Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Tele2, UAB

Atsiliepimai apie Tele2, UAB

Varle.lt 10€ NUOLAIDOS KODAS ČIA
Parašyk savo nuomonę apie Tele2, UAB

Sar8s 2020-11-29 20:15:31
Birzu raj bl uspiso toks prastas risis tik lauke trauke ir tai ne visur toks pat prastas risis kaip ir kiti pazadai lieka pazadais nera to 4g kaip reklamuoja geriau lv trauke o moku didziausius pinigus uz ka uz prasta kokibe turbut reiketu pereiti i lv risi
Sveiki, Šarūnai, jeigu susiduriate su ryšio sutrikimais, registruokite juos savitarnoje mano.tele2.lt arba numeriais 117 (skambinant tik iš Tele2 tinklo, nemokamai) ir +370 684 00 117 (skambinant iš užsienio ar kito operatoriaus, kaina pagal mokėjimo plano tarifus).
Ana 2020-11-26 16:25:47
Nuolatiniai ryšio sutrikimai. Pastebėjau, kad tai pradėjo kartotis vis dažniau ir dažniau. Šis ryšys tampa nevertas už jį mokamų pinigų.
Sveiki, Ana, jeigu susiduriate su ryšio sutrikimais, juos registruoti reikėtų savitarnoje mano.tele2.lt, o taip pat numeriu 117 (skambinant tik iš Tele2 tinklo, nemokamai) arba +370 684 00 117 (skambinant iš užsienio ar kito operatoriaus, kaina pagal mokėjimo plano tarifus).
Vaidas Simonaitis 2020-11-25 16:58:35
Sveiki. Niekam nerekomenduoju Tele2 !!!!
Mano situacijoje gavausi apgautas: beveik 2 metus mokejau telefono ekrano draudimą, o kaip jis suskilo, nuėjau į tele2 saloną ir jie man pasakė, kad reiks keisti ir telefono nugarėlė, nes kitaip jiems neišeina pakeisti, o tai man kainuos virš 70€ tai bendrojo sumoi beveik 100€. Tikrai niekam nerekomenduoju Tele2 !!!!
Sveiki, Vaidai, dėl tokios situacijos reikėtų kreiptis numeriu 117 (skambinant tik iš Tele2 tinklo, nemokamai) arba +370 684 00 117 (skambinant iš užsienio ar kito operatoriaus, kaina pagal mokėjimo plano tarifus) ir kolegos padės viską išsiaiškinti. Atsiprašome, dėl patirtų nepatogumų.
Arunas 2020-11-21 20:11:58
Arba tai labai apsukri gerai paruoštų a******ų kompanija, arba joje dirba visiškai nekompetentingi vadybininkai... Tokių melų, suktybių ir apgaulių... net bitės vadyba nublanksta... gal tiesiog visi numojame ranka ir pamirštame tai... gal pagaliau reikia kreiptis i teismą, nes kito kelio nebelieka ?
Sveiki, Arūnai, iš jūsų pateiktos informacijos sunku suprasti, kas nutiko. Bet jeigu susidūrėte su kažkokia problema, kreipkitės numeriu 117 (skambinant tik iš Tele2 tinklo, nemokamai) arba +370 684 00 117 (skambinant iš užsienio ar kito operatoriaus, kaina pagal mokėjimo plano tarifus) ir specialistai padės viską išspręsti. :)
Ona 2020-11-18 13:03:56
Tele2 tai pati didžiausia sukčių gauja, su klientu elgiasi kaip nori, keičia planą po pusės metų.Buvo atsiųsta žinutė, kad jei bus sąskaitoje pinigų planas prasitęs, bet ėmė ir pakeitė, nuėjus aiškintis, bendravo nemandagiai, nieko naujo nepasakė.Būkit kiti klientai apdairūs, kad neapgautų, prisivilios ir po to apgaus.
Sveiki, Ona, panašu, kad įsivėlė klaida ar tiesiog nesusipratimas, nes planų savo nuožiūra tikrai nekeičiame ir negalime to daryti. Jeigu susidūrėte su tokia problema, skambinkite numeriu 117 (skambinant tik iš Tele2 tinklo, nemokamai) arba +370 684 00 117 (skambinant iš užsienio ar kito operatoriaus, kaina pagal mokėjimo plano tarifus) ir kolegos tikrai padės išspręsti. :)
Vilmante 2020-11-16 16:18:43
Niekam nerekomenduociau sios paslaugu imones... Esu nusivylusi ir apgauta. Sutarti nutraukti jei pasibaigus pasirodo nera taip lengva. Tipo irasinejami pokalbiai, tikrai ne. Nes pasiulius perklausyti pokalbi kai buvo nutraukinejama sutartis ir aiskiai pasakyta, kad nereikalingas internetas, niekam neidomu. Plius skambinta dar pries sutarties nutraukima, pasake nieko nereikia ta pacia sutarties pasibaigimo diena paskambinsit ir nutrauksim. Deja, kai gavau grasinimus is antstoliu, pasirodo, kad jie pasilieka teisia dar savaite po pasibaigusios sutarties teikti paslauga ir imti uz tai pinigus, nors aiskiai pasakyta ja nutraukti. Va taip va, apgaviku kompanija, nekitaip. O apie konsultantu bendravima ir pazada perskambinti apskritai nekalbu...
Sveiki, Vilmante, šioje platformoje negalime patikrinti jūsų situacijos ir išspręsti susidariusio nesusipratimo, bet susisiekite šiais kontaktais: 117 (skambinant tik iš Tele2 tinklo, nemokamai) arba +370 684 00 117 (skambinant iš užsienio ar kito operatoriaus, kaina pagal mokėjimo plano tarifus) ir kolegos tikrai padės.
Taip, Erikai, žinome seniausiai... Jei aprašymą nepavyksta pačiam surasti, tai jau ne mūsų problema.
Taigi, eini į PILDYK.LT -- PLANAI -- spustelk ant „KITI PLANAI“ ir „Plačiau apie kitų planų tarifus“.
Sveiki, ar jūsų specialistai nors retkarčiais tikrina realia ryšio aprėpties zona, nes žemėlapis visiškai neatitinka UMTS, nežinau kas ten su tom antenom Vilniaus r.Mickūnų sen. bet vos už 3km esančiuose Uosininkuose tele2 ryšio praktiškai nėra telefonai nuolat neranda tinklo, arba signalas būna -115 -108db ar tai normalu. Kur tie 99, 9% padengimo? Prašau nusiūskit technikus, tegul sutvarko antenas.
Labai nusiviliau Tele2 paslauga. Visiškai sutriko 4G laisvas internetas. Skambinau prieš tris savaites, žadėjo patikrinti ir informuoti. Po dviejų savaičių dar kartą kreipiausia, nes negavau jokios pagalbos. Atsiprašė ir sutikslino visą informacija, net ir vėl tas pats.
O kai pabėdi pas kitą tuomet skambina vos ne kas dieną ir žada aukso kalnus. Puikiai žin, kad žmonės dirba iš namų ir internetas reikalingas, o jis dinginėja, bet Tele2 ner8pi, nes sutartis juk pasirašytą. Gerai kad sutartis eina į pabaigą ir greičiau galėsiu pakeisti tiekėją.
P.S. kai tik pasirašau sutartį internetinis ryšys įdealus, bet po trijų menesių stebuklingai greitis nukrenta ir atsiranda amžinos bėdos.
Nevertina visiškai lojalių klientų, kurie net 6 numerius turi.
Vaidas Simonaitis
2020-11-25 16:58:35 IP 2ju3l7r9
Sveiki. Niekam nerekomenduoju Tele2 !!!!
Aš taipogi prisidėsiu prie visų blogų atsiliepimų apie Tele2 įmonę ir jų konsultantus. Konsultantai iki galo nepasako visų sutarties sąlygų, ko pasekoje lieki kaltas, nes neišiaiškinai pats. Jau antras kartas, kai esu apgauta. Pirmas kartas buvo, kai prieš 2 metus paskambinusi konsultantė iš Tele2 pasiūlė planą “specialiai paruošta lojaliems klientams”, neribotas internetas ir planšetė už 1 eurą. Šį planą buvo galima pasibandyti savaitę. Pokalbio metu aš puikiai pamenu, kad dar klausiau konsultantės ar galėsiu įsijungti ir apsižiūrėti planšetė, ji pilnai patikino, kad drąsiai galiu ją atidaryti, naudotis, bet jį nepaminėjo fakto, kad jeigu pradarysiu kortelę, kurioje yra neribotas internetas man teks sumokėti visą planšetės kainą - 200 eurų. Aš nežinodama atidariau kortelę, įsidėjau, pasibandžiau internetą, bet supratau, kad man jo nereikia ir norėjus grąžinti man naglai pasakė, kad turiu susimokėti visą planšetės kainą. Kaip galima taip žmogų apgaudinėti?? Sunku pasakyti tokius mažus dalykus?! Pamenu, kad skambinau aiškintis dėl šios situacijos, man pasakė, kad jie peržiūrės pokalbio įrašą ir su manim susieks. Praėjo du metai, sutartis pasibaigė, taip ir nepaskambino. Šlykštus aptarnavimas ir noras pasipelnyti iš žmonių.
Arturas 2020-11-09 13:51:09
Apie numeri 1394 latviska imone esteria kuri labai sekmingai nuskaiciuoja pinigus pasinaudodama tele2.
Man kelis menesius nuskaiciuodavo po kelis eurus, dabar tai tik pastebejau ir kreipiausi i tele 2 - ju atsakymas pribloske... netesiogiai pasake kad jiems giliai pokui... sakau o kodel jus nieko nedrote jei ne man vienam ateina saskaitos ? sako o cia ne musu reikalas, tipo cia tavo problemos ir pasake kad siusciau sms kad nutrauktu... issiunciau, greit atejo kad sustabde, ziuresim kita menesi. dar vienas dalykas: pagooglinau apie ta imone kur nuskaiciuoja pinigus: 2017 metais likviduota... idomu kaip tokia save "GERBIANTI" tele2 bendradarbiauja su likviduotomis imonemis ?????
labas čia daug kam nutyko, atsisakau ir aš net blokavau tik vel pastebejau tik papildes saskaita kas pora men su planu kad automaiškai prasitestu planas..bet ziuriu vėl saskaita tirpsta..atidariau savo anketoje susvestine lig viskas tvarkoje nera atskaitimu tik žvilgteliau kitos paslaugos vel atskaitimai, , patikrinau jokiu sms nera iš 1394 tada patikrinau blokuoti o ten 1394 bet jau slaptai atskaididavo pinigus jau gerbianti pasivadinus, , čia skaitau nusikaltamas veiksmai tele2 ar suokalbis 1394 ir tele2 žinojo kad skundai eina bet tele2 nesiime veiksmu apginti vartotoja..
Aš tai noriu parašyti tik geriausius komentarus. Gyvenu Varenos rajone, kaime, labai žemoje vietoje, ankšciau naudojau bite, dukra naudoja telia, ryšys tragiškas internetas visai netraukia. Kai perėjau į tele 2 viskas pasikeite, ryšys puikus, internetas veikia tobulai, kadangi dukra turi telia, tai ryšiu pastoviai dalinasi iš mano telefono, nes tele 2 internetas tobulas, niekada nebuvo jokiu trigdžių, prisiskambinti į kontaktų centra vieni juokai, nu dodžiu geriausias ryšys Lietuvoj! Tik kainos didokos.
Pritariu kaip ir dauguma čia, kad raso, nėra ryšio, nėra interneto, ir tai absurdas, norėjau atsisakyti interneto tai pasakė, kad negaliu keisti plano, nebent susimokėti 700 už pakeitimą, tai čia ne mano kaltė, kad nėra ryšio, jie turi tenkinti kliento norus, už ką mokėti tokias sumas jei negali naudotis kokybiškų ryšių, tai man dabar 2 metus mokėti nemaža suma, už tai, kad negaunu paslaugų.... Kur žmogaus teises..??? Neikit į tele2 tinklą ten vien s*****i...
Sveiki. Ką tik turėjau pokalbį su Tele2 konsultante dėl plano pratęsimo. Noriu pagirti už puikų aptarnavimą, viską tiksliai paaiškino, davė naudingų patarimų, galiausiai išsirinkau planą, kuris tiko labiausiai ;) Jau gan ilgą esu Tele2 klientė, nesu nusivylusi tinklo paslaugomis.
Tele2 visi ten klounai ? prasiau kad nera rysio tai jie manes klausia /***Sveiki, galbūt interneto ryšys prastas būtent jūsų vietovėje?*** tai kaip suprasti ?? tai kuom cia kaltas as ?? tai cia jusu problemos !
pris pasirasant sutarti turite ispeti kad rysis prastas ! BEKITE NUO TELE2 NEATSIGREZDAMI !!!!

Evaldas 2020-10-24 17:21:43
bekite nuo tele2 interneto jis tiesg neveikia.

Tele2 2020-11-16 12:24:17
Sveiki, Natalija, iš tiesų mums labai liūdna girdėti tokią informaciją. Apgailestaujame dėl situacijos ir norime paprašyti nurodyti, kuriuo metu buvote salone, kad galėtume užtikrinti, jog mūsų darbuotojai atsakingiau vertintų klientų poreikius.
valandos laikotarpyje nuo11 iki 12 val.
Rimvidas 2020-10-19 19:09:49
Esu pasiėmęs 100 Gb planą, š...s paskutinis, lėtas, 100 gb neužtenka vienam žmogui kuklia naudojantis.Tikrai niekam nesiūlau imti šito interneto iš tele2.
Sveiki, mūsų interneto sparta yra didžiausia Lietuvoje. Galbūt tose vietovėse iš tiesų mūsų ryšys yra prastesnės kokybės, tačiau tai patikrinti galite tik jūs čia: https://tele2.lt/privatiems/4g-rysio-zemelapis
Jurijus 2020-10-22 11:43:59
Kai nuvažiuoju į kaima (120)km.ten nėra jokio ryšio.Kodėl taip yra?
Visur šaukiat kad tele 2 ryšis dengia visa lietuva
Mano kaimas.VARĖNOS rajonas Rakų kaimas.
Sveiki, ryšio stiprumą savo vietovėje galite patikrinti čia: https://tele2.lt/privatiems/4g-rysio-zemelapis
Jegenij 2020-10-23 16:06:48
Nusivylęs. 2 kartus bendraujant telefonu su konsultantais dėl aparato garantinio aptarnavimo (aptariant gedimą), nevienas nesugebėjo pranešti svarbią informaciją. Atvykstant priduoti telefono su gedimu, kuris yra pas mane, privaloma pateikti ir kroviklį, kitu atveju įrenginys nepriimamas. Sugaišau, daug laiko ir lėšų kelionėms, kurių aišku man niekas nekompensuos.
Sveiki, labai apgailestaujame dėl tokios situacijos. Iš tiesų, mūsų konsultantai padarė klaidą neinformuodami jūsų apie tai. Nuoširdžiai apgailestaujame ir pasistengsime, kad ateityje tokios klaidos nepasikartotų.
Evaldas 2020-10-24 17:21:43
bekite nuo tele2 interneto jis tiesg neveikia.
Sveiki, galbūt interneto ryšys prastas būtent jūsų vietovėje? Interneto padengimo žemėlapį galite rasti čia: https://tele2.lt/privatiems/4g-rysio-zemelapis
Anžela Miliuš 2020-10-26 11:33:52
Norėčiau padėkoti Klaudijuj Garmui už operatyvų ir kokybišką aptarnavimą, draugišką bendravimą. Prieš tai skambinant konsultantui (Martai ar Mortai) nesuteikė jokios pagalbos, jokios informacijos, buvo atsainus požiūris į kliento problemas.
Sveiki, dėkojame už atsiliepimą ir pastabą. Imsimės vieksmų, kad tokios situacijos nepasikartotų.
Nijolė 2020-11-16 12:36:34
Gaila, kad tik dabar paskaičiau komentarą, kai jau nusipirkau prieš mėnesį naują telefoną, telefonas stringa ir konsultantai nieko nepasako, jau mėnesį lakstau po salonus Kaune (primenu, kad karantinas) ir jokio rezultato. Gal Tele2, galėtų paskelpti, kuriame salone dirba specialistas išmanantis savo darbą
Kai parašėm atsisakymo lapa, 3 karta keitė jau
Aistė 2020-10-02 10:42:47
Nepirkite telefonu iš tele2, gerai, jei viskas gerai, bet jei kažkas pradės striginėti, jie pradės tyčiotis, 2 kartus siuntėme siūsti tvarkyti telefona, ale tvarkė, iki galo nesutvarkė, pasirašėme pretenzija, kad gražintu pinigus arba pakeistu telefona, jie net nesugebėjo pranešt, kad vistiek siūsti reikia telefona vėl pas juos, dabar vėl išsiuntėme ir vėl gali būti, kad jį sugražins, nesutvarkyta, bet nežadame nuleisti ranku ir kreiptis kur tik įmanoma, jei sugeba tyčiotis net iš mokaus kliento, telefonu turime ne viena ir nesklandumu nekildavo, telefonas ilgiausiai garantiniame, o pinigus vistiek reikia mokėti, todėl patariame, aplenkite šia įmonę iš toli dėl telefonu pirkimo
Aušra 2020-10-30 00:48:51
Bandant išsiaškinti iš kur ir už ką yra priskaičiuota skola jau praėjo dvi savaitės, tačiau taip ir neaišku. Telefonu buvo liepta kreiptis el.paštu, tačiau el.paštu konsultantė Brigita tris kartus pateikė skirtingą informaciją, o paprašius skolos įrodymų ar kontaktų kompetentingesnio skyriaus vadovo kontaktų iš viso nebeatsako.
Sveiki, Aušra, atsiprašome dėl delsos ir kolegų klaidų. Kartais jų pasitaiko, bet visada stengiamės viską išsiaiškinti iki galo. Tikime, kad taip bus ir šįkart.
Natalija 2020-11-04 15:52:08
TELE2 tinkle esame visa šeima apie dešimtį metų. Nuėjau į TELE2 saloną Utenoje pasidomėti paslaugų planais. Nesitikėjau tokio bendravimo su klientais. Kažkas nesuprantamo ir keisto. Kol neparodžiau asmens dokumento, mergina su manimi net nekalbėjo. Nepateikė jokios konkrečios informacijos, neatsakė į klausimus, nors domėjausi apie mokėjimo planus esančius tinklapyje (lyg ir vieša informacija...). Apie optimalaus varijanto parinkimą net nedrįsau konsultantės paklausti.
Dėl mobilaus tinklo neturiu jokių priekaištų, tačiau konsultantų bendravimo kultūra...
Sutartį pratęsiau pati svetainės savitarnoje.
Eidama į saloną tikėjausi kokių spec.pasiūlymų senam klientui... Ką jau ten - naivuolė buvau. Dabar galvoju - ir ko ten ėjau...Jau senai nebuvau taip nejaukiai pasijautusi...
Ponai KONSULTANTAI, su žmonėmis dirbate
BIRUTĖ VAITELIENĖ 2020-11-12 12:46:02
Kiek reikia laukti, kol numeris bus perkeltas į kitą telefoną.Jau antra para kaip ryšio nėra
Sveiki, Birute, šioje platformoje negalime patikrinti, kodėl perkėlimo procedūra užtruko. Rekomenduojame susisiekti numeriu 117 (skambinant tik iš Tele2 tinklo, nemokamai) arba +370 684 00 117 (skambinant iš užsienio ar kito operatoriaus, kaina pagal mokėjimo plano tarifus)/
Justina 2020-11-12 09:38:08
Tipiška apgavikų įmonė. Norint pasirašyti sutartį, viskas vyksta akimirksniu, tačiau norint ją nutraukti, reikia nueiti kryžiaus kelius. Labai ne kompetetingi konsultantai, visi pateikia skirtingą ir beja, klaidingą informaciją. Viskas prasidėjo nuo to, kad jie informavo, kad pasibaigus mobilaus planui, pratęs į netirminuotą sutartį, tačiau paskambinus anksčiau, padaryti kad nepratęstų - neina. Paskambinus paskutinę sutarties dieną, nutraukiau ir pasiteiravau, ar galėsiu paskutines sąskaitas apmokėti programėlėje, konsultanto atsakymas - TAIP. Galiausiai po nutraukimo nei programėlė nei savitarna neveikia. Skambinu vėl, tai jie sąskaitų el paštu nesiunčia, man paslaugų neteikia, nes nebeesiu vartotojas. Tai kaip žinoti kokia sąskaitą, kas ir kaip? Skambinti jiems ir prašyti malonės, nes gi nesumokėjus ar pavėlavus, grasinimai ir palūkanos.
Sveiki, Justina, šioje platformoje, deja, neturime galimybių patikrinti jūsų situacijos ir nustatyti, kur buvo padarytos klaidos. Tačiau užtikriname, kad imsimės visų priemonių problemai spręsti jeigu parašysite mums žinutę Facebook arba susisieksite šiais kontaktais: 117 (skambinant tik iš Tele2 tinklo, nemokamai) ir +370 684 00 117 (skambinant iš užsienio ar kito operatoriaus, kaina pagal mokėjimo plano tarifus).
plet jus kaip mazi vaikai klykiat, koks telecvai blogas, vietoj to qrvos kas iseitumet i pildyk, ezi ar labas, ne geriau verkti, nebejuokinkit, isejau is telecvai i pildyk ir rami galva, pasibaige saskaita? pasipildai ir px))))
BIRUTĖ VAITELIENĖ
2020-11-12 12:46:02 IP 28mdoms5
Kreipiausi el.pastu i rrt., kad tele2 savavaliskai, man nesutikus keisti neterminuoto pigesnio plano i tele2 siuloma, pakeite i triskart brangesni neterminuota. Pasirodo rrt. groja tuo paciu smuiku. Gavau atsakyma:Laba diena,

Informuojame, jog remdamasis Elektroninių ryšių paslaugų teikimo taisyklių (ERPTT) 21 ir 25 punktais, paslaugų teikėjas gali keisti paslaugų teikimo apimtį ar kainas, jei dėl to yra šalių susitarta (paprastai tokia teisė būna aptarta bendrosiose paslaugų teikimo sąlygose), tačiau tokiu atveju paslaugų teikėjui kyla pareiga tinkamai apie tai informuoti paslaugų gavėją. Kaip numatyta ERPTT 12 punkte - apie sutarties sąlygų pasikeitimą pranešama iš anksto, ne vėliau kaip prieš 1 mėnesį. Jei sutartis yra terminuota (pvz., nustatytas minimalus naudojimosi paslaugomis laikotarpis), paslaugų teikėjas turi kartu pranešti apie paslaugų gavėjo teisę be jokių netesybų nutraukti sutartį, jei naujosios sutarties sąlygos jam nepriimtinos.

Papildomai pažymime, kad nei Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo (ERĮ), nei ERĮ įgyvendinamieji teisės aktai, kurių nuostatas prižiūri ir įgyvendina Ryšių reguliavimo tarnyba (Tarnyba), nereglamentuoja, kokie turėtų būti paslaugų teikėjų pasiūlymai esamiems ir būsimiems paslaugų gavėjams, taigi teisės aktai nesuteikia Tarnybai įgaliojimų įpareigoti paslaugų teikėjams siūlyti tokius mokėjimo planus, kurie paslaugų teikėjams nebėra priimtini.

Pažymėtina, jog paslaugų teikėjai siūlo mokėjimo planus atsižvelgdami į technologijų pažangą bei rinkos paklausą, todėl šiuo atveju Tarnyba Jums siūlo įvertinti paslaugų teikėjų viešai skelbiamus paslaugų mokėjimo planus bei pasirinkti tokias paslaugų teikimo sąlygas, kurios labiausiai atitinka Jūsų poreikius.

Viktorija GOFERIENĖ

Vyriausioji specialistė

Skundų skyrius

Tinklų reguliavimo departamentas

Tel. (8 5) 210 5667

El. p. viktorija.goferiene@rrt.lt
Prieš 4men paskambino ir pasiule išbanditi go3 televizija, atsakiau ka nenoriu nes naudoju savo, bet ikalbino jog tris men nemokami išbandimui. Sakau ok. Bet taip nei karto ir ne išbandziau, ketvirta menesi gaunu saskaita už go 3. Nuvikes i tele2 salono man sako kad pasirašita telefonu sutartis... Sakau kokia sutartis? Jug buva pasiulita nemokamai, sako po triju menesiu atidaroma sutartis....
Žodziu atsibodo pastovei su jeis aiškintis jau kelinta karta problemos su tele2 vis žadejau kad keisiu operatoriu bet vis ai, ai bet čia kantribe truko... Šito tikrai taip ne paliksiu, kreipsiuos i atitinkamas instancijas, kaip čia pasirašoma sutartis be mano žinios ? Išpirmo sakot vienaip paskui darot kitaip... Nejaugi grižo 90-tieji????
Julius 2020-11-06 12:29:44
Na internetas veikia puikiausiai aišku būna trikdžių, bet šiuo metu Lietuvoje vyksta nutolinis mokymas ir inteneto tiekėjai perspausti yra vartotujų. O planus nustato tele2 pagrindinė būstinė Švedija. Brangsta planai nes per COVID-19 labai dideli nuostoliai, todėl ir brangsta visi planai.
Na žinot kaip moki už internetą tai noris kokybės, suprantama taip tokia situacija bet ne vien LT taip yra kiek teko kalbėti su draugais iš Anglijos tai tikrai internetas joks nestringa.... o čia tele 2 ar covit 19 buvo ar ne visada nesamones pas juos kaip tik nueini į saloną pradeda siūlys visokius ale gerus planus o ne problema spręsti... taip ir traukia tuos pinigus iš žmogaus. Tai tikrai šito nepateisinu.
Triperiu triperis internetas, visiems patariu tikrai neiimti :)
Jeigu turite problemu su internetu, kreipkites i vartotoju teises kitaip nieko neisspresite.

Nuo praitos Vasaros nesugeba sutvarkyti interneto, prasidejus karantinui situacija dar labiau pablogejo. Vienintelis laiko tarpas kada interneta gali naudoti be problemu yra nuo 11 vakaro iki ryto. Dienos metu net 480p video nekrauna.

Jeigu kreipsites i Tele2 del sios problemos, visa ka jie jums pasakys nusipirk antena, pakeisk modema ar ji restartuok ir baigsis ju " technines zinios "

Vilniaus Mieste interneto greitis vos siekia 0.5 MB/s, nors Jie nurodo, kad greitis turetu buti apie 50Mb/s
Isnaglejo visai, nutrauke pigesni plana ir pakeite i triskart brangesni. Laba diena. Rysium su tuo, kad pakeitete pigesni plana i brangesni, atsisakau siu jusu paslaugu siems tel. numeriams, 12045 ir 05503. Prasau atstatyti buvusias paslaugas. Priesingai, busiu priverstas skustis. Aciu.
Už pisot jau Gargžduose (šiaurinėje pusėje) negyvai. Turim 4 numerius pasiėmę iš jūsų ir jau kokius pusantro mėn.praktiškai negalim naudotis internetu..netraukia išviso, neatidaro puslapiu ir t.t.Vaikai turi mokintis nuotoliniu būdu.
Kai skambinam i tele 2, tai sako situacija žinom, imkit nauja wi-fi priedėli ir bandykit tada.
Visąlaik blogai traukė, o dabar jau pusantro mėn.praktiškai nebetraukia.
Spręskit problemas, o ne dalinkit neveikiančius priedėlius ir nesamones šnekėkit.Kantrybė irgi turi ribas
Noriu perspet kas nutraukinejate is tele2 sutartis pasirasykite parasu, nes as telefonu nutraukiau namu interneta del tele2 kaltes sutarem netesybu kad nebus o i saskaita irase netesybu mokescio ir dabar su manimi net nesisneka ta tema sako jus nutrauket tai jus ir mokekit
Sutartį pratęsiau pati svetainės savitarnoje.
Ponai KONSULTANTAI, su žmonėmis dirbate
Antra karta nesirinkc Tele2 interneto paslaugu ir telefonu.. brokuoti ir jie ju atsisako keisti., BITES inernetas geresnis
Aistė Gužauskaitė
2020-11-02 19:06:09 IP 28mcqnsv
Blogiausias internetas Lietuvoje. Kokia super kokybe žada, nei puse tiek nesuteikia. Kiek skambinta ir rašyta, dėl interneto trugdžių, lėto interneto, jo dinginėjimo. (Gyvename Vilniuje) Pasiūlyta laikyti modemą laikyti Šiaurės rytų pusėje, niekas nepagerėjo. Nuvykus į saloną, aiškino, kad internetas turi būti greitas, gerai veikti. Sutartis sudaryta 2metams, jos neįmanoma nutraukti be sutarties nutraukimo mokėščio. Niekam nerekomenduoju. ŽIAURU, kai reikia mokėti už neveikianti internetą.
Egidijus 2020-10-26 21:28:25
Tele 2 internetas namams po 18val. visiskai neveikia. neimanoma nei facebook nei yuotube nei go3 ziureti, viskas veikia su didelem pauzem. Kreipemes kelis kartus i Mažeikiu tele 2 salona, uzregistravo skunda. Atejo atsakymasia tele2 musu perdavimo stotys veikia gerai artimiausiu metu neketiname vygdyti signalo stiprinimo darbu, atsiprasome uz nepatogumus. Kiekviena menesi uz ju neveikiancias paslaugas reikia moketi 25€, 18€ uz neveikenti interneta ir 7€ uz go3.
Jei paslaugos negaunate kreipkitės į vartotojo teisę, kam delsi juk reklamuoja, kad degia visą Lietuvą

MTTC
Mobiliųjų įrenginių aptarnavimas

Adresas: Veterinarų g. 44, Biruliškės, LT-54469 Kauno r.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės.
"MTTC" VEIKLA Negarantinis telefonų ir planšetinių kompiuterių remontas. Toks taisymas apima: dužusio ekrano, liečiamo stiklo keitimą, drėgmės pažeidimų šalinimą, krovimo problemų šalinimą, baterijų, įkroviklių keitimą. Dirbame tik su originaliomis gamintojo dalimis. Apdrausto mobiliojo ar planšetinio kompiuterio...
Mobile Technics
GSMarena.lt

Adresas: Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Prekiaujame mobiliaisiais telefonais mažiausiomis kainomis Lietuvoje. GSMarena.lt siūlo platų mobiliųjų telefonų pasirinkimą. GSMarena.lt užtikrina savo klientams mažiausias kainas bei didžiausią prekių asortimentą. Mūsų prekybos salonai yra didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Kaune. Prekybos salonas...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: Pranciškaus Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

"Novaturas" susitarė su VMI dėl 0,9 mln. Eur mokesčių atidėjimo
"Novaturas" susitarė su VMI dėl 0,9 mln. Eur mokesčių atidėjimo 12-01 18:14
Vienas didžiausių Lietuvos kelionių organizatorių "Novaturas" susitarė su Valstybine mokesčių inspekcija (VMI) dėl 940.000 Eur mokesčių atidėjimo.
G. Nausėda siūlo ES sutarti dėl mokesčio taršiems importuotojams
G. Nausėda siūlo ES sutarti dėl mokesčio taršiems importuotojams 12-01 18:09
Prezidentas Gitanas Nausėda ragina Europos Sąjungą (ES) susitarti dėl pasienio taršos mokesčio importuojamai produkcijai, kurios gamintojai nesilaiko ES aplinkos ir branduolinės saugos...
Analitikai: praėjus metams ES vadovų tandemui dar stinga politinio svorio
Analitikai: praėjus metams ES vadovų tandemui dar stinga politinio svorio 12-01 17:46
Vadovauti Europos Sąjungai (ES) nėra paprasta. Prie 27 labai skirtingų valstybių Bendrijos vairo stovinčiam tandemui tenka pridėti daug pastangų, kad jų balsai būtų girdimi.

Karantino metu Jūs:

Intel 48,35 +1,90%