Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Tele2, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Tele2, UAB

Atsiliepimai apie Tele2, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Tele2, UAB

1. laĩsvas (bdvr. vyr.gim. vnsk. V. neįvardž.)
2. laĩsvas (bdvr. vyr.gim. vnsk. Š. neįvardž.)
3. laisvàs (bdvr. mot.gim. dgsk. G. neįvardž.)

Jūsų video reklama apie "Laisvą internetą' yra nuolat kirčiuojama neteisingai ir pažeidžia lietuvių kalbos tarties reikalavimus.
Neimanoma prisiskambinti visa diena 117 numeriu, kuris nurodytas klientu aptarnavimui, ta prasme, tokia imone didele, o toks prastas aptarnavimas!
Laiškas į kurį Tele2 neatsakė...

Sveiki. Labai nusivyliau Tele2. Tuoj paaiskinsiu kodėl. Nustebau gavęs paskutinę sąskaitą. Pasirodo yra pirkta papildomų paslaugų. Suprantu..., Gal tyčia, netyčia, gal aš, gal vaikas paspaudė kažkokia nežinomą nuorodą.... kam nepasitaiko! Ir labai puiku, kad to užtenka, kad į mano sąskaita be jokio saugiklio ar įspėjimo yra įrašomi pinigai. Jokio saugumo, jokio pranešimo, nieko... Pasidomejau. Tai yra kažkokia a******ų kontora
Mobi GW OU ir trumpasis nr 1337., kur žmonės skundžiasi jau net nuo 2015m jų aferomis. Šitie numeriai ir nuorodos yra žinomos šitiek metų, bet niekas nėra blokuojama. Tele2 nera jokio saugiklio, kad užkirsti kelią šitoms pinigų vagystėms. Ok, aš viską sumokėjau. Bet tvirtai nutariau išeiti iš Tele2 vos tik pasibaigs mano sutartis. Ačiū. Kitas klausimas tai 20 eurų limitas ? Labai malonu buvo sužinoti, kad tas limitas tik akių apgaulė, nes labai gražiai gaunu sąskaitą daugiau nei 28 eurai. Tai kam tas limitas ? Aš kaip Jūsų klientas pasijutau visai nesaugus. Tiek moraliniu tiek piniginiu atžvilgiu.Bele kokie a*******i vagia mano pinigus, tarpininkauja per Jūsų tinklą, o Jūs net nepajėgūs užkirsti tam kelią !
Ir jeigu man nežinant galbūt yra užsakyta kažkokia prenumerata, prašau nedelsiant viską nutraukti !
Internetas labai suprastejo, kaina neatitinka kokybes ir nieko nedaro jie.
Virginija Valskienė
2020-05-21 17:45:11 IP 2e8okqgh
Sveiki, jau ne vienus metus esu jūsų klientė, tačiau mastau apie tai ar nereiks keisti operatoriaus. Šiuo metu gyvenu Rokiškio r. Duokiškio mstl. Ryšio beveik niekur negaliu pagauti, o turiu savo vardu 5 abonentus.., , ne vien aš susiduriu su šia problema, jau ne kartą yra skųstasi, tačiau rezultato-nulis.
Labai dekoju, kad operatyviai sureagavot ir suradot pasimetusia saskaita ir ja papildet.
Sveiki, tokio bendravimo kaip šiandien buvo bendrauta su manimi neturėjau 10 metų budamas tele2 tinkle. Esu lojalus klientas turi ne viena ir ne du numerius, konsultantė elgesi nemandagiai, jokių dominančių pasiūlymų nedavė, buvo pasyvi.
04.30 internetu užsisakiau telefoną.Pasiskambinusi 05mėn.pradžioje sužinojau, kad tokių tel.šiuo metu nėra (nors jūsų pačių buvo skelbta jiems akcija!), bus tik po 15d.Kadangi nesulaukiau jokio skambučio, tai 05.17 pati pasiskambinau ir sužinojau, kad toks tel.1vnt.yra PC Mega., davė jų kontaktus.19val.skambinau į nurodytą saloną, atsiliepęs KAROLIS JANULAITIS pasakė: mes galime rezervuoti tel.parai.Aš paklausiau iki kelių dirba ir pasakiau, kad arvažiuosiu.Kadangi esu invalidė, turėjau susirasti kas mane taip staigiai nuveš.Kadangi nepavyko rasti, tai bandžiau perskambinti ir pranešti, kad atvyksiu rytoj iš ryto, bet niekas iki 20val.nepakėlė ragelio.Kitą dieną nuvykus ir atstovėjus eilę paaiškėjo, kad tel.parduotas!
Jau daug metų esu Tele2 klientė, turėjau pas jus sutartis ne vienam tel.Šiuo metu turiu 2 sutartis.Manau, kad jau galėčiau būti jūsų VIP klientė.Bet po tokio poelgio, esu labai labai nusivylusi ir pikta, netgi galvoju pereiti pas kitą mobilų operatorių.Labai norėčiau, kad toks darbuotojas kaip Karolis Janulaitis, kuris sėkmingai prisidėjo prie jūsų vardo pažeminimo, būtų atitinkamai nubaustas.Viso gero.
Uz 04 men.priskaiciuota papildomai 9.72 bei 0.12 eur.uz pramogines paslaugas, kuiomis tikrai nesinaudoju ir apmoketi neturiu galimybes, nes esu 74 m.pensininke.Prasau susisiekti su manimi del sutarties nutraukimo ar koregavimo
tele2-pildyk nesamone visiska
2020-05-15 12:05:39 IP 2ju3ktsn
laba diena pastebejau kad prisukineja greiti 2019-11-25 buvo greitis 90mbps 2020-02-01 iki 2020-05-15 30mbps vos siekia visiskai net klientais nesirupina
P.MASIULIUI TELE2 Addministracijai,
po laidos su Tapinu bandau dar kartą taikiai bendrauti, nes JŪSŲ bendrovės komunikacija nulinė.Kauno Akropolio konsultantė
apgavo Tetatransos direktorę ir vienintelę akcininkę-verslo klientė su 2 abonentais nutraukė veiklą-sutarties su savimi neturėjom-bet konsultantė pagal įmonės kodą patikrino ir pasakė, kad nebus jokių papildomų mokėjimų- aš akcentuodama, kad dierktorė privalo likti Tele2 TINKLE-atsakė-nesvarbu-jokių papildomų mokėjimų, kadangi įranga nebuvo imta patikėjau.Po 2 mėn.įmonė gauna s-tą atbuline data M17136593108 su apie 100 papildomų eurų už nuolaidas pokalbiams.Kur logika-dovanoti 100 eurų šiuo sunkiu metu.Laukiu atsakymo-pusė metų jokių paslaugų ir dovana 100 eurų
Nesenai įsigyjau telefoną ir ieškojau originalaus atverčiamo dėklo. Vientitelis tele2 salonas turėjo norimą modelį. Bandant nusipirkti internetu, supildžius reikiamus duomenis man pranešė, kad su manimi susisieks konsultantas. Po 2 dienų paskambino konsultantė ir pranešė, kad aš negaliu pas juis įsigyti dėkliuko, nes nesu jų klientė. Jeigu jums nereikia mano pinigų, eisiu kitur.
Telefonas buvo paduotas tele2 kompanijai į draudimą, kadangi skilo ekranas, tai atgavus telefoną visi duomenys ištrinti (t.y. atkurti gamykliniai parametrai). Paaiškinkit kokiu tikslu keičiant ekraną reikia atkurti gamyklinius nustatymus? Dar negana to, nepadarė jokios duomenų atsarginės kopijos, ko pasekoje visų duomenų kurie buvo telefone atkurti yra nebeįmanoma...
Įdomi jų sistema ir reklama papildžius sąskaitą internetu uzsisakiau planą neribotą intika ir pokalbius bet jie iššūkį kaip specialiai tris GB interneto ir davė per savaitę sunaudoti intika tik įdomu kaip jei jau prieš loterija jau buvau užsakęs intika ir pokalbių planą gudrus ėjimas
pats prasciausias interneto rysys tele2
Klientų aptarnavimas siaubingas. Kodėl laukti, kol kas nors pakels ragelį, reikia apie pusę valandos? Įdarbinkit žmonių daugiau, negi sunku padoriai aptarnauti klientus? Visiškas laiko nevertinimas... Kas blogiausia tai per tą pusvalandį skambančios reklamos, kurios ir taip jau lenda per gerklę, nes jų visur pilna. Jos tiesiog siutina. Kodėl aš privalau jų klausyti? Visiškai nuvylė tele2.
Labai prasta kompanija Tele2, vienu metu buvo vieni iš pigesnių, tačiau vėliau ryšių paslaugos kainodara supanašėjo,
turėjome daug nesusipratimų su jais, Bitė panašiai-silpni, vadybininkai surinti po 20 metų amžiaus-grybukai...
Mūsų 20 metų praktika rodo, kad Telia iš visų 3-ų operatorių normaliausia,
sėkmės kas renkatės
Radomir Mankevič
2020-05-08 12:19:07 IP t104q5f
Užsakinėjau planą 02 gegužės dieną, tačiau planas nepasipildė, bet pinigus nuskaičiavo. Visa savaitę laukiu, rašau į el paštą, absoliučiai nieko. Kartą sulaukiau skambutį, su prašymu atsiųsti išrašą, ta padaręs vėl nesulaukiu jokių atsakymų jau antrą dieną. Reikalauju plano papildymo arba pinigų grąžinimo.
Mieste rysys geras.Atvaziuoju i sodyba Gervenu kaime, rysi reikia gaudyti po pieva lakstant....
Kaip gali dirbti moteris Sodu g. Vilniuje TELE2 salone, kuri su kauke, dar pastatyta plastmasine sienele, maziausia skyle bendravimui Ir si senai ir ilgiausiai jau dirbanti moteris skundziasi, kad JI DUSTA. Gal reiketu branginti savo darbuotojus ir jei taip dusta reikia likti namuose, kad darbe NEUZDUSTU.

Pries tai buvau 2 val kirpykloje, kurioje nera nei plastikines sieneles nei tokios apsaugos kaip TELE 2 nei kirpeja, nei as neuzdusome.

O gal tai nenoras dirbti?????????

Kol nesusiduri su sia imone - atrodo kad viskas gerai, bet jei tik turi reikalu - kosmaras pagarbos klijentui NULIS
au beveik 10 metų esu Tele 2 klijente ir sugalvojau, nusipirkti telefoną. Nukėblinau iki Mindaugo salono išsirinkau, sumokėjau 134, 25 Eur iš karto nelaukdama 3 mėnesiu, pateikiau pensininko pažymėjimą su nuotrauka ir KĄ JŪS MANOTE telefono negavau, nors sutartis su TELE sudaryta jau labai daug metų, O gal pardavėjas galvoja kad būdama pensininkė man PAKEITĖ asmens kodą, o gal nuotrauka ne ta -. Tuo labiau, kad tel.numeris tas pats lieka.

Tai jei siunčiate žinutes kad TELE2 salonai jau DIRBA ir labai pasiilgę laukia ir kad apsilankyti tikrai verta ir t.t TAI MELAS Niekas nelaukia ir apsilankyti neverta - tik bereikalingas vaiksčiojimas. Siunčiate žinutes tai RAŠYKITE SVARBIAUSIA< KAD NORS IR SENAS KLIJENTAS NEŠKITĖS ASMENS DOKUMENTĄ. KItaip nieko NENUPIRKSITE>
Gerai, kad nepardavėte telefono, dabar nusipirksiu kitur. Šiais laikais tai jau ne problema
noriu pasidalinti ispudžiais apie Tele2 aptarnavimo "kokybe". Nueini į puslapį tele 2 ir matai siūlomus telefonus.Išsirenki
ir žygiuoji pirkti. Bet salone paaiškėja kad jų nera ir nebus.Konsultantas pataria paskambinti 117. Taip ir padarai ir tave patikina kad dar 2 telefonai yra salone tele2 verslui adresų Sporto g.18 ir tau vienas telefonas rezervuojamas ir kita diena laimingas važiuoji nusipirkti už pilna kainą. Nepatikėsit - salonas klientų neaptarnauja (konsultante apie tai kažkodėl nežino) ir joks telefonas tau nerezervuotas ir nebus parduotas.
PASITYČIOJIMAS, kito žodžio nera ir būti negali.
GĖDA, GĖDA IR DAR KARTA GĖDA už toki klientų negerbimą.Linkiu kad visi pamirštu kelia į Jūsų salonus.
Karolis Bačėnas
2020-04-30 10:04:07 IP 2ju3kvra
Namų interneto sim kortelė sugedus savaime 2 mėnesiai. tele2 nesugeba atsiųsti naujos. Apie tai buvo pranešta prieš porą mėnesių, tačiau Šakių miesto tele2 skyrius nesugebėjo net užregistruoti pranešimo apie tai. Susisiekus su klientų aptarnavimu Vilniuje, pažadėjo atsiųsti naują SIM. NESULAUKIAM.
Sveiki, kodėl iki šiol negaliu tapti Jūsų abonentu su kintamu numeriu? pvz. gali būti suteikta galimybė tam pačiam abonentui kas mėnesį pasikeisti kitą numerį!
Jai kada galvojate apie paskola bustui, jokiais budais neimkite paslaugu is TELE2.
Del gyvenimo ritmo spartos mes kartais pamirstame padaryti smulkmenas, pvz kaip pervesti pinigus uz suteiktas paslaugas.
Nei viena kita Lietuvos telekompanija neperduoda taip greitai jusu skolu isieskotojams kaip TELE2, ko pasekoja gaunate irasa CREDIT info, kad buvote isikolines. Kai esite i banka jusu paskolos palukanos bus zenklei didesnes ir nebus svarbu kad isiskolinima padenget iskarto ir isiskolinimas atsirado tik per klaida, ziopluma ir jo dydis buvo niekinis 5-10e.
Tokiu atveju bankam susimokesit tukstancius euru uz didesnes palukanas jai noresite savo busto.

Kas planuoja ateityje pirkti savo busta, patariu neimti paslaugu is TELE2.

Mano nuomone pati blogiausia telekompanija Lietuvoje yra TELE2, niekada tokiu problemu neturejau su BITE ar dabar su TELIA.
TELE2 Visiskai nesiskaito su savo klinetais. Esu Pildyk vartotojas, nusipirkau papildymo kvita uz 5eu, kvitas pagulejo dvi dienas piniginej ir staiga tapo, kazkokiu mistiniu budu, panaudotas. Toliau prasideda linksmybes, paskambint konsultanams tu negali nes tavo saskaitoj nepakanka lesu, ieskai is ko galetum pasiskambint, gaisti laika, moki pinigus po 5cnt i min, aiskini diktuoji kodus, ir finale jie tau pasako ta pati ka ir robotas pildant saskaita: kad "kvitas buvo panaudotas". dar tik pridejo zodeli kad "vakar". Gerai as jiem aiskinu kad reiskias mane kazkas apvoge, ir kad suteiktu duomenu daugiau kas ta kvita panaudojo, bet deja ju atsakymas kad jie nieko nemato. Galbut ten dirba akli zmones, galbut dar ir kurti, nes kartoja ta pati kad kvitas buvo panaudotas.... tai as del to gi ir skambinu kad jis buvo panaudotas be mano zinios ir nemanau kad galejo but istrauktas is pinigines, nuskaitytas ir idetas atgal... ok sakau duokit man direktoriaus ar atsakingo zmogaus kontakta su kuo galima but pasikalbet rimciau apie situacija, bet deja ju atsakymas kad nera pas juos jokiu direktoriu, tai kas cia per kontora? galiausiai paaiskino kad jie kazka aiskinasi, nors jau praejo puse dienos po pirmo skambucio. ir klausimas kam jie dirba isvis tie konsultantai? jei jie nieko nemato negirdi ir negali issprest. atsakingu asmenu nerasta. pasiule palaukti 10d. bet skambint reikia siandien o ne uz 10d. tyciojasi, netiki, absurdas ne klientu aptarnavimas. velniop, geriau as pasikeisiu operatoriu...
Daiva Mikalauskinė
2020-04-21 10:19:37 IP 2i25227b
Ačiū TELE2!
Noriu padėkoti konsultantei Prienuose Kristinai Ramelytei. (Susižinojau ir pavardę :-)
Tik tokie darbuotojai turėtų dirbti su žmonėmis!
Profesionalumas, kantrybė, malonus aptarnavimas - viskas viename!
Bendravome telefonu.
2020-04-18 d. sudariau dar vieną sutartį.
Džiaugiuosi!
Eleonora Štambur
2020-04-20 12:23:20 IP 5juc2km3
Man gegužes 6 d baigiasi galioti sutartis...paskabinau pratęsiau sutartį ir paemiau naują telefoną, kurį privalejo pristatyti per 4 darbo dienas...aišku NEPRISTATĖ, o paskambinus numeriu 117 pasake kad kurjeris bandė man pristatyti jau 2 kartus...Negražu taip meluoti...nes niekas nieko nebandė....aišku darbuotoja 117 atsiprašė ir (jau penkta darbo diena) sake kad jau šiandien tikrai iki pietų atveš...ir vėl sumeluota nes niekas nieko neatvežė...Vel sakambinu 117 (kažkokia Tatjana atsiliepia)...vel ką kitą sako...kad šiandien jo nieks iš sandelio nepaeme tai ir neatveš....del rytojaus irgi nežino...tai reikejo iš pradžių nemeluot o sakyt kad neaišku kada bus nuotaika kurjeriui labai nepatenkinta ta jusu įstaiga..ir neatsakingumu
Apsurdas... pasikeiciau planą vien, kad daugiau interneto butu. Baisu internetą vos krauna nesvarbu kieme prie namo, kambari ar miške. Kam kalbet, kad oj puikiai viskas veikia, geras internetas moki pinigus, o gauni s... niekada niekur nerasydavau nu, bet tikrai pirkta esu. Kiek galima durnint zmones.... moki už paslauga, o kokybė niekinė. Gal pagaliau susitvarkykit, nes kliantai tikrai prabėgs.
idomu, kas cia per satanistu slaptumas??? Reikia visokias keverzonias pensininkams rasineti! Bukit prakeikti satanistai!!!
Sveiki, tiesiog norėjau parašyti kaip mes buvom visi nustebinti Tele2. Prieš porą savaičių netekom mamytės, jinai buvo tele2 klientė, turėjo savo vardu du abonentus ir mobilų namų internetą. Gruodžio mėnesį prasitęsė sutartis ir pasiėmė dvejiems metams telefoną, tikslios įrenginio vertės nežinau, bet tikrai buvo nepigus. Paskambinau 117, paaiskinau situacija, pasakiau, kad norim nutraukti sutartis ir sumokėti už telefono aparatą. Pasakė, kad susisieks per dešimt darbo dienų. Taip ir buvo. Negalėjau patikėt tuo ką skaitau, cituoju : ``Jūs nieko neskolingi, nieko sumokėti nereikia, nuoširdi užuojauta...``Tad noriu pasakyt tiesiog ačiū, ačiū už žmogiškumą. Dabar tai labai reta. Sėkmės
Laurynas Goberis
2020-04-15 22:04:19 IP 28ma2pc0
Laba diena, gavau pranešimą, kad pasikeitė mano Tele2 mokėjimo planas - "Neriboti pokalbiai, SMS su 100 MB", kurio mėnesinis mokestis buvo 2, 90 eur. Pranešime taip pat rašoma, kad norint apsvarstyti kitas galimybes, reikia su jumis susisiekti. Kadangi dėl esamos situacijos dėl karantino Tele2 salonai yra uždaryti, todėl rašau šį pranešimą. Norėčiau patikslinimo, ar yra galimybė išsaugoti senąjį mokėjimo planą (mėn. suma - 2, 90 €)?

Prisegu 2020-02-28 Tele2 pranešimo priedą.

Laurynas Goberis
Sveiki, tele2 visiskai pofik ant klijentu, uzpildziau visas ekrano tvarkymo anketas, skambinaus visur bet mala suda, jau savaite laiko laukiu atsakymo ar isvis bus tvarkomas telefonas, ekranas visiskai neisijungia ir jis neveikia, moketi uz telefona kuris neveikia, nekreipia demesio i laiskus, lauksiu 3 menesius tvarkymo su ju tokiais tempais
Laba diena, rekomenduoju nuoširdžiai neturėti reikalų su TELE2.Kauno akropolyje konsultantė melagė patikino, kad galime be jokių papildomų mokėjimų nutraukti verslo sutartį, bet po 2 mėn atsiuntė s-tą 100 eurų už nutraukimą. TETATRANSA veiklą
nutraukė-taip išeina, kad abonentai privalo dar metus mokėti -nes TELE2 aukšto lygio bendrovė-aukščiau VMI ar SODRA.
Be abejo rašysim RRT, bet neaišku kada Tele 2 atsakys į elektroninį laišką.
Be abejo rašysim RRT, bet neaišku kada Tele 2 atsakys į elektroninį laišką.
Jei vykstat į egzotišką šalį, patarimas abonentinį telefoną palikit namuose, nes už 5 mb priskaičiuos 26 eur (nors visą laiką interneto duomenys telefone laikiau išjungtus (nes tikslinaus įkainius prieš išvykstant)). Tuo metu kai " naudojau duomenis pagal tele2" dar vyko skrydis (kaip žinia skrendant ryšio nėra). Nagrinėjo skundą, bet atsakymas: pateikėm sąskaitą ka pateikė mūsų partneris jų šalyje...
Laba diena. Negaliu prisiskambinti 117, ten atsiliepia kaip TELIA (gal dėl to, kad telefonas Telia tinkle). rašau dėl interneto. Jis yra TELE 2 tinkle. Man reikia pastovaus IP adreso, nes negali namuose instaliuoti programos buhalterinės darbui, nes IP kintamas. Kokios būtų galimybės ir kiek tai kainuotų.
Labai prašau atsakykite, nes negaliu karantino metu namuose dirbti
Radviliškis, Janina Paslauskienė 861260769 j.paslauskien@gmail.com
Labai prašau atsakykite, nes negaliu karantino metu namuose dirbti
Radviliškis, Janina Paslauskienė 861260769 j.paslauskien@gmail.com
Jau visą mėnesį internetas lyg iš dujinės trauktas, aptarnavimo skyrių nieko nepadeda, moku pinigus už tai kad YouTube ant 144p žiūrėti galėčiau, isidejus kito tinklo kortele problemų nebelieka, kortele pakeista į naują buvo
Dar studentavimo metais naudojausi tele2 paslaugomis. Besibaigiant kontraktui taip sutapo, jog isvaziavau i uzsieni. Saskaitas vistiek mokejau, nors poto abonimento ir nebenaudojau. Praejus sutarties terminui kazkaip mokejimai pasimete, saskaitos taip pat. Tiksliau as ju nebegavau.Kad as vistik kazko nesumokejau (saskaitu nebegavau, jokiu priminimu apie nesumoketas saskaitas taip pat) niekas man nepranese. Deja, bet po daugelio metu gavau el. laiska i spam is skolu isieskojimo firmos Sergel apie mano esama skola ir kad privalau susimoketi. O as nieko nezinau apie tai! Susisiekus su tele2 jie bendradarbiavo nenoriai. Deja, bet tik man vienai rupejo issiaiskinti si nesusipratima. Kiekviena karta bendravau su skirtingu darbuotoju, nors buvo naudojamas tas pats emailas. Po beveik 3 menesiu issiaiskinom su tele2 siaip ne taip. Kadangi as neturiu irodymu, kad visos saskaitos pries beveik 10metu buvo sumoketos, susimokejau ta skola. Tele2 patvirtino, jog as esu nebeskolinga. Paprasius net 3 kartus atsiusti oficialu rasta, jog esu isimta is skolininku saraso ir as esu nebeskolinga, kas kart buvo tai ignoruojama. Kas juokingiausia, Sergel vel susisieke ir pareikalavo susimoketi tele2 skola ir dar jiems ~50€ uz darba. Susisiekus su tele2, man buvo pasiulyta DAR KARTA susimoketi skola ir Sergel norimus pinigus uz issieskojima. Pasipiktinus susisiekiau velsu tele2, tai man buvopasakyta, kad jie nieko nezino ir aiskintis su Sergel. Galu gale, Sergel gazdina toliau ikiteisminiu isieskojimu, o Tele2 nenori prisiimti atsakomybes, kad pries daugely metu nesugebejo man net emailu pranesti apie buvusia skola ir labai atmestinai dirba. Nepaisant to, kadangi man nebuvo nieko pranesta ir be mano zinios buvo parduoti mano asmeniniai duomenys firmai Sergel, pareikalavau, kad nutrauktu savo skolos isieskojimo veiksmus firmoj Sergel ir patys su ja issiaiskintu, kadangi vistik jie, o ne as esu pasirasius kontrakta su sia firma. Man susimokejus tele2 skola, apie kuria as daugely metu net nezinojau (nes man nebuvo pranesta, buto seimininke taip pat neige gavus bet koki laiska mano vardu), pareikalavau Tele2 pripazinti savo klaida ir nutraukti Sergel isieskojimo veiksmus. Deja kolkas net to jie nesugeba, tempia guma, nes jiems tai nera pravartu. Tokio neprofesonalumo dar gyvenime nesu macius! Niekam gyvenime neberekomenduociau Tele2. Jiems tik pinigai rupi. Nesugeba susisiekti, laukia metu metus, o tada perpardavineja zmoniu asmeninius duomenys, taip darydami dar didesni bizni. Apgailetina!
AB Birštono sanatotija" Versmė"
2020-03-27 21:54:04 IP 2ju3l2tq
Šį vakarą, kovo 27 d. 21.30 val. teko skambinti pagalbos. Atsiliepė opedatorė Gabija. Ačiū jai labai už kantrybę ir pagalbą. Tele2 pavyko, kad turite tokių darbuotojų kaip Gabija.
Sėkmės!
Naudojuosi Tele2 paslaugomis jau 10 metu, deja, kad lojali kliente esu jaučiuosi apgaudinėjama. Planas buvo pakeistas pasibaigus senai sutarčiai, įsigijau 6GB interneto duomenu, ju neuztekus teko plana padidinti iki 16GB sutartis liko ta pati, planas buvo pakeistas, padidinus GB skaiciu, man ju uzteko vos 7iom dienom. Istorija tuom nesibaigia, neuztekus 16GB nusprendziau dar padidinti turimu GB skaiciu iki 50ies, deja siu man pakako nepilnam kovo menesiui, dar pridejus prie namu interneto 30 GB ju nepakako iki kovo menesio galo. Situacija darosi nesuvokiama, kadangi naudojimasis internu islieka toks pats koks buvo nuo pat pradziu. Nesisiunciu filmu, zaidimu, nenaudoju interneto ir darbo tikslams. Tiesiog bendrauju per messenger arba viber ir pasiskaitau zinias, tik vienas ireginys buna prijungtas prie interneto. Ka siulytumete daryti sioje situacijoje? Jeigu situacija nesikeis, privalesiu pakeisti savo tiekeja, o galbut ir susiekti su vartotoju teisem.

Grazios dienos,
Lina
Oksana Borisevič
2020-03-25 13:01:17 IP 28m82456
Sveiki, noriu kad visi suzinotu. Niekas nebekeiskite telefono ekranu per tele2. Man buvo pataisytas ekranas, iskrito is ranku ir vel duzo. Nesenai nunesiau jau taisyti pas pazystama, pasake kad buvo blogai pataisytas ekranas del to nuo vieno kritimo ir duzo. Tai pinigu apiplesimas!
Kas cia per nesamones vyksta, tik pasikeiciau plana su 6 GB, pas mane abonentas. Kelias dienas pasinaudojau trumpam ir dingo Internetas. Uz ka as moku pinigus, ar man keisti plana.
KUR SUZINOTI INFORMACIJA???

SALONAI VISI UZDARYTI. Pagyvenusiems zmonems labai sunku. Nors per visas ziniasklaidos priemones aiskina, kad pagyvenusiems reikia padeti Susidurus su TELE2 geriau su jais nesusidurti
NENORIU INTERNETO T2
2020-03-21 18:13:56 IP 2ju3l5o8
būna dar blogiau 0.4-0.8 ir čia jau ne klientas, bet tiekėjas teisus, nes MES nenusiperkam antenų, neperkraunam modemų, MES modemus pastatome ne toje vietoje ir t.t., o jei modemas neveikia, pirkim kitą, ar remontuokim už savo pinigus, negali nusipirkti, būk be paslaugos, bet pinigus mokėk!
Noriu būti klientu
2020-03-20 20:40:55 IP 2ju3l7lv
Atsitiko tai kur niekas apie tai net negalvojo, ir neaikšku kiek tai ilgai bus, viskas dabar persikelia į bendravimą ryšio priemonėmis.
Gal susipras gerb.Petras Masiulis šiuo sunkiu Lietuvai ir visam pasauliui laikotarpiu ir pades Lietuvos žmonems ir vaikams, kuriems reikia ir mokslui to interneto, kad galėtų nors kiek gauti mokslo žinių.Pabandykim dabar gal vėliau dabartiniai vaikai, atsilygins su kaupu.
tomas 2020-02-27 17:31:54
..zodziu PILDYK nuo kovo 30d. neuzsisakius jokio plano reikes moketi abonentini mokesti 60 cnt. per menesi... Kokiu nesamoniu dar prisigalvosit ateityje..?
Joo..cia tai nesamone kur nera nei pas viena operatori..
Moket po 2cnt uz nieka..jokinga..nejaugi zmones tiles ir jie daris ka i galva jiem sauna???
Is pigiausio pildyk tapo brangiausiu!!! Kosminiai tarifai nuo kovo 30d bus...nei pas vieno operatoriaus nera tokiu tarifu...kur dar ruosiasi imt po 2cnt kas dien kas naudoja standartini plana!)))) Arba saskaita turi but tuscia, kad nenuskaiciuotu uz nieka po 2cnt kas dien...KAS CIA PER APSURDAS?????? Keliam nr i ezy..nes cia jau nieko gero nenusimato...GEDA PILDYK LUPT IS ZMONIU UZ NIEKA!!! IR NEGALVOKIT, KAD ZMONES KVAILI!!!
Lukas 2020-03-15 15:52:10
Tele2 jus imsitęs veiksmu internetu sutvarkymui ar ne? nes mum jau pabodo ant interneto ryšis 1padalele o taip paprastai ryšis pas mane beveik full tai kaip čia suprast jus tvarkykit nes jau užkniso 3dienas neina nei filmu žiurėt nei yt žiurėt nei nieko kiek jums reikia aiškint kad sutvarkytumet visiems internetus kuriems neveikia bent parašykit kada pradėsit tvarkyt o ne ignoruokit visu žinutęs, bite peikia bet atsako visas žinutes ne kaip jus bijot net žodi parašyt!
Tvarkykite, tikrai savo interneto bokštus, nes paskaičius atsiliepimus, pamačiau, kad ne pas mane vieną prastas ryšis tik dvi padalos, tik kompiuteriu galiu naudotis, telefone nieko neužkrauna, ir taip nuo kovo 14 d.ryto, jau tikrai nervai nebe laiko

MTTC
Mobiliųjų įrenginių aptarnavimas

Adresas: Veterinarų g. 44, Biruliškės, LT-54469 Kauno r.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės.
"MTTC" VEIKLA Negarantinis telefonų ir planšetinių kompiuterių remontas. Toks taisymas apima: dužusio ekrano, liečiamo stiklo keitimą, drėgmės pažeidimų šalinimą, krovimo problemų šalinimą, baterijų, įkroviklių keitimą. Dirbame tik su originaliomis gamintojo dalimis. Apdrausto mobiliojo ar planšetinio kompiuterio...
Mobile Technics
GSMarena.lt

Adresas: Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Prekiaujame mobiliaisiais telefonais mažiausiomis kainomis Lietuvoje. GSMarena.lt siūlo platų mobiliųjų telefonų pasirinkimą. GSMarena.lt užtikrina savo klientams mažiausias kainas bei didžiausią prekių asortimentą. Mūsų prekybos salonai yra didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Kaune. Prekybos salonas...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Ministras A. Veryga: neskatinam žmonių tirtis
Ministras A. Veryga: neskatinam žmonių tirtis 05-27 16:32
Norintieji išsitirti dėl koronaviruso, testus gali atlikti ir mokamai privačiose laboratorijose – tą daryti leista nuo gegužės pradžios, BNS patvirtino Sveikatos apsaugos ministerija (SAM).
S. Skvernelis: karantinas po birželio 16-osios gali būti ir nebepratęstas
S. Skvernelis: karantinas po birželio 16-osios gali būti ir nebepratęstas 05-27 16:27
Premjeras Saulius Skvernelis užsiminė apie galimybę, kad visuotinis karantinas Lietuvoje gali būti nutrauktas nuo birželio vidurio. Tiesa, tam, pasak jo, reikalinga atitinkama epidemiologinė...
"Investors‘ Forum" trejų metų kadencijai išsirinko valdybą
"Investors‘ Forum" trejų metų kadencijai išsirinko valdybą 05-27 15:51
Investuotojų verslo asociacija "Investors‘ Forum" praneša, kad per virtualų metinį susirinkimą išrinko valdybą. Jos pirmininku šiemet perrinktas Rolandas Valiūnas, advokatų kontoros "Ellex...

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Citigroup 48,17 +9,23%
Goldman Sachs 196,06 +8,96%