Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos oro uostai, VĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos oro uostai

Atsiliepimai apie Lietuvos oro uostai, VĮ

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos oro uostai, VĮ

2019-04-29 11:04:13 IP 84.15.112.6
Sveiki, Indre,

atsiprašome už nepatogumus, kasdien stengiamės gerinti keleivių patirtį, Jūsų komentarą perduosime atsakingoms oro uoste dirbančioms įmonėms.
Pasu kontroleje pries skrydi dirba moteris kurios Lietuviu kalbos zinios labai prastos, kalbejo su ryskiu Rusu kalbos akcentu. Puse nesupratau ko ji nori, to pasekoje ji pasipiktino ir liepe surasti vaiko Gimimo liudijima, nors vaiko pavarde tokia pati kaip ir mano. As nesuprantu sitos politikos del vaiko gimimo liudijimo. Jeigu vaikas turi pasa ir tokia pacia pavarde kaip motina, kodel yra trukdomi zmones? Surasti Gimimo liudijima uztruko ir as jos paklausiau gal galima praeit be to, ji liepe ieskot toliau ir pagrasino nepraleist i lektuva. Darbuotoju kultura apgailetina.
2019-04-24 10:29:55 IP 84.15.112.6
Mila 2019-04-23 12:08:45
Sveiki, labai nemaloni situacija ivyko Balandzio 22d. Mano vyras skrido Wizzair avialinijomis 22val vakaro is Vilniaus oro uosto i Londona. Per patikra, oro uosto darbuotuojai buvai labai nemandagus, del labai prasto anglu kalbos mokejimo elgesis dar labiau sukomplikavo situacija. Kai paprasius darbuotoju vardu, pasijuoke, atsisuko ir atsisake prisistatyti, slepdami prisegtas darbuotoju korteles. Zmogus nera vietinis todel komentara paliksiu kol kas cia, taciau oficialus laiskas su paildomomis detalemis bus issiustas greitu metu tiesiogiai. Laiske nurodysime viska, bet visu pirma mes laukiame atsiprasymo, vardu ir pavardziu darbuotoju aptarnaujanciu Wizzair skrydi ta diena, zmogus kuris bus atsakingas uz bendravima su mumis, uz galutini sprendima ir ju kontaktu. Dekojame,
Sveiki, Mila,

apgailestaujame dėl nemalonių patirčių oro uoste. Jūsų skundą perduosime už keleivių patikrą atsakingiems asmenims.
2019-04-24 10:07:23 IP 84.15.112.6
Robertas 2019-04-23 09:10:49
2019-04-22 15:00 buvo skrydis Vilnius - Amanas. Žmona netyčia pasiėmė ne savo pasą. Tai paaiškėjo per patikrinimą likus valandai iki skrydžio. Viskas buvo sutvarkyta, ir žmona su darbuotojais laukė, kol vežiau pasą. Pasą atvežiau likus gal 5 minutėms iki skrydžio. Darbuotoja laukė prie įėjimo, tiesiog prišoko prie automobilio, paėmė pasą, ir bėgte atgal. Viskas baigėsi gerai! Tiesiog minučių klausimas, ar nebūtų sugadintos atostogos. Tokio rūpesčio dėl klientų dar nėra tekę matyti... DIDŽIULIS NUOŠIRDUS AČIŲ kolektyvui už supratingumą ir geranoriškumą!
Ačiū Jums už įvertinimą, linkime gerų ir malonių kelionių ateityje!
2019-04-19 15:46:59 IP 84.15.112.6
Indre 2019-04-18 22:59:46
Vilniaus tarptautiniame orouoste prie patikros vartu laukimo laikas neatitinka zmoniu srauto - toks jausmas kad tera vienas darbuotojas ir mikroskopu tikrina kiekviena dokumenta. Tikrai prastas ispudis atvykus.
Sveiki, Indre,

dėkojame už pastebėjimą ir atsiprašome už situaciją. Nuolatos siekiame gerinti keleivių patirtis, todėl tokie atsiliepimai mums svarbūs. Šią problemą spręsime.
Arūnas 2019-04-02 14:28:02
2019.04.02; apie 14:10; Vilniaus tarptautinis oro uostas; keleiviu patikros vartai (dešinėje nuo įėjimo, kraštiniai), keleiviu patikrą vykdęs VNO darbuotojas Timofėjus K.
Tokio nemandagaus, arogantiško ir pašaipaus keleivių atžvilgiu elgesio nesu patyręs nei viename pasaulio oro uoste.
Darbuotoją būtina sudrausminti.
Sveiki, Arūnai!
Atsiprašome už šį nemalonų nutikimą. Jūsų suteiktą informaciją perduosime atsakingiems už personalą asmenims.
Darbuotoją būtina sudrausminti.
2019-03-12 13:22:31 IP 84.15.112.6
Valentina 2019-03-01 23:41:35
Labas vakaras, kada gi ES šalis sutvarkys keleivių iš ES šalių pasitikima. Ilgiausios eilės dokumentų patikrinime, skrydžiui iš Birmingemo daugiau nei 40 minučių eilė. Ne iš Rusijos, ne iš Indijos atskrenda, dauguma Lt piliečiai ir taip ilgai tempiami norint patekti į savo šalį iš tokios pat ES šalies. Gėda už tėvynę. Suorganizuokite kompiuterinė patikra, bus žymiai greičiau ir pigiau.
Sveiki, Valentina!

Dėkojame už Jūsų komentarą. Norime patikinti, jog ši problema yra sprendžiama ir kartu su šiuo metu vykdomu VNO keleivių terminalo pertvarkymu, vykdome ir sektorių pertvarkymus - juos pritaikant didėjančiam keleivių srautui bei diegiant naujas keleivių aptarnavimo sistemas, kurios padės padidinti pasienio kontrolės postų pralaidumą.
2019-02-08 13:59:59 IP 84.15.112.6
Darijus 2019-01-10 12:36:36
Išvykimo saleje einant link patikros stabtelejau paklausti pirmos sedincios darbuotojos pabendraves supratau kad bjauresnio zmogaus ko gero nebuvau sutikes.
Sveiki, Darijau,

atsiprašome, jei darbuotoja elgėsi nemandagiai ar neaiškiai suteikė reikiamą informaciją. Tikime, kad kitą kartą tai nepasikartos.
2019-02-08 13:05:17 IP 84.15.112.6
Valerijus 2019-01-03 12:58:52
Darbo organizavimas visai ne vykdomas, praejes vartus keleiviai laukia laiptineja 40 min ilaipinimo i lektuva
Sveiki, Valerijau,

atsiprašome, kad teko palaukti. Organizuojant darbą tenka susidurti su įvairiomis techninėmis detalėmis, tačiau bendradarbiaudami su atsakingomis institucijomis stengiamės kasdien gerinti keleivių patirtį.
2019-02-08 12:58:58 IP 84.15.112.6
Sandra 2019-01-06 16:49:39
Sausio 6 d. Vilniaus orouoste pasitinka sukryžiavusi rankas pro akinių viršų klijentus stebinti tarybinė moteris. Nei laba diena, nei prašom bilietus, kūno kalba metanti “man nerūpi, net nesivarginsiu šiandien dirbt” administratorė. Net neaišku kokia bilietus tikrinančios moters pareigybė, nes nemačiau nei kortelės su vardu nei pareigų atliekančios ir informuojančios klijentus.Šalia uoliai dirbanti jauna kolegė atrodo labai išmananti klijentų aptarnavimo sritį ir mandagumas bei atidumas atrodo visiškai įgimta savybė. Tai gal nevarginkite tarybinių moterų įdarbindami, laikai pasikeitė, mes klijentai, mokame už kokybę.Ačiū.
Laba diena, Sandra,

atsiprašome už nemandagų darbuotojos elgesį, stengiamės užtikrinti, kad tokių atvejų nepasikartotų.
2019-02-08 12:56:05 IP 84.15.112.6
Nesvarbu 2019-01-06 18:40:41
Esu labai pasipiktinus oro uosto darbuotoju aplaidumu, pirmiausiai visas trapas slidus baisu islipti is lektuvo, antras dalykas kuris papiktino tai laukiant lagaminu prie nurodyto takelio is Billund taip ir nesulaukem, viska sumete i viena kruva kartu su Oslo bagazu. Lagamina atsemus pastebejau kad sidauzyta pora
Vaistu buteliuku ir kvepalai nors viskas buvo ipakuota labai gerai. Esu pikta ir pavargus nes amzinai bagazo reikia laukti ilgai, o su mazais vaikais tai nera lengva

apgailestaujame dėl nemalonumų. Bendradarbiaudami su oro uoste dirbančiomis atsakingomis institucijomis stengiamės kasdien gerinti keleivių patirtį ir atsižvelgti į jūsų pastabas.
2019-02-08 12:38:30 IP 84.15.112.6
Karolis 2019-01-12 20:16:04
Esu labai nusivylęs bagžao transportavimu. Kiek teko keliauti, visur lagaminus atsiimdavau tvarkingus, nepažeistus, o tik atvykus į Vilniaus oro uostą, jau nepirmą kartą susidūriau su nemalonia staigmena. Sulaužytos rankenos, be ratukų, viduje sudayžyti bei sulaužyti daigtai, nors buvo tikrai gerai įpakuoti, atvažiavę lagaminai šlapi, snieguoti, toks jausmas, kad būtų buvę ridenami per žemę. Manau bagažo personalas turėtų atsakingiau žiūrėti į keleivių turtą.
Sveiki, Karoli,

atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ačiū, kad pranešėte - dirbame ir stengiamės atsižvelgti į jūsų pastabas.
2019-02-08 12:34:24 IP 84.15.112.6
Aurimas Lukosius 2019-01-28 04:34:33
Blogesnio personalo bei informavijos suteikimo dar neteko matyti. Oro uostas tik pries metus buvo uzdarytas rekonstrukcijai bet dabar vel remontai kiekvienam kampe. Personalas susiraukes... rukymo zonos nera... patarciau geriau isvis uzdaryti... tikrai nevertas europinio oro uosto vardo... geda...
Sveiki, Aurimai,

apgailestaujame, kad nusivylėte Oro uostu. Dirbame, kad keleivių patirtys būtų kuo geresnės - tikimės, kad dar sugrįšite pas mus ir pakeisite nuomonę.
2019-02-08 12:21:40 IP 84.15.112.6
Mantas 2019-01-31 09:40:27
Sveiki, Karmelavos oro uoste praejus pasu patikra antro auksto kavineje maistas yra senas, kvapas nemalonus, prasome atkreipti i tai demesi, galetumet ir pinigus grazint
Sveiki, Mantai,

atsiprašome dėl jūsų nemalonios patirties. Bendradarbiaujame su oro uoste esančiomis kavinėmis, kad tokių atvejų nepasitaikytų ir maistas atitiktų kokybės reikalavimus.
2019-02-08 12:14:17 IP 84.15.112.6
Vladimir 2019-02-04 17:05:04
Saugumo departamento darbuotojas ir darbuotoja Vilniaus oro uosto praejimo punkte Nr. 1 2019-02-04 apie 15:40 aptarnavo 2 fizinius asmenis, tame tarpe ir mane. Norejome patekti i oro upsto teritorija. Mus pasitiko Oro uoste dirbacios imones lydintysis. Saugumo departamento darbuotojas, aukstas su ilgais juodai zilais plaukais ir nepatenkintu veidu, uzsidare savo kortele ir neleido paziureti jo vardo. Moteris, dirbanti prie skanerio ir apsaugos darbuotojas atsisake perkelti deze su sudetais mano daiktais, paruostais apziurai is bendros kruvos deziu ant elevatoriaus ir pastumti, kad itrauktu i skaneri. Mane leido be striukes ir daiktu eiti i kita imone per salta lauka, perspejo, kad daiktai nebus saugomi. Kai paklausiau pamainos vadovo ir kito saugumo atstovo, jie mane itikino, kad daiktus turiu i skaneri istumti as, o darbuotojai to daryti neprivalo. Kai paklausiau, kur galiu apie tai paskaityti, pasake, kad niekur neparasyta, teisiog turiu vykdyti saugos darbuotojo nurodymus.
Siulau, kad klientams ir darbuotojams butu aiskiau, pamineti viesai, kas turetu nesioti Jusu pilkas plastmasines dezes su daiktais i skaneri.
Sveiki, Vladimir,

ačiū už pastabą. Dirbame tam, kad tokių nesusipratimų būtų kuo mažiau.
2019-02-08 10:32:37 IP 84.15.112.6
Olga 2019-02-04 22:18:32
Vasario 1 d. turejau skrydi i Alikante tranzitu per Maskva, laukiant ilaipinimo pranese kad atidedamas skrydis i Maskva, buvau nevilti nes puikiai supratau kad nespeju i sekanti skrydi. Oro uosto darbuotoju deka man buvo pasiulytas kitas skrydis ir as spejau i svarbia konferencija. Noreciau padekoti visai tos dienos pamainai, aptarnavimas auksciausiam lygyje nuo registravimo iki problemu sprendimo! Sekmes Jums!
Ačiū jums už įvertinimą! Linkime gerų kelionių ateityje.
Išvykstant iš Vilniaus į Dubliną prie vartų A8 laukiamojo salėje baisiai dvokia rūkalais. Neįsivaizduoju, kaip sanitarinė tarnyba dar nenubaudė. Nėra kuo kvėpuot. Atrodo, grįžau į tuos laikus, kai rūkomabendrose patalpose.
Patyriau tikra kosmara Vilniaus Oro Uoste! Darbuotojai - nekompetentingi, neturintys bendravimo igudziu, zemos morales! Nesuvokia, kad keliaujantiems zmonems reikia padeti ir sukurti konforta ar bent jau mazu maziausiai padeti issiaiskinti susidarusios situacijos kebluma, t.y suteikti tikslia ir issamia informacija! Nemokejimas bendrauti ir savo darbo neismanymas pavercia musu keliautoju patirti kosmaru! Maza to, net nepagarba ir morales trukumas privercia keliautojus jaustis ne tik, kad nepatogiai, bet ir pazemintai ir nuvertintai! As keliauju daug metu, bet tokiame Cirke dar nesu dalyvavusi! Kur Jus Gerbiami vadovai? Negi Jums malonu skaityti nuolatinius skundus ir numoti ranka i savo darbuotoju Neprofesionaluma???? Tada Geda Vilniaus Oro Uosto Administracijai!!!!!!!!!!!!
Nera liftu! aš neščiu turiu tempti lagamina per laiptus.Senovinis, negražus ir nepatogus oro uostas!
Vilniaus aerouostas. Betvarke. Registracija i lektuva super lėta. Pranesimus skaito i burna karsta bulve isideję. Na ir galu gale prie vartu kavos aparatas punigus su malonumu prarijo, ir špyga atgal. Paskambinau nuridytu telefonu. Aisku tyla! Betvarke. Liudna. Administratoriu (direktoriu) reiketu spirt is cia.
Sveiki, Tamoznei tikrai dirba bjaurus darbuotojai. Matosi, kad naudojasi savo teisemis, atima tik tai kas jiems patinka, o kas nepatinka ta paieka. Tarkim net geresni ziebtuveli atima, o paprasta palieka. Juokinga ir nemalonu, nes juk oro uoste yra rukymo kambarys. Is vienu medu atima, o kitus su 1litru medum praleidzia. Mafija, oficialus pasisavinimas. Juk jei konfiskuoja, tai gal ne i stalciu pasideti reikia o i siuksledeze mesti reikia. Nors ir is siuksliu dezes issirankios kas jiems tinka. Pastoviai itampa, kaip pro gestapo reikia praeidineti Lietuvos oro uosto muitine. Atgaudineja ziauriai, ziuri kaip kuo daugiau isplesti is zmoniu ir pinigu ir daigtu. Pasisnekejus su kitais keleiviais, tai labai, net labai daug pasipiktinusiu ant tamoznes darbuotoju ir registracijos darbuotoju.
Penktadieni skridau is Vilniaus oro uosto i Liverpoli.Personalas kuris dirba bagazo tikrinimo skyriuje buvo labai nemalonus. Niekur kitur nera tokiu nemaloniu darbuotoju.Mano drauges mama pirma karta skrido ir niekas jai nepaiskino ka reikia daryti tik sauke greiciau.As buvau sokiruota kaip sitaip galima.Ir tai ne pirmas kartas kai stebiuosi Vilniaus oro uosto darbuotojais.
Siandien pries skridi, einant pro vartus pasitiko bjaurus personalo bendravimas su negraziom replikom keleiviams. Tiek moteris, tvarkanti bagaza, tiek mergina, kuri lauke uz patikros. Toks prasciokiskas bendravimas turetu buti netoleruotinas ir eleminuotas, juk tai oro uostas, ne turgus!!!!!
Vilniaus oro uosto darbuotojai iskraunant is lektuvo nepataisomai sugadino lagamina, jame esancius daiktus, administracija vengia atsakomybes, kalti visi tik ne jie..

paskaicius komentarus, supratau, kad ta daro sistemiskai! GEDA!
Vilniaus oro uoste muitininkai nepraleido mano telefono pakrautuvo motivuodami per dideliu pakrautuvo tūriu.Palikau jiems tą pakrautuva, nes gyvenu JAV. Su šiuo telefono pakrautuvu esu praėjęs 16 oro uosto muitinių visame pasaulyje. Kaip pasakiau, kad tik Lietuvoje taip būna, muitininke išvadino mane chamu.
Nemandagiai bendravo prieš skrydy priėjusi Tatjana, paklausus kodėl taip elgesi atsakė nepatinka nekrisk. Esu pasipiktinusi tokiu darbuotojos elgesiu. Noriu gauti jos atsiprasyma ir jūsų paaiškina, dėl tokio neadkvataus darbuotojos elgesio.

Siandien atvykusi su seima i oruosta buvo sugadinta prie registracijos nuotaika, nes darbuotoja kuri mus pasitiko, kalbejo labai nemandagiai, buvo visa pikta ir ji kalbejo ne tik su mumis nemandagiai bet ir su kitais zmonemis. Savo pavardes ir vardo nerode, nors kiek isskaiciau Maculeviciute ar kazkas tokio, tamsiais plaukais prie wizairo registracijos i Milana skrydis 2018.08.17 laikas skrydzio13.05.
Siandiena turejome skrydi Kaunas- Girona. Atvykome i oro uosta 1val 40min iki skrydzio, bagazo nepridavinejome, skridome tik su rankiniu.
Nusipirkus kavos, prisedome prie A2 vartu (kaip ir buvo nurodyta isvykimo lenteleje) ir laukeme savo skrydzio.
Likus kelioms minutems iki skrydzio, susirupinome, jog veluosime pakilti, mat dar labai ilga eile prie ilaipinimo vartu.
12:39 priejus arciau prie cartu pamateme, jog tie patys vartai turi dvejus ilaipinimus! Ir musu skrydis uzdarytas.
Visuose oro uostuose, iskaitant ir VNO yra sakomi keleicviu vardai ir iki 10minuciu laukiama veluojanciu. Lektuvas dar nebuvo pajudejes is vietos ir mes maldavome ileisti.
Taciau, buvome nukreipti i aviakompanijos atstovybe oro uoste, galimybei isigyti naujus skrydzio bilietus.

Dabar klausimas:
- kam ir kokiu pagrindu yra atlielamas AVIABILIETU SKANAVIMAS?
- kodel keleiviai, sedintys STERILIJOJE ZONOJE DAUGIAU NEI VALANDA LAIKO NERA pakvieciami vardu pavarde?
- kur zmogiskumo faktorius, kai keleiviai mato nepatraukta antzemine iranga ir turetu galimybe laisvai speti i lektuvo ilaipinima, bet grieztai yra nuroda dingti is isvykimo zonos

Labai noretusi, kad Kauno Oro Uostas sutvarkytu ilaipinimo sistema ir prisiimtu atsakybe uz BLOGA KOMUNIKACIJA
2018.05.18 14 registruojant bagaza apsauke darbuotuoja ir nineteen ant takelio Lietuvos pasus kaip gali dirbti tokios fsichikos darbuotojai
man jusu tam orouoste is bagazo istrauke 2plauku kirpkmo masineles sitiek kameru o vistiek vagia nebutu lietuva nicoj taip nera kaip lietuvoj tai cigaretes istrauke tai dar kazka tvarkykites dadbuotuojus tikrinkit
Kam skirtas priority (pirmenybė), jeigu vis tiek tenka laukti su visais eilėje?!!!
Skridome su dukra. Viskas taip buvo neblogai ir priėjome pasų kontrolės ir prasidėjo. Mano ir dukros skirtingos pavardės.Abi turėjom pasus ir tikrai skrendame ne pirmą kartą. Pradeda aiškinti kad turiu turėti gimimo liudijimą nors kiek skridome niekur neprašo. Tam yra kompiuteris ir įvedus duomenis matosi kad aš esu mama jos. Tikrintoja man aiškina jei neveiktų kompiuteris kaip irodysi kad esi jos mama. Aiškino gal pusvalandį kaip aš pasakiau kad pirkdami bilietus aišku mums patikrina ir nueisiu pas are uosto vadovą praleido. Mergaitei 10m.ivare stresą didžiausia. Man reikėjo gerti vaistus nes aš esu vyresnio amžiaus ir turiu širdies ligą. Tikrai skridome iš Rygos maloniai sutinka. Lietuviai taip nemylėti savo žmonių baisu. Kokiam amžiuje gyvenate.
Vilniuje oro takai dabar yra virš tankiai apgyvendintų daugiabučių rajonų. Keliamas triukšmas anksti rytais ir vėlai vakarais pažeidžia triukšmo įstatymą, o likę laiką pažeidžia higienos normas - nuo oro uosto nutplusį Šnipiškių rajoną pavertė triukšmingu ir nelabai palankiu sveikatai. Yra aibė tyrimų apie oro takų poveikį gyventojams. Neįtikėtina, kad jums leido kiltinir leistis virš miegamųjų rajonų. Koreguokite oro takus.
Esu labai nusivylusi Vilniaus oro uosto aptarnaujančio personalu. Mano skrydis trunka dvi paras, skraidau jau penkerius metus. Iš Vilniaus oro uosto skrendu antrą kartą, bet kitą kartą vėl rinksiuosi Rygos oro uostą, nes ten klientas yra gerbiamas. Vakar, norėdama išsiaiškinti dėl pakeisto skrydžio bandžiau prisiskambinti net 4 valandas, bet niekas nekėlė ragelio. Šiandien susimokėjau už bagažą, kuris jau buvo apmokėtas kartu su bilietu. Kas atlygins mano patirtą emocinį stresą bei atlygins materialinę žalą.
Atskridus I Vilniaus oro uosta, dalis zmoniu susiduria su sunkiai iveikiama kliutimi- kilometrais beprasmio ejimo iki pasu patikros. Sveikam zmogui, iveikti trasa vieni niekai, bet pagyvenusiam, sensteljusiam, turiciam sanariu problemu, antai kaip mano uosviui, tai tiesiog stabdis aplamai skristi kazkur is namu! kaip ir mano vyrui, turinciam balanso problemas, tas beprasmis ejimas atima visas jegas. O kur Dar mamytes su mazuciais vaikuciais ir lagaminais...Toks ispudis, kad Vilnius bando irodyti kazkam, koks nerealus ir didelis tas oro uostas yra. Bet kurioje kitoje salyje, o skraidyti tenka daug, neteko susidurti su tokiais beprasmiais pasivaiksciojimais koridoriais.
Laba diena. Šalies oro uostas, tarsi veidrodis, atspindintis musu vidu..Gaila, kai daugiau mandagaus, malonaus aptarnavimo, sulauki prekybos centre..Apie pasisveikinima, šypsena gali tik pasvajot.. ne visi net atsako.. o atvaziuoji su gera nuotaika, atostogu pradzia.. ir pasijunti kaltas, kad tenka tave aptarnaut..Nebukit pikti ir susirauke.. Mes nesam kalti, kad uzdirbat mazai, kad netenkina darbo salygos.. kad skrydis nakti ir Jums tenka dirbti..Geros Jums dienos.

AVIAZON TRAVEL GROUP
aviamaze.com - pigūs skrydžiai

Adresas: Perkūnkiemio g. 13-91, LT-12114 Vilnius.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; oro transportas, aviacija.
Domina pigūs skrydžiai? Norite nebrangių bilietų? Ieškote geriausių skrydžių pasiūlymų? aviamaze.com tuo jau pasirūpino! Išmėginkite mūsų skrydžių paieškos sistemą. Mes rūpinamės savo klientais ir stengiamės surasti tik pačius geriausius skrydžių pasiūlymus, jūsų patogumui, pasirenkamus pagal persėdimų kiekį...
RM CARGO BALTIC
JŪRA ORU ŽEME

Adresas: Smolensko g. 6, LT-03201 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; oro transportas, aviacija; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „RM Cargo Baltic“ – krovinių gabenimo paslaugas teikianti įmonė, kuri specializuojasi pervežimuose oro, jūros bei žemės transportu. Profesionali komanda, klientų pasitikėjimas bei platus partnerių tinklas užsienyje ir Lietuvoje leidžia efektyviai aptarnauti mums patikėtus krovinius bet kuriame pasaulio taške...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
Megaturas
Kelionių organizatorius Megaturas

Adresas: Karo Ligoninės g. 6, LT-44332 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Visos turizmo paslaugos. MUS RASITE: MEGATURS VILNIUJE AKROPOLIS +370 640 26 000 OZAS +370 699 89 824 PANORAMA +370 656 65 717 VCUP +370 655 09 050 MAGATURAS KAUNE Biuras prie AKROPOLIO +370 655 55 977 MEGA +370 652 88 514 SAVAS +370 652 88 512 MEGATURAS KLAIPĖDOJE AKROPOLIS +370 656 34 000 MEGATURAS ŠIAULIUOSE...
Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...

"Aušros Maldeikienės traukinys" į laisvą vietą Seime kels R. Žemaitės kandidatūrą 05-27 15:23
"Aušros Maldeikienės traukinys" lyderei laimėjus Europos Parlamento (EP) mandatą į atlaisvintą vietą Seime Žirmūnų apygardoje kels Rasos Žemaitės kandidatūrą.
D. Grybauskaitė pažadėjo paramą G. Nausėdai
D. Grybauskaitė pažadėjo paramą G. Nausėdai 05-27 15:10
Išrinktajam prezidentui Gitanui Nausėdai ruošiantis užimti aukščiausias pareigas šalyje kadenciją baigianti valstybės vadovė Dalia Grybauskaitė pažadėjo savo ir dabartinės prezidentūros komandos...
G. Surplys: atsakysiu į visus G. Nausėdos klausimus
G. Surplys: atsakysiu į visus G. Nausėdos klausimus 05-27 14:48
Išrinktajam prezidentui Gitanui Nausėdai dar kartą pareiškus apie ketinimus užduoti papildomų klausimų žemės ūkio ministrui Giedriui Surpliui, šis teigia laukiantis susitikimo ir yra pasiruošęs...

Kur atostogausite šią vasarą?