Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę TAURUS MEDIA

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę TAURUS MEDIA

Atsiliepimai apie TAURUS MEDIA

Internetinė reklama Jūsų verslui
Parašyk savo nuomonę apie TAURUS MEDIA

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų kontaktus matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
The Big Affair 2018-04-22 10:22:15
Diena pries i Rekvizitai LT buvau palikes neigiama atsiliepima apie Manta Aukstuonli ir jo UAB Taurus Media veikla. Pamates Mantas mano atsiliepima tuoj pat eme rasyti man i Skype ir grasinti teismais. Taciau praejus kelioms valandoms Mantas Aukstuolis, izuliai isibrove i mano asmeni elektronini pasta (is kurio buvo parasytas mano atsiliepiemas apie jo ir Taurus Media veikla) ir istryne atsiliepima is Rekvizitu. Negano to, savavaliskai Mantas pakeite mano e-pasto slaptazodzius, istryne mano atkurimo telefono numeri ir bande betkokiu budu panaikinti mano e-pasto prisijungimus ir jo atkurimo budus. Visa laime, Google deka buvau apsaugotas nuo to sito veikejo “stulibinancios” veiklos ir pavyko elektornini pasta susigrazinti. Plius visas sitas reikalas uzsaugtas ir yra aiskus irodimai kurie bus panaudoti tesimo atveju pries Manta.

Tai ponas Mantai Austuonli apie koki konfidencialuma mes snekame?

Pirmam dokumente pamatysite Google logus kurie parodo Manto slykscius darbelius.

O toliau sugriztam prie vakarykscio atsiliepimo

Niekam nerekomenduoju tureti SEO reikalu su Mantu Aukstuoliu ir jo UAB Taurus Media. Sio veikejo prefesionalumas yra ligus 0, mulkina zmones, o paslaugos visiskas blefas, plius iszuliai isilauzineja i elektroninius pastus ir naikina informacija, kuri jam nenaudinga.

Pradesiu nuo to, kad Mantas Rekvizitai LT gerus atsiliepmus pasiraso sau pats, kad daugiau privyliotu zmoniu, kuriems reikalinga SEO pagalba. Mano broils Marius, bridesagency.com savininkas kuris irgi turi SEO reikalu su Mantu, pastebejo kad nuo jo kompanijos buvo parasytas teigiamas atsiliepmas apie Taurus Media paslaugas. Taciau, Marius jokio atsiliepimo neparase, nes taipogi nusivyles sios kompanijos veikla.

Antrame dokumente irodimai apie netrika atsiliepima is Taurus Media ir kaip “graziai” Mantas issisukineja kad tai ne jo darbas.

Vos tik pradejus dirbti su Mantu iskart uzkliuvo tai, kad be mano sutikimo tituliniame svetaines puslapyme savavaliskai idejo TAURUS MEDIA SEO paslaugu logo, kuri man paciam teko salinti.

Mantas labai graziai pasakojo apie geros koybes SEO ir kaip jis mano raktazodzius (Los Ageles Wedding Photographer, Los Angeles Photographer) iskels i pirmaji Google puslapi. O tai iejo straipsniu rasymas Lietuviu kalba, ju vertimas i Anglu kalba ir galu gale talpinimas I aukstos kokybes portalus kuriu atgalines nuorodos galios bent 10metu.

Cituoju Manto zodzius:

“Viso pslaugu kaina 3280 kuri susideda is
Darbas - 400 eur. tai man.
Straipsniu parasyams ir vertimas i anglu kalba 1080
Ir visu straipsniu patalpiniams i mokamus portalus kuriu 72 kaina 1800 ir dar bus patalpinta i nemokamus portalusbet tai jau ieina i darbu kaina los angeles photographer, los angeles wedding photographer
Mes sutartyje garantuojame kad musu backlinkai net 10 metu nebus istrinti nes turim sutartis sudare kad backlinkai galios iki projekto pabaigos, o kad projekta uzdarys tai sunku butu aptiketi nes ten pelningas verslas siai dienai”

Treciame dokumente prisegu Manto Aukstuolio zodzius

Mantas zadejo straipsnius rasyti Lietuvisai ir versti i Anglu kalba uz tai kas jam buvo somoketa. Taciau, kai jis asiunte man nuorodas, kur straipsniai patalptinti ir kai pasidomejau, pamaciau kad ten visiska nesamone, kazkokie programos sugeneruoti straipnsiai, kurie yra visai nerislus arba net ne i tema. O kai paprasiau Manto atsiusti man tuos straipsnius rasytus Lietuviu kalba is jo jokio atsakymo negavau.

Stai kelios nuorodos su isverstais i Anglu kalba straipsniais.

O kai kuriuose nuorodose is vis net ne i tema rasyta. Pvz cia parasyta apie oro kondicionierius

Toliau, nuorodos turejo buti kokybiskos, mokomos ir ilgai galiojancios. Taurus Media sudejo straipnsius i kazkokius nesomoningus laikinus portalus, kurie po keliu savaiciu uzsidare.

Stai Taurus Media sukurtos nuorodos, is kuriu didesne dalis nebeegzistuoja arba kazkokia nesamone.

Ir galiausai is Manto jokio profesinalumo negalima tyketis. Jis viska labai ima asmeniskai, izeidineja klijantus, isibrauna i elektroninius pastus, gesina informacija kuri nepalanki jam ir vietoj jam uzduotu klausimu nukreipia tema kita linkme.
Tad nesvaistykit savo laiko ir pinigu Taurus Media niekam tikusiomis paslaugom ir Manto Aukstonio nes tikrai nusivilsit. Kartu su kitais nukentejusiais nuo sios kompanijos laukiu iki teisminio tyrimo ir paziuresim kuo viskas baigsis.
Sveiki, Tomai.
Taip perskaites Jūsų parašymą tikrai kreipsiuosi į teismą dėl šmeižto.
Visų pirma, kad valdau reklamos agentūra dar nereiškias, kad moku "hackinti" gmail accountus. Bus labai įdomu pažiūrėti, kaip Jūs įrodysit, kad šis šmeižtas yra tiesa, nes dar tokio absurdo nemačiau. Šiaip šiuo metu yra puikai matomi abu Jūsų atsiliepimai. Tai net absurdas kad tokius laiškus rašote?? Nebent pats ištrinsite ir bandote čia kažką sufabrikuoti? :D tokiu atveju pasidariau foto, kad žinotumėte..

Toliau, dėl Mariaus mes išsiaiškinome, taip čia buvo mūsų klaida neslėpsiu, vadybininkas norėjo pasilengvinti sau darbą, bet šiuo metu jau jo nebėra ir visi netikri komentarai buvo pašalinti. Šiuo metu visi likę komentarai yra tikri ir rašyti klientų, Kam kylą nepasitikėjimas, klientai prisistato tiek įmonės pavadinimu tiek vardu pavarde, tai galima skambinti ar rašyti duotais kontaktais :)

Trečia, Jums SEO paslauga buvo atlikta ir turiu visus įrodymus kuriuos ir prisegu Jums (nors jau turite).

1 nuotraukoje matysite iškeltą žodį.

Šioje nuorodje matysite video įrodymą, kad pozicijos pasiektos.

2 nuotruakoje matysite, kad pats klientas pripažino, kad pozicijos buvo pasiektos, bet kartu ir suprasite kodėl jis rašo šmeižiančius komentarus...
Mes atlikome SEO paslaugas ir iškėlėme "The big affair" puslapį pagal "Los angeles wedding photographer" raktinį žodį. Puikiai matosi pagal anksčiau pateiktus įrodymus. Tada klientas (jo IT žmogus). Pakeitė savo puslapį iš HTTP į HTTPS, todėl mes visas atgalines nuorodas pakeitėme, o senas pašalinome, gal kai kurios liko, bet šiaip visos turėjo būt pašalintos ir perdėtos naujos su HTTPS protokolu. The big affair atstovas Tomas pridėjo kažkokių linkų kuriuose net nėra jokių sąsajų su the big affair ar mumis..
prisegu keletą atgalinių nuorodų pvz. kuriuos mes sudėjome:
Šiuose keletuose nuorodų puikiai matosi, kad nuorodos yra geros ir pakeistos į HTTPS todėl senos nuorodos ir nebegalioja.
O klientas pyksta todėl, kad šiuo metu pozicijos yra nukritusios ir yra TOP 11-12. Apie tokį scenarijų aš jį ispėjau, ir jokio palaikymo plano jis nepirko.. Natūralu, kad 1 kart pdaryti SEO ir visada būti 1 puslapyje su tokiais konkurencingais žodžiais neįmanoma.. Todėl pastoviai reikia palaikyti SEO darbą aktyvų...

Dabar susiklostė tokios situacijos,
1. kur klientas mane apkaltino "hakeriu" - Kreipsimės į teismą prašysime įrodymų
2. Klientas teigia, kad pats sau rašau atsiliepimus - vadynininkas yra atleistas kuris prasižengė ir visi atsiliepimai nnetikri buvo pašalinti. Likę atsiliepimai yra tikri kuriems kils abejonių kontaktai email ir įmonių pavadinimai yra gali pasiskammbinti.
3. Kaltina, akd blogai atlieku SEO darbus. 1-2 foto ir video medžiaga https://ufile.io/1j7h5
šie įrodymai paneigia visus The Big Affair atstovo Tomo rašytus žodžius,

*****Bonusas 3 nuotrauka kur Tomas 2018 m vasario 6d. prašo peržiūrėti žmonos svetainę ir pateikti SEO pasiūlymą.. Tai jei viskas taip buvo blogai tai kodėl prašo?

Kaip matote žmogui suveikė emocija kur ieško kaltų ir Išsigalvoja daug dalykų, bet mes visada kaupiame faktus ir įrodymus, nes tokių klientų buvo yra ir bus kurie atsisako SEO palaikymo, o paskui grasina teismais..

Gražios dienos Tomai ir linkiu prieš rašant pagalvoti ar ta informacija yra aktuali, naudinga ir nemelaginga :)

Tai ponas Mantai Austuonli apie koki konfidencialuma mes snekame?

O toliau sugriztam prie vakarykscio atsiliepimo

Cituoju Manto zodzius:

“Viso pslaugu kaina 3280 kuri susideda is
Darbas - 400 eur. tai man.
Straipsniu parasyams ir vertimas i anglu kalba 1080

Treciame dokumente prisegu Manto Aukstuolio zodzius

Stai kelios nuorodos su isverstais i Anglu kalba straipsniais.

Visada buvome už tradicinę reklamą ir ilgai svarstėme, ar mums verta išbandyti Adwords, ar tai tikrai patikima ir veiksminga. Ir kai galų gale nusprendėme išbandyti, pasigailėjome, kad to nepadarėme anksčiau. Sutaupėme nemažai pinigų, o mūsų reklama buvo rodoma tik potencialiems klientams, kuriems mūsų paslaugos aktualios. Pastebėjome po truputį daugėjantį klientų skaičių.
Manome, kad tokius gerus rezultatus ir mūsų pasitenkinimą lėmė tai, kad šią paslaugą suteikė profesionalai.
Norime pasakyti DIDELĮ AČIŪ už pastangas, skirtą laiką ir labai kokybiškai suteiktą paslaugą.
Noriu pagirti šią įmonę už malonų bendravimą, kantrų atsakinėjimą į visus iškilusius klausimus, už suteiktą pagalbą, puikias idėjas, nuolatines konsultacijas.
Sėkmės Jums darbuose!
Dirbti su šiais specialistais - vienas malonumas. Mums buvo atlikta viskas - Eimanto sukurta svetainė, Manto suteikta SEO paslauga, Jūratės pritaikyta Adwords reklama - kad pasiektume geriausią rezultatą. Ir mums tai pavyko! Dėkojame Jums už tai, kad atvedėte mus į sėkmę.
„TaurusMedia“ komandą vertiname už jų profesionalumą ir kantrybę. Mūsų ir specialistų nuomonė apie profesionalumą sutapo - tai ne tik reklaminio ploto pateikimas ir siūlomo produkto pardavimas, tai ir esminiai patarimai, kaip geriau pateikti informaciją, kad ją pastebėtų vartotojai ir ji sudomintų lankytojus, ieškančius tam tikro produkto.
Manome, jog profesionalumas - tai gebėjimas suprasti mūsų specifiką ir pateikti ją geriausiu būdu. „TaurusMedia“ tai puikiai supranta, moka įgyvendinti ir įgyvendina.
Esame be galo patenkinti ir dėkingi šiems specialistams. Rekomenduojame juos visiems, norintiems profesionaliai atliktų paslaugų ir įspūdingų rezultatų.
Jurga Radzevičiūtė DHL Lietuva
2018-03-22 23:51:12 IP 88.119.195.134
Antrą kartą naudojamės Taurus Media SEO Paslaugomis. Rezultatus pasiekė per pirmus 2 mėnesius, kas mus labai džiugina.
Dėkojame Mantui Aukštuoliui už profesionalumą ir rekomenduojame. Paslaugos nėra pigios, bet kokybė ir pasiekti rezultatai tai atperka.

Ačiū Jums.
Į Taurus Media kreipėmės turėdami pažįstamų rekomendacijas ir tikrai nenusivylėme. Likome be galo patenkinti atsakingu specialistų požiūriu, kompetencija ir tikrai profesionaliu savo srities išmanymu. Džiaugiamės pasiektais rezultatais.
Dėkojame.

Giedrė Štuopė
Klientas 2018-03-10 21:20:24
Jūsų atsakymas yra išsisukinėjimai ir kaltinimai. Atsakykite į labai konkretų klausimą: kokiuose mokamuose portaluose su laviškais IP adresais yra publikuoti 42 straipsniai? Net konkretų straipsnių ilgį nurodėte (800-1100 žodžių ilgio).

Visos šios paslaugos nebuvo suteiktos, o pinigai už ją paimti. Tokiais metodais dirba tik s*****i. Štai toks yra tas Jūsų lygis.
Visa informacija jums yra pateikta ir viską matote ir žinote.. Sutarties visus punktus esame išpilde. Toliau su jumis čia vaikiškai nebediskutuosiu. Dėl Jūsų visų išsakytų inčių ir parašytų "nemelagingų" komentarų pakalbėsime atskirai tinkamoje vietoje su tinkamais žmonėmis ir išaiškės kas sako tiesą kas ne :) Visa inforamcija Jums yra pateikta ir visus sutarties punktus esame išpildę.O toliau nauja istorija mus palies artimiausiu metu žodžio aisvė yra kai ji teisinga ir nemelaginga :) Gražios dienos. Daugiau diskusijų čia nebus.

Klientas 2018-03-10 20:46:32
Kai nėra ką atsakyti, vėl pasipila kaltinimai klientui... "Gudruolis" yra Mantas Aukštuolis, kuris parduoda vienas paslaugas, o suteikia visai kitas. Sėkmės toliau mulkinant kitus klientus
Na mano atsakymas su screnshotais ir įrodymais.. O jūs kaip matau netingite iš tuščio pilstiti ir apsimetinėti.. Žmonės nedurni atsirinks kaip kas.. O Jūs toks nuskriaustas apsimetate, o kai siūlau, kad mano įmonė gali dar kartą sutvarkyti viską, nieko neatsakote. nereikia? matomai nes žinote ir patys ką reikia padaryti ir ką pakeitėte :) Nemokamai negausite SEO ir pinigų tokiems sukčiams kaip jūs reikėtų į atsiliepimus parašyti, bet nenusileisiu į jūsų lygi :) Gražios dienos.
Klientas 2018-03-10 18:50:28
Viešinu jūsų darbo metodus, nes noriu apsaugoti kitus klientus nuo pinigų viliojimo. Prisegu foto tai ką užsakėme ir ką gavome
Na užsisakėte puslapio iškėlima pagal raktinį žodį į google 1 puslapį. Tą ir gavote. Jūsų svetainė buvo pirmame puslapyje iki tol kol patys nepradėjote kišti nagų prie svetainės ir keisti ko nereikia.. Tai kame problema? Viską fiksuoju ir visus įrodymsu turiu. Tai Jūsų melai ir kaltinimai ne laiku ir ne vietoje. Kaip ir rašiau laiške Jums Asmeniškai į kurį neatrašėte :)

Pamatėte ką ir kaip reikia padaryti, paskui specialiai patys viską pakeitėte, kad nukristumėte pozicijose ir galėtumėte reikalauti gražinti pinigus, o vėliau viską atgal atsikeisite, galvojate Jūs pirmas toks gudruolis kuris taip sugalvojo? Nieko nenorėjau rašyti pirmame laiške, bet kaip matau teks.. Tai savo gudrybes nustokite daryti, nes Jūsų valdomi prekiniai ženklai

MARGIN
www.smartonly.eu

Nukris vartotojų akyse po to kai sužinos koks "Gudruolis" yra tų ženklų vadovas..
Taip pat labai norėjote sužinoti kaip sutvarkyti ir kitų projektų vidinį SEO kažin kodėl jeigu mes tokie blogi? Prsiegu foto
Užtenka apsimetinėti ir meluoti žmonėms. Dar kartą pasikartosiu mes visus įrodymsu turime ir esame perdave advokatams, taip pat prisegsiu ir šį melagingą atsiliepimą.

O jeigu atsibodo šmeižti ir norite bendrauti tinkamai dar kartą primenu:

''Jeigu duodate sutikimą, mes visus Jūsų atliktus pakeitimus galime sutvarkyti paskutinį kartą! Tai kažin kodėl neatrašėte?''

Gražios dienos.
Mantas Aukštuolis 2018-03-10 18:20:32
Jeigu norite skalbinius skalbti čia prašau prisegu foto, daugiau komentarų manau nereikia. Gražios dienos :)
Klientas 2018-03-10 17:55:53
Jeigu ieškote profesionalių SEO paslaugų, kreipkitės kitur, nes su „Taurus media“ turėti reikalų niekam nerekomenduoju.

Užsakėme straipsnių rašymo ir talpinimo paslaugas į mokamus portalus, o vietoj to gavome paspaminimą bile kokiuose forumuose. Užsakėme nuorodų talpinimą portaluose su latviškais IP adresais, o vietoj gavome kinietiškus puslapius.

Iš pradžių darbų ataskaitos neatsiunčia, nes „turi daug darbo“, o vėliau paaiškėja, kad darbai tiesiog nepadaryti. Vadovas Mantas Aukštuolis skaitosi su klientu tik tol, kol gauna pinigus, o vėliau pradeda išsisukinėti. Pareikalavus gražinti pinigus už nesuteiktas paslaugas pareiškia, kad „atsibodome iki gyvo kaulo“ ir iš viso nustoja atsiliepti į telefono skambučius. Su tokia nepagarba klientui susidurti seniai neteko.

Tokie „seo specialistai“ gadina sąžiningai dirbančių agentūrų reputaciją. Turiu patirties su kitomis seo agentūromis, tad galiu objektyviai palyginti „Taurus media“ darbą su kitais. Visiškas fiasko, blogiau būti negali.

Pagal mūsų poreikius - greitai ir sklandžiai sukūrė mums reprezentatyvią interneto svetainę. Likome patenkinti, todėl pradėjome aktyviai dirbti ir su socialiniais tinklais. Taurus Media visada maloniai konsultuoja įvairiais iškilusiais klausimais ir padeda siekti užsibrėžtų tikslų. Rekomenduojame!
Ši įmonė savo darbais ir projektais, jų kokybe prilygsta brangiausiems ir profesionaliausiems specialistams.
Mums buvo malonu dirbti su savo srities profesionalais, kurie labai atsidavę savo darbui, į visus klausimus atsako labai greitai, o iškilus neaiškumams, randa bendrą kalba su mažiau išmanančiais savo klientais.
Ši įmonė pasirūpino viskuo - nuo svetainės sukūrimo iki tekstų parengimo ir jų paskelbimo svetainėje. Taip pat pasistengė, kad paieškos sistemos mūsų svetainę vertintų kaip kokybišką ir atitinkančią visus reikalvimus - ji rodoma aukštuose paieškos rezultatuose, o klientai ją vertina dėl aktualumo ir konkretumo.
Dėkojame Jums ir linkime laimingais padaryti dar daug daug klientų.
Niekada neabejojome, kad versle svarbiausia mažiausiomis sąnaudomis pasiekti kuo didesnį pelną. Pasinaudoję Taurus Media teikiamomis AdWords paslaugomis, matome žymiai sumažėjusias sąskaitas už reklamą ir ženkliai išaugusį lankytojų ir klientų skaičių.
Geriausia yra tai, kad AdWords reklamos rezultatų ilgai laukti nereikėjo.

Clarus Sol UAB
Vadovas
Pradeep Gupta
Šių specialistų dėka turime patrauklią interneto svetainę ir puikiai veikiantį SEO!
Jums padedant akivaizdžiai pagyvėjo mūsų verslas, padidėjo lankytojų srautas, lėmęs išaugusius pardavimus, kurie kasdien mus motyvuoja ir skatina būti dar geresniems savo klientams.
Pastebėjome, kad mūsų veikla įgavo pagreitį ir tikrai labai greitai išpopuliarėjo tarp potencialių klientų.
Norime padėkoti Jums už kokybiškai atliktus darbus ir gerus rezultatus, už bendravimą, lengvai rastą bendrą kalbą derinant svetainės kūrimo ir SEO darbus. Bendrausime ir toliau!

Elonas Černiauskas

Pardavimų ir marketingo vadovas
Taurus Media skiria daug dėmesio savo klientams, kantriai atsako į bet kokius klausimus. Esant poreikiui, pateikia labai konkrečius sprendimus ar pasiūlymus.
Viskuo pasirūpinta už mus!
Rekomenduojame Taurus Media kaip patikimus, atsakingus ir sąžiningus savo srities profesionalus.
Labai džiaugiamės sukurta svetaine, nes akivaizdžiai tapome patrauklesni vartotojams. Tą įrodo didesnis užsakymų skaičius. Malonu būti matomiems ir vis populiarėti.
Svetainė buvo sukurta taip, kad supažindintų lankytojus su mūsų paslaugomis, suteiktų galimybę jiems sužinoti reikalingą ir aktualią informaciją. Šie specialistai žino, kas patrauklu vartotojams.
Tai, kad specialistai visus pasiūlymus derino su mumis asmeniškai, nieko nedarė savavališkai ir buvo priimti tik mums geriausi sprendimai - laikome ne tik profesionalumo ženklu, bet ir patikimumo rodikliu.

Didelis AČIŪ TaurusMedia komandai.
Amber language centre
2017-12-15 18:16:59 IP 87.118.115.176
Nepriekaištingas bendradarbiavimas ir itin kokybiškai suteikta paslauga! Kreipėmės į šią įmonę norėdami veiksmingos AdWords reklamos ir pastebimų rezultatų. Ir mūsų norai buvo išpildyti.
Ačiū!
Kadangi žinome, kad virtuali erdvė nuolat ir labai greitai kinta, SEO paslaugos taip pat nuolat keičiasi, įgauna naujų veiksnių, aspektų, todėl pasirinkti specialistus, koja kojon žengiančius su naujovėmis yra sunku. Vis dėlto, džiaugiamės, kad neapsirikome pasirinkę Taurus Media - jaunų, ambicingų ir naujovėmis besidominčių profesionalų komandą.
Nei karto nesuabejojome Manto Aukštuolio atliekamais darbais - jis nuolat stebėjo, analizavimo, vertino naujausius metodus ir informacijos šaltinius, meistriškai atliko analizes, labai operatyviai reagavo į mūsų poreikius, stengėsi pateisinti lūkesčius. Taip pat mums labai patiko, kad Mantas ieškojo bendrų ir visiems tinkamų sprendimų, pateikė vertingų idėjų ir minčių, kad mūsų svetainės kokybė būtų kuo geresnė, o vertinimai SEO atžvilgiu kuo aukštesni.
Esame matomi, žinomi ir paklausūs - to ir siekėme, o su šios įmonės pagalba, mums pavyko viską turėti.

Ačiū!
Džiaugiamės Taurus Media komandos sukurta Adwords reklama. Esame patenkinti suteiktos paslaugos kokybe ir efektyvumu, nes naujų klientų srauto sulaukėme netrukus po paleistos reklamos.
Taurus Media iš širdies pasistengė, kad reklama būtų rodoma tik potencialiems klientams, už paspaudimus mokėjome gerą, mus tenkinančią, priimtiną kainą.
Dėkojame Taurus Media komandai už tai, kad dirbo skaidriai ir sąžiningai - gavome išsamias ir suprantamas ataskaitas, mums buvo atsakyta į visus iškilusius ir rūpimus klausimus.
Galime drąsiai teigti, kad Taurus media meistriškai suteikė AdWords paslaugas, nes reklama atsipirko.
Buvo atlikta išsami tikslinių raktažodžių analizė ir sukurta veiksminga reklaminė kampanija. Maža to, tiek raktiniai žodžiai, tiek reklaminis tekstas buvo nuolat testuojami. Gavome ir aiškius pasiūlymus, ką reikėtų ir būtų galima dar labiau pagerinti.
Dėkojame Jums už profesionalumą!
Jeigu Jums reikia puikių idėjų, Jūsų veiklai pritaikytų unikalių sprendimų, išsamios analizės, profesionalių rekomendacijų, kokybiško aptarnavimo, operatyviai suteiktos paslaugos ir svarbiausia - lūkesčius pateisinančių rezultatų, rekomenduojame šią įmonę, kuri tikrai geba suteikti nepriekaištingas SEO ir Adwords reklamos paslaugas.

Bendradarbiavimas su Taurus Media pateisino visus mūsų lūkesčius ir davė labai tenkinančius rezultatus.

Nuoširdžiai linkime sėkmės visai Jūsų komandai.
Profesionalu, skaidru, atsakinga ir efektyvu. Tai turėtų įvertinti kiekvienas verslininkas, norintis profesionalios Adwords reklamos.
Rekomenduosime Jus kolegoms!
Labiausiai mums patiko, kad ši įmonė propaguoja labai rimtą požiūrį į SEO paslaugas. Dirba kruopščiai ir atsakingai.
Pats optimizavimo procesas vyko ne taip greitai, kaip mes norėjome ir tikėjomės, tačiau pripažįstame, kad visi rezultatai pranoko lūkesčius. Mūsų įmonė gavo ilgalaikę naudą. Be to, norime ypač pasidžiaugti, kad raktinių žodžių optimizacija buvo padaryta labai gerai, todėl mus be galo džiugina atsirandantys vis nauji klientai, nors ir neskiriame reklamos paslaugoms daug (papildomų) pinigų.

Dainotas Rimkus
Savininkas
Daris, UAB
Gediminas Krutulis / Naujasis Nevėžis, UAB
2017-10-26 12:40:53 IP 51.15.63.98
Taurus Media veiklą ir suteikiamas paslaugas galime apibūdinti trimis pagrindiniais žodžiais - kokybė, funkcionalumas, konkretumas. Ieškodami specialistų, galinčių sukurti mūsų įmonės interneto svetainę, susidūrėme su nemažai trukdžių - vieni nekalbėjo mums suprantama kalba, kiti nebuvo konkretūs ir aiškūs, treti neatsakė į esminius klausimus ir t. t. Jų monologas buvo iš sudėtingų frazių ir terminų, o galiausiai ištartas klausimas „Ką jūs apie tai manote?“ - sutrikdydavo, nes aš nieko nemanau, nes man nieks neaišku. Nesakau, kad tai yra blogai, ar trūkumas, nenuvertinu visų įmonių, bet tiesiog iki šiol man sunkiai sekėsi rasti specialistus, su kuriais sektųsi suprantamai susikalbėti.
Taurus Media specialistai man aiškiai ir suprantama žmonių kalba papasakojo, kokią paslaugą kurs ir kokių rezultatų tikėtis, pateikė pasiūlymus bei rekomendacijas atsižvelgdami į mūsų poreikius ir galimą skirti biudžetą. Šiuo metu svetainė veikia puikiai ir mes iki šiol kreipiamės į šią įmonę visais mums rūpimais klausimais ir gauname išsamias konsultacijas.
Paslaugomis esame patenkinti. Rekomenduojame su Taurus Media bendradarbiaut ivisiems!

Gediminas Krutulis
Direktorius
Bendradarbiaudami su šia įmone likome labai patenkinti, mums be galo patiko, kad mūsų interneto svetainėmis jie rūpinasi kaip savo, negaili nei patarimų, nei idėjų, prireikus visada pakonsultuoja, pasidomi mūsų verslo gyvavimu skaitmeninėje erdvėje.

Tikrai tęsime šį pradėtą abipusį naudingą bendradarbiavimą.
Donatas Banys, Bikava
2017-10-17 23:51:58 IP 178.209.42.84
Esame labai patenkinti atliktu optimizavimu (SEO paslauga). Pastebėjome, kad lankytojų srautas tapo tikslingesnis ir kokybiškesnis.
Už tai labai dėkojame Taurus media komandai.
Aujama vardu noriu padėkoti už puikiai atliktus darbus, malonų ir kantrybės kupiną bendravimą, operatyviai rastus abiems pusėms palankius ir tinkamus / priimtinus sprendimus.
Ši įmonė mums skyrė daug dėmesio, visada laikėsi sutartų sąlygų ir numatytų terminų - mums tai buvo išties svarbu, nes galėjome visiškai pasitikėti specialistais ir nepergyventi vėl jokių su mūsų svetaine susijusių procesų. Tikime, kad tas nuolat palaikomas ryšys, profesionali komunikacija padėjo veiksmingai darbams judėti į priekį.
Mums patiko, kad viskas buvo atlikta nuo A iki Z, viskuo kruopščiai pasirūpinta. Tai leido mums sutaupyti ne tik pinigų, bet ir savo brangaus laiko.
Nuostabus bendradarbiavimas! Esame sužavėti turinio išdėstymu - jis labai patogus ir patrauklus tiek mums, tiek ir, tikime, vartotojams - paslaugų teikimo tempu ir rezultatais. Patiko, kad gavome patarimų, kaip padidinti svetainės produktyvumą.
Įsitikinome, kad gerą svetainę galima gauti greitai ir nebrangiai. Taurus Media komanda - patikimi ir sukaupusi nemažą patirtį, todėl juos nebijodami galime rekomenduoti kitiems. Jie tikrai nenuvils.
Jurga Radzevičiūtė DHL Lietuva
2017-10-14 22:32:06 IP 192.160.102.168
Pasakysiu nuoširdžiai - nelabai tikėjau, kad pavyks pasiekti įspūdingų rezultatų ir sėkmės, nes yra tekę susidurti su nekokybiškomis paslaugomis ir nesąžiningai atliktu SEO, kuris ne tik nedavė jokios naudos, bet ir padarė neigiamą įtaką tiek mūsų svetainei, tiek ir pačiam verslui...
Taurus Media mūsų nuomonę pakeitė. Nors buvome labai reiklūs klientai, bet sugebėjome rasti bendrą kalbą, gavome sąžiningais metodais optimizuotą svetainę ir esame tuo labai patenkinti. Iki šiol esame matomi, priklausome Google paieškos rezultatų top‘ui.
Rekomenduojame Jus ir toliau rekomenduosime. Dar kartą ačiū!
Džiaugiamės pasirinkę Taurus Media, jie ne tik atlieka mums Facebook/Adwords paskyrų administravimą, tačiau ir stipriai analizuoja, vertina ir kuria strategiją, kad rezultatai būtų kuo geresni. Visuomet informuoja apie naujoves ir pasikeitimus Google Adwords, Facebook sistemose. Tikrai malonu bendradarbiauti su profesionalų komanda, kuri suinteresuotą didinti mūsų įmonės pardavimus.
Vaidas Transrenta, UAB
2017-09-21 23:34:53 IP 88.119.141.111
Tikrai galiu drąsiai sakyti, kad Mantas skiria didelį dėmesį savo klientams, bendraujame visais internetinės reklamos klausimais (Facebook, SEO, internetinių svetainių kūrimas). Man patinka, kad visuomet yra konkretumas, visada laikosi savo pažadų ir pataria ką tikrai apsimoka daryti, o ką ne. Nes iš anksčiau yra tekę dirbti su kitomis reklamos agentūromis ir ne kartą nusivilti jų teikiamomis paslaugomis, išpūstomis kainomis ir neįvykdytais darbais. Todėl tikrai galiu rekomenduoti bendradarbiauti su Taurus Media
Bendradarbiauju su Taurus Media visais internetinės reklamos klausimais. Darbus atlieka puikiai, profesionaliai konsultuoja, padeda atsirinkti naudingiausius reklamos kanalus, raktinius žodžius ir operatyviai reaguoja visais klausimais. Visuomet ieško bendrų sprendimų, kaip optimaliausiais kaštais pasiekti potencialius klientus, bei pateikia idėjas, kaip geriau perteikti informaciją/turinį, kad jis „užkabintų“ klientus. Esu patenkinta bendradarbiavimo rezultatais ir galiu Taurus Media rekomenduoti įmonėms, kurios nori būti lengvai surandamos klientų ir padidinti savo pardavimus
Technikos Guru, Irmantas
2017-09-04 22:01:20 IP 78.60.253.225
Esu patenkintas sukurta internetine svetaine musu autoservisui. Pigiai, kokybiškai ir greitai buvo atlikti visi darbai. Nereikėjo rūpintis nei tekstais, nei nuotraukomis ar dizainu viskas buvo padaryta profesionaliai. ir Tikrai rekomenduoju ir toliau pats ketinu naudotis kitomis paslaugomis.
Kristina Gudomskiene PAS VILIŲ, V. Petrausko IĮ autoservisas
2017-08-22 22:51:06 IP 86.100.28.16
Taurus Media mums padejo atsinaujinti internetinę svetainę ir susikurti facebook profilį, bei apmokė, kaip efektyviai išnaudoti facebook reklama. Viskas buvo atlikta greitai, kokybiškai ir atitiko mūsų pageidavimus. Likome patenkinti suteiktomis „Taurus Media“ paslaugomis, todėl tikrai galime rekomenduoti ir kitoms įmonėms pasirinkti juos bendradarbiauti visais internetinės reklamos klausimais.
Esame labai patenkinti šios įmonės darbu net kelioms mūsų įmonėms. Tiek SEO, tiek Adwords puikiai dirba. Taip pat patiko bendravimas. Visada paskambina, informuoja apie naujoves. Pasiklausia kaip mums sekasi. Daro išsamias ataskaitas. Puikiai parinko ir administravo FB puslapio darbą. Malonu dirbti su profesionalais ir savo srities žinovais. Tikrai rekomenduojame.
Valdas Romeika Šiaurės Žiedas UAB
2017-06-12 20:36:57 IP 77.79.62.131
Esame patenkinti atliktu darbu - mūsų naujai sukurta internetine svetaine. Patiko malonus ir suprantamas bendravimas ir toliau ketiname bendradarbiauti visais marketingo klausimais.
Nomeda Higienoskursai.lt
2017-06-12 09:20:59 IP 84.15.186.200
Ši įmonė man padėjo suprasti kas yra kokybiškas darbas ir kas yra SEO. Internetinė svetainė buvo sukurta atsižvelgiant į mano visus poreikius. Mantas padėjo atsirasti Googlės pirmame puslapyje su man aktualiais žodžiais. Po svetainės sukūrimo klientų skambučių sulaukiu kur kas dažniau. Esu labai laiminga
Esu grožio salono savininkė. Turėjome problemą - klientai nerasdavo mūsų internetinės svetainės, taigi mano kolegė rekomendavo būtent šią įmonę, nes jai pačiai teko dirbti su jais. Esu labai patenkinta aiškiu ir suprantamu bendravimu, tikrai neišmanau visų tų internetinių dalykų, bet Mantas labai maloniai ir paprastai viską sugeba paaiškinti. Jis padėjo mums išspręsti problemą, pasinaudojant svetainės iškėlimo paslaugomis. Jau dabar ieškant per Google mūsų saloną klientai suranda pirmajame puslapyje. Ir turiu pripažinti, nors nelabai tikėjau, bet dabar sulaukiame ženkliai daugiau užsakymų. Esu dėkinga už pagalbą.
Tikrai rekomenduoju kurtis svetainę pas juos. Mes patys norėjome atsinaujinti internetinę svetainę, tai tikrai teko pabendrauti su daug įvairių įmonių teikiančių svetainių kūrimo paslaugas. Labai džiaugėmės pasirinkę dirbti su Taurus Media, galiu drąsiai teigti, jog dirba labai profesionaliai. Mums sukūrė viską: tinklapiui tekstus, logotipą, sumaketavo nuotraukas, sukūrė modernų svetainės dizainą ir svarbiausią svetainė buvo tvarkingai sukurta iš SEO pusės. Labiausiai mums ir patiko tai, kad nieko nereikėjo rūpintis, viskas buvo padaryta laiku, kokybiškai ir už gerą kainą.

Admen Baltic
Reklamos gamyba, projektavimas. Užsakymai priimami R. Kalantos g. 49, Kaunas

Adresas: R. Kalantos g. 49, LT-52303 Kaunas.
Veiklos sritys: dovanos; eksportas; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba; stiklas ir jo gaminiai.
Nerizikuokite, rinkdamiesi reklamos gamintoją. Tik bendradarbiaudami su mūsų bendrove gausite kokybę, kuria didžiuositės. Reklamos projektavimo, gamybos ir aptarnavimo UAB „Admen Baltic“ rinkoje jau nuo 1992 m. Esame didžiausia reklamos gamybos kompanija Baltijos šalyse, kurioje dirba 160 profesionalų. Generuojame...
Avisma
Medžiagos reklamos gamybai

Adresas: Vilties g. 11, Kuprioniškės, LT-13279 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai; reklamos paslaugos; statybinės medžiagos.
UAB Avisma – patikimas partneris, kuris daugiau nei 20 metų dirba Jums. Šiai dienai galime drąsiai teigti, kad esame vieni didžiausių medžiagų skirtų reklamos gamybai tiekėjai Baltijos šalyse ir vienareikšmiškai esame lyderiai Baltarusijoje. Prekiaujame visa pasaulyje gerai žinomais prekės ženklais. Mūsų...
Seohelis
SEO paslaugos

Adresas: Laisvės al. 59, LT-44305 Kaunas.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos.
Sertifikuota Google partnerė Lietuvoje UAB “SEOHelis” turi vieną tikslą – užtikrinti profesionalių internetinės reklamos paslaugų teikimą savo klientams Lietuvoje ir už jos ribų (pvz. Baltijos ir Skandinavijos šalyse, Lenkijoje, Jungtinėje Karalystėje, JAV ir kitose). Aukšti įmonės standartai lemia, kad ypatingas...
White Line Styling
ADGO Reklama

Adresas: Pramonės pr. 4K, LT-51329 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); grafika, dizainas; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; plastikas, guma, jų gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Lauko stendai, Pilonai Reklaminės iškabos, logotipai Tūrinės raidės iš putplaščio Šviesdėžių gamyba Šviesdėžės gali būti: Vienpusės; Konsolės; Kombinuota šviesdėžė su tūrine reklama; Šviesdėžės taip pat gali būti įvairių formų: Stačiakampės; Ovalios; Išlenktos pagal reikiamą formą; Šviesdėžių konstrukcijos gamyboje...
Taka reklama, T. Kasakausko individuali veikla
Adresas: Šilutės pl. 27, LT-91107 Klaipėda.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Reklamos paslaugos: reklama ant transporto priemonių, reklaminė spauda, firminio stiliaus kūrimas, lauko reklama, reklaminiai stendai, Išorinė, lauko reklama. Gamyba Vakarų Lietuvoje Informaciniai stendai, šviečianti reklama, šviesdėžės, reklaminiai skydai, iškabos, nuorodos; Kabinetų lentelės, namo numeriai;...

Pasirūpinkite savo augintinių sveikata
Pasirūpinkite savo augintinių sveikata 04-11 18:16
Daugeliui žmonių šuo ar katė jau seniai tapo tuo, be ko neįmanoma įsivaizduoti savo gyvenimo. Vis dėlto, kad galėtumėte maksimaliai džiaugtis auginamais gyvūnėliais, jie ir patys turi būti...
Poliklinika ir dvi ligoninės pacientei turės sumokėti dėl aplaidaus gydymo
Poliklinika ir dvi ligoninės pacientei turės sumokėti dėl aplaidaus gydymo 04-23 18:20
Kelios sostinės gydymo įstaigos turės sumokėti pacientei už tai, kad laiku nediagnozavo ligos ir aplaidžiai ją gydė.
Lietuvos emigracijos tyrimas: ką veikia grįžusieji
Lietuvos emigracijos tyrimas: ką veikia grįžusieji 04-23 17:46
Didžioji dalis grįžusiųjų Lietuvos emigrantų įsitvirtina tėvynėje ir renkasi gyventi ne didmiesčiuose, rodo Lietuvos žmogiškųjų išteklių analizė.

Kokį automobilį vairuojate?

Mamaimam