Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Bolt Services LT, UAB

Atsiliepimai apie Bolt Services LT, UAB

BOLT

Greater Outdoors
Parašyk savo nuomonę apie Bolt Services LT, UAB

Noriu pagirti vairuotoja uz atsakymguma saugu vairavima ir malonu aptarnavimą. Linksmas ir mandagus vyras Algirdas ziura kad daugiau tokiu butu. Aciu uz kelione
For passenger
2022-09-20 12:44:36 IP 7
Buvo Jums xuueva kada dirbo ši sunkų darbą vietiniai, skundžiates kad ne ten važiuojate, ne ten sustojate, nešvarus prirukitas automobilis, neturite logikos ir t.t, dabar kai jų beveik nebeliko kentekite "sukos" :)
Su Bolt iki pirmo stulpo
Šiandien ryte važiavau Švedijoje su bolt tai Josef yra malonus bei geras vairuotojas ačiū jam už puikią kelionę ????.
Vairuotojas už kelionę iš manęs paėmė grynus, o bolt programėlė nuo mano sąskaitos taip pat nuskaičiavo! Sumokėjau dvigubai už kelionę! Kiek rašau į [email protected] - niekas nereaguoja, nėra jokio telefono numerio. v***s!
Važiuojant sustabdė policija, nes keleivė ant galinės sedynės nebuvo prisisegus.Man atskaičiavo 11.60€ už stovėjima, kol pareigūnas rašė protokola.Prašau man gražinti 11.60€!
Iš Perkūnkiemio rajono į Jeruzalės rajoną vežė per Pašilaičius, Justiniškes, Akropolį, neva Ateities gatvėj " kažkas nutiko".Kelionė papbrango dvigubai. Ir šiaip vairuotojų kultūra nelabai kokia.
Atvežė ne tą maistą ne mano užsakymą susisiekti nėra per kur niekas neatsako, pinigų nuostolis visiškas GĖDA. NEUŽSISAKINĖKIT NIEKAS nes gyvenime nesulauksite pagalbos!
Gryzau boltu namo, vairuotojui pasakiau ar apmokėta sakė taip-dabar žiūriu pas mane sąskaitos bolto minusas, tai kur jūs žiūrite į moteris ar į sąskaitas.Dabar negaliu sumokėti nes bolto programa neleidžia.o dėl minuso niekas neskambina.kaip galėčiau susimokėti.Nes jokio ne nėra kad pasiklausti. Dėkui už info.
Sveiki, jūsų vairuotojas Said Muminov vežė mano žmoną. Pakeltu balsu reikalavo eiti į pasimatymą, o kai pasakė, kad turi vyrą jam tas nekėlė rūpesčio ir toliau reikalavo su juo susitikti. Tokie žmonės neturėtų dirbti tokio darbo nes žmona bėgte išlėkė iš jo automobilio.
MB Ponas Picius 2022-09-04 12:20:28
Blogesnio paslaugos atlikimo tikriausiai negali būti. Komisiniai žvėriški, o paslaugų atlikimas pačio žemiausio lygio. Iškeptos picos stovi po 15-20min.kol priskiria kurjerį, patys bolt food išjungia užsakymų galimybės, akcentuoda. I, kad pas mus per didelis kiekis žmonių, patys panaikina iš mūsų sąskaitos teikiamas nuolaidas. Bendravimo jokio, klientai nepatenkinti vertina įmonę blogu reitingu, bet ne pati bolt food.
Tai nemaloniai nustebino.
Tai kam tada bendraujame su šudžiais? Manau, geriau parduoti ne 20 o 5 picas tiesiogiai ir turėti gerą reputaciją ir nemokėti žvėriško komisinio Bolt food, taupote gi iš klientų, (mažiau ingredientu, pigesni produktai ir t.t) kad sumokėti 30% už pristatymą, senai reikia atsikratyti šios kontoros, tvarkos niekur nėra nė pristatyme nei pavežeju sferose, paspirtukai voliojasi po visą miestą, tfu.
Supportas tragiškas, Max. atrasta (atsiprašome dėl nemalonios patirties) ;))))
LGBT kontora ir taškas.
Ramunė 2022-09-04 18:19:51
Sveiki, rugs. 2 d. tarp 9 ir 10 val. iškviečiau mašiną ir paprašiau sustoti tiesiog prie laiptinės, nes kartu turėjo važiuoti sunkiai judantis žmogus. Mašina atvyko ir kažkiek laukė, bet ne prie nurodytos laiptinės, po kurio laiko privažiavo, kur reikėjo. Buvo priskaičiuotas laukimo mokestis. Tai nemaloniai nustebino.
Supportas tragiškas, Max. atrasta (atsiprašome dėl nemalonios patirties) ;))))
LGBT kontora ir taškas.
Bolt food. Užsakymo metu neįdėjo vieno patiekalo, tad draugų grupėje vienas liko nevalgęs, o ir pinigai sumokėti. Nemalonu visiems, o blogiausia jog iskart buvo kreiptasi į supporta, kuris deja, bet apart pirminės "šablonines žinutės " per valandą su puse taip ir neatsakė. Gėda.
Pats baisiausias garsas koks tik gali būt, yra anksti ryte, kai bolt išdėlioja savo paspirtukus, kažkoks nesusipratimas. Atrodo visas miestas kaukši, dėl kažkokių suknistų paspirtukų.
Deividas 2022-08-24 11:11:04
Boltas visiški a*******i, nuskaičiuoja pinigus, net neatvažiavus vairuotojui, paslauga nesuteikta, o pinigus nuskaičiuoja, išsikvietus kelis kartus jau tas pats, nuskaito pinigus, o neatvažiuoja, arba atvažiuoja ir pralekia pro šoną ir net nesiteikia pakelt telefono, palieka stovėt kai durnelius ant gatvės ir laukti kito vairuotojo, o pinigų dalį vistiek pasiima už nieką!!!!

Pereisim naudotis konkurentų paslaugomis, padėkokit sau.
Man irgi buvo bet nemaišykite žodžio Nuskaiciuoja, čia REZERVUOJA o ne nuskaiciuoja tik Rezervuoja kad matytu ar turi pinigu sask. žmogus kad nebutu 00euru.
Laba diena. As esu soke nuo tokiu melagingu saskaitu. Kartas nuo karto pasinaudodavau jusu taxi, bet dabar atsisakysiu ir siu paslaugu. Kodel siunciat i mano el pasta, kad as naudojaus jusu el. dviraciais? Nesu ne karto prasius sios paslaugos.Kokias aferas cia darot?reikalauju kuo skubiau issiaiskinti, kitaip persuosiu jusu melagingas saskaitas i teisesaugos instancijas.

Pereisim naudotis konkurentų paslaugomis, padėkokit sau.
Ernestas 2022-08-16 00:29:06
Iškviečiu Boltą, laukiu 30 min kol jis po miestą važinėja, tada paskambina ir pasako, kad jam neapsimoka važiuot tokios kelionės, nes uždarbis mažas.. Nekažką..
Praėjo tie laikai, kai 4 esė važnejo už 2€ 500 metrų, kad suprasti ši darbą rekomenduoju pačiam padirbti, tada viskas atsistos i savo vietas.
Bolt subrangino paspirtukų kainas DVIGUBAI! Įprastas pravažiavimas man kainavo dvigubai. Atsipeikėkit
Laba!
Na mistishka situacija, ishkvieciu taxi, raso 2min, kol nusileidziu liftu is 7a, vairuotojas atshaukia ishkvietima ir nuvaziuoja, smagu moketi uz "ora"..
Be komentaru...
Nemanau, kad tokie"vairuotojai"turetu dirbti kompanijai..nes galiausiau yra pastovus klientai, ir jus, kompanija, juos prarasir..
Iskvietimas buvo i Fabijoniskiu g.67...
Jei jums idomu, -patikslinkit kiek is Bitininku g, 4..-+2...sumokama pinigeliu...
Aciu uz laika...
Su visa, buvusia pagarba, Rasa
Geris dienos
Bolt toleruoja atsiskaitymus vogtomis kortelėmis. Buvo pavogti mano kortelės duomenys. Vieną kartą nuskaičiuota už kelionę, kur aš nevažiavau. Užblokavus kortelę buvo dar daug bandymų nuskaičiuoti už nežinomas keliones (keistai, kad niekur kitur vogtų kortelės duomenų panaudota nebuvo!). Susisiekus su Bolt aptarnavimo skyriumi, buvo duotas besinaudojančio vogta kortele žmogaus pirmas vardas ir keturi paskutiniai telefono numerio skaičiai bei patarta užblokuoti kortelę ir kreiptis į policiją. Toliau visos žinutės ignoruojamos. Taip išeina, jog Bolt, kol gauna naudą pilnai toleruoja naudojimąsi vogtomis kortelėmis, o problemų sprendimas pasidaro pačio nukentėjusiojo problema.
S.D 2022-08-01 12:02:57
Esu nusivylusi Jūsų darbuotojais, kurie šitaip negražiai elgiasi ir bendrauja su klientais. Važiavau su Genadijum, iš 10€ neturėjo grąžos, nors Jūsų darbuotojai yra pasakę, kad turi turėti grąžos iki 50€. O jis sako, cituoju - “Kūrva 8 kilometrus važiavau o tu net 2 kilų nepavažiavai ir dar smulkių neturiu”. Mes jam atsakom - “Tokį darba dirbi, tu turi grąžos turėti” O jis mums atsako - “Lipkit nx iš mašinos”. Ar čia skaitosi normalus bendravimas su klientais??? Noriu paaiškinimo!!!
Tai pati padirbk bolt vairuotoja, ponia iš daugiabučių važiuojanti 2 km. Vairuotojas turejo prieš tave grąžos bet keletą ponu paveže po 1km grąža iš 50 arba 100€ atidavė visus ir paime tave ponia.ir grąžos nebera, čia tau ne maxima ir ne bankomatas, atsiskaitinek kortele ir nebus problemu arba turėk lygiai 2.5€.:) gi pati kaina matai kiek kainuos įsėdusi paklausk vairo ar turėsi atmesti 0, 30 euro centu;) bet patariu vaziuok su troleibusu, nors bolt pigiau už troleibusą. Tada turėk lygiai kad nesiparintum MOTERIE!
Eglė 2022-07-22 14:30:57
Šiandiena 07 22dieną išsikviečiau Bolt taxi-Volvo 167 Andrejų ir reziume-negavau jokios paslaugos pralaukus 9 min, kai žadėta buvo už 4min.
"Ponas" vairuotojas nepanoro privažiuoti prie laiptinės, kur buvo sudėti mano daiktai! Tiesiog apsisuko ir išvažiavo. Ir žinoma telefono nekėlė, , ,
Tai kam reikalingi tokie sumauti paslaugų tiekėjai?
Klausimas Bolt įkūrėjams, , , ,
Kadangi p.Andrejus nemato kur ir už kiek pinigu Jus važiuojate prieš priimant užsakymą (Bolt slepiai) nors Jus įvedate, jus neparašote komentaro, kad busite su daiktais, užtat atvažiavus i adresą vairuotojas pamate, kad daug daiktu, reikės krauti i bagažine ir galbūt i saloną, nusprendė išvažiuoti, nes nera motyvuotas, kompanijai Bolt nusispjauti ant klientu, vairuotoju, svarbu laiku sumokėtas komisinis, užtat vairuotojas išvažiavo, kad negadint savo automobilio.

Rinkitės kita įmone, ir išlanksto perspėkite vairuotoja ir bus viskas gerai.
Tai kam reikalingi tokie sumauti paslaugų tiekėjai?
Klausimas Bolt įkūrėjams, , , ,
Įsidarbintumete ir beždžiones jei gebėtų vairą pasukti.... Atvyksta vairuotoją iš Ukrainos, skambina sako taxi. Sakau tuoj būsime, sako nesuprantu.... Daug kam iš musu yra teikia būti emigracijoje ir kalba bent kelias frazes tikrai išmoksti, jau su ta rusų kalba eikite jus.....
Egidijus 2022-07-15 09:47:18
Sveiki Ponai, Keleivis atšaukia kelionę, nes nejudate paėmimo vietos link.kodel vairuotojo balas krenta dėl jūsų programeles, žmones skundžiasi kad rodo jiems bus kelios minutes o pasirodo, Aš TIK PRO ŠONĄ VEŽIAU KLIJENTA KITA O JIS MANE PAIME. Ir važiuoju tolyn nuo to kuris laukia už 3 min.kita žmogų dar 5 min vežti kol atsiskaito eina namo pinigines pasiimti lauki grinais centais vėl 2-3 min, O Kitas žmogus ir atmeta ta nesąmonė nes galvoja į kita puse nuvažiavo ir dar sustojas ilsisi.o man balas krenta. Kas čia per nesąmonė paaiškinkite ponai?
Sveikas Ponas, buves patyres driveris pataria, dek skersai ant tuos balus, reitingus, važuok iki kliento iki 2 km ir ne daugiau, tavo tikslas uždirbti tik sau daugiau pinigu, ne Bolt, Vmi, Sodrai ir t.t
Garantuoju, po mokesčiu sumokejimo pabegsi nes mokesčiai ir Bolt komisas kosmisas, patarymas ješkok kita darba.
1€ pajamu liks 0.25 ct, Dugnas a NE
Kodėl man vakar atskaičiavot pinigus, nors aš nieko neužsakinėjau???
Gediminas 2022-07-13 18:30:58
Atsiprašant š***s paskutinis nepatariu niekam nepatikima firma. Nauduosi situo sudu gal 2metai is oro uzbolkavo paskyra. Uz nuvaziuotus 4km 30€. Pati blogiausia firma. Jokiu skolu neturiu uzblokavo paskyra. Vairuotojiai pastoviai veluoja nemandagus manyciau tokios firmos neturėtu dirbti isvis !!!!
Kaip vairuotojas gali būti mandagus, jeigu daug dirba ir beveik nieko neuždirba, jokios motyvacijos nėra, nes kosminiai valstybes mokesčiai bei 30 procentu su PVM Bolt kosminis komisinis, matematika prasta 1€ pajamų vairuotojui po visu mokesčiu lieka 0.25 ct, plius Bolt kompanija yra įmone su labai prasta reputacija, ir apgailėtina klientūra ypač moteris (dyvos iš blokiniu namu)
Šiandien apie 15 val buvo iškviestas taksi. Susisiekiau su vairuotoju ir paaiškinau kaip atvažiuoti, kadangi jų programėlė visada rodo blogą privažiavimą. Bet vairuotojas vistiek nuvažiavo blogu adresu ir pamatęs, kad ne ten užsuko, iš vis atšaukė iškvietimą!
Dieve kokių padlų tik nesu vežęs.
2022-07-12 19:03:30 IP 5f4siril
KUM122 2022-07-10 17:08:01
Gal pisai protą vairui a? Be priežasties niekas nelaipina :)
Esu vežęs nepilno proto bobas ne vieną, veluoja valkata ir ant taves rėkia iš galo už 5e, esu išlaipines pora, šlykštūs padarai neduok dieve, Karalienės iš blokinių pilių, ir tada supranti, kad kamera būtina salone automobilio, kad filmuotų tokias personas, jeigu ką paduos į teismą, sakys mušei, prievartavai, fui šlikštynės prisimenu net silpna pasidaro nuo šito BOLTO ir valkatėlių klijentų apgailėtina publika.Jai jau varuotojas išlaipina, tai jau žinokit, kad kėlė avarinę situaciją, visada tokios valkatėlės kviest policiją gali, bet jos nekviečia nes žino, kad jos psichinė būklė nėra pasiteisinimas, BOLT SUCKS.!!!!
Karina 2022-07-09 19:39:46
KUM 122 automobilis atsisake vesti isleido vyduri gatves. Apsinarkomanines.masinoj prirukyta
Gal pisai protą vairui a? Be priežasties niekas nelaipina :)
Nebirdkit ,nebūkit vergai!!
2022-07-05 14:09:54 IP 2i23vau1
Sveiki, tiek klijentam tiek varuotojams, siūlau nedirbt šito darbo ir nesinaudot jū paslaugom, kažkas davo didelius ATKATUS, nes įsileist į šalį pavežėjų kompaniją BOLT su nesąmoningom sąlygom tai yra apgailėtina, vairuotojai moka BOLT atvirkšrinį PVM 25% pelno BOLT, ir dar sodina Vairuotojus nemokančius tarptautinės kalbos ir valstybinės ir visiems Dzin, kokia mes EUROPA ???? Mes Ruskynas grynas!!?? Verčiam paminklus kažkokius ten, bet propoguojam rusų kalbą valstybėja.APGAILĖTINA.
Nu ka Bolt, nuolatinis vairuotoju trukumas? Jau pradejote skambineti, kas turiko? Kodel nedirbate, tai atsakymas bus toks, patys mokekite savo PVM, už 25 procentus turiu matyti kur važuosiu, kaina, o ne žaisti loterija, kol to nebus neskambinekite ir eikit nx
Tegul Ravshan ir Džamshut dirba, be to Etransport komisinis 5%, Uber 10%
Naudojausi bolt paspirtukais sėkmingai, buvau patenkinta, tik šiais metais pasikeitė zona tarp minties ir tuskulenu gatviu, anksčiau buvo galima parkuoti paspirtukus dabar nebe. Tai dabar daug dažniau tiesiog nepavyksta gauti paspirtuko šalia šių gatvių, nekalbu jau apie zona tarp jų. Pablogėjo paspirtukų pasiekiamumas, liūdna.
Siaubas kazkoks pas jus rodo suma viena nuskaito kita, kaip taip gali buti!!!nerekomenduoju tikrai
Nuskaičiuoja pinigų daugiau nei priklauso. Meta kainą vieną, o nusosksičiuoja kiek sugalvoja. Ne pirmas kartas čia toks. Šianakt važiavau 2 km, o nusksičisvo 24 eur. Niekam niekada nerekomenduočiau!!!
Who are you, people? 2022-06-24 22:48:24
Nežinau ką ten ponia Asta vairuoja.Aš tai vairuoju Lamborghini Bentley Maserati ir kitus metalo gabalus, ir kai važiuoju su Bolt vairuotoju visada jam palieku 50€ arbatpinigių, ne už tai, kad jis prastesne geldą vairuoja, bet už tai, kad Žmogus yra svarbiau už gelda....
Turbūt reikia iš naujo apibrėžt, kas tas "žmogus", kaip matai.
O dalies keleivių nepagarba ir nedėkingumas vairam didėjo proporcingai pavežėjimo kainų kritimui kitų paslaugų\prekių atžvilgiu. "Gulinčio spardymas" galima būtų pavadint. Ekstremalus pavyzdys būtų benamis žmogus. Niekas nekreipia dėmesio, perlipa gulintį. Mergos už porą eurų pavažiavę kikendamos pabėgdavo nesumokėję.
O tie ofisiniai, tai tikrai kai kurie kaip meksikietiško serialo santa barbaros blogiuko karikatūros. Net nepikta man pačiam būdavo. Delusional.
Bet iš dalies tos patyčios yra pelnytos. Nes tikrai gerus metus\du tie "žmonės" vežiojo tuos kitus "žmones" dykai. Arba už cigaretes, kavą ir kojines. "Išvažiuok papildomai užsidirbti". Jei savęs negerbi, kiti taip pat negerbs.
Who are you, people?
2022-06-24 22:48:24
Asta 2022-06-22 20:15:07
Kaip visada į atsiliepimus atsakinėja, tik vargšai įsižeidę ir nuskriausti kaimiečiai bolto vairuojai :D palikdami savo kaimo lygio komentarus, tik patvirtinate apie savo mentalitetą, kuris ir taip aiškus :D aš šiaip vairuoju automobilį, apie kurį tu net sapne negaletum susapnuoti, vairuodamas savo bolto geldą, o su šita įmone važinėdavau tik į darbo konferencijas, kurias ir apmokėdavo pats darbas :D tiesiog pricincipas daugiau neleidžia su A********S važinėti ir tiek :D ar aiškiau pasidarė? :D
Mentalitetas
2022-06-24 11:12:52
Asta 2022-06-22 20:15:07
Asta kalba apie mentalitetą, paskaitykite jos komentarus mieli žmonės. Supratau, kad vairuotojas praleido posukį į kurį reikėjo pasukt, dėl vairuotojo padarytos klaidos Asta mokėjo 1.50e daugiau nei esama kaina, vairuotoją kaltina susinervavus, ir pradėjus greičiau važiuoti.
Asta jau kelios dienos žemina, įžeidinėja, aptarnavimo sfera, vairuotojus, ir pasakoja koks prabangus jos automobilis, kokia įtakinga jos darbo pozicija, kalba apie kaimo lygio komentarus.
O viskas dėl 1.50e. Astos komentarus apie mentalitetą, vargšus, kaimiečius ir pagalvokite, jai jūs dirbdami tokį darbą padarėte klaidą ir kokį jums stresa reikia ištverti būnant su Asta automobilį. Mes matom Asta mentalitetas tavo aukštas, būtu faina susisiekt su tavo darboviete, ir nusiūst tokius gražius aukšto lygio komentarus dėl 1.50e. Kai tu pasuksi ne į tą posukį gyvenime, tau karma su kaupu parodys tavo metalitetą ir tavo vietą. Pour Soul.
px man yra
2022-06-22 21:09:11
Asta 2022-06-22 20:15:07
Buves Bolt vairuotojas, šudina kompanija šudini ir klientai, eikit visi naxuui, dabar aš laimingas żmogus kad neturiu reikalu su šio šudu ;)
Vażineji su banko automobiliu o aš turiu savo, vat ir skirtunas :)))))
Tomas 2022-06-22 19:43:45
Smagu girdeti, laikas gryzti i viesaji transporta. Vaziuoja uz centus dar nori vip limuzino princese ????
asta 2022-06-21 21:38:14
Kai kviečiau taxi kaina rodė 5.50. Vairuotojas nusuko ne į tą posūkį, dėl to kelionė prailgo, beto susijaudinęs, kad nusuko ne ten kur reikia, pradėjo važiuoti daaug greičiau ir viršyjo greitį. Paklausė kokia sumą rodo, kad man reikės mokėti, atsakiau 5, 50. O išlipus žiūriu kaina pakilo iki 7 eur. Ne mano kaltė, kad vairuotojas nusuko ne ten kur reikia. Arba svetimšaliai arba marozai vairuoja bolta, reitingas mažiau negu žemas, ko stebėtis ???? šiandien buvo paskutinis kartas kai važiavau su sitais nevykėliais.
Bolt kontora 2022-06-21 12:24:57
Aš dirbdamas per bolt pavežėju Vilniuje ne tik, kad nukritau į minusą su savo nuosavu automobiliu, bet ir turiu mokėti skolas už VSD ir PSD. Dėkoju visai su**** kontorai už tai, jog dabar privalau mokėti įmokas kas mėnesį.
Na jo as pats pavezejas su nuosavu auto nesenai pradejas dirbti bet matau kad ragas bus net minimumo neiseis uzdirbti nes servisai kuras pigus keliai kaip vokietijoje be duobiu gale metu atvirkstinis mokestis zodziu matau kad bus ragas.gal tegul kazakai dirba vistiek jiems labiau apsimoka nes gale metu tikrai NEMOKES MOKESCIU, nes bus kazkur toli nuo lietuvos ir nepagaus nieks ju.....

Dallis
1424.LT

Adresas: Paribio g. 8, LT-08101 Vilnius.
Veiklos sritys: taksi paslaugos.
TAKSI 1424 – viena stambiausių sostinės taksi paslaugų bendrovė, kuri plečiasi į visą Lietuvą! Naudojame viena geriausių platformų veiklai – Etransport. Bendrovėje sukaupta daugiau kaip 50 metų patirtis taksi versle. Joje automobiliai geros būklės, talpūs ir patogūs. Automobilių parkas atnaujinimas kasmet, kadangi...
Asistentinis taxi
Asistentinis Taxi

Adresas: Girulių g. 20-19, LT-12123 Vilnius.
Veiklos sritys: socialinės paslaugos; taksi paslaugos; transporto paslaugos.
KAS TAI – ASISTENTINIS TAXI? Esame du draugai, sėdintys neįgaliųjų vežimėliuose. Susidurdami kiekvieną dieną su problema lengvai ir komfortiškai keliauti, nusprendėme įkurti „Asistentinis Taxi“ ir padėti kitiems judėjimo negalią turintiems asmenims gyventi orų ir visavertį gyvenimą. Aktyviai gyventi ir komfortiškai...

"Luminor": nuotaikos žemės ūkio sektoriuje – geros, tačiau didžiausi iššūkiai laukia smulkiųjų 09-30 10:48
Nepaisant išaugusių sąnaudų ir vis didesnio neapibrėžtumo rinkose, žemės ūkio sektorius šiemet gali džiaugtis geru derliumi. "Luminor" banko duomenimis, šio sektoriaus investicijų ir skolinimosi...
"TGS Baltic" vadovams dovanoja renginių savaitę "Sharp Week: 2030-ieji jau rytoj" 09-30 08:44
Trisdešimies metų jubiliejų mininti advokatų kontora "TGS Baltic" kviečia į tradicinį renginių ciklą verslo lyderiams "Sharp Week", kuris spalio 3–5 dienomis vyks organizacijos biure Konstitucijos...
Ant kokių kojų stovi banko "Citadele" paslaugos?
Ant kokių kojų stovi banko "Citadele" paslaugos? 09-30 00:42
Kuo skiriasi tradiciniai bankai ir fintech ar naujieji bankai? Ko reikia vartotojui, kad bankas jo nenustebintų neigiamai ir jam nepridarytų bėdos, pvz., kad neatsitiktų taip, jog klientas negali...

Ar per šiuos metus dalyvavote mokymuose/konferencijose?

Nike 83,12 -12,81%