Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Tavo mokykla

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Tavo mokykla

Atsiliepimai apie UAB „Tavo mokykla“

TAMO

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie UAB „Tavo mokykla“

Kaip galima dirbti
2020-06-10 12:34:33 IP 2i582c1n
Esu mokytoja, ir jau trečia diena negaliu surašyti pažymių, nes neleidžia. Prisiskambinti neįmanoma, nes " visi operatoriai užimti". Gal reikia naktim dirbti???
Norejau perziureti namu darbus, per naujo tamo, vel nebeimanoma prisijungti, mano nuomone, kad visai reikia uzdaryti rusu mokyklos, nes kai kurie mokytojai visai neusinterisuoti vaikus ir stengtis padeti
Mano vardas NESVARBU
2020-03-20 11:45:21 IP 2g5vc8mq
Grąžinkite seną versija, labai nepatogu ir neaišku naujoje
Pritariu, GRAŽINKIT SENĄ VERSIJĄ..ir IŠMESKIT TAS REKLAMAS, akis bado, dėmesį blaško, vaikams jos visiškai nereikalingos..o visumoj..tas TAMO Nieko gero, tik pinigus lupa
Grąžinkit senąją versiją. Ką čia žaidžiat?
Grazinkite senaja versija. Kazkokia nesamone padarete
Labai blogai, jog panaikinote reitingus, o analitika neatspindi to, ką rodė reitingai.Tai buvo išsamu čia ir dabar, ne kitą dieną, Manau daug tėvų pritatų mano nuomonei?
Niekaip negaliu papildyti vaiko piniginės. Jos paprasčiausiai nėra prisijungus prie vaiko dienyno, nors EMP turi. Telefonu niekas neatsiliepia (skambinu daugiau kaip pusė valandos), elektroniniu paštu taip pat jokios reakcijos nesulaukiu. Toks jausmas kad TEN NĖRA JOKIŲ OPERATORIŲ. Tik kam šitą melagystė? Kaip su Jumis susisiekti gerbiami tamo, , administratoriai"?
nereikia, cia vaikams siusti visokiu, , juodojo penktadienio, , ne -ispardavimai parduotuveje.
Violeta Baryšnikova
2019-11-22 12:04:53 IP 28ma1l8t
Laba diena ! Jau trečias mėnuo kaip negaliu niekaip naudotis dienynu, negaliu prisijungti. Sünus Aleksandr Baryšnikov mokosi Viktoro Kuprevičiaus progimnazijoje Kaune. Pagarbia, V. Baryšnikova
Rita 2019-10-14 14:28:48
Laba diena, skambinau jums 18kartu, niekaip negaliu prisiskambinti, sakoma, siuo metu visi operatoriai užimti prašome palaukti.Kiek galima laukti visą dieną?Juk skambinau daugybę kartų.Sumokėjau už paketą14eurų 99cnt, bet dar nepajungėte, kad galėčiau matyti savo vaiko apžvalgą.Kada tai padarysite, juk pinigus sumokejau?
As taip pat susiduriau su siuo klausimu. Kiek dienu turi praeiti, kad aktyvuotumet sia paslauga?
Laba diena.
Norim pasiteirauti, kodėl skaičiuojant vidurkį dalinama ir iš pamokos kaip etika, nors jis nevertinamas pažymiu. o tik įskaityta arba neįskaityta.
Niekam tikusi programa.Nuo 16 val šiandien neveikia.
Siandien nuo 15val. negalime prisijungti prie sistemos. Dabar beveik 20val.ir vis dar negalime prisijungti. Tikiu kad galimai situacija iki paryciu pasiteisys, bet ar jus noretumete, kad jusu vaikas nakti darytu pamokas??? Dar tik spalio men pradzia, o jau sistema stringa. Deja, bet tenka pripazinti, kad paslaugu kokybe yra prasta.
Tokių nesąmonių dar neteko matyti. Sumokėjau pinigus už Tamo išmaniems metams, pasinaudojau 2 sav, išjungė, sako demo versija baigėsi... Bandau prisijungti - vėl sako pirkite. Bandau prisiskambinti nurodytu telefonu - pusę val klausiausi "atsiprašome, šiuo metu visi operatoriai užimti, prašome palaukti". Kas per nesąmonės, ten gal net nėra nė vieno operatoriaus, jei taip yra.. Parašiau el laišką, taip pat jokio atsakymo jau kelios dienos.... Nors gavau automatinį atsakymą, kad atsakys per tris dienas. Teks kreiptis į vartotojų teises...
Atsirado problema pildant pavadavimą. Reikia jūsų pagalbos, kiek skambinu, niekas neatsiliepia.
Laba diena. Pirkau paslaugą tamo išmaniems, nes tikrai domina ir vidurkiai, ir kelintas sūnus. Deja, pinigai sumokėti, o tikslumo nera. Iš klasės vienas mokinys išėjo, vietoj jo buvo priimtas kitas. Kaip suprantu, naujokas pripliusuotas, bet ir išėjęs iš gimnazijos liko sarašuose ir su dešimtuku užima pirmą vietą, nors tokio vidurkio klasėj nebėra. Laukiau, kada bus ištaisyta klaida, bet, deja..Dabar tik telefone, reitinguose matau tikslią informaciją dėl pozicijos klasėje, o analitika negaliu pasikliauti. Tiesiog gaila pinigų, kurie man, dabar nedirbančiai, nemaži,.
Eilę metų erzina absurdiška laiško iš Tamo antraštė. Nepadeda net laiškai jums... Antraštėje skelbiama, kad "gavote ASMENINĘ žinutę" pvz., nuo mokyklos direktoriaus. Jokia tai asmeninė žinutė - jis išsiuntė ją visiems, o ne man asmeniškai, tad neklaidinkite ir išimkite tą žodį "asmeninė", jei siunčiama keliems adresatams. Nejau taipo sunku atskirti, kas yra asmeninė žinutė, kas ne. Bent naujiems mokslo metams pasirenkite... Kitaip jūs ir toliau liksite arba sąmoningi melagiai ir absurdo ignorantai, arba žemesnio nei vištos IQ.
Pritariu Karoliui issakiusiam nuomone apie LP reklama TAMO dienyne. Mano nuomone TAMO portale reklamai iš vis ne vieta, nes tai amoralu - portalo paskirtis, auditorija (vaikai, moksleiviai!!!) ir pats formatas įpareigoja.
Visgi, jeigu jau suteikiate TAMO erdvę komercinei reklamai, kodėl nereklamuojate Filharmonijos, LVSO ar Operos ir Baleto teatro repertuarų ir koncertų? Tokių renginių, kurie turėtų auklėjamąją ir šviečiamąja vertę?
Kodėl populiarinimui pasirinktas būtent LP atlikėjos renginys?
Sveiki. Nežinau, kas jums pasiūlė sukurti tokį tamo.lt puslapio viršelį, bet perlenkėt lazdą visiškai. Esu pasibaisėjęs tokiu jūsų elgesiu. Kodėl ant pagrindinio puslapio afišuojat visą kūną išsitatuiravusią lezbietę? Galvojat, kad tai labai "kieta" ? Pritrauksit daugiau jaunimo? Kas čia per mada su tom tatuiruotėm ir iškrypėlių protegavimu? Neoliberalizmas ir jums galvas supūdė jau? Ar jūs suvokiat, kad šis puslapis skirtas švietimui?

Prašyčiau kuo skubesnio paaiškinimo.
Laba diena, neįmanoma dirbti, internetas puikiai veikia, kitus puslapius be problemų atidaro, o įvedus naudotojo vardą ir slaptažodį paspaudus prisijungti net nebando jungti, „nesuka“. Gal tai dėl jaunimo festivalio reklamos. Į reklamą įeiti leidžia, o į tamo ne. Nesuprantu, kas vyksta
Kada zadat prideti funkcija "istrinti visus pazymetus pranesimus" ar "pazymeti pranesimus"??? zinokit nelabai gerai 200 pranesimu trint po viena. plius dar kartais ismeta kad trynimas negalimas/uzdraustas for some reason?? nuo to ir luzta jusu serveriai visi.
Edita Kavarskienė
2019-03-21 15:58:49 IP 2fbap81p
Esu mokyklos administratorė. Į TAMO telefonų neįmanoma prisiskambinti. Visada atsako atsakiklis. Kiek galima skambinti tuščiai. Atskambinti irgi niekas neskuba. O man reikia informacijos dabar. Vakar baigėsi 2 trimestras, o mokytoja negali įvesti anglų kalbos modulio atsiskaitymą už papildomus darbus. Skambinau vakar ir šiandien po du kartus. Ir ką man dabar daryti? Mokykla nelaukia.
Irma 2019-01-25 13:09:24
Saldžių gazuotų gėrimų reklama el. dienyne, kuriuo naudojasi vaikai?!
Tėvam
Kola = alkocholis
Saldžių gazuotų gėrimų reklama el. dienyne, kuriuo naudojasi vaikai?!
Neina prisijungti prie TAMO, rašo "TAMO-ID paslauga nepasiekiama. Kreipkitės į sistemos administratorius", niekas nepadeda, tegul TAMO administracija supranta ir ištaiso tai. (Jungiuosi per Chrome naršyklę kompiuteryje)
Kodel eina prisijungti prie Tamo? Kas čia vyksta?
Neina prisijungti prie tamo programos. Kada bus išspręsta problema?
Mes irgi negalime prisijungti. Pabandziau pakeisti slaptazodi-leido. O prisijungti naujai- NE. Manau uz tokius dalykus, kai dauguma ('paprasti, neismanieji') negali naudotis paslauga----Tamo turetu VIESAI ATSIPRASYTI!!!!
Nuo penktadienio dienos neįmanoma prisijungti prie Tamo dienyno - android telefonų naršyklėse, su kompiuteriu prisijungia be problemų, matyt taip daroma, kad tėveliai pirktų brangiąTamo išmaniesiems programą.
Kodėl jau antrą dieną neina prisijungt prie Tamo elektroninio dienyno? Kaip mano vaikams padaryti namų darbus?
pritariu, kad sunku prisiskambinti, o ir į el. laiškus nereaguoja. Jau trečia diena prašau pagalbos ir visai jokios reakcijos.
Sveiki. Ar yra/bus galimybė skiltyje "Trimestrai / pusmečiai" pasirinkti ne tik einamuosius, bet ir praėjusius mokslo metus?
Deimantė Lukaševičiūtė
2018-05-29 18:56:46 IP 2i24r9ft
Sveiki, visų pirma noriu pasakyt, jog TAMO dienynas tikrai yra patrauklaus dizaino ir patogus naudojimui, tačiau norėjau pasiteiraut ar nebūtų įmanoma mokinio rezultatų analitiką padaryti nemokama visus mokslo metus? Patikėkite, tiek aš, tiek mano klasės draugai domisi savo pažymiais, tarpusavyje dalijasi informaciją, kelintoje vietoje jie yra. Ir tas žinojimas verčia vieniems prieš kitus pasitempt ir mokytis stropiau. Manau, jog man ir daugybei kitų mokinių, kurie naudoja šį dienyną, tai būtų labai didelis pliusas, jei padarytumėte nemokamą mokinių rezultatų analitiką. Mums įdomu stebėt savo mokymosi rezultatus ir siekt kuo aukštesnių balų ir žinių įgyjimo, tad labai džiaugčiaus, jei taip padarytumėt.
Dėkoju už skirtą laiką.
Vilma 2018-02-12 14:35:30
kažkodėl neįmanoma iš pirmo karto (net ir iš dešimto) atsakyti į pranešimą - susirašinėjimas su mokytojais - kančia.
Norėjau rasti kokį kontaktinį tel klausti patarimo - nepavyko..
Ga galėtumėte pakomentuoti/padėti?
Ačiū
Sveiki, Vilma,

dėkojame už komentarą. Kontaktus visada galite rasti puslapyje www.tamo.lt.

Jei vis dar susiduriate su šia problema, laukiame Jūsų laiško adresu info@tamo.lt, kad galėtume Jums padėti išspręsti susidariusią situaciją.

Gražios dienos!
2018-01-17 14:09:34
viršūnė amžinai viskas stringa. Ne gana to kas tik galima apmokestinama. dabar jau dar viena (vaiku vidurkius) apmokestins. tai tuoj išviso padarykite kad prisijungimas iškarto kainuotu. kam čia žaisti ir po viena funkciją apmokestinti.

dėkojame už Jūsų komentarą. Skiltyje "Analitika" galite peržiūrėti platesnę mokinių pasiekimų analizę, tačiau savo vaiko vidurkį galite pamatyti skiltyje "Trimestrai / pusmečiai".

Gražios dienos!
Tikrai, visai nusiritot. Niekaip neina nusikratyti reklamom. Kišat ir kišat tuos draudimus bei mokėjimus už "išmanųjį", o pasižiūrėti visos klasės vidurkius, įvertinimų skaičių pagal atskirus mokinius, jau nebeįmanoma. Kišat kažkokius grafikus, kurie visiškai nieko neduoda ir niekam nereikalingi. Paštas, kaip "caro maro" laikais, neįmanoma laišką parašyti pvz. mokyklos vadovui ir Cc keliems mokytojams. Turi būti galimybė pasirinkti, kas nori TAMO, o kas negali ar nenori mokėti už TAMO, turi turėti teisę pasirinkti seną variantą, t.y.pažymių knygeles, jei daugiau nieko neįmanoma.
PUIKUS LIETUVISKAS BIZNIS :D
one.lt mire, tegyvuoja tamo.lt, lygiai taip pat apmokesdindamas viska paeiliui, tik anksciau buvo grazus sms ir paveiksliukai, o dabar vaiku rezultatai, na, bet gi nieko nesiskiria kai anksciau vaikai pirko dabar is tos pacios tevu kisenes apie vaikus zinot :)))
Ir dar puikiau, kai gali apmokestint VISUS GALUS tevus, mokyklas, sudeti reklamas ir dar viesuose konkursuose pastoviai laimet didziulius pinigus. Na, ko daugiau noret, galiausiai parsiduos kokiai ziniasklaidos imonei ir tures visu musu vaiku duomenis, informacija, gales paziuret kaip mokykloje kas mokesi, ar stropus buvo, ar tokius i darbus priimt (padarys paslauga darbdaviams prie tokios informacijos priejimo, aisku uz pinigus :) - ponai is Tamo jei tokios minties neturejot ir ta padarysite tai prasyciau ir man procenta :D).
Dziaugiuos vis dazniau, kad pasirinkome emigruoti ir ne del pinigu, o del "savu" zmoniu nesamoniu..
tamo kurejas turetu gedytis kuo jis dedasi kad apiplesineja kitus dar gal mokytoju duomenis apmokestinkit gal dar ir namu darbus isprazdiu paperka mokykla ir tada viskas naudojame jusu susikta tamo ar ne? isijungi tamo ir tau meta visokias reklamas tai tam visa tai skirta? siuncia visokias zinutes nuo siol tamo kainuos tiek ir tiek. jis|ji ka vaiku neturi kad net nezino koks jausmas moketi pinigus uz tai kad tik pazanguma vieta klasej ir vidurki paziuretum. as nesuprantu ka zurnalistai veikia negali paviesint kuom tamo uzsiieminieja is vis lyg vel butu papirke. as esu labai labai nepatenkinta
Norėjau rasti kokį kontaktinį tel klausti patarimo - nepavyko..
Ga galėtumėte pakomentuoti/padėti?
Ačiū
Koks gali būti atsiliepimas?. Sukčių gauja!!!! Kodėl turiu mokėti už informaciją, kad matyčiau savo vaiko pažangą?! Apsurdas! Neveltui Tavo mokykla iš 10 balų vos 2, 4 tesurenka...gėdu gėda! Taip gerai dirba, kad net ragelio nekelia darbo valandom. Tai kaip su Jumis susisiekti? Ar Jums negėda apiplėšinėti mokinių Tėvus?! Laukiu atsakymo. Pagarbiai
Kažin kodėl žurnalistai neiškelia to klausimo GARSIAU apie vis naujus apmokestinimus TAMO mokinio dienynui. Kažin kur švietimo ministerija žiūri, turbūt užsikasę naujomis reformomis, kurios jau per gerklę lenda. Seniau buvo pažymių knygutės, bet dabar XXI amžius ir gyvename pažangių technologijų laikotarpyje. Tad natūralu, kad visa informacija turi būti pateikiama kuo aiškiau ir prieinamiau, tik kodėl mes tėvai turime mokėti už svarbią informaciją. Gyvename tokioje valstybėje, kurioje kuriami nauji apribojimai, draudimai, baudos, nauji mokesčiai, naujos rinkliavos, kainų kilimas ir pan. O mes lietuviai kantrūs, pabumbame ir su tuo susitaikome. GĖDA, kad priėjome iki tokio lygio, kad apmokestinta net mokių pažangumo rodikliai. Jau ir taip turime patys nusipirkti persirengimo spinteles (kurios lieka mokyklai), uniformas, kurių kaina kosminio dydžio (UK berniuko uniforma kainuoja ~17 svarų, o pas mus?), vadovėlius, pratybas, kanceliarines priemones ir t.t. Čia skaitosi nemokamas mokslas? Kažkodėl daugelyje šalių visa tai, išskyrus uniformą tikrai nemokama, bet vis nauji švietimo ministrai ir jų pavaldiniai tos informacijos turbūt nežino ir net nenori žinoti, nes kuria naujus apsunkinimus tiek pedagogams, tiek vaikams ir jų tėvams.
Nu jau sitaip nusirito Tamo net negaliu pasiziureti savo vidurkio.Dar turime moketi pinigus.Su klasiokais einame pas aukletoja kad pasiziuretume savo visu vidurki.Greitai padarysit kad isvis negalimes nieko pasiziureti.Labai Tamo nusirito sitaip jau negalima.Jum tai Tamo firmai tik i nauda nes jum kuo daugiau perka tai jum tik didesne apivarta.
Tie TAMO virto gauja sukčių, nes nori kad mokėtume už savo vietos klasėje sužinojimą, nors čia yra mokyklos duomenys kurių jie neturi teisės apmokestinti. Jau geriau grįžti prie popierinių knygelių arba keisti dienyną.
Man tiko ir pazymiu knygeles. Nesiruosiu moketi ne vieno cento uz jokia informacija. Mano vaikas mokosi puikiai, tai koks skirtumas, pirmas ar antras mokykloje pagal pazanguma?:))
Kokiu pagrindu tėvai reketuojami už informaciją apie jų vaikų mokymasį. Kodėl norėdamas įvertinti kaip vaikui sekasi kitų mokinių atžvilgiu turiu mokėti? Universitetuose studentai gauna visą informaciją nemokamai, o mokyklų informacija tapo reketininkų plėšikavimo įrankiu.
Dabar norint pažiūrėti mano sūnaus mėnesini vidurki aš turiu pirkt programele 6 men, kad galečiau tai padaryti.. Esu labai pasipiktinusi
Ka gi Ačiū TAMO, kad neapmokestinai namų darbų pasirinkimą
Tamo prievartini analizes instrumento apmokestinima tevams ir vaikams nuo 01.19. kitaip kaip REKETU pavadinti negaliu.
Jei tevai rupinasi savo vaiku rezultatais, tai butinas instrumentas, ir jei as moku TAMO, man neaisku uz ka tada moka mokykla ?
Slykstus pasipinigavimas....

Creditinfo Lietuva
Adresas: A. Goštauto g. 40A, LT-03163 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; finansai; konsultacijų paslaugos.
Kredito biuras „Creditinfo“ yra informacijos bankas, į kurį duomenis teikia (ir gauna) finansų, telekomunikacijų, elektros tiekimo ir kitos įmonės. Kredito biuras užima svarbią vietą finansų sistemoje, nes finansų įstaigoms padeda skolinti atsakingai, o patikimam verslui ir patikimiems vartotojams sudaro sąlygas...
DIRECTO
Adresas: Juozo Balčikonio g. 9, LT-08247 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...
Misija - verslas
Meevly.com | Kokybiški internetiniai sprendimai

Adresas: Vytauto g. 55-16, LT-59123 Prienai.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Misija - verslas komanda puikiai išmano savo darbą ir specializuojasi Reprezentacinės svetainės. Kokybiškų, išskirtinių, unikalaus dizaino ir didelės greitaveikos interneto tinklalapių kūrimas, talpinimas, priežiūra Elektroninės parduotuvės Programavimo paslaugos Nestandartiniai sprendimai - sistemų integracijos...
Ekspobalta
Adresas: Kauno g. 36, LT-03202 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kelionės; konsultacijų paslaugos; parodos, mugės; projektavimas; reklamos paslaugos; renginių organizavimas.
Ekspozicijų ir parodinių stendų projektavimas, gamyba, įrengimas ir priežiūra Lietuvoje bei užsienyje. Teikiamos įvairios paslaugos parodų dalyviams: logistika, nestandartinės įrangos, baldų, apšvietimo, audio, video ir multimedijos nuoma. Originalūs kūrybiniai sprendimai: - Mugių stendams; - Parodų ekspozicijoms;...
Ostas
Grindų dangos | Kojų valymo grotelės

Adresas: Gabijos g. 32, LT-06155 Vilnius.
Veiklos sritys: buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; dažai, lakai; didmeninė prekyba; grindys, grindų dangos; informacijos teikimas; mažmeninė prekyba; švaros, valymo paslaugos; ūkio prekės; valymo priemonės.
Įmonės veikla - prekyba įvairiomis grindų dangomis, įėjimo kojų valymo grotelėmis, įrengimo medžiagomis ir Dr. Schutz grindų priežiūros priemonėmis. PVC grindų dangos (didmeninė prekyba ir mažmeninė prekyba) Galite rinktis medžio, akmens, metalo ar stiklo imitacijos dizaino sprendimus, tinkamus sveikatos priežiūros...

Turto bankas perima likusį valstybės administracinį NT
Turto bankas perima likusį valstybės administracinį NT 07-16 16:44
Vyriausybė VĮ Turto bankas perdavė valdyti likusį valstybei priklausantį administracinės paskirties nekilnojamąjį turtą (NT).
Naujas prezidento veto: prieštarauja žvejybos kvotų suteikimui ne aukciono būdu
Naujas prezidento veto: prieštarauja žvejybos kvotų suteikimui ne aukciono būdu 07-16 15:53
Prezidentas Gitanas Nausėda vetavo Seimo priimtus Žuvininkystės įstatymo pakeitimus, kuriais be kita ko numatomas žvejybos kvotų suteikimas ne aukciono būdu.
Didinamas renginių žiūrovų skaičius, nuo rugsėjo jis nebebus ribojamas
Didinamas renginių žiūrovų skaičius, nuo rugsėjo jis nebebus ribojamas 07-16 15:44
Vyriausybė pakoregavo Kultūros ir sporto renginių dalyvių (žiūrovų) skaičiaus didinimo planą. Jame numatyta, kad leistinas dalyvių ar žiūrovų skaičius uždarose erdvėse rugpjūčio 16–31 d. didinamas...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

eBay 58,39 -1,17%
PepsiCo 133,69 -1,35%