Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Šviežia kava, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Šviežia kava

Atsiliepimai apie Šviežia kava, UAB

Huracán Coffee

Šviežios kavos skrudintojai
SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Šviežia kava, UAB

Pirkau kavą internetu, žadėjo pristatyti iki per dvi darbo dienas, bet patikslino kad gali užtrukti max penkias, praėjus 7-ioms dienoms jokių žinių nebuvo. Pasiskambinus į parduotuvę pasakė kad siunta dar net neparuošta, buvo pareikalauta grąžinti pinigus. Taip susimovus, nesugebėjo net elementaraus atsiprašymo pasakyt.
Linkiu aplenkt šią kavinę/parduotuvę.
Sveiki daug metų geriu jūsų kava, bet labai suprastėjo jos darymo kokybė...Gedimino.g 35 ir personalas labai nemalonus, kai kažko paklausi tyli...Labai suprastėjo jūsų kokybė...Labai nemaloni jūsų kavinių aplinka
Visada perku kava iš Huracan Coffee ir puikiai žinau kavos kainas. Šiandien noriu įsigyti tos pačios kavos, o kaina taikant nuolaida gaunasi brangiau nei pirkdavau be nuolaidos. Labai gaila ir nesąžininga jų atžvilgiu.
Labai mėgstu jūsų kavą. Bet jūsų svetainė yra kažkas baisaus. Viskas vyksta labai lėtai, kartais neveikia mygtukai ir t.t.

šiandien jūsų darbuotojai VCUPe ir direktorė, su kuria man tiesiogiai neleido jos pakalbėti telefonu, sugebėjo sugadinti mano nuotaiką nelogiškais draudimais. Iki šiol labai mėgau jūsų ruošiamas kavos pupeles. Vasarą nusipirkau Chemex'ą ir pradėjau tyrinėti jam tinkamas kavos pupeles. Taip susipažinau su Maravillas iš Bolivijos. Visada perku 150-350 g pakuotes, kad visada turėčiau pakankamai šviežiai maltos kavos darbo savaitei. Bet taip nutiko, kad besibaigiant Maravillas derliaus pardavimui, VCUP esančioje jūsų kavinėje teko nusipirkti 1 kg pakuotę, nes mažesnių jau nebebuvo, o šia kava norėjosi dar pasimėgauti ilgiau.

Šiandien užėjau pas merginas VCUPe ir paprašiau sumalti tą kilogramą, sumaltą kavą iškart paskirstant į mažesnius pakelius (jūsų pačių pakuotės) ir užsandarinant, kad kava ilgiau išliktų šviežia. Deja, man buvo griežtai atsakyta, kad taip nedarys, nes neleidžia instrukcijos, reikia kalbėti su direktore. Paprašiau, kad leistų pakalbėti su direktore, tačiau viena iš merginų pati paskambino, neleidusi man pačiai bandyti su direktore išspręsti šį nedidelį nesusipratimą, kaip man atrodė. Po pokalbio su direktore mergina mane informavo, kad malti į mažesnes pakuotes negalima, siekiant užtikrinti kavos kokybę. TIKRAI? O tai, kad atidarytoje didelėje pakuotėje kava greičiau išsivadės, tai jums ne pakankamas argumentas kokybei užtikrinti? Ar jums neatrodo, kad truputį per daug užsižaidėte su savo ambicijomis? Kliento pageidavimai nesvarbu? Svarbiausia, kad patys sau atrodytumėte fantastiškai profesionalūs?

Teks keisti savo įpročius ir pradėti lankytis pas kitus kavos skrudintojus dažniau. Laimė, kad Vilniuje jų ne vienas.
Po "tobulo" aptarnavimo pirkliuose, po "tobulo" administracijos darbo, kai telefonu paskambinus ir norint pateikti inforcija apie darbuotojų elgiasį, pareiškiama "Aš dirbu didmenoj ir ne mano darbas klausytis apie darbuotojas, norisi po daugiau nei 10 metų pirkimo pas jus spaut ir niekada pas jus nebepirkt.
Beraščių bobų kompanija
2017-05-16 17:21:44 IP 2g44e56l
Stato savo mašinas kur papuola, nesvarbu kad vietos kitų įmonių, rezervuotos ir t.t. Matomai parkingui euro neuždirba arba teksto suvokimo spragos...
Irma Kratulienė
2015-01-08 10:38:57 IP 55vr9a3c
Sveiki, Irma,

pradėsime iš toliau - skrudiname kavą nuo 1999 metų ir per tuos metus įgudome ir daug dėmesio skiriame pasirinkdami kavos žaliavą bei gamybos procesus. Kiekvieną kavos rūšį gaminame nedideliais kiekiais, kontroliuojame ir įvertiname mūsų paskrudintos kavos partijos rezultatą. Kaip teisingai pastebėjote, mūsų paskrudinta kava tikrai (labai) skiriasi nuo didelių kavos fabrikų gaminamos kavos. Mes nemanome, kad kava turi buti "juoda kaip pragaras, stipri kaip mirtis". Mes kviečiame kava mėgautis, ieškoti subtilių skirtingų skonių ir aromatų. Švelniai paskrudinta kava yra tam, kad atsiskleistų tai kavos rūšiai būdingi skonio charakteriai. Spėjame, kad Jums mūsų personalas pasiūlė Jūsų skoniui netinkamą kavą. Kviečiu ir rekomenduočiau išbandyti mūsų stipriau skrudintų kavos rūšių, ryškesnių skonių - Indonezijos SUMATRA, dviejų šimtaprocentinių arabikų mišinį JAVA MOCHA arba Salvadoro OVEJA NEGRA.

Viliuosi, dar suteiksite mums galimybę įtikti su mūsų kava.

Geros dienos.

Mažmeninės prekybos vadovė,
Irma Kratulienė
laba diena, noreciau paklausti, kokios spalvos turi buti arabiska kava?Nes as nusipirkau jusu kava pakeliuose po 100g ivairiu skoniu....tikedamasi geru kavos skoniu pavaisinti draugus....kai atidariau pakeli man pasirode keista, kad ji sviesiai rudos spalvos, o kai pasitaisiusi kavos paragavau, nesupratau ka as cia geriu? Man primine senu laiku kava (inka). Atleiskit uz toki grubuma, o gal as nemoku jos gaminti? Kai paragavau pacios kavos, kavos skonio nepajutau tik aromatas, tai kas ten sumalta? Be to ant pakelio parasyta kepinta....nieko nebesuprantu ar as nebemoku jos gaminti ar nebezinau kavos skonio, nes skonis buvo vanduo ir aromats, kavos skonio jokio....paaiskinkite prasau, ar ji turi tokia buti? ar as nemoku kavos pasigaminti? Laukiu atsakymo. Su pagarba.

Daisena
COFFEEPLACE.LT

Adresas: Sandraugos g. 23, LT-52102 Kaunas.
Veiklos sritys: kava, arbata; didmeninė prekyba; gėrimai (nealkoholiniai); interneto parduotuvės; konditerija, saldumynai; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
COFFEEPLACE.LT CoffeePlace.lt – modernus papildomas pardavimo kanalas Jūsų išskirtiniams produktams. Jau beveik 20 metų mūsų kava sėkmingai keliauja į klientų namus. Sukauptos patirties dėka, galime pasiūlyti tik kruopščiai atrinktus ir pačius geriausius kavos skonius. Saldumynų ir užkandžių asortimentas išties...
Naujas uostas
Enjoy Meistrai

Adresas: S. Žukausko g. 41, LT-09130 Vilnius.
Veiklos sritys: buities paslaugos; biuro įranga; buitinė technika; didmeninė prekyba; gėrimai (nealkoholiniai); interneto parduotuvės; kava, arbata; maisto produktai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Savo misiją grindžiame kasdieniu nuosekliu darbu keliant žmonių gyvenimo kokybę per geresnę kavos patirtį tiek darbe, tiek namuose. Sąžiningas bendradarbiavimas, profesionalumas ir kokybė - mūsų vertybinis pagrindas, kuriuo vadovaujamės kasdien spręsdami įvairaus lygio problemas mūsų klientams. Mūsų klientai - nuo...
Oliveris
Biurui. Mokyklai. Kūrybai.

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: kanceliarijos prekės; biuro įranga; dovanos; gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; interneto parduotuvės; kava, arbata; kompiuteriai ir programinė įranga; konditerija, saldumynai; maisto produktai; mažmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; vaikų prekės; valymo priemonės.
Oliver.lt – viena didžiausių Lietuvoje specializuotų el. parduotuvių, kurioje rasite platų asortimentą biuro, mokyklinių ir kūrybos prekių. Asortimente daugiau nei 20 000 prekių, daugiau nei 1000 prekinių ženklų. Prekės siunčiamos iš 2000 kv.m. sandėlio Vilniuje. Oficialus „Būtiniausių pirmoko mokyklinių prekių...
Tauperiai
Adresas: Rotušės a. 14, Rinkūnų k., LT-62161 Alytus.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; autokosmetika; chemijos pramonė, gaminiai; kava, arbata; kosmetika, parfumerija; maisto produktai; sveiki produktai; valymo priemonės.
Coffee Address
Kava, kavos aparatų nuoma ir aptarnavimas

Adresas: Parko g. 39, Avižienių k., LT-14198 Vilniaus r.
Veiklos sritys: pardavimo automatai; gėrimai (nealkoholiniai); kava, arbata; maisto produktai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Coffee Address UAB yra lyderiai Baltijos šalyse, turinys 28 metų darbo patirtį ir bendradarbiauja su daugiau nei 6000 įmonių. Esame kavos ekspertai ir mūsų tikslas pasiūlyti klientams aukščiausios kokybės kavos puodelį biure, kavinėje, viešbutyje arba išsinešimui. Esame žymiausių pasaulyje kavos aparatų Jura...

Visiems vykstantiems į JK teks tirtis dėl koronaviruso
Visiems vykstantiems į JK teks tirtis dėl koronaviruso 12-05 15:51
Didžiosios Britanijos vyriausybė pranešė, kad šalyje dėl plintančios omikron atmainos grąžinami COVID-19 apribojimai, todėl į šalį vykstantys asmenys privalės prieš kelionę pateikti neigiamą...
Didžiausios EP frakcijos pirmininkas: ginkluotas konfliktas Ukrainoje reikš "Nord Stream 2" galą 12-05 15:20
Jeigu Rusija prieš Ukrainą panaudos karinę jėgą, tai reikš dujotiekio "Nord Stream 2" projekto pabaigą, pareiškė didžiausios Europos Parlamente Europos liaudies partijos frakcijos pirmininkas...
C. Mungeris gailisi dėl kriptovaliutų sėkmės: kinai teisingai pasielgė jas uždrausdami 12-05 15:08
Milijardierius investuotojas Charlie Mungeris iki šiol skeptiškai žiūri į kriptovaliutų egzistavimą ir išreiškė gailestį, kad joms buvo leista atsirasti ir vystytis, rašo CNBC.

Jei būtumėte investuotojas, kur investuotumėte šiuo metu?

PepsiCo 164,71 +2,55%
FedEx 240,84 +2,35%