Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Technikos remontas, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Technikos remontas

Atsiliepimai apie Technikos remontas, MB

Parašyk savo nuomonę apie Technikos remontas, MB

Atsiprasau imones MB Technikos Remontas. Jie televizoriaus man netaise sumaisiau su imone techRemontas kuriu tikra imone UAB Net septyni. Atsiprasau imones MB TECHNIKOS REMONTAS UZ KLAIDINGA ATSILIEPIMA.
MB technikos remontas 2019-07-25 13:16:27
Sveiki cia imones vadovas paskambinkite man telefonu 860308978. Jai tai tikrai taisete musu imoneje visas bedas sutvarkysime pagarbiai Zygunas
Sveiki jai tikrai jus taisete televizoriu musu imoneje ir suteikeme toki nepatoguma pinigus uz remonta jums grazinsime susisiekite su vadovu.
Pagarbiai I'm. Savininkas Viktoras
MB technikos remontas
2019-07-25 13:16:27 IP 2ju3l2q1
Klientas 2019-07-22 18:03:00
Teko remontuoti televizoriais maitinimo bloką, darbą atliko greitai, kaina už tokį darbą pasitarus su kitais specais yra per didelė. Kadangi reikėjo draudimui dokumentų tai priėmėjas atsisakė mokėjimo kvite pažymėti už ką konkrečiai (televizoriaus remontas ir sąskaitos nr) sumokėti pinigai. Orderije įrašytas tik vienas žodis MOKĖJIMAS. Ten kur priima- technika neremontuojama, reikia manyti kad jie tik tarpininkauja.
Bet esmė ne tame. Po remonto televizoriaus atmintis buvo ištrinta. Televizorius turi vidinį palydovinį tiūnerį ir automatiškai bandant atstatyti palydovus ir kanalus televizorius jų nemato ir nepagauna. Anksčiau tokia kanalų
instaliacija vyko be problemų. Skambinant į priėmimą - nukreipta pas atsakingą už remontą asmenį - Neringa kuri bendravimo vengia, PROBLEMOS SPRENDIMO NĖRA ! Daugiau į šitą firmą nesikreipsių ir kitiems nerekomenduojama
Jau antra karta kvieciau meistrus sios imones ir likau nustebinta maloniu bendravimu geru darbu kokybe. Aciu ir sekmes darbuose. Gerai kai yra geru meistru
Dekoju Meistrui, uz sutaisyta indaplove. Uz Gera konsultacija, pasinaudojome antra karta ju paslaugomis saldytuvo remontui. Keite sistema kompresoriu, sutaise veikia labai gerai. Dziaugiuosi ju atliktais darbais Dekoju ir sekmes jums
Sveiki
Noriu padekoti meistrui uz gerai sutaisyta saldytuva, kuris jau keturis metus veikia be trikdziu. Vyrukai zino savo darba. Jie taise ir skalbimo masina priekaistu neturiu. Buvo kai kuriu neaiskumu bet atvaziavo ir viska paaiskino as patenkinta sios imones darbu. Geru klientu
Dekoju vyrukams uz Gera darba ir gerai sutaisyta indaplove Dave daug geru patarimu. As rekomenduoju ir kitiems sekmes
Siandien meistras atvykes i namus sutvarke skalbimo masina. Patare kaip ja priziureti, likau patenktintas. Tikrai rekomenduoju
Rasa Rekevičienė 2019-04-03 11:02:56
šios įmonės meistras taisė mūsų indaplovę. Po trijų savaičių taisymo, masiną pristačius į namus, sumokėjus 115 eurų, po poros dienų neveikė vėl. Susisiekus su įmone, darbuotojas išjungia telefoną ir panašu, kad dviejų metų garantija, kuri nurodyta sąskaitoje, negalioja. Niekam nerekomenduoju tokias paslaugas teikiančios įmonės.
Tiesiog stebina, kad meistras teikiantis indaplovės taisymo paslaugas, pateikdamas tokį komentarą demonstruoja visišką neišmanymą indaplovių klausimu. Indaplovė tiesiog nebuvo sutaisyta. Ji ir be taisymo kartais nešildydavo vandens, bet po taisymo ji aplamai nustojo tą daryti po poros dienų.
Rasa Rekevičienė 2019-04-03 11:02:56
Gerbiamias kliente
Jai pastoviai uzkisate indaplove maistu. Jos nepriziurite tai yra jusu beda mes negalime pas kiekviena klienta vaziuoti ir sudeti svarius Indus. Kiekvienam klientui paaiskiname kaip naudotis indaplove, kaip sudeti Indus. Garantija suteikiama detalem kurios yra pakeistos. O ne toms detalems kurios nebuvo keistos. Visus perspeju kad gali sugesti ir kitos detales. Bukite saziningi
Rasa Rekevičienė
2019-04-03 11:02:56 IP 28merqrh
Austeja
Dekoju kad greitai ir gerai sutaise man orkaite. Dekoju meistrui.
Mindaugas
Aciu meistrams uz konsultacija telefonu. Padedant telefonu sutaisyti skalbimo masina. Nuosirdus aciu
Kvieciau meistrus del indaploves, vyrukai atvaziavo paeme indaplove ir savaites eigoje ja sutaise. Dave patarimu kaip geriau naudotis indaplove. Dekoju meistrams uz darba.
Dekoju meistrams kad gerai sutaise saldytuva. Patare daug geru patarimu. Dekoju ir rekomenduoju
ATKREIPKITE DEMESI, kad dauguma neigiamu komentaru is to pacio IP.

Vienas ir tas pats zmogus, bando pakenkti imones ivaizdziui, tikriausiai del jauciamos konkurencijos... Matyt sis zmogus galvoja taip pritrauksiantis daugiau klientu savo pusen...

REKOMENDUOJU sia imone, darbus atliko kokybiskai, nors ir siek tiek velavo, likau patenkintas ju darbu.
Laba diena
Noriu padekoti sitai imonei. Jau kelinta karta jie taise man buitine technika. Visada kulturingai, gerai ir kokybiskai pataiso. Dekoju meistrams ir sulauzete kitiems klientams. Didelis aciu
Sveiki, dekoju meistrams uz gerai atlikta darba. Malonus bendravimas, daug patarimu duoda. Rekomenduoju, pavydus ir pikti zmones nebukite pikti, bukite kantrus ir laiminga. Aciu meistrams
Sveiki, na tikrai su meistrais yra sunku. Meistras atvaziavo, atsiprase uz velavima. Na gerokai mane nustebino. Greitai pataise skalbimo masina. Pakeite lankstus Orkaite I. Dave patarimu del skalbimo masinos naudojimosi. Patare kaip ir kokias priemones nusipirkti, kaip jas naudoti. Tikrai esu patenkinta kulturingo meistro darbu. Visokiu gyvenimo situaciju pasitaiko. Patariu kiekvenas rinktis savo. As dziaugiuosi kad teisingai pasirinkau
P.S., atkreipkite dėmesį, kad visj teigiami komentarai iš tų pačių IP parašyta :) kažin, kaip ten su ta kokybe..
Nežinau remonto kokybės, bet dėl atvykimo susitarti neįmanoma! Susitari dieną, valandą kada turi atvykti, tačiau nesulauki. Paskambini ir išgirsti "ai, čia jūs". Tada sutari, kad atvyks rytoj ir vėl nesulauki, paskambinus pasako, kad gali tik maždaug po 2 valandų, negu buvai susitaręs. Patarimas technikos ekspertams - nepamirškit, kad tokiems atvejams yra telefonas ir negaiškit kitų žmonių laiko!
Zivile
Aciu uz maloniai aptarnavima, patarimus. Sakau taip sitai imonei. Geru klientu, sekmes darbuose.
Marius
Dekoju Nikolajui uz gerai padaryta darba atvaziavo, pataise, dave patarimu kaip geriau naudotis. Aciu ir geru jam darbu ir klientu. Rekomenduoju
Sveiki.
Neperseniausiai tapau sitos imones klientu. Dariau toki nepriklausoma tyrima. Kvieciau meistrus del skalbimo masinos (gedimas buvo uzsikisimas) is ivariu kompaniju ir pavienius meistrus. Beveik visi meistrai velavosi, kas is vis neatejo ir nepaskambino. Kiek supratau is meistru tai didesnes gedimas buna pas klientus ir ilgiau uztrunka, na gal tai ir normalu. Kai meistrai atvaziuodavo prasidedavo linksmybes ir visi kaip viena keisti siurbli net neapziureja masinos. Kai atejo MB Technikos Remontas meistras jau telefonu buvo pasakes priezasti. Kai atvaziavo ju meistras zmogus apziurejo masina istrauke kojine ir pasake kad skalbtume mazus rubus specialiuose maiseliuose ir dave ivairius gerus patarimus. Galiu pasakyti kad sitos imones bendravimas, aptarnavimas vertas demesio. Nesakau kad kitu labai blogas, cia yra atsakomybe. Rekomenduoju ir sakau taip
Jelena
Noriu padekoti Nikolajui uz gerai sutaisyta indaplove. Teko palaukti bet gerai sutaise, dave daug GERU patarimu. Patare del draudimo apie kuri buvau pamirsusi. Palinkesiu jums geru klientu ir sekmes DARBUOSE. Rekomenduoju since meistra
Jovita
Zinote taip sunku surasti Gera meistra o ypac kai tu nieko nezinai. Skambinau vienai kitai kompanijai AR meistrui, tik Cia man taip aiskiai paaiskino ka ir kaip galima padaryti su saldytuvu ir kaip isspresti problema. Ka ir kaip padaryti skalbimo masinai kad panaikinti kvapa tikrai esu dekinga uz konsultacijas ir kantrybe. GERU klientu sekmes sitai imonei aciu jiems. Rekomenduoju
Negaliu nieko pasakyti uz kitus. As esu patenkintas sitos imones darbo. Laiku atvyko, greitai ir operatyviai sutaise. Esu patenkintas atliktu darbu ir kaina. Daug vertingu patarimu pasake. Rekomenduoju ir daug GERU KLIENTU sekmes
Senai norejau susitvarkyti kaitlente. Vienas meistras neatvaziavo, kitos imones meistras vis rytoj. Paskambinau I MB Technikos Remontas, zmogus maloniai bendravo, mazdaug nupasakojo priezasti, na taip jis velavosi bet greitai ja sutvarke, dave daug GERU patarimu. Man patiko tos imones aptarnavimas ir tikrai parekomenduosiu kitiems. Palinkesiu GERU KLIENTU ir dekoju uz sutaisyta kaitlente. Sekmes
Skaitau atsiliepimus ir netikiu. Nutariau patikrinti. Taip meistras velavosi. Bet paskambino. Sutaise masina skalbimo ji veikia tikrai gerai. Buvo beda su saldytuvu patare kaip ir ka padaryti. Nanezinau kaip jums ten buvo bet as galiu pasakyti kad man patare daug naudingu patarimu. Mandagus bendravimas tikrai sakau jam ACIU. SEKMES DARBUOSE IR DAUGIAU GERU KLIENTU
Rekomenduoju
Visada zmogus mokosi is savo klaidu, pasimokiau ir as. Net neskambinkit ir negaiskit savo brangaus laiko su tokiu neprofesionaliu meistru. Maza to, kad po jo darbo - skalbimo masina dirba blogiau dar ir su manierom nieko gero pas ji. Kur matyta, kad uz taisyma sumoketi tiek - uz kiek galima nauja nusipirkti. O cia dar ne tai, kad padare bet sugadino. Gaila man tokiu zmoniu kurie nori pasipelnyti is kitu patikimumo ir naivumo. Teko nutraukt bendravima ir kviest kita meistra. Jei sazines tures- kazkokia suma grazins pinigu. Nepamirskit, kad egzistuoja dar tokia Vartuotoju Teisiu Tarnyba. Tikiuosi zmogus komentara perskaitys ir atsitokes. Gero tolimesnio darbo!
Niekam tikes meistras melagis neatsakingas sutartu laiku neatvaziuoja toks jausmas kad jis dirbti nenori o pinigus didelius gauti nori mano patarimas neprasidekite su juo
Gediminas
Rekomenduoju, pas mane jau ilga laika buvo sugedusi dziovykle. Vienas meistras taise, veze pas save bet napataise. Pazistamas parekomendavo savo meistra. Nikolajus kaip ir kiti meistrai pasiule issivezti ir paziureti kas jai yra. Po savaites paskambino ir pasake kad sutvarke. As tai galvojau kad trumpam, bet jau metai kaip veikia ir dziaugiuosi sutaisyta dziovykle. Sekmes ir daug klientu jiems linkiu.
Turiu indukcinę kaitlentę, kurios dvi "skylės" buvo indukcinės, o dvi paprastos. Prieš kokius 6 metus viskas sugedo, pakviečiau meistrą, kuris apkaltino, kad kaitlentė perdegė dėl prasto vėdinimo (nors jis padarytas). Vienintelis variantas liko keisti dvi "skyles" kurių kaina tokia pati kaip naujos kaitlentės. Tai vienintelis dalykas ką padarė- atjungė indikcines ir paliko dvi paprastas "skyles". Taip pravargau nemažai metų.
Visai neseniai teko bendrauti su Nikolaij, kuriam prasitariau apie šią istoriją. Pakviečiau į namus, žmogus apžiūrėjęs nustatė, kad kaitlentė perdegė, dėl elektros srovės svyravimo ir už keliasdešimt eur viską pataisė, pasirodo nereikia pirkt naujų "skylių". Taigi, dėka kompetetingo meistro išvengiau naujos kaitlentės pirkimo.
Štai kiek galima sutaupyti dėka tinkamai pasirinkto meistro.
Nerekuomenduoju su tokiu neprofesionaliu žmogum turėti jokių reikalų. Tas Nikolajus visiškas melagis, prisimetęs mandagiu bendravimu. Taisė pas mus skalbimo mašina 3 kartus per 2 mėnesius, visada veluoja, reikia pastoviai raginti, skambinėti, palieka betvarkę namuose po darbo. Nešvaistykite savo brangaus laiko..
Dėkoju Nikolajau, už gera ir operatyvų darbą, rekomenduoju ir sėkmės. Gerų klientų.
REKOMENDUOJU, vyrai gerai sutariame buitinę techniką, ir žmona patenkinta ir aš laimingas. Dėkoju NIKOLAJUI
REKOMENDUOJU
VYRUKAS GREITAI IR GERAI SUTAISĖ SKALBIMO MAŠINA, PAREKOMENDAVO PRIEMONES KOKIAS NAUDOTI IR KAIP SKALBIMO MASINA PRIŽIŪRĖTI. DĖKOJU NIKOLAJUI, SĖKMĖS IR DAUG GERŲ KLIENTŲ
SIA IMONE REKOMENDUOJU IR SIULAU

1) Suteikia daug informacijos ir stengiasi padeti telefonu.
2)Greitai ir tiksliai nustate gedima, abu gedimus pasalino vietoje.
3) Kai veluojasi visada paskambina ir perspeja. tai ne kiti meistrai kur telefono nekelia ir neperskambina.

Dekoju vyrukams, jai visi zmones kuriems pataise buitine technika atsilieptu apie sia imone tai geru atsiliepimu butu daug, o blogu mazai. Sekmes vyrukams
Šios įmonės VISIŠKAI NEREKOMENDUOJU, nes:

1) Paskambinusi šios įmonės internetinėje svetainėje nurodytu numeriu išsikviečiau meistrą sutvarkyti šaldytuvui. Meistras vėlavo maždaug vieną valandą nuo sutarto laiko (praėjus 20min po sutarto laiko man paskambino ir pranešė, jog jau yra kelyje ir atvažiavo dar po maždaug 40 min).

2) Atvažiavęs meistras pareiškė, jog mano šaldytuvui gali būti viena iš dviejų problemų: arba sugedęs termostatas, arba sugedęs kompresorius. Jis iškarto išardė termostatą ir pakeitė į savo atsivežtą (vėliau pasakė, kad termostato pakeitimas kainuos 60 eur, kai vėliau pažiūrėjau internete, jog toks termostatas kainuoja apie 10 eur.). Šaldytuvas vis tiek neveikė. todėl pasiėmęs savo termostatą, ir paprašęs 15 eur. už konsultaciją (nedavė sąskaitos išrašo), PALIKO IŠARDYTAS ŠALDYTUVO DALIS ir išvažiavo.

3) Po šio įvykio susiradau kitą žmogų, kuris nusimano apie šaldytuvus ir paaiškėjo, jog šios įmonės specialistas PADARĖ KLAIDINGĄ DIAGNOZĘ IR TIEK ŠALDYTUVO TERMOSTATAS TIEK KOMPRESORIUS YRA GERI.

Taigi, šios įmonės darbuotojas paėmė pinigus už konsultaciją, bet net nenustatė šaldytuvo gedimo priežasties ir prie viso to išvažiavo palikęs išardytas šaldytuvo dalis.
Po maždaug dviejų svaičių sutvarkė indaplove. Ir pajungė viskas atrodo kad veikia kol vėl neužsėmė. Skambinome gal 4 kartus, kad vėl atvyktų tačiau tai pamiršo tai atsiprašo. Prižada, tačiau taip ir nesulaukėme. Galiausiai patys išsiaiškinom, kad buvo neatkimšes vamzdžio. Jokios atsakomybės nesuprantu kaip dar gali teikti garantija savo darbams jei net neįmanoma prisikviesti.
Dėkinga Jūsų darbuotjui Nikolajui už profesionalią konsultaciją ir gedimų pašalinimą mano šaldytuve Liebher (Vilnius Pušų g-vė 2017 08 18) Malonus bendravimas su tokiu inteligentišku ir atsakingu žmogumi Ačiū, sekmės Nokolajui ir sveikatos taip pat.
Klientas 2017-08-07 14:13:33
Taisė šaldytuvą, galiausiai dvi savaites užsakinėjo detales. Sumokėjom pinigus, sakė jeigu neveiks, skambinkit.
Šaldytuvas veikia dar blogiau negu prieš jų detalių keitimą. Paskambinus ir pasakius, kad negerai, mums sakė jog šeštadienį atvažiuos. Jau praėjo geras mėnesis, telefono nekelia, patys neatvažiuoja. Paskambinus iš kito numerio pakalba ir numeta ragelį. Ir dar išdėsto, kad ne jų reikalas, jog šaldytuvas neveikia. Kalba pakeltu tonu ir vėl numeta ragelį. O paskambinus dar kartelį dar ir pagrasina, kad jeigu skambinėsim taip ir žinosim.
Niekam nerekomenduoju susidūrti su šiais žmonėmis.
Taisė šaldytuvą ir skalbimo mašiną, Malonus bendravimas, suteikė konsultacijas ir atvažiuoja kai yra bėda ar kas veikia ne tai pataiso. Siūlau ir rekomenduoju, gavau kokybišką aptarnavimą. Ačiū vaikinams
a*******i. atvažiavo išėme detales, 5 dienas taisė ir nesutaisė, paskambinus iškoliojo ko čia skambinėjam patys. iš šaldytuvo pagrindinės plokštės išėmė detalę, kurią "atseit" užsakė, bet atvežė viską atgal po skambučio, nutrenkė o išimtos detalės taip ir negrąžino.
Niekam nerekomenduoju susidūrti su šiais žmonėmis.
Ši įmonė man taisė šaldytuvą ir indaplovę. Kokybe esu patenkintas GALIU rekomenduoti kitiems, malonus aptarnavimas ir kokybė. Siulau
Gerbiamieji ! Jeigu nenorite puse metu prasyti atiduoti atgal nors ir nesuremontuota prietaisa, o kai nusisypsos laime ji atgauti, gerai apziurekite ar visas sudedamasias dalis atgavote, nesikreipkite i sia imone. Tikrai daug sutaupysite savo nerviniu lasteliu.

Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; siuvimas, medžiagos; technologinė įranga.
UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. KAS MES ESAME: Esame tarptautinė kompanija – dukterinė ACG Nystrom AB (Švedija) įmonė, Lietuvoje įsteigta 1993 m. ACG Nystrom AB dukterinės bendrovės taip pat veikia Estijoje, Latvijoje, Suomijoje, Danijoje ir Ukrainoje. ACG Nystrom įmonės yra Švedijos...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; projektavimas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Idėjų parkas
BALDŲ GAMYBA IR PROJEKTAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 76, LT-46407 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Įmonė UAB „Idėjų Parkas“ – teikia baldų gamybos ir projektavimo paslaugas viešosioms erdvėms. Ilgametė darbo patirtis užtikrina profesionalų gamybos procesą bei efektyvų projektų valdymą. Pagrindiniai privalumai Aukščiausia kokybės garantija, kurią užtikrina daugiau nei 60 kvalifikuotų darbuotojų; Medienos, metalo...
Milviteka
Adresas: Maciuičių k., LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; pramonės įrengimai; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...
Plungės baldai
Minkštų baldų gamyba

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 38, LT-90118 Plungė.
Veiklos sritys: architektai; baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „Plungės baldai“ pagrindinė veikla minkštų baldų gamyba, mažmeninė ir didmeninė prekyba visoje Lietuvoje, minkštų baldų eksportas, importas. Įmonė turi nuosavas 3500 m2 gamybines patalpas, kur investavo į naujus įrenginius, renovavo gamybines ir sandėliavimo patalpas. Šiais metais planuojamas naujas gamybos...

Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu
Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu 08-19 11:50
Greitas gyvenimo tempas, laiko branginimas ir noras apsipirkti patogiai lemia tai, kad vis daugiau parduotuvių kraustosi į virtualią erdvę. Siekdama patenkinti šiuos vartotojų poreikius...
Minia Vilniuje susikibo rankomis, atkartodama Baltijos kelią
Minia Vilniuje susikibo rankomis, atkartodama Baltijos kelią 08-23 19:47
Daugiau nei 10.000 žmonių Vilniuje penktadienį susikibo rankomis į gyvą grandinę, minėdami Baltijos kelio trisdešimtmetį.
Australija ruošiasi užkariauti triufelių rinką
Australija ruošiasi užkariauti triufelių rinką 08-23 18:52
Pagalvojus apie triufelius ko gero pirmas akyse iškylantis vaizdas – Prancūzijos ar Italijos miškai bei po juos lakstantys ir žemę uostinėjantys šunys. Šiose šalyse triufeliai randami ištisus...

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Kraft Heinz Co 25,62 +1,39%
Humana 288,82 -3,08%