Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę SYNLAB LIETUVA UAB

Atsiliepimai apie SYNLAB LIETUVA UAB

Parašyk savo nuomonę apie SYNLAB LIETUVA UAB

2022-06-10 08:25:14
Va taip 2022-06-09 20:48:43
Labai nemalonus aptarnavimas. Nerekomenduoju Niekam rinktis SYNLAB jeigu nenori susigadinti nuotaikos.
Dėkojame už pateiktą atsiliepimą. Norime detaliai išanalizuoti situaciją, todėl prašome susisiekti el.paštu: [email protected] išsamesniam aptarimui.
2022-06-06 08:18:39
Snieguolė Šermukšnė 2022-06-03 20:35:01
Jau daugiau kaip pusė metų laukiu tyrimų, kuriuos apmokėjau, rezultatų ir nesulaukiu
Žodžiu, tikri a*******i
Atsiprašome, kad nepateisinome Jūsų lūkesčių suteikdami paslaugas. Prašome susisiekti el. paštu: [email protected], kad galėtume kuo skubiau išspręsti šią situaciją.
Snieguolė Šermukšnė
2022-06-03 20:35:01
Žodžiu, tikri a*******i
2022-05-25 08:35:54 IP 2e8bb3e0
Klientė 2022-05-24 11:01:20
Lankiausi synlab labaratorijoje Kalvarijų g. Tikrąją ta žodžio prasme košmaras. Nieks dar taip blogai nebuvo paėmęs kraujo. Vieta iš kurios buvo imta visa raudona, kai kur labai stipriai pamelynavo. Labai stipriai skauda. Ne pirmą sykį dirbančiom merginom labai sunkiai sekasi paimti kraują, gal reikia tiesiog daugiau mokymų. Nes aš susimokejus pinigus nenorėčiau patirti skausmo tiek, jog net rankos negaliu sulenkti
Dėkojame už pateiktą situacijos aprašymą. Atidžiai vertiname kiekvieno kliento atsiliepimą, todėl norėdami išsiaiškinti visas detales ir išanalizuoti susiklosčiusią situaciją labai prašome susisiekti el.paštu: [email protected]
2022-01-24 08:15:29 IP 2i24rvoq
Greta 2022-01-21 16:46:11
Skambinau uzsiregistruoti gripo vakcinai. Atsiliepe labai nemaloni registraturos darbuotoja, toks jausmas jog sutrukdziau tik paskambinus. Klausiau ar galima paskiepinti, tylejo gal minute laiko, kol pasake" galiu paklaust laboratorijos". tai sakau gerai paklauskit, tylejo ir galiausiai pasake, gerai paskambinsim. Taip ir nesupratau, nes niekas ir neperskambino man del tyrimu. Aciu, daugiau nesikreipsiu i sia istaiga, del tokio "malonaus" bendravimo su klientais.
Dėkojame už pateiktą atsiliepimą. Norime administracijos vardu atsiprašyti už susiklosčiusią situaciją ir nemalonią patirtį. Norėdami išsiaiškinti visas detales ir išanalizuoti susiklosčiusią situaciją labai prašome susisiekti el.paštu: [email protected]
Prisiskambinti užsiregistruoti mokamiems tyrimams, bent jau Vilniuje, neįmanoma. Visą dieną bandant prisiskambinti vis paspausdavau tą jų siūlomą 5, jei pageidauju, kad man perskambintų. Antrą dieną laukiu, kada gi man perskambins. Rinkausi šią laboratoriją vien dėl to, jog strategiškai patogioje vietoje. Nuvažiavus į Antakalnio polikliniką tuos pačius mokamus tyrimus pasidariau tą pačią dieną ir be jokios registracijos.
Labai malonus aptarnavimas Ukmergės g. Vilnius SYNLAB, iš komentarų tikėjausi prasto aptarnavimo, o iš tikrųjų visi labai mandagūs, nuo administratorės iki darbuotojos, kurios ėmė tyrimą. Rekomenduoju!
Lankėmės Synlab Herkaus Manto gatvėje 36. Kiek kartų teko imti kraują iš venos niekur kitur taip profesionaliai kaip Synlab kraujo nepaimdavo. Vaikui 4 metų kurio venų beveik nesimato, neskausmingai, iš pirmo karto paimė kraują. Sesutės ir administratorė labai malonios, noriai pakonsultuoja. Visada jei reikės tyrimų lankysimės tik Synlab ir visiems rekomenduojam!!!☺️
Antikūnių tyrimas NEIGIAMAS, nuvažiavau iš kart į kitą kliniką, vėl pasidariau tyrimą TEIGIAMAS. Turiu įtarimą, kad gauna “atkatą”valstybinį už neigiamus atsakymus.. a*******i.
2021-11-03 14:23:08 IP 2i24rvoq
In. 2021-11-02 17:20:52
NIPT TYRIMAS.
būsimos mamytės svartančios apie šį tyrimą tai tikrai ne šioje įstaigoje.
Dariau šį tyrimą, prie visų atsakymu tai pat buvo žymima ir vaiko lytis buvo pažymėta rasta Y, kas reiškia berniukas. O man visi gydytojai tvaitino, kad bus mergaitė ir aisku gime mergaite. Parašiau laišką ar tikrai ne sumaišė tyrimų rezultatų, atsakymo jokio negavau. Tyrimas brangus 500 eurų, kuris turejo įvesti ramybę, o atnešė daugiau nerimo.
Dėkojame už pasidalintą situaciją. Norėdami išsiaiškinti visas detales ir išanalizuoti susiklosčiusią situaciją labai prašome susisiekti su Kokybės skyriumi: [email protected]
NIPT TYRIMAS.
būsimos mamytės svartančios apie šį tyrimą tai tikrai ne šioje įstaigoje.
Atsiliepimas tik pats geriausias. Visa seima naudojomes synlab paslaugomis Klaipedoje. Greitai, maloniai ir kokybiskai.
Betvarkė, darbuotojos visiškai neskuba dirbti, užrašė tyrimui kurio net nedaro ir net neatsiprašė. Jokios komunikacijos su klientu, tik sigadinau savo darbo dieną ir nuotaiką.
Blogi atsiliepimai. Prisiskambinti neįmanoma (8682)05399. Žadėti tyrimai per dvi darbo dienas neatlikti.
Kokybiškiausi tyrimai iš visų kraujo tyrimo centrų Lietuvoje. Nepalyginsi su Antėja, kur dažnai gali gauti neteisingą atsakymą. Ačiū, kad sąžiningai ir profesionaliai dirbate. Kaina atitinka kokybę.
Arogantiškas ir netaktiškas aptarnavmas - rinkitės kitą paslaugų tiekėją! Bent jau Viniuje analagiško tipo kraujo laboratorijų rasite užtektinai. (Lankiausi Vilniuje Ukmergės g.)

Laukiuosi ir dėl gydytojo įtarimų telefonu regsitravausi vaisiaus genetiniam tyrimui. Registracijos laikas - 17:40. Atvykau 15 min anksčiau, man pastoviniavus prie užrakintų durų galiausiai jos atsivėrė, bet ir greit vėl užsitrenkė su paliepimu ateiti savo laiku.
Laimei buvau su automobiliu ir turėjau kur palaukti. Tikrai neviliojo mintis 15 min stovėti prie durų šaltyje ir ant skersvėjo (pasitaikė nejaukios oro sąlygos).
Vėl prie durų atsirandu 17:41. Laukiu, niekas neatidaro, nors per plačias stiklines duris matau dvi registratores šiltai įsitaisiusias užu stalo. Galiau pabeldžiu ir durys prasiveria.
Galiausiai patekau į vidų, valio! Tuomet pasipila priekaištai, kad vis tiek atėjau per anksti, nes antot viską žinančios registratorės esu registruota 17:45 ir mat atėjau 4 min per anksti. Tai mes tas 4 minutes dar ginčijomės, kada aš esu registruota. Registratorė sako, kad "pas mane parašyta 17:45", nors aš iš pokalbio telefonu įsidėmėjau 17:40, na ir ką dabar daryti? Man gal dar išeiti ir dar lauke palaukti?
Aš ir sakau jai, kad jokio sms ar kito raštiško patvirtinimo apie registraciją man nesiuntėte, tai deja neturiu kaip įrodyti, kas teisus. Be to, jau ir registratorės nuroytas laikas 17:45 spėjo ateiti.
Apsidairau - esu vienintelė lankytoja, foje erdvus, pastatytos kelios kėdės lankytojams, tačiau kažkodėl į visų anksčiau nebuvo galima patekti. Na ką, jei jau tokios taisyklės, tai jau tokios taisyklės, ne man jas kvestionuoti.
Tuomet pradedame kalbėti apie paslaugą, kurios atėjau. Registratorė sako, kad va, pas ją vėl parašyta, kad atėjau Neobona tyrimui. Aš sakau, kad atėjau vaisiaus genetiniam tyrimui ir kaip ir jūsų puslapyje gražiai aprašyta tikiuosi konsultacijos, kuris iš tyrimų man būtų tinkamiausias. Registratorė atsako, kad jie čia konsultacijų neteikia, tik atlieka tyrimus. Mintyse gavoju, tai ką dabar daryti? Kur čia man paskambinti, kad man patartų? Jau tikrai nervinuosi, ir prakaitas išpylė, jau ir ėmė mausti pilvą ten kur vaikelis, sakau, gal aš prisėsiu kur nors, nors ir nesiūlote. Galiausiai sakau, kad noriu pačio plačiausio tyrimo. Pradėjo man vardinti kainas, toks pavadinimas - tiek kainuoja, kitas tyimo pavadinimas - aniek kainuoja. Aš dar kartą kartoju - "noriu pačio plačiausio tyrimo".
Tada išmanioji registratorė pagalvoja ir sugalvoja, kad hmmm, gal va čia tokio tyrimo negalima daryti darbo dienos pabaigoje ir reikia ateiti ryte. Kažkur pasiskambina. Ir girdžiu: "aš irgi taip manau", "tai tas kas registravo suklydo". Čia tai jau viršūnė - jaučiausi lyg iš manęs tyčiotųsi. Pareikalavau grąžinti mano asmens dokumentą ir skubiai išėjau su mintimi, kad tai paskutinė vieta pasaulyje į kurią grįžčiau.

Sekančią dieną užsiregistravau į kitą kraujo tyrimų laboratoriją, kuri skyrėsi kaip diena ir naktis. Gavau registracijos patvirtinimą sms, tad vačiavau ramiai žinodama, kad manęs bent jau čia nekaltins, kad neteisingai įsidėmėjau vizito laiką. Mane priėmė iškart, pasiūlė atsisėsti, pasiteiravo kokio tyrimo noriu ir argumentuotai padėjo išsirinkti. Mano vizito metu kitas lankytojas atėjo 25 min anksčiau savo vizito laiko, tačiau jis nebuvo paliktas laukti lauke šaltyje, darbuotoja pakvietė užeiti ir pasiūlė palaukti laukiamajame. Su manimi bendravo empatiškai, taktiškai ir profesionaliai.
Tad dar kartą mano nuoširdus patarimas - jei saugote savo sveikatą ir nervus - rinkitės kitą paslaugų tiekėją, bet tik ne Synlab.
Synlab Klaipėdoje dirba tikra kolūkietė darbuotoja priimanti klientus. Arogantiška, pikta.Tikra tarybinė santvarka, dar pinigus tokiems mokėti.
2020-08-24 16:58:14 IP 2i24rvoq
Klientė 2020-05-26 16:29:58
Likau labai maloniai nustebinta aptarnavimu. Nors visur viskas vyksta pagal išankstines registracijas, tačiau tik paskabinus mane išsamiai pakonsultavo rūpimais klausimais, pasiūlė visai kitus tyrimus, nei galvojau atlikti, nes tiksliai nežinojau ką čia reiktų. Pasakiau savo negalavimus, tai išklausė ir parekomendavo. Gana smulkmeniškai paaiškino apie pačius tyrimus, jų pliusus/minusus. Atvykus mane priėmė merginos, kurios maloniai aptarnavo, venos mano tokios neypatingos tai nustebau. Pasiūlė vandens ir kavos po visko. Nežinau kaip kitų patirtis, bet mano puiki. Viskas labai naujoviška, modernu.Tikrai dar grįšiu. Išėjau su šypsena!
Dėkojame, už gražų atsiliepimą. Lauksime grįžtant.
2020-08-24 16:54:21 IP 2i24rvoq
Tomas 2020-07-14 15:18:59
Nesenai mačiau blogą komentarą apie Synlab darbuotojų elgesį, kuris buvo vėliau ištrintas, čia klausimas turbūt rekvizitai.lt svetainei. Kiek kainuoja, ištrinti komentarą, kuris nepatinka?
Laba diena, Tomai, pagal rekvizitai.vz.lt politiką, paskyrų administratoriai (t.y. SYNLAB Lietuva UAB) komentarų trinti negali ir jokie komentarai nebuvo ištrinti įmonės darbuotojų. Tai nereprezentuoja mūsų požiūrio į klientų pasitenkinimą. Rekvizitai.vz.lt administratoriai informavo, kad komentarus gali ištrinti tik patys vartotojai.
2020-08-24 16:46:52 IP 2i24rvoq
J.S 2020-06-29 20:39:16
Synlab trina prastus atsiliepimus apie juos, pasilieka tik liaupses. Apgailėtina! Vietoj to, kad atsiprašytų už nekorektišką, nekompetetingą, nekokybišką elgesį besilaukiančiai moteriai, jie trina pasisakymus. Tooooks žemas lygis, kad apgailėtina. Labai prastas aparnavimas ir nekorektiškas elgesys. Niekada niekam nerekomenduoju Synlab Ukmergės g., kadangi, vien jau darbuotojai absoliutūs robotai, net nepasidomintys situacija, visiškai jokio žmogiškumo, tik, kai atveri piniginę, labai “pataria” krūvas nereikalingų tyrimų, bet, kai klientui (buvusiam nuolatiniam), besilaukiančiai moteriai, reikėjo elementaraus žmogiškumo, deja, niekam nebuvo aktualu padėti, nes už tai pinigų gi nenulupsi. Ir, kalba eina NE apie paslaugą, o apie humanišką susikalbėjimą, kurio, deja, nebuvo. Juokingiausia, kad komentarai trinami :))
Sveiki, J.S., pagal rekvizitai.vz.lt politiką, paskyrų administratoriai (t.y. SYNLAB Lietuva UAB) komentarų trinti negali ir jokie komentarai nebuvo ištrinti įmonės darbuotojų. Juos ištrinti gali tik pats vartotojas.

Atsiprašome, kad nepateisinome Jūsų lūkesčių suteikdami paslaugas. Dėsime visas pastangas, kad pagerintume paslaugų kokybę. Išsamiau informuoti apie situaciją, visada galite susisiekę su Kokybės skyriumi [email protected]
2020-08-24 16:34:26 IP 2i24rvoq
Olga 2020-07-31 10:46:24
SynLab Ukmergės g. darbuotų elgesys yra tragiškas. Netgi kelia balsą ant klientų! Jus rimtai? Gavau tokį komentarą: mes ir be jūsų turime daug darbo, kas 15 min. ateina žmonės. Jeigu įstaigoje yra numatyta, kad negali įleisti žmogaus likus 5 min iki vizito, galėtų maloniai tai pranešti, o ne apstaugti. Baisu.
Laba diena, Olga, atsiprašome, kad nepateisinome Jūsų lūkesčių. Išsiaiškinome visas Jūsų patirties neatitiktis, papildomai atlikome mokymus priėmimo darbuotojams. Dėsime visas pastangas, kad tokie atvejai nepasikartotų, o paslaugos būtų suteiktos kokybiškai ir greitai.
Laba diena, noriu padekoti akuserei Irenai Stulcienei uz profesianalu aptarnavima, patarimus ir pozityvu nuteikima visai dienai.Su pagarba Dalia
Synlab Vilniuje, Kalvarijų g. dariaus onkocitologinį gimdos kaklelio tyrimą skystoje terpėje. Rezultatą gavau 3 darbo dieną. Rinkoje, žinau, tokie tyrimai užtrunka iki savaitės ir daugiau. Likau labai maloniai nustebinta. Ačiū Gydytojai Ingridai Čepulienei, kuri tyrimą paėmė taip, kad net nepajaučiau :).
2018-09-14 15:40:51 IP 66gka1td
Ernesa 2018-08-10 14:42:49
Cia ne kilinika, o kazkoks shambas. Vadinamos eseles net nezino koks tiriamas kaip turi buti atliekamas. Sakau padarykite kortizolio tyrima, ji pasiskambina ir sako, siaip tai ji reikia vakare daryti, bet apsimeskim kad dabar vakaras 0_O Negana to, po padarytu tyrimu ir sumoktu 300EUR turejau skambinti del kiekvieno tyrimo ar prasyti kad atsiustu rezultatus. Po dvieju savaiciu, rezultatu vis dar nesulaukiau nes paneles nemokejo persiusti failo.. Ar cia normalu?? Lievoje gal ir tiems zmonems, kurie nesupranta kas, kaip ir kada atliekami tyrimai gal viskas ir gerai. As buvau ne tik pasipiktinusi bet ir sokiruota ! gvenime nebesvaistysiu savo laiko siai kompanijai.
P.S Dar sake kad tyrimai atliekami Vokietijoje, o ant tyrimu raso Estijoje, tai kaip cia suprasti???
Laba diena. Su Jumis buvo susisiekta el.paštu ir Facebook paskyroje. Džiaugiamės, kad situaciją pavyko išspręsti ir dar kartą atsiprašome už nemalonius potyrius. Sieksime, kad situacija nesikartotų, dažniau edukuodami personalą.
SYNLAB administracija
2018-03-07 14:13:57 IP 28m83k01
Domas 2018-03-07 14:03:00
Synlab savo svetainėje nurodo, jog atlieka Laimo ligos (Borrelia burgdorferi) tyrimus, nors pateikiamame akreditacijos liudijime tokio tyrimo nėra.
Laba diena, p. Domai,

Tyrimus, kuriuos SYNLAB laboratorija parduoda, tačiau neatlieka savo pajėgumais, siunčia į atitinkamą SYNLAB padalinį kitose ES šalyse ar į kompetentingą laboratoriją, atitinkančią SYNLAB taikomus ISO standartus.
SYNLAB Lietuva UAB 2018-02-02 15:34:24

Ačiū už Jūsų pastebėjimą. Norime pastebėti, kad Jūs buvote informuotas teisingai apie tyrimo kainą, nes Jūs apie tai ir teiravotės. Kiekvienoje tiek privačioje, tiek viešoje įstaigoje yra taikomas medžiagos tyrimams paėmimo mokestis, kuris į tyrimo kainą nėra įskaičiuotas. Tad visose įstaigose, tikėtina, gautumėte tą patį atsakymą. Bet dėkojame Jums už išsakytą nuomonę, atsižvelgsime ir sakysime pacientams kainas kartu su paėmimo procedūra.
Puiku, kad greitai reaguojate į kritiką. Kaina tikrai nėra esmė. Esmė tame, kad Jūs tyrimo negalite padaryti nepaėmę kraujo iš kliento, tad ir kainą turėtumete sakyti visos paslaugos. Šiaip ar taip malonus aptarnavimas ir profesionalus kolektyvas. Sekmės darbuose!
2018-02-02 15:34:24 IP 66gka1td
Klientas 2018-02-02 15:21:42
Paskambini ir paklausi kiek kainuos konkretus tyrimas. Atsako, kad 25€. Nuvažiuoji darytis, kaina jau 28€. Už kraujo paėmimą dar 3€. Kodėl nesakot galutinės mokėtinos sumos? Ir niekas nepasakė telefonu, kad papildomai reikia mokėti!

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnostinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Tvirtovės al. 18, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicininių tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
ELDK
Era Esthetic Lazerinės Dermatologijos Klinika

Adresas: M. Valančiaus g. 7-57, LT-03158 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
ERA ESTHETIC - tai lazerinės dermatologijos klinika, veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Vokietijoje. Įmonė veiklą pradėjo 2008 metais. Šiuo metu įkurti 6 filialai, kuriuose dirba 70 kvalifikuotų gydytojų. Klinika yra didžiausia privati medicinos įstaiga dermatologų skaičiumi Lietuvoje. Klinikoje atliekama odos ligų...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Finansų įstaigoje užčiuopė verslo nišą: parūpina ir milijonines paskolas
Finansų įstaigoje užčiuopė verslo nišą: parūpina ir milijonines paskolas 07-04 00:43
Vienoje kredito bendrovėje kelerius metus dirbęs Matas Kadžiulis netruko suprasti, kad rinkoje konkurencija įtempta, o kai kuriais atvejais tereikia geriau paieškoti ir paskolą, lizingą ar kitokio...
Investavimas į NT: kodėl vis daugiau investuotojų renkasi sutelktinio investavimo platformas vietoj tiesioginio būstų pirkimo? 07-04 00:37
Beveik istorinius rekordus siekiantys lietuvių indėliai bankuose, kurių bendra suma šiandien, Lietuvos banko duomenimis, siekia beveik 20 mlrd. eurų, kelia ne džiaugsmą, o galvos skausmą daugeliui...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?