Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos oro uostai, VĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos oro uostai

Atsiliepimai apie Lietuvos oro uostai, VĮ

Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos oro uostai, VĮ

Personalas blogai informuotas apie covid-19 taisykles ir reikalavimus. Dar reikia ir administracijai irodynėti, surasti ir nusiūsti informacija, taisykles apie tą šalį kur skrendama, kas reikalaujama. Medicinos personalas, turi žalia šviesa skrydžiui. Blogiausiai, kad tie kurie daro bording prie vartų, jie net nežino taisyklių, bando ieškoti, vėliau pasakė kad aš pats turiu jiems surasti tas taisykles. Aš tai suradau, ir įrodžiau, kad esu teisus. orouoste darbuotojai nekompetetingi savo darbe : (jie skaito tas taisykles ir nesupranta kas parašyta anglų kalba : (
Administracija pareiškė kad čia Wizzair neleidžia į lėktuvą be testo. Administracija Vilniaus oro uosto tegu paskaitos, ką reikalauja Wizzair. Aš skaitau kad labai prastas aptarnavimas Vilniaus oro uoste : (pagalbos jokios, kaltina visus kitus, o patys už savo klaidas neprisiima atsakomybės : (
Mes skridome su vyru ir kudikiu 18 balandzio rytiniu reisu is vilniaus i luton oro uosta.ir tiesiogine ta zodzio prasme jautemes nusivyle ir pikti.prie patikros punkto kur patikrina dokumentus ir isduoda ilaipinimo korteles pralaukeme dvi valandas prioricio eileja.kudikis jau reke nesavo balsu nes buvo pavarges ir alkanas seip ne taip daejome iki langelio ten sedejo jauna besimaivanti ir labai pasikelusi panele.atrodo pateikeme visus reikalingus dokumentus ir ji sako man reikia irodymu kad tikrai pirkote testus nors viskas buvo pazimeta ir uzpildyta lokacion formoje kodai ir panasei, bet ji primiktinai reikalavo kad surastume emaila kur pirkome nes kitaip neleis praeiti.ant galu galo paklausem kodel mes mokame papildomus pinigus uz prioriti jai prioriti eilej zmones leciau eina nei ne prioriti ir ji atsake cia visi prioriciai. Vos spejome i lektuva tiesiog begom.gaila kad is to skubejimo neuzsirasiau vardo paneles.bet tiesiog nera mandagumo. jai norite pasimaivyti kad esate virsesne nemanau kad oro uostas yra vieta kur taip reiketu elktis darbuotojams.
Buvau šokiruota labai gaila kad iš to šoko ne užsirašiau darbuotojų vardo, bet jau kaip minimum 5 metus nera išduodamas gymimo ludimas kaip anksčiau, dabar ant a4 formato duoda dokumentą, bet deja oro uoste darbatojaj apie tj nežino.. Keista.. Juk jau senai ira atnaujintas dokumentas.. Ir nepraleido mano vaiko su tokiu gymimo ludimo, sake man cia nesąmonė vos ne poperiukas nusivalymui kad iš kur aš tokį ištraukiau turi būt knygelė, tikrai norėčiau ta darbuotoji dabar su ramia, sytuacijia sutikt.. Iš matymo ji atpažinciau reiktų pasakyti valdžiai kad parodytų jam kaip dabar atrodo gymimo liudijimai (buvo vaikinas) bet ir šalia jo moterys na faktas ne mama tad jaj atrodė lengva dabar paimti ir numesti vaiką ir iškristi be jo... As stovėjau verkiau si vaikų ant rankų bet i mane žiūrėjo kaip niekur nieko nieko nesakė nepatare, elgesį piktibiskai kad iš kur aš ištraukiau ta pagal juos popieriuka
Sveiki. Kodel yra leidžiama lietuviams išskristi iš Vilniaus oro uosto
neturint neigiamo covid 19 testo.??? Mano senyvo amžiaus mama skrido lėktuvu su šiuo jaunuoliu kurį praleido visiškai be testo. Ji yra rizikos grupėje... kas bus atsakingas jeigu kasnors nutiks ir šis jaunuolis yra viruso nešiotojas.
Vilniaus oro uostas kartu su Vilniaus m. savivaldybe turėtų išspręsti problemą, kuri atsirado dėl covid pandemijos. Poilsio ir švenčių dienomis atvykę keleiviai iš užsienio negali nusipirkti miesto transporto bilietų, nes autobusuose jie neparduodami, o Narvesen atvykime nedirba. Narvesen išvykime dirba, bet ten atvykėliai neįleidžiami.
2020.08.05. išlydėjau dukrą su trim mažamečiais anūkais namo, į Briuselį. Prie oro uosto išvykimo salės buvome maždaug 18val.20 min.. Kadangi jokio įspėjamojo užrašo, kad išvykstančius lydintiesiems negalima įeiti į salę, ėjau kartu su anūkais, norėjau padėti nuvežti registruotą bagažą, nes jo buvo nemažai. Čia mus sustabdė oro uosto darbuotojas, toks chamavotas dėdė, kuris nesugebėjo net pasisveikinti, nors tai sugeba kiekviena, turbūt, mažiau išsilavinusi prekybos centro kasininkė, ir tiesiog pasakė, kad mano vieta anapus durų.Suprantu, kad tai yra saugumo reikalavimai, tai normalu, bet ar normalus toks aptarnaujančio personalo elgesys? Pirmiausiai turi būti įspėjamieji užrašai, kad lydintiems įeiti negalima, prie vežimėlių bagažui turėtų būti dezinfekcinis skystis, ar bent nuoroda, ar tų vežimėlių rankenos dezinfekuotos, ar ne. Teko traukti iš automobilio savo dezinfekcinį skystį ir purkšti vežimėlį.Tikrai turim kuo didžiuotis, tikrai tarptautinis Lietuvos oro uostas, vadinami Lietuvos vartai į pasaulį? BRAVO
Norėčiau pasiskusti kokie dirba nekompetetingi darbuotojai jūsų TARPTAUTINIAM ORO UOSTE. Šia situacija įvyko 2020.08.02. Vieta - iškart įeinant į salę "Atvykimas". Darbuotoja galiu tik aprašyti, aukštas vyras, su rudais plaukais, pilvu ir labai šaukantis.

Atvažiavome palydeti tave į oro uostą iš kito miesto, dėl to atkeliavome su šunim. Vilniuje ta diena buvo labai karšta ir palikti šunį mašinoje negalėjome. Priejome prie įėjimo pasižiūrėjome, jog jokiu draudžiamu ženklu nera, įėjome į salę. Vos įėjome ir darbuotojas kuri aprašiau viršuje laiško pradėjo grubiai mums sakyti kad mes išeitumem iš sales. Nors jokiu draudžiamu ženklu ant iejimo duru nera. Gerb. darbuotojas pasake tokia fraze: "-O čia rankinis šuo? Neprivalo niekas nieko klijuoti." Taigi, gaunasi kad čia kažkokia tai diskriminacija. Su mažomis šunimis įeiti galima, o su vidutiniais ne? Arba gerb. darbuotojas yra kinologas papildomai ir gali kažkaip tai atskirti kuriems galima o kuriems ne..
Po visu ginčiu mes apejome lauke iki sales "Išvykimas" ir praeinantys kitos darbuotojos mums NIEKO nepasake. Labai įdomiai gavosi.

Po šios situacijos paskambinau nurodytu telefonu svetaineje, man pasake kad, šiuo metu dėl koronaviruso pandemijos, musu išvys neturejo įleisti į oro uosta (mūsų buvo 4 suauges ir vienas vaikas). Tačiau jokiu dokumentu darbuotojas netikrino, nors skrido tik vienas žmogus. Tik jam buvo labai svarbu šunį neileisti.

Prašau atsakykite, ar į oro uosta kuris randasi Vilniuje galima įeiti su šunimi? Kiek teko buti kituose miestoje (Palangoje, Kaune) visur su šunimis galima. Jeigu, negalima, prašau atsiuskite nuoroda į taisykles kur tai parašyta. Iš anksto dėkoju.

Skaiteme daug komentaru po šios situacijos apie Vilniaus oro uosto darbuotojus, tai vienareikšmiškai daugiau niekada gyvenime neįeisime ten. Nes toks darbuotoju požiūris į žmonės, kaip į šlamšta.

Prašau jūsų patikrinti vaizdo kamera!!! Incidentas įvyko 18.07.2020.Reiso numeris:FR7149.Vilnius-Dublin.Lietuvos laikų 21:20.Vilniaus oro uoste saugumo patikroje eidamas pro vartus suveikia signalas ir turėjau grįžti du kartus.Saugumo darbuotojais vyras iškart pradėjo kalbėti iš aukšto nemalonių pakeltu tonu be jokios pagarbos. As paklausiau kodėl JUS taip su manim kalbot? Atsakymas buvo TU saugumo kontrolei!!!!......Kas TAU neaišku???!!!! Aš sakiau JUS o jūsų saugumo darbuotojas man TU ir kaip visą pokalbį. Daugiau nei dešimt kartų parašiau kad prisistatytu ir paroditu pažymėjimą, kad galėčiau parašyti skundą dėl tokio elgesio. Jūsų saugumo darbuotojas uždėjo ranka ant pažimejimo kad negalėčiau perskaityt. Pačiam viršuje pažymėjime buvo raidės, aš užrašiau visus:LSASLBKA.Jam 45-50 metu, ūgis apie 1.85. Prašau identifikuoti saugumo darbuotoja pagal numerį ir aprašymą.Tas ponas pareikalavo mano paso ir perrašė mano asmeninius duomenis į paprastą lapą !!!! Kur bus naudojama šitą informacija? Norėjau kviesti policiją kad nustatytų tą asmeny. Pas manė priėjo kitas apsaugos darbuotojas, pasakė kad žmogus pavarges yra del kaukes nešiojimo (covid19).
Aš keleivis o ne kalinis!!! Sumokėjus už bilietą noriu gauti servisą kaip kitose Europos sąjungos valstybėse!!!! Aš buvau labai geros nuotaikos, bet Vilniaus oro uosto darbuotojas sugadino viską, gavau dideli stresą!!!
Pradėkite kelti didesnius reikalavimus darbuotojams kurios priimtas į Vilniaus oro uostą!!!! Bet kol kas taip atsiveria LIETUVOS VEIDAS išvykstantiems ir svečiams!!! Gėda!!!!
SERGEJUS LAZARENKO
2020-07-19 16:28:04 IP 28m80tuo
Хочу обратить внимание на хамское обращение работников аэропорта. Извините, что пишу по русски, но молчать просто не могу. Приехали в аэропорт Вильнюса, я понимаю, что коронавирус, но первая реакция работников, вы летите нет убирайтесь вон, жена высказала замечание, этот прарень изчез, но девушка объявила вход в аэропорт в маске, выполнили требование, я одел маску и лишь только тогда объявила, что кассы в воскресенье не работают, разговор был на государственном языке, но это не помогло. Вопрос понимаю, что критическая ситуация. но мы вернулись в эпоху сталоинизма я не крал не я не наносил вред, яхотел купить билет в Гданьск, что я сделал плохог для этих людей, государства, для аэропорта готов этот вопрос писать в газету поверьте я вреда аэропорту не хоте принести, но поверьте полуть ответ выметайтесь отсюда varikyt iš čia мне не понятен было это сегодня 19.07 в 13ю30
Tiesiog nuomonė
2020-07-15 20:37:44 IP 28m81ncr
Keliautojas 2020-07-14 13:56:18
Vakar grįžome iš Kipro, Larnakos. Likome pasibaisėje vaizdu oro uoste, nors karantinas ir baigėsi, bet per didelis atsipalaidavimas grąžins prie to kas buvo prieš porą mėnesių. Nuo pradžios skrydis su wizzair, dalis žmonių sėdėjo be kaukių, nusileidus orouoste jokios tvarkos lėktuve, visi lipą per galvas kad tik greičiau išliptų iš lėktuvo, kai tuo tarpu Larnakoje nusileidus visi išlipinėjo eilėmis į autobusus sodino ir vežė irgi ribotą žmonių skaičių, o kiti dar laukė lėktuve, Vilniuje visi buvom sugrūsti į autobusą ir nuvežti į orouostą. Užėjus į orouostą vėl lieki šokiruotas, nes nei vienoje vietoje nematėme dezinfekavimo priemonių, kai tuo tarpu Larnakoje kas 5 metrus sustatyti dezinfekciniai skysčiai, taip pat ir visiems temperatūrą pamatuoja, ko Vilniuje nedarė. Eilės prie pasų patikrinimo įprastos, bet vėl jokios tvarkos ir jokio atstumo laikymosi, o kas be mažų vaikų stovi prie automatinės eilės, kur vėl visi stovi be kaukių, nes nereikia nusiimti kai skanuoja veidą, taip pat jokių distancijų laikymosi. Praėjus pasų patikrą galvojom, kad dabar jau tikrai rasime kur nusidezinfekuoti rankas, bet irgi neradome, tai teko ieškoti savo. Dar dalina lapus su rekomendacijomis, ką reikia daryti, nors patys rekomendacijų nesilaiko. Pasiimdami lagaminą, taip pat reikėjo visą nusidezinfekuoti. Pasaulyje pandemijos dar niekas neatšaukė, tuo tarpu VNO įspūdis, kad jau viskas baigta ir įveikėm COVID-19. Su tokiu neatsakingų požiūriu antros bangos ilgai laukti nereikės, nesvarbu kad Kipras nepatenka į pavojingų keliauti šalių sąrašą, bet tvarka turi būti!!!
Tai gal reikėjo likti Kipre, kame problema neaišku. Kalbat apie atsipalaidavimą VNO ir apie antros bangos artėjimą? Tai gal pradėkim nuo to, kad “pandemijos pasaulyje dar niekas neatšaukė”, o jūs jau tik skrydžiams atsinaujinus lekiat į Kiprą. Saugos reikalavimų laikymasis yra kiekvieno žmogaus asmeninis reikalas, k.t. jūs esat pats atsakingas už savo ir savo artimųjų saugą. Niekas nebėgios ir neprašys visų užsidėt kaukes, o dėl dezinfekcinio skysčio, neradote, nereikškia, kad nėra. ;) Jeigu išdrįsote skristi, reiškia sugebate įvertinti situaciją ir savo galimybes. Pradedant kažkieno veiklos vertinimą, pagalvokit, ar viską gerai darote jūs. Gražių ir saugių kelionių! (:
Liepos 13 d. nuo 17.00 iki 17.30 buvo neimanoma rasti nei vieno muitines darbuotojo. Nei vienu tel. numeriu niekas neatsiliepe. Paprasius orouosto apsaugos darbuotojo pagalbos ir i saukimus per racija nebuvo visiskai jokios reakcijos. Kyla klausimas: ka darbo metu veikia muitines darbuotojai? Beja, laikrodis, kuri padeda prie langelio iseinantis darbuotojas, rode grizimo laika - 17.10.
Agnė 2020-05-08 09:33:16
Oro uosto darbuotojai mano, kad yra normalu į teritoriją patekusius laukinius gyvūnus vaikyti ir traiškyti automobiliais. Oro uosto valdžia yra visiškai neįgali ir nesugeba prisiimti jokios atsakomybės. Trūksta elementarių gebėjimų suvokti situaciją, o tai daug ką pasako apie šios įstaigėlės gebėjimą valdyti krizes. Ūkio skyriaus vadovas po tokio įvykio turėtų mažų mažiausiai atsistatydinti, tai visame pasaulyje ir būtų padaryta. Rekomenduoju visiems laikytis atokiai nuo šio oro uosto, pati jį tikrai boikotuosiu. Gėda.
Tikrai taip, Agne, visi ir manome. Jei jūsų aplinkoje atsiras negeras žmogus, manysiu kad ir jūs tokia pati. Juk, anot jūsų - taip galvoti logiška, ar ne?
2020-05-14 15:49:35 IP 4ljl5io
Agnė 2020-05-08 09:33:16
Sveiki, Agne,

gegužės 11 dieną užbaigus vidinį Lietuvos oro uostų tyrimą, darbuotojas, kuris gegužės 6 dieną Vilniaus oro uosto teritorijoje buvo atsakingas už laukinio gyvūno mirtimi pasibaigusių incidentą - savo iniciatyva paliko pareigas. Darbuotojas supranta savo atsakomybę ir gailisi dėl šio incidento. Bendrovės tyrimas parodė, kad darbuotojo veiksmai buvo neadekvatūs, nedera nei su oro uosto taisyklėmis, nei su elgesio standartais, kurie susiję su gyvosios gamtos apsauga.

Gyvybė, nesvarbu kieno, žmogaus ar gyvūno, yra vertybė, todėl į situaciją, kuomet ji buvo atimta, žiūrime labai principingai. Labai apgailestaujame dėl šio įvykio, kuris sukrėtė ne tik mūsų įmonės bendruomenę, bet ir visą šalį. Egzistuojančios įmonės tvarkos darbuotojams nurodo pasirūpinti, kad į teritoriją patekęs gyvūnas humaniškomis priemonėmis būtų paskatintas palikti oro uosto teritoriją, žudyti draudžiama. Tenka pripažinti, kad atliktas vidinis tyrimas atskleidė ir tai, kad būtina peržiūrėti ir dar labiau sukonkretinti kai kurias tvarkas ir procedūras, kad panašūs incidentai neturėtų erdvės pasikartoti.

Lietuvos oro uostų iniciatyva visa informacija perduota Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai (VMVT) ir Vilniaus gyvosios gamtos apsaugos inspekcijai. Šios institucijos pateiks savo išvadas, o bendrovė pasiruošusi atlyginti visą padarytą žalą.

Jau dabar konsultuojamės su atsakingomis gyvąją gamtą saugančiomis institucijomis, gyvūnų teisėmis besirūpinančiomis nevyriausybinėmis organizacijomis. Vertiname galimybes įsigyti papildomas technines priemones. Tariamės ir dėl galimybės mūsų operatyvinius darbuotojus papildomai konsultuoti, rekomenduoti būdus, kurie padėtų išvengti analogiškų incidentų.
2020-03-26 13:24:31 IP 4ljl5io
Andrius 2020-03-12 21:55:30
Oro uosto vadovybė corona viruso pandemijos akivaizdoje visiškai nesirūpina savo darbuotojais ir neaprūpina individualiomis apsaugos priemonėmis. Jas turi tik savanoriai ir kariai. O apie etatinį personalą bus pagalvota, kai kas nors susirgs ar numirs.
Sveiki, Andriau,

ačiū už pastebėjimą. Pandemijos metu ėmėmės visų įmanomų saugumo priemonių bei remiamės Pasaulio sveikatos organizacijos nurodymais siekdami apsaugoti tiek mūsų keleivius, tiek darbuotojus. Tikimės, jog esate sveiki ir saugūs namuose.
2020-03-26 13:18:22 IP 4ljl5io
Luka 2020-03-11 12:14:24
02.03.2020 diena Vilniaus oro uoste apie 10.00 val ryto ėjome saugumo patikra, dėję turėjome nemalonia situacija. Darbuotoja kuri buvo ant patikros buvo labai nemandagi, grubi. Vardo dėję neįsidėmėjau, bet ta moteris buvo su raudonais plaukais. Pastoviai kažką komentavo, kaip “Nu taip, ka jus nežinote?” “vartydavo” akis, o kai įdėjau striuke kartu su skysčiu maišeliu i viena dėže, jinai mano piktu tonu šuktelejo ‘Nu ką jus darote! Yra gi tu dėžių!’ Net kiti žmones atsisuko pasižiūrėti kas vyksta. Norejau aiškintis vietoje, bet neturėjau tam tada tam laiko. Esu pasipiktinusi darbuotojos elgesiu, manau, kad jai ne tik, kad negalima dirbti tokį darbą, bet ir reikia pasimokyti kultūros, bei bendravimo su žmonėmis, nors tikrai moteris metuose.
Sveiki, Luka, atsiprašome ir dėkojame, kad pasidalijote, mums tai labai svarbu. Nuolat siekiame gerinti keleivių patirtis ir tobulinti aptarnavimo kokybę. Apie Jūsų skundą informuosime atsakingus asmenis.
Sveiki. Visą savaitę neįmanoma prisiskambinti atstovams Turkish Airlines. Reikalas skubus, kaip susisiekti?
2020-02-27 14:45:18 IP 2i250cct
Ona 2020-02-25 21:23:13
Siandien 25-02-2020 skrido mano sesuo su vyru is vilniaus i stanstedo oro uosta tai buvo 5.20turejo isskrist lektuvas, bet ne esme, esme tame, kad per patikra mano sesuo su vyro buvo apvadinti odiotais durniais ir visokiais zodziais darbuotojos deja vardo pavardes neisiminem man idomu kodel jinai dirba toki darba jaigu yra tuo nepatenkinta kas cia darosi per nesamones ar visai jau pabugo ir per protinga yra su savo izulumu nemanau kad taip turetu buti jaigu jinai nepatenkinta gyvenimu tegul savo nepasitenkinimus ir problemas palieka namie o neissilieja ant zmoniu
Sveiki, Ona,

apgailestaujame dėl nemalonios situacijos ir dėkojame, kad pasidalijote, nuolat stengiamės gerinti mūsų keleivių patirtis. Jei turite daugiau detalių apie situaciją, prašome pasidalinti el. paštu: info@ltou.lt. Jūsų situaciją aiškinsimės.
Simas 2020-02-23 01:34:34
Viskas puiku, tik autobusai, kurie veža keleivius, galetu būti labiau “žali”, labai jau seni.
Liuks!
2020-02-25 16:19:50 IP 2i250cct
Simas 2020-02-23 01:34:34
Sveiki, Simai,

Ačiū už įvertinimą ir skubame pasidžiaugti, jog jau netrukus oro uostus pasieks nauji elektriniai autobusai, į kuriuos šiuo metu investuoja už keleivių transportavimą oro uostuose atsakinga antžeminė orlaivių priežiūros bendrovė. LOU su partneriais nuolat siekia keliones keleiviams padaryti kuo malonesnes, investuoja į tvarius sprendimus bei siekia tapti kuo draugiškesni aplinkai. Linkime gerų kelionių ateityje!
2020-02-10 11:09:59 IP 2i250cct
Raimonda 2020-02-05 16:03:06
Daug skraidau.Ir tikrai ne tik RYANAIR lektuvais. Net tik Lietuva Londonas. Neminesiu kiek kur esu vykusi, taciau tik Lietuvos oro uostose susiduriu su labai nepagarbiais darbuotojais.Skridau is Kauno i Luton.Daug nesiplesiu, taciau konflitas prasidejo del isedimo i lektuva. Darbuotoja buvo nemandagi, grubi, , kalbejo pakeltu tonu, zemimdama mane. Provokavo konflikta savo replikomis. Keleive kuri leido stoti pries ja liko pribloksta. Man buvo grasinama, kad itrauks mane i ryanair sarasus ir daugiau nebeskraidysiu.Paklausus pavardes grubiai atsove, "NEPRIVALAU TAU NIEKO SAKYT".
Tikrai niekur dar nebuvau taip susidurus.
I oro uosta atvykau anksti. Mano lektuvo dar nebuvo. Prisedau palaukt. Tuo metu laipino kita lektuva, zmoniu buvo daug. Eiles i lektuva kuriuo skridau, nebuvo. Tikrai neziurejau kas kur vyksta aplink. Pranesus, kad prasidejo sodinimas atsistojau ir as. Tiesiog priejau prie eiles. Tada isgirdau nemaloniai sakant, kad laipinamas Priority keliaiviai. As pasakiau, kad mano bilietas priority. Liepe eit i gala. As sutikau, pasakiau palauksiu ir likau stoveti vietoje, kol praeis visi keliaiviai. Eileja stovejusi moteris mane pakviete ateti pries ja. Zinoma as tuo pasinaudojau, taciau is darbuotojos sulaukiau puolimo: JUS VISTIEK UZLINDOT?! Pasijutau turguj. Pakeltas nepagarbus balsas isprovokavo nemalonu konflikta.
VA TAIP ATSIVERIA LIETUVOS VEIDAS ATVYKSTANTIENS SVECIAMS IR NE TIK. GEDA
Sveiki, Raimonda,

apgailestaujame dėl nemalonios patirties, Jūsų skundą perduosime avialinijų kompanijai ir atsakingiems asmenims. Ačiū, kad pasidalijote, mums tai labai svarbu.
Tikrai niekur dar nebuvau taip susidurus.
VA TAIP ATSIVERIA LIETUVOS VEIDAS ATVYKSTANTIENS SVECIAMS IR NE TIK. GEDA
2020-02-03 08:59:16 IP 2i250cct
Lina 2020-01-30 19:32:54
Skridau iš VNO į KIjevą. Saugumo patikros metu dėžėje palikau žiedą, kuris man yra labai brangus, nes išskirtinis savo išvaizda. Kad žiedo neturiu, pastebėjau tik lėktuve. Kitą dieną paskambinau į VNO informacijos centrą ir man pranešė, kad Aviacijos saugumo darbuotojai rado mano minėtą žiedą ir paprašė atvykti atsiimti. Nuvykusi buvau maloniai nustebinta labai maloniu darbuotoju aptarnavimu ir operatyvumu. Esu Širdingai dėkinga. Visiems darbuotojams didelės sėkmės ir kantrybės.
Gero linkėdama Lina
Sveiki, Lina,

Ačiū Jums už įvertinimą, džiaugiamės, kad žiedas atsirado ir linkime gerų kelionių ateityje!
Gero linkėdama Lina
2020-01-14 16:41:27 IP 2i250cct
MK 2020-01-10 13:33:59
2020.01.08 skridau is VNO i Helsinki. Ne pirma kart susiduriu su tuo, kokie bjaurus yra Lietuvos oro uostu darbuotojai, bet sikart truko kantrybe. Saugumo patikroje dirbanti mergina kalbejo labai nepagarbiai, pakeltu tonu ir apskritai elgesi labai slyksciai. As pati esu dirbusi Kauno oro uoste pries pora metu, NEI KARTO nebuvau nepagarbi su keleiviais. Nors su manim dirbusios merginos irgi megdavo pabuti bjauriomis raganomis.
Si karta del sio incidento net skambinau i VNO informacijos centra, taciau mano pokalbis nutruko, nebegalejau perskambinti. Tiek jau to. Ir turbut daznai girdit, kad "su tuo niekur nesu susidures, tik cia Lietuvoj", bet cia yra visiska teisybe! Keliauti tenka daug, uzsienio oro uostuose darbuotojai elgiasi mandagiai ir graziai, jei kazkas ne taip - ramiai paaiskina situacija, nekelia balso. Dabar esu labai pasipiktinusi ir nusivylusi, beveik kiekviena kart keliaujant kazkur is Lietuvos turi nusiteikti, kad jeigu nuotaika pries skrydi gera - Lietuvos oro uostu darbuotojai tikrai ja sugadins :) pradekit kelti didesnius reikalavimus darbuotojams, kuriuos priimate, oro uostas tai ne ta vieta, kur bendrauji su zmonem kaip tik nori ir gali juos su zemem maisyti.

apgailestaujame dėl nemalonios situacijos, nuolat stengiamės gerinti keleivių patirtis, kelti darbuotojų kvalifikaciją vedant apmokymus, organizuojant žinių testus ir diegiant aptarnavimo standartus, todėl labai dėkojame, jog pasidalijote, mums tai labai svarbu. Jūsų situaciją aiškinsimės.
2020-01-14 16:36:53 IP 2i250cct
Vardas Pavarde 2020-01-08 01:00:45
Skridau su Airbaltic BT609 is Vilniaus i Amsterdama 2020.01.07. As nezinau ar cia Airbaltic stuff'as ar oro uosto darbuotojai, kurie prie vartu ileidinejo i lektuva, bet tu zmoniu lektuve veliau nebemaciau. Tiesiog noriu pasakyti, kad Lietuviu komanda dar paciam oro uoste, prie vartu, buvo labai nemaloni ir visiskai neorientuota i keleivi. Kalbejo su keleiviais is auksto, nemaloniu tonu. Ypac tokia blondine, nedidelio ugio, plaukais iki peciu. Greiciausiai komandos vadove, kuri kalbejo isakmiai ir tiesiog sukure nemalonia, stresine aplinka.

Apgailestaujame dėl nemalonios patirties ir dėkojame, kad pasidalijote, mums tai labai svarbu. Jūsų skundą perduosime atsakingiems asmenims.
2020-01-03 16:06:02 IP 2i250cct
Simona 2019-12-29 11:28:48
Noreciau pareiksti nepasitenkinima bendravimu vienu darbuotoju, kuris tikrina skanuojamus daiktus. Viskas vyko siandien apie 7.15 ryte Vilniaus oro uoste. Praskanavus mano daiktus liepe atidaryti lagamina del ziebtuvelio. Kadangi jis pilnas liepe isleisti dujas isejus i lauka. Skridau su ne lietuvos pilieciu ir jis pasake kad nezino, as paklausiau gal galit pasakyti Kaip tai padaryti? Darbuotojas pasaipiai atsake, kad moteriai paaiskinciau, bet vyras turi zinoti tokius dalykus (matyt darbuotojas visazinis ir jam niekad neiskilo jokiu klausimu). Tada dar karta paklausiau Kaip tai padaryti, vel paminejo, kad jei moteris nezino tai paaiskinciau, bet ne vyrui ir pradejo sakyti palyginimus. Tada priejo kitas darbuotojas (vyresnis, kuris Sedejo prie kompiuterio) ir graziai paaiskino Kaip reiktu daryti. Padekojau. Isejus mano draugui, ir man toliau imant daiktus tas pats darbuotojas vel pradejo sakyt Kaip tai ne jo darbas aiskinti ir isvis jis turejo paimti ir ismesti. As dar karta paklausiau, negi sunku paimti ir pasakyti Kaip tai daryti? O jis vel su nepasitenkinimu atsake Kaip gailisi jog “padejo”.
Man nuejus atsisesti ir laukti sugristancio draugo, girdejau Kaip jis savo kolegoms pasaipiai kalbejo apie sia situacija. Labai nemalonu buvo klausyti.
Is sio darbuotojo puses jokios bendravimo manieros. Siulyciau atidziau rinktis darbuotojus i savo komanda.
Simona
Sveiki, Simona,

apgailestaujame dėl nemalonios situacijos ir dėkojame, kad pasidalijote, mums tai labai svarbu, nuolat siekiame gerinti klientų patirtis. Jūsų situaciją aiškinsimės.
Simona
2019-11-25 10:05:43 IP 2i250cct
Orinta 2019-11-08 14:07:17
Sveiki, įlipome
i autobusą, kurie veža oro uosto viduje, tai nuo dūmų vos neuždusome... liūdna, kad nuodijami keleiviai akmens amžiaus autobusais.
Sveiki, Orinta,

Apgailestaujame dėl nemalonių patirčių. Džiaugiamės galėdami pranešti, jog jau netrukus oro uostus pasieks nauji elektriniai autobusai, į kuriuos šiuo metu investuoja už keleivių transportavimą oro uostuose atsakinga antžeminė orlaivių priežiūros bendrovė. LOU su partneriais nuolat siekia keliones keleiviams padaryti kuo malonesnes, investuoja į tvarius sprendimus bei siekia tapti kuo draugiškesni aplinkai.
2019-11-25 09:59:59 IP 2i250cct
Tadas Kunce 2019-11-01 05:45:21
Laba diena, vno autobusai veziojantys žmones, nepatogūs, seni, neekologiški.
Sveiki, Tadai,

Apgailestaujame dėl nemalonių patirčių. Už keleivių transportavimą oro uostuose atsakinga antžeminė orlaivių priežiūros bendrovė šiuo metu investuoja į naujus elektrinius autobusus, kurie jau greitai pakeis senuosius. LOU kartu su partneriais nuolat įgyvendina socialinės atsakomybės iniciatyvas aplinkosaugos srityje ir investuoja į tvarius sprendimus bei siekia tapti kuo draugiškesni aplinkai. Tikimės, kad greitu metu kelionės taps dar malonesnės!
Sveiki, įlipome
Laba diena, vno autobusai veziojantys žmones, nepatogūs, seni, neekologiški.
2019-10-28 10:24:24 IP 2i250cct
Ausrine 2019-10-17 08:22:20
Atvykau į oro uostą, praėjau patikrą bet buvau sustabdyta prie pasų kontrolės, tuo pačiu buvo iškviesta policijos pareigūnė, kuri man liepė laukti apie 40-60min, pajudėti išvietos negalėjau, kadangi visi oro uosto darbuotojai sakė, jog asmenys 16m skristi vieni negali, nors oro linijos tai leidžia. Su situacija buvo susitvarkyta negražiai, visi buvo labai pikti ir nepatenkinti.
Sveiki, Aušrine,

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Galbūt galite pateikti daugiau informacijos apie šį įvyki el. paštu info@ltou.lt, kad galėtumėm išsiaiškinti šią situaciją? Ačiū, kad pasidalijote, mums tai labai svarbu, nuolat siekiame gerinti savo keleivių patirtis.
2019-10-14 09:45:56 IP 2i250cct
Rita Remer 2019-10-11 09:50:42
2019.10.11 atvykau į aereuosta, kol laukiau skrydžio, susirgau. Esu alergiška ypač a etiniu, į jo kvapas buvo itin stiprus. Visi darbuotojai aereuoste skundėsi, jog šis kvapas tvyro dėl remonto 3 dienas
Kaip taip įmanoma? Sargdinate savo keleivius? Argi negalite vartoti ekologiškus dažus į?
Man skauda galvą, pradėjo ašaroti akys, bėga nosis. Atostogos sugadintos.
Prašau pasiaiškinti.
Sveiki, Rita,

praeitą savaitę vyko atskirų Vilniaus oro uosto terminalo erdvių dažymas, todėl tam tikrose vietose galėjo būti juntamas dažų kvapas. Labai apgailestaujame dėl patirtų nepatogumų. Atlikus kruopštų situacijos vertinimą, buvo rasta alternatyvių technologijų, kurios yra draugiškesnės aplinkai bei atitinka aukštus priešgaisrinius reikalavimus. Jos ateityje ir bus naudojamos rekonstrukcijos darbams.
Man skauda galvą, pradėjo ašaroti akys, bėga nosis. Atostogos sugadintos.
Prašau pasiaiškinti.
2019-10-09 14:31:08 IP 2i250cct
Greta 2019-10-02 11:43:36
Skridau namo iš Stokholmo i Vilnių 2019.09.27d su SAS. Ar normalu oro uoste laukti savo lagamino 30-40min ir jau ne pirmas kartas. Suprantu penktadienio vakaras, bet po kelionės norisi namo, dar nei viename oro uoste nebuvau, kur reikėtu laukti tiek ilgai.
Sveiki, Greta,

apgailestaujame dėl turėtos patirties. Norime pastebėti, kad keleivių registracija, laipinimas, bagažo priėmimas ir išdavimas atliekamas pagal labai griežtus oro bendrovių nustatytus standartus, galiojančius ir kituose oro uostuose. Šį darbą atlieka antžeminio aptarnavimo bendrovės, pasamdytos tiesiogiai oro bendrovių. Jūsų situaciją perduosime keleivių patirties skyriui, kad kartu su antžeminio aptarnavimo bendrove pasiaiškintų situaciją ir panašių atvejų ateityje būtų išvengta.
2019-10-01 15:14:18 IP 2i250cct
Svetlana 2019-09-29 16:56:21
Sveiki, skrydome 2019.09.20 į Faro oro uostą, reisas GW3363, 15.55 val, prieš skrydį agentūroje pirkome vietas, mokėjome po 10 eurų už vietą, vietos buvo 1A ir 1B. Bet, kai priėjome į registraciją, darbotojas labai ne maloniai paklausė, ar kalbame angliškai, atsakėmė, kad ne labai gerai, bet 2 A ir 2B su mumis skrenda vaikai mūsų. Darbuotojas nusprendė pakeisti mums vietas į 3A ir 3B, Tai kila klausimas, be anglų kalbos negali skristi 1 eilei...kas įdomu kalba ten angliškai su keleiviais, skraidome dažnai...ir tikrai niekas netikrina anglų kalbos žinių..be to galima buvo pakeisti mūsų vietas su vaikais suaugusieis, kurie puikiai kalba angliškai. Tai kodėl mes perkame vietas, kurias bet kas mums gali pakeisti, matomai pardavė mūsų vietas dar kartą po 10 eurų. Labai nesinorėjo aiškintis vietoje ir gadinti sau atostogas. Bet kila klausimas kodėl taip apgaudinėja mus..laukiame atsakymo...kodėl taip elgiamasi su keleiviais.Darbuotojas neteiseta elgiasi, o jei turi teisės, tai kam jus pardavinėjate dar kartą vietas..Likome nepatenkinti Jūsų paslaugomis..
Sveiki, Svetlana,

akivaizdu, kad įvyko nesusikalbėjimas, dėl jo apgailestaujame, tačiau norime atkreipti dėmesį, jog sėdėjimo vietų politiką formuoja ir taiko pati aviakompanija, o aviakompanijos taisyklių laikosi jos pasamdyta antžeminio aptarnavimo įmonė, kuri oro uoste vykdo keleivių registravimą, bilietų ir dokumentų tikrinimą, vietų lėktuve paskyrimą, laipinimą ir kitą aptarnavimą. Jei kylą papildomų klausimų ar norėtumėte situaciją aptarti detaliau, rekomenduojame kreiptis į aviakompaniją. Mes savo ruožtu apie Jūsų paminėtą įvykį taip pat pranešime oro bendrovei ir antžeminio aptarnavimo bendrovei bei tikimės, kad panašūs incidentai nebepasikartos.
2019-09-12 17:16:30 IP 2i250cct
Aurelija 2019-09-12 13:56:28

Turejau reikalu Lietuvje ir su draugu uzsisakeme skrydi Wizzair oro linijomis. Patirtis Vinliaus oro uoste buvo blogiausia is visu mano skrydziu. Is anglijos oro uosto skridome su rankiniu bagazo, kuris atitiko visus reikalvimus ir praejome patikra be jokiu problem. Lietuvoje buvau tik kelias dienas ir vakar vakare skridome atgal su tais paciais rankiniais bagazais, taciau turejome netiketa bagaza kurio nebuvome uzsisake. Atvyke I oro uosta pamateme ilga eile prie check in langelio. Priejua pasiteirauti darbuotojos kur turiu sumoketi uz bagaza, nes jis neiskaiciuotas I bilieto kaina. buvau nusiusta stoveti toj pacioje eileje kas be ko labia nemandagiai. atstoveje eile paparasius susimoketi mergina pasake kad reikia eini I kita eile su papildomu bagazu. Draugas perklause kodel mums buvo duota klaidinga informacija ir turime eit laukti kitoje eile - visas atsakymas ka jums sumku pasislinkti? kadangi nenorejome veluoti I skrydi nuejome I kita eile ir susimokejome paipldoma mokesti. paskutineje patikroje pries lipant I liektuva ta pati mergina kuri man dave klaidinga informacija kur man reikia apsimoketi pareiske, kad mano ir mano draugo rankiniai lagaminai yra per dideli ir mes turime eiti stoti I kita eile ir apsimoketi papildoma mokesti. Lengvai pasakius buvau soke ir paklausiau kodel ta pati oro linija su kuria skridau I Lietuva turi skirtingas taisykles ir matmenys nes I prieki skridom be problemu? kitas keliaivis prie musu priejo ir paklause pabandyti ideti lagamina I tam skirta matmenu deze (Wizzair) lagaminas puikiai tiko, mano druagas uzklause jaunuolio pas kuri mums reikejo susimoketi paaiskinti kodel mes turim moketi jai lagaminas puikiai tinka? mums buvo atsakyta: baigsiu savo pamaina parodysiu!' Prasau paaiskinti kaip darbuotojai kurie mums turi padeti ir gauna uz tai pinigus gali su mumis sitaip bendrauti? As noriu suzynoti abieju darbuotoju vardus ir parasyti asmeninius skundus abiem! viskas baigesi tuo, kad su mumis daugiau niekas neejo I kalbas, susimokejome extra 50€ ir tik tada buvome ileisti I lektuva! as buvau tiesiog soke uz ka sie darbuotojai gauna alga?
Sveiki, Aurelija,

apgailestaujame dėl nemalonios patirties. Kiekviena oro linijų kompanija turi savitas taisykles, tad šiuo atveju skundą dėl situacijos reikėtų rašyti oro linijų kompanijai. Bet kokiu atveju, Jūsų informaciją perduosime atsakingiems asmenims.

2019-09-10 10:03:32 IP 2i250cct
Dovydas 2019-09-09 18:35:34
Po skrydzio is Kijevo i Vilniu su panele palikom per klaida duty free maiseli su prekemis Vilnius oro uosto bagazu atsiemimo skyriuje. Atsikvosejome tik gryze namo po keliu valandu. Panele sako reikia paskambint i oro uosta gal atsirado. O as naiviai atkirtau, kad tikrai nebus atsirade, kazkas tikrai bus nusinese ar galbut net koks darbuotojas pasiemes. Bet panelei paskambinus, paaiskejo jog maiselis atsirades ir saugiai atidetas ir laukia savininko kol bus paimtas. Buvo paaiskinta kur ieskoti detaliai, issamiai. Atvykus atsiimti, automobili palikau artimiausiame parkinge kur tik pirmos 15 min stovejimo yra nemokamos. Oro uoste uzklausus del palikto daikto is kart buvau palydetas pas Aviacijos saugumo virsininka i kabineta, ten buvau is kart priimtas, maloniai, kompetetingai aptarnautas, uzpildzius forma daiktai buvo atiduoti, viskas kuo puikiausiai, greitai ir sklandziai. Didziausia padeka aviacijos saugumo padaliniui ir ypac jo virsininkui uz puiku darba! Malonu ir dziugu, kad yra tokiu kompetetingu, atsakingu, zmogisku ir pareigingu zmoniu Lietuvoje! Aciu Jums dar karta! Sekmes darbuose! P.s. gryzis i automobili nebuvo praejusios nei tos 15min ir be problemu nemokamai galejau isvaziuoti is parkingo. Taip operatyviai dirbti turetu pasimokyti daugelis is jusu. Noriu, kad sis atsiliepimas pasiektu visa Vilniaus aviacijos saugumo padalini. #makelithuaniagreatagain #proudoflithuania
Sveiki, Dovydai,

ačiū už gražius žodžius, būtinai perduosime juos Vilniaus aviacijos saugumo padaliniui. Linkime gerų kelionių!

RM CARGO BALTIC
JŪRA ORU ŽEME

Adresas: Smolensko g. 6, LT-03201 Vilnius.
Veiklos sritys: oro transportas, aviacija; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „RM Cargo Baltic“ – krovinių gabenimo paslaugas teikianti įmonė, kuri specializuojasi pervežimuose oro, jūros bei žemės transportu. Profesionali komanda, klientų pasitikėjimas bei platus partnerių tinklas užsienyje ir Lietuvoje leidžia efektyviai aptarnauti mums patikėtus krovinius bet kuriame pasaulio taške...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1-66, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Baltic Tours Group, UAB – kelionių organizatorius ir lėktuvo bilietų platintojas, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. ir tęsiantis veiklą pandeminėmis aplinkybėmis. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai: poilsinių ir pažintinių kelionių rezervavimo sistema Baltictours.lt, atvykstamojo turizmo kelionių...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
MTM LT
Stambių, dalinių ir smulkių krovinių pervežimas

Adresas: Kareivių g. 6, LT-09117 Vilnius.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; vandens transportas.
UAB „MTM LT“- tai profesionali komanda, kasdien pasiruošusi nuvažiuoti daugybę kilometrų tam, kad pristatytume Jūsų produktus į tikslinę vietą ir užtikrintume sklandų tiekimą. Esame patikimas partneris daugybei kompanijų Lietuvoje ir kitose valstybėse. TEIKIAMOS PASLAUGOS Stambių, dalinių ir smulkių krovinių...

Vilnius gyva eile išdalino 100 likusių vakcinos dozių
Vilnius gyva eile išdalino 100 likusių vakcinos dozių 05-08 20:23
Vilniaus miesto savivaldybė išdalino apie 100 "Astra Zeneca" vakcinos dozių "gyvos eilės" principu – visiems pilnamečiams miesto gyventojams.
Vokietijos kanclerė paragino JAV eksportuoti vakcinas nuo COVID-19
Vokietijos kanclerė paragino JAV eksportuoti vakcinas nuo COVID-19 05-08 19:45
Vokietijos kanclerė Angela Merkel šeštadienį atmetė Vašingtono raginimą panaikinti vakcinų nuo COVID-19 patentinę apsaugą ir paragino amerikiečius eksportuoti Jungtinėse Valstijose pagamintus skiepus.
Vilniuje pagerbtos Antrojo pasaulinio karo aukos
Vilniuje pagerbtos Antrojo pasaulinio karo aukos 05-08 18:00
Minint Antrojo pasaulinio karo pabaigos Europoje 76-ąsias metines gegužės 8 d. Vilniuje surengtos pagerbimo ir gėlių padėjimo ceremonijos aikštėje prie Krašto apsaugos ministerijos, Panerių...

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Nike 137,81 +3,24%
Walmart 140,20 -0,60%