Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Priklausomi nuo sporto, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Priklausomi nuo sporto

Atsiliepimai apie Priklausomi nuo sporto, MB

Solemlux NUOLAIDOS NET IKI 80%
Parašyk savo nuomonę apie Priklausomi nuo sporto, MB

Priklausomi nuo sporto
2018-10-02 20:48:52 IP 2i241f8o
Nesvarbu 2018-10-02 19:03:05
Zmogus ismano apie sporta, kaip pasiekti rezultatus, taciau kaip isvengti sveikatos sutrikimus, traumas - vos vos ka ir supranta. Ypac sneku apie moters anatomija.
Plius man keista, kodel si kompanija neidarbina daugiau zmoniu? Patys teige kad turi virs 3000 klientu, neapsimoketu daugiau darbuotoju tureti, kad darbas butu efektyvesnis ir klientams atrasytu laiku? Greitai atraso tik tada kai atsakyti I klausima yra lengva, o ne tada kai kazkas su sveikata vyksta, ir todel ir nezino kaip padet.
Mano nuomone rezultatus pasieksi, kunas pagrazes, bet asmeniskai patariu zmonems nusipirkti mitybos ir sporto plana pas vietini zmogu, kuris nera toks populerus ir pades tau visada kai pagalbos reikes.
Ačiū už komentarą, kritiką visuomet išklausom ir priimam. Ne viską įmanoma padaryti nuotoliniu būdu, todėl važinėjam, skraidom ir susitinkam su klientais gyvai.
Mes plečiam savo komandą, bendradarbiaujam su kineziterapeutais, bet kas liečia rimtas sveikatos ar hormonų problemas ir reikalauja medicininių tyrimų, mes rekomenduojam kreiptis į daktarus, pateikti jų išvadas ir pagal tai pasirinkti sportą bei rėžimą. Dėl atsakymo, dažniausiai visi atsakymai pateikiami ne vėliau nei per parą laiko, kartais per dvi.
Nojus Berlinskas
2017-07-22 16:30:20 IP 2juear9o
rasa 2017-07-20 23:18:57
mano draugas pirko programa pas ji, taciau jis tik graziai pakalba iki kol sumoki pinigus, (150 eur ir padesiu iki kol busi patenkintas savo rezultatais) tada atsiuncia visiems vienoda programa, tik padelioja pagal darbo laika valgymus, jo paties zodziai " jus ka galvojat as jums kiekvienam atskirai sudarineju programas" ir vis ragina savo klientu grupeje ji remti finansiskai, nes jis nori atsidaryt savo sale, taip pat kuria postus rasykit visi i komentarus kam reikia pagalbos arba motyvacijos ir kiekvienam is jusu parasysiu, tai cia tik zodziai, nes tie postai vienas po kito tokie, o tie zmones kurie paraso jokiu zinuciu ar motyvacijos nesulaukia.Ne gana to dar savo klientams sukure vip klientu grupe uz kuria vel praso moket pinigus ir kuriems zada skirti EXTRA demesio ir jei nukrypsti nuo plano meta tave lauk is tos vip grupes, o iprastoje klientu grupeje jis tik DAUG SNEKA.. zodziu gerai jis ten isigudrines...ziauriausiai buvo, kai kazkokia panele ieskojo trenerio ir jis meta savo klientu grupej tos panos posta ir sako kas nors "parekomeduokit mane " nu svelniai tariant zema
Rasa, į viską galima žiūrėt iš teigiamos pusės arba iš neigiamos pusės, visur - galima išvelgti pozityvo arba negatyvo ir suprast kažką klaidingai ir neteisingai. Jeigu tavo manymu aš su niekuom nebendrauju, nepadedu ir nemotyvuoju, kaip gali atsirasti tokia daugybė patenkintų klientų ? Niekada nebus taip, kad visiems įtiksi, kad išpildysi visų lūkesčius ir visiems padėsi taip, kaip norėtųsi padėt, tačiau stengiuos tai padaryt, bet kaip bebūtų gaila, ne visada pavyksta. Pripažįstu, kad ne visada būnu, kai klientui manęs reikia, pats nesugebu visiems parašyt ir kiekvieną dieną teirautis kaip jiems sekasi, tačiau pateikdamas savo pasiūlymą, taip pat supažindinu ir klientą su jo atsakomybėmis - tai reguliariai man rašyti ir sakyti kaip jam sekasi, kaip vyksta progresas ir kaip juda rezultatai, jeigu jis to nedaro - tuomet jis taip pat nesilaiko savo atsakomybių, nes siekiant rezultatų, darbas turi būti abipusis :) Finansiškai nieko neprašau manęs remti ir VIP grupės sukuriamos tiems, kuriems reikia kažkokio extra griežtumo bei dėmesio, nes ne visiems net gi užtenka paprasto bendravimo ir motyvavimo, ir tos grupės sėkmingai veikia ir jose esančių žmonių atsliepimai - teigiami. Jeigu kažkam nepatinka mano darbo kokybė -visuomet reikia rašyt, bendraut ir visa tai būna ištaisoma ir sprendžiama, mane taip pat galima rasti Ateities gatvė 10 mano ofise, kuriame aš konsultuoju žmones ir su jais bendrauju, todėl visuomet maloniai prašom apsilankyt. :) P.s. Dėl to "parekomenduokit mane", mane klientai visuomet visur rekomenduodavo ir siūlydavo visiems mane kaip trenerį savo noru, o aš jiems buvau liepęs manęs NEREKOMENDUOT, todėl nes nebespėjau apsiimt naujais žmonėmis, todėl tada ir įkėliau postą, kad JAU GALIT mane rekomenduoti kitiems, tuo pačiu galit parekomenduot ir šiai merginai. Manau viskas logiška ir suprantama.

Forum Fitness
Forum sporto klubas

Adresas: Konstitucijos pr. 26, LT-08105 Vilnius.
Veiklos sritys: pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; sporto organizacijos; sporto paslaugos, sporto klubai.
FORUM sporto klubas didžiuojasi tuo, jog jau nuo 2003 metų Lietuvoje siūlo aukščiausios kokybės visapusiško sveikatingumo paslaugas. Sukaupta patirtis mums leidžia klubo nariams pasiūlyti tai, kas jiems svarbiausia: nepriekaištingą paslaugų kokybę, komfortą ir asmeninį dėmesį kiekvienam bei išskirtines sąlygas...
Be1Sc
Aukšto meistriškumo sportininkų klubas

Adresas: Draugystės g. 13A, LT-51225 Kaunas.
Veiklos sritys: sporto organizacijos; sporto paslaugos, sporto klubai.
VŠĮ „Be1Sc“ įkurta 2017 metais, vedama idėjos užauginti naują kartą, siekiančią aukščiausių sportinių tikslų ir konkurencingą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, pritaikant moderniausią ir efektyviausią sportininkų rengimo praktiką. Nepamiršdami visuomenės, siekiame populiarinti sveiką gyvenseną, organizuojant...
E. parkas
Epower Arena

Adresas: Ukmergės g. 298, Norfa XXL požeminė aikštelė, LT-06143 Vilnius.
Veiklos sritys: motociklai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; sporto paslaugos, sporto klubai.
Išbandykite elektrinius kartingus ir motociklus Vilniuje, Pašilaičiuose. Naujas kartodromas Vilniuje jau veikia. Epower Arena įsikūrusi po stogu, todėl čia laiką puikiai praleisite bet kokiu oru. Elektrines transporto priemones jums parinksime pagal jūsų norus ir patirtį. Pasimėgauti aštriais pojūčiais galėsite be...
Laipiojimo centras
Miegantys drambliai

Adresas: Krėvės pr. 49, 2 aukštas, LT-49438 Kaunas.
Veiklos sritys: pramogos ir poilsis; sporto paslaugos, sporto klubai; sporto, turizmo reikmenys; vaikų būreliai.
UAB "Laipiojimo centras" - laipiojimo entuziastų susibūrimo vieta. Kuo ypatingas UAB "Laipiojimo centras"? Nedidelė „Miegančių dramblių“ laipiojimo salė įkurta 2007 m. 2015 metais išaugo į vieną didžiausių laipiojimo centrų Baltijos šalyse Laipiojimo centre daug šviesos ir erdvės, viskas sukurta mūsų pačių rankomis...
Euroatletas
Sporto prekės, treniruokliai, nardymo įranga

Adresas: Birželio 23-iosios g. 27A, LT-50202 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; metalas, apdirbimas, gaminiai; pramogos ir poilsis; sporto paslaugos, sporto klubai; sporto, turizmo reikmenys.
UAB "EuroAtletas" - sporto įrangos tiekimas, gamyba ir montavimas. GAMYBA - viena iš esminių mūsų veiklos krypčių, gaminame labai įvairią sporto įrangą, ir jos asortimentas pastoviai didinamas: Krepšinio stovų gamyba Kaune Rankinio vartų gamyba Kaune Stovų inventoriui gamyba Kaune Lauko sporto įrengimų gamyba Kaune...

Apie agentūrą “Kelionių laikas”
Apie agentūrą “Kelionių laikas” 10-18 16:20
"Kelionių laikas" įkurtas 2002 metais, šiandien yra viena ilgiausiai savo veiklą vykdančių kelionių organizatorių įmonių, kelerių metų "Gazelės" apdovanojimų laimėtoja bei "Nacionalinės...
"McDonald‘s" pelnas nuvylė – akcijos atpigo 5%
"McDonald‘s" pelnas nuvylė – akcijos atpigo 5% 10-23 12:01
JAV restoranų tinklo "McDonald‘s" trečiojo ketvirčio pelnas pirmą kartą per dvejus metus neatitiko analitikų prognozių, todėl akcijos atpigo 5%.
N. Storonskis pardavė dalį "Revolut" akcijų, tarp pirkėjų – buvęs "Uber" vadovas 10-23 11:43
Jungtinės Karalystės finansinių technologijų startuolio "Revolut" vienas iš įkūrėjų Nikolajus Storonskis pardavė 6 mln. USD vertės savo turėtų bendrovės akcijų.

Ar pritariate Prezidento pasiūlytiems mokesčių pakeitimams?

McDonald's 199,27 -5,04%