Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę TC prekyba, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę TC prekyba

Atsiliepimai apie TC prekyba, UAB

TOPO CENTRAS

Išregistruotas: juridiniam asmeniui pasibaigus po reorganizavimo.
Parašyk savo nuomonę apie TC prekyba, UAB

Vilniaus Cupo Topecentre pastoviai žmonių nėra, bet niekas neprieis, nepadės išsirinkti prekės, kažkok paklausus sulauksi nepasienkinimo ko čia atėjai, jei nežinai ko nori...tiesa, dirba ten viena mergina, kuri stengiasi gražiai bendrauti. bet vyrukai-siaubas.Iš kur tokius darbuotojus jie traukia?
Siandien nulekiau po darbu i KAUNO AKTOPOLI galvojau nusipirksiu telefona visa laimynga pasiteiravau apie jo suteiktas nuolaidas-dovanas ji nieko nezinojo toliau i kompa ilindus buvo vel pradejau klausineti jokiu atsakymu negavau...bendravo bjauriai ir nepagarbia...galvoju "nu gerai bloga diena" paprasiau dar poros dalyku paziureti patarti tai visa pikta taip snekejo, susidare vaizdas jog nori kad dinkciau is akiu neklausinejus...pasake tokias kainas kad vos soko negavau uz norima daikta vos ne 2000e buciau sumokejus pagal jos pasakytas kainas....baisu!!!! Tvarkykit personala!!!!!!!
Esu patenkinta šia imone. Pirkom skalbimo mašina, po panaudojimo buvo nustatyta gamyklinis brokas. Topo centras be problemų pakeitė nauja. Darbuotojai buvo labai pagarbus, malonus bendravimas.
Pirkome saldytuva internetu, pristatymas siaubingas. Daugiau nepirksime internetu is topocentro.
Zmoniu apgaudinetojai!!!uzsisakiau internetu indaplove, kai dovanu turejau gauti indaplovei skirtu kapsuliu, taciau nieko negavau.is Topo centro tyla, net jokio atsiprasymo.niekam nerekomenduoju!!!!
Noriu parašyti atsiliepimą apie Vilniuje, Upės gatvėje, VCUP parduotuvėje esantį TOPO CENTRĄ. Dirba visiškai nekvalifikuoti darbuotojai. Priima klientą ir netgi nežino kaip naudotis kompiuterinėmis programomis! SIAUBAS! 15 minučių turėjau stovėti ir laukti kada ji išsiaiškins, kad ant atsiimamos prekės reikia te padėti parašą ir atspaudą, o kompiuteryje pažymėti, kad prekė atsiimta. Tai tiesiog tragiška.
Visų antrą - niekada gyvenime neimkit MP3 QUER grotuvų, šiuo metu yra jiems nuolaida, te kainuoja 3 eurus. Gavau visą išlaužytą grotuvą. Negrojo be pakrovėjo. O po to, kai išrinkau jį ant dalių, pasirodo ten visiškai neprilituoti kontaktai, ir laidai tiesiog sau voliojasi palikti. Tiesiog siaubinga...
Noriu padekoti Radviliškio Topo Centro darbuotoju komandai už malonų, greitą ir kokybišką aptarnavimą, suteiktą išsamią informaciją apie manę dominančias prekes, bei skanią kavą.
Esu labai maloniai suzaveta, nustebinta Vilniaus Ozo parduotuves, Topo Centro pardaveju-konsultantu Gyciu, Super konsultantas, puikiai nusimano savo darba, profesionalus, draugiskas, gavome su draugu daug informacijos apie mums dominancias prekes, turejome galimybe gyvai ivertinti (kavos aparato-kavas, kurias paruose), labai paslaugus, kulturingas, pozityvus zmogus.Puikus konsultantas, kokiu reta. Labai ACIU!
Esu nusivylusi Radviliškio Topo centro darbuotojos Oksanos bendravimu ir klientu aptarnavimu. Atnesus mobilųjį telefoną tvarkymui antra karta per 2 mėnesius rodo savo nepasitenkinimą. Pirkėjai juk nieko dėti, kad parduodate telefonus su nekokybiška programine įranga. Įsigijau telefoną, bet juo naudotis praktiškai neįmanoma, nes jis vis persikrauna savaime, o išsiuntus tvarkyti į servisą gaunu atgal tokį patį. Nėra jokių darbų ar gedimų aprašymų. Nunešus telefoną tvakymui žadėjo, kad tvarkymas užtruks 2 savaites, bet meistrams pasirodė neaiškus telefono gedimas ir neaišku kiek dar laikys telefoną servise, o pakaitinio niekas neduoda. Esu nusivylusi tokiu Topo centro darbuotojų aptarnavimu ir tokiomis parduodamomis prekėmis!!!
Sekmadienio vakare, Kauno Akropolyje pirkau Philips fotoepiliatoriu. Kadangi konsultante nepriejo, pati nepuoliau jos ieskoti ir paemiau dezute su prietaisu, kuris turejo buti tas, kuri issirinkau. Priejus prie kasos turejau keleta klausimu ir kadangi kasoje darbuotojos negalejo man atsakyti, nusiunte pas konsultate, kuri ismano Philips subtilybes. Viska maloniai paaiskino ir tada prasidejo... Atsiskaiciau uz irengini kortele ir beveik apsidziaugiau, kad jis kainuoja pigiau, nei buvo nurodyta lentynoje. Vis tik paaiskejo, jog paemiau ne ta dezute:/ Konsultante pasiule is karto grazinti ka tik isigyta preke ir pirkti ta, kuria issirinkau. Deja, produktas, kurio norejau, buvo tik ekspozicinis, o neispakuoto neturejo. Sutareme, kad uz ka tik isigyta fotoepiliatoriu darome grazinima, kas nepavyko, nes kasoje neturejo pakankamai grynuju. Teko veztis produkta, kurio nereikia namo. Nauja, neekspozicini fotoepiliatoriu uzsake, kad is Vilniaus atveztu i Kauna. Kaip ir viskas butu gerai, taciau siandien, t.y. Antradieni, kai jau naujas prietaisas turejo buti atveztas, niekas nepaskambino kaip buvo zadeta ir nepranese, kad preke yra gauta. Nuvaziavau nekvieciama, nes buvau sumokejus ir turejau nepageidaujam preke. Grazinimas -gerai, preke is Vilniaus atvezta - gerai. Tik, mazyte smulkmema. Mano pageidaujamas fotoepiliatorius sekmadieni vakare kainavo 499, 99 eur, tiek, uz kokia suma buvo paprasytas pristatyti i Kauna. O antradieni, pasirodo, jis netiketai pabrango ir siandien jau kainuoja 559, 99eur. Jus turbut juokaujat?! 1. Neturite pageidaujamos prekes parduotuveje? 2. Negalite laiku padaryti pinigu grazinimo? 3. Konsultante neperspeja, kad kaina iki antradienio gali pasikeisti. 4. Ateini nusipirkti produkto ir paaiskeja, kad turi moketi daugiau, nes siandien antradienis? Jauciuosi apgauta ir tikrai geruoju jusu niekam nerekomenduosiu. Sugadinta nuotaika ir veltui sugaistas laikas:/
Esu pasibaisėjęs aptarnavimo lygiu, sugenda šaldytuvas po 8 mėnesių nuo įsigijimo, servisas dirba darbo dienom, o sugedo penktadienį po darbo laiko, darykit ką norit, meistro išsikviesti negalima, nes garantinis, visą techniką pirkdavau elektromarkt tinkle, jokių bėdų, servisas dirba kiekvieną dieną, tad rekomenduoju pasirinkti brangesnę kainą už puikų aptarnavimo lygį.Beto yra vartotojų teisėse nurodyti keli tam tikri punktai, kurie TC klientams negalioja.Tad tikrai neturi suinteresuotumo klientais, bei nekreipia dėmesio, nes mes didelis tinklas ir mums nesvarbi jūsų nuomonė.Nerekomenduoju šio prekybos tinklo, verčiau rinktis pigu.lt arba elektromarkt.lt
Pirkau Topo centro internetinėje parduotuvėje šaldytuvą Samsung, deja, atėjo ne užsakytos kreminės spalvos šaldytuvas... o šiandien taip pat gavau neveikiančią mikrobangę... nerekomenduoju nieko pirkti internetu!
As norejau padekoti Radviliskio Topo centrui :). Pirkau dukrai riedi. Mums uzsake norima riedi. Patarimu gavom. Ismoke darbuotoja (gaila, kad vardo nezinau : () vaziuot dukra su riedziu. Nuostabus darbuotojai !!! Gavom liuksiska aptarnavima, patarimu ir tokias nuosirdzias sypsenas. Aciu labai labai Radviliskio Topo centrui !!!!
Monika 2016-08-13 23:22:25
Šiaip esu iš žmonių, kurie pasilieka savo nuomonę sau, bet šįsyk netylėsiu.. Suerzino mane šiandien topo technikos akropolyje, Klaipėda, konsultantė. Taip, galbūt aš atėjau ir su menkniekiu, galbūt spauzdinimo skyrius ir savitarna, bet ar konsultantė turi teisę paprašyta pagalbos pasakyti: "Aš neturiu laiko?". Paklausta ar aš ne klientė, atšauti man, kad šitas skyrius savitarna ir ji man laiko neturi?... Tebunie mano paslauga kainavo vos 10euro centų, tebunie 17.30h buvo tikrai nemažai žmonių, bet tiksliai žinau, kad kai aš pati ten dirbau prieš 6 metus, už tokį atsakymą nors ir labai smulkios investicijos klientui, būčiau kentėjus labai skaudžiai... Šiandien gal aš ir tik lapo už 10ct norėjau, bet kas gali garantuot, kad ryt nebūčiau buvusi stambios buitinės technikos pirkėja?! AČIŪ kasininkei, kuri pagelbėjo man ir kurios dėka nepavėlavau su tuo atspauzdintu lapu ten, kur turėjau atsidurti.
Višta tu klaipėdos akropolije Topo Centro nėra, Ten Technorama tai būk maloni žiurėk ką rašai.
2017m. Vasario 18d. Įsigijau Topo centro parduotuvėje (Megoje) nešiojamą kompiuterį LENOVA, kuris iš karto pasirodė nekokybiškas. Vasario 24d. Pridaviau į parduotuvę brokuotą pirkinį, pareiškime jo atsisakiau ir paprašiau grąžinti pinigus.Priėmėjas žadėjo laike 10dienų pinigus grąžinti (ir man paskambinti).Nesulaukus jokio signalo, po 5 dienų parduotuvėje sužinojau, kad gali tekti laukti ir mėnesį.Topo centras, manau sėkmingai mano pinigais naudojasi.Tokie atvėjai, iš interneto matomi ne vieninteliai.Buvau nuejus ir pas direktore kuri vėl pasiūle kelias dienas palaukti.ČIA NE PASIMATYMAS SU TOPO CENTRO DARBUOTOJAIS, O BUTINYBĖ ATGAUT SAVO PINIGUS/IR KUO GREIČIAU - NES LIKAU IR BE PINIGŲ IR BE KOMPIUTERIO !/
Tai sakot sureagavot ir pamažinot kainą? Komediantai, jei neįsivaizduojat vertės. Ji vis dar trigubai per brangi, nors praktiškai neverta nieko, nes tai jau atgyvenęs įrenginys su tokiu valdymu.
Kaip suprast tokias nesamones kaip šios radijos kaina (pridedu pav.)? Čia jau darosi cirkai kaip su maksima kad už daržoves ar arbatą užkelia kainą saiko nebejausdami. Ir taip kainos pas jus nepagrįstai užkeltos, bet šis jau aukščiau visko.
Lankiausi Siauliuose Topo centre... man reikia kad pagal kompiuterio duomenis ir pirkimo sutarti surasytu rasta su kokiomis programinemis irangomis pardave kompiuteri.. ir ka? Jie sako mes nerasysim nieko. Tipo jie nieko nemato ir pan. Prisistate vadove.. ir paklausiau ar nezino kokius kompiuterius parduoda.. ji atsake "nezinom" ir nuejo i sona susiraukusi ir tokiu tonu atsake ko tu nori eik is cia... na gerai... pasake kad nieko nedarys nerasys. Paklausiau kur kreiptis uzrase Vilniaus nr hp centro ir tai uzrase blogai neimanoma prisiskambint tokio nr nera sako... nu zodziu pagalbos jokios is ju. Vadove pasibaisejau. Reiketu keisti. Ne pirmas kartas su ja taip....
Noriu pareikšti nusiskundima apie TC vadybininkę Jolanta dirbančia Jurbarke. Ji man nesuteikė reikiamos konsultacijos ir vos neišvijo iš parduotuvės. Nemanau kad tokį darba turi dirbti asmenys kurie nesugeba padoriai bendrauti ir atlikti savo darbo. Esu labai pasipiktinęs.
Šiandien buvau TOPO centre Ukmergėje. Noriu atsiliepti apie vieną konsultantą - TOMĄ. Jo darbu esu labai patenkinta: padėjo išsirinkti nešiojamą kompiuterį, išsamiai papasakojo apie kompiuterio draudimo galimybes, Džiaugiuosi, kad pas jus yra tokių šaunių konsultantų, kurie pirmenybę teikia pirkėjams, o ne sau.
Niekada is jusu daugiau nepirksiu !!!
2016-10-21 20:00:23 IP 90.142.224.82
Nesiuskit man reklamu i telefona, aciu !!!!!!!!!!!
Pirkau telefona isimoketinai euronics'e, kaip jus galvojat zmones perka isimoketinai kodel telefona? Turbut todel, kad neisgali sumoketi pilnos sumos is karto. Taigi, as del tokios priezasties ir pirkau issimoketinai. Ir ka jus sau galvojat.... Po menesio skambina man ir sako jums reikia sumoket 160euru, nes as netycia jum padariau sutarti su pradiniu inasu tokiu. PO MENESIO... O sutartyje maza skiltele parasyta apie ta inasa, kurios as aisku nepastebejau kaip ir tas konsultantas. Ir atejus pas ji aiskintis problemos isgirdau tik tiek, kad sumoket butina dabar, nes kitaip reiks grazint telefona. Tai nezinau kokios kompetencijos ir bukumo pas jus darbuotojai dirba. Nes asmeniskai man, tai sukele dideliu nepatogumu. Zmogus dirbantis uz minimuma turbut sunkiai gali sumoketi 160euru inasa + pirmoji imoka 45 eurai.. Gaunasi +-200euru.. NORMALU :) Gyvenime nebesilankysiu ir nieko nebepirksiu ten.
buvai pamalonintas aptarnavimu bei prekiu priimimu TOPO CENTRO esancio siauliuose saules mieste aptarnavimo kokybe bei paaiskinimas kur kreiptis garantinio metu parasyciau uz ta 0 !!!!!
gyvenime daugiau nepirksiu ir niekam nerekomenduosiu nieko is sitos parduotuves isigyta preke sugedo po 4 dienu pinigus pasirodo grazina tik po 2 savaiciu apart to kad yra 14 dienu pinigu grazinimas dekui uz demesi tikiuos jusu paslaugomis naudosis maziau zmoniu geros dienos !!
Situacija tokia:
Nunesiau i garantini beleide kolonele ir po savaites sulaukiau zinutes kd atvykti atsimti koloneles kai nuvykau mn pasake kd ji nepataisoma ir duos visiskai nauja tada paprase manes cekio bt as jy kazkur praganiau, bt kai padaviau kolonele taisyti turejau pirkimo ceki ir kasininke atsisviete jy. Taciau dbr mn nebedoda tos koloneles kadangi neturiu to cekio bt jie turi kopija. Ar imanoma atgauti ta kolonele be pirkimo cekio???? As turiu ir pridavimo i garantini ta lapa ir jie turi, jie turi ir cekio kopja bt jie sako ieskoti originalo cekio...
Šiandien topo centre Kėdainiuose pirkau fotoaparatą, mane aptarnavo jaunas vyriškis vardu Donatas, grįžau namo atsidarau dėžutę, o joje yra ir laidai ir baterija, tačiau trūksta foto aparato. Nuvykau atgal į parduotuvę, o tas aišku atsiprašė, bet kas man išto kelionė nuėjo "šuniui ant uodegos". Jeigu ką nors pirksite būtinai patikrinkite ar nieko netrūksta.
Siandien apsipirkom Vilniuje, ukmerges gatveje topo centre. Viskas gerai, konsultantai labai mandagus, nu bet kasoje, pardaveja vardu Oksana laaaabai nemandagi, tikra akiplesa!!!! Kas isvis tokias priema dirbt!! Toks vaizdas kad per prievarta pasodinta dirbt, neimanoma nieko paklausti, akis drasko atsisedus ir "meskos paslauga" daro visiems. Jus ka normaliu pardaveju nerandate???
Na ka galiu pasakyti, zmones neapsirikit, ir ziurekit is kur perkate preke...Pirkau Siauliu pc Saules miestas iphone 5s.Issimoketinai, mokejau uz telefona ir jo draudima, bei dar garantinis galiojo, lapu lapeliu pasirasyti reikejo, ir t.t, bet po 9men naudojimo jis tiesiog issijunge ir jo ijungti buvo neimanoma, taip pat ir i programas ieiti, nereagavo tiesiog...nunesiau i garantini, pilna komplektacija pridaviau remontui, sake tvarkys apie 2sav., o mano tel net niekas neliete tvarkyti nes as nebuvau isjungusi find my phone....as net nezinojau, ir jokiame garantiniame nera parasyta kad ji reikia isjungti, antraip netvarkys...niekas nesiruose man pranesti, kol pati nesugalvojau paskambinti, galbut sutvarke telefona...mat Vilniuje atjungti negali, o pasijungus savo iphona pagal ID jo paprasiausiai nerodo, teko eiti pas savo meistra kuris per IMEI koda atjunge, sumokejau 20 euru...na kagi laukiam kol sutvarkys...bega dienos, skambinui Vilniu ir pranesa kad telefonas issiustas ryte, kai apmokes saskaita tada paskambins atsiimti.Skambinu i Siaulius, o ten sako kad telefono nera, dar nesutvarkytas, pasakau kad skambinau i Vilniu sake jog issiunte, ir visa pasimetusi man sako oj paziuresim...Perskambino sako oj katik kurjeris atnese ispakavom yra telefonas, bet jums reikes susimoketi uz telefona 27 eurus...tai kam tada tas draudimas ir garantinis, jeigu tvarkant pats turi susimoket...jokio rupestingumo, zmogus paliktas likimo valiai tvarkykis kaip nori....nekompetetingi zmones dirba...
Žilvinas, Topo centras
2016-04-04 16:21:56 IP 88.119.128.115
Vilniete 2016-04-03 12:41:45
Deja, bet galima daryti tokias isvadas, kad jei garantija jau eina pabaigon niekas net nenori kreipti demesio:-) nunesiau konpiuteri i viena vilniaus topo centro garantini servisa, paaiskinau nesklandumu, kad baterija neveikia, kad blogai kraunamas kompiuteris, gal kazkas blogao su kistuku ar pan.galvojau pagaliau bent hau pasakys kas yra konpiuteriui ir kazkiek val pavalys ji..eina viena savaite antra, trecia..niekas nieko nereguoja..paskambinau, pasake kad net duomenu neturi ka su juo juo daroma..praejus galiausiai 6savaitemman grazino kompiuteri..BET kas buvo su juo ir kodel taip ilgai laike net nenurode..jokip menko komentaro..ijungus kompiuteri jokiu permainu nepastevejau, iki sioljis issijungia jei truputi pajudinilaida, baterija neveikia..neisvalytas net profilaktiskai..tiesiog stebina saltumas..na jei jus nielp su juo nedarete, tai kam taip ilgai laikyt, kodel negalima buvo bent kazka parasyt kas tikrobuvo jam daryta ir tikrinta..:-) o tai laiko gaisimas ir nulis rezultatas..teks nest tiesiog i paprasta remonta kur normaliaiapziures ir uz valandos pasakys kas jam yra..nusivilusi garantinio centro darbuotoju kompetencija:-)

ačiū! Parašykite savo kontaktus, pasidomėsime Jūsų atveju, nes neaišku, kuris garantinio serviso partneris Jus aptarnavo. Visada galite rašyti į info@topocentras.lt - tokiais atvejais su visais klientais susisiekiame ir atsakome.

Žilvinas Kulvinskis
kainos ant kai kuriu prekiu uzkeltos tiek kad siurksciai anglu kalba nusikeikiant "WTF"
ka galima rasti eronics ar kilobaite/varleje tiesiogiai perkant 60-75euru riboje. topocentre virs 80 jei ne apie 90euru. o kokybe ta pati.
Megos Topo Centro konsultantui Mindaugui Cempojui. As nepradesiu su Jumis polemikos su Jusu subjektyviai isdestytais faktais.Cia pagrindinis faktas yra tas, kad jus iniciavote konflikta.Nieko nuostabaus, juk kaip rasote savo komentare, jus jauciate jausmus tik savo seimai, o ne svetimiems zmonems, nors Jusu darbas butent su zmonem. Tai akivaizdus neatitikmuo Jusu darbo ir Jusu asmeniniu savybiu.
raimondas 2015-12-31 12:03:48
2015 12 30d apie 15 val. Megos Topo Centre mandagiai paprasiau konsultanto Mindaugo Cempojaus pagalbos, taciau pastarasis konsultantas man atsake labai grubiai ir arogantiskai, jog jis siuo metu " kalbasi su zmonem !". Mane nustebino ir supykde toks centro darbuotojo elgesys.Nejau niekas neprainformuoja centro darbuotoju, kaip jiems deretu elgtis savo darbo metu ir kas ieina i ju tiesiogines pareigas.As suprantu, jog sventinemis dienomis centre daug pirkeju t.y.daug darbo personalui, taciau duoti valia savo jausmams konsultantai neturetu.
Kaip graziai mokate parasyti savo pretenzija, o kodel nepasakete kad man aptarnaujant klientus kitus ir padedant Jiem issirinkti preke prisokot ir pasaket kad turit Jus but aptarnautas, as atsakiau kad po Ju prieisiu prie Jusu ir tada pradejot aiskint kad ir taip ilgai su Jais jau kalbu :D o po to pradejo gasdinti direktore ir t.t Ir deja cia tik darbas, jausmus jauciu seimai o ne svetimiem zmonem :)
Eilini karta isitikinau kad TOPO CENTRAS yra pati paprasciausia a******u kontora. Topo centrui 20 metu ir ta proga yra dalijami nuolaidu kuponai kas perka preke didesne nei 100 euru. Pirkome ausines tikrai rimtos ir geros firmos (105euro) ir gavome kupona. Kupone parasyta: DOVANOJAME JUMS10 EURU UZ KEKVIENA ISLEISTA 100 EURU. KUPONA GALITE PANAUDOTI VISOSE TOPO CENTRO PARDUOTUVESE (galiojimo data). KUPONAS GALIOJA VIENA KARTA. MAKSIMALI NUOLAIDA IKI30%. NEGALIOJA ISIGIJANT KITOSE AKCIJOSE DALYVAUJANCIAS PREKES BEI ISPARDAVIMO PREKES. KUPONAI GALI BUTI SUMUOJAMI. Kaip ir viskas aisku ir suprantama. Turedami nuolaidu kupona nusprendeme isigyti ir kompiuterine pelyte, juolab kad jau turime ir nuolaida. Tik viena problema kuponas niekam negalioja nes VISOS PREKES IR YRA TOS kurioms kuponas ar nuolaida yra netaikomos. Sveikinu topo centra su 20 metu jubiliejum ir linkiu kad jusu kontora kuo greiciau uzlinktu. ACIU DIEVUI YRA AVITELA.
Visada maniau, kad Topo Centras patikima imone ir nesamonem neuzsimineja. Na man buvo taip..., pirkom is ju kompiuteri Asus, dar visai neispakuota nunesem meistrui, kad idiegtu visas reikiamas programas ir galetume sau laimingai naudotis daiktu, bet kompiuteriu meistras paaiskino, kad nusipirkome deveta kompiuteri 2013 pagaminta, pasirodo, jie ten perrenka, sutaiso ir parduoda kaip nauja preke, net nepasako pirkejui, kad ji jau naudota, suprask pats turi zinoti. Jei kas pirksite, visada klauskite ar ji nauja, ar naudota, kaip matot pirkejas mulkinamas, pvz.as siuo atveju jauciuosi apgauta ir i Topo Centra jau niekada negrisiu ir kitiems dar papasakosiu savo karcia patirti...
2014 metais pirkau dulkiu siurbli uz 180 litu dabar pigiausias 150 euru isprotejo pradejau pirkti internetu is uk ir vokietijos ir lenkijos ta pati uz 30 %
Pirkau barzdaskute, buvo paimta is stendo, kele itarima, klausiau ar naujos neturi, neispakuotos, konsultantas sake, kad barzdaskute nauja. Parsinesiau namo, pakroviau, visikai neskuto, teko imti peiliukus ir nusiskusti.
Meginau grazinti preke ir atsiimti pinigus, bet mat pareiske, kad higienos prekiu negrazina, bet as isleidau 141eura ir man preke visiskai nieko verta.
Du kartus skambinau i ju linija, taip pat du kartus zadejo susisiekti atsakingi asmenys ir bent jau pakeisti preke, tai iki siol "laukiu"
Beviltiska firma su tokiu marketingu nepritrauks jojalu klientu. Ypac turint omenyje, kad tikrai daug ivairiu ir nepigiu buities prekiu pirkau, bet va karta nusvilau ir jau nebegrysiu pas juos.
NEREKOMENDUOJU PIRKTI IS TOPOCENTRO IR NAUDOTIS JU PASLAUGOMIS, NEKVALIFIKUOTAS KOLEKTYVAS, FILOSOFIJA TOKIA, KAD GERIAU NEGRAZINSIME 130 EURU UZ NEKOKYBISKA PREKE, BET UZDIRBSIME KARTA, O KAIP TOLIAU BUS TAI JAU NEBE MANO RUPESTIS.
Uzsisakeme ir mes internetu saldytuva. Ledu deze tikiuosi gausim, nes specialiai tada skambinsiu ir klausiu, , , kam apgaudineti klientus tada...
Pirkau dvi prekes internetu ir likau labai nemaloniai nustebinta. Gavau tik vieną prekę (ant dėžės buvo nurodyta, jog tai garų puodas, nors atvežė kokteilinę), apie antros prekės pristatymo laiką niekas nė nesiteikė informuoti. Paskambinus išsiaiškinti, darbuotojai nė patys nežinojo, ką man išsiuntė. Viskas gerai, aš ir užsisakiau būtent kokteilinę ir garų puodą (pastarojo taip ir negavau ir nežinau kada gausiu). Esu labai nepatenkinta tokiu neatsakingu ir nepagarbiu elgesiu su klientais, kas rodo, kad Jūsų darbuotojai visiškai nesuinteresuoti, jog pirkėjas liktų patenkintas. Pati dirbu prekybos srityje, tai bent atsiprašymo ir skambučio, informuojančio apie iškilusius nepatogumus tikėjausi sulaukti. Internetu perku dažnai, bet tokio nemalonaus aptarnavimo ir balagano dar nesu mačiusi. Man labai gaila, tačiau po tokių incidentų šioje parduotuvėje daugiau nepirksiu ir kitiems nerekomenduosiu.
"Kiekvienas pirkęs bet kurį šaldytuvą ar šaldiklį, gaus baltoji varnelė dėžę ledų!" Pirkome akcijos metu šaldiklį, bet ledų taip ir negavome.. Smulkmena, bet, kam tada skelbti tokias akcijas?
Praščiausi iš praščiausių. Mano ausinės kurios kainavo 60euru tai yra apie 200 litų sugedo po trijų mėnesių naudojimo. Nunešiau i Prienų skyrių. Jie tik atsidarė net nežiūrėją atmetė mano garantinį.
SAunus darbuotojai!!!! ypac visagine, niekad nera problemu, visada maloniai sutinka ir aptarnauja!!! aciuuu begalo, ypac konsultantui Vidui!!!! uz pastangas, sugaista laika, ir informacija!!!!
Topo Centro akcijos:
Šiandien užsukau į TopoCentrą. Paprastai nieko jame neperku, nes kainos visada labai užkeltos.
Pastarosiomis dienomis dairausi Mp3 grotuvo. Važiuodamas į Rimi užsukau į Topo centrą, galvojau pasižiūrėsiu ką turi. Pamačiau plakatą "Visiems Sony walkman mp3 grotuvams 30% nuolaida!". Vienas grotuvas mane sudomino, pasitikrinau kainą internete, su nuolaida gaunasi tas pats kaip ir amazon.com.
Konsultanto paklausiau - ar šitam modeliui irgi galioja, patikino - "taip". Nuėjau su preke į kasą susimokėti, deje ten tuolaidos nebuvo. Paprašiau patikrinti ar turi būti nuolaida, nes konsultantas sakė turi būti, ir reklaminiai skelbimai sako "visiems"... Pasiskambino kažkam, nuolaidos nėra. Pasiūlė padaryti 3% nuolaidą jei mokėsiu kortele... :D Pasakiau, ne.., internetu galiu be nuolaidos nusipirkti už tokią pačią kainą, kokia būtų su ta 30% nuolaida.
O jau buvau apsidžiaugęs, kad TopoCentras pagaliau tikras akcijas paleido... :)
Sėkmės perkant TopoCentre... :)
P.s. topo centras puiki parduotuvė kai nori prekę gyvai apžiūrėti, o tada eik į internetą ir pirk ten :)
pirkau kompiuteri Lenovo Yoga 3 saskaita faktura nr. 15TC29000460 data 2015-03-07 sumokejau 1169.1-; eura.
Pirkau kauno MEGA centre ; pateikiau megos nuolaidu kortele, o kasininke Aiste Savickaite pasake kad neturi galimybiu nuskanuoti Mega nuolaidu korteles; ir sutekti man teiseta nuolaida prekei.

SAUGOKITES TAI SUKCIU, KOMPANIJA!

Pagarbiai.
labai dekoju, TOPO CENTRO Umerges gatveje, darbotojui is garantinio aptarnavimo Povilui Tarasovui.Operatyviai buvo isspresta problema, malonus aptarnavymas.Vertas premijos-paliko klienta Jusu tinklo parduotuvese.
noriu pasakyti aciu, Radviliskio TOPO CENTRO darbuotojam uz rupesti klientams
Norėčiau padėkoti Marijampolės TOPO centro kolektyvui, už tai, kad pakeitė neveikiantį žaidimo diską.
Teko apsilankyti Radviliskio Topo centre. Pirkau telefona, mane aptaravo mergina (vardo nepamenu), likau labai patenkintas, nes gavau visa reikiama informacija, padejo issirinkti man tinksmiausia telefona, dar ir pakele nuotaika!! Aptarnavimas buvo informatyvus, labai aciu.dziaugiuosi telefonu, kuri patare isigyti. Ir kitiems draugams rekomenduosiu ten isigyti reikiamu daiktu.
niekad negalvojau jog tokioj pardotuvej kaip TOPO centras galima nusipirkti padeveta daikta, siuo atveju buvo pirktas ismanusis telefonas. Pinigai buvo sumoketa kaip uz nauja daikta, o gavom tai.... pati turiu toki itarima kad buvo naudotas ko gero darbuotojo/os, nes palikti ne tik telefono zmoniu vardai, bet ir sms zinutes !!!! taip kad, liudna is tiesu. Pirkta Panevezio Topo centre, Babilonas II. (Klaipedos g). NIEKADA daugiau negrysiu, nors buvo nusiziureta pirkti artimiausiu metu dar keletas daiktu.

1A.LT
Internetinė parduotuvė www.1a.lt

Adresas: Naujakiemio g. 6, LT-08314 Vilnius.
Kodėl rinktis internetinę parduotuvę 1a.lt? Didžiulis pasirinkimas, puikus klientų aptarnavimas, žemos kainos – visa tai internetinėje parduotuvėje 1a.lt! • 100% duomenų saugumas apsiperkant - 1a.lt Internetinė parduotuvė naudoja SSL sertifikatą, garantuojantį duomenų šifravimo autentiškumą, tokiu būdu apsaugojant...

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Adresas: S. Žukausko g. 41, LT-09130 Vilnius.
Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Dantų implantacija ir estetinis protezavimas – stulbinanti šypsena per vieną dieną 12-12 08:12
Šypsena yra neatsiejama nuo pasitikėjimo savimi, tai ypač svarbu žmonėms, kurie dirba vadovaujamą darbą arba daug bendrauja su klientais ir kolegomis. Net tyrimai rodo, kad...
PST ir "Irdaiva" įtariamos dėl kartelio
PST ir "Irdaiva" įtariamos dėl kartelio 12-14 07:15
Statybų UAB "Panevėžio statybos trestas" ir "Irdaiva" įtariamos dėl dalyvavimo kartelyje. Dėl to šiuo metu atliekamas tyrimas.
Nėra strategijos, nėra perspektyvos
Nėra strategijos, nėra perspektyvos 12-13 21:06
Lietuvoje nėra nesvarbių ūkio šakų – yra svarbios, svarbesnės ir svarbiausios: nelygu kuri iš jų gali greičiausiai duoti didesnę grąžą valstybei. Į tai ir turėtų atsižvelgti valdžia, kurdama...

Kaip vertinate naujai išrinkto Seimo pirmuosius darbo metus?

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

Hasbro 95,45 +3,73%
Caterpillar 148,57 +3,59%