Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Bolt Services LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Bolt Services LT, UAB

Anti-estrogen Anabolic
2021-05-13 18:45:08 IP 29maakib
Ramune 2021-05-13 00:33:42
Sveiki, šiandiena pasinaudojau jūsų paslaugomis, iškviečiau taksi ir patvirtinau savo užsakymą, bet po minutės gavau atsakymą, kad pas jus sąskaitoje yra 0.17 cnt. Bet aš turejau grynų... Ok po kiek laiko vėl Atnaujinau iškvietimą, rašo pas jus yra Olandiška sąskaita ar tęsiame patvirtinimą, ok parašiau tęsiame ir tuoj po keliu minučių atvaziuoja automobilis be jokių Bolt.lt ženklų.... Aš noriu Jūsų vadovų paklausti, kaip jūsų firma prieina prie klientų asmeniniu sąskaitų ir gali jie tai patikrinti, be mūsų sutikimo?
Prie ko čia bl*t tie ženklai? Bolt - ne taksi, kaip Jūs sakote. Su asmeninėm mašinom žmonės važinėja. Tie lipdukai nėra privalomi ir Jūs apie juos neskalambykit, nes mum kaipmat paskui lieps bjaurot mašinas, kad tokiai kaip Jūs ramiau būtų, dėl JUMS VIENAI žinomų priežąsčių. Paprašykit kad Bolt'as naują kategoriją sukurtų - Mentally Handicapped. Žmonėm, kuriem reikia BOLT didžiosiom raidėm matyti, kad susigaudytų. Kurie pagal valst. nr. neskiria.

VAIRUOTOJAS TURI BOLT PRISTATYTI 10+ DOKUMENTŲ, SU AUTO NUOTRAUKOM, SAVO ASMENINIAIS DUOMENIMIS, AUTO TECH PASU... JOKS ŽMOGUS BE BOLT VADOVYBĖS ACCOUNT'O PATVIRTINIMO PAS JUS NEATVAŽIUOS. GALIT NEBIJOT.

Ir kam po velnių Bolt vadovams ta jūsų sąskaita, a? Ką jie su ja darys? Kodėl Jūsų sąskaita pasirinko? Be Jūsų Didenybe, sutikimo? Pavogs 100 eurų ir kaip Degėla trindami rankom kartos "excellent"?
Ramune 2021-05-13 00:33:42
Laba p.Ramunė
Atsakinėja Jums buvęs Bolt vairuotojas, patarimas: niekada nepririšinekite savo korteles prie Bolt paskyros, nes čia Jums ne Uber kuris turi autoritetą.
Su Bolt tik cash! Sekmės
Buvęs pavežejas
2021-05-12 11:38:21 IP 5f4soea0
Tiesa yra svarbu 2021-05-08 18:11:08
Radau jusu darbo skelbima:

10-12e ant popieriaus, tai i rankas turetu buti apie 8e, bet iš žmonių kurie realiai buvo susidure su bolt girdžiu kad max uždarbis 4e.. tai kur tiesa?
Su savo auto netto ~3.80€ Val, Minimumas, o su Prius nuoma dar mažiau : (
Patikrinta laiku!
Tiesa yra svarbu
2021-05-08 18:11:08 IP 2h859nkj
Radau jusu darbo skelbima:

Per diena du vairuotojaj nueme ponigus už kelionę, ir atvyke pareiške kad su naujagimių nevažios be jokios priežasties nors naujagimis būvo tam skirtoi autokeduteje. Nepagarbus elgesis ir pinigai negražinti ir turejome su naujagiimiu be priežasties laukti kito vairuotojo be pinigu
Viena baisiausiu įmonių kurios vygdo veiklą Lietuvoje, visiškas vairuotoju negerbimas, daro ka nori, jai mastote kada užsiimti pavežėjimo veikla tik ne su šia kontora nes pradžioje gausite pirmas dvi tris savaites daug užsakymu, o paskui teks laukti, o dar koks kolega norėdamas kad jam būtų daugiau darbo parašys laišką Bolt, jus už blokuos. O tam kolegai padėkos, ir jie net irodimu nepateikia. Nors tėra tarpininkai tarp keleivių ir vairuotoju, ir dar autoparkai visada gaus daugiau užsakymų nei vairuotojai su savo automobiliu, nebent busi tas kolega kur rašysi laiškus apie kitus tada bus liuks. P.s Bolt tas kur jums skundžia žmones iš Panevėžio pasakykite kad bent jau padangas pasikeistu vis dėlto žmones veža nes plikumo kaip ir jo plike
Oho kokios vienodos copy paste atsiprasymu zinutes! 2021-05-07 14:07:07
Bolt atlyginimas:
Per menesi dirbant 160-180val, i rankas atskaičius visus mokesčius, kurą, auto remontus, valymus, spec pavezeju draudimus, ir kitas išlaidas kurių apstu.. gaunasi apie 500-600e, tai kokios jus kokybes dar norite ir kodėl čia skundžiatės? už tuos 500e kas diena nemandagus keleiviai knis prota, aiškins kaip važiuot, bolt administracija irgi nerodys jokios pagarbos.
100% TIESA!
Na.... Bolt
Na.... Keleivius
Dar vairuotojai "durneliai" važiuoja pas klientus, ~25-40 km nematant kainos ir taško B, ką jie uždirba, proto nesuvokdami dalykai. O Bolt buvo dugnu, ir liks!
Oho kokios vienodos copy paste atsiprasymu zinutes!
2021-05-07 14:07:07 IP 2h859nkj
Bolt atlyginimas:
Dmitrij 2021-05-06 12:36:46
Bolt. eu nurašė nuo žmonos sąskaitos 109 eur.
Programėlė niekada nebuvo instaliuota ir bolt paslaugomis nesinaudota..... SEB bankas bandė pinigus grąžint.... Grąžino bet kita diena vėl nurašė....
Tai žmonės atsargiai su savo pinigais. Nežinom dabar kur ieškoti tiesos. Pagal įstatymus čia skaitosi vagystė.... Kreiptis į policiją?! Kokiu būdu gali žmonos pinigai nesinaudojant paslaugomis - atsirasti Bolt sąskaitoi.....
Sveiki. Labai dėkojame, kad apie tai pranešėte. Norėčiau jūsų paprašyti susisiekti su mumis el. paštu vilnius@bolt.eu ir nedelsiant išsiaiškinsime šią situaciją bei jums padėsime.
Snežana 2021-05-02 22:45:18
Žinokit, kaip negražiai pasielgė šiandien vienas bolto vairuotojas.... užupyje laukiau su dviem vaikais beveik pusvalandį, bei pažymėjau vaikui. Pradžioje rodė per 8min atvyks, po to jau žiūriu 11min, po to 23min, ir vėl žiūriu mažėja jau berods atvyksta, ir kas ? Staigmena ! 12min ir man atšaukė visai iškvietimą..... aš dar skambinau trys kartus išsiaiškinti ką jie daro.... na bet man nieks nekėlė.
Sveiki. Labai dėkojame, kad apie tai pranešėte. Norėčiau jūsų paprašyti susisiekti su mumis el. paštu vilnius@bolt.eu ir nurodyti šio įvykio detales, tam, kad galėtume situaciją išsiaiškinti ir užkirsti kelią to pasikartojimui. Lauksime!
Marius 2021-05-01 18:28:05
Kaunas apie 11 val bolt vairuotojas nesilaikė ket pavojingai manevrą o vos man nevazevo į šoną iš važinėdamas iš žiedo antros juostos kur galima sukt tik iš pirmos. Dar man sudrausminus rodė neaiškius gestus
Sveiki. Labai dėkojame, kad apie tai pranešėte. Norėčiau jūsų paprašyti susisiekti su mumis el. paštu vilnius@bolt.eu ir nurodyti šio įvykio detales, tam, kad galėtume užkirsti kelią to pasikartojimui. Lauksime!
Anžeka 2021-05-01 09:16:17
Pirma karta prisijungiau prie paskirtos ir iš saskaitos nuskaičuavo 30. 37 € už važiavima su bolt paspirtuku už 2020 metu!!! Kurio nesinauduojau. Prasau susisekti su manimi nes nebežinau kur kreiptis apart teismo.
Sveiki. Labai apgailestaujame dėl nepatogumų. Susisiekite su mumis el. paštu vilnius@bolt.eu arba per programėlę ir tikrai išspręsime visus nesklandumus!
Karolina 2021-04-16 08:45:42
Gal logiška būtų piko valandomis išleisti į trasas (jei neįmanoma - pasamdyti) daugiau vairuotojų???
Išsikvietus, automobilio, pagal programėlę, tenka laukti ~15min (aišku, neskaitant to laiko kol jis atsilaisvina, nes juk busy!!), plius prisideda kamščiai, tai dar +15min. Jūs turbūt juokaujat manydami, kad skubant į darbą galiu laukti vairuotojo 30-40 min?! Beprotystė.
Sveiki, labai atsiprašome, kad kartais vairuotojo tenka palaukti ilgiau. Numatomą vairuotojo atvykimo laiką galite matyti programėlėje prieš užsakant vairuotoją, o mes labai tikimės, kad atvykimo laikas daugiau neprailgs ir suspėsite į savo kelionės tikslą laiku.
Konsultantas 2021-04-14 15:40:29
Sveiki, dar kartą paviešinsit vairuotojo duomenis, kreipsimės į valstybinę duomenų inspekciją.
Sveiki, labai apgailestaujame jei susidūrėte su tokia situacija. Nedelsiant susisiekite su mumis el. paštu vilnius@bolt.eu arba per programėlę ir tikrai viską išsiaiškinsime.
Arnoldas 2021-04-06 12:43:11
Labai daznai sakydavausi maista per bolt food programele is pradziu pristatydavo greitai, bet pastaruoju laiko kiek sakemes su zmona, visa laika buvo labai ilgai pristatymo laikas, maistas gaunamas jau atsales, kurjeriai vienu metu vykdo daug uzsakymu tad neislaiko karsto maisto, labai esam nusivyle tiekimu, nezinau, gal cia tik Šiauliuose taip
Sveiki, nesmagu, jog patirtys su Bolt Food pastaruoju metu yra nesėkmingos. Susisiekite su mumis el. pašto adresu lithuania-food@bolt.eu. Lauksime jūsų pranešimo ir situaciją išsiaiškinsime!
Dmitrij 2021-05-06 12:36:46
Bolt. eu nurašė nuo žmonos sąskaitos 109 eur.
Rašykite pareiškimą, kad Bolt nurašė pinigus, tegul Policija atidirba sumokėtus mokesčius, taip palikti negalima, kas perka jų šudina paslauga rekomenduoju per programa blokuoti internetinius operacijas, tada nebus galimybes savavališkai paimti pinigus, galvokite.
Modestas 2021-05-03 21:16:28
Praeitą savaitę pradėjau naudotis bold food programėlę, padariau du užsakymus, šiandien atsidaręs banko sąskaitą nustebau kad ir šiandien užsisakinėjau maisto, pagalvojau klaida ir gal grąžinsis pavedimas. Po kelių valandų atsidariau vėl sąskaita dar koki 5 užsisakymai nuo 9 iki 60 eurų, berašant skundą į bolt food, dar kelis kart nuskaičiavo, teko greit šaldyt banko sąskaitą. Gerai savaitei likau be visų pinigų, nes lauksiu naujos kortelės. Ar buvo kažkam tokia situacija.. Kol kas jokio atsakymo iš appso negavau, per facebooka privačiai parašiau bolt food vadovui kol kas atsakymo negavau.
Ten visiems px
Snežana 2021-05-02 22:45:18
Su 2 vaikais negalima važiuoti nes kategorija "VAIKUI" turi tik viena kėdutė arba "pašikniuka"
Kokie pinigai yra mokami tokia paslauga ir turite, be to abejoju, kad vairuotojas turėjo komercinį draudimą kur visi keleiviai apdrausti, Bolt š***s ;)
Kur tik žiuri institucijas, policija bei Seimas : (
Snežana 2021-05-02 22:45:18
Economy visi turi likti uz borto! Teisingai pasielge
tikrais Bolt veidas
2021-04-28 09:37:59 IP 5f4so8d3
Keliaujam i stulpą ;)
Vairuotojai kartais važiuoja apsvaigusi, važuokite saugiai su Bolt
Arnoldas 2021-04-06 12:43:11
Sveiki, Arnoldai, apmaudu, kad užsakymai pas jus atkeliavo ne tokie, kokių tikėjotės. Labai prašome susidūrus su nesklandumais, visuomet susisiekti su mumis per Bolt Food programėlę ar el. paštu lithuania-food@bolt.eu, tuomet nedelsiant išspręsime nepatogumus! :)
Prašau patraukit savo "reklamas" nuo pilies žiedo.
Važiavo už 2€ ;))))
Tiesa yra svarbu
2021-04-17 11:57:49 IP 29mjpske
Karolina 2021-04-16 08:45:42
Miela rasa, rašau kaip ex pavežėjas, Bolt administracija visiškai nevertina vairuotojų, su mum elgiasi kaip su atmatom, todėl daug normaliu save gerbenciu vairuotojų tiesiog atsisakė šios veiklos, nes ji nei finansiškai naudinga (dažnai dirbama tiesiog į minusą), tai pat visiškai nejauciama elementari pagarba. O vairuotojai kurie kelia klausimus apie neteisybė-juos tiesiog 1..2..ir lengvai blokuoja.
Karolina 2021-04-16 08:45:42
Mane nori iš naujo "pasamdyti", bet siūlo tuos pačius ~200 eur į mėnesį, tai neapsimoka man. Aš manau, kad beprotystė laužyt savo auto už tokius pinigus ir dar klausyt tokių kaip jūs priekaištų. Jūs ne Bolt'u stebėkitės, o tuo vairuotoju, kuris atvažiavo, kad ir po 30 min. Patikrinkit ar pulsas dar yra pas jį. Pajunkit EEG and galvos ir įsitikinkit ar ne theta bangomis jo smegenys funkcionuoja. Paklauskit kaip mama, močiutė ar kolega pakistanietis gyvena (nes vienas jis\ji tikrai negyvena).

Ir, alio. Beprotystė is in vogue rn. Netikiu kad nuoširdžiai stebitės. Jei visgi nuoširdžiai, stiprybės jums ateityje. Prireiks.
Karolina 2021-04-16 08:45:42
Tai greit išvys nebus kam dirbti, tuoj vairuotojai priduos i VMI deklaracijas, sumokės mokesčius ir tada automobilio išvys nesulauksite, nes už centus neverta dirbti, teks pasinaudoti truliku ;)
Bolt greit bus pize, didžiulis vairuotoju trukumas, blokuoja, nėra jokios pagarbos iš Bolt bei klientu, džiaugiuosiu kad yra tokia situacija, linkiu greičiausio bankroto.
COMMERCIAL INSURANCE
2021-04-11 09:16:21 IP 5f4sot1h
Nuo 2021 metų Bolt Services LT, UAB dalyvauja UAB "Ignitis grupės paslaugų centras" ir kituose paskelbtuose konkursuose.
Nelaimėjo - įmonės pasiūlymas buvo 2-oje ar žemesnėje vietoje arba pasiūlymas buvo atmestas.
Žinote priežastį?
Nes keleiviai NEAPDRAUSTI KELIONES METŲ!
LITGRIG kompanija irgi nepasirašė sutarties, rimtas įstatymo pažeidimai, užtat Bolt veža tik keleivius už 2€ kuriems dzin ir jų gyvybe kainuoja 2€ ;)))))
Sveiki, Bolt. Pasiūlėte užpildyti vairuotojų apklausą ir kažkodėl pirmas dalykas, kurį prisiminiau, tai youtube vid apačioj. Jūs - vyr., vairuotojai - mot. Gražios dienos.

Sniežana 2021-04-04 15:17:47
Vairuotojas buvo izulus sauke prasytu adresu neatvyko pinigu negrazyno vairuotojo vardas ir pavarde Voldemaras Kundrotas masynos nr KTL 421. Kai pasakiau jog grazintu pinigus numeti rageli is naujo prisiskambinti siam vairuotojui nepavyko.
Sveiki, atsiprašome dėl iškilusių nepatogumų. Tam, kad galėtume jums pagelbėti, būtinai susisiekite su mumis per Bolt programėlę arba el. paštu vilnius@bolt.eu. Lauksime!
Paulius 2021-04-01 01:21:03
Sveiki, nelabai supratau kodėl kelionė kainavo 4.1e jei buvo fiksuota kaina 3.2e? Kaip tai suprasti?
Sveiki, Pauliau. Dėkojame už paliktą atsiliepimą ir atsiprašome dėl iškilusių nepatogumų. Tam, kad galėtume jums pagelbėti, būtinai susisiekite su mumis per Bolt programėlę arba el. paštu vilnius@bolt.eu. Lauksime!
Donata 2021-03-21 01:53:29
Grubus. Atvažiavo Žemaitės g.17, nors nurodžiau adresą Žemaitės g.15 (hotel), vos įlipus padėjo keiktis: dura, shliuxa, pusprote išvadino ir išlaipino iš auto. Aš nekalta, gal, kad netyčia tel gretimą namą nurodė, net Bolt dažnai taip bendrauja. Yandex laisvų nebuvo, jie negrubūs... Nepagailėjau € išsikviečiau Žaliukus, rašau dabar policijai pareiškimą, dėl grąsinimo paliktį auto, keiksmažodžių, nors jam nieko nesakiau. Pyktybiškai bendravo rusų kalba, nors po to pradėjo lietuviškai, mes su draugu rusiškai nesuprantame. Buvome prie Bitės salono-nufilmuota turėjo būtį, turiu ir pati trumpą yrašą. Laukiame dabar eilėje policijos komisarijate Naujamestyje... Gal pavartojęs... Sveiko proto žmogus taip nrpratrūksta. P.s. Rodė 2min.laukėme iki 15., matėme, kad važinėja ratais, girtas gal buvo...
Sveiki, Donata. Būtinai susisiekite su mumis per Bolt programėlę arba parašydama vilnius@bolt.eu ir situaciją peržiūrėsime bei spręsime. Lauksime jūsų žinutės!
Monika Milasauskyte 2021-03-01 09:38:08
Sveiki esame nepatenkinti jūsų darbuotojos Neringos aptarnavimu du kartus kvietėme ją ir ji neatvyksta vis atšaukė užsakymą.
Sveiki, Monika. Susisiekite su mumis per Bolt programėlę arba parašydama vilnius@bolt.eu ir būtinai situaciją peržiūrėsime bei spręsime. Lauksime jūsų pranešimo!
Sveiki, Ugne. Susisiekite su mumis per Bolt programėlę arba parašydama vilnius@bolt.eu ir būtinai situaciją peržiūrėsime bei spręsime. Lauksime jūsų pranešimo!
Daiva Kaciuliene 2021-02-12 18:45:50
Labai nusivyliau Bolto taksi paslaugomis anksciau problemu nebuvo gal vasario-12diena buvo kazkokia negera nes Kaune bandant issikviesti taksi nepavyko to niekaip padaryti nes neveike programele rode kad kraunasi bet jau vaziuojant kitu taksi atejo sms kad manes laukia isvis kitu adresu negu kvieciau.....Atgal vaziuojant vairuotojas vel lauke kitu adresu ir suma buvo didesne kai atvykome I vieta.....Vienu zodziu nuotaika buvo sugadinta
Sveiki, Daiva. Dėkojame už paliktą atsiliepimą ir atsiprašome dėl nepatogumų kviečiant automobilį. Susisiekite su mumis per Bolt programėlę arba el. paštu vilnius@bolt.eu ir būtinai pagelbėsime!
Anonimas 2021-01-30 22:40:07
Blogai
Sveiki, nesmagu, jog galėjo įvykti toks nesusipratimas. Susisiekite su mumis per Bolt programėlę arba el. pašto adresu vilnius@bolt.eu. Lauksime jūsų pranešimo ir situaciją išspręsime.
Dalia 2021-01-28 19:06:33
Atsiliepimas apie bolt food.
Užsisakėme maistą, atvežė maistą 30 min. vėliau, nei buvo numatyta, nes aptarnavo kitus klientus, maistas atšalęs. Daugiau naudotis neplanuojame ir kitiems nerekomenduojame.
Sveiki, Dalia! Atsiprašome dėl kilusių nesusipratimų! Prašome apie situaciją pranešti susisiekus parašant šiuo el. paštu lithuania-food@bolt.eu, būtinai pagelbėsime.
Klientas 2021-01-04 21:00:29
Užsakiau maistą iš bolt food, nakti apie 2h pristatymas buvo parašytas 50 min iš cheff pizza, laukiau laukiau vėlavo 20 min poto 40 ir po valandos vėlavimo paskambinau į cheff pizza pasiteirauti gal jie kažką žino, tai tik tai jog mano pica jau senai iškepta, bet kurjeris jos nepaėmė, laukiau dar valandą, nu gerai jau 4 ryto, jau akys merkėsi užmigom. Atsikėliau 9 ryte, žiūriu pica prie duru apsnigta ir turbūt jau panašiau į šaldytą :D nes buvo puse minuso. Na tokio dar dalyko niekada neteko patirti užsakynėjau ir iš wolt ir iš bolt viskas kaip ir gerai. Bet, aš net nesuprantu, kaip kurjeris gali priimti programėleje užsakymą ir nuspręsti jo nepaimti iš restorano ir nevežti ar nusprendė pamiegoti ir ryte prieš darbą užšoks į restoraną ir paims ta picą užveš. Žodžiu neatsakingumas neišpasakytas, kam tada priimt užsakymą. Labai nusivyliau, pica jau buvo sušalusi padžiuvusi aišku pamastykime ji buvo iškepta jau senokai, o pristate ryte kas žino ar 6 ryto ar 7 ar kada jis sau sugalvojo
Sveiki, atsiprašome dėl kilusių nesusipratimų! Prašome apie situaciją pranešti susisiekus parašant šiuo el. paštu lithuania-food@bolt.eu, būtinai pagelbėsime.
Ieva 2021-01-04 08:52:02
Šiandien išsikviečiau Bolt taksi, įvestas programeleje adresas teisingas (net pasitikslinsiu) vairuotojas nuvažiavo visai į kitą adresą ir pasispaudžia, , vairuotojas atvyko, , , normalu? Kai dar plius tuo tarpu nei varuotojo su iškviesti automobilių, nei kelionės tikslo nepasiekiau, o pinigai iškarto nuskaičiuojami??? Kaip jūs galite nuskaičiuoti pinigus jei negaunama paslauga? Tikiuosi gausiu atsakymą į šį klausimą, nes kreipsiuosi į vartotojų teises, nes jau nebe pirmas kartas....
Sveiki, Ieva. Dėkojame už paliktą atsiliepimą ir atsiprašome dėl iškilusių nepatogumų. Tam, kad galėtume jums pagelbėti, būtinai susisiekite su mumis per Bolt programėlę arba el. paštu vilnius@bolt.eu. Lauksime!
Sniežana 2021-04-04 15:17:47
Taskas tarp budistu sventyklos ir mecetes ;D as irgi ten nevaziuociau
Sniežana 2021-04-04 15:17:47
Tai b**t už 2€ važinėjate po N.Vilnia, n***i jus reikalingi, sukos b**t, Bolt savo repertuare.

Dallis
1424.LT

Adresas: Paribio g. 8, LT-08101 Vilnius.
Veiklos sritys: taksi paslaugos.
eTransport – viena stambiausių sostinės taksi paslaugų bendrovė, kuri plečiasi į visą Lietuvą! Bendrovėje sukaupta daugiau kaip 50 metų patirtis taksi versle. Joje automobiliai geros būklės, talpūs ir patogūs. Automobilių parkas atnaujinimas kasmet, kadangi turime savo autoservisą. Turėdami puikią komandą, didelį...

Kūrybiškumo festivalis "ADC*LT" skelbia startą
Kūrybiškumo festivalis "ADC*LT" skelbia startą 05-16 18:59
Lietuvos dizaino asociacija antrąjį kartą rengia kūrybiškumo festivalį "ADC*LT". Geriausių praėjusių metų kūrybos darbų apdovanojimai, konferencija, jaunųjų talentų programa ir kūrybinės dirbtuvės...
IBM vadovas: lustų trūks dar dvejus metus
IBM vadovas: lustų trūks dar dvejus metus 05-16 18:59
JAV technologijų milžinės IBM prezidentas Jimas Whitehurstas pareiškė, kad pasaulinis lustų trūkumas gali būti juntamas dar dvejus metus.
Socialinių tinklų vartotojai grįžta prie "tradicinių" temų
Socialinių tinklų vartotojai grįžta prie "tradicinių" temų 05-16 18:45
Socialiniuose tinkluose daugiau nei metus vyraujant su koronavirusu susijusiai tematikai, gyventojų dėmesys šiai informacijai ima slopti. Vis daugiau socialinių tinklų vartotojų grįžta prie...

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Humana 452,75 -0,70%
Walt Disney 173,70 -2,60%