Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Taubaldis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Taubaldis

Atsiliepimai apie Taubaldis, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Taubaldis, UAB

Ačiū už gražų bendravimą ir gerus patarimus. Virtuvė tokia, kokios norėjau ir dar puikesnė. Vyrui ir man ji labai patinka, ji pranoko mūsų lūkesčius. Jūsų montuotojai labai geri žmonės, nuotaikingi ir jau nuo pirmo pabendravimo ramiai palikome dirbti. Labai smagu, kad tokie nuoširdūs žmonės montuoja su šypsena baldą tavo namams. Tiesiog tą dieną iš visur sklido gera energija, o kai galiausiai pamatėme galutinį variantą, buvome nepaprastai laimingi, nepaisant, kad kelios detalės netiko. Viskas greitai buvo ištaisyta. Sėkmės Taubaldžio kolektyvui.
Gailiuosi kad Taubaldyje gaminau staliuką. Nepilnai metai praėjo kaip staliuką pagamino, o jau stalviršio kampas išsipūtė. O mes mažai kada naudojamės. Tikėjausi kad Taubaldis rimta firma, bet aš klydau.
aš esu labai patenkinta šios įmonės darbu. prieš dešimt metų padarė virtuvinį komplektą, kuo puikiausiai tarnauja ir dabar, nei vyriai išlindo, nei durys krito. pernai darė spintą stumdomomis durimis - pretenzijų neturiu, šiemet pasidarėm miegamojo komplektą, kuo puikiausiai!. dizainerė Lina pasiūlė labai gerą variantą, apie kurį nebuvau net pagalvojusi, o rezultatas nustebino gerąja prasme. labai patenkinta ir montuotojų darbu. gražiai padarė, tvarkingai paliko namus, išsiurbė, išsivežė šiukšles.
Darbo atlikimo kokybe ne siaip prasta, bet kraupi! Gaminaus spinta stumdomom durim:lentynos nuo begelio turejo buti siek tiek toliau, kreiva spinta, kaip pasake atseit grindys kreivos tad lieka krastelis uzdarius duris, perspacius spinta vistiek kreiva, bet baisiausia, kad gaip gali vinuku galai kysoti astrus ir buti kelios skyles isgrestos ne vietoj. Drabuziu pakaba kreivai pritaise (drabuziai slinkos i viena puse. Cia girtam reikia daryt? Pasakius, kad turi pataisyti, nejo prisisaukt ir sake"nusispjaut jei kreipsites i vartotoju teises mat turi tokiu skundu ir nieko is to-juokiantis. Tai vos ne vos per zmona ejo susitart kad bent kazkiek pataisytu. i bala ismesti didziuliai pingai
Valgomojo baldus turime daugiau, ne metus. Na ir ką - kėdės girgžda, nors naudojam retai, tik per didesnes šventes. Bufetas ir komoda - irgi pagal kainą neatitinka kokybė. Grioveliai ant durelių fasadų ištekinti nelygiai, tarpai tarp stalčių irgi nelygūs. Tiek to, panaudosim kitam kambary, bet jau Taubaldy daugiau nieko neužsisakinėsim. Virtuvės baldai, pagaminti kitoj firmoj, daug kokybiškiau atrodo, nei Taubaldžio valgomasis.
Likau nepatenkintas
2015-06-28 12:14:50 IP 92.110.41.40
Kokybė neatitinka kainos.Grubus darbas.
Medkirčiai, trumpai tariant.
Sveikinu visus "Taubaldis" kolektyvo narius sulaukus Naujųjų metų. Jau metai kaip turime naują virtuvės komplektą, patenkinti neapsakomai, negaliu atsidžiaugti dar ir dabar. Pagamino, sumontavo kaip šveicariškas laikrodis, diena-dienon. Kas liečia dizainerę ponią Reginą, (Anūkėlio) tai toks kruopštus ir darbą mylintis žmogus, kad sunku apsakyti. Mes labai labai patenkinti Jos darbu, tuo pačiu ir viso kolektyvo.Menkiausios detalės buvo aptartos, suderintos, viskas atsižvelgta į mūsų norus. Nuoširdžiausias Ačiū. Taigi, tai įmonė, kuri negali turėti priekaištų, nes dirba atsakingai.
Esu labai patenkinta Taubaldzio baldu kokybe.
Vanda, jūs kalbate didžiausia netiesa, galbūt jūs tik pavydite, pati turiu virtuve is ten, puikiai laiko jau 7metus...
Neprasidėkit, bėkit tolyn nuo „Taubaldžio“, bent jau kai kalbame apie virtuvės baldus.
Kodėl?
• Brangu.
• Didelė įstaiga, daug tarpinių grandžių – neaišku kurioj vietoj kas sutriko ar pagadino. (Geriausia vienas meistras – su juo aptari, pats daro ir viską įsivaizduoja, pats sudeda ir iš karto taiso, o yra ir tokių kurie ir pajungia – taigi vienas už viską atsakingas)
• Skuba, kartais padaryta „be galvos“ – nelogiškai
• Skuba, svarbiems dalykams aptarti baigiasi darbo laikas. (Tada jau geriau susitikti dar kitą dieną, o ne nuspręsti paskubomis).
• Jų „mūsų labai patyrę meistrai“ montuotojai ypač blogai dėjo stalviršį. Montuotojų tai tiesą sakant vienintelis atsakingas darbas – ir atliktas labai blogai: prie sienų liko pernelyg dideli tarpai, nes stalviršį tik pjauna, juk geri meistrai prišlifuoja, pritrina. Skylės kriaukei ir kaitlentei išpjautos bet kaip.
• Tarp sienos ir spintelių visos drožlės taip ir liko
• Gaili pinigų montuotojų įrankiams. Tokie baisiai atšipę jų pjūklai, kad išdraskė stalviršį.
• Neįspėjo, kad buitinės technikos neprijungs prie tinklų. Iš jų kalbos supratom, kad prijungia, o jie tik įdeda prietaisus į spinteles, kuriuos po to beveik būtinai reikia išimti, kai būna prijunginėjama į tinklus.
• Kai vietoj aptartos brangesnės plokštės buvo pasirinkta pigesnė, nebuvo kalbos apie pinigų mažinimą, o prikišta kažko brangesnio.

PROTINGI BALDAI
Adresas: Šaltkalvių g. 20-45, LT-02178 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); didmeninė prekyba; eksportas; grafika, dizainas; mažmeninė prekyba; projektavimas.
Mes specializuojamės nestandartinių baldų gamyboje, nedirbame pagal šabloną, neužsiimame serijine gamyba, nes suprantame, jog kiekvienas žmogus yra individuali asmenybė, turinti savo skonį, poreikius ir vizijas. Todėl baldų gamybos procese itin svarbus Jūsų dalyvavimas. Jūsų baldas – tai pirmiausiai jūsų idėja...
BALDAINAS
Nestandartinių baldų projektavimas, gamyba

Adresas: Islandijos pl. 69A, LT-49118 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; grafika, dizainas; individuali veikla; interjero apdailos medžiagos; projektavimas.
Baldainas - nestandartinių baldų gamyba užsiimanti įmonė, turinti 13 metų praktinės konsultavimo, dizaino projektavimo, gamybos, montavimo patirtį. Per daugiau nei dešimtmetį veiklos, spėjome užsitarnauti klientų pasitikėjimą bei rekomendacijas. Mūsų tikslas - patenkinti įnoringiausių klientų norus bei pagaminti...
Azetas
BALDŲ GAMYBA

Adresas: Ukmergės g. 283B, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; mediena, jos gaminiai; projektavimas.
UAB "AZETAS" pagrindinė veikla - nestandartinių korpusinių baldų projektavimas ir gamyba. Tiek privatiems savo užsakovams, tiek įmonėms galime sukurti unikalų ir išskirtinį dizainą Jūsų namams ar ofisui ire pagaminti individualaus projekto baldus. AZETAS tikslas - padėti Jums susikurti stilingą, šiuolaikišką...
Idėjų parkas
NESTANDARTINIŲ BALDŲ PROJEKTAVIMAS IR GAMYBA

Adresas: Kalvarijos g. 76, LT-46407 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; interjero apdailos medžiagos; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Idėjų Parkas jau 20 metų sėkmingai dirbanti baldų projektavimo ir gamybos įmonė Lietuvoje. Esame sukaupę didelę patirtį gamint nestandartnius baldus biurams, bankams, parduotuvėms, sveikatos priežiūros įmonėms, viešbučiams, mokslo įstaigoms ir kitoms erdvėms. Kodėl mus verta rinktis ? Mes turime patikimą ir...
Statega
Adresas: Taikos pr. 52C, LT-91184 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); laivų remontas, statyba; patalpų nuoma.

Dantų implantacija ir estetinis protezavimas – stulbinanti šypsena per vieną dieną 12-12 08:12
Šypsena yra neatsiejama nuo pasitikėjimo savimi, tai ypač svarbu žmonėms, kurie dirba vadovaujamą darbą arba daug bendrauja su klientais ir kolegomis. Net tyrimai rodo, kad...
ES pritarė Lietuvos iniciatyvai kibernetinėse kovose
ES pritarė Lietuvos iniciatyvai kibernetinėse kovose 12-12 20:21
25 Europos Sąjungos šalys narės pirmadienį Briuselyje pritarė Lietuvos iniciatyvai stiprinti ES bendradarbiavimą kibernetinės gynybos srityje - kurti bendrijos kibernetines greito reagavimo pajėgas.
Vilnius švenčia žydų Chanuką
Vilnius švenčia žydų Chanuką 12-12 20:19
Antradienį sostinėje prasidėjo žydų Chanuka.

Kaip vertinate naujai išrinkto Seimo pirmuosius darbo metus?

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

Walt Disney 106,83 +2,49%
Humana 253,03 -1,35%