Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Tavo mokykla

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Tavo mokykla

Atsiliepimai apie UAB „Tavo mokykla“

TAMO

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie UAB „Tavo mokykla“

Laba diena, neįmanoma dirbti, internetas puikiai veikia, kitus puslapius be problemų atidaro, o įvedus naudotojo vardą ir slaptažodį paspaudus prisijungti net nebando jungti, „nesuka“. Gal tai dėl jaunimo festivalio reklamos. Į reklamą įeiti leidžia, o į tamo ne. Nesuprantu, kas vyksta
Kada zadat prideti funkcija "istrinti visus pazymetus pranesimus" ar "pazymeti pranesimus"??? zinokit nelabai gerai 200 pranesimu trint po viena. plius dar kartais ismeta kad trynimas negalimas/uzdraustas for some reason?? nuo to ir luzta jusu serveriai visi.
Esu mokyklos administratorė. Į TAMO telefonų neįmanoma prisiskambinti. Visada atsako atsakiklis. Kiek galima skambinti tuščiai. Atskambinti irgi niekas neskuba. O man reikia informacijos dabar. Vakar baigėsi 2 trimestras, o mokytoja negali įvesti anglų kalbos modulio atsiskaitymą už papildomus darbus. Skambinau vakar ir šiandien po du kartus. Ir ką man dabar daryti? Mokykla nelaukia.
Irma 2019-01-25 13:09:24
Saldžių gazuotų gėrimų reklama el. dienyne, kuriuo naudojasi vaikai?!
Tėvam
Kola = alkocholis
Saldžių gazuotų gėrimų reklama el. dienyne, kuriuo naudojasi vaikai?!
Neina prisijungti prie TAMO, rašo "TAMO-ID paslauga nepasiekiama. Kreipkitės į sistemos administratorius", niekas nepadeda, tegul TAMO administracija supranta ir ištaiso tai. (Jungiuosi per Chrome naršyklę kompiuteryje)
Kodel eina prisijungti prie Tamo? Kas čia vyksta?
Neina prisijungti prie tamo programos. Kada bus išspręsta problema?
Mes irgi negalime prisijungti. Pabandziau pakeisti slaptazodi-leido. O prisijungti naujai- NE. Manau uz tokius dalykus, kai dauguma ('paprasti, neismanieji') negali naudotis paslauga----Tamo turetu VIESAI ATSIPRASYTI!!!!
Nuo penktadienio dienos neįmanoma prisijungti prie Tamo dienyno - android telefonų naršyklėse, su kompiuteriu prisijungia be problemų, matyt taip daroma, kad tėveliai pirktų brangiąTamo išmaniesiems programą.
Kodėl jau antrą dieną neina prisijungt prie Tamo elektroninio dienyno? Kaip mano vaikams padaryti namų darbus?
pritariu, kad sunku prisiskambinti, o ir į el. laiškus nereaguoja. Jau trečia diena prašau pagalbos ir visai jokios reakcijos.
Sveiki. Ar yra/bus galimybė skiltyje "Trimestrai / pusmečiai" pasirinkti ne tik einamuosius, bet ir praėjusius mokslo metus?
Deimantė Lukaševičiūtė
2018-05-29 18:56:46 IP 88.119.27.197
Sveiki, visų pirma noriu pasakyt, jog TAMO dienynas tikrai yra patrauklaus dizaino ir patogus naudojimui, tačiau norėjau pasiteiraut ar nebūtų įmanoma mokinio rezultatų analitiką padaryti nemokama visus mokslo metus? Patikėkite, tiek aš, tiek mano klasės draugai domisi savo pažymiais, tarpusavyje dalijasi informaciją, kelintoje vietoje jie yra. Ir tas žinojimas verčia vieniems prieš kitus pasitempt ir mokytis stropiau. Manau, jog man ir daugybei kitų mokinių, kurie naudoja šį dienyną, tai būtų labai didelis pliusas, jei padarytumėte nemokamą mokinių rezultatų analitiką. Mums įdomu stebėt savo mokymosi rezultatus ir siekt kuo aukštesnių balų ir žinių įgyjimo, tad labai džiaugčiaus, jei taip padarytumėt.
Dėkoju už skirtą laiką.
Vilma 2018-02-12 14:35:30
kažkodėl neįmanoma iš pirmo karto (net ir iš dešimto) atsakyti į pranešimą - susirašinėjimas su mokytojais - kančia.
Norėjau rasti kokį kontaktinį tel klausti patarimo - nepavyko..
Ga galėtumėte pakomentuoti/padėti?
Ačiū
Sveiki, Vilma,

dėkojame už komentarą. Kontaktus visada galite rasti puslapyje www.tamo.lt.

Jei vis dar susiduriate su šia problema, laukiame Jūsų laiško adresu info@tamo.lt, kad galėtume Jums padėti išspręsti susidariusią situaciją.

Gražios dienos!
2018-01-17 14:09:34
viršūnė amžinai viskas stringa. Ne gana to kas tik galima apmokestinama. dabar jau dar viena (vaiku vidurkius) apmokestins. tai tuoj išviso padarykite kad prisijungimas iškarto kainuotu. kam čia žaisti ir po viena funkciją apmokestinti.

dėkojame už Jūsų komentarą. Skiltyje "Analitika" galite peržiūrėti platesnę mokinių pasiekimų analizę, tačiau savo vaiko vidurkį galite pamatyti skiltyje "Trimestrai / pusmečiai".

Gražios dienos!
Tikrai, visai nusiritot. Niekaip neina nusikratyti reklamom. Kišat ir kišat tuos draudimus bei mokėjimus už "išmanųjį", o pasižiūrėti visos klasės vidurkius, įvertinimų skaičių pagal atskirus mokinius, jau nebeįmanoma. Kišat kažkokius grafikus, kurie visiškai nieko neduoda ir niekam nereikalingi. Paštas, kaip "caro maro" laikais, neįmanoma laišką parašyti pvz. mokyklos vadovui ir Cc keliems mokytojams. Turi būti galimybė pasirinkti, kas nori TAMO, o kas negali ar nenori mokėti už TAMO, turi turėti teisę pasirinkti seną variantą, t.y.pažymių knygeles, jei daugiau nieko neįmanoma.
PUIKUS LIETUVISKAS BIZNIS :D
one.lt mire, tegyvuoja tamo.lt, lygiai taip pat apmokesdindamas viska paeiliui, tik anksciau buvo grazus sms ir paveiksliukai, o dabar vaiku rezultatai, na, bet gi nieko nesiskiria kai anksciau vaikai pirko dabar is tos pacios tevu kisenes apie vaikus zinot :)))
Ir dar puikiau, kai gali apmokestint VISUS GALUS tevus, mokyklas, sudeti reklamas ir dar viesuose konkursuose pastoviai laimet didziulius pinigus. Na, ko daugiau noret, galiausiai parsiduos kokiai ziniasklaidos imonei ir tures visu musu vaiku duomenis, informacija, gales paziuret kaip mokykloje kas mokesi, ar stropus buvo, ar tokius i darbus priimt (padarys paslauga darbdaviams prie tokios informacijos priejimo, aisku uz pinigus :) - ponai is Tamo jei tokios minties neturejot ir ta padarysite tai prasyciau ir man procenta :D).
Dziaugiuos vis dazniau, kad pasirinkome emigruoti ir ne del pinigu, o del "savu" zmoniu nesamoniu..
tamo kurejas turetu gedytis kuo jis dedasi kad apiplesineja kitus dar gal mokytoju duomenis apmokestinkit gal dar ir namu darbus isprazdiu paperka mokykla ir tada viskas naudojame jusu susikta tamo ar ne? isijungi tamo ir tau meta visokias reklamas tai tam visa tai skirta? siuncia visokias zinutes nuo siol tamo kainuos tiek ir tiek. jis|ji ka vaiku neturi kad net nezino koks jausmas moketi pinigus uz tai kad tik pazanguma vieta klasej ir vidurki paziuretum. as nesuprantu ka zurnalistai veikia negali paviesint kuom tamo uzsiieminieja is vis lyg vel butu papirke. as esu labai labai nepatenkinta
Norėjau rasti kokį kontaktinį tel klausti patarimo - nepavyko..
Ga galėtumėte pakomentuoti/padėti?
Ačiū
Koks gali būti atsiliepimas?. Sukčių gauja!!!! Kodėl turiu mokėti už informaciją, kad matyčiau savo vaiko pažangą?! Apsurdas! Neveltui Tavo mokykla iš 10 balų vos 2, 4 tesurenka...gėdu gėda! Taip gerai dirba, kad net ragelio nekelia darbo valandom. Tai kaip su Jumis susisiekti? Ar Jums negėda apiplėšinėti mokinių Tėvus?! Laukiu atsakymo. Pagarbiai
Kažin kodėl žurnalistai neiškelia to klausimo GARSIAU apie vis naujus apmokestinimus TAMO mokinio dienynui. Kažin kur švietimo ministerija žiūri, turbūt užsikasę naujomis reformomis, kurios jau per gerklę lenda. Seniau buvo pažymių knygutės, bet dabar XXI amžius ir gyvename pažangių technologijų laikotarpyje. Tad natūralu, kad visa informacija turi būti pateikiama kuo aiškiau ir prieinamiau, tik kodėl mes tėvai turime mokėti už svarbią informaciją. Gyvename tokioje valstybėje, kurioje kuriami nauji apribojimai, draudimai, baudos, nauji mokesčiai, naujos rinkliavos, kainų kilimas ir pan. O mes lietuviai kantrūs, pabumbame ir su tuo susitaikome. GĖDA, kad priėjome iki tokio lygio, kad apmokestinta net mokių pažangumo rodikliai. Jau ir taip turime patys nusipirkti persirengimo spinteles (kurios lieka mokyklai), uniformas, kurių kaina kosminio dydžio (UK berniuko uniforma kainuoja ~17 svarų, o pas mus?), vadovėlius, pratybas, kanceliarines priemones ir t.t. Čia skaitosi nemokamas mokslas? Kažkodėl daugelyje šalių visa tai, išskyrus uniformą tikrai nemokama, bet vis nauji švietimo ministrai ir jų pavaldiniai tos informacijos turbūt nežino ir net nenori žinoti, nes kuria naujus apsunkinimus tiek pedagogams, tiek vaikams ir jų tėvams.
Nu jau sitaip nusirito Tamo net negaliu pasiziureti savo vidurkio.Dar turime moketi pinigus.Su klasiokais einame pas aukletoja kad pasiziuretume savo visu vidurki.Greitai padarysit kad isvis negalimes nieko pasiziureti.Labai Tamo nusirito sitaip jau negalima.Jum tai Tamo firmai tik i nauda nes jum kuo daugiau perka tai jum tik didesne apivarta.
Tie TAMO virto gauja sukčių, nes nori kad mokėtume už savo vietos klasėje sužinojimą, nors čia yra mokyklos duomenys kurių jie neturi teisės apmokestinti. Jau geriau grįžti prie popierinių knygelių arba keisti dienyną.
Man tiko ir pazymiu knygeles. Nesiruosiu moketi ne vieno cento uz jokia informacija. Mano vaikas mokosi puikiai, tai koks skirtumas, pirmas ar antras mokykloje pagal pazanguma?:))
Kokiu pagrindu tėvai reketuojami už informaciją apie jų vaikų mokymasį. Kodėl norėdamas įvertinti kaip vaikui sekasi kitų mokinių atžvilgiu turiu mokėti? Universitetuose studentai gauna visą informaciją nemokamai, o mokyklų informacija tapo reketininkų plėšikavimo įrankiu.
Dabar norint pažiūrėti mano sūnaus mėnesini vidurki aš turiu pirkt programele 6 men, kad galečiau tai padaryti.. Esu labai pasipiktinusi
Ka gi Ačiū TAMO, kad neapmokestinai namų darbų pasirinkimą
Tamo prievartini analizes instrumento apmokestinima tevams ir vaikams nuo 01.19. kitaip kaip REKETU pavadinti negaliu.
Jei tevai rupinasi savo vaiku rezultatais, tai butinas instrumentas, ir jei as moku TAMO, man neaisku uz ka tada moka mokykla ?
Slykstus pasipinigavimas....
NU TAI NUO KO ČIA PRADĖT. Nuo 2018-01-19 ne tik kad nebegali matyt savo vietos mokykloje ar bent klasėje - su kuo dar būtų galima susitaikyt, nors savo vietos matymas klasėje labai nebloga motyvacija buvo - nebegali matyt ir savo vidurkio. Dalykų atskirai KOL KAS dar neatėmė, tai ačiū už tai, kitais metais turbūt ir tuos išjungs. Bet savo vidurkio nematymas viršūnė. Ką daryt jeigu įdomu, kartą per mėnesį su skaičiuotuvu skaičiuot? Bent jau senovišką vidurkių skaičiavimą grąžinkit, nereik to lyginimo mokyklos mastu.
Programėlė neverta net bandyti. Išbandžiau 2 savaites. Nesinchronizuoja dažnai. Rikiavimas skirtingas skirtingose skiltyse. Kelių vaikų neįmanoma įdentifikuoti bendram sraute. Viskas pilka.
Dabar gi siūlo už 1 cnt iki lapkričio 30 d. Koks tikslas? Matyt surinkti vartotojų mokėjimų duomenis ir užprenumeruoti juos automatiniam mokėjimui.
Jungiantis per telefoną nuolatos iššoka reklaminis langas kurio "kryžiukas" toks mažas, kad neimanoma paspaust iš pirmo karto. Nepataikai, ir kreipia į programėlės užsakymo puslapį.

Ir dar. Privačių mokyklų reklamą bruka valstybinių mokyklų Tamo vartotojams. Kodėl turėtumėm palaikyti tokią iniciatyvą, kad valstybinių mokyklų finansavimo dalį skirtų privačioms? Taigi privačios suinteresuotos savo pelnu (všį tikrai nesulaiko nuo pelno gavimo). Valstybė turi rūpintis valstybinėmis. Privatus kapitalas skirtas privačioms.

Dėl kontaktų ir palaikymo irgi panašu, kad įmonei Tamo nesvarbūs vartotojai. Gi ne vartotojams ši programa skirta, o reklamos užsakovams nes auditorija didžiulė. Patys didelėm raidėm tai reklamuoja pirmajame puslapyje. Nepatinka toks požiūris.
Svriki. Šių metų Tamo dienynas tikrai man asmeniskai nepatinka, nes vertinimai ne lentelėje. Ir neina matyti bendro viso vertinimų vaizdo! Būtų galimybė tikrai rinkčiausi kitą dienyną!
Sumokėjome už TAMO išmaniąją programėlę, bet naudotis ja negalime: jau dvi savaitės niekaip negali rasti priežasties, kodėl pastaroji "neužsakyta" ir neveikia. Pagalbos telefono nėra, jau nekalbant apie helpdesk, kuris turėtų būti, nes aptarnauja ~300000 (kaip giriasi) naudotojų. Tik el. paštas info@, kuriuo retsykiais bendrauja viena mergaičiukė. Pateikėme visus apmokėjimo dokumentus ir dar aibę kartų pakartojome ankstesniuose mūsų laiškuose išdėstytą informaciją. Totalus nulis, rezultato nėra, o tiek vaikas, tiek tėvai negali naudotis nupirkta paslauga. Aptarnavimas ir problemų sprendimas - žemiau bet kokio priimtino lygio. Tiesiog gėda. Ir dar labai didelė gėda dėl to, kad Tamo yra primesta privati kontora, vietoje to, kad švietimo ministerija galėtų būti tokios informacinės sistemos valdytoja.
Praeitų mokslo metų pabaigoje sutriko Tamo piniginės veikla - vaikai negalėjo naudotis pinigais. Tiek to, pagalvojau, kad iki šių mokslo metų liks. Dabar prisijungiu - tokio meniu punkto (Tamo piniginė) iš viso neliko. Sąskaitoje buvo likę apie 50 eur. Jokios kontaktinės informacijos nėra - kaip susisiekti nežinau. Ir tai - tikrai ne pirmas kartas, kai reikia gaišti savo laiką dėl vienos ar kitos Tamo funkcijos.
Labai sunku prisiruošti užpildyti žurnalą, nes nėra buvę, kad sektųsi sklandžiai. Po du kartus tenka pasirinkti datą, jei reikalinga pildyti už keletą neformaliojo švietimo veiklų, pasirinkimą turi kartoti. Stringa, net po 5-10s tiesiog suvedinėjant datas, tuomet tenka trinti atsiradusius pasikartojimus, arba ieškoti vėl iš naujo suvedant koks būrelis.... Taigi vidury sesijos nutrūksta ir reikalauja iš naujo prisijungti. Suklydus, mokinių "n" arba pamokos planą galima redaguoti, tačiau, jeigu suklydai įvesdamas datą, pocesą turi kartoti nuo pradžios, ištrynus jau parašytą.
Jungiantis prie elektroninio dienyno:

504 Gateway Time-out
The server didn't respond in time

Ponai, prašome optimizuoti savo programinį kodą, užsisakyti galingesnį interneto planą ir/arba užpirkti daugiau/didesnių serverių, kad nereikėtų mums stebeilytis į tokius sisteminius pranešimus.
Būna naujovės kurios pasiteisina.Bet tik ne ''TAMO".Nevykęs projektas ir tik mažai kas drįsta tai pripažinti.Programa vagianti mokytojų, tėvų bei jų vaikų laiką, bei apskritai turinti tam tikrų blogybių. Nežinau nuo ko pradėti bet reikėtų inicijuoti žmonių apklausą dėl šios sistemos likvidavimo, nes ji buvo tiesiog įbrukta sakyčiau per prievarta.
Sveiki, kokiu tikslu, jungiantis prie TAMO internetu (ne per programele), yra reikalaujama jungtis su el.parasu, kuris yra mokamas? Pagal koki LR istatyma yra prasoma susimoketi, norint tevams stebeti savo vaiko pazymius? Ir apskritai, gaunasi taip, kad Lietuvoje mokslas pasidare mokamas. Visur akcentuojama, kad mokiniu tevai labiau dometusi savo vaikais, o Jus tam darote mokestinius barjerus. Prasau tokius mokestinius reikalavimus per 3 d.d. pagristi LR teises aktais.
Laba diena tragiska padetis su TAMO, neimanoma naudotis, neuzkrauna po 15 min....kiek gali testis tos nesamones?
Paskutiniu metu dienynu naudotis darosi neįmanoma!!! Nors ir pastoviai kuriami atnaujinimai Tamo sistemai, tačiau kaskart klaidų (bugs) ir visiškai nelogiškų dizaino sprendimų darosi vis daugiau.. Idiotizmas kažkoks.. Kiek galima daryti nesąmones??...
Sistema Tavo Mokykla (TaMo) yra UAB "NEVDA", Virgilijus Stonkus yra įmonės vadovas (Susisiekti su vadovu galite telefonu +370 5 2472138) produktas. O "Vakarų ekspresas" rašė: "Pirmiausia, žiniasklaidos teigimu, "Alnos" vykdomam kompiuterių "Sodroje" diegimo projektui vadovauja šios bendrovės atstovas Virgilijus Stonkus, su kuriuo "Sodros" direktorius Dalius Prevelis anksčiau buvo įkūręs bendrovę "Nevda". Neatmestina galimybė, jog "Alna", nors ir nedalyvavo konkurse, iš anksto buvo numatyta kaip neoficiali konkurso laimėtoja." Štai ir aiškėja kokybės priežastis
Vytas 2016-09-22 14:22:24
Su tom reklamom tai visai tinklalapį sudarkė- suspaudė, matai pažymį- nematai dalyko. Į paklausimus gali atsakinėti mėnesį. Labiausiai norėtųsi jo atsisakyt.
Pritariu Vytai, padarė turgų ir smegenų šiukšlinimą mokyklos vardu. Tai yra pasityčiojimas ir iš mokyklos, ir iš tėvų.
Blogiau nė negali būti.Manau kad kūrėjų komanda komentarų neskaito, nes kai vidutinybės susireikšmina jiems kitu nuomonė neįdomi.
Baisu! Aptarnavimo jokio! Informacija tik pas mokytojus! Prisiskambinti 852790502 neimanoma! Prijungti antra vaika negaliu!
Baisu! Baisu! Baisu! Ir dar mobili programele mokama!!!!! Kur tai matyta???? Kad vaikui paziuret namu darbus telefone, reikia moket!!!!

BAISU!!!!!!!!!!!!!!
Labai atsiprašau, bet dabartinė TAMO versija tikrai siaubinga. Dienyną reikia žiūrėti su liniuote rankose, nes žmonėms, turintiems regėjimo problemų, neįmanoma atsekti koks pažymys kokio dalyko. Galėtumėte bent jau linijas ar langelius nupiešti.
Gerbiamieji kūrėjai, kurie sukūrėte šią naująją tamo sistemą, prašau nustoti šaipytis iš mokytojų ir jų sunkaus darbo. Kodėl Jūs per tiek metų nesugebate sureguliuoti naujojo tamo dienyno. Surinkau informaciją, kad jau ir praeitais mokslo metais naujasis tamo dienynas kėlė problemų mokytojams. Neįmanoma surašyti vertinimų, juos surašius ir išsaugojus, jie paprasčiausiai dingsta. Peržiūrėjau visus surašytus įvertinimus, jie dingę. Ar turite bent lašelį sąžinės???? Rašau jums į elektroninį paštą - atsakymo jokio, skambinu, telefonas neveikia. Lieka viena išeitis, keliauti į Vilnių???? Ar tiesiai į televiziją????
Naujasis TAMO siaubingas! Kaip galima taip atmestinai dirbti savo darbus. Kankinasi visos Lietuvos mokytojai.

Creditinfo Lietuva
Adresas: Goštauto g. 40A, LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; informacijos teikimas; konsultacijų paslaugos.
Kredito biuras „Creditinfo“ yra informacijos bankas, į kurį duomenis teikia (ir gauna) finansų, telekomunikacijų, elektros tiekimo ir kitos įmonės. Kredito biuras užima svarbią vietą finansų sistemoje, nes finansų įstaigoms padeda skolinti atsakingai, o patikimam verslui ir patikimiems vartotojams sudaro sąlygas...
Mercell Lithuania
Veiklos sritys: informacijos teikimas; konsultacijų paslaugos; reklamos paslaugos; statyba; statybinės medžiagos; valstybinės institucijos.
Mercell tai įrankis, skirtas tik reikiamos informacijos apie pirkimus stebėjimui. Susipažinkite išbandydami paslaugas nemokamai. Bandomojo laikotarpio metu Jūs: Matysite, ką šiuo metu perka viešosios ir privačios organizacijos tik pagal Jūsų veiklos sritį; Matysite, kokius pirkimus organizacijos dar tik planuoja...
DIRECTO
Adresas: J. Balčikonio g. 9, LT-08318 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...
Ekspobalta
Adresas: Kauno g. 36, LT-03202 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kelionės; konsultacijų paslaugos; parodos, mugės; projektavimas; reklamos paslaugos; renginių organizavimas.
Ekspozicijų ir parodinių stendų projektavimas, gamyba, įrengimas ir priežiūra Lietuvoje bei užsienyje. Teikiamos įvairios paslaugos parodų dalyviams: logistika, nestandartinės įrangos, baldų, apšvietimo, audio, video ir multimedijos nuoma. Originalūs kūrybiniai sprendimai: - Mugių stendams; - Parodų ekspozicijoms;...
Ostas
Grindų dangos | Kojų valymo grotelės

Adresas: Ukmergės g. 369A, LT-12142 Vilnius.
Veiklos sritys: buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; dažai, lakai; didmeninė prekyba; grindys, grindų dangos; informacijos teikimas; mažmeninė prekyba; švaros, valymo paslaugos; ūkio prekės; valymo priemonės.
Įmonės veikla - prekyba įvairiomis grindų dangomis, įėjimo kojų valymo grotelėmis, įrengimo medžiagomis ir Dr. Schutz grindų priežiūros priemonėmis. PVC grindų dangos (didmeninė prekyba ir mažmeninė prekyba) Galite rinktis medžio, akmens, metalo ar stiklo imitacijos dizaino sprendimus, tinkamus sveikatos priežiūros...

Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį 04-23 20:17
Lietuvos statybininkų asociacija nuo 2020 metų siūlo įteisinti privalomą statybininko kortelę – pasak jos, tai padėtų kovoti su šešėliu statybų sektoriuje. Aplinkos ministerijos atstovas sako, kad...
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų 04-23 18:10
Šiandien vykusiame Trišalės tarybos posėdyje nuspręsta pradėti derybas dėl vairuotojų atlyginimų.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Chevron 121,90 +1,70%
CBS 51,11 -2,44%