Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę TC prekyba, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę TC prekyba

Atsiliepimai apie TC prekyba, UAB

TOPO CENTRAS

Išregistruotas: juridiniam asmeniui pasibaigus po reorganizavimo.
Parašyk savo nuomonę apie TC prekyba, UAB

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Ozo prekybos centre esančiame Topo Centre darbuotojams reikėtų pravesti pakartotinus mokymus... Pirkau elektroninį laikrodį, vienintelis noras buvo, kad rodytų širdies ritmą. Išsirinkau Lenovo modelį, ant informacinio lapelio nurodyta, jog rodo širdies ritmą. Po ilgo laukimo ir stovėjimo prie prekių pagaliau išsikviečiau konsultantą kuris pasakė, jog rodo širdies ritmą, kalorijas ir t.t. Namie grįžus paaiškėjo, kad mano norimos funkcijos net nėra, to nerašo net ant dėžutės. Tai kodėl Topo centro informacinime lapelyje klaidinga informacija nurodoma?? Toliau. Grįžau į centrą grąžinti prekės. Sugaišau ne mažiau kaip pusvalandį ten, nes vėl turėjau ieškoti konsultantų po visą centrą. Tas pats konsultantas (jaunas vaikinas su akinukais) pasakė: jo, šitame širdies ritmo nerodo. Išvada: likau be prekės, sugaišau keletą valandų visiškai velniop, įskaičiuojant važinėjimus pirmyn atgal. Trūksta ne tik žinių, bet ir klientų aptarnavimo gebėjimų darbuotojams.
Šiandien ~19h Žirmūnų g., Šiaurės miestelyje dirbo labai šauni pardavėja. Buvau maloniai aptarnauta, pardavėja pasisveikino su šypsena, dėl ko man pačiai pakilo nuotaika. Noriu pasidžiaugti jūsų profesionaliu kolektyvu, dėl kurio vėl norisi grįžti į šią parduotuvę. Ačiū
gal jusu imone dar gyvena blokado laikais? atvažiavau į parduotuve Panevežyje, užsisakiau preke ir pasake kad reiks laugti apie 3val. prajejo tas laikas, vel grižau, paprašiau gal galima pagreitint, nes gymtadienis už 1val. Tačiau buvo atsakyta, pirk kitur, nes mes dar negalim suruošti prekes (nors sedi, nosi krapšto, ir nieko neveikia) už ką jus jiems mokat
Pirkome dolce gusto aparata su papildoma garantija, jis sugedo. Sake po menesio pataisys. Praejus menesiui, niekas neskambino, todel pati paskambinau ir man pasake greitu metu su manim susieks vadybininkas ir paaiskins situacija apie mano aparata, kas jam atsitiko, kodel taip ilgai negrazina. Per viena savaite niekas nesusisieke, tirkiausiai labai uzimti visi ir neturi laiko paskambinti. Taigi po savaites nuvaziavau i parduotuve ir pasakiau kaip kas. Man pasake kad vis dar nepataise aparato, nes laukia detales, nors jau praejo 42 dienos nuo prekes atvezimo taisymui. Bet tada kitos dienos ryta paskambina vadybininkas, tikriausiai tik dabar rado laiko, nes gi uzimtas labai ir pasake ryt pasiimti aparata. Pasiememe, remontas buvo tai pakeite adata aparate. Dabar kai darau kava aparatas ilgai galvoja, kol pradeda veikti, srove mazesne negu anksciau todel kava gamina zymiai ilgiau, skonis prastas, nes kava lieka kapsuleje, nors pries tai tik vanduo likdavo. Nusivyliau. Vel vezame savo aparata taisyti tik si karta rasau skunda ir tegu grazina mano pinigus ir kompensacija uz tai kad negaliu ir vel gerti skania, normalia kava.
Internete paskelbtas tel Nr, 8 800 60200, kuriuo niekas neatsiliepia, ragelyje - visi vadybininkai užimti, prašome palaukti. Bandžiau susisiekti per messengerį, tai atsiliepė ir nuo 14 val vis žada duoti atsakymą. Dabar jau 18, 37 val.
Labai likau nepatenkintas, kai už apdrausto telefono remontą buvo pareikalauta 25€. Kokiu tikslu drausti telefoną, jei už dalį išlaidų vistiek reikia susimokėti. Susumavau viską, draudimo išlaidas, remonto išlaidas, tai gavosi, kad vienas privatus servizas, ekraną gali pakeisti ta pačia kaina (draudimo kaina, +25€). Plius, viena pardavėja buvo labai nemaloni, piktu tonu aiškino kodel čia reikia mokėti, tai visai nieko nesupratau. O atėjus atsiimti telefono, vėlgi piktu tonu paklausta: Ko jūs norit ? Mandagumo nulis. Po šito nuotykio, apeisiu tą katorgą per kelis metrus, pats nieko nebepirksiu ir kitam pirkt nerekomenduosiu.
Jūs galite internete surašyti visų savo teikiamų paslaugų normalų darbo grafiką?
Paslaugų centras pasirodo turi ir pietus. Puiku. Bet tai turi būti nutodyta, kad žmonės, veltui nešvaistytų savo laiko!
Pirkom saldytuva internetu is topo centro. Pristatymas baisus is zadetu 1-3 dienu vargais negalais sulsukiau po 6 dienu. Ir dar paskambinus meluoja nerekomenduoju pirkti is ju. Yra ir kitu parduotuviu.
Patirtis Topo centre Šiauliuose, PC Akropolyje, atvykome 2017 gruodžio 26d. Pasiteirauti apie garantinį telefonų remontą, šiame skyriuje dirbusi darbuotoja pakeltu tonu išsakė pamokslą jog šiandien yra raudona, šventinė diena ir jog mes žmonės galvotume, kad šiandien šventinė diena! ir t.t. dar paklausus kada dirbsite atsakymo sulaukėme labai mandagaus, EIKIT IR PASIŽIURĖKIT!
Vadovams siūlau atkreipti dėmesį į klientų aptarnavimą.
Kad kainos didelės seniai faktas, bet kad žmonės apgaudinėja su kainom dar nežinojau... prekę žiūrėjau prieš mėnesį be jokių nuolaidų kainavo 180€ pažiūrėjau neseniai norėdama nusipirkti, nurodyta jog buvusi prekės kaina virš 230€ o dėl to jog ekspozicine akcija ir kaina 180€. Ale pirkit juk akcija, pigiau... nepatarsiu pirkti ar pasitikėti... be to susisiekus dėl šito reikalo atsakymo nesulaukiau...
Topo centras apgavo. Per žadėtas 1-3dd. užsakymo neįvykdė. Pirkau dovaną kalėdoms, bet daugiau nei per 4paras jos negavau. Kas svarbiausia, kad visiškai nereguoja į elektroninius laiškus, neatsako, nesiteikia paaiškinti situacijos. O pirkinys jau apmokėtas ir suma nemaža. Tai jau panašu į sukčiavimą.
Šiandien užsukau į naują parduotuvę Jonavos gatvėje. Žmonių nėra. Darbuotojų daug. Niekas neprieina. Galiausiai suradus pagalbą ir bandant gauti informaciją apie kavos aparatus. Supratau, kad aš žinau daugiau, nei žmogus, kuris pardavinėja. Skirtumo tarp trijų aparatų taip ir nepasakė. O galutinis komentaras pribloškė "Ko jūs tikitės iš tokių pigių prekių".. Iš prekių gal ir nieko nesitiniu, bet iš jūsų tikiuosi ataskymų. Ir jei nenorite pardavinėti pigių prekių, tai prekiaukite tik brangiomis. Neveltui jūs klientų neturėjote, nors kitoje parduotuvėje artėjančių švenčių nuotaika jautėsi.
P.S. Kavos aparatą nupirkau. Pas jūsų konkurentus. Ir net daug brangesnį. Tik esmė ne tame, o tame, kad pas jus dirba nekompetetingi žmonės.
Su artėjančiomis šventėmis.
Patirtis su Kauno Topo Centru Megoje.
2017-12-15 šiame Topo Centre išsirinkome televizorių. Nusprendėme pasinaudoti akcija ir pasiimti lizingu. Konsultantas Mantas (gerai nemačiau vardo) įkyriai siūlė papildomą garantiją 5 metams. Kadangi iki parduotuvės uždarymo liko pusalandis, negalėjom ilgai galvot, tai pasiėmėme papildomą garantiją. Supildžius visus lizingo dokumentas tas pats konsultantas mums pasakė, kad pas juos likęs tik vienas ekspozicinis televizorius. Bet galim važiuoti pasiimti naują iš Savanorių pr. Topo Centro (eikvodami savo laiką ir pinigus) arba galim imti ekspozicinį. Konsulantas nepasirodė labai malonus, nagalėjo prieš pasirašant sutartį įspėti, kad TV likęs tik vienas? 2017-12-16 pasiėmėme TV iš Savanorių pr. Nusprendėme atsisakyti garantijos. Tą galėjome padaryti tik Megoje. Grįžus į megos Topo Centrą tas pats konsultantas Mantas pakeltu tonu klausinėjo kodėl norim atsisakyti, įkyriai siūlė trumpesnę garantiją. Mums pasakius, kad mes nenorim pratestos garantijos, nieko mum nepasakęs paliko dokumentus tvarkyti kolegei ir piktas išėjo. Ačiū jam už padarytą 20€ nuolaidą, kuri vėliau buvo panaikinta, nes atsisakėme garantinio. Nežinau ar Topo Centras skaito atsiliepimus, bet NEREKOMENDUOJU šio topo centro, ypač TV konsultanto Manto, kuriam svarbu tik įkišti daiktą.
Vilniaus Cupo Topecentre pastoviai žmonių nėra, bet niekas neprieis, nepadės išsirinkti prekės, kažkok paklausus sulauksi nepasienkinimo ko čia atėjai, jei nežinai ko nori...tiesa, dirba ten viena mergina, kuri stengiasi gražiai bendrauti. bet vyrukai-siaubas.Iš kur tokius darbuotojus jie traukia?
Siandien nulekiau po darbu i KAUNO AKTOPOLI galvojau nusipirksiu telefona visa laimynga pasiteiravau apie jo suteiktas nuolaidas-dovanas ji nieko nezinojo toliau i kompa ilindus buvo vel pradejau klausineti jokiu atsakymu negavau...bendravo bjauriai ir nepagarbia...galvoju "nu gerai bloga diena" paprasiau dar poros dalyku paziureti patarti tai visa pikta taip snekejo, susidare vaizdas jog nori kad dinkciau is akiu neklausinejus...pasake tokias kainas kad vos soko negavau uz norima daikta vos ne 2000e buciau sumokejus pagal jos pasakytas kainas....baisu!!!! Tvarkykit personala!!!!!!!
Esu patenkinta šia imone. Pirkom skalbimo mašina, po panaudojimo buvo nustatyta gamyklinis brokas. Topo centras be problemų pakeitė nauja. Darbuotojai buvo labai pagarbus, malonus bendravimas.
Pirkome saldytuva internetu, pristatymas siaubingas. Daugiau nepirksime internetu is topocentro.
Zmoniu apgaudinetojai!!!uzsisakiau internetu indaplove, kai dovanu turejau gauti indaplovei skirtu kapsuliu, taciau nieko negavau.is Topo centro tyla, net jokio atsiprasymo.niekam nerekomenduoju!!!!
Noriu parašyti atsiliepimą apie Vilniuje, Upės gatvėje, VCUP parduotuvėje esantį TOPO CENTRĄ. Dirba visiškai nekvalifikuoti darbuotojai. Priima klientą ir netgi nežino kaip naudotis kompiuterinėmis programomis! SIAUBAS! 15 minučių turėjau stovėti ir laukti kada ji išsiaiškins, kad ant atsiimamos prekės reikia te padėti parašą ir atspaudą, o kompiuteryje pažymėti, kad prekė atsiimta. Tai tiesiog tragiška.
Visų antrą - niekada gyvenime neimkit MP3 QUER grotuvų, šiuo metu yra jiems nuolaida, te kainuoja 3 eurus. Gavau visą išlaužytą grotuvą. Negrojo be pakrovėjo. O po to, kai išrinkau jį ant dalių, pasirodo ten visiškai neprilituoti kontaktai, ir laidai tiesiog sau voliojasi palikti. Tiesiog siaubinga...
Noriu padekoti Radviliškio Topo Centro darbuotoju komandai už malonų, greitą ir kokybišką aptarnavimą, suteiktą išsamią informaciją apie manę dominančias prekes, bei skanią kavą.
Esu labai maloniai suzaveta, nustebinta Vilniaus Ozo parduotuves, Topo Centro pardaveju-konsultantu Gyciu, Super konsultantas, puikiai nusimano savo darba, profesionalus, draugiskas, gavome su draugu daug informacijos apie mums dominancias prekes, turejome galimybe gyvai ivertinti (kavos aparato-kavas, kurias paruose), labai paslaugus, kulturingas, pozityvus zmogus.Puikus konsultantas, kokiu reta. Labai ACIU!
Esu nusivylusi Radviliškio Topo centro darbuotojos Oksanos bendravimu ir klientu aptarnavimu. Atnesus mobilųjį telefoną tvarkymui antra karta per 2 mėnesius rodo savo nepasitenkinimą. Pirkėjai juk nieko dėti, kad parduodate telefonus su nekokybiška programine įranga. Įsigijau telefoną, bet juo naudotis praktiškai neįmanoma, nes jis vis persikrauna savaime, o išsiuntus tvarkyti į servisą gaunu atgal tokį patį. Nėra jokių darbų ar gedimų aprašymų. Nunešus telefoną tvakymui žadėjo, kad tvarkymas užtruks 2 savaites, bet meistrams pasirodė neaiškus telefono gedimas ir neaišku kiek dar laikys telefoną servise, o pakaitinio niekas neduoda. Esu nusivylusi tokiu Topo centro darbuotojų aptarnavimu ir tokiomis parduodamomis prekėmis!!!
Sekmadienio vakare, Kauno Akropolyje pirkau Philips fotoepiliatoriu. Kadangi konsultante nepriejo, pati nepuoliau jos ieskoti ir paemiau dezute su prietaisu, kuris turejo buti tas, kuri issirinkau. Priejus prie kasos turejau keleta klausimu ir kadangi kasoje darbuotojos negalejo man atsakyti, nusiunte pas konsultate, kuri ismano Philips subtilybes. Viska maloniai paaiskino ir tada prasidejo... Atsiskaiciau uz irengini kortele ir beveik apsidziaugiau, kad jis kainuoja pigiau, nei buvo nurodyta lentynoje. Vis tik paaiskejo, jog paemiau ne ta dezute:/ Konsultante pasiule is karto grazinti ka tik isigyta preke ir pirkti ta, kuria issirinkau. Deja, produktas, kurio norejau, buvo tik ekspozicinis, o neispakuoto neturejo. Sutareme, kad uz ka tik isigyta fotoepiliatoriu darome grazinima, kas nepavyko, nes kasoje neturejo pakankamai grynuju. Teko veztis produkta, kurio nereikia namo. Nauja, neekspozicini fotoepiliatoriu uzsake, kad is Vilniaus atveztu i Kauna. Kaip ir viskas butu gerai, taciau siandien, t.y. Antradieni, kai jau naujas prietaisas turejo buti atveztas, niekas nepaskambino kaip buvo zadeta ir nepranese, kad preke yra gauta. Nuvaziavau nekvieciama, nes buvau sumokejus ir turejau nepageidaujam preke. Grazinimas -gerai, preke is Vilniaus atvezta - gerai. Tik, mazyte smulkmema. Mano pageidaujamas fotoepiliatorius sekmadieni vakare kainavo 499, 99 eur, tiek, uz kokia suma buvo paprasytas pristatyti i Kauna. O antradieni, pasirodo, jis netiketai pabrango ir siandien jau kainuoja 559, 99eur. Jus turbut juokaujat?! 1. Neturite pageidaujamos prekes parduotuveje? 2. Negalite laiku padaryti pinigu grazinimo? 3. Konsultante neperspeja, kad kaina iki antradienio gali pasikeisti. 4. Ateini nusipirkti produkto ir paaiskeja, kad turi moketi daugiau, nes siandien antradienis? Jauciuosi apgauta ir tikrai geruoju jusu niekam nerekomenduosiu. Sugadinta nuotaika ir veltui sugaistas laikas:/
Esu pasibaisėjęs aptarnavimo lygiu, sugenda šaldytuvas po 8 mėnesių nuo įsigijimo, servisas dirba darbo dienom, o sugedo penktadienį po darbo laiko, darykit ką norit, meistro išsikviesti negalima, nes garantinis, visą techniką pirkdavau elektromarkt tinkle, jokių bėdų, servisas dirba kiekvieną dieną, tad rekomenduoju pasirinkti brangesnę kainą už puikų aptarnavimo lygį.Beto yra vartotojų teisėse nurodyti keli tam tikri punktai, kurie TC klientams negalioja.Tad tikrai neturi suinteresuotumo klientais, bei nekreipia dėmesio, nes mes didelis tinklas ir mums nesvarbi jūsų nuomonė.Nerekomenduoju šio prekybos tinklo, verčiau rinktis pigu.lt arba elektromarkt.lt
Pirkau Topo centro internetinėje parduotuvėje šaldytuvą Samsung, deja, atėjo ne užsakytos kreminės spalvos šaldytuvas... o šiandien taip pat gavau neveikiančią mikrobangę... nerekomenduoju nieko pirkti internetu!
As norejau padekoti Radviliskio Topo centrui :). Pirkau dukrai riedi. Mums uzsake norima riedi. Patarimu gavom. Ismoke darbuotoja (gaila, kad vardo nezinau : () vaziuot dukra su riedziu. Nuostabus darbuotojai !!! Gavom liuksiska aptarnavima, patarimu ir tokias nuosirdzias sypsenas. Aciu labai labai Radviliskio Topo centrui !!!!
Monika 2016-08-13 23:22:25
Šiaip esu iš žmonių, kurie pasilieka savo nuomonę sau, bet šįsyk netylėsiu.. Suerzino mane šiandien topo technikos akropolyje, Klaipėda, konsultantė. Taip, galbūt aš atėjau ir su menkniekiu, galbūt spauzdinimo skyrius ir savitarna, bet ar konsultantė turi teisę paprašyta pagalbos pasakyti: "Aš neturiu laiko?". Paklausta ar aš ne klientė, atšauti man, kad šitas skyrius savitarna ir ji man laiko neturi?... Tebunie mano paslauga kainavo vos 10euro centų, tebunie 17.30h buvo tikrai nemažai žmonių, bet tiksliai žinau, kad kai aš pati ten dirbau prieš 6 metus, už tokį atsakymą nors ir labai smulkios investicijos klientui, būčiau kentėjus labai skaudžiai... Šiandien gal aš ir tik lapo už 10ct norėjau, bet kas gali garantuot, kad ryt nebūčiau buvusi stambios buitinės technikos pirkėja?! AČIŪ kasininkei, kuri pagelbėjo man ir kurios dėka nepavėlavau su tuo atspauzdintu lapu ten, kur turėjau atsidurti.
Višta tu klaipėdos akropolije Topo Centro nėra, Ten Technorama tai būk maloni žiurėk ką rašai.
2017m. Vasario 18d. Įsigijau Topo centro parduotuvėje (Megoje) nešiojamą kompiuterį LENOVA, kuris iš karto pasirodė nekokybiškas. Vasario 24d. Pridaviau į parduotuvę brokuotą pirkinį, pareiškime jo atsisakiau ir paprašiau grąžinti pinigus.Priėmėjas žadėjo laike 10dienų pinigus grąžinti (ir man paskambinti).Nesulaukus jokio signalo, po 5 dienų parduotuvėje sužinojau, kad gali tekti laukti ir mėnesį.Topo centras, manau sėkmingai mano pinigais naudojasi.Tokie atvėjai, iš interneto matomi ne vieninteliai.Buvau nuejus ir pas direktore kuri vėl pasiūle kelias dienas palaukti.ČIA NE PASIMATYMAS SU TOPO CENTRO DARBUOTOJAIS, O BUTINYBĖ ATGAUT SAVO PINIGUS/IR KUO GREIČIAU - NES LIKAU IR BE PINIGŲ IR BE KOMPIUTERIO !/
Tai sakot sureagavot ir pamažinot kainą? Komediantai, jei neįsivaizduojat vertės. Ji vis dar trigubai per brangi, nors praktiškai neverta nieko, nes tai jau atgyvenęs įrenginys su tokiu valdymu.
Kaip suprast tokias nesamones kaip šios radijos kaina (pridedu pav.)? Čia jau darosi cirkai kaip su maksima kad už daržoves ar arbatą užkelia kainą saiko nebejausdami. Ir taip kainos pas jus nepagrįstai užkeltos, bet šis jau aukščiau visko.
Lankiausi Siauliuose Topo centre... man reikia kad pagal kompiuterio duomenis ir pirkimo sutarti surasytu rasta su kokiomis programinemis irangomis pardave kompiuteri.. ir ka? Jie sako mes nerasysim nieko. Tipo jie nieko nemato ir pan. Prisistate vadove.. ir paklausiau ar nezino kokius kompiuterius parduoda.. ji atsake "nezinom" ir nuejo i sona susiraukusi ir tokiu tonu atsake ko tu nori eik is cia... na gerai... pasake kad nieko nedarys nerasys. Paklausiau kur kreiptis uzrase Vilniaus nr hp centro ir tai uzrase blogai neimanoma prisiskambint tokio nr nera sako... nu zodziu pagalbos jokios is ju. Vadove pasibaisejau. Reiketu keisti. Ne pirmas kartas su ja taip....
Noriu pareikšti nusiskundima apie TC vadybininkę Jolanta dirbančia Jurbarke. Ji man nesuteikė reikiamos konsultacijos ir vos neišvijo iš parduotuvės. Nemanau kad tokį darba turi dirbti asmenys kurie nesugeba padoriai bendrauti ir atlikti savo darbo. Esu labai pasipiktinęs.
Šiandien buvau TOPO centre Ukmergėje. Noriu atsiliepti apie vieną konsultantą - TOMĄ. Jo darbu esu labai patenkinta: padėjo išsirinkti nešiojamą kompiuterį, išsamiai papasakojo apie kompiuterio draudimo galimybes, Džiaugiuosi, kad pas jus yra tokių šaunių konsultantų, kurie pirmenybę teikia pirkėjams, o ne sau.
Niekada is jusu daugiau nepirksiu !!!
2016-10-21 20:00:23 IP 90.142.224.82
Nesiuskit man reklamu i telefona, aciu !!!!!!!!!!!
Pirkau telefona isimoketinai euronics'e, kaip jus galvojat zmones perka isimoketinai kodel telefona? Turbut todel, kad neisgali sumoketi pilnos sumos is karto. Taigi, as del tokios priezasties ir pirkau issimoketinai. Ir ka jus sau galvojat.... Po menesio skambina man ir sako jums reikia sumoket 160euru, nes as netycia jum padariau sutarti su pradiniu inasu tokiu. PO MENESIO... O sutartyje maza skiltele parasyta apie ta inasa, kurios as aisku nepastebejau kaip ir tas konsultantas. Ir atejus pas ji aiskintis problemos isgirdau tik tiek, kad sumoket butina dabar, nes kitaip reiks grazint telefona. Tai nezinau kokios kompetencijos ir bukumo pas jus darbuotojai dirba. Nes asmeniskai man, tai sukele dideliu nepatogumu. Zmogus dirbantis uz minimuma turbut sunkiai gali sumoketi 160euru inasa + pirmoji imoka 45 eurai.. Gaunasi +-200euru.. NORMALU :) Gyvenime nebesilankysiu ir nieko nebepirksiu ten.
buvai pamalonintas aptarnavimu bei prekiu priimimu TOPO CENTRO esancio siauliuose saules mieste aptarnavimo kokybe bei paaiskinimas kur kreiptis garantinio metu parasyciau uz ta 0 !!!!!
gyvenime daugiau nepirksiu ir niekam nerekomenduosiu nieko is sitos parduotuves isigyta preke sugedo po 4 dienu pinigus pasirodo grazina tik po 2 savaiciu apart to kad yra 14 dienu pinigu grazinimas dekui uz demesi tikiuos jusu paslaugomis naudosis maziau zmoniu geros dienos !!
Situacija tokia:
Nunesiau i garantini beleide kolonele ir po savaites sulaukiau zinutes kd atvykti atsimti koloneles kai nuvykau mn pasake kd ji nepataisoma ir duos visiskai nauja tada paprase manes cekio bt as jy kazkur praganiau, bt kai padaviau kolonele taisyti turejau pirkimo ceki ir kasininke atsisviete jy. Taciau dbr mn nebedoda tos koloneles kadangi neturiu to cekio bt jie turi kopija. Ar imanoma atgauti ta kolonele be pirkimo cekio???? As turiu ir pridavimo i garantini ta lapa ir jie turi, jie turi ir cekio kopja bt jie sako ieskoti originalo cekio...
Šiandien topo centre Kėdainiuose pirkau fotoaparatą, mane aptarnavo jaunas vyriškis vardu Donatas, grįžau namo atsidarau dėžutę, o joje yra ir laidai ir baterija, tačiau trūksta foto aparato. Nuvykau atgal į parduotuvę, o tas aišku atsiprašė, bet kas man išto kelionė nuėjo "šuniui ant uodegos". Jeigu ką nors pirksite būtinai patikrinkite ar nieko netrūksta.
Siandien apsipirkom Vilniuje, ukmerges gatveje topo centre. Viskas gerai, konsultantai labai mandagus, nu bet kasoje, pardaveja vardu Oksana laaaabai nemandagi, tikra akiplesa!!!! Kas isvis tokias priema dirbt!! Toks vaizdas kad per prievarta pasodinta dirbt, neimanoma nieko paklausti, akis drasko atsisedus ir "meskos paslauga" daro visiems. Jus ka normaliu pardaveju nerandate???
Na ka galiu pasakyti, zmones neapsirikit, ir ziurekit is kur perkate preke...Pirkau Siauliu pc Saules miestas iphone 5s.Issimoketinai, mokejau uz telefona ir jo draudima, bei dar garantinis galiojo, lapu lapeliu pasirasyti reikejo, ir t.t, bet po 9men naudojimo jis tiesiog issijunge ir jo ijungti buvo neimanoma, taip pat ir i programas ieiti, nereagavo tiesiog...nunesiau i garantini, pilna komplektacija pridaviau remontui, sake tvarkys apie 2sav., o mano tel net niekas neliete tvarkyti nes as nebuvau isjungusi find my phone....as net nezinojau, ir jokiame garantiniame nera parasyta kad ji reikia isjungti, antraip netvarkys...niekas nesiruose man pranesti, kol pati nesugalvojau paskambinti, galbut sutvarke telefona...mat Vilniuje atjungti negali, o pasijungus savo iphona pagal ID jo paprasiausiai nerodo, teko eiti pas savo meistra kuris per IMEI koda atjunge, sumokejau 20 euru...na kagi laukiam kol sutvarkys...bega dienos, skambinui Vilniu ir pranesa kad telefonas issiustas ryte, kai apmokes saskaita tada paskambins atsiimti.Skambinu i Siaulius, o ten sako kad telefono nera, dar nesutvarkytas, pasakau kad skambinau i Vilniu sake jog issiunte, ir visa pasimetusi man sako oj paziuresim...Perskambino sako oj katik kurjeris atnese ispakavom yra telefonas, bet jums reikes susimoketi uz telefona 27 eurus...tai kam tada tas draudimas ir garantinis, jeigu tvarkant pats turi susimoket...jokio rupestingumo, zmogus paliktas likimo valiai tvarkykis kaip nori....nekompetetingi zmones dirba...
Žilvinas, Topo centras
2016-04-04 16:21:56 IP 88.119.128.115
Vilniete 2016-04-03 12:41:45
Deja, bet galima daryti tokias isvadas, kad jei garantija jau eina pabaigon niekas net nenori kreipti demesio:-) nunesiau konpiuteri i viena vilniaus topo centro garantini servisa, paaiskinau nesklandumu, kad baterija neveikia, kad blogai kraunamas kompiuteris, gal kazkas blogao su kistuku ar pan.galvojau pagaliau bent hau pasakys kas yra konpiuteriui ir kazkiek val pavalys ji..eina viena savaite antra, trecia..niekas nieko nereguoja..paskambinau, pasake kad net duomenu neturi ka su juo juo daroma..praejus galiausiai 6savaitemman grazino kompiuteri..BET kas buvo su juo ir kodel taip ilgai laike net nenurode..jokip menko komentaro..ijungus kompiuteri jokiu permainu nepastevejau, iki sioljis issijungia jei truputi pajudinilaida, baterija neveikia..neisvalytas net profilaktiskai..tiesiog stebina saltumas..na jei jus nielp su juo nedarete, tai kam taip ilgai laikyt, kodel negalima buvo bent kazka parasyt kas tikrobuvo jam daryta ir tikrinta..:-) o tai laiko gaisimas ir nulis rezultatas..teks nest tiesiog i paprasta remonta kur normaliaiapziures ir uz valandos pasakys kas jam yra..nusivilusi garantinio centro darbuotoju kompetencija:-)

ačiū! Parašykite savo kontaktus, pasidomėsime Jūsų atveju, nes neaišku, kuris garantinio serviso partneris Jus aptarnavo. Visada galite rašyti į info@topocentras.lt - tokiais atvejais su visais klientais susisiekiame ir atsakome.

Žilvinas Kulvinskis
kainos ant kai kuriu prekiu uzkeltos tiek kad siurksciai anglu kalba nusikeikiant "WTF"
ka galima rasti eronics ar kilobaite/varleje tiesiogiai perkant 60-75euru riboje. topocentre virs 80 jei ne apie 90euru. o kokybe ta pati.
Megos Topo Centro konsultantui Mindaugui Cempojui. As nepradesiu su Jumis polemikos su Jusu subjektyviai isdestytais faktais.Cia pagrindinis faktas yra tas, kad jus iniciavote konflikta.Nieko nuostabaus, juk kaip rasote savo komentare, jus jauciate jausmus tik savo seimai, o ne svetimiems zmonems, nors Jusu darbas butent su zmonem. Tai akivaizdus neatitikmuo Jusu darbo ir Jusu asmeniniu savybiu.
raimondas 2015-12-31 12:03:48
2015 12 30d apie 15 val. Megos Topo Centre mandagiai paprasiau konsultanto Mindaugo Cempojaus pagalbos, taciau pastarasis konsultantas man atsake labai grubiai ir arogantiskai, jog jis siuo metu " kalbasi su zmonem !". Mane nustebino ir supykde toks centro darbuotojo elgesys.Nejau niekas neprainformuoja centro darbuotoju, kaip jiems deretu elgtis savo darbo metu ir kas ieina i ju tiesiogines pareigas.As suprantu, jog sventinemis dienomis centre daug pirkeju t.y.daug darbo personalui, taciau duoti valia savo jausmams konsultantai neturetu.
Kaip graziai mokate parasyti savo pretenzija, o kodel nepasakete kad man aptarnaujant klientus kitus ir padedant Jiem issirinkti preke prisokot ir pasaket kad turit Jus but aptarnautas, as atsakiau kad po Ju prieisiu prie Jusu ir tada pradejot aiskint kad ir taip ilgai su Jais jau kalbu :D o po to pradejo gasdinti direktore ir t.t Ir deja cia tik darbas, jausmus jauciu seimai o ne svetimiem zmonem :)
Eilini karta isitikinau kad TOPO CENTRAS yra pati paprasciausia a******u kontora. Topo centrui 20 metu ir ta proga yra dalijami nuolaidu kuponai kas perka preke didesne nei 100 euru. Pirkome ausines tikrai rimtos ir geros firmos (105euro) ir gavome kupona. Kupone parasyta: DOVANOJAME JUMS10 EURU UZ KEKVIENA ISLEISTA 100 EURU. KUPONA GALITE PANAUDOTI VISOSE TOPO CENTRO PARDUOTUVESE (galiojimo data). KUPONAS GALIOJA VIENA KARTA. MAKSIMALI NUOLAIDA IKI30%. NEGALIOJA ISIGIJANT KITOSE AKCIJOSE DALYVAUJANCIAS PREKES BEI ISPARDAVIMO PREKES. KUPONAI GALI BUTI SUMUOJAMI. Kaip ir viskas aisku ir suprantama. Turedami nuolaidu kupona nusprendeme isigyti ir kompiuterine pelyte, juolab kad jau turime ir nuolaida. Tik viena problema kuponas niekam negalioja nes VISOS PREKES IR YRA TOS kurioms kuponas ar nuolaida yra netaikomos. Sveikinu topo centra su 20 metu jubiliejum ir linkiu kad jusu kontora kuo greiciau uzlinktu. ACIU DIEVUI YRA AVITELA.
Visada maniau, kad Topo Centras patikima imone ir nesamonem neuzsimineja. Na man buvo taip..., pirkom is ju kompiuteri Asus, dar visai neispakuota nunesem meistrui, kad idiegtu visas reikiamas programas ir galetume sau laimingai naudotis daiktu, bet kompiuteriu meistras paaiskino, kad nusipirkome deveta kompiuteri 2013 pagaminta, pasirodo, jie ten perrenka, sutaiso ir parduoda kaip nauja preke, net nepasako pirkejui, kad ji jau naudota, suprask pats turi zinoti. Jei kas pirksite, visada klauskite ar ji nauja, ar naudota, kaip matot pirkejas mulkinamas, pvz.as siuo atveju jauciuosi apgauta ir i Topo Centra jau niekada negrisiu ir kitiems dar papasakosiu savo karcia patirti...
2014 metais pirkau dulkiu siurbli uz 180 litu dabar pigiausias 150 euru isprotejo pradejau pirkti internetu is uk ir vokietijos ir lenkijos ta pati uz 30 %

1A.LT
Internetinė parduotuvė www.1a.lt

Adresas: Naujakiemio g. 6, LT-08314 Vilnius.
Kodėl rinktis internetinę parduotuvę 1a.lt? Didžiulis pasirinkimas, puikus klientų aptarnavimas, žemos kainos – visa tai internetinėje parduotuvėje 1a.lt! • 100% duomenų saugumas apsiperkant - 1a.lt Internetinė parduotuvė naudoja SSL sertifikatą, garantuojantį duomenų šifravimo autentiškumą, tokiu būdu apsaugojant...

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija
Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija 05-15 15:59
Užsienio kalbos kompetencijos - įmonės sėkmės garantas Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik visame...
Išankstinės apklausos rodo, kad airiai pasisakė už abortų liberalizavimą
Išankstinės apklausos rodo, kad airiai pasisakė už abortų liberalizavimą 05-26 09:42
Vakar Airijoje vykusio referendumo balsai dar skaičiuojami, bet pirminės apklausos duomenimis, airiai pasisako už konstitucijos pakeitimą, kuris panaikintų abortų draudimus.
Tarnyba aiškinasi, ar į Lietuvą nepateko puviniu užkrėstos bulvės
Tarnyba aiškinasi, ar į Lietuvą nepateko puviniu užkrėstos bulvės 05-25 22:39
Augalininkystės tarnyba aiškinasi, ar į Lietuvą galėjo patekti bulvių ruduoju puviniu užkrėstos bulvės.

Sutikimas su interneto svetainėse pateikiamomis "Slapukų" taisyklėmis Jums:

Skoda