Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę TechnikaNamams.lt, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę TechnikaNamams.lt

Atsiliepimai apie TechnikaNamams.lt, UAB

Parašyk savo nuomonę apie TechnikaNamams.lt, UAB

www.skoluisieskojimas.pro
2018-05-13 19:58:38 IP 78.56.246.217
Įmonė nevykdo savo finansinių įsipareigojimų!
Monika 2018-04-12 14:39:36
Pirma kart susiduriu su tokia neatsakinga imone! Laukem 2, 5 men uzsakytu prekiu uz kurias iskart padareme pavedima. Siai dienai neturime nei prekiu nei grazintu pinigu. Girdime tik pazadus ir pasiteisinimus. Teko kreiptis i vartotoju teises.
Panašu, kad ši įmonė nebevykdo savo įsipareigojimų, jau tris savaites nepavyksta gauti užsakytų prekių, nei pinigų, nei susisiekti su direktoriumi. Buvęs šios įmonės darbuotojas Mindaugas tik patvirtino, kad įmonė turi problemų, nėra mokamas darbo užmokestis, todėl išėjo iš darbo. Greičiausiai beliks tik laukti kreditorių eilėje.
Kažkas negerai su šia įmone. Galiu patvirtinti, kad mano atveju su užsakyta preke įvyko labai panašiai kaip Evaldo komentare. Už prekę sumokėta 2018/01/09 Galų galė po ilgo vėlavimo (2018/02/08) gavus prekę buvo sutarta kompensuoti 30 Eur., kurių iki šiol atgauti nepavyksta. Jau du kart buvo atsakyta, kad pavedimas perduotas buhalterijai atlikti, po eilinio skambučio atsakyta, kad vakar padarytas pavedimas, dar po keliu dienių pinigams neįkritus buvo paprašyta dar kartą atsiųsti sąskaitos Nr., kas nedelsiant buvo padaryta, tačiau iki šiol pinigų nėra.Į telefono skambučius dabar jau niekas neatsako. RAGAI
Tragiška įmonė. Padariau du užsakymus tą pačia dieną. Tai gi nieko nesulaukęs keletą dienų dėl užsakymo, pabandžiau pasiskambinti, tuo metu atsiliepęs žmogus pasakė, jog šiuo metu serveris neveikia ir perskambins už 10min., kai persikraus. Nepaskambino (turbūt pasitaiko). Tuomet kitą dieną, parašiau el. laišką ir paklausiau kada žada gauti mano prekes. Nėra jokio atsakymo į laišką. Po kelių dienų pasiskambinau ir sakė, jog kitas žmogus tvarko šiuos užsakymus ir su manim susisieks. Gavau žinutę su telefono numeriu (kaip nuostabu, jog tenka pačiam skambintis). Pasiskambinus pasakė, jog šiandien turėtų būti ir paskambins vėliau ir praneš tiksliai (pokalbis vyko, beveik 1, 5 sav po užsakymo). Paskambino vakare, pasakė jog bus penktadienį, na OK galvoju palauksiu iki savaitės galo tas kelias dienas, nes kitur tikriausiai irgi per ta patį laiką užsakyčiau (susidarė vaizdas, kad jie jokio užsakymo net nebuvo padarę). Atėjus penktadieniui, niekas su manim nesusisiekė. Pirmadienį pasiskambinau, sakė perskambins, jau prekės turėtų būti. Neperskambino, teko skambintis vėl... Tada pasakė su vairuotoju šnekėjau, turėtų šiandien pristatyt, paskambinsiu. Nepaskambino. Antradienį jokių žinių. Trečiadienį ragelį atmetė ir gavau žinutę, jog negali šnekėt ir perskambins. Neperskambino. Vakare bandžiau susisiekt, telefono ragelio nekėlė. Bet užtai parašė žinutę, jog atsiprašo ir kad tiekėjai veluoja, pasiieškokite kitur, nes žada turėt tik kitą savaitę...
Reziumė: 3 sav. buvo vykdomas užsakymas ir laukiama prekių kurių nėra, teks užsisakinėti iš kitur. Kliento nevertinimas ir nesugebėjimas net paskambint (Ant tiek gėda, kad net žinute atsiprašinėja - HIGH LEVEL :)), bent jau jei mato, kad nesugebės padaryti užsakymo praneštų iš kart, o ne temptų laiką ir gaišintų žmones. Bendravau su 8 685 58032.
Tai gi mano asmeninis patarimas - nepirkite nieko iš šios įmonės, nes galite smarkiai pasigailėti.
Baisi patirtis! Uzsakius preke dvi paras uzsakymas nebuvo patvirtintas! Paskambinus pasiteirauti pasake kad perskambins. Nesulaukus po 3 val paskambinus vel buvau nemaloniai apklykta kad man ir nezadejo paskambint po 15 min. Paklausus kada paskambins patikino kad iki 18 val. 17:55 paskambinus buvo pasakyta, kad turi dar kazkur paskambint, nes niekas. eatrado. Tai pasiulem nevargti! Apeikit! Nes 10 eur pigesne preke nei kitur neverta tiek laiko gaisimo ir aiskinimosi!
Fastastiškas Sony teliko pirkimas-per vieną nepilną dieną.Malonus pono Mindaugo darbas.Miela, malonu, puiku.Lenkiu žilą galvą prieš šią firmą.su pagarba Vytautas.
Per pietus nusiuciau uzklausima del dominancio televizoriaus, tos pacios dienos vakare televizorius buvo pristatytas. Aciu uz operatyvuma.
Sveiki, pirkome televizorių ir buvome apstulbinti. Vyras būtinai sakė parašyti komentarą ir padėkoti :)
Pirmadienį apie 15val išsirinkome televizorių, parašėme mielą, ar galima atsiskaityti grynais atsiimant, nes vyras labai nepasitikėjo. Antradienį jau turėjome televizorių Vilniuje namuose 16val. Fantastika. Kurjeris net užnešė. Labai patenkinti, ačiū.
Sveiki gerb., Dovydai. Noriu Jūsų dar kartą atsiprašyti, dėl neįvykdyto užsakymo. Tiesiog nevisada viskas priklauso nuo mūsų gerų norų. Kartais dėl nepaaiškinamų priežasčių viskas užsitęsia ir mes nieko tokiu atveju negalime padaryti.... Atsiprašmoe už Jums sukeltus nepatogumus.
Paskaičius Dovydo komentarą, dvejojau pirkti norimą produktą (TV). Bet užsisakęs, gavau tą pačią dieną. Esu patenkintas šios įmonės aptarnavimu.
ieškodamas samsung tv pagal kodą pamačiau šią svetainę ir pildydamas užklausą norėjau pažiūrėti kiek jie ima už atvežimą iki durų. Viską užpildžius netyčiau išsiunčiau tą užklausą. Po 30min paskambino ir paklausė kada norėčiau pasiimti tv, kadangi buvo penktadienio vakaras ir turėjau kitų planų paklausiau ar negalėčiau atvažiuoti pirmadienį. Pasiūlė pristatyti po pusvalandžio nemokamai. Ir ką gi, tikrai, nuo užklausos išsiuntimo praėjo kiek daugiau nei 1 valanda ir tv buvo rankose. Kauno miestas.

p.s. tiesa dar tv neišbandžiau:) bet planuoju važiuoti pas juos ir dėl daugiau smulkmenų pvz: tv laikiklio.
Laba diena, pasidalinsiu ispudziais apie pirkima sioje parduotuveje.Gal kam pades.Uzsisakiau televizoriu uz 800eur. vakare apie 20val.parasiau kur pristatyti, kad mokesiu grynais.Po keliu min skambina vadybininkas Mindaugas ir praso, kad apmokejima daryciau internetu ne grynais pristatymo metu.Sutikau nelabai noriai.Islandziojau visa gugla ieskodamas info apie ta parduotuve ir beveik nieko neradau iskyrus keleta atsiliepimu siame tinklapyje ir pacios parduotuves svetaine.Kazkaip pasirode labai keista, kad per 5-6 metus tik tiek atsiliepimu.Nesu is patikliuju.Nu viskas galvoju nei piningu nei teliko.Skambinu Mindaugui vis atsiliepia nu galvoju dar yra vilties dvi bemieges naktys ir kurjeris skambina i duris.Kai perki is tikiu parduotuviu kaip Varle ar dar kokia didesne zinai tiksliai kad neapgaus ir info pilna apie juos, o cia.Bet aciu dievui viskas baigesi gerai.Ta parduotuve tikra viskas ten su jais gerai ir labai greitai pristate esu patenkintas.Zmones netingekit parasyti atsiliepimu gal tokiu ilgu kaip mano ir nereikia.Netikiu, kad as vienas toks pirkejas.Sekmes apsiperkant!
o mums labai patiko si svetaine pirkome televizoriu LED ir patarimai ir nuolaidos labai geros aisku ir pristatymas greitas na tiesiok patiko.
O as likau labai nepatenkintas!!! Uzsisakiau televizoriu gruodzio pradzioje, bet jau beveik du menesius jokiu ziniu nei skambucio nei jokos informacijos. Uzsisakiau kitoj el.parduotuveje pristate per 3 dienas.
Pirkau sony televizoriu w829 ir tikrai likau patenkintas tiek kaina tiek pardavejo (jei neklystu Mindaugo) gebejimu komunikuoti ir informuoti kas ir kaip vyksta. tikrai zmones stengiasi ir stengiasi jog klientas sugriztu pas juos dar karta.
Likau labai patenkinta! Pateikiau užklausą, gavau konkretų ir l.gerą pasiūlymą tiesiai į telefoną. Jau sekančią dieną užsakymas iš kito Lietuvos galo buvo atvežtas ir pristatytas iki kambario. Atstovas Mindaugas buvo tikrai malonus ir paslaugus. 10 balų už puikų ir greitą aptarnavimą!!!

Mobiliųjų telefonų techninis centras
MTTC

Adresas: Veterinarų g. 44, Biruliškių km. Karmėlavos sen., LT-54469 Kauno r.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės.
"MTTC" VEIKLA Negarantinis telefonų ir planšetinių kompiuterių remontas. Toks taisymas apima: dužusio ekrano, liečiamo stiklo keitimą, drėgmės pažeidimų šalinimą, krovimo problemų šalinimą, baterijų, įkroviklių keitimą. Dirbame tik su originaliomis gamintojo dalimis. Apdrausto mobiliojo ar planšetinio kompiuterio...
Baltic Master
Adresas: Dariaus ir Girėno g. 175, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pardavimo automatai; pramonės įrengimai; prekybos įranga; projektavimas; restoranų, kavinių, barų įranga; statyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB "Baltic Master" veiklą pradėjo 1993 metais. Solidus kompanijos specialistų žinių bagažas, išplėtota logistikos sistema, platus tiekėjų ratas, 25 metų darbo patirtis, leido kompanijai tapti pripažintu Partneriu daugeliui Lietuvos ir užsienio įmonių, dirbančių prekybos, gamybos, pramonės, restoranų verslo...

UAB "ŠALNOS PREKYBA"
Kondicionavimas, vėdinimas, šaldymas

Adresas: Šilutės pl. 101A, LT-95112 Klaipėda.
Veiklos sritys: autoservisai; buitinė technika; didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; restoranų, kavinių, barų įranga; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Šalnos prekyba“ tiekia šaldymo įrenginius, šaldymo technika, kondicionavimo įrenginius, bei mikroklimato prietaisus ne tik buičiai, pagrindinė mūsų darbo sfera – įrenginių projektavimas, montavimas ir priežiūra pramoniniuose objektuose bei logistikos srityje. Prekyba šaldikliais ir šaldytuvais skirtais...

Kirtimų ribojimo planai Labanore papiktino privačių miškų savininkus
Kirtimų ribojimo planai Labanore papiktino privačių miškų savininkus 09-18 20:58
Socialiniuose tinkluose kilus triukšmui dėl Labanoro girioje atliekamų kritimų, miškininkai tvirtina, kad tie kirtimai – planuoti ir teisėti. O politikų siūlymai riboti kirtimus regioniniame parke...
"Audi" ir "Mercedes" veržiantis į elektromobilių rinką, BMW laukia 2021 m.
"Audi" ir "Mercedes" veržiantis į elektromobilių rinką, BMW laukia 2021 m. 09-18 20:10
"Mercedes-Benz" ir "Audi" per pastarąsias kelias dienas pristačius serijinei gamybai paruoštus elektromobilius, BMW tvirtina neskubėsianti ir palauksianti naujos kartos technologijų.
Tarp savaitės reklamų – žvilgsnis į būsimą MO muziejų
Tarp savaitės reklamų – žvilgsnis į būsimą MO muziejų 09-18 19:19
Tarp naujausių klipų – reklamos agentūros "New!" darbas būsimajam MO muziejui, augintinių draudimas su "If" (reklamos agentūra "Spark Agency") ir "MG Valdos" projekto "Paupys" estetika ("New!").

Kai susergate, Jūs..

Skoda