Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Tele2, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Tele2, UAB

Atsiliepimai apie Tele2, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Tele2, UAB

Laba diena, ačiū už 10 Gb dovaną, maloni staigmena. Geros dienos.
Juokaujat šitiem darmaėdam visiskai nusispjaut ant klijentu.... salone nuejus isvadina mažvaikiais.... o saskaitas kad plėsia kaip uz auksa kuris nė šūdo vertas nėra.... kazin ar jie begali pragert smegenis jei ju jau senai nebeturi....
Laba diena, noriu nuoširdžiai padėkoti Jurbarko salono darbuotojai Aistei Masaitytei už nepriekaištingą aptarnavimą. Teko su ja bendrauti keletą kartų, spręsti man nesuprantamus dalykus ir visada maloniai aptarnavo.
Pagarbiai, Algimantas Juška
Jurbarkas
LAISVAS SPARTUS INTERNETAS...http://www.speedtest.net/results
GĖDOS TURĖKIT MELUODAMI
Visada patiko man sitas tinklas ir ju paslaugos bet dabar kuo daugiau klijantu turi tuo labiau jiem viskas pofik ir nusispjauti.. Skraido padebesiais ir nusisneka akivaizdziai nesamones per savo nesamoningas reklamas kurios neatspindi jokios realybes..
Kitas dalykas paslaugu kokybe suprastejo del klijantu kruvio tinklui.. karts nuo karto pasitaiko visokie sutrikimai ir nesamones..
Neperseniausiai taisiau telefona tele2 pagal garantini, turejo buti pakeistas lizdas kuris blogai veike ir nesikraudavo telefonas nuo pat telefono pirkimo.. lizda keite visa menesi.. koke cia auksta matematika prilituoti kita lizda.. pasityciojimas.. ir uz tai teko susimoketi 40euru nors kaltes mano nebuvo.. tai kam tie jusu suknisti atsiprasant draudimai jei jus vistiek sugebat nusukti is zmogaus pinigu.. jokios prasmes tureti draudima ar garantija tuomet.. zodziu pievu pievos..
a*******i.Elektroniniu budu pildžiau du kart saskaita 5 eurais ir 2 eurais! Telefono sąskaita nepasipildyldė o pinigai nuo banko saskaitos nuskaičiuoti !!!!
Pirkome interneto paslaugas Vilniaus raj. Gyvename toli nuo centro, todėl turime ribotą tiekėjų pasirinkimą ir nesitikime didelio interneto greičio. Bandomąjį mėnesį buvome patenkinti interneto kokybe, greitis buvo geras, apie 30 ir daugiau kbs, todėl pasirašėme terminuotą sutartį dvejiems metams. Jau kitą mėnesį greitis sumažėjo per pus, o po metų siekia vos 6 kbs. Tai yra tragedija, ne internetas ir tikrų tikriausias apgaudinėjimas. Akivaizdu, kad greitis galėtų būti didesnis, bet dėl tam tikrų priežasčių jis yra vos pakenčiamas. Niekam nerekomenduoju įsigyti šio tiekėjo paslaugų.
Labai nusivylusi pildyk "bonų" rinkimo ir jų iškeitimo į smulkmenas programa. Nusprendus atsisakyti pildyk paslaugų ir per kelis metus sukauptus bonus išleisti, išsirinkus tuo metu mano mieste esantį daiktą, kadangi dar trūko sukauptų bonų, pasipildžiau ir eurais. Valio, užsisakiau, gavau patvirtinančią žinutę. Nuėjus į saloną, pasiimti, tai ką nusipirkau, niekas nieko apie tai nenori girdėti ir pareiškia, kad to daikto jie neturi, o tai ką sumokėjau bus sugrąžinta atgal į sąskaitą per 10 dienų. Kreipusis į klientų aptarnavimo centrą, po pusės dienos aiškinimosi, gautas tas pats atsakymas ir paaiškinta, kad dabar pas juos tokios sąlygos. Susidūrus su tokia klientų skatinimo programas, būtų juokinga, jei nebūtų graudu. Belieka kraustytis pas konkurentus.
Džiaugiamės, galėdami bendradarbiauti su salono Pulko g. 12, Alytuje kolektyvu, kurie mums padeda ne tik techniniais sprendimais, bet ir patarimais, idėjomis bei tiesiog žmogišku požiūriu į kliento problemą. Mes labai vertiname tai, kad galime dirbti su profesionaliais konsultantais, kurie daugybę metų kuruoja mūsų įmonę, nuo mūsų bendradarbiavimo pradžios niekada neturėjom sunkumų, visada pasiūlo racionalius sprendimus, įgyvendinant mūsų sumanymus ar sprendžiant problemas. Tikrai malonu bendrauti ir bendradarbiauti. Ačiū!
Romuald Bogdan Novickij
2018-11-07 08:49:49 IP 212.52.54.188
Kada bus sutvarkitas mano mokestis už Tele 2 saskaitas.Sutartis (12, 90eur ir turiu nolaida7, 40eur)saskaitos tele 2 atsiunčia nuo 12,..eur iki 17,...eur.Buvau salone Tele 2 (akropolis)žadejo sutvarkiti ir už 10 d. d.paskambins iš tele2.Praejo jau beveik menuo, nekas neskambino, nejokio pakeitimo, saskaita vel atejo 12,...euru.Kada bus viskas sutvarkyta, ir gražinti pinigaj?Dokumentus pridedu.Ačiu, su pagarba, Romuald Bogdan Novickij.
Viena men. planas kainuoja 11 euru su nuolaida. Kita men. 8.90. Zmones neskubekit su nuolaidom.
Sveiki nuo kada moketi reikia uz sutaisyta telefona.seniau tikrai nebuvo.moku pilna draudima kas menesi, uz remonta paskaiciavo 25 eur, bites salone tokiu nesamoniu nera
Apgaudinėja žmones su kredito limitų patys keičia ko neturi teises daryti. Sąskaitos blogai paskaičiuotos !!!!!!
Tiesiog vau jau internetas neveikia 2 mėn moku kaip už kokį veikiantį nors už tokį š... turėčiau visiškai nemokėt, pasiskambinau tuo jų numeriu (+37068400117) paprašė visokių ten kodų balbla tipo neužteko tik pasakyt adreso nors jau 2018 ir negali pažiūrėt per duomenų baze visa reikiama informacija. Žodžiu susakiau viska tai sakė parduos ten kažkam bet jau kaip kelios savaitės niekas nesikeičia, nuvažiavau į saloną (savitarną) sakė nieko nedarys kol neatvažiuos pats asmuo ant kurio šis planas nors tas asmuo jau seniai užsienį ir velniai žino kada grįš tai dabar turiu sėdėt su 1mbps? Jei atsakysit ir vėl susisiekit su mumis šiuo numeriu (+37068400117) iškart čiulpkit mano 20cm birka.
Sveiki.suduzo tel.kuris buvo imtas t2 salone su papildoma garantija.telefona idavaiau 09.28 ir jokiu ziniu negavau apart kad laukiama daliu.idomu kiek dar reiks laukti
Ar tele2 namų internetas moka daugiau žodžių nei: perkraukit modemą? Tai ne elektros jungiklis, paspaudei šviečia, nepaspaudei nešviečia! Kodėl, kai siūlo tą internetą neperspėja, kad jūsų gyvenamoj vietoj jis tris dienas per savaitę bus, keturias nebus, mokėsit už visas 7, net ir už tas, kai nebus.
Gailiuosi jog pasirinkau TELE2 namų internetą.. Jau metai kaip naudojuosi šio operatoriaus namų internetu.. Situacija nesikeičia vasara interneto ping buvo stabilesnis 20ms dabar 40-60ms, o žaidžiant 100ms ir stringa internetas greitis 40mbps kurie nėra stabilūs, bet ir ping dabar nestabilus... Kai baigsis sutartis svarstau apie kitą operatorių... Tvarkykit savo internetą arba visi paliks jūsų netikusi tinklą... Jau tiek skambinta klientų aptarnavimo centrui jie tik sugeba pasakyt perkraukite modemą, pastatykite į šiaurę, nustatykite modemo parametrus... UŽTEKS!
Kiek dar tas plikius meluos kad visur veikia tas jusu tele2 apsimelavęs jis iki ausų o ko nereklamuoja kai ankščiau puse dienos neveike tas jusu tele2 nėjo niekam prisiskambinti ko to neparodo jis ir viešai neatsiprašo ką tai gal baikit meluot su tom savo DURNOM reklamom
Noriu padėkoti „Tele2“ aptarnavimo skyriaus konsultantei Ramunei, kuri padėjo per el. paštą „tele2.lt@tele2.com“.

Tikrai ji yra viena iš geriausių konsultančių, kuri rūpinasi klientais. Per informacinį telefoną nesugėbejau gauti pagalbos, tačiau parašius raštu, ji viską greitai išsprendė.

Tikiuosi „Tele2“ atstovybė žino, kokią šaunią darbuotoją turi.
laba diena. esu skolingas tele2. ir norejau paklausti ar duotumet telefona su sutartim isimoketinai?
Ačiū, Sandrai ir fortunatai už nuoširdumą, gerą humoro jausmą.sekmes darbe Rokiškio Tele2 salone
Ačiū mergaitės už jūsų nuoširdumą, gerą humoro jausmą, ir t.t
Užsisakėme Tele2 laisvą internetą...ir kiekvieną dieną gailimės! Bandymo mėnesį viskas buvo puiku, sulyg mėnesio pabaiga ir prasidėjo....kada yra, kada ne... Pasiteiravus, kodėl taip, gaunam atsakymą: viskas puiku, viskas ok, internetas tiekiamas... Tiekiamas tai tiekiamas, bet to neužtenka, reikia tiekti taip, kad būtų galima naudotis... Gaila, kad šį internetą reklamuoja gerbiami žmonės, bet dabar jau nebesinori jų gerbti: ar jie nieko nežino apie tokį niekalą, ar juos irgi apgavo, kai nepateisinus teisėtų lūkesčių, negali niekalo atsisakyti, turi mokėt netęsybas....
Tele 2 mulkina klientus. Pasibaigus kredito limitui neišjungia paslaugų, o paskui reikalauja sumokėti didelę saskaitą. Mano kredito limitas buvo 20eur. Bunant užsienyje netikėtai sustabdo paslaugų teikimą ir praneša kad išnaudojau paslaugų už 54eur. Po paros laiko be ryšio nusprendžiau padidinti kredito limita iki 25eur. Nepraejo. Nei 30 nei 40. Kad atnaujintu ryšį priverte padidinti limitą iki 55eur. Vėliau saskaita neaugo, viskas tilpo i mokėjimo planą. Apmokejimui buvo pateikta 54eur saskaita. Va ir neapsaugo Tele2 kredito limitas nuo didelių saskaitų. Paklausus, kodel saskaita didesne už kredito limitą, ciniškai pareiške, kad padidines kredito limitą sutikau su didele saskaita. Pasirodo, kad Tele2 negalioja RRT taisykles.
Laba diena, užsisakėme laisvą internetą ir labai nusivylėme. Pirmas dvi savaites veikė labai gerai, o kai baigėsi bandomasis laikotarpis, vos veža. Grąžinti jau negalime, nes praėjo 14 d. Labai įdomu, kodėl veikia gerai per bandomąjį laikotarpį, o kai jis baigiasi, gaunasi šnipštas. Jūs taip klientus norite pritraukti, ar kaip čia yra? Esame seni klientai ir jaučiamės apgauti ir labai nusivylę....
Per mano pildyk programele uzsisakiau plana 700GB prie to plano raso kad jis galioja menesi ir kainuoja 2.77 eur. Sis pasulymas arrode tikrai neblogas. Bet kai uzsisakiau plana pamaciau kad jis is tikruju galioja tik savaite. Kas cia per apgavyste?
Reklamuoja intika atveza traukiniu.su plaustu atplugdo.su oro balionu atskraidina bet man y sodo zemaitis 5 -oji gatve tegul priveza su fura nes nichuja netraukia propaganda sudas pasitaisykit arvaziuokit
Svajunas 2018-10-19 11:28:40
Visai suprastejes rysys rysys.vos viena padala telefonuose.sms isvis kas kelinta tik gaunu.negauna ir is manes visu sms.su kitais rysio tiekejais sitam rajone viskas tvarkoj
Gerb. Svajūnai,

susisiekite su mumis trumpuoju numeriu 117 (+37068400117 skambinant iš bet kurio kito tinklo), parašykite laišką savitarnos svetainėje mano.tele2.lt arba atvykite į artimiausią Tele2 saloną. Tik turėdami konkrečią informaciją apie Jūsų telefono numerį bei vietovę, kurioje naudojatės paslaugomis galėsime detaliai patikrinti visus duomenis ir pateikti Jums atsakymą. Dėkojame.

Andrius 2018-10-18 19:28:38
Uzsisakiau plana pirmadieny NERIBOTI POKALBIAI+6GB+FB aktyvuotas ir galioja iki 2018-11-14 10:10:40. Šis planas tau prasitęs automatiškai, jei pratęsimo dieną sąskaitoje bus pakankamas likutis plano mokesčiui.ir siandiena jis kazkur dingo.buvau lenkijoje, uzsisakiau eu1 plana tai 2minutes pokalbio ir atjungia.
Sveiki, Andriau,

užsisakius naują planą, senasis nustoja galioti ir iš karto įsigalioja naujas, Jūsų užsakytas planas. Daugiau informacijos suteiksime trumpuoju numeriu 1577 (skambinant iš užsienio: ilgasis nr. - +370 684 00077) (0, 05 Eur/skamb.).

Klientų aptarnavimo skyrius
Laba diena. Norėčiau padėkoti Švenčionių salono darbuotojoms, ypatingai darbuotojai Olgai už puikų šiltą aptarnavimą bei iškilusių klausimų išsprendimą, dėkoju už jų šiltą bendravimą
Džiaugiuosi, kad labai maloniai aptarnauja Mažeikiuose tele 2 darbuotoja Diana Z. Padėjo suvesti visus duomenis į naują telefona. Nuoširdus ačiū.
Daiva 2018-10-18 12:27:01
Pasiemiau s9plus lizingu ir po 2men pradėjo labai baterija greitai išsikrovknėti pastaruoju metu nebeina pilnai iškrauti.
Ir klausimas ar aš galiu nutraukti sutarti arba atiduoti atgal s9plus telefona į tele2 salona ir pasiimti už panašia kaina kita?
Sveiki, Daiva,

telefoną, kartu su Sutartimi atneškite į artimiausią Tele2 saloną. Telefonas bus siunčiamas apžiūrai į Telefonų priežiūros centrą pagal jam galiojančią garantiją (priedams garantija galioja trumpiau, tad rekomenduojame pristatyti telefoną kuo skubiau). Atsakingi darbuotojai atliks kokybės apžiūrą ir pateiks Jums atsakymą. Lauksime Jūsų salone.

Gražios dienos!

Klientų aptarnavimo centras
Rolandas Indriunas 2018-10-17 21:01:40
Buvau abonentas beveik 20 metu. Atsirado finansiniu sunkumu ir negalejau moket laiku. Atėmė mano numerį kurį visi žinojo ir kuris buvo naudingas verslui. Toks vaizdas kad atsirado naujokas nepatikimas. Lojalumo nulis.
Gerb. Rolandai,

apgailestaujame dėl susiklosčiusių aplinkybių. Numerį, po Sutarties nutraukimo Klientams saugome net 6 mėn., tad per šį terminą numerį galite susigrąžinti. Vėliau, deja, tokios galimybės nelieka. Jei 6 mėn. terminas dar nepasibaigęs, kreipkitės į artimiausią Tele2 saloną ir numerį grąžinsime.

Danguolė 2018-10-17 18:40:54
Labai prastas telefono rysys, spalio 15 dieną zmones negalejo man prisiskambint nuo 14 iki 19val, 19 val atejo zinute apie praleistus skambucius, siandien (spalio 17), vel buvo nutrukes rysys.Gyvenu mieste, o ne kokiam kaime....
Laba diena, Danguole,

jei susiduriate su ryšio nesklandumais, prašome kreiptis į Klientų aptarnavimo centrą, trumpuoju numeriu 117 (+37068400117 skambinant iš bet kurio kito tinklo) arba atvykti į artimiausią Tele2 saloną. Situaciją nedelsiant perduosime atsakingam techniniam skyriui, kuris patikrins visą informaciją ir pateiks Jums atsakymą.

Lauksime Jūsų kreipimosi. Gražios dienos!

Mantas Škirman 2018-10-15 22:24:18
Sveiki. Prasau pagerinnti rysis kad butu imanoma susiekti is Pikutiškių kaimo, nes neįmanoma komunikuoti!
Sveiki, Mantai,

Jūsų pastebėjimą perduosime atsakingam tinklo plėtros skyriui. Tikimės, jog ryšio kokybė Jūsų nurodytoje vietovėje numatyta gerinti jau netrukus. Dėkojame už skirtą laiką!

Aneta 2018-10-15 19:59:31
Nesugeba suteikti savo klientams reikiamos pagalbos, bendrauja nemandagiai.
aciu, uz sugadinta vakara
Gerb. Aneta,

apgailestaujame dėl situacijos. Nuolatos stengiamės gerinti paslaugų bei aptarnavimo kokybę, todėl Jūsų nuomonė mums itin svarbi. Prašome susisiekti trumpuoju Klientų aptarnavimo numeriu 117 (+37068400117 skambinant iš bet kurio kito tinklo) arba aprašyti situaciją, su kuria susidūrėte laišku savitarnos svetainėje mano.tele2.lt. Dėkojame.

Gražios dienos.
Nesugeba suteikti savo klientams reikiamos pagalbos, bendrauja nemandagiai.
aciu, uz sugadinta vakara
Juste 2018-10-14 17:15:25
Vakar labai nemandagiai aptarnavo ir kitu klientu akyse apsauke, siauliu saules miesto tele2 darbuotoja tamsi mergina vardu Aiste.
Gerbiama Juste,

nuoširdžiai atsiprašome, jeigu teko susidurti su nekompetetingu aptarnavimu. Dėkojame už išsakytą Jūsų nuomonę, būtinai į tai atsižvelgsime.

Janina 2018-10-13 08:22:30
Rokiškio salono merginos Sandra ir Fortūnata labai mandagiai aptarnauja klientus, maloniai bendrauja, labai šaunu, telefoninis pokalbis visada būna labai malonus
Gerbiama Janina,

džiaugiamės bei dėkojame, kad naudojatės Tele2 paslaugomis. Tikimės ir ateityje sėkmingai bendradarbiauti!

Tvarkykit 2018-10-11 11:58:52
Ir dar skelbiasi, kad serveriai veikia pilnu pajėgumu "viskas sutvarkyta" nors toli gražu iki sutvarkymo, nes puse Lietuvos sėdi ant 1-3mbps, tačiau jie nieko nedarys kol grynai visi lietuviai nesiskųs, nes jų mastymas dabar toks, "-Ai čia puse Lietuvos be interneto sėdi, bet kita dalis turi decent 60-100Mbps, tai nieko nesiimsim". Aš atsakau jau man 2-3sav nėra interneto normalaus už ką aš jums turėčiau mokėt dabar už šita mėn?
Gerbiamas Kliente,

apgailestaujame dėl patiriamų ryšio nesklandumų. Norime išsiaiškinti šią situaciją, todėl prašome su mumis susisiekti. Parašykite laišką per savitarną, adresu mano.tele2.lt, arba paskambinkite nemokamu numeriu 117. Iš kito tinklo - tel. nr. +37068400117 (kaina kaip skambučio į Tele2 tinklą).

Mantas 2018-10-09 11:36:39
Tokius pinigus mokam o kokybes jokios internetas visai vos dirba klaipedos mieste su rysiu visokie sutrikimai uzeina neina prisiskambint.
Gerbiamas Mantai,

Arturas 2018-10-08 20:59:18
Tele2 paslaugos 97 proc ltu? Moku uz tele2 paslaugas po 100 euru per menesi ir namie nera rysio visiskai nera kas per nesamones?
Gerbiamas Artūrai,

karolis 2018-10-08 16:05:52
kadagi dabar dažnai būna nuolaidos telefonams, internetinei svetainei mano dėmesį patrukė nuolaida samsung s9 telefonui. Šeštadienį buvo paskambinta į tele2 salona ir paklausta iki kada bus akcija, buvo informuota kad iki kitos savaitės sekmadienio. Kadagi akcija dar turi galioti visą savaitę, telefono pirkimą atidėjau ateinančiam trečiadienui. Taigi atėjo pirmadienis ir internetinei svetainei jau nebebuvo tos akcijos. Vėl paskambinus į saloną informavo, kad ta akcija galiojo tik iki praitos savaitės sekmadienio. Smagu, liksiu be naujo telefono.
Gerbiamas Karoli,

apgailestaujame, dėl susiklosčiusios situacijos ir jei buvo suteikta netiksli informacija. Akcijos ir pasiūlymai nuolatos keičiasi, akcijas siūlome stebėti Tele2 puslapyje www.tele2.lt, kuriame informacija yra nuolatos atnaujinama.

Mobiliųjų telefonų techninis centras
MTTC

Adresas: Veterinarų g. 44, Biruliškių km. Karmėlavos sen., LT-54469 Kauno r.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės.
"MTTC" VEIKLA Negarantinis telefonų ir planšetinių kompiuterių remontas. Toks taisymas apima: dužusio ekrano, liečiamo stiklo keitimą, drėgmės pažeidimų šalinimą, krovimo problemų šalinimą, baterijų, įkroviklių keitimą. Dirbame tik su originaliomis gamintojo dalimis. Apdrausto mobiliojo ar planšetinio kompiuterio...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

ACEA: naujų automobilių pardavimų augimas Lietuvoje – sparčiausias ES
ACEA: naujų automobilių pardavimų augimas Lietuvoje – sparčiausias ES 11-15 21:34
Naujų automobilių pardavimų augimas Lietuvoje per dešimt šių metų mėnesių buvo sparčiausias Europos Sąjungoje (ES), skelbia Europos automobilių gamintojų asociacija (ACEA). Per šį laikotarpį...
"Oxipit" – Vokietijos-Lietuvos verslo apdovanojimų nugalėtojas
"Oxipit" – Vokietijos-Lietuvos verslo apdovanojimų nugalėtojas 11-15 21:24
Šiais metais Vokietijos-Lietuvos verslo apdovanojimų nugalėtoju tapo dirbtinio intelekto sprendimų įmonė "Oxipit".
Už emigrantų skatinimą sugrįžti apdovanota Tauragės savivaldybė, "Nasdaq Vilnius" 11-15 21:09
Ketvirtadienio vakarą Nacionalinėje filharmonijoje Vilniuje apdovanotos iniciatyvos, skatinančios užsienyje gyvenančius tautiečius grįžti į Lietuvą.

Ką manote apie ekonominę krizę?

Nasdaq 85,89 -3,11%
Humana 320,41 -4,09%