Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Tausana, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Tausana

Atsiliepimai apie Tausana, UAB

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Tausana, UAB

Viskas butu gerai, bet tie velavimai. Du kartus dariau uzsakymus pas Olega, abu kartus reikejo skambineti/rasineti ir raginti/klausineti kada bus preke. Kranas velavo menesi, duso sienele du menesius. Jei nebuciau dares spaudimo turbut dar ilgiau laukciau.
Gavau ko ieškojau... ir net gi daugiau... Aptarnavimas, konsultacijos - aukštame lygyje. Rekomenduoju
Tikrai savo srities profesionalai. Labai malonus bendravimas ir įsigilinimas į tai, ko konkrečiai reikia klientui.
Dėkojame už operatyvias ir kokybiškas paslaugas. Jūsų darbai viršijo mūsų lūkesčius. esate šauni komanda!!!
Tikri profesionalai! Nuosirdziai rekomenduojam!
Nemokus klientas, neatsiskaito už atliktas paslaugas nuo 2017 10mėn. laiškus ir skambučius ignoruoja.
visur visko pasitaiko. jei tik tiek blogu atsiliepimu per toky ilga gyvavimo laikotarpy tai galima skaityti TAUSANA normali imone
Žinoma, Tausanos darbuotojai rašo komentarus ir turi laiko namo vežtis prekes ir dar fotografuoti...juokingi esat.
Pritariu Astai, Jeigu nemokate bendrauti ir spręsti konfliktiskų situacijų, tai ne kažkieno kito, o tik Jūsų asmeninės bėdos.
Mano naujas itališkas WC taip pat turėjo broką ir pastebėjome tik tada, kai santechnikas jau buvo jį sumontavęs (prekes mums pristatė vairuotojas į mums reikiamą vietą, o ne ėmėme iš parduotuvės, todėl iškart ir nepatikrinome), tačiau paskambinę ir informavę apie defektą Rolandą gavome patvirtinimą, kad atvežtumėme WC ir kad pakeis kitu, kai tik gaus naują partiją.

Kaip ir sakiau visą vonios ir virtuvės santechniką ir įrangą pirkau čia ir nesklandumų nekilo, dabar liko tik išsirinkti aksesuarus voniai, bet manau problemu nekils.

Pirkėjai, jeigu nesate patenkinti, tai visada "Senukai", "Moki-veži "ir kiti prekybcentriai visada yra atviri ir gausite "privačias konsultacijas" apie 2 kartus brangesnias lenkiškas prekes.
...uzsisakiau sioj imoneje preke ir likau patenkinta, atveze laiku, kaip ir zadejo. Turbut patys zmones esate konfliktiski, pasirinkimas gausus, blaskotes ieskote pigiau, kazkas veluoja-pykstate ir t.t. daug vykdau statybos darbu, zinokite visur reikia laukti uzsisakius internetineje parduotuveje, jeigu neturite kantrybes nusipirkite parduotuvese kur nereikia laukti cia ir dabar...
"e" tai pats Rolandas matyt ir rašinėja - net juokas ima (4 ar 5 kartus "koks geras Rolandas) :DDD a******ų parduotuvė čia. Užsakytų prekių nepristato. Rekomenduoju su šia įmone NETURĖTI JOKIŲ REIKALŲ. Saugokite pinigus ir svarbiausia - nervus.

O Tausanos darbuotojai nevarkit rašydami komentarus - pervargsit, geriau žmonėm užsakymus pristatykit. Jūsų įmonės reitingas viską apie jus pasako.
Norėčiau padėkoti Rolandui už sugaištą laiką ir malonias konsultacijas. Rolandas iš pradžių telefonu detaliai išklausinėjo visų mano pageidavimų. Paklausinėjo dėl santechnikos įrangos formų/prisirišimo prie įmonių/lėšų limito. Po kelių dienų susitarėme susitikti 18h, tačiau papuolėme į kamštį ir paskambinome, kad neatvažiuosime, nes žinojome, kad parduotuvė dirba iki 19h. Rolandas maloniai pasakė, kad pasiliks po darbo, jeigu jau esame pasiryžę stovėti kamštyje... Atvažiavę 18:30 prabuvome net iki 20 h su kavos puodeliu ir „privačia“ konsultacija. Rolandas papasakojo apie visas subtilybes, apie kurias net nebūčiau pagalvojusi... Net nežinojau, kad jis yra direktorius ir tik pamačiusi sąskaitoje vardą, pavardę likau labai nustebusi tokio dėmesingumo.
Galiausiai po 1, 5 h preliminariai išsirinkome WC, bet leido mums dar pagalvoti ir nesiūlė primigtynai, kaip dažniausiai būna kitur. Taip pat Rolandas padarė labai gerą kainą ir net pristatė iki mums reikiamos vietos, reikiamu laiku nemokamai! Vien dėl tokio aptarnavimo tikrai grįšime pas Jus ir labai rekomenduojame kitiems! (O kadangi įsirenginėjame naują namą, tai tikrai reikės visko)
Siulau vengti šios parduotuvės. Užsakinėjome gyvatuką. Prieš užsakymą buvom intensyviai konsultuojami pačio p. Rolando. Tačiau sumokėjus pinigus - gerumas baigėsi. Prekės, kurios turėjome sulaukti per dvi savaites, laukiame jau pusantro mènesio. Darbuotojai tik išklauso klausimų ir kritikos, bet prie pačio direktoriaus neprileidžia - kada benuvyktume jis su klientu. Kai skambiname - jis su klientu. Neperskambina, neatrašo ir slapstosi. Taigi, jei neturite vargo ir problemų galite pas juos užsisakinėti, bet mes šioje š*******o Rolando kontoroje daugiau to niekad nedarysim ir visus perspėsim

Gerunda
Santechnika | Šildymas | Vandentiekis

Adresas: Kalvarijos g. 7, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; kompresoriai, siurbliai; matavimo prietaisai; mažmeninė prekyba; santechnika; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; židiniai, krosnys.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba santechnikos prekėmis, šildymo prekėmis, vandentiekio prekėmis, kanalizacijos sistemų ir nuotekų šalinimo prekėmis. Tiekiame platų kokybiškų santechnikos prekių asortimentą tiesiai iš gamintojų: APE, Ravani, ITAP, Officine Rigamonti, Good Work, Akwedukt, Manomer ir daugelio kitų...
Dahlgera
Didmeninė prekyba santechnine,priešgaisrine įranga

Adresas: Savanorių pr. 180, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; kompresoriai, siurbliai; mažmeninė prekyba; santechnika; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Dahlgera“ yra DAHL koncerno (didmeninė prekyba santechnine įranga) dukterinė įmonė Lietuvoje. DAHL tai Saint-Gobain įmonių grupės prekybinis koncernas Skandinavijoje. Šiuo metu DAHL koncernui priklauso bendrovės, kurios dirba Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Lenkijoje, Danijoje, Estijoje, Latvijoje ir...
Gansta
Šiluminių punktų gamyba 861233700

Adresas: Darbo g. 26, LT-52102 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; mažmeninė prekyba; priešgaisrinė sauga, sistemos; santechnika; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
Gansta, uab- tai specializuota didmeninės prekybos įmonė. Įmonės asortimentas yra suskirstytas i pagrindines produktų grupes tokias kaip: -Priešgaisrinė įranga; -Santechninė įranga; -Šildymo įranga; -Techninė izoliacija; Dėl per ilgus metus sukauptos personalo patirties UAB Gansta siūlo sprendimus tiek...
Vandens ratas
Prekyba santechnikos prekėmis

Adresas: Kalvarijų g. 125, LT-08221 Vilnius.
Vandentiekio, šildymo, santechnikos prekės - gamybinėms, prekybinėms bei montavimo įmonėms, jūsų namams, sodyboms bei ūkiams. Platus asortimentas parduotuvėse Vilniuje: Kalvarijų g. 125, Savanorių 176 (PC Norfa bazė), taip pat mūsų el. parduotuvėse: vandensratas.lt, geraskatilas.lt ir voniajums.lt. UAB “Vandens...
Baltic system
Adresas: Žalgirio g. 88A, LT-09303 Vilnius.
Veiklos sritys: santechnika; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB "Baltic System" savo veiklą pradėjo 2010 m. Siūlome vėdinimo, oro kondicionavimo, šildymo, vandentiekio, nuotekų sistemų projektavimo, montavimo paslaugas. Taip pat atliekame jų eksploatacinę priežiūrą, sistemų derinimą. Mūsų paslaugų spektrą taip pat apima: santechnikos darbai, santechnikos montavimas...

Didėja spaudimas Th. May, atideda "Brexit" balsavimą
Didėja spaudimas Th. May, atideda "Brexit" balsavimą 05-23 18:35
Theresos May, Jungtinės Karalystės (JK) premjerės vyriausybė atidėjo savo planus pateikti balsavimui savo atnaujintą "Brexit" planą birželio pirmą savaitę. Tokį sprendimą vyriausybė priėmė dėl...
"Bitė Lietuvos" pelnas pernai augo trečdaliu iki 40 mln. Eur
"Bitė Lietuvos" pelnas pernai augo trečdaliu iki 40 mln. Eur 05-23 17:45
"Bitė Lietuva" 2018 metais uždirbo 40,072 mln. Eur konsoliduoto grynojo pelno – 34,9% daugiau nei 2017 m. (29,7 mln. Eur).
Kompensuojamų vaistų priemokos per dvejus metus sumažėjo dvigubai.
Kompensuojamų vaistų priemokos per dvejus metus sumažėjo dvigubai. 05-23 17:08
Kompensuojamų vaistų priemokos per dvejus metus sumažėjo dvigubai, teigia Sveikatos apsaugos ministerija

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Coca-Cola 49,65 +2,16%
Hasbro 99,07 +2,12%