VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė Tautrimo Aštrausko klinika

UAB "Tautrimo Aštrausko klinika"

Įmonės kodas 302777470
PVM mokėtojo kodas LT100006920119
Vadovas Martyna Balsevičienė, direktorė
Adresas Vičiūnų g. 24, LT-45325 Kaunas
Telefonas Tautrimo Astrausko Klinika Telefonas
Mobilus telefonas Tautrimo Astrausko Klinika Mobilus telefonas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://www.tautrimas.com
Bankas AB Citadele bankas
Atsiskaitomoji sąskaita LT447290000011467056
Darbo laikas Pirmadienis-penktadienis, nuo 9:00 iki 18:00.
Darbuotojai 82 darbuotojai (apdraustieji)
SD draudėjo kodas 2159178
Vidutinis atlyginimas 1 604,76 € (2019 m. rugsėjis)
Atlyginimų istorija »
Atlyginimų mediana 404,43 € (2019 m. rugsėjis)
Plačiau »
VSD įmokų suma 27 780,07 € (2019 m. rugsėjis)
Pardavimo pajamos 2018: 1 000 001 - 2 000 000 € be PVM Pajamų istorija »
Transportas 2019-10: 4 automobiliai (2 priklauso, 2 išperkami arba nuomojami)
Pranešimai
Radiacinės saugos centras Skaityti visus »
Įmonės amžius 7 metai 6 mėnesiai 11 dienų
Įvertinimas
7.6 / 10 (įvertino 161)

Įmonės aprašymas:

Tautrimo Aštrausko klinika, plastikos chirurgai, plastinės veido operacijos, plastinė chirurgija, krūtų didinimas, plastinės chirurgijos centras, grožio chirurgija, riebalų nusiurbimas, grožio klinika...

Plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija 30 metų patirtis

Krūtų didinimas implantais

Krūtų didinimas implantais (krūtų augmentacija) yra viena dažniausiai atliekamų plastinės chirurgijos procedūrų. Krūtų formą, dydį ir išvaizdą lemia daugybė faktorių, svarbiausi iš jų – amžius, paveldėjimas, svorio pokyčiai, nėštumas, saulės poveikis, fizinis aktyvumas, įgimtos ligos. Moterys, nepatenkintos savo krūtų dydžiu, forma ar išvaizda, gali kreiptis į plastikos chirurgą ir pasirinkti krūtų didinimą implantais.

Krūtų didinimo operacija

Operacijos metu pasirinkto dydžio, formos ir tekstūros implantas įdedamas į chirurgo suformuotą “kišenę” krūties audinyje. Tinkamas implantas gali padidinti krūties tūrį, suteikti pageidaujamą formą, grąžinti krūčiai stangrumą. Svarbu paminėti, kad ryškesnio krūtų pasmukimo vien implantais koreguoti nepavyks, tam reikalinga ir kita procedūra – krūtų pakėlimas.

Krūtų didinimas implantais gali būti atliekamas įvairiais būdais. Kokį būdą pasirinkti, priklauso nuo pacientės pageidavimo ir plastikos chirurgo rekomendacijų konsultacijos metu. Reikėtų žinoti, kad implantą galima dėti per pjūvį pažastyje, per pjūvį po krūtimi ar pjūvį areoloje (apie spenelį). Taip pat galima pasirinkti, ar implantas bus po liauka (tarp pieno liaukos ir krūtinės raumenų), ar po raumeniu (visiškai ar iš dalies po krūtinės raumenimis, prieš kaulinę krūtinės sieną).

Krūtų pakėlimas

Krūtų pakėlimas iš esmės skiriasi nuo krūtų didinimo, šios procedūros tikslas – pakeisti krūties formą, o ne padidinti tūrį, tačiau kartais krūtų pakėlimas atliekamas kartu su didinimu. Kartu atliekant ir krūtų pakėlimą, ir didinimą, neretai galima pasiekti itin gerų kosmetinių rezultatų. Krūtų pakėlimo metu krūtis ne tik pakeliama, bet tuo pat metu pakeičiama ir jos forma, pašalinamas odos perteklius, pasikeičia spenelio ir areolos vieta. Krūtų pakėlimo metu, pacientei pageidaujant, galima sumažinti areolos dydį.

Krūtų pakėlimo operacija

Dažniausiai krūtų pakėlimas daromas, atliekant inkaro formos pjūvį. Pjūvis pradedamas po krūtimi, natūralioje raukšlėje, ir pratęsiamas vertikaliai į viršų, priklausomai nuo aptartos pakėlimo apimties ir norimo pašalinti odos ploto. Spenelis su areola pakeliamas aukštyn, krūties minkštieji audiniai ir oda susiuvami taip, kad krūtų tūris išliktų nepakitęs. Jei krūtų pasmukimas yra neryškus, galima atlikti mažesnį ovalo formos pjūvį aplink areolą, tuo atveju būsimą randelį maskuos labiau pigmentuoti areolos kraštai.

Krūtų mažinimas

Krūtų mažinimas (krūtų redukcija) skirtas moterims, kurios dėl didelių krūtų kenčia nugaros ir pečių juostos skausmus, riboja fizinį aktyvumą, jaučia psichologinį ir emocinį diskomfortą. Šios procedūros tikslas – pašalinti riebalinio ir liaukinio audinio, bei odos perteklių ir pakeisti krūties formą taip, kad ji labiau atitiktų kūno proporcijas, be to krūtų redukcijos metu kartu atliekamas ir krūtų pakėlimas, todėl pasikeičia spenelio ir areolos vieta. Krūtų redukcijos metu, pacientei pageidaujant, galima sumažinti areolos dydį.

Krūtų mažinimo operacija

Pasiūlyta gana daug įvairių metodikų, kaip atlikti krūtų mažinimą, tačiau, bene dažniausiai, krūtų redukcija daroma, atliekant, taip vadinamą, “rakto skylutės” pjūvį. Priklausomai nuo krūtų dydžio, spenelio pasmukimo ir įvairių rizikos veiksnių, kuriuos chirurgas aptaria su paciente, nusprendžiama, ar spenelio ir areolos kompleksas bus pakeltas paliekant savą inervaciją ir kraujotaką, ar į naują vietą persodintas kaip laisvas transplantatas. Pacientė privalo žinoti, kad nepriklausomai nuo pasirinktos krūtų redukcijos metodikos ant krūties liks vienokie ar kitokie pooperaciniai randai, kurie, tinkamai atlikus operaciją ir išvengus komplikacijų, turėtų būti nesunkiai paslepiami po liemenėle ar maudymosi kostiumu.

Krūtų atkūrimas | Krūtų rekonstrukcija

Krūtų atkūrimas (krūtų rekonstrukcija) atliekamas moterims, kurioms dėl onkologinių ligų ar kitų priežasčių buvo pašalinta viena ar abi krūtys. Šios operacijos metu bandoma suformuoti naują krūtį ir taip grąžinti pacientės pasitikėjimą savimi, palengvinti emocinį susivaržymą ir siekti geresnės gyvenimo kokybės. Atkurta krūtis sėkmės atveju gali atrodyti ir jaustis gana natūraliai, tačiau ji niekada nebus tokia, kokia buvo prieš šalinimą. Siekiant kuo geresnių rezultatų, apie krūties atkūrimą su plastikos chirurgu vertėtų pasikonsultuoti dar prieš šalinant krūtį, nes kai kuriais atvejais galimas ir vienmomentis krūties atkūrimas krūties šalinimo metu.

Krūtų atkūrimo operacija
Krūties atkūrimas pilvo audiniais (TRAM lopu)
Krūties atkūrimas nugaros audiniais (TDL lopu)

Krūties atkūrimas yra labai individuali procedūra, kuri priklauso ne tik nuo pacientės sudėjimo, anatominių ypatybių, lūkesčių, krūties šalinimo apimties, bet ir nuo ligos stadijos, numatomo tolimesnio jos gydymo, įvairių rizikos veiksnių. Trumpai aptariant krūties rekonstrukciją, galima paminėti, kad nauja krūtis gali būti formuojama naudojant pačios pacientės audinius arba sintetinius implantus.

Vieni dažniausiai naudojamų atkūrimo savais audiniais būdų yra odos paodžio lopai su maitinamosiomis kojytėmis. Pavyzdžiui, tiesiojo pilvo raumens odos paodžio lopas (angl. TRAM flap). Jo esmė – iš pilvo priekinės sienos odos ir paodžio suformuojama nauja krūtis, į kurią kraujotaka patenka per pasuktą tiesųjį pilvo raumenį. Ši procedūra išpopuliarėjo dėl gana gerų estetinių rezultatų, nes priekinės pilvo sienos odos paodžio tūris gana didelis, o tai leidžia lengviau formuoti naują krūtį, be to operacijos metu atliekama ir pilvo plastika.

Šiuo metu populiarėja ir vis geresnių rezultatų pasiekiama krūtų rekonstrukcijai naudojant pačių pacienčių riebalų ląsteles. Riebalai paimami specialia kiurete, naudojant neigiamą slėgį. Vėliau riebalų ląstelės kruopščiai paruošiamos persodinimui: plaunamos, atskiriamos nuo audinių skysčio. Paruoštas audinys švirkštais leidžiamas į krūtį, paskleidžiant ir tolygiai paskirstant ląsteles pacientės paodyje. Vienu kartu į krūtį suleidžiama 100-300 ml riebalinio audinio. Žinoma, kuo didesnis kiekis persodinamas, tuo mažesnė tikimybė jam visam prigyti. Vis tik riebalų persodinimas labiau tinka kaip pagalbinė procedūra, koreguojant krūties formą po kitu būdu atliktos rekonstrukcijos, arba tokiu atveju, kai šalinta tik dalis krūties audinio.

Galimas ir krūties atkūrimas implantais. Tokiu atveju individualiai parenkamas norimą tūrį ir formą atkursiantis implantas, jei dėl audinių stokos implanto įdėti neįmanoma, prieš galutinį implantą dedamas audinių plėtiklis (ekspanderis). Ekspanderis palaipsniui pildomas specialiu tirpalu, kol galiausiai suformuojama reikiamo tūrio audinių “kišenė” ir ekspanderis pakeičiamas implantu. Visas rekonstrukcijos procesas užtrunka apie 4-6 mėnesius ar dar ilgiau, tačiau procedūros įprastai gana gerai toleruojamos.

Svarbu žinoti, kad nepriklausomai nuo pasirinktos krūtų rekonstrukcijos metodikos vienos procedūros paprastai neužtenka. Dažnai reikia atlikti papildomas krūties formos korekcijas, areolos ir spenelio atkūrimą, sveikosios krūties mažinimą ar pakėlimą kol galiausiai pasiekiamas pacientę tenkinantis rezultatas. Kartais nutinka ir taip, kad net ir po papildomų procedūrų ir operacijų nepavyksta pasiekti norimo rezultato...

Sėdmenų didinimas | Sėdmenų didinimas implantais

Sėdmenų didinimas – tai procedūra, skirta paryškinti, suapvalinti ir kiek padidinti sėdmenis. Sėdmenų didinimas gali būti atliekamas injekuojant savus riebalus (braziliškas sėdmenų didinimas) arba įdedant specialius impantus.

Sėdmenų didinimo operacija

Riebalai paimami specialia kiurete, naudojant neigiamą slėgį (tuo atveju, kai riebalinių ląstelių reikės persodinimui, siurbiama ne aparatu, o švirkštu – taip ląstelės mažiau traumuojamos, daugiau jų lieka gyvybingos, geriau prigyja). Vėliau riebalų ląstelės kruopščiai paruošiamos persodinimui: plaunamos, atskiriamos nuo audinių skysčio. Paruoštas audinys švirkštais leidžiamas į sėdmenis po oda ir į raumenis. Kuo atidžiau jos paskirstomos, tuo didesnis jų kiekis prigyja. Vienu kartu į sėdmenis suleidžiama 200-600 ml riebalinio audinio. Žinoma, kuo didesnis kiekis persodinamas, tuo mažesnė tikimybė jam visam prigyti.

Sėdmenis didinant impantais, pjūveliai daromi tarpe tarp sėdmenų, todėl sugijus jie praktiškai nepastebimi. Implantai dedami į “kišenę”, suformuotą sėdmenų raumenyse. Galiausiai viskas pasluoksniui užsiuvama.

Nosies formos korekcija

Mūsų dienomis visi, kas nėra patenkinti savo nosies forma, gali kreiptis į plastikos chirurgus. Nosies korekcija – tai ko gero populiariausia plastinė operacija pasaulyje. Svarbu pasirinkti plastikos chirurgą, kuris padailins Jūsų nosį, nepakenkdamas išvaizdai ir neatimdamas iš Jūsų individualumo. Šiuolaikiniai nosies korekcijos būdai leidžia sukurti praktiškai bet kokios formos nosį. Galima sumažinti nosį, pakeisti jos formą, koreguoti nosies–viršutinės lūpos kampą, susiaurinti šnerves, išlyginti nosies pertvarą, atkurti nosį.
Operacija dažnai išsprendžia ne tik estetinę, bet ir fiziologinę problemą, jos metu išlyginama nosies pertvara, tampa lengviau kvėpuoti. Nosies korekciją galima atlikti bet kuriuo metų laiku, tačiau vasarą reikėtų pusantro mėnesio vengti saulės, galinčios sukelti pigmentaciją, ir temperatūros, žemesnės nei –15 laipsnių Celsijaus, kuri gali pakenkti operuotai nosiai. Taip pat nereikėtų daryti operacijos jaunesnio amžiaus žmonėms, nes tai gali apsunkinti normalią nosies raidą ir operaciją teks kartoti ateityje. Plastinės nosies operacijos kaina nėra maža, tačiau tai viena iš tų sričių, kur kokybė atitinka kainą. Plastinės nosies operacijos kaina priklauso nuo operacijos sudėtingumo, kokybiškos įrangos ir padėjėjų komandos teorinio ir praktinio pasiruošimo.

Nosies operacija, plastika

Visos operacijos reikalauja tam tikrų laikinų gyvenimo būdo apribojimų ir nosies korekcija nėra išimtis. Prieš operaciją nepatartina rūkyti, vartoti aspiriną ir kitus vaistus slopinančius kraujo krešėjimą, nes tai gali sukelti kraujavimą operacijos metu. Operacija atliekama taikant bendrinę nejautrą. Metodika priklauso nuo to, kokios iškeltos užduotys. Dažniausiai “W” formos pjūvis atliekamas nosies pertvaroje ir du lenkti pjūviai šnervių vidiniame paviršiuje. Operacijos metu koreguojama kremzlinė nosies pertvaros dalis, taip pat kaulinė nosis, jei prireikia atliekama ir kaulinės nosies pertvaros korekcija. Galiausiai užsiuvami pjūviai ir uždedamas specialus įtvaras bei pleistrai, kurie palaiko norimą nosies formą, kol suauga kaulai.

Vokų plastika - vokų korekcija - vokų pakėlimas

Vokų plastika (blefaroplastika) skirta užkritusių vokų ar odos maišelių, kabančių po akimis, korekcijai. Ši procedūra padeda atkurti jaunatviškesnę ir energingesnę akių išvaizdą.

Įvertinus paciento anatomiją, būklę ir lūkesčius plastikos chirurgas pasiūlys atlikti viršutinių, apatinių ar abiejų vokų plastiką.

Vokų operacija

Operacija dažniausiai atliekama nuskausminus vietiškai, bet galima operuoti ir taikant bendrinę nejautrą.
Viršutiniai vokais operuojami, atliekant odos pertekliaus pašalinimą, pjūvius darant natūraliose raukšlėse, todėl pooperaciniai randai lieka praktiškai nepastebimi. Rekomenduojama ne tik pašalinti odos perteklių, bet ir sumažinti riebalinius maišelius, kurie yra apie akis. Tai atlikus oda užsiuvama ir užklijuojama specialiu pleistru.

Operuojant apatinius vokus, pjūvis atliekamas junginėje, per jį pašalinami riebaliniai maišeliai, todėl randas po operacijos visiškai nematomas. Jei apatiniuose vokuose yra ne tik riebalinių maišelių, bet ir didelis odos perteklius, pjūvį prisireikia daryti iš karto po apatinėmis blakstienomis, tuomet pašalinama ir dalis odos.

Veido pakėlimas

Veido pakėlimas (angl. facelift) – tai chirurginė procedūra, skirta pašalinti ar sumažinti senėjimo sukeltus pakitimus veide ir kakle.

Vidurinės veido dalies pasmukimas gali suformuoti gilias raukšles po apatiniais vokais bei tarp nosies ir viršutinės lūpos (nazolabialines), dėl to jūsų veidas atrodys pavargęs ir liūdnas. Veido riebalinio audinio smukimas ir persiskirstymas bei veido raumenų tonuso sumažėjimas pasireiškia karančio pagurklio bei žandenų atsiradimu ir kaklo raukšlėjimusi.

Veido pakėlimas skirtas minėtų požymių korekcijai, tačiau tai procedūra, kurią būtina individualiai parinkti pagal kiekvieno paciento poreikius, nes amžiniai pokyčiai kiekvieno iš mūsų veide vystosi labai skirtingai. Kartais gali būti rekomenduojama pakėlimą atlikti tik vidurinėje veido dalyje, kitais atvejais rekomenduojamas tradicinis veido pakėlimas. Neretai kartu atliekamos ir kitos procedūros veide (pvz.: vokų plastika, nosies korekcija, riebalų persodinimas, įvairių užpildų injekcijos ir kt.).

Veido operacija

Tradicinis veido pakėlimas apima kaktos pakėlimą, vidurinės veido dalies pakėlimą, smakro ir kaklo korekciją. Operacija atliekama per pjūvius daromus ties plaukų linija kaktoje, smilkiniuose ir aplink ausis, todėl sugiję randai gana gerai maskuojami. Šioje klinikoje veido pakėlimas atliekamas naudojant pažangią endoskopinę techniką, kuri leidžia operaciją atlikti per dar mažesnius pjūvius. Operacijos esmė – ne tik patempti odą ir išlyginti raukšles, bet kartu atlikti veido poodinio sluoksnio bei raumenyno pakėlimą, bei tinkamą veido riebalinio audinio perskirstymą.

Kaktos ir antakių pakėlimas

Kaktos ir antakių pakėlimas gali būti atliekamas kaip viso veido pakėlimo dalis arba kaip atskira procedūra, kurios metu išlyginamos kaktos raukšlės, pakeliami antakiai ir koreguojama jų forma.

Kaktos, antakių operacija

Operacija atliekama per pjūvius daromus ties plaukų linija kaktoje, todėl randai gana gerai maskuojami. Šioje klinikoje kaktos ir antakių pakėlimas atliekamas naudojant pažangią endoskopinę techniką, kuri leidžia operaciją atlikti per dar mažesnius pjūvius. Operacijos esmė – ne tik patempti odą ir išlyginti raukšles, bet kartu atlikti veido poodinio sluoksnio bei raumenyno pakėlimą. Kartu su šia operacija neretai atliekamos ir kitos procedūros veide, tai: vokų plastika, įvairių užpildų injekcijos, nosies korekcija ir kitos.

Ausų plastika, atlėpusių ausų korekcija

Atlėpusių ausų korekcija – kosmetinė operacija, kurią galima atlikti pacientams, jei jie praranda pasitikėjimą savimi, kenčia ar jaučia diskomfortą dėl atlėpusių ausų, jų ausys atkreipia aplinkinių dėmesį ar dėl to pacientas patiria patyčias. Galima ir vienos ausies korekcija, kai yra ryški asimetrija tarp abiejų ausų. Plastikos chirurgas taip pat gali atlikti išorinės ausies suformavimą ar atkūrimą esant įvairiems įgimtiems ar įgytiems ausies kaušelio defektams. Nerekomenduojama ausų koreguoti vaikams jaunesniems nei 5 metai.

Atlėpusių ausų operacija

Atlėpusių ausų korekcija paprastai atliekama nuskausminus vietiškai, tačiau galima taikyti ir bendrinę nejautrą. Operacija pradedama elipsės formos pjūviu ausies nugarinėje pusėje. Apipjauta oda pašalinama. Kitu etapu įpjaunama kremzlė, kuri suraižoma ir specialiomis siūlėmis kiek sulenkiama bei pritraukiama arčiau užausio. Jei reikia, dalis kremzlės taip pat pašalinama. Galiausiai užsiuvama oda ir uždedami tvarsčiai.

Kūno kontūro korekcija

Kūno kontūro korekcija yra skirta pacientams, kuriems dėl didelio svorio netekimo įvairiuose kūno vietose atsirado odos perteklius ar neproporcingas riebalinio audinio persiskirstymas. Tokie audinių pokyčiai daugiausiai rūpesčių kelia veido, kaklo, žastų, krūtų, pilvo, sėdmenų ir šlaunų srityse. Kūno kontūro korekcija parenkama individualiai kiekvienam pacientui, todėl gali apimti skirtingas procedūras.

Dažniausiai koreguojant kūno linijas renkamasi iš šių procedūrų:
Veido pakėlimas;
Krūtų pakėlimas/mažinimas;
Pilvo plastika;
Šlaunų pakėlimas;
Žastų plastika;
Sėdmenų didinimas;
Riebalų siurbimas/persodinimas.

Pilvo plastika

Pilvo plastika (abdominoplastika) yra chirurginė procedūra, skirta odos ir riebalų pertekliui pilvo srityje pašalinti bei koreguoti pilvo sienos laisvumą. Kosmetinė pilvo plastika gali būti atliekama ir kaip vienas iš kūno kontūro korekcijos etapų. Pilvo sienos laisvumas ir odos pasmukimas dažnas gimdžiusioms, ypač ne vieną kartą, moterims, taip pat moterims po ginekologinių operacijų. Neretai odos perteklius priekinėje pilvo sienoje atsiranda po didesnių kūno masės pokyčių. Nors dažniau pilvo plastika atliekama moterims, ji daroma ir vyrams.

Pilvo plastikos operacija

Pilvo plastika pradedama skersiniu pjūviu pilvo apačioje šiek tiek aukščiau gaktos plaukų, antras pjūvis daromas virš bambos. Pati bamba išlaisvinama iš ją supančių audinių, o operacijos pabaigoje įsiuvama naujoje vietoje. Viršutinis ir apatinis pjūviai sujungiami, taip išpjaunamas elipsės formos odos ir riebalų perteklius. Vėliau specialiomis siūlėmis suartinami tiesieji pilvo raumenys, o atsiradęs odos ir poodinio sluoksnio defektas pilvo sienoje uždengiamas virš bambos esančiais audiniais.

Kai kuriais atvejais, kai audinių perteklius nedidelis, o virš bambos audiniai elastingi, galima atlikti mini pilvo plastiką. Jos metu viršutinis pjūvis daromas po bamba; taip pašalinama kur kas mažiau audinių.

Riebalų nusiurbimas

Riebalų nusiurbimas (liposukcija) skirtas pašalinti riebalų perteklių nuo įvairių kūno vietų (smakro, skruostų, kaklo, žastų, krūtinės, pilvo, sėdmenų, šlaunų, kelių, blauzdų, kulkšnių). Ši procedūra gali būti ir riebalų persodinimo dalis, kuomet paciento riebalai, naudojant specialią technologiją, nusiurbiami iš vienos vietos, apdorojami ir suleidžiami į kitą vietą.

Riebalų nusiurbimo operacija

Riebalų siurbimas atliekamas specialia kiurete, prijungta prie vakuumo aparato. Kiuretė įvedama į poodį per nedidelius pjūvelius odoje. Prieš siurbimą audiniai įprastai infiltruojami tirpalu su anestetikais ir kraujagysles sutraukiančiais vaistais – tai sumažina pooperacinį skausmą ir kraujavimo tikimybę procedūros metu. Švytuokliniais judesiais chirurgas tolygiai nusiurbia reikiamą riebalų kiekį iš norimos kūno vietos, ištraukia kiuretę ir užsiuva pjūvelius odoje.

Riebalų persodinimas

Riebalų persodinimas (lipoaugmentacija, liposkulptūra) – tai procedūra, skirta kūno linijoms koreguoti ar kai kurioms kūno dalims padidinti. Persodinimui riebalinis audinys imamas iš paties paciento poodžio. Taigi dažnai riebalų siurbimas ir persodinimas atliekami kartu: riebalinis audinys pašalinamas iš ten, kur jo per daug (sėdmenų, šlaunų, nugaros) ir persodinamas ten, kur reikia linijų korekcijos (į krūtis, sėdmenis, veido raukšles).

Riebalų persodinimo operacija

Riebalai paimami specialia kiurete, naudojant neigiamą slėgį (tuo atveju, kai riebalinių ląstelių reikės persodinimui, siurbiama ne aparatu, o švirkštu – taip ląstelės mažiau traumuojamos, daugiau jų lieka gyvybingos, geriau prigyja). Vėliau riebalų ląstelės kruopščiai paruošiamos persodinimui: plaunamos, atskiriamos nuo audinių skysčio. Paruoštas audinys švirkštais leidžiamas į reikiamas vietas, paskleidžiant ir tolygiai paskirstant ląsteles paciento poodyje. Kuo atidžiau jos paskirstomos, tuo didesnis kiekis jų prigyja. Vienu kartu į krūtį dažniausiai suleidžiama 100-300 ml, į sėdmenis – 200-600 ml, į veido raukšles - keli ml riebalinio audinio. Žinoma, kuo didesnis kiekis persodinamas, tuo mažesnė tikimybė jam visam prigyti.

Savų kamieninių ląstelių persodinimas

Savų kamieninių ląstelių persodinimas – tai procedūra, skirta įvairių kūno vietų jauninimui, lėtinių žaizdų gydymui, kūno linijų korekcijai (naudojant kamienines ląsteles kartu su riebalų persodinimu). Kamieninės ląstelės išgaunamos iš to paties paciento riebalinio audinio, taigi riebalų siurbimas ir kamieninių ląstelių persodinimas atliekamas kartu.

Procedūra

Iš pradžių, specialia kiurete, naudojant neigiamą slėgį, paimami riebalai. Norint gauti kelis mililitrus kamieninių ląstelių, reikia nusiurbti kelis šimtus mililitrų riebalinio audinio, todėl dažniausiai atliekamas riebalų siurbimas nuo tų vietų, kur yra šioks toks jų perteklius – pivo, šlaunų, juosmens. Vėliau riebalai apdorojami specialiame įrenginyje. Jie veikiami fermentais, filtruojami, centrifuguojami, kol galiausiai kamieninės ląstelės atskiramos nuo riebalinio audinio. Paruoštas kamieninių ląstelių koncentratas gali būti suleidžiamas į tas vietas, kurias norima jauninti, pavyzdžiui, apie akis, lūpas, kitas veido sritis. Įrodyta, kad kamieninių ląstelių, išgautų iš savo riebalinio audinio, koncentratas, pagreitina lėtinių, komplikuotų žaizdų gijimą. Kamienines ląsteles taip pat galima maišyti su papildomai paimtais ir persodinimui paruoštais riebalais. Tokiu atveju kamieninėmis ląstelėmis “praturtiniti” riebalai naudojami krūtų, sėdmenų didinimui, veido jauninimui, raukšlių lyginimui, krūtų atkūrimui, kitų defektų koregcijai. Riebalų, naudojamų persodinimui, “praturtinimas” kamieninėmis ląstelėmis leidžia tikėtis geresnių rezultatų.

Makšties plastika

Makšties plastika – tai plastinė makšties operacija, kurios tikslas yra susiaurinti ir atjauninti makšties ir dubens dugno (tarpvietės) audinius bei padėti susigrąžinti prarastą seksualinio gyvenimo džiaugsmą. Tokios procedūros dažniausiai prireikia moterims, kurios dėl gimdymų, traumų, įgimtų patologijų ar onkologinių susirgimų praranda makšties audinių elastingumą ir tonusą. Tai gali nulemti ne tik pačios moters, bet ir jos partnerio seksualinio gyvenimo kokybę.

Makšties plastikos operacija

Operacija dažniausiai atliekama bendrinėje nejautroje. Pjūviai daromi makšties gleivinėje. Operacijos metu pagal pasirinktą metodiką chirurgas susiaurina makšties sienelę, sutvirtina tarpvietės raumenis, pašalina dalį makšties gleivinės. Kai kuriais atvejais gali būti šalinama ir dalis makšties. Esant reikalui, tarpvietės ir makšties sienelės sutvirtinimui naudojami specialūs tinkleliai. Galiausiai tirpstančiais siūlais susiuvami makšties gleivinės pjūviai. Pacientei pageidaujant tos pačios operacijos metu gali būti atliekama ir lytinių lūpų plastika ar didžiųjų lytinių lūpų jauninimas riebalų injekcijomis.

Lytinių lūpų plastika

Lytinių lūpų plastika – tai plastinė estetinė operacija, kurios tikslas yra sumažinti mažąsias, rečiau didžiąsias lytines lūpas ar klitorį. Dažniausiai tiek fizinį, tiek psichologinį diskomfortą moterims kelia padidėjusios mažosios lytinės lūpos. Kai mažųjų lytinių lūpų nedengia didžiosios, sutrinka lubrikacija ir moteris gali kęsti skausmą lytinių santykių metu. Mažųjų lytinių lūpų padidėjimas taip pat sukelia diskomfortą, dėvint aptemptus drabužius. Žinoma, nemažai rūpesčių pridaro ir psichologinis diskomfortas, kuris neišvengiamai trikdo intymų gyvenimą, taip blogindamas ir bendrąją gyvenimo kokybę.

Lytinių lūpų operacija

Operacija dažniausiai atliekama vietinėje nejautroje. Į mažąsias lytines lūpas suleidžiama fiziologinio tirpalo su vietiniais anestetikais (nuskausminančiais vaistais), pažymimas audinių perteklius, kuris nukerpamas taip, kad didžiosios lytinės lūpos dengtų mažąsias. Žaizda kruopščiai susiuvama tirpiu siūlu.
Didžiosios lytinės lūpos gali būti koreguojamos riebalų siurbimu, riebalų persodinimu, rečiau atliekant jų mažinimą.
Lytinių lūpų plastika gali būti atliekama ir kaip viena iš kompleksinės makšties jauninimo (makšties plastikos) procedūros dalių.

Gerybinių odos darinių šalinimas

Kiekvienas iš mūsų ant odos turime keliolika ar kelias dešimtis įvairių odos darinių. Dalis jų yra įgimti, dalis atsiranda su amžiumi. Dažniausiai pasitaikantys odos dariniai yra apgamai, kurie didelės bėdos nesukelia, nes dažniausiai yra gerybinai, tačiau reikėtų žinoti, kad net ir gerybinis apgamas turi tikimybę supiktybėti, ypač jei jis yra dažnai traumuojamose ar saulėje eksponuojamose vietose. Todėl kiekvienas turėtumėm būti dėmesingi ir pastebėję naujai atsiradusį ar besikeičiantį (didėjantį, keičiantį spalvą, opėjantį, kraujuojantį ir pan.) odos darinį nedelsiant pasikonsultuoti su gydytoju. Gerybinių odos darinių šalinimas atliekamas ne vien estetiniais tikslai, tai ir odos onkologinių ligų profilaktikos dalis.

Odos darinių operacija

Odos darinius galima gydyti lazeriu, veikiant lokaliu šalčiu, specialia šviesa ir kitais būdais, tačiau efektyviausias ir saugiausias būdas yra chirurginis. Pašalintą audinį visada galima ištirti histologiškai ir tiksliai nustatyti jo prigimtį, piktybiškumą, operacijos radikalumą. Gerybiniai odos dariniai dažniausiai šalinami su vietine nejautra. Apgamas gali būti išpjaunamas skalpeliu ar specialiu apvaliu peiliuku (prakalu). Pašalinus didesnį odos darinį, kartais reikia atlikti ir vietinę audinių plastiką, t.y. padengti susidariusį defektą greta esančiais audiniais. Mažo apgamo guolis dažniausiai net nesiuvamas, o tiesiog užkoaguliuojamas. Po operacijos pacientas dažniausiai iš karto gali eiti namo.

Injekuojami užpildai

Minkštųjų audinių tūrio didinimas užpildais (injekuojami užpildai) skirtas veido pilnumui, veido kontūrui atkurti ar paryškinti bei raukšlėms lyginti.

Procedūra

Procedūra atliekama konsultacijos metu specialia adata į reikiamą vietą suleidžiant pasirinkto užpildo (hialurono rūgšties, kolageno, hidroksilapatito, paties paciento riebalų ląstelių). Užpildo sudėtis lemia, kaip bus atliekama procedūra ir kiek ilgai truks pageidaujamas kosmetinis efektas. Prieš leidžiant preparatą į pasirinktą vietą, oda gali būti nuskausminama specialiu kremu, tačiau procedūra gali būti atliekama ir narkozės, kuri taikoma dėl kitos procedūros, metu. Kosmetinis efektas pasireiškia iš karto, nors kartais laikinas paburkimas gali iškreipti galutinį rezultatą. Kai kuriais atvejais geriausias kosmetinis rezultatas pasiekiamas tik praėjus tam tikram laikui (pavyzdžiui, po riebalų ląstelių ar kamieninių ląstelių suleidimo).

Dažniausiai užpildai leidžiami į tarpuakio raukšles, raukšles apie akis, į nosies-viršutinės lūpos raukšles, lūpas, tačiau galimos labai įvairios vietos.

Botulino toksino injekcijos

Botulino toksino injekcijos skirtos veido ir kaklo raukšlių lyginimui bei veido jauninimui. Botulino toksino injekcijomis taip pat gydomas per didelis prakaitavimas, migreniniai galvos skausmai, raumenų spazmai.

Procedūra

Procedūra atliekama konsultacijos metu, plona adata į reikiamą vietą suleidžiant botulino toksino, kuris atpalaiduoja mimikos raumenis bei išlygina raukšles. Preparatas taip pat efektyviai užblokuoja prakaito liaukų veiklą ir sumažina prakaitavimą. Paciento prašoma atlikti įvairias mimikas, kad būtų tiksliai nustatyti leidimo taškai. Prieš leidžiant vaistą į pasirinktą vietą, oda gali būti nuskausminama specialiu kremu. Botulino toksino poveikis pasireiškia per kelias dienas ar savaitę, todėl rezultato nepajusite iš karto.

Dažniausiai lyginamos kaktos, tarpuakio, kaklo raukšlės, raukšlės apie akis bei nosies-viršutinės lūpos raukšlės. Gydant per didelį prakaitavimą, botulino toksino leidžiama į pažastis, delnus ar pėdas.

Gydytojai

Tautrimas Aštrauskas
Loreta Pilipaitytė
Tautvydas Urbonas
Ina Kazlauskienė
Irmunda Kizlaitienė
Dainius Kaniušas
Ghassan Said

Darbo valandos:
Pirmadienis-penktadienis, nuo 9:00 iki 18:00.

Taurtimas Aštrauskas - Sertifikuotas plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Jūsų įvertinimai, skundai, atsiliepimai, komentarai – paskata dirbti dar geriau!
Aukštos kokybės paslaugos kiekvienam.

Įmonės nuotraukos:
Tautrimo Aštrausko klinikaTautrimo Aštrausko klinika nuotraukaFoto Tautrimo Aštrausko klinika (302777470)Įmonės Tautrimo Aštrausko klinika nuotraukosTautrimo Aštrausko klinika, plastikosUAB "Tautrimo Aštrausko klinika" nuotraukaFoto UAB "Tautrimo Aštrausko klinika" (302777470)Įmonės UAB "Tautrimo Aštrausko klinika" nuotraukoskrūtų gali riebalųTautrimo Aštrausko klinika
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: plastines chirurgijos klinika kaune, nosies pertvaros operacija, estetines chirurgijos centras, hialurono rūgšties injekcijos, krūtų didinimas Kaune, riebalu nusiurbimas, krutines didinimas
kontaktinės informacijos QR kodas 302777470
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės UAB "Tautrimo Aštrausko klinika" (įmonės kodas 302777470) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Taip pat rekomenduojame

ESTETUS KLINIKA
LAZERINĖS IR ESTETINĖS DERMATOLOGIJOS KLINIKA

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Estetus Klinika atidaryta 2010 m rugpjūčio mėn. Kaune, Plastinės chirurgijos centre. Po dvejų metų atvėrė duris ir Vilniaus širdyje. Tai privati medicinos, estetikos ir grožio įstaiga, kur Jūsų laukia profesionali komanda, pasiruošusi padėti ir patarti. Estetus klinikos specialistai ne tik pritaiko savo daugiametę...
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Adresas: Žirmūnų g. 107, LT-09116 Vilnius.
Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Adresas: Savanorių pr. 79, LT-44208 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
Teisingai sakoma, kad oda yra viso organizmo veidrodis. Sveika oda spinduliuoja vidinį ir išorinį žmogaus grožį bei harmoniją. Vis tik daugelis mūsų nors kartą gyvenime susidūrėme su mažesnėmis ar didesnėmis odos problemomis. Klinika „Sveika oda’’ – specializuota odos ligų ir estetinės medicinos klinika. Joje dirba...
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Adresas: Savanorių pr. 75, LT-44208 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
Italai ruošia daugiau mokesčių turistams
Italai ruošia daugiau mokesčių turistams 11-18 19:45
Nuo 2020 m. liepos 1 d. atvykusiems į Veneciją teks mokėti miesto lankymo mokestį. Rinkliavą už dieną paplūdimyje ateinančią vasarą planuoja įvesti Italijos Asinaros (it. Isola dell‘Asinara) sala...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Humana 335,55 +5,52%
Macy's 16,85 +3,76%
CBS 38,57 +2,50%
Nokia 3,45 +2,37%
Walmart 118,87 -1,48%
Walt Disney 144,67 -1,69%
Goodyear 16,05 -1,83%
NVIDIA 204,19 -2,67%

Žaliavų kainos pasaulyje

Cukrus 0,57 0,00%
Varis 5757,30 -0,03%
Apelsinai 0,52 -1,89%
Nafta 56,77 -0,61%
Vištiena 1,85 0,00%
Kava 2,80 -1,41%
Auksas 1494,81 -1,04%
Sidabras 17,65 -2,81%