Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Taksi greičiau, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Taksi greičiau

Atsiliepimai apie Taksi greičiau, UAB

Go Fast

Varle.lt 10€ NUOLAIDOS KODAS ČIA
Parašyk savo nuomonę apie Taksi greičiau, UAB

per programele rase kelione su nuolaida bus 1.80e o atvykus i vieta vairuotojas pasake kad 10e kas per kontora tai neduok dieve
Rekomenduoju rinktis šią įmonę. Noriu pagirti jūsų įmonės vairuotoją, prieš porą savaičių su drauge laukėm bolto vairuotojo, bet visi buvo užimti, Gofast vairuotojas atvažiavęs sutiko mus pavežėti, esame labai dėkingos už saugų pavėžėjimą ir už žmogiškumo faktorių. Informavo apie programelę ir paskatino tapti klientu, programėlę atsisiuntėme. Vairuotojas Edmundas, labai šaunus, operatyviai reaguoja į situacijas, mandagus, pasitinka ir išlydi su gera nuotaika.
Niekam nerekomenduoju šitos imones. Operatores kiekviena karta meluoja laika už kiek atvyks taxsi. Paskambinus pasako, kad reikes laukti 20min, perskambinus po 30min pareiškia, kad lauk dar 12-15min. Nustokit klaidinti kliantus.
Sveiki, esu nepatenkinta jusu vairuotojo paslaugo isikvieciau pavezeja per programele tikrai naudojuos daznai ir tikrai kartai i diena po kelis kartus bet toks atvejis mane labai suerzino laukiau vairuotojo luksio g 58 su vaiku kai isikvieciau maciau kaip atvyko vairuotojas ejau link jo o i automobili ilipo kitas zmogus ir vairuotojas isvyko ta prasme nesupratau nes as kvieciaus moters vardu ligita o ilipo vyras ir iskart skambinau vairuotoju nes programelei jau mano telefone buvo pradeta kelione jis pakeles rageli man pareiske kad jam neidomu ir jis veza keleivi nors keleivis turejau but as ir mano vaikas o ne kaskoks zmodus is gatves as jam buvau parasius sms kad laukiu prie casino... Kodel del kaskokio neatsakingo asmens as su vaiku turejau stovet ir laukt kol kaskas baiks mano kelione ta prasme as paskambinus paprasiau atsaukt kelione nes negaliu isikviest kito vairuotojo ir pasakiau kad parasysiu skunda jis man pakeles pasake nu ko tu nori ir sake rasyk nu rasyk... Labai nepatenkinta jusu darbuotoju kadangi nepamenu jo vardo bei masinos nr tad isisaugojau tik tel nr jo +37067425654 siuo numeriu jis dirba
Paskambinau issikviesti taxi, tai panele numete rageli. perskambinus vel siurksciai kalbejo, kad nera laisvu masinu. su tokiu mandagumu, su tokiu poziuriu i pastovu klienta -.... as nenoriu keiktis, bet jeigu buciau virsininkas - si mergaite gautu i skura kaip priklauso. Viskas vyko 2019.05.19 diena 3:14 val.
Šiandien atvažiavęs prie Senuku parduotuvės mus paimti žmogus pradėjo kabinėtis, nepagarbiai bendrauti, kabinėjosi ar čia mums krovininė mašina nors turėjom nedaugiau negu vienas žmogus sveria, skundėsi kad nedaug moka jam ir kad laužo jo mašina tie daigtai, gailiuosi kad sutikau važiuoti su šiuo žmogum, taip pat mašinoje tvyrojo labai nemalonus kvapas ir tikrai ne nuo mašinos kuro ar pan.
Go fast- tai taxi imone kuria nebesinaudosiu. O kodėl? Gal dėl to kad už ta patį atstumą kitoje įmoneje sumoki 4 eurus šiandiena teko sumoketi 10 eurų? Taxisto pasiteiravau ar tikrai? O jis atsakė "ka žinau, tai jo". O iš kur jam žinoti? Jei jis neisijungęs aparačiuko buvo ir skaičius sugalvoja pats! Ačiū už puikiai pradėta diena! KTD244 toyota prius stovi visata prie pc savas.
GRETA SAKALAUSKAITE
2018-11-17 00:23:17 IP 2ju3kv09
Ne pirmas kartais kai kvietėmes šios firmos taxi (darbuotojams) pasako, kad atvažiuos už 5 min, o laiki 20 min, kai nori perskambint, paklausk, linijos užimtos būna.. Tenka kviestis kita taxy.. Apgailėtina.. O dar darbas sudaręs sutarti su šia firma. Teks sakyt, kad pakeistų sutarti su kita firma
Eima 2018-08-01 00:05:12
Nepasitikekit sia firma, o ypac jei atvyks vairuotojas su FORD minivenu.valstybinis nr.GRD 213
Kodel butent sia firma? Firma tai gera, ir veza tvarkingai, o vairuotoju visuomet pasitaiko visokiu.
Venkite chuliganiško vairuotojo su automobiliu Mercedes Benz vals. nr. HRD617.

Dallis
1424.LT

Adresas: Paribio g. 8, LT-08101 Vilnius.
Veiklos sritys: taksi paslaugos.
eTransport – viena stambiausių sostinės taksi paslaugų bendrovė, kuri plečiasi į visą Lietuvą! Bendrovėje sukaupta daugiau kaip 50 metų patirtis taksi versle. Joje automobiliai geros būklės, talpūs ir patogūs. Automobilių parkas atnaujinimas kasmet, kadangi turime savo autoservisą. Turėdami puikią komandą, didelį...
Bolt Services LT
BOLT

Adresas: Žalgirio g. 90, LT-09303 Vilnius.
Veiklos sritys: taksi paslaugos.
Bolt - viena didžiausia pavežėjimo ir paspirtukų nuomos platforma Lietuvoje. Bolt - protingiausias būdas judėti mieste. Naudokite Bolt kada tik prireiks, nes tai greita, saugu ir už prieinamą kainą. Keliaukite automobiliu arba Bolt paspirtuku. Parsisiųskite mūsų programėlę iš App Store ar Google Play ir keliaukite:...

Izraelyje preliminariai pritarta siūlymui paleisti parlamentą
Izraelyje preliminariai pritarta siūlymui paleisti parlamentą 12-02 19:38
Opozicijos pateiktas siūlymas paleisti Knesetą buvo priimtas 61 balsais prieš 54, kai Benny Gantzui išvakarėse paskelbus, kad jo vadovaujama partija "Mėlyna ir balta" parems šią trapiai koalicijai...
V. Putinas nurodė pradėti Rusijoje vakcinavimą
V. Putinas nurodė pradėti Rusijoje vakcinavimą 12-02 19:20
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas trečiadienį sveikatos apsaugos pareigūnams nurodė nuo kitos savaitės pradėti plataus masto vakcinavimą nuo koronaviruso.
Mobiliąją programėlę "KoronaStopLT" atsisiuntė 4%
Mobiliąją programėlę "KoronaStopLT" atsisiuntė 4% 12-02 18:33
Artumą su koronavirusu sergančiais žmonėmis fiksuojančią mobiliąją programėlę "KoronaStopLT" iki šiol parsisiuntė 130.000 žmonių – maždaug 4% Lietuvos gyventojų, trečiadienį pranešė Sveikatos...

Karantino metu Jūs:

Hasbro 96,19 +3,40%