Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę SYNLAB LIETUVA UAB

Atsiliepimai apie SYNLAB LIETUVA UAB

Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie SYNLAB LIETUVA UAB

Kokybiškiausi tyrimai iš visų kraujo tyrimo centrų Lietuvoje. Nepalyginsi su Antėja, kur dažnai gali gauti neteisingą atsakymą. Ačiū, kad sąžiningai ir profesionaliai dirbate. Kaina atitinka kokybę.
Arogantiškas ir netaktiškas aptarnavmas - rinkitės kitą paslaugų tiekėją! Bent jau Viniuje analagiško tipo kraujo laboratorijų rasite užtektinai. (Lankiausi Vilniuje Ukmergės g.)

Laukiuosi ir dėl gydytojo įtarimų telefonu regsitravausi vaisiaus genetiniam tyrimui. Registracijos laikas - 17:40. Atvykau 15 min anksčiau, man pastoviniavus prie užrakintų durų galiausiai jos atsivėrė, bet ir greit vėl užsitrenkė su paliepimu ateiti savo laiku.
Laimei buvau su automobiliu ir turėjau kur palaukti. Tikrai neviliojo mintis 15 min stovėti prie durų šaltyje ir ant skersvėjo (pasitaikė nejaukios oro sąlygos).
Vėl prie durų atsirandu 17:41. Laukiu, niekas neatidaro, nors per plačias stiklines duris matau dvi registratores šiltai įsitaisiusias užu stalo. Galiau pabeldžiu ir durys prasiveria.
Galiausiai patekau į vidų, valio! Tuomet pasipila priekaištai, kad vis tiek atėjau per anksti, nes antot viską žinančios registratorės esu registruota 17:45 ir mat atėjau 4 min per anksti. Tai mes tas 4 minutes dar ginčijomės, kada aš esu registruota. Registratorė sako, kad "pas mane parašyta 17:45", nors aš iš pokalbio telefonu įsidėmėjau 17:40, na ir ką dabar daryti? Man gal dar išeiti ir dar lauke palaukti?
Aš ir sakau jai, kad jokio sms ar kito raštiško patvirtinimo apie registraciją man nesiuntėte, tai deja neturiu kaip įrodyti, kas teisus. Be to, jau ir registratorės nuroytas laikas 17:45 spėjo ateiti.
Apsidairau - esu vienintelė lankytoja, foje erdvus, pastatytos kelios kėdės lankytojams, tačiau kažkodėl į visų anksčiau nebuvo galima patekti. Na ką, jei jau tokios taisyklės, tai jau tokios taisyklės, ne man jas kvestionuoti.
Tuomet pradedame kalbėti apie paslaugą, kurios atėjau. Registratorė sako, kad va, pas ją vėl parašyta, kad atėjau Neobona tyrimui. Aš sakau, kad atėjau vaisiaus genetiniam tyrimui ir kaip ir jūsų puslapyje gražiai aprašyta tikiuosi konsultacijos, kuris iš tyrimų man būtų tinkamiausias. Registratorė atsako, kad jie čia konsultacijų neteikia, tik atlieka tyrimus. Mintyse gavoju, tai ką dabar daryti? Kur čia man paskambinti, kad man patartų? Jau tikrai nervinuosi, ir prakaitas išpylė, jau ir ėmė mausti pilvą ten kur vaikelis, sakau, gal aš prisėsiu kur nors, nors ir nesiūlote. Galiausiai sakau, kad noriu pačio plačiausio tyrimo. Pradėjo man vardinti kainas, toks pavadinimas - tiek kainuoja, kitas tyimo pavadinimas - aniek kainuoja. Aš dar kartą kartoju - "noriu pačio plačiausio tyrimo".
Tada išmanioji registratorė pagalvoja ir sugalvoja, kad hmmm, gal va čia tokio tyrimo negalima daryti darbo dienos pabaigoje ir reikia ateiti ryte. Kažkur pasiskambina. Ir girdžiu: "aš irgi taip manau", "tai tas kas registravo suklydo". Čia tai jau viršūnė - jaučiausi lyg iš manęs tyčiotųsi. Pareikalavau grąžinti mano asmens dokumentą ir skubiai išėjau su mintimi, kad tai paskutinė vieta pasaulyje į kurią grįžčiau.

Sekančią dieną užsiregistravau į kitą kraujo tyrimų laboratoriją, kuri skyrėsi kaip diena ir naktis. Gavau registracijos patvirtinimą sms, tad vačiavau ramiai žinodama, kad manęs bent jau čia nekaltins, kad neteisingai įsidėmėjau vizito laiką. Mane priėmė iškart, pasiūlė atsisėsti, pasiteiravo kokio tyrimo noriu ir argumentuotai padėjo išsirinkti. Mano vizito metu kitas lankytojas atėjo 25 min anksčiau savo vizito laiko, tačiau jis nebuvo paliktas laukti lauke šaltyje, darbuotoja pakvietė užeiti ir pasiūlė palaukti laukiamajame. Su manimi bendravo empatiškai, taktiškai ir profesionaliai.
Tad dar kartą mano nuoširdus patarimas - jei saugote savo sveikatą ir nervus - rinkitės kitą paslaugų tiekėją, bet tik ne Synlab.
Synlab Klaipėdoje dirba tikra kolūkietė darbuotoja priimanti klientus. Arogantiška, pikta.Tikra tarybinė santvarka, dar pinigus tokiems mokėti.
2020-08-24 16:58:14 IP 2i24rvoq
Klientė 2020-05-26 16:29:58
Likau labai maloniai nustebinta aptarnavimu. Nors visur viskas vyksta pagal išankstines registracijas, tačiau tik paskabinus mane išsamiai pakonsultavo rūpimais klausimais, pasiūlė visai kitus tyrimus, nei galvojau atlikti, nes tiksliai nežinojau ką čia reiktų. Pasakiau savo negalavimus, tai išklausė ir parekomendavo. Gana smulkmeniškai paaiškino apie pačius tyrimus, jų pliusus/minusus. Atvykus mane priėmė merginos, kurios maloniai aptarnavo, venos mano tokios neypatingos tai nustebau. Pasiūlė vandens ir kavos po visko. Nežinau kaip kitų patirtis, bet mano puiki. Viskas labai naujoviška, modernu.Tikrai dar grįšiu. Išėjau su šypsena!
Dėkojame, už gražų atsiliepimą. Lauksime grįžtant.
2020-08-24 16:54:21 IP 2i24rvoq
Tomas 2020-07-14 15:18:59
Nesenai mačiau blogą komentarą apie Synlab darbuotojų elgesį, kuris buvo vėliau ištrintas, čia klausimas turbūt rekvizitai.lt svetainei. Kiek kainuoja, ištrinti komentarą, kuris nepatinka?
Laba diena, Tomai, pagal rekvizitai.vz.lt politiką, paskyrų administratoriai (t.y. SYNLAB Lietuva UAB) komentarų trinti negali ir jokie komentarai nebuvo ištrinti įmonės darbuotojų. Tai nereprezentuoja mūsų požiūrio į klientų pasitenkinimą. Rekvizitai.vz.lt administratoriai informavo, kad komentarus gali ištrinti tik patys vartotojai.
2020-08-24 16:46:52 IP 2i24rvoq
J.S 2020-06-29 20:39:16
Synlab trina prastus atsiliepimus apie juos, pasilieka tik liaupses. Apgailėtina! Vietoj to, kad atsiprašytų už nekorektišką, nekompetetingą, nekokybišką elgesį besilaukiančiai moteriai, jie trina pasisakymus. Tooooks žemas lygis, kad apgailėtina. Labai prastas aparnavimas ir nekorektiškas elgesys. Niekada niekam nerekomenduoju Synlab Ukmergės g., kadangi, vien jau darbuotojai absoliutūs robotai, net nepasidomintys situacija, visiškai jokio žmogiškumo, tik, kai atveri piniginę, labai “pataria” krūvas nereikalingų tyrimų, bet, kai klientui (buvusiam nuolatiniam), besilaukiančiai moteriai, reikėjo elementaraus žmogiškumo, deja, niekam nebuvo aktualu padėti, nes už tai pinigų gi nenulupsi. Ir, kalba eina NE apie paslaugą, o apie humanišką susikalbėjimą, kurio, deja, nebuvo. Juokingiausia, kad komentarai trinami :))
Sveiki, J.S., pagal rekvizitai.vz.lt politiką, paskyrų administratoriai (t.y. SYNLAB Lietuva UAB) komentarų trinti negali ir jokie komentarai nebuvo ištrinti įmonės darbuotojų. Juos ištrinti gali tik pats vartotojas.

Atsiprašome, kad nepateisinome Jūsų lūkesčių suteikdami paslaugas. Dėsime visas pastangas, kad pagerintume paslaugų kokybę. Išsamiau informuoti apie situaciją, visada galite susisiekę su Kokybės skyriumi LT.quality@synlab.com
2020-08-24 16:34:26 IP 2i24rvoq
Olga 2020-07-31 10:46:24
SynLab Ukmergės g. darbuotų elgesys yra tragiškas. Netgi kelia balsą ant klientų! Jus rimtai? Gavau tokį komentarą: mes ir be jūsų turime daug darbo, kas 15 min. ateina žmonės. Jeigu įstaigoje yra numatyta, kad negali įleisti žmogaus likus 5 min iki vizito, galėtų maloniai tai pranešti, o ne apstaugti. Baisu.
Laba diena, Olga, atsiprašome, kad nepateisinome Jūsų lūkesčių. Išsiaiškinome visas Jūsų patirties neatitiktis, papildomai atlikome mokymus priėmimo darbuotojams. Dėsime visas pastangas, kad tokie atvejai nepasikartotų, o paslaugos būtų suteiktos kokybiškai ir greitai.
Laba diena, noriu padekoti akuserei Irenai Stulcienei uz profesianalu aptarnavima, patarimus ir pozityvu nuteikima visai dienai.Su pagarba Dalia
Synlab Vilniuje, Kalvarijų g. dariaus onkocitologinį gimdos kaklelio tyrimą skystoje terpėje. Rezultatą gavau 3 darbo dieną. Rinkoje, žinau, tokie tyrimai užtrunka iki savaitės ir daugiau. Likau labai maloniai nustebinta. Ačiū Gydytojai Ingridai Čepulienei, kuri tyrimą paėmė taip, kad net nepajaučiau :).
2018-09-14 15:40:51 IP 66gka1td
Ernesa 2018-08-10 14:42:49
Cia ne kilinika, o kazkoks shambas. Vadinamos eseles net nezino koks tiriamas kaip turi buti atliekamas. Sakau padarykite kortizolio tyrima, ji pasiskambina ir sako, siaip tai ji reikia vakare daryti, bet apsimeskim kad dabar vakaras 0_O Negana to, po padarytu tyrimu ir sumoktu 300EUR turejau skambinti del kiekvieno tyrimo ar prasyti kad atsiustu rezultatus. Po dvieju savaiciu, rezultatu vis dar nesulaukiau nes paneles nemokejo persiusti failo.. Ar cia normalu?? Lievoje gal ir tiems zmonems, kurie nesupranta kas, kaip ir kada atliekami tyrimai gal viskas ir gerai. As buvau ne tik pasipiktinusi bet ir sokiruota ! gvenime nebesvaistysiu savo laiko siai kompanijai.
P.S Dar sake kad tyrimai atliekami Vokietijoje, o ant tyrimu raso Estijoje, tai kaip cia suprasti???
Laba diena. Su Jumis buvo susisiekta el.paštu ir Facebook paskyroje. Džiaugiamės, kad situaciją pavyko išspręsti ir dar kartą atsiprašome už nemalonius potyrius. Sieksime, kad situacija nesikartotų, dažniau edukuodami personalą.
SYNLAB administracija
2018-03-07 14:13:57 IP 28m83k01
Domas 2018-03-07 14:03:00
Synlab savo svetainėje nurodo, jog atlieka Laimo ligos (Borrelia burgdorferi) tyrimus, nors pateikiamame akreditacijos liudijime tokio tyrimo nėra.
Laba diena, p. Domai,

Tyrimus, kuriuos SYNLAB laboratorija parduoda, tačiau neatlieka savo pajėgumais, siunčia į atitinkamą SYNLAB padalinį kitose ES šalyse ar į kompetentingą laboratoriją, atitinkančią SYNLAB taikomus ISO standartus.
SYNLAB Lietuva UAB 2018-02-02 15:34:24

Ačiū už Jūsų pastebėjimą. Norime pastebėti, kad Jūs buvote informuotas teisingai apie tyrimo kainą, nes Jūs apie tai ir teiravotės. Kiekvienoje tiek privačioje, tiek viešoje įstaigoje yra taikomas medžiagos tyrimams paėmimo mokestis, kuris į tyrimo kainą nėra įskaičiuotas. Tad visose įstaigose, tikėtina, gautumėte tą patį atsakymą. Bet dėkojame Jums už išsakytą nuomonę, atsižvelgsime ir sakysime pacientams kainas kartu su paėmimo procedūra.
Puiku, kad greitai reaguojate į kritiką. Kaina tikrai nėra esmė. Esmė tame, kad Jūs tyrimo negalite padaryti nepaėmę kraujo iš kliento, tad ir kainą turėtumete sakyti visos paslaugos. Šiaip ar taip malonus aptarnavimas ir profesionalus kolektyvas. Sekmės darbuose!
2018-02-02 15:34:24 IP 66gka1td
Klientas 2018-02-02 15:21:42
Paskambini ir paklausi kiek kainuos konkretus tyrimas. Atsako, kad 25€. Nuvažiuoji darytis, kaina jau 28€. Už kraujo paėmimą dar 3€. Kodėl nesakot galutinės mokėtinos sumos? Ir niekas nepasakė telefonu, kad papildomai reikia mokėti!

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicinos tyrimų tinklas

Adresas: Santariškių g. 5, LT-08406 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.

"Pfizer" vadovas gina didelę vakcinos nuo COVID-19 kainą
"Pfizer" vadovas gina didelę vakcinos nuo COVID-19 kainą 04-16 20:29
Didžiausios pasaulyje farmacijos bendrovės "Pfizer" vadovas teigia, kad kartu su biotechnologijų įmone "BioNTech" sukurta vakcina nuo COVID-19, kuri yra viena iš brangiausių rinkoje, nėra...
Atsakydama į JAV sankcijas Maskva išsiunčia 10 amerikiečių diplomatų
Atsakydama į JAV sankcijas Maskva išsiunčia 10 amerikiečių diplomatų 04-16 19:11
Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas penktadienį pareiškė, kad Maskva, atsakydama į JAV sankcijas, išsiųs 10 amerikiečių diplomatų.
Rusija pusmečiui uždaro kai kurias Juodosios jūros akvatorijas
Rusija pusmečiui uždaro kai kurias Juodosios jūros akvatorijas 04-16 18:55
Maskva iki spalio pabaigos ribos užsienio karinių ir valstybinių laivų navigaciją tam tikrose Juodosios jūros dalyse, penktadienį pranešė rusų žiniasklaida, o šį žingsnį netrukus pasmerkė Ukraina...

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Bank of America 38,74 -2,86%