Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Šypsenos akademija, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Šypsenos akademija

Atsiliepimai apie Šypsenos akademija, UAB

Mūsų misija – jūsų šypsena!
Parašyk savo nuomonę apie Šypsenos akademija, UAB

Puiki klinika, kurioje man buvo suteiktos tik auksčiausios kokybės paslaugos.

Kainos yra link didesnių, tačiau kaina atitinka kokybę :)
2023-02-01 11:57:33 IP 2cfq7q0o
Austėja 2023-01-30 18:12:22
Skambinau 5 kartus, bet niekas neatsiliepė. Sulaukdavau pranešimo, jog kai atsilaisvins, man perskambins, bet niekas ir neperskambino. ;)
Laba diena, gerb. Austėja,

apgailestaujame dėl Jus nuvylusios patirties. „Šypsenos akademija“ visuomet siekia aukščiausio lygio ir kokybės aptarnavimo, tačiau dėl didelio skambučių srauto negalėjome iš karto atsiliepti į Jūsų skambutį. Mūsų sistema fiksuoja visus skambučius, tad matome, kad Jūs mums skambinote ir kad buvo bandyta Jums perskambinti, tačiau nesėkmingai.

Sistemoje taip pat matome, kad lankotės mūsų klinikoje, esančioje Švitrigailos g., tad maloniai prašome su mumis susisiekti tiesiogiai paskambinus klinikos administracijai šiuo numeriu: +370 638 84 028.

Dėkojame ir sieksime ateityje išvengti tokių nesklandumų.
2023-01-24 10:36:15 IP 2cfq7q0o
Ausrine 2023-01-24 10:21:58
Labai profesionaliai atrodanti aplinka, maloni administratorė (Vanesa), labai patiko kaip padarė prof. burnos higieną Reda Felinskytė, labai maloni ir profesionali ;)) Apsilankysiu vėl būtinai! <3
Sveiki, Aušrine,

dėkojame Jums už gražius žodžius. Visada maloniai lauksime sugrįžtant! :)
2023-01-16 09:29:08 IP 2cfq7q0o
Indrė Šležaitė 2023-01-12 16:05:35
Jau ne vienerius metus lankausi Klaipėdoje esančioje klinikoje. Greitas ir malonus aptarnavimas, kokybiškai teikiamos paslaugos, naudojamos pažangios technologijos. Gydytojai išsamiai suteikia reikalingą informaciją apie procedūras ir priežiūrą namuose. Tikrai jokios baimės! Rekomenduoju.
Sveiki, Indre,

džiaugiamės Jūsų patirtimi ir dėkojame už gražius žodžius. Visada maloniai lauksime Jūsų sugrįžtant :)
Indrė Šležaitė
2023-01-12 16:05:35 IP 2cfq5hq2
2023-01-09 16:03:43 IP 2cfq7q0o
Vaiva Voverytė 2023-01-09 13:28:51
Labai džiaugiuosi atradusi šią kliniką, pranoko visus lūkesčius. Profesionalus bei draugiškas kolektyvas, visuomet gera čia sugrįžti. Burnos higienistė Milana be galo atsidavusi savo sričiai, vienas malonumas lankytis pas tokius specialistus. Labai rekomenduoju!
Sveiki, Vaiva,

džiaugiamės Jūsų patirtimi ir dėkojame už gražius žodžius. Maloniai lauksime sugrįžtant :)
2023-01-09 16:01:38 IP 2cfq7q0o
Ruta Marija 2023-01-06 16:00:18
Labai malonus aptarnavimas ???? Su pagirimais - budama odontologijos kabinete, sededama specialioje kedeje, pabendravus su specialistem, jautiesi gerai, nes tikrai malonus palaikymas ir pagirimas ????
Sveiki, Rūta,

dėkojame Jums už gražius žodžius. Visada maloniai lauksime sugrįžtant! :)
2023-01-09 15:52:24 IP 2cfq7q0o
Ieva Gaižauskaitė 2023-01-05 20:50:10
Nors teko lankytis dar tik keletą kartų, negaliu nepalikti teigiamo atsiliepimo. Viskas taip neįtikėtinai jauku jau pradedant nuo klinikos atmosferos ir kas kartą pasitinkančių su šypsenomis, optimizmu ir rūpesčiu žavingų administratorių. Nors, žinoma, ne su visu klinikos personalu tenka tiesiogiai susidurti, bet mandagumas, rūpestis tikrai sklinda nuo visų. Kaip lankytoja su didžiulėmis baimėmis, sakau didžiausią AČIŪ už profesionalumą, nemoralizavimą, pozityvą ir taip kiekvieno vizito metu reikalingą juntamą nuoširdų rūpestį. Jūs esate nuostabūs ir jūsų dėka klinikoje galima lankytis be baimių. Rekomenduoju kliniką visiems! ❤️
Sveiki, Ieva,

visos „Šypsenos akademijos“ komandos vardu sakome Jums didelį AČIŪ už tokius gražius ir nuoširdžius žodžius. Džiaugiamės Jūsų patirtimi ir visada maloniai lauksime Jūsų sugrįžtant :)
Ieva Gaižauskaitė
2023-01-05 20:50:10 IP 2e913gng
2023-01-05 14:01:47 IP 2cfq7q0o
Ieva Lažauskė 2023-01-05 13:43:59
Klinikoje Kaune man buvo atlikta burnos higiena. Specialistė buvo labai maloni, švelni, informavo apie kiekvieną toliau atliekamą žingsnį bei viską paaiškino, kas leido jaustis ramiai ir užtikrintai. Pati klinika labai jauki, moderni, personalas labai paslaugus ir malonus. Sugrįšiu dar ne kartą.
Sveiki, Ieva,

2023-01-05 13:56:30 IP 2cfq7q0o
Rasa Atgalainytė 2023-01-05 12:45:34
Lankiausi klinikoje pas gydytoją Meida. Džiaugiuosi atlikta procedūra ir gydytojos profesionalia ir išsamia konsultacija, bei duotais patarimais ir rekomendacijomis. Viskas puikiai.
Sveiki, Rasa,

ačiū Jums už gražius žodžius, visada maloniai lauksime Jūsų sugrįžtant! :)
2023-01-05 13:48:11 IP 2cfq7q0o
Anastasija Petrokė 2023-01-05 11:27:59
Labai džiaugiuosi atradusi šią kliniką. Man buvo atlikta burnos higiena, odontologė įvertino ir visų dantų būklę, parodė, kuriuos dantis reiktų atidžiau valytis, parinko tarpdančių šepetėlius.
Klinika labai inovatyvi, jauki.
Sveiki, Anastasija,

dėkojame už gražius žodžius. Visada maloniai lauksime Jūsų sugrįžtant! :)
2023-01-05 13:41:57 IP 2cfq7q0o
Rūta Č. 2023-01-05 09:21:22
Patys geriausi atsiliepimai apie "Šypsenos akademija "visą personalą! Teko lankytis tiek Vilniuje tiek Kaune. Požiūris į darbą: atsakingumą, kruopštumą, profesionalumą ir bendravimą su klientu nuo durų iki durų-daug kam reikėtų imti iš to pavyzdį!
Esu labai patenkinta darbo rezultatais, Ačiū visom mergaitėms!
Sveiki, Rūta,

visos „Šypsenos akademijos“ komandos vardu sakome Jums didelį AČIŪ už tokius gražius ir nuoširdžius žodžius. Džiaugiamės Jūsų patirtimi ir lauksime sugrįžtant :)
2023-01-05 13:34:31 IP 2cfq7q0o
Vitalija Aprij 2023-01-04 19:29:14
Turiu probleminius dantis. Turint tikslą, kuo ilgiau išbūti su savais dantimis, man svarbu, kad mano dantimis būtų pasirūpinta profesionaliai. Apsilankius Šypsenos akademijoje man tapo ramu. Žinau, kad dabar padariau viską, ką galiu, nes mane prižiūrės savo darbą išmanantys specialistai.
Sveiki, Vitalija,

džiaugiamės Jūsų patirtimi mūsų klinikoje ir dėkojame, kad pasidalinote. Visada maloniai lauksime Jūsų sugrįžtant! :)
2023-01-05 13:22:31 IP 2cfq7q0o
Rugilė V. 2023-01-04 16:00:50
Lankiausi pirmą, bet tikrai ne paskutinį kartą. Labai jauki aplinka, higiena atlikta puikiai, taip pat dariausi skaitmenį tyrimą ir visų dantų rentgeną. Išsamiai pakonsultavo apie esamą situaciją, rekomendavo gydymo eigą. Įprastai labai bijau vizitų pas odontologus, o čia jaučiausi labai ramiai, už tai ir dėkoju ????
Sveiki, Rugile,

Rasa Atgalainytė
2023-01-05 12:45:34 IP 2cfq8ocj
Anastasija Petrokė
2023-01-05 11:27:59 IP 28m87kn2
Klinika labai inovatyvi, jauki.
Esu labai patenkinta darbo rezultatais, Ačiū visom mergaitėms!
2022-12-30 09:15:45 IP 2cfq7q0o
Asta Audiejaitė 2022-12-29 17:18:51
Labai kruopščiai ir atsakingai atlikta burnos higiena. Esu lankiusis ne vienoje odontologijos klinikoje, tai dažniausiai higieną atlikdavo max per pusvalandį, truputį pavalo ir viskas, bet sumoki aišku visą kainą. O čia šąžiningai visus dantų tarpukus taip kruopščiai išvalė, o ne kuo greičiau, truputį pavalo ir viskas. Labai esu patenkinta.
Sveiki, Asta,

džiaugiamės Jūsų patirtimi ir dėkojame už gražius žodžius. Visada maloniai lauksime sugrįžtant :)
Asta Audiejaitė
2022-12-29 17:18:51 IP 65hnbt26
2022-12-28 15:54:57 IP 2cfq7q0o
Margarita Mironova 2022-12-27 19:28:34
Labai profesionalus ir malonus aptarnavimas, miela administratore dirbanti Pilaitej. Pati klinika labai grazus dizainas.
Burnos higiena atlikta puikiai, aciu daktarei!
Sveiki, Margarita,

dėkojame už gražius žodžius. Visada maloniai lauksime Jūsų sugrįžtant! :)
2022-12-28 15:52:18 IP 2cfq7q0o
Alina Juckevič 2022-12-27 17:13:26
Esu maloniai nustebinta Jūsų komandos profesionalumu ir bendravimu su pacientais. Esu buvusi kelis kart tik, tačiau įspūdį palikote labai gerą. Tikiuosi, kad tokia puiki pradžia su Jumis link mano gražesnės sypsenos duis puikių rezultatų. Aciū, kad rūpinatės savo klientais.
Sveiki, Alina,

dėkojame už gražius žodžius apie „Šypsenos akademijos“ komandą! Džiaugiamės Jūsų malonia patirtimi ir visada lauksime sugrįžtant! :)
2022-12-28 15:49:44 IP 2cfq7q0o
Amanda 2022-12-27 17:09:30
Viskas patiko-daug šilumos, jaukumas, supratingumas, gera savijauta bei nuotaika atėjus ir išėjus!
Sveiki, Amanda,

dėkojame Jums už gražius žodžius! Visada maloniai lauksime sugrįžtant :)
2022-12-28 15:48:12 IP 2cfq7q0o
Asta Čitavičienê 2022-12-27 16:44:54
Maloni aplinka, dêmesys pacientui, labai profesionalűs, draugiški ir paslaugús specialistai. Labai džiaugiuosi atradusi šią vietą.
Sveiki, Asta,

2022-12-28 15:46:30 IP 2cfq7q0o
Martyna Milieškaitė 2022-12-27 16:22:02
Šypsenos akademija yra mano šių metų atradimas. Viskas labai profesionalu, puikus personalas, daug dėmesio klientui, kokybiškos paslaugos, akcijos ir nuolaidos. O svarbiausia - prie pat namų, tai yra labai patogu. :)
Sveiki, Martyna,

džiaugiamės Jūsų patirtimi ir dėkojame Jums už tokį gražų atsiliepimą :) Visada lauksime sugrįžtant!
Margarita Mironova
2022-12-27 19:28:34 IP 2datuh9l
Burnos higiena atlikta puikiai, aciu daktarei!
Asta Čitavičienê
2022-12-27 16:44:54 IP 2e7r3rbm
Martyna Milieškaitė
2022-12-27 16:22:02 IP 2ju3l8lb
2022-12-21 14:08:51 IP 2cfq7q0o
Marija 2022-12-21 08:37:22
Šypsenos akademija dirba savo srities specialistai, visada malonus ir su šypsena. Profesionalus aptarnavimas. Moderni įrangą. Buvau pas Higieniste Modesta. Labai maloni, dėmesingą, atidi, viska paaiškina. Rekomendacija - kas nori turėti gražia šypsena ir sveikus dantukus apsilankykite į Šypsenos akademija!
Sveiki, Marija,

nuoširdžiai dėkojame visos „Šypsenos akademijos“ komandos vardu už tokius gražius žodžius! Džiaugiamės Jūsų malonia patirtimi ir visada lauksime Jūsų sugrįžtant! :)
2022-12-21 14:04:35 IP 2cfq7q0o
Daiva Paukštė 2022-12-20 19:11:40
Moderni įranga, jauki aplinka ir profesionalus personalas. Nuoširdžiausios rekomendacinos
Sveiki, Daiva,

dėkojame Jums už gražius žodžius! Visada maloniai lauksime sugrįžtant :)
2022-12-21 14:02:19 IP 2cfq7q0o
Eglė 2022-12-20 18:40:32
Malonus ir profesionalus aptarnavimas, procedūros atliekamos laiku. Visuomet perspėjama apie galimus pasikeitimus ir ateinantį vizitą. Labai dėkinga!
Sveiki, Egle,

džiugu girdėti apie Jūsų patirtį mūsų klinikoje. Visada maloniai lauksime sugrįžtant! :)
2022-12-21 13:58:35 IP 2cfq7q0o
Robertas Oldenburg 2022-12-20 17:52:07
Labai kokybiskai atlikta procedura, malonus aptarnavimas. Greita, patogi registracija.
Sveiki, Robertai,

2022-12-21 13:40:03 IP 2cfq7q0o
Agnė 2022-12-20 16:03:08
Labai paslaugi ir rūpestinga klinika. Malonu, kai aptarnauja jaunas ir kvalifikuotas specialistas su nuoširdžiu noru padėti klientui. Tikrai galiu rekomenduoti savo artimiesiems ir draugams.
Sveiki, Agne,

džiaugiamės Jūsų patirtimi mūsų klinikoje ir dėkojame, kad pasidalinote. Visada maloniai lauksime sugrįžtant! :)
2022-12-21 13:35:08 IP 2cfq7q0o
Augustė 2022-12-20 15:51:09
Nuostabi klinika, pradedant aptarnavimui baigiant dirbančiais specialistais. Yra tekę turėti tikrai prastos patirties, kada negalima pasitikėti gydytoju, šiuo atveju kiekvienas darbuotojas stengiasi dėl paciento lyg būtų šeimos narys. Sugrįšiu dar ne karta!
Sveiki, Auguste,

2022-12-21 13:32:05 IP 2cfq7q0o
Edvardas 2022-12-20 15:39:34
Lankiausi Šypsenos akademijoje Vilniuje.
Maloni aplinka, moderni įranga ir draugiškas, kvalifikuotas kolektyvas.
Sėkmės Jums! Sugrįšiu ir rekomenduoju!
Sveiki, Edvardai,

džiaugiamės Jūsų patirtimi ir dėkojame už gražius žodžius :) Visada lauksime sugrįžtant!
Robertas Oldenburg
2022-12-20 17:52:07 IP 28ma25ri

SB dantų klinika
CLINIC | DPC dantų priežiūros centras

Adresas: Savanorių pr. 314A, LT-49452 Kaunas.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
CLINIC | DPC – didžiausias odontologijos klinikų tinklas Lietuvoje. Čia teikiamos visos įmanomos bendrosios ir šiuolaikinės odontologinės priežiūros paslaugos: Dantų implantacija Momentinė implantacija All-on-4 Zygoma Cirkonio implantai Trefoil sistema Dantų protezavimas Dantų šaknų kanalų gydymas Dantų ir...
Angitia
Odontologijos klinika Kaune

Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
Dantų gydymas, protezavimas, implantavimas, tiesinimas, balinimas. Vaikų dantų gydymas. Dantų rentgenas, kompiuterinė diagnostika. Dantų vagelių padengimas silantais, apnašų, akmenų valymas. Stomatologo paslaugos. Dantų profilaktinė apžiūra Sisteminga profesionali odontologo atliekama dantų profilaktinė apžiūra ir...
Krėva
Estetinė odontologija ir dantų implantavimas

Adresas: Miško g. 25A, LT-44313 Kaunas.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
Krėva, UAB tai odontologai Kaune, odontologų paslaugos. Dantų gydymas, plombavimas, protezavimas ir implantavimas bei visos suaugusiųjų ir vaikų dantų gydymo paslaugos ir burnos higienos paslaugos Dantų implantacija: All on Four metodika Momentinė implantacija Cirkonio implantai Trefoil sistema Zygoma Dantų...
Dantų gydytojas
Papadent

Adresas: Vito Gerulaičio g. 1-26, LT-08200 Vilnius.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos.
Mūsų misija – pasirūpinti profesionalia ir ilgalaike Jūsų burnos sveikata. Paslaugos: dantų implantacija, viso žandikaulio atstatymas naudojant „All-on-4“ metodiką, dantų protezavimas, laminatės, vaikų dantų protezavimas, terapinis gydymas, estetinis plombavimas, rentgenologiniai tyrimai, kompiuterinė diagnostika...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...

Kaip perėjimas prie žaliosios energetikos veikia kainas?
Kaip perėjimas prie žaliosios energetikos veikia kainas?
"Verslo tribūnoje" apie tai, kokį poveikį infliacijai turi perėjimas prie žaliosios energetikos. Elektromobilio gamybai reikia 5 kartus daugiau metalų nei varomam iškastiniu kuru, paklausa...
Dar daugiau dėmesio "Iki" darbuotojams: keliami atlyginimai, gerinamos darbo sąlygos
2023 metų pradžioje prekybos tinklas "Iki" 10 proc. padidino įmonės darbuotojų atlyginimus. Monika Milė, prekybos tinklo "Iki" Žmonių ir kultūros departamento vadovė, sako, kad padidintas algas...
MO muziejaus mecenatai: krizių metu mecenatystė dar labiau sutelkia
MO muziejaus mecenatai: krizių metu mecenatystė dar labiau sutelkia
Kasmet MO muziejus savo palaikytojų bendruomenei ir visuomenei pristato išsamią praėjusių metų veiklos ataskaitą. 2022 metai nestokojo iššūkių – susitelkimo pareikalavęs karas Ukrainoje...

Kiek užsienio kalbų mokate?

American Express 178,86 +3,31%
JPMorgan 141,09 +1,55%