Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Verslo Vartai, UAB

Technorama

Užaugę su technika
Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Verslo Vartai, UAB

Internetu užsisakėme telefoną, tačiau kitą dieną skambina technoramos konsultantė ir praneša jog telefono nebeturi, tad gražins pinigus. Pinigų laukiame jau savaitę, kad ir skambinam, problema nėra sprendžiama ir neturim nei pinigų, nei prekės. Labai nusivyliau technorama, pirmas ir paskutinis kartas kaip kažką perku internetu technoramoje.
Pas jusu pirkau du kartus televizoriu, antra karta nusipirkus, ir susidurus su grazinimo problema, daugiau tikrai niekam nerekomenduociau pas jusu prekintis, nes jus neatsizvelgiat i klientus
Romas vita 2020-05-25 21:06:58
Technoramoj netik prekės nekuokibiškos bet ir konsultantai yra visiškai neapmokinti. 2020.05.14 pirkau kavos aparatą. Su 5 metų garantiniu pratęsimų. Kuris pradėjo kvailioti. Vis rodidamas ir pipsiedamas kad prašoma išvalyti kavos tirčiu surinkėją. Nors jis ir yra tuščias vistiek rodydamas tą patį. PC Molia technoramoj konsultanto paklausiau kodėl yra toks gedimas ir kaip ji pašalinti. Jis patarė kreiptis į technorama kuris randasi Akropolija pas specialistą. Nes nežino ką patarti. Paklausiau ar šeštadienį rasių tą specialistą. Pasakė kad taip. Bet nuvikes jo neradau. (Past. Jai patis nežinot kas kaip dirbat tai nors pasiskambinkite. Juk ne akmens amžiuje gyvenam. Tai nesiuntiniekite žmonių) Akropolija irgi atsakimo negavau. Nes tik reikalavo pirkimo čekio ir atvešti kavos aparatą į remontą. Nu juokingai atrodo kad be pirkimo čekio net nenori bendrauti bet ir nežino kaip pašalinti paprastą gedimą. (Past. Visą aparato gedimą išsiaiškinau pats ir be čekio ir be atnešimo į garantinį remontą. Tai kad mokinkite ir konsultokite savo konsultantus kad mokietu elgtis ir patarti klientams kad neprarastų net klientų
Sveiki, labai atsiprašome už šį nemalonų įvykį. Parašykite į marketingas@technonet.lt, kad galėtume išsiaiškinti situaciją ir ją išspręsti.

Technorama.
Labai nusivyliau "Technorama", daugiau nežadu pirkti iš čia. Nusipirkau neatitinkantį mano lūkesčių plaukų džiovintuvą, bet nuėjus į parduotuvę, man nebuvo grąžinti pinigai už jį.
Milda 2020-02-18 11:52:16
Ar atgavote pinigus?
tas pats variantas pas mus, pirkom skalbimo mašiną sekmadienį, buvom sutare, kad atveš pirmadienį darbo valandom, pirmadienį skambina sako, atsiprašome, bet neatvešime šiandien atvešime ketvirtadienį, pasiutau tai perskambino perdave, kad pristatys 8-9 vakare. Pinigus sumokėjau už atvežimą, būčiau pats už tuos pinigus surades kas atveža nauja ir išveža seną techniką. Geriau būčiau pirkes iš Topo centro ir pigiau ir pristatytu tą pačią dieną. Dar ale akcija padarė... Paskutinį kartą perkam iš technoramos. Dar tas konsultantų arogantiškumas Klaipėdos akropolyje kur kasoje dirba.... Nebus pristatyta laiku kreipsimes į vartotojų teises, pokalbiai telefonu įrašyti...
Greta 2019-12-09 14:49:02
nusipirkau dulkių siurblį robotą internėtinėje Technorama parduotuvėje. Nurodyta, kad pristatymas 1-2 d.d. esant reikalui, gali trukti ilgiau, bet įmonė susisieks ir informuos apie pasikeitusį pristatymo laiką. Aišku, praėjo 3 d.d., niekas nieko nepranešė. Pati ieškau prekės, už kurią sumokėjau 300+ eur. Tada mane informuoja, kad b8tent tokios prekės nėra, užsakyt negali, nežino kada gaus, tiekėjai neturi ir bla bla. Pasiūlo kitą siurblį, kuris žymiai brangesnis, arba grąžint pinigus. Matyt tokia įmonės politika, pardavinėja tai, ko neturi, į puslapį sukelia neturimas prekes, tada siūlo kitą brangesnę prekę. Prieš perkant pasitikslinkite, ar jie tikrai turi būtent tą prekę, kurią išsirinkote Jūs :)
Ar atgavote pinigus?
Gruodžio pradžioje atvykome kompiuterio, išsirinkome, konsultantas patvirtino, kad geras pasirinkimas pagal kainą ir ko mums reikia. Pasakėm kad perkam. Ieškojo po visą salę, skambino į sandėlį. Pasiūlė pirkti pavyzdinį kompiuterį. Nusprendėme pirkti kitur ir dar pigiau. Vakar užsisakiau internetu laikrodį, kitą rytą atėjo sms kad paruoštas atsiėmimui. Atvykus (35km) iki tos parduotuvės pirma pasakė susimokėti, o tada prasidėjo ieškojimai, kol galiausiai pirma gavau sms kad atleiskite prekės neturime, kad praneš kai turės. Ir tuomet atėjo ir pasakė kad neturime, grąžina pinigus. Ar taip turi būti tokioje parduotuvėje? Du kartai kaip žadėjau pirkti ten ir abu nusivyliau, daugiau kojos nekelsiu ir internetu neužsisakinėsiu.
Jeigu galite nepirkti el. Technoramos parduotuvėje-nepirkite! Tikrai nėra jokios garantijos, kad prekę gausite laiku ir ar išvis gausite. Nors skelbia, jog pristatymas per 2-3 dienas, o kitu atveju technorama pasižada informuoti.... jokios informacijos realiai nėra.... laukimas ir tyla....

Internetiniame puslapyje skiltyje “siūlyti” savo kainą, buvo pasiūlyta konkretaus Tv modelio kaina, kuri pas konkurentus yra mažesnė. Tikėjausi šios kainos ir iš Jūsų, tačiau gaunu e-mail su siūloma 7€ nuolaida prekei. Nepykit, bet tikrai suėmė juokas. Tą nuolaidą ir per Jūsų nuolaidos sukimo žaidimą galima laimėti. Ar tikrai neįmanoma bent 5% nuolaidą pritaikyti? Ačiū.
Šiandien 2019.12.06d. vakare, Technorama parduotuvėje, Klaipėdos Akropolyje, labai nusivyliau vienos konsultantės ir kasininkių nesiskaitymu su klientais. Nusipirkome belaidį siurblį, kuris kainavo 600 eurų. Pakonsultavo labai išsamiai vaikinukas, atstovas tos kompanijos, jam didelis pliusas, bet vos priėjus prie kasų ir sumokėjus pinigus, prasidėjo visiškas nesiskaitymas. Kadangi man teko palaukti kol vyras privažiuos prie kitų laukutinių durų su mašina, paprašiau, kad siurblį perkeltų nuo kasos ant prekystalio, kur grąžinamos prekės, nes tuo metu ta kasa nedirbo, nes mano pačios rankos buvo užimtos kitais pirkiniais. Šalia su kitais klientais stovėjusi konsultantė, tuoj už manęs su didžiausiu pasipiktinimu, paniekinančia išraiška veide, perkėlė dėžę su siurbliu ir atsiviepusi bambėjo, kad ir pati galiu persikelti, nes prekė nėra sunki... Toks išsireiškimas tikrai sugadino ir pirkimo nuotaiką ir nuteikė tikrai labai nemaloniai. Toks jausmas, nusipirkai, o dabar dink iš čia kuo greičiau. Paklausus kasoje dirbančių merginų (konkrečiau kasininkės su akinukais), koks tos bambančios konsultantės vardas, buvo atrėžta, kad vardų mes nesakome ir jei reikia, kad pasiklausčiau jos pačios. Baisus nesiskaitymas. Aš nemanau, kad taip turi elgtis aptarnaujantis personalas ir kad visai turi dirbti tokie darbuotojai. Vargu ar kada dar grįšiu į šią parduotuvę.
Pirktas televizorius BIG Klaipedoj. Konsultantai nepranese, kad televizoriuos parduodamas is stendo.
Parsinesus namo nera jausmo kad visiskai naujas daiktas, nes priskaupe senu dulkiu tarpeliuose. Pardaveja 3054 Laura
Pirkau Samsung robotą-siurblį. Padarius užsakymą sekančią dieną prekę atvežė kurjeris. Greitas ir malonus aptarnavimas! Rekomenduoju.
Laba diena, domina toks išsireiškimas sutartyje. Uab, , v...v.. " įsipareigoja atlikti garantinį remontą ir prietaiso trūkumus pašalinti per protingą terminą. Gal kas susidūrėte kas tas protingas terminas, savaitė, ar mėnuo, puse metų ar kol baigsis garantinis.
2019 metų rugsėjo 6 dieną nuvykome į Akropolio Technoramą įsigyti planšetės. Pirmiausia likome nustebinti ten dirbusių konsultantų, jie stovėjo šalia mūsų diskutuodami apie savo dienos pardavimus (tai buvo daroma garsiai prie visų ten esančių klientų). Pardavimų aptarimas vyko tarp IT skyriaus ir TV skyriaus konsultantų. Mes pačios išsirinkome planšete, paprašius ji mums buvo greitai paduota ir mes palydėtos prie kasos. Tik ten susivokėme, kad konsultantas nepatikrino prekės. Kadangi skubėjome planšetę pačios išsiėmėme iš pakuotės (kuri jau buvo atklijuota) ir vizualiai apžiūrėjome ar nėra subraižymų. Grįžus namo paaiškėjo, kad planšetė neįsijungia. O ir kitame apšvietime daiktas pasirodė visu gražumu, visas nučiupinėtas. Kitą dieną, t.y., rugsėjo 7 dieną, važiuojam vėl atgal (50 km). Ten paaiškėja, kad vakar įsigytas daiktas turi būti siunčiamas į servisą ir turime laukti žinių iš ten. Paprašius pakeisti ar grąžinti pinigus ir pasakius, kad negalime laukti (išvykstame į užsienį) niekas į kalbas nėjo. Reziumė po valandos ginčų planšetė pasikrovė 6 %. Tai, mano kaip pirkėjos supratimu reiškia, kad daiktas jau buvo naudotas. Bet mes vistiek likome kalti. Nes mes "pasinaudojome planšetete ir kitą dieną ją atvežėme". Daugiau niekam nerekomenduočiau pirkti šioje parduotuvėje, kur dėl parduodamų jau naudotų daiktų lieki pats kaltas. Kur konsultantai nekreipia dėmesio į klientus (gal per pigią, dėmesio nevertą prekę pirkome), kur kasininkės žiūri kaip į šiukšles. O serviso darbuotoja išvis nemandagumo įsikūnijimas. Darbuotojai bendraudami su mumis nemandagiai žvalgėsi tarpusavyje, laikydami mus kvailiais. Po visko grąžinus planšete pasikrovusia 6 % numetė ją mums kaip šunimis. Viskas būtų suprantama jei šioje parduotuvėje būtų daugiau mandagumo, tiesiog su šios parduotuvės darbuotojais neįmanoma buvo gražiai bendrauti.
Siu metu 20Rugpjucio atbegau i Akropolyje esancia Technoramos parduotuve Klaipedoje noredama nusipirkti savo IPhonui pakroveja, pasikonsultavus su parduotuves darbuotoju nusipirkau pakroveja. Kadangi buvau tikra, kad nusipirkau tinkama pakroveja, atsidariau visiskai nesaugodama dezutes ipakavimo. Atsidarius supratau, kad produktas nebuvo skirtas mano Iphonui, kita diena vel nuvaziavau i parduotuve taciau jau buvo 20:00 vakaro ir serviso darbuotojo priduoti prekes nebuvo. Man patare nusipirkti kita pakroveja ir sugrizti vel priduoti netinkama pakroveja. Grizusi namo ir pradejusi krauti savo Iphona vel susiduriau su problema, pakrovejas nekrauna mano mobilaus, jis krauna tik iki 10% ir toliau nekrauna. Galiausiai nusipirkau pakroveja is IPhone parduotuves. Siandiena 30 Rugpjucio nuejau i Technorama priduoti dvieju pakroveju kuriuos man ikiso patys darbuotojai ir isgirdau sia zinia : mes jusu pakroveju nepriimsime ir pinigu negrazinsime. A) del negerai atplestos pakuotes B) Nera irodymu, kad pakrovejas nekrauna C) mes aplamai neturime 14 dienu grazinimo tvarkos. Zodziu sviedziau as tuos pakrovejus darbuotojai ant stalo ir isejau is parduotuves, tegu sau pasidovanoja sias prekes Technorama, mano kojos ten daugiau nebus. Gyvenu jau daugeli metu Olandijoje ir siuo metu Ispanijoje ir tikrai nesu susidurusi su tokiu servisu, kai prekes nebutu priimtos 14 dienu laikotarpyje, tuo labiau kai sias prekes man isiule patys parduotuves darbuotojai.
Nepirkite internetu sioje parduotuveje.Nes pirkau sjalbimo masiną, pralaukiau jos dvi savaites, ir taio nesulaukiau, buvo paaiškinta, kad jos neatvežé tiekéjai, bet pikčiausia tai, kad jie ir toliau pardavenéja tą beko akcijinį modelį.....
Lankėmės Klaipėdos aitvaro technoramoje, norime labai padėjoti konsultantui Mantvydui D., kuris labai greitai ir operatyviai suregavo į mūsų susidomėjimą šaldytuvu. Labai kantriai išklausė mūsų pageidavimus ir užgaidas, taip pat labai informatyviai papasakojo apie visus modelius ir nuoširdžiai padėjo išsirinkti optimaliausią variantą. Labai dėkojame ir rekomenduojame šį prekybos centrą.
Liepos 2d Klaipėdos Aitvaro technoramoje pirkau krovimo laidą apyrankei Mi band 3, čekyje taip ir parašyta, tačiau vakare parejus namo bandant pakrauti mi band 3 apima toks pyktis ir nusivylimas, nes ji netinka, o pasirodo dėl to, kad tai krovimo laidas skirtas mi band 2. Kadangi namuose turiu ir mi band 2 laidą, palyginus jokio skirtumo nėra, todėl tai neapdairaus konsultanto klaida, dėl kurios reikės rytoj važiuoti prekę grąžinti į Aitvaro technorama!! Kas per konsultantai dirba ir gauna už tai algą, visiški lepšiai, nesigaudantys savo parduodamose prekėse.
Nuvylete labai. Grazinom siurbliu diagnostikai, nes neatliko funkciju. Laukeme ilgai, pagaliau sulauke susidurem su nemalonia staigmena. Siurblys vos 2 kart naudotas, atidavem idealios bukles, nei dulkeles, filtras baltut baltutelis. Gavusi po diagnostikos buvau soke, filtras asfalto spalvos, prisiveles plauku, siuksliu surinkimo talpykla pajuodusi nuo dulkiu. Toks jausmas, kad ne diagnostika atliko, o visa menesi siurbe technoramos patalpas. Pareiskus pretenzijas, nebuvo net ieskota kompromiso, o tik ginyba, kad jie neprivalo grazinti tvarkingo daikto. Mano 7 metu senumo siurblio filtras, nei karto nevalytas, atrodo geriau.
Pirkau planšetę internetu su nuolaida, nes ekspocininė. Ją gavęs nusprendžiau grąžinti, atstovai bendravo maloniai, grąžinti ir atgauti pinigus payvko sklandžiai. Rekomenduoju!
Teko lankytis Klaipėdoje technoramoje prekybos centre airvaras. Konsultante priėjo greitai, nuteike maloniai. Rinkomes ventiliatoriu. Mums issirinkus informavo kad tiesiog jo neturi. Issirinkome pigesni variantą midea uz 18.99 patikrino pasake kad turi bet kaina staigiai pakilo iki 25e. O prie kasos tiediog pasakė ko noreti tokie orai tai ir kaina kyla. Nesulaukiau nei atsiprasymo nei mandagumo. 6 e nera daug bet bent kainas keiskites ne prie klientu
Marketingas 2019-05-23 14:56:50
Laba diena, Arnai,

atsiprašome už kilusius nepatogumus. Išsiaiškinome situaciją - jums buvo pasiūlyta atvykti pirmadienį, nes sekmadienį į parduotuvę atvykote be pirkimo čekio ir pačio siurblio, be šių daiktų procedūra negalėjo būti atlikta. Jūs nurodėte, kad prietaisą jau naudojote kelis kartus, tai reiškia, kad prekė buvo įsigyta veikianti. Tokiu atveju servisas turi nustatyti kodėl įvyko gedimas ir ar tai yra gamyklinis brokas. Prekės diagnostiką ir remontą garantiniu laikotarpiu gali atlikti tik gamintojo įgaliotas servisas, todėl parduotuvėje nustatyti defektų ir jos keisti negalime.

LR įstatymai 6.362 straipsnis nusako prekių grąžinimą ir keitimą, taip pat nusako nekeičiamų ir negražinamų prekių sąrašą. Elektrotechnkos prekės patenka į sąrašą, grąžinamos tik pardavėjui sutikus.
Taip pat 6.362 straipsnio vienas iš punktų yra: "Pirkėjo reikalavimas pakeisti daiktus tenkinamas, jeigu daiktai nebuvo naudojami, nesugadinti, išsaugotos jų vartojamosios savybės bei nepraradę prekinės išvaizdos ir pirkėjas turi įrodymus, patvirtinančius, kad jis daiktus pirko iš to pardavėjo."

Dar kartą atsiprašome už kilusius nemalonumus, tačiau negalime iš kart pakeisti prekių, kurios nėra akivaizdžiai gamykliškai brokuotos. Visus atsakingus darbuotojus informavome apie jūsų situaciją ir pasistengsime ją išsspręsti kiek įmanoma operatyviau.
Gerbiamas marketingo atstove,

dėl Jūsų melagingo atsakymo ir pirkėjų šmeižimo, informacija gali būti paviešinta socialiniuose tinkluose, pabrėžiant Jūsų požiūrį ir nuomonę apie savo pirkėjus.

Ar Jūs galite įsivaizduoti situaciją, kurioje pirkėjas prašytų pakeisti netinkamą prekę nepateikdamas pirkimo čekio ir nekokybiško prietaiso?

Net neabejoju, kad Jūsų parduotuvių kasos yra nuolat filmuojamos. Pagarbiai prašau Jūsų peržiūrėti Klaipėdos Akropolio parduotuvės 2019-05-19 d. įrašą, kuriame pamatysite, kaip vyras su dulkiu siurbliu rankose, jo žmona ir mažas vaikas vežimėlyje prieina prie 3 konsultančių kasoje, parodo nekokybišką prietaisą ir kelis kartus prašo pagalbos.

Visiems pirkėjams ateityje siūlau atsižvelgti į šią situaciją ir gerai pagalvoti, ar tikrai norite apsipirkti šioje parduotuvėje.
Arnas 2019-05-20 15:51:34
Siūlyčiau prekes įsigyti kitoje elektrotechnikos parduotuvėje, džiugiu, kad Lietuvoje yra alternatyvų šiai parduotuvei.
Gegužės 12 d. Įsigijome belaidį dulkių siurblį, 2-ojo naudojimo metu užstrigo prietaiso paleidimo jungiklis ir prietaiso eksploatuoti toliau nebuvo galimybės. Atvykus 7dienį į parduotuvę, mums buvo nurodyta kreiptis į servisą, kuris veiks tik 1dienį. Kita dieną atvykus į servisą teko atiduoti vos kelias dienas turėtą prekę garantiniam remontui, kuris truks iki mėnesio. Neva, nėra jokių 14 d. periodo grąžinti nekokybiškoms ir netinkamoms prekėms ir taip pat, pasak jų, elektrotechnikos prekės negali būti grąžinamos atgal.
Pagal įstatymą, negalima grąžinti tik maisto ir higienos prekių.
Taigi, jeigu norite turėti ir naudotis savo įsigytu pirkiniu, siūlyčiau visiems ateityje ieškoti patikimesnių pardavėjų.
Laba diena, Arnai,

Pagal įstatymą, negalima grąžinti tik maisto ir higienos prekių.
Daiva 2019-03-26 09:24:36
Kur kreiptis del uzsitesusio garantinio aptarnavimo.?
Klaipeda.
Sveiki Daiva, jai galite atrasykit man i emaila jaskinastomas@gmail.com norejau pasidometi ka tvarket kad uzsitese garantinis?nes as paspirtuka elektrini perdaviau sake menesi laiko tvarkys, tai vat idomu ka jums taise ir kiek uztruko?ir beja ar dave jums koki numeri sekti kaip preke taisoma ar kazkas panasaus?nes man nieko nedave tiesiog sake laukti
Marius 2019-03-22 22:31:36
Puikus aptarnavimas, užsakėm telefoną Huawei p20 pro, kita diena ryte jau gavom, puikiai veikia, geros sąlygos issimokejimo be jokio pabrangimo, kol kas esu lb patenkintas,
Laba diena, Mariau,

ačiū Jums ir gero naudojimo!
Kur kreiptis del uzsitesusio garantinio aptarnavimo.?
Klaipeda.
Justė 2019-03-02 18:59:33
2019.03.01 buvo pirkti 2telefonai, samsungA7 is technoramos esančioje Klaipėda BIG, nusivyliau tuo kad mums pasake kad prekes gausime su kurjeriu, nors niekas net neprase, nes prekiu norejome cia ir dabar, pinigai gi sumoketi.. Skambinta daug kartu i pacia parduotuvė, mums sako kad cia ne ju reikalas, ir jie nezino kada kurjeris atves mūsų prekes!! Tai kur kreiptis del savo daigtu? Jei aptarnavimas nieko nezino???
Laba diena, Juste,

atsiprašome už kilusią nemalonią situaciją. Tam, kad ją išspręsti gal galite atsiųsti pirkimo čekio kopiją ir savo tel. numerį el. paštu marketingas@technonet.lt
Laba diena, Žydrūnai,

atsiprašome už susiklosčiusią situaciją ir patirtus nemalonumus. Informavome parduotuvės vadovą, jis su Jumis susisieks artimiausiu metu.
pirkom klaipedos akropolio technoramoj plauku formavimo znyples. mes net nebuvome atidare pakuotes. issiunteme dukrai dovanu i anglija. tenai paaiskejo kad truksta detaliu ir prietaisas yra bevertis. bandem aiskintis, bet tai beprasmiskas reikalas. pirkom kita is kitos parduotuves ir perpus pigiau. siusim dukrai, o techmorama apeidinesim 100 metru spinduliu. tai rekomenduojame ir kitiems
Klaipeda Big 2 siaubingas aptarnavimas atejom siandien atsispausdinti du lapus, praseme dvieju konsultantu pagalbos, nes printeris tinkamai neveike, arogantiskai atsake savitarna ir tai nepirmas kartas, praeitais metais turejome panasiu problemu ir akropolio salone, pirmadieni planavome pirkti televizoriu, bet dabar netgi jeigu topo centre tas modelis bus brangesnis pirksiu ten, nes tikrai nebeturiu noro kelti kojos i tokia vieta kur dirba parazituojantys konsultantai technorama Klaipeda
Viktorija 2018-11-12 23:36:38
Laba diena!

Mano mama, kuri negyvena Lietuvoje, uzsuke i Jusu parduotuve Klaipedoje, "BIG" TECHNORAMA, paklause pas Martyna S. rusu kalba, kaip gauti nauja nuolaidu kortele.
Martynas S. labai grubei atsake lietuviskai: " Mes gyvenome Lietuvoje, tai prasom kalbeti lietuviskai". Ir atsisuko.
Girdejau viska ir buvau sokiruota.
Lietuviskai pasakiau jam, kad elgtis taip su lankytojais labai negrazu ir nesvarbu ar zmogus gyvena Lietuvoje ar ne.
Prasau imtis kokiu nors veiksmu del aptarnavimo!

Su pagarba,
Viktorija I.
Laba diena, Viktorija.

Labai atsiprašome už kilusią nemalonią situaciją. Pasistengsime, kad daugiau tai nepasikartotų.
Laba diena!

Girdejau viska ir buvau sokiruota.
Prasau imtis kokiu nors veiksmu del aptarnavimo!

Su pagarba,
Viktorija I.
Aukse 2018-09-01 13:28:11
Pirkau isorini diska. Jis buvo paskutinis tos rusies ir pardavejas sake, kad jau pritaikyta akcija ir labai gera kaina.
Geda!!! Nors lipdukus perklijuotumet ant pakaciuociu!!
Daugiau is Jusu parduotuves nieko nepirksiu
Laba diena, Aukse. Atsiprašome už nemalonumus, kviečiame sugrįžti į parduotuvę ir išsiaiškinti situaciją. Manome, kad tai buvo tiesiog kainos užklijavome klaida. Bet kokiu, atveju dar kartą atsiprašome už nepatogumus
Geda!!! Nors lipdukus perklijuotumet ant pakaciuociu!!
Daugiau is Jusu parduotuves nieko nepirksiu
Gedas 2018-08-08 12:47:15
Prieš keleta dienu pirkau PS4 su Playstation plus kodu. Konsultantas sakė, jog pradžioj nereikės jo vesti, nes nauja prekė. Dabar jam pasibaigus norint įvesti koda meta error, rašo, jog kodas netinkamai suvestas arba nebegalioja, bandau rašyti visaip, bet niekaip neveikia
Laba diena, Gedai. Parašykite kada ir kur pirkote konsolę bei neveikiantį Playstation Plus kodą. Pmaėginsime išspręsti situaciją. Atsiprašome už kilusius nepatogumus.
Gintas 2018-07-19 06:51:40
Nuejome i technoramą Akropolyje klaipėdoje pirkti nešiojamo kompiuterio. Kaina buvo apie 650€. Kadangi visos sumos neturėjome norėjome paimti išsimokėtinai. Konsultantas patikrino ar gali mums jį parduoti, šitas reikalas viskas tvarkoi, o paskui prasidėjo cirkas kai paprašėm mokėjimo išrašo tai yra kiek kaina susidarys su visom palukanom. Tai mums paaiškino kad negali parodyti kol nesudarėm sutarties nors ant vieno išspausdinto lapo buvo parašyta kad privalo klientas gauti tokį išrašą. Išėjo taip kad palūkanoms ir bisokiems mokesčiams permokėjau pusę pirkinio sumos, vietoi 650 sumokėjau 950. Bučiau buvęs informuotas apie tokį įkainį tikrai bučiau nepirkęs, dabar jaučiuosi apgautas ir apiplėštas
Laba diena, Gintai,

gal galėtume mums parašyti el. laišką į marketingas@technonet.lt ir išsamiau papasakoti apie šią situaciją? Tai yra kokį kompiuterį ir kada pirkote, galbūt pamenate koks konsultantas jus aptarnavo?
Andrius 2018-04-11 19:59:06
Esu nepatenkintas Klaipėdos Akropolio Technoramos darbuotojų elgesiu, perkant planšetę Lenova prie kurios buvo uždėta etiketė jog perkant planšetę dovanoja Jbl ausines (mėnesio akcija)
Pasiteiravus pardavėjo ar akcija dar galioja pardavėjas atsakė jog taip, tai nusipirkome šią plančetę, tačiau sumokėjus pinigus paaiškėjo, jog ausinių jie net neturi, ir nebeturės, nors tai buvo mėnesio akcija, balandžio pradžioje. Tai neaišku ar čia parduotuvė apgaudinėja žmones ar patys pardavėjai po to suka versliukus su ausinėm..
Laba diena, Andriau,

labai atsiprašome už nesusipratimą. Išsiaiškinome situaciją, tikrai tuo metu parduotuvėje nebeturėjome dovaninių ausinių, tačiau bet kokiu atveju jums jos priklauso. Prašau, susisiekite el. paštu marketingas@technonet.lt, susitarsime dėl dovanos atsiėjimo
Dangeruta 2018-02-09 13:29:50
Ilgai galvojau rašyti, ar ne.Bet geriau parašysiu.2017 11 mėnesi Gargždų Technoramoje, nusipirkome navigaciją.Viską lyg ir paaiškino, pasakė, kad pasikraus namie.Grįžę namo padarėme viską kaip buvo nurodyta, deja...pasirodo sugedusi.Tą pačią dieną grįžome į parduotuvę, norėdami grąžinti navigaciją.Paėmė pažiūrėti ir pasakė, kad sugedusi.Manau jie tai žinojo.O ten dirbantis konsultantas ar kaip jis ten, bet ne tas kuris pardavė, kai užrėkė ant mūsų...NEPRIIMSIM.Kas per tvarka ir šitoks elgesys su klientu, vietoj atsiprašymo.Tokiam konsultantui ne vieta tokiame darbe.Daugiau šitoje Technoramoje nesilankysiu ir kitiems pasakome, kas per konsultanto naglumas.manau reiketu atkreipti dėmesį į tokius ale konsultantus.
Gerb. Dangeruta,
dėkojame už atsiliepimą.

Ar galite el. paštu marketingas@technonet.lt patikslinti, koks konsultantas jus aptarnavo ir kaip buvo išspręsta situacija su navigacija? Turėdami daugiau informacijos galėsime išsiaiškinti Jūsų situaciją. Labai lauksime Jūsų patikslinimų!
Lina Juozapaviciene
2018-01-05 08:37:40 IP 5f4sod9o
Visad buvau istikima technoramai, pirkdavau visus reikalingus daiktus tik is cia aplenkdama visas kitas tokios paskirties parduotuves. Na bet si karta tikrai nusivyliau. Gavau dovanu du vnt plauku epiliatoriaus, kuris kainuoja bemaz 500euru ir negaliu jo grazinti, nes esa jo kaina per didele. Darbuotojai net nesileido i kalbas, neisklause net kokia situacija, pasiule tik iskviest apsauga jei ir toliau uzimsiu eile. Nusivyliau tikrai. Beje darbuotojai labai nekompetetingi, neapmokyti. Vieni darbuotojai sako tikrai galima grazinti, kitame sales gale jau nebegalima. Vyrui apmokant uz si epiliatoriu buvo patikinta pardavejos konsultantes apie realia teise grazinti.
Dabar pasidejusi du vienodus epiliatorius nezinau net kuriuo naudotis, juokinga situacija. Kadangi jo kaina auksta - belieka tik viena diena isitraukti viena, kita diena kita. Dejau skelbima pati parduoti net uz zemesne kaina, bet deja. Taip iseina kad noredami mane zmones apdovanoti apdovanojo tik vargu. Va tokia ta ir nauju metu pradzia.
Oho keik neigiamų atsiliepimų apie Technorama - bet kaip sakoma kas nedirba, tas neklysta.
Mano patirtis su jais tokia:
Prie 5 metus pirkau skalbimo mašina Haier, buvo pati pigiausia kiek internete radau, gal 600-700lt. Pristate jei gerai pamenu per pora dienų, kurjeris dar padėjo užnešti iki buto durų. Skalbimo mašina veikia iki šiol

Dabar Kalėdom užsisakiau konsole PS4, pigiausia kiek radau internete iš parduotuvės, o ne iš skelbimų. Ir šiuo atveju noriu pagirti aptarnavimą, tik atlikus užsakymą, po 5min matau skambina iš laidinio tel Klaipėdos nr, vadybininkas informavo kad konsole turi vietoj ir ryt gausiu, tai dar negana to sugebėjo isiūlyt pratesta garantija :) ka galiu pasakyt - pats dirbu pardavimuose, tai galiu tik pagirt vadybininką už sugebėjima parduoti brangiau.
Elektrinis paspirtukas UERA Dixon S2 - prasta kokybe

Bukite atidus, Technorama prekiauja nekokybiskais elektriniais paspirtukais.
Nusipirkus elektrini paspirtuka ir saugant ir ramiai pavazinejus po 3men nuluzo varstas, kuris laiko rata (varsto storis, kaip du pirstai). Varsta pakeite, taciau pareikalavo susimoketi ir atsisake garantinio pritaikymo. Nusiperki elektrini paspirtuka ir negali naudotis, nes luzta storiausi varstai... Kaina didele, taciau kokybe juokingai prasta...

Adresas: V. Krėvės pr. 82B-22, LT-50385 Kaunas.
Daneka
Virtuvės ir vonios kambario buitinė technika

Adresas: Vinkšnų tak. 13, LT-52317 Kaunas.
Veiklos sritys: buitinė technika; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; restoranų, kavinių, barų įranga.
Daneka, UAB - didmeninė prekyba buitine technika bei mažmeninė prekyba buitine technika Kaune, prekyba virtuvės įranga ir kitomis elektros prekėmis virtuvei ir buitinė technika voniai. Naudota buitinė technika ir buitinė technika su defektais prekyba Kaune bei įmontuojama buitinė technika Daneka, UAB virtuvės ir...
Serviso kontraktų centras
Pratęstos garantijos paslaugos

Adresas: J. Basanavičiaus g. 51, LT-57283 Kėdainiai.
Veiklos sritys: buitinė technika; kompiuteriai ir programinė įranga; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Serviso kontraktų centras“ sėkmingai veikia nuo 2003 m. Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – Pratęsto garantinio aptarnavimo sertifikatų pardavimas ir administravimas. UAB „Serviso kontraktų centras“ tikslas – teikti aukštos kokybės buitinės technikos, kompiuterinės įrangos, sodo/daržo technikos, įrankių...

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius.

Adresas: Vienybės g. 102, LT-70152 Vilkaviškis.

Kelių direkcijos vadovo atleidimas atrodo kaip politinis susidorojimas – Prezidentūra 07-03 20:09
Susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus sprendimas atleisti Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) vadovą Vitalijų Andrejevą atrodo kaip politinis susidorojimas, šis žingsnis kelia dar...
Nepriėmė nagrinėti "Achemos grupės" bendrovės ieškinio "Klaipėdos naftai"
Nepriėmė nagrinėti "Achemos grupės" bendrovės ieškinio "Klaipėdos naftai" 07-03 18:26
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) nepriėmė nagrinėti "Achemos grupei" priklausančios naftos produktų krovos bendrovės Krovinių terminalas ieškinio "Klaipėdos naftai", kuriuo Krovinių...
Draudimai ir ribojimai atvykti į Lietuvą iš Švedijos, Rusijos, Baltarusijos, JAV 07-03 18:18
Nuo pirmadienio koronaviruso paveiktomis bus laikomos 58 šalys, tarp jų – Baltarusija, Rusija, Ukraina, Švedija ir Jungtinės Valstijos, skelbiama penktadienį sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Cisco 45,63 -0,93%