Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Swedbank, AB

Atsiliepimai apie „Swedbank“, AB

Parašyk savo nuomonę apie „Swedbank“, AB

vidmantas 2018-02-08 00:50:12
nu blogai asmens koda ivede ir viskas, ko cia myzi i kelnes
Na taip, cia geras komentaras, siaip pats tik i kelnes nemyzk gerai? Ar isiskaitei teksta?????Kad cia rasineji?Ar Tamstos pavarde saskaitoje kada pakeite ivede ne ta koda?Ir jeigu visiskai atsitiktinai nebutume to pastebeje niekas tos pavardes nebutu atkeite.Tai kaip galimi tokie dalykai? Ivede ne ta koda ir nei is sio nei is to pakeite pavarde. Tai nebent darbuotoja buvo kazko uzvartojusi. Siaip turiu nufotografavusi visa ivykiu eiga ir patikekit tai labai idomu. Ir dar idomu kas cia komentuoja, kad taip gerai zino apie neteisingo kodo ivedima?Nes tai vyko ne internetu kaip man paaiskino Swedbanke, o tiesiog i Vilniaus Swedbanko skyrius atejo mergina ir vat tada ir buvo pakeista pavarde ir pervesti pinigai.Geras cia, tipo nemyzk i kelnes, Toli su tokiais komentatoriais ir su tokiais banku darbuotojais nueisim.....
Ar esate verslo vyras ar moteris? Ar esate bet kokio finansinio netvarka Ar jums reikia paskolos, kad pradėtumėte malonų smulkaus ir vidutinio verslo? Ar turite mažą kredito balą ir jums sunku gauti kapitalo paskolą iš vietos bankų ir kitų finansų institutų ?. Suinteresuoti pareiškėjai turėtų susisiekti su mumis el. Paštu: trustfunds804@outlook.com ir trsutfunds224@gmail.com.
Grazina 2018-01-20 18:24:04
Mano dukrai aplamai atsitiko kuriozinis dalykas. Jinai siuo metu Anglijoje, nori uz savaites parskristi savaitei i LT. Jau senokai yra Swedbanko kliente, bet nuo rugsejo 1 d. banko saskaita nesinaudoja ir ten buvo likutis 604 eurai. S.m. sausip 18 di atsidare savo elektronine bankininkyste ir pasiurpo, pamate savo pakeista pavarde ir pervestus buvusius 604 eurus i SEB banka Aistes ROSSIDI saskaita. Jos pakeista pavarde dabar taip pat ROSSIDI. Vardas sutapo, jinai Aiste.Kas man galetu paaiskinti kokiu budu tai galima padaryti? Paskambinus i banka, po keliu valandu su manimi susisieke ir paaiskino, kad Vilniaus kazkuriame banko skyriuje atejo mergina su pasu isduotu Aistei Rossidi ir darbuotoja ivelusi asmens kode klaida atsidare mano dukros saskaita ir ne tik kad pervede pinigus bet ir mano dukros saskaitoje pakeite jos pavarde.Ar kas nors galetu patiketi tokiais kliedesiais?Aisku, pinigus i dukros saskaita is karto pervede, pavarde vel atkeite i jos tikraja ir paskambinusi darbuotoja paklause ar as tokiu klaidu niekada nedarau, kad taip nesuprantu suklydusios banko darbuotojos. Atleiskit, bet tikrai nesuprantu kaip gali ivykti toks absurdas. Kas mane gali uztikrinti, kad mano dukros duomenys nebus ateityje panaudoti kazkokiais neaiskiais tikslais, jeigu banko saskaitoje nei is sio nei is to pakeiciama pavarde.Aisku, as sito ivykio nepaliksiu taip kaip yra ir kaip labai noretu banko darbuotojai. Labai apmaudu, kad kalbama apie labai didele apsauga pinigu, asmens duomenu, o realybeje pasirodo yra visiskai kitaip....
nu blogai asmens koda ivede ir viskas, ko cia myzi i kelnes
Nesuprantu kokia teise turi ta siuksle MESKAUSKIENE man rasyti grasinanti laiska, kad nutrauks studiju paskolos sutarti nors ta sutartis yra sudaryta su VALSTYBES GARANTIJA. Nors praeita menesi issiunciau laiska su paaiskinimu kad ziema situacija sunki ir mokejimai veluos, pavasari situacija geres (beje yra skaiciuojami delspinigiai). Taciau ta brude atsiunte man grasinanti registruota laiska su grasinimais nutraukti sutarti jei nebus padengtas isiskolinimas. As imokas moku kiekviena menesi, tik nesuprantu kodel dengiama viena paskola o ne abi lygiomis dalimis, taip nesusidarytu isiskolinimas 90 dienu. BUK PRAKEIKTA SIUKSLE! TERORISTE!
Nesąmonė su šituo bankų, kortelės užsisakyti neina. Jau dvi savaitės be kortelės, nors užsisakęs prieš dvi savaites kortelę, liepė dar savaitę ar dvi laukti. Atseit pas juos nerodo kad mano užsakyta (nors man rodo kad užsakyta), sako veikia ir sena, nors parduotuvėj atsiskaityti neleidžia, ieško durnelių. Aptarnavimas 0 vertas.
Jadze 2018-01-16 16:04:21
Nusivyliau PC Panoramoje swedbank aptarnavimu, nemandagus, netolerantiski darbuotojei, sedi ir nieko neveikia o zmones laukia...GEDA..Pinigu su laikinu pasu neisdave nors akropolyje nuvykus gavome be problemu...zodziu darbuotojei prasti...
Ar jums reikia paskolos? JEI TAIP! Susisiekite su "Hobelman Finance and Mortgages Limited". Suteikiama mažų ir didelių paskolų suma. Mes siūlome paskolas už prieinamą 2% palūkanų normą. Susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu hobelmanfinance@gmail.com, o jūsų bendradarbiavimas su mumis bus geros patirties. +17816567138 kreditas yra atviras visiems nepriklausomai nuo pilietybės.
Nu nežinau iš kur jūs traukiate tokius darbuotojus. Jau esu jūsu klientė daugiau nei 10 metų, o kaip jūs bendraujate, reikėtų kultūros pasimokinti ir kaip bendrauti su žmonėmis. Gal tokie drąsūs darbuotojai, kai nemato kliento akis į akį. Žinokit nusivyliau jūsu banku ir tikrai ketinu iš jo išeiti.
Ar jums reikia paskolų projektams, investicijoms, asmeninėms paskoloms, verslo paskoloms, būsto paskoloms, studentų paskoloms, paskoloms konsolidavimui ir paskoloms įvairiems projektams? tiems, kurie nori gauti paskolą iš mūsų kompanijos, šiandien turėtumėte susisiekti su mumis (ericfinancee@gmail.com arba ericfinancee@outlook.com) arba apsilankyti mūsų tinklalapyje ericfinancee.wixsite.com/ericfinance arba skambinkite telefonu +14242921067 ir gaukite paskolą. šiandien
Gera diena,
Ieškote paskolos skubiai? Ar norėtumėte apmokėti savo sąskaitas ir įsigyti nekilnojamąjį turtą (investicinės paskolos) / statybos paskolą? Galiu garantuoti jums 24 valandų paskolos patvirtinimą. Mes - pasaulinės klasės investicinė bendrovė, siūlanti visas finansines paslaugas su lanksčiais grąžinimo terminais ir laiku uždarytu grafiku. Susisiekite su mumis el. Paštu, kad gautumėte išsamią informaciją. Email- ericfinancee@outlook.com arba ericfinancee@gmail.com
Ačiū.
Šiaulių akropolyje buvau labai nemaloniai aptarnauta konsultantės Agnės Alejūnienės. Nemanau, kad tokie darbuotojai turi dirbti su klientais kai prie nepilnamečio vaiko yra įžeidinėjama jo mama.
Barsausko 66 mole s*******o kantora ateini ir lauk lauk lauk
Noriu tarti didelis Aciu, Birutei Petrauskienei, uz malonu bendravima ir gera darba.Aciu
Ar jums reikia paskolos? JEI TAIP! Susisiekite su "Hobelman Finance" ir "Mortgages Limited"
Už mažų ir didelių paskolų sumą. Mes siūlome paskolas už prieinamą kainą
norma 2%. Susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu hobelmanfinance@gmail.com ir
Jūsų darbas su mumis bus geros patirties. +17816567138 kreditas yra
atviras visiems, nepriklausomai nuo pilietybės.
Sveiki, tai yra pone, Morrison Hurley. Noriu pranešti visuomenei, kad mes siūlome bet kokio pobūdžio paskolą plačiajai visuomenei. Svyruoja nuo 2 000 EUR iki 15 000 000 EUR. Mūsų paskola yra greita ir paprasta, ją galima apdoroti per 24 valandas. Ar jums reikia paskolos sumokėti savo skolą? Ar jums reikia paskolos automobiliui ar namą įsigyti? Ar jums reikia paskolos, kad pradėtumėte verslą arba finansuotumėte savo verslą? Kad ir ką jums reikia paskolos, susisiekite su mumis dabar ir mes norime padėti.

Elektroninio pašto adresas:
morisonhurley@gmail.com

MORRISON HURLEY
Buvau Plungės filiale, tai pakraupau pamačiusi kaip atrodo darbuotojos... Atrodė kaip kokios laisvo elgesio moterys, nejaučiančios jokio skirtumo, kad yra darbe viršoje rimtoje įstaigoje, o ne vakarėlyje... Pokalbio metu buvo baisu žiūrėti į tas ryškiai raudonas išputlintas lūpas, kurios švietė iš toli, ryškus makiažas kaip vakarėlyje. Kita palaidais plaukais aprykusi ilgiu iki užpakalio, jokio solidumo... Baisu kaip nesusivokia kur esančios.
Patikimas bankas... Ačiū jūsų visam darbo kolektyvui, sveikinu su artėjančiom šventėm... Linkiu sulaukti per Kalėdas, Kalėdų senelio
Labai prasta aptarnavimo kultūra. Darbuotojos nemandagios bei susiraukusios. 17:00 dirbo tryse, tačiau ryškiai matėsi, kad niekur neskuba, nors žmonių buvo.
Noriu perspėti jus. Nepasikabinkite ant šito banko darbuotojų aferų, pastovus apgaudinėjimas dėl ko išėjau į SEB banką.
1. Siūlo padidinti kredito kortelės limitą pvz.: nuo 300 iki 500 Eur ir tuo pačiu ją apsidrausti, nes kitu atveju negausite didesnio limito, o po kiek laiko jums nesuteikia 500 Eur ir jūs automatiškai mokate už draudimą 300 Eur kortelei (Apie 2 Eur mėn.).
2. Imate paskolą pasiūlo pasirašyti gyvybės draudimą, nes taip bus ne 20% palūkanų, o 18% palūkanų, po to paskolos nesuteikia nors jūsų pajamos 600 Eur į rankas ir jūs mokate toliau už gyvybės draudimą (apie 12 Eur/mėn.)
3. Atsisakė pratęsti mano kredito kortelę mano sumai 289.62, nes ji buvo imta prie litų 1000 Lt, o aš tuo metu keičiau darbą ir nebuvo vieno darbdavio pajamų per 5 mėnesius, todėl neleido pakelti kreditinės limito iki 300 Eur, o prieš pat grąžinimo terminą, kai aš ją pilnai padengiau jų bankininkystėj rodė, kad turėsiu sumokėti 79 Eur palūkanų, dėl ko parašiau laišką, o jie atrašė, kad mes galvojom, kad jūs nepadengsite kredito limito 289.62 iki termino pabaigos todėl priskaičiavo palūkanas. Aišku nieks neatskaičiavo, bet kreditinės galiojimas buvo iki 07 mėn., kreditą rodė iki 11 mėn., ačiū kad su laiškais leido uždaryti visas sąskaitas ir korteles...
Nepasimaukite ant jų kabliukų, dabar sėdžiu ramus seb banke ir moku vietoj 10 eur/mėn. po 1 Eur ir net nemoku pavedimo mokesčių, bandžiau imt paskolą pasakė neduos dėl ko ir kaip, kad turiu vieną paskolą, vienam šeimos nariui turi likti 150 Eur pragyvenimui, ne taip kaip swedbankas pirma sukiša sutartis, o tada nieko neduodam ir net nepaaiškina dėl ko...
Savo mociute lydejau, Mazeikiuos i swedbank. Pasake prie kurio kabineto laukti. Ilgai laukem, o kai atejo musu eile, uzlindo kazkoks zasinas ir pasake kad jis imones reikalais. Na uzkart ji ir prieme, o mes ne is imones, turejom dar palaukt kol ta suda aptarnaus. Kai sulaukem, ta darbuotoja su senu zmogum taip piktai kad sneka. Dziaugiuos kad is ten dingau. Kitam banke nieko panasaus niekada nebuvo.
Kornelija Tunaitytė
2017-11-22 13:01:45 IP 85.206.227.225
Esu pakraupusi Jūsų aptarnavimo trukme, rasysiu vieša nusiskundima visur kur galima. Dariau pavedima i uzsieni prie MENESI laiko M.Sajid. gavau prevencini laiska po dvieju savaiciu del pinigu plovimo prasant atrasyti gavejo asmeninius duomenis. Nors pirkau trenigus internetu is gumtree puslapio ir paaiskinau situacija kad nezinau jokiu asmeniniu duomenu, kai jau buvau TRIS kartus banke klausti kur mano pinigai, man vis atsako kad "NEISIVAIZDUOJAM kada bus padaryti pavedimas, gal PO MENESIO, gal PO DVIEJU" ar JUS JAU VISAI IS PROTO ISSIKRAUSTETE. grazinkite mano pinigus jei nemokate daryti pavedimu ir artimiausiu metu pereisiu i kita banka. turiu banko saskaitas BARCLAYS ir BANK OF AMERIKA nera buve tokiu nesamoniu.
Tragedija

Kornelija Tunaityte
pasirodo norint blokuoti kitos žmogaus sąskaitą, užtenka paskambinti Swedbankui ir pasakyti kad žmogus miręs :)) net mirties liudijimo pateikti nereikėjo, BRAVO!!!
taip su draudimais cia ne kas, vertintojas kai paskaicioja net juokas nejima. siulo patiem susitvarkyti o paskui tipo padenks cekius, ytariu kai reiks padenkti bus problemu. svarstau irgi atsisakyti visu ju paslaugu, neberimta kompanija atrodo, kai pinigus paimti tai graziai sneka
Konsultantai telefonų nieko negali padėti, tik nukreipia į banko padalinį. Tai kam jie naudingi tada?
Kretingoje, lankemes pas Ieva.K.
Nereali darbuotoja♡
Dėmesio svarbu! Jei turite sąskaitą ir seniai ją naudojotės-gali būti, kad JŪS jau SKOLINGAS BANKUI IR TA SKOLA KAS MĖNESĮ AUGA.
Atsidariau sąskaitą dar litais. Kadangi naudojusi kito banko paslaugomis, tai per daug ir nesidomėjau. Gavau paprastu paštu laišką iš banko, kad reikia atnaujinti duomenis. Ir štai kas:
Konsultantas prisijungė prie pokalbio
-Laba diena, kaip uždaryti sąskaitą?
banko sąskaitą galima uždaryti banko padalinyje
-o internetu negalima?
galima tik banko padalinyje
-O jei neuždarysiu sąskaitos ir joje nebus pinigų ar įsiskolinsiu bankui?
kasa mėnesį skaičiuojamas Minimalus kasdienių paslaugų mokestis, todėl jei nebus ką nuskaičiuoti bus skaičiuojama į minusą susidarys skola
-keletą metų nesinaudojau banku, taip ir atsitiko, kad buvo skaičiuojamas minimalus kasdieninių paslaugų mokestis... kai beveik neliko tik tada bankas teikėsi pranešti apie duomenų atnaujinimą
apie mokestį informavome interneto banko žinute praeitų metų lapkričio mėnesį, o mokestis taikomas nuo 2017m. sausio 1 dienos
-2016 m sąskaitos tvarkymo mokestis už ketv. buvo -0, 87, o nuo 2017 m. minimalus kasdieninių paslaugų mokestis nuskaičiuojamas kas mėnesį -0, 70. Nieko sau skirtumas nuo 0, 29 iki 0, 41. Ir bankas nesugebėjo paprastu laišku informuoti savo kliento. Nejaugi bankas tvarkydamas kliento sąskaitą taip ir nepastebėjo jog klientas net nebuvo prisijungęs per internetinę bankininkystę?
-Šitokį Swedbank poelgį reikia paviešinti, gal atsiras ir daugiau, kurie net neįtaria, kad netikėtai gali būti ĮSISKOLINĘ BANKUI!
sąskaitos turėjimas yra banko suteikiama paslauga, už kurią taikomas mokestis
duomenų atnaujinimas su sąskaitos likučiu nėra susijęs, duomenis atnaujinti turi visi klientai
-Ačiū už susirašinėjimą. Geros dienos. Skubu uždaryti sąskaitos
Atvykusi i banką išsikeisti valiutos buvau nukreipta pas moterį kuri dirba su "verslo klientais" ir tarp kitko keičia valiutą. Sulaukusi savo eilės ir iėjus i kabinetą buvau išprašyta lauk, nes pirmenybe verslo klientams. Tai taip išeina jeigu atvykai tiesiog išsikeisti pinigų, gali pralaukti ir visa diena jeigu eis Verslo klientai.. Apsurdas.. Tai paprastas žmogeli gali ir laukt juk verslo neturi ir užimtas tikriausiai ne kažin kuom.. Čia Mažeikių mieste. Siaubas kazkoks ir betvarke.
Užsisakiau LSP atsiėmimo paslaugą PLC Panorama esančiame Swedbank banko skyriuje ir esu nusivylusi, nes užsakant paslaugą reikia nurodyti atvykimo į banką laiką (valandų tikslumu), tačiau atvykus nurodytu laiku neaptarnauja. Dar prasčiau - aptarnaujantis darbuotojas pareiškė, kad "bankas dirba iki 19 val. todėl laiko yra iki 19 val.". Tai klausimas, kam tą laiką nurodyti? Aš iš darbo išsiprašinėjau tam, kad atvykčiau nurodytu laiku, todėl norisi, kad ir kita šalis laikytųsi, pabrėžiu, savo pasiūlyto susitarimo dėl laiko. Štai ir procedūrinis neteisingumas.
Uzsukau i akropolio swedbanko skyriu atlikti apmokejima grynais, buvau sokiruotas, su grynais dirbo dvi darbuotojos, viena isejo pietauti, kita uzsidare duris ir kokia 20min atsisedusi ziurejo i monitoriu, teko laukti virs valandos kol aptarnaus 4 zmones buvusius pries mane siaubas, jau verciau isvis toks bankas nedirbtu...
Apliejo nuo stogo, atvaziaves draudėjas įvertino siena ir lubas apie 50 e kad net neviršija frančizės, tai negana to kad nieko neismokes, tai dar ir jeigu toje pačioje vietoje vėl aplietu pro stogą, tai gali būti padaryta belekokio lygio remontai, vistiek nieko nemokėtų, nes skaitytusi tas pats įvykis.. tipo niekas stogo nesutvarke. Apstulbau.. tai dabar ieškau normalaus draudimo.. o šiame draudime 4 metai..
Labai dziaugiuosi kai bankas padejo susigrazinti pinigus uz apgaulingai isigyta preke is uzsienio! Aciu jums!! Nes pinigai nemazi buvo vis tik.
Aisku kazkaip reiketu susitvarkyti ilgas laukimo eiles.
Raimundas Stanaitis
2017-08-16 15:03:49 IP 84.15.188.23
Baisu, aptarnavimas tragiškas, uždariau savo sąskaitas, patariu ir kitiems greičiau taip padaryti.
Nu jau turėti kortele šio banko ir neduok dieve reikės kokiu skubių reikalų šiame banke. Tai pasiruoškite čia sedeti ilgai ir nuobodžiai. Klientų srautas didelis o atparnaujančio personalo minimumas... žodžiu baisu.
Prikalbino banke drausiti namą su vidaus turtu mano tėvą pasirašė sutarti -viskas gerai, bet kai atsitiko įvikis visas gėris išnyko tai nieko ir negavo, po to pasiduomėjome kitame draudime tai pasiūlė žymiai daugiau draudiminių rizikų, didesnės draudimo sumas ir už tą pačią kainą, tai siūlau swedbanke nedaryti turto draudimo, ir dar buvau apsidraudęs pats gyvybės ilgalaikę draudimo sutartį tai iš šio banko nieko negavau, kitur turėjau metinę draudimo sutartį kažkodėl sumokėjo už tą pačia traumą, tad dabar su šiuo banku nieko bendro nebenoriu turėti.
Antanas 2017-07-22 22:33:16
Nusvyliau Swedbank draudimu zodziu zmones apgaudineja pilnu tempu apsidraudem mokejom imokas kai reikejo moketi atsirado visokiu punktu kad uz tai nedraudziama ir ismokos nemokamos absurdas auksciausio lygio tokio busto draudimo nerekomenduoju!!!! Ilgai cia galeciau rasyti del ko bet zmones tikrai nusivils tad geriau iekokite kitu kompaniju
Prieš sudarydamas sutartį, draudimo taisykles skaitėte? Sprendžiant iš komentaro, susidariau nuomonę, kad pasirašinėjot bet ką, net neskaitęs taisyklių. Tai kas kaltas? Kitą kartą prieš sudarant sutartis reikėtų taisykles perskaityti, tuomet bus aišku kas draudžiama, o kas ne.
Kazkada pati dirbau siame banke, viename is Vilniaus KAC'u. Pati laimingiausia diena buvo gyvenime kai is tos beprotystes isejau. Jokios pagarbos klientams ir darbuotojams. Prisimenu stengiesi del kliento, aiskini kaip geriau jam, o valdytoja uz nugaros pyktu veidu stovi, mat per ilgai zmogu aptarnauji. Tie keli menesiai patys baisiausi mano gyvenime. Jauciausi kaip kalejime. Gaila klientai nemato kiek bankuose dirbancios mergaitea verkia. O dar ale solidi istaiga vadinasi "bankas", o tiksliau vergove.
Esu labai pasipiktinęs Pakruojo swedbank filialo darbuotoju (vardo bei pavardės nežinau, tačiau buvo vyras). Aš suprantu, jog visi esam žmonės ir norime uzžsidirbti, o bet tačiau. Visų pirma mane papiktino tai, jog jei nesi užsiregistravęs, į banką konsultuotis gali ateiti tik iki 13h - juk ne visada yra tokiu metu laiko. Esu dirbantis žmogus, todėl aukojau tam savo pietų pertrauką, tačiau pralaukiau ~valandą savo eilės, nes kažkodėl tokiu metu, kai buvo tikrai nemažai klientų, dirbo tik vienas asmuo. Sulaukęs savo eilės nuėjau pasiimti naujo slaptažodžio, nes užblokavau el.bankininkystę. Darbuotojas sistemoje pamatė, kad dar neturiu PAPILDOMO PENSIJŲ KAUPIMO sako: "Matau, kad dar neturite pensijų kaupimo, tai pažymesiu jums jį". Nieko neaiškinęs, atšvietė popierius ir liepė pasirašyti. Žinoma, dėl to kaltinu tik save, kad nesu pakankamai apsišvietęs asmuo bankinias klausimais, todėl juos pasirašiau. Grįžęs namo, pasikalbėjau su artimaisiais ir jie man pasakė, kad to kaupimo tikrai neverta turėti ir yra neįmanoma atsisakyti. Tuomet tikrai įsiutau, nes vėliau perskaičius sutartį (ko, žinoma, nepadariau, bet tai buvo paskutinis kartas ir gera pamoka) sužinojau, kad darbuotojas turėjo man paaiškinti, palyginti visus fondus ir tt. O tik tais numetė lapa pasirašyti ir paskui paklausus, ar antra kopija man, su šypsenėle atsakė, jog tai "skaitiniai prieš miega".
Reziume, po ilgo ir įtempto ieškojimo internete radau, jog pirmąkart turint pensijų kaupimo sutartį ją galima nutraukti el.banke (galbūt ir kitaip) per 30 dienų nuo pasirašymo. Žinoma, tai padariau nedelsiant.
Man buvo prirašyta sutartis "PENSIJA 4", kurios rizika 70% ir ji yra rekomenduojama 45-49m. asmenims.
Man yra 20m., esu studentas ir dirbu laikinai vasarą.
Apskritai, niekada nesidomėjau apie tuos pensijų kaupimus, todėl iš pradžių nežinojau, ar tai gerai, ar tai blogai. Neatleidžiu saves nuo nežinojimo, tačiau darbuotojo elgesys, mano nuomone, yra nekompepetingas ir savanaudiškas, nes už tokius "dalykėlius" jie gauna įvairias premijas.
Todėl siūlau visuomet visko išsiklausinėti, išanalizuoti ir jei ką nors siūlo banke (mano atveju tai net nebuvo siūlymas, o tiesiog "padarymas") galbūt atsisakyti ir jei jau tikrai norite siūlomo dalyko, visalaik galite ateiti kitą diena, nes pasiūlymas niekur nedings ir viską apmąstę priimsite sprendimą.
Geros dienos :)
Ar jums reikia skubios paskolos "Prašyti dabar" už pigų, prieinamą ir prieinamą paskolos pasiūlymą, sąlyga yra palankus atsakymas dėl išsamesnės informacijos el. Paštu: unitycredit111@gmail.com
ĮPERKAMOS PASKOLOS PASIŪLYMAS BE IŠANKSTINIŲ MOKESČIŲ

labas
Kokie jūsų finansinius poreikius?
Mes suteikiame paskolas nuo $2, 000.00 ne daugiau kaip
$100, 000, 000.00 su patogiai trukmė svyruoja nuo 1 iki 30 metų
labai sumažintas palūkanų norma yra 3 %.

Ar jums reikia verslo paskolą?
Ar jums reikia asmeninės paskolos?
Ar norite pirkti automobilį?
Ar norite refinansuoti?
Ar jums reikia būsto paskolą?
Ar jums reikia didžiulį kapitalą pradėti nuo savo verslo pasiūlymą arba
plėtra?

Ar jums neteko vilties ir manote, kad nėra jokios išeities, ir jūsų
finansinės naštos, vis dar tęsiasi?
Prašome nedvejodami susisiekite su mumis dėl galimo verslo bendradarbiavimo
Susisiekite su mumis elektroniniu paštu: constantloanfirm1@gmail.com
Sudinas aptarnavimas
2017-06-28 22:58:37 IP 78.58.61.51
Į klientą visuomet kreipiamasi TU, kitaip sakant terminalo darbuotojai mužikai. Kiek kartų teko lankytis šiame banke Mažeikiuose, tiek kartų išėjau mąstydamas "kas čia ką tik įvyko". Labai labai labai nemandagūs darbuotojai.
aciu Siauliu Akropolyje esancio swedbanko padalyje dirbanciai klijentu konsultantei Birutei Petrauskienei uz suteikta issamia informacija ir malonu aptarnavima. Linkiu visoms darbuotojoms buti tokioms supratingomis ir pakaciomis klijentams kaip si darbuotoja, Ji visadai issamiai ir suprantamai paaiskina iskilusias problemas. Iseini is banko padalinio geros nuotaikos ir su sypsena. Atrodo kad problemu ie nebuvo. Aciu Birutei
Pasipiktinusi kliente
2017-06-23 12:56:01 IP 90.135.139.55
Esu pakraupusi swedbank pagrindines atstovybes aptarnavimo kokybe (kas nezino, tai randasi ji kitapus PC Europa). O situacija tokia - atejau siandien i banka pasikeisti valiutos, suprantu, kad isivedus eura sita paslauga gal ir nebe tokia populiari, taciau visiskas tokios paslaugos neteikimas, manau protiskai nesuvokiamas. Pralaukiau eileje pusantros valandos, belaukiant buvo aptarnauti desimtys zmoniu su skirtingais numeriukais, tavo 400-tojo taip ir nesulaukiau. Isivaizduokit per pusantros valandos nebuvo aptarnautas nei vienas zmogus pasirinkes sia paslauga. Nusispjoviau ir isejau, matyt, tikrai reikes svarstyti apie banko keitimma, juo labiau, kad bankomatu vln irgi reikia ieskot su ziburiu!
Prašau visus atydžiai skaityti kokius dokumentus banko darbuotojas paduoda pasirašyti. Norėjau įsigyti auksinę mastercard kortelę.Atsiuntimą užsakinėjau internetu, nes paslauga pigesnė.Paskambino banko darbuotojas ir pakvietė atsiimti kostelę į banko skyrių, nes reikia pasirašyti. Nurašė didenį mokestį dvien eurais, nei siunčiant paštu.Pasirašinėjant visą pluoštą dokumentų, tuo pačiu prie kortelės sutarties "pakišo" ligos ir nedarbo apsaugos draudimą, apie kurį net kalbos nebuvo. Pamačiau elektroninėje bankininkystėje jau suformuotą e.sąskaitą apmokėjumui. Manau, kad taip elgtis su ilgamečiais klientais gėdinga ir nepadoru. Šią nemaloną patirtį gavau Telšių banko skyriuje (darbuotoja Dalia) ir dabar žinau, kad būtina viską perskaityiti ir negalima pasitikėti banko darbuotojais.
Visa gyvenima, eiles Vilniaus akropoli Swedbanke. Laukimas trunka maziausiai 30min. Kodel nesimokote is savo klaidu ir erzinate klientus.l?
Labai liūdna, kad banko darbuotoja mano mamai - pensininkei įsiūlė paslaugų planą "Patogu" už 1, 7 Eur/mėn., nors darbuotoja puikiai žinojo, kad jai priklauso planas už 0, 7 Eur/mėn. (juk matė, kad pensija yra pervedama į sąskaitą pan.).
Nors turiu pilną įgaliojimą, telefonu paslaugų plano negalėjau pakeisti, nes neva iš balso girdima, kad tai ne mano mama (visus identifikacijos duomenis galėčiau pateikti be problemų). Dabar suprask, turiu arba aš, arba mano serganti mama vėl eiti į banką, gaišti laiką eilėse tik dėl darbuotojos kompetencijos stokos.
Tiesa, pasiūlyt mano mamai buto draudimą, papasakot, koks jis nuostabus, banko darbuotojai ūpo ir laiko užteko....

Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Savanorių pr. 363-209 2aukštas, Kaunas Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...

ENDORET GELIS – NATŪRALUS  JŪSŲ UŽPILDAS
ENDORET GELIS – NATŪRALUS JŪSŲ UŽPILDAS 02-15 14:03
ENDORET GELIS yra naujovė grožio medicinos srityje, sukurta Biotechnologijos instituto (BTI, Ispanija) ir atliekama Pošiūno klinikoje. Mokslinių ir praktinių tyrimų dėka, paciento nuosavo...
Sulaikytas Latvijos centrinio banko vadovas
Sulaikytas Latvijos centrinio banko vadovas 02-18 17:43
Latvijos korupcijos prevencijos biuro pareigūnai sekmadienį sulaikė Ilmarą Rimševičių, šalies kaimynės centrinio banko vadovą.
Rusijos monopolis skrydžiams į TKS baigsis 2019 m.
Rusijos monopolis skrydžiams į TKS baigsis 2019 m. 02-18 15:10
Verslininko Elono Musko kompanijai "SpaceX" sėkmingai ir pigiai paleidus į kosmosą galingiausią šiuo metu naudojamą raketą "Falcon Heavy", Rusija skelbia apie savo monopolio pabaigą.

Ar naudojatės taksi paslaugomis?

Mamaimam

Red Hat 142,71 +1,88%