Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Swedbank, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę „Swedbank“, AB

Atsiliepimai apie „Swedbank“, AB

Parašyk savo nuomonę apie „Swedbank“, AB

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Sveiki, norėjau atsidaryti sąskaitą banke, net nespėjus nusakyti problemos, kodėl ji man reikalinga, darbuotoja tiesiog pakeltų tonu, suriko, kad atsidaryti sąskaitą reikia 45min.vienam klientui, o žmonių pilna salė ir nežinia, kiek dar dirbs.Nesupratau tik vieno, kodėl tokia darbuotoja aplamai užima tokią darbo vietą, jei net kalbėti nemoku mandagiai, galima pagalvoti, kad kreipiesi tiesiog į ją asmeniniu reikalu.Jau ne pirmas kartas, kai prie talonėlio gavimo, darbuotojos elgiasi ne taip, kaip turėtų.Ir kaip galima tokiame banke turėti sąskaitą, ar aplamai kažko kreiptis, aptarnavimas tikrai ne toks, koks turėtų būti.

Ar jums reikalinga teisėta 3% paskolos palūkanų norma? "Dante Paola" kooperatyvo pagalba pasiūlo paskolas asmenims ir organizacijoms. Paskola, mūsų paskolos yra gerai apdraustos ir mūsų prioritetas yra maksimalus saugumas, siūlomos paskolos.

* Asmeniniai paskolai (saugi ir neapdrausta)
* Verslo paskolos (saugi ir neapdrausta)
* Kombinuotoji paskola
* Konsolidavimo paskola ir daugelis kitų:

Jei jus domina, grįžkite pas mus su šio el. Laiško priėmimu, kad sandorį galėtumėte tęsti, galima gauti elektroniniu paštu: dantecooperativehelp@hotmail.com

Geriausiu atveju
Dante Paola,
C.E.O / generalinis konsultantas.
Whatsapp: +393511067514
Dante Paola kooperatyvo pagalba.
dantecooperativehelp@hotmail.com
Sveiki, rekomendavus apsidrausti ir taip apsisaugoti nuo nelaimiu ir darbo netekimo, ale apsaugoti seima, apsidraudziau givybes ir traumu, ligos ir nedarbo draudimais. Ir ramiai sau dirbau, kol neatsitiko beda. Per sunkiai pakelus isigijau stuburo disko isvarza. Teko operuoti. Kreipiausi i draudimus. Pasirodo tokios traumos ju lenteleja nera ir draudimo ismoka man nepriklauso. O ligos ir nedarbo draudimas uz pirma men.irgi nieko nemoka. Iskyla klausymas kam tokie draudimai yra reikalingi? Tai uz ka jiems reikia moketi. Nusivyles.Sudo verta apsauga
2018 kovo mėnesį kreipiausi i Swedbanką dėl paskolos būsto remontui. Visus reikiamus dokumentus pateikiau kovo 6 dieną. Bendravau su privačių klientų aptarnavimo vadybininke Inga Keršiene.
Esu nusivylusi ir pasipiktinusi tokiu neatsakingu, pagaliau nekompetetingu darbu. Vadybininkei neįmanoma prisiskambinti nei laidiniu, nei mobiliuoju telefonu. Įroniškai skamba "siekiant kokybiško aptarnavimo, pokalbis bus įrašytas" Aptarnavimas žemiau kritikos. Iki šiol negavau jokio atsakymo dėl Swed banko sprendimo? Kreipiausi ir į informaciją su klausimu dėl terminų.....tada vadybininkė paskambino ir ėmė klausinėti dėl brėžinių....susidaro įspūdis, kad p. Inga Keršienė Swed banke atlieka ir turto vertinimo klausimus? Juk yra specialistai, kurie moka skaityti brėžinius. Gaila laiko.
Tikrai NEGRAŽUS aptarnavimas mazesniuose miestuose.
Mano mama turejo issiimti numeriuka 3 kartus ir ilgai laukti eilėse,
norėdama persiųsti pinigus.

Visame banke nebuvo žmogaus, kuris padėtų jai užpildyti pinigu pervedimo kvitą. Ne vienas is mūsų negimsta mokėdami tokius dalykus ir, mano asmenine nuomone, vietoj kliento ignoravimo ar gėdinimo GEROS ĮMONES personalas turėtų būti šiek tiek labiau suinteresuotas pagelbėti žmones, norintiems toliau naudotis jų paslaugomis. Nelabai aišku ko tiksliai trūksta Swedbank darbuotojams, išsilavinimo, supratimo, žmogiškumo, nusimanymo klientu aptarnavimo srityje - ar visu kartu sudėjus.

Bet kokiu atveju - busimam/esamam Swedbank KLIENTUI siūlyčiau susimąstyti ar bankas (paslaugos) kurias pasirinkote ar ketinate rinktis atitiks Jūsų kaip VARTOTOJO ir ZMOGAUS poreikius, teises ir vertybes. Ar Ir toliau nuleidę galvas išeisime pro duris, posovietinių stiliumi labiausiai kaltindami savo 'durna galva'...
Swedbank apskritai yra ne bankas, o tiesiog KONTORA. Atsilike, atsilupe ir visokie kitokie.. sneka nesamones, pazadu nevykdo ir t.t. butu smagu, jei isvis sitas "padaras" issinezdintu is lietuvos...
Šilales swedbank atarnavimas turbut 2 balai is 10.ryte atejas gali nesulaukti paslaugunes pasibaigs darbo laikas, eiles dideles o darbuotuoja viena tai tie 2 balai uz jos pastangas.Kas turit gera nuotaika is ryto pabuve cia nebeturesit sekmes laukiant
Norime nuoširdžiai padėkoti Šiaulių Swedbank klientų konsultantei Giedrei Pocienei už puikų darbą. Pas ją apsilankius gavome profesionalią konsultaciją, siūlomus įvairius paskolos variantus, išsamiai paaiškintas paskolos galimybes, visas banko sąlygos ir t.t.

Norime palinkėti ko geriausios kloties tolimesniuose darbuose.

Dijana ir Petras Baškiai,
Šiauliai
Užsukau šiandien į Klaipėdos skyrių išsikeisti svarus tai tokio nemandagaus aptarnavimo nesitikėjau... Darbuotoja su manimi kalbėjo atmestinai nes aš nebuvau ne jų banko klientė, tai yra kažkada buvau bet sąskaitos jau nebeturiu. Su komentarais tai ko "neinat į savo banką" ir "nebandykite keisti kitam mūsų padalinyje" (nes iškeitė ne visą sumą).
Mano vardas Alex Jack iš lietuvių. Noriu padėkoti Christy Waltonui, kuris padėjo man gauti paskolą. Per pastaruosius tris mėnesius aš ieškojau paskolą, kad galėčiau išspręsti savo skolas, visi bandė manęs apgauti mane, kol aš pagaliau susitiko su Christy'u Waltonu. ji galėjo suteikti 200 000 eurų paskolą. ji taip pat gali jums padėti. Ji taip pat padėjo kitiems mano kolegoms. Jei jums reikia kokios nors finansinės pagalbos, prašome susisiekti su savo kompanija el. Paštu (christywalton355@gmail.com). Manau, ji gali jums padėti. Susisiekite su ja, kad gautumėte pagalbos, nes ji padėjo man. Žemiau yra jos paskatinimo žodžiai tiems, kurie siekia teisėto ir sąžiningo privataus paskolos teikėjo kreiptis į savo įmonę elektroniniu paštu (christywalton355@gmail.com)
Prekybos centre “Savas” esantis “Swedbank” padalinys yra kažkoks nesusipratimas! Iš 12 aptarnavimo langelių dirba tik 7, aptarnavimas lėtas, žmonių pilna salė, darbuotojos laksto viena pas kitą. Darbas sparčiau vyktų jei dirbtų visi aptarnavimo langeliai, nesusidarytų eilės, dabar pusę žmonių laukia koridoriuje, daugiau kaip pusę žmonių pencijinio amžiaus neturi kur atsisėst, nes per daug žmonių. Valandą laiko laukiau išsikeisti pinigų!!!! Esu dirbantis žmogus ir neturiu laiko banko skyriuje tiek gaišti savo laiko! Kitą kartą rinksiuos kitą banką!!!!
Uzstrigo buto duru syna, butas draustas Swed banke, teko keisti nauja, nuostolis 300€.Ar yra nuostolis atlyginamas Swed banko, jei taip, kur turiu kreiptis?
Agata 2018-02-24 15:18:02
Sveiki esu labai nepatenkinta vilniaus akropolio swedbanku! Eilės kosmosinės galėtumete bent apytiksliu laiku informuoti kada atvykti kad nereikėtų laukti 3valandas!!!!!!!
Arba savaitgalį nedarykite atitinkamų operacijų kurios taip ilgai užtrunka!!!
Labai norėčiau kad sureaguotumėte į šį skunda kadangi žmonės visi nepatenkinti sėdi ir keikiasi!!!
95% operaciju kurias atlieka klientai yra visiškas žaidimas, viską galima atlikti per IB arba per bankomatą, bet gyvenimas priklauso tinginiams.
Arba savaitgalį nedarykite atitinkamų operacijų kurios taip ilgai užtrunka!!!
vidmantas 2018-02-08 00:50:12
nu blogai asmens koda ivede ir viskas, ko cia myzi i kelnes
Na taip, cia geras komentaras, siaip pats tik i kelnes nemyzk gerai? Ar isiskaitei teksta?????Kad cia rasineji?Ar Tamstos pavarde saskaitoje kada pakeite ivede ne ta koda?Ir jeigu visiskai atsitiktinai nebutume to pastebeje niekas tos pavardes nebutu atkeite.Tai kaip galimi tokie dalykai? Ivede ne ta koda ir nei is sio nei is to pakeite pavarde. Tai nebent darbuotoja buvo kazko uzvartojusi. Siaip turiu nufotografavusi visa ivykiu eiga ir patikekit tai labai idomu. Ir dar idomu kas cia komentuoja, kad taip gerai zino apie neteisingo kodo ivedima?Nes tai vyko ne internetu kaip man paaiskino Swedbanke, o tiesiog i Vilniaus Swedbanko skyrius atejo mergina ir vat tada ir buvo pakeista pavarde ir pervesti pinigai.Geras cia, tipo nemyzk i kelnes, Toli su tokiais komentatoriais ir su tokiais banku darbuotojais nueisim.....
Ar esate verslo vyras ar moteris? Ar esate bet kokio finansinio netvarka Ar jums reikia paskolos, kad pradėtumėte malonų smulkaus ir vidutinio verslo? Ar turite mažą kredito balą ir jums sunku gauti kapitalo paskolą iš vietos bankų ir kitų finansų institutų ?. Suinteresuoti pareiškėjai turėtų susisiekti su mumis el. Paštu: trustfunds804@outlook.com ir trsutfunds224@gmail.com.
Grazina 2018-01-20 18:24:04
Mano dukrai aplamai atsitiko kuriozinis dalykas. Jinai siuo metu Anglijoje, nori uz savaites parskristi savaitei i LT. Jau senokai yra Swedbanko kliente, bet nuo rugsejo 1 d. banko saskaita nesinaudoja ir ten buvo likutis 604 eurai. S.m. sausip 18 di atsidare savo elektronine bankininkyste ir pasiurpo, pamate savo pakeista pavarde ir pervestus buvusius 604 eurus i SEB banka Aistes ROSSIDI saskaita. Jos pakeista pavarde dabar taip pat ROSSIDI. Vardas sutapo, jinai Aiste.Kas man galetu paaiskinti kokiu budu tai galima padaryti? Paskambinus i banka, po keliu valandu su manimi susisieke ir paaiskino, kad Vilniaus kazkuriame banko skyriuje atejo mergina su pasu isduotu Aistei Rossidi ir darbuotoja ivelusi asmens kode klaida atsidare mano dukros saskaita ir ne tik kad pervede pinigus bet ir mano dukros saskaitoje pakeite jos pavarde.Ar kas nors galetu patiketi tokiais kliedesiais?Aisku, pinigus i dukros saskaita is karto pervede, pavarde vel atkeite i jos tikraja ir paskambinusi darbuotoja paklause ar as tokiu klaidu niekada nedarau, kad taip nesuprantu suklydusios banko darbuotojos. Atleiskit, bet tikrai nesuprantu kaip gali ivykti toks absurdas. Kas mane gali uztikrinti, kad mano dukros duomenys nebus ateityje panaudoti kazkokiais neaiskiais tikslais, jeigu banko saskaitoje nei is sio nei is to pakeiciama pavarde.Aisku, as sito ivykio nepaliksiu taip kaip yra ir kaip labai noretu banko darbuotojai. Labai apmaudu, kad kalbama apie labai didele apsauga pinigu, asmens duomenu, o realybeje pasirodo yra visiskai kitaip....
nu blogai asmens koda ivede ir viskas, ko cia myzi i kelnes
Nesuprantu kokia teise turi ta siuksle MESKAUSKIENE man rasyti grasinanti laiska, kad nutrauks studiju paskolos sutarti nors ta sutartis yra sudaryta su VALSTYBES GARANTIJA. Nors praeita menesi issiunciau laiska su paaiskinimu kad ziema situacija sunki ir mokejimai veluos, pavasari situacija geres (beje yra skaiciuojami delspinigiai). Taciau ta brude atsiunte man grasinanti registruota laiska su grasinimais nutraukti sutarti jei nebus padengtas isiskolinimas. As imokas moku kiekviena menesi, tik nesuprantu kodel dengiama viena paskola o ne abi lygiomis dalimis, taip nesusidarytu isiskolinimas 90 dienu. BUK PRAKEIKTA SIUKSLE! TERORISTE!
Nesąmonė su šituo bankų, kortelės užsisakyti neina. Jau dvi savaitės be kortelės, nors užsisakęs prieš dvi savaites kortelę, liepė dar savaitę ar dvi laukti. Atseit pas juos nerodo kad mano užsakyta (nors man rodo kad užsakyta), sako veikia ir sena, nors parduotuvėj atsiskaityti neleidžia, ieško durnelių. Aptarnavimas 0 vertas.
Jadze 2018-01-16 16:04:21
Nusivyliau PC Panoramoje swedbank aptarnavimu, nemandagus, netolerantiski darbuotojei, sedi ir nieko neveikia o zmones laukia...GEDA..Pinigu su laikinu pasu neisdave nors akropolyje nuvykus gavome be problemu...zodziu darbuotojei prasti...
Ar jums reikia paskolos? JEI TAIP! Susisiekite su "Hobelman Finance and Mortgages Limited". Suteikiama mažų ir didelių paskolų suma. Mes siūlome paskolas už prieinamą 2% palūkanų normą. Susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu hobelmanfinance@gmail.com, o jūsų bendradarbiavimas su mumis bus geros patirties. +17816567138 kreditas yra atviras visiems nepriklausomai nuo pilietybės.
Nu nežinau iš kur jūs traukiate tokius darbuotojus. Jau esu jūsu klientė daugiau nei 10 metų, o kaip jūs bendraujate, reikėtų kultūros pasimokinti ir kaip bendrauti su žmonėmis. Gal tokie drąsūs darbuotojai, kai nemato kliento akis į akį. Žinokit nusivyliau jūsu banku ir tikrai ketinu iš jo išeiti.
Ar jums reikia paskolų projektams, investicijoms, asmeninėms paskoloms, verslo paskoloms, būsto paskoloms, studentų paskoloms, paskoloms konsolidavimui ir paskoloms įvairiems projektams? tiems, kurie nori gauti paskolą iš mūsų kompanijos, šiandien turėtumėte susisiekti su mumis (ericfinancee@gmail.com arba ericfinancee@outlook.com) arba apsilankyti mūsų tinklalapyje ericfinancee.wixsite.com/ericfinance arba skambinkite telefonu +14242921067 ir gaukite paskolą. šiandien
Gera diena,
Ieškote paskolos skubiai? Ar norėtumėte apmokėti savo sąskaitas ir įsigyti nekilnojamąjį turtą (investicinės paskolos) / statybos paskolą? Galiu garantuoti jums 24 valandų paskolos patvirtinimą. Mes - pasaulinės klasės investicinė bendrovė, siūlanti visas finansines paslaugas su lanksčiais grąžinimo terminais ir laiku uždarytu grafiku. Susisiekite su mumis el. Paštu, kad gautumėte išsamią informaciją. Email- ericfinancee@outlook.com arba ericfinancee@gmail.com
Ačiū.
Šiaulių akropolyje buvau labai nemaloniai aptarnauta konsultantės Agnės Alejūnienės. Nemanau, kad tokie darbuotojai turi dirbti su klientais kai prie nepilnamečio vaiko yra įžeidinėjama jo mama.
Barsausko 66 mole s*******o kantora ateini ir lauk lauk lauk
Noriu tarti didelis Aciu, Birutei Petrauskienei, uz malonu bendravima ir gera darba.Aciu
Ar jums reikia paskolos? JEI TAIP! Susisiekite su "Hobelman Finance" ir "Mortgages Limited"
Už mažų ir didelių paskolų sumą. Mes siūlome paskolas už prieinamą kainą
norma 2%. Susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu hobelmanfinance@gmail.com ir
Jūsų darbas su mumis bus geros patirties. +17816567138 kreditas yra
atviras visiems, nepriklausomai nuo pilietybės.
Sveiki, tai yra pone, Morrison Hurley. Noriu pranešti visuomenei, kad mes siūlome bet kokio pobūdžio paskolą plačiajai visuomenei. Svyruoja nuo 2 000 EUR iki 15 000 000 EUR. Mūsų paskola yra greita ir paprasta, ją galima apdoroti per 24 valandas. Ar jums reikia paskolos sumokėti savo skolą? Ar jums reikia paskolos automobiliui ar namą įsigyti? Ar jums reikia paskolos, kad pradėtumėte verslą arba finansuotumėte savo verslą? Kad ir ką jums reikia paskolos, susisiekite su mumis dabar ir mes norime padėti.

Elektroninio pašto adresas:
morisonhurley@gmail.com

MORRISON HURLEY
Buvau Plungės filiale, tai pakraupau pamačiusi kaip atrodo darbuotojos... Atrodė kaip kokios laisvo elgesio moterys, nejaučiančios jokio skirtumo, kad yra darbe viršoje rimtoje įstaigoje, o ne vakarėlyje... Pokalbio metu buvo baisu žiūrėti į tas ryškiai raudonas išputlintas lūpas, kurios švietė iš toli, ryškus makiažas kaip vakarėlyje. Kita palaidais plaukais aprykusi ilgiu iki užpakalio, jokio solidumo... Baisu kaip nesusivokia kur esančios.
Patikimas bankas... Ačiū jūsų visam darbo kolektyvui, sveikinu su artėjančiom šventėm... Linkiu sulaukti per Kalėdas, Kalėdų senelio
Labai prasta aptarnavimo kultūra. Darbuotojos nemandagios bei susiraukusios. 17:00 dirbo tryse, tačiau ryškiai matėsi, kad niekur neskuba, nors žmonių buvo.
Noriu perspėti jus. Nepasikabinkite ant šito banko darbuotojų aferų, pastovus apgaudinėjimas dėl ko išėjau į SEB banką.
1. Siūlo padidinti kredito kortelės limitą pvz.: nuo 300 iki 500 Eur ir tuo pačiu ją apsidrausti, nes kitu atveju negausite didesnio limito, o po kiek laiko jums nesuteikia 500 Eur ir jūs automatiškai mokate už draudimą 300 Eur kortelei (Apie 2 Eur mėn.).
2. Imate paskolą pasiūlo pasirašyti gyvybės draudimą, nes taip bus ne 20% palūkanų, o 18% palūkanų, po to paskolos nesuteikia nors jūsų pajamos 600 Eur į rankas ir jūs mokate toliau už gyvybės draudimą (apie 12 Eur/mėn.)
3. Atsisakė pratęsti mano kredito kortelę mano sumai 289.62, nes ji buvo imta prie litų 1000 Lt, o aš tuo metu keičiau darbą ir nebuvo vieno darbdavio pajamų per 5 mėnesius, todėl neleido pakelti kreditinės limito iki 300 Eur, o prieš pat grąžinimo terminą, kai aš ją pilnai padengiau jų bankininkystėj rodė, kad turėsiu sumokėti 79 Eur palūkanų, dėl ko parašiau laišką, o jie atrašė, kad mes galvojom, kad jūs nepadengsite kredito limito 289.62 iki termino pabaigos todėl priskaičiavo palūkanas. Aišku nieks neatskaičiavo, bet kreditinės galiojimas buvo iki 07 mėn., kreditą rodė iki 11 mėn., ačiū kad su laiškais leido uždaryti visas sąskaitas ir korteles...
Nepasimaukite ant jų kabliukų, dabar sėdžiu ramus seb banke ir moku vietoj 10 eur/mėn. po 1 Eur ir net nemoku pavedimo mokesčių, bandžiau imt paskolą pasakė neduos dėl ko ir kaip, kad turiu vieną paskolą, vienam šeimos nariui turi likti 150 Eur pragyvenimui, ne taip kaip swedbankas pirma sukiša sutartis, o tada nieko neduodam ir net nepaaiškina dėl ko...
Savo mociute lydejau, Mazeikiuos i swedbank. Pasake prie kurio kabineto laukti. Ilgai laukem, o kai atejo musu eile, uzlindo kazkoks zasinas ir pasake kad jis imones reikalais. Na uzkart ji ir prieme, o mes ne is imones, turejom dar palaukt kol ta suda aptarnaus. Kai sulaukem, ta darbuotoja su senu zmogum taip piktai kad sneka. Dziaugiuos kad is ten dingau. Kitam banke nieko panasaus niekada nebuvo.
Kornelija Tunaitytė
2017-11-22 13:01:45 IP 85.206.227.225
Esu pakraupusi Jūsų aptarnavimo trukme, rasysiu vieša nusiskundima visur kur galima. Dariau pavedima i uzsieni prie MENESI laiko M.Sajid. gavau prevencini laiska po dvieju savaiciu del pinigu plovimo prasant atrasyti gavejo asmeninius duomenis. Nors pirkau trenigus internetu is gumtree puslapio ir paaiskinau situacija kad nezinau jokiu asmeniniu duomenu, kai jau buvau TRIS kartus banke klausti kur mano pinigai, man vis atsako kad "NEISIVAIZDUOJAM kada bus padaryti pavedimas, gal PO MENESIO, gal PO DVIEJU" ar JUS JAU VISAI IS PROTO ISSIKRAUSTETE. grazinkite mano pinigus jei nemokate daryti pavedimu ir artimiausiu metu pereisiu i kita banka. turiu banko saskaitas BARCLAYS ir BANK OF AMERIKA nera buve tokiu nesamoniu.
Tragedija

Kornelija Tunaityte
pasirodo norint blokuoti kitos žmogaus sąskaitą, užtenka paskambinti Swedbankui ir pasakyti kad žmogus miręs :)) net mirties liudijimo pateikti nereikėjo, BRAVO!!!
taip su draudimais cia ne kas, vertintojas kai paskaicioja net juokas nejima. siulo patiem susitvarkyti o paskui tipo padenks cekius, ytariu kai reiks padenkti bus problemu. svarstau irgi atsisakyti visu ju paslaugu, neberimta kompanija atrodo, kai pinigus paimti tai graziai sneka
Konsultantai telefonų nieko negali padėti, tik nukreipia į banko padalinį. Tai kam jie naudingi tada?
Kretingoje, lankemes pas Ieva.K.
Nereali darbuotoja♡
Dėmesio svarbu! Jei turite sąskaitą ir seniai ją naudojotės-gali būti, kad JŪS jau SKOLINGAS BANKUI IR TA SKOLA KAS MĖNESĮ AUGA.
Atsidariau sąskaitą dar litais. Kadangi naudojusi kito banko paslaugomis, tai per daug ir nesidomėjau. Gavau paprastu paštu laišką iš banko, kad reikia atnaujinti duomenis. Ir štai kas:
Konsultantas prisijungė prie pokalbio
-Laba diena, kaip uždaryti sąskaitą?
banko sąskaitą galima uždaryti banko padalinyje
-o internetu negalima?
galima tik banko padalinyje
-O jei neuždarysiu sąskaitos ir joje nebus pinigų ar įsiskolinsiu bankui?
kasa mėnesį skaičiuojamas Minimalus kasdienių paslaugų mokestis, todėl jei nebus ką nuskaičiuoti bus skaičiuojama į minusą susidarys skola
-keletą metų nesinaudojau banku, taip ir atsitiko, kad buvo skaičiuojamas minimalus kasdieninių paslaugų mokestis... kai beveik neliko tik tada bankas teikėsi pranešti apie duomenų atnaujinimą
apie mokestį informavome interneto banko žinute praeitų metų lapkričio mėnesį, o mokestis taikomas nuo 2017m. sausio 1 dienos
-2016 m sąskaitos tvarkymo mokestis už ketv. buvo -0, 87, o nuo 2017 m. minimalus kasdieninių paslaugų mokestis nuskaičiuojamas kas mėnesį -0, 70. Nieko sau skirtumas nuo 0, 29 iki 0, 41. Ir bankas nesugebėjo paprastu laišku informuoti savo kliento. Nejaugi bankas tvarkydamas kliento sąskaitą taip ir nepastebėjo jog klientas net nebuvo prisijungęs per internetinę bankininkystę?
-Šitokį Swedbank poelgį reikia paviešinti, gal atsiras ir daugiau, kurie net neįtaria, kad netikėtai gali būti ĮSISKOLINĘ BANKUI!
sąskaitos turėjimas yra banko suteikiama paslauga, už kurią taikomas mokestis
duomenų atnaujinimas su sąskaitos likučiu nėra susijęs, duomenis atnaujinti turi visi klientai
-Ačiū už susirašinėjimą. Geros dienos. Skubu uždaryti sąskaitos
Atvykusi i banką išsikeisti valiutos buvau nukreipta pas moterį kuri dirba su "verslo klientais" ir tarp kitko keičia valiutą. Sulaukusi savo eilės ir iėjus i kabinetą buvau išprašyta lauk, nes pirmenybe verslo klientams. Tai taip išeina jeigu atvykai tiesiog išsikeisti pinigų, gali pralaukti ir visa diena jeigu eis Verslo klientai.. Apsurdas.. Tai paprastas žmogeli gali ir laukt juk verslo neturi ir užimtas tikriausiai ne kažin kuom.. Čia Mažeikių mieste. Siaubas kazkoks ir betvarke.
Užsisakiau LSP atsiėmimo paslaugą PLC Panorama esančiame Swedbank banko skyriuje ir esu nusivylusi, nes užsakant paslaugą reikia nurodyti atvykimo į banką laiką (valandų tikslumu), tačiau atvykus nurodytu laiku neaptarnauja. Dar prasčiau - aptarnaujantis darbuotojas pareiškė, kad "bankas dirba iki 19 val. todėl laiko yra iki 19 val.". Tai klausimas, kam tą laiką nurodyti? Aš iš darbo išsiprašinėjau tam, kad atvykčiau nurodytu laiku, todėl norisi, kad ir kita šalis laikytųsi, pabrėžiu, savo pasiūlyto susitarimo dėl laiko. Štai ir procedūrinis neteisingumas.
Uzsukau i akropolio swedbanko skyriu atlikti apmokejima grynais, buvau sokiruotas, su grynais dirbo dvi darbuotojos, viena isejo pietauti, kita uzsidare duris ir kokia 20min atsisedusi ziurejo i monitoriu, teko laukti virs valandos kol aptarnaus 4 zmones buvusius pries mane siaubas, jau verciau isvis toks bankas nedirbtu...
Apliejo nuo stogo, atvaziaves draudėjas įvertino siena ir lubas apie 50 e kad net neviršija frančizės, tai negana to kad nieko neismokes, tai dar ir jeigu toje pačioje vietoje vėl aplietu pro stogą, tai gali būti padaryta belekokio lygio remontai, vistiek nieko nemokėtų, nes skaitytusi tas pats įvykis.. tipo niekas stogo nesutvarke. Apstulbau.. tai dabar ieškau normalaus draudimo.. o šiame draudime 4 metai..
Labai dziaugiuosi kai bankas padejo susigrazinti pinigus uz apgaulingai isigyta preke is uzsienio! Aciu jums!! Nes pinigai nemazi buvo vis tik.
Aisku kazkaip reiketu susitvarkyti ilgas laukimo eiles.
Raimundas Stanaitis
2017-08-16 15:03:49 IP 84.15.188.23
Baisu, aptarnavimas tragiškas, uždariau savo sąskaitas, patariu ir kitiems greičiau taip padaryti.
Nu jau turėti kortele šio banko ir neduok dieve reikės kokiu skubių reikalų šiame banke. Tai pasiruoškite čia sedeti ilgai ir nuobodžiai. Klientų srautas didelis o atparnaujančio personalo minimumas... žodžiu baisu.

"Luminor": kitų bankų sąskaitas pervedimai pasieks šiandien
"Luminor": kitų bankų sąskaitas pervedimai pasieks šiandien 05-28 07:04
Per savaitgalį techniniai "Luminor" sutrikimai pašalinti – įeinantys pavedimai klientų sąskaitose atsispindėjo šeštadienį, o išeinantys, tikisi bankas, kitų bankų sąskaitas pasieks pirmadienį.
Gal vokelių ir nebesinorės
Gal vokelių ir nebesinorės 05-28 06:22
Į Seimą nusiųstas Vyriausybės parengtas mokestinių ir kitų struktūrinių pertvarkų įstatymų paketas vienareikšmiško vertinimo nesulaukė, kai buvo svarstomas, regis, nelengva bus susitarti ir...
Alytus: ką pamatyti ir kodėl tarpukariu jį taip mėgo Kauno ponios
Alytus: ką pamatyti ir kodėl tarpukariu jį taip mėgo Kauno ponios 05-27 20:34
Pasiūlius į savaitgalio turistinį maršrutą įtraukti Alytų, ne vienas gūžtelėtų pečiais – ką ten veikti. Tačiau apsilankymas Alytuje tokias išankstines nuostatas sugriauna iki pamatų. Nuo Baltosios...

Sutikimas su interneto svetainėse pateikiamomis "Slapukų" taisyklėmis Jums:

Skoda