Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Teisė

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Teisė"

Atsiliepimai apie UAB "Teisė"

Įmonių steigimas ir buhalterinė apskaita
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Teisė"

Restorano savininkas
2019-11-13 22:28:22 IP 320619t6
Patinka, kaip skaiciuojama kaina. Darbas sezoninis, todel ziema, nereikia daug moketi.
Aisku, kai mokam vasara, kaina galetu buti siek tiek mazesne.
Jau daugiau nei 2 metus naudojuosi šios įmonės paslaugomis, esu patenkintas šia įmone ir jos darbuotojais. Rekomenduoju. Savo srities profisionalai.
Aciu uz malonu bendravima. Viskas (imones akcininku, formos ir pavadinimo keitimas) buvo atlikta operatyviai ir sklandziai. Paaiskino man visus pliusus minusus. Tikrai rekomenduoju. Linkejimai teisininkei Karinai ir Jolitai, aciu merginos.
Rekomenduoju šią kompaniją dėl greitos reakcijos ir aukštos darbuotojų kompetencijos.
Noriu padėkoti, už profesionaliai suteiktas paslaugas, "Teisė" įsteigė man įmonę, bejokiu rūpesčių, viskas buvo atlikta laiku ir tinkamai. Įmonės perdavimas vyko sklandžiai, buvo visi dokumentai sutvarkyti ir paruošti, jokių nereikalingų "judesių" nebuvo. Linkiu ir toliau sėkmingai dirbti.

Ačiū už Jūsų laiką
Jurgita 2017-04-24 11:28:43
KATASTROFA!!!!buhaltere net neturi zalio supratimo kas yra buhalterija, o rusiuoti dokumentus gali ir patys imoniu vadovai.Bekit nuo ju kuo toliau.
Dėkojame už komentarą, informuojame, kad visos buhalterės turi mažiausiai 7 metų patirtį ir aukštąjį buh. išsilavinimą. Mielai išspręsime Jūsų problemą, jei kreipsitės telefonu: +370 634 11111
Labai gaila, kad turėjome su jumis reikalų, esat žemo lygio ir čia radome pilną tokių įrodymų :) Gerbiami klientai nerekomenduojame šitos įmonės.
Vykdant civilinę bylą Nr. e2A-2402-275/2015 mūsų buvusi darbuotoja Svetlana Cebinskaja, žemiau esančiame komentare paneigė paskelbtus teiginius. Atsakovė Svetlana Cebinskaja neturtinę žalą atlygino.
Bukit dekingi uz atviruma
2015-12-01 12:35:28 IP 2juf4nd5
UAB "Teisė" 2015-12-01 09:01:51
Sveiki, ačiū už komentarą. Būtume dėkingi, jei parašytumėte kas konkrečiai netenkino. Mielai sumokėsime Jums kompensaciją už objektyvius trūkumus. Juk sutarti su mumis turite, tiesa? :)
SUTARTIES NEBETURIU IR NIEKAM NEREKOMENDUOJU JOS TURETI. O VIETOJ KOMPENSACIJOS TIK DIREKTORIAUS DEMAGOGIJAS GAVAU KAIP JIS NENORI PYKTIS IR VISKA GALIM ISTAISYT: BEDA TIK KAD KVALIFIKACIJOS NEUZTENKA.. O baudas del jusu neisprusimo klientams tenka moket..
UAB "Teisė" 2015-12-01 09:34:00
Sveiki, ačiū už komentarą. Mums liūdna, kad Jums graudu. Faktas, kad daugiau nei 100 įmoniu vadovų su mumis dirba nuo pat verslo įkūrimo pradžios. Sėkmės ir nesigraudinkite! :)
Daugiau kaip 100 imoniu ir 6 darbuotojai su direktorium.. aiski jusu problema su darbu velavimu, pazadu netesejimu ir faktu kad tik neveikiancios imones pas jus sutarciu nenutraukineja..

O darbuotoju kaita (ne tik klientu) nieko gero nezada..
buves klijentas 2015-11-23 13:33:02
tai gal ir buhaltere turi suziureti dokumentus visus ir sutikrinti, saskaitas fakturas, pavedimus to menesio uzkuri pristatyti dokumentai. O taip pat mandagiau kalbeti telefonu, nepriklausomai ar tai jusu klijentas, ar buvusio klijento nauja buhaltere.
Sveiki, ačiū už komentarą. Stengsimės tobulėti ir atsižvelgsime į Jūsų pastabas. Deja, sunku išlikti ramiam, kai užsakovo atstovas pradeda rėkti ir įžeidinėti. Kokybės užtikrinimui įrašėme šį pokalbį. Dar kartą atsiprašome ir linkime ramių nervų. Sėkmes!
Beje 2015-11-20 18:01:20
Rekvizitai.vz.lt/skundai/?ip=88.119.140.49

Graudu ziureti kai tik psichologiniu spaudimu pinigus isdimusinejate..

Klientai neuzsibuna pas jus..
Neteisė 2015-11-20 17:43:43
Gerb. E.Galvydi, Nereikia jaustis protingu, meluoti ir viska argumentuoti lyg dirbate pagal sutartis ir istatymus.. Kalbate viena, darote ka kita.. NIEKAM NEREKOMENDUOJU SU JUMIS TURETI REIKALU.
Eimantas 2015-11-20 18:38:06
Sveiki, ačiū už Jūsų nuomonę. Teisingai pastebėjote, kad visus dokumentus turite pateikti laiku. Čia, tikriausiai, didžiausia problema, kai laiku negauname dokumentų. Pateikdami metinius balansus, viską kelis kartus patikriname, todėl papildomai prašome, pateikti trūkstamus dokumentus.
buves klijentas 2015-11-05 15:53:23
Esamiems klijentams, noreciau patarti labai smarkiai kontroliuoti sios imones darba. O jeigu dar esat ne pvm moketojas, tai juo labiau, nes kaip isitikinau is savo patirties, dokumentai dedami i stalciu, pries tai tik paskaiciavus kiek paimti mokesti uz menesi. O tada, kai tvarko uz metus prasideda, to truksta, to truksta. Pabandyk tada viska atgaminti, ka reikejo padaryti pries metus.
Rekvizitai.vz.lt/skundai/?ip=88.119.140.49

Graudu ziureti kai tik psichologiniu spaudimu pinigus isdimusinejate..

Klientai neuzsibuna pas jus..
Oleg lisikhin 2015-05-14 17:22:40
Nerokemenduojame naudotis šios bendrovės paslaugomis. Pagal sutartį su mumis, bendrovė įsipareigojo vykdyti ne tik buhalterinę apskaitą, bet ir konsultacijas dėl leidimų laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje. Rezultatas: 2014-10-01 - 2014-12-31 mane, kaip bendrovės direktorių, be mano žinios ir sutikimo, išleidžia mane 3-ims mėnesiams neapmokamų atostogų, nors patys puikiai žino, kad Migracijos Tarnyba tikrina per Sodrą mano, kaip užsieniečio, gaunamas draudžiamasias pajamas. Šių veiksmų pasekoje, gavosi taip, kad Leidimas laikinai gyventi LR teritorijoje man nebuvo išduotas. Apie pažymų teikimą ir parengimą Migracijos tarnybai net nėra kalbos....

Oleg Lisikhin
UAB "Diolena" direktorius
Gerbiamas, Olegai,

ačiū už Jūsų komentarą. Informuojame, kad esate skolingi už buhalterines paslaugas 370 Eur, neatrašote nei į vieną laišką. Dėl to padavėm Jūsų įmonę į Teismą. Pagal buhalterinių paslaugų sutartį nėra nei vieno punkto, kuriame būtų kalbama apie migracijos paslaugas. Šiuo atveju Jus klaidinate žmones. Be Jūsų žinios, buhalterė negalėjo išleisti vadovo neapmokamų atostogų.

Oleg Lisikhin
UAB "Diolena" direktorius
Mielas kliente is MB "Pirkti smagu". Aciu uz Jusu greita reakcija i musu perspejima: http://rekvizitai.vz.lt/imone/pirkti_smagu/atsiliepimai/ del skolos. Tikimes, kad tai paskatins Jus spresti ilgalaikio isiskolinimo problemas. Beje, kai sekanti karta reklamuosites apsimesdami klientais, pasikeiskite IP adresa, nes dabar matosi, kad savo imone patys giriate: http://rekvizitai.vz.lt/skundai/?ip=46.251.49.225
Tikimes, kad susilaikysite nuo dezinformacijos ir vykdysite savo isipareigojimus.
Niekam nerekomenduojame naudotis UAB "Teise" buhalterinėmis paslaugomis, buhalterė per kelis mėnesius nesugebėjo padaryti jokių ataskaitų, tik pastoviai raginant imitavo darbą. Prieš pasirašant sutartį suklaidino su paslaugų įkainiais ir tvarka.

Advokatų kontora Marcinkevičius ir partneriai
JURIDICON

Adresas: Totorių g. 5-7, LT-01121 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; konsultacijų paslaugos; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
„Teisės departamentas kaip paslauga Allaw“ tradiciniuose Lietuvos verslo konfederacijos organizuojamuose prestižiniuose „Metų paslauga 2019“ apdovanojimuose laimėjo nominaciją „Metų teisės paslauga“! Mokesčių advokatai - Mokesčių konsultacija - Įmonių apmokestinimas - Mokestiniai tyrimai ir auditas - Mokesčių...
Advokatės Kristinos Raulinaitienės kontora
Advokatė

Adresas: Laisvės al. 45-303, LT-44309 Kaunas.
Veiklos sritys: įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
Teikiame kokybiškas, aukščiausius standartus atitinkančias teisines paslaugas, visapusiškai bendradarbiaujame su klientais ir stengiamės maksimaliai patenkinti jų lūkesčius. Konsultuojame klientus teisiniais klausimais, atstovaujame savo klientus teisme, ikiteisminio tyrimo metu, neteisminėse institucijose bei...
Gelvora
Skolų išieškojimas

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 7, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
UAB GELVORA Viena didžiausių Lietuvoje skolų administravimo ir prevencijos įmonių, priklausanti Švedijos kreditų valdymo ir inkaso kompanijai AB MARGINALEN. Įmonė, kuri nuo 1999 m. profesionaliai teikia skolų prevencijos, išieškojimo ir reikalavimo teisių pirkimo paslaugas Lietuvoje ir Latvijoje. Tarptautinės...
Factris LT1
Factris (buvęs DEBIFO)

Adresas: Vokiečių g. 26, LT-01130 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; bankai, bankinės operacijos; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
Factris - tai ne bankinis alternatyvus finansavimas Lietuvos bei užsienio rinkoms – sąskaitų finansavimas - faktoringas. Mūsų sukurtas Factris sąskaitų finansavimo produktas suteikia galimybę klientams atlaisvinti ilguose apmokėjimo terminuose užšaldytas apyvartines lėšas, kurios yra itin svarbios verslo plėtrai...
EUREKA LT
Elektroninė buhalterinė apskaita, Įmonių steigimas

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
ELEKTRONINĖ BUHALTERINĖ APSKAITA NUO 29 € Nuotoliniu būdu teikiame inovatyvias elektronines apskaitos paslaugas virš 150 įmonių iš visos Lietuvos. Specializuojamės naujų, mažų ir vidutinių įmonių, taip pat ir MB apskaitoje. Google paieškoje esame geriausiai klientų vertinama apskaitos įmonė Lietuvoje. Mūsų klientų...

Ukraina ir Rusija užbaigė dvišales derybas dėl dujų tranzito
Ukraina ir Rusija užbaigė dvišales derybas dėl dujų tranzito 12-08 20:32
Ukrainos valstybinė energetikos grupė "Naftogaz" baigė dvišales derybas su Rusijos vyriausybės kontroliuojamu koncernu "Gazprom" dėl dujų tranzito nuo 2020 metų ir yra pasirengusi trišalėms...
Ukraina ir TVF susitarė dėl 5,5 mlrd. USD pagalbos
Ukraina ir TVF susitarė dėl 5,5 mlrd. USD pagalbos 12-08 18:08
Ukraina ir Tarptautinis valiutos fondas (TVF) pasiekė susitarimą dėl naujos 5,5 mlrd. USD vertės programos skatinti šalies ūkio augimą ir ekonomines reformas.

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

3M 171,47 +4,32%
Red Hat 187,71 0,00%