Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Tele2, UAB

Atsiliepimai apie Tele2, UAB

Greater Outdoors
Parašyk savo nuomonę apie Tele2, UAB

Tele2 2022-10-06 15:47:52
Sveiki. Nuoširdžiai apgailestaujame dėl iškilusių nepatogumų. Paprašysime jūsų susisiekti numeriu 117 - taip galėsime surasti problemą ir pasiūlyti jums jos sprendimo būdus.
Kad vėl numestumėte ragelį ???? ačiū už pasiūlymą.
Asta|861619905 2022-10-06 14:06:22
Susisiekiau su Tele2 norėdama įsigyti apsauginį stikliuką laikrodžiui. Deja, matomai, per prasta prekė ir neverta buvo gaišti laiką, nes atsiliepęs vadybininkas tiesiog numetė ragelį ir net nesiteikė perskambinti.
Sandra 2022-10-05 20:02:53
Nesuprantu už ką turiu mokėti? Kas yra sia "sdr"??? Vis gaunu didele sąskaita mokėti, per tris mėnesius susidarė tikrai nemaža suma, kas man tuos pinigus gražins?
Sveiki. Šis tiekėjas teikia įvairias prenumeratas, dažniausiai užsakomos žaidimų prenumeratos. Kad galėtume patikrinti kokia tiksliai paslauga užsakyta ir ją atšaukti, kviečiame susisiekti numeru 117.
Asta 2022-10-05 17:40:56
2022 10 05 susisiekus telefonu ir pratesus sutartį dėl vieno tel nr. pažada susisiekti ir dėl kito turimo tel. nr. sutarties pratesimo. Aišku niekas nesusisiekia, o rytojaus dieną pasirodo, kad net ir ta pirma sutartis nesudaryta ir niekas nieko nemato ir nežino.
Teisus 2022-10-05 17:39:35
Su Tele2 tikrai nepatariu sudaryti sutarties. Visiškai neatsakinga įmonė, bandanti uždirbti iš klientų neapdairumo. Tai yra, sutartis buvo sudaryta 24 mėn., praėjus 22 mėn., buvo pranešta, kad sutartis nebus tęsiama, tačiau praėjus 25 mėn gauname dvigubą sąskaitą. VENKIT TELE2.
Saulius 2022-10-05 15:42:24
Kas is to apgailestavimo o saskaita kas uzmokes
Sveiki. Paprašysime Jūsų susisiekti numeriu 117 - taip galėsime surasti problemą ir pasiūlyti jums jos sprendimo būdus.
Tele2 2022-10-05 13:38:32
Kas is to apgailestavimo o saskaita kas uzmokes
Ž 2022-09-22 10:33:22
Jo paskambinti 117 sunku, o jei galiausiai kas ir pakekia ragelį, tai realios pagalbos nesitikėk....
reiki siųsti STOP numeriu 1394, arba susisiekti su savo operatoriumi, jie užblokuoja, bet čia aiškus dalykas, kad patys operatoriai tuo užsiima, susisiekiau su Telia, pasakė, kad rašyčiau STOP, bet ten nelabai kas gavosi, tai pati teli jiems "parašė laišką" sakė nebeturėtų buti tų prampginių paslaugų ateityje
Saulius 2022-10-05 13:09:34
Blogai todel kad nepaklausius ar noriu pratest sutarti buvo pratesta ir poto nutraukus turiu sumoket netesybas
Vidmantas 2022-10-04 06:16:07
Sudas tas teledu nesamones kaskokios darosi pereisiu i kita tinkla
Sudas tas teledu nesamones kaskokios darosi pereisiu i kita tinkla
Citrinukas 2022-09-30 22:16:58
Tragedija o ne internetas, vos 1 mb/s pakrauna, žmonės bėkite į Telia!!!
Renatas 2022-09-30 20:48:37
Sveiki. biški pasidomejus apie ta imone jinai net neturi kaip i ja uzsiregstruoti, kaip jinai gali teikti paslaugas kai negali joms uzsiregistruoti? gal galetumet duoti kelis pavyzdzius, man taipogi atejo 12eur saskaita nors niekur nesilankau ir tikrai nevedu savo tele2 korteles kuria naudoju tiktais pasiskambinti kartais nes gyvenu uzsienyje
Sveiki. Paprašysime jūsų susisiekti numeriu 117 - taip galėsime surasti problemą ir pasiūlyti jums jos sprendimo būdus.
Tragedija o ne internetas, vos 1 mb/s pakrauna, žmonės bėkite į Telia!!!
Tele2 2022-09-20 10:25:32
Laba diena. ???? Šis tiekėjas teikia įvairias prenumeratas, dažniausiai užsakomos žaidimų prenumeratos. Kad galėtume patikrinti kokia tiksliai paslauga užsakyta ir ją atšaukti, kviečiame susisiekti numeru 117.
Marius 2022-09-30 08:45:38
12+ metu klientas. Per klaida neuztvirtinau mokejimo ir neapmokejau saskaitos, uz poros savaiciu anstoliai, skolos isieskojimas. GERB ZMONES NESINAUDOKITE SIO KLASTINGO MOB RYSIO TIEKEJO PASLAUGOMIS. Galiausiai liksite nusivyle tiek IRANGOS KOKYBE, tiek APTARNAVIMU (SALONOSE/TELEFONU), tiek PASLAUGOMIS, neturi jie nei interneto mobilaus normalaus nei supratimo kaip aptarnauti klientus, 12 metu prilygta naujam klientu, o su nuoskaudomis gal tai yra net maziau vertinama... Su didziausiu dziaugsmu begu nuo situ VAGIUUUUU!!!!!
Auris 2022-09-29 18:25:58
Kažkas ne taip su Tele2 internetu pastaruoju metu. Kaip laikrodis nustatyta, kad nuo 23val. iki 8val. mobilus internetas geras ir greitas, o po 8val. kaip nukirsta - nebekrauna, stringa ir t.t
Ši roblema pastovi Kaune Eiguliuose ir Kauno raj. Užliedžiuose.
Testuota tuo pačiu metu su Telia operatoriumi - viskas gerai, internetas išlieka pastovus. Tad problema yra su Tele2.

Spėju, nurodytu laiku yra apkraunami ryšio bokštai ir internetas radikaliai suletėja, bet juk tai ne kliento kaltė.
Sveiki. Nuoširdžiai apgailestaujame dėl nesklandumų. Paprašysime Jūsų susisiekti numeriu 117 - taip galėsime surasti problemą ir ją išspręsti.
Ši roblema pastovi Kaune Eiguliuose ir Kauno raj. Užliedžiuose.

Irmantas 2022-09-28 12:01:28
Blt jau toks hjv tinklas. Išeini į lauką supranti kad o ble interneto ner reiktų gal pasipildyt ir tada prasideda prikolai. Norėdamas pasipildyt interneto turi turėt interneto. Prisiregistruot irgi niekaip prisiuncia į Gmaila kodu kažkokio kurių net niekur poto rašyt nereik. Jei siūlyčiau tinklą tai tikrai ne šitą.
Abudu numeriai priklauso vienam žmogui! tačiau pasiūlymai planams skiriasi kaip diena ir naktis, laukiu kada pasibaigs abi sutartys ir adjos telezwei
Ieva Ambrazaitytė 2022-09-26 16:06:39
Tele2 darbuotojai neapmokyti, pasimete darbe zmones. Visiskai nesuprantantys apie tai kaip veikia pati ju sistema. Tragedija! Puse metu negali suderinti numerio perkelimo. Viskas taip nesklandu ir reikalauja daug laiko ir pastangu.
Jolanta 2022-09-28 01:56:43
Labai nepatenkinta esu internetu tele2.Planas yra neribotas bet visada trugdžai, jiems neskambinu, nes skambini laukti reik 20minučiu.Baigsis sutartis interneto nepratesu.
Ieva Ambrazaitytė 2022-09-26 16:06:39
Ieva Ambrazaitytė
2022-09-26 16:06:39 IP 2ju3ku1m
Xxx 2022-09-24 23:30:25
Apie smart master galiu patylėti suskilo ekranas nuveziau taisyti pasakė taisymas gali užtrukti iki 10d.d tiek laiko praejus pasiskambinau pasiklausti kaip kas nes mokesčius moku internetu ir man reikalingas telefono aparatas man pareiškė atsiprasom remontas gali trukti iki 30d.d nes daug darbo turim tai čia kaip į gydymo įstaigą užsiregistruoti nu KRC kuo toliau tuo baisiau
Jurgita 2022-09-23 17:04:46
Noriu pasidalinti ne kokia patirtimi. Gal taip nereiktų elgtis su savo klientais. Tetai baigėsi planas, visada aš per savitarną sutvarkau, bet šį kartą nepavyko prisijungti. Tada užregistravau kad jei paskambintu tele2 konsultantas nes ji pati neprisiskambino. Paskambino jei, bet ji tada blogai jautėsi ir sunkei susikalbėjo, sakė kad gąsdino kad nepadaris akcinio plano ar kažką panašei. Sakė buvo labai nemaloni konsultantė. Vakar jau ji man vėl skambina pasakoja kaip viskas yra, stengiuosi vėl sugalvoti kaip pagelbėti nes mes esam ne iš to pačio miesto. Skambinu aš į tele2 kad pasikalbėti, atsiliepė labai maloni konsultantė, gaila kad vardo neatsimenu, viską ji man paaiškino ir būtų paskambinus tetai, bet ji gulėjo ligoninėje ir neturėjo paso, ir nelabai gal ir būtų sugebėjusi padiktuoti numerį. Tada konsultantė man pasiūlė naujai registruotis prie savitarnos, ir jei nepavyks vėl skambinti. Tad vakar man niekas nebeisejo padaryti nes neleido galimybės. Šiandien vėl skambinu į tele2, atsiliepė Roberta lyg, tai ši konsultantė man negalėjo pagelbėti, nes ji baige darbą ir liepė tetai skambinti pačiai, nesvarbu kad ji negali ir panašiai. Prašiau kad perduotų kitam konsultantui jos numerį kad paskambintų bet ji man pagelbėti nesugebėjo. Tai verčia susimąstyti ar verta būti tele2 tinkle kai negalima padėti garbaus amžiaus moteriai kuri jau daug ko nesugeba padaryti ką mes sugebam jauni. Teks man jei padaryti brangesnį planą nors ji internetu visai nesinaudoja, arba tiesiog pereiti į kitą tinklą.
Sveiki. Nuoširdžiai apgailestaujame dėl iškilusių nepatogumų.
Perejau kita tinkla, lievi kolegos salonuose rusams dirba it dar akolas siuntineja. Isejau I Bite nes per 3 metus niekobdaugiau nesugebejo kaip tik siirbti vietoj 10/EUR sutarties gal 12 at kieonjiems uzeina, saskaitos niekada nebuvo vienodos pastoviai skirtingos sumos nors paslaugu nenaudojau, gyvenau uzsieni pastaruosius 3 metus, per ta laika nepasiule jokiu specialiu planu nenaudijanciam paslauhu zmogui, arba turinciam planantik del keliu savaiciu per metus or norinciam islaikyti numeri. Perkelus numeriui Targeta dar pasiumte delnkazkokiu 12.83 EUR kuriu moket turejau del to kad neieskotu uzsienyje, nes tipo man kainuotu. Nors tele2 istryne mano savitarnos svetaine ir tik veliau pradejo siuntinet savo skolos ieskotojus, ir sutikau sumoketi tik del to kad atseit tureciau padengti ju advokatu or isieskotoju teismo ir isieskojimo islaidas, dabar pastebejau kad tele 2 net neturi ivertinimo or atsiliepimu sklities pas save, visiski bailiai. Saskaita apmokejau tik su salyga kad neigemai ivertinsiu, ju paslaugas. Nes pirkau Maine kuri buvo blogai atspazdinta, merchas Metal up your Ass ir HeyRusty net neprase kad siusciaubatgal, tiesiog pinigus grazino or tai fizinis materials daigtas. Tele 2? Nenaudijau tinklo paslaugu ir tai pinigu isieskotojus siuntineja uz jokiu paslaugu neteikima, tipo butublabai sunku tiesiog nurasyt saskaita it buti teisingam new mokejau tiek laiko saskaitas tik uz telefonu numerio turejima or jokiu paslaugu nenaudojau. Tai butu teisinga
Mamai kažkada planas pasibaigė, sakau imk pildyk bus už 5-7 eurus į mėn. ir bus gerai. Nuėjo į saloną ir tada paskambino iš salono mama su konsultantu pasitarėm Ir visi draugiškai nutarėm imti pildyk planą už 5eur/mėn.
Po to mama skambina man liepė pasirašyt sutartį už 22eur/mėn.

Kažkada užsisakiau pildyk planą internetu galvoju pasibaigs ir nebereikės jo, atėjo sms žinutė, kad planui pasibaigus jis automatiškai prasitęs jei sąskaitoj bus pinigų. Pildyk sąskaitoj nebuvo pinigų tai nuskaičiavo tiesiai iš Swedbank kortelės pinigus ir pratęsė planą. Apie tai, kad savitarnoj saugomi mano banko kortelės duomenys nežinojau ir kad nuskaičiuos pinigus iš banko sąskaitos tikrai nesitikėjau. Pildyk savitarnoj gan gerai užslėpta ta vieta kur bank kortelės duomenys patalpinti.

Pamiršus m.parašo sPin kodus ar pametus pildyk kortelę su m. parašu, tam kad sugeneruotų 2 naujus kodus kainuoja 30eur.

Patirtis su Tele2/Pildyk per pastaruosius du metus tragiška.
Tadas 2022-09-22 21:08:46
Prasčiausias mobilusis ryšys, net Kaune neina naudotis normaliai. Nerekomenduoju!!!
Vaidotas 2022-09-18 18:21:39
Pradėjau gauti žinutes iš pavadinimo "Gamistream", numeris nenurodytas. Tekstas: "lt.gamistream.com paslaugos buvo pratesta 7 dienoms. Info:[email protected]" (tekstas netaisytas). Kadangi jokių paslaugų neužsakinėjau, žinutes tiesiog tryniau. Sąskaitoje už rugpjūčio mėnesį atsirado punktas "SIA CDR paslaugos", už kurias priskaičiuota 10, 50 EUR. Nuvykau į saloną aiškintis. Konsultantas net nenustebo, kai pradėjau pasakoti problemą. Jis tai įvardino kaip "legalūs s*****i". Paaiškėjo, kad daug žmonių su tuo susidūrė, ir TELE2 puikiai viską žino, bet nieko nedaro. Esą, nutraukti paslaugų jie negali, ir žmonės patys kalti, kad galbūt nesaugiai naršo, kažkur paspaudė nuorodą. Ir likau beveik kaltas, tryniau žinutes, į jas neįsigilinęs. Kaip pavyzdį pateikė mokėjimą už parkavimą. Tik skirtumas toks, kad parkavimą užsakai pats, patvirtini, tuos pinigus nuskaito, ir net ataskaitą žinute gauni. Šiuo atveju viskas vyksta kažkur užnugaryje, Apie viską sužinai netikėtai. Bet TELE2 sėkmingai paima pinigus iš savo klientų, ir juos perveda sukčiams, tai žinodami.
Andrius 2022-09-20 20:14:54
Taurijos k. bandau skambinti bet net numeris nesijungia, po kiek laiko pavyksta paskambinti, bet nutruksta rysys ir taip kartojasi, kas darosi su jusu rysiu?
Maksas 2022-09-19 22:02:42
Sveiki.
Pas teva TELE 2 abonementas, 6 menesiu moka po 12, 50 beveik visa suma už užsakyta nereikalinga paslauga
SIA "CDR " įm.k. 50203006391, TELE 2 viska žino bet nieko nedaro, perveda pinigus sukčiams,
kodėl nera galimybes padaryti limita 2€, 3€, ir t.t.
Kur žiuri policija ?
NEREKOMENDUOJU!
Esu nuo ~2009 m. klientė, bet vakar mane tiesiog jų aptarnavimas bei poelgis šokiravo, niekam nerekomenduoju rinktis PILDYK/TELE2. Pradžiai tai patarčiau vertinti savo klientus ir atitinkamai spręsti iškilusias problemas, o ne įrodinėti savo apgaulingus terminus. Taip pat mielai Jūsų darbuotojams padovanočiau knygą apie bendravimo etiketą. :)
Šiek tiek apie problemą: prieš tai buvau užsisakius planą ir kainavo 8, 99 Eur (akcija: pridėk mokėjimo kortelę ir t.t.), bet aš sutikau tik, kad mokėjimo kortelė būtų išsaugota savitarnoje, o dėl kito punkto nesutikau ir atžymėjau varnelę, todėl jokios teisės neturėjo nuskaičiuoti nuo mano banko kort., na o dabar automatiškai nuskaičiavo nuo mano asm. banko kortelės - 10, 99 Eur nors planas tas pats ir matau, kad kaina nepasikeitė jų svetainėje - yra tokia pati 8, 99 Eur. Taip sms gavau, kad planas automatiškai prasitęs, jei pratęsimo dieną SĄSKAITOJE bus pakankamas likutis plano mokesčiui, bet likutis buvo tik vos keli centai, tai buvo tiesiog savavališkai nuskaičiuota nuo mano kortelės. Kaip ir minėjau anksčiau aš nesutikau, kad būtų nuskaityta be mano leidimo iš mano asm. kortelės. Parašiusi jiems dėl šios problemos, negavau jokio problemos sprendimo, net ne pasiūlė, tikrai apgailėtina. Visa šeima buvome jų klientais, bet vakar kai papasakojau šią istoriją, tai nusprendėme atsisakyti šio tiekėjo. ;) niekam nerekomenduoju, nervų švaistymas.
P.S. prisiskambinti jiems irgi neįmanoma.
Tele 2 atsakykite visiems Lietuvos apgautiems žmonėms.
Ar jųs gaunate € % už galimai finansines machinacijos iš SIA "CDR " įm.k. 50203006391 ?
Sveiki.
kodėl nera galimybes padaryti limita 2€, 3€, ir t.t.
Kur žiuri policija ?
Ruta 2022-09-19 10:18:13
pasirodo ćia žinomos problemos, bet keista, kad nesprendżiamos!
Programėlė nuolat pilnai nerodo duomenu, darbuotojai kaip susitarę apsimeta, kad “jūs neturite administratoriaus teisiu”, nors jos buvo ir dingo, pasiūlo vėl registruotis savitarnoje ir taip n kartu!! O šiuo metu esu užsienyje ir neveikia skambučiai, sms ir susirašinėjam email ilgai ir nuobodžiai, net nėra jokiu kontaktu kam pasiskusti viršesniam! Beliks grįžus nutraukti visas sutartis.
Susisiekti 117 numeriu??!! Kai veiks skambučiai, bútinai paskambinsiu!!Tai gal jūs susisiekite su manim??!! Ar “standartiškai”- po 2 dd??!!
Ruta 2022-09-19 10:18:13

Credo Partners
Adresas: Vytauto pr. 23, LT-44352 Kaunas.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; informacijos teikimas; konsultacijų paslaugos; reklamos paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Credo Partners“ jau vienuolikti metai sėkmingai teikia kontaktų centro paslaugas, pateisindama užsakovo lūkesčius. Kompanijoje dirba profesionali pardavimų telefonu vadybininkų ir konsultantų komanda, kuriai vadovauja vadovai, turintys daugiametę patirtį efektyvaus kontaktų centro srityse. Kartu su komanda...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: Pranciškaus Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...
Mobile Technics
GSMarena.lt

Adresas: Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; interneto parduotuvės.
Prekiaujame mobiliaisiais telefonais mažiausiomis kainomis Lietuvoje. GSMarena.lt siūlo platų mobiliųjų telefonų pasirinkimą. GSMarena.lt užtikrina savo klientams mažiausias kainas bei didžiausią prekių asortimentą. Mūsų prekybos salonai yra didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Kaune. Prekybos salonas...

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

Kas yra geras CTO įmonėje? Jau antrą kartą organizuojami geriausiųjų rinkimai!
Kas yra geras CTO įmonėje? Jau antrą kartą organizuojami geriausiųjų rinkimai! 10-06 09:14
Iki spalio 7 d. laukiama paraiškų "Lietuvos Metų CTO" rinkimuose. Juose apdovanojami labiausiai nusipelnę šalies technologijų vadovai.
Ateities lyderystė: kokių lyderių reikės artimiausius 10 metų?
Ateities lyderystė: kokių lyderių reikės artimiausius 10 metų? 10-06 07:43
Dar XX a. pradžioje vadybos srityje iškilęs lyderystės klausimas svarbos nepraranda ir šiandien. Priešingai – nuolat evoliucionuojanti lyderystės samprata tapo ypač aktuali hibridinio ir...
Vilniaus oro uostas tapo Baltijos šalių lyderiu: aplinkosaugos pasiekimai pripažinti tarptautiniu lygiu 10-06 00:54
Vilniaus oro uostas skelbia pasiekęs reikšmingą tarptautinės aplinkosaugos programos "Airports Carbon Accreditation" (ACA) pripažinimą. Didžiausiam Lietuvos oro uostui per kelerius metus pavyko...

Ar per šiuos metus dalyvavote mokymuose/konferencijose?

Nike 91,10 +2,78%
Goldman Sachs 309,00 -1,86%