Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Tarptautinės Policijos Asociacijos Lietuvos Skyrius, Tauragės Poskyris

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Tarptautinės Policijos Asociacijos Lietuvos Skyrius, Tauragės Poskyris

Atsiliepimai apie Tarptautinės Policijos Asociacijos Lietuvos Skyrius, Tauragės Poskyris

Parašyk savo nuomonę apie Tarptautinės Policijos Asociacijos Lietuvos Skyrius, Tauragės Poskyris

Pilietis 2015-01-15 20:40:40
Man kaip buvusiam Tarptautinės Policijos Asociacijos Lietuvos Skyrius, Tauragės Poskyrio vadovo Remigijaus tekoriaus kaimynui, kaip ir mąsei Tauragiškių nesuprantama kaip ponas Tekorius, ne kartą dirbdamas Tauragės policijoje pagautas neblaiviame stovyje ir pažemintas pareiguose toliau piktnaudžiavęs alkoholiu darbo metu, ir manytina dėl to palikęs policiją, bei darantis kitus pažeidimus kaip šis: http://www.delfi.lt/auto/patarimai/automobiliai-stovejimo-vieta-atrado-krepsinio-aiksteleje.d?id=60885081, gali vadovauti tokiai garbingai organizacijai? Ar čia įsivėlusi klaida.? Ar ne dėl tokių policijos darbuotojų ir PD nuolaidžiavimo jiems, Liatuvos policijos reitingai, nepaisant bandymų juos"pagražinti", gan žemi? Jei net dirbant Viešosios policijos komisaru turima įžulumo girtauti, ir dar po pažeminimo pareiguose, tai kokiais kriterijais vadovaujantis jis paliekamas tuose pareiguose, rodant jauniems policijos pareigūnams neigiamą pavyzdį? Pagarbiai, Vytautas.
O Tekorius pagautas neblaivas ir ne kartą, pagal mano dūdelę? O, Rezgiui invalidui kaulus laužė pagal tavo dūdelę ar Tekoriaus, tada vadovavusio Viešosios policijos kaulų laužytojams? O Rezgio žmoną daužė policininkai patys suklastoję ir sufabrikavę bylą, pagal jūsų dūdelę, ar pagal Tekoriaus, nes jis tada dar dirbo? O policininkų buvusių nebūna.Grožėkitės Tauragės policijos dūdele kai Tekorius joje dideliu viršininku buvo.O Tekoriaus ir jo tuometinio kolegos Gaidausko istoriją su padirbtais vairuotojų pažymėjimais, ne pagal mano dūdelę vykusią, o Kauno STT juos užgaudžius, kažkaip visi tyliai užmiršote ir niekas nesėdo?
O čia pagal mano dūdelę daužoma mano žmona : https://www.youtube.com/watch?v=-S-465RFt50
Pilietis 2015-01-15 20:40:40
Cia tik tavo Vytautai nuomone. Nes matomai niekas negrojo pagal tavo dudele. O siaip reikia skirti visuomenine organizacija nuo policijos, linkiu supratingumo ir skirti kas yra kas, tai yra pelus nuo grudu.

AUTARĖ
AUTARĖ TRAVEL

Adresas: Subačiaus g. 8-14, LT-01302 Vilnius.
Veiklos sritys: parodos, mugės; eksportas; importas; informacijos teikimas; kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis; projektavimas; reklamos paslaugos; renginių organizavimas; sąjungos, fondai, asociacijos.
PARODOS Nuo 1994 metų Autarė organizuoja Lietuvos įmonių dalyvavimą užsienyje vykstančiose tarptautinėse specializuotose parodose. Mūsų atstovaujamos kompanijos - tai patys didžiausi parodų organizatoriai Rytų ir Vakarų Europoje. Kiekvienais metais Jūs turite pasirinkimą iš maždaug 100-to specializuotų parodų...
Rimano biuras
PRIVAČIŲ DETEKTYVŲ PASLAUGOS

Adresas: Žalgirio g. 131, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: tyrimai, ekspertizės; informacijos teikimas; sąjungos, fondai, asociacijos; saugos tarnybos; teisinės paslaugos.
Mūsų tikslas - padėti žmogui ar juridiniam asmeniui sudėtingiausioje situacijoje, be abejo, išsaugant patikėtą paslaptį, padėti klientams realizuoti jų teises bei teisėtus interesus, teikti informacines-tiriamąsias paslaugas ne tik Vilniuje ir kituose šalies miestuose, bet ir už Lietuvos ribų. PRIVATAUS DETEKTYVO...

Tolerancijos žmogaus apdovanojimas – P. Gritėnui, L. Donskio premija – V. Tarasovui 03-07 20:01
Sekmadienį 2020-ųjų Tolerancijos žmogaus apdovanojimas įteiktas žurnalistui ir filosofui Pauliui Gritėnui, o Leonido Donskio premija – džiazo muzikantui, kompozitoriui Vladimirui Tarasovui.
Astravo AE galėjo įvykti incidentas, radiacinis fonas Lietuvoje išlieka nepakitęs 03-07 16:51
Radiacinės saugos centras (RSC) sekmadienį pranešė, kad Astravo atominėje elektrinėje (AE) galėjo įvykti incidentas, tačiau radiacinis fonas Lietuvoje išlieka nepakitęs.
Įrodyti teisme, kad neatsiskaitė dėl karantino, pavyksta tik nedaugeliui
Įrodyti teisme, kad neatsiskaitė dėl karantino, pavyksta tik nedaugeliui 03-07 13:39
Net ir turint Prekybos, pramonės ir amatų rūmų pažymą dėl "force majeure" aplinkybių egzistavimo, tai negarantuoja sėkmės įrodant teisme, kad dėl tokių aplinkybių įmonė negalėjo apmokėti sąskaitų...

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Oracle 69,97 +6,65%
Goldman Sachs 327,37 -0,58%