Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Bolt Services LT, UAB

Išbandyk Bolt su 10€ pirmos kelionės nuolaidos kodu: KELIAUJAM
Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Bolt Services LT, UAB

Irena 2021-10-16 19:42:55
Parvažiuoji vakarais iš darbo, o mašinos nėr kur statyt, nes stovi bolt automobiliai. Ar čia taip Boltas reklamuojasi??? Baisu, nejaugi taip galima, kur žiuri darbdaviai, namo gyventojai piktinasi. Tai jeigu mano vyras tolimuju reisu vairuotojas, tai gali fura statyt kieme???
Laba Irena
Bolt nera darbdavys, jie yra šudžiai, kurie parduoda tik informacine paslauga, o automobiliai tikriausiai stovi del to, jad nera kam dirbti, nera vairuotojų dirbti ši svajoniu darba, užtat ir užima viena, jieskokite kaimyną kuriam priklauso automobiliai jam pap..skit prota.
Tomas 2021-10-14 22:20:12
Labai dažnai užsisakau Bolt'u ir esu patenkintas užsakymu. Kurjeriai yra mandagus ir neesu susiduręs su bloga patirtimi.
Ruta M 2021-10-14 22:21:48
Daug kartu užsisakinėjau ir neketinu sustoti. Puikus aptarnavimas.
Tomas 2021-10-14 22:20:12
Tai kad su kurjeriais nera kontakto, jie palieka prie duru, sau neneluok gera įmonė ;)
Primiž kada nors tau i krepši tada suprasi ;)
Daug kartu užsisakinėjau ir neketinu sustoti. Puikus aptarnavimas.
Issikvietus bolta kaina rodo vieną o atvažiavus į vietą parodo kainą kitą (didesne) paklausus kodel taip įvyko, vairuotojas man atsakyti negali, nes nešneka nei lietuviškai nei angliškai. Parašius i suportą atsako, kad mano važiavimo kelias prailgejo. Tai aš lieku kalta, kad mane vairuotojas ratais vežiojo, nors galėjo pasirinkti 2 trumpesnius kelius. Niekam nerekomenduoju šitos įmones, jie ne tik, kad apgaudinėja, bet ir nesprendžia problemos!!!
Šiandienos dienotvarkė 2021-10-14 01:05:17
Ka gi ka gi ka gi, mieli skaitytojai.Su jumis sveikinuosi aš ir šiandien męs dar karta norime apžvelgti Bolto įkainius.Šiandiena męs atidžiau panagrinėsime Bolt nustatytą keleivių vežimo įkaini kurio pavadinimas yra "economy".

Šis įkainis atrodo taip:
Įsėdimas į automobilį 55cnt
Nuvažiuoto kilometro kaina 29cnt
Kaina už vieną važiavimo minutę 7cnt
Minimalus mokestis už kelionę 1.3€
Dabar norėtume paklausti Bolt atstovų, kam gi buvo sugalvotas šis nuostabus įkainis? Tam, kad vairuotojas galėtu pakankamai uždirbti, išlaikyti šeimą, ir tobulėti, ar tam, kad vairuotoją būtų galima išspausti kaip citriną ir kai jo įvertininas nukris iki 4.5/5 išmesti jį iš BOLT kaip šiukšlę?
Vienintelis vaistas nuo Bolt tai masiškas išėjimas iš plattormos kaip padare rusai Sankt-Peterburge, ten niekas neperka Bolt paslaugų, tada jie sedes be vairuotoju, kurjeriu, ir nebus už ką išlaikyti visa ofisą, tuos "kaimo asilus" kurie nieko nedaro kompanijai Bolt, ir tada gal but kažkas pasikeis.
Geriau išidarbinti kažkur kitur i įmonė su gera reputacija, minusai yra bet, taip reikes eiti i darba, nebus laisvo grafiko, bet darbdavys apmokės mokesčius, turėsite apmokamą biuletenį, nereikės vairuoti be komercinio draudimo, gadinti savo transporto priemonę ir dar neklausyti visokiu "bomžu" keleivių kurie sumoka centus ir nuolat nepatenkinti.
Pigiai negali buti saugiai, švariai ir gerai, sumokėti pinigai už "ekonoma" reiškia turi buti taip:
1.Nešvarus prarūkytas salonas, dėmės ant sėdynių
2. Automobilio kaina max. už 2000€
3.Tragiškas techninis stovis, plikos padangas, viskas barškia, kondicionierius neveikia.
4. Nuo vairuotojo skleidžia prakaito, alaus kvapas po vakariksčio baliuko.
Ir dar grietinėlė 1 euras sumoketas iš kliento Jūms lieka ~0.35 centus, o gedužes mėnesi VMI, SODRA išstatys sąskaitą kuria reikes apmokėti o kaip visada pinigu nebus, ir prasidės klasika antstolių kontora, sąskaitu areštai ir t.t
Tikiosiu informacija buvo naudinga, o turite savo galvą, sėkmes
Šiandienos dienotvarkė

Įsėdimas 55cnt.
Kilometro kaina 29cnt
Minutė važiavimo 7cnt
Minimali važiavimo kaina 1.30€
BOLT ieško pigios darbo jėgos???
Proto pas juos NERA, gyvenimas brangsta, viskas brangsta o jie siūlo tokius ubaginius tarifus? Patys p..darai sedi sau namie ir imituoja darba nuotoliniu budu, nieko visiškai nedarydami, "xarios" kaip pas kiaules greit i ofiso duris nepralis, o Jums vairuotojai senai jau reikia ieškoti kita darba, ka padariau ir aš.
Jie dar pridarys čia begu parduodami paslauga be komercinio draudimo ir su slenkančiai vairuotojais "narkota", bus jiems ir alga po 2000€, gaidžiai.
Kaip suprasti Pacevičiau tokį tarifą:
Įsėdimas 55cnt.
Kilometro kaina 29cnt
Minutė važiavimo 7cnt
Minimali važiavimo kaina 1.30€
BOLT ieško pigios darbo jėgos???
Kazys 2021-10-12 11:41:30
Kas yra pakuotės mokestis? Kas jį susirenka? Bolt'as? Ar maisto pardavėjas? Ar čia Jūsų dar viena rinkliava? Nes negana apmokestinti pirkėjus atvežimo mokesčiais?
Tik nepradėkite skiesti vandenį, nes pas Jus pakuotės mokestis - 1.20 Eur, Wolt'e - 0.50 ct, vietoje, restorane - 0.00, nors viskas supakuojama visur vienodai.
Kodėl trinate žinutes?
Atsakymas p.Kaziui, Bolt homoseksualustu kontora ;)
Kodėl trinate žinutes?
Įvietą 2021-10-11 18:45:35
Sveiki, kodėl Bolt nenurodo vairuotojui iš anksto kur keleivis važiuos?Tam, kad būtu galima geriau išnaudoti vairuotoja?
Taip padaryta specialiai, kad vairuotojas neatrinkinetu "cento" "bomžiniu" kelionių, bet patyres vairas ir taip moka be raško B atrinkineti, Bolt čiulpikai ;) kada pagaliau Jus bankrutiosite a?
Reda 2021-10-11 11:29:43
Buvau išvaryta iš Bolt mašinos, nes paprašiau įsėdusi važiuoti iš Baltijos pr. 117 iki p.c.Banginis Debreceno gatve. Nes Baltijos pr. Pastovūs kamščiai, remontas ir važiuoja vilkikai. Aš atsiprašau, bet kaip klientas nenoriu 10 min. užstrigti kamštyje ir, o jūs norite stovėti ir deginti kurą ? Tiesiog vairuotojas pagrasino, jei aš dar nurodinėsiu iš vis manęs neveš...Buvau priblokšta, daug daug kartų rinkdavausi kelionę su bolt ir tik vieną konfliktą turėjau su jaunučiu vairuotoju, kurio buvau apšaukta necenzūriniais žodžiaisbpravažiuojant pro atidarytą langą, kai atsisakiau važiuoti, už tai, kad matė, kaip klientas blaškosi ilgai po kiemą pilną mašinų ir ramiai pasistatęs mašiną gyventojo vietoje laukia kol jį atrasiu. Ar sunku išlipus mostelti, kad "aš čia"......O širyt apie 10 val. ryto toyota vairuotojo išbarta ir priblokšta jo elgesio tik pasakiau, kad aš paprašyta įvertinti visada duodu 5 žvaigždes, jis išrėžė, kad " o mes jums duodam tik 2 " Atsiprašau, jūs vertinate klientą ???...Kuom remiatės? Kad Jūs jį plūstate, klientui reikia tylėti nuleidus galvą ir ypatingai padėkoti keliskart, kad tik pavežėte ?...O gal žvaigždučių paslaptis tame, kad atstumas iki darbo ir atgal, kuriuo dažniausiai važiuoju neilgas ir neatneša dėsiu didesnės pinigų sumos, o išsikvietus vežti reikia...A ?? Širyt buvau įskaudinta iki ašarų, pavėlavau į darbą. Už tai, kad paprašiau aplenkti prospektą su kamščiais ??...Turėkite, bent elementariausios gėdos taip elgtis su žmonėmis, moterimi, klientais. Tai mes mokame Jums už suteiktą paslaugą, ir ar į tokius atsiliepimus reaguoja įmonės vadovas ??...Galiu pridurti, kad tikrai esti Jūsų įmonėje puikių darbuotojų, puikių kultūringų žmonių su kuriais kelionės būdavo malonios. Bet po tokių akibrokštų pradedi manyti, kad viskas dirbtina, kad ir po kelionės " geros dienos" palinkėjimas, nes būsiu įvertinta, kaip klientė 2 žvaigždėmis..... Beje Jūsų įmonės įvertinimai tikrai nedžiugina...Ačiū, atsisakau Jūsų paslaugų tiek kelionėse, tiek maisto pristatyme ir pažystamus paraginsiu tai padaryti.
Laba Reda, seni, patyrus vairuotojai senai nebedirba šioi "šaragoj", iš patirties Jums geriau niekada nesakyti vaituotojui kaip važuoti, nes tai besina, yra navigacija ir viskas, geriau po keliones rašyti Bolt asilams ir gauti kompensacija. Sutaupisite nervus ir pinigus, o Bolt px ant klientu ir vairuotoju, nevyleliu kontora.
Del žvaigždučiu jums ne dzin? Aš kai dirbdavau tai man buvo px, senai jau ne mokykloje, kad manes vertintu žvaigžtutemis, buka Amerikonu sistema ;)
Neimkite i galva ir pabandykite eTaksi, ten mažiau asilu.
Man atrodo, kad yandexas greit bolt services lt, aplenks.
Ikainiai yandex jau padidėjo....
Be to yandexo programėlė daug patogesnė ir geresnė negu Bolto..viso gero boltai... as pereinu i yandexa....
Lauris 2021-10-06 14:50:35
Siūlyčiau kelti kainas vežant paprastu tarifu ir panaikinti economy kategoriją, nes vežti 5km už 3€ čia jau pravalas kažkoks, niekas nebedirbs.
Sveiki, tai ir taip daug kas pabego iš šito "elitinio" darbo, liko tik naujokai, padirba ir po mokesčiu sumokejimo pabega nes nieko nekieka sau, dirbo tik Bolt, servisams ir VMI, NX tokį darba, čia kas supranta.
Kontora 2021-10-01 15:47:49
Kai pirma kart pamaciau bolt ikainius man net zandikaulis atvipo.Tokie mazi ikainiai vairuotojui apsimoka nebent tada kai ant kiekvieno kampo stovi po klienta kuris kviecia bolta.O kai klientu nera vairuotojui visiskas bankrotas su tokiais ikainiais.11km i uzmiesti vaziuoti uz 3€ (atskaicius islaidas)cia absurdas...
Atvažiuoju i adresą, įlipa klientas, matau adresą ir sakau, nevažuojų i ši vietove nes man finansiškai neapsimoka, klientas pyksta, bet maksimum ką jis gali padaryti vairuotojui "įpyst vienietuka", užtat nėra minusines keliones, tegul Pacevičius pats veža savo klientūra už centus.
Tegul Boltas savo reklamose nurodo, ne tik kad TOP vairuotojai
uzdirba tiek ir tiek, bet ir tai, kad vairuotojai yra išmetami iš Bolt programėlės kai jų ivertinimas nukrenta iki 4.5/5.....
Bolt vairuotojo uzdarbis siuo metu ne ka didesnis nei santechniko, o reikalavimai vairuotojui kosminiai.... Vairuotojus išmeta iš Bolt del keliu neigiamu keleiviu ivertinimu.....pries priimdami vairuotojus bolt turetu ispėti, kad vairuotojas bus ismestas is Bolt jei ivertinimas bus 4.5/5.Tada vairuotojai, gal pasirinks patikimesni pajamu šaltini negu B O L T !!!!!!
Oatyres buvęs Taxify vairas
2021-09-30 16:05:53 IP 5f4socal
Vairuotojas 2021-09-30 14:57:13
Dirbu vairuotoju BOLT antras mėnesis "pilnu". Ir drįstu pasakyt kad tai visiška tragedija. Keleiviai įnoringi, naujos statybos namai, Teslos kieme, o kelias kaip mėnulio paviršius - mašinos laužymas. Įlipa iš kart nežinia kuo nepatenkinti, po kelionės pamatai, kad reitingas kritęs. Jokios priežasties ir paaiškinimo. Ir beje - asmeniškai varau po 12-14 valandų per dieną. Reitingas kritęs iki 4, 6 - blokavimo riba. Taip atsidėkojama už atsidavimą darbui? Brangūs (o gal ir nelabai) keleiviai - ar susimąstote, kad jus vežantis vairuotojas turi šeimą ir gyvenimą? Jeigu turite priekaištų - prašom pėrsėskite į viešąjį transportą. Nes būtent už tokią kainą važinėjate, o reikalaujate VIP aptarnavimo. Nusileiskit ant žemės. Arba išbandykit šį darbą patys.
Na chui juos siuskite ir bus rami galva, čia tik su Lietuviais taip, užsienietis visada bus patenkintas, o del reitingo neimkite i galva, su 4.5 niekas neblokuoja, nes nėra kam dirbti ši svajonių darba
Skundas del boltu pas musu darbo vietoi akropoli privalomi gp pasai testai antikuniai arba irodimas tai kad covit 19 neturi komflikai jau atsibodo praneskyte savo visiems kurjeriams akropolis klaipeda privaloma parodyti kas susijia su covit 19 mums pasakia vadovai
Nęsažiningi pavežėjai 2021-09-22 19:47:53
Dažnai tenka naudotis Bolt paslaugomis. Pastaruoju metu vis dažniau susidūriu su vairuotojų sukčiavimu.
Sąmoningai nuvažiavę į kitą adresą, kur nors šalia iškvietimo adreso, patvirtina atvykimą ir priverčia klientą ieškoti Bolt automobilio. Esmė - kol klientas ieško pavežėjo, šis fiksuoja laukimą ir paprašo papildomai pinigų, nors adreso sąmoningai " nerado" pats.
Gal Bolt atvybei reiktų atidžiau rinktis vairuotojus ir imtis priemonių, kad pavežėjai rastų iškvietimo adresus ir atvažiuotų tiksliai į juos. O gal vertėtų tokiems vairuotojams taikyti tarnybines nuobaudas už jų nesąžiningumą.
Sveiki, jeigu bus dar nuobaudas tai Jus tada važinėsute su viešuoju transportu nes ir taip nėra kam dirbti ši "svajonių darba", tikri profesionalai senai neperka Bolt paslaugu del didelių mokesčiu naštos ir Bolt požiūrio i vairuotojus, liko tik slenkantis "elitas" kuris visiškai nemoka skaičiuoti ir dirbti, užtat taip yra, pirkite etaksi paslauga ten mažiau "elito" ;)
Nęsažiningi pavežėjai
2021-09-22 19:47:53 IP 2nom59br
Dirbti su Bolt buvo pats blogiausias mano sprendimas.Geriau buciau dirbes elektriku.Boltas duoda dazniausiai pigius uzsakymus is kuriu galima uzdirbti labai nedaug.Uz miesto dazniausiai tenka vezti uz minimalu ikaini, laukti uzsakymo valanda ir ilgiau, paprasius bolt pagalbos, atraso emaila po pusdienio, tipo atsiprasom del nemalonios patirties, ta ta ta...bla bla bla pagal ta pati algoritma.Centai uz kilometra isedimas centai ir centai uz minutes..., Bolt navigacija siulo sukti i kaire per dviguba istisine linija, keleiviai keikiasi ir rėkauja, sedasi penkiese, zodziu...Viso gero Boltai tikiuosi greitu laiku atsiras tau pakaitalas.
Birzeli, kai truko vairuotoju uzdarbiai buvo dideli.Dabar, kai vairuotoju nebetruksta tai uzdarbiai pasidare tokie kaip visada....g...ys...
Važiuokite saugiai su Bolt ;))))))
2021-09-21 12:16:08 IP 2ju3l1tt
Vežkite savo atžalas be palydos i būrelius be kėdutės, gal tai bus Jūsų paskutine kelione su Bolt, tada gal suprasite, kad Bolt kompanija kelias i viena puse
Baravykas Bimbalinis LT
2021-09-21 00:40:54 IP 2ju3l2v5
Alvydas 2021-09-18 06:08:32
Labas vakaras kreipios i bolt aptarnamimo linija važiavau šiandiena iš klubo i kluba nakti girtas jusu vairuotojas ištrauke elektronines cigaretes ir siule pirkti jas as buvau išgeres ir kad jisai atsiknistu nuo manes nupirkau cigarete elektronine uz 5eurus bet tuom viskas nesibaige atveždamas mane i adresa jam buvo paduota pinigu ir vietoj gražos jis pasiule elekyronine cigarete aš pasakiau graža ir iki adreso nes iki adreso nedaveže tai sakau jums viešai mano advokatas yra Paulius Vinkleris kaip ir ruošius jus paduot i teisma jei šitas darbuotuojas bus pripažintas kaltu visus kaltinimus atsijimsiu aš taip visko nepaliksiu nakti važiuoji ir dar tave bando apgauti vairuotojas kuriam patikejas savo atsokomybe kad griši sveikas ir givas namo bet siulo nelegaliu daliku isigiti kada pasinaudoji paslaugomis ir duodu 100%jei ji dabar isikviesite tai rasite bardačioke nelegaliu daiktu
Advokatas pamirso turbut pasakyti, kad be irodymu Lietuvoje niekas negali buti apkaltintas...
Alvydas 2021-09-18 06:08:32
Narkomano išpažintys blt :)))))))))))))
Tokie ir važineja Bolt
Just so you know 2021-09-14 20:46:40
DĖMESIO, DĖMESIO!!!!!!!!Bolt minimalus keleivių vežimo tarifas yra 33centai už km, 12 centų uz minutę minimali keliones kaina 2eu.!!!!!!Toks pat arba didesnis įkainis galioja jei bolt vairuotojas veža ne žmogų, o pvz.morkas arba bulves.
As esu save gerbiantis vairuotojas ir uz 33cnt. km.12cnt min.2eu minimal.keliones.kaina, nerizikuosiu nei savo, nei keleivių gyvybėmis.....
Malonu girdėti, kad dar yra dirbančių už tokius įkainius zmoniu.
Boltas nuskaiciuoja 20% nuo vairuotojo pajamu, pateikia detalią informaciją apie vairuotojo pajamas į VMI ir dar vairuotojas turi mokėti už Boltą pvm!!!!!Super.... Plyteliu klojėjai iš baltarusijos šiuo metu vid.uždirba 6eu per val.i rankas..Geros dienos visiems.....
Senai jau aišku, kad Bolt DUGNAS! Linkėjimai klientams kurie nuolat nepatenkinti, į stulpą atsitrenkite savo buką galva tik tada suprasite kur yra profi o kur narkota už vairo.
Žyyrnas vadybininkas
2021-09-15 10:41:00 IP 28m90uen
Just so you know 2021-09-14 20:46:40
Malonu girdėti, kad dar yra dirbančių už tokius įkainius zmoniu.
Dar yra 80centų įsėdimo mokestis....
Just so you know
2021-09-14 20:46:40 IP 2ju3l6l7
Lina dzigiene 2021-09-12 01:33:23
Sveiki. Issikvietus Bolt transporta 2021.09.09 22.00.31, buvo nuskaityti pinigai ir likau neaptarnauta (taip pat apsaukta vairuotojo), kuris nesugebejo pasitiklinti adreso (ka kiti pavezejai daro) is kur/i kur reikia mane vezti, nes kazkodel programele suvede klaidingus duomenis... Likau nusivylusi, pirma karta pasinaudojus sia programele,. Su kitais taxistais, tai nera buve dar, nes visada paskambine pasitikslina adresa, esant tokiam atvejui, kai nezino kur vaziuoti....
Gera diena p.Lina
Atsakinėja buves patyręs Taxify pavežejas, Bolt programos galimybes nerodo taško B, kur Jus važiuosite ir niekas neskambina, niekada daugiau nisinaudokite Bolt paslaugomis.
Gedinga melagiu ir nusmurgeliu imone. Diskriminuojant smulku versla jums turetu nelikti vietos Lietuvoj. Geda
Vytautas 2021-09-10 20:16:34
Kažkoks scamas. Vieną dieną veža normalia kaina, o kitą šauna 3x brangiau.
Svx, tai pasižiūrėkite kiek Bolt administracijoje dirba avinu? Juos gi reikia maitinti, o iš kur imti pinigus? Iš klientu ir vairuotoju, kol jus neištrinsite Bolt programos taip ir bus.
Kažkoks scamas. Vieną dieną veža normalia kaina, o kitą šauna 3x brangiau.
Nebesinaudoju bolt food paslaugomis ir pasakiau visiems savo giminaiciams ir draugams, kad nebesinaudotu nes jie nebera partneriai su Gustuko picerija. Turekit raga yra Woltas.
Apgailėtina įmonė. Maistas atšalęs, supiltas kola. Darbo principas kaip kinų - pinigų nulupumas, į kokybę nusispjauti.
Atsisakau Bolt (taxify) paslaugu todel, kad verslas financuojamas Kinijos, darbo salygos vairuotojams lygus vergystei! taip pat todel, kad viesai smeiziamas smulkusis seimos verslas Gustuko picerija!!
Palaukau smulku versla Bolt banas iki gyvenimi galo yra kitu firmu kuriuomis reikia naudotis
Už Gustuko picerijos ignoravimą ir skleidžiama melą apie juos, dėl išgalvotų higienos reikalavimo nesilaikymo, jūs tampate pati nemėgstamiausia įmonė. Jei būtų nesilaikoma higienos reikalavimo, įmonė būtų seniausiai uždaryta. Tikiuosi, kad bent už gerą sumą parsidavėt...
Kaip jūs patys atsisakėte dirbti su "Gustuko picerija", taip tikiuosi klientai nebesinaudos jūsų paslaugomis. Sistemos vergai, kitaip nepavadinsi.
Buves Taxify driveris
2021-09-05 19:30:15 IP 5f4sod9v
Arūnas 2021-09-05 09:26:58
bolt apsas ištrintas, nebesinaudosiu jų paslaigomis, antimorališka ši įmonė, mes už sąžiningą verslą ir Gustuką !! O iš tikro WOLT ETAKSI kokybiškiau ir geriau.
Sutinku Arūnai, užtat jau 5 mėnesius neperku šiu šudžiu paslaugos, nes ten visiems px, kartais nesuprantu kur žiuri Estai : (
Lt filialą reikia mesti lauk, gal tada kažkas pasikeis

Dallis
1424.LT

Adresas: Paribio g. 8, LT-08101 Vilnius.
Veiklos sritys: taksi paslaugos.
eTransport – viena stambiausių sostinės taksi paslaugų bendrovė, kuri plečiasi į visą Lietuvą! Bendrovėje sukaupta daugiau kaip 50 metų patirtis taksi versle. Joje automobiliai geros būklės, talpūs ir patogūs. Automobilių parkas atnaujinimas kasmet, kadangi turime savo autoservisą. Turėdami puikią komandą, didelį...
Asistentinis taxi
Asistentinis Taxi

Adresas: Girulių g. 20-19, LT-12123 Vilnius.
Veiklos sritys: socialinės paslaugos; taksi paslaugos; transporto paslaugos.
KAS TAI – ASISTENTINIS TAXI? Esame du draugai, sėdintys neįgaliųjų vežimėliuose. Susidurdami kiekvieną dieną su problema lengvai ir komfortiškai keliauti, nusprendėme įkurti „Asistentinis Taxi“ ir padėti kitiems judėjimo negalią turintiems asmenims gyventi orų ir visavertį gyvenimą. Aktyviai gyventi ir komfortiškai...

Vengrijos konservatorių meras P. Marki-Zay iškovojo teisę rinkimuose varžytis su V. Orbanu 10-18 10:28
Vengrijos pietryčiuose esančio miesto meras konservatorius Peteris Marki-Zay buvo išrinktas bendru opozicijos kandidatu mesti iššūkį ministrui pirmininkui Viktorui Orbanui kitais metais...
VRM: saugoti sieną su Baltarusija pasitelktos papildomos kariuomenės pajėgos
VRM: saugoti sieną su Baltarusija pasitelktos papildomos kariuomenės pajėgos 10-18 10:20
Reaguojant į padažnėjusius migrantų mėginimus neteisėtai kirsti valstybės sieną, stiprinama valstybės sienos apsauga, pirmadienį pranešė Vidaus reikalų ministerija (VRM).
Startuoliui "Inbalance" – 1,5 mln. Eur investicija plėtrai Europoje
Startuoliui "Inbalance" – 1,5 mln. Eur investicija plėtrai Europoje 10-18 10:16
Išmanias elektromobilių įkrovimo stoteles kuriantis ir valdantis startuolis "Inbalance" (UAB "In Balance Grid") antruoju investiciniu etapu pritraukė 1,5 mln. Eur investiciją.

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

Goldman Sachs 406,07 +3,80%
McDonald's 242,25 -0,94%