VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Šypsenos akademija, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Šypsenos akademija

Atsiliepimai apie Šypsenos akademija, UAB

Mūsų misija – jūsų šypsena!
Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Šypsenos akademija, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Teko ir man tvarkyti čia dantis, palikau tikrai nemažai pinigų, kainos aukštos, o darbo kokybė puse velnio. Gydytojai turbūt patys tarpusavyje nesutaria, vienas pasakė, kad reikės tik pora vizitų plombuoti dantis, gavosi, kad prireikė keturių pas kitą gydytoją. Kaskart nuėjus tekdavo pakloti po 100eu už mažą plombą. Vienas krūminis dantys taip ir liko nesutvarkytas, nors matosi atsivėrę ertmės ir tikrai reikalinga plomba. Už tokias plombų kainas bent estetinį vaizdą pasistengtų gražesnį padaryti, bet čia turbūt kaip ir daugkur tiesiog kuo daugiau pinigų norima išlupti. Kaina neatitinka kokybės, ačiū, bet rinksiuosi kitą kliniką.
Rima Bogdanavičienė.
2021-07-20 23:53:11 IP 2cfutoq0
Atsakyti
Man teko garbė remontuoti dantis Jūsų kolektyve-Šypsenos Akademijoje. Tikrai Jūs pateisinate šį vardą. Nuostabus kolektyvas, kuriam svarbiausia -klientas. Pasijutau kaip namuose. Po kelių vizitų (o lankiausi nuo 2020-11 iki 2021-07) dingo baimė, lydėjusi mane nuo vaikystės-reiks taisyti dantukus. Oi, oi, oi... Ji gana greit dingo.
AČIŪ JUMS-Asta, Gabriele, Vinanta už prarastą baimę, malonų bendravimą bei puikų rezultatą-šypsena prabilus poreikį remontuoti dantis.
Žinojau ką darote ir kodėl. Aš puikiai jaučiausi, lyg atėjusi pasivaišinti kava, pasisvečiuot, o ne kaustoma baimės sėsti į odontologo kėdę. Manau aš ne vienintėlė buvau taip svetingai priimta šiame kolektyve.
Oi, vos nepamiršau- jos apsiginklavusios naujausiomis technologijomis ir geromis medžiagomis.
GERŲ IR DAUG KLIENTŲ, SVEIKATOS IR PUIKIŲ REZULTATŲ JŪSŲ KOLEKTYVUI !

Pagarbiai Rima Bogdanavičienė.
Atsakyti
Labai esu dėkinga odontologui Artiomui, labai nuostabus ir išmanantis savo darbą. Aplinka ir kolektyvas malonus, pasitinka su šypsena.
Rekomenduoju visiems
Gabrielė Liepinytė
2021-05-06 16:38:28 IP 5607llk3
Atsakyti
Prieš pačią kliniką nieko neturiu, bet komentaras apie jų dabartinę darbuotoją - Vinantą Taučę.
Jei norite išleisti daugybę pinigų, prisidaryti dar daugiau vargo, psichologinių problemų, ir netgi iškentėti daugybę skausmo, tuomet, taip, rekomenduoju Vinantą Taučę. Ši gydytoja keitė man visus dantis vinjetėmis ir keramika. Kadangi gyvenu užsienyje, visas procesas turėjo būti pagreitintas. Tad vienintelė teigiama viso gydymo dalis buvo, jog gydytoja prisitaikė prie mano galimybių. Taigi, per dvi dienas ji turėjo nudildinti visus dantis, kad vėliau juos būtų galima užmauti vinjetėmis ir keramika. Visas darbas buvo atliekamas BE JOKIŲ nuskausminamųjų!!!!! 2 dienos po 7h pastovaus darbo! Buvo jau momentų, kai tiesiog norėjosi išeit ir palikt viską. O ką jau kalbėti apie ašaras ir didžiulį galvos skausmą nuo neisbaigiančių skausmų. Kodėl gydytoja nenaudojo nuskausminamųjų, iki šiol niekam neaišku, ir mano dabartiniai dantistai tiesiog yra pastėrę, kad kažkas galėtų taip nežmoniškai pasielgti su pacientu. Bet tai dar nepabaiga. Visas darbas buvo atliktas tiosiog atmestinai, nes visi dantys 'atsilipina'. Kaip mano dabartiniai dantistai pastebėjo, gydytoja Vinanta, nenaudojo pakankamai klijų, nes nauji keramikiniai dantys turi 'elgtis' kaip ir normalūs dantys, t.y. nuskilti, bet ne 'atlipti'. Laimei, klinika susivokė savo kaltę, perdarė man priekinius dantis, tačiau, visi likę taip ir laikosi, galima sakyti, ant plauko. Valgau sumuštinį, ogi, va, ir 'atkibo' dantis. Valausi tarpdančius, ogi, ir kitas dantis 'atkibo'. Kaip jau minėjau psichologiškai esu tikrai labai paveikta, nes košmarai ateina kas kelis mėnesius, o ką jau kalbėti apie baimę valgyti kietesnį maistą.
Kadangi klinika nebeleido Vinantai grįžti po jos dekretinių, su malonumu lankausi pas naujus dantistus, tačiau noriu visus jos pacientus įspėti - niekada nesirinkite Vinantos savo gydytoja! Ji ne tik Jums sugadins dantų būklę, bet ir psichologišką savijautą. O ką jau kalbėti apie papildomus pinigus, reikalingus išleisti jos darbo taisymui.
Aš tik bandau suvokti, kodėl ji taip pasielgė? Ėmė priemones iš klinikos ir perpardavinėjo? Tiesiog, mėgaujasi žiūrėti kaip jos pacientai kankinasi? O čia jau palieku Jūsų fantazijai, nes aš pati niekaip neperprantų šitokio elgesio.
Nepatenkintas klientas
2021-03-15 10:56:10 IP 5km7041k
Atsakyti
Kiek galite žmones vedžioti už nosies ir teisintis, kad tai neva gydytoja "susirgo" arba negalite užrašyti vaiko anksčiau nei po mėnesio ir atėjus vizito laikui parašyti žinutę tą pačią dieną su vizito atšaukimu. Jei tai būtų pirmas kartas būtų galima atleisti, bet tai jau visiška tendecija gal 4 kartus nukeltas vizitas. Absurdas. Ar suprantate, kad dėl jūsų aplaidumo ar laiku neatliktų gydymo paslaugų kažkam gręsia sveikatos problemos - kas tai kompensuos ??? Ne bandeles pardavinėjate - gal laikas atsitokėti arba pasikeiskite administraciją jei nesugeba suvaldyti situacijos.. Kainos kosminės už paprasčiausias paslaugas, kurių net atlikti laiku nesugebate. Pinigus imate į priekį už neatliktas paslaugas kurių ir atlikti neskubate nes pinigus tai juk gavote...Niekam nerekomenduoju lankytis šioje įstaigoje. Visiškas nervų ir sveikatos gadinimas už kosminius pinigus.
Atsakyti
Esu labai patenkinta man atlikta profesionalia burnos higiena :) Klinikoje šiltai pasitiko administracija, o savo darbą itin profesionaliai atliko ir burnos higienistė. Tikrai dar sugrįšiu :)
Atsakyti
Gavau dovanų kuponą burnos higienai ir dantų balinimui lazeriu. Greitai suderinome vizitų laikus, o procedūros tikrai vertos pagyrų! Dantys akivaizdžiai baltesni, negu buvo!
Atsakyti
Esu labai patenkinta tiek aptarnavimu, tiek paslaugų kokybe! Jau ne vieną kartą lankiausi įvairioms procedūroms ir visą laiką esu pasitinkama su šypsena, o gydytojai atsako į visus rūpimus klausimus. Rekomenduoju visiems draugams bei pažįstamiems. Sėkmės Jums!
Atsakyti
Labai patiko klinika. Darbą atliko puikiai, bendravimas labai malonus.

Taip pat rekomenduojame

SB dantų klinika
CLINIC | DPC dantų priežiūros centras

Adresas: Savanorių pr. 314A, LT-49452 Kaunas.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
CLINIC | DPC – didžiausias odontologijos klinikų tinklas Lietuvoje. Čia teikiamos visos įmanomos bendrosios ir šiuolaikinės odontologinės priežiūros paslaugos: Dantų implantacija Momentinė implantacija All-on-4 Zygoma Cirkonio implantai Trefoil sistema Dantų protezavimas Dantų šaknų kanalų gydymas Dantų ir...
Šypsenų laboratorija
NEODENTA odontologijos klinika

Adresas: Baltų pr. 49A, LT-48233 Kaunas.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
NEODENTA – tai visas tik aukščiausios kokybės odontologijos paslaugas suaugusiesiems ir vaikams teikianti klinika, įkurta tam, kad kiekvienas turėtų pačias geriausias sąlygas rūpintis savo dantų sveikata. Klinikos stiprybė – čia dirbančių specialistų komanda. Gydymo kokybę užtikrina naujausius šiuolaikinės...
Angitia
Odontologijos klinika Kaune

Adresas: Savanorių pr. 273, LT-50131 Kaunas.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
Dantų gydymas, protezavimas, implantavimas, tiesinimas, balinimas. Vaikų dantų gydymas. Dantų rentgenas, kompiuterinė diagnostika. Dantų vagelių padengimas silantais, apnašų, akmenų valymas. Stomatologo paslaugos. Dantų profilaktinė apžiūra Sisteminga profesionali odontologo atliekama dantų profilaktinė apžiūra ir...
Odontologija jums
Estetinė odontologija ir dantų implantavimas

Adresas: Miško g. 25A, LT-44313 Kaunas.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
Odontologija jums, UAB tai odontologai Kaune, odontologų paslaugos. Dantų gydymas, plombavimas, protezavimas ir implantavimas bei visos suaugusiųjų ir vaikų dantų gydymo paslaugos ir burnos higienos paslaugos Dantų implantacija: All on Four metodika Momentinė implantacija Cirkonio implantai Trefoil sistema Zygoma...
Dantų gydytojas
Papadent

Adresas: Vito Gerulaičio g. 1-26, LT-08200 Vilnius.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos.
Mūsų misija – pasirūpinti profesionalia ir ilgalaike Jūsų burnos sveikata. Paslaugos: dantų implantacija, viso žandikaulio atstatymas naudojant „All-on-4“ metodiką, dantų protezavimas, laminatės, vaikų dantų protezavimas, terapinis gydymas, estetinis plombavimas, rentgenologiniai tyrimai, kompiuterinė diagnostika...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021
Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
Į organizaciją sugrįžę darbuotojai būna dar labiau įsitraukę
Į organizaciją sugrįžę darbuotojai būna dar labiau įsitraukę 10-23 20:38
Ne vienas darbdavys, darbuotojui išėjus, deda tašką. Visgi personalo ekspertai pataria palaikyti ryšį ir palikti praviras duris.
Ukraina siūlo tiekti Europai daugiau gamtinių dujų
Ukraina siūlo tiekti Europai daugiau gamtinių dujų 10-23 18:36
Ukraina penktadienį pareiškė pasiruošusi tiekti papildomus 55 mlrd. kubinių metrų gamtinių dujų Europai, o prezidentas Volodymyras Zelenskis apkaltino Maskvą tyčia kurstant energetikos krizę.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

Akcijų kainos

eBay 80,59 +5,75%
American Express 187,08 +5,41%
Oracle 98,25 +2,02%
Goldman Sachs 414,32 +1,65%
Hasbro 89,50 -3,20%
Twitter 62,24 -4,83%
Facebook 324,61 -5,05%
Intel 49,46 -11,68%

Žaliavų kainos pasaulyje

Jautiena 5,61 +0,36%
Dyzelis 2,07 -2,82%
Nafta 83,87 +1,10%
Anglis 168,75 +11,04%
Ryžiai 403,00 -2,66%
Auksas 1785,28 -1,25%
Dujos (JAV) 4,05 +6,86%
Varis 9370,14 -0,85%