Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Swedbank, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę „Swedbank“, AB

Atsiliepimai apie „Swedbank“, AB

Parašyk savo nuomonę apie „Swedbank“, AB

Buvau Plungės filiale, tai pakraupau pamačiusi kaip atrodo darbuotojos... Atrodė kaip kokios laisvo elgesio moterys, nejaučiančios jokio skirtumo, kad yra darbe viršoje rimtoje įstaigoje, o ne vakarėlyje... Pokalbio metu buvo baisu žiūrėti į tas ryškiai raudonas išputlintas lūpas, kurios švietė iš toli, ryškus makiažas kaip vakarėlyje. Kita palaidais plaukais aprykusi ilgiu iki užpakalio, jokio solidumo... Baisu kaip nesusivokia kur esančios.
Patikimas bankas... Ačiū jūsų visam darbo kolektyvui, sveikinu su artėjančiom šventėm... Linkiu sulaukti per Kalėdas, Kalėdų senelio
Labai prasta aptarnavimo kultūra. Darbuotojos nemandagios bei susiraukusios. 17:00 dirbo tryse, tačiau ryškiai matėsi, kad niekur neskuba, nors žmonių buvo.
Noriu perspėti jus. Nepasikabinkite ant šito banko darbuotojų aferų, pastovus apgaudinėjimas dėl ko išėjau į SEB banką.
1. Siūlo padidinti kredito kortelės limitą pvz.: nuo 300 iki 500 Eur ir tuo pačiu ją apsidrausti, nes kitu atveju negausite didesnio limito, o po kiek laiko jums nesuteikia 500 Eur ir jūs automatiškai mokate už draudimą 300 Eur kortelei (Apie 2 Eur mėn.).
2. Imate paskolą pasiūlo pasirašyti gyvybės draudimą, nes taip bus ne 20% palūkanų, o 18% palūkanų, po to paskolos nesuteikia nors jūsų pajamos 600 Eur į rankas ir jūs mokate toliau už gyvybės draudimą (apie 12 Eur/mėn.)
3. Atsisakė pratęsti mano kredito kortelę mano sumai 289.62, nes ji buvo imta prie litų 1000 Lt, o aš tuo metu keičiau darbą ir nebuvo vieno darbdavio pajamų per 5 mėnesius, todėl neleido pakelti kreditinės limito iki 300 Eur, o prieš pat grąžinimo terminą, kai aš ją pilnai padengiau jų bankininkystėj rodė, kad turėsiu sumokėti 79 Eur palūkanų, dėl ko parašiau laišką, o jie atrašė, kad mes galvojom, kad jūs nepadengsite kredito limito 289.62 iki termino pabaigos todėl priskaičiavo palūkanas. Aišku nieks neatskaičiavo, bet kreditinės galiojimas buvo iki 07 mėn., kreditą rodė iki 11 mėn., ačiū kad su laiškais leido uždaryti visas sąskaitas ir korteles...
Nepasimaukite ant jų kabliukų, dabar sėdžiu ramus seb banke ir moku vietoj 10 eur/mėn. po 1 Eur ir net nemoku pavedimo mokesčių, bandžiau imt paskolą pasakė neduos dėl ko ir kaip, kad turiu vieną paskolą, vienam šeimos nariui turi likti 150 Eur pragyvenimui, ne taip kaip swedbankas pirma sukiša sutartis, o tada nieko neduodam ir net nepaaiškina dėl ko...
Savo mociute lydejau, Mazeikiuos i swedbank. Pasake prie kurio kabineto laukti. Ilgai laukem, o kai atejo musu eile, uzlindo kazkoks zasinas ir pasake kad jis imones reikalais. Na uzkart ji ir prieme, o mes ne is imones, turejom dar palaukt kol ta suda aptarnaus. Kai sulaukem, ta darbuotoja su senu zmogum taip piktai kad sneka. Dziaugiuos kad is ten dingau. Kitam banke nieko panasaus niekada nebuvo.
Kornelija Tunaitytė
2017-11-22 13:01:45 IP 85.206.227.225
Esu pakraupusi Jūsų aptarnavimo trukme, rasysiu vieša nusiskundima visur kur galima. Dariau pavedima i uzsieni prie MENESI laiko M.Sajid. gavau prevencini laiska po dvieju savaiciu del pinigu plovimo prasant atrasyti gavejo asmeninius duomenis. Nors pirkau trenigus internetu is gumtree puslapio ir paaiskinau situacija kad nezinau jokiu asmeniniu duomenu, kai jau buvau TRIS kartus banke klausti kur mano pinigai, man vis atsako kad "NEISIVAIZDUOJAM kada bus padaryti pavedimas, gal PO MENESIO, gal PO DVIEJU" ar JUS JAU VISAI IS PROTO ISSIKRAUSTETE. grazinkite mano pinigus jei nemokate daryti pavedimu ir artimiausiu metu pereisiu i kita banka. turiu banko saskaitas BARCLAYS ir BANK OF AMERIKA nera buve tokiu nesamoniu.
Tragedija

Kornelija Tunaityte
pasirodo norint blokuoti kitos žmogaus sąskaitą, užtenka paskambinti Swedbankui ir pasakyti kad žmogus miręs :)) net mirties liudijimo pateikti nereikėjo, BRAVO!!!
taip su draudimais cia ne kas, vertintojas kai paskaicioja net juokas nejima. siulo patiem susitvarkyti o paskui tipo padenks cekius, ytariu kai reiks padenkti bus problemu. svarstau irgi atsisakyti visu ju paslaugu, neberimta kompanija atrodo, kai pinigus paimti tai graziai sneka
Konsultantai telefonų nieko negali padėti, tik nukreipia į banko padalinį. Tai kam jie naudingi tada?
Kretingoje, lankemes pas Ieva.K.
Nereali darbuotoja♡
Dėmesio svarbu! Jei turite sąskaitą ir seniai ją naudojotės-gali būti, kad JŪS jau SKOLINGAS BANKUI IR TA SKOLA KAS MĖNESĮ AUGA.
Atsidariau sąskaitą dar litais. Kadangi naudojusi kito banko paslaugomis, tai per daug ir nesidomėjau. Gavau paprastu paštu laišką iš banko, kad reikia atnaujinti duomenis. Ir štai kas:
Konsultantas prisijungė prie pokalbio
-Laba diena, kaip uždaryti sąskaitą?
banko sąskaitą galima uždaryti banko padalinyje
-o internetu negalima?
galima tik banko padalinyje
-O jei neuždarysiu sąskaitos ir joje nebus pinigų ar įsiskolinsiu bankui?
kasa mėnesį skaičiuojamas Minimalus kasdienių paslaugų mokestis, todėl jei nebus ką nuskaičiuoti bus skaičiuojama į minusą susidarys skola
-keletą metų nesinaudojau banku, taip ir atsitiko, kad buvo skaičiuojamas minimalus kasdieninių paslaugų mokestis... kai beveik neliko tik tada bankas teikėsi pranešti apie duomenų atnaujinimą
apie mokestį informavome interneto banko žinute praeitų metų lapkričio mėnesį, o mokestis taikomas nuo 2017m. sausio 1 dienos
-2016 m sąskaitos tvarkymo mokestis už ketv. buvo -0, 87, o nuo 2017 m. minimalus kasdieninių paslaugų mokestis nuskaičiuojamas kas mėnesį -0, 70. Nieko sau skirtumas nuo 0, 29 iki 0, 41. Ir bankas nesugebėjo paprastu laišku informuoti savo kliento. Nejaugi bankas tvarkydamas kliento sąskaitą taip ir nepastebėjo jog klientas net nebuvo prisijungęs per internetinę bankininkystę?
-Šitokį Swedbank poelgį reikia paviešinti, gal atsiras ir daugiau, kurie net neįtaria, kad netikėtai gali būti ĮSISKOLINĘ BANKUI!
sąskaitos turėjimas yra banko suteikiama paslauga, už kurią taikomas mokestis
duomenų atnaujinimas su sąskaitos likučiu nėra susijęs, duomenis atnaujinti turi visi klientai
-Ačiū už susirašinėjimą. Geros dienos. Skubu uždaryti sąskaitos
Atvykusi i banką išsikeisti valiutos buvau nukreipta pas moterį kuri dirba su "verslo klientais" ir tarp kitko keičia valiutą. Sulaukusi savo eilės ir iėjus i kabinetą buvau išprašyta lauk, nes pirmenybe verslo klientams. Tai taip išeina jeigu atvykai tiesiog išsikeisti pinigų, gali pralaukti ir visa diena jeigu eis Verslo klientai.. Apsurdas.. Tai paprastas žmogeli gali ir laukt juk verslo neturi ir užimtas tikriausiai ne kažin kuom.. Čia Mažeikių mieste. Siaubas kazkoks ir betvarke.
Užsisakiau LSP atsiėmimo paslaugą PLC Panorama esančiame Swedbank banko skyriuje ir esu nusivylusi, nes užsakant paslaugą reikia nurodyti atvykimo į banką laiką (valandų tikslumu), tačiau atvykus nurodytu laiku neaptarnauja. Dar prasčiau - aptarnaujantis darbuotojas pareiškė, kad "bankas dirba iki 19 val. todėl laiko yra iki 19 val.". Tai klausimas, kam tą laiką nurodyti? Aš iš darbo išsiprašinėjau tam, kad atvykčiau nurodytu laiku, todėl norisi, kad ir kita šalis laikytųsi, pabrėžiu, savo pasiūlyto susitarimo dėl laiko. Štai ir procedūrinis neteisingumas.
Uzsukau i akropolio swedbanko skyriu atlikti apmokejima grynais, buvau sokiruotas, su grynais dirbo dvi darbuotojos, viena isejo pietauti, kita uzsidare duris ir kokia 20min atsisedusi ziurejo i monitoriu, teko laukti virs valandos kol aptarnaus 4 zmones buvusius pries mane siaubas, jau verciau isvis toks bankas nedirbtu...
Apliejo nuo stogo, atvaziaves draudėjas įvertino siena ir lubas apie 50 e kad net neviršija frančizės, tai negana to kad nieko neismokes, tai dar ir jeigu toje pačioje vietoje vėl aplietu pro stogą, tai gali būti padaryta belekokio lygio remontai, vistiek nieko nemokėtų, nes skaitytusi tas pats įvykis.. tipo niekas stogo nesutvarke. Apstulbau.. tai dabar ieškau normalaus draudimo.. o šiame draudime 4 metai..
Labai dziaugiuosi kai bankas padejo susigrazinti pinigus uz apgaulingai isigyta preke is uzsienio! Aciu jums!! Nes pinigai nemazi buvo vis tik.
Aisku kazkaip reiketu susitvarkyti ilgas laukimo eiles.
Raimundas Stanaitis
2017-08-16 15:03:49 IP 84.15.188.23
Baisu, aptarnavimas tragiškas, uždariau savo sąskaitas, patariu ir kitiems greičiau taip padaryti.
Nu jau turėti kortele šio banko ir neduok dieve reikės kokiu skubių reikalų šiame banke. Tai pasiruoškite čia sedeti ilgai ir nuobodžiai. Klientų srautas didelis o atparnaujančio personalo minimumas... žodžiu baisu.
Prikalbino banke drausiti namą su vidaus turtu mano tėvą pasirašė sutarti -viskas gerai, bet kai atsitiko įvikis visas gėris išnyko tai nieko ir negavo, po to pasiduomėjome kitame draudime tai pasiūlė žymiai daugiau draudiminių rizikų, didesnės draudimo sumas ir už tą pačią kainą, tai siūlau swedbanke nedaryti turto draudimo, ir dar buvau apsidraudęs pats gyvybės ilgalaikę draudimo sutartį tai iš šio banko nieko negavau, kitur turėjau metinę draudimo sutartį kažkodėl sumokėjo už tą pačia traumą, tad dabar su šiuo banku nieko bendro nebenoriu turėti.
Antanas 2017-07-22 22:33:16
Nusvyliau Swedbank draudimu zodziu zmones apgaudineja pilnu tempu apsidraudem mokejom imokas kai reikejo moketi atsirado visokiu punktu kad uz tai nedraudziama ir ismokos nemokamos absurdas auksciausio lygio tokio busto draudimo nerekomenduoju!!!! Ilgai cia galeciau rasyti del ko bet zmones tikrai nusivils tad geriau iekokite kitu kompaniju
Prieš sudarydamas sutartį, draudimo taisykles skaitėte? Sprendžiant iš komentaro, susidariau nuomonę, kad pasirašinėjot bet ką, net neskaitęs taisyklių. Tai kas kaltas? Kitą kartą prieš sudarant sutartis reikėtų taisykles perskaityti, tuomet bus aišku kas draudžiama, o kas ne.
Kazkada pati dirbau siame banke, viename is Vilniaus KAC'u. Pati laimingiausia diena buvo gyvenime kai is tos beprotystes isejau. Jokios pagarbos klientams ir darbuotojams. Prisimenu stengiesi del kliento, aiskini kaip geriau jam, o valdytoja uz nugaros pyktu veidu stovi, mat per ilgai zmogu aptarnauji. Tie keli menesiai patys baisiausi mano gyvenime. Jauciausi kaip kalejime. Gaila klientai nemato kiek bankuose dirbancios mergaitea verkia. O dar ale solidi istaiga vadinasi "bankas", o tiksliau vergove.
Esu labai pasipiktinęs Pakruojo swedbank filialo darbuotoju (vardo bei pavardės nežinau, tačiau buvo vyras). Aš suprantu, jog visi esam žmonės ir norime uzžsidirbti, o bet tačiau. Visų pirma mane papiktino tai, jog jei nesi užsiregistravęs, į banką konsultuotis gali ateiti tik iki 13h - juk ne visada yra tokiu metu laiko. Esu dirbantis žmogus, todėl aukojau tam savo pietų pertrauką, tačiau pralaukiau ~valandą savo eilės, nes kažkodėl tokiu metu, kai buvo tikrai nemažai klientų, dirbo tik vienas asmuo. Sulaukęs savo eilės nuėjau pasiimti naujo slaptažodžio, nes užblokavau el.bankininkystę. Darbuotojas sistemoje pamatė, kad dar neturiu PAPILDOMO PENSIJŲ KAUPIMO sako: "Matau, kad dar neturite pensijų kaupimo, tai pažymesiu jums jį". Nieko neaiškinęs, atšvietė popierius ir liepė pasirašyti. Žinoma, dėl to kaltinu tik save, kad nesu pakankamai apsišvietęs asmuo bankinias klausimais, todėl juos pasirašiau. Grįžęs namo, pasikalbėjau su artimaisiais ir jie man pasakė, kad to kaupimo tikrai neverta turėti ir yra neįmanoma atsisakyti. Tuomet tikrai įsiutau, nes vėliau perskaičius sutartį (ko, žinoma, nepadariau, bet tai buvo paskutinis kartas ir gera pamoka) sužinojau, kad darbuotojas turėjo man paaiškinti, palyginti visus fondus ir tt. O tik tais numetė lapa pasirašyti ir paskui paklausus, ar antra kopija man, su šypsenėle atsakė, jog tai "skaitiniai prieš miega".
Reziume, po ilgo ir įtempto ieškojimo internete radau, jog pirmąkart turint pensijų kaupimo sutartį ją galima nutraukti el.banke (galbūt ir kitaip) per 30 dienų nuo pasirašymo. Žinoma, tai padariau nedelsiant.
Man buvo prirašyta sutartis "PENSIJA 4", kurios rizika 70% ir ji yra rekomenduojama 45-49m. asmenims.
Man yra 20m., esu studentas ir dirbu laikinai vasarą.
Apskritai, niekada nesidomėjau apie tuos pensijų kaupimus, todėl iš pradžių nežinojau, ar tai gerai, ar tai blogai. Neatleidžiu saves nuo nežinojimo, tačiau darbuotojo elgesys, mano nuomone, yra nekompepetingas ir savanaudiškas, nes už tokius "dalykėlius" jie gauna įvairias premijas.
Todėl siūlau visuomet visko išsiklausinėti, išanalizuoti ir jei ką nors siūlo banke (mano atveju tai net nebuvo siūlymas, o tiesiog "padarymas") galbūt atsisakyti ir jei jau tikrai norite siūlomo dalyko, visalaik galite ateiti kitą diena, nes pasiūlymas niekur nedings ir viską apmąstę priimsite sprendimą.
Geros dienos :)
Ar jums reikia skubios paskolos "Prašyti dabar" už pigų, prieinamą ir prieinamą paskolos pasiūlymą, sąlyga yra palankus atsakymas dėl išsamesnės informacijos el. Paštu: unitycredit111@gmail.com
ĮPERKAMOS PASKOLOS PASIŪLYMAS BE IŠANKSTINIŲ MOKESČIŲ

labas
Kokie jūsų finansinius poreikius?
Mes suteikiame paskolas nuo $2, 000.00 ne daugiau kaip
$100, 000, 000.00 su patogiai trukmė svyruoja nuo 1 iki 30 metų
labai sumažintas palūkanų norma yra 3 %.

Ar jums reikia verslo paskolą?
Ar jums reikia asmeninės paskolos?
Ar norite pirkti automobilį?
Ar norite refinansuoti?
Ar jums reikia būsto paskolą?
Ar jums reikia didžiulį kapitalą pradėti nuo savo verslo pasiūlymą arba
plėtra?

Ar jums neteko vilties ir manote, kad nėra jokios išeities, ir jūsų
finansinės naštos, vis dar tęsiasi?
Prašome nedvejodami susisiekite su mumis dėl galimo verslo bendradarbiavimo
Susisiekite su mumis elektroniniu paštu: constantloanfirm1@gmail.com
Sudinas aptarnavimas
2017-06-28 22:58:37 IP 78.58.61.51
Į klientą visuomet kreipiamasi TU, kitaip sakant terminalo darbuotojai mužikai. Kiek kartų teko lankytis šiame banke Mažeikiuose, tiek kartų išėjau mąstydamas "kas čia ką tik įvyko". Labai labai labai nemandagūs darbuotojai.
aciu Siauliu Akropolyje esancio swedbanko padalyje dirbanciai klijentu konsultantei Birutei Petrauskienei uz suteikta issamia informacija ir malonu aptarnavima. Linkiu visoms darbuotojoms buti tokioms supratingomis ir pakaciomis klijentams kaip si darbuotoja, Ji visadai issamiai ir suprantamai paaiskina iskilusias problemas. Iseini is banko padalinio geros nuotaikos ir su sypsena. Atrodo kad problemu ie nebuvo. Aciu Birutei
Pasipiktinusi kliente
2017-06-23 12:56:01 IP 90.135.139.55
Esu pakraupusi swedbank pagrindines atstovybes aptarnavimo kokybe (kas nezino, tai randasi ji kitapus PC Europa). O situacija tokia - atejau siandien i banka pasikeisti valiutos, suprantu, kad isivedus eura sita paslauga gal ir nebe tokia populiari, taciau visiskas tokios paslaugos neteikimas, manau protiskai nesuvokiamas. Pralaukiau eileje pusantros valandos, belaukiant buvo aptarnauti desimtys zmoniu su skirtingais numeriukais, tavo 400-tojo taip ir nesulaukiau. Isivaizduokit per pusantros valandos nebuvo aptarnautas nei vienas zmogus pasirinkes sia paslauga. Nusispjoviau ir isejau, matyt, tikrai reikes svarstyti apie banko keitimma, juo labiau, kad bankomatu vln irgi reikia ieskot su ziburiu!
Prašau visus atydžiai skaityti kokius dokumentus banko darbuotojas paduoda pasirašyti. Norėjau įsigyti auksinę mastercard kortelę.Atsiuntimą užsakinėjau internetu, nes paslauga pigesnė.Paskambino banko darbuotojas ir pakvietė atsiimti kostelę į banko skyrių, nes reikia pasirašyti. Nurašė didenį mokestį dvien eurais, nei siunčiant paštu.Pasirašinėjant visą pluoštą dokumentų, tuo pačiu prie kortelės sutarties "pakišo" ligos ir nedarbo apsaugos draudimą, apie kurį net kalbos nebuvo. Pamačiau elektroninėje bankininkystėje jau suformuotą e.sąskaitą apmokėjumui. Manau, kad taip elgtis su ilgamečiais klientais gėdinga ir nepadoru. Šią nemaloną patirtį gavau Telšių banko skyriuje (darbuotoja Dalia) ir dabar žinau, kad būtina viską perskaityiti ir negalima pasitikėti banko darbuotojais.
Visa gyvenima, eiles Vilniaus akropoli Swedbanke. Laukimas trunka maziausiai 30min. Kodel nesimokote is savo klaidu ir erzinate klientus.l?
Labai liūdna, kad banko darbuotoja mano mamai - pensininkei įsiūlė paslaugų planą "Patogu" už 1, 7 Eur/mėn., nors darbuotoja puikiai žinojo, kad jai priklauso planas už 0, 7 Eur/mėn. (juk matė, kad pensija yra pervedama į sąskaitą pan.).
Nors turiu pilną įgaliojimą, telefonu paslaugų plano negalėjau pakeisti, nes neva iš balso girdima, kad tai ne mano mama (visus identifikacijos duomenis galėčiau pateikti be problemų). Dabar suprask, turiu arba aš, arba mano serganti mama vėl eiti į banką, gaišti laiką eilėse tik dėl darbuotojos kompetencijos stokos.
Tiesa, pasiūlyt mano mamai buto draudimą, papasakot, koks jis nuostabus, banko darbuotojai ūpo ir laiko užteko....
Kaune SAVAM pralaukiau beveik valanda, su grynuju pinigu operacijomis ypac ilgai reikia laukti.. Nepagarba klientui, diskriminacija, psichologinis prievartavimas naudotis el bankininkyste. Naudosiuos kai Sodra nuims aresta nuo saskaitos, bet nuoskauda del tokio banko elgesio liks. Ir ateityje turesiu omeny tai priimant sprendimus del sio banko..
Buvo pervesti ponigai i kita banka dar sestadieni. Is mano saskaitos nuskaiciuoti is karto. Taciau jau antradienis o kitam banke pinigu nematyti. Tvarkykit savo el.banko sistemas.
Su pagarba kreipiuosi į Jus. Bet Jūsų darbas ir metodika kviečiant klientus Kaune Megos padalinyje yra tragiškas. Man tiesiog gaila savo sugaišto laiko laukiant atsiimti banko kortelės kaip po manes atėjas žmogus greičiau priimtas buvo nei aš ir su tuo pačiu tikslus jis atvyko!!! p.s. visi mes gerbiam savo laiką!! tik iš Jūsų pagarbos dėja bet nėra..
Pasibaige kortele, neiks ne pranese, uzdare saskaita! Ateinu i banka, sako kad pasikeite istatimas nioko ne gali padarit! Reikia keist banka o to palei skundus ihvis ihnaglejo.
norejau pasiimti vartojama paskola.uzdirbu 1.400eu per menesi.paskolos norejau 3.500eu ant 3ju metu.garazo pirkimui.paskambinau i swedbanka.man pasake, kad atliginimas atitinka, galiu pilditi paraiska ir turiu paroditi savo alga uz 6 men.kita diena man paskambino ir pasake, kad neduos kredita, nes reikia paroditi savo atliginima uz metus laiko.nors jie jau patikrino mano banko saskaita, nes as gaunu visada swedbanke atliginima.anksciau dirbau uzsenije ir atliginimas budavo pervestas i si banka.ir gan ne mazas atliginimas 1.800eu.ir vistiek man ne duoda 3.500 kredito.tai kiek reikia uzdirbti pinigu, kad gauti ta kredita?absurdas ir idiotizmas
Siandien teko patirti nemalonia situacija Ignalinoje. "4 menesius" bankas dirba nauja tvarka, po 13valandos be registracijos nepriima (tik siandiena uzejus i banka tai isgirdau). Buvome du zmones be registracijos. Tiek man, tiek kitam zmogui buvo iskile keletas klausimu, del kuriu norejome trumpos konsultacijos. Ir ka, banko darbuotoja ironisku balsu besdama pirstu i "naujos tvarkos" lapa liepe mums iseiti, kadangi be registracijos nepriims, taciau kita zmogu nusivede konsultacijai. Taip jau yra pas mus turbut, jeigu vedi renginius - tave priims, taciau jei esi is paprastosios visuomenes dalies, net nesvajok apie tokias privilegijas ar elementaru mandaguma :) SEB banke niekada neteko to patirti. Geda uz jusu nemandagius darbuotojus, atsizvelgus i kitus skundus siulyciau nusiusti juos i mandagaus klientu aptarnavimo seminara.
Siandien teko apsilankyti banke esanciame vokieciu g. Vilniuje pralaukiau 2 val 15 min kol mane prieme, buvo labai pikta nes eile tikrai labai ilgai judejo.. piktinausi nes labai skubejau pas notara, bet staiga pamaciau kas vyksta visi darbuotojai neskubeko nes kiekvienam klientui stengesi kuo issamiau paaiskinti del ko jie atejo..bankas nedidelis todel puikiai viskas girdisi net ir nenorint, tada supratau kai lauki pikta, bet kai tave aptarnauja ir neskubins yra tikrai malonu ir tu nestresuodamas issprendi neaiskius klausimus ir atlieki tai del ko atvykai. Taigi visada bus 2 medalio puses
Rokiskio mieste jusu banko skyriuje pralaukiau daugiau negu valanda ir vis dar esu neaptarnauta.Dirba viena konsultante kitos sedi dvi su ijungtais numeriukais ir neaptarnauja zmoniu plepa su savo pazystamais, esu nusivylusi tokiomis paslaugomis ir tokia nepagarba kliantui.
Nesuvokiama, kada atsisakoma pratęsti/išduoti naują, pasibaigus kortelės galiojimo terminui, kreditinę kortelę, motyvuojant, kad buvo nustatytas kreditas kortelėje 289, 62 (perskaičiavus iš litų), bet dabar minimalus kreditas kortelėje gali būti suteikiamas ne mažesnis kaip 300 eurų. Tačiau tam, kad padidinti kreditą 10.38 eurų, reikalingas kito sutuoktinio laidavimas, nes neva pajamos per mažos. Toks požiūris į daugiametį klientą, manau, labai daug pasako apie patį banką, jo lankstumą!!!! Tiesiog juokinga
Jau ne pirma karta susiduriu su problema. Gaunu is bankomato (Zirmunu g, 106) suklijuotas lipnia juostele, apiplestas kupiuras, kuriu po to niekas nepriima. Turiu gaisti laika, vaziuoti i banko skyriu pakeisti. Jau ne pirma karta banko skyriuose prasiau, kad susitvarkitu, zadejo, bet visvien susiduriu su sia problema. Laikas man labai brangus, o bankui, kaip matau, vienodai. Tokia institucija turetu dirbti, mano nuomone, nepriekaistingai. GEDA.
Nusivylęs likau ir aš, už surinktus jaunimo programos taškus atsiskaitinėdamas kortele, įsigijau prizą banke - sąskaitos papildymą 6 eur. Parašė, kad jis mane pasieks per 42 dienas. Na šiaip, tokius dalykus, kurie užsisako, manau jiems jo reikia dabar, o ne po 40 dienų. Toks jausmas susidarė, kad jie ten prie derybų stalo susėdę diskutuoja ar duoti man tą papildymą ar ne...Apgailėtina, ir kaip gali pavadinti juos banku? Šykštuoliai ir tiek....Loterijoje laimi, iš karto laimėjimą netgi perveda. Tikriausiai milijoną greičiau ten gaučiau, nei čia sąskaitos papildymą. Tai didelės reikšmės neturintis galbūt skundas, bet šita situacija atspindi banko darbą, politiką vartotojų atžvilgiu, ir visa sistema manyčiau tokia. Na tai jų reikalas, kada klientai uždarinės sąskaitas ir išeidinės kitur, manau tik tada jie imsis kažkokių pokyčių. Kol pinigai plaukia, apyvarta didėja, niekam nerūpi tavo žemiškos problemos manau. Tai tik nuomonė, nepriimkit asmeniškai!!
Likau labai nusivylusi Kretingos padalinio darbuotoja. Eileje pasiėmusi bilietėlį su eilės numeriu laukiau 15min, prieš mane pagal bilietėlį pas konsultantą buvo viena mergina, jai palikus konsultanto kabinetą, be eilės buvo priimta moteris, kuri neturėjo bilietėlio su eilės numeriu, ir kuri buvo katik atėjusi į laukimo salę. Kai pasiteiravau kodėl moteris priimama be eilės, buvo pasakyta, kad ji tik greitai pasiims kortelę, tas greitai buvo dar 10min laukimo, po kurio nesulaukusi išėjau, taip ir neatlikusių norimų procedūrų, kurių beje negalima atlikti el. bankininkyste. Tikiuosi, kad vadovai atkreips dėmesį į tokį darbuotojų elgesį ir tiems, kurie laukia pagal taisykles, kantriai, taip nenutiks.
Nerekomenduočiau niekam draustis šitame banke... Kodėl? Todėl, kad draudžiau sodą: kai draudžiau pasakojo labai gražiai rodė sutartyje, kad jei kažkas atsitiks jūsų turtui bus atlyginta ar atstatyta išskaičius frančizę 57 eur.
Atsitiko nelaimė sode pavogė vartus, tai šie, , žalų specialistai'' maustė mane liepė ieškoti kas pigiausiai padarytų analogiškus vartus: 4 dienas skambinėjau visoms Lietuvos įmonėms užsiimančioms vartų gamyba...radau Panevėžyje pigiausiai, žalos vertintojai paprašė, kad šita įmonė atsiustų komercinį pasiūlymą. Susiskambinau su įmonės direktoriumi paprašiau, kad padarytų komercinį pasiūlymą, žmogus vargo, darė, atsiuntė, persiunčiau žalos vertintojai Ievai kuri sakė gerai peržiūrės.... Galutinis rezultatas: Niekas nežiūrėjo nei komercinio pasiūlymo, nei kiek kainuoja vartų padarymas įmonėse kurios užsiima šia veikla (normalūs draudikai apskambina tris įmones ir susidaro nuomonę kiek gali kainuoti sugadintas-pavogtas daiktas) čia viskas kitaip samdomi nekompetentingi žalos vertintojai, kurie iš samatinės programos, neaišku kurių metų kainomis... paima vartų kainą ir jums perveda pinigus. Jiems visiškai neįdomu ar jums kas pagamins vartus už šitą kainą....
Tiesa sakė, kad gaminčiau vartus toje įmonėje kuri atsiuntė komercinį pasiūlymą (kaip ir pripažintų, kad pigiausiai Lietuvoje) ir vėliau atsiusčiau čekius, o jie pagalvos ar dar mokėti ar ne...
Tai visiems pasiūlyčiau geriau mokėti brangiau už draudimą ir neturėti paskiau vargo, nei draustis swedbanko draudimu ir paskiau gaišti savo laiką ieškant kas padarys, kur pigiau... Ką manau turėtų daryti jie ir man pateikti įmonių komercinius pasiūlymus kurie atitinka realybę...
Apie draudima..Tai patirtis su situ banku nera gera: (esu apdraudus 4 namus ir dar visko...tai pastoviai tie patys zmones dirba..nagli ir nemalonus: (Kai apdrausti reikejo lindo i akis graziai ciulbedami....atsitikus ivikiui knisasi po asmeninius reikalus..landzioja visur kad tik numusti mokejimus..zodziu labai bjauru ir greitu laiku raugsiu su situ banku visus draudimus: (
Paskaičiau atsiliepimus, tikra tiesa personalas apgailėtina, tie patys veidai dirba 20metų, jaučiasi kaip namų šeimininkai, veidai susirauke viskuo nepatenkinti manyčiau rotacija būtina.Maža to dar mano adresu atsiustė banko kortelę kito žmogaus vardu kuris niekados negyveno ir nesu mates.Kaž kas nenormalaus.
** sitas bankas. Jau kelis kart zmogus perveda pinigus, darbo diena iki 16:00 bet pinigu saskaitoje nera. Atsisakau paslaugu nes tai ne bankas o neigali istaiga. O sitas yra apgavyste tai ka raso bankas:

Mokėjimo pavedimo pateikimo laikas Tarpbankinio lėšų pervedimo kliringo sistemoje apytikslis laikas*
07:00 iki 09:45 val. 11:15
09:45 iki 12:15 val. 13:45
12:15 iki 14:45 val. 16:15
14:45 iki 16:00 val. 17:45
Nuo 16:00 val. iki kitos darbo dienos 07:00 val. 09:00

Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Savanorių pr. 363-209 2aukštas, Kaunas Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...

Dantų implantacija ir estetinis protezavimas – stulbinanti šypsena per vieną dieną 12-12 08:12
Šypsena yra neatsiejama nuo pasitikėjimo savimi, tai ypač svarbu žmonėms, kurie dirba vadovaujamą darbą arba daug bendrauja su klientais ir kolegomis. Net tyrimai rodo, kad...
ES pritarė Lietuvos iniciatyvai kibernetinėse kovose
ES pritarė Lietuvos iniciatyvai kibernetinėse kovose 12-12 20:21
25 Europos Sąjungos šalys narės pirmadienį Briuselyje pritarė Lietuvos iniciatyvai stiprinti ES bendradarbiavimą kibernetinės gynybos srityje - kurti bendrijos kibernetines greito reagavimo pajėgas.
Vilnius švenčia žydų Chanuką
Vilnius švenčia žydų Chanuką 12-12 20:19
Antradienį sostinėje prasidėjo žydų Chanuka.

Kaip vertinate naujai išrinkto Seimo pirmuosius darbo metus?

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

Walt Disney 106,83 +2,49%
Humana 253,03 -1,35%