kūrinys IT pasaulyje. Priklausomai nuo pasirinkto plano, Office 365 apjungia Microsoft Office programų paketą (Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Access, Publisher, OneNote), Exchange Server, SharePoint, Skype for Business, Lync Server, Yammer Enterprise, Active directory, OneDrive ir kitas paslaugas.

VPN RYŠIAI (VIRTUALUS PRIVATUS TINKLAS)

Populiarėjant darbui iš nutolusių biurų, komandiruotėse, ar net darbui iš namų, būtina pasirūpinti saugiu ryšio kanalu. Juk nieko nėra brangiau, nei įmonės informacija ir gera reputacija.

Nuo biuro nutolusioms kompiuterinėms darbo vietoms apsaugoti rekomenduojame naudoti VPN (virtualus privatus tinklas) šifruotą tunelį susijungimui su biuru. Į tai įeina ne tik jau minėti kompiuteriai, kuriuos pasiima žmonės į namus, komandiruotes, susitikimus, bet net ir ištisi nutolę įmonės padaliniai, kurie jungiami prie pagrindinio biuro resursų (duomenų saugyklos, buhalterinės programos ir t.t.), kurie naudojami bendrai.

Tad, planuojant saugą, labai rekomenduojame nepamiršti ir saugių sujungimų tarp tinklų bei galimybės įmonės darbuotojams saugiai jungtis prie įmonės tinklo iš nutolusių vietų. Ne mažiau svarbu pasirūpinti, kad net ir naudojant VPN prisijungimą, naudojami protokolai būtų atnaujinti iki tinkamo lygmens.

Jei dar nesate sujungę savo biurų saugiu/šifruotu kanalu, ar Jūsų darbuotojai neturi galimybės prisijungti iš nutolusių darbo vietų prie centrinio biuro saugiai, arba jei nesate tikri, ar Jūsų naudojamas VPN yra saugus – prašome nedelsiant susisiekti su mumis bent jau konsultacijai!

DUOMENŲ PERDAVIMO SISTEMOS

Duomenų perdavimo sistemos paprastai aktualios didesnėms įmonėms, kurios jau turi bent kelis pastatus ir reikalingas sujungimas tarp jų. Galimi įvairūs sujungimo būdai –įprastu silpnų srovių UTP laidu, Wi-Fi technologija ar šviesolaidžiu.

Priklausomai nuo situacijos klientui parenkame optimalų sujungimo būdą, reikalinga aparatinę įrangą patikimam veikimui, sumontuojame, konfigūruojame, paleidžiame.

INTERNETO PASLAUGOS

Be interneto niekur. Net šį tekstą skaitote per internetą. Šiuolaikinis verslas tampa vis labiau priklausomas nuo interneto paslaugos, šiuolaikinė komunikacija tampa faktiškai nebeįmanoma be interneto. Todėl mes puikiai suprantame, kaip svarbu yra turėti patikimą interneto paslaugą. Skirtingai nuo įprastų interneto tiekėjų, mes nesame prisirišę tik prie savo infrastruktūros, todėl, esame ženkliai lankstesni. Didesnis lankstumas reiškia klientams daugiau galimybių ir aukštesnę paslaugos kokybę, kuri geriau atitiktų jų poreikius.

Priklausomai nuo organizacijos poreikių, geografinės vietos ir galimybių parenkame geriausią interneto tiekimo kanalą. Internetą teikiame taip pat ir verslo centrams, viešbučiams, valstybinėms organizacijoms, mažoms/vidutinėms/didelėms įmonėms.

Tad, jei Jūsų verslo centras dar neturi vieningos ryšio tiekimo sistemos; ar Jūs abejojate, kad Jūsų interneto tiekėjas Jums siūlo geriausias sąlygas; ar nesate patenkinti turimo interneto tiekėjo paslaugomis; ar norite įsigyti internetą iš patikimų partnerių – susisiekite su mumis.

Įmonės nuotraukos:
Telekomunikaciniai projektaiTelekomunikaciniai projektai nuotraukaFoto Telekomunikaciniai projektai (123813761)Įmonės Telekomunikaciniai projektai nuotraukosTelekomunikaciniai projektai –
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: Plantronics, office 365, vpn, skype for business, mitel, serveriai, telefonai, aastra, ip telefonija, apsaugos kameros, telefonspynes, interneto paslaugos, rodyti visus...
kontaktinės informacijos QR kodas 123813761
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Telekomunikaciniai projektai, UAB (įmonės kodas 123813761) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
Dujų balionams daugiabučiuose keisti - valstybės parama
Dujų balionams daugiabučiuose keisti - valstybės parama 07-09 18:03
Energetikos ministerija parengė ir pateikė derinimui tvarką dėl suskystintų naftos dujų balionų daugiabučiuose pakeitimo kitais energijos šaltiniais. Šis dujų balionų keitimas bus finansuojamas...
EK ataskaita apie nesaugius produktus: budrumas didėja
EK ataskaita apie nesaugius produktus: budrumas didėja 07-09 18:03
2019 m. Europos Komisijos Skubių pranešimų sistemoje gauta 10% daugiau pranešimų apie pavojingus sveikatai produktus negu 2018 m., rodo ketvirtadienį paskelbta Skubių pranešimų sistemos, kuria...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Twitter 35,41 +7,34%
Macy's 6,86 +4,57%
Harley-Davidson 25,59 +4,02%
CBS 40,77 +3,63%
Keurig Dr Pepper 28,61 -1,75%
Walmart 124,44 -1,98%
Manchester United 15,63 -2,19%
Nokia 4,15 -3,71%

Žaliavų kainos pasaulyje

Benzinas 0,88 +49,15%
Kava 3,30 -3,23%
Cukrus 0,57 0,00%
Anglis 52,49 -10,35%
Vištiena 1,52 +19,69%
Sidabras 16,26 +7,90%
Jautiena 5,08 +14,16%
Ryžiai 510,00 -9,57%