Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Verslo Vartai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Verslo Vartai, UAB

Atsiliepimai apie Verslo Vartai, UAB

Užaugę su technika
NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Verslo Vartai, UAB

Gaila neisiminiau konsultanto vardo, bet esu labai patenkinta akropolio technoramos aptarnavimu. Buvo kantrus, suteike daug informacijos ir padejo issirinkti reikiama preke. Tik geriausi atsiliepimai apie sia imone, niekada dar nenuvyle
Alina 2017-02-03 22:23:41
Šiandien Klaipėdos akropolyje nusipirkome bevielę klaviatūrą, parsivežę iškart išsipakavome ir pamatėme kad viduje nebuvo micro usb siustuvo. Iškart sudėjome viską atgal į dėžę grįžome į parduotuvę norėdami pasikeisti į ne brokuotą. Parduotuvės vadybinkas atsisakė motyvuodamas tuo, kad mes patys pametėm detalę. Tačiau pats vadybininkas pradėjo pakuoti likusias 5 dėžes, trijose iš kurių taip pat nebuvo usb siūstuvo. Ar tai tik Klaipėdos Technoramos politika pardavinėti brokuotas prekes ir už tai kaltinti klientus bei nekeisti į kokybišką prekę akivaizdžiai brokuotos?
Gerb. Alina,
dėkojame už Jūsų pastabą - tik tokių klientų dėka galime tobulėti. Apgailestauju už Jūsų patirtus nepatogumus dėl brokuotos prekės, aiškinsimės su prekės tiekėju ir tikimės tokių situacijų ateityje išvengsime. Dėkoju dar kartą!

Aurimas Šumbrauskis
Vakar teko apsilankyti jūsų parduotuvėje ir įsigyti televizorių. Likau maloniai nustebintas darbuotojų mandagaus aptarnavimo. Nepaklausiau aptarnavusio pardavėjo vardo, bet mandagumas ir entuziazmas tiesiog tryško iš jo, taip ir toliau
Pirkėjas 2016-11-16 15:11:48
Is kur veza sugedusia technika?
Gerb. kliente,
Kodėl Jūs taip teigiate? Technikai yra taikoma 2 m. garantija, o parduodame tik naują techniką.

Klentas 2016-11-16 15:02:29
Kiek kartų pirkau techniką, tiek kartų ji pratarnaudavo lygiai 2 savaites. Kiek beatneštum, niekada nekeičia, o remontuoja, pastoviai tenka ne džiaugtis pirkiniu, o gadinti nervus. Europoje gyvename tačiau dirba sovietiškai. Po mėnesio net prekes gali pasikeisti, o pas juos net kitą dieną nepakeis...
Gerb. kliente,
parašykite mums savo situaciją ir pasiaiškinsime - el. paštu aurimas.s@technonet.lt. Mums svarbi kiekvieno kliento patirtis, nes tik klientų atsiliepimai padeda mums tobulėti. Taip pat primenu, kad technikai taikoma 2 m. garantija. Lauksime Jūsų žinių!

Aurimas Šumbrauskis
Is kur veza sugedusia technika?
BRONIUS 2016-10-22 05:31:45
Kad ir ką pirksite, siūlys draustis! Nepasiduokite apgavystei!!!!!!!!! Apgaus!!!!!!!!!!!!
Laba diena, gerb. Broniau,
Kodėl Jūs taip manote?
Mums labai svarbi Jūsų nuomonė.
------
Užaugę su technika!
Niekada nesidrauskite jų siulomu draudimu, liksite apgauti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2016 - 05 - 25 ~16:00 val. naudojausi technoramos spausdinimosi paslaugomis Akropolyje, Klaipėdoje. APGAILĖTINA! Konsultantė (vardo neužmačiau, juodais plaukais, surištais į kasą) nukreipė, kur spausdintis lapus, paaiškino kad visus lapus reikia spausdinti per spalvotą spausdintuvą (nes darbas susidėjo tiek iš spalvotų lapų, tiek iš nespalvotų lapų), vėliau kasoje bus suskaičiuota kiek spalvotų lapų buvo atspausdinta ir kaina priklausys nuo to.
Galiausiai atspausdintus lapus, kasininkė Ingrida pareiškė, kad tek mokėtis už visus atspausdintus lapus, kaip už spalvotus. Lapų buvo 61, iš jų spalvotų tik 10! Už spausdintus lapus teko susimokėti virš 15 eur. Situacijos net nebuvo stengiamasi spręsti! Priėjęs vadovas ar atsakingas asmuo (su rausvais marškinukais) į situaciją net nesigilino, ir pareiškė kasininkėm kad lapai tai kiti dedasi į spausdintuvą spalvotą, tad ir kaina kaip spalvotų lapų. Nei šis asmuo gilinosi į situaciją, nei jos aiškino ją jam. Visiškas nebendradarbiavimas ir nesusikalbėjimas net tarp darbuotojų. Baisu!
Apie KOKYBĘ. Stebuklingi brangieji lapai, kurie dėjosi į šį spausdintuvą - rašalas plėtmais persiliejo į kitą lapo pusę, atrodė purvini, plėmuoti. Spausdinant, pasibaigė lapai, todėl papildė turbūt kitos rūšies lapais, nes nėjus surišti atspausdinto darbo į kitą įmonę, man buvo pareikšta, kad jo surišti negalima, nes lapai skirtingų dydžių. Taigi ačiū technoramos komandai už tai, kad už 15 eur atspausdintą darbą, teko išmesti į šiukšlių dėžę.
GALIAUSIAI. Į mano prabangiuosius atspausdintus lapus buvo įskaičiuoti ir lapai, kuriuos turbūt spausdinosi parduotuvės vadovas, apie įmonės apyvartą. Gavau visą (turbūt konfidencialią) informaciją apie technoramos apyvartą.
Mieli, įmonės vadovai, jūs privalote spręsti tokias situacijas, ir už savo nekompetetingų darbuotojų klaidas atsakyti PATYS! Suprantu, kad galbūt dirbo naujas žmogus, galbūt tiesiog susimaišė, bet kodėl už tai turi atsakyti klientas ir sumokėti dvigubai??? Visiška nekompetencija tiek iš darbuotojų, tiek iš vadovų pusės! Na ką, bent jau turėsiu informaciją apie šios parduotuvės dienos apyvartas...
Šios parduotuvės spausdinimosi paslaugomis NEREKOMENUOJU naudotis niekam! Būsit tik apgauti.
Pardavėte nekokybišką telefoną ir dar priklausantį Italijos regionui, ir šitai paaiškėjo kuomet aparatas sugedo. Po pirmojo taisymo vėl prasidėjus gedimams, parašiau prašymą, jog atsisakau antrojo taisymo ir noriu atgauti pinigus už aparatą. O tai vargiai įmanoma, nes jam galioja kažkokios kitos taisyklės, kurių niekas dorai nesiteikia man paaiškinti. Ir tai tik vienas įvykis iš daugelio. Greitu metu susitiksime, Technoramos atstovai!
2015.11.18 pirkau mob sony xperia aqua m4 telefona po trieju dienu prasidejo problemos su mikrofonu. Nuejus i prekybos centra pasiunte i savo serviso centra sie savo ruoztu i mttc gedimo priezasciai nustatyti. Po dvieju duenu gaunu atsakyma kad tel tik gali suremontuoti o nepakeisti i nauja nes jis esa ne sio regiono. Man atsisakius ji remontuoti turiu susimoketi uz gedimo nustatyma. Tai kad oagalvokit kiokius tel jie pardavineja jei servisai gali tik remontuoti
Kolhozas ir tiek ! Uzsisakem e-parduotuveje dulkiu siurbli Samsung - padarem pavedima, po 2 dienu skambutis - dulkiu siurblo ne turime, turime is ekspozicijos galime atiduoti uz ta pacia kaina, arba laukit savaite naujo is sandelio. Atsisakem pirkti is ekspozicijos uz naujo kaina - pasakem kad savaite palauksim tie to. Praeina 5 dienas, laiskas - tekejas pasake prekio nera - jiegu ne norit is ekpozicijos grazinsime pinigus.
e- parduotuves darbas organizotas kaip iki ''Musos eros''.
1.Matai paveiksla
6.eina iki sandelio paklausia ar yra tas daiktas,
7.grizta i kontora ir atraso
8.netinka, uzklausineja pas tekeja
9.atraso
Sugaistas laikas - niekam ne patarem uzsisakyti is ju.
2015-09-03 parduotuvėje "Technorama", esanti PC "Akropolis", Klaipėdoje, pirkau adapterį nešiojamam kompiuteriui. Pirkau neoriginalų, kadangi pats pardavėjas taip siūlė, nors aiškiai išreiškiau norą dėl originalaus. Adapteris nuo pat pradžių keistai traškėjo, kaito, kol po ne pilno mėnesio iš vis sugedo. Nunešiau į garantinę taisyklą, kur pasitikusi konsultantė buvo labai nemaloni, ir paprašius grąžinti pinigus, pasakė, jog jie negrąžinami. Galima tik pakeisti nauja preke, tik pirma reik išsiųsti į servisą, esantį Kaune, ir sulaukus per savaitę išvadų, būtų pristatyta arba suremontuota prekė, arba pakeista į naują. Pildant gedimo priežasčių lapą, jame aiškiai buvo nurodyta, kad jeigu prekė nepataisoma, klientui sutikus, ji gali būti pakeista į naują. Aš nesutikau, tačiau, man buvo pasakyta, kad galėsiu pinigus susigrąžinti, kai atvyks suremontuota prekė. Skambučio iš garantinio aptarnavimo centro sulaukiau jau kitą dieną, jog mano nekokybiška prekė pakeista į naują. Paklausus gedimo priežasties, buvo atsakyta, jog išvadose nieko neparašyta, tik buvo parašyta, jog prekę pakeisti į naują. Atvykus, norėjau susigrąžinti pinigus, tačiau labai labai nemandagi konsultantė išrėžė, jog turėjau prieš įduodama prekę, parašyti prašymą (apie kurį pirmoji konsultantė nė žodžiu neužsiminė), ir kad gavus prekę, jau pinigų nebeatgausiu, o turėsiu pasiimti prekę. Ir dar drėbė, jog turiu išmanyti vartotojų teises. Parsinešusi adapterį namo, jį prijungiau prie kompiuterio, ir pasirodo šis taip pat neveikia! Su tokiu aptarnavimu, požiūriu į klientą, jo klaidinimą, daugiau niekada nieko nebepirksiu iš Jūsų centro, ir nerekomenduosiu nė vienam pažįstamam, draugui ar giminaičiui.
Klaipedoje, Taikos 39, Tecnoramoje - 01 08 2015 metais pirkom saldytuva SAMSUNG. Pristate veliau nei buvo zadeta, su sugadintom apatinem durelem, su garantijos data, kuri jau prasidejo - o saldytuvo mes dar neturejom penkias dienas, bandymai paaiskint, kad ne mes idauzem tas dureles, o pastebejom tik isejus pro duris pristaciusiems vairuotojams ta saldytuva - atsakymas buvo vienas- mes pristatem preke - jus pasiraset - ir viso gero -as dirbu desimt metu -vadybininko atsakymas -dabar tai jusu problema ! Taigi verta pamastyt kur ka pirkti ir kas taves laukia !
Gruodžio 18 d. (ketv.) prieš atlikdama užsakymą pasidomėjau, kada bus pristatyta prekė, atsakymą gavau, kad pirmadienį arba antradienį. Tad nuprendžiau užsakyti, nes pristatymas būtų prieš Kalėdas. Užsakiau, iškart apmokėjau, gavau aptvirtinimą, kad užsakymas ir apmokėjimas gauti. Tačiau pirmadienį sulaukiau skambučio, kad užsakymo negausiu, nes mano užsakyta prekė iki pirmadienio buvo parduota kitam pirkėjui! Paklausus, kaip galėjo būt parduota prekė, už kurią jau aš sumokėjau, atsakė tik tiek, kad ją nupirko kitas. Liepė užsipildyt formą pinigų grąžinimui ir laukti. Paprašius, kad atsiųstų savo vadovo elektroninio pašto adresą, atsakė, kad jis elektroninės parduotuvės problemų nesprendžia. Įdomu tai, kad kompiuterinis žaidimas vis dar yra internetinėje parduotuvėje ir jį žada pristatyti per 1-2 darbo dienas.
Nusipirkau mobilų telefoną ir užmiršau paprašyti PVM sąskaitos faktūros. Po kelių dienų paprašiau išrašyti PVM sąskaitą-gavau atsakymą, kad PVM sąskaitas rašo tik pirkimo dieną.
Parašiau el. laišką ir pakartojau pašymą - vėl gavau atsakymą, kad PVM sąskaitas rašo tik pirkimo dieną.
Teks išlaidas apmokėti iš asmeninių lėšų.
Technorama parodė savo požiūrį į klientus - svarbu yra parduoti.
Suteikti pagalbą, paslaugą klientui tikslo jie neturi.
Pats apeisiu ratu tokią įmonę ir visiems kitiems rekomenduoju.

Serviso kontraktų centras
Pratęstos garantijos paslaugos

Adresas: Savanorių pr. 1, LT-03116 Vilnius.
Veiklos sritys: buitinė technika; kompiuteriai ir programinė įranga; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Serviso kontraktų centras“ sėkmingai veikia nuo 2003 m. Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – Pratęsto garantinio aptarnavimo sertifikatų pardavimas ir administravimas. UAB „Serviso kontraktų centras“ tikslas – teikti aukštos kokybės buitinės technikos, kompiuterinės įrangos, sodo/daržo technikos, įrankių...

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Sirenitas
Elektronikos prekės, buitinės technikos dalys

Adresas: Ukmergės g. 13, LT-35177 Panevėžys.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; matavimo prietaisai; šviesos sistemos, šviestuvai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; tvirtinimo detalės, elementai; vaizdo stebėjimo sistemos.
„Sirenitas“- įkurtas 1990 m. Didmeninė ir mažmeninė prekyba elektronikos komponentais, nuotolinio valdymo pultais, buitinės technikos atsarginėmis dalimis bei jų priedais, elementais, akumuliatoriais, maitinimo šaltiniais, įrankiais ir medžiagomis, garso ir šviesos technika, automobiliniais ir buitiniais...

VŽ paaiškina: kokie Vyriausybės veiksmai po prezidento rinkimų
VŽ paaiškina: kokie Vyriausybės veiksmai po prezidento rinkimų 05-26 14:05
Po to, kai išrenkamas naujas prezidentas ir jis prisiekia, Vyriausybė neprivalo atsistatydinti, o tik grąžina įgaliojimus naujajam valstybės vadovui. Tai vadinama "mandagumo atsistatydinimu" ir...
Rinkimai vyksta sklandžiai, rimtų pažeidimų nenustatyta
Rinkimai vyksta sklandžiai, rimtų pažeidimų nenustatyta 05-26 13:46
Prezidento rinkimų antrasis turas ir Europos Parlamento rinkimai sekmadienį vyksta sklandžiai, rimtų pažeidimų kol kas neužfiksuota, pranešė pareigūnai.
VŽ rekomenduoja: naujos knygos
VŽ rekomenduoja: naujos knygos 05-26 13:02
Pats laikas papildyti naujų knygų lentyną. Joje – nuo europiečių įsiveržimo į Afriką istorijos, iki įžvalgų apie šeimos įtaka vaiko asmenybės formavimuisi.

Kur atostogausite šią vasarą?