Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Swedbank, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę „Swedbank“, AB

Atsiliepimai apie „Swedbank“, AB

Parašyk savo nuomonę apie „Swedbank“, AB

Labai dėkinga darbuotojai Gintarei G. (Konstitucijos pr. Swedbank padalinys, Vilnius) Labai maloni, profesionali, viską aiškiai pasako bei greitai padaro.
Gavau skubu klausimyna kad atsakyciau i klausimus apie savo lesas, jei neatsakysiu uzdaris saskaitas, pabandziau atsakyti, netiko... Uzdare saskaitas bent pinigus grazino tas gerai, nerekomenduoju!
Sveiki, gerbiamasis mano "Swedbanke", kokios malonės, kokio dar prašymo. nusižeminimo ar "blato" reikia, kad Šiauliuose Šimšės rajone, prie Maximos (Vilniaus3) arba šalia esančios "IKI" (Vilniaus15) būtu pastatytas BANKOMATAS, kad galėtume į banką įdėti ir iš jo išsiimti grynuosius ??? Šias dvi parduotuves skiria Vilkaviškio gatvelė, jos šalia viena kitos, abi turi didėles automobilių stovėjimo aikšteles. Čia nuolat daug žmonių, kodėl jums taip nerūpi savo banko klientai??? Pasakysite, kad bankomatas yra "Kubo" parduotuvėlėje (Vilniaus 44) !!! Jis ten nepatogioje vietoje, jis ten nebūtinas dėl žmonių srauto nebuvimo.. Labai prašau, perkelkite šitą bankomatą prie "MAXIMOS" ar "IKI" mano minėtų parduotuvių. Prašau, jūs patys žvilgtelėkite į žemėlapį, prekybos centrų išdėstymą, MANO PASTABOS AKYVAIZDŽIOS IR PRAŠYMAI - PAGRYSTI. Pagarbiai - Sigitas.
Antanas Ramanauskas
2020-12-28 19:36:52 IP 2i582iom
Labai puikiai darbuojasi pretenzijų nagrinėjimo specialistai. Užsisakęs prekę internetu iš užsienio - jos negavau. Kadangi pardavėjas neatsakė į mano siųstus laiškus dėl pinigų gražinimo, teko kreiptis į Swedbank dėl pinigų grąžinimo. Susisiekęs su specialistais ir pateikęs pretenziją, atgavau pinigus už neatsiųstą prekę, kuri kainavo net 350 eurų. Nuoširdžiai dėkoju Swedbank specialistams!
Swedbanko klientas
2020-12-18 11:41:26 IP 2ivrnegu
Na cia tai superinis gaidy...Gaila, kad nera Silaleje bankomatu ir padalinio, kur butu galima ne tik pinigus issimti, bet nuejus ir pakonsultuoti, seniai buciau palikes si sup...banka! Reikalas tame, kad siandien skambinau i swedbanka, kalbejau su padalinio darbuotoja, norejau paklausti, suzinoti ar yra pravesti pinigai, nes vienas zmogus telefone parase, kad yra pravesti pinigai i mano saskaita uz preke, bet swedbanko darbuotoja nieko negalejo padeti, tepasake, kad galite nueiti i savo kraste kur gyvenate swedbanko padalini ir nemokamai prisijungti prie interneto, kai nuejau, deja zodziai labai skiriasi nuo realybes, neapsikentes tokiu izdivalkiu, patyciu, paskamb vel i swedbanka ir isdejau juos i suns dienas, nes tai dar nereiskai kad esi banko darbuotojas, gali issipisinesti is paprastu zmoniu, issidirbineti kaip sakoma liaudiskai, nes jie jauciasi tkie galingi, kad mano esas vos ne dievai ir gali ka nori ta daryti su zmonemis ir teisesauga! Dar skambinau norejau, kad sujungtu su atsakingu sio banko atstovu, direktoriumi, tai swedbanko darbuotoja pasake, kad tokios galimybes as neturiu, tai netekau zada ir zadejau prasiusti juos is triju zodziu, bet susilaikiau, padejau rageli, neskantrybe galutinai isseko su tokiais zemo lygio asmenis ne tik konsultuotis, bet ir tureti reiklau!NIEKAM NEREKOMENDUOJU PASIRINKTI SWEDBANKA, KITU ATVEJU LABAI PASIGAILESITE, KAD JI PASIRINKOTE, RINKITES GERIAU KITA BANKA IR TIK NE LUMINOR BANKA!!!
Swedbank AB, PC SAVAS, Kaunas
Asmeniškai dėkoju DANGUOLEI JASKŪNAITEI už nuoširdų ir nuostabų darbą. Atsinaujinant banko sąskaitą ši darbuotoja kruopščiai ir aiškiai paaiškino proceso eigą, atsakė į visus (o jų buvo daug) kilusius klausimus ir supažindino su SMART-ID ir internetine bankininkyste. Būtent tokių darbuotojų darbą reikia aukštinti, nes klientai iš padalinio išeina laimingi, informuoti ir pasitikintys savimi. Ačiū Jums, Danguole.
2020.12.11
Niekam ši banka nepatariu! a*******i pavoge iš saskaitos 68 eurus, bankas sake kreipkytes į policija, o policija nutrauke byla :) tai. Jei net ir 1k pradinktu, bankui vienodai!!!
Norėčiau viešai padėkoti Lazdijų padalinio klientų aptarnavimo specialistei Daliai Povilaikienei. Apsilankėme su seneliu - jau sunkiai orientuotu žmogumi (aš - kaip lydintis asmuo). Tai, kokią kantrybę ir kokią kultūrą bei nuoširdumą pademonstravo ponia Dalia - fantastika. Aukščiausio lygio aptarnavimas. Likau maloniai šokiruotas. Ačiū!
Su dukra atvykome i Siauliu swedbanko skyriu del limito padidinimo.Kadangi esame verslininkai planavome pirkti brangu daikta.Taciau banko darbuotoja atsisake didinti limita, elgesi grubiai grasino iskviesti apsauga ir isvare is banko.Pasijutome kaip paskutiniai nusikalteliai.
BANKO Draudimo darbas, labai prastas su konsultantais buvau susisiekes per 3 savaitės kokius 4 kartus visus kartus jie neva už fiksavo mano duomenys ir buvau patikinta kad su manimi susisieks atitinkamas darbuotojas, bei esu rašęs į zalos@swedbank.lt jokio atsakymo, niekas nusisisiekė jau mėnuo praėjo
Mama gavo sms žinutę kad turi patikslinti savo duomenys. Kadangi mama yra sena ir turi daug lygų bet neturi nei interneto tik banko kortele bandėm skambinti i banką ir pasakyti kad duomenys nesikeičia, Su konsultante tiek aš kalbėjau tiek daviau kad pakalbėtu mama bet jie nesileido i kalbas ir liepė atvažiuoti į banką vien dėl to kad pasakyti kad duomenys nesikeičia, Nesuprantu karantinas ir prašo kad seni žmonės nevaikščiotu o dabar mes turim važiuoti i prekybos centrą Mega kur logika Kiti bankai kaip bankai o čia supratimo jokio
O rasanat zinutes banku isvis nulis emociju, nei i viena neatsakyta isvis
Aptarnavimas apgailetinas. Mama turi saskaita jau daug metu, nu nebuvo nei momento kad ka nors neprigrybautu banke. Dabar paskutinis tai virsune isvis. Negalima padidinti limitu, nors reikia atlikti mokejimus, tai zmogui turinciam invaliduma neleidzi didinti limito menesio virs 10 tukst. euru. nes matot jims neaisku niekas. Gavo parama is valstybes kad pradeti veikla, reikia isigyti investicijas taciau bankas nesupranta kad reikia atlitki mokejimus ir tampo su klausimais, kuomet laikas eina ir tiekejai jau nebeteikia pasiulymu tinkamu ir vel reikia is naujo, o kas dar blogiau liepia vaziuoti i banko skyriu zmogui su padiinta rizika mirti nuo covid. Apgailetinas bankas
Pasiskambinau telefonu į Swedbank konsultacijas ir gavau gražaus balso mandagią darbuotoją. Norėjau padėkoti, jog padėjo su tam tikrais klausimais ir dėl jos išvengiau apgavystės :)) Ačiū, Deimante.
Siandien buvau uzsiregistarves Silales Swedbank padalinyje, likau labai patenkintas darbuotojos profesionalumu, kuri viska sutvarke visas iskilusias problemas, dar didelis ACIU siai banko darbuotojai, kad pakonsultavo kitais klausimais ir jas greitai sutvarke, tikrai likau nustebes, kad dar Swedbanko padalinyje galima sutikti savo darba ismananciu zmoniu, kurie siltai priima, ir viska sutvarko taip, kad isejes lieki labai patenkintas!
Nedrauskite namų svedbank draudimu. Užliejom namą, atvyko ekspertas susirašė padarytą žalą, nusifotografavo. Pažadėjo per savaitę pateikti atsakymą apie draudiminę išmoką. Laukiau mėnesį, nesulaukęs paskambinau tam pačiam ekspertui. Mano nuostabai jis pasakė, kad apie tokį jvykį jis net negirdėjąs ir tokiu adresu nebuvęs. Tuomet vėl kreipiausi į swedbank draudimą, pažadėjo atsiūsti kitą ekspertą, jau praėjo savaitė jokių žinių. Pasitikėjimas nulis.
Konstitucijos pr. 20 lankiausi 2020.10.28 - 16.20, kilo neaiskumu, paaiškino viską dėl smart-id saunuole konsultante Dalia, Nuoširdus ačiū už labai malonų bendravimą
Labai aciu panelei kuri atsiliepe 17:05 siandien ir padejo susitvarkyt smart id, kad neregistruotis i banka. Labai nuostabiai paiskino ir greit susitvarkiau. Net nespejau vardo paklaust. Aciu uz sugaista laika. Dirba ir nuostabiu zmoniu banke.
Marijana Kindermann
2020-10-16 09:51:52 IP 2olqpnlq
Noriu labai padekoti merginai, kurios varda nepamenu, kadangi buvau labai susijaudinusi, nesugebejau prisijungti prie interneto Banko. Spalio 15 diena apie 17val paskambinau Tel, 5268444, labai maloni mergina atsiliepe, be galo aiskiai isaiskino ir viska sutvarke, tokie zmones verti gero vardo, kaip sita merginai, sekmes visur ir visada.
Užrašiau mamą į swed banką, nes jai reikėjo elektroninės bankininkystės.Ji norėjo kad kartu eičiau ir aš nes ji nedagirdi, sunkiau supranta ką sako.Tačiau kaip atėjom į banką (KAUNE SAVAM) tai ponia Liuda Bubinienė atskaitė moralą ko čia vaikšto būriais, man liepė išeiti.Labai nemaloniai bendravo ir ištisai čiaudėjo paskui su servetėle valėsi kaukę labai buvo nemalonu sėdėti priešais ją.DAUGIAU TIKRAI NENORĖČIAU PAS JĄ KONSULTUOTIS NES Į VISUS KLAUSIMUS ATSAKYDAVO LABAI NEMALONIAI SU PIKTUMU KAD NEISKARTO SUPRANTA
Atsiuntė nauja kreditinę kortelę, kurią mažai naudojau ir pamiršau ją aktyvuoti. Kai pastebėjau, kad jau nerodo kortelės prisijungus į banko savitarna paskambinau išsiaiškinti kaip kas. Pasirodo kadangi pamiršau aktyvuoti kortele reiškia man nereikalinga ir dabar panaudota kredito dali išdalins i 4 mėnesius kad vikas pasidengtu. Kai nereikia tai rašinėja siučia pasiūlymus, pensijas pas juos kaupti, o tai kodėl negalit informuoti kad pamiršote aktyvuoti kortele? Aplamai kas čia per problema pagaminti naują kredito kortele? Juokdariai tik tiek galiu pasakyti :) Visada naudojausi swedbank, bet sorry, manau yra tikrai bankų kurie į viską žiūri paprasčiau ir profesonaliau.
Nedrauskite automobilio Kasko Swedbank draudimu.
Jeigu nuotraukose kuriuose jus davet Swedbank draudimui pries sutarties pasirasima jie suras bet koki dazu pazeidima (netgi kuri laisvai galima uzpoliruoti), atsitikus avarijai, dazyma ir darbus jums neapmokes, pasakys kad ir taip reikejo sita detale dazyti, ir mes nieko nemokesime. Bet kokioje ne naujoje masinoje galima rast dazu pazeidimu, tai galima sakyti, kad dazyma ir susijusius su dazymu darbus swedbank draudimas neapmoka. Per telefona Swedbank «expertas» pasake, kad jegu tarkime bamperis butu sudauzytas, draudimas apmoka tik bamperi, o dazyma ir susijusius su dazymu darbus neapmoka, kadangi pries ivyki bamperyje buvo 2cm patrinimas (kuri laisvai galima buvo uzpoliruoti).
Skaitau kad cia yra klientu apgavyste. Jie puikiai zino, kad del 200€ klientas i teisma neis ir nervu sau negadins, ir del to isdarineja tokius fokusus.
Geriau sumoket 100-150€ daugiau ir turet normalu draudima. O Swedbank draudimas - pinigu ismetimas.

Manau kad ir kiti Swedbank draudimai dirba pagal panasu sablona ir daro viska kad neismoket ismokos.

Esu Swedbank klientas nuo pacios pradzios, ir net gi negalvojau kad taip gali but, ir kad toks draudimas purvins Swedbanko varda.

Paciam bankui pretenziju nera, visa laikotarpi viskas labai gerai ir tvarkingai, bet draudimas…

Uzduokit sau klausima, kodel Swedbank draudimas nedaro vairuotoju civilines atsakomybes draudimo…… atsakysiu- todel kad ten taip neissisuksi, ir kliento velniop nepasiusi. Ten teks moket. Kaip moka visos rimtos draudimo kompanijos.
Dingo dalis inesamu pinigų į bankomatą, bankas atsisako padeti
Ir kam ta susirašinėjimo su banku internetu galimybė, jeigu pateikti klausimai ignoruojami ir jokio atsakymo vistiek negausi.
Jelena 2020-08-28 10:30:03
uzsirasiau i banka, paklause kur butu potogiau, uzrase i fabijoniskiu banka, siandien skambinu i banka, suzinoti kur jie randasi, nes niekur nerandu ju banka, pasake kad isvis nesu registruota sia diena ir ten jie neturi savo felialo. ka?!
Mandarinas Ateities g. Nu pirma reiktu labiau pasidomėti
Pradeti rašyti net nežinom nuo ko, niekam nerekomenduojame Swedbanko paslaugu, Savaite laiko mulkina, kad sutvarkys savo klaida padaryta, niekas net nepradeda tvarkyti. Nerekonenduoju darbuotojos Kristinos Sabalienes, Vilnius.
Bekite tolyn nuo tokio banko, klaikaus aptarnavimo, nerekomenduoju niekam!!!
Bet ar supranti, Gintare, kad ne swedbanko darbuotojai korteles nesioja, o pasto darbuotojai? Jeigu jie nusimeta kortele kazkur i krepsio dugna arba tyngi atnesti laiku, tai gal problemu ten ieskok? Prie ko cia ta konsultante kuriai paskambinai? Ji ir pasake tau, kad kortele paklydus, vadinasi pastas ja ir paklaidino
Labai blogas banko darbo pobudis viskas yra tvarkoma nuotoliniu būdu o šiame banke net smart id negali užsisakyti kas per nesamones
Dėkoju už pagalbą ir nuoširdų darbą Swedbank Karaliaus Mindaugo pr. 37 padalinio klientų konsultantei Rasai Martusevičienei. Tokių darbuotojų šiais laikais labai trūksta, o šis bankas bent jau vieną tikrai turi. Ši konsultantė padėjo išsiaiškinti dėl "pasiklydusių" Ignitis vertybinių popierių, geranoriškai ir kompetentingai suteikė konsultacijas. Sėkmės Jai tolimesniame kelyje.
Mano istorija tokia.uzpyldziau paraiska internetu swed bankui, susisieke labai kompetetinga migle viska suderinome truko tik turto vertinimo bet kadangi prasidejo karantinas nespejome sutvarkyti, kadangi paraiska buna tik 2men.tai teko pildyti is naujo.
uzpyldeme paraIska priskyre kazkokia vadybininke kuri viena karta paskambino ir dingo pusei menesio duotu jos numeriu neprisiskambinau jei. Atsibodo laukti pasiskambinau 1884.atsiliepe mandagi mergina pasakiau kad dingo vadybininke
nesusisiekia patikino kad paragins susisiekti kazkodel susisieke kitas vadybininkas Justinas.susiderinom viska aisku man jo poziuris i darba atrode taip.sako Justinas kiek zinau siuo metu seb bankas duoda geresnes palukanas, keista as maniau kad kiekvienas bankas sudomintas kuo daugiau tureti klientu pas save o ne siusti i kitus bankus.toliau susiderinom atsiunte jis man savo kontaktus el pasta tel nr.issiunciau as jam visus dokumentus bet atsakymo negavau dingo vadybininkas prisiskambinti neimanoma, skambinu vel 1884 atsiliepe mandagi mergina pasakiau kad nesulaukiu vadybininko atsakymo nors laiskus trys isiunciau i el pasta jam, tada perdave kitai vadybininkei pagaliau paskambino vadybininke zivile kuri isdeste kosmines salygas kurios skiriasi nuo pries tai siuliusiu vadybininku salygu.NUSIVYLIAU!!!!!!! O SALYGOS SKYRIASI VADYBININKU MANAU NUO KOMPETENCIJOS IR SUSIREIKSMINIMO TAI VA KAI KALBESITE SU VADYBININKAIS STENKITES NELYSTI NETRUKDYTI IR KANTRIAI LAUKTI MENESI IR DAUGIAU NES ISIZEIS IR PASKOLOS SALYGOS PAKIS DESIMTERIOPAI, AISKU NEVISI VADYBININKAI TOKIE PRIES KARANTINA BENTRAVAU SU VADYBININKE MIGLE SUPER KOMPETENCIJA PAS VADYBININKE
Nesisveikinu ! As siunciu, paskutine uzdirbta kapeika i Lietuva, kad galetu mano artimieji isgyventi. Dabar to negalesiu padaryti, kadangi mano mielas swedbankas blokavo kortele. Ar svedijoje taippat bankas gali kazko is klientu reikalauti???!!!! Ar nelaikas gryzti swedbankui i svedija ir ten kazko reikalauti.???!!! Galvojau, kad rusu KGB NIEKADA nebebus mano Lietuvoje, gaila apsirikau, dabar atejo svedu swedbanko KGB. Manau reikia viso pasaulio zmonems, pradeti iseiti i gatves. Reikia pagaliau parodyti, kad zmones valdo pasauli, o ne saujele turtuoliu gerianciu visu musu zmoniu krauja!!! Nebegaliu, nuo zmoniu niekas nebepriklauso, ka nori ta daro, zmones, atsibuskim, reikia eiti i gatves, kol nevelu. Negerbiama ponia Dovile Grigiene, ar nebaisu, kad ateis laikas ir reikes uz tai tau atsakyti? Saulius, Airija.
As siunciu, paskutine uzdirbta kapeika i Lietuva, kad galetu mano artimieji isgyventi. Dabar to negalesiu padaryti, kadangi mano mielas swedbankas blokuos kortele. Ar svedijoje taippat bankas gali kazko is klientu reikalauti???!!!! Ar nelaikas gryzti swedbankui i svedija ir ten kazko reikalauti.???!!! Galvojau, kad rusu KGB NIEKADA nebebus mano Lietuvoje, gaila apsirikau. Manau reikia viso pasaulio zmonems, pradeti iseiti i gatves. Reikia pagaliau parodyti, kad zmones valdo pasauli, o ne saujele turtuoliu gerianciu visu musu zmoniu krauja!!! Nebegaliu, nuo zmoniu niekas nebepriklauso, ka nori ta daro, zmones, atsibuskim, reikia eiti i gatves, kol nevelu. Saulius, Airija.
As siunciu, paskutine uzdirbta kapeika i Lietuva, kad galetu mano artimieji isgyventi. Dabar to negalesiu padaryti, kadangi mano mielas swedbankas blokuos kortele. Ar svedijoje taippat bankas gali kazko is klientu reikalauti???!!!! Ar nelaikas gryzti swedbankui i svedija ir ten kazko reikalauti.???!!! Galvojau, kad rusu KGB NIEKADA nebebus mano Lietuvoje, gaila apsirikau. Manau reikia viso pasaulio zmonems, pradeti iseiti i gatves. Reikia pagaliau parodyti, kad zmones valdo pasauli, o ne saujele turtuoliu gerianciu visu zmoniu krauja!!!
Mano nuomonė bus kitokia ir ji labai teigiama. Kiek teko patirti bėdų paskambinus bet kuriai konsultantei aiškina viską labai gražiai ir iš lėto. Sutvarko visus reikalus net neatvykus į padalinį, nors ir stringa visada palaukia, paiškina viską dėl smart-id, padėjo persikelti duomenis per 4 telefonus. Nuoširdus ačiū už labai malonų bendravimą.
Norėčiau išreikšti pretenzija swedbank būsto paskolos specialistei Justinai Pliaskienei. Nors man netiko swedbanko paskolos pasiulymas ir nusprendziau pereiti i kita banka, tai ponia Pliaskienė nesugebejo anuliuoti paskolos sutarties, ko pasekoje metai laiko kabejo atidaryta saskaita siame banke, nors jau esu parasiusi prasyma uzdaryti saskaita. Labai daug itarimu kelia tokie “specialistai, , ir pats bankas, jeigu parasai prasyma bet bankas vis tiek neuzdaro saskaitos ir dar kiekviena karta papraso komisinius sumoket uz saskaitos uzdaryma. Ne bankas o nepatikima kontora.
Draugija „Veikiam.lt“
2020-07-30 10:43:22 IP 28memls6
2020 07 30 d.Labai nekompetentingai konsultuoja telefonu verslo klientus Martynas Kužinskis. Negavau atsakymų į pateiktus klausimus, vaikinas neturi patirties, žinių ir supratimo, ką patarti, atsako nesąmones, kartojasi lyg užvesta plokštelė - bet ne į temą. Manau, kad jam dar per anksti dirbti su verslo klientais - turėtų arba įgyti žinių, arba keisti darbą. Tokios konsultacijos ir specialistai kerta per banko reputaciją, sudaro nepatikimos įmonės veidą. Juolab, kad skambučiai mokama paslauga - dar teks išklausius nesąmonių ir susimokėt.
Šiandien apsilankem Savanoriu pr. Vilniaus Swedbanka ir susidurem su labai nemalonia darbuotoja. Bendrauja chamiškai, ne kultūringai, paliko labai bloga įspūdį ir sugadino nuotaika. Daugiau ten ne važiuosime. Darbuotojos vardas Ilona Volochovič. Prašome pakalbeti su darbuotoją. Dėkoju
Nezinau ar cia tikrai, ar tiesiog banko darbuotoja tokia pasitaike bloga ar nenuotaikoje, Kaune (PC Molas) atejau noredamas pervesti grynus € į savo saskaita (Norvegiska), tai sake tokiu operaciju bankas neatlieka, cia teisybe?
Labai glumina tie registravimai į banko padalinius. Jei aš einu į padalinį, tai turiu problemą, kurią noriu kartu su konsultantu išspręsti, nes man savarankiškai nepavyksta. Kad gaučiau vizitą, man tenka vos ne savaitę laukti, kad mane priimtų. Tai vadinasi su esame problema turiu gyventi visą laikotarpį. Nežinau dėl kokių priežasčių tooookios nesąmonės vyksta, bet visiškai neatsižvelgiama į kliento poreikius !!!! Problemos sprendimas užtruktų vos kelias minutes, bet laukimas visus planus jaukia
Esu labai dėkinga Viktorijai Mikalauskienei už operatyvų aptarnavimą, taktiškumą, nuoširdumą ir už kompetetingą informacijos suteikimą. O kad būtų visi tokie darbuotojai!

Su pagarba,
Dalia Jankevičienė
Negalėjau nepalikti atsiliepimo, prieš metus esu skambinusi ir ne karta apsilankiusi swedbank padalinyje ir tikrai niekuo nesiskundžiau, bet šįkart labai nustebino darbuotoju abejingumas, paskambinus nurodytu numeriu registracijai pakėlusi rageli mergina net nepasisveikino, kitame telefono gale girdėjosi tik tyla ir šnaresys, pati pasisveikinau, pasakiau kokia situacija, darbuotoja pasimetusi į klausymus atsakinėja vangiai, turi išpešt bet kokį sakinį, tikrai buvau nustebusi, nes niekada taip nebuvo nutike, labai nusivyliau, ypač kai nori tapti ju klientu, o bendravimas tikrai labai nemalonus, pati jaučiausi pasimetusi, nes darbuotoja tikrai nebuvo pasitikinti savimi, atrodė atvirkščiai, ne savo vietoje.
Bankas negerbia savo klientu. Uzsiregistruoti telefonu misija neimanoma, kaip loterijoj laimeti, visa diena skambinus ir galu gale priskambinus, pavyko pasakyt varda pavarde, kitam gale moteris suburbuliavo ir numete rageli, vel skambini, vel gelezine boba kalba ir muzika groja.Nuvykus galu gale i Mazeikiu banka, su zmonem nesisneka, neregistruoja, kavojasi nuo klientu pabegdami ir uzsirakindami duris, uzsimauksline kaukes, nors seniai jokio viruso ne kvapo, o karantinas baigtas. Galu gale prisibarskinus jau atsiuncia kita moteriske, kuri atsikalbineja vel nurodydama tel. numeri, kuriuo neimanoma buvo uzsiregistruoti, paprasius pakviesti sekretore ar vadova, tegu registruoja vietoj, naglai uztrenkia duris ir dingsta, pasislepia banko gilumoj. Tokios nepagarbos savo klientams dar ne vienam banke nemaciau, nor pragyvenau uzsieny 13 metu. Vyras su sunum jau nusprende uzsidaryt saskaitas irgi, eis i kita banka, kur darbo valandos normalios, kur klientai laukiami, ir kur zmoniskai bendrauja su zmonem.
Kaupiau pensiją "Seb pensijų" fonde, sunkiai gaudavau informaciją apie sukauptus pinigus. "Swedbank" darbuotoja pasiūlė pensiją kaupti pas juos. Sutikau. Prasidėjo... "Seb pensijų" fondas pervedė 260 eurų mažesne pinigų sumą negu buvau sukaupęs, "Swedbank" iš karto dar 70 eurų nusavino. Parašiau užklausą su klausimu - kur dingo pinigai !? Parašė nesąmonę, kad 2015 metais Sodra pareikalavo pinigų ir buvo nurašyti pinigai, bet dabar tai 2020 metai. Ir svarbiausia niekam nepasiskusi, vyriausybė banku kišenėje sėdi, todėl bankai ir tyčiojasi iš žmonių, atvirai vagia jų pinigus, o vyriausybė verčia prievarta žmones bankams ir kitiems pensijų fondams pinigus atidavinėti !
Akropolyje yra 3 nauji bankomatai pirmame aukšte, tai kaireje puseje esantis bankomatas prarijo pinigus.
Kaip nauja būsima klientė, ieškanti draudimo, esu nusivylusi Swedbank draudimo darbuotojo Elvino Statino konsultacija, darbu. Parašiau el.laišką su mane dominančiais klausimais apie Swedbank namų draudimą, t.y. teiravausi to, ko pati neradau perskaičius draudimo taisykles (15 lapų). Iš specialisto gavau atsakymą skaityti tą patį draudimo polisą! Tai rodo specialisto visišką nenorą atsakyti į kliento klausimus, jam paaiškinti, patarti. Uždaviau konkrečius klausimus, į kuriuos nei į vieną specialistas neatsakė - teparašė skaityti taisykles! Tokiu aptarnavimu esu labai nepatenkinta ir būti būsimu klientu tai gąsdina, nors pats draudimas atrodė patrauklus. Turėtų būti atkreiptas dėmesys į darbuotojų kompetenciją, bendraujant su žmonėmis.
Esu patenkinta visomis sio banko paslaugomis. Visi seimos nariai turime saskaitas swedbanke ir neturim nusiskundimu. Ikainiai palyginti su kitais bankais tikrai nedideli. Pries kelis metus apdraudeme cia ir savo turta. Nesenai nukentejome nuo vagiu, swedbank be jokiu 'issikalinejimu' labai greit atlygino zala. Pries tai turejom draudima kitoje imoneje, buvom patyre didele zala ir po ilgo bilinejimosi negavom is draudimo nei cento.. Jai kazkam is artimuju prireiktu busto draudimo, drasiai rekomenduociau tik swedbank.
Pastovei tikrinu pinigus banko kortelėje swedbank visa laiką su smart id visą laiką atsiranda atlikti mokėjimai 40ct 42ct 51ct 34ct kurių aš nedariau ne atlikau. Lietuva vagių banditų kraštas. Kodėl tiktai prakeiktas swedbank Lietuvoje kodėl kitų bankų nėra. Todėl kad baisi korupcija lietuvoje. Prakeikti vagei ir s*****i.
Esu pasipiktinusi šiuo banku.Norėjau įnešti į sąskaitą pinigų, bet atliekant operaciją sugedo bankomatas, teko skambinti trumpuoju numeriu.Per 15 darbo dienų pažadėjo peržiūrėti mano pretenziją.Po keleto dienų apie įvykį pasiskundžiau komercinių bankų priežiūros tarnybai prie LB. Pinigus gražino tuoj pat, bet istorija tuo nesibaigė.Tą pačią dieną gavau žinutę, kad bankas iš mano sąskaitos nusirašė 50 eurų, nes atlikus pinigų perskaičiavimą bankomate aš, pasirodo, įdėjau ne 370, o 320 eurų.Ir dar parašė, kad geriau skaičiuočiau pinigus.Aš gerai žinau, kiek įdėjau. Tą veiksmą supratau, kaip kerštą.Dar suprasčiau, kad pati būčiau kalta dėl bankomato gedimo.Jie man padarė ir moralinę ir materialinę žalą ir dar apkaltino žioplumu. Teks pereiti kitur. Toks bankas vertas tik pasigailėjimo.

Kredito garantas
Adresas: Vėžių g. 10-1, LT-00186 Palanga.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Vito Gerulaičio gatvė 1, Vilnius (I aukštas) Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome...
Noviti
Sąžininga verslo paskola atsakingam verslui

Adresas: Konstitucijos pr. 26, Forum Palace, LT-08106 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
„Noviti finance“ skolina verslui, kuriam pinigų reikia apyvartinėms lėšoms arba verslo plėtrai. Pasirašius verslo paskolos sutartį, pinigus gausite per 1 darbo dieną. Yra galimybė pasinaudoti INVEGOS palūkanų kompensavimo priemone ir susigrąžinti iki 95% sumokėtų palūkanų. GAUKITE FINANSAVIMĄ BE ŽVAIGŽDUČIŲ...
GF bankas
Vartojimo paskolos iki 25 000 €, indėliai

Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos.
2005 m. pradėjome veiklą kaip lietuviškas finansinis startuolis. 2008 m. tapome Prancūzijos banko „Societe Generale“ grupės dalimi, o nuo 2013 m. priklausome Švedijos finansų grupės bendrovei „Marginalen AB“. 2020 m. gegužės 18 d. tapome GENERAL FINANCING BANKU. Ir toliau teiksime aukštos kokybės paslaugas, tik jau...
Paskolų brokeris
Adresas: Kniaudiškių g. 46-2, LT-37122 Panevėžys.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; tarpininkavimas.
Padedame gauti finansavimą (paskolas, lizingą ir pan.) įmonėms ir ūkininkams, tarpininkaujame bankuose ir kredito unijose, rengiame verslo planus, investicinius projektus, taip pat paraiškas ES paramai gauti. Dirbame Vilniuje ir visoje Lietuvoje!
Kredito unija "Litas"
LITAS - būsto bei verslo paskolos

Adresas: Taikos pr. 21B, LT-50210 Kaunas.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; tarpininkavimas.
Kredito unija LITAS (iki 2018.12.21 pavadinimas Gyventojų ir smulkaus verslo kredito unija), tai kooperatiniais pagrindais sukurta finansinė institucija, teikianti paslaugas tik savo nariams. 2010 m. kovo 10 d. Lietuvos bankas Gyventojų ir smulkaus verslo kredito unijai suteikė licenciją, kurios Nr. 72. Unijos...

J. Bidenas: metas užbaigti šį nepilietišką karą
J. Bidenas: metas užbaigti šį nepilietišką karą 01-20 19:42
Naujasis JAV prezidentas Joe Bidenas davęs prezidento priesaiką sakė, kad Amerikos demokratija laimėjo ir kvietė amerikiečius vienytis. JAV visuomenę jis taip pat paragino užbaigti šį nepilietišką...
G. Paluckas neskuba atsistatydinti iš LSDP pirmininkų
G. Paluckas neskuba atsistatydinti iš LSDP pirmininkų 01-20 19:07
Opozicinės Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininkas Gintautas Paluckas pripažįsta savo asmeninę atsakomybę dėl pernai rudenį pralaimėtų Seimo rinkimų, bet neskelbia apie savo...
Sporto klubai prašo leidimo atnaujinti veiklą ir atskiros paramos
Sporto klubai prašo leidimo atnaujinti veiklą ir atskiros paramos 01-20 18:34
Dėl karantino nuo pernai lapkričio negalinčių veikti sporto klubų atstovai prašo Vyriausybės svarstyti laipsnišką ribojimų atpalaidavimą.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

American Express 126,75 +3,77%
Google 1790,86 +3,15%