Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Svirka, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Svirka

Atsiliepimai apie Svirka, UAB

Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie Svirka, UAB

Norėčiau padėkoti vairuotojams už paslaugumą ir mandagumą. Mes, didžiasaliečiai, labai džiaugiamės, kad atsirado tiesioginiai maršrutai į Vilnių ir atgal. Labai patogus laikas. Visų važinėjančių vardu: AČIŪ.
Klientui nesuteikia informacijos, paminėta įmonė nevykdo viešas paslaugas, autobusai nevažiuoja, priežastis neaiški.

Žmonės turi laukti, neva sekančio autobuso po 3.20 valandų.

Švenčionių autobusų stotyje mokami tualetai, parduotuves artimiausios nėra.

Kokia priežastis, kodėl nekursuota numatytomis valandomis autobusai, nežinoma.
Kreiptasi, dėl kompensacijos, atsikaso apmokėti.
Laba diena ačiū už nuostabią keliinę į stovykla prie jūros. Autobusas tvarkingas patogus.o vairuotojas Jei neklystu Valdas visai superinis Ačiū geros dienos
dauguma vairuotojų tikrai paslaugūs, bet iš kur atsiranda NACHALŲ ir kaip jie gali dirbti tokį darbą, kada elgiasi nepagarbiai su keleiviais.buvau apšaukta, kad ant sėdynės pasidėjau maišelį.maišelis buvo švarus, ne šlapias ne purvinas, tokio tikrai nedėčiau.kai pasakiau vairuotojui, kad maišelis nepurvinas, jis vistiek burbėjo ir sakė jeigu kažkas nepatinka, važinėkit su kita firma.čia naujas autobusas, o ne va mes ji teršiam.kas žino, toks gal kitą kartą ir į autobusą neleis įlipti, nes bus batai purvini.ir dar pasakė kad važiuoju pirmą ir paskutinį kartą.tai nesuprantu, ar jie nori pritraukti keleivius ar juos išvaryti, kad siūlo važinėti su kitos firmos autobusais, arba veja lauk...
Sveiki.vairuotojas su durimis vos neuzspaude mazametes dukrytes, jai islipus mate jog stoviu su vezimu bet uzdare duris man nespejus islipti.dukryte liko lauke viena..garsiai sesis kartus prasiau atidaryt duris taciau mane ignoravo..tik paskui atidare.nesuprantu ar zmogus neadekvatus kad taipn elgiasi ar saiposi is manes..vairuotoju yra ir maloniu ir padedanciu bet yra ir chamu nemandagiu del kuriu tiesiog norisi geriau vaziuoti su kita firma..
Nesilaiko grafiko, dažnai vėluoja. Yra mandagiu vairuotojų, bet pasitaiko ir labai nemandagiu, kelią balsą, patys pridaro nesąmonių duodami nerinkamus bilietelius, o keleiviui pastebejus ir pasakius vairuotojui tai dar pats lieki kaltas..
Sveiki yra toke problema kad siuo metu marsrutu svencionys adutiskis 17.10h nebe uzsuka i milkuska juo vaziuoja du darzeli lankantis vaikai ir keli mokyniai. Kur reiktu kreiptis kad vel uzsukinetu nes arteja ziema o 2km eit mazuciam vaikam ir mokyniam tikrai negerai o jai puga ar audra. Anksciau uzvazinejo o dabar padare kad neuzvaziuoja kazkoke nesamone vasara tai nieko bet ziema kai jau tamsu ir salta.
Alevtina 2017-05-21 13:56:25
Sekmadienį 2017-05-21 iš Švenčionių važiavome nedideliu autobusu (apie 20 vietų), galutinai autobusas buvo užpildytas Pailgėje bet vairuotojas Nemenčinėje pardavė dat apie 8 bilietus stovėti. Labai nemalonu taip važiuoti o jau apie saugumą nėra ir šnekos. Viskas dėl pinigų? O vežimo taisyklės "bailiams"? Baisiai sugadinta nuotaika. Išlipti - problema dudžiulė. Darykite ką nors-vasara tik prasideda.
P. Alevtina. Aš kiekvieną dieną vaziuoju su svirka ir nesiskundžiu. O jeigu jums reikia malonumo ir komforto, vaziuokite savo transportu.
Nežinau ar svirka turi autobusą apie 20 vietų ir ar toks uzvaziuoja į Nemencine bet nemanau kad jusu paprašė kažkam užleisti vietą.
Kelinta karta nusivyliu SVIRKA!!! Turejo isvaziuoti 13:40 iscaziavo matant begancia 13:32 ir tai jau ne pirmas kartas!!!!
Labai saunus vairuotojai!Perskaiciau atsiliepimus.Nepasakyciau kad vairuotojai grubus o kad keleiviu yra visokiu, taip.
Ir dar, vaziavau ta pacia diena su KELEIVE, sedejau priekyje ir maciau daugiau negu jinai.Automobilis isleke i pagrindini kelia, autobuso vairuotojas nespejo sustabdyti bet jam pavyko aplenkti.
Labau dažnai važinėju svirka autobusais.tačiau nusivyliau vairuotojų kokybe kadangi vienas vairuotojas yra labai agresyvus pastoviai lekia visas transporto priemones lenkia ir šian net vos i avarija nekliuvom kadangi vairuotojas lenke nors matė auto priekyje ir vos spėjo išsukti. Nesuvokiu kaip galima leisti toki zmogu prie vairo
Sveiki.kuo toliau tuo labiau nusivyliu jusu paslaugomis, vairuotojai dauguma labai grubus, nemalonus, rekia atsikalbineja labai nepagarbei kalba su keleiviais o ypac su senyvo amziaus zmonemis.jau daug kartu pastebejau kad isvaziuoja desimt minuciu anksciau, arba isvis taip ir lieku stovet ir laukt su kudikiu po lietum nes neatvaziuoja arba pro nosi pravaziuoja ir nesustoja..labai nemalonu vaziuot kai girdi vairuotojo pikcius.kokiais pyktais veidais sedi..siulyciau perziuret savo darbuotoju sarasa.pora yra tikrai be galo fainu ir maloniu vairuotoju su tokiais smagu vaziuoti.
Jai taip ir toliau bus manau seknija uzims lyderiste.
Dabar vaziuoju autobusu ir kuris turejo isvykti 10:00 isvyko 9:51
jus p*****i ibany
Skaitau ir netikiu ka matau jau geresniu fainesniu vairuotoju ne rasit esu mama kartais tenka ir su vezimu vaziuot islipa padeda inesti sustoje kur rieikia. Net mikriukai kartais yma. Respekt svirka !!! Aisku yra pora tokiu savotisku bet ir su jais imanoma susitarti ;-) ne nuoreciau kitu vairuotoju !!!!
Laba diena su pagarba keleivė Marija. Retkarčiais tenka naudotis Jūsų paslaugomis ir vienas iš vairuotoju elgiasi ižuliai. Iš Vilniaus važiuoja ir neiima keleivių, autobusas atvyksta i Švenčionys tuščias į stotį. tai įvyko šių metų spalio 24 diena 14 val 50 min. išvykstantis iš Vilniaus autobusų stoties, Antakalnio stotelėje vairuotojas nepėme mane su kišeninu šuneliu, kuris yra tvarkingas su pavadėliu, dokumentais, neagresyvus, ramus. Gerbiamas ponas vairuotojas atsiske vežti į Švenčionys. Išsiaiškinus su dispečere, pasirodo vairuotojas buvo neteisus. manbuvo padaryta finansinė, svarbiausia moralinė žala.
kas per nesamone moksleivio pravazevima zmones turi o dar reikia moket uz kazkoki bileta tai kam tada moksleivio pravazevima daryt jai moket reike uz bileta, manau pravazevimas per atostogas turi galiot, o jai vaikas vaziuoja is kaimo ir pinigu neturi susimoket uz bileta tai ka jam peskom eit namo???
NEMALONIU NES VISI KAIP KIAULE ELGĖSI

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Hegelmann paslaugos Hegelmann Transporte sujungia pervežimą keliais, geležinkeliu, vandeniu ir oru...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...

Tarptautinė komanda aiškinasi situaciją upelį teršusiame Kėdainių "Nordic Sugar" fabrike 01-27 20:02
Pasirodžius informacijai, kad bendrovė "Nordic sugar Kėdainiai" nevalytomis nuotekomis iš nelegalaus išleistuvo teršė bevardį upelį, situacijai išsiaiškinti sudaryta tarptautinė komanda...
Lietuvos delegacija siekia blokuoti Rusijos atstovų įgaliojimus Europos Tarybos PA 01-27 20:02
Lietuvos delegacija pirmadienį pateikė siūlymą blokuoti Rusijos atstovų įgaliojimus Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje (ETPA).
Vokietija smulkiesiems skirs 555 mln. Eur
Vokietija smulkiesiems skirs 555 mln. Eur 01-27 19:44
Smulkusis verslas yra net stambiausios ekonomikos vienas iš variklių – tai pripažįsta Vokietijos vyriausybė.

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Intel 68,47 +8,13%
American Express 135,11 +2,85%