Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Tele2, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Tele2, UAB

Atsiliepimai apie Tele2, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Tele2, UAB

, , PC SAVAS, , , , TELE2, , Darbuotojos labai nustebino savo elgesiu kreipdamasi būdamos (+-iki 30m.) Į klientus, , TU, , !! Kurių dauguma tuomet buvo ir garbaus amžiaus. Nelabai tik suprantu ką persinalo darbuotojai veikia, kad tokias, , puikias merginas, , ten atrenka. Nedaug galima spręsti ir apie juos..
Praėjo maždaug 3 mėnesiai kaip parsivežiau namo Tele2 Huawei modemą namų internetui. Visą šį laiką buvau patenkintas NENUTRŪKSTANČIU, NEŠOKINĖJANČIU, bei pakankamai greitu namų internetu. Ir dabar prieš kelias dienas visa tai tiesiog dingo. Upload ir Download vos siekia 4-5mbps kas yra tiesiog apsurdas, staiga pasipylė tokie drastiški interneto greičio šokinėjimai, kad norisi mesti modemą per langa. Esu Tele2 klientas apie 10 metų, ir tokio akivaizdaus melo is jų nesitikejau
Vakarais internetas suleteja iki 4mb.o turi but 20minimum.Kaip suprast?esu nusivyles
Pas mane taip pat, telefono ryšio paslaugos mano regione tragiškos, internetas namų veikė 4 men. Pakankamai gerai, bet iki dabar per visą vasarą suprastėjo keturis kartus ir dar be to signalas nepastovus. Skambinau, bet atsakymo negavau jokio, rasiau bet atrase jog pranesta pletroos skyriui ir ateityje bus ytraukta i pletros planus. Bet man moketi virs 40€ už ateity nesinori ir kyla klausimas gal yra teisiniai sprendimai tokioje situacijos nes perskaicius jusu komentarus cia tampa principo reikalas !! ??
Ryšys tiesiog tragiskas, namie neveikia, turiu eiti i balkona kad galėčiau paskaminti, važiavau į Latvija nėra ryšio Lenkijoj tas pats, baisu, paskutinė sutartis užteks
Sutinku su visais kurie raso apie tele2 interneta, greitis tragiskas dienos metu, kiti operatoriai savo greiciu lenkia 2 ar 5 kartus. gerai pagalvokit pries uzsisakydami interneto planus, nes pamacius ir isitikinus koki sh... siulo, sutarties jau negalesit nutrauk
Sveiki, senai naudoju "mobilų" Tele2 išankstinio apmokėjimo internetą. Ryšys tampa vis lėtesnis. Retai bepavyksta prisijungti prie savo Tele2 sąskaitos (internetas.tele2.lt), beveik kiekvieną kartą tenka skambinti telefonu ir prašinėti, kad užsakytų ar pratęstų arba, vos tik sugrįžus Gimtinėn, pirmiausia bėgti į Tele2 filialą. Serviso darbuotoja nepaaiškino, kodėl negalima prisijungti prie savo Tele2 sąskaitos, bet užsakė internetą, dėkui jai už tai. Betgi visa tai suteikia pagrindą manyti, kad Tele2, gal būt, ruošiasi eksproprijuoti šią mano sąskaitą. Tikriausia reikia ieškotis kito šios paslaugos pardavėjo :)
Interneto greitis dienos metu pastaraisiais menesiais tiesiog tragiskas. 4G pilnos padalos, bet greitis ryskiai ribojamas su 268GB pildyk planu. Jau net nekalbu apie piko meto lag spikes, pinga. Speed test atliktas 12val dienos. Vilniuje, naujamiestyje.
Norejau parasyti atsiliepima apie Panevezio RIO salono darbuotojus. Norejau nutraukti interneto sutarti, nuejau i salona parasyti prasyma likus dviem savaitem iki sutarties nutraukimo, salone pasake, kad to padaryti negalima ir reikia ateiti likus dienai iki sutarties pabaigos. Nuejau likus vienai dienai iki sutarties pabaigos, salono darbuotojas pasake, kad to padaryti negali, nes neveikia sistema, ar kazkas tai tokio. Paskambinau 117, konsultantas pasake kad sutarti nutrauks, o salone prasyma galima buvo parasyti pries menesi. Grizau i salona ir paklausiau, kodel neleido parasyti prasymo. Salono darbuotojas atsake, kad „eik ir rasyk ten kur ir skambinai”. Nesuprantu, kaip dirba darbuotojai, kurie nieko nezino? Beve, visi konsultantai dirba be darbuotojo korteles.
didelis ačiū už laimėtą priza puikias ausines, visa šeima daug metu jusu klientai esam ir liksim toliau. teko dirbti tele2 atpartavime telefonu, ir tikai zinau kaip stengiamasi del kliento geroves, saunuoliai !!!!
Tele2 4G internetas veikia 99% Lietuvos teritorijos.

Čia taip didžiuojasi tele2 savo ryšio žemėlapyje ir visur, kur tik iškyla klausimas apie padengimą. Kodėl apie kokybę nutylima? Taip, veikia beveik visoje LT, bet kaip veikia? Greitis, stabilumas, kokybė? Radviliškio r., Pociūnėliai. 4G tik dėl + (statistikos). Greitis lėtesnis negu 3G, ir niekas nieko nedaro. Tūrbūt sulauksim pagerėjimo kai visoje LT jau bus 5G?
p.s. Ir dėl nekokybiško padengimo tenka tenkintis tik priverstinai įjungtu 3G ryšiu, nes antraip telefono baterija vos ne dvigubai greičiau išsikrauna stengdamasi išlaikyt tuos 4G "trupinius".
Sveiki.metus laiko naudoju telefona su planu is tele2salono Huaeiwei p9lite, pirkdama aksesuarus siam telefonus, staiga suzinau, jog mano telefonas Huawei p8lite, nes paziurejus pagal modeli taip ir raso, jog tai plite 8.tuomet, kodel ir sutartyje ir salone man buvo sakoma, jog mokesiu uz plite9.tai gryna apgaule, esu labai nusivylusi, kad apgaudinejate klientus.anglijoje, svedijoje maciau kaip is tikro p 9lite atrodo, tai kazkodel Lt eilini syki, gauni ne to ko tikiesi ir pinigeliai paimami uz senesni modeli...
Kodėl blokuojat mano sąskaitą?
Noriu pasidalinti, kad neapsimoka UAB "Tele 2" ir UADBB “Aon Baltic” mobilių telefono draudimas. Dūžio atveju geresniam telefonui frančizė 124 Eur. Turėjau telefoną virš metų, sumokėjome draudimo įmokos 150 Eur. Bendra sąmata 274 Eur. Vertė telefono su pataisytu ekranu (skelbiu.lt) yra 150 Eur....
Vilius 2018-09-12 10:27:32
Kaip bebūtų gaila teks keisti operatorių nes nebeįmanoma dėl ryšio ir dėl interneto paskutiniu metu tj baisu...
Gerbiamas Viliau,

norime išsiaiškinti šią situaciją, todėl prašome su mumis susisiekti. Parašykite laišką per savitarną, adresu mano.tele2.lt, arba paskambinkite nemokamu numeriu 117. Iš kito tinklo - tel. nr. +37068400117 (kaina kaip skambučio į Tele2 tinklą).

Aleksandra 2018-09-10 23:55:29
Sveiki. Noreciau padekuoti Jusu darbuotojai Sandrai Pupšienei dirbanciai prekybos centre BIG tele2 salone. Nuostabus zmogus! Labai aiskiai ir greita isprende problema. Zmogus tikrai ismanantis savo darba. Padejo labai daug isspresti problemu. Daugiau tokiu zmoniu dirbtu aptarnavimo sferoje! Tik geriausi atsiliepimai!
Gerbiama Aleksandra,

dėkojame už skirtą laiką ir išsakytą nuomonę - ji mums labai vertinga ir svarbi. Ačiū už puikius atsiliepimus, kuriuos būtinai perduosime darbuotojai.

Arvydas 2018-09-09 15:30:17
Šiaip esu ilgametis tele2 vartotojas ir nusiskundimų daug neturiu, bet savo darbovietėje negaliu naudotis internetu ir skambučiais nes nėra taip reklamuojamo ryšio nors telefonas ir palaiko 4G+. Svarstau galimybę pereiti į kitą tinklą, kurio ryšys pas mus yra kuo puikiausias. Pūskit savo balioną, kabinkit namelį ir, nusileidę Šaltiškių molio karjere Akmenės rajone, įsitikinsite patys, kad nekažką čia...
Gerbiamas Arvydai,

Gerbiamas Kliente,

Jūsų pateiktą situaciją galėsime išnagrinėti ir Jus informuoti tik gavę Jūsų kreipimąsi. Prašome paskambinti į Klientų aptarnavimo centrą nemokamu numeriu 117. Iš kito tinklo - tel. nr. +37068400117 (kaina kaip skambučio į Tele2 tinklą). Konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją dėl tolimesnių veiksmų.

Martynas 2018-09-07 19:48:14
Reklamavote kad perkant samsung s9+ dovanu gaunate ismanuji laikrodi už viena centa, bet kai paklausiau kodėl neduodate laikrodžio atsakymas nebeturiu, o pries pasirašant sutarti net ne užsimine ar norite pirkti telefoną bet laikrodziu nėra.Jaučiuosi visiškai apgautas, net nebučiau pirkęs. Kodėl taip atsitiko?
Gerbiamas Martynai,

Geda!!!
Uzdarbiauja is gedingu pajungimo mokesciu kai be perspejimo atjungia telefonus...
Skundemes keliskart, bet niekas nesikeicia...
Atjungia telefonus, tada po keliu valandu atsiuncia sms kad "prasome susimoketi uz paslaugas. Bus ribojamas ju teikimas" :D
dazniausiai jau buna sumoketa kai gauni tuos sms... Geda...
Laura 2018-09-02 00:04:45
Tikrai nesmagi situacija man, ir tikiuos pakryps i gera puse nuejus i punkta aiškintis. Atejau viena diena i punkta pakeist sutarti ir pasiimti telefona papildomai. Gryztu pačia pirma diena kažkas su garsu blogai. Muzika pajungi ne visada bet užeina i diena 4k stringa kas 2s. Kalbu su žmogumi per skaipa ar šeip skambinu tai stringa irgi tarpais ir tarpais baisiai kad nei žmogus manes negirdi nei aš jo...aš kaip suprantu telefona ne nauja dave o brokuota. Tai kaip jaustis.kvailes vietoje..
Gerbiama Laura,

Rokas 2018-09-04 22:54:24
Laisvas internetas = tragedija, reklama graži "Užtikrintas greitis" gauti pastoviai 3Mbps Kauno centre, kad užkrautų Delfi užtrunka 1 minute siuntimo greitis pasaka 200 kb/s. Signalas 5 bar kad prasidėti antenas reikalingi specialūs priedai. Padaryta taip, kad kuo daugiau žmogus turėtu problemų, o reklamos eina visur apie ši puikų laisvą internetą. Nerekomenduočiau niekam
Gerbiamas Rokai,

parašykite mums laišką per savitarną, adresu mano.tele2.lt arba paskambinkite į Klientų aptarnavimo centrą nemokamu numeriu 117, iš kito tinklo tel. nr. +37068400117 (kaina kaip skambučio į Tele2 tinklą). Tik tokiu būdu galėsime išsiaiškinti ir išspręsti šią situaciją.

Tele2 Klientų aptarnavimo skyrius
sveiki, pirkau tele2 salone, mazeikiuose mobiluji telefona xiomi red note 5 (pries 4 dienas). pasinaudojus juo, isejau is misko nes buvau isejes grybauti telefonas veike, noredamas jy perkrauti, nes mobilieji rysiai kazkodel neveike, perkroviau jy ir po to laiko man jis neisijunge o ismete ant ekrano Reboot, nunesiau i tele2 salona, paeme garantiniui, paskambino is tele2 ir pasake kad jis yra pazeistas, garsinimo mygtukas, kur net jo nejunginejau praktiskai, nes visada garsas buvo ijungtas. pasak specialistu garantinis nera taikomas, nors yra telefono draudimas, ir meistrai man siulo parsiusti ta pati telefona sugedusi, tai nesuprantu, telefonas naujas buvo ir garantinis netaikomas, netvarkomas
Mielas tele2 prašome susiraskite Palangos miesto tele2 salono noramaliu darbuotoju. Kuriuos atliktu savo funkcijas ir žinotu ka jos daro. Nes dabar neimano pas jas užeiti. Reike važiuoti i kita miesta tvarkitis reikalus su jūsų įmone.
Gerda 2018-08-30 11:13:22
Buvau apdraudusi savo telefoną nuo vagysčių, bet kai man jį pavogė nieko iš draudimo negavau, man pasakė, kad niekas nesikėsino į mano gyvybę ir negaliu įrodyti, kad telefonas pavogtas. Tai ką manot, kad v***s man rašteli paliko ar sutartį pasirašė telefono vagystės? Gal mane papjauti turėjo ar nušauti, kad įrodymų būtų? Į policiją kreipiausi iš kart po vagystės, buvo užregistruota draudime, kad telefonas pavogtas ir paskambinta salonui...Dabar turiu mokėti kas mėnesį po 30 eurų už telefoną, kurio neturiu. Mano visa šeima buvo ištikimi tele2 klientai, buvau labai laiminga gavusi puikų pasiūlymą įsigyti telefoną, tačiau esu dabar visiškai nusivylusi, kai tik išsimokėsiu už telefoną pereisiu į kitą telefono ryšio kompaniją...būkite atsargūs pasirašydami sutartis, už draudimą mokėsite, labai gražiai siūlo kai reikia paimti iš mūsų pinigus, bet tada labai nemalonūs kai reikia patiems mokėti...
Gerb. Gerda,

nuoširdžiai apgailestaujame dėl patirtų nepatogumų. Primename, jog operatorius yra paslaugos teikėjo partneris, tad visas paslaugos sąlygas nustato pati draudimo bendrovė, o ne Tele2.

Olga I 2018-08-28 19:27:29
Pavėluota mokejima neleidžia, turi matyti sistemoje kad mokejimas atliktas, mokejima atlikau 9 val ryte, 13:15 mokėjimas buvo įvykditas pinigai iš sąskaitos buvo nuskaityti, kartu pavedima dariau ir kitiems tiekėjams, kazkodel visur mokejimai buvo užskaityti išskyrus TELE2. Visa diena skambinau į klientu aptarnavimo skyriu, man teigia kad mokejimas nėra gautas. Ir kad tai gali užtrukti nuo 1 iki 2 darbo dienu, įrodyti nieko napavyko, taip ir likau be ryšio......... Taip veikia ju sistema....... Galiu palikti tik neigiama atsiliepima apie tai kaip vyksta informacijos apdorojimas TELE2 įmonėje.
Gerb. Olga,

apgailestaujame dėl patirtų nepatogumų. Įprastai mokėjimai mus pasiekia per 1-2 d.d., tačiau paslaugas, Jūsų patogumui, atnaujiname nedelsiant gavę Jūsų kreipimąsi. Mokėjimą taip pat galite užregistruoti ir savarankiškai, savitarnos svetainėje mano.tele2.lt. Tokiu atveju paslaugos bus atnaujintos per 15 min.

Tele2 Klientų aptarnavimo skyrius
Nutraukiau su Tele 2 sutartį balandžio mėn, bet tik šiandien atėjo pranešimas iš skolu vadymo centro, kad likau jiems sklolingas. Taip kad, kai nutraukiate sutartį pasižiūrėkite po 2 mėnesių ar neliko jiems skloginti kad buvote jų klientu. Paskambinus ir pasiteiravus, kodėl turiu mokėti jie atsakė, kad į vyko klaida ir labai atsiprašo, bet sumokėti reikia. Kagi, jei tik iš to pragyvena tai pervedžiau. Daugiau jokių reikalų nenoriu turėti ir kitiems patarsiu, kad nepatikima įmonė.
Visiškai nesiskaito su klientais. Atnešiau tvarkyti telefoną Huawei p20 pro, buvo brokuotas, per lietų sušlapo ir sugedo garsiakalbis. Internete stebėjau, tvarkymo procesą, iš pradžių rašė, kad laukiama dalių, paskui visos dalys atėjo ir kai dalys atėjo, šiandien 7 diena kaip rašo "Dalys gautos, laukia meistro priskyrimo." salone pasakė, kad po savaitės garantuotai telefonas bus grąžintas. Tiek to dėl tvarkymo, tačiau, man reikėjo pakaitinio telefono, nes mano darbe yra reikalingas telefonas kuriame būtų bent GPS, tačiau gavau sena samsung s3, galvojau nu okey, savaite pakentėsiu, pabandžiau atsisiųsti messenger programėlė, siuntė apie 15min, tada jau supratau, kad nieko su juo nebus, telefono baterija laiko gal 2-3 valandas pilnai pakrauta, na žodžiu aš kaip klientas atidaviau telefoną su 800€ vertės telefoną, o salonas man įteikė 75€ vertės telefoną. Aš manau salonai turėtų pasirūpinti ir apie klientus kol klientų telefonas taisomas.
Andrius 2018-08-28 08:41:30
Turiu planą su 2.5 gb užsienyje, tačiau nuvykus į užsienį likučiuose rodo, kad tie gigabaitai naudojasi, tačiau sąskaita vis didėja. Vadinas aš turėsiu mokėt už gigabaitus, kurie įtraukti į mano planą. Va taip sąskaitos nepagrįstai ir išauga. Ar eis tai sutvarkyt ar bus pasakyta, kad mokėk žmogau ir tylėk?
Gerb. Andriau,

mielai patikrinsime kodėl taikomi papildomi mokesčiai ir pateiksime Jums atsakymą. Tam, kad galėtume tai padaryti, prašome kreiptis skambučiu į Klientų aptarnavimo centrą, trumpuoju tel. nr. 117 (iš kito tinklo arba užsienio - tel. nr. +37068400117) (kaina kaip skambučio į Tele2 tinklą) arba parašykite mums laišką savitarnos svetainėje mano.tele2.lt.

Tele2 Klientų aptarnavimo skyrius
Esu patenkintas tele2 interneto paslaugomis štai rezultatai http://www.speedtest.net/result/7587959953
Ką aš padariau tai nuėjau į 192.168.8.1 prisijungiau su prisijungimais admin admin nuėjau į settings dial-up toliau network settings network preferred mode pasirinkau iš auto į 4G ONLY ir internetas krauna sparčiau kadangi internetas pastoviai registruojasi į 4G tinklą gaila jog klientu aptarnavimas apie šį veiksmą nieko nesako..
Sonata 2018-08-23 11:42:54
Laukiu nesulaukiu, kada pasibaigs sutartis ir nebeimsiu daugiau nieko. Tiek namų tiek mobilusis internetas veikė puikiai iki tol, kol prasidėjo mokėjimas už namų internetą (buvo 6 mėn nemokamai). Dabar nei mobilus nei namų internetas neveikia normaliai kaip anksčiau. Ir nieko padaryt negali, nes atseit mano namai ten, kur nėra ryšio. O anksčiau jau tipo buvo ryšyje.... bet tik ne mano, bet ir kitų atvažiavusių pas mane ryšys lyg būtų blokuojamas... ir dar su telefono ekranu vyksta kažkas. Ekrane atsirado atkibimas. Tuoj vietoj nebuvo jokio sutrenkimo. Į garantinį nepriėmė, nes buvo krites (skilusi kamera šiektiek). O matosi, kad tikrai ne nuo kritimo tas ekranas toks.. spalvos lyg liejasi.. o dar prieš kokius 5 metus turėjau Nokia asha ir softus 3 kartus nešiau perrašyt. Nes užlūždavo ir visai nebeveikdavo. Po 3 kartų nutarė, kad tai nėra gamyklinis sutrikimas. Ir ką manot, nebetvarkė, o už telefoną mokėt puse metų dar buvo likę... esu visiškai nepatenkinta. Greičiau baigsis sutartys ir ate ate Tele2..
Gerbiama Sonata,

apgailestaujame dėl Jūsų patirtų nepatogumų bei dėkojame už išsakytą nuomonę ir pastebėjimus. Mielai atsakysime į visus Jums svarbius ir aktualius klausimus. Parašykite laišką per savitarną, adresu mano.tele2.lt, arba paskambinkite nemokamu numeriu 117. Iš kito tinklo - tel. nr. +37068400117 (kaina kaip skambučio į Tele2 tinklą).

Gerbiamas Kliente,

visais svarbiais ir aktualiais klausimais, prašome parašyti mums laišką per savitarną, adresu mano.pildyk.lt, arba paskambinkite numeriu 1577 (0, 05 Eur (0, 16 Lt)/ skamb.). Iš kito tinklo - tel. nr. +370 684 00077 (kaina kaip skambučio į Tele2 tinklą).

Justina 2018-08-22 09:18:34
Pasvalio raj. Tele2 Interneto rysis blogas, visiskai nieko neuzkrauna.
Gerbiama Justina,

mielai Jums atsakysime. Jeigu naudojatės išankstinio mokėjimo „Pildyk" paslaugomis, parašykite mums laišką iš savitarnos, adresu mano.pildyk.lt, arba paskambinkite numeriu 1577 (0, 05 Eur (0, 16 Lt)/ skamb.). Iš kito tinklo - tel. nr. +370 684 00077 (kaina kaip skambučio į Tele2 tinklą).
Jeigu naudojatės mėnesinio mokėjimo paslaugomis, parašykite laišką iš savitarnos, adresu mano.tele2.lt, arba paskambinkite nemokamu numeriu 117. Iš kito tinklo - tel. nr. +37068400117 (kaina kaip skambučio į Tele2 tinklą).
Būtinai nurodykite tikslų gyvenamosios vietovės adresą, kad galėtume atsakyti apie esamą ryšio kokybę.

Tomas 2018-08-22 00:05:49
Tele2 rysyje esu gana seniai ir esu patenkintas. Rysys geras, daug problemu neturejau, o jei atsiranda, greit issprendzia. Internetas greitas. Pirma foto wifi su pajungtais torrent ir internetine tv, antra-mobilus. Taip pat jau kokie 2 metai ir zmone perejo i Tele2 ir taipogi viskas gerai. Dziaugiuosi kat esu sitame tinkle.
Gerbiamas Tomai,

dėkojame už skirtą laiką ir išsakytą nuomonę - ji mums labai vertinga ir svarbi!

Vytautas 2018-08-21 15:55:31
Kol įmonėje ir klientų aptarnavimo centre dirbs tokie darbuotojai, kaip Marina K. (Vilniaus Akropolio filialas), tol bus prarandami klientai, bei gadinamas Jūsų įmonės įvaizdis.
Gerbiamas Vytautai,

nuoširdžiai atsiprašome, jeigu teko susidurti su nekompetetingu aptarnavimu. Dėkojame už išsakytą Jūsų nuomonę, būtinai į tai atsižvelgsime.

Dainius 2018-08-20 17:27:42
Bandziau siandien prisiskambint neimanoma pastoviai visi uzimti ir dar jei eina pinigai kol ju muzikeles groja tai visiskai afigienai.tai galetumet perskambinti kai atsilaisvinot
Gerbiamas Dainiau,

Atsiprašome. Mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus, jeigu naudojatės išankstinio mokėjimo „Pildyk" paslaugomis, parašykite mums laišką iš savitarnos svetainės, adresu mano.pildyk.lt. Jeigu naudojatės mėnesinio mokėjimo paslaugomis, parašykite laišką iš savitarnos svetainės, adresu mano.tele2.lt.

Agne 2018-08-20 15:03:42
Beveik visada UK neveikia m parašas, jau nekalbu apie ryšį, tiesiog pradeda atsibosti visa šita nesąmonė su Tele2...reikia staigiai pavedimą padaryti, o kelias dienas negali naudotis m parašų dėl techninių kliuciu amžinos problemos.
Gerbiama Ugne,

dėl laikinų sutrikimų Registrų centro infrastruktūroje, nuo 2018 m. rugpjūčio 19 d. iki
21 d. daliai Klientų mobiliojo parašo paslauga neveikė. Dėl šios priežasties, minėta paslauga naudotis negalėjote.
Atsiprašome dėl patirtų nepatogumų.

Jonas 2018-08-18 21:52:48
Nuostabusis 4g internetas..
Gerbiamas Jonai,

Tele2 Klientų aptarnavimo skyrius
Pasvalio raj. Tele2 Interneto rysis blogas, visiskai nieko neuzkrauna.

Mobiliųjų telefonų techninis centras
MTTC

Adresas: Veterinarų g. 44, Biruliškių km. Karmėlavos sen., LT-54469 Kauno r.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės.
"MTTC" VEIKLA Negarantinis telefonų ir planšetinių kompiuterių remontas. Toks taisymas apima: dužusio ekrano, liečiamo stiklo keitimą, drėgmės pažeidimų šalinimą, krovimo problemų šalinimą, baterijų, įkroviklių keitimą. Dirbame tik su originaliomis gamintojo dalimis. Apdrausto mobiliojo ar planšetinio kompiuterio...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

"Amazon" pradeda aktyvią plėtrą fizinių parduotuvių segmente
"Amazon" pradeda aktyvią plėtrą fizinių parduotuvių segmente 09-26 08:17
JAV elektroninės komercijos milžinė "Amazon" iki 2021 m. atidarys 3.000 "Amazon Go" formato parduotuvių. Kol kas tai tik planas, bet jei jį pavyks įgyvendinti, šis interneto žaidėjas taps...
Daugiausiai oro maršrutų krypčių – Hitrou oro uoste
Daugiausiai oro maršrutų krypčių – Hitrou oro uoste 09-26 07:32
Londono Hitrou oro uostas vėl pripažintas geriausias tarptautines jungtis turinčiu oro uostu pasaulyje.
Barjeras, nuleidžiamas pusiaukelėje
Barjeras, nuleidžiamas pusiaukelėje 09-25 22:12
Darbo rinkai vis stipriau jaučiant darbuotojų stygių, ryškėja darbdavių požiūrio į darbuotojų amžių takoskyra: vieni vengia priimti į darbą vos 40-metį peržengusius žmones, kiti vertina patirtį...

Kai susergate, Jūs..

Skoda