Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę SYNLAB LIETUVA UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę SYNLAB LIETUVA

Atsiliepimai apie SYNLAB LIETUVA UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie SYNLAB LIETUVA UAB

Synlab trina prastus atsiliepimus apie juos, pasilieka tik liaupses. Apgailėtina! Vietoj to, kad atsiprašytų už nekorektišką, nekompetetingą, nekokybišką elgesį besilaukiančiai moteriai, jie trina pasisakymus. Tooooks žemas lygis, kad apgailėtina. Labai prastas aparnavimas ir nekorektiškas elgesys. Niekada niekam nerekomenduoju Synlab Ukmergės g., kadangi, vien jau darbuotojai absoliutūs robotai, net nepasidomintys situacija, visiškai jokio žmogiškumo, tik, kai atveri piniginę, labai “pataria” krūvas nereikalingų tyrimų, bet, kai klientui (buvusiam nuolatiniam), besilaukiančiai moteriai, reikėjo elementaraus žmogiškumo, deja, niekam nebuvo aktualu padėti, nes už tai pinigų gi nenulupsi. Ir, kalba eina NE apie paslaugą, o apie humanišką susikalbėjimą, kurio, deja, nebuvo. Juokingiausia, kad komentarai trinami :))
Likau labai maloniai nustebinta aptarnavimu. Nors visur viskas vyksta pagal išankstines registracijas, tačiau tik paskabinus mane išsamiai pakonsultavo rūpimais klausimais, pasiūlė visai kitus tyrimus, nei galvojau atlikti, nes tiksliai nežinojau ką čia reiktų. Pasakiau savo negalavimus, tai išklausė ir parekomendavo. Gana smulkmeniškai paaiškino apie pačius tyrimus, jų pliusus/minusus. Atvykus mane priėmė merginos, kurios maloniai aptarnavo, venos mano tokios neypatingos tai nustebau. Pasiūlė vandens ir kavos po visko. Nežinau kaip kitų patirtis, bet mano puiki. Viskas labai naujoviška, modernu.Tikrai dar grįšiu. Išėjau su šypsena!
Laba diena, noriu padekoti akuserei Irenai Stulcienei uz profesianalu aptarnavima, patarimus ir pozityvu nuteikima visai dienai.Su pagarba Dalia
Synlab Vilniuje, Kalvarijų g. dariaus onkocitologinį gimdos kaklelio tyrimą skystoje terpėje. Rezultatą gavau 3 darbo dieną. Rinkoje, žinau, tokie tyrimai užtrunka iki savaitės ir daugiau. Likau labai maloniai nustebinta. Ačiū Gydytojai Ingridai Čepulienei, kuri tyrimą paėmė taip, kad net nepajaučiau :).
2018-09-14 15:40:51 IP 66gka1td
Ernesa 2018-08-10 14:42:49
Cia ne kilinika, o kazkoks shambas. Vadinamos eseles net nezino koks tiriamas kaip turi buti atliekamas. Sakau padarykite kortizolio tyrima, ji pasiskambina ir sako, siaip tai ji reikia vakare daryti, bet apsimeskim kad dabar vakaras 0_O Negana to, po padarytu tyrimu ir sumoktu 300EUR turejau skambinti del kiekvieno tyrimo ar prasyti kad atsiustu rezultatus. Po dvieju savaiciu, rezultatu vis dar nesulaukiau nes paneles nemokejo persiusti failo.. Ar cia normalu?? Lievoje gal ir tiems zmonems, kurie nesupranta kas, kaip ir kada atliekami tyrimai gal viskas ir gerai. As buvau ne tik pasipiktinusi bet ir sokiruota ! gvenime nebesvaistysiu savo laiko siai kompanijai.
P.S Dar sake kad tyrimai atliekami Vokietijoje, o ant tyrimu raso Estijoje, tai kaip cia suprasti???
Laba diena. Su Jumis buvo susisiekta el.paštu ir Facebook paskyroje. Džiaugiamės, kad situaciją pavyko išspręsti ir dar kartą atsiprašome už nemalonius potyrius. Sieksime, kad situacija nesikartotų, dažniau edukuodami personalą.
SYNLAB administracija
2018-03-07 14:13:57 IP 28m83k01
Domas 2018-03-07 14:03:00
Synlab savo svetainėje nurodo, jog atlieka Laimo ligos (Borrelia burgdorferi) tyrimus, nors pateikiamame akreditacijos liudijime tokio tyrimo nėra.
Laba diena, p. Domai,

Tyrimus, kuriuos SYNLAB laboratorija parduoda, tačiau neatlieka savo pajėgumais, siunčia į atitinkamą SYNLAB padalinį kitose ES šalyse ar į kompetentingą laboratoriją, atitinkančią SYNLAB taikomus ISO standartus.
SYNLAB Lietuva UAB 2018-02-02 15:34:24

Ačiū už Jūsų pastebėjimą. Norime pastebėti, kad Jūs buvote informuotas teisingai apie tyrimo kainą, nes Jūs apie tai ir teiravotės. Kiekvienoje tiek privačioje, tiek viešoje įstaigoje yra taikomas medžiagos tyrimams paėmimo mokestis, kuris į tyrimo kainą nėra įskaičiuotas. Tad visose įstaigose, tikėtina, gautumėte tą patį atsakymą. Bet dėkojame Jums už išsakytą nuomonę, atsižvelgsime ir sakysime pacientams kainas kartu su paėmimo procedūra.
Puiku, kad greitai reaguojate į kritiką. Kaina tikrai nėra esmė. Esmė tame, kad Jūs tyrimo negalite padaryti nepaėmę kraujo iš kliento, tad ir kainą turėtumete sakyti visos paslaugos. Šiaip ar taip malonus aptarnavimas ir profesionalus kolektyvas. Sekmės darbuose!
2018-02-02 15:34:24 IP 66gka1td
Klientas 2018-02-02 15:21:42
Paskambini ir paklausi kiek kainuos konkretus tyrimas. Atsako, kad 25€. Nuvažiuoji darytis, kaina jau 28€. Už kraujo paėmimą dar 3€. Kodėl nesakot galutinės mokėtinos sumos? Ir niekas nepasakė telefonu, kad papildomai reikia mokėti!

Affidea Lietuva
Radiologijos paslaugos

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 26 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Adresas: Gervėčių g. 14, LT-50152 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

Nedarbas euro zonoje gegužę išaugo silpniau nei prognozuota – iki 7,4%
Nedarbas euro zonoje gegužę išaugo silpniau nei prognozuota – iki 7,4% 07-02 18:24
Europos Sąjungos (ES) statistikos tarnybos "Eurostat" duomenimis, vidutinis nedarbas 19 euro zonos valstybių gegužę pakilo 0,1 procentinio punkto iki 7,4%.
TVF patarimas Lietuvai dėl valstybinio banko: "matuokite tris kartus, kirpkite vieną" 07-02 17:43
Lietuvai, šiuo metu svarstančiai dėl valstybinio banko įkūrimo, vertėtų vadovautis posakiu "matuok tris, o kirpk vieną kartą", teigia Tarptautinio valiutos fondo (TVF) pirmininkė ir generalinė...
81-asis LNDT sezonas: puokštė nežinomųjų ir beveik nieko tikro
81-asis LNDT sezonas: puokštė nežinomųjų ir beveik nieko tikro 07-02 17:31
Lietuvos nacionalinis dramos teatras (LNDT) pakvietė į ekskursiją po rekonstruojamus pastatus ir pristatė 81-ąjį sezoną, kurio, pasak teatro direktoriaus Martyno Budraičio, "gali ir nebūti, arba...

Ar nešiojate kaukę pasibaigus karantinui?

FedEx 156,66 +11,72%