Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Tavo mokykla, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Tavo mokykla

Atsiliepimai apie Tavo mokykla, UAB

TAMO

Parašyk savo nuomonę apie Tavo mokykla, UAB

Sveiki, labai dažnai negaliu atidaryti atsiųstų failų, vieną dar iš ryto atidaro, o daugiau ne.
Sveiki, jau antra diena neatidaro tamo pašto! Gal ką norrs galima padaryt????
Neimanoma laiškų nusiustį, kas per idiotų kompanija
Laima Novakienė
2020-11-30 19:19:12 IP 1arvd8m7
po paskutinio atnaujinimo man nebeleidžia, kaip seniau, matyti visos savaitės tvarkaraštį, neleidžia nusistatyti kitą datą. Turiu "žaisti" - atsidaryti kurią nors pamoką, spausti "išsaugoti ir grįžti į tvarkaraštį", tik tuomet galiu matyti visą savaitę.Padėkit, nes kolegos sako, kad jiems viskas gerai, kaip seniau.
Atsiliepimai apie naują Tamo pranešimų versiją. Gal reikėtų pagalvoti ir apklausti vartotojus?
čia apie tai, kad rašant laišką, staiga esi "išmestas" iš laiško rašymo režimo ir vėl reikia rašyti iš naujo... Jau išsiųsti laiškai nedingsta.
ARTUR 2020-10-19 09:29:13
Jus daunaj.kokia reklama liajdziat i vaiko dienina.i teisma paduot uz tokius dalikus
Sveiki, Artur.
Kokią reklamą rodo reklaminiuse baneriuose, priklauso nuo to kokiuose tinklapiuose jūs lankotes. Bet ne apie tai. Aš asmeniškai pageidaučiau ir norėčiau pareikalauti, kad TAMO tinklapyje būtų APSKRITAI PANAIKINTI reklaminiai baneriai. Tai yra, elektroninis dienynas, deja, bet privaloma mokymosi ir komunikavimo dalis. Ir su verslu čia neturėtų būti jokių sąsajų. Verslą TAMO galėtų darytis kitoje vietoje. Pakanka to jog siūlo mokamas paslaugas.
Kitas 2020-11-05 14:57:43
Artur, čia yra Google Ads laukas, reklamas į jį talpina Google pagal tai kokie yra žmogaus interesai, puslapių lankymo istorija ir pan. Akivaizdu, kokie jūsų interesai.
A ne?as toki suda isvis neziuriu.nereikia cia rasit nesamoniu
ARTUR 2020-10-19 09:29:13
Su produkto testavimu įmonėje blogai - paleidžiamas nedadarytas atnaujinimas, laiškai vėluoja parą arba iš vis negaunami, pranešimai į emailą nebesiunčiami. Kam reikia gadinti veikiantį daiktą dėl naujo dizaino? Kreivarankių kontora
Jei atnaujinimas nepavyksta tai grąžinkit prieš tai buvusią veikiančią versiją. Po paskutinio "bendrauk" atnaujinimo nebegauname laiškų į elektroninį paštą apie gautus pranešimus.
Kaip galima dirbti
2020-06-10 12:34:33 IP 2i582c1n
Esu mokytoja, ir jau trečia diena negaliu surašyti pažymių, nes neleidžia. Prisiskambinti neįmanoma, nes " visi operatoriai užimti". Gal reikia naktim dirbti???
Norejau perziureti namu darbus, per naujo tamo, vel nebeimanoma prisijungti, mano nuomone, kad visai reikia uzdaryti rusu mokyklos, nes kai kurie mokytojai visai neusinterisuoti vaikus ir stengtis padeti
Mano vardas NESVARBU
2020-03-20 11:45:21 IP 2g5vc8mq
Grąžinkite seną versija, labai nepatogu ir neaišku naujoje
Pritariu, GRAŽINKIT SENĄ VERSIJĄ..ir IŠMESKIT TAS REKLAMAS, akis bado, dėmesį blaško, vaikams jos visiškai nereikalingos..o visumoj..tas TAMO Nieko gero, tik pinigus lupa
Grąžinkit senąją versiją. Ką čia žaidžiat?
Grazinkite senaja versija. Kazkokia nesamone padarete
Labai blogai, jog panaikinote reitingus, o analitika neatspindi to, ką rodė reitingai.Tai buvo išsamu čia ir dabar, ne kitą dieną, Manau daug tėvų pritatų mano nuomonei?
Niekaip negaliu papildyti vaiko piniginės. Jos paprasčiausiai nėra prisijungus prie vaiko dienyno, nors EMP turi. Telefonu niekas neatsiliepia (skambinu daugiau kaip pusė valandos), elektroniniu paštu taip pat jokios reakcijos nesulaukiu. Toks jausmas kad TEN NĖRA JOKIŲ OPERATORIŲ. Tik kam šitą melagystė? Kaip su Jumis susisiekti gerbiami tamo, , administratoriai"?
nereikia, cia vaikams siusti visokiu, , juodojo penktadienio, , ne -ispardavimai parduotuveje.
Violeta Baryšnikova
2019-11-22 12:04:53 IP 28ma1l8t
Laba diena ! Jau trečias mėnuo kaip negaliu niekaip naudotis dienynu, negaliu prisijungti. Sünus Aleksandr Baryšnikov mokosi Viktoro Kuprevičiaus progimnazijoje Kaune. Pagarbia, V. Baryšnikova
Rita 2019-10-14 14:28:48
Laba diena, skambinau jums 18kartu, niekaip negaliu prisiskambinti, sakoma, siuo metu visi operatoriai užimti prašome palaukti.Kiek galima laukti visą dieną?Juk skambinau daugybę kartų.Sumokėjau už paketą14eurų 99cnt, bet dar nepajungėte, kad galėčiau matyti savo vaiko apžvalgą.Kada tai padarysite, juk pinigus sumokejau?
As taip pat susiduriau su siuo klausimu. Kiek dienu turi praeiti, kad aktyvuotumet sia paslauga?
Laba diena.
Norim pasiteirauti, kodėl skaičiuojant vidurkį dalinama ir iš pamokos kaip etika, nors jis nevertinamas pažymiu. o tik įskaityta arba neįskaityta.
Niekam tikusi programa.Nuo 16 val šiandien neveikia.
Siandien nuo 15val. negalime prisijungti prie sistemos. Dabar beveik 20val.ir vis dar negalime prisijungti. Tikiu kad galimai situacija iki paryciu pasiteisys, bet ar jus noretumete, kad jusu vaikas nakti darytu pamokas??? Dar tik spalio men pradzia, o jau sistema stringa. Deja, bet tenka pripazinti, kad paslaugu kokybe yra prasta.
Tokių nesąmonių dar neteko matyti. Sumokėjau pinigus už Tamo išmaniems metams, pasinaudojau 2 sav, išjungė, sako demo versija baigėsi... Bandau prisijungti - vėl sako pirkite. Bandau prisiskambinti nurodytu telefonu - pusę val klausiausi "atsiprašome, šiuo metu visi operatoriai užimti, prašome palaukti". Kas per nesąmonės, ten gal net nėra nė vieno operatoriaus, jei taip yra.. Parašiau el laišką, taip pat jokio atsakymo jau kelios dienos.... Nors gavau automatinį atsakymą, kad atsakys per tris dienas. Teks kreiptis į vartotojų teises...
Atsirado problema pildant pavadavimą. Reikia jūsų pagalbos, kiek skambinu, niekas neatsiliepia.
Laba diena. Pirkau paslaugą tamo išmaniems, nes tikrai domina ir vidurkiai, ir kelintas sūnus. Deja, pinigai sumokėti, o tikslumo nera. Iš klasės vienas mokinys išėjo, vietoj jo buvo priimtas kitas. Kaip suprantu, naujokas pripliusuotas, bet ir išėjęs iš gimnazijos liko sarašuose ir su dešimtuku užima pirmą vietą, nors tokio vidurkio klasėj nebėra. Laukiau, kada bus ištaisyta klaida, bet, deja..Dabar tik telefone, reitinguose matau tikslią informaciją dėl pozicijos klasėje, o analitika negaliu pasikliauti. Tiesiog gaila pinigų, kurie man, dabar nedirbančiai, nemaži,.
Eilę metų erzina absurdiška laiško iš Tamo antraštė. Nepadeda net laiškai jums... Antraštėje skelbiama, kad "gavote ASMENINĘ žinutę" pvz., nuo mokyklos direktoriaus. Jokia tai asmeninė žinutė - jis išsiuntė ją visiems, o ne man asmeniškai, tad neklaidinkite ir išimkite tą žodį "asmeninė", jei siunčiama keliems adresatams. Nejau taipo sunku atskirti, kas yra asmeninė žinutė, kas ne. Bent naujiems mokslo metams pasirenkite... Kitaip jūs ir toliau liksite arba sąmoningi melagiai ir absurdo ignorantai, arba žemesnio nei vištos IQ.
Pritariu Karoliui issakiusiam nuomone apie LP reklama TAMO dienyne. Mano nuomone TAMO portale reklamai iš vis ne vieta, nes tai amoralu - portalo paskirtis, auditorija (vaikai, moksleiviai!!!) ir pats formatas įpareigoja.
Visgi, jeigu jau suteikiate TAMO erdvę komercinei reklamai, kodėl nereklamuojate Filharmonijos, LVSO ar Operos ir Baleto teatro repertuarų ir koncertų? Tokių renginių, kurie turėtų auklėjamąją ir šviečiamąja vertę?
Kodėl populiarinimui pasirinktas būtent LP atlikėjos renginys?
Sveiki. Nežinau, kas jums pasiūlė sukurti tokį tamo.lt puslapio viršelį, bet perlenkėt lazdą visiškai. Esu pasibaisėjęs tokiu jūsų elgesiu. Kodėl ant pagrindinio puslapio afišuojat visą kūną išsitatuiravusią lezbietę? Galvojat, kad tai labai "kieta" ? Pritrauksit daugiau jaunimo? Kas čia per mada su tom tatuiruotėm ir iškrypėlių protegavimu? Neoliberalizmas ir jums galvas supūdė jau? Ar jūs suvokiat, kad šis puslapis skirtas švietimui?

Prašyčiau kuo skubesnio paaiškinimo.
Laba diena, neįmanoma dirbti, internetas puikiai veikia, kitus puslapius be problemų atidaro, o įvedus naudotojo vardą ir slaptažodį paspaudus prisijungti net nebando jungti, „nesuka“. Gal tai dėl jaunimo festivalio reklamos. Į reklamą įeiti leidžia, o į tamo ne. Nesuprantu, kas vyksta
Kada zadat prideti funkcija "istrinti visus pazymetus pranesimus" ar "pazymeti pranesimus"??? zinokit nelabai gerai 200 pranesimu trint po viena. plius dar kartais ismeta kad trynimas negalimas/uzdraustas for some reason?? nuo to ir luzta jusu serveriai visi.
Edita Kavarskienė
2019-03-21 15:58:49 IP 2fbap81p
Esu mokyklos administratorė. Į TAMO telefonų neįmanoma prisiskambinti. Visada atsako atsakiklis. Kiek galima skambinti tuščiai. Atskambinti irgi niekas neskuba. O man reikia informacijos dabar. Vakar baigėsi 2 trimestras, o mokytoja negali įvesti anglų kalbos modulio atsiskaitymą už papildomus darbus. Skambinau vakar ir šiandien po du kartus. Ir ką man dabar daryti? Mokykla nelaukia.
Irma 2019-01-25 13:09:24
Saldžių gazuotų gėrimų reklama el. dienyne, kuriuo naudojasi vaikai?!
Tėvam
Kola = alkocholis
Saldžių gazuotų gėrimų reklama el. dienyne, kuriuo naudojasi vaikai?!
Neina prisijungti prie TAMO, rašo "TAMO-ID paslauga nepasiekiama. Kreipkitės į sistemos administratorius", niekas nepadeda, tegul TAMO administracija supranta ir ištaiso tai. (Jungiuosi per Chrome naršyklę kompiuteryje)
Kodel eina prisijungti prie Tamo? Kas čia vyksta?
Neina prisijungti prie tamo programos. Kada bus išspręsta problema?
Mes irgi negalime prisijungti. Pabandziau pakeisti slaptazodi-leido. O prisijungti naujai- NE. Manau uz tokius dalykus, kai dauguma ('paprasti, neismanieji') negali naudotis paslauga----Tamo turetu VIESAI ATSIPRASYTI!!!!
Nuo penktadienio dienos neįmanoma prisijungti prie Tamo dienyno - android telefonų naršyklėse, su kompiuteriu prisijungia be problemų, matyt taip daroma, kad tėveliai pirktų brangiąTamo išmaniesiems programą.
Kodėl jau antrą dieną neina prisijungt prie Tamo elektroninio dienyno? Kaip mano vaikams padaryti namų darbus?
pritariu, kad sunku prisiskambinti, o ir į el. laiškus nereaguoja. Jau trečia diena prašau pagalbos ir visai jokios reakcijos.
Sveiki. Ar yra/bus galimybė skiltyje "Trimestrai / pusmečiai" pasirinkti ne tik einamuosius, bet ir praėjusius mokslo metus?
Deimantė Lukaševičiūtė
2018-05-29 18:56:46 IP 2i24r9ft
Sveiki, visų pirma noriu pasakyt, jog TAMO dienynas tikrai yra patrauklaus dizaino ir patogus naudojimui, tačiau norėjau pasiteiraut ar nebūtų įmanoma mokinio rezultatų analitiką padaryti nemokama visus mokslo metus? Patikėkite, tiek aš, tiek mano klasės draugai domisi savo pažymiais, tarpusavyje dalijasi informaciją, kelintoje vietoje jie yra. Ir tas žinojimas verčia vieniems prieš kitus pasitempt ir mokytis stropiau. Manau, jog man ir daugybei kitų mokinių, kurie naudoja šį dienyną, tai būtų labai didelis pliusas, jei padarytumėte nemokamą mokinių rezultatų analitiką. Mums įdomu stebėt savo mokymosi rezultatus ir siekt kuo aukštesnių balų ir žinių įgyjimo, tad labai džiaugčiaus, jei taip padarytumėt.
Dėkoju už skirtą laiką.
Vilma 2018-02-12 14:35:30
kažkodėl neįmanoma iš pirmo karto (net ir iš dešimto) atsakyti į pranešimą - susirašinėjimas su mokytojais - kančia.
Norėjau rasti kokį kontaktinį tel klausti patarimo - nepavyko..
Ga galėtumėte pakomentuoti/padėti?
Ačiū
Sveiki, Vilma,

dėkojame už komentarą. Kontaktus visada galite rasti puslapyje www.tamo.lt.

Jei vis dar susiduriate su šia problema, laukiame Jūsų laiško adresu info@tamo.lt, kad galėtume Jums padėti išspręsti susidariusią situaciją.

Gražios dienos!
2018-01-17 14:09:34
viršūnė amžinai viskas stringa. Ne gana to kas tik galima apmokestinama. dabar jau dar viena (vaiku vidurkius) apmokestins. tai tuoj išviso padarykite kad prisijungimas iškarto kainuotu. kam čia žaisti ir po viena funkciją apmokestinti.

dėkojame už Jūsų komentarą. Skiltyje "Analitika" galite peržiūrėti platesnę mokinių pasiekimų analizę, tačiau savo vaiko vidurkį galite pamatyti skiltyje "Trimestrai / pusmečiai".

Gražios dienos!
Tikrai, visai nusiritot. Niekaip neina nusikratyti reklamom. Kišat ir kišat tuos draudimus bei mokėjimus už "išmanųjį", o pasižiūrėti visos klasės vidurkius, įvertinimų skaičių pagal atskirus mokinius, jau nebeįmanoma. Kišat kažkokius grafikus, kurie visiškai nieko neduoda ir niekam nereikalingi. Paštas, kaip "caro maro" laikais, neįmanoma laišką parašyti pvz. mokyklos vadovui ir Cc keliems mokytojams. Turi būti galimybė pasirinkti, kas nori TAMO, o kas negali ar nenori mokėti už TAMO, turi turėti teisę pasirinkti seną variantą, t.y.pažymių knygeles, jei daugiau nieko neįmanoma.
PUIKUS LIETUVISKAS BIZNIS :D
one.lt mire, tegyvuoja tamo.lt, lygiai taip pat apmokesdindamas viska paeiliui, tik anksciau buvo grazus sms ir paveiksliukai, o dabar vaiku rezultatai, na, bet gi nieko nesiskiria kai anksciau vaikai pirko dabar is tos pacios tevu kisenes apie vaikus zinot :)))
Ir dar puikiau, kai gali apmokestint VISUS GALUS tevus, mokyklas, sudeti reklamas ir dar viesuose konkursuose pastoviai laimet didziulius pinigus. Na, ko daugiau noret, galiausiai parsiduos kokiai ziniasklaidos imonei ir tures visu musu vaiku duomenis, informacija, gales paziuret kaip mokykloje kas mokesi, ar stropus buvo, ar tokius i darbus priimt (padarys paslauga darbdaviams prie tokios informacijos priejimo, aisku uz pinigus :) - ponai is Tamo jei tokios minties neturejot ir ta padarysite tai prasyciau ir man procenta :D).
Dziaugiuos vis dazniau, kad pasirinkome emigruoti ir ne del pinigu, o del "savu" zmoniu nesamoniu..

Creditinfo Lietuva
Adresas: A. Goštauto g. 40A, LT-03163 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; finansai; konsultacijų paslaugos.
Kredito biuras „Creditinfo“ yra informacijos bankas, į kurį duomenis teikia (ir gauna) finansų, telekomunikacijų, elektros tiekimo ir kitos įmonės. Kredito biuras užima svarbią vietą finansų sistemoje, nes finansų įstaigoms padeda skolinti atsakingai, o patikimam verslui ir patikimiems vartotojams sudaro sąlygas...
DIRECTO
Adresas: Juozo Balčikonio g. 9, LT-08247 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...
Misija - verslas
Meevly.com | Kokybiški internetiniai sprendimai

Adresas: Vytauto g. 55-16, LT-59123 Prienai.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Misija - verslas komanda puikiai išmano savo darbą ir specializuojasi Reprezentacinės svetainės. Kokybiškų, išskirtinių, unikalaus dizaino ir didelės greitaveikos interneto tinklalapių kūrimas, talpinimas, priežiūra Elektroninės parduotuvės Programavimo paslaugos Nestandartiniai sprendimai - sistemų integracijos...
Ekspobalta
Adresas: Kauno g. 36, LT-03202 Vilnius.
Veiklos sritys: parodos, mugės; informacijos teikimas; kelionės; konsultacijų paslaugos; projektavimas; reklamos paslaugos; renginių organizavimas.
Ekspozicijų ir parodinių stendų projektavimas, gamyba, įrengimas ir priežiūra Lietuvoje bei užsienyje. Teikiamos įvairios paslaugos parodų dalyviams: logistika, nestandartinės įrangos, baldų, apšvietimo, audio, video ir multimedijos nuoma. Originalūs kūrybiniai sprendimai: - Mugių stendams; - Parodų ekspozicijoms;...
Ostas
Grindų dangos | Kojų valymo grotelės

Adresas: Ukmergės g. 369A, LT-12142 Vilnius.
Veiklos sritys: grindys, grindų dangos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; dažai, lakai; didmeninė prekyba; informacijos teikimas; mažmeninė prekyba; švaros, valymo paslaugos; ūkio prekės; valymo priemonės.
Įmonės veikla - prekyba įvairiomis grindų dangomis, įėjimo kojų valymo grotelėmis, įrengimo medžiagomis ir Dr. Schutz grindų priežiūros priemonėmis. PVC grindų dangos (didmeninė prekyba ir mažmeninė prekyba) Galite rinktis medžio, akmens, metalo ar stiklo imitacijos dizaino sprendimus, tinkamus sveikatos priežiūros...

Išleidžiamas pašto ženklas archeologei B. M. Alseikaitei-Gimbutienei atminti
Išleidžiamas pašto ženklas archeologei B. M. Alseikaitei-Gimbutienei atminti 01-21 20:53
2021 m. keliose šalyse bus minimas garsios lietuvių archeologės Birutės Marijos Alseikaitės-Gimbutienės šimtmetis (1921-2021), ta proga Lietuvos paštas serijoje "Garsūs pasaulio žmonės, kilę iš...
J. Bidenas siūlo penkeriems metams pratęsti branduolinę sutartį su Rusija
J. Bidenas siūlo penkeriems metams pratęsti branduolinę sutartį su Rusija 01-21 20:45
JAV prezidento Joe Bideno administracija siūlo Maskvai penkeriems metams pratęsti naujosios Strateginės ginkluotės mažinimo sutarties (START), ribojančios Amerikos ir Rusijos branduolinių arsenalų...
Glastonberis nerizikuoja – nevyks ir šiemet
Glastonberis nerizikuoja – nevyks ir šiemet 01-21 20:36
Pietvakarių Anglijoje kasmet organizuojamas Glastonberio muzikos festivalis paskelbė dėl koronaviruso pandemijos jį atšaukiantis antrus metus iš eilės.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Google 1886,90 +5,36%
Microsoft 224,34 +3,65%