Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Tatjanos Dvaras, Pobūvių Salė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Tatjanos Dvaras, Pobūvių Salė

Atsiliepimai apie Tatjanos Dvaras, Pobūvių Salė, UAB

Etransport Ko gero pigiausias taksi Lietuvoje! Etransport 86 111 1 111
Parašyk savo nuomonę apie Tatjanos Dvaras, Pobūvių Salė, UAB

Sveiki.Turejom didelė švente Vyro gimtadienis.2020.02.01 kaip ir prieš šventę aptarem menių ir ką bus ant stalų.Ruosuames 16.00v.Bet iki to laiko stalas buvo tuščias dar iki 16.30 vazinejo su savo padėklas.Buvo sumokieta už vandenį.bet po to prašė antrą kartą sumokėti.Menių buvom aptares bet buvo ne tą ką mes uzsisakom pakeliau balsą ir gražiai pasakiau. Tatjana buvo ne patenkinta. Daug kalba ir mokėsi bet iš tikrųjų nesiuliciau kitam ten švęst.Buvo palikti mūsų suvenyrai bet po balių negrąžino.Pavoge.ir nieks neprisipažino.Labai gaila.Tie fejerverkai ne diodą gerų įspūdžių ką jinei žadėjo.Maistas pigus ir prastas.Nieskanus.
Edita Jokubauskiene
2018-04-18 16:24:32 IP 5ljs09fe
Praėjusį šeštadienį šventėme mano mamos 80-ąjį jubiliejų. Viskas praėjo labai sklandžiai. Noriu padėkoti šeimininkei Tatjanai už nuostabią atmosferą, gerą maistą, už staigmenas ir dovanas. Atskira padėka ir Tatjanos komandai, kuri visą renginį mus aptaravo profesionaliai ir su šypsena. Visi svečiai labai patenkinti.
Didelis AČIŪ tariame, , Tatjanos dvaras'' savininkei Tatjanai Filipjevai bei jos kolektyvui už nuostabią šventę!!!!! Svečiai mėgavosi puikiu aptarnavimu, šviežiu bei įvairiu maistu, gražia aplinka. Sekantį kartą tikrai nereikės ieškoti ir galvoti, kur ir kam patikėti šventės ruošą. Rekomenduojame ir kitiems ;)
Pirmiausia didziausia mano klaida buvo nepaskaityti pries uzsakant savo svente apie tatjanos dvara skundai.lt nes cia kogero komentarai trinami, antra klaida buvo sumoketi iskart visus pinigus, moters elgesys pasikeicia kardinaliai. Taip sugadinti svente dar reikia moket! Moteris neatsimine nieko apie ka taremes ir uz ka buvo sumoketa, atvyke neradome nei alaus stalo zadeto nei musu atvezto alkoholio, paklausus seiminkes kur jis atsakymas nezinau o kur raktas. Galiausiai istacius viska ant stalo, buvo padarytas alaus stalas tai yra lekste su cipsais. Ipusejus vakarui maistas sugedo, nes kaip sake tatjana kondicionerius sugedes nors lauke buvo salta. O juk buvo mazyciai vaikai ir jie valge, cia tik jos laime kad niekas neapsinuodijo. Galiusiai ji dar paeme dvigubai is mano vyro pinigus uz vaisius ir uz kompota uz ka as buvau jau sumokejus. Ir dar begales kitu niuansu kuriuos cia galima destyti ir destyti...vienu zodziu Apgavike is didziosios raides, svente liko sugadinta
PILNAI SUTINKU SU ŠIO ĮVERTINIMU, ŠVENTEM VESTUVĖS TIKRAI LAIKAS PRABEGO GREITAI KAIP SAPNE.
AČIŪ p. TATJANAI.
VALENTINA, VISAGINAS
2015-05-12 08:55:41 IP 6a7fhjcc
Ačiū Tatjanai už tikrai maloni aplinka, mes likome patenkinti, išpuošta nuostabia sale, skaniai paruoštais patiekalais, dėkingi p.Tatjanai ir aptarnaujančiam personalui už pagarba ir paslaugumą, tikrai visiems rekomenduoju. Du dienos prabėgo kaip pasakoj. Visur švara, baseinai blizga!
Mes taip pat su draugu ten lankemes... Teko nusivilti. Iejus i vidu smirdejo prisvilusiais blynais (kuriuos ryte patieke pusryciams). Name vailsciojo suo, lipo ant lovos. Kambariai mazi, is krano lasa vanduo o dusai suluze. Lubos kambaryje dregnos, o lovos... Jei jas galima pavadinti lovomis... Sustumtos dvi kusetes ir padaryta dvigule lova... Pirtis tragiska, dzekuzi ledinis net ilipti neimanoma. Rubu kur pasikabinti kur nera. O viso vakaro sensacija buvo neonines lempos ;D
ir mes nusipirkome kupona, vaziavome pailseti, kai iejau i kambari issigandau, visur purvina, nesvari, langai purvini, lubos kiauros, dusas suluzes, niekada gyvenime daugiau ten nevaziuociau, ir kitiem nesiulyciau. Pusryciai siaubingi nevisi gi megsta saldziai, galejo nors paklausti. baseinas siaubingas. o baisiausia buvo kai isvaziuojant atejo tikrinti ar nepasiemem ranksluociu. ten tragiska, jokio poilsio kazkur visi vaikso, per kamurkes reikia vaikscioto. niekam nerekomenduoju.
as 2013-10-27 11:10:40
Sveiki. Nusipirkome su draugu is akciju kupona nakvyne dviems zaliajame dvare, kuriame ieina: Nakvyne dviems, 2 valandos baseinas su pirtim ir pusryciai. Galiu drasiai teigti, kad gyvenime daugiau cia niekada nevaziuosime, niekam nerekomenduoju cia vykti, svesti svenciu ar pan. Baisu !!! Purvina viskas, svaros nulis, higienos reikalavimu nesilaiko jokiu, kambaryje dulkes visur, siuksles nepakeitos siuksliu dezeje, baseine vanduo buvo ledinis, pats baseinas nevalytas, purvinas, vien zemes ir purvai, net nesimaudeme baseine, nes bijojome pasigauti kokia liga, piris taip pat buvo nesvari, neisvalyta, zvyrai atrodo visur, pusryciai tik buvo grazus ir skanus, bet visa kita siaubinga, niekada cia nevaziuokite. Norejome dviesiai praleisti romantiskai laika, pailseti, baseinu pasimegauti, bet tiek nuotaika, tiek laikas buvo sugadinas. Gryze namo viduriavome, pasigavome ten infekcija.
Įsigijom kuponą ir mes su vyru, po to paskaičiau čia komentarus, pagalvojau, kad, kiek žmoniu, tiek nuomonių;kad visada yra ir bus nepatenkintu....kol pati nemačiau ir nepajaučiau viso to siaubo savo kailiu..NEŠVARA VISUR.BASEINAS PURVINAS, NEVALYTAS, MUSĖ IR KAŽKOKIA NEAIŠKI DĖMĖ JAME PLAUKIOJO, VANDUO LEDINIS, GRINDYS NEŠVARIOS, SMĖLIO DAUG; NET PAKABŲ DRABUŽIAMS KABINTI PIRTYJE NĖRA; (buvo jausmas, kad kažkokioje bendroje stoties pirtyje randuosi).KAMBARYJE LANGAI NEVALYTI, 2 MAŽI NESKONINGI RANKŠLUOŠČIAI ;PAPRASTA STIKLINĖ (VIETOJE TAURIŲ PVZ.ŠAMPANUI AR VYNUI) BUVO NET ĮTRŪKUSI;2 senos lovos sustatytos kartu, mažiukas kompo staliukas, ant kurio iš ryto vos tilpo mūsų pusryčių 2 lėkstės su blynais, kavos puodelius jau statėm ant palangės; (nors sakėm, kad pusryčiausim salėje, bet pamiršo matyt, ir atnešė į tą kambariuką -palatą)ir galiu gale -kampe taip gražiai rėmelyje stovėjo taisykles svečiams už ką jie atsako, ko neturi daryti, viskas taip griežtai surašyta ir tik viena LENKU KALBA ; (P.S.tame pačiame pastate vyko vestuvės, tai labai gerai kambaryje girdėjosi visa vestuvių eiga;ramaus poilsio tikrai nebuvo)
ZODŽIU, BE ABEJO, už tokią kainą nesitikėjome mes ten nieko pasakiško, bet LAIKYTIS ELEMENTARIŲ HIGIENOS NORMŲ..., tiesiog paprastos švaros......na tai jau.....Kiek vietų aplankyta, net mintyse nebuvo, kad dar yra tokių, kur gali būti taip apleista, nešvaru ir neskoninga..Juk pinigus imat iš žmonių, kurie tikisi gauti normalią paslaugą....tai nors retkarčiais praeikit su šluota ir skuduru....
Deja, minusai uzgoze visus pliusus. Apie maista cia jau pasake, kad daro visa laika ta pati. Pries puse metu draugas ten buvo per gedulingus pietus o dabar buvome vestuvese, tai sake, kad maistas yra identiskas. Jokio ivairumo. Cia kazkas rase apie kreiva torta, bet nieko negaliu pasakyti, si karta gavosi geras :) Kas labiausiai nepatiko, tai pati seimininke. Labai nemandagiai elgesi visa vakara, kazkuriam sveciui nukrito sakute ir jis to nepastebejo, tai priejo, pliaukstelejo per peti tipo "ziurek ka padarei" ir demonstratyviai pakelusi nuo grindu sakute parode tam zmogui. Nu tai atsiprasau. Zmones cia svesti atvaziuoja ar stebeti savo stalo irankius? Tvarka palaikyti yra gerai, bet tos kontroles per visa vakara buvo aiskiai per daug. O paskaicius cia tokius teigiamus komentarus tai galima spresti tik viena - kad arba juos raso lb geri tos tatjanos pazistami, kuriuos ji stengiasi gerai aptarnaut ir itikt arba tiesiog kokie giminaiciai, kuriu paprase parasyti cia teigiama atsiliepima.
Sventeme vestuves Tatjanos dvare. galiu pasakyti uz tokius pinigelius ka jie ima maistas turetu buti tikrai ivairesnis ir graziau pateiktas. Antra diena nebuvo ko valgyti, maistas buvo tas pats kas ir pirma diena. Pats aptarnavimas neblogas, karstuju patiekalu pasirinkimas nulinis ka patys nori ta ir gamina, siaip turetu buti meniu sudarytas kad uzsakovai galetu pasirinkti savo nuoziura. Daugiau ten svesti nesinoretu.
Šventėme Tatjanos Dvare vyro Jubiliejų.
Mes ir mūsų svečiai likome patenkinti mūsų iškilmingu sutikimu, išpuošta nuostabia sale, skaniai paruoštais patiekalais ir parodyta programa.
Dėkingi p.Tatjanai ir aptarnaujančiam personalui už pagarbą ir paslaugumą.
Ačiū Jums.
Kviečiame švęsti šventes Tatjanos Dvare.Būsite patenkinti.

Julija
tikrai maloni aplinka, saunus aptarnavimas, tikrai visiems rekomendoju. tatjana zinokit viska daro kad mes gerai ir smagei pasilinksmintum.ACIU JAI UZ TAI.
Geras dvaras.. visiems siulau. Buvau tris kartus, likau patenkintas. Dekuj, Tatjana.
Norime Jums Tatjana vestuvininkų vardu padėkoti už gerą nuotaiką bei nuoširdų bendravimą, už nuostabias akimirkas šventės metu.Išskirtinis dekoras sukūrė šiltą ir jaukią šventės atmosferą.Tegul sekmė lydi Jus.
Tragiška. Tortas buvo užsakytas prieš 2 mėn., atvažiavę radome dar nebaigtą (nors telefonu buvo pasakyta, kad jis jau yra). Turėjome laukti dar pusvalandį, deja, rezultatas buvo SIAUBINGAS. Tortas kreivas, visai neatitiko to, kurį išrinkome nuotraukoje. O pati šeimyninkė mums vis sako, kad čia yra būtent tas tortukas. Jau nekalbu apie to tortuko stovą, kuris priminė sovietmečio laikus. Stovas stovi ant butelių kamštukų, ir už jį dar reikėjo sumokėti 50lt užstatą. Belaukiant torto pamatėme ir merginų darbą su maistu - maistas krenta ant žemės. Bet gi kam tai įdomu, niekas gi nepamatys. NUOŠIRDŽIAI PATARIU GERAI APGALVOTI, PRIEŠ VAŽIUOJANT "PAS TATJANĄ".
Ponia Tatjana superinis zmogus... Pas ja visada skanu, grazu ir svaru...
Pone Tatjana yra svietinga ir darbšti šeimininkė, geros kloties Žaliajam Dvarui
Pastovus klientai
2012-11-02 13:19:23 IP 28m85o52
Tatjanos Sarajus 2012-08-27 13:53:01
Cia ne dvaras a sukciu namai, rupi tik pinigai, jokios kokybes, seimininke tik ir ziuri kur piniga nuplaut, lb nepatenkinti sia sale, maistu, aptarnauja kaimietes kazkokios, teritorijoje vietiniai girtokliai uz pora litu atlieka visus darbus, pati TATJANA apgavyke. ZINOKIT KA JI SAKYS TO NEBUS
Mes pastoviai 'Tatjanos dvare" svenciame ir jau kiek metu galima pasakyti nuo pat atsidarimo, ir istikruju esame labai patenkinti, ir maistu ir aptarnavimu, aisku kai zmogus su aptarnaujanciu personalu elgiasi kaip kaimietis tai ir personalas taip ji ir aptarnaus!!! O seimininke superine dar tokiu paieskoti reikia, visada pades ir patars kai geriau!!!
Tatjanos Sarajus
2012-08-27 13:53:01 IP 28m87pj6

Kaminta
Komercinė, pramoninė, gyvenamoji statyba

Adresas: Partizanų g. 47A, LT-49363 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; nekilnojamasis turtas; patalpų nuoma; santechnika; sertifikavimo paslaugos; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB “Kaminta” – tai viena didžiausių statybos kompanijų Lietuvoje, įkurta 1994 metais. Ilgametė patirtis statybų sektoriuje pasižymi sukauptą darbo branda bei patirtimi, naudojama/naudinga statybos projektuose ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Per visą bendrovės darbo laikotarpį plėtėsi veikla, didėjo...
UAB koncernas "ALGA"
Adresas: Gamyklų g. 4, LT-68108 Marijampolė.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kuras, naftos produktai, degalinės; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; patalpų nuoma; statyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
PAGRINDINĖ VEIKLA UAB koncerno „ALGA“ pagrindinis tikslas – pateikti kokybiškus ir saugius metalo konstrukcijų gaminius bei kitą gaminamą produkciją, taip pat suteikti projektavimo, statybos bei transporto paslaugas, atitinkančias klientų poreikius ir lūkesčius. Koncerno kokybės, aplinkos apsaugos ir darbuotojų...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F-1, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; patalpų nuoma; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Mažeikių Varduva
Statybinės ir apdailos medžiagos

Adresas: Naujoji g. 4, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: autoservisai; eksportas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; padangos, ratlankiai; patalpų nuoma; santechnika; statyba; statybinės medžiagos; šiltinimas, renovacija.
MAŽEIKIŲ VARDUVA - viena iš didesnių statybinių ir apdailos prekių įmonių Lietuvoje, plėtojanti ir kitus verslus: specializuotų statybos darbų, autoserviso paslaugų bei komercinių ir sandėliavimo plotų nuomos Vakarų Lietuvoje. Visa tai priklauso vienam prekių ir paslaugų ženklui VARDUVA. Pagrindinės veiklos...
PAJŪRIO GABIJA
viešbutis restoranas Palangoje, viešbutis Gabija

Adresas: Vytauto g. 40, LT-00135 Palanga.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kavinės, klubai, barai, restoranai; patalpų nuoma; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai.
„Gabija“ plačiai pasitinka svečius vienoje gražiausių Palangos kurorto vietų – priešais pagrindinius vartus į Birutės parką. Erdvės pojūtis, gamtos artumas ir tvyranti ramybė kuria unikalią aplinką, harmoningai papildančią viešbučio teikiamą komfortą… Jus aptarnaujantis personalas labai stengiasi būti malonus ir...

"Bosch", "Abbott" pristato naujus greituosius testus, rezultatai – per 5 minutes 03-29 15:25
Bendrovės pristato vis greitesnius testus koronavirusui diagnozuoti. "Robert Bosch GmbH" sukūrė ir netrukus Europai pradės tiekti naują greitąjį testą koronavirusui nustatyti, rezultatų laukimo...
Mirė iškilus lenkų kompozitorius Krzysztofas Pendereckis
Mirė iškilus lenkų kompozitorius Krzysztofas Pendereckis 03-29 15:18
Lenkų kompozitorius ir dirigentas Krzysztofas Pendereckis, praturtinęs klasikinės muzikos lobyną inovatyviais religinio pobūdžio ir simfoninės muzikos kūriniais, mirė sekmadienį pietiniame...
Izraelio lyderiai skelbia apie pažangą derybose dėl vienybės vyriausybės
Izraelio lyderiai skelbia apie pažangą derybose dėl vienybės vyriausybės 03-29 15:07
Izraelio premjeras Benjaminas Netanyahu ir jo buvęs varžovas Benny Gantzas sekmadienį paskelbė pasiekę "reikšmingą pažangą" derybose dėl vienybės vyriausybės suformavimo, šalyje plintant naujojo...

Ar dėl korona viruso Jūsų pajamos sumažėjo?

Procter & Gamble 110,17 +2,60%