Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Tarp gėlių LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Tarp gėlių LT

Atsiliepimai apie Tarp gėlių LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Tarp gėlių LT, UAB

Neskelbia pietų pertraukos, nors yra. Neskelbia kada - loterija :) Nuvažiavus įsigyti prekių, nepardavė, jei nepataikysit galėsit važiuot kitur, MANAU VAŽIUOKITE IŠ karto kitur - nes Tarp gėlių kolektyvui nelabai rūpi :)
Rimante Rimydyte
2021-04-23 16:05:59 IP 2e8a99c2
Sveiki, noreciau ispeti visus kad si imone bendradarbiauja su geliu parduotuvemis ivairiuose miestuose, ir jusu gautas uzsakymas gali neatitikti ka jus uzsakete! Mano uzsakymas buvo Didele puokste su 9 rozem ir 40 cm sakotis (kepinys) bet pristatyta tik 5 rozes ir sakotis 23cm. Taip pat buvo sumoketa uz kurjerio paslaugas taciau geles atveztos geliu parduotuves personalo (taip pat 1-2 valandom veliau).

Imones direktorius/vadybininkas patare uzsisakyti geles kitur, sekanti karta taip ir padarysim.
Užsakiau mamai gėlių ir husarą su smuiku. Ačiū už gražų pasveikinimą. Esu labai patenkinta. Tikrai rekomenduosiu jus.
Sveiki!
Labai daznai naudojames jusu paslaugomis. Sendiena buvo pristatyta puokste pavadinimu nesusipratimas. Labai gaila kad gyvenant uzsieni negali nustebinti artimo. Ir atnesama kazkoks pasityciojimas. Atsakykit ar panasios bent truputi pagivenusei moterei atnese pasaga sokolado. Kas dar pernesamone.???????
Labai aciu uz puiku pristatyma geliu puokstes ir sakocio, Labai grazi geliu puokste. Ir linkiu Jusu kolektyvui ilgu, kurybingu ir sekmingu metu!
Nuoširdžiai dėkojame už malonų bendravimą ir puikiai atliktą užsakymą.
Jūsų dėka solenizantai liko ne tik maloniai nustebinti, bet ir priblokšti. Tai pati nuostabiausia dovana kokią tik galima buvo sugalvoti.
Tikrai dar ne kartą grįšime pas jus ir pasinaudosime jūsų teikiamomis paslaugomis.
Dar kartą dėkui!
Malonus bendravimas, greitas pristatymas, gelytes nuostabios. Rekomenduoju! Aciu.
Prasot telefono numerio, tai gal bent atsiprasytumet!
Liepos 16 d. svenciau savo 70-meti.Sunus is Londono uzsake mano mylimu freziju puokste.Bet !!! Ne geles, o siuksles!Matyt aatlaiket pora savaiciu, ir uz 100 svaru ikisot-sud.....Gavau geles uzsakytas isAmerikos.Buvo didele puokste roziu.Jos buvo sviezios, tvirtos, malonu i jas ziureti.taipkad nevisus uzsakymus atliekat puikiai, stengiates iskisti visa mesla!
Super!! Viskas išpildyta 100%, likau patenkintas :)
DAUG KARTU UZSAIKNEJAU GELES IS SIOS FIRMOS, BET AR KORONA AR KAS JIEMS GALVOSE, VAKAR PRISTATE GELES UZSAKYTAS, TAI GEDA DIDZIAUSIA PATYRIAU.ATVEZTOS GELES PRADEJO BYRETI MERKIANT.ATRODE, KAD SURINKTOS IS SIUKSLYNO IR ATVEZTOS PADOVATOTI.NUSIVYLIAU, KAD MOKI PINIGUS IR PASITITKETI NEGALIMA.
Užsisakiau paslaugas 2 kartus, gėlėm buvom patenkinti, bet papildomų paslaugų už kurias sumokėjau negavau. Atvirutės su žodžiais neįteikė, pasakė žodžiu ir tikrai nebuvo persirenges taip kaip buvo nurodyta, laiko nurodyti neapsimoka, nes veža kada nori.
Mes likome labai patenkinti paslaugomis. Užsakėme husarą, kuris įteikė gimtadienio dovaną anytai. Lygiai po trijų valandų nuo užsakymo (tą pačią dieną) laiku, kaip ir buvo sutarta, husaras su dovanomis atvyko nurodytu adresu. Viskas tikrai super. Ačiū jums. Tikrai jūsų paslaugomis dar naudosimės.
Labai graži gėlių kompozicija.
Ačiū už pakelta nuotaiką.
Grazi puokste, pristatymas laiku, tik pristate ne uzsakytas viduramziu ponas o husaras, kazkodel. Imone teige kad turbut per skubejima apsiriko. Dideles problemos del to aisku nekelem, bet 10 zvaigzduciu neverta.
Sveiki noriu labai padekoti uz jusu sukurta grozi! Aciu Aciu labai!! Jus Nuostabus!!
Neaptarnauta klientė
2019-08-29 19:47:02 IP 2ju3l00k
Tokios pardavėjos negali dirbti su klientais. Specialiai vykau į vietą rinktis užsakymą, kad matyčiau, ką užsakau, tai pasiūlė internetu užsisakyti. Nesupranta, kas yra išankstinė sąskaita, nesutiko pavedimu gauti IŠANKSTINĮ apmokėjimą, konsultacijos ir noro išlaikyti klientą nė su žiburiu nerasti... gerai, kad pasirinkimas yra didelis ir yra daug labiau vertinančių klientus, ypač verslo, kurie grįš ne kartą..
Dainora Gavrilovic
2019-04-30 22:47:06 IP 52324do0
Patariu niekada nesinaudoti cia kompanija, nes liksite labai nusivyle ir pasipiktine paslaugos kokybe bei neprofesianalumu!!!
Gėda !!!!!!
Noriu padekoti uz operatyvuma, malonu aptarnavima ir uz gera nuotaika! Aciu uz tai, kad teikiate paslauga i namus, tai labai dziugina gimtadieninkus ir maloniai nuteikia visai dienai. Aciu VISAM kolektyvui :)
Prascioku geliu salonas. Sake dideleje puoksteje bus 30-35 geles o pristate tik 11..... Pranest pries atvaziuojant irgi neturi saskaitos nes paliko puokste tiesiog pas kaimynus ir issiunte gavejui sms zinute.... Labai nusivyles ir tikiuosi daugiau zmoniu perskaitys sita atsiliepima nes jauciuosi lyg apvoge.
Labai geras servisas.Pristato laiku.Netgi labai lankstus būdas padeda klientams būti patenkintiems.
Rimta firma.
Ačiū už greitą pristatymą.
Esu dekinga, kad neteko pergyventi, kad nespesiu gauti uzsakytos dovanos.
Bet taip pat noreciau pamineti, kad likau nepatenkinta dovanos graviravimu. Pinigeliai jau buvo sumoketi ir sutarta, kas bus isgraviruota. Nustebino tai, kad graviravimo kokybe tikrai neatitiko kainos ir labai nuvyle. Skaiciai iskaitomi ir suprantami, bet raides atrodo ne graviravimu...uzsiimantis specialistas atliko.
Is visos sirdies noriu padekoti uz paruosta ir iteikta dovanele mamos 90-ties metu jubiliejui.Pats gyvenu toli nuo Lietuvos, o ir tu metu taip pat jau nemazai, bet dar blogiau, kad pora savaiciu buvau ligonineje, tad paciam sugrizti net svajoniu nebuvo.Teko kreiptis i, taip manyciau puikia, UAB Tarp Geliu.Visas bendravimas vyko facebook, apmokejimas PayPal.Pasirinkta dovanele ir geliu puokste buvo iteikta tikrai tiksliu laiku ir nurodytu adresu.Tikrai visi buvo maloniai nustebinti ir labai labai dziugu, kad Lietuvoje yra tokie puikus zmones, su kuriais galima susitarti, kuriais galima pasitiketi.
Bebdravau su Zivile.
RESPECT
Noriu pasakyti didelį nuoširdų AČIŪ už puikią rankų darbo prekę ir operatyvų jos pristatymą.
AČIŪ :)
Esu labai nusyvilusi "tarp geliu" salonu. Padariau uzsakyma mamos jubiliejaus proga zymiai anksciau nei mamos gimtadienis. Uzsakyme aiskiai nurodziau tikslia data kada turi but priatatymas jie pristate ja menesiu ankciau. O kai paskambinau pasakyt kad sugadino visa staikmena jie tik atsiprase nes suklydo data. Tikrai daugiau nebeuzsisakinesiu is sio salono ir niekam nerekomenduosiu. Geda didele geliu salonui
Laura Miklovyte 2017-12-27 20:41:27
Uzsakiau smulkmenele savo draugo gimtadieniui 26ai Gruodzio. Bendravimas buvo be priekaistu, suprantama, kad po Kaledu daug kur nedirba dar, bet Tarp Geliu Firma uztikrino siuntinuko pristatyma 26dienai. Labai labai patenkinta, butinai pasinaudosiu jusu paslaugomis ir ateityje. Aciu
Aciu tau xxx
O aš esu labai patenkinta šiuo salonu...gėlės šviežios, pristatoma laiku, vaikinas, kuris pristato puokštes labai malonus ir mandagus...daugiau pozityvumo ir geros nuotaikos, mieli lietuviai
Uzsakiau teveliams Šventine vyno dėže su taurėmis! Bet nelabai suprantu kam jus pardavinejat tuscia medine deze be vyno?!
Sumokejau virs €50 uz medine deze ir dvi taures! Apgaulinga ir neverta! Pinigu ismetimas!!!!
Buvau uzsakius mamos dienai dovana noriu pasakit saunu viskas gele grazi geras aptarnavimas saunuolei mano mamai patiko staigmena o as dziauguos kad viskas taip grazei isejo saunuolei viskas tiesiog nuostabu
Uzsakinejau puokste motinos dienos proga, kuri turejo buti pristatyta sekmadienio ryta. Laiku, kada puokste jau turejo buti pasiekis mano mama, o dar nebuvo, susisiekiau su parduotuve. Pirmiausia parasiau i skype, bet tas zmogus, kuris ten kalbejo, buvo labai nemandagus ir tiesiog pasake, kad puokstes pristatymo laikas yra nukeltas i vakara, bet jeigu neturiu kantrybes, tiesiog gali atsaukti uzsakyma. galiausiai paskambinau i pacia firma ir paprasiau pakalbeti su vadybininku.. pasirodo, ta pati mergina, kuri buvo pristatyta, kaip vadybininke ir prie skypo sedi ir atrasineja klientams. Velgi buvo labai grubiai paaiskinta, kad geles bus pristatytos tarp 5-10val!!! vakaro, kai turejo buti pristatytos ryte. Jokio tikslesnio laiko neduoda, norint iterpti zodi kalbant su ta chame reikia labai daug stengtis, kadangi tu jai viena, o ji tau 10 atgal. Klausiau kam tada duoda pasirinkti pristatymo laika, kuris atitinkamai ir kainuoja, tai pasake, kad tai kazkur ten raudonom raidem yra parasyta, kad jokio laiko jie negarantuoja. As puikiai suprantu, kad velavimai galimi, ypac tokiom dienom, bet atsiprasau, tikrai ne nuo 10ryto iki 10vakaro. O darbuotoju profesionalumas, tai isvis reikia patylet, galiausiai ji net rageli padejo, sake nera laiko sneket, reikia puokstes daryt:))
Sveiki ! Padariau uzsakyma internetu, nes ne Kauniete. Del nesusipratimo, gavau ne ta preke, kuria norejau.Taciau 'tarp geliu' darbuotojos palaike rysi, buvo tikrai malonios.Per lpexpress terminala atsiunte man mano norima preke.As tokiu pat budu grazinau jiems ju.Taip problemele buvo isspresta.Dabar tikrai turiu tai, ka ir norejau isigyti! Labai aciu "tarp geliu" darbuotojoms!
Patarciau neuzsisakineti internetu. Kai moki didelius pinigus, tai tikiesi kad puokste pagamins isskirtinai tau, is svieziu geliu, o jie paprasciausiai paima betkokia puokste is sales, gal jau keliu dienu senumo, bet kaina +- atitinka ir gerai. Gavau puokste kuri saleje buvo pardavinejama uz mazesne kaina, cia normalu jum? Tipo klientas d*****s, kuriam ikisim ka noresim, vistiek juk geles. Ziauriai gaila...jusu parduotuve kaip ir jusu geles, grazu is isores, bet vidus supuves :)
laba diena.esu labai nusivylusi, , HUSARU''.Nedrisciau jo taip pavadinti be kabuciu.Uzsakeme, kad atvyktu i darboviete pasveikinti dukters jubiliejaus proga.Taip atvyko jis laiku, nevelavo, bet prie husaro svarko ir kepures devedamas dzinsus, kas visiems sukele nuostaba ir juoka.jokio teksto jis nebuvo pasiruoses, kas buvo zadeta.Sugebejo tik pasakyti kas sveikina gimtadienio proga.TIESA ji pasitikus vienam asmeniui, jis paklause ka cia sveikinsim ir kas sveikina.Tada jam buvo pasiulyta paskaityti atvyrute, kurioje parasyta jubilietes vardas ir kas sveikina.Zodziu atvyko absoliuciai nieko nepasiruoses ir su tokiomis kelnemis, kurios visiskai nedera prie svarko.Tai pirmas ir paskutinis kartas kada pasinaudojom salono, , TARP GELIU'' PASLAUGOMIS.
Laba diena.

Labai nusivyliau... Graviravau vazas. Vazos buvo stiklines, kai jas atidave - buvo liudna ziureti. Visos vazos buvo subraizytos is abieju pusiu (nors pries atiduodant neturejo jokiu subraizymu). Maza to, norejo apgauti del kainos. Buvo nurodyta vienokia kaina, kai atejau pasiimti kaina staiga padvigubejo.

Aptarnaujanti mergina - nieko nezinojo (vos tik ko paklausi, jos atsakymas - nezinau). Nesuprantu, kaip dirbantys sioje imoneje zmones, gali kazko nezinoti...

Nerekomenduoju niekam graviruoti kokiu nors daiktu sioje firmoje...
As noriu papasakoti savo istorija. Praeita sestadieni, tai yra liepos 30d. buvo mano mamytes jubiliejus. Kuris vyko kavineje. Uzsisakiau "Tarp geliu", geliu kompozicija ir kad pristatytu viduramziu ponas. Sumokejau is anksto uz viska pries pora savaiciu. Atejo sventes diena. Buvo uzsakyta 18val. pasirode laiku viduramziu ponas, bet nepatiko tai; kad jis buvo be kepures (kaip kad internete parodyta nuotrauka su kepure), labai jaudinosi, nepasake eilerascio- sveikinimo, (nors man uzsakymo diena buvo pasakyta, kad jis pasakys ismoks eiles) tik paminejo kas sveikina padave ir isejo. Sveciai kurie sedejo gale stalo ir kitoje puseje neviska girdejo, nes labai tyliai snekejo, o kai gavo mama geliu kompozicija, nusivyliau. Labai menkute, kukli. Kaina nepigi. Nors pries diena kai skambinau sake man kad bus grazi, visko pridesime, pagal sutarta suma. Tikrai internete nuotraukoje atrodo kitaip, nei kai gauni gyvai. Nusivyliau labiausiai pristatymo paslauga. Ji tikrai neverta 12euru. Labai brangu! Is tikruju gaila pinigu! Zodziu apgavo ir tiek... Pristatymo paslaugos ir geles cia yra labai brangios ir ne vertos. Cia Lietuva, o ne uzsienis.
As skambinau siandien darbo diena, bet manes neatsiprase, tik pasake rasyti i si puslapi ir kad cia ne musu kalte...
Mano isvada: is cia uzsakymas "Tarp geliu" pirmas ir paskutinis. As pati jau buciau geriau padariusi puokste ir iteikusi kur kas pigiau, nei cia kainavo.
Nerekomenduoju.
Per Mamos diena kaip ir kiekvienais metais uzsakiau geliu puokste, atvirute, saldainiu ir husaro pristatyma nustaytu laiku (17.00-17.30).
Geles buvo pristatytos gerokai veliau apie 20.00 valanda. Geles pristate ne husaras, atvirutes taip pat neidejo... Tai suzinojus labai nuliudau, kadangi uz paslagas sumokejau ir serviso negavau.. Kaip ir vagyste vidury baltos dienos. Paskambinau pirmadieni paklausti, kodel tai ivyko ir kaip man tai bus kompensuojama. Atsiliepe mergina, kuri visikai nebuvo suinteresuota padeti.. Liepe perskambinti kita diena ir aiskintis su vadovybe.. Paklausiau ar galiu palikti savo numeri, kad man perskambintu, bet atsakymas buvo neigiamas.. Negana to paklausiau merginos vardo pavardes ji no nedave.. (???) Labai keista kodel firmoje dirbantis asmuo bijo pranesti savo varda, pavarde.. Ir visa sita pogalbi vainikavo - mergina padejo telefona.. Perskambinau, negalejau patiketi kas ivyko.. Ar taip galima elgtis su klientu? Ar tokia firmos politika? As suprantu, jog ivyksta klaidu, buna labai darbingu savaitgaliu, bet tokio darbuotojo poziurio - niekaip... Esu soke.. Ir negaliu patiketi, kad tai yra civilizuotos salies firma.. Nerekomenduoju niekam tikrai, nebent norite patirti 'laukini servisa'..
Taip jau nutiko, bet daugiau nei pati eisiu, nei draugams rekomenduosiu ieškoti gėlių "Tarp gėlių". Kovo 18 d., Juozapinių išvakarėse, užsukau nupirkti tulpių. Paprašiau parodyti, bet Savanorių pr. Kaune dirbanti pardavėja net nesugebėjo prinešti parodyti gėlių ir jas rodė iš tolo (mat patiems prieiti prie gėlių neįmanoma - salė atitverta aukšta tvora). Gėles rinko pardavėja, o kai paprašiau, kad pakeistų apvytusias tulpes, tik nemaloniai burbtelėjo ir... suvyniojo puokštę, tarp kurių kas antra tulpė buvo supuvusiais lapais.Įdomu, jei jai taip kas būtų padarę ar padovanoję, kaip jaustųsi. Kaina nebuvo iš pigiųjų, pardavėjos kultūra tokia, kokios nenorėčiau, kad kitą kartą mane vėl aptarnautų (nors dabar retai pasitaiko tokių...), o kai dar pamačiau (gaila, kad tai buvo jau nuvykus į svečius), kokios gėlės, tai nuotaikaika vakarui buvo sugadinta. Tad susirūpinkite, nes nemanau, kad klientai akli. Gal pirmu kartu, kuris tapo paskutiniu...
Likau labai nusivylus gavusi užsakyta prekę - internetinėje svetainėje pateikiamų dovanų foto klaidinančios. Realiai pamačius tas dovanas, imi gailėtis sumokėtos nemenkos 62 eurų sumos, nes vizualiai daiktas atrodo kur kas prasčiau ir skirtingai nei tikėtasi iš pateiktų svetainės nuotraukų. Susisiekus su firmos atstovais, buvo paaiškinta, kad jiems viskas tinka ir yra gražiai atlikta.
Trumpai: gėlės buvo užsakytos pristatyti iki pietų. Pristatė vakare ir tai ne gavėjui, o paliko administratorei, nors buvo prašyta (jeigu nebus gavėjo vietoje) paklausti jo nurodytu telefonu kurioje jis gatvėje tuo metu yra. Kadangi pristatymas mokamas, tai mane truputį supykdė. Kita vertus kam registracijos formoje mokant už pristatymą klausti kada pristatyti, jeigu su laiku smarkiai prasilenkiama. Turėjau skambinėt ir klausinėt "Ar jau pristatėt?"
Eiline, post-sovietine, neturinti jokiu klientu aptarnavimo pagrindu, firma...Paskambinau (ne is Lietuvos), ko gero nedarbo metu, bet kazkoks apsimiegojas, nepatenkintu balsu jaunuolis vis del to sugebejo islement "tarp geliu". Nenoriai pasake, kad norint uzsisakyt geles, turiu skambint 9 ryto LT laiku, suprantama. Paskambinu jau i vakara sekancia diena (apie 20:00) ir nemalonaus balso mergaiciuke pareiske, kad Skype uzsisakyti geliu neimanoma ir skambint turiu vel ryte, kad kalbetis su administratore. (Tai kam tada apskritai Skype duotas, panele gelininke? Kodel daugiau nei 36 valandas niekas nesiteikia net i "kontaktus" priimti?). Jau nekalbu apie uzsisakyma internetu...neaiskus zingsniai ir dubliuoti atviruciu tekstai...Bet uz tai be problemu uzsisakiau is "Royal Flowers" (tik jie irgi nelabai noriai tel kelia, bet bent jau internetu uzsisakyt nekyla problemu) Taip ir prarandat potencialius klientus...bet uz tai kiek mandrumo ir savimeiles. Sekmes.
Lietuva-užsienis
2014-11-09 10:44:11 IP 2eehilki
Niekada nesinaudojau Tarp Gėlių paslaugomis Lietuvoje, tačiau visai neseniai užsakinėjau gėles į užsienį. Buvo žadėta, kad gėles pristatys į namus, kad nebūtų taip, kad nieko nėra namuose - pasiskambins, sąlygos tiko. Kaip sužinojau vėliau, paskambino 15 min prieš atvažiuojant ir pasakė, kad Paštininkas tokiam ir tokiam asmeniui turi siuntinį, kadangi žmogus namuose turėjo būti tik už pusvalandžio, siuntiniį pasiūlė palikti pas kaimynus.. Artimieji apie tokią staigmeną nieko nenutuokė ir sutiko, kad vadinamąjį siuntinį, šiuo atveju gėles paliktų pas kaimynus.. Už tokius pinigėlius norėčiau, kad gėlės pasiektų adresatą, o ne būtų paliktos pas kaimynus, tokį pristatymą man gali atlikti bet kas.. Galima paskambinti prieš valandą ir paklausti kada žmogus bus namie, man sakė pristatys kai suderins laiką, todėl nieko artimųjų ir neklausinėjau, vildamasi, kad staigmeną profesionalams pavyks padaryti. Dėja, jubiliejaus proga gautas gėles reikėjo pasiimti iš kitos gatvės... Kokia kaltė yra salono Tarp Gėlių, nežinau.. Tačiau patariu atsakingiau rinktis partnerius užsienyje, nes antrą kartą pas Jus tikrai neateisiu.. Kainos ir kokybės vertinimas - žemas!
noreciau pasidalinti ne kokia patirtimi apie si geliu salona ir jo darbuotojus. Uzsakiau geliu mamai motinos dienos proga, kurios turejo buti pristatytos sekmadienio ryta apie 9:30val. Puse triju dienos ju dar nebuvo, todel susisiekiau su salonu, man labai nemaloniai isdeste, kad neskaiciau informacijos apie pristatyma ir geles veluoja svenciu dienomis ir jie negarantuoja pristatymo laiko.. As ta labai puikiai suprantu, kad tokiomis dienomis yra didelis pristatymu srautas ir pan., bet tame paciame puslapyje rasoma, kad rytiniai uzsakymai, siaip ar taip turi ateiti iki 13val.o visi kiti po 13val. (nepaisant svenciu dienu). Taip pat su manim kalbejes darbuotojas (a), buvo labai nemalonus, net neatsiprase uz firmos klaidas. Sios firmos darbuotojams fraze "klientas visada teisus" negalioja. Manau vadovas turetu susirupinti, kokius zmones priema i darba.

Mažoji transporto kompanija
GERBŪVIS | KARJERŲ MEDŽIAGOS | STATYBOS TECHNIKA

Adresas: Meistrų g. 12-106, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; akmens gaminiai; atliekų tvarkymas; betonas ir betono gaminiai; gėlės ir dekoratyviniai augalai; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; kelių tiesimas, remontas, tiltai; komunalinės paslaugos; krautuvai, keltuvai, liftai; miško, sodo, vejos technika; naudingosios iškasenos; statyba; statybinės medžiagos; statybos technika, įranga, nuoma; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
Visi gerbūvio, apželdinimo bei aplinkos tvarkymo darbai. Transporto ir statybos technikos nuoma Vilniuje ir Vilniaus apskrityje. Darbus atliekame tiek didelėms statybos kompanijoms, tiek individualių namų bei sklypų šeimininkams. BETONINIŲ TRINKELIŲ ĮRENGIMAS Klojame įvairių rūšių ir spalvų trinkeles...
Madaris
Adresas: Nemuno g. 115-7, LT-93249 Klaipėda.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; daržininkystė, sodininkystė; gėlės ir dekoratyviniai augalai; interjero apdailos medžiagos; inžineriniai tinklai ir sistemos; kelių tiesimas, remontas, tiltai; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB „Madaris“ įkurta 2008 metais. Įmonėje dirba tik patyrę atestuoti specialistai ir mechanizatoriai. Madaris įsikūrusi Klaipėdoje, bet paslaugas teikia visame vakarų Lietuvos regione. Dirbame su europiniais ir privačių investuotojų objektais. Atliekame paruošiamuosius statybos ir aplinkos tvarkymo darbus. Turime...
Emolus
Activit organinės trašos | Hecht sodo technika

Adresas: A. Stulginskio g. 41A, LT-48313 Kaunas.
Veiklos sritys: trąšos; chemijos pramonė, gaminiai; darbo apranga; daržininkystė, sodininkystė; gėlės ir dekoratyviniai augalai; interneto parduotuvės; kompresoriai, siurbliai; mažmeninė prekyba; miško, sodo, vejos technika; statybos technika, įranga, nuoma; ūkio prekės.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba sodo bei daržo prekėmis, pagrindinė “Emolus” firmos veikla. Esame ekologiškų organinių trąšų Activit importuotojai ir atstovai Lietuvoje. Taip pat oficialūs Čekų kompanijos prekinio ženklo Hecht atstovai Lietuvoje. “EMOLUS” VEIKLOS KRYPTYS DIDMENINĖ, MAŽMENINĖ PREKYBA TRĄŠOMIS...
Emivela
Adresas: Sodų g. 23, Tartoko k., LT-17127 Šalčininkų r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; gamyba; gėlės ir dekoratyviniai augalai.
UAB „Emivela“ nuo 2010 m. verčiasi vėlinių (kapų) žvakių ir įdėklų gamyba bei prekybą. Siekdami patenkinti savo pirkėjų lūkesčius, kiekvienais veiklos metais praplėsdavome siūlomų žvakių bei kitų prekių asortimentą. Atsižvelgdami į labai didelę dirbtinių gėlių paklausą mūsų regiono rinkoje, siūlomų prekių...
Igeda
Laidojimo paslaugos Jiezne, Birštone, Prienų raj.

Adresas: Vytauto g. 32, Jieznas, LT-59427 Prienų r.
Veiklos sritys: laidojimo paslaugos, kremavimas; dovanos; gėlės ir dekoratyviniai augalai; paminklai, antkapiai.
UAB "Igeda" laidojimo paslaugų centras teikia visas ritualines paslaugas aplinkinių miestų gyventojams: Jiezne, Birštone, Stakliškėse, Prienuose, Prienų raj., Kruonyje, Darsūniškyje, Pakuonyje, Būdose, Ubiškėse, Aukštadvaryje, Vakalėse, Beižonyse, Žiūronuose, Kalviuose, Pikelionyse, Vyšniūnuose, Butrimonyse...

ES dar nepratęsė sutarčių su "AstraZeneca", nežino, ar tai iš viso bus padaryta
ES dar nepratęsė sutarčių su "AstraZeneca", nežino, ar tai iš viso bus padaryta 05-09 19:05
Europos Sąjunga dar nepratęsė sutarčių su "AstraZeneca" dėl vakcinos nuo koronaviruso tiekimo po birželio ir neaišku, ar tai bus padaryta, sekmadienį pareiškė už vidaus rinką atsakingas Europos...
Bandymas kopijuoti – neatleistina prekių ženklų klaida
Bandymas kopijuoti – neatleistina prekių ženklų klaida 05-09 18:39
Prekių ženklai žengia į neįtikėtiną nuobodulio ir vienodybės etapą, kuris prasidėjo dar anksčiau nei pandemija.
Automobilio išlaikymas daugiausiai Europoje kainuoja belgams, mažiausiai – ispanams 05-09 17:53
Per įvairius su motorinėmis transporto priemonėmis susijusius mokesčius ES šalių biudžetai praėjusiais metais iš viso gavo 398,4 mlrd. Eur pajamų, skaičiuoja Europos automobilių gamintojų...

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Nike 137,81 +3,24%
Walmart 140,20 -0,60%